Politycy prostytuują się z międzynarodową finansjerą

 Finansjera

Polska nie może być niezależnym krajem dopóki nie zbuduje własnego systemu finansowania gospodarki. To można zrobić przy świadomości polityków i części społeczeństwa. Bardzo ważne jest odrzucenie od władzy PO, SLD i PSL, ponieważ politycy tych partii jawnie i często nie zacierając śladów zbrodni, prostytuują się z międzynarodową finansjerą.

Społeczeństwo musi mieć podstawową wiedzę na temat systemu, aby nie wierzyć kolejnym nieudacznikom z tzw. prawicowych partii.

Jak powstał system finansjery?

Obecny system finansowo-kredytowy działa oficjalnie od 1913 roku, kiedy finansjera przegłosowała ustawę utworzenia „Federal Reserve Act”. Do tego wydarzenia przygotowywała się od wielu lat. Początek skoordynowanego działania finansjery to XVII wiek, kiedy Rothschildowie przejęli władzę nad Europą. Zorganizowali sieć agentów, dzięki czemu dokładnie wiedzieli, co dzieje się w danej części Europy. Dzięki swobodnemu dojściu do każdej ilości pieniędzy (własne banki), wprowadzali swoich ludzi do rządów państw. Wykorzystywali głupotę i ciemnogród ekonomiczny królów i całych dworów. Dlatego mogli swobodnie manipulować politykami, wiedząc jak działa system, jak go zepsuć i jak naprawić.

W Polsce system finansjery został wdrożony po 1990 roku. „Plan Balcerowicza” miał za zadanie przygnieść gospodarkę do dna, następnie ograniczyć wzrost majętności państwa i społeczeństwa wszelkimi instytucjami i prawami jak: Unia Europejska, MFW, Bank światowy, zapis Kwaśniewskiego w konstytucji itd.

W systemie wszystkie państwa potrzebują kolejnych kredytów na dopięcie budżetu. Instytucje sposobne do ich udzielania należą do finansjery. Są to MFW i Bank światowy. Te dwa twory odpowiedzialne są za wiele zbrodni ekonomicznych na Polsce, jak i na wielu narodach. Dlatego Orban zamknął biuro i wyrzucił z kraju MFW (Międzynarodowy Fundusz Walutowy).

Jak działa system finansjery?

System finansjery został tak zbudowany, aby każdy kto w nim się znajduje skazany był na niewolnictwo. Kwestia tylko czy niewolnik zarobi 500 dolarów (Polska) czy 2000-3000 dolarów (USA).

Obrazowo system bankowców to kula. Jest on szczelnie zamknięty. Na zewnątrz znajdują się służby specjalne, wojsko, wszelkiej maści agenci, którzy pilnują, aby nikt z niego nie wydostał się i nie zbudował własnego systemu, opartego na uczciwej ekonomii.

W obronie władzy bankowców dokonano wiele zabójstw na tle ekonomicznym. John F. Kennedy zginął za próbę zbudowania narodowego systemu. Zdążył wdrożyć jego cząstkę i wrzucić do gospodarki dwa banknoty 2 i 5 dolarowe, których własnością był naród amerykański.

Przywódca Iraku Saddam Husajn zginął za próbę wdrożenia własnej waluty i za brak współpracy z ropo-mafią. Przez ostatni wiek dokonano licznych zabójstw za próbę obalenia systemu. Dość łatwo można zweryfikować tak zwane „samobójstwa” czy ataki na rządy państw, jak morderstwo smoleńskie, po sposobie prowadzenia śledztwa i wypowiedzi/działań ofiar.

Co znajduje się wewnątrz systemu?

W środku znajdują się banki komercyjne, banki centralne, zadłużone państwa, zadłużone społeczeństwo, zadłużone firmy, korporacje.

W każdej chwili bankowcy jako właściciel systemu może odciąć bank, instytucję, państwo, firmę, Kowalskiego od pieniędzy. Wystarczy, że zażądają zwrotu pożyczonej kwoty. Dłużnicy nie posiadają sumy kredytu, między innymi dlatego, że dług przewyższył ilość dostępnych pieniędzy na rynku. W takich przypadkach skazani są na bankructwo i utratę majątku, a państwa na permanentną biedę, jak w Afryce, Grecji czy na Ukrainie.

Innymi słowy, jeżeli znajdujesz się w tym kole czyli w systemie finansjery, jesteś uzależniony(a) od kaprysów bankowców.

Traktują Cię, jak niewolnika, który ma przynieść do kasy okienka bankowego sumę raty kredytu. Wtedy oni zamieniają fikcyjnie wytworzony kredyt na prawdziwy zapis, dzięki realnym pieniądzom, które im dostarczyłeś/dostarczyłaś.

Mało tego. Pieniądza na rynku jest za mało dla wszystkich osób i firm, dlatego, aby jedna osoba mogła spłacić kredyt, to dla drugiej musi zabraknąć pieniędzy. Wtedy albo bankrutuje albo zaciąga kolejny kredyt na spłatę starego.

System finansjery służy do zniewolenia narodów

Wystarczy niewielki impuls, aby Twoje prywatne lub zawodowe życie (firma) zamieniło się w koszmar.

Jeżeli finansjera autokratycznie zarządza systemem, to w żadnym wypadku bank czy państwo nie upadnie. Nawet gdyby miało długi na sumę 1000% PKB czy 1000% aktywów. Japonia ma obecnie dług na sumę ok. 500% PKB.

Przecież to są długi umowne, powstały jako zapis w systemie kredytowym. Wystarczy, że finansjera zdecyduje: „to państwo, ten bank nigdy nie upadnie” i tak się stanie. Anuluje długi zerowym kosztem, ponieważ straty kapitału spekulacyjnego może pokryć kolejną transzą z dodruku. Oczywiście, takie akcje nagłaśniane są jako stratę banków i inwestorów.

Próbuję Ci wytłumaczyć, że system finansjery nie zostanie zniszczony przez bankowców, ani przez żadne narzędzie, które kontrolują.

Jeżeli będzie grozić inflacja, to wymyślą kolejne derywaty czyli kontrakty terminowe, wchłaniające nadmiar pieniądza na rynku.

To dlatego tak wielu ekonomistów błędnie przewidziało upadek dolara czy systemu finansjery, ponieważ nie rozumiało, że NBP czy Bank Japonii należą do zamkniętego kręgu. Jeżeli FED przestanie drukować pieniądze, to zacznie Bank Japonii.

Po co potrzebny jest stały, zwiększający się dodruk waluty ?

Aby sztucznie podtrzymywać rynek giełdy, akcji, obligacji i kontraktów terminowych. Gdyby nie było chętnych na nie, ceny i oprocentowania mogłyby szybko wzrosnąć. Jeżeli oprocentowanie  w Japonii wzrośnie, to rząd skróciłby własną żywotność, ponieważ nie nadążyłby z drukowaniem jenów.

Gdy bankowcy potrzebują korekty czyli pozbycia się długów, to wywołują kryzys internetowy (2000 rok), kryzys w nieruchomościach (2007 rok).

Zauważyłem, że finansjera, zawsze ma wyjście z sytuacji, ponieważ to ona zarządza całym systemem. Niezależni ekonomiści drapią się po głowie i są zdumieni, jak jeszcze długo system może być utrzymywany.

Aby wypracować taki system, potrzebne było wdrożenie globalizmu, swobodnego przepływu kapitału z kraju do kraju i powstanie szeregu instytucji, które pilnują mechanizmu i podmiotów w nim uczestniczących.

Czy możliwe jest pokonanie finansjery ?

Jak najbardziej.

Aby ktokolwiek mógł pokonać finansjerę, musi funkcjonować poza systemem finansjery. Musi mieć własne finansowanie gospodarki, aby niezależnie bez kontroli bankowców inwestować w wojsko, przedsiębiorstwa.

Dlatego rozpoczęto III wojnę światową, która nie może być globalną wojną na miarę II wojny światowej. Istnieje za duże ryzyko, możliwości fizycznego zniszczenia bankierów i ich klanów. Będą toczone wojny regionalne i ciągłe inwestowanie w terroryzm – AlKaida, ISIS w celu zastraszenia społeczeństwa i likwidacji przeciwników – Syria, Iran rękoma terrorystów.

Głównym zagrożeniem systemu finansjery są Rosja, Chiny, kraje BRICS i coraz odważniejsze Węgry, Czechy.

A Polska?

Polska zanurzona jest po sam czubek głowy w bagnie niewolnictwa. Ostatnie elementy niezależności, jak polski węgiel wydzierany jest z rąk narodu.

slave

źródło: ”Kto pokona międzynarodowych bankowców?

Robert Brzoza

Opublikowano za: http://biznes.robertbrzoza.pl/finansjera/politycy-prostytuuja-sie-z-miedzynarodowa-finansjera/

PS. Polecamy dla Dociekliwych i Samodzielnie Myślących przeczytanie w tym globalnym temacie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty i połączenie wielu „puzli” w pełniejszy obraz mechanizmu pieniądza, w tym finansów, kredytów i zniewolenia zwykłych ludzi w Polsce i nie tylko. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności.

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/grzegorz-kolodko-za-kryzys-odpowiedzialna-jest-finansjera/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/richard-k-moore-bankowa-okupacja/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/ellen-braun-o-kreacji-pieniadza-biuletyn-kwartalny-banku-anglii/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/czy-polska-zbankrutuje/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/bankowy-tytul-egzekucyjny-hanba-dla-kolejnych-parlamentow-rzadow-prezydentow-i-trybunalow-konstytucyjnych-od-1997-roku/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/czy-kredyty-w-polsce-beda-troche-tansze-wsrod-najdrozszych-w-europie/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/koncentracja-systemu-bankowego-poprzez-likwidacje-bankrutow-na-koszt-obywateli/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/politycy-prostytuuja-sie-z-miedzynarodowa-finansjera/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/banki-napuszczaja-spoleczenstwo-i-kredytobiorcow-zlotowych-na-frankowiczow/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/kula-lis-65-banksterzy-grabia-ludzi-franka-najpierw-pokochaly-polskie-banki-dopiero-pozniej-polacy/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/nikander-a-prof-modzelewski-ciagle-doradzal-bedzie/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/wsrod-ludzi-i-malpiatek-tak-samo-czyli-kto-i-po-co-wprowadzil-ludzkosci-pieniadz/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/janusz-szewczak-bunt-juz-dawno-powinien-nastapic/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/w-szwajcarii-beda-glosowac-czy-odebrac-kreacje-pieniadza-bankom/

Poniższe teksty przedstawiają propozycje rozwiązań poczynając od przemiany świadomości i rozwiniętych docelowych koncepcji ustrojowo – gospodarczych, w tym pieniężnych. W kolejnym pakiecie znajdą się bardziej szczegółowe koncepcje rozwiązań głównego instrumentu zniewolenia – mechanizmów pieniężnych. Zostaną one zamieszczone w ciągu miesiąca.

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/dr-krzysztof-lachowski-przemiany-swiadomosci-i-paradygmatow/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/03/dr-krzysztof-lachowski-wolny-rynek-opium-dla-mas-a-wiez-istota-istnienia/

http://www.krs.org.pl/images/Media1/konferencja29.pdf

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/nacjonalizacja-pieniedzy-walka-o-suwerennosc-monetarna/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/dr-krzysztof-lachowski-rozproszenie-pieniadza-i-wlasnosci-jako-podstawa-budowy-iii-drogi-rozwoju/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2014/04/krzysztof-lachowski-zarys-koncepcji-ekonomii-obywatelskiej-i-nowego-ustroju/

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania kilkudziesięciu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Redakcja KIP

Wypowiedz się