DYREKTOR SZPITALA W GENUI I PREZYDENT WŁOSKIEGO STOWARZYSZENIA DO SPRAW INFEKCJI zajmuje stanowisko wobec koronowirusa: WE WŁOSZECH NIKT NIE ZMARŁ NA TEGO WIRUSA!

Publikujemy wywiad z dyrektorem szpitala w Genui i w następnym artykule poniżej prezentujemy badania przyczyn zgonów we Włoszech  na próbie 18% zmarłych spośród 2500 osób, rzekomo na koronawirusa, sprzed 11-12 dni. Przy największej śmiertelności w rejonie Lombardii należy uwzględnić dodatkowy istotny czynnik, jakim jest największe nasycenie w tym rejonie antenami i stacjami 5G we Włoszech ( podobnie jak w Wuhan w Chinach), a być może także sieci 4G i wtedy będzie pełniejszy obraz dla tego rejonu.

Redakcja KIP

„Sytuacja jest trudna, bo ludzie nie rozumieją, o co tu chodzi – że jest to tylko wielkie zamieszanie, które się sztucznie wytwarza. Wczoraj obejrzałem tych 11 zmarłych.. to jest dla mnie bardzo smutne .. jestem chrześcijaninem i smuci mnie to, czasem nawet płaczę… ale z tych 11 umarłych nikt nie zmarł na koronawirusa.

Jeden z nich umarł bo miał zawał serca i grypę jednocześnie.. Jeżeli znajduje się dzisiaj kogoś kto umarł w domu – robi się pośmiertnie test i już zalicza się ten przypadek na konto koronawirusa. (przypisek: ponieważ wirusy korony nosimy w sobie prawie wszyscy, jak co roku, tyle tylko ze normalnie ich się nie szuka- nie robi się na nie testów. W tym roku zaczęto ich szukać – i oczywiście, znajdować).

Powinniście uważać, bo to już jest coś w rodzaju wojny. Trzeba być rozsądnym. We Włoszech nie zmarł NIKT na koronawirusa. Tutaj jest ciężka grypa, influenza – ale nic niebezpiecznego! Również te 30 osób które zmarły w Chinach – to była też normalna grypa.

– Jak się ma ze środkami ostrożności? Co mamy robić?

Wy nic nie musicie robić!! Jest tyle strachu! Te całe media..to jest śmieszne… niczego nie potrzeba, wystarczy myć ręce i to wszystko. To jest zupełnie normalna grypa, nic nadzwyczajnego. Znaleziono tyle przypadków , bo dokładnie tego szukano (za pomocą niezweryfikowanych testów, mój przypisek), Ludzie mogą być zupełnie spokojni. Tego wirusa jest naprawdę tak mało..nikt nie musi się obawiać, że to jest epidemia! Nikt na to nie umarł.

– Czy ludzie mają zostać w domu? Bo ludzie się boją… Czy mają normalnie pracować?

– Ludzie są tak zaprogramowani.. ty masz normalnie wykonywać swoją pracę.. nie blokujcie życia w waszym mieście .. bo wy sami się wykończycie! Występowałem w programie telewizyjnym w Rzymie i mówiłem o tym, byłem w Mediolanie..problem nie istnieje. Oni wywołują strach, mówiąc codziennie o wirusie. Jeżeli myjesz ręce i nie wkładasz ich ciągle do ust, nie będziesz miał tego zaziębienia…To jest grypa. Jeżeli ciągle czegoś dotykasz i wkładasz ręce do ust, to dostaniesz grypę. Ale to jest normalna grypa.

– Dlaczego jest pan jedynym lekarzem, który tak się wypowiada, jako dyrektor szpitala?

– Wszyscy się boją. Ci którzy poszli na zewnątrz.. ci ( tych słów nie rozumiem; przypisek Alicja).. lekarze boją się mediów. Ja tego sobie nie wymyśliłem- to mówią statystyki. Wirus występuje w 2%, a zapalenie płuc w 4% ! To jest o wiele poważniejsze niż wirus. Cały system (społeczny) się zawali, jeśli ludzie zawalą. Jedno jest zupełnie jasne i ważne: jeżeli macie grypę, nie biegnijcie od razu do szpitala.. zostańcie w domu, grypa sama przejdzie. Nie zapychajcie szpitali z tego powodu, bo to jest błąd. Bo ten wirus do tej pory nikogo jeszcze nie zabił. Dziękuję.”

Można włączyć Polskie napisy, wywiad z dyrektorem szpitala od 9 minuty

https://youtu.be/h3F___-SDY0

źródło: ryszardpiotrnisza.blogspot.com

Za: https://wolna-polska.pl/wiadomosci/dyrektor-szpitala-w-genua-i-prezydent-wloskiego-stowarzyszenia-do-spraw-infekcji-zajmuje-stanowisko-wobec-koronowirusa-we-wloszech-nikt-nie-zmarl-na-tego-wirusa-2020-03

Ponad 99 proc. ofiar śmiertelnych koronawirusa we Włoszech miało inne choroby [BADANIE]

Ofiary śmiertelne koronawirusa we Włoszech - odsetek osób z wcześniejszymi chorobami

Ofiary śmiertelne koronawirusa we Włoszech – odsetek osób z wcześniejszymi chorobami. źródło: Bloomberg

To wnioski z najnowszych badań przeprowadzonych we Włoszech. Ponad 75 proc. ofiar śmiertelnych miało wysokie ciśnienie krwi, a ponad 35 proc. cierpiało na cukrzycę.

Rzymski instytut zbadał statystyki dotyczące 18 proc. przypadków śmiertelnych koronawirusa. Okazało się, że tylko 3 ofiary śmiertelne (0,8 proc. wszystkich wziętych pod uwagę) nie miało żadnych wcześniejszych chorób. Prawie połowa ofiar śmiertelnych dotyczyła osób z co najmniej trzema wcześniejszymi schorzeniami. Pozostałe dwie grupy ofiary śmiertelnych (po 25 proc.) cierpiały na jedno oraz dwa wcześniejsze schorzenia.

Ponad 75 proc. ofiar miała wysokie ciśnienie krwi, ok. 35 proc. cierpiało na cukrzycę oraz około jednej trzeciej wszystkich wziętych pod uwagę miało choroby serca.

Średni wiek ofiar śmiertelnych we Włoszech wyniósł 79,5 lat. Wszystkie ofiary w wieku poniżej 40 roku życia to mężczyźni z poważnymi problemami zdrowotnymi, na które cierpieli przed zakażeniem się koronawirusem.

Po tym, jak liczba zgonów we Włoszech przekroczyła 2500, co oznacza wzrost o 150 proc. względem ubiegłego tygodnia, władze odpowiedzialne zdrowie publiczne próbowały zbadać statystyki, aby lepiej walczyć z epidemią koronawirusa. Badanie być może pozwoli uzyskać nowy wgląd w wysoki poziom śmiertelności we Włoszech.

Ofiary śmiertelne koronawirusa we Włoszech - liczba zgonów w danej grupie wiekowejźródło: Bloomberg

Za: https://forsal.pl/swiat/aktualnosci/artykuly/1461999,ponad-99-proc-ofiar-smiertelnych-koronawirusa-we-wloszech-mialo-inne-choroby-badanie.html

Comments

  1. marcin says:

    Parę dni temu pRezydent Andrzej Duda modlił się o oddalenie pandemii koronawirusa: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-prezydent-duda-modlil-sie-na-jasnej-gorze-o-oddalenie-pandemii/093h0nh
    Wygląda na to, że Pan Jezus spełnił prośby pRezydenta zanim do niego dotarły.

Wypowiedz się