Agenda ID2020: Oto, do czego potrzebna jest «pandemia» !!!

Do czego potrzebna jest pandemia strachu za pomocą koronowirusa mniej groźnego niż wirus grypy i jak tą psychozę zaprojektowano, prezentują dwa kolejne artykuły  blogera RAM.

Redakcja KIP

Agenda ID2020: Oto, do czego potrzebna jest Żydom «pandemia»

«Chodzi o to, by ludzie zaczeli wołać: “Pomóżcie nam, dajcie nam szczepionki, rozlokujcie policję i wojsko dla naszego bezpieczeństwa!”…»

RAM       13 marzec 2020

Zacznijmy od skrótu wywiadu z dr. Leopoldo Salmaso, epidemiologiem z Padwy, od ponad trzydziestu lat pracującym w Tanzanii.

Pytanie: Co sądzi Pan Doktor o aktualnej sytuacji we Włoszech i zgonach spowodowanych koronawirusem?

Ilość ludzi, którzy każdego roku umierają we Włoszech na zwyczajną grypę sezonową jest 20-krotnie większa niż liczba osób zmarłych do tej pory w wyniku infekcji Covid’em-19.

Oto dane związane z wirusem Covid-19 we Włoszech, zaktualizowane do godziny 18:00 dnia 10 marca 2020:

– 8514 przypadków zachorowań i 631 zgonów (dane włoskiego, państwowego Istituto Superiore di Sanità (ISS)).

Chciałbym jednakże zwrócić uwagę, że próbka ta nie odpowiada rzeczywistości, ponieważ dane, o których mowa dotyczyły wyłącznie osób zdiagnozowanych jako chore.

Większość ekspertów, w tym wirusolog Ilaria Capua pracująca w USA, uważa, że przypadki bezobjawowe zachorowań są od 10 do 100 razy częstsze. W związku z tym, podawany wskaźnik śmiertelności (wskutek koronawirusa) we Włoszech absolutnie nie wynosi 7,4%, ale jest co najmniej dziesięciokrotnie niższy.

(Ta sama, sławna wirusolog twierdzi, że niska odpowiedź immunologiczna włoskich staruszków na koronawirusa spowodowana jest bombardowaniem organizmów antybiotykami.

Coronavirus, aver preso troppi antibiotici potrebbe spiegare perché in Italia si muore di più

https://www.fanpage.it/attualita/coronavirus-aver-preso-troppi-antibiotici-potrebbe-spiegare-perche-in-italia-si-muore-di-piu/)

Pytanie: Czy mógłby Pan opisać przebieg ubiegłorocznej grypy na terenie Włoch?

W odniesieniu do grypy podczas zimy 2017/18, dane mówią, że w związku z infekcją, do swojego lekarza zwróciło się telefonicznie 8,7 miliona osób. Mniej niż 1/4 z nich zostało przebadane.

Około 18.000 osób zmarło wskutek powikłań pogrypowych – w zdecydowanej większości byli to ludzie w podeszłym wieku.

Na 18 000 zgonów, jedynie 173 osoby zmarły na oddziałach reanimacyjnych.

Poważne przypadki potwierdzonych powikłań pogrypowych dotyczyły 764 osób hospitalizowanych na oddziałach opieki intensywnej.

Oznacza to, że pozostałe 17.000 zmarło we własnym domu lub w domu starców albo na jakimś oddziale szpitalnym – bez potwierdzonego rozpoznania grypy.

Gdyby mass media, dwa lata temu, rozpętały piekło podobne do dzisiejszego – co najmniej 75 000 chorych na grypę zakorkowałoby oddziały reanimacji w tempie 750 nowych przyjęć każdego dnia (do tej pory na oddziałach reanimacji przyjęliśmy 650 osób). Przedstawione przeze mnie dane potwierdzają, że stoimy w obliczu epidemii paniki i że to mass media par excellence są inkubatorami «zarazy».

Pytanie: Jak prezentuje się dziś włoski system opieki zdrowotnej?

Jak chodzi o poziom – nasz, publiczny system opieki zdrowotnej był jednym z najlepszych na świecie, z godnym pozazdroszczenia stosunkiem jakości świadczonych przez niego usług do ich kosztów, jednakże od roku 1992 (wskutek dekretu o prywatyzacji Publicznej Służby Zdrowia) rozpoczęła się jego redukcja, której celem było zachęcenie do wejścia na rynek czynników prywatnych, które jednakże nie są zainteresowani inwestowaniem w sektory o wyższych kosztach, takie jak zaawansowana chirurgia czy reanimacja. (…)

O tym, jak rozgrabiono Włochy prywatyzując je, pod linkami:

http://ram.neon24.pl/post/145583,czyste-rece-i-latwowiernosc-redaktora-michalkiewicza

https://ram.neon24.pl/post/145645,wlochy-w-rekach-specow-od-koronkowej-roboty-czesc-ii)

Nie ma dziś ani epidemii, ani pandemii.

Ponadto, były już w przeszłości niesławne precedensy, właśnie z dwoma wariantami koronawirusa, które najpierw stworzyły wielkie zamieszanie, po to, by okazać się następnie jak najprawdziwszymi “słomianymi pożarami”. Chodzi mi o SARS z 2002 roku (w sumie miało miejsce jedynie 8000 przypadków zachorowań) i MERS z roku 2012 (zaledwie 800 przypadków zachorowań). Należy zauważyć, że wskaźnik śmiertelności SARS wynosił 9%, a MERS aż 38%

Pytanie: Co Pan Doktor myśli na temat szczepionek przeciwko Covid-19, zapowiadanych przez Izrael i USA?

Jak chodzi o grypę 2017/18, dominującym szczepem był A/H1N1pdm09 (lepiej znany jako H1N1 lub “grypa świńska”), który został włączony do szczepionki przeciw grypie podawanej około połowie włoskich obywateli powyżej 65 roku życia i tak było nie tylko w owym roku, ale także w latach poprzednich. Szczep ten pojawił się w 2009 roku w USA jako odmiana świńskiej grypy.

W roku 2010, włoskie Ministerstwo Zdrowia zapłaciło firmie Novartis 184 milionów euro za 24 miliony dawek szczepionki przeciwko “H1N1”, ale również ta “pandemia” była w rzeczywistości medialnym oszustwem. Zostało zaszczepionych mniej niż milion Włochów, a 9 milionów dawek tejże szczepionki pozostało w lodówkach lokalnych agencji zdrowia.

Dodam jeszcze, że duży dziennik mojego regionu Veneto, donosi dziś, że mamy do dyspozycji 498 łóżek na oddziałach intensywnej terapii, z czego jedynie 67 zajmują pacjenci z pozytywnym wymazem na Covid-19.

https://www.lantidiplomatico.it/dettnews-il_tasso_di_letalit_del_coronavirus_in_italia__almeno_10_volte_inferiore_ai_dati_ufficiali_nuova_intervista_allepidemiologo_salmaso/5496_33545/

***

Przedsiębiorcy włoscy prognozują od kilku dni, że «z powodu przyszłego kryzysu ekonomicznego, we Włoszech umrze więcej ludzi niż wskutek infekcji koronawirusem»,o czym pod linkiem:

Italian businesses count heavy cost of coronavirus lockdown

https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-italy-business-idUSKBN20Z1CM

***

Witryna internetowa www.globalresearch.ca donosi na temat afery koronowirusowej co następuje:

Wydaje się, że im więcej pisze się o przyczynach koronawirusa – tym bardziej owe analizy zostają tłumione przy pomocy terrorystycznej propagandy. Pytania o prawdę i o to gdzie szukać jej źródeł; w jaki sposób wirus mógł się rozprzestrzenić oraz jak z nim walczyć gubią się w szumie beznadziejnego chaosu.

Tego właśnie chcą ludzie stojący za dzisiejszą, zaplanowaną «pandemią».

Chaos, panika i zwątpienie sprawiają, że człowiek staje się bezbronny. W tego rodzaju kontekście ludzie padają ofiarą każdej manipulacji, bez stawiania oporu.

Dzisiaj WHO, infekcję koronawirusem COVID-19 ogłosiła “pandemią” – gdy tak naprawdę pandemii absolutnie brak.

Pandemia jest sytuacją, w której wskaźnik śmiertelności przekracza na danym obszarze 12%.

W Europie wskaźnik umieralności wynosi około 0,4% lub mniej. Z wyjątkiem Włoch, które są szczególnym przypadkiem, gdzie szczytowy wskaźnik zgonów wyniósł 6%. (Wytłumaczenie tego rodzaju błędnego odczytu wskaźnika śmiertelności znajduje się w wywiadzie z epidemiologiem, zamieszczonym na początku artykułu).

W Chinach jeszcze kilka tygodni temu śmiertelność osiągnęła szczytowy poziom około 3%, po czym powróciła do poziomu 0,7% i dalej szybko spada.

Chiny przejmują pełną kontrolę nad chorobą stosując opracowany 39 lat temu przez Kubę lek o nazwie “Interferon Alpha 2B (IFNrec)”, bardzo skuteczny w walce z wirusami i innymi chorobami, ale nieznany i niestosowany na świecie, ponieważ USA zabroniły Kubie wprowadzenia tegoż leku do obrotu międzynarodowego.

WHO, najprawdopodobniej otrzymała rozkazy “z góry”, od tych samych ludzi, którzy zarządzają tak Trump’em jak i tzw. “leaderami” Unii Europejskiej i jej krajów członkowskich – tj. od tych, którzy dążą do przejęcia świata siłą i storzenia Nowego jego Porządku .

Zamiar ten znajdował się na ich «desce kreślarskiej» od wielu lat.

Ostateczna decyzja, aby dziś ruszyć do przodu została podjęta w styczniu 2020 roku na Światowym Forum Ekonomicznym (WEF) w Davos – do czego doszło za solidnie zamkniętymi drzwiami.

Praktycznie rzecz biorąc, za decyzją wdrożenia w życie Agendy ID202, stoi finansowana przez Gates’a prywatno-publiczna agencja GAVI – Global Alliance for Vaccines and Immunization, klan Rockefellerów, klan Rothschildów i im podobni.

https://en.wikipedia.org/wiki/GAVI

Czym jest «Agenda ID2020»? 

Jest to pakt partnerów publiczno-prywatnych, w tym agencji ONZ i tzw. «społeczeństwa obywatelskiego». Chodzi o elektroniczny program identyfikacyjny, który wykorzystuje operacje rejestracji narodzin i szczepień jako platformę dla opracowania tożsamości cyfrowej populacji ludzkich.

https://id2020.org/

https://id2020.org/summit/2019-id2020-summit

GAVI, Globalny Sojusz na rzecz Szczepionek i Szczepień (Global Alliance for Vaccines and Immunization), określa się na swojej stronie internetowej jako światowe partnerstwo zdrowotne organizacji sektora publicznego i prywatnego, którego celem jest “uodpornienie dla wszystkich”. GAVI jest wspierane przez WHO i nie trzeba dodawać, że głównymi partnerami i sponsorami GAVI jest lobby farmaceutyczne.

Po oficjalnym ogłoszeniu pandemii, kolejnym krokiem może stać się – za zaleceniem WHO lub rządów poszczególnych krajów – wprowadzenie przymusowych szczepień pod nadzorem policji i wojska. Ci, którzy odmówią, będą karani i szczepieni wbrew ich woli.

Zauważmy, że jeśli faktycznie dojdzie do przymusowych szczepień, co stanie się dla Big Pharmy kolejną żyłą złota – nie będzie wiadomo, jaki rodzaj «koktajlu» wprowadzony zostanie do szczepionki.

W składzie szczepionki może znaleźć się tzw. «powolny zabójca», który zadziała dopiero za kilka lat lub w następnym pokoleniu, albo też czynnik osłabiający mózg, albo gen, który uczyni kobiety bezpłodnymi. 

Kto wie jakie mogą być długofalowe skutki “mini-zakażeń” zawartych w «koktajlu». Podobnie jak sprawa przedstawia się w przypadku technologii GMO.

O szczepionce opracowanej co tylko przez Pentagon pod linkiem:

BREAKING: We’ve Got The Vaccine, Says Pentagon-Funded Company

https://www.defenseone.com/technology/2020/03/breaking-weve-got-vaccine-says-pentagon-funded-company/163739/?oref=d-mostread

Wszystko jest możliwe, kiedy chodzi o osiągnięcie pełnej kontroli nad populacją ludzką oraz o jej zredukowanie.

Oczywiście, po kilku latach od szczepienia nikt nie będzie wiedział dlaczego pojawiła się taka czy inna choroba, ale taki właśnie poziom technologii (opóźniającej efekt zniszczenia organizmu) osiągnęły laboratoria bio-wojenne w USA, Wielkiej Brytanii, Izraelu, Kanadzie i Australii.

Inną hipotezą całkowicie realistyczną, jest to, że wraz ze szczepionką – przeciwko koronawirusowi (lub kolejną zastosowaną) – może zostać nam wstrzyknięty nanochip, czego nie będziemy świadomi.

Na zdjęciu chip podskórny

W pamięci chip’a mogą znaleźć się wszystkie nasze dane osobowe, w tym nr. kont bankowych.

Otóż to, wprowadzenie pieniądza cyfrowego jest tym, do czego “oni” zmierzają. Po zainstalowaniu chipa  nie będziemy posiadać żadnej kontroli ani nad własnym zdrowiem, ani nad własnymi środkami finansowymi czy wydatkami. Nasze pieniądze będą mogły zostać zablokowane lub odebrane nam – jako sankcja za niewłaściwe zachowanie, tj. za «płynięcie pod prąd».

Staniemy się zwykłymi niewolnikami własnych panów. Dla porównania, feudalizm może okazać się w tym kontekście jak spacer po parku.

Nie na darmo też dr. Tedros, dyrektor generalny WHO, powiedział kilka dni temu, że należy przejść na pieniądz cyfrowy, ponieważ pieniądz papierowy i monetarny mogą rozprzestrzeniać choroby, zwłaszcza endemiczne, takie jak koronawirus.

Idziemy w kierunku stworzenia globalnego państwa totalitarnego, co jest częścią Agendy ID2020.

To, co dzieje się obecnie było przygotowywane od dawna, włącznie z symulacją, jaka odbyła się w Johns Hopkins (Johns Hopkins University Coronavirus Resource Center) w Baltimore, w dniu 18 października 2019 roku, sponsorowaną przez WEF (World Economic Forum) oraz Fundację Billa i Melindy Gatesów.

Podsumujmy: Alliance – ID2020, na szczycie w roku 2019, zatytułowanym “Rising to the Good ID Challenge” decyduje o wdrożeniu swego programu w roku 2020, co zostaje potwierdzone przez WEF (World Economic Forum) w styczniu 2020 roku w Davos.

https://id2020.org/summit/2019-id2020-summit

Program tożsamości cyfrowej będzie testowany we współpracy z rządem Bangladeszu. GAVI, tj. Vaccine Alliance oraz tzw. “partnerzy ze środowisk akademickich i agencji humanitarnych” wchodzą w skład tejże «pionierskiej partii».

O chipach – rzekomo mającym na celu zpobieganie pandemiom – opracowanych przez amerykańskie instytucje wojskowe pod linkami«

A Military-Funded Biosensor Could Be the Future of Pandemic Detection

https://cdn.defenseone.com/a/defenseone/interstitial.html?v=9.15.0&rf=https%3A%2F%2Fwww.defenseone.com%2Ftechnology%2F2020%2F03%2Fmilitary-funded-biosensor-could-be-future-pandemic-detection%2F163497%2F%3Foref%3Ddefense_one_breaking_nl%26fbclid%3DIwAR2Sa75w9UtJqHGg6gdmQNlgBr2nXd_AMkapYBimYL1szbpZB0pp3HVuVZs

Profusa and Partners Announce Initiation of Study to Measure Early Signs of Influenza Through Biosensor Technology

https://www.prnewswire.com/news-releases/profusa-and-partners-announce-initiation-of-study-to-measure-early-signs-of-influenza-through-biosensor-technology-301014961.html

DARPA funds study on injectable biosensors

https://www.eenewsembedded.com/news/darpa-funds-study-injectable-biosensors 

Czy to tylko przypadek, że Agenda ID2020 jest wprowadzana w życie na początku tego, co WHO nazywa pandemią?

A może pandemia potrzebna jest do uruchomienia rozlicznych, niszczycielskich programów, tworzących ID2020?

Oto co ma do powiedzenia Anir Chowdhury, doradca polityczny programu rządowego Bangladeszu:

“Wdrażamy przyszłościowe podejście do tożsamości cyfrowej, które daje jednostkom kontrolę nad ich własnymi danymi osobowymi. Rząd Bangladeszu zdaje sobie sprawę, że projektowanie systemów tożsamości cyfrowej niesie ze sobą daleko idące konsekwencje jak chodzi o dostęp osób fizycznych do usług i źródeł utrzymania, ale my jesteśmy gotowi stać się pionierami tegoż podejścia”.

Wow! Czy pan Anir Chowdhury wie, w co się pakuje?

Wracamy do pandemii i paniki.

Blokada, która rozpoczęła się we włoskim Veneto, później rozszerzyła się na północne Włochy – dziś obejmuje całe państwo. Podobny zamach może wkrótce zostać zaakceptowany przez Francję i inne europejskie państwa wasalskie w stosunku do Imperium Anglo-Syjonistycznego.

(Aktualizacja:

Macron określa środki przedsięwzięte przez Włochy jako «nieproporcjonalne i przynoszące efekt przeciwny do zamierzonego»

https://www.diariodelweb.it/esteri/video/?nid=20200313-546117&utm_source=onesignal&utm_medium=push&utm_campaign=friends)

Dodajmy jeszcze, że w obiegu znajdują się liczne memoranda z treściami podżegającymi do paniki, pochodzące z najrozmaitszych agencji ONZ w Genewie. Ich kluczowe przesłanie to: odwołać wszystkie podróże służbowe, wszystkie spotkania w Genewie, wizyty w Palais des Nations, katedrze genewskiej, innych zabytkach i muzeach. Zgodnie z najnowszymi dyrektywami, wiele agencji nakazuje swoim pracownikom pracę w domu, aby nie narażać się na skażenie w środkach transportu publicznego.

Owa atmosfera paniki i strachu – kiedy prawda nie ma już więcej jakiegokolwiek znaczenia – dystansuje się od jakiegokolwiek poczucia rzeczywistości.

Ludzie nie są już więcej w stanie myśleć o przyczynach kwestii i o tym, co może się za tym ukrywać.

Nikt ci nie wierzy, kiedy opowiadasz o Event 201, o symulacji pandemii koronawirusa, o Wojskowych Igrzyskach Olimpijskich w Wuhan, o zamknięciu 7 sierpnia ubiegłego roku, laboratorium wojny biologicznej (o wysokim stopniu bezpieczeństwa) w Fort Detrick, Maryland.

To, co w pewnym momencie mogło być dla wielu impulsem do otwarcia oczu, dziś jest czystą teorią spiskową.

Zwyciężyła potęga propagandy; siła destabilizująca kraje i ich obywateli, niszcząca gospodarkę, stwarzająca trudności ludziom, którzy mogą stracić pracę, zazwyczaj tym, których najmniej na stać na to.

Coraz ważniejsze staje się przypominanie, że epidemia w Chinach wymierzona była w genom chiński.

Czy wirus zmutował później, tak, że mógł przekroczyć “granice” chińskiego DNA?

Kiedy doszło do tego, jeśli jest to prawdą?

Ponieważ na początku wiadomo było, że nawet zarażeni w innych częściach świata byli w 99,9% chińskiego pochodzenia.

A może wśród włoskich zgonów z powodu koronawirusa znalazły się również ofiary zwyczajnej grypy, ponieważ poszkodowani są przeważnie osobami w zaawansowanym wieku z problemami dróg oddechowych ?

Co wiecej, objawy infekcji koronawirusem i pospolitej grypy są bardzo podobne, ale we Włoszech nikt nie kwestionuje, ani nie sprawdza oficjalnej narracji władz?

Może też nie wszystkie szczepy koronawirusa pochodzą z tego samego laboratorium.

Dziennikarka z Berlina, z pochodzenia Ukrainka, powiedziała mi dziś rano, że na terytorium Ukrainy znajduje się około 5 amerykańskich, tzw. high security laboratoriów bio-wojennych (większość z nich przy granicy z Polską).

Nowe wirusy, laboratoria testują regularnie na ludności ukraińskiej, ale kiedy w ich otoczeniu wybuchają dziwne choroby, nikomu nie wolno o tym mówić.

https://ram.neon24.pl/post/139892,choroby-zarazy-i-bron-biologiczna-usa-na-ukrainie

http://ram.neon24.pl/post/139913,bron-biologiczna-usa-i-ukrainskie-ryzyko-dla-europy

Ukrainka stwierdza, że podobnie rzecz wygląda w Gruzji, gdzie funkcjonuje jeszcze więcej bio-war laboratoriów należących do Pentagonu/CIA i gdzie również wybuchają nowe i osobliwe choroby.

http://dilyana.bg/the-pentagon-bio-weapons/

Co się za tym wszystkim kryje?

Otóż kryje się totalny nacisk – przy pomocy sztucznie wywołanej paniki – zintensyfikowany po to, by ludzie zaczeli krzyczeć “pomóżcie nam, dajcie nam szczepionki, rozlokujcie policję i wojsko dla naszego bezpieczeństwa!”.

Ale nawet wtedy gdy rozpacz społeczeństwa nie posunie się tak daleko, władzom UE i USA z łatwością uda się narzucić wojskową fazę oblężenia w celu tzw. “ochrony ludzkiego zdrowia”.

Faktycznie, CDC – Center for Disease Control w Atlancie, opracowało już surowe, dyktatorskie dyrektywy, mające na celu “ochronę zdrowia”.

Podsumowując: możemy faktycznie znajdować się dziś w początkowej fazie wdrażania ID2020 – która obejmuje przymusowe szczepienia, redukcję populacji i pełną kontrolę cyfrową nad wszystkimi obywatelami – co prowadzi do stworzenia One World Order oraz  globalnej hegemonii finasjery (Full Spectrum Dominance, wg. określenia PNAC (Plan dla Nowego Stulecia Ameryki).

https://en.wikipedia.org/wiki/Full-spectrum_dominance

https://en.wikipedia.org/wiki/Project_for_the_New_American_Century

Może jednak na horyzoncie pełnym ciemnych chmur pojawi się jakaś smuga światła. Jakieś cudowne przebudzenie świadomości masy krytycznej, które mogłoby położyć kres temu szaleństwu. Chociaż wydaje się, że daleko nam do takiego cudu, gdzieś w ukrytym zakątku naszego mózgu, wszyscy przecież posiadamy jeszcze iskrę świadomości.

Mamy duchową zdolność do porzucenia katastrofalnej ścieżki zachodniego, neoliberalnego kapitalizmu i opowiedzenia się za solidarnością, współczuciem i miłością do własnego społeczeństwa. Może to być jedyny sposób na przełamanie impasu i zguby zachodniej, egocentrycznej chciwości.

Na podstawie:

The Coronavirus COVID-19 Pandemic: The Real Danger is “Agenda ID2020”

https://www.globalresearch.ca/coronavirus-causes-effects-real-danger-agenda-id2020/5706153

***

Przypomnijmy jeszcze, że nie tylko amerykański Żyd Michael Bloomerg nawoływał o nieleczenie starców; także żydowski szaleniec Jacques Attali postuluje od dawna o tzw. «obowiązkową eutanazję państwową» dla osób starych, twierdząc, że koszt trzymania ich przy życiu jest dla państw zbyt wysoki.

Co więcej, w swej wypowiedzi z roku 2009, Attali utrzymuje, że tam gdzie dotychczas zawiódł krach finansowy – «skuteczna, niewielka pandemia mogłaby zmusić przywódców państw do zaakceptowania stworzenia rządu światowego i policji światowej».

VIDEO: Jacques Attali – wywiad z roku 2009: «Pandemia umożliwi powołanie do życia rządu światowego»

«Une pandémie permettra d’instaurer un gouvernement mondial»

https://youtu.be/ffPPCN5NpkI

O żydowskim herszcie Attali pod linkiem:

http://ram.neon24.pl/post/138867,potworna-przyszlosc-ktora-obiecuje-nam-handeles-attali

***

Przyglądnijmy się na koniec, jakie skutki społeczne mogą pojawić wskutek rozpętania szaleńczej propagandy na temat Covid-19: Na wieść o zredukowaniu ilości wizyt krewnych, w 29 włoskich zakładach penitencjarnych miały miejsce bardzo poważne rewolty więźniów.

Dokonano zniszczeń szacowanych na wiele milionów euro; około 10 więźniów poniosło śmierć (wśród nich narkomani – wskutek overdozy leków, po tym jak opanowali apteki więzienne); kilkadziesiąt więźniów uciekło i jest nadal poszukiwanych przez policję.

VIDEO: Oto jak wyglądało niszczenie więzienia w Bolonii:

https://www.ilgiornale.it/news/cronache/spunta-documento-riservato-possibili-nuove-sollevazioni-1839902.html

VIDEO: Więźniowie podpalają w zakład penitencjarny w Mediolanie:

https://www.ilgiornale.it/news/milano/coronavirus-rivolte-carcere-san-vittore-dato-fiamme-1837952.html

https://www.youtube.com/watch?v=6_knKSEoCSw

2 VIDEO: Mafiozi uciekają z więzienia w mieście Foggia:

https://www.immediato.net/2020/03/10/in-odor-di-mafia-alcuni-detenuti-evasi-dal-carcere-di-foggia-e-caccia-alluomo-tra-mattinata-e-vieste/

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick’a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

Opublikowano za: https://ram.neon24.pl/post/153656,agenda-id2020-oto-do-czego-potrzebna-jest-zydom-pandemia

Żydowskich knowań wokół koronawirusa ciąg dalszy…

«WHO postanowiła już w styczniu, że Włochy staną się laboratorium eksperymentalnym, służącym do badania reakcji populacji na ścisłą kwarantannę…»

RAM      11 marzec 2020

Angielskojęzyczny www.4chan to panel dyskusyjny królestwa anonimowych, politycznie niepoprawnych osobników oraz hackerów, uczęszczany również przez jak najprawdziwszych agentów najrozmaitszych wywiadów (na tejże stronie, między innymi, została ujawniona lokalizacja jednego z gniazd ISISu, które następnie zostało zbombardowane przez lotnictwo rosyjskie) – opowiada jeden z włoskich blogerów śledzących coronavirus story.

www.4chan, niezwykle często ujawnia informacje zwane spiskowymi, które jednakże po krótkim czasie okazują się być prawdziwymi.

31 stycznia 2020, jeden z użytkowników witryny, określający siebie jako «osoba poinformowana», pisze na temat sytuacji we Włoszech.

Stwierdza, że:

«Światowa Organizacja Zdrowia przewiduje rozprzestrzenienie się koronawirusa na całym świecie, a także niewłaściwą wg. niej reakcję populacji i rządów zachodnich, jaka miałaby pojawić się na propozycję zastosowania przeciwdziałań w stylu chińskim.

W tym celu – pisze anonimowy informator – WHO postanowiła już w styczniu, że Włochy staną się «laboratorium eksperymentalnym», służącym do badania reakcji populacji na ścisłą kwarantannę. Natychmiast po wybuchu epidemii, Włochy zostaną oddane pod kuratelę komisarza (którym z ramienia WHO, w sposób nieoficjalny jest dziś we Włoszech Walter Ricciardi, wielokrotnie oskarżany o konflikt interesów http://www.euro.who.int/en/data-and-evidence/evidence-informed-policy-making/european-advisory-committee-on-health-research-eachr/committee-members/professor-walter-ricciardi-italy), zaś rządowi włoskiemu zostanie nakazane zamknięcie aż do odwołania największych miast włoskich».

Co jest rzeczą nader niepokojącą, po 24 dniach, przepowiednia zamieszczona na www.4chan urzeczywistniła się.

Anonymous ID:nQzQS2i3 Fri 31 Jan 2020 03:46:01 No.241674613  Report

Quoted By: >>241698420 >>241699620

«Remember, the most optimistic prediction at this point is 60,000 people are going to get killed in the next few months. It’s highly infectious with an R6, probable chance of further mutations, infectious during the prodromal phase, and it’s airborne. The only reason you’re not already seeing thousands of people confirmed outside of China yet is because the incubation period but believe me the WHO is already talking about how “problematic” modeling the Chinese response in Western countries is going to be, and the first country they want to try it out in is Italy. If it begins a large outbreak in a major Italian city they want to work through the Italian authorities and world health organizations to begin locking down Italian cities in a vain attempt to slow down the spread at least until they can develop and distribute vaccines, which btw is where you need to start investing». 

https://archive.4plebs.org/pol/thread/241674007/?fbclid=IwAR25sLA3zsX3CBvX-fvHjEeJh4UjP6srJCYUVjCQTymSEoY4rqSpkeIN2do#q241674007

Tymczasem z Chin docierają wiadomości na temat witaminy C, która w dużych ilościach, stosowana dożylnie, daje znakomite skutki w walce z koronawirusem, o czym informują lekarze chińscy. 

Opowiada o tym dr. Richard Cheng, który nawołuje jednocześnie do zorganizowania debaty ogólnoświatowej na ten temat. Protokół medyczny (po chińsku) z zastosowaniem vitaminy C, realizowany w szpitalnictwie chińskim znajduje się pod linkiem:

http://orthomolecular.org/resources/omns/v16n11-chi.shtml

VIDEO: Dr. Richard Cheng mówi o skuteczności vitaminy C w leczeniu infekcji koronawirusem

https://youtu.be/VMDX0RSDp1k

Okazuje się jednakże, iż niedawno, (żydowscy) zarządzający tzw. gigantami internetowymi, takimi jak Facebook, Amazon, Google, spotkali się w celu opracowania wspólnej strategii uniemożliwiającej rozprzestrzenianie się informacji na temat skuteczności vitaminy C w walce z koronawirusem.  

Facebook, Amazon, Google and more met with WHO to figure out how to stop coronavirus misinformation

https://www.cnbc.com/amp/2020/02/14/facebook-google-amazon-met-with-who-to-talk-coronavirus-misinformation.html?__twitter_impression=true

China Treating Coronavirus COVID-19 with Intravenous Vitamin C

https://www.globalresearch.ca/three-intravenous-vitamin-c-research-studies-approved-treating-covid-19/5705405

Jednocześnie pojawiły się wiadomości o tym, że (żydowska) Wikipedia (a raczej Syjonopedia, o czym pod linkiem: https://ram.neon24.pl/post/151410,icewhiz-philip-cross-i-mojito-paraiso), drastycznie i bezczelnie zaniża wskaźnik śmiertelności grypy hiszpańskiej z 20% do 2% i tym samym zrównuje go ze śmiertelnością jaką powoduje koronawirus.

Przed 22 lutego 2020, Wikipedia oznajmiała: 

«The global mortality rate from the 1918–1919 pandemic is not known, but an estimated 10% to 20% of those who were infected died(case-fatality ratio). About a third of the world population was infected, and 3% to 6% of the entire global population of over 1800 million[51] died.[2]» 

Aktualnie, w Wikipedii podaje się:

«It is estimated that one third of the global population was infected,[2] and the World Health Organization estimates that 2–3% of those who were infected died (case-fatality ratio)».

W ten sposób zarządzający Wikipedią chcą przekonać społeczeństwo, że koronawirus jest równie niebezpieczny jak «hiszpanka», co ułatwi zmuszenie rządów państw do zakupów szczepionki, którą w szybkim tempie obiecuje nie kto inny ale firmy izraelskie.

Israeli scientists: ‘In a few weeks, we will have coronavirus vaccine’

https://www.jpost.com/HEALTH-SCIENCE/Israeli-scientists-In-three-weeks-we-will-have-coronavirus-vaccine-619101

Wikipedia Slashes Spanish Flu Death Rate. From 20% to 2% is a quite a drop. What’s going on?

https://off-guardian.org/2020/03/09/wikipedia-slashes-spanish-flu-death-rate/

Krótko mówiąc, wszystkie drogi prowadzą do Żymu…

***

http://ram.neon24.pl/post/153438,swiat-w-rekach-rozpitych-szalencow-z-elektrodami-w-mozgu

Aktualizacja: Premier Conte ogłosił co tylko, zamknięcie na terenie całego kraju, wszystkiego za wyjątkiem sklepów spożywczych i aptek oraz zakładów produkcyjnych do dnia 25 marca.

https://www.ilgiornale.it/news/politica/conte-blinda-litalia-chiusi-bar-negozi-e-locali-pubblici-1839440.html

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick’a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

Opublikowano za: https://ram.neon24.pl/post/153614,zydowskich-knowan-wokol-koronawirusa-ciag-dalszy

Wybrane komentarze do obu artykułów

Skoro

Na Ukrainie są amerykańskie laboratoria, to ile i gdzie są ich odpowiedniki w Polsce? I dlaczego manewry w Polsce nie zostały odwołane, skoro odwołano w Izraelu, Korei południowej, oraz Norwegia i Finlandia też je odwołały? Dlaczego gen.Mika jest zarażony i tylko on? Gdzie ,, złapał,, koronawirusa?

zbig71 13.03.2020 14:13:49

Doskonały artykuł

Ponoć prowadzone są prace także nad wirusami, które podane w szczepionce, mogłyby zostać aktywowane i wywołać chorobę z opóźnieniem, za pomocą fal elektromagnetycznych, a takźe nad niewidzialnym – w normalnym świetle, tatuażem wskazującym kto przyjął szczepionkę.

Lotna 13.03.2020 15:15:15

Autor 5*

“……- to przecież można krnąbrnego poddanego odpornego na zastraszanie – ukarać bezterminowo i zdyscyplinować ostatecznie. Odciąć go od dostępu do elektronicznych środków płatniczych. Innymi słowy: uniemożliwić mu – lub grupie – kupienie czegokolwiek, gdziekolwiek i od kogokolwiek. Nie kupi ani żywności, ani ubrań dla siebie i rodziny, ani nie skorzysta z telefonu, nie opłaci czynszu, prądu, grabieżczej opłaty za śmieci, nie skorzysta z taksówki, nie pójdzie do lekarza, nie kupi leków. Nawet się nie upije i nie zapali – bo nie ma za co kupić.

Nie będzie w stanie – działając w wyższej konieczności – nawet ukraść pieniędzy, by przeżyć – bo nikt nie będzie miał pieniędzy, które można by ukraść i – jeszcze potem cokolwiek za nie kupić.

Nie napadnie w ostatecznym odruchu rozpaczy – na bank – bo w banku – nie ma pieniędzy!…. – tylko serwery…”

Andrzej Tokarski 13.03.2020 15:21:08

@Andrzej Tokarski 15:21:08

Zostanie mu tylko napaść lub włam do sklepu spożywczego i zaopatrzenie się w niezbędne artykuły.

zbig71 13.03.2020 15:27:28

@RAM 16:00:07

Chyba najprostsze rozwiązania są najlepsze. Jak już system zablokuje nam wszystko, to łom i siekiera będą ostatecznym rozwiązaniem.

zbig71 13.03.2020 16:54:42

@zbig71 16:54:42

złudzenia… przy pomocy chipa zablokują ci mozliwośc poruszania się!

RAM 13.03.2020 17:16:45

@RAM 17:16:45

To jasne, tylko wcześniej muszą mnie zaszczepić.

zbig71 13.03.2020 17:29:41

@RAM 17:16:45

…dialogi na cztery nogi… sssssss… co tak syczy? a teraz? przestało… a widzi pan…

…przestało, bo jakiś ledwie dwudziestoletni, pryszczaty, nieustannie żujący gandzię, siedzący gdzieś w bunkrze w w Arizonie, żydek – wpisał w okienko “target” – np: zbig71 – albo inny tokarski – i nacisnął, nie przestając żuć, klawisz – dezactivation, albo po prostu “off”…
… i zaraz potem taki mały, niewidoczny z ziemi dron odszukał target, rozpoznając go albo po czipie, albo po chodzie, albo po tęczówce oka, lub po mikro, czy nano- śladzie zapachowym…
…i takim małym laserkiem – odparował target, zostawiając po nim maleńką kupkę popiołu… dlatego chwilkę syczało, a potem przestało

gdy w tym czasie pryszczaty już wklepywał inny – target – nie przestając żuć gandzii

przecież ta technologia już jest dostępna

Andrzej Tokarski 13.03.2020 17:56:19

@Andrzej Tokarski 17:56:19

Idąc pańskim tokiem rozumowania, musieliby skasować od groma ludzi tu i tam. Za bardzo by to się rzucało w oczy, poza tym, po co mieliby to robić? Przecież mają koronawirusa.;)

zbig71 13.03.2020 18:25:25

@zbig71 18:25:25

…tych, co się stawiają….nie dają zaszczepić – zawsze można – odparować…:)

Andrzej Tokarski 13.03.2020 18:46:11

Niech mi ktoś wytłumaczy…

w Realu24 tytułują program o Włoszech:

“Włochy pogrążone przez koronawirus! Tysiące ofiar epidemii!”

Jest około 14 000 chorych na grypę, z których dominująca większość siedzi w domu i zdrowieje… do dnia dzisiejszego wymiotło 1 266 schorowanych staruszków, którzy jak pokazałem w moich artykułach umierali corocznie i bez koronawirusa…

https://www.ilgiornale.it/news/cronache/coronavirus-quasi-15mila-i-malati-250-decessi-solo-giorno-1840506.html

czemu oni robią w tej telewizji taką złą robotę, panikując ?

RAM 13.03.2020 19:04:02

@RAM 19:04:02

Nabijają sobie kabzę. W końcu nie codziennie taki koronawirus się pojawia, to korzystają z okazji.

zbig71 13.03.2020 19:11:56

@zbig71 17:29:41

Tiaaa …
https://www.msn.com/de-at/nachrichten/wissenschaft/biosensor-unter-der-haut-soll-pandemien-k%C3%BCnftig-verhindern/ar-BB10W17z?li=BBqg6Q5

trojanka 13.03.2020 20:37:30

Najświeższe, oficjalne wiadomosci na temat koronowirusa z USA

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/us/

RAM 11.03.2020 22:59:10

Od jutra dalsze zaostrzenia stanu wyjątkowego we Włoszech

zamknięte bary, restauracje, itp. … otwarte sklepy spozywcze, apteki, zakłady produkcyjne…
https://www.ilgiornale.it/news/politica/conte-blinda-litalia-chiusi-bar-negozi-e-locali-pubblici-1839440.html

RAM 11.03.2020 23:05:04

Po prostu

Żydzi bardzo chcą ukręcić sobie bat na własną dupę. Naprawdę widać, że nie mogą się tego doczekać. A jak ktoś czegoś bardzo chce, to w końcu to dostanie.

zbig71 11.03.2020 23:12:37

@zbig71 23:12:37

oby, bo szlag trafia i krew zalewa gdy się obserwuje co skooooorvysyństwo wyprawia… chcą zniszczyć Włochy!… doszczętnie!

RAM 11.03.2020 23:16:12

@RAM 23:16:12

Z tego, co kolega pisze, to chcą opchnąć całemu światu swoje zasrane szczepionki, bo oczywiście ONI je akurat posiadają. Czy to nie dziwne, że akurat ONI!?

zbig71 11.03.2020 23:31:48

Moderna Ships mRNA Vaccine Against Novel Coronavirus (mRNA-1273) for Phase 1 Study

Headquartered in Cambridge, Mass., Moderna currently has strategic alliances for development programs with AstraZeneca, Plc. (Nasdaq: AZN) and Merck, Inc. (Nasdaq: MRK),

as well as the Defense Advanced Research Projects Agency (DARPA), an agency of the U.S. Department of Defense;

the Biomedical Advanced Research and Development Authority (BARDA), a division of the Office of the Assistant Secretary for Preparedness and Response(ASPR) within the U.S. Department of Health and Human Services (HHS). Moderna has been named a top biopharmaceutical employer by Science for the past five years. To learn more, visit www.modernatx.com.

https://investors.modernatx.com/news-releases/news-release-details/moderna-ships-mrna-vaccine-against-novel-coronavirus-mrna-1273

RAM 12.03.2020 00:09:34

@zbig71 23:31:48

Event 201 i Bill Gates
Za całą akcją, stoi kreator światowego ludobójstwa, ukrytego pod maską charytatywności – Bill Gates, który pod koniec 2019 roku, na konferencji Event 201, zaprezentował szczepionkę przeciw grypie i koronawirusowi, zawierającą iD – microchip 5G.
Sztuczne iD, powiązane z microchipem 5G (nano chip), infiltruje neurony i znakuje mózg cząstkami metalu, który w efekcie owego znakowania, lepiej przewodzą fale elektromagnetyczne oraz atakują system odpornościowy … i rozdrodczy, w celu jego przeprogramowania, wyjałowienia, prowadzącego do celowej bezpłodności, przynoszącej zysk medycynie i farmacji, na której zarabiają i bazują ludzie pokroju Billa Gatesa, finansującego technologie zabijania w imię poprawności politycznej, która ustaliła próg ludzkiej populacji na 500 milionów istnień.

http://www.prisonplanet.pl/polityka/bill_gates_wybawca_z,p754139539

Uchoigielne 12.03.2020 02:50:29

Choroba Radiacyjna, czy grypa ?!

Choroba radiacyjna, ma te same objawy, co grypa:
Ogólne osłabienie, temperatura,zmniejszenie ilości limfocytów we krwi, obniżenie odporności ustroju, drgawki, utrata przytomności, objawy ze strony przewodu pokarmowego z charakterystycznymi krwawymi biegunkami, skaza krwotoczna oraz zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej z obrzękami …

Test 5G, ze zwiększoną radiacją falową.
Warto zwrócić uwagę, że w Chińskim Wuhan i Włoskim – Codogno … , celowo zwiększono normy promieniowania sieci 5G, obecnie radiacja, stukrotnie przekracza normy bezpieczeństwa, co bezpośrednio przekłada się na zdrowie całej mieszkającej tam populacji.
Najemnicy szamańskiego rządu globalnego, ubrani w barwy polskiego rządu handlowego i partii politycznych, doprowadzili do stukrotnego podwyższenia dopuszczalnych norm promieniowania elektromagnetycznego, które już dziś powoduje raka, udary, wylewy i tysiące innych chorób …
Sprzedaż zdrowia publicznego, to rozłożone w czasie ludobójstwo, rozwijające rynki licencjonowane, przez państwo i ubrane w slogan monopoli.

Choroby i dolegliwości zdrowotne, spowodowane polami elektromagnetycznymi o wysokiej częstotliwości :
Emitery mikrofal, takie jak : stacje bazowe (wszystkich Gen-eracji, w tym szczególnie LTE i 5G ), routery Wi-Fi, radary, telefony, laptopy, smartphone, smart tv, urządzenia bezprzewodowe oparte na wi-fi i bluetooth, telefony typu dect, smart meter – inteligentne liczniki … , powodują następujące choroby i dolegliwości zdrowotne :

A. Zaburzenia snu, bezsenność, płytki sen, wybudzenia, a także drgawki ciała i wewnętrzne drżenie. (Zbieżność)
B. Obniżenie sprawności umysłowej, problemy z koncentracją, rozkojarzenie, rozdrażnienie, a także spowolnienie. (Zbieżność)
C. Podenerwowanie, drażliwość, wybuchy agresji.
D. Osłabienie pamięci krótkotrwałej.
E. Bóle głowy, uczucie ucisku w głowie. (Zbieżność)
F. Zawroty głowy i zaburzenia równowagi. (Zbieżność)
G. Tinnitus – przejściowe piski lub szumy, słyszalne w uszach lub głowie (Zbieżność)
H. Uczucie dyskomfortu (Zbieżność)
I. Nadpobudliwość / zaburzenia zachowania (objawy ADHD)
J. Choroby psychiczne, w tym schizofrenia i inne zaburzenia o podłożu psychicznym (dziwne stany psychiczne)
K. Problemy z tarczycą (głównie u kobiet) (Zbieżność)
L. Osłabienie systemu immunologicznego (odpornościowego) (Zbieżność)
Ł. Senność, przewlekłe zmęczenie, uczucie wyczerpania ( niemożliwość regeneracji sił ) (Zbieżność)
M. Depresje, myśli samobójcze, chwiejność nastroju, przygnębienie, problemy emocjonalne (Zbieżność)
N. Chwilowe bóle w różnych częściach ciała (nerwobóle) (Zbieżność)
O. Wzrost poziomu hormonów
P. Zaburzenia w popędzie seksualnym (Zbieżność)
R. Choroby nowotworowe – białaczka (rak krwi), chłoniak (rak węzłów chłonnych), nowotwory mózgu, nowotwory układu nerwowego (w tym nowotwór osłonek nerwów obwodowych oraz nerwiak zarodkowy – neurobiastomia), szpiczak, rak tarczycy, rak kości, rak piersi, rak prostaty, rak jąder, rak jajników, nowotwory wątroby, rak płuc, rak nerek.
S. Bóle mięśni, bóle stawów (Zbieżność)
T. Trwała bezpłodność, zaburzenia płodności (problemy z zajściem w ciąże, które ustępują po dłuższym odizolowaniu od pola)
U. Poronienia, uszkodzenia dna, uszkodzenia komórek jajowych (Zbieżność)
V. Problemy z sercem – bóle w okolicy serca, arytmia serca, zmiany w badaniu ekg, zmiany w badaniu eeg. (Zbieżność)
W. Choroby skórne, swędzenie skóry, pieczenie skóry (Zbieżność)
X. Choroby neurologiczne, stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne, objawy autyzmu u dzieci, choroba Perkinsona, choroba Alzheimera (Zbieżność)
Y. Zmiany w morfologii krwi (spadek płytek krwi, zmiana ilości białych i czerwonych krwinek) (Zbieżność)
Z. Ciągłe poczucie niepokoju
Ź. Zawały serca, problemy z ciśnieniem krwi (zbyt wysokiem lub zbyt niskie)
Ż. Udary, wylewy (co 6,5 minuty ktoś pada ofiarą technokracji)
Ponadto: niewydolność krążenia, zwiększone ryzyko wystąpienia miażdżycy, skoki adrenaliny, bóle kręgosłupa, alergie, drżenie rąk, napady gorąca i zimna, bóle nerek, kaszel – niedający się niczym wyleczyć, zaburzenia czucia – dotyku, duszności, zaburzenia wzrokowe – choroby oczu ( w tym zaćma), wzmożona potliwość, zaburzenia przewodu pokarmowego, nadwrażliwość na słońce, uczucie pełzania pod skórą, elektryzujące się włosy, stany zapalne naczyń krwionośnych, nadwrażliwość słuchowa – bóle uszu, brak apetytu, mrowienie ramion i nóg, anemia (niedokrwistość), choroby genetyczne u dzieci, spadek libido … (duża zbieżność)

Liga Świata – akademia filozoficzna dydymusa

Uchoigielne 12.03.2020 03:18:20

@RAM 23:16:12

Witam
Raczej chcą przejąć totalną kontrolę bo przez Włochy będą się pchać do Europy jak już wysiądą z pontonów. …
Pozdrawiam

JimA 12.03.2020 06:14:47

@autor

W Polsce od miesiąca pan Jerzy Zięba apeluje do lekarzy ,ministrów i władz o zastosowanie protokołu witaminy C w leczeniu zainfekowanych koronawirusem. Zastosowane przez lekarzy na własną odpowiedzialność wlewy dożylne askrobinianu sodu(wit.C) uratowały życie pacjentów będących w stanie agonalnym.
Ale jest to wołanie w puszczy. Żydostwo w Polsce rzuciło się Ziębie do gardła wyzywając go od szarlatanów, znachorów i pasożytów żerujących na ludzkiej krzywdzie. Oczywiście zablokowano mu konto na jutubie z filmem o zastosowaniu witaminy C a lekarzom którzy chcieli by stosować tą metodę zagrożono natychmiastowym usunięciem z grona lekarzy i pozbawieniem wykonywania zawodu.

Pan J. Zięba na swojej stronie na faceboku radzi Polakom jak zminimalizować możliwości zainfekowania się tym śmiercionośnym wirusem zaaplikowanym przez światowych bandytów ludzkości na świecie.

Jeżeli ktoś chce posłuchać co ma do powiedzenia ten człowiek,a przekazuje wiedzę zaczerpnięto z badań naukowych na całym świecie to zapraszam na stronę:

https://www.facebook.com/ukryteterapie/

matterhorn 12.03.2020 09:23:36

@matterhorn 09:23:36

Jerzy Zięba swego czasu poświęcał na swoim kanale sprawie 447, co bardzo musiało nie podobać się starszym i mądrzejszym. W związku z tym jest ,,szarlatanem,, podwójnym , bo po pierwsze jest przeciwnikiem przymusowych szczepień i innych terapii dla gojów, no i ta sprawa z żydowskimi uproszczeniami, dlatego faceta medialnie gnoją, nasyłają na niego kontrole i zamykają mu jego biznes.

zbig71 12.03.2020 11:07:11

@matterhorn 09:23:36

to samo robi we Włoszech dziennikarz Adriano Panzironi, znienawidzony przez lobby lekarzy, farmaceutów i dziennikarzy, a nawet przez piekarzy, jako że lansuje dietę low carb…

low carb FUNKCJONUJE w niewiarygodny wręcz sposób!… przestaje się chorować, nic się człowieka nie czepia, wypróbowałem na sobie!

https://youtu.be/C5DjU7qaIEA

RAM 12.03.2020 15:24:56

@matterhorn 09:23:36

*5 tak! Protokół C jest skuteczny… z tym, że rodzi się pytanie :

DLACZEGO?! wlewy dożylne wit. C są tak samo skuteczne wobec wira Covid2020 jak i wobec choroby popromiennej???!!!
No pozdrawiam Wszystkich 🙂

JimA 12.03.2020 16:33:36

@JimA 16:33:36

Otóż… “… mamy problem”. Witamina C w ilościach, liściach i niedojrzałych owocach chroni nie tylko przed bakteriami ale i wirami. Tak, chroni. Każda ilość! Pytanie jest inne: dlaczego ?! ustrój-organizm- nie rozpoznaje “intruza Covid” przez ponad dwa tygodnie?- odpowiedź pewnie jest prosta: bo- to przyjazny intruzowirus ;)…
Panowie i Panie, wiosna w natarciu :), wszelkie zielone , wyposażone w C i żelazo naciera! 🙂
Pozdrowienia z … pola:)

JimA 12.03.2020 16:45:20

@takisobie 19:38:39

🙂 Dzika zakwitnie za dwa miesiące/ trzy- owoce wyda nieco później… Ale dzika róża, tak, jak najbardziej, masz rację. Ja zbieram i zużywam na bieżąco… kozom daję, też, od paru lat :)… 🙂

JimA 12.03.2020 20:04:10

@takisobie 19:38:39

Ja polecam śledzić codzienne wzrosty pokrzywy!:) Dobra na wszystko i do jajecznicy… 🙂

JimA 12.03.2020 20:06:11

@takisobie 19:40:45

chodzi o dietę niskowęglowodanową!
najlepiej wyłączyć je całkowicie!

RAM 13.03.2020 16:01:41

Opublikowano za: https://ram.neon24.pl/post/153656,agenda-id2020-oto-do-czego-potrzebna-jest-zydom-pandemia

https://ram.neon24.pl/post/153614,zydowskich-knowan-wokol-koronawirusa-ciag-dalszy

Comments

 1. patoz says:

  Z całym szacunkiem dla tego portalu “gówno” zwane koronawirusem zaszachowało świat pod dyktando syjonistów. Dla normalnie myślącego człowieka, obdarzonego empatią i wrażliwością taka manipulacja jest nie do pomyślenia. I to właśnie wykorzystują te wraże świnie. Henry Ford kiedyś wypowiedział znamienne słowa, że należy się pozbyć (odsunąć od decyzyjności) 50 najbardziej wpływowych żydów a nie będzie na świecie głodu i wojen (to nie cytat, tylko przytoczenie sensu wypowiedzi)

 2. privatus says:

  Kolejny szkodliwy artykuł nt. koronawirusa. Ignoruje się fakty dotyczące obecnej epidemii. B. krótko: wysoka zaraźliwość, jeśli nie zastosuje się nadzwyczajnych środków może spowodować zarażenie chorobą większość społeczeństwa, co w połączeniu z wysoką śmiertelnością może spowodować wielką ilość ofiar, większą niż grypa spowodowała przez wiele dziesięcioleci. Zostanie przekroczone wiele granic wydolności różnych służb państwowych (co widać już np. we Włoszech – brak łóżek, respiratorów itd.).

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Nakręcana psychoza strachu pogłębia zaraźliwość, i wyłącza myślenie, tylko nie niewiele mówi się na razie i o subiektywnych sterowanych sposobach rozprzestrzeniania się tej choroby. A śmiertelność nie można odnosić do stwierdzonych badaniami zakażonych, lecz tą liczbę jak mówią znający temat wirusolodzy należy przemnożyć przez 10-100 i do tej liczby odnosić liczbę zgonów. Ta liczba jest mniejsza niż przy grypie. Zresztą Chiny i Korea sobie z tym poradziły i epidemia jest tam wygaszana. Innym sposobem jest porównanie liczby zgonów z koronowirusa ( z których znaczna cześć jest wynikiem innych chorób) do śmiertelności dziennej i rocznej w Polsce i świecie z podziałem na choroby i wtedy wyjdzie czarno na białym, że jest to przede wszystkim nakręcana psychoza strachu !!!

   • privatus says:

    Odpowiadając, nie można mieszać ze sobą faktów dotyczących działań mediów (“im więcej emocji tym lepiej” itd.) i finansjery (która wykorzysta kryzys do kolejnego “strzyżenia owiec”) z faktami dotyczącymi samej choroby i rozwoju epidemii. Powoływanie się na wygaszanie choroby przez Chiny i Koreę Południową by nadmiernie uspokajać jest bez sensu. Zarówno Chiny jak i Korea Płd. zastosowały nadzwyczajne, totalitarne środki, jakie w Europie nie są i nie będą stosowane. W większości krajów europejskich, o ile nie zmienią swojego podejścia, dojdzie do wielu kryzysów, gospodarczych i społecznych, które będą rozgrywane przez media, będące pod kontrolą wielkich tego świata.
    Należy więc uspokajać, wyjaśniając jakie będą skutki i jak ich unikać, a nie poprzez bagatelizowanie problemu wirusa jako takiego. Bagatelizowanie będzie tylko pogłębiać ten kryzys. Panika wynika głównie ze strachu przed niewiadomą co będzie dalej oraz z pojawiania się groźnych zdarzeń, na które ludzie nie są przygotowani.
    Co liczb mówiących, że liczba chorych jest 10 do 100 razy większa – to też trzeba wyjaśnić na czym to polega. Rozwój epidemii ma kilka etapów. Jednym z nich jest wykładniczy wzrost liczby zarażonych. Na tym etapie dochodzi do podwojenia liczby zarażonych co od ok. 2 do 6 dni. Średni czas wykrycia to znacznie ponad 6 dni, więc wykrytych przypadków jest oczywiście dużo mniej niż istniejących faktycznie. Ale nie można w prymitywny sposób wykorzystywać tego faktu do zaniżania współczynnika śmiertelności. Do oceny tego współczynnika trzeba brać pod uwagę liczbę wyleczonych i liczbę zgonów z powodu tego wirusa oraz oszacować wykrywalność, która w przypadku dzieci może być mniejsza, ale nie wśród dorosłych i starszych. Z różnych analiz, na podstawie dostępnych danych łatwo oszacować, że śmiertelność z powodu koronawirusa jest dużo większa niż z powodu grypy. Fakt, że na razie mniej ludzi umarło z powodu tego wirusa niż np. grypy, nie oznacza, że też tak będzie, jak się nie stłumi rozwoju epidemii.
    Trzeba brać pod uwagę realne duże ryzyko śmierci osób starszych i chorych (np. na astmę) w przypadku zarażenia, które nie wynosi ułamki promila, ale liczy się w procentach (do kilkunastu %), szczególnie, gdy braknie respiratorów itp., co już się dzieje we Włoszech.

    • Klub Inteligencji Polskiej says:

     Wobec tego co Pan napisał w części się zgadzamy, w większości nie i do tego się odniesiemy:
     Po pierwsze – pisze Pan “Powoływanie się na wygaszanie choroby przez Chiny i Koreę Południową by nadmiernie uspokajać jest bez sensu. Zarówno Chiny jak i Korea Płd. zastosowały nadzwyczajne, totalitarne środki, jakie w Europie nie są i nie będą stosowane.”
     Powtarza Pan nieprawdziwe informacje przygotowanej antychińskiej kampanii Zachodu, które w niewielkim stopniu są prawdziwe. Napisane zresztą w większości eleganckim oxfordzkim angielskim. Niech Pan porozmawia z kimś kto był dłużej w Chinach to Panu powie, że to co stworzyła propaganda Zachodu o Chinach jest nieprawdą. Natomiast w części przypadki nagłej śmierci ludzi na ulicy ( jeśli nie zostały aktorsko nagrane) mogły być efektem zastosowania broni technotronicznej za pomocą sieci 4G i 5G. Masztów tej ostatniej jest zainstalowanych w Wuhan – 10 000, chyba najwięcej na świecie jeśli chodzi o tej wielkości miasto.
     Po drugie – wygaszanie choroby w Chinach i Korei Południowej jest skuteczne z dwóch powodów: sprawnej organizacji kwarantanny ( po początkowym błędzie władz lokalnych w Wuhan, które skupiały zarażonych w dużych zbiorowiskach w tym szpitalach) oraz skutecznym leczeniu za pomocą witamin ( głównie wit. C), w Korei dodatkowo terapia tlenową oraz prawdopodobnie lekiem kubańskim skutecznym na wirusy. W Europie w tym w Polsce jest szczelna cenzura w mediach wśród czołowych przedstawicieli medycyny na temat tych terapii, ale to i tak wyjdzie na jaw, jak śmiertelność będzie wzrastać, i będą musieli to zastosować, bo ryzykują w obecnej chwili skazaniem na więzienie.
     Po trzecie –
     W jednym z najbardziej ciężkich dni dla koronawirusa w Chinach (10 lutego 2020 r.) zmarło 108 osób. Ale w ten dzień, globalnie:
     • 26 283 osoby umarło od nowotworu;
     • 49 041 ludzi umarło od choroby sercowo-naczyniowej;
     • 4383 ludzi umarło od cukrzycy .
     Tymczasem, samobójstwo popełnia średnio 2191 osób
     Komary zaraziły śmiertelnie ponad 2740 osób, i….
     I ludzie zabijają średnio 1287 swoich braci, każdy boży dzień.
     W komentarzu Sabina Gatti przytacza wypowiedź Grupy włoskich lekarzy, którzy mówia BASTA! i tak piszą: / tłumaczenie gogle, ale da się b. dobrze zrozumieć`: “Na przykład na całym świecie, zgodnie z najnowszymi wiadomościami (Ansa) z 22 lutego 2020 r., Istnieją odpowiednio: 77 662 zainfekowanych 21 029 uleczonych 2360 zgonów. Witryna Epicentro pisze: „Globalnie wirus grypy atakuje od 5 do 15% dorosłej populacji każdego roku (tj. Od 350 milionów do 1 miliarda ludzi)”. WHO następnie lepiej określa skutki: „Od 3 do 5 milionów zgłaszanych przypadków grypy rocznie przekształca się w powikłania, które powodują śmierć w około 10% przypadków (tj. Od 250 do 500 tysięcy osób), zwłaszcza między grupy ryzyka (dzieci poniżej 5 lat, osoby starsze i osoby z chorobami przewlekłymi). ” 2360 zgonów Covid-19 wydaje się zatem bardzo małą liczbą (mniej niż 1%) w porównaniu z roczną śmiertelnością oczekiwaną z powodu normalnej grypy. Wobec czegoś, co wydaje się być bardziej zaraźliwe niż inne choroby zakaźne, ten koronawirus nie jest zatem bardzo śmiertelny i rozprzestrzenia się absolutnie mniej niż jakikolwiek wpływ przeszłości ……. strach i panika są silnymi środkami immunosupresyjnymi)” za: https://ovidionews.it/corona-virus-adesso-basta-associazione-di-714-medici-contro-ogni-allarmismo/?fbclid=IwAR0xYfe3tOQYy9bGQjSB3Qx7OLlJqJfDwzbvX2w3xHJNEqzxPMMxzz32iu0
     Po czwarte – nie można odnosić wskaźnika śmiertelności do osób, u których stwierdzono jednoznacznie testem zakażenie, nawet po pewnym czasie, ponieważ tych zakażeń jest według chyba włoskiego wirusologa 10-100 razy więcej, a większość uśpiona ponieważ organizmy zwłaszcza młode maja silny system immunologiczny. Takie podejście jak na globalnej stronie: https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6 jest niestety manipulacją statystyczną, aby napędzać psychozę strachu. Kanclerz Merkel stwierdziła, że w Niemczech zakazi się wirusem 60-70% społeczeństwa. I nie jest ważne czy przesadzała czy nie, trzeba przyznać że rozszerza się bardzo skutecznie i za mało miejsca, aby omawiać inne sposoby niż powszechnie podawane czyli ludzie od ludzi. A zatem uzasadnione jest porównanie i w świecie i w Polsce śmiertelności rocznej, czy dziennej na poszczególne rodzaje chorób !!!
     Pozdrawiamy

     • privatus says:

      Od. 1 i 2
      “Powtarza Pan nieprawdziwe informacje przygotowanej antychińskiej kampanii” – fakt, że taka kampania istnieje nie oznacza, że wszystko, co mówią media zachodnie nt. Chin jest nieprawdą. By komuś zarzucać, że powtarza nieprawdziwe informacje, trzeba mieć solidniejsze podstawy. Czy nie jest prawdą, że Chiny mają b. rozbudowany system inwigilacji, który pozwala im w znacznym stopniu kontrolować to co się dzieje w miastach? To właśnie ten system znacząco pomógł im w szybszym odseparowywaniu osób zarażonych. Podobnie stało się w Korei Południowej (inna sprawa, że chyba przy okazji epidemii wyszło to na jaw). Z relacji Polaków mieszkających w Wuhan można było dowiedzieć się też o innych drastycznych metodach.
      “przypadki nagłej śmierci ludzi” – nie słyszałem o takich, jeśli coś takiego pokazali, to faktycznie mogła to być manipulacja. Pokazywanie tylko przypadków bez szerszego kontekstu to jedna z podstawowych metod manipulacji.
      “mogły być efektem zastosowania broni technotronicznej za pomocą sieci 4G i 5G” – co to ma być? odnoszenie się do jakiś przypadków w taki sposób, nie mając żadnych dowodów? Takie spekulacje też bardziej wyglądają na manipulacje niż na rzetelne podejście do sprawy.
      “skutecznym leczeniu za pomocą witamin” – interesujące – może Pan(i) podać jakieś źródła?

      Od. 3
      Tego typu porównania, jak porównywanie liczb bezwzględnych dotyczących zbiorowości o różnych liczebnościach oraz porównywanie tychże w dla epidemii stłumionej na początkowym etapie do innych zachorowań jest też manipulacją. Brak tylko odwołań do przypadków naturalnej śmierci na świecie 🙂 Gdyby nie udało się Chinom stłumić epidemii, to byłyby setki milionów zarażonych i dziesiątki milionów zgonów. Wirus grypy jest groźny, kilka rzędów wielkości mniej śmiertelny niż coronavirus oraz znacznie mniej zaraźliwy. Wiarygodnych źródeł nt. temat jest mnóstwo, wystarczy wygooglować.
      “Panika jest szkodliwa” – truizm.
      Od. 4.
      Ech, proszę wejść głębiej w szczegóły, zrozumieć na czym polega wykładniczy wzrost i co z tego wynika. (Można sobie też przeanalizować/poczytać o piramidach finansowych, które mają wiele wspólnego z rozwojem epidemii.) Można się wspomóc wykresami statystyk w czasie, np. tu: https://www.worldometers.info/coronavirus/coronavirus-cases/ i podstronach poszczególnych krajów, np. Włoch: https://www.worldometers.info/coronavirus/country/italy/.
      A propo statystyk – warto posługiwać się liczbami względnymi, a nie bezwzględnymi. Np. w Chinach jest 56 potwierdzonych przypadków na milion, a we Włoszech 409, przez co Chinach nie doszło osiągnięcia granic wydolności służb, w IT już są przekraczane kolejne granice (np. brak łóżek w szpitalach, respiratorów czy miejsc w kostnicach). Przekraczanie granic wydolności powoduje zwiększanie śmiertelności.

     • Klub Inteligencji Polskiej says:

      Drogi Panie – Pan chyba nie czytał tekstu, pod którym zamieścił Pan komentarze, albo Pan nie czytał ze zrozumieniem. Tam jest większość wyjaśnione w kompetentnym wywiadzie i innych udokumentowanych relacjach. Daliśmy Panu dodatkowe wyjaśnienia w komentarzach, których chyba także Pan nie rozumie, tylko uparcie kontynuuje sofistykę na temat trzeciorzędnych szczegółów, także wątpliwymi argumentami, kiedy ma Pan całościowy obraz wyjaśniający najważniejsze kwestie. Podsumowując: Pandemia medialna strachu jest stokroć groźniejsza niż faktyczny koronawirus. Na tym kończymy dyskusje z Panem.

 3. inteligent1444 says:

  Dla tych, którzy szukają prawdy. Nie będę się kłócić ani debatować o tym, co zamierzam się podzielić. Weź to lub zostaw, ale oto co jest:

  Tego ranka o 4:30 premier Kanady Justin Trudeau został skazany przez USA za przestępstwa korporacyjne i finansowe. Właściciele mediów zostali pouczeni, aby prać mózgi wszystkim, że Trudeau i jego żona mają wirusa Corona i że nie wyjdą z domu przez jakiś czas.
  Tom Hanks został aresztowany 48 godzin temu za pedofilię i jest obecnie przetrzymywany w pokoju hotelowym w Australii, odmawiając powrotu do USA. Następnymi aresztowaniami celebrytów będą Celine Dion, Madonna, Charles Barkley i Kevin Spacey. Wszyscy będą zgłaszać infekcje wirusem Corona.Włoskie lotniska zostały całkowicie zamknięte, ponieważ ponad 80 Watykanowi i urzędnikom finansowym skazano te same przestępstwa za przestępstwa finansowe, pedofilię, handel dziećmi i wykorzystywanie seksualne.
  Zjednoczone Emiraty Arabskie dokonały masowych aresztowań własnej rodziny królewskiej i jej oddziałów.Harvey Weinstein, skazany na hollywoodzkiego gwałciciela, zgodził się na układ w zamian za swoje zeznania przeciwko setkom najlepszych hollywoodzkich celebrytów i ich zaangażowaniu w biznes narkotykowy, pedofilię i handel dziećmi. Zamiast 55-letniego wyroku otrzymał jedynie 23-letni wyrok. W zamian przedstawił zeznania przeciwko niektórym z największych i najpotężniejszych nazwisk, w tym księciu Andrew Wielkiej Brytanii, byłemu prezydentowi Bill Clinton, byłemu wiceprezydentowi Joe Biden, Tom Hanks, Oprah, Ellen DeGeneres, Quentin Tarantino, Charlie Sheen, Bob Saget, Kevin Spacey, John Travolta, Steven Spielberg, Podesta, NXIVM i PIZZAGATE kluby zajmujące się handlem seksualnym oraz setki innych, którzy byli bezpośrednio związani z Jeffreyem Epsteinem.
  Jeffrey Epstein podobnie mógł zawrzeć układ i sfałszować samobójstwo w więzieniu w zamian za zeznaniaDyrektorzy niektórych dużych światowych korporacji zostali oskarżeni / aresztowani, a niektórzy zostali zmuszeni do rezygnacji – wszystko w ciągu ostatnich 30–60 dni – takich jak prezesi NBA, Harley Davidson, Fundacji Billa Gatesa, Intel, McDonald’s, Cesar Nagrody i Disney; Watykański Szef Policji; itd. W ciągu najbliższych 3 miesięcy nadejdzie około 700–800 kolejnych rezygnacji.Stworzony przez laboratorium wirus Corona był przykrywką dla programu masowych obowiązkowych szczepień.
  Teraz stał się największą tajną operacją wywiadowczą USA, jaką świat kiedykolwiek widział. Ta masowa operacja mająca 158 000 aresztowań usunie i schwyta największych złych i skorumpowanych polityków, celebrytów i dyrektorów generalnych, w tym globalne elity i bankierów, takich jak George Soros, urzędnicy ONZ i założyciele GRETA, inne korporacje.
  Prezydent Trump wygra wybory w 2020 r., A aresztowania byłych prezydentów USA nastąpią na początku 2021 r. Wszystkie poważne aresztowania zostaną przedstawione przez media jako teorie przypadkowe lub spiskowe. Wszystkie aresztowane osoby otrzymają „Rommel Death”, co oznacza, że będą mieli wybór między śmiercią przedstawioną publicznie jako samobójstwo lub przypadkową śmiercią w zamian za zapewnienie, że jego reputacja pozostanie nienaruszona, lub, alternatywnie, mogą zdecydować się na proces karny, który doprowadziłby do publicznej hańby.

  Niektórzy przywódcy religijni zostaną aresztowani lub zmuszeni do rezygnacji, a niektórzy nagle „zachorują”.
  Watykan będzie pierwszym, a Papież zostanie usunięty w 2020 roku.

  Produkcja wydobytego przez człowieka Adrenochromu zostanie ujawniona, a Hollywood i Watykan zostaną ujawnione jako bezpośrednio odpowiedzialne. Po tym nadejdzie dwumiesięczne całkowite zamknięcie najpopularniejszych instytucje na świecie, takich jak szkoły, giełda papierów wartościowych, niektóre banki, lotniska, żegluga, podróże, imprezy, gale, wystawy, gry sportowe, mistrzostwa sportowe, ceremonie wręczenia nagród muzycznych , Mecze NBA / NHL / Baseball oraz rejsy statkami.
  Będą niedobory żywności i stopniowa utrata energii elektrycznej. Ceny gazu spadną, koszty żywności wzrosną, ubezpieczenie wzrośnie, zapasy złota i srebra spadną, a wiele korporacji zbankrutują lub poniosą znaczną stratę finansową, na przykład w przypadku tego, co stanie się z Air Kanada, Disney i Coca-Cola.

  Witamy w Przebudzeniu Geatów. To, co się wydarzy, zmieni świat na zawsze. Zostało to skopiowane i wklejone z innego źródła.

 4. inteligent1444 says:

  Teraz jak sprawdzałem tłumaczenie z angielskiego, chcę tylko poprawić od kogo (w 99%) wydobywało się w bestjarski sposób Adrenochromu – od Małych, zastraszonych do zwariowania dzieci!

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Prośba techniczna o załączenie linku do źródła. To co Pan napisał jest zapowiadane i było wiele przecieków o tej akcji, od kilku, a nawet kilkunastu lat. Przygotowania do tych zmasowanych aresztowań według już obecnie 160 tysięcy zamkniętych aktów oskarżenia przez Tajne Trybunały w USA, przyspieszyły po wyborze Trumpa. Na naszej stronie jest co najmniej kilkanaście tekstów na ten temat. “Pietą achillesową” globalistów, w tym syjonistów, jest cały łańcuch przestępczych działań począwszy od PedoGate poprzez pedofilie, niewolnictwo i handel dziećmi, tortury, kontrole umysłu, a na składaniu ofiar z ludzi, głównie z dzieci w rytuałach satanistycznych kończąc. Czyli wreszcie się zaczyna długo zapowiadane i przygotowywane wyburzanie NWO i aresztowanie jego ważniejszych funkcjonariuszy. W skali świata może to by więcej niż kilkaset tysięcy. Polecamy nasz artykuł na ten temat, sprzed blisko 3 lat, wraz z załączoną na linkach na końcu tego artykułu większością tekstów na ten temat: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/07/czy-pizzagate-pedogate-sa-glownym-narzedziem-kontrolowanego-wyburzenia-nowego-porzadku-swiata-nwo-i-wladzy-satanistow/

 5. inteligent1444 says:

  TYLKO jeden przykład, że to co pisałem jest dużo prawdopodobne
  Z dziszejszego sajta kanadyjskiego (kto zna angielski, latwo sprawdzi)

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Dziękujemy za podanie linku do źródła. Odnieśliśmy się do Pana poprzednich komentarzy potwierdzając prawdopodobieństwo tego co Pan przetłumaczył i podesłał, za co dziękujemy.

 6. vill5 says:

  Ja mam takie pytanie, skoro sprawa jest tak bardzo poważna, dlaczego nie uświadamiacie ludzi na szeroką skalę? Na waszą stronę trafilam przez przypadek, dlaczego nie zbierzecie ludzi, którzy będą działać? Dlaczego nie zlikwidujecie nadajników, każdy wie , że są szkodliwe. Gdzie się podziało Annonymous kiedy jest potrzebne do informowania ludzi? Naprawdę mamy możliwości, trzeba tylko chcieć, to trudne, oczywiście, ale nie niewykonalne. Jeśli jesteście pewni swoich publikacji rozsiewajcie je gdzie się da, jeśli trzeba przejmijcie media to też się da zrobić, trzeba tylko odpowiednich ludzi.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Bardzo dobrze jest radzić innym, ale najlepiej dać samemu przykład jak to robić. My dajemy informacje panoramiczne o świecie, w którym żyjemy. Natomiast zmiany są możliwe wtedy, gdy przekroczona zostanie “masa krytyczna” w świadomości znacznej części populacji, aby zacząć dokonywać zmian. Zrobią to przede wszystkim ludzie młodzi, a ten wstrząs w skali globalnej, będzie akceleratorem przyspieszonych zmian.

Wypowiedz się