John Podesta – #PizzaGate – Handel dziećmi w celach seksualnych – Szatański okultyzm – Pedofilia wykorzystywana przez Deep State jako sposób na kompromitowanie jednostek i kontrolowanie ich

kundaliniandcelltowers.com

Podsumowanie

W październiku 2016 r., gdy konkurs na prezydenta USA rozgrzał się  przed głosowaniem 8 listopada, na Wikileaks opublikowano tysiące e-maili szkodzących kampanii Clintona . Pojawiły się szokujące dowody korupcji politycznej z udziałem Fundacji Clintona, Kampanii Clintona i kierownika kampanii, Johna Podesty (wśród wielu innych partii). Ujawniono bezprecedensową zmowę między mediami korporacyjnymi a kampanią Clintona, co jest dowodem na to, że pytania związane z debatą prezydencką zostały wcześniej podzielone z Clinton, że Clinton miał kontrolę redakcyjną nad wieloma artykułami „wiadomości” publikowanymi przez media korporacyjne oraz że 100 dolarów ” miliony ofiar zostały przekazane Clintonowi przez saudyjski rząd i inne zagraniczne podmioty, co stanowi wyraźne naruszenie amerykańskiego prawa wyborczego. Media popierające Clinton i wobec któregokolwiek z jej rywali były bezprecedensowe.

Nigdy nie udowodniono, że wydania Wikileaks są fałszywe. Te e-maile są połączone w sposób sądowy z kontami i urządzeniami danych stron. Nikt nie zaprzeczył ważności e-maili. Gdy badacze zaczęli przeglądać materiał, oprócz dowodów na przekupstwo („pay to play”) i zmowy, znaleźli setki niepokojących e-maili, w których używano oczywiście zakodowanego języka. „Pizza”, „hot dogi”, „chusteczki do nosa” i „sos”, między innymi, były używane w sposób, który pozostawał w oczywistej sprzeczności z normalnym używaniem. Co robił prezydent Obama, zamawiając 65 dolarów,000 hot dogów, które przylecą z Chicago? Co robił John Podesta, gubiąc chusteczkę z mapą związaną z pizzą? Co robił pracownik Departamentu Sprawiedliwości zajmujący się handlem dziećmi, prosząc o haitańską pizzę z dodatkowym serem? Dlaczego John Podesta z niecierpliwością oczekiwał czerpania przyjemności z kąpieli w wannie z córkami współpracownika w wieku 7, 9 i 11 lat?

Badacze byli zaintrygowani i zaczęli badać obecność osób wymienionych w e-mailach w mediach społecznościowych. Na Instagramie, Twitterze i Facebooku znaleziono bardzo niepokojące zdjęcia i komentarze: zdjęcia trumien dzieci, 3-letnie dziewczynki z rękami związanymi w seksualnie sugestywnych pozycjach, dzieci nazywane niedorozwiniętymi dziwkami, metki z cenami na niemowlętach, grafiki przedstawiające gwałty zbiorowe małych dzieci, grup muzycznych dyskutujących z aprobatą o seksualnych preferencjach dla małych dzieci, wszędzie symbolice pedofilii i tak dalej. Właściciel pizzerii i 49. najpotężniejsza osoba w Waszyngtonie, James Alefantis,  Rothschild  ( *), uznano za centrum kontrowersji. Alefantis to funkcjonariusz partii demokratycznej wysokiego szczebla, który w ostatnich latach kilkakrotnie spotykał się z prezydentem. Fundacja Clintona ma haitańskie centrum ratunkowe dla dzieci po drugiej stronie ulicy od pizzerii Alefantis. Podobno istnieją podziemne tunele łączące te obiekty i być może z samym Białym Domem, ponieważ DC jest dosłownie opanowane przez tunele pod podziemnym systemem metra. Co gorsza, John Podesta i wiele innych osób wymienionych w e-mailach jest zaangażowanych w „gotowanie duchów”, które jest satanistyczną, okultystyczną praktyką karmienia się siłą życiową innych, zwłaszcza młodych ludzi. Publicznie malują krwią i nasieniem, składają pozorowane ofiary, a nawet pieczą ciasta w postaci dzieci, które mają być z szacunkiem spożywane.Krążą pogłoski, że prywatne ceremonie, w których biorą udział tylko inicjowani z wewnętrznego kręgu, mogą być szokująco realne.

Potwierdzając obawy badaczy, w tym samym czasie, gdy publikowano wiadomości e-mail, Wikileaks opublikowało również dokumenty FBI, które definiowały różny żargon pedofilski i symbole, które pozwalają pedofilom komunikować się bez odniesienia do ich dyskusji, które są oczywiste dla naiwnych mas.

Skandal wywołany przez internetową społeczność badawczą stał się znany jako PizzaGate, ponieważ pedofilski żargon określający seks z nieletnimi to „pizza”, a seks z bardzo małym dzieckiem to „pizza serowa”. Internetowe społeczności badawcze rozwinęły się w Reddit, 4Chan i Twitterze pod szybko zyskującym na popularności hashtagiem #PizzaGate. Pod ogromną presją Partii Demokratycznej wszyscy zostali zdelegowani przez swoich prezesów w ciągu około miesiąca, w którym to czasie wielu badaczy przeniosło się do  VOAT i nadal tam jest od 29.12.2016.

Z politycznego punktu widzenia wiele ważnych rzeczy rozwinęło się w listopadzie i grudniu 2016 r. Jedną z nich jest to, że strony wymienione w e-mailach i postach w mediach społecznościowych milczały i albo zamykały swoje konta w mediach, albo ustawiały je na prywatne. Ani razu żadna z tych osób nie próbowała się bronić ani wyjaśniać. Innym jest to, że administracja Obamy i główne media rozpoczęły kampanię przeciwko „fałszywym wiadomościom”, oświadczając, że chcą zamknąć strony internetowe promujące oburzające teorie spiskowe, takie jak grupa zajmująca się handlem dziećmi z udziałem elity politycznej Waszyngtonu. Oczywiście słabe przeboje publikowane przez Washington Post i New York Times nie wydrukowały tekstu rzeczywistych e-maili i postów w mediach społecznościowych, ani nie powielały nieodparcie niepokojących zdjęć. Media korporacyjne stworzyły słomnika i przystąpiły do ​​jego obalania. W tym samym czasie, zamiast skupiać się na treści rewelacji, rząd USA i media korporacyjne zaczęły wrzeszczeć o rosyjskim hakowaniu naruszającym równowagę sił w USA, mimo że nie ma na to dowodów i pomimo, że były ambasador Wielkiej Brytanii w USA przyznał, że pośredniczył w udostępnianiu e-maili, odbierając je na pendrive od kontaktu pracownika Komitetu Narodowego Demokratów i zwolennika Berniego Sandersa, Setha Richa, który został podejrzanie zamordowany zaledwie kilka dni po wydaniu. Wreszcie, próbując udowodnić niebezpieczeństwo „fałszywych wiadomości”, demokratyczni agenci wymyślili strzelaninę pod fałszywą flagą, w której zatrudniono bezrobotnego aktora kryzysowego, który przyniósł karabin do Comet Ping Pong and Pizza, należącej do Jamesa Alefantisa, podczas poszukiwań dla dzieci krzywdzonych,wystrzelił jeden pocisk, który podejrzanie zniszczył nic oprócz dysku twardego komputera Alefantisa. Kryzys trwał do wieczora, a podejrzany prawnik stwierdził, że był tam ze swoimi trzema małymi dziećmi, gdy wszedł strzelec, ze złością twierdząc, że to z powodu „fałszywych wiadomości” na stronie Infowars, do których ludzie byli podżegani przemoc, mimo że Infowars ledwo dotykają tematu z powodu obaw przed procesami sądowymi lub gorzej, a na pewno nie wzywają do zbrojnej odpowiedzi. Dzieje się tak pomimo tego, że Infowars ledwo dotyka tematu z powodu obaw przed procesami sądowymi lub gorzej, a na pewno nie woła o reakcję zbrojną.

Ja i inne rozsądne osoby, które przejrzały dowody, wzywamy do oficjalnego dochodzenia w sprawie #PizzaGate przez organy ścigania. Dotychczasowe nieformalne śledztwo ujawniło wiele obciążających dowodów. Chociaż jest tu dużo dymu, nie wykonano żadnych zdjęć ani zeznań naocznych świadków, którzy dotykali Johna Podesty w rzeczywistych aktach składania ofiar z dzieci, seksu z nieletnimi i mniejszych form znęcania się. Jednak współpracownicy Podesty (np. Były przewodniczący Izby Reprezentantów Dennis Hastert i miliarder związany z Mossadem playboy Jeffrey Epstein) odbyli karę więzienia pod zarzutem pedofilii. Istnieje więcej niż wystarczające poszlaki, aby uzasadnić szeroko zakrojone dochodzenie w sprawie PizzaGate przez organy ścigania. Zwykły obywatel nie ma prawnego upoważnienia do wezwania do sądu, podsłuchiwania, przeszukiwania komputerów i tak dalej. Nie wątpię, że handel dziećmi w celach seksualnych ma miejsce w Waszyngtonie i jest wykorzystywany zarówno do kontrolowania, jak i do nagradzania współpracowników. Takie pierścienie zostały ujawnione i sprawdzone w innych krajach wśród ich własnej elity politycznej. Nadużycie to prawdopodobnie ma miejsce w ramach szerszych operacji międzynarodowych agencji wywiadowczych, których celem jest narażanie osób na służbę w określonych agendach. Departament Sprawiedliwości, Federalne Biuro Śledcze i Departament Policji Dystryktu Kolumbii są prawdopodobnie zagrożone. Prawdopodobnie jest to przypadek lisa pilnującego kurnika, z nakładką okultyzmu. Dopóki przestępcy nie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności, badacze-obywatele i dziennikarze muszą nadal ujawniać jak najwięcej na temat tych nielegalnych działań,podtrzymując zainteresowanie kontrolowanymi mediami i politycznymi dziwkami zamieszkującymi DC Mam nadzieję, że administracja Trumpa wchodząca na urząd w 2017 roku, z Jeffem Sessionsem jako prokuratorem generalnym, podejmie pewne kroki w kierunku sprawiedliwości w tej dziedzinie. Ale dla celów takiego śledztwa stawką jest dosłownie życie lub śmierć. Wielu wolałoby raczej zamordować Trumpa lub Sessions, niż mieć jakiekolwiek fakty dotyczące tej satanistycznej, sadystycznej sieci pedofilskiej na światło dzienne.

Wreszcie, dlaczego prawdopodobni sprawcy zachowywaliby się tak bezczelnie, musisz coś zrozumieć na temat okultyzmu. Uważa się, że siła praktyk okultystycznych polega na tym, że są one ukryte na widoku. Ludzie żyją z „szeroko zamkniętymi oczami”, co oznacza, że ​​widzą rzeczy, ale tak naprawdę nie widzą ich takimi, jakimi naprawdę  są. Symbole i język używany w okultyzmie mają znaczenie pierwotne i wtórne. Znaczenia drugorzędne są znane tylko określonej grupie osób lub wtajemniczonych. Naiwnej publiczności – niewtajemniczonym – coś może wydawać się niewinnym słowem lub powszechnym symbolem. Ale dla praktyków okultyzmu symbole i język oznaczają coś zupełnie innego. W „żart” jest na nas, ponieważ wydają się być okultyści mówiąc po prostu tuż przed naszymi oczami, ale tak naprawdę nie mają pojęcia, co rzeczywiste import lub znaczenie tego, co mówią  jest .

Elity używają czystej siły fizycznej do kontrolowania mas tylko w ostateczności. Ich zdaniem znacznie lepiej jest, abyśmy jak lunatycy prowadzili do naszego zniewolenia za pomocą różnych form oszustwa. Jeszcze lepiej jest, gdy masy  błagają  o niewolę. Jak napisał elitarny insider Aldous Huxley: „Naprawdę wydajnym totalitarnym państwem byłoby takie, w którym wszechpotężna władza wykonawcza szefów politycznych i ich armia menadżerów kontrolują populację niewolników, których nie trzeba zmuszać, ponieważ kochają swoją niewolę. ” W tym miejscu pojawia się propaganda i użycie psychoterapii lub operacji psychologicznych poprzez wiadomości korporacyjne, Hollywood, reklamy, edukację publiczną itp. Dzięki skoordynowanym wysiłkom, a ten wysiłek  jest skoordynowane, rzucane jest zaklęcie ignorancji, podobnie jak pająk znieczulający zdobycz.

Elita traktuje naszą ignorancję – naszą niewinność – jako dowód słabości. Ich zdaniem nasza naiwność i brak oporu daje im zgodę na wykorzystywanie. Oczywiście, jest to oszustwo na jego twarzy, ale w amoralny świat okultystów, to uważa się – a przynajmniej  woli  – aby mogło być prawdziwe. I na tym polega usprawiedliwienie okultystów za ich złe czyny: „  Powiedzieliśmy wam  i  pokazaliśmy wam,  co zamierzamy zrobić, a jednak  nie zrobiliście nic.” W tym dystopijnym, machievelliańskim sposobie myślenia – w którym cel uświęca środki, a wszelkie nadużycia są tolerowane, pod warunkiem, że służą wyznaczonemu celowi – nasza bezbronność i niepowodzenie w stawianiu skutecznego oporu jest wystarczającym pretekstem do zakończenia nas. Jesteśmy słabi, więc zasługujemy na śmierć. Powinniśmy byli wiedzieć lepiej, więc zgubne konsekwencje naszego braku czujności są całkowicie naszą winą.

Jeśli elita miałaby absolutnie nie ujawniać tego, co robią, to ich praktyki, jak wierzą, zaszkodziłyby sobie, a nie tylko przedmiotom ich wykorzystywania. Okultystyczni praktykujący są przekonani, że oszczędzą im karmicznego odwrotu ich działań, jeśli z wyprzedzeniem powiedzą nam, co zamierzają zrobić. W ich opinii nie robienie niczego w odpowiedzi, by się bronić, nie jest ich winą. Wynikająca z tego tragedia i cierpienie stają się naszą odpowiedzialnością, a nie ich, ponieważ „ostrzegli” nas. Oczywiście to kolejne kłamstwo. Faktem jest, że nie ostrzegają nas one w sposób uzasadniony i faktycznie żerują na naszej niewinności przez brak znajomości słów i symboli, których używają.

Dla elit „rządy prawa” to osobliwa koncepcja, która dotyczy tylko małych ludzi. Dla elit nie ma prawa naturalnego ani moralności, której podlegają. Nie ma rozpoznania karmy, złotej zasady, ani tego, co się dzieje. Dla oszalałego od władzy okultysty, jeśli król to robi, to jest to prawo, np. „Boskie prawo królów”. Jako czołowy okultysta i zasób brytyjskiego wywiadu, Aleister Crowley powiedział: „Rób, co chcesz, będzie całym prawem”. Rób co chcesz. To nie ma znaczenia. Zwycięzcy idą po łupy, niezależnie od braku fair play. Więc to nie tylko arogancja ujawniana w tych e-mailach i postach: to wisząca na naszych oczach satanistyczna przestępczość i wypaczone poczucie przynależności i satysfakcji elit wynikające z zobaczenia, co jest dobre i humanitarne, nie robi nic we własnej obronie,dostarczając złym konspiratorom oszukańczego usprawiedliwienia dla zniszczenia niewinności i ludzkości.

Listy polityczne / dewiacja seksualna i jej związek ze strachem, kontrolą, władzą, witalnością, niewinnością, młodością i śmiercią – 17 listopada 2016


1. Symbolika pizzy obciążonej drugorzędnymi znaczeniami seksualnymi wypychana na niemyte masy poprzez ikony kulturowe. 2. Krzywdzenie dzieci podniesione do rangi „sztuki” – przedstawienie tego, co brzydkie i niemoralne, jako piękne i aspiracyjne, reprezentujące odwrócenie tradycyjnych, podtrzymujących życie ludzkich wartości. 3. Symbole pedofilii skatalogowane przez FBI widoczne na pizzeriach i innych lokalach, które są częścią wyłaniającego się przyjaznego pedofilii przejęcia kultury ludzkiej. 4. Grecki bóg jedzący dziecko.

PizzaGate: tylko infografika faktów


PizzaGate: tylko fakty. Obrazy prowadzą do  znacznie dłuższej i obszerniejszej listy . Połączony z  forum dyskusyjnym na  VOAT .

Poniżej znajduje się kilka najważniejszych informacji z infografiki. Chociaż język kodu pedo ma pewne odmiany, ogólny zestaw definicji to: hotdog = boy; pizza = dziewczyna; ser = mała dziewczynka; makaron = mały chłopiec; lody = męska prostytutka; orzech = osoba kolorowa; map = nasienie (DNA); sos = orgia; domino = dominacja; poduszki = narkotyki; ostrygi = środki uspokajające; kurczak = młody chłopiec; kurczak jastrząb = dorosły, który woli młodych chłopców.

Kilka przykładowych e-maili, spośród setek, z dziwnym językiem kodu:

https://wikileaks.org/podesta-emails/emailid/23561 : „Cześć John, pośrednik handlu nieruchomościami znalazł chusteczkę (myślę, że ma mapę, która wydaje się być związana z pizzą. Czy to twoja?) Mogą ją wysłać, jeśli chcesz. Wiem, że jesteś zajęty, więc nie odpowiadaj, jeśli to nie jest twoje lub nie chcesz tego. Susaner ”

https://www.wikileaks.org/podesta-emails/emailid/50332 : „Mary i John, myślę, że powinniście powiadomić o zmianie strategii, które były stosowane od dawna. Natychmiast zdałem sobie sprawę, że coś różni się od kształtu pudełka i zastanawiałem się, kto wyśle ​​mi coś w pudełku w kształcie kwadratu. I oto zamiast makaronu i wspaniałych sosów był to cudowny, kuszący asortyment serów Pyszne. Czekam na powrót moich dzieci i wnuków z wakacyjnych podróży, abyśmy mogli je zburzyć. Dziękuję bardzo. Mam nadzieję, że ty i twój gang jesteście zdrowi. Tęsknie za wami. Życzenia Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Ziele. PS. Myślisz, że lepiej zagram domino na serze niż na makaronie? ”

https://www.wikileaks.org/clinton-emails/emailid/30489 : „Trzymając kciuki i łapę starego królika po wyjęciu z pudełka na strychu, złożę w ofierze kurczaka na podwórku Molochowi”.


1-2) Moloch to biblijna nazwa odnosząca się do kananejskiego, fenickiego i północnoafrykańskiego boga związanego ze składaniem ofiar z dzieci,  Wikipedia  ( * ). 3) Psalm 106: 34-43: „Służyli swoim bożkom i zostali przez nie usidleni. Ofiarowali demonom swoich własnych synów i córki, przelewając niewinną krew, krew swoich własnych synów i córek, które składali w ofierze bożkom Kanaanu, zbezczeszczając kraj przelewem krwi. Zbezczeszczali się swoimi czynami, stali się cudzołożnikami swoim postępowaniem ”. 4) Zdjęcie ze starej literatury Bohemian Grove. 5) Moloch i jego sługi, słudzy ciemności. 6) Moloch trzymający dziecko. 7) Moloch w Kartaginie. 8) Składanie ofiar Baalowi, innemu kananejskiemu bogu wymagającemu krwi.

Dodatkowe e-maile opisują, jak prezydent Obama przyleciał z Chicago w cenie 65 000 dolarów w hot dogach i pizzy z Chicago na prywatną imprezę w Białym Domu, mimo że przepisy Białego Domu zabraniają dostarczania żywności poza zatwierdzonymi kanałami. Czytamy o współpracowniku Johna Podesty, który oferował mu czas w wannie z trzema córkami w wieku 7, 9 i 11 lat, obiecując, że będą „bardzo wrażliwi” na niego.

https://www.wikileaks.org/podesta-emails/emailid/56492 : „Ostatnia noc była fajna. Wciąż w sali tortur ”. To jest e-mail od potężnego lobbysty Tony’ego Podesty do jego brata i siostry, Johna i Mary. Mary napisała kiedyś list popierający ułaskawienie skazanego pedofila.

Infografika jest kontynuowana z grafiką definicji symbolu pedofilii z FBI i ponownym opublikowaniem sąsiada Comet Ping Pong, Besta Pizza, z trójkątem w trójkątnym logo biznesowego symbolu chłopca-kochanka, które zostało zmodyfikowane kilka dni po zepsuciu #PizzaGate.

Jest kilka niepokojących zdjęć z konta Instagram właściciela Comet Ping Pong i pizzy Jamesa Alefantisa. Jedna ma młodą dziewczynę, mężczyznę za nią, z rękami przyklejonymi do stołu, z komentarzami: „nowa procedura siedzenia dla najmłodszych gości” i „#carisjames”, które z  wątku VOAT #PizzaGate  ( *), jak się dowiadujemy, odnosi się do CARIS, karizoprodolu stosowanego w rzepaku, który również blokuje ból. Innym jest duży, przypominający lodówkę pokój z zakazem, z komentarzami: „#killroom” plakat werkinonmahnightcheese; „O tak, to wygląda na niezłą zabawę”; „Po prostu spłucz, kiedy skończysz;” „Pijany czołg”; i sam James Alefantis, który publikuje jako jimmycomet, „#murder”. Bardzo niepokojące rzeczy. Początkowo śledczy założyli, że jest to podstawą biznesu Comet Ping Pong i to właśnie media uznały za fałszywe wiadomości. Lokalizacja to w rzeczywistości kolejna nieruchomość Alefantis o nazwie Pegasus Museum. Nie wiedzielibyśmy o tym, gdyby nie praca śledczego z Teksasu, który wyciągnął dane GPS ze zdjęć, opublikował informacje na YouTube iw ciągu kilku godzin został zagrożony przez samego Jamesa Alefantisa.

James Alefantis Grozi Badaczowi PizzaGate Ryan A. O’Nea l ( * )

#PIZZAGATE – ZNALEZIONO KILL ROOM! Muzeum Pegaza należące do Alefantisa (Lustra) ZNALEZIONO POKÓJ KILL!  ( * )

Infografika jest kontynuacją ważnego zdjęcia mężczyzny trzymającego niemowlę blisko piersi, z żółtym naszyjnikiem na obu szyjach, z komentarzem Alefantisa „#chickenlovers”. Alefantis mówi tutaj, że mężczyzna jest kochankiem małych chłopców, a żółty naszyjnik łączący chłopca i mężczyznę, zgodnie z symboliką pedofilską, oznacza, że ​​obaj są seksualnie połączeni przez odbyt. Obraz i komentarz otaczają haniebny gestalt. Trzymałem 2 i 3-latki blisko mojej klatki piersiowej. Istnieje cudowna, zdrowa, żywotna, transcendentna niewinność, która wypełnia tę więź. Raz przytuliłem małą dziewczynkę do piersi. Miała może pięć lat. Poczułem, jak nasze serca się blokują. Wystąpiła synchronizacja energetyczna. Jej serce zrównało się z moim. To było potężne.Próbowałem ją postawić, a ona przytuliła mnie mocno, mówiąc: „Nie odchodź”. Z całą pewnością istniał między nami duchowy związek. Zanieczyszczenie tego świętego związku wyzyskiem i drapieżnictwem jest niewypowiedziane i powinno spotkać się z surowymi karami.

Następne zdjęcie jest zrobione przez Alefantisa pod Białym Domem z prezydentem Obamą grającym w ping ponga z młodym chłopcem, z hashtagiem „#pingpong”, gdzie w żargonie pedo ping pong oznacza gwałt na dzieciach, często kojarzony z „cuttafiles”, osoby, które lubią ciąć lub okaleczyć podczas gwałtu.

Infografika kontynuuje posty Alefantisa przedstawiające dzieci w maskach biorących udział w pozornym okultystycznym rytuale, takim jak ten przedstawiony w odważnym arcydziele Stanleya Kubricka „Oczy szeroko zamknięte”. Jest też rozczochrany maluch w czymś, co wygląda jak ujęcie „dzień po”, oparty o łóżko dla dorosłych z pomiętą pościelą, z 20 polubieniami i komentarzem „Bardzo ładne”. Następnie znajdujemy opis awatara profilu na Instagramie Alefantisa jako obrazu Antinousa, 13-letniego kochanka rzymskiego cesarza Hadriana, który został złożony w ofierze, aby stary Hadrian odzyskał zdrowie.


Antinous  ( * ), 13-letni kochanek rzymskiego cesarza Hadriana, ok. 130 rne Antinous został  poświęcony w egipskim rytuale magicznym w  celu poprawy stanu zdrowia cesarza. Antinous to zdjęcie profilowe Jamesa Alefantisa na jego publicznym, biznesowym koncie Instagram pizzy Comet Ping Pong.

Poniżej znajdują się plakaty promocyjne z koncertów muzycznych „w każdym wieku”, rzekomo „rodzinnych” w Comet Ping Pong przez zespoły Heavy Breathing, Sex Stains, Tacocat, Homosuperior i Boyfriends. Pojawia się jasne, kolorowe, chaotyczne użycie niepokojących obrazów: kły wychodzące z piersi; kły i krew wydobywająca się z sofy; usta wychodzące z żołądka, które wydają się ssać własnego penisa w stanie wzwodu z kałużą płynu u podstawy; dziewczęce majtki z przylepnym bandażem, emoji czerwonego diabła z rogami, czaszka z błyskającymi błyskawicami z oczu i palcem z diabelskimi rogami; serduszka zakrywają majtki oraz napisy dla grup muzycznych; kropelki wody (łzy?) i krew wydają się być rozbryzgane na większości tekstu. Jest tu więcej do zdekonstruowania, ale to jest próbkowanie.

Odnośnie plakatu z groźnymi ostrymi zębami wychodzącymi z oparcia krzesła i krwią wylewającą się z siedziska: Co to wyobrażenie ma wspólnego ze słowami „Plamy seksu” owiniętymi wokół krzesła, z literą „S” również ociekają krwią? Tuż obok kropelek plakat informuje, że program zaczyna się o „21:00” w czwartek i jest przeznaczony dla „wszystkich grup wiekowych”. Od kiedy plamy po seksie pozostawiają kałużę krwi na poduszce siedzenia? Kiedy błona dziewicza, okrężnica i macica zostają zerwane na gorącym uczynku? Czy dzieci nie powinny spać przed 21:00? To wieczór szkolny, prawda? Ale potem, jak sądzę, promowanie rozpusty dla młodych dziewic w wieczór szkolny, tylko sprawia, że ​​satanistyczny sakrament jest słodszy.

Przypomnij sobie, że małe serduszka i serduszka w sercach mogą być symbolami pedofilów. I naprawdę, o co chodzi z kroplami łez i krwi na całym plakacie? Czy trzeba to przeliterować? Biorąc pod uwagę ogólny kontekst, może to oznaczać tylko jakąś formę sadyzmu seksualnego: rozdzierającą, bolesną penetrację wymuszoną na młodych, wrażliwych ciałach.

Moja ostatnia uwaga dotycząca plakatów jest taka, że ​​ich użycie jasnych, szokujących, chaotycznych obrazów i tekstu jest zgodne z  zasadą Monarch Mind Control  ( * ). Jeśli spojrzysz na teledyski do Tacocat i Heavy Breathing, zobaczysz dziwne zastosowania świateł stroboskopowych, wzorów, obrazów i tekstu. Jest to rodzaj wizualizacji, który może wywołać drgawki u osób podatnych. Nie prowadzą do integracyjnego, harmonijnego stanu psychicznego. Obrazy są uciążliwe i destrukcyjne.

Biorąc pod uwagę brak ścigania pedofilów wysokiego szczebla, dowody wskazują na to, że agencje wywiadowcze państw narodowych na najwyższym szczeblu są kontrolowane przez kult satanistyczny; a jeśli nie jedna konkretna grupa, to sieć powiązanych ze sobą grup satanistycznych. Dla nazistowskich SS – z których wielu przywieziono do Stanów Zjednoczonych pod nową tożsamością po wojnie – to Death Set, a dla elit wychodzących z Yale – jak rodzina Bushów – to Skull and Bones. Dla członków tej grupy w izraelskim Mosadzie ma to związek z okultyzmem talmuddyjskim i jego naciskiem na pedofilię, zniesławienie krwi i poświęcanie młodych nie-Żydów (gojów). Wszystkie te grupy łączy przekonanie, że szkodząc innym służą wyższemu celowi. Dla mnie, kogoś, kto spędził 40 lat studiując pogoń za mistycznym wglądem, to, czym są te grupy, jest obrzydliwością.Celem umysłu jest zgłębianie głębi jego tożsamości, aż do uchwycenia bezczasowości, bezforemności i bezgraniczności, która daje początek wszelkiej egzystencji. W tradycjach jogicznych i innych tradycjach duży nacisk kładzie się na skupienie uwagi na jednym punkcie. Jest to przeciwieństwo rodzaju (nie) uwagi, jaki obserwujemy wraz z rozprzestrzenianiem się podręcznych urządzeń bezprzewodowych. Badania pokazują, że ludzie tracą zdolność uczestniczenia i mają mniej trwałą zdolność uwagi niż złota rybka (około 8 sekund). Odwrotnością wglądu mistycznego jest pęknięcie psychiki poszukiwane przez agencje wywiadowcze, aby uczynić człowieka bardziej zdolnym do sztucznego zaprogramowania. Psychika musi zostać złamana, a następnie zreformowana,z instrukcjami i „programowaniem” osadzonymi w głębokich zakamarkach zepsutego umysłu, które można wyzwolić lub aktywować jedynie poprzez wystawienie podmiotu na działanie pewnych starannie dobranych słów lub obrazów. Ogromna ilość zasobów państwowych przeznaczana jest na takie tajne badania i rozwój „mandżurskich kandydatów” i innych niepodlegających asocjacji, sugerujących państw. Możesz pomyśleć, że obrazy na plakatach grupy muzycznej i powiązanych filmach są przytłaczające, szalone, i miałbyś rację. Chodzi mi jednak o to, że jest w tym jeszcze mroczniejszy zamiar.Możesz pomyśleć, że obrazy na plakatach grupy muzycznej i powiązanych filmach są przytłaczające, szalone, i miałbyś rację. Chodzi mi jednak o to, że jest w tym jeszcze mroczniejszy zamiar.Możesz pomyśleć, że obrazy na plakatach grupy muzycznej i powiązanych filmach są przytłaczające, szalone, i miałbyś rację. Chodzi mi jednak o to, że jest w tym jeszcze mroczniejszy zamiar.

Kolejne obrazy na infografice przedstawiają bliskość kilku placówek, w których wszystkie stosowały symbolikę pedofilską w swoich logo biznesowych i reklamach. Obiektywny obserwator stwierdziłby, że jest to coś więcej niż zbieg okoliczności i wskazuje na tajną sieć projektującą ich sojusz poprzez wspólne obrazy w sposób, którego byliby świadomi tylko ich mroczni wtajemniczeni. Na mapie widać Comet Ping Pong i Buck’s Fishing & Camping (oba należące do Jamesa Alefantisa), Besta Pizza, Politics & Prose Bookstore oraz Terasol Bistro & Artisan Gallery. Możesz zobaczyć zdjęcie kandydatki na prezydenta Hillary Clinton obecną na jednym z wydarzeń w księgarni z symbolem dłoni dziecka, kochanka małej dziewczynki w dłoni dorosłego, w podwójnym sercu poniżej obrazu.

Poniżej znajdują się informacje dotyczące Tony’ego i Johna Podesty oraz ich domniemanego udziału w porwaniu 4-letniej Madeleine McCann. Obaj ci pośrednicy władzy na wysokim szczeblu w Partii Demokratycznej są przesiąknięci szatańskimi praktykami i sztuką. Infografika przedstawia brąz z brązu o masie 2000 funtów, przedstawiający pozbawioną głowy ofiarę tortur, który wisi w holu wejściowym Tony’ego Podesty w jego domu i jak porównuje się go identycznie do zdjęcia jednej z jego własnych ofiar, seryjnego mordercy pedofila Jeffreya Dahmera. Zwróć uwagę, że według Dahmera ekstremalne wygięcie pleców odzwierciedla bolesne konwulsje jego ofiar w odpowiedzi na tortury Dahmera, odpowiedź, która dała Dahmerowi satysfakcję seksualną. Pod tymi zdjęciami znajduje się seria obrazów z kolekcji Tony’ego Podesty, przedstawiających 5-letnich chłopców i dziewczynki w skrępowanych pozycjach,z oznakami znęcania się (takimi jak zaczerwienione pośladki), zwisające z armatury prysznicowej lub siedzące w pozach przesłuchań z rękami za plecami, wszyscy wyglądają na przestraszonych. Chociaż nie pokazano tego tutaj, w innym miejscu znajdują się zdjęcia z biura Johna Podesty z jednym obrazem na nie zdobionej w inny sposób ścianie przy jego biurku, przedstawiającym dwóch mężczyzn trzymających nóż i widelec stojących nad wypatroszoną ofiarą, ucztujących na jego szczątkach. John Podesta, zapytany o cel pokazu, odpowiedział coś w ten sposób, że: „Lepiej być osobą z nożem niż osobą na stole”, być może wskazując na okrutny świat polityki w Waszyngtonie, i jak był tego mistrzem.gdzie indziej są zdjęcia biura Johna Podesty z jednym obrazem na nie zdobionej w inny sposób ścianie przy jego biurku, przedstawiającym dwóch mężczyzn trzymających nóż i widelec stojących nad wypatroszoną ofiarą, ucztujących na jego szczątkach. John Podesta, zapytany o cel pokazu, odpowiedział coś w ten sposób, że: „Lepiej być osobą z nożem niż osobą na stole”, być może wskazując na okrutny świat polityki w Waszyngtonie, i jak był tego mistrzem.”Być może wskazując na okrutny świat polityki w Waszyngtonie i jego mistrza.”


1) Tony Podesta i żona z Jeffreyem Dahmerem zainspirowani brązową statuą ofiary ścięcia głowy, która wisi w holu ich domu w Waszyngtonie, DC 2) John Podesta w swoim biurze w siedzibie Clinton Campaign z grafiką przedstawiającą kanibalizm na pustej ścianie. Obaj panowie są fanami sztuki „transgresywnej” – sztuki łamiącej normy i tabu. Gdyby Podesty wierzyli, że nadanie takiej „sztuce” kategorii akademickiej normalizuje ją i legitymizuje, to byliby w błędzie. Przedstawiane czyny są nadal chore i nielegalne i służą jako okna do świata, w którym żadna dobra, moralna osoba nie powinna chcieć żyć.

Może jestem staroświecki, ale myślałem, że sztuka ma inspirować, ujawniać istotną prawdę lub piękno świata. Sztuka była czymś, do czego należało dążyć. Wydaje się, że ludzie typu Lucyferian i Crowley wykorzystali ostatnie sto lat „dekonstrukcjonizmu”, „postmodernizmu” i, do cholery, „posthumanizmu”, aby skierować świat sztuki w znacznie mroczniejszym kierunku. Na studiach w latach 80. zawsze zastanawiałem się, o co chodzi w całodobowych kawiarniach, czarnej skórze, papierosach, bezdusznych fiksacjach psychicznych i szalejącym cynizmie. Chyba teraz wiem. Uczestnicy pizzagate i wielu nienawidzących ludzkości wypełniających środowisko akademickie starają się kształtować świat, w którym niewinność i aspiracyjne marzenia zostaną zastąpione sadyzmem, bólem i dążeniem do dominacji dla ich własnego dobra.

Zanim przejdę dalej, poruszę coś, co wymaga ciągłego powtarzania. Ma to związek z tym, co te  tajne stowarzyszenia  ( *), które mają głównie charakter lucyferiański. Ci ludzie oddają cześć Szatanowi, a nie Jezusowi Chrystusowi (lub temu, co reprezentuje jakikolwiek pozytywny pogląd na duchowe przeznaczenie człowieka). Oznacza to, że wszystko, co jest drogie chrześcijanom (współczucie, odkupienie, przebaczenie, dobroczynność, dobroć, miłość itd.) Zostaje wywrócone do góry nogami. Sataniści (lub czarni okultyści) żyją w świecie, w którym zniszczenie niewinności jest sakramentem. Gdzie picie pełnej adrenaliny krwi młodych ofiar jest postrzegane jako poprawa zdrowia. Świat Lucyfera jest światem dominacji i mocy, wykluczając wszystko inne. Jeśli będziesz się nad tym zastanawiać przez dłuższy czas, okaże się to głęboko niepokojące. Jak może się utrzymać taki pogląd na świat przeciwny życiu? Jest to absolutnie sprzeczne z naturalnym porządkiem tego świata.Jeśli spojrzysz na niszczenie genomu za pomocą szalejącej i niekontrolowanej inżynierii genetycznej, rozpylanie naszego nieba metalami ciężkimi i innymi truciznami oraz niekończące się wojny i finansowane przez globalistów komunistyczne pchnięcia, które zabiły setki milionów istnień ludzkich tylko w ciągu ostatniego stulecia jedynym sensownym wyjaśnieniem jest to, że socjopaci, którzy statystycznie stanowią zaledwie cztery procent populacji, przejęli kontrolę nad naszymi religijnymi, finansowymi, wojskowymi i politycznymi systemami rządów. Sataniści propagują nas, abyśmy wierzyli, że ludzie są brzydcy i niezdolni do czynienia dobra, a zatem zasługujemy na eksterminację. Ale ten antyludzki punkt widzenia jest kłamstwem. To te nienawistne grupy głodnych władzy, bezdusznych ludzi, którzy przysięgli wierność Lucyferowi, którzy sami są kłamstwem,i którzy muszą zostać usunięci z jakiejkolwiek władzy lub przywileju, jaki mogą posiadać. Na studiach wiosłowałem z załogą i miałem fajny sportowy samochód, dlatego kilka razy byłem rekrutowany przez bractwa do przyłączenia się do ich tajnych zakonów. Bractwa i stowarzyszenia, zgodnie z powyższym linkiem i wideo, są bramami do setek społeczeństw lucyferiańskich, które dominują w naszym kraju. Braterscy rekruci przechodzą przez potężne zamieszanie, podczas którego angażują się w różnego rodzaju kompromisy, aby okazać lojalność tajnemu zakonowi. Te lojalności i praktyki prowadzą do wielkiej ciemności po drodze, chociaż jeśli jesteś spostrzegawczy, tak jak ja, możesz od samego początku stwierdzić, że nic dobrego nie może pochodzić z tych „głupich” rytuałów inicjacyjnych. Pamiętam moją pierwszą próbę, zanim zostałem zastawnikiem, siedziałem w ciemnym pokoju z lampą stroboskopową na mnie,kiedy dostawałem narkotyki i przesłuchiwała mnie grupa facetów po drugiej stronie oślepiającego światła. Nie jestem z tego dumny. Powinienem wyjść. Ale tamtej nocy pomyślałem o tym i następnego dnia natychmiast zrezygnowałem z nowo zdobytego statusu zobowiązania.

Jeśli chodzi o picie i kąpiele we krwi, coś, co występuje w  Hostelu II , być może są w tym pewne aspekty poprawiające zdrowie. Ale moja krytyka takich mrocznych praktyk dotyczy tego, jaki świat tworzą? To znaczy jakie są  skutki takich praktyk poza ograniczoną osobą Lucyfera? Jeśli ucztujesz z cudzych dzieci, czy twoje własne dzieci będą bezpieczne? Jeśli kłamiesz i okaleczasz, aby osiągnąć swój cel, czy możesz oczekiwać, że inni będą traktować Cię uczciwie? Chodzi o to, że przymus i tortury mają konsekwencje. Nie są to zachowania, które prowadzą do bardziej cywilizowanego i dostatniego świata. W badaniach socjopatów częstym odkryciem jest ich niezdolność do odczuwania tego, co czują inni. Ich gesty twarzy wydają się nienaturalne. Socjopaci muszą przyjrzeć się sobie w lustrze, aby nauczyć się, jak się uśmiechać lub wyglądać „autentycznie”. Kiedy widzisz uśmiech socjopaty, wzdrygasz się, ponieważ wygląda i wydaje ci się fałszywy. Wydaje się fałszywe, ponieważ tak  jest imitacja. To jeden z powodów, dla których Hillary Clinton przegrała kandydaturę na prezydenta. Socjopatom brakuje empatii i nie przejmują się wpływem swojego zachowania na nikogo oprócz siebie. Socjopaci i Lucyferianie przejawiają groteskowy egoizm. Dla takich ludzi nie ma miejsca w cywilizowanym świecie. Musimy wyrwać ich z uścisku rządu. Musimy podnieść wynik, który Catherine Austin Fitts nazywa  Indeksem Popsicle  ( * ), miarą tego, jak bezpieczne są nasze dzieci w swobodnym poruszaniu się w naszych społecznościach (np. Wskakują na rowery i idą do pobliskiego sklepu po lody na patyku) bez strachu przed porwaniem lub krzywdą.

Co za tym idzie w  infographic  jest informacja dotycząca Marina Abramovic, kapłanką „duch gotowania” kultu. Widzisz jej zdjęcie ubrane na czerwono i trzymającą odciętą głowę kozła, dowód na to, że otrzymała 10 000 dolarów od Clinton Foundation, „dzieło sztuki”, w którym użyła krwi, aby napisać o tym, jak musimy głęboko naciąć lewe środkowe palce i „ zjedz ból ”, zaproszenia od niej do braci Podesta na imprezę kulinarną i tak dalej. Gdzie indziej widziałem zdjęcia Abramovica z kultowymi ikonami Lady Gagi i Jay-Z; oraz zdjęcia Baracka Obamy i Johna Podesty z podejrzanymi bliznami lub bandażami na lewym środkowym palcu.


1) Marina Abramovic, główna propagatorka praktyki Gotowania Ducha, trzymająca zakrwawioną, odciętą głowę kozła, symbolizującą ofiarę niewinności, która jest sakramentem Lucyfera. 2) Abramovic i jej antychrześcijański protegowany, John Podesta, którzy są oboje „With Her” (slogan kampanii dla Hillary Clinton, która wysłała e-maila do hakera Guccifer 2.0, w niektórych e-mailach, których odmówiła, była określana jako lucyferiańska „wysoka kapłanka” zwrócić się do FBI pomimo wezwania ich do sądu); 3-4) Marina Abramvic siedzi nad instalacją artystyczną Spirit Cooking, używając krwi świńskiej na ścianach. W jednym z pomieszczeń instalacji jest napisane: „Ostrym nożem wbija się głęboko w środkowy palec lewej ręki [i] zjedz ból”. 5-6) Obama z lewym środkowym palcem zabandażowanym przy dwóch różnych okazjach ( Reddit). 7-8) Podesta z obciętym środkowym palcem i przesiąkniętą krwią instalacją „artystyczną” Abramovica z okultystycznymi wskazówkami, jak skaleczyć się i rozkoszować bólem.

Oto kilka fragmentów dyskusji w  VOAT co do znaczenia czternastki Podesty i symboliki ryby na jego rękach. Poster 8_billion_eaters pisze: „John Podesta pokazywał swoje najnowsze osiągnięcie. Brał udział w swojej czternastej ofierze z dzieci. Zabił 14 „ryb”. I był z tego dumny. Ci sataniści nazywają dzieci rybami po skończeniu. Nazywają je rybami, kiedy ich zabili. Nazywają ich Cheese Pizza, kiedy tylko je pieprzą. To gówno jest powszechne wśród polityków ”. Inny plakat totorox pisze: „Moim zdaniem tajemnica rozwiązana. Pierwsza zasada okultyzmu (i definicja): ukrywanie wiedzy. Zawsze natkniesz się na łatwe, wygodne, bezsensowne wyjaśnienie konsumpcji niewtajemniczonych, które ma dać im powód, by nie szukać głębszego znaczenia. Nie wystarczy rozmawiać przez symbole z wtajemniczonym tłumem,musisz też mieć głupie, pseudo wyjaśnienie dla Gojów, którzy mogą się zastanawiać, o co w tym wszystkim chodzi. Czasami 14 ryb oznacza 14 globalnych celów, innym razem oznacza Dick Ozyrysa . ( * ) Jak racjonalnie rozróżniasz te dwie rzeczy? Cóż, potrzebujesz elementów potwierdzających i okoliczności. Potrzebujesz kontekstu. I właśnie tam bycie częścią klubu odblokowuje klucze języka… a odblokowanie kluczy wiedzy spoza klubu sprawia, że ​​myślisz jak oni ”.

W odniesieniu do Podesty 14 / fish pic, plakat bdiminishedminor7 stwierdził ( VOAT  [ *]): „Jeśli weźmiesz NXIVM oddzielnie, środkowy bit, XIV, równa się„ 14 ”w cyfrach rzymskich. Ponadto litera M = 13 litera alfabetu, a N = 14 litera. W jakiś sposób punkt między 13 a 14 ma wielkie znaczenie dla rytualistów. Stąd znaczenie historii Ozyrysa, który został pocięty na 14 części, z których tylko 13 zostało odzyskanych. Kawałek numer 14, jego penis, został zjedzony przez rybę. To wszystko wiąże się z liczbą Pi, która składa się z (1) 3,1415. Ludzie religijni lubią wierzyć, że 3 to doskonała liczba boska; liczba, która rezonuje przez całe stworzenie. Ale w rzeczywistości Pi zbliża się znacznie bliżej liczby „Boga”, ponieważ dyktuje idealne koło. I tak właśnie lubią patrzeć okultyści: jeśli większość stworzenia jest rządzona przez Boga (3), wówczas okultysta ma jeszcze trochę swobody, aby stanąć w drzwiach,ponieważ idealna liczba to NIE 3, ale 3, a potem trochę. To jest reszta po 3 (zaczynając od 14), gdzie rytualista wyobraża sobie, że jest w stanie wstawić własne życzenia do planu Boga… Nie tylko liczby… seks również odgrywa ogromnie ważną rolę. Okultyści postrzegają seksualność jako moc podobną do Boga, ponieważ poprzez seks człowiek jest w stanie dokonać największego cudu Bożego: stworzyć nowego człowieka i nasycić go duszą. Tak więc dla każdego maga, który chce „stworzyć” nowe formy / idee itp. W Bożym stworzeniu, seksualność jest jego najpotężniejszym narzędziem. Stąd znowu mit Izydy i Ozyrysa. Orisis penis (= bit numer 14) zgubił się, ale został zastąpiony przez Isis z penisem wykonanym ze złota. Symbolizuje to przejście Ozyrysa ze stanu zwierzęcego (w którym jego seksualność nie jest pod kontrolą, ale kieruje się czystym zwierzęcym pożądaniem) do stanu wzniosłego,w którym staje się panem swojej seksualności i jest w stanie świadomie kierować swoją seksualną energią, aby wywołać zmianę. Ozyrys stał się magiem. Dzieje się to na krawędzi między 13 a 14. Nie bez powodu (mężczyźni) magowie zawsze noszą laskę, a czarownice są często przedstawiane z czajnikiem… są to symboliczne odniesienia do penisa i pochwy… znowu kolejna wskazówka, że ​​okultyzm ma wiele wspólnego z kanalizacją energii seksualnej ”.i czarownice są często przedstawiane z czajnikiem… są to symboliczne odniesienia do penisa i pochwy… znowu kolejna wskazówka, że ​​okultyzm ma wiele wspólnego z kanalizowaniem energii seksualnej ”.i czarownice są często przedstawiane z czajnikiem… są to symboliczne odniesienia do penisa i pochwy… znowu kolejna wskazówka, że ​​okultyzm ma wiele wspólnego z kanalizowaniem energii seksualnej.


Znakomity okultystyczny opis Johna Podesty pic: „14 + ryba i mit Ozyrysa. Ozyrys został zamordowany i pocięty na 14 części przez swojego brata Seta i rozproszony po całej ziemi egipskiej. Żona Ozyrysa, Izyda, postanowiła znaleźć wszystkie części jego ciała, aby go wskrzesić. Znalazła wszystko oprócz czternastego, jego fallusa, który został zjedzony przez ryby (teraz przeklęty z tego powodu) w Nilu. Isis zrobiła fallusa ze złota i tymczasowo wskrzesiła Ozyrysa, aby mogła począć dziecko. Ich potomstwem jest Bóg Horus. 14 + ryba = męski fallus symbolizujący moc, magię seksualną i zmartwychwstanie. „


1) Abramovic z kultową gwiazdą pop Kim Kardashian i włoskim projektantem ubrań Riccardo Tisci na New York Fashion Week. 2-4) Muzyk Lady Gaga i Abramovic wycinają i „smakują” martwe ciało zanurzone we krwi podczas instalacji artystycznej inspirowanej „gotowaniem duchów” na elitarnej imprezie zbierania funduszy. 5) Abramovic i gwiazda muzyki pop Jay-Z z Abramoviciem przekazując swoją mądrość uczniowi Jay-Z poprzez połączone czakry ajna. 6) Marina Abramovic i Robert De Niro na otwarciu  Tribeca Penthouse , 17 kwietnia 2014 r. 7) „Sztuka” antysztuka, czyli nowa norma dla establishmentu lucyferiańskiego, instalacja Abramovica przedstawiająca krew, kości i części ciała z stwierdzenie: „Sztuka musi być piękna. Artysta musi być piękny ”.


1) We krwi świni: „Koszmarne sny spryskują świeżym porannym moczem”. 2) Abramovic rozpryskuje krew świni na posągu Buddy. Kolejny sakrament Lucyfera, anty-Boga. 3) Kolejna celebrytka, która oddaje cześć śmierci, biesiaduje na cieście zwłok. 4) Gospodarz uroczystości, Lady Gaga, z Mariną Abramovic i reżyserem Robertem Wilsonem, którzy przyglądają się nagiemu murzynowi (przed rzekomo kpiącym linczem) w „Devil’s Heaven”, 20. corocznym letnim benefisie Watermill Center w bogatym Hamptons w Long Wyspa, Nowy Jork. 5-6) Bardziej transgresywne performensy z Devil’s Heaven: torturowany mężczyzna zwisający z sufitu na łańcuchach; Człowiek z zawiązanymi oczami i skutymi łańcuchami na czworakach, przypominający ludzkie grupy myśliwskie, które podobno lubią elity lucyferiańskie. Więcej informacji na KDHamptons: The Luxury Lifestyle Diary Of The Hamptons  ( * ).

Infografika jest kontynuowana ze zdjęciami Billa Clintona i miliardera, związanego z Mossadem, Jeffreya Epsteina, na wyspie Epsteina na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, Little Saint James. Epstein słynie z odbywania kary więzienia za seks z nieletnimi dziewczynami. British Royals, Clintonowie i setki innych sławnych i bogatych ludzi odwiedziły „Wyspę Pedofilów”, a Bill Clinton porzucił swój zespół ochrony z powodu swoich zgłoszonych 26 wizyt prywatnym odrzutowcem Epsteina, znanym jako „Lolita Express”. Epstein został oskarżony o wymuszanie haraczy i prostytucję, poszukiwanie dwunastoletnich dziewcząt i chłopców z okolicznych zubożałych wysp, takich jak Puerto Rico i Haiti. Epstein wyjaśnia: „ Jestem przestępcą seksualnym, a nie drapieżnikiem ” ( *): „W pewnym momencie, według śledczych, Epsteinowi groziło 10 lat życia z powodu wielu aktów gwałtu ustawowego. Dokumenty sądowe w tej sprawie twierdziły, że rutynowo szukał dziewcząt w wieku 14 lat i płacił im od 200 do 1000 dolarów za masaże seksualne w swoich domach w Palm Beach na Florydzie i na Manhattanie. On także molestował dziewczyny, które sprowadził z Ameryki Południowej i Europy, a raz dostał trzy 12-letnie dziewczynki z Francji jako „prezent urodzinowy”, jak twierdziły dokumenty. ” Oto artykuły z  Daily Caller  ( * ) i  New York Magazine  ( *) dotyczące dwóch kobiet, które pozyskały dla Epsteina setki nieletnich dziewcząt w jego domach w Nowym Jorku i Palm Beach. Epstein płacił dziewczętom od 200 do 1000 dolarów za wizytę, w zależności od świadczonych przez nie usług: masażu, seksu, trójkątów, zabawek erotycznych itp. Większość dziewcząt znajdowała się w niekorzystnej sytuacji ekonomicznej. Niektóre dziewczyny zostały wyłączone i odmówiły pójścia dalej, podczas gdy inne „przeszły całą drogę”, powracając, aby zobaczyć Epsteina 50–100 razy. Zamawiający z Palm Beach firmy Epstein miał 18 lat i otrzymywał prowizję w wysokości 200 dolarów za wizytę, dowożąc dziewczynki do i z domu Epsteina.


1) Bill Clinton i młody nastolatek w prywatnym odrzutowcu Jeffreya Epsteina, nazywany przez personel lotniska „Lolita Express”. 2) Bill Clinton i Jeffrey Epstein, towarzysze podróży. 3-4) Jeffrey Epstein z młodymi, atrakcyjnymi zabawami. Czy za pieniądze można kupić miłość? 5) Niesławna przerwa między 17-letnią Virginią Roberts i brytyjskim księciem Andrzejem, córką izraelskiego agenta Mossadu Roberta Maxwella i młodą dziewczyną, która zaopatruje Epsteina, Ghislaine Maxwell w 2001 roku. Roberts był częścią „haremu” Epsteina przez ponad rok lecąc z nim, by służyć bogatym i sławnym ludziom, którzy byli częścią międzynarodowej sieci pedofilskiej, forsującej pieniądze i wpływy na seks. 6) Haley Robson, 20-letni pracownik Olive Garden, który dorabiał jako nabywca nieletnich dziewcząt w wieku 14 lat, aby masować nago Epsteinowi w jego posiadłości w Palm Beach na Florydzie za 200 dolarów więcej,w zależności od tego, jak daleko zaszły dziewczyny. Magazyn danych FBI Epstein,  część  1  i  3 .
Więcej z  Rense.com  ( * ).

Infografika kontynuuje obraz miliardera Franka Giustry z Billem Clintonem. Giustra przekazał Fundacji Clintona 100 milionów dolarów. Dwie z firm Giustry to grecka Elpida „filantropijna” i Canadian Boys Club Network, które świadczą usługi dla zagrożonych dzieci i uchodźców. Operacja Giustra w Grecji przyjmuje 800 uchodźców z Syrii i innych krajów. Carlos Slim, obywatel Meksyku, który posiada większościowy pakiet akcji w New York Times i który ma powiązania z kartelami narkotykowymi, handlem dziećmi, pozyskiwaniem narządów i Frankiem Giustrą, i który dał równą kwotę Clintonowi, zarabiając początkowo miliardy dolarów kupowanie meksykańskich aktywów publicznych za grosze za dolara bezpośrednio po podpisaniu umowy NAFTA w latach 90. z pomocą Billa Clintona. Więcej w  PizzaGate Wiki Giustra  ( *) oraz  PizzaGate Wiki Slim  ( * ).


1-2) Frank Giustra z logo boy lover na frontowych drzwiach Elpidy w Grecji. 3) Nastoletni członek Canadian Boys Club Network z założycielami Frankiem Giustrą i Jimem Crescenzo. 4) Logo fabryki Elpida, założonej przez Giustra’s Radcliffe Foundation, w porównaniu do symbolu pedofilskiego FBI. 5-6) Logo Pedophile Elpida na muralu dla dzieci oraz na środku boiska do koszykówki Elpida. Czy to kawałek pizzy na tablicy? 7) Miliarderzy Frank Giustra i Carlos Slim z Billem Clintonem podczas ceremonii, podczas której zobowiązali się przekazać po 100 milionów dolarów na rzecz Fundacji Clintona.

Infografika dalej opisuje związek między Hillary Clinton i Laurą Silsby. Silsby prowadził misje ratowania dzieci na Haiti po trzęsieniu ziemi w 2010 roku, ale odsiadywał wyrok w więzieniu na Haiti za próbę wywozu dzieci z Haiti, które nie były sierotami i na które nie udzielono pozwolenia. Wydaje się, że Fundacja Clintona koncentruje się głównie na „pomocy” dzieciom z krajów, które nie prowadzą żadnych akt urodzenia swoich dzieci. Po tym, jak Hillary Clinton uzyskała zwolnienie Silsby z haitańskiego więzienia, Silsby podjął pracę w AlertSense, firmie odpowiedzialnej za Amber Alerts ( 1 ), ogólnokrajowy system ostrzegania o uprowadzeniach dzieci.

#PizzaGate Wiki: New Life Children’s Refuge  ( * )

kontynuuj przegląd infografiki ……

Najlepszy przegląd wideo #PizzaGate od 2016.1.21.

#pizzagate: A Primer autorstwa martyleeds33  ( * )

Kilka innych dobrych filmów poglądowych od badaczy pizzagate:

Pizzagate Is Real: Coś się dzieje, ale co?  ( * )

PizzaGate Definitive Factcheck: O mój Boże  ( * )

30 rzeczy, które wiemy o PizzaGate | #JohnPodesta #CometPingPong #PizzaGate  ( * )

#PizzaGate – dokument [Titus Frost Mirror]  ( * )

Pizzagate and Beyond – The Big Picture  ( * )

#PizzaGate Infographic  ( reddit ) (*) ( voat ). Plakat Reddit nimble_navigator14 został zbanowany za publikowanie tej infografiki.

(400000 karmy na The_Donald) zbanowane za ujawnienie Podesty (i.redd.it)


Badacz 4chan #pizzagate zebrał niektóre powiązania między kierownikiem kampanii Hillary Clinton i byłym szefem sztabu prezydenta Billa Clintona, Johnem Podestą, a pedofilami / ofiarami dzieci – czyli „gotowaniem duchów” – pierścieniem działającym w Waszyngtonie Większy obraz  tutaj .


Kim jest Caris James ? ( * ) Mała dziewczynka bawiąca się czarną taśmą BDSM, ubrana w sukienkę ozdobioną symbolami pedofilii, z podejrzanym photoshopem ramienia i „szopowymi oczami”, oznaką urazu głowy. W Stanach Zjednoczonych i na całym świecie są farmy, w których kobiety zachodzą w ciążę i rodzą dzieci, których nigdy nie poznają. Szacuje się, że w samych Stanach Zjednoczonych każdego roku ginie 800 000 dzieci. Skompromitowane organizacje humanitarne, takie jak Clinton Foundation, „ratują” dzieci z krajów, które nie wydają aktów urodzenia, przy niewielkiej odpowiedzialności lub nadzorze. Świat jest placem zabaw dla chorych elit.

Głównym forum dyskusyjnym PizzaGate jest  https://voat.co/v/pizzagate .  Wątki były pierwotnie na Reddit i 4chan, dopóki prezesi tych stron nie zablokowali ich.

Część oryginalnych materiałów źródłowych pochodziła z  e-maili Podesta wydanych na Wikileaks . Możesz spróbować wpisać między innymi słowa lub wyrażenia, takie jak „podesta, pizza” lub „podesta, ser”, a znajdziesz jakiś dziwny język kodowy. Najbardziej godne uwagi e-maile są przedstawione w kilku filmach przeglądowych YouTube.

Ron Paul ujawnia „Prawdziwa fałszywa lista wiadomości dla mediów”  ( * )

WernerHeisenberg:

Brak relacji „pizzagate” na zerohedge i breitbart sprawia, że ​​obie strony wyglądają jak kontrolowana opozycja. Przez lata myślałem, że JFK i 9/11 to najgłębsze, najmroczniejsze sekrety, które w swoim czasie mogły obalić system. Myliłem się. E-maile Podesty i okropne rzeczy, na które wskazują, są dosłownie przełomową wiadomością stulecia. Prawie zapomniane historie o średniowiecznych okrucieństwach, tak zwane „zniesławienie krwi”, zostały potwierdzone jako podstawa jądra ciemności systemu.

Jeśli masz odwagę, zrób własne dochodzenie w sprawie „pizzy kometa ping-ponga”. Możesz przejść do oryginalnych źródeł na Wikileaks. Również wiele artykułów niezależnych badaczy jest dostępnych na stateofthenation2012.com. W przeciwnym razie tutaj jest link do filmu, który przedstawia najważniejsze odkrycia w chwili obecnej:  Comet Pizza i sąsiednie pizzerie mają łączące je TUNELE?  ( * ). Rzeczy dynamitowe i bardzo dobrze pozyskane.

Nie jestem zaskoczony Breitbartem, oczywiście kontrolowanym miejscem opozycji. Ale wciąż nie ma tytułowej historii na zerohedge! Czy pozostaje tylko pytanie, czy Tyler lubi pizzę lub hot dogi?

HamFistedIdiot:

Mam teraz w przeglądarce otwartych na ten temat około 25 zakładek. Wątki 4chan i niektóre posty na Twitterze zostały usunięte lub ustawione jako prywatne. Wydaje mi się, że jest w tej sprawie ponad tysiąc lub więcej obywatelskich śledczych, a wielu z nich zrobiło zrzuty ekranu obciążających postów, zanim zostali usunięci. Mam małą witrynę „alt right”, w której ruch spadł o 50% od czasu wyborów. Google i media społecznościowe próbują pogrzebać tę historię, ale nie będą w stanie. Badacz zaginionych dzieci z Haiti dwa dni temu popełnił samobójstwo. Czy wiesz, że Fundacja Clintona tylko „ratuje” dzieci z krajów, w których nie ma aktów urodzenia, zabierając je do schroniska Clinton po drugiej stronie ulicy od niesławnego lokalu „Pizza” (slang na seks z dziećmi),ze swoim „pokojem śmierci” i podziemnym dostępem do sieci tuneli?

Chodzi mi o to, co może być bardziej tabu, bardziej oznaką Ubermenscha, który „przekroczył” ludzką moralność, niż uprawiać seks, a potem jeść („duch kucharz”), dziećmi? Jeffrey Dahmer to zrobił. Zrobili to greccy bogowie. Podobnie robią elity polityczne, które chcą wyjść poza ograniczające pojęcia dobra i zła. Oprócz szacowanych 4% populacji, która urodziła się jako socjopata, żądna władzy i panowania nad innymi, i której takie działania mogą pociągać, Pizza Gate również wydaje się być częścią międzynarodowej operacji wywiadowczej mającej na celu stworzenie „akt kontrolnych”. tak, aby uczestnicy, którzy należą do elity politycznej i finansowej, mogli być na zawsze szantażowani, aby służyć konkretnemu programowi, a nie tylko własnym interesom. W rzeczy samej,niektórzy twierdzą, że zdolność do wzniesienia się na wysoki poziom w wielu obszarach społeczeństwa wymaga, abyś był wcześniej zazieleniony przez wpływową kabałę. Integralną częścią takiego zielonego światła lub akceptacji jest to, że kabała jest właścicielem ciebie: mogą zniszczyć twoją reputację i karierę w dowolnym momencie, publikując pewne prywatne nagrania wideo lub inne kompromitujące informacje, które wcześniej były nieznane opinii publicznej.

niezwykły przegląd diagramów powiązanych ze sobą stron https://sli.mg/WDRsVY.png
https://twitter.com/hashtag/PizzaGate?src=hash
https://dcpizzagate.wordpress.com


http://stateofthenation2012.com/?p=57056
http://stateofthenation2012.com/?p=56984

por. Kremacja Opieki ceremonii w Bohemian Grove  ( * ) każdego roku, w którym dziecko jest pozornie ofiarowano Moloch / Szatana w celu uczestników oczyścić jakiegokolwiek żalu lub winy za to, że poszkodowanych innych.

Opróżnij bagno! MAGA!

AtATrESICI:

Jeśli tak dużo informacji zostało odkrytych w ciągu 20 dni przez społeczność internetową, z pewnością ludzie z organów ścigania znaleźli znacznie więcej? To jest pytanie.

Zauważyłem ptaki z piór, stada razem, np. Przeciętni ludzie nie spędzają czasu z pedofilami lub ludźmi, którzy interesują się dziełami sztuki z pedofilskim wydźwiękiem lub jakimkolwiek innym tonem. To tylko ja.

PS To musi być WIĘCEJ „FAKE NEWS”, których MSM NIE CHCE, ABY ROZMOWY TAM. TYLKO LUDZIE NA WYSOKIEJ POSTACI W CNN, NOWEGO JORKU I INNYCH SZANOWANYCH STYLIZACJI WIADOMOŚCI MOGĄ OKREŚLIĆ, CO WARTO BADAĆ.

WernerHeisenberg:

Wiem, że to połączenie termojądrowe bez komputera, niech tak będzie. Większość ludzi zaangażowanych w #pizzagate ma wspólne dziedzictwo i nie są Amiszami. Ponadto ten rodzaj przestępstw, zarówno udowodniony, jak i pogłoski, ma miejsce od wieków. Jeśli nie rozumiesz kontekstu, nie rozumiesz. Link do artykułu napisanego w 2010 roku z dodatkowym małym (niezweryfikowanym) klipem wideo z 1989 roku:  The Blood Libel – A Real-Life Satanic Conspiracy?  ( * )

Najważniejsze wydarzenia z  pizzerii Comet i sąsiednich pizzerii Czy łączą je TUNELE?  ( * )

Slang pedofilski, ponieważ dotyczy tłumaczenia zhakowanych e-maili Podesty, które są pełne takich słów kodowych:

hotdog = chłopiec
makaron = mały chłopiec
pizza = dziewczynka
ser = mała dziewczynka
orzech = osoba kolorowa
lody = męska prostytutka
mapa =
sos nasienny = orgia

Clinton i Obama mieli imprezy i zbiórki pieniędzy w Comet Ping Pong Pizza.

Reddit zakazuje „Pizzagate” – „Nie chcemy polowań na czarownice na naszej stronie”  ( * )

evoila layman_please

Ładne logo. Comet Pizza – Zagraj w Eat Drink.

Hmm… ktoś jeszcze zauważył, że akronimem na to jest PED?

LOL. To tak, jakby nazwali ją Operacją Wyzwolenie Iraku i zapomnieli, że akronim brzmiał OIL.

Waluta Pinto

I nie zapominajmy o e-mailu Wikileaks, w którym napisano, że OBAMA WYDAŁ 65 000, przywożąc „pizzę i psy” z Chicago na prywatną imprezę w Białym Domu.

Nic dziwnego, że Obama forsuje mem o „fałszywych wiadomościach”.

Prosimy o okazanie nam paragonów na pizzę i hot dogi.

Oto ona:

„Myślę, że Obama niedawno wydał około 65 000 dolarów z pieniędzy podatników, latając na pizzę / psy z Chicago na prywatną imprezę w Białym Domu, załóżmy, że używamy tych samych kanałów? ”

https://wikileaks.org/gifiles/docs/12/1223066_re-get-ready-for-chicago-hot-dog-friday-.html

zamarł 25

https://youtu.be/D8YdSvyp89E

Opublikowano 15 listopada 2016 r. Jest to początek otwartego dochodzenia w sprawie pierścieni pedofilskich Pizza Gate prowadzonych przez pizzę Comet Ping Pong. Ten krąg pedofilów jest bezpośrednio ujawniany przez e-maile od Johna Podesty i Tony’ego Podesty. Bezpośrednio z tym powiązany jest również DOJ Andrew Kline. Linki, które skompilowałem, znajdują się poniżej w tym opisie. Prześlę to wideo do Steemit BlockChain, aby na zawsze pozostało w Internecie, nieocenione w łańcuchu bloków

DC PizzaGate: AKTUALIZACJA podkładu – ujawniono podejrzany pierścień pedofila:  https://dcpizzagate.wordpress.com/  ( pdf z 12.01.2017 z 260 komentarzami ); [[  ZAKTUALIZOWANO 30 marca 2017 r.  ]]

E-maile Wikileaks Podesta:  https://wikileaks.org/podesta-emails/

Andrew Kline jest właścicielem Besta Pizza:  https://steemit.com/wikileaks/@ausbit

Poza granicami:  http://beyondborders.net/

Comet Ping Pong:  http://www.cometpingpong.com/

Comet Ping Pong Yelp:  https://www.yelp.com/biz/comet-ping-p

Comet Ping Pong FB:  https://www.facebook.com/cometpingpong/

Besta Pizza Yelp:  https://www.yelp.com/biz/besta-pizza-

FBI Znana symbolika pedofilii: https://sli.mg/00qA8D

Jimmy Comet Insta: https://www.instagram.com/jimmycomet/ …

Julian Treger Insta: https://www.instagram.com/juliantreger/

Charlotte Insta: https://www.instagram.com/charlottedi…

Brian Bakers Insta: https://www.instagram.com/brianbakers/

TransformerDC Insta: https://www.instagram.com/transformerdc/

CBoutlier Insta: https://www.instagram.com/cboutlier/

Victoria Reis Insta: https://www.instagram.com/victorialyn…

Comet Ping Pong Insta: https://www.instagram.com/cometpingpong/

Procesy czarownic w Halien: https://www.instagram.com/witchtrials/

Dziki Torus: https://www.instagram.com/wildtorus/

Dodam więcej linków, gdy się z nimi spotkam.

Obserwuj mnie na Twitterze! https://twitter.com/ImperatorTruth

Śledź mnie na Steemit! https://steemit.com/@titusfrost

HamFistedIdiot

Myślę, że Majestic Ape (aka Amanda Klein), z grupy Heavy Breathing (która występuje na Comet Ping Pong Pizza) nosi czerwony kaptur na głowie i twarzy, który symbolizuje zakrwawionego fallusa, który jest nieodłączną częścią wszystkich tych gwałtów i sodomiz na dzieciach. . Promuje nową piosenkę „Airtight”. To naprawdę sprawia, że ​​się zastanawiasz. W pierwszym linku do filmu poniżej możesz zobaczyć jej główną rolę w „Przeboju na Broadwayu”, „Sierotach i dupkach” (Fundacja Clintona i odniesienie do dziecięcej sodomii?). Amanda Kleinman, aka Majestic Ape, „oferuje klucze do życia, którego doświadczą tylko nieliczni wybrani” (inicjacja w satanistyczną ofiarę gwałtu na dzieciach?). Witryna Comet Pizza ma prywatną sekcję, która jest niedostępna dla każdego hakera, z systemem bezpieczeństwa, który zmienia swoje protokoły z sekundy na sekundę, z plikami o rozmiarze wielu GB,ale jeśli możesz je pobrać, są to tylko bełkotliwe pliki tekstowe rozmiaru KB. Eksperci ds. Bezpieczeństwa powiedzieli, że nigdy nie napotkali niczego tak wzmocnionego, że wykracza poza cokolwiek, co jest używane w wojskowych lub korporacyjnych systemach bezpieczeństwa. Ktoś już wypuścił te filmy. Pan Lover of Children James Alefantis i jego koteria miłośników pizzy z kurczakiem i serem muszą zostać za kratkami.

Zanim zostaną usunięte:

https://www.youtube.com/watch?v=N_gGhrIO6ps
https://www.youtube.com/watch?v=PR1w6IkpE6o

Joke Heros

Pierwszy film: 35 sekund, czy to fuking kubek kawy z jednym z braci Podesta ?!

kaczki uciekające

Jasne, że tak.

nailgunner44

Re: „Majestic Ape” AKA Amanda Kleinman, czerwony kostium skimask, który opisujesz, ma być „odmieńcem”, przerażającym mitycznym stworzeniem pozostawionym w miejscu skradzionego ludzkiego dziecka. Sprawdź to na Wikipedii, jeśli jej nie znasz.

To jest jej:

Jest byłą przywódczynią skautów, może to ona wabi dzieci. Spójrz na ten fragment strony ze strony internetowej jej dawnego zespołu opisującą tajne zgromadzenie z udziałem nastolatków:

„Widziałeś graffiti na ścianach. Dzieci kapitana lat dwudziestych. Mount of the Child Generals. Małpy. Imp Ahh. Słyszałeś plotki o zaginionych: nastolatkach, opuszczających swoje domy, wędrujących w noc i nigdy więcej ich nie widzianych. Przetapianie dzieci na paszę dla zwierząt leśnych ”.

„Proszę zignorować te plotki – plotki tworzone przez waszych nauczycieli, lokalne media, postacie rodziców. Ignoruj ​​ignoranckie blogi nastolatków w upale. Zachęceni mitami, zainspirowani szeptami, wielu napisało do nas z całego świata, chcąc dowiedzieć się więcej o naszym odosobnieniu w górach ”.

http://www.theapes.com/babas1.html
http://www.theapes.com/video.html

Strona jej obecnego zespołu znajduje się poniżej. (OSTRZEŻENIE: każdy o delikatnej wrażliwości nie powinien odwiedzać tej witryny, ponieważ jest to bardzo niepokojąca rzecz). Wierzę, że mogłaby to być praca eksperta od programowania umysłu MKULTRA. To koszmarne paliwo, nie mów, że nie zostałeś ostrzeżony.

http://heavybreathing.net

Ballin D.

Trzy restauracje na pasku mają logo, które FBI śledzi jako znaki dla małych chłopców, dziewczynek i wszystkich małych dzieci. Dodatkowy czwarty sklep współpracował z Clintonami. Wszyscy właściciele lub poprzedni właściciele mają powiązania z podestami. Również miejsce z logo „tu sprzedajemy małych chłopców” zmieniło je zaraz po tym, jak zostali wezwani.

To wszystko w okolicy Podestas.

To wystarczyłoby, by fbi zbadali ciebie lub mnie.

HamFistedIdiot

Brytyjscy królewscy pili i kąpali się w dziecięcej krwi. Zamożni chińscy biznesmeni podróżują do Laosu i Wietnamu, aby uprawiać seks z młodymi dziećmi. Wierzą, że przedłuża to ich życie. Myślę, że karmienie się niewinnością to mroczny sakrament, który elita angażuje się od wieków. Czy plebejusze będą w stanie cokolwiek z tym zrobić? Czy wszyscy są zagrożeni? Czy elity osiągnęły „cenę” dla wszystkich?

Jill Stein zbiera wystarczająco dużo pieniędzy, aby zmusić Wisconsin do ponownego rozliczenia – Michigan i Pensylwania w górę Dalej  ( * )

fleur de lis

Jeśli Clinton Foundation Racket może wypisać czek na miliony, nie będą mieli nic przeciwko zapłaceniu grzywny przynajmniej na tyle.

I miejmy nadzieję, że więcej.

Pizzagate Hillary pix to jedyne rzeczy, które mogą je wszystkie zamknąć.

navy62802

Tak, ta strzała wciąż jest w kołczanie. Jeśli dowody istnieją i zostaną ujawnione, ta farsa dobiegnie końca, a Hillary wraz z wieloma członkami syndykatu zostanie zamknięta, dopóki Obama im nie ułaskawi.

HamFistedIdiot

Reddit zbanował wszystkie wątki PizzaGate. Oto kilka postów z pojedynczego, lustrzanego wątku (spośród wielu) Reddita:

Reddit zbanował wszystkie wątki PizzaGate. Oto kilka postów z pojedynczego, lustrzanego wątku (spośród wielu) Reddita:  https://voat.co/v/pizzagate/1423742  ( * ) [mając tak wysoką stawkę, nic dziwnego, dlaczego Obama-Merkel-Old-Media -et-al popycha narrację Fake News]:

>> Zamierzam wkleić tutaj jego post na Reddicie. Rozpowszechniaj KURWA słowo.

„Cześć, szybko publikuję to z przypadkowego otwartego Wi-Fi, więc będę dostępny tylko w przypadku pytań dotyczących PRAWIDŁOWEGO WYCIEKU TYLKO przez 30 minut z powodów OPSEC.

Zróbmy to szybko pytaniami, w skrócie: włamałem się do podejrzanego „centrum pizzy / rodziny”, a ich sieć była gównem. Skorzystałem z zaszyfrowanej listy ich klientów i 2 GB niezaszyfrowanych filmów, w których po spojrzeniu na kod źródłowy witryny znajdował się ukryty login, który pozwolił ci zobaczyć „aktywne, usługi i ceny” po zalogowaniu, filmy / zdjęcia znajdowały się pod zakładkami „działalność” i „usługi”. Nie jestem pewien, czy są świadomi mojego włamania, więc jeszcze nie wymieniam witryny.

Więc oto, co mam i jak mam to ujawnić ?:

2 GB brutalnych filmów i zdjęć gwałconych chłopców i dziewcząt. ABSOLUTNIE PRZESZKADZAJĄCE OGLĄDANIE !!!!!

Niezaszyfrowany arkusz kalkulacyjny z cenami za każdy czyn (gwałt 10 000 USD, drobne tortury 35 000 USD, surowe tortury 100 000 USD i morderstwo 250 000 USD). Ceny różniły się w zależności od tego, czy ofiarą był chłopiec, dziewczynka, osoba biała, czarna, wiek itp.

Mam zaszyfrowaną listę wszystkich ich klientów.

Okej, jak mam to ujawnić? Czy powinienem po prostu opublikować pornografię dziecięcą? Czy to jest w ogóle legalne? Czuję, że powinienem zgłosić to FBI, ale NIE UFAM IM i mam silne przeczucie, że wikileaks również jest zagrożony. A jeśli nie zaloguję się w ciągu 24 godzin, powiedz mojej rodzinie, że ich kocham.

FBI / CIA / NSA / LE / YOU EVIL MOTHERFUCKERS: MAM KONFIGURACJĘ DEADMAN SWITCH, JEŚLI NIE RESETUJĘ SWOJEGO PRZEŁĄCZNIKA RAZ CO 12 GODZIN, WSZYSTKO ZOSTANIE ZWOLNIONE NA .ONION I .I2P, A WSZYSTKIE LINKI ZOSTANĄ WYSŁANE 100 STRON SOCIAL MEDIA. I MYŚLĘ, ŻE NIEKTÓRE TWARZE TWOICH PRZYJACIÓŁ SĄ W FILMACH, WIĘC NIE PRÓBUJ NICZEGO GŁUPIE. ”

Prawdopodobnie prawdziwe, prawdopodobnie fałszywe. Myśli?

*****

OK, to jest legalne. kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa.

***

Gdybym był Sorosem i próbował odciągnąć ludzi od pizzagate, zamieściłbym link do CP, mówiąc, że to „dowód” i kazałby FBI zniszczyć każdego, kto zbytnio zbliża się do prawdy.

***

Wygląda na to, że lista klientów i cennik zostaną zaktualizowane za 2 godziny, za pośrednictwem tego posta. https://www.reddit.com/r/pizzagate/comments/5dzwji/hi_i_am_the_guy_guy_2…

Fakt, że strona internetowa pizzerii została usunięta, daje wiarę temu postowi. Kolejne zgłoszenie się po pizzerii będzie wymagało jakiegoś ostatecznego dowodu łączącego listy z pizzą, w przeciwnym razie może to być obrzydliwy troll. Dlaczego jakikolwiek użytkownik miałby trollować coś, co może wylądować w więzieniu, nie wiem. Dlaczego poprzedni powiedział, że zhakował informacje, a ten nowy twierdzi, że uzyskali je dzięki kontaktom społecznym?

***

OPsec ma dobre wyczucie, to ktoś, kto wie, że to, co robi, jest niebezpieczne. Opis DMS OP to taki, który może zniechęcić ich do samobójstwa. Odpowiedni poziom paranoi.

Ludzie odpowiadają na to masowo jako legalne dane na Reddicie.

To daje mi mocną wskazówkę, że to coś poważnego i powinniśmy śledzić puls tej sprawy. Byłoby bardzo łatwo zrobić fałszywy post z jakimś materiałem pedo zdobytym w sieci, żeby podburzyć gówno na forach. Nie jestem pewien, po co to robić. Tego rodzaju dane muszą trafić do wyciekającej organizacji, takiej jak Wikileaks, jeśli nie zostały naruszone. Istnieją alternatywy.

***

Jest też pedobestializm i amputowane dzieci… Te potwory trzeba zabić w najbardziej potworny sposób.

***

Pojawił się wątek kontynuujący od innej osoby, który został opublikowany w tym poście.

To nie był hack, ale społecznie inżynierowie dostali się do plików. Otrzymali napiwki od anonimowej agencji składającej się z trzech listów. (fbi-anon?)

mają wiele przełączników czuwakowych. wciąż głupi, że powiedział, co może zrobić przełącznik. Chodzi mi o to, że przełącznik martwego człowieka Assange’a prawdopodobnie został w końcu zablokowany przez masowe DDOS …

<<

iAmerican3

Proszę Boże, nasz Władco, niech będzie Twoja wola, aby siły szatana w naszym kraju i na świecie, Bestia i Antychryst, którym służą, zostały odrzucone.

Prezes Reddit przyznaje się do edytowania postów napisanych przez zwolenników Trumpa  ( * )

HamFistedIdiot

Niektóre linki:

https://dcpizzagate.wordpress.com
DC PizzaGate: A Primer AKTUALIZACJA
27.10.2020 https://uploadfiles.io/45f11 [pizzapac-archive.zip]
https://uploadfiles.io/29e19 [alefantis-instagram- and-comet-ping-pong-videos.zip]
http://pastebin.com/M8PEVcse
https://voat.co/v/pizzagate

Kop dalej. Ściana kłamstw musi runąć.

Aktualizacja #Pizzagate: David Seaman (2016.11.20.)  ( * )

Marynarz płonie w tym poście wideo. Jeśli chcesz wzmocnić swój kręgosłup moralny, uważaj! PizzaGate to nie żart. To jest prawdziwe. Sataniści twierdzą, że czerpią energię ze swoich ofiar, im młodsi i bardziej niewinni, tym lepiej. Seaman twierdzi, że zły stan zdrowia Hillary Clinton jest dowodem na to, że „magia” satanizmu nie działa. Iluminaci, czyli kult satanistyczny w samym sercu tego skandalu, wierzą, że magia okultystyczna, której używają, działa tylko wtedy, gdy ujawnisz masom swoje działania i intencje. To okultystyczne lub symboliczne objawienie, jak promowanie symbolu pizzy wszędzie, tak jak robią to ikony kultury, takie jak Miley Cyrus i wiele „szanowanych” firm. Dla osoby świeckiej symbol oznacza po prostu „pizzę”. Ale dla czarnych wtajemniczonych, oświeconych, nielicznych wybranych, biorąc pod uwagę wewnętrzną wiedzę o rozeznaniu,Oznacza to promowanie i popieranie pedofilii i satanistycznych rytualnych nadużyć. Dlatego takie artefakty, jak Georgia Guidestones, które wzywają do uboju 8 miliardów ludzi na naszej planecie, do 500 milionów, powinny być traktowane poważnie. Osoba świecka, leniwi ludzie, którzy nie chcą myśleć krytycznie, będą po prostu śmiać się z przesłania nazywającego to „niedorzecznym”. Ale w przypadku elit, które tworzą takie wiadomości, ich wina za to, że nas skrzywdziła, została zmyta, ponieważ zostaliśmy ostrzeżeni o ich zamiarach, a jednak nic z tym nie zrobiliśmy. Ci satanistyczni okultyści komunikują się z masami za pomocą symboli. Stąd ich potrzeba kontrolowania przemysłu muzycznego i filmowego, gdzie wszystkie ich mroczne symbole mogą być dla nas atrakcyjne.Dlatego takie artefakty, jak Georgia Guidestones, które wzywają do uboju 8 miliardów ludzi na naszej planecie, do 500 milionów, powinny być traktowane poważnie. Osoba świecka, leniwi ludzie, którzy nie chcą myśleć krytycznie, będą po prostu śmiać się z przesłania nazywającego to „niedorzecznym”. Ale w przypadku elit, które tworzą takie przesłania, ich wina za to, że nas skrzywdziła, została zmyta, ponieważ byliśmy uprzedzeni o ich zamiarach, a jednak nic z tym nie zrobiliśmy. Ci satanistyczni okultyści komunikują się z masami za pomocą symboli. Stąd ich potrzeba kontrolowania przemysłu muzycznego i filmowego, gdzie wszystkie ich mroczne symbole mogą być dla nas atrakcyjne.Dlatego takie artefakty, jak Georgia Guidestones, które wzywają do uboju 8 miliardów ludzi na naszej planecie, do 500 milionów, powinny być traktowane poważnie. Osoba świecka, leniwi ludzie, którzy nie chcą myśleć krytycznie, będą po prostu śmiać się z przesłania nazywającego to „niedorzecznym”. Ale w przypadku elit, które tworzą takie przesłania, ich wina za to, że nas skrzywdziła, została zmyta, ponieważ byliśmy uprzedzeni o ich zamiarach, a jednak nic z tym nie zrobiliśmy. Ci satanistyczni okultyści komunikują się z masami za pomocą symboli. Stąd ich potrzeba kontrolowania przemysłu muzycznego i filmowego, gdzie wszystkie ich mroczne symbole mogą być dla nas atrakcyjne.będzie tylko śmiać się z wiadomości nazywającej ją „niedorzeczną”. Ale w przypadku elit, które tworzą takie wiadomości, ich wina za to, że nas skrzywdziła, została zmyta, ponieważ zostaliśmy ostrzeżeni o ich zamiarach, a jednak nic z tym nie zrobiliśmy. Ci satanistyczni okultyści komunikują się z masami za pomocą symboli. Stąd ich potrzeba kontrolowania przemysłu muzycznego i filmowego, gdzie wszystkie ich mroczne symbole mogą być dla nas atrakcyjne.będzie tylko śmiać się z wiadomości nazywającej ją „niedorzeczną”. Ale w przypadku elit, które tworzą takie wiadomości, ich wina za to, że nas skrzywdziła, została zmyta, ponieważ zostaliśmy ostrzeżeni o ich zamiarach, a jednak nic z tym nie zrobiliśmy. Ci satanistyczni okultyści komunikują się z masami za pomocą symboli. Stąd ich potrzeba kontrolowania przemysłu muzycznego i filmowego, gdzie wszystkie ich mroczne symbole mogą być dla nas atrakcyjne.

Niektóre Kulturowe Ikony Z Pizzą

Uwarunkowanie społeczeństwa do zaakceptowania satanistycznych rozrywek elit. Ikona kultury rozdająca „pizzę” małym dziewczynkom, pytająca je, czy chcą urządzić „imprezę z pizzą” z dorosłymi. (por.  https://voat.co/v/pizzagate )

Katy Perry rozdająca „pizzę” młodym dziewczynom na koncertach :

Katy Perry-Talking and giving pizza to 10-year old girl – Auckland NZ (19.12.2015)  ( * )

„Posłuchaj dzieciaki, coś się dzieje, nie mówią ci o tym”.

Ciekawe, jak Perry posypuje brokatem pizzę przed podaniem jej dziecku. Symboliczne znaczenie gwałtu z datą, powszechnie używanego przez pedałów?


1) Gwiazda muzyki i aktywna zwolenniczka kandydatki na prezydenta Hillary Clinton, Katy Perry, w kostiumie pizzy. 2) Ikona popu, zwolenniczka Clintona i była gwiazda Disneya Miley Cyrus, oślepiona swoją miłością do pizzy, z szeroko zamkniętymi oczami. 3) Miley Cyrus, królowa pizzy. 4) Miley Cyrus, Pizza Slut. 5) Miley Cyrus, rozkładając nogi na „pizzę”.

Rozgrywana tutaj gra to propaganda, warunkowanie NWO, aby zaakceptować zdeprawowany i pozbawiony korzeni system wierzeń, który jest „ukryty na widoku”. Dokładnie to oznaczał tytuł okultystycznego arcydzieła Kubricka „ Oczy szeroko zamknięte ” ( * ). Więcej  tutaj  ( *). Praktykujący okultyzm czerpią satysfakcję, „zejdź”, jeśli wolisz, z pieprzenia nas na naszych oczach, bez naszej świadomości. Tym naprawdę jest „okultyzm”. Użyta w ten sposób pizza jest jak koń trojański. Wydaje się to normalne, dopuszczalne, więc opuściliśmy naszą czujność i wprowadzamy ją w nasze istoty. Ale to drugorzędne i trzeciorzędne znaczenie „pizzy” i INTENCJE iluminatów podczas przekazywania tych wiadomości mogą wyrządzić nam krzywdę lub przynajmniej warunkować nas do zaakceptowania głębszych, ukrytych znaczeń symboliki. np. normalizacja wykorzystywania dzieci. Media stawiają takie supergwiazdy jak Katy Perry i Miley Cyrus, aby były wzorami do naśladowania, obiektami uwielbienia dla dzieci i młodzieży. Następnie, kiedy te bożki są mocno zakorzenione w psychice narodu, okultystyczni kontrolerzy obładowują ich złośliwymi wiadomościami i symbolami.

Secret Pizza Party autorstwa Adama Rubina i zilustrowane przez Daniela Salmieri  ( * )


Ilustracje „Secret Pizza Party”.


Burmistrz Nowego Jorku, De Blasio, czyta dzieciom książkę o pielęgnacji pedofilów „Secret Pizza Party”.  ( * )

Komentarze na YouTube:

Lori Chiov

CZERWONA FLAGA ~ >> „TAJNE” Nie zachęcasz dzieci / NIE UCZASZ TAJEMNIC – NIGDY nie robisz czegoś złego, na przykład GROOMOWANIE ich !! ”

Popsickle Pete

Sekretny uścisk dłoni w 1:33 przypomina symbol Thelemy. Z wiki: Prawo Thelemy brzmi: „Czyń, co chcesz, będzie całym Prawem. Miłość jest prawem, miłość podporządkowana woli ”. Prawo Thelemy zostało opracowane na początku XX wieku przez Aleistera Crowleya, angielskiego pisarza i magika ceremonialnego.

Najważniejsze informacje z  DC Pizza Gate: A Primer AKTUALIZACJA 26.11.2016  ( * )

Wiele zhakowanych e-maili od Johna Podesty i innych ujawnia zakodowany język pedofilski. Na przykład:

hot dog =
pizza chłopca =
ser dla dziewczynki =
makaron dla dziewczynki = mały chłopiec
orzech =
mapa kolorowej osoby =
sos z nasienia = orgia

Gdzie indziej widziałem, że „kurczak” oznacza również chłopców.

>>>

Mając to na uwadze, przeczytaj tego e-maila z pytaniem „Czy myślisz, że lepiej zagram domino na serze niż na makaronie?” Dominos on Cheese or Pasta Rozważmy teraz pierwszy wysłany e-mail, w którym John Podesta zostawił chusteczkę z „mapą związaną z pizzą”.

W innych e-mailach Podesty wielokrotnie pojawiają się odwołania do pizzerii o nazwie „Comet Ping Pong Pizza”. Możesz to znaleźć na Wikileaks Podesta search = Comet

W tym miejscu zaczyna robić się dziwnie, a ja postaram się przedstawić tylko najbardziej istotne dowody. John Podesta jest przewodniczącym kampanii Hillary Clinton i pełnił również tę funkcję w imieniu Obamy. Pełnił funkcję szefa sztabu Billa Clintona. Nie jest urzędnikiem z wyboru, ale widać, że ma realny wpływ na amerykańską politykę. W e-mailach przeczytasz, że ta lokalizacja Comet wydaje się być gorącym punktem, służącym jako miejsce zbiórki funduszy zarówno dla Obamy, jak i Hillary Clinton. Dlaczego mieliby wybierać pizzę podobno przyjazną dzieciom, a główną atrakcją są STOŁY PING PONG W PIWNICY?

Pierwsza podejrzana aktywność to tylko jej lokalizacja. Sprawdź te znane symbole pedofilii wydane przez FBI:

<<<


1) Symbole pedofilii: Little Boy Lover, Girl Lover itp. 2) Cztery firmy zajmujące się pedofilią, należące do Jamesa Alefantisa ‚Big Cheese LLC (ser = mała pedofilia). 3) Jeffrey Dahmer i  greccy bogowie jedli dzieci.  4) Reklama pizzy Besta z symboliką pedofilii i miłośnika chłopców. 5) Mapa obszaru DC PizzaGate. 6) Rysunki tortur dla dzieci autorstwa ulubionego artysty z pizzy Podestas i Comet Ping Pong.

Przedsiębiorstwa pedofilskie, które działają jak zwykłe firmy, wszystkie powiązane z Jamesem Alefantisem, Johnem Podestą i Hillary Clinton.

Gdzie jest Julian Assange? – Przez Milo Yiannopoulos  ( * ) (20.11.2016). Oś czasu WikiLeaks, przedstawiona przez Milo Yiannopoulosa: „16 kwietnia 2016 r .: John Jones QC, prawnik Assanges ONZ, umiera, skacząc przed pociągiem. 11 maja 2016: Michael Ratner, główny doradca WikiLeaks, umiera na raka. 10 lipca 2016: Seth Rich, pracownik DNC i potencjalny informator WikiLeaks, zostaje zamordowany w pobliżu swojego domu w Waszyngtonie 7 października 2016: WikiLeaks zaczyna publikować e-maile Johna Podesty, ujawniając zbrodnie i szkodliwe informacje Kampanii Clintona i DNC . 15 października 2016: Joe Biden kieruje niejasne groźby pod adresem Rosji po obwinianiu Rosji za WikiLeaks. 15 października 2016: Pamela Anderson, która jest powiązana z firmą Spirit Cooking, przynosi jedzenie do ambasady Ekwadoru. 16 października 2016: John Kerry odwiedza Wielką Brytanię, aby osobiście wywrzeć presję na Ekwadorze, aby powstrzymał Assange’a przed publikowaniem dokumentów o Clinton. 16 października 2016:WikiLeaks tweetuje klucze SHA-256 w wersji przedpremierowej, prawdopodobnie jako zagrożenie dla Kerry, Wielkiej Brytanii i Ekwadoru. 16 października 2016: Połączenie internetowe Juliana Assange’a zostaje zerwane. 17 października 2016: Wolontariusz WikiLeaks pisze na Twitterze, że z Julianem wszystko w porządku. Tweet został usunięty. 18 października 2016: FOX News informuje, że Assange zostanie aresztowany w ciągu kilku godzin. 18 października 2016: https://file.wikileaks.org/file / ( *) udostępniono publicznie, daty akt zmieniły się na 1984 r. 18 października 2016 r .: londyńskie lotnisko ewakuowane z powodu „oparów chemicznych”. 21 października 2016 r .: masowy atak DDoS na amerykański internet. 21 października 2016: Ciężko uzbrojona policja widziana przed ambasadą Ekwadoru. 22 października 2016: Gavin MacFadyen, mentor Assange i kluczowy gracz WikiLeaks, umiera na raka płuc. 23 października 2016: konto WikiLeaks na Twitterze tweetuje ankietę z pytaniem, jak najlepiej udowodnić, że Assange żyje. Ludzie proszą o film, ale żaden nie jest udostępniany. 5 listopada 2016: RT publikuje wywiad z Assange. Jednak wideo jest edytowane. Ponadto Assange nigdy nie komentuje ostatnich wydarzeń. 6 listopada 2016: Ogromny DDoS po raz pierwszy od lat niszczy WikiLeaks. 12 listopada 2016: Szwedzcy prokuratorzy przybywają do ambasady Ekwadoru, ale prawnik Assange nie może w nim uczestniczyć.Spotkanie zostało przeprowadzone z ambasadorem Ekwadoru (nie twarzą w twarz). Wybory się skończyły, a internet Assange nie został przywrócony. Mimo wielu próśb kibiców nie ma dowodu na życie. Czy u niego wszystko w porządku? Walcz dalej!”


Zrzut ekranu forum dyskusyjnego Wikileaks  ( * ) ( OCR PDF ) (17.11.2016).  CIA i GHCQ przejmują kontrolę nad WikiLeaks. Personel WikiLeaks otrzymuje listy bezpieczeństwa narodowego i rozkazy kneblowania, a ich komputery i urządzenia są konfiskowane. Zaginęło 13 z 15 pracowników. NIE wysyłaj wycieków ani zhakowanych materiałów do Wikileaks, ponieważ infrastruktura nie jest już pod kontrolą WikiLeaks, a zostaniesz zidentyfikowany i namierzony. Przełącznik Dead Man Assange’a został zablokowany przez międzynarodowy atak DDOS. Ostatniej opcji, związanej z podróżą, podejmuje jeden z pracowników WikiLeaks, który narusza jego rozkaz kneblowania i może zostać za to zabity. Sieć TOR, która zapewnia anonimowość w sieci, została naruszona, a węzły wyjściowe kontrolowane są przez agencje wywiadowcze.

Próba „miękkiego zamachu stanu”: wściekły Trump uderza w „tajny” raport CIA Rosja pomogła mu wygrać (2016.12.10.)  ( Pdf )

HamFistedIdiot

Wygląda na to, że CIA i Mossad są zaangażowani w handel dziećmi, na którego czele stoją Fundacja Clintona, Comet Ping Pong i James Alefantis.

David Brock założył Media Matters and Correct the Record dzięki funduszom George’a Sorosa i był byłym kochankiem Jamesa Alefantisa, właściciela Comet Ping Pong (z Brockiem wypłacającym 850 000 $ w ich rozliczeniu). Brock jest królem masowych internetowych kampanii trollingowych DNC i Sorosa. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz:

David Seaman:  #PizzaGate Breakthrough: ROTHSCHILD i David Brock z CTR mieli powiązania społeczne z Jimmy Comet!  ( * )

Titus Frost:  #PizzaGate – False Flag Hoax z udziałem aktora IMDB Edgara Maddison Welch  ( * )

Po zbanowaniu na Twitterze, Reddit i 4Chan #PizzaGate jest teraz cenzurowana w YouTube. RIP Andrew Breitbart, który w 2011 roku wskazał Johna Podestę jako sadystycznego pedofila.

Mój  osobisty blog  na ten temat.

Dwa omówienia PizzaGate:

30 rzeczy, które wiemy o PizzaGate | #JohnPodesta #CometPingPong #PizzaGate  ( * )

#PizzaGate – dokument [Titus Frost Mirror]  ( * )

Więcej:  https://dcpizzagate.wordpress.com

Trochę na nacisku Petera Thiela, by opatentować  transfuzję krwi od dzieci, aby odmłodzić stare elity . ( * )

Gotowanie spirytusu Podesta / Abramovic to coś więcej, niż chcesz wiedzieć…

3LockBox

1. Aresztuj Sorosa.

2. Zlikwiduj PizzaGate Pedophiles.

3. Zamknij wszystkich uwikłanych w Clinton Global Initiative, Clintonów, a nawet „niewinną” Chelsea.

4. Rozłupać Al CIAda na tysiąc kawałków i rozpłynąć się na wietrze.

Sean7k

Musisz mieć trochę więcej wiary. Lubię czytać komentarze na fałszywych stronach medialnych, takich jak WAPOOP, a ludzie nie kupują ich narracji. Wiedzą już, kim są fałszywe serwisy informacyjne. MSM.

Jeśli się rozejrzysz, protesty zniknęły, ludzie wracają do życia, Boże Narodzenie i jak opłacić rachunki. Wiadomości chcą wszystkich poruszyć, ale przeliczyli się. Skompresowali cykl zainteresowania, aż ludzie przestaną się opiekować po półtora tygodnia.

Elektor (jeden) z obietnicą, że jest więcej? Jakie dwa lub trzy? Jakie to ma znaczenie?

Sądy nadal trzymają się z daleka od problemów, a ponowne liczenie nie było startem.

Myślę, że ludzie są odrętwiali i zmęczeni. Są gotowi dać szansę Trumpowi. Jest Boże Narodzenie.

Na tym świecie SĄ siły działające na dobre i są one tak samo zdolne jak inne, miejmy nadzieję, że bardziej. Jeśli okażemy bliźnim miłość i współczucie, może to stać się zaraźliwe, podobnie jak nasze przekonania i prawość. Mamy największy wpływ na nasze społeczeństwo i to przeraża moce, gdy zdamy sobie z tego sprawę.

OSTRZEŻENIE! Pizza Gate to pułapka  AMTV (6.12.2016)

ty6099lle1

Oglądałem to wszystko teraz. Nie podoba mi się twoja arogancja, zadowolenie z siebie i obronność. Ale powodzenia z nową platformą. Zgadzam się, że istnieje ryzyko związane z #PizzaGate. Ty i Alex Jones macie interesy finansowe, które mogą być zagrożone przez procesy sądowe. Prywatni blogerzy i plakaty VOAT są mniej zagrożone, a tym samym mają większą swobodę. Jesteśmy szlakami, których potrzebujesz w bardziej znanych witrynach, takich jak Ty. Rozpoczynamy nowe działania i zapewniamy bezpieczeństwo. Jeśli nie mamy prawdziwych zeznań ani nagrań wideo, zgadzam się, że nie możemy skazać ze 100% pewnością takich jak James Alefantis i John Podesta. ALE jest wystarczająco dużo postów na Instagramie, zdjęć i wiadomości e-mail od Wikileaks, aby uzasadnić POWAŻNE zaniepokojenie i dochodzenie prawne. Po prostu nie zakrywaj #PizzaGate nie wchodzi w grę.

Różne obrazy i zrzuty ekranu

UWAGI I LINKI DO INTEGRACJI:

Bill Clinton odwiedza pedofilską wyspę Jeffreya Epsteina 27 razy bez szczegółów dotyczących bezpieczeństwa, tylko z osobistym powiernikiem, Brandem.

Definicje terminów

Kremacja opieki https://www.youtube.com/watch?v=FVtEvplXMLs ( * )

niezwykły przegląd diagramów powiązanych ze sobą stron https://sli.mg/WDRsVY.png (niedostępny online od 3/2019)
https://twitter.com/hashtag/PizzaGate?src=hash
https://dcpizzagate.wordpress.com


http://vigilantcitizen.com/vigilantreport/pizzagate-4chan-uncovered-sick-world-washingtons-occult-elite/
https://steemit.com/pizzagate/@titusfrost/pizzagate-the-documentary-podesta-s-emails -lead-to-pedophilia-using-obama-clintons-doj-and-the-dnc
https://www.youtube.com/watch?v=RmTL6IOPAZQ

O legalności tego dochodzenia  ( * )

http://archonmatrix.com/pizzagate-documentary-elite-pedophile-ring-exposed/
https://steemit.com/pizzagate/@titusfrost/pizzagate-dnc-pedophile-ring-exposed-by-podesta-s-emails -obama-clintons-andrew-kline

Handel Human Illuminati i Satanic Ritual Sacrifice Exposed  przez  SGT Raportu  2/10/2017 ( * )

2017.2.12. Oglądałem to wczoraj i poruszyło mnie kilka rzeczy, które skoczyły na mnie jako nowe i ważne. Raport SGT pokazuje materiał filmowy przedstawiający „sztukę transgresyjną” w Brukseli, siedzibie Unii Europejskiej. Jeden z nich to dziesięciopiętrowy malowidło przedstawiające pozbawione głowy, wypatroszone i okaleczone genitalia ciało, zawieszone na drutach, które wiążą jego kostki, i krew płynie na ulicę poniżej. Innym jest dwupiętrowe przedstawienie chłopca z głową przyciśniętą do ziemi i nożem przy szyi trzymanym przez drogiego mężczyznę. Raport SGT porównuje wypatroszone ciało z identycznym obrazem ze sceny z horroru „Hostel Part 2”, w której studentka zostaje porwana i obwiązana za kostki,wisi bezpośrednio nad dużą, podobną do wanny konstrukcją, po czym zamożna kobieta rozbiera się i kąpie w krwi, która rozpryskuje się na nią, gdy uderza kosą ofiarę z pozycji leżącej. Raport SGT omawia historię węgierskiej szlachcianki Elizabeth Bathory (ur. 1560), która według doniesień torturowała i zabiła 650 młodych dziewcząt, kąpiąc się w ich krwi, aby zachować młodość.


1) Węgierska hrabina Elżbieta Batory (ur. 1560),   aby zachować młodość, kąpała się we krwi młodych dziewic . Oskarżona o zabicie 650 dziewcząt, czy należała do szerszej sieci? ( Wikipedia  [ * ]) 2) i 3) Transgresywne dzieła sztuki pojawiły się z dnia na dzień w  Brukseli w 2017 r.  ( *). Dlaczego mieszkańcy mieliby chcieć dziesięciopiętrowego, pozbawionego głowy, okaleczonego, ociekającego krwią ciała wiszącego do góry nogami na zewnątrz budynku mieszkalnego? Dlaczego dzieci chodzące do szkoły chciałyby zobaczyć małego chłopca krzyczącego ze strachu, z głową przyciśniętą do ziemi i nożem przy gardle przez bogatego człowieka? W jaki sposób podnosi to moralne aspiracje społeczeństwa? 4) i 5) Sceny z satanistycznej śmierci rytualnej w „Schronisku 2”, gdzie elita leży pod młodą kobietą, która wisi nad nią do góry nogami w dużej wannie, kiedy kąpie się we krwi ofiary w brutalnym transferze siły życiowej. 6) Podobieństwo Johna Podesty w „Hostel Part 2” licytuje ofiarę tortur za 55 000 $.

2017.2.12. Profesor z Kalifornii ostrzega przed lewicowym planem zniszczenia ludzkości .

Kilka dni temu oglądałem wywiad Alexa Jonesa z profesorem UC Berkeley, Darrellem Y. Hamamoto, zatytułowany „ Profesor Kalifornii ostrzega przed lewicowym planem zniszczenia ludzkości. ” W trakcie wywiadu dowiedziałem się wielu pomocnych rzeczy, chociaż Alex był w szczególnie kiepskiej formie, przerywając głośno i wielokrotnie dr Hamamoto, nawet gdy profesor był w trakcie dzielenia się niezwykłymi rzeczami. Hamamoto opisuje zamiłowanie braci Podesty do sztuki „transgresywnej”. Nigdy wcześniej nie słyszałem tego określenia, co oznacza ostry i łamiący normy społeczne. Więc teraz gwałt na dzieciach jest fajny tylko dlatego, że narusza normy społeczne? Taki anty-wartościowy system z pewnością oznacza zniszczenie cywilizacji. Jeśli nie zaufanie, szacunek i pracowitość, czy wolelibyśmy mieć grupę trzymaną razem przez nadużycia, przemoc i oszustwo? To niedorzeczne! Poszedłem do szkoły Hamamoto i pamiętam wszystkie kawiarnie pełne dekonstrukcjonistycznych pozorów ubranych w czarną skórę późno w nocy pijących kofeinę, palących papierosy,zaangażowani w niekończącą się mentalną masturbację, zaprzeczając rosnącej w nich mądrości Natury i Ducha. To właśnie ci zagubieni i złudzeni ludzie rozwijają intelektualne paradygmaty, aby usprawiedliwić swoje poniżające zachowanie. Jakby sformułowanie intelektualnej kategorii „transgresyjności” nadało jej jakąkolwiek legitymację! Ale właśnie tak wierzą: „Myślę, więc jestem” lub „Zrzuciliśmy bombę, bo mogliśmy”. To cały umysłowy pieprzenie Aleistera Crowleya, który jest słuszny jako uzasadniony argument. Myślę, że to Camille Paglia skrytykowała ten dekadencki post-moralny, post-genderowy pogląd na świat jako sztuczny konstrukt, który zapowiadał upadek cywilizacji. Musiałbym się z nią zgodzić.To właśnie ci zagubieni i złudzeni ludzie rozwijają intelektualne paradygmaty, aby usprawiedliwić swoje poniżające zachowanie. Jakby pisanie intelektualnej kategorii „transgresyjności” nadaje jej jakąkolwiek legitymację! Ale właśnie tak wierzą: „Myślę, więc jestem” lub „Zrzuciliśmy bombę, bo mogliśmy”. To cały umysłowy pieprzenie Aleistera Crowleya, który jest uzasadniony jako uzasadniony argument. Myślę, że to Camille Paglia skrytykowała ten dekadencki post-moralny, post-genderowy pogląd na świat jako sztuczny konstrukt, który zapowiadał upadek cywilizacji. Musiałbym się z nią zgodzić.To właśnie ci zagubieni i oszukani ludzie rozwijają intelektualne paradygmaty, aby usprawiedliwić swoje poniżające zachowanie. Jakby sformułowanie intelektualnej kategorii „transgresyjności” nadało jej jakąkolwiek legitymację! Ale oni wierzą w to: „Myślę, więc jestem” lub „Zrzuciliśmy bombę, bo mogliśmy”. To cały umysłowy pieprzenie Aleistera Crowleya, który jest słuszny jako uzasadniony argument. Myślę, że to Camille Paglia skrytykowała ten dekadencki post-moralny i post-genderowy pogląd na świat jako sztuczny konstrukt, który zapowiadał upadek cywilizacji. Musiałbym się z nią zgodzić.- To cały umysłowy pieprzenie Aleistera Crowleya, który jest uzasadniony jako uzasadniony argument. Myślę, że to Camille Paglia skrytykowała ten dekadencki post-moralny i post-genderowy pogląd na świat jako sztuczny konstrukt, który zapowiadał upadek cywilizacji. Musiałbym się z nią zgodzić.- To cały umysłowy pieprzenie Aleistera Crowleya, który można uznać za uzasadniony argument. Myślę, że to Camille Paglia skrytykowała ten dekadencki post-moralny, post-genderowy pogląd na świat jako sztuczny konstrukt, który zapowiadał upadek cywilizacji. Musiałbym się z nią zgodzić.

Hamamoto opisuje uruchomienie sieci 5G w rejonie Berkeley i że to również przyczyniło się do tego rodzaju kontroli umysłu i szaleństwa, które były widoczne podczas ostatnich zamieszek na kampusie, które zakończyły wykład konserwatywnego aktywisty gejowskiego Milo Yianniopolisa. Hamamoto omawia finansowanie przez Departament Obrony badań psychologicznych w UC Berkeley i UC Davis. Myślę, że bezpośrednie powiązanie gwałtownego protestu z bombardowaniem mikrofalami o wysokiej częstotliwości jest trochę trudne, ale kto wie, co spowodowały biliony dolarów funduszy na badania DOD? Byłem we wnętrznościach oddziału psychologii Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley, gdzie przebywałem na ograniczonych obszarach, gdzie widziałem naczelne z elektrodami przymocowanymi do czaszek. To było obrzydliwe. Kto wie, co się tam dzieje? Być może 5G stawia nas w bardziej podatnym na sugestie stanie psychicznym,aby propaganda medialna oglądana na telewizorach i smartfonach była skuteczniejsza. A może 5G działa synergicznie z transmisjami dostarczanymi przez smartfony i inne urządzenia? Chciałbym, żeby Alex dał Hamamoto więcej czasu na rozwinięcie swoich myśli na ten temat.

nazwa usunięta z witryny; jeszcze; 92% brutalnych uczestników zamieszek w Antifie jest bezrobotnych i mieszka w domu.

2016.11.17.

W minioną sobotę spędziłem prawdopodobnie cztery godziny, przeglądając różne posty na blogu i wątki na Twitterze dotyczące tego, co nazywa się „Pizza Gate”, przestępczej, kanibalistycznej, „duchowej kuchni” zajmującej się handlem seksualnym dziećmi, ujawnionej w dziesiątkach tysięcy danych Wikileaks. e-maili do i od byłego szefa sztabu prezydenta Billa Clintona i kierownika kampanii kandydata na prezydenta Hillary Clinton w 2016 roku, Johna Podesty.

Chodzi mi o to, co może być bardziej tabu, bardziej znakiem  Ubermenscha  ( * ), który „przekroczył” ludzką moralność, niż uprawianie seksu z dziećmi, torturowanie ich, a następnie jedzenie? Zrobił to Jeffrey Dahmer  ( * ). W  greckich bogów  ( *) zrobił to. Podobnie robią elity polityczne, które chcą wyjść poza ograniczające pojęcia dobra i zła. Oprócz szacowanych 4% populacji, którzy urodzili się jako socjopaci, żądni władzy i panowania nad innymi, i których może pociągać taka działalność, Pizza Gate również wydaje się być częścią międzynarodowej operacji wywiadowczej mającej na celu stworzenie „akt kontrolnych”. tak, aby uczestnicy, którzy należą do elity politycznej i finansowej, mogli być na zawsze szantażowani, aby służyć konkretnemu programowi, a nie tylko własnym interesom. Rzeczywiście, niektórzy twierdzą, że zdolność do wzniesienia się na wysoki poziom w wielu obszarach społeczeństwa wymaga wcześniejszego zielonego światła od wpływowej kliki. Integralną częścią takiego zielonego światła lub aprobaty jest to, że kabała „posiada” ciebie: może zniszczyć twoją reputację i karierę w dowolnym momencie,wraz z udostępnieniem pewnych prywatnych materiałów wideo lub innych niebezpiecznych informacji, które wcześniej były nieznane opinii publicznej.

W ciągu miesiąca od opublikowania e-maili Podesty tysiące badaczy internetowych nawiązywało bardzo potępiające połączenia. W tym samym czasie nastąpiła lawina cenzury, a moderatorzy, wyszukiwarki i media społecznościowe próbowały zaciemnić, wymazać, zmodyfikować, zablokować i / lub cenzurować te informacje z sieci. Niektórzy badacze zostali zabici. Działka jest bardzo gruba. Mógłbyś zrobić całą karierę z tego tematu, ponieważ sieć okultyzmu, szantażu, handlu dziećmi, wykorzystywania seksualnego, morderstw i tym podobnych jest częścią pajęczyny korupcyjnego wpływu, która wpłynęła na prawie każdy aspekt naszego życia, niezależnie od tego, czy my są tego świadomi, czy nie.

Duchowy wniosek jest taki, że rozwój duchowy musi opierać się na moralności. Przez moralność rozumiem w zasadzie  złotą zasadę  ( * ): czyń innym tak, jak sam byś zrobił. Jeśli chcesz, aby twoje własne dzieci osiągnęły swój pełny potencjał, bądź życzliwy i wspieraj dzieci innych. We wszystkich tyraniach masz jedną grupę ludzi, do których stosuje się jeden zestaw praw, a drugą – podrzędną podklasę, która musi przestrzegać innego zbioru praw. Stany Zjednoczone powstały jako  naród praw, a nie ludzi  ( * ). Od drugiej wojny światowej i uścisku amerykańskiej gospodarki przez  odsetki pieniężne ( * | *) Stany Zjednoczone są siłą destabilizującą, mordując i eksploatując planetę dla zasobów i zysków korporacji. Stany Zjednoczone miały kiedyś szansę, jako jedyne supermocarstwo, na promowanie pokoju na całym świecie. Zamiast tego wykorzystał swoją moc i wpływy, aby zamknąć narody rozwijające się w niewoli i zmusić korporacyjną kontrolę nad resztą, przybliżając planetę o kilka kroków do zjednoczonego, faszystowskiego,  nowego porządku świata . ( *). Pizzagate pokazuje, że ludzie, nieskrępowani ludzkimi prawami lub powszechną przyzwoitością, mogą uciekać się do korupcyjnych, sadystycznych praktyk. Bez znaczących ograniczeń w swoim postępowaniu ludzie mogą i rzeczywiście dopuszczają się najbardziej brutalnych zachowań. Nie wszyscy, ale niektórzy. Przestępstwa te stają się plagą dla społeczeństwa, która zaraża i narusza politykę ciała, duszę narodu. Naród i jego mieszkańcy muszą dołożyć wszelkich starań, aby wykorzenić takie nadużycia. Naród zharmonizowany ze swoim duchowym celem musi trzymać się jakiejś formy miłosierdzia i wzajemności, które odnoszą się do  wszystkich  jego obywateli oraz do innych narodów, z którymi ma kontakt. Nieodłącznym elementem prawdziwej praktyki duchowej i oświecenia całego ciała jest szczere zobowiązanie do ocalenia wszystkich istot, czego przykładem jest  ślubowanie bodhisattwy  (* ):

Bez względu na to, jak niezliczone są istoty, ślubuję je ocalić.
Bez względu na to, jak niewyczerpane są splamienia, ślubuję je unicestwić.
Bez względu na to, jak niezmierzone są dharmy, ślubuję je opanować.
Bez względu na to, jak niezrównane jest oświecenie, ślubuję, że je osiągnę.

W dalszej części zamieszczę ponownie i / lub skomentuję niektóre z najważniejszych punktów dochodzenia. Skieruję Cię na kilka innych witryn internetowych, jeśli chcesz dokładniej zgłębić tę sprawę. Prosimy o pomoc w rozpowszechnianiu informacji o handlu dziećmi w celach seksualnych wśród elity politycznej Waszyngtonu. Są to socjopaci-przestępcy, którzy złamali przysięgę, że będą przestrzegać i bronić Konstytucji – naszego przymierza z Bogiem – i nie zostali jeszcze pociągnięci do odpowiedzialności.

2017.2. Wątek VOAT: Marina Abramovich z holenderską królową Beatrix. Królowa nosi z tej okazji broszkę z pizzą!  ( * )  ( jpg )


1-2)  Holenderska królowa Beatrix  ze swoją złotą i diamentową broszką do pizzy, pozująca w 2012 roku z Mariną Abramovic i Willemem Dafoe (w swoim ulubionym nazistowskim stroju) po wystawieniu sztuki „Życie i śmierć Mariny Abramovic” w Royal Theatre Carre w Amsterdamie, Holandia, 22 czerwca 2012. Spektakl jest biografią o młodości Mariny Abramovic. 3-7) „Baronessa” Philippine de Rothschild nosząca jeden ze swoich wielu złotych naszyjników z Lucyferem lub głową kozła. Na jednym zdjęciu pije wino z inną elitą, Christine Lagarde, dyrektorką Międzynarodowego Funduszu Walutowego, który siedzi tuż pod Bankiem Rozliczeń Międzynarodowych na szczycie piramidy finansowej.  Żadna organizacja nie podlega rządom prawa – po prostu zrozumienie wśród socjopatów. 8) Phillipine de Rothschild’s Chateau Mouton 1997 z etykietą obciążoną symboliką Illuminati: kobieta ze ściętą głową, sześcioramienna gwiazda poranna Lucyfera, szklanka krwi, niebieska ręka oznaczająca niebieską krew, wąż z jabłkiem na głowie itp.

Więcej tutaj:  https://fellowshipoftheminds.comhttps://illuminatisymbols.infohttps://vigilantcitizen.com

Oh RutherfordBehave: Mój Boże, nawet jeśli podrapiesz się z kimś na pizzagate, to nie jest tak, jakbyś kiedykolwiek do tego doszedł. To wszystko, co robi, to pieprzyć się z ludźmi takimi jak my, którzy wiedzą wszystko o pizzagate i jeszcze bardziej uświadamiają nam to, podczas gdy większość ludzi spacerujących po okolicy nie zdaje sobie sprawy z paradymicznej zmiany, której doświadczyliśmy, odkąd dowiedzieliśmy się o pizzagate. Cóż, ludzie, musimy zacząć myśleć o życiu po pizzagate. Jeśli nie zobaczymy, jak wszyscy przestępcy upadną, w tym elity, na które mamy niezbite dowody, nie będziemy mogli dłużej uprawomocnić naszego rządu ani naszego wymiaru sprawiedliwości. Prawo obowiązuje wszystkich i moim zdaniem w znacznie większym stopniu dotyczy tych, którzy stoją na jego straży. Ich prawo do przestrzegania prawa musi wynikać z ich własnej sprawiedliwości. To, co teraz widzimy, to chory, chory zbieg ludzkości,a jeśli zwyciężą, ludzkość z pewnością przegra. Dobra wola przestanie się rozmnażać, a ci, którzy torturują, gwałcą, zabijają i jedzą, będą się rozmnażać, a wszystko to podczas uboju rasy niewolników, dodam. Jeśli nie dostrzegamy sprawiedliwości dla pizzagate, nie będziemy już dłużej uprawomocniać Twojego wymiaru sprawiedliwości, ponieważ niemożliwe byłoby zatwierdzenie systemu sprawiedliwości, który umożliwia drapieżnictwo i torturowanie dzieci. Jeśli nie zobaczymy, co znajduje się w 33-tysięcznych e-mailach Hillary Clinton i 650-tysięcznych wiadomościach Anthony’ego Weinera, nie będziemy już dłużej walidować waszego systemu sprawiedliwości, ponieważ usprawiedliwia on system ludzki, który jest „ponad prawem”. Hillary, nie jesteś ponad prawem. Będziesz wisiał.Jeśli nie dostrzegamy sprawiedliwości dla pizzagate, nie będziemy już dłużej uprawomocniać Twojego wymiaru sprawiedliwości, ponieważ niemożliwe byłoby zatwierdzenie systemu sprawiedliwości, który umożliwia drapieżnictwo i torturowanie dzieci. Jeśli nie zobaczymy, co znajduje się w 33-tysięcznych e-mailach Hillary Clinton i 650-tysięcznych wiadomościach Anthony’ego Weinera, nie będziemy już dłużej walidować waszego systemu sprawiedliwości, ponieważ usprawiedliwia on system ludzki, który jest „ponad prawem”. Hillary, nie jesteś ponad prawem. Będziesz wisiał.Jeśli nie dostrzegamy sprawiedliwości dla pizzagate, nie będziemy już dłużej uprawomocniać Twojego wymiaru sprawiedliwości, ponieważ niemożliwe byłoby zatwierdzenie systemu sprawiedliwości, który umożliwia drapieżnictwo i torturowanie dzieci. Jeśli nie zobaczymy, co znajduje się w 33-tysięcznych e-mailach Hillary Clinton i 650-tysięcznych wiadomościach Anthony’ego Weinera, nie będziemy już dłużej walidować waszego systemu sprawiedliwości, ponieważ usprawiedliwia on system ludzki, który jest „ponad prawem”. Hillary, nie jesteś ponad prawem. Będziesz wisiał.Jeśli nie zobaczymy, co znajduje się w 33-tysięcznych e-mailach Hillary Clinton i 650-tysięcznych wiadomościach Anthony’ego Weinera, nie będziemy już dłużej uprawomocniać Twojego systemu wymiaru sprawiedliwości, ponieważ usprawiedliwia on system ludzki „ponad prawem”. Hillary, nie jesteś ponad prawem. Będziesz wisiał.Jeśli nie zobaczymy, co znajduje się w 33-tysięcznych e-mailach Hillary Clinton i 650-tysięcznych wiadomościach Anthony’ego Weinera, nie będziemy już dłużej potwierdzać waszego wymiaru sprawiedliwości, ponieważ usprawiedliwia on system ludzki, który jest „ponad prawem”. Hillary, nie jesteś ponad prawem. Będziesz wisiał.

SpikyAube: Tak, to jest kwestia naszego przetrwania jako gatunku i kwestia uwolnienia się od tyrańskich rządów przez najbardziej zdeformowanych i zdeprawowanych z naszego gatunku. Kiedy myślę o wszystkich biednych młodych mężczyznach i kobietach, którzy teraz marnieją w więzieniu za narkotyki lub kradzież samochodu, a nawet za kradzież czegoś ze sklepu, lub w zasadzie za wszelkiego rodzaju drobne przestępstwa, a potem pomyśl, co te potworne stworzenia wstają i uciekają, i to jest TAK niesprawiedliwe, że moja krew gotuje się tak mocno, że to cud, że nie wszystko to zostało opisane. Czuję, że powinniśmy uwolnić każdego, kto jest w jakimkolwiek więzieniu lub więzieniu poza maksymalnym zabezpieczeniem. Ilu więźniów próbowało ujawnić te rzeczy i zostało okłamanych i w rezultacie uwięzionych? Czytałem niedawno o sprawie w Wielkiej Brytanii, gdzie kobieta jest nadal przetrzymywana w więzieniu bez procesu,nie wiedząc, jakie istnieją przeciwko niej dowody, a nawet jakie są zarzuty, po prostu za wypowiedzenie się o elitarnym problemie pedofilskim. To, co mamy, jest gorsze niż wszystko, co mogłem sobie wyobrazić, gorsze niż wszystkie dystopijne przyszłości prezentowane w książkach i filmach, ponieważ zmuszają nas do głosowania na nich, do swobodnego dawania im naszych pieniędzy i naszej pracy, zmuszają nas do toczenia wojen dla nich i ich obrony, gdy ofiara wystąpi z ich roszczeniami – ludzie ufają im w stosunku do innych, z którymi mają więcej wspólnego, do tych, którzy nie mają powodu do kłamstwa. W większości dystopijnych powieści lub filmów TPTB kradnie dusze ludzi, ich serca, pieniądze, emocje i podporządkowanie się prawom, ale w naszym koszmarnym świecie kradną nam rzeczywistość, kradną i manipulują naszą wolą, abyśmy skończyli chcąc tego, czego w rzeczywistości brzydzilibyśmy się.Jest całkiem możliwe, że niewiele wyniknie z tych wszystkich aresztowań pedofilów itp., A globalny pierścień pedagogiczny będzie nadal kręcił swoją ciemną siecią – miejmy nadzieję, że jest zbyt wielu ludzi, którzy rozumieją teraz, co się dzieje, ale organizują ludzi, gdy tak jest małe zaufanie co do tego, kto jest, a kto nie jest prawnie po stronie dzieci, czyni to naprawdę trudnym. Może obejrzenie niektórych z tych dystopijnych filmów pomoże śledczym PG wpaść na kilka pomysłów!Może obejrzenie niektórych z tych dystopijnych filmów pomoże śledczym PG wpaść na kilka pomysłów!Może obejrzenie niektórych z tych dystopijnych filmów pomoże śledczym PG wpaść na kilka pomysłów!

Lileee1010: Myślałem w ten sam sposób – co jeśli nic się nie stanie. Samo aresztowanie pedofilów nie sprawi, że to zniknie. Cały system musi się zepsuć. Dosłownie staramy się usunąć „religię”, która trwa od tysięcy lat. Stąd to wszystko pochodzi z gówna Lucyferian / Bafomet. jeśli ta część nie upadnie, to nigdy się nie skończy. Nie wiem, jak to się właściwie stanie. Do niedawna większość społeczeństwa po prostu siedziała z rządem i mówiła, że ​​mi nie przeszkadzasz, a ja nie będę ci przeszkadzać. Cóż, przynajmniej ja taki byłem. Oczywiście tak było, dopóki nie dowiedzieliśmy się, że jedzą dzieci. WTF!?! Nigdy nie myślałem, że będzie tak źle lub tak okropnie. Mój tata mówił o tym w latach osiemdziesiątych i myślałem, że zwariował.Nie chcę tracić nadziei, ale czasami trudno pomyśleć, że to naprawdę się skończy, ponieważ jest tak duże. Jak to powstrzymamy? Nie wiem To prawda – popracowaliśmy z pracy i zapłaciliśmy rządowi, a te podatki to potwierdziły. Naprawdę chciałbym wiedzieć, ile z naszych ciężko zarobionych pieniędzy poszło na wsparcie „przyjęć z hot dogami i pizzą”, tego czy innego sierocińca, żeby miały dostęp do dzieci. Ile istnień zginęło w wojnach, które toczono z nikczemnych powodów i po co? Aby mieć dostęp do dzieci uchodźców? Czy będziemy toczyć kolejną wojnę, aby spróbować ukryć to gówno? Czy jest jakiś rząd na świecie, który nie jest zaangażowany? Zagrali dobrze przeciętnego obywatela na całym świecie. Jestem taki wkurzony. Płaczę.Po prostu nie chcę tracić nadziei, ale nie ma sposobu, abym kiedykolwiek mógł wrócić do chowania głowy w piasek i usprawiedliwiania tego rządu lub ludzi.

cantsleepawink: Naprawdę dobrze napisane. Chciałem tylko odnieść się do twojego ostatniego akapitu. Wierzę, że coś się dzieje na poziomie energetycznym z całą tą wiedzą, która wychodzi na powierzchnię. Wiele osób staje się świadomych (tak, a wielu nadal nie). To powoduje zmianę w nas samych i ma wpływ na otaczające nas środowisko. Przechodzimy przez zmianę paradygmatu, geopolitycznie, a nasi obecni liderzy próbują kontrolować i kierować tą transformacją, być może nawet alchemicznie. Jednak jest nas o wiele więcej niż ich. W tym momencie historii mamy wyjątkową okazję, czuję to. Jedną z głównych słabości, które zauważyłem, jest to, że gdy ludzie „budzą się”, szukają nowych liderów w nowych ruchach i w ten sposób zostają uwięzieni, schwytani i poprowadzeni w inne pole marzeń,wszystko starannie zaplanowane. Uważaj na błyskotliwe młode rzeczy, które pojawiają się na horyzoncie, ciągle rozmawiając o tym nowym „ruchu”, który zakłada nowe alternatywne media, które są skazane na sukces z dnia na dzień. Nowi „fałszywi” przywódcy zostali zasadzeni i powoli zbierają swoje owce. Ważne, aby odkryć własną suwerenność, posiadać ją i wziąć odpowiedzialność za życie, które tworzymy wokół siebie.

micha_: Myślisz o więźniach. Pomyśl o przeciętnych dziewczynach i chłopcach! Jak brud i trucizna w telewizji wbijają się w nasze umysły, jakby to było normalne! Cały czczony egoizm ma swoją cenę. Zawsze wierzyłem, że wielu ludzi po prostu jest takich. Ale odkąd dowiedziałem się o PG, dowiedziałem się, że wszystko wydaje się zarażone na całym świecie. Mam wrażenie, że wszystkie chore i do góry nogami rzeczy, które są promowane w mediach jako normalne i fajne (np. Popkultura), nie są wynikiem tego, że robią to normalni ludzie i przypadkowo stają się sławni i odnoszą sukcesy, ale są mocno naciskani z celem celowego wstrzyknięcia do ludzkich umysłów – i sił, które to robią, są częścią ogólnoświatowego szantażującego pedo-statycznego rządu cieni.

zzvoat: Satanic Baphomet :: Baronessa de Rothschild nosząca Baphomet

Mad_As_Hell: Wow te naszyjniki Rothschilda, mam na myśli, jak możesz wyjaśnić te rzeczy w miły, łagodny sposób? Wpychają nam to gówno w twarze!

Podestaisapedo: Dobre przykłady. A oto jej własne wino. Widzisz słońce (reprezentujące gwiazdę poranną Lucyfera), które ma 6 promieni. Kobieta ze ściętą głową. Szklanka krwi. Niebieska ręka oznaczająca ich niebieską krew, która dotyka ogona węża jabłkiem zamiast głowy.

thebabyseagull: Myślę, że używają pizzy jako symboliki religijnej. To wypaczenie lub kpina z katolickiego błogosławieństwa. Katolicy jedzą sakramentalny gofr, który reprezentuje ciało Chrystusa i piją wino, które reprezentuje Jego krew. Zamienili opłatek na pizzę i wino z prawdziwą krwią zgwałconych i zamordowanych dzieci. Nie używają też pizzy, to zawsze kawałek. Kawałek jest trójkątny, więc może być używany jako symbolika ilumanti / piramidy.

Dauphin: To, co robią, to przerażanie, torturowanie i gwałcenie małych dzieci… Terroryzując je, można osiągnąć dwie rzeczy. Dzieci uwalniają adrenalinę do swojej czystej krwi, która jest następnie pijana po śmierci dziecka, dając osobie „haj”. Wierzą, że to otwiera alternatywne wymiary, szukają wymiaru, w którym są bogami. Ale to wszystko kłamstwa… chociaż nie zawsze zabijają dzieciaka… celebryci, piosenkarze, aktorzy, politycy, z których wielu było torturowanych jako dzieci celowo z powodu wielu zaburzeń osobowości lub DID (dysocjacyjne zaburzenie tożsamości). TL; DR: Pizza nie tylko to trójkąt, dosłownie przedstawia okrąg „czyste dziecko lub umysł” podzielony na trójkąty… nie wspominając o tym, że ser może w pewnym sensie reprezentować skórę i krew w sosie.

Gorillion: Całkowicie to kupuję. Dokładnie to wymyśliłby wywrotowy artysta. Jednoczesne kpiny i porwanie pojęcia przeistoczenia.

lude: CO NA ŚWIECIE. DLACZEGO mieliby nosić broszkę do pizzy? Zły osąd w następstwie rzeczy? Zły smak, bo dlaczego? Nie rozumiem tego inaczej niż pedofile szatańskie dzieci molestujące.

https://www.wikileaks.org/podesta-emails/emailid/6008  ( * )

Od: elmendorf@teamsubjectmatter.com
Do: john.podesta@gmail.com
Data: 09.02.2016, 20:56 Temat: RE:
Dzięki, jestem cały
Brzmi jakby to był zły wieczór, wszyscy musimy zapiąć pasy i podwoić

Od: John Podesta [mailto: john.podesta@gmail.com]
Wysłano: wtorek, 9 lutego 2016
16:36 Do: Steve Elmendorf <elmendorf@teamsubjectmatter.com>
Temat: Dziękuję
Nie sądziłem, że mokre prace to imprezy przy basenie w winnicy.


John Podesta i Steve Elmendorf Wikileaks Email 6008 Omów zabójstwo / Wetwork of Justice Antonin Scalia na ranczu Cibolo Creek Ranch 9 lutego 2016 r.

Komentarz KCT 6 sierpnia 2017  ( * )

Bezprawie i dlaczego #PizzaGate pozostaje bezkarne – duży obraz.

Badałem, w jaki sposób Dystrykt Kolumbii, Londyn i Watykan są strefami pozasądowymi, gdzie praworządność nie obowiązuje. Mogą mieć pewne zasady, których przestrzegają, ale te zasady nie dotyczą nas, a ich „zasady” mogą zostać zawieszone lub zmienione w razie potrzeby, aby dostosować się do potrzeb osób kontrolujących te strefy bezprawia. Paranoiczny wykrzyknik: „To wszystko kłamstwo!” jest właściwie całkiem prawdą. Im więcej będziesz się przyglądać różnym sprawom, tym bardziej zrozumiesz, że ogromna większość tak zwanej „prawdy”, którą byłeś zmuszony przełknąć, w rzeczywistości wcale nie jest prawdą. Kto tu rządzi? Jezuici? Rothschildowie? Kosmici? Nie jestem pewien. Czy wiesz, że prawa przedstawione w „Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka” ONZ, które obejmują wolność słowa i wolność zrzeszania się, są prawami, które nie zostały przyznane przez Boga?ale przez państwo, a zatem może zostać unieważnione przez państwo? Czy wiesz, że Konstytucja Stanów Zjednoczonych jest jedyną taką kartą na całym świecie, w której prawa obywateli są uznawane za boskie i nie mogą być uchylone przez państwo? Czy wiesz, że katolicyzm zabrania ich zakonowi jezuitów posługiwać jako papież, a obecny papież jest jezuitą? Czy wiesz, że obecny Papież zadekretował, że jeden światowy rząd jest dobry, organizmy modyfikowane genetycznie są w porządku, a istoty pozaziemskie mogą otrzymać sakrament? Czy wiesz, że królowa Anglii jest właścicielem 1/6 powierzchni planety, jest największym prywatnym właścicielem ziemskim w stanie Kolorado, który jest proponowaną rezerwową stolicą Nowego Porządku Świata na wypadek upadku Waszyngtonu i jest właścicielem całej ziemi? około 90 krajów Wspólnoty, którym przewodniczy,łącznie z Anglią? Zgadza się: nikt w Anglii tak naprawdę nie jest właścicielem ich majątku. Są najemcami. Czy wiesz, że królowa, za pośrednictwem swojego Sekretarza Generalnego, może rozwiązać wybrane parlamenty w dowolnym ze swoich 90 krajów, tak jak robiła to kilkakrotnie? Czy wiesz, że STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI, FEDERACJA ROSYJSKA, CHINY i wiele innych tak zwanych „suwerennych narodów” to zwykłe korporacje czarterowane w londyńskim City? Stany Zjednoczone mogły zacząć wolne, ale z powodu bankructwa, międzynarodowych oszustw bankowych itp., Wszyscy ludzie i aktywa w USA są uważane za własność „właścicieli” City of London. Czy wiesz, że parki narodowe naszego kraju i inne ważne obiekty,zostały zastawione jako zabezpieczenie dla Chin i innych głównych posiadaczy długu naszego kraju o wartości ponad 20 bilionów dolarów? Rothschildowie finansowali obie strony wojny domowej w Stanach Zjednoczonych w latach sześćdziesiątych XIX wieku. Sfinansowali też obie strony II wojny światowej. Bankierzy nie mogą przestrzegać pokoju, ponieważ wojna zmusza każdego do zadłużenia. Nasi „wrogowie” są prawie zawsze produkowani na potrzeby bankierów. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego to właśnie dobrzy faceci, którzy chcą pokoju, jak JFK i Martin Luther King Jr., są zamordowani, podczas gdy źli ludzie żyją długo (np. David Rockefeller i królowa Elżbieta II)? Czy wiesz, że bankructwo w Stanach Zjednoczonych nastąpiło w latach trzydziestych XX wieku, po czym wszyscy obywatele USA otrzymali NAZWY FIRMY ALL-CAP i NUMERY ZABEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO, które identyfikują ich jako własność KORPORACJI Stanów Zjednoczonych i zastawili jako zabezpieczenie długu należnego elitom miasta? Londyn?Sfinansowali też obie strony II wojny światowej. Bankierzy nie mogą przestrzegać pokoju, ponieważ wojna zmusza każdego do zadłużenia. Nasi „wrogowie” są prawie zawsze produkowani na potrzeby bankierów. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego to właśnie dobrzy faceci, którzy chcą pokoju, jak JFK i Martin Luther King Jr., zostają zamordowani, podczas gdy źli ludzie żyją długo (np. David Rockefeller i królowa Elżbieta II)? Czy wiesz, że bankructwo w Stanach Zjednoczonych nastąpiło w latach trzydziestych XX wieku, po czym wszyscy obywatele Stanów Zjednoczonych otrzymali NAZWY FIRMY ALL-CAP i NUMERY ZABEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO, które identyfikują ich jako własność KORPORACJI Stanów Zjednoczonych i zastawili jako zabezpieczenie długu należnego elitom miasta? Londyn?Sfinansowali też obie strony II wojny światowej. Bankierzy nie mogą przestrzegać pokoju, ponieważ wojna zmusza każdego do zadłużenia. Nasi „wrogowie” są prawie zawsze produkowani na potrzeby bankierów. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego to właśnie dobrzy faceci, którzy chcą pokoju, jak JFK i Martin Luther King Jr., zostają zamordowani, podczas gdy źli ludzie żyją długo (np. David Rockefeller i królowa Elżbieta II)? Czy wiesz, że bankructwo w Stanach Zjednoczonych nastąpiło w latach trzydziestych XX wieku, po czym wszyscy obywatele Stanów Zjednoczonych otrzymali NAZWY FIRMY ALL-CAP i NUMERY ZABEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO, które identyfikują ich jako własność KORPORACJI Stanów Zjednoczonych i zastawili jako zabezpieczenie długu należnego elitom miasta? Londyn?Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego to właśnie dobrzy faceci, którzy chcą pokoju, jak JFK i Martin Luther King Jr., zostają zamordowani, podczas gdy źli ludzie żyją długo (np. David Rockefeller i królowa Elżbieta II)? Czy wiesz, że bankructwo w Stanach Zjednoczonych nastąpiło w latach trzydziestych XX wieku, po czym wszyscy obywatele Stanów Zjednoczonych otrzymali NAZWY FIRMY ALL-CAP i NUMERY ZABEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO, które identyfikują ich jako własność KORPORACJI Stanów Zjednoczonych i zastawili jako zabezpieczenie długu należnego elitom miasta? Londyn?Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego to właśnie dobrzy faceci, którzy chcą pokoju, jak JFK i Martin Luther King Jr., są zamordowani, podczas gdy źli ludzie żyją długo (np. David Rockefeller i królowa Elżbieta II)? Czy wiesz, że bankructwo w Stanach Zjednoczonych nastąpiło w latach trzydziestych XX wieku, po czym wszyscy obywatele Stanów Zjednoczonych otrzymali NAZWY FIRMY ALL-CAP i NUMERY ZABEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO, które identyfikują ich jako własność KORPORACJI Stanów Zjednoczonych i zastawili jako zabezpieczenie długu należnego elitom miasta? Londyn?David Rockefeller i królowa Elżbieta II)? Czy wiesz, że bankructwo w Stanach Zjednoczonych nastąpiło w latach trzydziestych XX wieku, po czym wszyscy obywatele USA otrzymali NAZWY FIRMY ALL-CAP i NUMERY ZABEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO, które identyfikują ich jako własność KORPORACJI Stanów Zjednoczonych i zastawili jako zabezpieczenie długu należnego elitom miasta? Londyn?David Rockefeller i królowa Elżbieta II)? Czy wiesz, że bankructwo w Stanach Zjednoczonych nastąpiło w latach trzydziestych XX wieku, po czym wszyscy obywatele USA otrzymali NAZWY FIRMY ALL-CAP i NUMERY ZABEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO, które identyfikują ich jako własność KORPORACJI Stanów Zjednoczonych i zastawili jako zabezpieczenie długu należnego elitom miasta? Londyn?

Mógłbym tu i dalej. W miarę upływu czasu udostępnię kilka istotnych, otwierających oczy linków wideo, aby wyjaśnić powyższe; ale celem zidentyfikowania tej dość dużej króliczej nory jest wyjaśnienie, dlaczego handel dziećmi w celach seksualnych trwa nadal i wiele zaangażowanych stron wydaje się nietykalnych. Istnieje ponadrządowa struktura władzy, która jest rzeczywiście ponad prawem. Każdy, kto zagraża tej strukturze, prawdopodobnie zostanie zabity lub w inny sposób zneutralizowany przez groźby, zniszczenie reputacji, ruinę finansową itp.

Współpracownik badacza pizzagate Titusa Frosta jakiś czas temu włamał się do „prywatnej” sekcji ich witryny Comet Ping Pong and Pizza i odkrył pornografię dziecięcą. Pobrał filmy i inne informacje i przekazał je policji metra DC. W kolejnych miesiącach nic się nie wydarzyło. Właściciel sklepu, James Alefantis, jest wolny jak ptak. W międzyczasie ten haker kazał zdemolować swój samochód w wyniku potrącenia i ucieczki (choć zaparkowany przy ślepej uliczce) i otrzymał groźby śmierci. Alefantis jest podobno spokrewniony z samym  Rothschildami  ( * ). Fakt, że dzieje się to w Waszyngtonie i że prawdopodobnie w to zaangażowane są elity polityczne i finansowe, w znacznym stopniu wyjaśnia, dlaczego praworządność po prostu nie ma zastosowania. Rothschildowie twierdzą, że są Żydami, ale w rzeczywistości nimi są Chazarowie  ( *), o którym Biblia mówi: „… tych, którzy mówią, że są Żydami, a nie są, ale są synagogą szatana”. Można się zastanawiać, skąd pochodzą lucyferiańskie skłonności współczesnej kultury i działalności politycznej. Powiedziałbym, że nie musisz szukać dalej niż Khazar Rothschilds.

Ważne jest, aby wiedzieć, z czym mamy do czynienia. Są biliony dolarów, tysiące płatnych egzekutorów, skorumpowana, antyludzka struktura rządów i przerażający światopogląd skierowany przeciwko iskierce wolności, która tkwi we wszystkich ludziach.

Właśnie szukałem informacji na temat e-maila nr 6008 Wikileaks Podesta, który prawdopodobnie przedstawia zabójstwo sędziego Antonina Scalii „mokrego dzieła”. To i wszystkie setki e-maili Podesty i innych e-maili od Wikileaks pokazuje „prawdopodobną przyczynę” formalnego dochodzenia prowadzącego do postawienia zarzutów karnych przeciwko wszystkim tym stronom. Jeśli AG Sessions chce wiedzieć, co naprawdę się wydarzyło i ścigać winnych, NSA ma wszystkie zapisy rozmów telefonicznych, SMS-y i inne wiadomości przechowywane i przechowywane w swoim zakładzie w Utah. To, co robił Podesta i co robił Alefantis, jest tam przechowywane. Wszystko, co organy ścigania muszą zrobić, to zażądać tych informacji lub wysłać Federalne Służby Marszałkowskie, aby je przejęły. Sprawiedliwość będzie i powinna być wymierzona, chyba że nasz „rząd” zasłania klasę ludzi, którzy uważają się za ponad prawem.

2018.4.13. Pedovore: The Horror is Global and Systemic – raport SGT  ( pdf )  ( mp4 )

Poniżej znajduje się kilka postów z kolejnego wątku wideo:

Charles Patterson

ZAAKCEPTOWAĆ.

TO JEST UMOWA. Twój aktywny podpis jest „niepotrzebny…”

ZATWIERDŹ.

Jutro o tym zapomnisz, a do tego czasu skupisz się na większej ilości rozrywek. To chyba kolejna schadenfreude-istic (dzieciaki z pewnością uwielbiają dobry karnawał!) W kolejnej „Treblince”. Możesz przez kilka minut udawać, że ci zależy, jeśli to sprawia, że ​​czujesz się dobrze. Udawałbyś, że masz „wolę”. Jesteś sparaliżowany. Zbyt słaby, aby kontemplować takie rzeczy, w wyniku czego zrezygnowałeś ze swojego człowieczeństwa (na zasadzie dobrowolności) i TERAZ chcesz narzekać? Masz „deficyt”. Jesteś „skróconą częścią” „człowieka”, więc ciesz się swoją małą podróżą do fantazji. Jesteś „Chattel” i (? Prawdopodobnie?) Już MARTWY.

Teraz podpisujemy kontrakt.

Myślę, że nie jesteś gotowy na „dorosłość”. Wiesz co to oznacza? Może to oznaczać, że „zrywasz się ze swojego (martwego?) Tyłka” i ruszasz się – można to zatrzymać, ale jesteś „zmęczony”. Czy kiedykolwiek „próbowałeś” w swoim życiu? CHCĘ zobaczyć, jak „WALCZYSZ”. JEŚLI się nie ruszacie, ZDEFINIOWALIŚCIE siebie „wystarczające, aby być osądzonym”, ponieważ wydaliście to deklaratywne zdanie po prostu przez TACITA ZATWIERDZENIE. Czy jest ci wygodnie? Nie chciałbym zrujnować twojego „szczęśliwego życia”. Prawdopodobnie jesteś SKRÓCONYM ułamkiem „mężczyzny” i na pewno „nie jest odpowiedzialny”. JESTEŚ sparaliżowany. Teraz udawaj, że ci zależy i wróć do swoich głupich zajęć. To TWOJA odpowiedzialność, ale nie wstrzymam oddechu… ZA SŁABA.

KAŻDY Z NAS musi „spróbować” trochę bardziej, aby upewnić się, że ten odcinek SGT nie jest tylko kolejnym „tymczasowym objazdem w rzeczywistość”, tylko po to, aby natychmiast wrócić na drogę wyginięcia…

Zdefiniowaliście już siebie jako „Chattel” i „nadają się tylko do tego, by być oddanymi”. TERAZ skoncentrujesz się na tym „Stanie Istnienia”? „Naprawdę?” Myślę, że nie jesteś na to gotowy… Jak zamierzasz to naprawić? Jesteś SPARALIZOWANY. Wygląda na to, że jesteś skazany na „bezużyteczność…”…

Jest to oświadczenie retoryczne opublikowane jako „adwokat diabła”, mające na celu pobudzenie dyskusji. To nie jest moja wiara w totalne. To stwierdzenie (powyżej) jeszcze się nie wydarzyło… Nikt nawet nie chce powiedzieć nic „z treścią”, ponieważ boi się, że trafi na listę? „Nie obchodzi ich”, żeby się ruszyć? Nie będą rozmawiać o tych rzeczach ze swoją społecznością ani ze znajomymi, a większość z nich nadal milczy… Bezużyteczni…

Odpowiedź Kundalini i Celltowers na Charlesa Pattersona

Więc jaka jest twoja sugestia? Elity są już przygotowane na gorącą wojnę. Czy bunt fizyczny jest obecnie opcją? Wszyscy mają nadzieję, że publiczne „przebudzenie” i trybunały przez wojskowe „białe kapelusze” wyjaśnią sprawę. Czy według ciebie to fantazja? Jaki jest realny plan B?

Michelle Hayes

Charles Patterson, ale nie ty, zabijasz zło świata ze swojego super wysokiego konia. Zrób to, kowboju.

Nadal chcesz wiedzieć, co zrobiłeś wobec zła na tym świecie w porównaniu z resztą nas, słabym, sparaliżowanym dobytkiem? Twoja liga istnieje tylko w twojej głowie.

Charles Patterson

Michelle -> i musisz „nauczyć się poruszać” zamiast narzekać na ludzi, którzy nie są sparaliżowani. Co cię zmusza do mówienia takich rzeczy? Kowboje i zjawy właśnie dostali swoją różową poślizg, kochanie… a ty jesteś daleko „poza swoją ligą…” Teraz idź „znajdź jakiś sens w życiu” i wychowaj zdrowe dzieci ”. Jeśli możesz…”

Michelle -> Tu nie chodzi o MNIE. Nie chodzi nawet o CIEBIE. Powinien być o nas. Powyższy scenariusz to „ postawa adwokata diabła ” opublikowana w celu pobudzenia debaty, nie jest to tak bardzo pouczające, jęczące, bezcelowe spuszczanie śledziony, że wydaje się na pierwszy rzut oka, ale bardziej jak zbiór niewygodnych faktów lub niedoszłych faktów, w zależności od tego, co każdy indywidualne wnosi do miksu. Może nie podoba ci się mój styl… Jeśli dotknąłem nerwu, może tyczy się to ciebie, przepraszam, jeśli sprawiłem, że poczułeś się źle. Jeśli twoją reakcją jest atak na pianistę (w końcu to ja jestem gospodarzem tego zapytania), to myślę, że nie odniesiesz korzyści – przynajmniej w żaden sposób, który widzę, nie przyniesie korzyści każdemu. To nie jest konkurs.To ma być sytuacja, w której „razem robimy gulasz” choćby po to, żeby zjeść zdrowy posiłek i każdy z nas przynosi marchewkę, ziemniaka lub trochę mięsa. Co masz?

Michelle Hayes

Charles Patterson Twoja „postawa adwokata diabła” nie działa. To sprawia, że ​​ludzie myślą, że twój umysł nie jest całkiem w porządku, gdy obrażasz obraźliwy drybling. Nikt nie może nic zrobić z chorymi rzeczami, które dzieją się na wysokich poziomach, ale jest kilka rzeczy, które my (rzecz ruchoma) możemy zrobić na parterze. Dowiedz się, czy w Twojej okolicy są lokalne grupy NAMBLA i poinformuj o tym okoliczne gospodarstwa domowe. Dowiedz się, czy w Twojej okolicy znajduje się publiczny rejestr przestępców seksualnych z udziałem dzieci i poinformuj o tym ludzi. Jeśli w Twojej okolicy jest lokalna grupa LGBTQ, spróbuj dowiedzieć się, czy któraś z ich stron internetowych promowała lub nawet wspominała o programie pedofilskim. Niektórzy ich bronili. Te sugestie to rzeczy, które każdy może zrobić, a jeśli przedstawisz je ludziom (ruchomości), wielu to zrozumie. Jest duża szansa, że ​​w ten sposób osiągniesz więcej.W niektórych miejscach (na przykład część Florydy) znajdują się całe budynki mieszkalne, w których umieszczają swoich przestępców seksualnych / pedofili.

KundaliniandCelltowers

Michelle – postawa Charlesa czyni dla mnie cuda. To wprost obelżywe, wskazując, że to, co robi większość „obudzonych” ludzi, jest nieskuteczne i sprowadza się do niewiele więcej niż tylko podglądanie, które miało dla mnie sens. Oglądanie kolejnych filmów z 11 września lub komety ping-ponga, odczuwanie 15 minut słusznego gniewu, a następnie ponowne zasypianie z dobrym samopoczuciem jest prawdopodobnie tym, co robi zbyt wielu „obudzonych” drzemiących w klatkach. Charles mówi nam, że wsadzenie Podesty za kratki będzie wymagało znacznie więcej niż dobre samopoczucie owcy. Akt włożenia nam przez Karola sztyletu słownego rodzi się z głębokiej frustracji z powodu naszej egzystencjalnej kondycji. Jak do cholery się tu dostaliśmy? Czy winić można tylko Hillary i chazarskich pedofilów? Nie. My, „Goje”, jesteśmy w równym stopniu winni za umożliwienie im zachowania,przymykając oczy, kontynuując wybieranie takich „nieletnich seksualnych niewolników, by ukryć”, itp. Ze swojej strony wspieram około 30 niezależnych twórców treści za 5 lub 10 dolarów miesięcznie, dzwonię lub piszę do Kongresu raz w miesiącu, kupuję organiczne, publikuj listy adresów URL w miejscach publicznych i to wszystko. Jednak niebo nadal jest okryte trwającym omnicide (zob Dane Wigington  po więcej). Szybko starzeję się z powodu ekspozycji na metale ciężkie i mikrofale, nad którymi nie mam kontroli. HRC i Alefantis nadal chodzą swobodnie. Podziwiam twój aktywizm, a przynajmniej sugestie. Ale Charles mówi, że musimy zrobić więcej, jeśli chcemy uwolnić się od naszego statusu ruchomości. Dzięki naszym numerom ubezpieczenia społecznego i bankructwu Stanów Zjednoczonych w latach trzydziestych XX wieku każda osoba, miejsce i rzecz w Stanach Zjednoczonych została zastawiona jako zabezpieczenie spłaty długu narodowego, który obecnie rośnie w tempie 1 biliona dolarów miesięcznie. IMO, punkt widzenia Charlesa jest konieczny, jeśli mamy mieć jakąkolwiek szansę na faktyczne potwierdzenie naszej wrodzonej wolności. I nie, to nie jest tylko kwestia „duchowa”. To fundamentalny, który obejmuje każdy aspekt naszego istnienia.

Michelle Hayes

KundaliniandCelltowers – Jeśli chcesz / musisz być chłostany przez konia i ujeżdżany przez jakiegoś gościa na Youtube, zrób to. Wydaje się, że sam sugerujesz, że nic się nie zmienia dzięki twoim wysiłkom – więc nowe sugestie są mile widziane. Charles nie zaoferował żadnego. Nie obudził się i siejąc ziarno przemiany, nazywa ludzi i obraża ich nawet do punktu ich wartości reprodukcyjnej ffs lol. Znowu, jeśli to twoja sprawa, więcej mocy dla ciebie i znowu, prawdziwe sugestie przeciwdziałania niektórym z tych bzdur (co dzieje się w naszym świecie) powinny być wyrażone. Nawiasem mówiąc, żaden z moich przedstawicieli władz lokalnych ani stanowych nie odniósł się do moich obaw związanych z bzdurami pozostającymi na niebie prawie codziennie. Nie mogę już prawidłowo oddychać, a mój zawsze bardzo krzepki i zdrowy 10-latek jest cały czas zmęczony.

KundaliniandCelltowers

Jeśli nasza wspólnota „prawdy” jest silna, powinniśmy być w stanie tolerować wśród nas mówiącego prawdę błazna-dupka. Kwasopodobne stwierdzenia Charlesa mają wartość. Charles Patterson ma świetny punkt widzenia, który trafił do domu, gdy to czytam. Podobnie jak wielu innych stałem się prawdziwym „podglądaczem”. Cierpię na nadmiar informacji, gdy oglądam wideo po filmie, czytam post po poście. Jakie słabe działania podejmuję w odpowiedzi, wydają się nieskuteczne. Stefan Molyneux dokonał analogii w niedawnym filmie – omawiając niewiarygodną siłę, jaką drukarze fiducjarnego długu / (tak zwanego) „pieniądza” mają nad społeczeństwem – że to, co robi wielu ludzi, jest jak potrząsanie pięściami i tupanie nogami w rabusie, gdy pędzą swoim uciekającym samochodem. Zabrali to, co nasze, a nasze werbalne protesty są po prostu wkurzające.Biorąc pod uwagę straszliwą zgniliznę i korupcję samego systemu, wiele osób ma nadzieję, że trybunały wojskowe – proces pozasądowy – uratują nas. Biorąc pod uwagę, że rząd terminalu i państwo bezpieczeństwa nadymają twarze Stanów Zjednoczonych, a zwykły człowiek nie jest w stanie dostrzec oszustwa i propagandy mediów korporacyjnych, militarna interwencja może być naszym najlepszym rozwiązaniem. W przeciwnym razie jest to szybko poddane mikrofalówce i geoinżynieryjne przyzwoite do wyludnienia i transhumanizmu. Omnicyd – 90% spadek populacji owadów i ptaków, 10 000% wzrost wskaźników autyzmu i tak dalej – jest po prostu szatańskim rytualnym znęcaniem się nad ludzkimi dziećmi. To pożeranie niewinnej siły życiowej przez rakotwórczą obecność, której samo istnienie jest aktem oskarżenia wobec każdej religijnej i moralnej zasady, której ludzkość się oddaje. Wszelkie „cywilizowane”, „religijne”, „duchowe”,”Lub„ troskliwa ”istota ludzka, która nie podejmuje natychmiastowych działań w celu oczyszczenia świata z tej patologicznej orientacji na Życie, jest częścią problemu i powinna uważać siebie za współsługę rosnącej armii śmierci Szatana. Mamy mało czasu. Cząstki stałe niszczą warstwę ozonową, powstrzymując wznoszący się O2 przed ponownym ładowaniem tej górnej warstwy. Oceany wymierają z powodu geoinżynieryjnego nawożenia żelaza. Naukowcy twierdzą, że do implozji biosfery pozostało zaledwie 8 lat. DHS i DOD są scenariuszami głodu wojennego przewidzianymi do 2025 roku. Doceniam atak Charlesa na twoją wartość reprodukcyjną. Nie postrzegałem tego jako ataku na „ciebie”, ale raczej nasze zachowanie jako grupy ludzi. Zbyt wiele osób wycofuje się do swojej „rodziny”. Powiedzenie Voltaire’a „pielęgnuj swój ogród” już nie obowiązuje. Sam kolektyw jest atakowany.Jak ktokolwiek z nas może skutecznie zareagować, skoro staliśmy się CHORZY i GŁUPI przez siły o Boskich proporcjach – siły, przed którymi nie możemy uciec z własnej woli? IMO, musimy piąć się naprzód w naszej misji, starając się rzucić światło na te nikczemne działania, pociągając do odpowiedzialności naszych przedstawicieli i organizacje obywatelskie, bez wielkiej nadziei. To, co na co dzień podejmuję, odbywa się z ponurą rezygnacją. Ale nic nie robić to być obrońcą śmierci. Najlepsze życzenia dla Ciebie i Twojego syna.bez wielkiej nadziei. To, co na co dzień podejmuję, odbywa się z ponurą rezygnacją. Ale nic nie robić to być obrońcą śmierci. Najlepsze życzenia dla Ciebie i Twojego syna.bez wielkiej nadziei. To, co na co dzień podejmuję, odbywa się z ponurą rezygnacją. Ale nic nie robić to być obrońcą śmierci. Najlepsze życzenia dla Ciebie i Twojego syna.

Michelle Hayes

Zgadzam się ze wszystkim, co powiedziałeś z wyjątkiem metodologii Charlesa. Nienawidzę bić martwego konia (wystarczy odniesienie do koni). Po prostu widzę, że doszliśmy do tego punktu, ponieważ ci, którzy są u władzy, lekceważyli i stosowali obraźliwą taktykę wobec swoich bliźnich, twierdząc, że cel uświęca środki. A tutaj jest ktoś, kto nie szanuje i jest nieco obraźliwy wobec swojego bliźniego, twierdząc, że cel uświęca środki. Nie powinniśmy się w ten sposób traktować. Pokój tobie i tobie, a także Karolowi.

KundaliniandCelltowers

Cenzorzy YouTube dzisiaj pracują. Wysłałem do usuniętego już wątku tutaj, w którym poinformowałem o fakcie, że National Center for Missing and Exploited Children (NCMEC) jest prywatną korporacją zarejestrowaną przez Kongres najwyraźniej po to, aby działalność NCMEC nie podlegała żądaniom FOIA ani nie reagowała na żaden rząd wymogi dotyczące przejrzystości. VOAT ma post na NCMEC tutaj:  https://voat.co/v/pizzagate/1512525 . Z tego, co wiemy, NCMEC jest bezpośrednio zaangażowany w handel ludźmi, co miałoby sens (dla socjopatycznego etatysty), to kolejny przypadek lisów pilnujących kurnika w Waszyngtonie. BTW: Zgodnie z dzisiejszą „etyką” lucyferiańską, która kieruje „weryfikatorami faktów” w YouTube, jesteś oskarżany o poglądy ekstremistyczne (tj. O postmodernistyczne „bluźnierstwo”), kiedy przedstawiasz dowody na jakiekolwiek wykroczenia popełnione przez państwo.

Komentarz KCT 2018.4.15.

Doszedłem do długiego wniosku, który przesłałem ponownie do mojej odpowiedzi dla Michelle Hayes powyżej.

Czy po prostu „wyje do księżyca”? Nie, nie sądzę. Jest coś do powiedzenia o podniesieniu świadomości bliźnich. Jeśli będziemy wspierać wystarczającą liczbę dobrych ludzi i jeśli będziemy nadal podejmować, jakie pozytywne działania możemy na co dzień, to wierzę, że osiągniemy pewien punkt aktywacji. Nie jestem pewien, jakie działanie lub zmiana przyniesie skutek. Działają tu miliony zmiennych. Ale każda osoba MUSI naciskać naprzód najlepiej, jak potrafi. Jak każdego dnia wschodzi słońce, a każdy oddech dostarcza tlenu, więc to zbiorowe działanie osiągnie rozdzielczość odpowiadającą naszym zbiorowym potrzebom. Sprawiedliwości zostanie wymierzona. Przestępcy zostaną ukarani. To moja nadzieja. Jednak,biorąc pod uwagę ciągłe rozpryskiwanie się naszej atmosfery i szybkie rozprzestrzenianie się zabójczych „małych komórek” mikrofalowych – oprócz wszelkich innych obrażeń zadawanych planecie z chwili na chwilę – możliwe jest również, że populacja ludzka zmniejszy się do 500 milionów i wokół nas wszystkich powstało technokratyczne państwo policyjne. Jak mówi RichieFromBoston: „Szatan będzie miał swój czas”. Taka otaczająca ciemność może nie być przyjemną przyszłością, a nawet przyszłością, dla której warto żyć, ale równie dobrze może to być sąd, na który zasługujemy, pozwalając panować nad taką niegodziwością.„Taka otaczająca ciemność może nie być przyjemną przyszłością, a nawet przyszłością, dla której warto żyć, ale równie dobrze może to być sąd, na który zasługujemy, pozwalając panować tak niegodziwości.„Taka otaczająca ciemność może nie być przyjemną przyszłością, a nawet przyszłością, dla której warto żyć, ale równie dobrze może to być sąd, na który zasługujemy, pozwalając panować nad taką niegodziwością.

Wykorzystywanie przez elity mikrofal, GMO, metali ciężkich, syntetycznej nanotechnologii i tak dalej jest próbą powstrzymania Ducha (Boskiej Inteligencji) przed odzyskaniem kontroli nad ewolucją / przeznaczeniem. W moim przypadku, szczególnie z powodu mojej ekspozycji na sztuczne pole elektromagnetyczne, uniemożliwiono mi osiągnięcie pełnego potencjału jako istoty duchowej. Wygląda więc na to, że zdolność Ducha do równoważenia wpływu zła na ten świat została udaremniona, przynajmniej częściowo i tymczasowo. Wierzę, że ludzka cywilizacja wróci do pewnego rodzaju zdrowia i równowagi. Ale nie wiem, czy będzie na Ziemi w jakimkolwiek stopniu podobnym do tego, co mamy teraz, czy też w okresie krótszym niż 1000 lat.

Historia Reddit o produkcji Adrenachrome  ( * )

Fragment: „Proszę o pomoc. Ktoś mi bliski może być powiązany ze zniknięciem i morderstwem niezliczonych dzieci; większość z nich to uchodźcy lub w inny sposób pokrzywdzeni – wszystkich nie da się namierzyć. Wszystko do zapomnienia. A teraz wszyscy martwi. Powiedział mi o leku zwanym adrenochromem, który może wywołać efekt wyższy niż jakikolwiek inny. W przeciwieństwie do innych leków nie ma żadnych złych skutków. Wręcz przeciwnie; jego spożywanie przynosi znaczne korzyści: lepsze zdrowie, zwiększona żywotność i wiele innych, mniejszych efektów. Połącz te z intensywnym poczuciem euforii i masz duże zapotrzebowanie. Problem jest następujący: jest pochodną chemikaliów wytwarzanych przez organizm ludzki pod wpływem intensywnego, niezmierzonego strachu. Mój były przyjaciel, który przyznał się do swojego zaangażowania podczas przelotnego kryzysu sumienia,upierał się, że to prawda i zacytował szereg wątpliwych badań i witryn z fałszywymi wiadomościami. Ale potem były zdjęcia. Nie pozwolił mi robić kopii z obawy przed wplątaniem się w siebie, ale był na „farmie”, jak to nazwał, w jednym z krajów bałtyckich. Były tam zdjęcia niezliczonych osób, wszystkie pozornie poniżej 15 roku życia. Byli nadzy i przykute łańcuchami do stołów, ścian i podłóg w pozbawionym okien pokoju wielkości stadionu piłkarskiego. Nie mogłem oszacować, ile ich było. Kiedy przeglądał zdjęcia, a ja debatowałem, czy go zabić, zobaczyłem zamaskowanych mężczyzn unoszących się nad ofiarami i torturujących je. Gdy byli torturowani, ich krew spuszczana była do pojemników.Inne zdjęcia przedstawiały obiekty produkcyjne – ogromne pomieszczenia wyglądające jak laboratoria chemiczne, w których filtrowano krew i ekstrahowano związki…. Pojawił się obraz użytkowników adrenochromu. Nie wiem, czego się spodziewałem. Cóż, chyba tak: zmęczeni, wychudzeni, nędznie wyglądający uzależnieni z rozpaczą i desperacją w oczach. To jest to, co wszyscy kojarzyliśmy z narkomanami dzięki heroinie, crackowi i tak dalej. To było inne. Zdjęcie przedstawiało wystawną salę konferencyjną w wieżowcu. Gdzie nie mogłem określić. Strzykawki z lekiem stały na pozłacanych talerzach na grubym stole z polerowanego drewna. Rozpoznałem twarze siedzące przy tym stole. Światowi przywódcy. Artyści. Ikony religijne. Wszyscy się uśmiechają. Wszyscy szczęśliwi. Wszystko gotowe do zastrzyku ”.Chyba tak: zmęczeni, wychudzeni, nędznie wyglądający uzależnieni z rozpaczą i desperacją w oczach. To jest to, co wszyscy kojarzyliśmy z użytkownikami narkotyków dzięki heroinie i crackowi i tak dalej. To było inne. Zdjęcie przedstawiało wystawną salę konferencyjną w wieżowcu. Gdzie nie mogłem określić. Strzykawki z lekiem stały na pozłacanych talerzach na grubym stole z polerowanego drewna. Rozpoznałem twarze siedzące przy tym stole. Światowi przywódcy. Artyści. Ikony religijne. Wszyscy się uśmiechają. Wszyscy szczęśliwi. Wszystko gotowe do zastrzyku ”.Chyba tak: zmęczeni, wychudzeni, nędznie wyglądający uzależnieni z rozpaczą i desperacją w oczach. To jest to, co wszyscy kojarzyliśmy z użytkownikami narkotyków dzięki heroinie, crackowi i tak dalej. To było inne. Zdjęcie przedstawiało wystawną salę konferencyjną w wieżowcu. Gdzie nie mogłem określić. Strzykawki z lekiem stały na pozłacanych talerzach na grubym stole z polerowanego drewna. Rozpoznałem twarze siedzące przy tym stole. Światowi przywódcy. Artyści. Ikony religijne. Wszyscy się uśmiechają. Wszyscy szczęśliwi. Wszystko gotowe do zastrzyku ”.Strzykawki z lekiem stały na pozłacanych talerzach na grubym stole z polerowanego drewna. Rozpoznałem twarze siedzące przy tym stole. Światowi przywódcy. Artyści. Ikony religijne. Wszyscy się uśmiechają. Wszyscy szczęśliwi. Wszystko gotowe do zastrzyku ”.Strzykawki z lekiem stały na pozłacanych talerzach na grubym stole z polerowanego drewna. Rozpoznałem twarze siedzące przy tym stole. Światowi przywódcy. Artyści. Ikony religijne. Wszyscy się uśmiechają. Wszyscy szczęśliwi. Wszystko gotowe do zastrzyku ”.

Komentarz KCT 2018.4.22.

Nie mam możliwości zweryfikowania powyższej historii. Brzmi to dość wiarygodnie, chociaż kwestionuję skalę przemysłową, bo byłoby to trudne do utrzymania w tajemnicy. Ale świat dosłownie idzie do piekła w wielu miejscach, więc kto wie, jak głębokie i powszechne jest to zło? Oryginalny link do historii zawiera na końcu humanoida połykającego adrenachrom gada. Ale ten prawdopodobnie fałszywy szczegół mógł zostać wstawiony celowo, aby zapewnić osłonę dla ujawnienia większej prawdy. Szybko wyszukałem hasło „adrenachrome, zbieranie dzieci” i znalazłem kilka dobrych linków. Jedna to scena z filmu,  „Fear and Loathing in Las Vegas” gdzie widzisz, jak mężczyzna osiąga niesamowity poziom odurzenia dzięki adrenachromowi pochodzącemu od „maniaka satanizmu”. Hollywood nie publikuje tak kontrowersyjnych informacji bez stojącego za tym programu. Tam, gdzie jest dym, prawdopodobnie występuje pożar. Hunter S. Thompson, autor książki, na podstawie której powstał film, przyznał się do własnego zaangażowania w filmy tabakierskie. W tej zręcznej hollywoodzkiej produkcji widzimy częściowe ujawnienie i  normalizację  praktyki. W artykule  „Hunter S. Thompson był pedofilem-bestialistą, który kręcił filmy snuff”  ( *), można przeczytać obszerny fragment zeznań ofiary Paula Bonacciego, który uczestniczył w filmie snuff wyreżyserowanym przez Huntera S. Thompsona. Czytasz o chłopcach zmuszonych na muszce do seksu ze sobą i do brutalnego potraktowania trzeciego chłopca. Czytasz o mężczyźnie z dużym penisem, który penetruje młodego chłopca, aż jego narządy wewnętrzne krwawią, a następnie bierze pistolet i strzela chłopcu w głowę, a następnie zmusza dwóch pozostałych chłopców do dalszego uprawiania seksu i odgryzania penisa i jąder zwłoki. Chodzi o to, że istnieje rynek uprzywilejowanych sadystów, którzy  lubią  takie praktyki. Jeśli ktoś masturbuje się przy takim filmie, jakie samoregulujące zachowanie lub zasada moralna powstrzymałyby go przed spożyciem adrenachromu wydobytego z czaszki ofiar takich tortur? Odpowiedź brzmi:  żadna. Jak powiedział okultysta Crowley: „Rób, co chcesz”. Oto dwa kolejne artykuły:  Adrenachrome – What They Don’t Want You To Know  ( * ) oraz  Adrenachrome and Elite Vampirism  ( * ).

Jak to się ma do #PizzaGate? Pobieranie adrenachromu jest częścią szerszej praktyki systemowego znęcania się nad dziećmi i celowego niszczenia siły życiowej…. jeszcze…

parabioza, połączenie starego i młodego układu krążenia w celu odmłodzenia starego…

Powiązane źródła i

Obrazy Imgura Pedowooda nowe  ( * )

Wklej archiwum zasobów pornografii dziecięcej  ( * )

Wklej listę zasobów Pedowood i głównych adresów URL pedofilii  ( * )

Mark Dice: Gwiazda rocka przyznaje, że był na przyjęciach tabakierów, na których morduje się ludzi dla zabawy  (*)

Holenderski bankier o ofierze dzieci iluminatów

Titus Frost: Aktualizacja #PizzaGate – teledysk Katy Perry – Analiza Bon Apetite – Spirit Cooking = Cannabilism

FaceLikeTheSun: Kpią z nas! 🍴Katy Perry – Bon Appétit EXPOSE D!

Destroying The Illusion: Anti-Aging Blood Practice – Rituals of the Elite  ( * )

BeepBeepTV – https://www.youtube.com/results?search_query=beep+beep+tv

Junior Heroes

#ElsaGate w  Patreon  ( * ) i  YouTube  autorstwa The Outer Light

Fiona Barnett Australijskie doświadczenie nadużycia rytualnego i kontroli umysłu  ( *Fiona Barnett Candy Girl Dokumentalny część 1 z 2 / Satanic Ritual Abuse

https://www.wasobamaborninkenya.com/InspectorSmith/forum/main-forum/pizzagate-scandal-pedophilia-child-sex-rings-and-blackmail-obama-clintons-and-others/10747-i-was-a- sex-slave-to-europe-s-elite-at-age-6

http://aanirfan.blogspot.com/2015/02/satanic-child-abuse-in-hampstead.html  ( * )

https://vigilantcitizen.com/vigilantreport/the-world-of-mind-control-through-the-eyes-of-an-artist-with-13-alter-personas/

Elsagate na Reddit https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/6izihb/a_huge_development_on_elsagate/

PizzaGate + Lista zasobów pedofilii  ( * )

Niesamowita odpowiedź na moje dzieło Podesty i nagie nastoletnie „zdjęcia artystyczne” Jona Rappoporta  ( * )

PizzaGate And Beyond: The Big Picture (mp4)

Marina Abramovic & The Black Tantra Connection autorstwa Yoichi Shimatsu  ( * )

PizzaGate 4 Dummies

PIZZAGATE: A Special Report on the Washington DC Pedophilia Scandal  ( * )

Notatka RE Seth Rich: żadne dochodzenie nie zostało przeprowadzone przez FBI lub policję miejską. Nie przeprowadzono wywiadów z ludźmi, którzy widzieli Richa tej nocy. Laptop Richa w domu został skonfiskowany przez policję, a następnie ZAGUBIONY. Rich żył i mówił po przybyciu do szpitala. Policja odgrodziła teren i nie wpuściła nikogo do środka. Chirurg przejął bliski współpracownik Clintona i Podesty. Żadna kamera policyjna ani pobliskie nagrania z kamer CCTV nie zostały opublikowane (i prawdopodobnie zostaną w tym momencie zniszczone). DNC nie zaoferowało żadnej nagrody za znalezienie zabójcy, chociaż Wikileaks zaoferowało 20000 $. Donna Brazille powiedziała policji, żeby usunęła prywatnego detektywa Wheelera z DNC z powodu pytań RE Richa, które zadawał. Badanie kryminalistyczne plików danych na dysku flash DOWODZI, że nie zostały one skopiowane za pośrednictwem połączenia internetowego do Rosji, ale zostały wykonane LOKALNIE w witrynie DNC: Nowe badania pokazują, że pliki Guccifer 2.0 zostały skopiowane lokalnie, co sugeruje, że DNC nie został „zhakowany przez Rosjan”  ( * )

PIZZAGATE: To znacznie gorsze niż kiedykolwiek będziesz wiedzieć  ( * )

Pizzagate Flashback: Deep State wciąż próbuje wyłączyć alternatywne media

VOAT: zarchiwizowane, w pełni pozyskane podsumowanie dla kierownictwa dotyczące dowodów z Pizzagate

https://en.wikipedia.org/wiki/Child_sacrifice

https://archive.4plebs.org/pol/thread/59190107/

Anonymous ID: 9LJg628 / czw. 24 grudnia 2015 08:45:49 Nr 59195101 Raport cytowany przez: >> 59195703 >> 59194525 Nie on, ale ja go rozumiem. Odkryłem, że zniszczenie i zepsucie kryje w sobie ogromne piękno. Odkąd byłem chłopcem, proste rzeczy, takie jak palenie mrówek przez lupę, patrzenie, jak ogień trawi i topi rzeczy, zabieranie siekiery do lasu i ścinanie drzewek, i po prostu rozlewanie atramentu na kartkę papieru i patrzenie, jak się rozprzestrzenia, sprawiało mi radość. Tak samo jest z seksem. Widząc, jak kobiety i prawdopodobnie dzieci stają się szczęśliwe, piękne i czyste, w coś zepsutego i zdeprawowanego, wraku i skorupy tego, czym było, z zaledwie śladami piękna, które pozostało i wkrótce zostanie wyrzucone jako śmieci, nie ma odpowiedniego wyrazu wyjaśnić to uczucie.Ale przypomina mi to, co czułem jako chłopiec, kiedy paliłem patyki i patrzyłem, jak powoli rozpadają się w popiół.

POZA SPRAWĄ DUTROUX: RZECZYWISTOŚĆ CHRONIONEGO WYKORZYSTYWANIA DZIECI I SIECI SNUFF Ofiary-świadkowie | śledczy | tthhee aaccccuusseedd | pozornie zamordowany | CENTRUM BADAWCZE WYKORZYSTYWANIA NADUŻYĆ DZIECI SUPERCLASS Autor: Joël van der Reijden | Data: 25 lipca 2007 r.  ( * )

GUTTER KIDS: Wstrząsające zdjęcia ciężarnej dziesięcioletniej prostytutki i maluchów błagających o pieniądze, ukazują rozdzierającą serce biedę wiktoriańskich dzieci ulicy  ( * )

Pliki Pedo – http://archive.is/EXo19  ( * )

Emerytowany szef FBI mówi WSZYSTKIM „Illuminati, satanizm, pedofilskie pierścienie”

Jakie były fakty dotyczące kontrowersji związanych z e-mailami Pizzagate? 29 KWIETNIA 2018 / KIM HOLLEMAN  ( * )

The Plot Sickens  ( * )

Blood Passover:  https://www.scribd.com/document/330147501/Blood-Passover

Empire Exposed: Rozdział 19 Sir Jimmy Savile: Największy pedofil w historii Wielkiej Brytanii, Sexual Blackmail Kingpin, brytyjski VIP Pimp i BBC Pedo-Ringleader przyznali dożywotnią bezkarną ochronę przez BBC, policję, rząd i elity  ( * )

Rachel Chandler


1) Rachel Chandler z Billem Clintonem. 2-3) Zdjęcia maltretowanych młodych nastolatków zrobione przez Chandler opublikowane na jej koncie na Instagramie.

Oto wątek Rachel Chandler w  VOAT  ( *). W miarę upływu czasu będę publikować zdjęcia Chandlera z Richardem Gere i innymi celebrytami. Chandler jest członkiem 4-miliardowej rodziny Chandlerów, która przez wiele lat była właścicielem Los Angeles Times. Co wymowne, Chandler pracuje jako fotograf dla artystów związanych z Marią Abramovic. Chandler ma powiązania z Jeffreyem Epsteinem, Marią Abramovic, sztuką transgresywną oraz Comet Ping Pong and Pizza. Dodałem dwa „modele”, które Chandler użył jako dowód zniszczenia siły życiowej w młodości. Są to przystojni nastolatkowie, może 14 lat, którzy nie tylko wykazują brak szczęścia na twarzach, ale także brutalny atak na ich energię seksualną i siłę życiową. Jeden z plakatów powiedział, że „oczy szopa” są z konieczności oznakami urazu głowy. Ale myślę, że bardziej wiarygodnym wytłumaczeniem są albo wymuszone częste orgazmy, albo tortury.Przyciemnione pierścienie są charakterystycznymi oznakami utraty energii. A na ich twarzach widać stres i cierpienie. Takie tematy to znak rozpoznawczy czyli gotowanie spirytusowe i #pizzagate. Ktoś lub coś zdecydowanie pochłania ich siłę życiową.

2019.2.10. Gwałt, morderstwo i podejrzane samobójstwo: uwięziony „psychiczny chirurg” dla gwiazd prowadzący makabryczne farmy niewolników seksualnych – ZeroHedge.com  ( * )

Istnieje kilka aspektów tej historii, które wymagają zbadania. Jednym z nich jest zarzut, że Joao Teixeira de Faria produkowała dzieci na czarny rynek, wykorzystując do tego nieletnie i zubożałe kobiety. Według doniesień, te dzieci kosztują około 50 000 USD za sztukę, czyli około średniej rocznej pensji dla mieszkańców Zachodu. Chociaż niektórzy mogli mieć legalne miejsca docelowe, należy zapytać, czy niektóre z dzieci zostały molestowane, składane w ofierze i / lub konsumowane przez różne satanistyczne grupy pedofilów nękające społeczeństwo. Podopieczne de Faria zginęły po 10 latach pracy. Mogę sobie wyobrazić, że byłyby to lokalnie produkowane filmy tabakierowe, produkowane na rynki saudyjskie i zachodnie, które mają pożądanie na takie rzeczy.

Oto większość artykułu:

„76-letni brazylijski uzdrowiciel, który zgłosił się do władz po ponad 600 zarzutach o wykorzystywanie seksualne, został oskarżony o prowadzenie farm niewolników seksualnych wykorzystywanych do handlu dziećmi, a następnie zabijanie matek po 10 latach narodzin. Joao Teixeira de Faria aka „Jan Boży” znany jako „Jan Boży” i „psycholog”, Joao Teixeira de Faria otworzył swój „szpital duchowy” w 1978 roku, Casa de Dom Inácio de Loyola – nazwany na cześć św. Ignacego , jeden z 37 duchów, jak twierdził Faria, hamował jego ciało podczas sesji psychicznego uzdrawiania, według The Sun. W 1979 roku dobroczyńca zapewnił mu ziemię w małym miasteczku Abadiânia w Brazylii, gdzie miesięcznie odwiedza go ponad 10 000 osób. Faria zyskała międzynarodową sławę po tym, jak Oprah Winfrey usiadła z nim w wywiadzie z 2010 roku.Mówi się, że do jego znanych klientów należą supermodelka Naomi Campbell, były prezydent Bill Clinton i piosenkarz Paul Simon. „Operacje duchowe” Jana Bożego często obejmowały skrobanie ludzkich gałek ocznych bez środków znieczulających lub wkładanie nożyczek kleszczy do nosa w celu leczenia różnych dolegliwości. Jego oskarżyciele twierdzą, że poszedł o wiele dalej – pouczając ich, aby odwracali się od nich przed wykonaniem aktów seksualnych w celu ich „wyleczenia”, zaprzecza Faria.Jego oskarżyciele twierdzą, że poszedł o wiele dalej – pouczając ich, aby odwracali się od nich przed wykonaniem czynności seksualnych w celu ich „wyleczenia”, zaprzecza Faria.Jego oskarżyciele twierdzą, że poszedł o wiele dalej – pouczając ich, aby odwracali się od nich przed wykonaniem czynności seksualnych w celu ich „wyleczenia”, zaprzecza Faria.

W grudniu cztery kobiety wystąpiły w brazylijskiej telewizji, aby oskarżyć Farię o wykorzystywanie ich podczas sesji, w tym holenderską choreografkę Zahirę Lienke Mous, która mówi, że dowiedziała się o Farii z wywiadu z Oprah Winfrey. Przemawiając w TV Globo, trzy kobiety opisały swoje spotkania z Farią jako gospodarza Pedro Biala pod warunkiem zachowania anonimowości. Holenderska choreografka Zahira Lieneke Mous postanowiła zostać nazwana i powiedziała, że ​​podczas jednej z jej podróży do uzdrowiciela, który ma być wyleczony z traumy po wcześniejszej napaści seksualnej, zabrał ją na zaplecze i kazał jej się masturbować. Następnie polecił jej wybrać kamień szlachetny z zestawu i zapewnić specjalne traktowanie. Oskarżyła go również o zgwałcenie jej podczas innej sesji.Aline Salih, bizneswoman z São Paolo, powiedziała lokalnej gazecie Folha de São Paulo w artykule opublikowanym w poniedziałek, że spotkał ją podobny incydent. Po transmisji brazylijscy prokuratorzy ogłosili, że ponad 200 kobiet wystąpiło z podobnymi roszczeniami, co skłoniło prokuratorów stanu Goias do wezwania do jego aresztowania. Tymczasem własna córka Farii – Dalva Teixeira twierdzi, że molestował ją i zgwałcił w wieku od 10 do 14 lat, a przestał działać dopiero po tym, jak zaszła w ciążę przez jednego z jego pracowników. Mówi, że kolejne pobicie, które otrzymała od „Jana Bożego”, spowodowało poronienie. Dalva Teixeira, córka Farii „Mój ojciec jest potworem” – stwierdziła Teixeira. Niepokojące jest to, że 38-letnia brazylijska aktywistka, która obaliła Farię, Sabrina Bittencourt,w tajemniczy sposób „popełniła samobójstwo” w ostatnią sobotę w Libanie, gdy była w biegu i „żyła pod ochroną”. Sabrina Bittencourt Bittencourt powiedziała, że ​​otrzymała doniesienia o niewolniczej operacji seksualnej Farii, w której noworodki były sprzedawane za 40 000 funtów (51 000 dolarów) w Stanach Zjednoczonych, Europie i Australii. Twierdziła, że ​​Faria będzie oferować pieniądze biednym dziewczętom w wieku od 14 do 18 lat, aby zamieszkały w kopalniach minerałów lub na farmach, które posiada w brazylijskich stanach Goias i Minas Gerais. Tam stali się niewolnikami seksualnymi i zmuszani do zajścia w ciążę, a następnie ich dzieci były sprzedawane temu, kto zaoferował najwyższą cenę. „W zamian za jedzenie zostały zapłodnione, a ich dzieci sprzedano na czarnym rynku” – powiedziała. „Setki dziewcząt przez lata były niewolnikami, żyjąc na farmach w Goias i służyły jako macice do zajścia w ciążę, a ich dzieci zostały sprzedane.„Te dziewczynki zostały zamordowane po 10 latach porodu. Mamy wiele świadectw ”. Najstarszy syn Bittencourt, Gabriel Baum, potwierdził jej śmierć na Facebooku notatką, która brzmiała: „Zrobiła ostatni krok, abyśmy mogli żyć. Zabili moją matkę ”. „Pożegnaliśmy się w Paryżu, pojechała na kilka dni do Barcelony, aby stworzyć sieć ochrony Brazylijczyków na wygnaniu i wróciła do Libanu ze swoją dziewczyną. To był jeden z krajów, które kochała! ” Gabriel opublikował na Facebooku ”.wyjechała na kilka dni do Barcelony, aby stworzyć sieć ochrony dla Brazylijczyków na wygnaniu i wróciła do Libanu ze swoją dziewczyną. To był jeden z krajów, które kochała! ” Gabriel opublikował na Facebooku ”.wyjechała na kilka dni do Barcelony, aby stworzyć sieć ochrony dla Brazylijczyków na wygnaniu i wróciła do Libanu ze swoją dziewczyną. To był jeden z krajów, które kochała! ” Gabriel opublikował na Facebooku ”.


1. Joao Teixeira de Faria przeprowadza „operację psychiczną” z „kucharką duchów” Mariną Abramović. 2. Joao Teixeira de Faria z osobowością telewizyjną Oprah Winfrey.

Więcej artykułów de Faria:

The Sun: SICKO PSYCHIC Jak chory przywódca sekty Jana Bożego prowadził farmy niewolników seksualnych, na których młode dziewczęta były przetrzymywane w niewoli, aby rodziły dzieci jak z prawdziwego życia Opowieść podręcznej  ( * )

Sabrina Bittencourt ujawniła krąg handlarzy dziećmi Jana Bożego z powiązaniami z wspieranym przez rząd Instytutem Lula i ONZ  ( * )

Więzi Abramovica z „Janem Bożym”  ( * )

Brazylijski uzdrowiciel John De Deus podobno trzymał nieletnie dziewczyny jako niewolnice seksualne i sprzedawał ich dzieci. Podobno dziewczyny zostały zabite . ( * )

Sabrina Bittencourt ujawnia brazylijskie sieci handlu dziećmi?  ( * )

„Jan Boży” zarobił miliony na swoich „małych farmach” w regionie Goias w Brazylii. Czy wiesz, że jest to również centrum farmaceutyczne i że działa tam również IPPF Alexandra Sangera? Po prostu powiedz…  ( * )

Kobieta, która pokonała Johna Boga (brazylijskiego uzdrowiciela Clintona / Oprah) w 2018 roku, właśnie popełniła samobójstwo. To jest kilka dni po tym, jak padły nowe zarzuty dotyczące hodowli dzieci i nastoletnich niewolników seksualnych.  ( * )

Komentarze KCT

Jan Boży jest głęboko zakorzeniony w międzynarodowych sieciach handlu dziećmi. Z własną córką spłodził dziecko. Bawił Billa Clintona („Mr. Let’s Save The Haitian Babies”) i Lucyferian Chef Herself, Marina Abramovic. Oprah Winfrey i inne znane osobistości z mediów rutynowo odwiedzały jego działalność. Miliarder Oprah Winfrey mógł przedstawić profil faceta bez ujawnienia któregokolwiek z 600 zarzutów niewłaściwego zachowania seksualnego i morderstwa, nie może być zbiegiem okoliczności. Kiedy mieszkałem w Ojai w Kalifornii – ekskluzywnej alternatywnej społeczności – w 2010 roku regularnie odbywały się spotkania Jana Bożego w domach kibiców. Jan Boży był wielką sprawą i otrzymał ogromną liczbę pochlebnych relacji w prasie. Pedofilia jest głęboko zakorzeniona w kulturze zachodniej. Nasze uwielbienie dla osób publicznych uprawiających pedofilię, takich jak Oprah Winfrey i Bill Clinton, tylko pogarsza problem.

David Seaman (10 października 2020)

David Seaman jest dziennikarzem, który opisywał wyciekające e-maile Johna Podesty i Hillary Clinton oraz konto Jamesa Alefantisa na Instagramie, odkąd Wikileaks opublikowało te e-maile w 2016 roku. Byłem jednym z jego ponad 200 000 subskrybentów na YouTube, zanim YouTube, FaceBook i Twitter go zakazały. Prawie wszyscy prawdomówni #PizzaGate zostali uciszeni lub wycofali się. To tylko Seaman, założyciel Wikileaks Julian Assange (który nadal gnije w izolatce) i bardzo mała garstka innych, którzy nie zmienili swoich poglądów na ten niepokojący temat. W ciągu ostatnich czterech lat nie było sprawiedliwości Hillary Clinton, John Podesta, James Alefantis czy Anthony Weiner (mąż osobistego asystenta Clintona, który podobno ma ogromną skarbnicę dziecięcej pornografii na swoim zajętym laptopiewiele z nich dotyczyło bezpośrednio skompromitowanych polityków [podobno folder Weinera zatytułowany „Ubezpieczenie”]), ani też nie wymierzono sprawiedliwości dziesiątkom innych znanych polityków, którzy podobno cieszą się kultem Szatana i nieletnich dzieci. W międzyczasie dobrzy ludzie, tacy jak generał Flynn i Roger Stone (zarówno zwolennicy Trumpa, jak i przeciwdziałania handlowi dziećmi) zostali skazani na kary więzienia za zwykłe „procesowe” lub techniczne naruszenia.

W tym smutnym scenariuszu Seaman jest jednym z ostatnich stojących mężczyzn. Pedovores prawie wyczyścili dom i podwoili się. Przy wsparciu bilionów dolarów i ich zdolności do wykorzystywania agencji wywiadowczych do kompromitacji i znikania problematycznych ludzi, sprawiedliwym trudno jest zwyciężyć.

Polecam posłuchać  podcastu Davida Seamana  ( * ). Jeszcze wczoraj był artykuł o  Julianie Assange i naszych niezrealizowanych celach sprawiedliwości  ( * ), który skłonił mnie do dodania tutaj komentarza. Wesprzyj Davida także finansowo. W dzisiejszych czasach nie opłaca się mówić prawdy.

Więcej zasobów do dodawania komentarzy

2020.5. Powstał świetny zasób:  https://pedogate.world  ( * )

Oto kolejny:  Blog PizzaGate  ( * ); Chory film „Gimme Pizza Slow” opublikowany na stronie Jamesa Alefantisa na Facebooku  ( * ) ( mp4 )

PedoGate 2020 In-Depth Exploration (Nowe informacje) autorstwa Mouthy Buddha  ( * )

PedoGate 2020 Part 2 Tom Hanks (autor: Mouthy Buddha)  ( * )

SETH RICH BLAST FROM THE PAST EDITION  (FLYNNL1VE5 @ Rumble, 17.12.2020)

WikiLeaks: Seth Rich Murder  ( * )

Strona główna

Duchowa autobiografia

Kryminalna operacja rozpylania aerozolu – AKA „Chemtrails”

Krytyka kulturowa

Wrażliwość elektryczna, zdrowie ludzkie i choroby środowiskowe

Wrażliwość elektryczna – osobiste objawy i odbicia

Budżetowy

Zdrowa dieta i styl życia, toksyny środowiskowe i wiele wrażliwości na chemikalia

Otwarcie czakry serca – oznaki i objawy

Przebudzenie Kundalini – Duchowe znaki i objawy

Przebudzenie Kundalini – Duchowe znaki i symptomy – Dodatkowe posty

Przebudzenie Kundalini – Duchowe znaki i objawy – Powikłania EMF – Więcej

Kundalini, orgazm, masturbacja i duchowa funkcja płynów seksualnych

Spinki do mankietów

Obserwacje przekazu Bogini Matki Śakti

Minuty osobiste

Zdjęcia / Obrazki / Fotografie

Listy polityczne

Odchylenie seksualne i jego związek ze strachem, kontrolą, władzą, witalnością, niewinnością, młodością i śmiercią

Kazania

Krytyka społeczna

Komentarz duchowy

Sny duchowe

Przetrwanie

Transkrypcje na taśmie

Korespondencja na stronie internetowej

Praca

Email Webmastee

Wesprzyj mnie na Patreonie!

Ta strona została po raz pierwszy przesłana 11-20-2016, ostatnio zmodyfikowana 1-3-2021.

Cała zawartość i projekt: Kundalini & Cell Towers © 2016-2021

___

Za: https://kundaliniandcelltowers.com/podesta-pizzagate-pedophilia.html

Od Redakcji KIP: 

W tym ważnym temacie dotyczącym „pięty achillesowej” rządzących światem od tysięcy lat satanistycznych istot w ludzkich ciałach, przypominamy szereg artykułów z naszej strony na linkach:

Koncepcja tożsamości gender pochodzi od pedofila, człowieka eksperymentującego na ludziach
Handel dziećmi na mięso, seks i rytuały satanistyczne – Ewa Pawela
Aktorzy o pedofilii i ofiarach w Hollywood
Henry Makow: Jak satanistyczna czarna magia rządzi światem ?
„Demokracja” Rothschilda, Rockefellera, Sorosa – to rządy satanistów ! ?
Czy Pizzagate / PedoGate są głównym narzędziem kontrolowanego wyburzenia Nowego Porządku Świata (NWO) i władzy satanistów ?
Pedofilski krąg we władzach: Pizzagate – 2
Czy syjonistyczny totalitaryzm zalegalizuje pedofilię w III RP?
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/04/synagoga-szatana-tajna-historia-zydowskiej-dominacji-swiata-cz-iv/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/02/czy-satanizm-jest-promowany-jako-jedyna-swiatowa-religia-xxi-wieku/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/02/niepokojace-zmiany-satanizm-rosnie-w-sile-a-publicznosc-sie-cieszy/
Dr Rauni-Leena Kilde: JASNE ŚWIATŁO W CIEMNOŚCI TUNELU
Brutalna rzeczywistość? Czy iluzja „teorii spiskowych”? – nie tylko w USA i Polsce.
Lista Rothschilda i powiązania
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/10/geszeft-wszechczasow-a-plany-ludobojstwa-planetarnego/  
PEDOFILE NA SZCZYTACH WŁADZY
Sir Julian Rose: Praktyki satanistyczne i polityka partyjna w Wielkiej Brytanii
PEDOFILIA I SATANIZM … STRUKTURA SIECI
Topowy Bankier UJAWNIA – Światem Rządzi Satanistyczny Spisek
Programowanie umysłu poprzez tortury rytualne
PRELEKCJA O GREENBAUMIE
Zeitgeist Addendum – czyli jak globalna mafia finansowa zniewoliła świat za pomocą pieniądza i… Projekt Venus

 

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Ciekawy wpis zwykłego Amerykanina, szczególnie, że opisuje dziwne objawy jakie dostał oraz sposób na pozbycie się ich przy pomocy kory Quina.

  Nekrolog Zachodu
  Spędziłem dużo czasu próbując znaleźć źródło tego i nie mogę go znaleźć, ani nie mogę znaleźć kota, który studiuje te cytaty (wydaje się, że silniki cenzury to podniosły), ale mimo że nie jestem w stanie tego potwierdzić, postanowiłem opublikować bo to prawda. Przeczytaj to. WSZYSTKO:
  Z raportu tego jasno wynika, że ​​koronawirus MRNA to naród kończący broń biologiczną. I wierzę w to – brzmi to całkowicie prawdą i jest prawdopodobne, jak zamierzają osiągnąć swój cel, jakim jest 220 milionów zabitych Amerykanów. To by zadziałało. To by faktycznie zadziałało.
  Nekrolog Zachodu:
  Koronawirusy są znane z reakcji ADE, w przypadku których obecność przeciwciał nasila infekcję, zamiast ją chronić. Używanie tego jako broni biologicznej jest głupie, ponieważ strzelisz „własne cele” swoim własnym ludziom i nie ma sposobu, aby to kontrolować. W rezultacie broń biologiczna jest ogólnie głupia; trujący gaz i takie nie stwarzają takiego ryzyka, ponieważ nie rozprzestrzeniają się, ale każda choroba tak.
  Dziecko z plakatu dla ADE w koronawirusach było próbą szczepionki przeciwko koronawirusowi kotów, który często powodował, że koty bardzo chorowały. Szczepionka zabiła każdego z nich w teście, kiedy byli później narażeni, dziko wzmacniając infekcję.

  Przeczytajcie jeszcze raz, ludzie: ŻADEN ZAPŁONIONY KOT NIE PRZEŻYŁ WYZWANIA Z RZECZYWISTYM WIRUSEM.

  Zwykłe szczepionki, z którymi mamy duże doświadczenie, takie jak odra, szczepionka przeciw grypie, świnka i tym podobne, nie niosą ryzyka wykraczającego poza naturalne zakażenie i nie można ich używać jako broni, ponieważ wywołują dokładnie taką samą reakcję przeciwciał jak naturalne zakażenie. Jeśli miałeś albo odrę, albo zastrzyk, będziesz mieć przeciwciała, ale test przeciwciał nie powie ci, które, ponieważ nie można ich odróżnić.

  Od początku podejrzewałem, że ze względu na sposób, w jaki działają te strzały mRNA – w rzeczywistości nie są one w rzeczywistości szczepionką, ponieważ nie „naśladują” naturalnej infekcji, ale powodują, że komórki wytwarzają białko kolczaste, które posiada wirus i że wywołuje odpowiedź immunologiczną – że przeciwciała wytwarzane przez te szczepionki byłyby różne i odróżnialne od naturalnej infekcji.

  Wszyscy tak zwani „eksperci”, którzy pracowali nad ich opracowaniem, oraz zaangażowane firmy doskonale wiedzieli, że tak było, kiedy zaczęli je rozwijać – i tak czy inaczej to zrobili.

  Teraz mamy twarde, naukowe potwierdzenie tego i jest to bardzo złe.

  W rzeczywistości jest to potencjalnie złe zakończenie narodu.

  Przeciwnik, który rozwinie wirusa (np. Inny zmodyfikowany / zmutowany wirus nietoperza), który wybiórczo atakuje ADE u osób ze specyficznymi przeciwciałami ze szczepienia, różniącymi się od naturalnej infekcji, może łatwo zabić każdą osobę, która została zaszczepiona i nie zaszkodzić lub wywoływać łagodne choroby tylko u tych, którzy albo mieli Covid-19 w sposób naturalny, albo byli niezainfekowani i niezaszczepieni.

  Koszmarnym scenariuszem, który zawsze napędzał badania nad bronią biologiczną, jest dążenie do odkrycia pewnych genetycznie odrębnych sposobów na celowanie w broń biologiczną, która zabija tylko przeciwnika i pozostawia wszystkich w spokoju. Jeszcze gorzej dla twojego przeciwnika, jeśli twoja strona dostaje i przekazuje to, ale nie choruje. Tego nigdy nie stwierdzono pomimo usilnych starań w przeszłości; wszystkie próby znalezienia tak wyraźnej luki zakończyły się niepowodzeniem, wykazując reaktywność we wszystkich obszarach, a tym samym stanowczo sugerując, że jeśli ta „rzecz” zostanie ukończona i zostanie usunięta, zabije bezkrytycznie. To, że nie możesz powstrzymać krążenia wirusa (nawet na izolowane wyspy w końcu dotknęła grypa pandemiczna z 1918 roku!) Oznacza, że ​​uwolnienie wirusa lub bakterii, na które nikt z „twojej” strony nie został jeszcze uczulony, nie

  To teraz, po raz pierwszy w historii ludzkości, zostało zmienione przez idiotyczne działania naszych rządów i firm farmaceutycznych, ponieważ teraz oznaczamy ludzi na śmierć dosłownie milionami i umrą, jeśli przeciwnik zdoła rozwinąć wirusa który celuje w te specyficzne przeciwciała.

  Oczywiście przeciwnik nie zastosuje znakowania za pomocą wspomnianych strzałów w swojej populacji, a tym samym jego ludzie nie zostaną zaatakowani i zabici. Ponieważ do uczulenia potrzebne jest rzeczywiste ukłucie igłą, a nie celowe działanie, nie ma ryzyka dla populacji lub żołnierzy przeciwnika.

  Daję szansę przeciwnikowi (pamiętajcie, mówimy tutaj o narodach z prawie nieograniczonymi zasobami i mnóstwem mądrych ludzi) zastanawiającego się, jak selektywnie celować w przeciwciała szczepionki Covid-19 na poziomie 50% lub wyższym w ciągu najbliższych pięciu lat.

  Jeśli im się uda, każda osoba, która przyjęła jedną ze szczepionek wytwarzających rozpoznawalne przeciwciała, umiera.

  Możesz się założyć, że ostatnio nad tym pracują.

  Co się stanie, jeśli im się uda i zaszczepimy siłą nasze dzieci i każdego, kto chce odzyskać „normalne” życie? Cała zdolna do prokreacji grupa ludzi w Stanach Zjednoczonych umrze, podobnie jak Ameryka.

  Ryzyko to wykracza daleko poza granice rozsądku, jakie kiedykolwiek zostało zaakceptowane, i zostało celowo ukryte przed ludźmi – nie tylko tutaj, ale w całym świecie zachodnim.

  Zdecydowanie nie wystarczy, aby niektóre upiory zniszczyły cały rok edukacji większości dzieci w wieku szkolnym; teraz proponują zaryzykować dosłowne unicestwienie całego swojego życia, a tym samym przyszłe pokolenia, które będą w stanie stworzyć w przyszłości.

  Modlę się, że się mylę.

  Niestety wiem, że tak nie jest – jest mnóstwo ludzi, zarówno terrorystów, jak i złych państw narodowych, które chciałyby wyzwolić coś takiego na tych, których nienawidzą, będą pracować nad tym problemem i jeśli znajdą sposób na wykorzystanie to zrobią.

  Stosowanie jakiejkolwiek „szczepionki”, która nie wytwarza identycznego przeciwciała dla naturalnej infekcji, musi zostać natychmiast przerwane i nigdy więcej nie należy jej stosować. Nie możemy nic zrobić dla ludzi już zadźganych, ale możemy wyeliminować motywację do opracowania takiej broni, nie mając żadnego materialnego procentu produktywnej i młodej populacji, na którą można by wycelować.

  Możliwość anulowania ryzyka samozniszczenia naszego narodu i wielu innych wygaśnie w ciągu tygodni.

  Mój komentarz: Żałuję, że nie mogłem znaleźć tych informacji, ale z jakiegoś powodu nie mogłem dzisiaj. Nawet w zeszłym tygodniu mogłem i widziałem podobne oświadczenia opublikowane przez lekarzy, badaczy i innych i opublikowałem to. Te informacje nie są całkowicie nowe na tej stronie, ale są to najlepsze, jakie kiedykolwiek widziałem razem. CZY W TO WIERZĘ? Tak, 100%

  To powiedziawszy, ja głoszę chórowi, czyż nie? Każdy, kto czyta tę stronę, powinien wiedzieć lepiej, niż zrobić to ujęcie. . . . ale tę wiadomość trzeba przekazać niewidomym widzom CNN. Oni też mają znaczenie.

  W ostatnią sobotę pojechaliśmy odwiedzić „najbardziej ignorantów z całej naszej rodziny, którzy oszukali covidów” – wierzą, że ludzie umierają w ogromnych ilościach z Covid, a nawet powiedzieli, że „to spisek,„ elita ”naprawdę wydała okropny wirus i pod żadnym pozorem nie powinieneś NIGDY POZNAĆ VAX-a ani iść do szpitala. Byłem w szoku. Podobno byli głupi, ponieważ przebywają w kwarantannie i boją się śmierci. Ale nie, NAWET ZNAJĄ PROGRAM Byłem z tego zadowolony i zdecydowałem się po prostu usiąść w kącie i nasłuchiwać… Oni nie potrzebują nikogo, żeby ich ratował… ”.

  I na marginesie, myślę, że dostałem Coronę lub coś innego bardzo złego (jestem ponad tym)
  Zaczęło się od luźnego stołka. Potem ból pod językiem po lewej stronie. W ciągu jednego dnia na moim języku pojawiły się bolesne, niewidoczne owrzodzenia (czułem je, ale ich nie widziałem). A dwa dni później kaszlałem krwią, a nosy również były krwawe i można było wytworzyć ogromne, grube krwawe plamy. . . . Trwało to tylko pięć (5) godzin, ponieważ zrobiłem bardzo mocną quinę z mojej podaży, a kiedy obudziłem się następnego ranka, został całkowicie wybity. To nie było przeziębienie, nie grypa, ani żaden inny rodzaj infekcji, to, co wyplułem, było przerażające i byłem przekonany, że mogę się nie obudzić, ale trzymałem buzię na kłódkę, ponieważ Claudia dostała neurotyki z powodu tych rzeczy. . . . .
  Ona bierze chlorek dioksyny, który, jak wiedziałem, i tak działa i nie był wzruszony tym, co dostałem. . . . wróć do tego, co się stało –

  Zrobiłem więc bardzo mocną quinę i NATYCHMIAST PO PRZYJĘCIU, a MÓWIĘ NATYCHMIAST, okropne krwawe rzeczy przestały być produkowane i w ciągu pół godziny zostały usunięte. Moje mięśnie bolały i straciłem przez to noc (głównie), ale następnego dnia byłem wyraźnie lepszy (cały) i wzmocniłem się, by polepszyć się z 3 kolejnymi dawkami Quiny, przyjętymi rano i wieczorem.

  Nie wspomniałem o tym na stronie, gdy się to rozwijało, dopiero po tym, jak na pewno go wyleczyłem (z oczywistych powodów), nie chcę publikować powodu zniknięcia. . . .

  Myślę, że rzeczywiście może istnieć prawdziwe (coś) krążyć, aby przestraszyć dzieciaki, ale wszystko, co ktoś próbuje wyleczyć, wydaje się działać (prawie wszystko w każdym razie), jeśli to, co mam, jest tym, co wyprodukowali, jest to GWARANCJA, że Quina (również znany jako Cinchona) odpowiednio przygotowana wyleczy go, Hydroksychlorochina jest lekarstwem farmaceutycznym, Iwermektyna prawdopodobnie też działa, a Chlorek dioksyny oczywiście działa, ponieważ Claudia, która bierze to codziennie, nie dostała nawet śladu tego, co ja jadłem.

  WAŻNE: Poza tym, kiedykolwiek podejrzewałem cokolwiek wcześniej, robiłem quinę i gotowałem przez długi czas i naprawdę starałem się wszystko wyekstrahować, a następnie dodawałem cukier, aby było smaczne. To działa, ale oczywiście nie jest idealne. OTO NAPRAWDĘ SPRAWIA, ŻE TO DOBRE RZECZY:

  Zagotuj wodę w filiżance kawy w kuchence mikrofalowej. Gdy już się zagotuje, wyjmij go z kuchenki mikrofalowej i wrzuć łyżkę proszku quina. Wmieszaj. Odstaw na kilka minut. Mieszaj ponownie, aż wszystko, co przylega do boków kubka, zostanie wyprane. . . . . pozwól mu ostygnąć do wypicia, ponownie zamieszaj, a potem wypij bez cukru. To naprawdę obrzydliwe. I mam na myśli YUCKY, ale uderza jak młotek. Myślę, że gotowanie go przez długi czas niszczy do pewnego stopnia wartość leczniczą, nie gotuj go wcale, po prostu wrzuć do super gorącej wody do filiżanki kawy i przygotuj tak, jak zwykle robisz herbatę.

  Teraz mokry proszek pozostaw w filiżance na noc, a rano napełnij filiżankę wodą i zamieszaj to samo, co przygotowałeś poprzedniej nocy. Dostajesz z tego fajną, mocną drugą dawkę i nie musisz jej nawet ponownie podgrzewać.

  Mamy dwa warianty tego w postaci kory. Jeden wyglądał jak dobrze wykończony produkt i dobrze smakował. Drugi wyglądał tak prymitywnie, że przylgnął do niego nawet porost i miał okropny smak. Ten, który smakuje dobrze, to CRAP, który oczywiście wstępnie ugotował tę korę i prawdopodobnie wyciągnął z niej 80 procent dobra, chcesz, aby wyglądał okropnie.

  Nie otrzymaliśmy formy proszku, otrzymaliśmy formę kory i zrobiliśmy z niej proszek za pomocą blendera. W ten sposób dowiesz się, że nie został (całkowicie) okradziony, zanim go dostałeś, ale jest oczywiste, że nawet przy całych kawałkach kory można ją częściowo okraść.

 2. krnabrny1 says:

  W USA nowy rząd zaczyna manipulacje energią podobnie jak to się działo za komuny.
  To co pisze zwykły Amerykanin jako żywo przypomina 10 stopień zasilania:-)

  http://82.221.129.208/.ut1.html

  Przyjrzałem się niedoborom gazu – oto prawdziwa historia
  Mogę przedstawić tę prawdziwą historię w krótkim zdaniu:
  Ciekawe, jak nagle pojawia się kryzys gazowy po przejęciu przez Bidena i wydaniu zarządzeń wykonawczych, które zabiły przemysł naftowy i gazowy.
  Tam. Powiedział to jednym zdaniem.

  FAKT: Nie jest możliwe, aby ostatnie niskie temperatury nagle spowodowały te problemy, jeśli nigdy wcześniej nie robili czegoś takiego, sprawdź tę mapę niskich temperatur (kliknij, niska temperatura lutego). BIEŻĄCY ZIMNY ZŁAM NIE JEST NIGDY W POBLIŻU TYCH REKORDÓW. Dlaczego nigdy wcześniej nie doszło do takiej katastrofy ???
  Prawdą jest, że istnieją przypadki zamarzania linii gazu ziemnego, ale większość linii jest zakopana pod ziemią, więc jestem sceptyczny co do tego, jak rozległy ma to uzasadniony wpływ. FAKT: To by się nie działo za Trumpa. To jest pierwszy raz, kiedy to się NIGDY wydarzyło i wcześniej zdarzały się zimne zdjęcia, przynajmniej bliskie tego zła. Co więcej, dzieje się to dokładnie wtedy, gdy obiecano nam „ciemną zimę”. Szykuje się cholernie, witaj w ciemną zimę. Jeśli ta kwestia nie zostanie rozwiązana do jutra, LIGHTS OUT (OOPS, już się dzieje) z obecnie około 12 milionami ludzi bez zasilania w samym Teksasie (co najmniej 4,5 miliona „klientów”, reprezentujących 3-4 osoby każdy).
  Teraz są wymówki na temat „zatkanych filtrów”, ponieważ „są zamrożone” i cała masa innych bzdur, ale to są kłamstwa, ZAKŁADAJ SIĘ, czerwona grzałka może utrzymać każdy filtr w stanie rozmrożenia i po prostu nie ma takiej możliwości bardziej do tej historii niż DARK WINTER. Zdecydowanie nie wierzę w historie o „zamarzniętych rurociągach gazowych”, kiedy praktycznie wszystkie są pod ziemią. Teksas robi się wystarczająco zimny, aby można było przygotować standardowe przygotowania do zamrożonych linii, potwierdza to mapa niskiej temperatury.

  FAKT: Kiedy wydajesz rozkazy wykonawcze przeciwko ważnej branży, które są wdrażane i umieszczane arbitralnie wyłącznie w celu wyrządzenia szkód, dzieje się coś złego. Witamy w sfałszowanych wynikach wyborów. Prawdziwe wyniki już napływają. Jedna śmierć w wyniku hipotermii i przerwanie linii wodnej na raz. FAKT: BURZA LODU TO NIE POWODOWAŁA. GAZ ZOSTAŁ PO PROSTU WYŁĄCZONY, A BRAK GAZU NAWET DOTYCZYŁ MEKSYK, PONIEWAŻ KIEDY WYLACZALI USA, MEKSYK ZOSTAŁ ZWIĄZANY Z TYM SYSTEMEM. W WYNIKU DUŻA CZĘŚĆ SIECI ELEKTROENERGETYCZNEJ MEKSYKA upadła.
  Przerwy w dostawie prądu NIE są spowodowane zamarzniętymi wiatrakami. Dzieje się, ponieważ gaz był WYŁĄCZONY. Obrador natychmiast stwierdził, że z tego powodu Meksyk musi być niezależny energetycznie, ponieważ nie można ufać zewnętrznym źródłom. Aby zakończyć odcięcie USA, musieli odciąć Meksyk, ponieważ rurociągi są tymi samymi rurociągami. Szacuje się, że w Meksyku utraciła przytomność 4,8 miliona gospodarstw domowych.
  Skradzione wybory mają konsekwencje. Posiadanie broni nie służy ćwiczeniom strzeleckim !!! FAKT: Gwardia Narodowa jest w Waszyngtonie, ponieważ Biden i współpracownicy wiedzą, że spowodują takie zniszczenia, że ​​muszą być chronieni. Zapomnij o BS o gwardii narodowej w tajnej misji dobroczynnej, oni są tam, aby ZATRZYMAĆ TWOJE ZNISZCZENIE.

Trackbacks

 1. sbobet casino pisze:

  sbobet casino

  John Podesta – #PizzaGate – Handel dziećmi w celach seksualnych – Szatański okultyzm – Pedofilia wykorzystywana przez Deep State jako sposób na kompromitowanie jednostek i kontrolowanie ich

Wypowiedz się