NWO A WŁOSKI POKOJOWY RUCH OPORU – rozmowa a Alicją Drucis

Istotny wywiad Janusza Zagórskiego z Polką Alicją Drucis z Włoch, o tym co się dzieje w tym kraju i o epidemii koronawirusa. Ten wywiad potwierdza to, co zamieszczaliśmy w artykułach z tego kraju ( zestaw linków na końcu tego tekstu), że sytuacja jaka jest przedstawiana w mediach, także naszych, jest małym stopniu jedynie prawdziwa o sytuacji we Włoszech. Polecamy także bardzo interesujące komentarze z linkami do tego nagrania.

Redakcja KIP

Opublikowano za: niezaleznatelewizja

Wybrane komentarze

Theodor the Cat

Korona świrus w natarciu czyli jak wyglądają statystki innych chorób:
„Na początku „epidemii” zmarło na swiecie 87,617 osób.
Każde życie ludzkie jest jednakowo dziennie a umierający w koronawirusem, to nie osoby koronowane. Śmierć innych ludzi z innych przyczyn jest jednakowoż powodem do troski rządów. Ale nikt nie zakazuje wychodzić z domu, zamykać ulic, sklepów, fabryk, wysiedlać chorych ze szpitali gdy umierają inni’ o godzinie 21. 45 dnia 4/8/2020 światowe statystyki pokazały:  
Umarło w tym roku15 929 605  osób
a tylko dzisiaj :ponad 145 tys. i dziś narodziło się 350 tys. nowych.
Z powodu chorób powodowanych przez złą wodę pitną zmarlo w tym roku 228 tys ludzi.
Na zwykła grypę w tym roku zmarło 132 tys osób czyli prawie 2x tyle co na koronawirusa.
Za chwilę  w drodze aborcji będzie w tym roku zamordowane ponad 13 milionów istnień ludzkich przy 88 tys. Covid.
265 tys. ludzi zmarło w tym roku na malarię.
678 tysięcy ludzi zapiło się już w tym roku na śmierć
a 290 tys. popełniło samobójstwa.
465 tys zmarło w tym roku z powodu HIV / AIDS
Ponad 2 milony ludzi zmarło w tym roku na raka.
Tylko dziś 28 tyś ludzi zmarło z głodu.
Robimy zrzutki na respiratory, mordujemy gospodarkę światową szukając pieniędzy a tymczasem w tym roku wydano na narkotyki ponad 108 miliardów dolarów czyli ponad 35 miliardów $ miesięcznie.
A my dajemy się sterroryzować marginalnym zagrożeniem. Jeśli wykryto tylko 6 % zakażonych koronawirusem, to znaczy że 94 zakażonych z zarazą radzi sobie znakomicie.
Jeśli 1,5 mln, zdiagnozowanych, to jest 6% to znaczy, że wszystkich chorujących jest 25 milionów, a to oznacza że 7 miliardów 750 milionów pozostałych jest całkowicie zdrowych.
No i akurat już tym roku przybyło nas na Ziemi ponad 22 miliony, tyle co niby mogłoby umrzeć, ale im się nie udało. 
W wypadkach drogowych zginęło w tym roku 365 tys ludzi.
Jak widać umiera setki tysięcy ludzi ni kogo to nie obchodzi. Nikt nawet nie kiwnie palcem,…..”
Jarosław Jarmoszuk  
Brawo włosi za odwagę budzimy świadomość ludzi walczymy o siebie.

Millie Mo

Uważam, że 5G jest tylko efektem ubocznym. Anteny 5G i tak by zainstalowali bez tego całego zamieszania. Tu chodzi o coś większego. Całkowity reset gospodarczy, bankructwa poszczególnych gospodarek, wojna ekonomiczna przeciwko Chinom, nie aresztowanie deep stay. Trzecia wojna światowa.

Alex Samm

A ja mysle ze zamysl byl „upiec kilka pieczeni na jednym ogniu”

Iwona Sadowska

Najważniejsze żeby lekarze zaczeli mówić prawdę

joanna rossa

Mam pytanie; czy w Polsce nie znajdzie sie 10-u odwaznych adwokatow, ktorzy wystosuja pozew przeciwko antypolskiej ustawie , ktora antypolski rzad przepchnal w nocy !!!!??? Gdzie jestescie wy , ktorzy macie predyspozycje ku temu !!!!!!!!? doskonale wiecie , jakim zagrozeniem jest siec 5 G !!!!!! Nie macie odwagi nas bronic ???????? Mam nadzieje , ze posrod wielu niepolskich , znajdzie sie niewielka grupa Polakow z krwi i kosci , ktorzy stana ramie w ramie z polskim Narodem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elżbieta Kroll

Dlaczego nie zamyka się marketów z powodu koronawirusa a nawet więcej wydłuża się czas ich otwarcia ?Personel pracuje na pełnych obrotach pomimo codziennego kontaktu z klientami.Nikt z mojego otoczenia do tej pory nie zachorował i nie zmarł na tego wirusa.

Gosia Kowalczyk

@Pan Polityczny Niedouczeni lekarze, mylą grypę z koronawirusem. Nie rozróżniają, że koronawirus jest wirusem grypowym, bo jest ich co najmniej 100, ale skupili się na tym jednym koronawirusie, dlaczego na nim?, bo on ma koronę i ktoś wymyślił, że to jest słońce-korona i że nowe zmiany przychodzą. Korona demona-5G, bio chipy, pieniądze wirtualne. Jest to zasłona dymna. Ludzie śledząc informacje w TV, są poddani hipnozie zbiorowej.

Wioletta Owczarzak

@Elżbieta Kroll No mlodych tez ale widac ewidentnie, ze ten wirus ma zabic starch I schorowanych przed wszystkim.

Krzysztof

Kochani, ustawcie przeglądarkę by szukała do 2018 roku i sprawdźcie statystyki a nawet oficjalne wiadomości. Z statystyk wynika że ten rok pod względem zachorowań i zgonów jest niezwykle łaskawy.

Kajsaki Naga

Wspaniala relacja.Jak to mowia „kazdy kij ma dwa konce”.W tym przypadku tzw.pandemia ,ktora ma ulatwic wprowadzenie NWO przez elity ,powoduje rowniez masowe budzenie sie ludzi .Jest nadzieja na pozytywna i mam nadzieje pokojowa zmiane na calym globie.

Aga Krawiec

Mój mąż 74 lata przez 3 lata szczepił się na grypę i każdego roku w sezonie jesienno-zimowym chorował. Od 4 lat nie szczepi się i NIE CHORUJE. To jest prawda, która sama bardzo zaskoczyła męża. W ostatnim roku kiedy się zaszczepił miał bardzo osłabiony organizm i praktycznie co miesiąc był przeziębiony.Wpadł z tego powodu w stres, bał się wychodzić.

Krzysztof niewczas

Ja jak miałem 40 lat w zakładzie byłem szczepiony na grypę 2 kolejne lata. Za każdym razem w styczniu byłem bardzo chory (40°C ). W trzecim roku odmówiłem się zaszczepić. Teraz mam 61 lat i nie choruję wcale

Michal Marcisz

Świadomość to jest klucz. Jeśli zabijesz mordercę, to liczba morderców na świecie zostanie taka sama. Nauczajmy nasze dzieci, że na wojnie nie ma chwały ani bohaterów. Chwała pochodzi z działań, które zapobiegają wojnie, a bohaterami są Ci, którzy realizują te działania. To ludzie sami zatruwają ten świat dokonując każdego dnia wyborów jeżdżąc autami na ropę, kupując w marketach pakowaną lub przetworzoną żywność, niszcząc glebę, wycinając lasy. używając chemii gospodarczej, używając plastiku, technologii i wielu innych. Wszyscy inni winni, tylko nie sam Człowiek. Zupełnie jak ze zdrowiem – baterie i wirusy wszystkiemu winne, tylko nie sam Człowiek, który stworzył dla nich przyjazne środowisko do rozwoju. Ten kto obwinia innych ma przed sobą jeszcze długą drogę w swojej podróży. Ten, który obwinia siebie, jest w połowie drogi. Ten, który nie obwinia nikogo, przybył. Warto być „świadomym” Człowiekiem, dokonując świadomych wyborów każdego dnia, a banda zboczonych socjopatów zniknie wraz ze zniknięciem u Człowieka nienaturalnych potrzeb i niezaspokojonych pragnień. Zniknie kierowanie uwagi na media – TV, Radio, Gazety i Internet, a problemy znikną wraz z nimi. Nie ma uwagi = nie ma wartości. Obserwator decyduje o tym co będzie jego uwagą!!

Michal Marcisz

@Pan Polityczny złota recepta istnieje w świadomości. Podam przykład – wirusy. Gdyby ludzie mieli świadomość, że mamy coś takiego jak system limfatyczny (odporność) i że jest to system usuwania trucizn – szczególnie wirusowych to dzisiaj byśmy się wszyscy śmiali z tej całej szopki. Gdybyśmy mieli świadomość czym jest TV tak samo. Kim jest Człowiek? Tak samo. Czym jest życie? Tak samo. Wszystkie problemy i grzechy biorą się z braku świadomości. Dzięki świadomości wszystko możemy odwrócić, a ja w tym wszystkim mogę wszystkim pomóc.

Jarosław Jarmoszuk

Tą sytuację możemy zmienić tylko my zaczynając każdą zmianę od siebie zmień siebie zmienisz cały świat wpierw tworzymy obrazy euforii radości na całym świecie dzięki temu podniesiemy swoje wibracje innej drogi nie ma.

Robert V.Rich

@Maciej Kulczycki jedyne chyba co możemy robić to ludzie świadomi łączyć się na jakich spotkaniach i robić jakby rytuały (modlitwy) i robić to w imieniu wszystkich żeby się zmieniło Ale to trzeba z 10 tys osób w jednym miejscu jednocześnie i codziennie trzeba by jakaś hale wynająć albo na polu gdzieś u kogoś ale na to trzeba kasy i chęci

Maciej Kulczycki

@Robert V.Rich : Czytałem co nieco o Hunie i uważam, że przy umysłowości „szamańskiej” to działało. Teraz nie. Nie wierzymy teraz w wiarę, tylko w działanie.

Jarosław Jarmoszuk

Światem żądzą kreatorzy tego świata ufo i banksterzy tak to jest smieszne ale prawdziwe tak nie wielka grupa dlatego że posiadają wiedzę i dzięki temu mają środki my jesteśmy tutaj poto żeby się ewulowac duchowo a człowiek to taka istota ludzka która pod wielką presją zaczyna się zmieniać

Dariusz Grzesiuk

Nagłaśniajmy informacje na temat nowego prawa-NESARA i GESARA.Podajmy szczegóły,na czym to polega. W końcu już one obowiązują.

Cracus i Vanda

Tak tylko mobilizacja wszystkich Europejczyków ,Amerykanów, Azjatów może położyć kres Światowemu Niewolnictwu. To już nie jest problem, Włoch, Hiszpanii, Fancji, itd., ale całego Świata. Ludzie muszą się zmobilizować najszybciej jak się da . Całego Świata nie zamkną, nie zabiją. Tylko protest Ludzkości położy kres Światowemu Niewolnictwu. Nie zrobimy tego ,to dokręcą jeszcze bardziej śrubę ,w postaci : bankructw całych krajów ,wojny światowej

Katarzyna 1.

Polecam serdecznie https://youtu.be/GSmhUzJN9vA może nie w temacie, ale też ważne!

Dariusz Grzesiuk

Myślę, że to jest właśnie owa III wojna światowa. Gdy przejmiemy masmedia ,nastąpi przełom i zaczną się masowe aresztowania za działanie na szkodę ludzkości. Podobno w USA już się zaczęło, choć bez rozgłosu(to chyba lepiej, że po cichu).

HA EM

https://www.youtube.com/watch?v=dk7e9xS3YKQ&feature=share Panie Januszu, proszę nie usuwać tego linku a proponuje nawet zrobić o tym osobny materiał! Drodzy widzowie NTV, ludzie świadomi, apeluje do Was z całego serca ❤️ Obejrzyjcie ten film! 🙂 Pozdrawiam wszystkich!

Maciej Zygmunt

Dlaczego sie nie boją, że w końcu wyjdziemy na ulice, Pan Janusz mówi, że maja cos w zanadrzu, Pani Alicja potwierdza – 5G. Polecam https://www.youtube.com/watch?v=FID9NBneaKg

Pan

W Szwecji i Norwegi wszytko normalnie i luzno, zadnych zakazow i zamkniec , zadnych mandatow , zadnych „STANOW WOJENNYCH” i traktowania ludzi jak bioroboty- bydlo z zagrody!!! A faktem jest ze jak bioroboty beda tylko ogladac tv i zajmowac sie bzdurami to dlatego teraz mogli wykonac tak duzo zla.

Urszula Konar

Czy 5G było im po to, żebyśmy naprawdę się rozchorowali i żeby mogli wprowadzić zamordyzm? Żebyśmy w końcu mogli zobaczyć tych chorych i zmarłych? Mamy za mało masztów, to chcieli wprowadzić mobilne na kółkach. Będą to chcieli wypróbować 10.04 UWAGA!!!

Kasia Tabak

Potwierdzam słowa Pani Alicji.Mieszkam na północnych Włoszech.Sytuacja jest lepsza niż to co pokazują w tv.Mam też znajomych i rodzinę w innych częściach Włoch.Wszyscy mówią podobnie jest mniej zachorowań niż pokazują liczby.Mam też znajomych w szpitalach.Sytuacja jest zła ale nie tragiczna.Pozdrawiam

Dariusz Tobiczyk

https://youtu.be/tIwXxYhIBLQ Posluchajcie co lekarz mówi SZOK.

Pan

Project Camelot i Red Ice tv na you tube. A takze WakeUpGlobe Tv i Sweb tv, Zohar tv , Gaja tv na you tube. Projekt Syriusz, Projekt Venus PL, PROJEKT UJAWNIENIE na you tube, 10 % ludzi na swicie jak to bedzie wiedzialo to swiat w ciagu roku bedzie inny… ROzsylac i ponaglac innych zeby rozsylali!!!

id Slowianka

Smiech jest doskonalym krokiem do podniesienia wibracji

 Greta

Zamach na system immunologiczny czlowieka: https://m.youtube.com/watch?v=dXFH_FxFY10

stefczas

Na całym świecie palą nadajniki 5G, ale u nas bandytom rządzącym jakoś się na razie upieka, na razie

J CH

Genialny Inżynier Przemysław Kitowski o Promieniowaniu PEM i bezpieczeństwie zdrowia i życia ludzi-https://www.youtube.com/watch?v=AOhNMdNcoWU THE 5G MATRIX FINAL WARNING.-https://www.youtube.com/watch?v=N9HAWkMeK_Q&t=1416s

GrażynaElisabeth

Warto tego wysłuchać: https://youtu.be/ZQy20NGEzZM

Nalka47

http://demo.istat.it/bilmens2019gen/index.html

marek szczesny

Tylko porównanie wszystkich zgonów w danym miesiącu, bedzie prawdziwe, WSZYSTKICH ZGONÓW – TEGO NIE da siĘ ZMIENIĆ. INNE CYFRY SIĘ ZMIENIA ale TOTAL JEST JEDEN

Bozena Mazur

Kochani tu grypa znikla teraz jest tylko koronoswirus

eldoradose

https://www.wiesci24.pl/2020/04/07/minister-zdrowia-kpi-z-maseczek-na-twarz-szokujace-nagranie-z-szumowskim/?fbclid=IwAR10YeCfsylfIwuIbhgMeKTrSoVonaUwr8A_AvDVepYLosvbPQSf6EPz0p8

GOLDEN ROSE 3 dni temu

Więcej o wirusie i 5G. https://youtu.be/LxSq_YJLbE8

Dana Marta

https://youtu.be/tIwXxYhIBLQ Komorki maja trudnosci z dostarczaniem tlenu przy zwiekszonym promieniowaniu i zatruciu glifosatem i nadkwasota.

Ana

Miejmy nadzieję, że Trump prowadzi grę na uśpienie czujności drugiej strony… I koniec końców okaże się że jest przeciw szczepieniom…

A.Kominek

PRZYŁĄCZCIE się Polacy !! jak nie wy !! TO KTO ??. https://www.youtube.com/watch?v=Pv9zRPhG-xw

Marek Leder

a w Polsce dziennie niezależnie od covida umiera przeszło 1100 osób

misiek671

http://www.wicipolskie.org/?p=46932 CENZURA NA WHATS APP-ie

Gosia Kowalczyk

Niedouczeni lekarze, mylą grypę z koronawirusem. Nie rozróżniają, że koronawirus jest wirusem grypowym, bo jest ich co najmniej 100,ale skupili się na tym jednym koronawirusie, dlaczego na nim?, bo on ma koronę i ktoś wymyślił,że to jest słońce-korona i że nowe zmiany przychodzą. Korona demona-5G, bio chipy, pieniądze wirtualne. Jest to zasłona dymna. Ludzie śledząc informacje w TV, są poddani hipnozie zbiorowej.

Wioletta

Czy Polska jest jeszcze nasza. OTO REJESTRACJA POLSKI , MATERIAL ZE strony rządowej. https://www.rpo.gov.pl/pl/content/polska-jako-firma-w-usa-rpo-pyta-msz

Roman Nacht

Świat wokół nas zmienia się z godziny na godzinę i jedyne co możemy zmienić to nasze nastawienie do tego podlegającego procesowi przemiany świata. Podczas gdy Włosi starają się pokojowo ustosunkować się do nadchodzącego świata, to np. Irańczycy gotowi są już zabijać znienawidzony reżim fanatycznych ajatollahów: https://banned.video/watch?id=5e1cd9d76b08b3001ca73c17

Katrina Blawath

Mieszkam w Lombardii, potwierdzam każde słowo tej Pani….. Tam gdzie jest najwięcej anten G5 tam umierają ludzie na zapalenie płuc w 3 dni…. Od pierwszych objawów.. Tam gdzie ich nie ma… Całkowity brak zachorowań…..

Teresa Znyk 5 godzin temu

Koniec kwarantanny i oszustwa z pandemią koronawirusa ! https://wojdabejda.wordpress.com/2020/04/07/duda-morawiecki-szumowski-aktorzy-medialnej-paniki-z-koronawirusem-objeci-akcja-storm-oczyszczania-ziemi-z-elit-nwo/ Polacy, ignorujmy bezprawie i terror okupanta ! Wychodzimy z domów i podejmujemy pracę aby zapewnić byt i przyszłość polskim rodzinom ! Pandemia koronawirusa to największe oszustwo jakie kiedykolwiek popełniono przeciwko ludzkości. Na całym świecie ludzie budzą się do tego czym to naprawdę jest. (żródło: CIA) Łysa Góra, 06.04.2020 r. Kochani Rodacy ! W polskojęzycznych mediach żydowskiego zaborcy rozpowszechniana jest bajka o koronawirusie, który faktycznie jest niegroźny i prawie każdy jest jego nosicielem, ale groźne są trutki w postaci szczepionek i leków. Również sprawcami chorób a nawet śmierci ludzi oraz flory i fauny na świecie są zabójcze żydowskie technologie 2G, 3G,4G, 5G, zakazane w Izraelu pod karą 15 lat więzienia. Powszechne masowe wycinanie lasów, drzew w parkach, na osiedlach na całym świecie ma na celu nie tylko pozbawienie nas ochrony przed niszczycielskimi technologiami ale także abyśmy nie zorientowali się jak szybko usychają drzewa poddane działaniem tej broni powszechnego rażenia. Były pracownik Vodafone UJAWNIA- prawdziwe OBLICZE KORONAWIRUSA- Wezwanie POWSTAŃMY! Niestety film ten został przez youtube zablokowany, bo wyraźnie i w detalach pokazywał w jaki niszczący sposób działa technologia 5 G, zainstalowana na całym świecie w celu totalnej kontroli życia na Ziemi i zaplanowanej depopulacji pod przykrywką fałszywej akcji z koronawirusem celem odwracania uwagi od faktycznego sprawcy cierpień ludzi na Ziemi tj. ludobójczej technologii 5G. Były pracownik Vodafone, który obecnie wdraża w Afryce nowy system finansowy oparty na blockchain niezależny od Banku Centralnego ujawnia, czym naprawdę jest Koronawirus- pokazuje cały kontekst oraz pozostałe elementy układanki. Wyjaśnia przyczynę zamknięcia zbiorowych mszy i zgromadzeń w kościołach, oraz wzywa do zjednoczenia i wspólnych działań. Teraz liczy się każdy dzień! Wrogowie ludzkości bowiem przyspieszyli swoje działania, jakby czując, że teraz ważą się losy świata!

Marcin B. 3 dni temu

W Polsce ludzie się rzucają, że rząd zaniża współczynniki śmiertelności na COVID (że wpisuje coś innego), tutaj się ludzie rzucają, że za granicą zawyżają współczynniki… Oszaleć można 🙂 A tak w ogóle… chcecie bronić „tego świata””, tego „systemu” z początku 20 wieku? Chcecie bronić szalonego konsumpcjonizmu, wzrostu gospodarczego opartego tylko na zwkiększaniu konsumpcji…tylko więcej, więcej, szybciej? Chcecie bronić tej szalonej gonitwy z ostatnich lat? Tego zjazdu kultury, wartości… inflacji praktycznie w każdej dziedzinie? Nie wiadomo jaka będziesz przyszłość, ale ja jakoś wewnętrznie jestem spokojny. A ruch oporu…. walka z elitami… No coż- jeżeli założymy, że jest w tym trochę prawdy to czy teoretycznie po wygraniu z elitami będzie lepiej….? Czy ludzie, którzy wygrają rewolucję spowodują, że będzie dobrobyt i dostatek…? Czy wyłączą nadajniki GSM, WiFi, 5G…? Nie sądzę… Zwykle po rewolucjach ucisk i represje są jeszcze większe, bo ludzie którzy zdobyli władzę będą panicznie bali się ją stracić… Tak to działało i działa.

Aleksander Jabłonowski

Proszę obejrzeć 10-odcinkowy film dokumentalny FALL CABAL (polska wersja UPADEK KABAŁY, są polskie napisy!). Rzecz o obecnie toczonej Rewolucji w USA, idącej ” z góry”, z części establishmentu, generalicji i Trumpa (pod hasłem „Q Anonu”), Rewolucji Narodowej, skierowanej przeciw Innej Części Establishmentu, tej powiązanej korupcją, aferami pedofilskimi, parciem do wojen (w celach zarabiania gigantycznych, prywatnych pieniędzy), zawłaszczających narodowe interesy USA dla prywatnych fortun i interesów. UPADEK KABAŁY… tytuł nieprzypadkowy… Symbolem tego UPADKU jest łącząca owe „elity” afera pedofilska, handel dziećmi w celu ich torturowania i pobierania od torturowanych i zabijanych ich KRWI i ADRENOCHROMU – hormonu stresu stanowoącego dla dorosłych ludzi rodzaj „odmładzającego” narkotyku. To właśnie dla ADRENOCHROMU odbywa się światowy HANDEL DZIEĆMI. Również w Polsce (patrz sygnalista Paweł Bednarz). Niewykluczone, że obecna historia z coronawirusem to jakiś odprysk owej Wojny QAnonu z ową NWO-wską „elitą” amerykańską, która trzęsie Ameryką, światem, posiada MEDIA (a przecież cała ta „pandemia” jest wyraźnie POMPOWANA MEDIALNIE) , posiada banki, potężne wpływy i władzę, posiada 90% ziemskiego kapitału, biliony $ i tylko jednego tej „elicie” brak… N I E Ś M I E R T E L N O Ś C I… No to pobierają ją od porywanych i katowanych dzieci… Handel dziećmi to zjawisko o światowej skali, a wszystkie drogi w tej branży prowadzą do „światowych elit”. Temat jest straszny, ale wyjściem na pewno nie jest „schowanie głowy w piasek”. Tym bardziej, że świat zostaje wciągnięty w „pandemię”, która najprawdopodobniej ma być PRZYKRYWKĄ dla afery ADRENOCHROMU i HANDLU. DZIEĆMI. FALL CABAL (Upadek Kabały) jest na kanale internauty FREEMAN111, który PRZETŁUMACZYŁ na j. polski cały 10-odcinkowy, anglojęzyczny oryginał holenderskiej Autorki, której nazwiska nie pamiętam, wybaczcie, ale materiał jest na pewno WART WASZEJ UWAGI

Kazi Mir

General Carabinieri Pappalardo ostrzega Naród Włoski, że nie ma epidemii, a NWO, bill fuck*ng gates, rockefeller i cale to g*wno chcą przejąć kontrole nad światem ->@ Antonio Pappalardo mówi, że od początku pandemii zmarło 60tys ludzi na świecie przez cv-19 a 140tys na grypę… https://www.youtube.com/watch?v=PoASGD_tiF8 właczcie polskie napisy na yt

Jadwiga Szymczycha

Chyba już czas aby podziemie zaczęło działać. Maszty 5G dało się postawić to da się również je unieszkodliwić. Kogo w tym kraju jest więcej, policji i wojska czy cywilów. Czas gra na naszą niekorzyść. Ludzie muszą przestać się bać. Jeżeli ulegniemy strachowi który sieje telewizja to poddajemy się bez walki. Milczenie jest zgodą i aprobatą. Polacy bądźcie się dla naszych dzieci i wnuków. Co się dzieje ze zwierzętami zamkniętymi w klatce albo z ludźmi zamkniętymi w więzieniach??? A co będzie z nami jak jeszcze posiedzimy 2 miesiące w domach???? Kompletnie nas ubezwłasnowolnili. Musimy słuchać mądrych ludzi bo głupi już nas uziemili. Polacy bądźcie się.

Piotr Przewoźniak

Ja myślę że „oni”w następnym kroku wypuszcza ludzi z domu ,a jak teraz widzimy że instalują maszty G5 być może wykorzystają te maszty gdy ludzie będą znowu w dużych skupiska ,tym bardziej że jak mówią niektóre źródła że wcześniej spryskiwali coś i każdy z nas coś tam w środku ma już uśpione i przez te G5 mogą to uaktywnić? ???

Agata Łacko

Państwo polskie zakupilo koncem marca za 20mln samochodow wojskowych, sprzetu wojskowego i armatek wodnych… czyżby przewidzieli, ze ludzie nie dadzą się bez konca oklamywac ?!!!

joanna rossa

Pisalam juz dwukrotnie – umowmy sie na jednoczesne wyjscie z domow – w tym samym dniu , o tej samej godzinie – zwyciestwo jest proste , strach ma wielkie oczy , nie dadza nam rady. Problrm w tym , zeby kazdy wiedzial, i wyszedl…

Sabina Gatti

@niezaleznatelewizja – jak nie macie wiedzy o Ruchu 5 Gwiazd we Włoszech to proszę nie wypowiadać się na ten temat – ja i koleżanka, która mieszka we Włoszech i jest aktywistką Ruchu 5 Gwiazd prowadzimy tego fanpage’a https://www.facebook.com/Ruch5Gwiazd.Po.Polsku/?modal=admin_todo_tour  właśnie o tym co robi Ruch 5 Gwiazd we Włoszech piszemy – NIKT w POLSCE o tym nie pisze! tylko u nas może Pan się dowiedzieć, jak nie zna Pan włoskiego. Proszę poczytać i jeżeli ma Pan pytania to jesteśmy do dyspozycji. Ruch 5 Gwiazd jest antysystemowy, ale jak można ROZWALIĆ system mając 33% głosów? + w skorumpowanym do szpiku kości i mafijnym kraju w ciągu 2 lat? Mają wszystkich przeciwko, od 2013 kiedy weszli do Parlamentu jako opozycja obniżyli sobie wynagrodzenie, pracują 24/24 godz…itp. Dlaczego nie zrobił Pan programu o nich?  Pani Alicja wspomina o Salvini – Salvini jest jw opozycji a nie w rządzie ….. rozwalił latem zeszłego roku rząd, żeby Ruch 5 Gwiazd nie rządził ale nie udało się mu to, nie było nowych wyborów…. Ruch 5 Gwiazd dalej rządzi w wielkich bólach i ma cały czas pod górkę, bo nie rządzi sam tylko z partią demokratyczną….. Premier Giuseppe Conte – apolityczny – jest najlepszym Premierem jakiego zna świat! .

Sabina Gatti 3 dni temu

Główne media nie są w rękach Ruchu 5 Gwiazd 🙂

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=UzXDswXufnI

Od Redakcji KIP:

Zestaw linków do artykułów z informacjami z Włoch i m.in. o Włoszech:

Włoski naukowiec „nanopatolog” o wirusie: prosto i jasno.
DYREKTOR SZPITALA W GENUI I PREZYDENT WŁOSKIEGO STOWARZYSZENIA DO SPRAW INFEKCJI zajmuje stanowisko wobec koronowirusa: WE WŁOSZECH NIKT NIE ZMARŁ NA TEGO WIRUSA!
Koronawirus czy jest się czego bać? Specjaliści medyczni kwestionują panikę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2
Agenda ID2020: Oto, do czego potrzebna jest «pandemia» !!!
Pod pretekstem kolejnej fałszywej flagi „korona-pandemii”, międzynarodowi lichwiarze szykują „Korona – Hołdomor” !!!
Grypa, czy Choroba Radiacyjna
Co kryje za sobą epidemia koronawirusa? Cz.3
Niebezpieczne związki włoskiej Ligi: dlaczego wirus w Lombardii jest bardziej agresywny niż gdziekolwiek ?
Steele & Cassidy update, KORONAVIRUS i Memy, reset finansowy i więcej, 20 Marca 2020
«Pandemia koronawirusowa»: WHO na usługach lichwy
Zachód popełnia samobójstwo poprzez irracjonalną reakcję na COVID 19

 

Wypowiedz się