Pod pretekstem kolejnej fałszywej flagi „korona-pandemii”, międzynarodowi lichwiarze szykują „Korona – Hołdomor” !!!

Włochy są testowane na oczach wszystkich krajów w celu wprowadzenia drastycznego prawa powodującego nie tylko upadek gospodarczy, ale także głód. Jeśli to się uda we Włoszech, to zastosują przygotowane drakońskie prawo w innych krajach, także w Polsce.

Docelowo ma to spowodować zgodę społeczeństwa na przymusowe zaszczepienie szczepionką: śmiertelną w pesymistycznym wariancie, lub w wariancie optymistycznym zawierającą mikrochipa/nanochipa  i/lub uśpionego wirusa do aktywacji opóźnionej i/lub wirusa jako genetyczną broń biologiczną na określone haplogrupy. Oznacza to ukierunkowaną genetycznie, a nawet indywidualnie, eksterminację określonych narodów, grup etnicznych, a nawet konkretnych osób. Komponentem uzupełniającym do tej operacji jest intensywne  przygotowywanie w wielu krajach ludobójczej sieci 5G, która także umożliwia masową, grupową lub ukierunkowaną indywidualnie eksterminację.

Polecamy dwa ważne artykuły blogera RAM o tym, jak tresuje się Włochów, wybranych do tego celu, jako bardziej uległych do skutecznego „pokazu” na oczach innych narodów, bardziej krnąbrnych. To, że scenariusz pandemii i zarządzanie nią wobec ludzi zostało dawno zaplanowane, wyjaśnia nam Raport Rockefeller Foundation z maja 2010 roku: https://www.nommeraadio.ee/meedia/pdf/RRS/Rockefeller%20Foundation.pdf

lub tekst po polsku zamieszczony w komentarzu „Marcina” na linku: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/03/koronawirus-nie-to-proba-odbierania-nam-resztek-wolnosci/

Redakcja KIP

«Korona-pandemia»: Kolejna false flag międzynarodowej lichwy

«Ktoś od samego początku użył Chin jako koła zamachowego operacji, wiedząc, że na zagrożenie zareagują one w sposób autorytarny…»

RAM         25 marzec 2020

Znowu oni? – pyta 23 marca 2020 roku, na You Tube, Gioele Magaldi?

Gioele Magaldi jest jest włoskim historykiem, politologiem i filozofem, ex mistrzem loży masońskiej «Monte Sion di Roma», byłym członkiem loży «Thomas Paine» oraz twórcą ruchu «Movimento Roosevelt».

W opublikowanym przez wydawnictwo Chiarelettere, bestsellerowym eseju „Masoni”, który ukazał się w roku 2014, Magaldi ujawnił intrygi „neo-arystokratycznych” superlóż, tj. zamiar wypróżnienia demokracji, po to, by ustanowić gospodarczo-neoliberalny i politycznie-postdemokratyczny reżim, czyli system, w którym nie liczą się już więcej wybory, jako, że rządy państw i tak muszą poddać się dyktatowi tzw. „rynków”.

https://www.macrolibrarsi.it/autori/_gioele-magaldi.php 

***

Najpierw mieliśmy do czynienia z fałszywym terroryzmem islamskim, zaprojektowanym w Waszyngtonie (i nie tylko), a obecnie pojawił się wirus laboratoryjny przebrany za chińskiego nietoperza.

Dochodzą do nas bardzo niepokojące informacje.

Przypuszczamy, że „ktoś” użył Chin jako królika doświadczalnego, wiedząc, że na zagrożenie zareagują one w sposób autorytarny, co widzieliśmy na własne oczy: społeczeństwo zabarykadowane w domach, powszechna panika i wojsko na ulicach.

Jaki może być cel tejże operacji?

Prawdopodobnie chodzi o wywołanie kryzysu światowego – zdolnego do sparaliżowania całej planety, po to, by – tym razem pod przykrywką alibi medycznego – elita psychopatycznych wampirów finansowych mogła potraktować ją jako zakładnika.

Krótko mówiąc, orwellowski koszmar: pożegnanie się ze swobodami obywatelskimi i koniec demokracji.

Jeżeli informacje łączone przez nas w całość okażą się prawdziwe, oznacza to, iż  mamy do czynienia z przerażającym wręcz planem.

Czy marzenie oligarchów spełni się?

Powinni wybić to sobie z głowy:

Tak, jak 11 Wrzesień – koniec, końcem – nie przyniósł oczekiwanych przez nich rezultatów – mówi Magaldi – jaśnie państwo powinni zrozumieć, że również kolejne ich posunięcie – tj. montowanie i wrzucanie pomiędzy nas «Frankensteinów» niszczących społeczeństwo – realizowane po to, by mogli osiągnąć swe tajne i nikczemne cele – nie powiedzie się. 

Podejrzewam, że ktoś rozgrywa obecną sytuację tak, aby – poprzez najrozmaitsze, szalone piruety – poprowadzić nas w kierunku całkowicie różnego od wcześniejszego, świata – świata w duchu nowego 11 Września. 

W tym przypadku – dodaje Magaldi – mówienie o 11 Wrześniu „chińskiego pochodzenia” jest rzeczą niepoprawną, jako że uważam, iż system-Chiny został po prostu wykorzystany do osiągnięcia celu – jakim ma być planetarna konfiskata demokracji.

Chiny – wyjaśnia mason-analityk – na użytek operacji (zaplanowanej przez umysły, które w roku 1975 opracowały manifest noszący tytuł „Kryzys demokracji”, zamówiony przez Komisję Trójstronną, pragnącą zatrzymania rozwoju praw i demokracji społecznej na Zachodzie) – od samego początku, wykorzystane zostały jako koło zamachowe.

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Crisis_of_Democracy

https://trilateral.org/download/doc/crisis_of_democracy.pdf

Za rozwojem Chin jako supermocarstwa – w pewnym sensie kapitalistycznego, choć nie-demokratycznego, wbudowanego w świat zglobalizowany – stał projekt angażujący podmioty nie-chińskie, ale ponadnarodowe i bezpaństwowe.

A zatem, także dziś, w obserwowanym przez nas przypadku, kierownictwo operacji Covid-19 (która w sposób niezmiernie gwałtowny miażdży świat, paraliżując miliardy jego mieszkańców) zostało powierzone widmowemu network – złożonemu z bezpaństwowców, za to posiadających wiele paszportów – będącemu w stanie uzależnić od siebie rządy wszystkich kontynentów, czego dokonuje on przy pomocy swych macek infiltrujących tak ministerstwa, wywiady i wojsko, jak również międzynarodowe korporacje oraz międzynarodowe instytucje, np. WHO.

Wczoraj był terroryzm a dzisiaj pojawiło się niebezbieczeństwo infekcji?

Jeśli dzisiejszy strach jest taki sam jak ten wcześniejszy, a i odpowiedź na niego jest identyczna do poprzedniej – czyli mniej wolności w zamian za bezpieczeństwo – rodzi się najgorsze z podejrzeń: czy aby nie mamy do czynienia z kolejną gigantyczną operacją strategii napięcia, prowadzoną na skalę międzynarodową, podobnie jak miało to miejsce w przypadku ataku na Twin Towers?

Wygląda na rzecz bardzo prawdopodobną, że ta sama elita oligarchiczna, która – szantażując państwa – kontroluje większość światowych dźwigni finansowych, mogła celowo rozsiać w Wuhan tzw. koronawirusa, aby następnie, całkowicie przewidywalną – represyjnie zapobiegawczą – reakcję chińską wykorzystać jako wzór postępowania dla całego świata.

Celem operacji jest zmilitaryzowanie kryzysów i – przy wykorzystaniu alibi wirusowego – ostateczne rozciągnięcie standardów chińskich na społeczeństwa zachodnie.

Magaldi zauważa także, iż kryzys sanitarny w Wuhan wzmacnia politycznie chińskie przywództwo, które – przed wybuchem epidemii – nie wiedziało, w jaki sposób przedstawić Chińczykom duże spowolnienie gospodarcze, powszechnie zresztą oczekiwane.

Wydaje się więc, że Xi Jinping, co tylko upokorzony przez cła – brutalnie nałożone przez Trumpa – został przez koronawirusa ocalony. Chiny wydają się wygrywać dziś swą batalię, jako że utrzymują, że pokonały wirusa w sposób popisowy.

Jak go pokonały?

Poprzez zapieczętowanie Wuhan.

Zauważcie jednakże, iż, poprzez zapieczętowanie wyłącznie Wuhan, a nie całego kraju.

Reszta Chin zredukowała zaś szkody niezaprzestając produkcji: my, natomiast, zabarykadowaliśmy całe Włochy – stwierdza mason.

Magaldi potępia premiera Conte za zamknięcie w areszcie domowym wszystkich obywateli, które może spowodować dewastację gospodarki kraju, do czego doszło za zgodą gubernatorów północnych regionów włoskich, świadomych faktu dysponowania szpitalnictwem niezdolnym do stawienia czoła powstałej sytuacji.

Oto bilans kryminalnych cięć w służbie zdrowia narzuconych przez ideologię neoliberalną za które płacą osoby starsze, umierające w szpitalach, w których brak łóżek na oddziałach terapii intensywnej – dodaje Magaldi. Jest to bezlitosna prawda, którą Włosi – również dzięki skargom lekarzy – być może w końcu dostrzeżą.

Koronawirus zdziera maskę z twarzy neoliberalnej austerity: miliardy, które do wczoraj wydawały się być nieosiągalne, są teraz przyznawane krajom z dnia na dzień, co jest dowodem na to, że do tej pory, przez profesorów rygoru, byliśmy zwyczajnie oszukiwani.

Gioele Magaldi podkreśla, że jeśli okaże się, że koronawirusowy chaos jest operacją zaplanowaną, to należy obawiać się najgorszego, ponieważ nawet masakra ekonomiczna, będąca w toku nie stanie się powodem do przywrócenia państwu jego władzy finansowej – w przypadku opieki zdrowotnej równoznacznej z wyborem między życiem a śmiercią.

Jeśli najgorsze hipotezy potwierdzą się – to po raz kolejny, te same «umysły od koronkowej roboty» będą dozować pieniądze kroplomierzem, decydując, komu je zaaplikować i w jakich dawkach.

Tym bardziej niepokojący jest los Włoch: dlaczego staliśmy się krajem najbardziej zaatakowanym przez tegoż wciąż tajemniczego wirusa?

Czy jest to możliwe, że „Solonowie nauki”, paradujący w telewizjach, nie potrafią wyjaśnić nam, dlaczego miażdżona jest właśnie Lombardia, czyli gospodarcze serce Włoch?

Ale to nie wszystko, mówi dalej Magaldi.

Uderza doprowadzająca do szału powolność kryzysu: tak jak gdyby ktoś zamierzał przedłużać go w nieskończoność – również  jak chodzi o niewytłumaczalne opóźnienia dotyczące użycia leków ratujących życie. Obserwujemy szereg działań podejrzanych, zaczynając od nietypowej roli Światowej Organizacji Zdrowia.

Czy Włochy stały się królikiem doświadczalnym numer dwa, zaraz po Chinach? To jest pierwszym krajem demokratycznego Zachodu, na  którym testuje się masowe więzienie obywateli – wypróbowane i sprawdzone w Wuhan?

Zwróćcie także uwagę, że druga runda operacji, czyli uderzenie ekonomiczne jest tuż za rogiem.

Jak szybko wybuchnie gniew narodu skazanego na najgorszy kryzys jaki pojawił się od czasu drugiej wojny światowej?

A przede wszystkim, czy również wybuch wściekłości obywateli jest częścią planu oligarchii?

 VIDEO: GIOELE MAGALDI przedstawia swą wersję «pandemii»

https://www.youtube.com/watch?v=7Xrln67MLlk

Na podstawie:

https://www.affaritaliani.it/cronache/coronavirus-magaldi-strategia-della-tensione-mondiale-elementi-inquietanti-661220.html

***

O tym jak syjon z Wall Street uratował chińskich komuchów

https://ram.neon24.pl/post/148332,o-tym-jak-syjon-z-wall-street-uratowal-chinskich-komuchow

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick’a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

Za: https://ram.neon24.pl/post/154035,korona-pandemia-kolejna-false-flag-miedzynarodowej-lichwy

Uwaga: Lichwa szykuje «Korona-Hołodomor»

«Oligarchia chce zabronić samowystarczalności żywnościowej, jako że jest ona wolnością podstawową – rodzącą także wolność polityczną…»

RAM              28 marzec 2020

Włoski bloger, Maurizio Blondet pisze: Coraz to częściej ukazują się wiadomości o tym, że policja i karabinierzy karzą grzywnami rolników przygotowujących rolę pod zasiew. 

Działalność tę, aktualny rząd włoski uznał za niepriorytetową, skutkiem czego zabronił jej przy pomocy dekretu.

Władze regionu Sardynia, posunęły się jeszcze dalej i pod groźbą kary zakazały także hobbystycznego zajmowania się niewielkimi winnicami czy też ogrodami owocowo-warzywnymi. Zakaz złagodziły nieco później uwagą, że: «zezwala się na pójście do ogrodu w pojedynkę i wyłącznie raz na dzień».

https://www.youtg.net/primo-piano/24076-contrordine-in-sardegna-si-potranno-curare-orti-e-vigne-una-volta-al-giorno-e-da-soli

Nie pomagają tłumaczenia, że prace na polach muszą być wykonane w określonym czasie i że natura nie pozwala na przesunięcia terminów procederów rolniczych.

Głosy z prasy:

„Otrzymaliśmy doniesienia od wielu burmistrzów, rolników i hobbystów o absurdzie polegającym na tym, że w wielu strukturach sektora, sprzedaż sadzeniaków ziemniaków, nasion w workach i sadzonek jest zabroniona. Jesteśmy w środku sezonu i opowiadano mi o groteskowych scenach, podczas których operatorzy sieci dostaw, sprzedający produkty dla rolnictwa i szkółek są przez cały dzień monitorowani przez policję. Unikamy forsowania obowiązujących dekretów, ale jeśli nie posadzisz ziemniaków dzisiaj, to kiedy masz to robić?”.

„To prawda, że sadzonek nie je się, ale ich (póżniejsze) owoce karmią ludzi. Dlaczego zabroniono ich sprzedaży?”

„Ratowanie jak największej liczby istnień ludzkich jest słuszne. Ale jednocześnie powinniśmy pomyśleć o tym, jak przetrwać później, kiedy, epidemia skończy się. Dziś nalega się na pozostawienie wszystkich w domu, ale należy wziąć pod uwagę także kwestię wyżywienia społeczeństwa”.

http://www.varesenoi.it/2020/03/20/leggi-notizia/argomenti/economia-13/articolo/coronavirus-il-grido-dallarme-le-piantine-dellorto-non-si-mangiano-ma-i-loro-frutti-alimentano.html

Maurizio Blondet cytuje list czytelnika pochodzącego z regionu Emilia Romagna, który donosi, że zabroniona jest również sprzedaż ziemi ogrodniczej, nawozów, pestycydów oraz narzędzi ręcznych używanych do produkcji ogrodniczej.

Pisze, że podobnych pociągnięć rządu, nie sposób nie skojarzyć z Hołodomorem, wprowadzonym w roku 1932, przez Stalina na Ukrainie, ponieważ i tam ziarno było wieśniakom konfiskowane.

Zauważa, że rząd nie zabronił sprzedaży papierosów, jako że jest ona źródłem znacznych wpływów podatkowych, czego nie można powiedzieć o sadzonkach pomidorów czy szpinaków.

Dodaje ponadto:

W budynkach rządowych siedzą ludzie, którzy nienawidzą tych, którzy organizują się sami, by móc zasadzić sobie trochę ziemniaków czy pomidorów i w ten sposób zadbać o własne wyżywienie, oszczędzając przy tym. Nienawidzą tych, którzy działają samodzielnie, uwalniając się w tenże sposób spod kurateli «jaśniepaństwa» oligarchów z rządu. 

Przypomina, że Hollande nazywał wszystkich Francuzów niezamożnych – «bezzębnymi» i dodaje, że «jaśniepaństwo rządowi» okazują – przed kamerami telewizyjnymi – miłosierdzie wobec Afrykańczyków (którzy zresztą nie są biedakami, bo należą do warst średnich – będąc zdolnymi do wysupłania nawet 5 000 euro na przyjazd do Europy) przerzucanych do Europy przez statki NGO – nie dbając o własny naród i jego potrzeby.

«Jaśniepaństwo rządowi» walczą o «prawa» dla migrantów, zboczeńców i im podobnych, ignorując problemy dotyczące Włochów.

List swego czytelnika Blondet komentuje, stwierdzając, że oligarchia chce zabronić samowystarczalności żywnościowej, jako że jest ona wolnością podstawową, rodzącą także wolność polityczną. 

Przypomnijmy, że próby stopniowej eliminacji samowystarczalności żywieniowej w Europie miały miejsce już kilka lat temu, o czym pod linkiem:

European Commission to criminalize nearly all seeds and plants not registered with governmen

 https://truth11.com/2013/05/08/european-commission-to-criminalize-nearly-all-seeds-and-plants-not-registered-with-government/

We Włoszech, z godziny na godzinę rosną trudności spowodowane zamknięciem ludzi w domach.

VIDEO: Zamknięty bank nie wypłaca emerytury matki właścicielki sklepu w Bari – zamkniętego dekretem Conte – która nie ma pieniędzy na zakupy i buntuje się na ulicy wraz z całą rodziną. Przechodnie ofiarują pomoc finansową.

https://www.blitzquotidiano.it/video/bari-commerciante-pugni-banca-3167231/

VIDEO: Palermitańczyk pyta: «Panie Conte, kiedy wypłacicie zapomogi? Dzieciom trzeba dać jeść!»

https://www.blogsicilia.it/palermo/tensione-al-supermercato-lidl-in-20-fanno-la-spesa-e-non-vogliono-pagare/525880/

Grupowe próby wyjścia z palermitańskiego Lidla bez zapłacenia zostały odnotowane już 2 dni temu. Ludzie zorganizowali się przy pomocy Facebook’a. W sklepie krzyczeli: «Musimy przecież jeść, obalmy Państwo!»

https://www.liberoquotidiano.it/news/italia/21645428/coronavirus_palermo_supermercato_assalto_dobbiamo_mangiare_combattiamo_stato.html

Wykorzystano:

https://www.maurizioblondet.it/conte-ci-regalera-anche-una-carestia/

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick’a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

Za: https://ram.neon24.pl/post/154035,korona-pandemia-kolejna-false-flag-miedzynarodowej-lichwy

Wybrane komentarze do obu tekstów blogera RAM

Wideo telewizji włoskiej RAI na temat wirusa stworzonego w Wuhan zostało

pokazane w roku 2015!!!

dziś fak ten został przypomniany!
https://www.ilgiornale.it/news/cronache/virus-caso-video-rai-2015-creato-laboratorio-cinese-1846015.html

RAM 25.03.2020 23:05:28

W Nowym Yorku, oficjalnie leczy się witaminą C!

https://nypost.com/2020/03/24/new-york-hospitals-treating-coronavirus-patients-with-vitamin-c/

RAM 25.03.2020 23:56:14

Dziwne przeloty samolotów

https://scontent.fmxp3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/s2048x2048/90572454_217559092985979_4841312828545564672_n.png?_nc_cat=107&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=gUBVdx9xw00AX_QRahl&_nc_ht=scontent.fmxp3-1.fna&oh=937980ea69af2f65af9eb2c30c243b75&oe=5E9FE3F1

RAM 26.03.2020 00:53:15

@Jak szybko wybuchnie gniew narodu

Skojarzyła mi się ta sytuacja z piosenki Wojciecha Młynarskiego ” Ballada o dwóch koniach”

Włochy to taki „grzeczny konik” którego skarcą ostro, publicznie dla przykładu aby inne konie nie brykały.

„Po czym w stajni, już przy żłobie
Ten woźnica bat swój brał,
Brał go tęgo w dłonie obie
I… grzecznego konia prał…

A do niegrzecznego mawiał,
Strojąc głos na srogi ton:
Jak się będziesz, draniu, stawiał,
To zarobisz tak jak on!
(…)
Z tej balladki smakowitej
Niech popłynie morał w świat:
Gdy mieć pragnie autorytet
Bandzior, co ma w ręku bat.

Kto się stawia, ten ma z tego
Mimo wszystko jakiś zysk,
A kto słucha i ulega,
Ten najpierwszy bierze w pysk…”

Jeśli Włosi nie zaczną brykać to mają przechlapane. Ale muszą „brykać” mądrze.

kowalskijan584 26.03.2020 23:32:08

@kowalskijan584 23:32:08

:))))))))))))))

świetne, nie pamiętałem tego!

ludzie biedni zaczynają się buntować… poniżej filmik z Bari… ci, którzy zostali bez środków do życia, rozwścieczeni tym faktem, ostro dyskutują z policją!

https://twitter.com/RadioSavana/status/1243154663958106115

RAM 27.03.2020 05:01:32

@RAM 05:01:32

Naczelnik Polin ze swoim przydupasem Matołuszem, którzy powołują się co i rusz na II RP, zastosują właśnie taki wariant jaki stosowała sanacja. Rozstrzeliwanie biedoty na ulicach. Cały PRL babcie bajały bajeczki na tekat cudownej Sanacji ze wspaniałym Naczelnikiem na Kasztance.

Oracz 27.03.2020 05:45:27

@Lotna 07:25:51

Też prawda. Miałem jedną bardzo porządną babcię i ona mi kiedyś, gdy miałem ze 12 lat, powiedziała:

Kiedyś, przed wojną, świat był inny – lepszy.

Na co ja odpaliłem: gdyby tak było faktycznie, to ta okropna wojna by nie wybuchła.

I chyba miałem rację. Dzisiaj wiem jak ludzie żyją w świecie swoich naiwnych wyobrażeń świata, tego świata, którego Mesjasz każe mieć w nienawiści. Tylko tej nauki żaden księżulo nigdy wam nie odczyta ,,namszy”. A skoro nie odczyta ,,namszy” to już umarł w butach. Nic się z tym zrobić nie da!

Oracz 27.03.2020 07:34:33

Drobny komentarz…

tego, co przeczytałem w języku polskim…

To prawda, że na północy Włoch żyją i pracują setki tysięcy Chińczyków, ale do tej pory żaden Chińczyk nie umarł tutaj na koronawirusa… nie słyszy się też, by grypa ta w szczególny sposób gnębiła na terytorium włoskim właśnie Chińczyków…

Na północy Włoch funkcjonują przedsiębiorstwa o bardzo zaawansowanych technologiach, wielokrotnie unikatowe na skalę światową… włoska Lombardia nie żyje z butów szytych ręcznie…

Mafii zaś absolutnie nie można nazywać elementem zdrowym społeczeństwa… ona, od dość dawna zresztą, wykorzystywana jest we Włoszech przez oligarchię światową, o czym było pod linkiem:

https://ram.neon24.pl/post/145645,wlochy-w-rekach-specow-od-koronkowej-roboty-czesc-ii

RAM 28.03.2020 13:54:09

Poczytać co gada Ezekiel Jonathan „Zeke” Emanuel

https://en.wikipedia.org/wiki/Ezekiel_Emanuel

RAM 28.03.2020 14:02:58

„Pisze, że podobnych pociągnięć rządu, nie sposób nie skojarzyć z Hołodomorem,

wprowadzonym w roku 1932, przez Stalina na Ukrainie//

Ja w kwestii formalnej. Zdjęcie którym usiłował pan zilustrować
hłodomor” nie zostały zrobione na Ukrainie.
Kultowe już dziś zdjęcia zastały zrobione na Powołżu i pochodzą ze zbiorów norweskiego polarnika Fridtjofa Nansena
który w 1923 wraz z ekipą Ligii Narodów podróżował po ogarniętej wojna domową Rosji i zrobił rzeczone fotografie aby przy ich pomocy zainteresować problemem światową opinię publiczną https://www.google.com/search?q=Nansen%27s+photos++russia+++hunger&tbm=isch&ved=2ahUKEwiNtZWQ0L3oAhXKsSoKHcdmBTIQ2-cCegQIABAA&oq=Nansen%27s+photos++russia+++hunger&gs_lcp=CgNpbWcQDFD_rQJYmL4CYJzHAmgCcAB4AIABfYgB3gGSAQMxLjGYAQCgAQGqAQtnd3Mtd2l6LWltZw&sclient=img&ei=NIB_Xo3LL8rjqgHHzZWQAw&bih=590&biw=1200&client=firefox-b-d
za swą wielce humanitarną działalność przyznano mu nagrodę Nobla.
Nansen zmarł w 1930 więc jak sam pan rozumie nie mógł dwa lata po śmierci robić fotografii na Ukrainie.
Spór spadkobierców Nansena z banderowskimi rządami które gwałcąc prawa autorskie używają ich w dowolny sposób jest znany i ma już kilkunastoletnią tradycję.To po pierwsze.
A po drugie w wyniku tak niefortunnego skojarzenia zdjęcia z komentarzem wkrada się fałsz jak że geneza głodu 1921/1923 jest w istotny sposób odmienna niż głodu w 1932 r.

ikulalibal 28.03.2020 18:09:01

@ikulalibal 18:09:01

proszę podać adres zdjęcia, które uważa Pan za najtrafniejsze…

nie widzę problemu w zmianie zdjęcia… na dociekanie tysiąca szczegółów nie mam czasu…

p.s. porównuję reakcje czytelników alternatywnych blogów włoskich z tymi z Polski… Włosi zaczynają od podziękowania za dostarczane im info, potem ewentualnie przechodzą do sprostowań dotyczących szczegółów…

RAM 28.03.2020 20:41:55

Stacks of Urns in Wuhan Prompt New Questions of Virus’s Toll

https://www-bloomberg-com.cdn.ampproject.org/v/s/www.bloomberg.com/amp/news/articles/2020-03-27/stacks-of-urns-in-wuhan-prompt-new-questions-of-virus-s-toll?usqp=mq331AQFKAGwASA=&amp_js_v=0.1&fbclid=IwAR3k41bNYGO6SJaSreXg3-KJQRcCojwegCsOrxQxpooQ387lN_pnnQBkLLA#aoh=15853134208633&referrer=

RAM 28.03.2020 21:14:27

Supermarkety na Południu Włoch pod eskortą policji. Może wybuchnąć powszechna rewolta.

https://www.ilnapolista.it/2020/03/al-sud-supermercati-sotto-scorta-gli-007-temono-proteste-sociali/

RAM 28.03.2020 21:37:39

@RAM 21:37:39

Dziękuję bardzo za aktualne informacje z Włoch oraz za mądre przemyślenia. Szacunek.

uzytkownik444 28.03.2020 22:23:05

Supermarkety.

Mam jeszcze takie pytanie: czy we Włoszech objęto kwarantanną jakikolwiek supermarket z obcym kapitałem, tzn. całą załogę? Jakoś nie mogę znaleźć żadnego doniesienia, że pracownicy Lidlów czy innych nie polskich i nie włoskich firm globalnych zachorowali, a sklepy wielkopowierzchniowe są zamykane do dezynfekcji przynajmniej na jeden dzień. Szpitale tak, domy starców też, a supermarkety, gdzie przychodzą WSZYSCY bez wyjątku i ich załogi są odporne na tego fake’owego wirusa?

uzytkownik444 29.03.2020 00:22:21

@uzytkownik444 00:22:21

Lichwooligarchia robi soldi i ma w dooooooooopie koronawirusa!

ANSA pisze:

Zbyt wiele dużych przedsiębiorstw handlu detalicznego nie przestrzega środków bezpieczeństwa przewidzianych w przepisach, występują niedociągnięcia w przestrzeganiu procedur sanityzacji pomieszczeń oraz różnice w zakresie postępowania wymaganego w przypadku pozytywnej reakcji na Covid-19. Donoszą o tym Uiltucs Piemonte, organizacja handlowa Uil, na podstawie doniesień pracowników, którzy są coraz bardziej przestraszeni.

http://www.ansa.it/piemonte/notizie/2020/03/26/coronavirus-dipendenti-supermercati-sul-piede-di-guerra_f6e27485-2fde-403f-9769-5ac87de795bb.html

RAM 29.03.2020 00:44:34

@RAM 00:44:34

oczywiście, miało być:

Lichwooligarchia robi pieniądze i ma w dooooooooopie koronawirusa!

często przestaję odróżniać jeden język od drugiego… :)))))

RAM 29.03.2020 00:49:11

US urged to release health info of military athletes who came to Wuhan in October 2019

Chinese netizens and experts urge the US authority to release health and infection information of the US military delegation which came to Wuhan for the Military World Games in October to end the conjecture about US military personnel bringing COVID-19 to China.

An American journalist claimed one US military athlete in the delegation could be patient zero of the deadly new disease.

George Webb, an investigative journalist in Washington, DC claimed in recent videos and tweets that he believes Maatje Benassi, an armed diplomatic driver and cyclist who was in Wuhan in October for the cycling competition in the Military World Games, could be patient zero of COVID-19 in Wuhan.

In a report by the US Department of Defense official website on October 25, Maatje Benassi has participated 50-mile cycling road race in Wuhan.

Webb also quoted a military lab, the Fort Detrick laboratory that handles high-level disease-causing organisms such as Ebola, in Fredrick, Maryland, which was shut down and moved in July due to unqualified facilities and management system.

His conclusions, although without strong evidence, triggered questions on Chinese social media as it came only days after a petition was submitted to the White House website on March 10 listing some coincidences in time between the Fort Detrick lab’s closure and the COVID-19 outbreak.

Many Chinese netizens have urged the US to test Benassi for COVID-19 and release information on the US delegation.

Li Haidong, a professor of US studies at the China Foreign Affairs University in Beijing, told the Global Times on Tuesday that the US government needs to respond to the controversy and publish the relevant information regarding their health status and infection record to clear public doubts and help with the scientific study on the virus’ origin.

US politicians have been contending the novel coronavirus is „Made in China,” while global scientists, including those in the US, have not found strong evidence to prove the virus’ origin.

Given this situation, it is important to trace any suspicious points, the US delegation to the Wuhan games in this scenario, and find out what really happened, Li said.

COVID-19, a deadly disease caused by the novel coronavirus, has infected more than 330,000 people around the world and killed more than 14,000.

Identifying the origin will help develop effective therapy on the disease. The US should provide information of the delegation members to support related research, Li said.

Earlier in March, Zhao Lijian, an outspoken Chinese diplomat, raised a suspicion on his personal Twitter account that it might have been the US army representatives to the Military World Games who brought the novel coronavirus to Wuhan in October 2019, after a top US health official admitted detecting coronavirus infections on some deceased flu patients. Zhao urged the US to disclose further information, exercise transparency on coronavirus cases and provide an explanation to the public.

https://www.globaltimes.cn/content/1183658.shtml

RAM 29.03.2020 11:50:35

Opublikowano za: https://ram.neon24.pl/post/154104,uwaga-lichwa-szykuje-korona-holodomor

 https://ram.neon24.pl/post/154035,korona-pandemia-kolejna-false-flag-miedzynarodowej-lichwy

Wypowiedz się