Steele & Cassidy update, KORONAVIRUS i Memy, reset finansowy i więcej, 20 Marca 2020

Systemowe połączenie wielu pozornie niezależnych zagadnień w całość problemów wywołanych koronawirusem, który nie jest groźniejszy od zwykłej grypy.

Lecz MEDIALNA PORNOGRAFIA STRACHU w związku z koronawirusem, przyśpiesza procesy przemian na Ziemi poprzez upadek lichwiarskiego systemu pieniądza i kryzys gospodarczy większy niż w latach 30-tych XX.

Polecamy wysłuchanie tłumaczonych po polsku skrótów wypowiedzi 3 bardzo wiarygodnych osób lub obejrzenie na załączonych linkach wystąpień tych osób po angielsku. Można także w tych nagraniach filmowych włączyć polskie napisy w tłumaczeniu automatycznym. Materiały są bardzo interesujące dla „przebudzonych”.

Redakcja KIP

https://youtu.be/CbAsfezI9aM

 Opublikowano za: SAMOŚWIADOMI Książki i Edukacja

W dzisiejszym odcinku przedstawiamy zebrane informacje z ostatnich kilku dni- epidemia koronawirusa jako kamuflaż innych akcji przeprowadzanych obecnie na całym globie, sytuacja z 5G i AI (sztuczną inteligencją), zalecenia dla ludzi na najbliższy czas. Zapowiedź wywiadu z Michael’em Brownlee. Linki: Odcinek Roberta Steele z dnia 20 marca 2020: https://www.youtube.com/watch?v=qFZ9L… Odcinek z kanału Jason Bermas 20 marca 2020: https://www.youtube.com/watch?v=-xEhb… książka o pedofilii i Deep State (polksie automatyczne tłumaczenie- niezłe!): https://phibetaiota.net/2017/07/joach… seria dokumentalna „Upadek Cabal” reżyseria Janet Ossebaard: https://phibetaiota.net/2020/02/full-…

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=CbAsfezI9aM&feature=youtu.be

Wypowiedz się