Większy problem z pedofilią mają ŻYDZI, niż Kościół !!!

“- Prawo i Sprawiedliwość jednoznacznie stwierdza: ani purpura, ani Nobel, ani Oscar, ani światowa czy europejska sława nikogo nie uchroni przed odpowiedzialnością za zbrodnie pedofilii– przekonywał Jarosław Kaczyński. Zapewniał, że jego partia jest gotowa poprzeć komisję, która będzie badać sprawę pedofilii, ale nie tylko w Kościele, ale we wszystkich środowiskach. (http://www.tvn24.pl)

Brawo Panie Jarosławie Kaczyński trzymamy za słowo, że:

„Komisja powinna badać sprawę pedofilii nie tylko w Kościele, ale  we wszystkich środowiskach”,
a więc także wśród rabinów wszelkich odłamów judaizmu, w środowiskach świeckich: aktorów, dziennikarzy, celebrytów, polityków, LGBT, prawników itd.

Polecamy dwa artykuły omawiające problem pedofili w środowisku żydów, w tym zwłaszcza wśród rabinów. Wskazują one, że skala problemu pedofilii w tym środowisku jest znacznie większa niż w Kościele Katolickim.

Nagłośnie problemu pedofilii w Kościele Katolickim jest jednak także próbą odwrócenia uwagi od środowisk żydowskich, zgodnie z często praktykowaną przez te środowiska zasadą, że:

„NAJLEPSZĄ OBRONĄ JEST ATAK NA KOGO INNEGO, OSKARŻENIEM ZA TO, CZYM MOŻNA BY NAS ZAATAKOWAĆ”!

Redakcja KIP

 

To nie Kościół ma problem z pedofilią, a ŻYDZI!

– Rabin Rosenberg uważa, że około połowa chłopców w chasydzkim środowisku na Brooklynie, największym w USA i jednym z największych w Stanach Zjednoczonych była ofiarami molestowania seksualnego dokonanego przez starszyznę. Ben Hirsch, dyrektor organizacji na rzecz ofiar znęcania się seksualnego wśród ortodoksyjnych Żydów “Survivors for Justice” wierzy, że ta liczba jest większa – pisze Barbara Rode.

Syjonistyczne media blokują informacje na temat pedofilii wśród ortodoksyjnych Żydów. Działanie mediów w tym zakresie mocno kontrastuje ze wzmożoną aktywnością środków przekazu w sprawie przypadków molestowania seksualnego w kościołach chrześcijańskich.

Jeżeli chodzi o nieustannie opisywane sprawy molestowania w Kościele katolickim, syjonistyczne media dopilnowały, aby cały świat wiedział o tym skandalu, pomimo, iż Kościół zapewniał, iż zaledwie 1,5% kleryków dopuściło się tego przestępstwa.

Choć syjonistyczne media okazjonalnie wspominały o seksualnym znęcaniu się nad dziećmi w społeczności żydowskiej, nigdy sprawa ta nie otrzymała takiej ilości uwagi i nie uzyskała takiego rozgłosu, co sprawa Kościoła katolickiego, pomimo, iż ostatnie badania wykazały, że skala tego zjawiska w środowisku ortodoksyjnie żydowskim może sięgać nawet 50%.

Zgodnie z najnowszym filmem dokumentalnym produkcji niezależnej firmy “Vice” pt. “The Child – Rape Assembly Line” (“Linia produkcji gwałtów na dzieciach”, tł: BR) dzieci są systematycznie molestowane w rytualnych saunach/ pokojach kąpielowych, a jeden rabin, który odważył się sprzeciwić tym praktykom był prześladowany, a nawet grożono mu śmiercią.

Rabin Nuchem Resenberg, tłumaczył w filmie zjawisko, które określił jako “linia produkcji gwałtów na dzieciach” wśród sekt fundamentalistów żydowskich.

Członek odłamu brooklińskiego “Brooklyn”s Satmar Hasidim” ortodoksyjnych Żydów, Nuchem projektuje i naprawia tzw. “mikvahs” czyli pokoje kąpielowe służące do obmywania się np. kobiety po miesiączce, a mężczyźni przed celebracją ważnych żydowskich świąt takich jak Rosh Hashanah czy Yom Kippur, a także przed i po akcie seksualnym czy przed Szabasem, zgodnie z nakazem Tory.

Podczas wizyty do Jeruzalem, w 2005 roku, rabin Rosenberg poszedł do “mikvah” w jednej z najświętszych dzielnic miasta, Mea She”arim.

“Otworzyłem drzwi”, mówił rabin opary wszędzie, ledwo mogę coś zobaczyć. Kiedy moje oczy już się przystosowały, widzę, starszego mężczyznę, w moim wieku, z długą białą brodą, wyglądającego na świątobliwego, siedzącego w tych oparach. Na jego kolanach, siedząc w przeciwnym do niego kierunku jest chłopiec, może siedmiolatek, a ten starszy mężczyzna uprawia stosunek analny z tym chłopcem.”

Rabin Rosenberg uważa, że około połowa chłopców w chasydzkim środowisku na Brooklynie, największym w USA i jednym z największych w Stanach Zjednoczonych była ofiarami molestowania seksualnego dokonanego przez starszyznę. Ben Hirsch, dyrektor organizacji na rzecz ofiar znęcania się seksualnego wśród ortodoksyjnych Żydów “Survivors for Justice” wierzy, że ta liczba jest większa. “Z nieoficjalnych danych wiemy, że jest to ponad połowa. To stało się prawie rytuałem.”

Kilka tygodni po tym wyznaniu, rabin Rosengerb został zaatakowany kiedy spacerował w dzielnicy Brooklynu Wiliamsburg. Nieznany mężczyzna podbiegł do niego od tyłu, położył mu rękę na ramieniu, a kiedy ten się odwrócił, wylał mu na twarz żrący wybielacz. Rabin trafił do szpitala z poparzeniami twarzy oraz tymczasową ślepotą.

Później, pewnego dnia został okrążony przez młodych chłopców, którzy ubliżali i grozili mu, śmiali się z niego i pluli na niego, a on zastanawiał się wówczas ilu z nich będzie jeszcze molestowana.

Takie konsekwencje poniósł kiedyś szanowany rabin, obecnie nie tylko z poparzoną twarzą na ulicach “świętej dzielnicy” miasta, ale też wykluczony ze własnej społeczności.

W rzeczywistości, pedofilia w Talmudzie (księdze prawa żydowskiego) jest dozwolona, a czasem wręcz rekomendowana.

W drugim wieku, rabin Simeon ben Yohai, jeden z popularniejszych, zasłużonych rabinów w historii judaizmu, kreator Kabbalah, zezwolił na molestowanie małych dziewczynek, jeszcze przed ich ukończeniem trzeciego roku życia. Twierdził Nawrócona, która ma poniżej 3 lat ma prawo poślubić księdza.” (Yebomoth 60b, str. 402)

Kolejni rabini, uważali, że prawo to jest wiążącym prawem żydowskim. Faryzeusze usprawiedliwiali gwałt na dzieciach tłumacząc, iż dziewięcioletni chłopiec nie jest jeszcze mężczyzną, a więc nie może podejmować decyzji, winić swojego oprawcy, a stosunek z takim chłopcem nie jest aktem seksualnym.

W Talmudzie znajdziemy również stwierdzenie, iż dziewięcioletni chłopiec lub starszy, musi poślubić żonę swojego zmarłego brata, jeżeli miał z nią stosunki płciowe.

W przeciwieństwie do prawa rabina Simeona ben Yohai, Talmud stanowi, iż rabin musi poczekać, aż dziewczynka ukończy trzeci rok życia, aby móc ją zgwałcić, a następnie poślubić.

R. Joseph powiedział: “Dziewczynka w wieku 3 lata i jeden dzień może być poślubiona poprzez stosunek płciowy, a jeżeli jej zmarłego męża brat współżyje z nią, ona staje się jego”. (czyt. żoną). (Sanh. 55b; 69a, 69b, Yeb 57b, 60b)

Przy tak ustanowionym i niepodlegającym zmianom czy korektom prawie religijnym można spodziewać się, iż pedofilia przestanie być praktykowana w środowiskach żydowskich?

Dlaczego problem o tak wielkich rozmiarach nie jest nagłośniony, a 1,5% przypadków molestowania wśród kleryków Kościoła katolickiego to od lat niekończąca się, dobrze zabarwiona i wciąż odgrzewana historia?

Dlaczego Kościół katolicki musi nieustannie publicznie przepraszać za chore jednostki w swojej wspólnocie, a inne środowiska, które mają o wiele większy problem nie tylko nie przepraszają, ale w ogóle się o nich nie mówi, a proceder jest kontynuowany?

Kto rządzi nie tylko amerykańskimi, ale również europejskimi i polskimi mediami?

Barbara Rode
Opublikowano 24 listopada 2013

Źródło: http://davidduke.com/zio-media-suppress-news-rampant-pedophilia-orthodox-jewish-community-contrasted-treatment-catholic-church/

Opublikowano za: https://prawy.pl/4329-to-nie-kosciol-ma-problem-z-pedofilia-a-zydzi/

Przemilczany problem pedofilii wśród rabinów i nie tylko

Miałem krótką rozmowę z Bogiem Internetu. Zadałem krótkie pytanie i Bóg mi łaskawie odpowiedział. „W Nassau County policjanci aresztowali 57-letniego rabina, który molestował 10-letniego chłopca. Duchowny był nauczycielem w Hebrew Academy w Nassau County, do której uczęszczał malec. Jak poinformowała stacja NBC News, wspomnianych czynów rabin miał się dopuścić kilka razy między listopadem 2009 r. a majem 2010 r. Według funkcjonariuszy, Gary Lieberman zaatakował chłopca, kiedy byli sami w klasie, a innym razem napastował dziecko, gdy chłopczyk był w łazience. Rabin miał również powiedzieć uczniowi, że gdy się poskarży i powie rodzicom o tym, do czego doszło, nikt mu nie uwierzy, ponieważ „jego opiekunem jest rabin”. Jak widać, Lieberman miał duże poczucie bezkarności. Po ujawnieniu skandalu rabin przestał pracować w szkole, ale natychmiast znalazł zatrudnienie w innych prywatnych placówkach religijnych.”

Na inne, standardowe, pytanie zadane śmiertelnikowi: „Gdzie masz dowody, gdzie są źródła”, odpowiem po chrześcijańsku – zapytajcie Boga. Znacie adres Boga? Jeśli nie, to podpowiem, że zaczyna się na www, a końca nie widać.

Natomiast widać i to zdecydowanie, że pedofilia wśród rabinów zatacza coraz szersze kręgi i niestety jest zamiatana pod dywan przez Sanhedryn, ale też medialnych faryzeuszy.

Seksuolodzy nie palą się jakoś do skonfrontowania obrzezania z celibatem, chociaż ten drugi religijny obyczaj nie wiąże się bezpośrednio z dotykaniem i okaleczaniem dziecięcych narządów płciowych. Celibat jest świadomym wyborem, który łączy się z powściągliwością seksualną.

Obrzezanie z natury rzeczy jest aktem seksualnym, choćby poprzez sam fakt obnażania, dotykania i co gorsze okaleczania dziecięcego prącia. Ten rodzaj kontaktów seksualnych przez fachową literaturę nazywany jest sadyzmem. Perwersja seksualna polegająca na zadawaniu cierpień, upokarzaniu i poniżaniu stała się dla żydowskich kapłanów bezwzględnym aktem inicjacji religijnej i zarazem seksualnej.

Można w jakimś sensie mówić o sadystycznym zabobonie, który fizycznie, ale też w wielu przypadkach psychicznie, okalecza żydowskie niemowlęta na całe życie. Nietrudno sobie wyobrazić, że nieświadomy wyrządzanej mu krzywdy, nowonarodzony żydowski chłopiec, wobec którego dopuszczono się nieludzkich praktyce religijnych, polegających na okaleczaniu narządów płciowych w warunkach, które urągają wszelkim normom medycznym i sanitarnym, jako dorosły mężczyzna może odczuwać, co najmniej, dyskomfort. Obcięty napletek wywołuje szereg komplikacji związanych z popędem i satysfakcją seksualną, takich jak zaburzenia wzwodu, czy też nieludzko opóźniona ejakulacja.

Warto sobie zadać podstawowe pytanie, w jakim stopniu dostarczanie sadystycznej przyjemności seksualnej rabinom, wpływa na późniejsze życie okaleczonych na całe życie dzieci? Ilu spośród obrzezanych Żydów cierpiało z powodu swoich defektów fizycznych, przekładających się na traumę w dorosłym obcowaniu płciowym?

Jaka jest korelacja między obrzezaniem i homoseksualną preferencją, która staje się udziałem obrzezanych?

W jakim stopniu dorośli Żydzi przekładają swoje lęki seksualne na własne dzieci i dzieci, którymi się w procesie socjalizacji opiekują?

Kiedy będzie można otwarcie powiedzieć o braku seksualnej satysfakcji partnerek obrzezanych Żydów, które boja się głośno mówić o udawanych orgazmach, aby się nie narazić na zarzut antysemityzmu?

Jak długo jeszcze religijny zabobon będzie wkraczał w swobodę wyboru, która dotyczy każdego aspektu ludzkiego życia?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy w kolejnych odcinkach poświęconych zachowaniom pedofilskim:

 1. a) Pedofilia – korzyści i zagrożenia w parafiach ewangelickich.
  b) Pedofilia – satysfakcja, czy trauma w procesie krzewienia filozofii buddyjskiej.
  c) Pedofilia, a wegetariański wybór kulinarny wśród wyznawcy Hare Kryszna.
  d) Pedofilia na przykładzie trzeciego trymestru ciążowego żony popa.
  e) Dlaczego wśród ateistów i członków partii rządzących zjawisko pedofilii jest nieobecne.
  f) Maciej Lasek o pedofilii w Zespole Parlamentarnym Antoniego Macierewicza – kadrowanie zdjęć i astrofizyczna analiza dynamiki pyłu gwiezdnego.

Opublikowano za: https://www.kontrowersje.net/przemilczany_problem_pedofilii_w_r_d_rabin_w_i_nie_tylko?page=2

Comments

 1. krnabrny1 says:

  No to jest przecież oczywiste, kto choć trochę czytał Talmud wie dobrze o tym że każdy Rabin preferuje żony w okolicach 3 roku życia, to nie jest tajemnica. Mają nawet taki przykaz że dziewczynka musi mieć bodajże 3 lata i jeden dzień, w każdym razie bardzo ściśle to określono….a my narzekamy na Mahometa który wziął sobie starą 7 letnią Aiszę za żonę….na dodatek wszyscy się zarzekają że współżycie było “dopiero” w 13 roku życia! Tak więc prorok WYTRZYMAŁ nadzwyczaj długo

  Więc wstrzymajmy krytykę…….. Rabina żadna siła nie powstrzyma, podwójny chromosom Y robi swoje i rady NA TO NI MA:-))))

 2. krnabrny1 says:

  W każdym razie wracając do artykułu, zostało to przedstawione zabawnie, ale tak właśnie jest jak piszecie, oni nie mają problemu z pedofilią bo jest to u nich prawnie usankcjonowane w tradycji i zapisane w księgach na dodatek kultywowane od wieków aż do teraz! Oni tego nie nazywają pedofilia po prostu.

Wypowiedz się