Anna von Reitz rzeczniczka prasowa GESARA o istocie funkcjonowania pieniądza i sposobie zabezpieczenia jego wartości dla zwykłych ludzi

Znalezione obrazy dla zapytania GESARA

Publikujemy ważną wypowiedź Anny von Reitz, będącej rzeczniczką globalnego projektu zmiany systemu pieniężnego i finansowego pod nazwą GESARA ( następny artykuł będzie na temat NESARA i GESARA), o istocie pieniądza i sposobie jego zabezpieczenia przed fałszerstwem, aby służył zwykłym ludziom, a nie wybranym. Podzielamy pogląd rzeczniczki, że pieniądz w nowym systemie finansowym nie powinien opierać się na złocie, czy jakimś bliżej nie określonym systemie kwantowym, a także na kryptowalutach.

Zgadzamy się z  jej propozycją oparcia pieniądza na wartości wytwarzanych towarów i pracy ludzi w całym świecie, co jest adaptacją oparcia  pieniądza na parytecie gospodarczym, który to sposób wymyślił i udanie przez kilka lat zastosował Jerzy Zdziechowski minister Skarbu Państwa w II RP, najpierw w rządzie Grabskiego, a później Witosa.

Udane zastosowania tego rozwiązania odradzane przez obcych ekonomistów, głównie angielskich, było jednym z istotnych powodów, być może najważniejszym, dokonania zamachu stanu w maju 1926 r. przez Józefa Piłsudskiego z inicjatywy i za pieniądze dominującego wtedy w świecie Imperium Brytyjskiego. Zaniechano stosowania parytetu gospodarczego, mimo dobrych efektów, a powiązano ówczesnego złotego ze złotem na skrajnie niekorzystnych warunkach, co spowodowało, że skutki Wielkiego Kryzysu były w Polsce w latach 30-tych wyjątkowo dotkliwe, w postaci bezrobocia,  ubóstwa i głodu. Ten zamach spowodował okupację finansową, a co za tym idzie i zainstalowanie administracji okupacyjnej zwanej rządem Sanacji, z konsekwencjami jakie przyniosła  dla Polaków  II wojna światowa. Historia ostatnich 30 lat jest powtórką II RP z okresu 1926-1939.

W archiwach naszej strony jest bogaty zestaw kilkuset artykułów na temat oszustwa obecnego systemu pieniądza i szerzej całego systemu finansowego. Część z nich przytoczymy na końcu tego opracowania.

Jednocześnie postaramy się przygotować i opublikować w najbliższych miesiącach nagrania z konferencji zorganizowanej przez nasz KLUB w dniu 3 czerwca 2017 r. na temat: „Pieniądz jako narzędzie współpracy, rozwoju i harmonii społecznej, czy rywalizacji, wywłaszczenia, destrukcji i zniewolenia.” Świadomość istoty pieniądza jako sposobu zniewolenia ludzi, jest obecnie znacznie większa, do czego przyczyniły się w dużym stopniu: nasza strona internetowa, osoby będące członkami Klubu i powiązani z naszym Stowarzyszeniem sympatycy, którzy upowszechniali tę wiedzę w Polsce od ponad 20 lat.

Redakcja KIP

 Anna von Reitz: Komentarze do Roberta Steele na temat bankowości, w tym specyfiki Banku Światowego i Karen Hudes

(Anna von Reitz   jest rzeczniczką prasową GESARA.)

Robert Steele przeprowadził wywiad z Anną von Reitz 7 grudnia, aby opublikować ją 9 grudnia. Poniżej znajdują się dwa komentarze, które zrobiła Robertowi Steele’owi, planując 30-minutowy wywiad, oba opublikowane za jej pozwoleniem.

Część I

 Nie mają innego wyboru.  I TO jest problem.  Bez względu na to, czy wiemy o tym, czy nie, stworzyliśmy system bankowości kryminalnej, a następnie wycofaliśmy się i pozwoliliśmy mu się toczyć.  Jakich rezultatów oczekujemy od tego?

 Wrak pociągu jest tym, czego się po tym spodziewam, a „przejście” z tego fałszywego układu jest utrudnione przez fakt, że oba alternatywne modele, układ oparty na złocie i układ kwantowy, są również fałszywe.

 Niepokoi mnie to, że bankowcy to wiedzą, a ja to wiem i powinieneś to wiedzieć, jeśli nie wiesz – ale nikt nie mówi o tym fundamentalnym fakcie.

System Rezerwy Federalnej jest fantazją opartą na rażąco kryminalnych praktykach wymagających podszywania się, zniewolenia i tyranii.

System MFW opiera się na schemacie fałszowania towarów walutowych – „Fundusz Stabilizacji Giełdy”.

System BRIC opiera się na manipulowaniu rezerwami złota i sztucznym ograniczaniu dostępu do złota – takielunku towarów.
System kwantowy to kolejna fantazja zbudowana na manipulacji programowaniem starych MS-DO i manipulowaniu cyframi, więcej sfałszowania….

 Chodzi o manipulowanie „postrzeganymi wartościami” symboli i sztuczną kontrolę dostępu do towarów.  Wszystko jest fałszywe.  A jeśli myślisz o tym dłużej niż pięć minut, to też jest szalone.

 To bałwochwalstwo. Tak jak ludzie rzeźbili posągi i czcili „obraz Boga”, który sami stworzyli, my tworzymy te „symbole wartości” – monety, kawałki papieru itp. – i nadajemy im wartość na podstawie naszego przekonania, że ​​mają wartość.

 Wiele lat temu machałam banknotem dolarowym do przyjaciela, który gapił się na mnie, jakbym była szalona.

Powiedziałam mu: „Spójrz na to!  To kawałek papieru! I to nawet nie jest przydatny kawałek papieru.  Jest wydrukowany na całej powierzchni, więc nie warto pisać. I Jest zbyt sztywny i ma twardą powierzchnię, aby można go było używać do papieru toaletowego.  Jak myślisz, co to do cholery jest?  Co daje mu jakąkolwiek „wartość”, jeśli nie przekleństwa, że ​​ma wartość? ”

 Dobrze?

 Tak samo jest ze złotą monetą.  Jasne, złoto jest metalem, a więc relatywnie mówiąc, cenniejszym niż papier. Jest to nawet dość rzadki metal o pewnych specjalnych właściwościach, takich jak metal, co zwiększa jego wartość w niektórych zastosowaniach przemysłowych.  Ale kiedy do tego dojdziesz, co to dla ciebie dobrego?  Czy możesz to zjeść? Czy możesz to nosić ?  Czy zapewni ci ciepło lub paliwo w samochodzie?

 A jeśli nie użyjesz złota ani srebra, jakie inne towary wybierzesz arbitralnie?  Dżem Jagodowy?  Woda Seltzer?

 Widzisz, cały ten system myślenia i robienia rzeczy jest szalony, więc zamiast spierać się o system idiotów, którego będziemy używać, przestańmy być idiotami.

 Istnieje tylko jedna (1) i dokładnie jedna (1) uczciwa forma pieniędzy.

 I to są pieniądze oparte na wartości wszystkich sprzedawanych towarów i całej siły roboczej na całym świecie.

 Waluta oparta na wszystkich towarach będących przedmiotem handlu i całej pracy natychmiast motywuje do podrabiania towarów i chroni wszystkich przed stratami. Ogranicza to także „handel kontraktami futures” – ponieważ każdy kraj jest producentem „standardowych towarów walutowych”, a więc przynajmniej potencjalnie każdy.

 Moglibyśmy więc mieć uczciwe pieniądze, wolny handel i globalną harmonię w stosunku do kosztów emisji waluty w oparciu o całkowitą wartość handlowanych towarów i siły roboczej na całym świecie.  Może być wydany przez jeden międzynarodowy zespół Think Tank, a wszystkie różne kraje mogą na zmianę wysyłać własne zespoły nadzorcze, aby upewnić się, że nikt niczego nie kręci. To rozwiązuje problem strachu, że będzie jeden bank kontrolowany przez jeden zestaw wszystkich potężnych biurokratów.

Oprócz tego musiałyby zostać przyjęte ścisłe i trwałe porozumienia gwarantujące każdemu żyjącemu mężczyźnie i kobiecie absolutne prawo do prowadzenia handlu i korzystania z tej globalnej waluty bez ograniczeń lub obaw przed utratą dostępu do niej i związanych z nią systemów transferu.

Nasze pieniądze byłyby przeznaczone na siłę roboczą, zarówno wykwalifikowaną, jak i niewykwalifikowaną, robotników w Chinach, a także w Belize, w Niemczech i we wszystkich innych krajach świata.  Oznaczałoby to wszystkie towary sprzedawane na każdej giełdzie na świecie.

 Tak więc wzrost wartości wykwalifikowanej siły roboczej w Bangladeszu zwiększyłby wartość pieniędzy na całym świecie, a nowy las zasadzony w Brazylii zwiększyłby wartość pieniędzy na całym świecie.

 W ten sposób system monetarny zachęciłby wszystkich do robienia lepiej i pomagania sobie nawzajem.  Zachęciłoby to również każdy rząd na Ziemi do pilnego pilnowania się przed fałszowaniem, gromadzeniem zapasów i innymi złami, ponieważ wiedzieliby, że ich pieniądze padają ofiarą tych praktyk, podobnie jak wszystkich innych.

 Ach, ale co z Odwiecznym Problemem?  Jak płacić za osoby niepełnosprawne, chore, osoby starsze, niemowlęta – wszyscy ci, którzy z tego czy innego powodu nie są w stanie znieść swojej wagi?

 Po prostu cenimy je bardziej, a w naszym nowym systemie bankowym dajemy im dodatkowe tokeny.

 Samo życie jest nieskończenie cenne, poza ceną.

 Musimy więc przestać koncentrować się na względnie małostkowej kwestii tego, jak karmimy biednych i chorych – i zacząć skupiać się na znacznie większym zagadnieniu, jakim jest właściwe docenianie życia, a tym samym docenianie naszych braci i sióstr, ojców i matek, przyjaciół i sąsiadów, psy u naszych stóp i drzewa wzdłuż naszych ulic.

 W końcu wszystko, co handlujemy i wszystko, co zarabiamy na pracy i usługach, opiera się na byciu żywym i zaspokajaniu potrzeb i pragnień żywych ludzi. Większość z nas to zarówno producenci, jak i konsumenci, ale ci, którzy potrafią tylko konsumować, są również niezwykle ważni.

 To konsumenci nadają sens i wartość temu, co produkują producenci, bez względu na to, czy są to towary, czy usługi.

 Konsumenci są ostatecznym źródłem „postrzeganej wartości” w każdym takim systemie.

 Innymi słowy, to mój głód sprawia, że ​​twój hot dog jest przede wszystkim cenny.

Jeśli pamiętamy te proste fakty, kiedy tworzymy systemy usług ekonomicznych – i to wszystko, czym są rynki bankowe i ubezpieczeniowe oraz rynki akcji i obligacji – i odpowiednio cenimy konsumentów za to, co wnoszą, wszystko wraca do równowagi. Both the yin and the yang have their due. Zarówno yin, jak i yang mają swój termin.

 Z tej perspektywy staje się wtedy możliwe, że ludzie widzą, że wszystko to, niezależnie od tego, czy jest uczciwe, czy przekrzywione w swoim faktycznym działaniu, jest arbitralne.

 To jest gra. Trzymamy rękę na pulsie i nikt tak naprawdę nie wie, dlaczego.  Ten prosty akt śledzenia tego, co wchodzi do systemu, a co wychodzi z systemu i na konto „twoje” i „moje”, tworzy iluzję ograniczenia, separacji i wartości.  Rachunkowość sprawia, że ​​bogaci są bardziej bogaci, a biedni coraz bardziej biedni.

 Rachunkowość jest mechanizmem zniewolenia,

tak jak prawo jest narzędziem potępienia.

 Musimy więc zadać sobie pytanie – co rozliczamy? ? Dlaczego?

 Być może miałoby to sens, gdyby celem rachunkowości było upewnienie się, że wszyscy dostają sprawiedliwy udział, lub upewnienie się, że coś ołówkowego pod względem nakładu włożonego w to, w porównaniu z korzyścią z tego wynikającą, ale zamiast tego głównym celem rachunkowości we współczesnym świecie polega na śledzeniu cyfr i przetaczaniu ich tu i tam, na gromadzeniu symboli – co oznacza?  Nie ma stosów srebra?  Godziny, w których nikt nigdy nie pracował?

 Może to być wystarczająco nieszkodliwe w świecie teoretycznym, ale nasze rzeczywiste doświadczenie mówi nam, że jest szkodliwe, ponieważ ludzie zapominają, że jest to gra, a szarlatani składają fałszywe twierdzenia w handlu na podstawie tych wysokich znaków.  Biorą rzeczywiste domy, farmy i fabryki „w zamian” – cóż, nic.

 Tak, dam ci kredyt za przeczytanie tego, ponieważ większość ludzi nie może znieść myślenia o tych rzeczach – i zauważę, że nie ma dużej różnicy między mną „udzielająca ci kredytu” za przeczytanie tego, a dowolnym bankiem udzielającym ci kredytu za wypełnienie wniosku o pożyczkę, zastawienie na nich swoich aktywów, aby mieli kredyt na pożyczkę.

 W końcu widzisz, jakie to głupie?  Jak ważne jest wiedzieć, co cenisz?  A jak ta wartość jest rozliczana?

Wartość, podobnie jak piękno, jest w rzeczywistości w oku patrzącego.

Nie istnieje poza relacjami między poszczególnymi producentami i indywidualnymi konsumentami.  Skoncentruj więc przemysł usług ekonomicznych na relacjach między konsumentem a producentem i odpowiednio doceń konsumentów.

 Im prościej, bardziej uważnie, bardziej bezpośrednio i uczciwie, możemy ulepszyć interfejs między konsumentami i producentami na całym świecie. Zamiast spierać się o to, jaki fizyczny materiał wykorzystujemy do produkcji tokenów – naszych małych bogów Tiki wykonanych ze złota, plastiku, papieru lub tego, co masz – lub jaką formę przyjmują tokeny, powinniśmy zwrócić uwagę na to, co cenimy i dlaczego cenimy i jak to rozliczamy.

 Im więcej, tym bardziej rozproszone są tokeny, cokolwiek użyjemy jako tokeny, tym lepiej.  Nie musimy też być nieśmiali ani sprytni z powodu naszych powodów dystrybucji żetonów, aby sprawić, że wydają się cenniejsze, ponieważ są rzadkie. Możemy swobodnie dawać każdemu mężczyźnie, kobiecie i dziecku na tej planecie więcej niż wystarczającą liczbę żetonów, aby żyć i żyć dobrze, co powinno być celem każdego zdrowego systemu gospodarczego.

 A potem musimy zadać sobie wiele niepokojących pytań, takich jak: czy naprawdę potrzebujemy dziesięciu lalek Barbie?  Czy musimy jeść mięso każdej nocy w tygodniu?  Jaki wpływ mają nasze wybory konsumenckie na planetę?  Rośliny, zwierzęta i inni ludzie?  Czy musimy dokonywać innych wyborów i cenić inne rzeczy?  Lub bardziej cenisz różne rzeczy?

 Może miłość i zdrowie powinny trafić na wagę i uznać za „wartościowe”?

 To są godne pytania, a udzielane przez nas odpowiedzi mogą zmienić świat.

 Naprawdę nie ma znaczenia, czy używamy złota, papieru, plastiku czy cyfr jako „medium wymiany”.  Niezależnie od tego, jakich symboli używamy do reprezentowania wartości, pozostają one symboliczne, podobnie jak posąg przedstawiający świętego pozostaje posągiem.

Ponownie skoncentrujmy nasze myślenie i ogólnoświatową debatę na temat banków, „pieniędzy” i walut, a przede wszystkim na „wartości” – i spójrzmy wprost na takie pytania, jak: „Czy można przechowywać wartość?”

Ja, na przykład, nie wierzę, że wartość może być przechowywana w złotej monecie, jak przechowywanie elektronów w akumulatorze samochodowym;  raczej widzę, że niektóre złudzenia są bardziej trwałe niż inne.  Ludzie chętniej wierzą, że złoto ma wartość, więc zgodnie z ich przekonaniem tak jest.

 Ale to tak, jakby powiedzieć, że wierzę w duchy, więc bardziej się boję, gdy słyszę, że coś w nocy uderza.

 To nie jest odzwierciedlenie wartości złota.  Jest odzwierciedleniem długoterminowej wiary ludzi w wartość złota.

 Zapytajmy – jaki jest nasz standard przypisywania „wartości” sznurowi z drewna, czy godzinie?

 Zapytajmy, dlaczego Twoja godzina jako chirurga mózgu jest o wiele cenniejsza niż moja godzina czyszczenia dziesięciu toalet?

Przede wszystkim zapytajmy, do kogo to wszystko naprawdę należy – ponieważ szczerze mówiąc, nikt z nas nie stworzył niczego, co handlujemy.

 Nawet nasza zdolność do chodzenia i myślenia oraz wykonywania pracy jest dla nas stale tworzona przez siły, których nie zaczynamy rozumieć.

 Więc w ostatecznej analizie, co robimy, ale pozwalając sobie na grę „udawaj” dla dorosłych?

 Spójrzmy na to, co robimy, dlaczego to robimy i jak to robimy. A następnie odpowiedz na prawdziwe pytanie, które zadaje nam cały Wszechświat: czego chcesz?  Czy chcesz, żeby tak było?

 A jeśli nie, zmieńmy to.

 Część druga

 Karen Hudes jest banałem dla Banku Światowego – ale to stwierdzenie wymaga analizy tego, czym jest „Bank Światowy”. I To bank banków kontrolowany przez bankierów z całego świata.

 Co się dzieje, gdy Bank Światowy robi rzeczy, które zagrażają lub obrażają banki członkowskie?

Jeśli sprawy staną się wystarczająco złe, a implikacje dotyczące odpowiedzialności są wystarczająco jasne, te banki członkowskie, które mogą stracić najwięcej, będą potrzebowały „informatora”, aby stłumić niewłaściwe działania podejmowane przez Bank Światowy.

 Ten sam scenariusz mógłby się rozwinąć w samym Banku Światowym. Dyrektorzy mogli zostać ogłuszeni i wymanewrowani przez kilka bardzo potężnych banków członkowskich – w efekcie zmuszeni do robienia niemoralnych lub nielegalnych rzeczy i pozostawieni za to z winy.

 Wejdź do Karen Hudes.

 Taki właśnie jest „Whistleblower” – nie jest odważną, samotną postacią, ostrzegającą świat przed przestępstwem, ale Insiderem zatrudniony, by dmuchnąć w gwizdek, ponieważ mechanizmy wewnętrznej kontroli organizacyjnej nie działają.

Możesz myśleć o niej jako o osobie, która otrzymuje wynagrodzenie za pociągnięcie hamulca bezpieczeństwa w niekontrolowanym pociągu.

 Więc z pewnością nie jest wrogiem Banku Światowego.  Nadal pośrednio dla nich pracuje, a więc, kiedy ostatnio patrzyłąm, robi to jej mąż.  W rzeczywistości podejmowała działania, aby pomóc przynajmniej niektórym frakcjom w Banku Światowym i najprawdopodobniej jej działania wynikają z drugiego scenariusza – najprawdopodobniej pracowała dla niektórych dyrektorów Banku Światowego, aby uratować Bank Światowy.

 Moja opinia o Karen polega na tym, że albo nie wie, albo decyduje się nie mówić prawdy o sprawach amerykańskich.  Fałszywie przedstawia amerykańską historię i czyni to w sposób, który podważa wysiłki w celu rozliczenia się.

 A dlaczego tak jest?

Spędziła życie w Europie, a nawet wielu Amerykanów, którzy dorastali i pozostali w tym kraju przez całe życie, nie znają swojej własnej historii, więc jest całkowicie prawdopodobne i nawet prawdopodobne, że po prostu nie wie, że wprowadza w błąd co mówimy tutaj.

 Możliwe też, że zna historię i – ponownie – chroni Bank Światowy.

 Bank Światowy ma powody, dla których nie chce słyszeć o tym, co jest winien Amerykanom.

 Dla początkujących:

1. Wiemy, że FED zebrał według własnego uznania 20 000 ton prywatnego złota amerykańskiego. Wiemy, że 6000 ton z tego wykorzystano na dokapitalizowanie Systemu Rezerwy Federalnej, a 14 000 ton zostało wykorzystane jako gwarancja bankructwa dla pozostałych wierzycieli wtórnych – Banku Światowego i IBRD (Międzynarodowy Bank Odbudowy i Rozwoju).

Wiemy, że ta skrytka złota została w rezultacie wykorzystana jako gwarancja zabezpieczenia, zabezpieczająca zarówno Bank Światowy, jak i IBRD. Wiemy również, że kiedy bankructwo „Stanów Zjednoczonych” Incorporated zostało ostatecznie uregulowane w listopadzie 1999 r. – złoto nie zostało zwrócone Amerykanom.

 Bank Światowy i IBRD uznały to za „porzucone aktywa” – i nie podjęły próby skontaktowania się z nami i zwrócenia aktywów prawowitym spadkobiercom – żyjących ludzi w tym kraju.

 Mam z tym problem.

 To wystarczająco złe, że mieli oni swobodne korzystanie z naszych aktywów jako zabezpieczenia przez 66 lat bez naszej zgody, a nawet gorzej, że FED ukradł nasze aktywa na celowniku – przede wszystkim – o czym też mieli wiedzieć – bez szkody i zniewagi, kradnąc aktywa po zakończeniu bankructwa.

 Chcemy, aby 14 000 ton amerykańskiego złota zostało zwrócone prawowitemu rządowi tego kraju i zwrócone bezpośrednio dla spadkobierców tych, z których zostało skradzione.

 To tylko proste prawo i przyzwoitość.  Gdyby twoja babcia została zmuszona do całowania, aby „podarować” jej obrączkę, czułbyś się tak samo jak ja.  To nawet nie jest myśl o bogactwach. To myśl o zwróceniu sprawiedliwości i mienia prawowitym spadkobiercom i właścicielom.

 Druga kość do pobrania:

 Banki są również winne ponad 21 trylionów dolarów kredytów wobec Amerykanów – a Bank Światowy i jego członkowie z pewnością mają powód, aby o tym wiedzieć.

 „System” przyjęty w 1913 r. i całkowicie wdrożony w 1934 r. to system kredytów dłużnych wykorzystujący prywatny skrypt wojskowy IOU znany jako FEDERAL RESERVE NOTE – FRN, jako waluta.

 Jak każda inna „Uwaga”, jest to po prostu kartka papieru, która obiecuje zapłacić w późniejszym terminie.

Ale aby być legalnym, musi istnieć data wykupu i nie ma żadnych opublikowanych w tych notatkach – dlaczego?

 Ponieważ dług został przeniesiony na obligacje skarbowe emitowane w transzach i spłacane w określonych terminach – rzekomym inwestorom, bankom Rezerwy Federalnej.

 Ale czy banki Rezerwy Federalnej są faktycznymi inwestorami?

 Nie. Są tylko bandą oczekujących, nielegalnych maklerów papierów wartościowych i oszustów.

 Amerykańskie stany i ludzie są faktycznymi inwestorami – ponownie, w punkcie wyjścia, zmuszeni do „inwestowania” na mocy prawnych przepisów przetargowych.

 Spójrzmy więc trochę głębiej na rzeczywistą sytuację.

 Używają długu jako prawnego środka płatniczego, co skutkuje tak zwanym systemem kredytu debetowego.

Daję ci IOU, a ty hamburgera.

 Czy zapłaciłem ci za hamburgera?

 Nie.

 Obiecałem ci kiedyś spłacić.

 W ten sposób narastał „dług narodowy USA”, podobnie jak amerykański kredyt narodowy.

Wszystkim Amerykanom, którzy wymienili swoją faktyczną pracę i hamburgery na IOU, należy się spłata zaliczki na każdy grosz długu narodowego USA.

 Plus odsetki.

 Jest to fakt, z którym żaden bank nie chce się zmierzyć, ponieważ wszystkie skorzystały z tego kredytu, który w rzeczywistości był nam należny.  Ukradli to, wykorzystali, zainwestowali, spieniężyli, żebyśmy nie mogli czerpać z tego bezpośrednich korzyści, a teraz nie chcą przyznać się do tego, co zrobili i zwrócić.

 W rzeczywistości nie mogą go zwrócić, ale mogliby podjąć starania w dobrej wierze, aby przynieść korzyści ludziom, których skrzywdzili, realizując obiecany środek zaradczy przyjęty przez ich Kongres w 1934 r. i honorując system wzajemnego zwolnienia z wymiany kredytowej, które złoczyńcy nigdy nie ujawnili publicznie, ani nie wdrożyli w pełni.

 W systemie MOCEE obie strony są sobie winne długi.

 W tym przypadku jesteśmy im winni za usługi rządowe, a oni są nam winni za towary, usługi, kredyty itp., które od nas otrzymują – więc po prostu zgadzamy się „zrekompensować” nasze długi.

 Jestem ci winien 10 $, jesteś mi winien 100 $, więc zgadzamy się, że odtąd nie jestem ci nic winien, a twój dług wobec mnie został zmniejszony do 90 $.

 Gdyby szczury po prostu to przeszły i udostępniły to Amerykanom, dług USA byłby utrzymywany w ryzach i nigdy nie „rozkwitłby” do giganta o wartości 21 bilionów dolarów. Plus interest. Plus odsetki.

Teraz korporacje „amerykańskie”, w tym System Rezerwy Federalnej, odpowiedzialne za kradzież i defraudację przedpłaconych kredytów wobec Amerykanów, złożyły wniosek o ochronę przed upadłością i otrzymały ją z powodu fałszywego „amerykańskiego długu narodowego”, który powinien był zostać wyrównany – ale najwyraźniej wszystko to opierało się na oszustwach i sprzeniewierzaniu należnych nam kredytów, tak że nie można było pozwolić na ochronę przed bankructwem.

 Ci, którzy skorzystali z tej kradzieży i którzy chronili sprawców – Papież i Królowa – pozostaną na widelcu, ale skorzystały na tym wszystkie banki na całym świecie, więc kumple Karen w Banku Światowym również ściskają kolana.

 Jest to absolutnie oszałamiająca kwota kredytu przedpłaconego, który został pobrany od nas, a odsetki od niego nabrały własnego życia.

 Przedpłacony American National Credit to słoń w łazience na dole.

Wiemy, że tak naprawdę nigdy nie mogą nam spłacić, ale mogą zacząć zarabiać, robiąc to, na co się zgodzili.  Muszą zatwierdzać wyjątki od wzajemnej kompensaty wymiany kredytowej dla wszystkich Amerykanów, co pozwoli nam na wyrównanie wszystkich długów publicznych.

 W czasie rzeczywistym oznacza to, że będziemy w stanie zrównoważyć płatności hipoteczne (które są długiem publicznym, a nie prywatnym – ale to inna historia), kredyty studenckie, opłaty za media i różne inne rachunki.

Można tego dokonać po prostu wydając kartę kredytową specjalnego przeznaczenia.

W ten sposób Amerykanie w końcu uzyskaliby ulgę, a sprawcy w końcu zapłaciliby część swoich rachunków i nikt nie musiałby się z tego łamać.

 Do tej pory starają się ukryć fakty, ale wierzą im zarówno historia, jak i sama natura systemu kredytów dłużnych.

 Utknęli i albo dojdą do porozumienia, aby zapewnić należną ulgę, albo w końcu obudzi się wystarczająca liczba „wilków” – wystarczająco wiele innych krajów zda sobie sprawę, że były lub są ofiarami w dokładnie taki sam sposób, a wtedy wszystkie zakłady są poza.

Podejrzewam, że ten ostatni fakt tak bardzo denerwuje Bank Światowy.

 Wzrost i zyski są dobre dla korporacji – i obejmuje to banki, ale nie kosztem zniewolenia ludzi, którym powinni służyć, a nie kosztem oszustwa, defraudacji i wszystkich innych przestępstw.

To jest po prostu „strona kredytowa” rzeczy.  Jest coś więcej, co stawia nas – Amerykanów – w sprzeczności z Karen i Bankiem Światowym po stronie aktywów.

W 1868 r. Rząd szkocki ustanowił korporację handlową nazywającą się „Stany Zjednoczone Ameryki”. Następnie uzyskali dostęp do naszego kredytu za pomocą tego semantycznego oszustwa. Ich planem i planem każdej innej korporacji działającej w ten sposób od tej pory było po prostu doładowanie naszych kart kredytowych do limitu, roszczenie o ochronę przed bankructwem i twierdzenie, że byliśmy ich sygnatariuszami – tak, abyśmy pozostali przysłowiową torbą.  Jednak przed planowanym bankructwem zrobili wiele rzeczy, które wciąż wymagają naprawy lub rozliczenia.

Co najważniejsze, kupili dla nas Wyspy Filipińskie „za”, wykorzystując na to nasze pieniądze, a następnie przewieźli całe nasze fizyczne złoto na Filipiny w celu „bezpiecznego przechowywania” na morzu.

 Tak, jasne.

 Ten pierwotny Doppleganger zbankrutował w 1906 r., a następny Doppleganger, „Stany Zjednoczone Ameryki”, zastosował tę samą podstawową sztuczkę, nadmuchał walutę, pobiegł na giełdę, spowodował wzrost „Ryczących Dwudziestek” i Prohibicji, zbankrutował w 1933 r. – W 1934 r. ich zarząd nazywając siebie „Kongresem” uchwalił ustawodawstwo „tworząc i niezależny rząd dla Filipin”.

 To stworzyło sytuację, w której byliśmy właścicielami ziemi, śluzy i beczki Filipin, ale teraz Filipiny miały „niezależny rząd”, który działałby jako powiernik dla całego naszego złota, które tam spakowano i przechowywano.  To jest związek między Marcosem i Filipinami a naszym złotem i Prezydentem Kennedym oraz różnymi umowami, które „dla” nas podpisali różni Prezydenci, o których Karen wciąż marzy – dwustronne miny i Green Hilton i tak dalej.

 Mówiąc łagodnie, wszystko, co działo się wtedy w wyniku rozsądnej oceny, to piractwo.

 A według Maxim of Law „Opętanie przez piratów nie zmienia właściciela”.

 Wszystko, co tam schowali, wciąż należy do nas, a my mamy numery wysyłki, numer identyfikacyjny, numer mieszkania i pudełka i wszystko inne, od tamtych dni aż do tego czasu. Mamy nawet ich najwyższego powiernika bankowego w naszej jurysdykcji i współpracujemy z nim, aby rozwiązać ten bałagan.

 To jest uderzenie numer trzy, z którym Karen Hudes i Bank Światowy nie chcą się zmierzyć.

Amerykanie nie posiadają całego złota, które jest spieniężone na Filipinach i w Indonezji.  Posiadamy jednak bardzo dobrą jego część i posiadamy ją wprost.  Nasze złoża złota i srebra zabezpieczają wiele, wiele, wiele banków, a utrata tego zabezpieczenia jest tym, co ostatecznie przeraża banki.

 Podobnie jak w przypadku wielu innych programów bunko, zmienili oni znaczenie „Deponenta”, aby pozwolić sobie na zajęcie depozytów pozostających w ich utrzymaniu, ale nasze depozyty zostały dokonane przed tymi ukrytymi zmianami, odchodząc od „normalnego toku działalności” – więc nie mamy na to wpływu i dziadkowie.

 Karen i jej pracodawcy w Banku Światowym nie wiedzą, czy w rezultacie wstać, czy usiąść.  Nikt nie wie, co robić, a jednocześnie nikt nie chce z nami rozmawiać – bo się nas boją.  Wiedzą, jak bezlitośnie zostaliśmy oszukani  i nie oczekują w zamian litości.

 Mogę tylko założyć, że sami oceniają innych.

 Jednak w szerokim planie życia nikomu nie służy poszukiwanie zniszczenia innych.  To po prostu otwiera kolejną drogę dla paskudnych ludzi do czerpania zysków kosztem wszystkich innych, więc nie, nie proponujemy zemsty.  Proponujemy proces pokojowy i pojednawczy, aby uwolnić się od ohydnego długu i otworzyć zasoby kredytowe oraz przywrócić zdrowy system gospodarczy, jednocześnie w pełni przywracając własny rząd – przywracając Amerykanom kontrolę nad Ameryką.

 To powinna być dobra wiadomość dla ludzi na całym świecie, ponieważ uświadamia sobie, że „USA” to nie Ameryka. Ulgą powinno być również to, że postępujemy w sposób zgodny z prawem i pokojowy, a nie mściwy.  Jednocześnie Pan Trump, Papież i Królowa muszą porozmawiać bezpośrednio z faktycznymi Wierzycielami i zrezygnować z udawania, że ​​jesteśmy kimkolwiek lub kimkolwiek innym, niż kim jesteśmy: Stany Zjednoczone i Ludzie, prowadzący interesy jako The United Stany Ameryki [nieposiadające osobowości prawnej].

 Oczywiście Karen i Bank Światowy oraz społeczność, którą profesjonalnie reprezentuje, starała się unikać tych faktów i starała się je wyjaśnić (i nam), i dlatego jestem niezadowolona ze stanowiska Karen.  Widzę ją jako kogoś, kto zgrzyta własnym kołem i faktycznie chroni interesy, które były mniej niż uczciwe i nadchodzące zarówno teraz, jak iw przeszłości.

Nie oznacza to, że nie mogą się zmienić i nie oznacza, że ​​nie będziemy z nimi rozmawiać w celu rozwiązania wszystkich tych problemów.  Oznacza to po prostu, że fakty, jakie znamy i obserwujemy, nie pozostają w sprzeczności z historią, którą sprzedaje Karen.

2019/12/04 2019/12/03

 Autor: Anna von Reitz rzeczniczka prasowa GESARA

Opublikowano za: https://phibetaiota.net/2019/12/anna-von-reitz-comments-to-robert-steele-about-banking-including-specifics-on-world-bank-and-karen-hudes/

Tłumacz automatyczny: https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=https://phibetaiota.net/2019/12/anna-von-reitz-comments-to-robert-steele-about-banking-including-specifics-on-world-bank-and-karen-hudes/&prev=search

Od Redakcji KIP:

Linki do tekstów o pieniądzu, kredytach, systemie finansowym i ludobójstwie ekonomicznym

 Na wstępie kilka „złotych myśli” w tym temacie :

  • Kenneth Galbraith – laureat nagrody Nobla z ekonomii: „Proces przez który powstaje pieniądz jest tak prosty, że ludzki umysł go odrzuca. Naprawdę nie ma potrzeby posiadania więcej, niż się potrzebuje. W gospodarce jest tak, że nie możesz handlować pracownikami, ale możesz ich dzierżawić. Po angielsku: Job – to praca dla pieniędzy; work – to praca, którą robisz bo lubisz, albo jesteś w tym dobry.”
  • Maurice Allais, profesor ekonomii i laureat nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii w 1988 roku, napisał w swej książce „Les Conditions Monetaires d’une Economie de Marche” („Monetarne uwarunkowania rynku ekonomicznego”, str.2): „W istocie, obecny sposób tworzenia pieniądza z niczego przez system bankowy jest, nie waham się tego powiedzieć, aby pomóc ludziom wyraźnie uzmysłowić sobie, o co tu chodzi, podobny do wytwarzania pieniędzy przez fałszerzy, tak słusznie potępianego przez prawo. Mówiąc konkretnie, daje te same rezultaty”.
  • Lew Tołstoj: Pieniądz to nowa forma niewolnictwa, odróżniająca się od starej tym, że jest niepersonalna – że nie ma relacji międzyludzkiej pomiędzy panem i niewolnikiem.
  • Św. Tomasz z Akwinu: „Pieniądze wynaleziono głównie dla ułatwienia wymiany, i dlatego właściwym i głównym użyciem jest ich zużycie, czyli wydanie przy wymianie rzeczy. Dlatego samo przez się jest niedozwolone brać zapłatę za użycie pieniędzy, a na tym polega lichwa.”
  • Clifford Hugh Douglas założyciel szkoły Kredytu Społecznego: „Władza pieniądza nie chce i nigdy nie chciała ulepszenia systemu pieniężnego. Tarcia społeczne, wojny i sabotaż to jest dokładnie to, czego ona chce.”
  • Henry Forda twórcy koncernu Forda ( nazwanego tak od jego nazwiska) sprzed blisko wieku temu: „Jeżeli ludzie w kraju rozumieliby naszą bankowość i system monetarny, wierzę, że przed jutrzejszym rankiem wybuchłaby rewolucja”
  • Marshall McLuhan „Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.”

Na szczęście świadomość w tym temacie szybko się zmienia i nadchodzi rewolucja, która zlikwiduje ten kosmiczny przekręt.

Polecamy dla Dociekliwych i Samodzielnie Myślących przeczytanie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty o fałszywym złodziejskim systemie pieniądza i opartego na tym kosmicznym „przekręcie” światowym systemie finansowym oraz długookresowych konsekwencjach utrzymywania tego systemu dla rodzin, firm, samorządów i państw.

Obraz, który się pojawi z połączenia wielu „puzli” w całość, będzie szokujący, zwłaszcza dla tych, którzy wierzą w kłamstwa  mendiów ( jako instrumentu w „zorkiestrowanej” propagandzie globalistów NWO), polityków, edukacji na wszystkich szczeblach, pielęgnując własne lenistwo umysłowe i zwyczajne tchórzostwo. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności.

Globalne supermocarstwo Rothschildów pod przywództwem Nathaniela – V barona de Rothschild
Jak banki piorą ludziom mózgi? Nie daj się wpuszczać w maliny i na czym polega ten system?
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/richard-k-moore-bankowa-okupacja/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/ellen-braun-o-kreacji-pieniadza-biuletyn-kwartalny-banku-anglii/
POLSKA – RAJ DLA BANKSTERÓW
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/koncentracja-systemu-bankowego-poprzez-likwidacje-bankrutow-na-koszt-obywateli/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/kula-lis-65-banksterzy-grabia-ludzi-franka-najpierw-pokochaly-polskie-banki-dopiero-pozniej-polacy/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/prokuratura-i-policja-na-uslugach-bankow/
II skarga Wojciecha Sawickiego na kolejny Rząd RP do Komisji Europejskiej w związku z zalegalizowaniem grabieży kredytowej Polaków w Polsce
JAK „DOBRA ZMIANA” ROBI BANKOM DOBRZE A NAWET LEPIEJ
Kto jest właścicielem NBP – czy to Nowy Bank Rothschildów ? I jak to zmienić ?
Świat tonie w długach. Polski dług to tylko ułamek puli sięgającej 260 bilionów złotych
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/10/geszeft-wszechczasow-a-plany-ludobojstwa-planetarnego/
Eliminacja gotówki – część większego planu?
Topowy Bankier UJAWNIA – Światem Rządzi Satanistyczny Spisek
TABU prywatnego lichwiarskiego pieniądza, jako długu – pozbawiającego własności: rodziny, firmy, samorządy i państwo – należy złamać !!!
Jacek Rossakiewicz – W jaki sposób trzeba zmienić system bankowy w Polsce.
WOLNY RYNEK – OPIUM DLA MAS, a WIĘŹ – ISTOTA ISTNIENIA
Wskazówki dla polskiego Rządu co zrobić z długiem.
Atak Islandii na potęgę międzynarodowej finansjery
Józef Kamycki: Wolność finansowa Islandii wzorem dla Polski
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/rugi-polakow-z-majatku-za-pomoca-przemocy-finansowo-prawnej-i-immunitetow-bezprawia/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/gorzkie-konsekwencje-bezmyslnej-wiary-w-slodkie-klamstwa-niz-gorzka-prawde-o-sytuacji-w-polsce/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/zbigniew-dabrowski-transformacja-ustrojowa-w-demokracje-kolonialna-2/
Istota pieniądza dłużnego w formie humoru kabaretowego

 Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania kilkudziesięciu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Redakcja KIP

Wypowiedz się