Szczepionka Covid dostarcza nanocząsteczki do kontroli umysłu

Opublikowane 8 czerwca 2021 przez State of the Nation

6.08.2021 — Covid Szczepionka dostarcza nanocząsteczki do kontroli umysłu — A. Marcher (z Hiszpanii) (henrymakow.com) henrymakow.com — Ujawnianie feminizmu i Nowego Porządku Świata

Nigdy nie były to „szczepionki” przeciwko wirusowi. To tajny projekt nanotechnologiczny opracowany w celu dotarcia i kontrolowania mózgów ludzkiej populacji.

Biolog o nazwisku Ricardo Delgado i lekarz, dr Jose Luis Sevillano, obaj prowadzą internetowy program o nazwie „La Quinta Columna”, twierdzą, że ramiona niektórych osób stają się magnetyczne dokładnie w miejscu, w którym zostały zaszczepione, trzymając nie tylko magnesy, ale i nożyczki. , części metalowe, narzędzia nawet telefony komórkowe!.

Zjawisko to nie dotyczy wyłącznie ramienia.

W ciągu kilku dni porusza się w kierunku klatki piersiowej, szyi lub górnej części kręgosłupa. (niestety moja mama i ciocia zrobili pierwszy strzał szczepu Pfizera, a moja siostra potwierdziła, że ​​to niestety prawda). Rozpoczęli własne badania i odkryli to.

 1. Wszystkie szczepionki są wytwarzane przy użyciu tej samej nanotechnologii. W Hiszpanii został nawet opisany jako „tajne nanocząstki”. Te nanocząsteczki stają się magnetyczne, gdy osiągną taką samą temperaturę jak ludzkie ciało. Gdy pozostają w środowisku poniżej zera stopni, pozostają niemagnetyczne. [Dlaczego zamrażają szczepionki?] https://www.nature.com/articles/s41598-020-78262-w
 2. Te cząstki muszą być materiałem nanotechnologicznym zwanym GRAPHENEM. który jest nadprzewodnikiem i wysoce integruje się z komórkami neuronowymi w mózgu: https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fnsys.2018.00012/full
 3. Unia Europejska zainwestowała miliard euro w projekt o nazwie The Graphene Flagship: https://spectrum.ieee.org/nanoclast/semiconductors/nanotechnology/europe-has-invested-1-billion-into-graphenebut-for-what
 4. Cząsteczki GRAPHENE mogą wchodzić w interakcje z neuronami w mózgu w trybie zdalnym używając różnych częstotliwości radiowych (5G może być jedną z nich), mogą mapować mózg i zdalnie przesyłać i odbierać INSTRUKCJE: https://www.noldus.com/applications/magnetogenetics
 5. Nigdy nie były to „szczepionki” przeciwko wirusowi , zamiast tego cały czas był to tajny projekt nanotechnologiczny opracowany w celu dotarcia i kontrolowania mózgów ludzkiej populacji (do tej pory nie wiemy, czy mogą modyfikować DNA za pomocą 5G) W la Quinta Columna odkryli, że ludzie już zostali namagnesowani przez grafen obecny w maskach, testach PCR, chemtrails i w szczepionkach przeciw grypie i Covid
 6. Ikoną GRAPHENU jest zgadnij co: trzy heksagramy: https://www.shutterstock.com/image-vector/graphene-structure-icon-vector-1030374052
 7. GRAPHEN można naturalnie wypłukać z ciała, ponieważ istnieje enzym zwany mieloperoksydazą, który najwyraźniej rozkłada cząsteczki grafenu. Co zaskakujące, spożycie alkoholu, a nawet tytoniu może pomóc w zwiększeniu tego enzymu. Dlatego chcą, aby populacja była szczepiona co 6-12 miesięcy i trzeźwa.
 8. Interakcja między GRAPHENEM u ludzi zaszczepionych, a 5G może spowodować fatalne wydarzenie, gdy 5G zostanie w pełni uruchomione w lipcu 2021 r., więc będziemy w krótkim czasie, aby raz na zawsze zatrzymać to szaleństwo i przerwać programy szczepień . Powiązane – nanocząstki dostarczane są za pomocą szczepionek

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=68339

Comments

 1. chybanie says:

  Trochę to przerażające, ale wciąż mam pewną wątpliwość, czy obecna ludzka technologia potrafi wytworzyć tak mikroskopijne cząsteczki i wyposażyć je w tak zaawansowane działanie, jak integrowanie się z mózgiem. Owszem, truć i szkodzić na szeroką skalę one mogą, ale cząsteczka, która miałby to zrobić selektywnie wydaje mi się, że musi być jednak bardziej skomplikowana niż obiekt z ładnie poukładanych atomów węgla (grafen).

  Do samodzielnego działania potrzebna jest jednak skomplikowana konstrukcja tego obiektu, co najmniej na takim poziomie jak organizmy jednokomórkowe. Tego w nano-robotyce chyba jeszcze jako ludzie nie potrafimy.
  Jeżeli jednak byłoby to możliwe, to z pewnością byłoby zastosowane do leczenia chorób i wręcz odmładzania potworów z Deep State. Tym czasem oni jednak umierają…

  • krnabrny1 says:

   Jeśli koledze zależy na prawdzie to już wyjaśniam. Technologia nie pochodzi od ludzi, została przekazana. Rozmaicie to bywało, jedni przekazywali z uczciwymi intencjami, dla dobra ogółu, inni mieli w tym swoje własne ukryte, długofalowe interesy.

   Dzieje się tak już od tysięcy lat, biblia mówi: “Wzięli klucze poznania, sami nie przejdą i innym przejść nie dadzą”, ten cytat jest właśnie o tym.

   Teraz dostali coś w rodzaju ultimatum. Jeśli chcecie się nadal w to bawić to udostępnijcie dary jakie zostały Wam przekazane wszystkim którzy chcą. Jest to wartość dla wszystkich ludzi.

   No i udostępnili nowe, nieznane technologie pod postacią … szczepionki.
   Zrobili to złośliwie i pokrętnie, ale umowę wykonali. Kto chce nowych technologii dostaje je!:-)

   Tak wygląda sprawa na dziś w oglądzie pochodzącym z moich własnych doświadczeń.

   A jeśli chodzi o grafen, cóż, to oczywiście podpucha. Jak napisałem nie wiemy jeszcze jak to zadziała, ale jeśli przyklejają się telefony, co artykuł powyższy nawet wykazuje, to jasnym jest , że nie chodzi o tradycyjny ferromagnetyzm, ale o zupełnie inną technologię.

   Według mnie tu chodzi o aluminium lub jakiś kompozyt z aluminium. Jest to metal wynaleziony “przez ludzi”, nie występujący na całej planecie. Jego właściwości są mało znane i mało oficjalnie zbadane.

   Znane są jednak jego pewne przedziwne właściwości, na przykład aluminium jest niedostrzegalne przez organizm ludzki, jakby ludzkie ciała nie miały z czymś takim nigdy styczności. Co prawda aluminium jest zauważone, bo organizm próbuje się bronić, ale nie potrafi zlokalizować intruza, stąd aluminium tak łatwo uczula, oczywiście podanie aluminium nie uczuli na aluminium, ale na coś co zostało podane razem z nim. Łykniesz aluminium, zagryziesz poziomkami, to uczulisz się na poziomki. Organizm wykryje zagrożenie, ale cel będzie błędnie określony.

   Wydaje się w każdym razie, że kluczem do zagadki będzie właśnie ten metal, ale zobaczymy co się wydarzy:-)

   W każdym razie, podsumowując całość, jest to jak już wielokrotnie pisałem dość desperacka próba obrony zastanego porządku rzeczy, oni za bardzo nie mają już czego wykorzystać ze swego arsenału. Strzelają w powietrze.

   Według mnie zaszczepieni ludzie odegrają ważną rolę w tej grze, jaką nie wiem, ale pewne się wydaje że dostaną wybór, ponieważ większość z nich nie podjęła świadomej decyzji, a jedynie w oparciu o fałszywe dane i zapewnienia.

   • chybanie says:

    cyt. “Według mnie tu chodzi o aluminium lub jakiś kompozyt z aluminium.”
    Nie potrafię zrozumieć, jak aluminium mogłoby wykazywać własności ferromagnetyczne i jak mogłoby znaleźć się w ciele ludzkim w ilości co najmniej kilkunastu gramów. Moja amatorska wiedza o biochemii nie daje odpowiedzi, w jakim celu ludzkie ciało miałoby gromadzić i przetwarzać ten akurat pierwiastek. Cyt. z Wikipedii: “Glin jest całkowicie asymilowany przez wątrobę i nie wydalany na zewnątrz, nie wykazując przy tym typowych cech toksycznych.” Dlaczego zatem aluminium miałby znaleźć się w ramieniu, skoro wątroba go wychwytuje?

    Druga kwestia:
    “zaszczepieni ludzie […] większość z nich nie podjęła świadomej decyzji, a jedynie w oparciu o fałszywe dane i zapewnienia.”

    To właśnie była świadome decyzja! – Ulec naciskom, a wykluczyć swój rozum.
    Wszyscy zaszczepieni na 5 minut przed ukłuciem mieli możliwość wycofania się, lecz podpisali umowę, że robią to dobrowolnie, biorą na siebie całe ryzyko powikłań.
    To była ich jak najbardziej świadoma decyzja!

    • krnabrny1 says:

     Kolega znów nie zrozumiał tego co napisałem.
     Wskazałem wyraźnie ,że NIE JEST TO ZWYKŁY FERRO MAGNETYZM:-)

     Później kolega nadinterpretował co napisałem, ponieważ nigdzie nie wspomniałem o tym że wstrzykiwane jest w szczepionkach aluminium. Stwierdziłem jedynie że to coś REAGUJE I PRZYCIĄGA NAWET ALUMINIUM

     Po tych podstawowych wyjaśnieniach moja wypowiedź stanie się jaśniejsza:-))

     A co do świadomej zgody, to raczej nie ma wielkiego pola do popisu. Prawo stanowi tu jasne kryteria, świadoma zgoda następuje wówczas kiedy osoba JEST ŚWIADOMA SKUTKÓW i ZAGROŻEŃ. Ktoś kto podaje inne informacje dotyczące danego działania jest OSZUSTEM, zatem nie może być mowy o świadomym podjęciu decyzji , a jedynie o MATACZENIU, OSZUSTWIE, no i oczywiście SZANTAŻ lub GROŹBA, wszystko podpada pod K.K.

     Ludzie zaszczepiani są przekonani, że jest to dla ich dobra i dobra ogółu.

     Tutaj również mamy chyba jasność i zrozumienie:-)

     • chybanie says:

      Przekaz słowny, a co za tym idzie zrozumienie zależy od dwóch stron:
      1- zdolności nadawcy do przystępnego opisania tego, co już wie i chce przekazać,
      2- zdolności odbiorcy do zrozumienia przekazu.
      Jeżeli coś nie zadziałało, proces najlepiej udoskonalić z obydwu stron.
      Nie są mi znane prawa fizyki, przyciągające magnetycznie aluminium, więc albo to jest nowe prawo fizyki do nauczenia się, albo pozostanę nieprzekonany co do tego opisu.

      Co do zgody na szczepionkę cały proces niewiele różni się od dawnych dylematów naszych przodków – wejścia do ciemnej jaskini. Nie wiemy, czy zastaniemy tam, głodnego niedźwiedzia, czy gniazdo węży. Może zaś będzie źródło wody pitnej i ptasie jajka do zjedzenia. Praprzodkowie też mieli ten sam dylemat – wejść i narazić się na potencjalną śmierć, ale i potencjalne zyski, czy nie?
      Byli na tyle odważni, że nie zasłaniali się kimś, kto miał przedstawić im wszystkie za i przeciw. Po prostu ryzykowali.

     • krnabrny1 says:

      Ja kolegi nie przekonuje, mnie jest obojętne co kolega myśli na ten temat:-)

      A co do metafory z jaskinią to nietrafiona. Była by adekwatna gdyby jaskinia miała szyld BEZPIECZNA PRZYSTAŃ:-)

      Kiedyś jak ktoś właził do jaskini wiedział co ryzykuje i co może zyskać. Nikt nie mówił mu że jak nie wejdzie to zachoruje i umrze.

      Zauważyłem, że kolega lubi fantazjować i dopowiadać sobie, na temat tego co przeczytał?

     • krnabrny1 says:

      Aha, co do pierwszego, jeśli kolega chce posługiwać się znanymi terminami , to ja osobiście znam tylko jedną siłę która podobnie się zachowuje, nazywana jest GRAWITACJĄ.

      Taka teza jednak wymusza założenie, że ktoś już nie tylko odkrył jak to funkcjonuje, ale na dodatek nauczył się to stosować.

      To odważniejsza teza od poprzedniej, ale za to opiera się na znanych terminach:-)

 2. krnabrny1 says:

  Jakiś czas temu pisałem o kolejnej zmianie energetycznej, jest to odczuwalne przez wszystkich, tutaj przekaz, który może być pomocny. To oczywiście już kolejna z “fal” które przebiegły przez ten świat, każda z tych fal, zabiera kolejną grupę istot, podobnie jak fala morska uderzająca w brzeg zabiera ze sobą coraz więcej z tego, co znajduje się na piasku plaży.

  Są tacy co już zostali zabrani, oni wiedzą o czym mowa, a są tacy co jeszcze czekają, dla nich to będzie przeżycie:-)

  “Pallas Athene zwiastuje falę zmian
  autor: GEORGI STANKOV wysłany 2 CZERWCA 2021 R.
  Gabriele Schmitz, 2 czerwca 2021

  http://www.stankovuniversallaw.com

  Jestem Pallas Athene i pozdrawiam was po raz szósty tym kanałem z eterycznego królestwa nad Kretą. Dzisiaj jest bardzo szczególny dzień i moja medium Gabriele czuje podekscytowanie od wczoraj, kiedy powiedziałem jej, że dzisiaj zrobię z nią kolejny film. Zawsze jest wyjątkowym przeżyciem, kiedy świat duchów przemawia przez was, ludzi, dlatego moim życzeniem było, abyśmy zrobili to w formie filmów, abyście mogli doświadczyć tego na żywo.

  Nasze energie są potężne, a słowa, które teraz wypowiadam, mają również bardzo szczególną moc. W poprzednich filmach niektórzy czuli, że moje słowa coś w nich uruchomiły, że czuli fizyczne reakcje, że czuli, że te słowa coś w nich uruchamiają. I to jest właśnie intencja. Moje słowa są wyzwalaczami . I tak jak wywołują reakcje fizyczne u Gabriele, niektórzy z was odczują to, oglądając ten film. Niosą moją energię i powinny być wyzwalaczami dla każdego z was, kto zobaczy ten film.

  Moje słowa mają moc, więc nie zdziw się, jeśli wywołają silne reakcje. Zawsze tak było zawsze, kiedy przesyłamy nasze energie przez osoby z duchowej hierarchii. Niech więc te energie przepłyną przez ciebie teraz. Podążajcie za moimi słowami i wczujcie się w siebie. Poczuj fizyczne reakcje, wczuj się w swoje serce.

  Powiedziałem już w pierwszym filmie, że mam w tej chwili specjalne zadanie, więc moje słowa będą wyzwalać zarówno na małą, jak i na dużą skalę. I tak jak możecie poczuć energie, które są wam dostarczane przez centralne słońce, możecie również teraz poczuć energie w moich słowach. Są wyzwalaczami. Możesz dotknąć kogoś w sposób, który zmieni jego życie.

  Dokładnie tak samo było z Michaelem (Schmitz). Powiedzieliśmy już, że Michael i Gabriele są ambasadorami Wielkiego Białego Braterstwa i tak słowa St. Germaina sprzed 33 lat spowodowały całkowitą zmianę w jego życiu. I powtarzam to jeszcze raz: te słowa coś wywołają. Poczuj w swoim sercu, poczuj falę miłości, która przepłynie przez ciebie. I nie tylko wszyscy czują tę falę w swoim sercu, ale ta fala okrąży świat i wtedy będziecie wiedzieć, o czym mówiłem.

  Czujesz i widzisz zmiany każdego dnia. Postrzegasz to w naturze, postrzegasz to z ptakami, postrzegasz to z zachodami słońca. Świat się zmienia, a Ty zmieniasz się wraz z nim. Dlatego radzę wam, tak jak robiłem to w każdym filmie: Skierujcie się do wewnątrz. Gdzie się zmieniacie?

  Każdy dzień jest cenny, ponieważ daje możliwości. Możliwość zobaczenia zmian, dostrojenia się do nich i płynięcia z nimi. Wejdźcie w przepływ energii, a dziś jeszcze raz wam o tym przypominam. Płyń z energiami, nie odcinaj ich. Otwórz swoje serce, otwórz swoją czakrę korony, aby wchłonąć te energie do swojego ciała. Zmieniają twoje ciała, a to ułatwi ci wspinaczkę, która jest w toku.

  Obserwuj swoje nawyki. Co już Ci nie odpowiada? Czego już nie chcesz jeść? Zmień rytm swojego ciała. Postrzegaj je i zmieniaj zgodnie z własnymi życzeniami.

  Wasze ciała są teraz bardzo zajęte. Nie mogą tak szybko śledzić zmian w waszej świadomości, które zachodzą znacznie szybciej. A więc ułatwia to twojemu ciału.

  Pozwól sobie na odpoczynek, nie daj się tak mocno z zewnątrz dotknąć. Idź do natury. Czy zauważyłeś, jak zielona jest teraz przyroda? Zielony oznacza uzdrowienie, więc szukaj natury, aby mogła cię uzdrowić. Pozwól sobie na odpoczynek, gdy twoje ciało o to poprosi.

  Pozwól sobie na przerwę w dostępie do mediów, abyś mógł odbierać w sobie cichy głos.

  Nic nie jest dla ciebie ważniejsze niż słuchanie teraz swojego wewnętrznego głosu. Ona cię poprowadzi, poprowadzi, zaprowadzi dalej. Ponieważ ogłosiliśmy to już w ostatnim filmie. Potrzebujesz wewnętrznego przewodnictwa.

  Jako członek Rady Karmicznej zdaję sobie sprawę z nadchodzących zmian. A dzisiaj chciałbym wam jeszcze raz przypomnieć moimi słowami, że się przygotowujecie. Zmiany zachodzą . I tak te słowa mogą wywołać falę, która okrąży całą planetę. Poczujesz to jako falę miłości.

  Tak więc, jak wielokrotnie mówiliśmy, dostosuj się do swojego trójjedynego płomienia . Wszystko jest możliwe w najbliższych dniach. A więc bądźcie uważnymi obserwatorami. Co postrzegasz? Co chcecie osiągnąć? Co ci to mówi? I tak płyń z tymi rzeczami, poczuj w moich słowach. Będą wyzwalacze, jak powiedziałem wcześniej.

  Spodziewaj się tej fali zmian . Ćwiczcie się w obserwacji. Tak więc ten film powinien być dzisiaj dla Ciebie przypomnieniem. Powiedzieliśmy już wszystko, tak! Ale ludzie potrzebują potwierdzenia, powtórzeń, praktyki. I właśnie dlatego rozmawiałem dzisiaj przez Gabriele.

  Poruszaj się z prądem, nie trzymaj się niczego. Przyjmij nadchodzące zmiany z otwartym sercem. Twój umysł powinien być twoim sługą, a nie przewodnikiem w nadchodzącym czasie. Zrównaj się ze swoim sercem, ono poprowadzi cię przez nadchodzący czas. A to, co powiedziałem w ostatnim filmie, tym razem czeka z wielką radością. Postaw znak stopu, aby się bać. Twoja odwaga jest teraz potrzebna, więc idź odważnie naprzód, idź w górę. My z Hierarchii Duchowej jesteśmy po Twojej stronie.

  Dlatego dziś wyciągamy do Was rękę i naszą ręką chcemy Was wprowadzić w nowy wymiar. Zezwól na to prowadzenie, to będzie dla ciebie błogosławieństwo.

  Przemawiałam, Pallas Athene, ze Świątyni Prawdy na Krecie.”

  • chybanie says:

   Ładnie się czyta opowieść z “eterycznego królestwa nad Kretą”, ale poza tworzeniem złudnej nadziei że ktoś tam szanuje jakość ludzkiego życia, tak naprawdę ten tekst zabiera tylko 5 minut życia przeznaczonego na jego przeczytanie.
   Bardzo nie pasują mi stwierdzenia typu “. Świat się zmienia, a Ty zmieniasz się wraz z nim.”. To przeciwieństwo wolnej woli, to przekaz typu poddaj się, a ktoś zrobi za ciebie dobrze.
   To kolejny przekaz religijno – manipulacyjno – polityczny, jakich używa się w każdej kampanii wyborczej i jaki jest podstawą każdej religii.
   Bardzo stronię od tych, którzy wiedzą lepiej, czego mi trzeba.

   • krnabrny1 says:

    Przeciwieństwo wolnej woli?
    Tak, jeśli kolega uznaje tylko SWOJĄ WOLNĄ WOLĘ.

    Interpretacja zmienia się wówczas, gdy kolega uświadomi sobie, że
    WSZYSCY MAJĄ WOLNĄ WOLĘ:-))

    Wtedy układanka zaczyna pasować choć mocno się komplikuje, ponieważ oznacza to ni mniej ni więcej tylko jedno.

    Działania kolegi, będące wolną wolą, jakie by nie były ,MAJĄ WPŁYW NA DZIAŁANIA INNYCH, tak samo jak działania innych MAJĄ WPŁYW NA DZIAŁANIA KOLEGI.

    Zalecam zastanowienie nad tym co oznacza pojęcie WOLNA WOLA w ujęciu nie tylko osobistym ale i w ujęciu wszystkiego co kolegę otacza.

    Pozdrowionka!:-)

 3. krnabrny1 says:

  Ważne jest ostatnie zdanie z tego artykułu:

  https://www.sott.net/article/454001-Pfizer-lowers-COVID-19-vaccine-doses-for-younger-kids-in-clinical-trial

  Pfizer obniża dawki szczepionki COVID-19 dla młodszych dzieci w badaniu klinicznym

  Aleksandria Hein, Fox News, śr, 09 cze 2021 00:01 UTC

  Pfizer powiedział, że wybrał niższe dawki szczepionki COVID-19 dla części fazy 2/3 swojego badania klinicznego z udziałem dzieci w wieku poniżej 11 lat niż objętość podawana biorcom szczepionki w wieku 12 lat i starszym. Dzieciom w wieku 5-11 lat szczepionka będzie podana w dawce 10 mikrogramów (ug), podczas gdy dzieci w wieku poniżej 5 do 6 miesięcy otrzymają dawkę wynoszącą 3 ug.

  Zastrzyki będą nadal podawane w schemacie dwudawkowym. Obecnie FDA udzieliła firmie Pfizer zezwolenia na stosowanie w sytuacjach awaryjnych na dwudawkową szczepionkę COVID-19 u osób w wieku 12 lat i starszych. Każda osoba w wieku 12 lat i starsza otrzymuje dwie dawki po 30 ug w odstępie trzech tygodni.

  Rzecznik powiedział Fox News w oświadczeniu, że niższe dawki zostały określone „na podstawie bezpieczeństwa, tolerancji i immunogenności z naszego badania fazy 1.”.

  „Podejmujemy przemyślane i ostrożne podejście, aby pomóc nam zrozumieć bezpieczeństwo i to, jak dobrze szczepionka może być tolerowana u młodszych dzieci” – powiedział dr Bill Gruber, starszy wiceprezes ds. badań klinicznych i rozwoju w firmie Pfizer.

  „Dzieci w wieku poniżej 12 lat stanowią znaczną część całkowitej światowej populacji i mogą rozwinąć chorobę COVID-19, a także mogą przenosić wirusa na inne osoby. Wierzymy, że jeśli się powiedzie, szczepienie dzieci pomoże w dalszej ochronie naszych społeczności i przyczyni się do rozwoju odporność stada”.

  Kolejna faza badania ma na celu zapisanie do 4500 uczestników w ponad 90 ośrodkach klinicznych w USA, Finlandii, Polsce i Hiszpanii, powiedział rzecznik.

 4. adamd says:

  A świat wszędzie jest jednaki… są ludzie bogaci i wpływowi, i podludzie.. robaki.
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=31399&Itemid=100

 5. krnabrny1 says:

  Tutaj dla tych co nie rozumieją zasad częstotliwości HARMONICZNYCH.
  Poniżej zamieszczam film z jakiegoś muzeum w Londynie. Jest tam zwyczajna cewka indukcyjna Tesli. Po włączeniu faceci są zachwyceni bo płyta unosi się nad cewnką w powietrzu. Niby nic poza tym, że płyta jest ALUMINIOWA!:-)

  Ona sę bardzo nagrzewa, tak że nie można jej dotknąć właśnie dlatego, że dobrano częstotliwość cewki do harmonicznej z płytą, stąd następuje taka reakcja, chociaż nie jest oparta na ferromagnetyźmie.

  Jest to ten sam efekt który rozwala kieliszek w dłoni sopranistki:-)

  https://www.theverge.com/2012/10/10/3482590/watch-this-electromagnetic-induction-levitation

Wypowiedz się