HubertCzerniak: Eksperymenty medyczne na ludziach wokół warszawskich szpitali onkologicznych!

W Polsce trwa cicha niewypowiedziana wojna za pomocą: 5G, GMO, szczepionek, leków farmaceutycznych, trującej żywości, głównie sprowadzanej z Zachodu, chemtrails, grabieży finansowej, przemocy prawnej wobec tubylców i innych.  Tych którzy ją prowadzą: polityków i parlamentarzystów uchwalających prawo dopuszczające te praktyki, „naukowców”, dziennikarzy i „autorytety”  promujących te rozwiązania, a także kler z hierarchią kościoła katolickiego popierających te praktyki poprzez popieranie partii antypolskich działań,  należy traktować jak żołnierzy wrogiej armii.

Polecamy obejrzenie tego wywiadu dr Hubertem Czerniakiem –  wybitnym lekarzem, mającym odwagę przeciwstawiać się zarówno szkodliwym praktykom branży medyczno-farmaceutycznej, jak i innym ludobójczym działaniom. Na końcu prezentujemy cały zestaw tekstów o tych szkodliwych  dla zdrowia i życia Polaków praktykach.

Redakcja KIP

Wybrane komentarze

bogda ossol

Dziękuję za walkę o nasze zdrowie musimy walczyć bo nas chcą wykończyć

Jan Sadowski

Brawo Panowie ,dla Was jest bardzo ważne życie Nas Polaków.

Mirosław Diabełek

Dziękuję redakcji za zaproszenie dr. Czerniaka i za działania w sprawę 5 g pozdrawiam. Jestem z wami

Urs S

5G wypracowana w Izraelu, ale zabroniona w Izraelu i Belgi. Wszędzie poza tymi krajami jest wciskana na SILE !!!—– -Technologia 5 G śmiertelna /depopulacja Polaków –https://www.youtube.com/watch?v=Y4IT4lJTAu8…Przesylaj, drukuj ulotki i rozdawaj wszędzie !!!!!! Trwa depopulacja narodu polskiego.!!!Potworna trucizna w polskich sklepach. Deformuje płody i wywołuje raka. Depopulacja Polek i Polakow- Zydzi/ Rabini chca wymordować Polaków/Polki i zahandlować  organami ( nerka- 100tys dol, itd).Wszyscy całymi rodzinami wpisujcie się do Poltransplant, aby nie zabili was dla organów https://www.poltransplant.org.pl/form_main.html !!! Jewish Rabbi and Mayors Arrested For Selling And Harvesting Organs-https://www.youtube.com/watch?v=1IAvWL_G6co Podawajcie do Monsanto i korporacje do sadu za każde zachorowanie na raka !!! https://www.youtube.com/watch?v=-OBurZZz2tw !!!!!!!!!!!

Mirosław Diabełek

@Urs S tak, ten problem można rozwiązać budując sieci światłowodowe w miastach jest to kosztowniejsze, ale nie naraża mieszkańców na promieniowanie. Na razie zamiast korzystać w mieszkaniach z routerów WI FI, możesz zrobić przewodowa sieć internetowa i połączyć w niej wszystkie urządzenia wymagające dostępu do sieci

Urs S

@Mirosław Diabełek w Izraelu maja właśnie światłowody- zerżneli pomysł od Polaków..

Iwona Sadowska

To banda zdrajców ale karma wraca i do nich to 5 G wróci w postaci chorób

jagoda g

Kris Kros

Świetnie łączcie się z ludźmi którzy chcą działać a nie tylko gadać.

Beata Nowacka

Przykre, że taki wartościowy człowiek jak dr Czerniak został tak potraktowany przez Konfederację i osoby, które święte nie są i wiele mają na sumieniu. Pozdrawiam obu panów i dziękuję za Wasz wysiłek dla dobra nas wszystkich.

Mirosław Diabełek

Dlatego szczęść bożek Braun. Stracila wiele głosów

Jolanta Szymanska

@Mirosław Diabełek co za głupoty wypisujesz już cię 5G,dopadlo. Mogą wejść do Konfederacji, sami chyba nie chcą. Poseł Majka też dobry poseł, poszedł sam, gdzieś, nie czekać tylko przystąpić do Konfederacji, głosy wyborców swoich będzie miał. I może zostanie posłem.

witty wolk

@Jolanta Szymanska Hubert Czerniak został wyrzucony dzięki wypocinom Patlewicza, które są skrajną manipulacją. A wypociny te wypłynęły chwilę po wypowiedzi Huberta odnośnie SKOKów… Poseł Majka odszedł bo kontakt z zarządem był niemalże zerowy z tego co się orientuje. Coś tam też było nie tak z miejscem kandydowania.

Mirosław Diabełek

Kiedy, pomyślimy i powiemy dość tego!!

Anna Nazwisko 1 dzień temu

Kąpiel w soli kłodawskiej z magnezem potasem i ormusem !!!

Maria Xyz 1 dzień temu

TRZA POPROSTU TEN RZAD TRAKTOWAC GORZEJ JAK HITLEROWCOW BO ONI TYLKO LADNIE MOWIA A PRACUJA NA NASZA ZGUBE ZACZYNAMY WIEC ODWZAJEMNIAC SIE PODWAJCIE KTO ZNA ADRESY RODZIN TYCH BANDYTOW A ZACZNIEMY. IM SIE O D W Z A J E M N I A C!!!!!!!!!!!!

Anna Nazwisko

@Mirosław Diabełek może być nawet sama kłodawska najlepsza nasza sól na świecie jest niedroga może być biała lub różowa, do każdej kąpieli choć pół szklanki. Dostępna w marketach, koszt niedroga, pod prysznicem się spłukać .

Mirosław Diabełek

@Maria Xyz trza przy wyborach omijać partie i ludzi związanych z układu okraglostolowym i Magdalenki, rzadac ujawnienia załącznika do raportu WSI i zbiorow zastrzeżonych IPN. Ograniczy to szantaż przekupstwa umoczonych tzw elit i elit i hierarchii kościelnej przez obce siły i zmuszanie ich do zdrady

Mirosław Diabełek

@Anna Nazwisko dzięki za odpowiedź, ta sól też stosuje, jest super, a do kąpieli używam soli magnezu

Robert Marzec

Jak w książce A.B. Strugackich Przenicowany świat. Klatka Faradaya nic nie pomoże. W 5G nie chodzi o samo pole elektromagnetyczne a o pola torsyjne o których opowiada dr Diana Wojtkowiak. To zaburzanie informacji zawartej w wodzie. Trudno to wyjaśnić i zrozumieć jeśli nasza wiedza naukowa jest od dziecka sfałszowana. Na fałszywej podstawie bardzo trudno wyjaśniać zjawiska, które dzisiaj można by określić fizyką kwantową. Fałszerstwem są prawa Einsteina i cała obecna wiedza oparta na fizyce relatywistycznej. Fizyka nuklearna, biologia jest tak specjalnie zafałszowana abyśmy nigdy nie zrozumieli czym jest życie.

Przemek Gorski

A orgonity zabezpieczają przed tym?

Mirosław Diabełek

Nawi. zróbcie program o szkodliwości routerów wifi, zwłaszcza w blokach, gdzie ich bywa dużo, a każdy promieniuje. Pokażcie jak zrobić domowa przewodowa sieć internetowa. Wyjaśnij  jej zalety. Pozdrawiam

Roman Ambrożewicz

Spieszą się, żeby Polacy nie zdążyli im podskoczyć. Mało im amerykańców do ochrony to będą instalować anteny do rozganiania tłumów. Dla amerykańców płacimy za ochronę nierządu polskiego i złóż, to pracownicy wielkich korporacji. Tylko prawda nas wyzwoli-króluj nam Chryste. Pozdrowienia z Bielska Podlaskiego. Szkoda, że Polacy nie mają na kogo głosować-a w ogóle te wybory to pic na wodę. Znowu zwolnili polskiego profesora z uczelni, który powiedział prawdę na temat GENDER.

Jola Tusk

Powiadamiać pacjentów ? przecież to stymulacja ich zdrowia , z pewnością rekonwalescencja będzie skuteczniejsza a pacjent szybciej opuści szpital ..nogami do przodu🤕 no i oto chodzi , mamy być chorzy i głupi.. dziękuję że przekazujecie prawdę.

Mirosław Diabełek

Obawiam się, że na pacjentach mogą testować nowe tzw. środki i ich działanie na ludzi w środowisku działania pól sieci 5 G. Zachód tańszego poletka do swoich doświadczeń nie znajdzie, zaczęli od testowania antybiotyków, żywności modyfikowane genetycznie, glifosatu, przymusowych szczepień niemowlaków. Aby to ukryć przejęli lub zniszczyli państwowe służby, instytucje do badań zagrożeń mające chronić naród. Ostatnio wykupili wody Polskie oraz ogłupili i przekupili służbę zdrowia. Oczywiście wcześniej przekupili cześć partii i polityków

Przemek Gorski

Polecam ORGONITY zabezpieczają przed promieniowaniem elektromagnetycznym!!!

szanti 1234

Cóż to takiego ORGONITY???

Mister Twister

Bardzo fajnie, że rozmawiacie z Hubertem Czerniakiem, zróbcie jeszcze wywiady z Justyną Sochą ze Stopnop czy Michałem Kołodziejczakiem z AgroUni. Wszystkie środowiska powinny się łączyć.

Andrzej Kwiatkowski

Z całym szacunkiem Panowie siatka Faradaya przy 5G raczej się nie sprawdzi. Jeden z wykładów o polach torsyjnych Dr Diany Wojtkowiak .

Kris Kros

Możecie sprawdzić orgonit ? Czy to chroni przed 5G?

Mary Poppins

Z reklamy Orange wynika, że włączają 5G na Solcu i Ochocie.

Janusz Gąsiorowski

DOBRZE RÓBCIE TAK DALEJ.TA WALKA TO WALKA Z GOLIATEM.

Jolanta Szymanska

Duda to morderca nas Polaków, wygnać to dziadostwo z Polski, banicja dożywotnia. Konfederacja tylko jako jedyna dla rozbicia mafii morderców Obywateli Polskich. Głosy liczone w komisjach wyborczych na Konfederacje muszą być największe słupki na stolach. Nie będą mogli tak łatwo zakłamać głosów. I to we wszystkich komisjach wyborczych, kamery i zdjęcia, filmy na tym najniższym szczeblu, byśmy widzieli.

Public Ally

5g kastruje patriotów polskich radio falami magnetycznymi

  1. Fi-ka

Dziękuję za uświadamianie niedowiarków. Jestem z Wami. Pozdrawiam.

Kris Kros

jakoś nic już nie nadajecie o 1Polska, czy to przestało istnieć? jedna osoba zakończyła całą akcje społeczna?

Dezydery DaSilva

UWAGA POLCY…!!! 45 zasad zniewolenia narodu Polskiego Tajne przemówienie Jakuba Bermana…!!! https://niezaleznemediapodlasia.pl/45-zasad-zniewolenia-narodu-polskiegotajne-przemowienie-jakuba-bermana/

Zarada100

Gonić dziadów z tymi masztami !!!!

jolka Bulinka

Chyba nie tylko warszawa objęta jest tymi eksperymentami. W rejonie Bydgoszczy i Torunia widzę maszty, rosnące jak grzyby po deszczu.

krystyna kościańska

5G na Europe produkuje sie w Tczewie( nad samą Wisłą).30 km na południe od Gdańska.

Erica Hase

przykuć kajdankami do anteny , tych , którzy są za 5G ! chociaż na 1 dobę

Maria Xyz

TO CO ZA RZAD MAMY. ZE POZWALA NA TAKIE EKSPERYMENTY NA LUDZIACH ? CZY ONI BIORĄ OD OKUPANTÓW POLSKI KASĘ ZA TE EKSPERYMENTY NISZCZĄCE POLAKÓW? CZY TEN RZAD JEST GŁUCHY I ŚLEPY ZE PRACUJE NA NASZA ZGUBĘ?

Janina Kruszyna

A tak zaszczepić na wiejskiej wszystkich adekwatnie do WAGI i przekonają się jakie to dobro pozdrawiam

jan kowalski

Michalkiewicz JEST za 5 G?

witty wolk

Za 5G, za SKOK-ami, za dzieleniem Polaków, za upadkiem antysystemu i wiele więcej. Zgniły i fałszywy człowiek. Przynajmniej w mojej opinii, bo prawdy nie dowiemy się nigdy.

Sylwia Hochheimer

Mężczyźni powinni wziąć PIŁY i to wszystko z pilić

Dezydery DaSilva

Dr Zbigniew Kekuś (PPP 176) Jarosław Kaczyński szykuje się na Polaków… https://www.youtube.com/watch?v=Ag0zYXC5-p0

krystyna mazur

Ten dudus już nie pierwszy raz podpisał Antypolskie przyzwolenie na Unicestwienie Narodu Polskiego !!!!! Zdrajcy Dobrej Zmiany !!!!!!!

Sylwia Hochheimer 2 godziny temu

Zobacz 3 części coś okropnego co się dzieje na naszej Ziemi PILNE PODAJ DALEJ!!!! https:/youtu.be/-KvAFztTizk

sara aragor

Proszę podać do publicznej wiadomości nazwiska posłów którzy lobbują 5G….niech nie czują się bezkarnie….róbcie plakaty z nazwiskami

cyberpunk 49 minut temu

Bruksela zakazała 5G! Zamiast powinno się szukać alternatywy bo wiadomo już, że każde pole elektromagnetyczne szkodzi to my ”nowocześni” idziemy dalej w imię czego? interesów zagranicznych korporacji ?? Będziemy rozwijać dalej coś, co jest niebezpieczne dla zdrowia a zdrowie każdy ma tylko jedno! Malo to chorób jest? mało to nowotworów? To samo mówi za siebie jak jest bezpieczne nasze zdrowie! Powinno się szukać alternatywy ! Ktoś kto chce mieć szybszy internet to po kablu, a nie bezprzewodowo. Dlaczego ktoś, kto nie chce, ma być narażony na siec 5g? Mnie nie przekonują żadne zapewnienia dotyczące tego, że to może być bezpieczne . Dlaczego ktoś taki jak ja, ma być narażony na te fale? Przecież to jest PRYWATNY interes, a nie nasz wspólny ogółu. To dlaczego te fale maja przechodzić przez nas wszystkich? Już tych anten obecnych gsm jest zbyt dużo, gdzie podobno taka antena nie szkodzi? A skąd ktoś o tym może wiedzieć, jak nie robił żadnych badan na człowieku, który byłby poddany tym falom przez długi okres? 10 ? 20 lat? W dodatku organizmy różnie reagują, jeden słabszy może być bardziej podatny na takie fale i dostać od tego raka, a inne nie. Tylko po co ryzykować kosztem naszego zdrowia i naszych bliskich? Czy w pogoni za nowoczesnością i bogacenia się niektórych firm, mamy tracić zdrowie? Czy obcego człowieka może zdrowie nie interesuje poza własnym swoim?

Janina Kruszyna

Dzień dobry dla panów ,,pan doktora Hubert Czerniak startuje w wyborach w RADOMIU okrąg wyborczy nr 17 RADOM jedziemy i głosujemy na patriotę ,,bo po wyborach PO PiS to dokona nam rezerwat,  gdyż mają niespodziankę dla Polaków do myślenia pozdrawiam

jolka Bulinka

W zakładzie odzieżowym ,w którym pracowałam, szyto do 2010r. mundury policyjne i wojskowe z tzw membraną. Myślę że to było to ,o czym mówi p. Hubert.

Seed of Light

Słyszałam od ludzi z Ameryki, że oni chronią się przed szkodliwością 5G produktami wytworzonymi z miedzi, lub zawierającymi dużo miedzi w sobie. Podobno blokują pola torsyjne.

M Lech

Będzie 5G to nie będzie nas, prosta piłka chcą nas załatwić, bomba tyka i wybuchnie za 5-10lat nikt się nie schowa

Byrd

krystyna mazur

dudus podpisał obowiązkowe szczepienia, podpisał GMO i nie zrealizował ani jednej obietnicy dobrej zmiany, nic nie zrobił dla frankowiczów, nie zrealizował reformy Sadowniczej itd., ten pewny siebie buc ZDRAJCA Oszust z Kaczyńskim na czele !!!!!! Polskojęzyczni Zdrajcy Oszuści !!!!!!!

Urs S

@Ultima ThuleTutaj o tych co sią ubiegają o dojście do koryta- Konfederacja=PIS/PO BIS-sami żydzi na czele !!! Winnicki żydem- http://mufti.polacy.eu.org/2064/czy-robert-winnicki-jest-zydem-/ Jak Goldberg stal sie MIkke- https://archiwa-ipn.blogspot.com/2012/03/jak-goldberg-sta-sie-korwinem-mikke.html Jonny Daniels stwierdził, że Grzegorz Braun jest Żydem. http://lewy.pl/59297-jonny-daniels-stwierdzil-ze-grzegorz-braun-jest-zydem-rezyser-neguje-ze-jest-wielbladem-albo-eskimosem-i-zacheca-do-dostarczenia-dowodow-na-swoje-rzekome-semickie-pochodzenie/ Winnicki I Bosak żydami-https://demotywatory.pl/4871357/Systemowi-narodowcy-z-wnukiem-rabina . Marcin Rola=Marcel Rolon- OSZUSCI NA RZECZ PIS-U https://www.youtube.com/watch?v=pia6kp0bZZ0, znikniecie w REALU 24 nie zwiazane z cenzura. Filo semicka operacja w Polsce. – K. Baliński- https://www.youtube.com/watch?v=rX1ENjkrNMs Jonny Daniels jako „aktywista na rzecz restytucji”/fot. prnt scrn timesofisrael.com Źródła:, https://www.timesofisrael.com/search/?q=Johny+Daniels&submit=search Z listy narodowego instytutu badan nad semityzmem nazwiska paru tych z Konfederacji żydów; Korwin – Joszua Khon Mitzwen Michalkiewicza- Jordan Holcberg, Winnicki ma zapisane parę nazwisk; -Icek Wunenbaum(nad 1 “u” dwie kropki. Bosak i Andruszkiewicz też żydzi. Rydzyk-Efraim Ritze, 4 ryszard bender -Raszyd Birenzweig,5 jan kobylanski – Lejba Konskier,6 bubel-Uriasz Blum,8 robert winnicki -Ruben Wicemberg (po zaodrzansku powinno być witzemberg), 9 jerzy robert nowak-Josek Marchow, 10 piotr farfal -Jojne Gutman jak podawał Jako,bo Dezydery pisał, że winnickiemu Zyd Ratinger zalozyl NWO rzad..Grupa Bilderberga rzadzi swiatem-https://www.fakt.pl/hobby/historia/grupa-bilderberg-ma-wladze-nad-swiatem/kxmqbnk Korwin to życiowy cwaniak po zaocznej filozofii, który praktycznie nigdy nie pracował, chyba że pracą nazwiemy dorabianie grą w brydża. Źródłem jego utrzymania i sposobem na życie jest działalność partyjna, nawet jego wszystkie dzieciątka są w partii. Jego wizja ekonomiczna dla Polski jest taka sama jak wizja EU. W traktacie lizbonskim jest ona wyraźnie określona. To WOLNY przepływ kapitału, pracy i usług. To WOLNA i niczym nieskrepowana konkurencja oraz nieingerencja państwa w ta konkurencję. Wolność wg Korwina oznacza, ze każdy może robić, co mu się tylko podoba, nawet po trupach zgodnie z prawem silniejszego. To są typowe, klasyczne założenia neoliberalizmu i dokładnie taka jest Unia. KAZDY popierający Korwina przyczynia się do likwidacji Polski, bo nieistniejący polski kapitał nie może wygrać z istniejącym realnie obcym kapitałem. I przyznać muszę, że mnie jest wszystko jedno, z jakim kapitałem przegramy. Politycznie – sytuacja Polski jest tragiczna. Jesteśmy ze wszystkimi skłóceni i to z własnej winy. W razie jakiegokolwiek konfliktu, zostaniemy sami, nikt nam nie pomoże, nikt za nas nie będzie umierał. Usłyszymy przypuszczalnie tylko: dobrze wam tak, mądrale od siedmiu boleści. Gospodarczo osiągnęliśmy spory sukces – cofnęliśmy Polskę do stanu posiadania po IIWS. Tak jak wtedy tak i dzisiaj nie posiadamy NIC. Długość czynnych linii kolejowych osiągnęła stan z roku 1938 – czy to nie jest wspaniale? Kraj wprawdzie nie jest zrównany z ziemią, ale też nic co na niej stoi, żadna fabryka nie jest polska własnością, nawet cześć dróg jest prywatna. Programem tej nowej koalicji RN, Korwin, Braun jest: MÓDL się i PRACUJ oraz POLEGNIJ z honorem za majątki kapitalistów i kleru.

Teresa Magiera 11 godzin temu

Chyba to płatny troll. Dlaczego rząd pozwala by obce firmy spożywcze truły nas. Przecież sanepid przeprowadził kontrolę i rząd wie o tym. Dlaczego obce wielkie sklepy nie doprowadzają podatku i sprzedają bezkarnie truciznę, o tym jest filmik Pana Jerzego Zięby – sprawozdanie NIK o produktach spożywczych. Czy wie Pan co to jest tucz nakładczy – filmy Marcina Bustowskiego. Jak większość społeczeństwa ma takie pojęcie, to nikogo mi nie żal. Trzeba się zainteresować i zadbać o własne zdrowie.

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=7GyQkkAwUYE&feature=youtu.be

W uzupełnieniu do powyższego tekstu polecamy kilka grup tematycznych linków dokumentujących niewypowiedzianą cicha wojnę:

1. Koncentracji własności za pomocą mechanizmu pieniądza odsetkowego, wirtualnego i spekulacyjnego, jako kosmicznego, kryminalnego „przekrętu” wszechczasów, w zarządzaniu kilku rodzin banksterskich i topowych tajnych organizacji satanistycznych . Skutkiem tego 6 rodzin w świecie ( angielska organizacja pozarządowa Oxfam podaje, że 86, ale skłamała dodając 8 ) posiada tyle majątku ile biedniejsza połowa ludności Ziemi. Więcej o mechanizmie pieniądza na linkach:

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/02/ii-skarga-wojciecha-sawickiego-na-kolejny-rzad-rp-do-komisji-eu-ropejskiej-w-zwiazku-z-zalegalizowaniem-grabiezy-kredytowej-polakow-w-polsce/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/07/skad-banki-biora-pieniadze-na-udzielanie-kredytow-czyli-jak-dziala-kosmiczny-przekret-wszechczasow/ https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/kto-jest-wlascicielem-nbp-czy-to-nowy-bank-rothschildow-i-jak-to-zmienic/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/richard-k-moore-bankowa-okupacja/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/ellen-braun-o-kreacji-pieniadza-biuletyn-kwartalny-banku-anglii/

Jak banki piorą ludziom mózgi? Nie daj się wpuszczać w maliny i na czym polega ten system?

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/08/topowy-bankier-ujawnia-swiatem-rzadzi-satanistyczny-spisek/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/03/istota-pieniadza-dluznego-w-formie-humoru-kabaretowego/

2. MULTIKULTURALIZMU, czyli mieszania ze sobą różnych: ras, religii, nacji, grup etnicznych, kultur, w celu łatwiejszej realizacji zasady „DZIEL I RZĄDŹ”,  czyli potrząsania jak workiem ze szczurami, aby gryzły się między sobą. Więcej na ten temat na linkach:

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/multikulturalizm-jako-nowoczesne-narzedzie-destrukcji-panstw-narodowych-oraz-ras/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/dlaczego-zydzi-chca-mieszac-rasy-multikulturalizm/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/samozaglada-szwecji-i-europy/

3. Propagowania ideologii GENDER, LGBT, aby zmniejszyć przyrost naturalny , zniszczyć naturalne więzi społeczne i ludzki system wartości za pomocą odwrócenia znaczenia pojęć, że czarne jest białe i na odwrót. Zakorzenienie tych ideologii w dużej części populacji ( bardziej zaawansowane na Zachodzie niż u nas) otworzy drogę do oswojenia społeczeństw z pedofilią, a następnie z kolejnymi bardziej odrażającymi praktykami.  Starożytny Rzym upadł w wyniku upowszechnienia tego typu praktyk. Uzupełnienie  na ten temat na linkach:

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/07/bezprawne-narzucanie-ideologii-lgbt-przez-obce-ambasady-i-korporacje/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/06/wiekszy-problem-z-pedofilia-maja-zydzi-niz-kosciol/

4. Zatruwania ludzkości i przyśpieszeniu umieralności za pomocą trujących domieszek do żywności, pestycydami w uprawie roślin, antybiotykami i hormonami w produkcji mięsa i mleka, GMO, lekami i szczepionkami produkowanymi przez globalny kartel Wielkiej Farmy, kosmetykami , chemią gospodarczą i chemtrails, czyli trującymi opryskami ludzi., które powodują gwałtowne przyśpieszenie umieralności, zwłaszcza w Polsce. Więcej na ten temat na linkach:

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/08/trucizna-na-talerzu/

https://www.psl.pl/plebaniak-ceta-ogromnym-zagrozeniem-dla-polski/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/07/inzynieria-genetyczna-to-bron-masowego-razenia/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/07/szokujaca-zmiana-polityki-wobec-gmo-w-polsce-czy-pis-realizuje-ludobojstwo-w-polsce/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/10/sejm-przyjal-rzad-podpisal-ceta-i-polska-sprzedana-z-inwentarzem-korporacjom/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/szczepienia-to-ludobojstwo-powiedzial-donald-trump/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/02/oskarzenie-w-imieniu-narodow-swiata/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/smugi-chemiczne-to-czyste-ludobojstwo-ktore-trzeba-powstrzymac/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/09/idiotyczne-odpowiedzi-na-bardzo-wazne-pytania-powaznych-osob-dotyczace-chemtrails/

5. Zatruwania i zniewalania smogiem elektromagnetycznym przez sieci bezprzewodowe: 2G, 3G, 4G ( smartfony) i błyskawiczne wdrażanie przez POPiS technologii 5G, jako chińsko- izraelskiej broni strategicznej. Ta technologia pozwala spowolnić myślenie i percepcję rzeczywistości, obezwładnić umysłowo, nawet bezwiednie, lub eksterminować. Więcej na linkach:

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/02/miedzynarodowy-apel-o-powstrzymanie-5g-na-ziemi-i-w-przestrzeni-kosmicznej/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/08/petycja-dr-diany-wojtkowiak-do-prezydenta-rp-w-sprawie-procedowania-megaustawy-dotyczacej-sieci-5g-jako-broni-strategicznej/

HOLOKAUST_85% LUDNOŚCI z użyciem CHIŃSKO-IZRAELSKIEJ BRONI 5G ! – Ewa Pawela © VTV- https://www.youtube.com/watch?v=3FXdH9jQTSw

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/07/klamstwa-rzadu-i-protesty-samorzadow-i-organizacji-spolecznych-przeciw-ustawie-5g/

6. Obniżania poziomu edukacji poprzez tłumienie u dzieci i młodzieży kreatywnej twórczości , a kształtowanie zapamiętywania informacji i wiedzy zbędnej lub zatrutej, zachowań behawioralnych, czyli nawykowych jak u małp oraz wąskiego postrzegania rzeczywistości, jak przez dziurkę od klucza. Uzupełnienie  na linkach: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/08/jestescie-uwodzeni/

7. Prób wywołania III światowej wojny jądrowej, aby przyśpieszyć depopulację i uratować rozpadającą się lichwiarską antycywilizację śmierci. Tylko w ciągu ostatnich blisko 2 lat było 6 prób sprowokowania III wojny: ostatnio Iran, wcześniej w Syrii i w czasie napięcia z Korea Północną. Wiele wskazuje na to, że to się nie uda globalnym terrorystom.

Całość na linku:  https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/08/koalicja-polska-a-nie-samodzielnie-psl-ma-dzisiaj-wielka-szanse-w-wyborach-ale/

Wypowiedz się