BANKIERZY RZĄDZĄ ŚWIATEM

NWO 1NWO 2NWO 3

Wypowiedzi znanych i wysoko postawionych osobistości o strukturze faktycznej światowej władzy dokumentują, że bankierzy rządzą światem, a na czele ich stoi dynastia Rotchschildów. Są jednak wyższe nadrzędne poziomy władzy, z których należy wymienić supertajne organizacje judeosatanistycznej czarnej arystokracji Zachodu. Ich rodowód wywodzi się poprzez Babilon ze starożytnego Sumeru – obszaru zaawansowanej inżynierii genetycznej w starożytności.Aktualnie II Babilonem jest Watykan, który zachowuje dziejową ciągłość I Babilonu w starożytności.

Zawartą tu wiedzę należy powiązać z poprzednimi materiałami, a mianowicie z wywiadem z byłym francuskim bankierem Francois de Siebenthalem  i wywiadem ze słynnym amerykańskim reżyserem żydowskiego pochodzenia – Aaronem Russo. Połączenie daje szerszy obraz obecnej światowej rzeczywistości.

Redakcja KIP

Poniższe wyznania wpływowych ludzi ze świata międzynarodowej polityki, którzy potrafią zajrzeć za kulisy władzy mają na celu doinformować Cię i uświadomić, jak naprawdę działa świat i dokąd zmierza. Wielokrotnie słyszy się, że “Oni” nami rządzą. Kim więc są “Oni” i jakie mają zamiary?

__________________________________________

“Na świecie dzieje się dziś coś, co jest niezmiernie ważne (…) Tym, czego możemy być absolutnie pewni, jest to, że żyjemy w bardzo niebezpiecznym świecie (…) Otóż kraje G8 to najbogatsze państwa świata, które w zasadzie rządzą nim. Liderem są tu Stany Zjednoczone, a w rzeczywistości korporacje działające w ramach państw, którymi rządzą. Nie są to rządy w rzeczy samej, ponieważ służą one jedynie korporacjom. W naszym kraju wiemy, że następni dwaj kandydaci na prezydenta, zarówno republikanin jak i demokrata, muszą zebrać po około pół miliarda dolarów. Pieniędzy tych nie dam ani ja ani ty. Dadzą je głównie ludzie, którzy posiadają nasze wielkie korporacje (…) Tak więc w rzeczywistości G8 to grupa państw reprezentujących największe międzynarodowe korporacje świata i im służących. Tym, co obecnie widzimy w Europie, a co bardziej mocno występuje w Ameryce Łacińskiej i na Środkowym Wschodzie, jest potężny i głęboki nurt oporu przeciwko temu Imperium. Jest to tak subtelne Imperium, że ludzie nie zdają sobie sprawy z jego istnienia, bo nie powstało w wyniku zbrojnych podbojów. Zostało zbudowane przez ekonomistów od brudnej roboty. Większość Amerykanów nie ma pojęcia, że te niesamowite style życia, którym wszyscy ulegamy, biorą się stąd, że jesteśmy częścią bezwzględnego Imperium, które dosłownie zniewala ludzi na całym świecie i niewłaściwie ich wykorzystuje. Ale za to zaczynamy już to sobie uświadamiać i Europejczycy i Latynosi są pod tym względem w czołówce (…) Każdego dnia ok. 50 tys. ludzi umiera z głodu i uleczalnych chorób, na które nie mają lekarstw, ponieważ stanowią część systemu zmuszającego ich do wyczerpującej pracy, za którą otrzymują bardzo niską zapłatę, abyśmy mogli mieć tańsze produkty. Kongo jest bardzo wyrazistym przykładem tego systemu (…) Korporatokracja, czyli ludzie którym zależy na tym, aby nasze młode kobiety i mężczyźni jechali do Iraku i walczyli, zarabiają na tym ogromne pieniądze (…) To Imperium, które stworzyliśmy, ma rzeczywiście cesarza, i nie jest nim prezydent naszego kraju. Prezydent trwa krótko i to na dobrą sprawę nie ma znaczenia, czy w Białym Domu zasiada demokrata czy republikanin, ani to, kto rządzi kongresem – Imperium trwa, ponieważ jest w rzeczywistości rządzone przez ciało, które zwie się KORPORATOKRACJĄ. To grupa ludzi rządzących naszymi największymi korporacjami. Nie ma to nic wspólnego z teorią spiskową. Oni wcale nie muszą spiskować. Doskonale wiedzą, co najlepiej służy ich interesom. Tak naprawdę stanowią ekwiwalent cesarza, ponieważ nie służą interesom ludu, nie zostali wybrani w demokratycznych wyborach, ani nie są wybierani na określony czas. Nie odpowiadają przez nikim.”
– John Perkins, Amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA), Bank Światowy, “Democracy Now!”, 05. 06. 2007r.

“Lobby korporacyjne kontroluje nasz rząd, nawet prezydenta, który cały czas zasiada przy stole do kolacji z najbogatszymi, ale nie z 99%-ami. Jeśli co tydzień płacisz 35 800$ za jeden talerz, 99% będzie głodować. Co tydzień Prezydent bierze udział w takich kolacjach, co tydzień płaci 35 800$ za jeden talerz. Jak myślicie, z kim tam zasiada i kogo słucha? 1%-a. (…) Trzeba obalić Korporatokrację, a przywrócić demokrację.”
[link][link]
– Jeffrey Sachs, jeden z najbardziej wpływowych ekonomistów świata, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ), Międzynarodowy Fundusz Walutowy (IMF), Bank Światowy, Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD), Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), podczas Occupy Wall Street (Zuccotti Park).

“Bogaci ludzie i ich rodziny posiadają sumy sięgające 32 bilionów dolarów z ukrytych aktywów finansowych w zagranicznych rajach podatkowych.”
– Tax Justice Network, dane Banku Światowego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego (Reuters).

“Angola jednego roku zarobiła ponad 30 miliardów $ z eksportu ropy, ale według Banku Światowego, 70% ludności żyje za mniej niż 2 $ dziennie, a 1/4 dzieci umiera przed piątym rokiem życia.”
– Financial Times, 2008.

“Wojna jest przekrętem. Zawsze tak było. Jest prawdopodobnie najstarszym, najbardziej opłacalnym, i z pewnością najbardziej szkodliwym. Ma tylko jeden zasięg międzynarodowy i jest tylko jedna, w której zyski są liczone w dolarach i ofiarach śmiertelnych. Tylko wąska grupa wtajemniczonych wie, o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi. Jest ona prowadzona na rzecz nielicznych, kosztem bardzo wielu. Kilku zrobiło z wojny ogromną fortunę. W Wojnie Światowej jedynie garstka obłowiła się na konflikcie. Przynajmniej 21 tysięcy nowych amerykańskich milionerów i miliarderów zostało stworzonych przez I Wojnę Światową. Tak ogromną zawdzięczają sobie fortunę z krwi i zeznań podatkowych. Ilu z tych milionerów nosiło karabin na plecach? Ilu z nich wie, co to znaczy przymierać głodem w zaszczurzonych okopach? Ilu z nich spędziło bezsenne, przerażające noce? Ilu z nich pchnięto bagnetem? Ilu z nich zostało rannych lub zabitych w walce? Spośród narodów wojennych, pozyskali nowe terytoria. Oni po prostu zgarnęli je dla siebie. Nowo nabyte terytorium natychmiast zostało wykorzystane przez kilku – tych samych, którzy wyciskali dolary z krwawej wojny. Jaki jest rachunek? Uszkodzone ciała, zdruzgotane umysły, złamane serca i rodziny, niestabilność gospodarcza i wsteczne opodatkowania przez długie pokolenia (…) W 1904 roku, kiedy Japonia walczyła z Rosją…bardzo hojni międzynarodowi bankierzy dostarczali finanse Japonii…Nasz handel z Chinami wynosi około 90,000,000 $ rocznie, a na Filipinach w ciągu 35 lat wydaliśmy około 600,000,000 $, podczas gdy pojedyncze inwestycje prywatnych bankierów, przemysłowców i spekulantów wynosiły nie mniej niż 200,000,000 $…Wojna, która kosztuje dziesiątki miliardów dolarów, pochłania setki tysięcy ludzi i wielu tysięcy fizycznie okaleczonych i psychicznie niezrównoważonych mężczyzn. Oczywiście, z tych wszystkich strat, tworzone są fortuny. Wkładane są w to miliony i miliardy dolarów przez producentów broni i okrętów, twórców Mussoliniego, bankierów, spekulantów, którym dzięki temu wiedzie się dobrze (…) I Wojna Światowa kosztowała Stany Zjednoczone około 52,000,000,000 $. Wyobraźcie to sobie. To daje 400 $ na głowę każdego amerykańskiego dziecka, mężczyzny i kobiety, a dług i tak jeszcze nie został spłacony. Płacimy je, nasze dzieci będą je płacić, i dzieci naszych dzieci nadal będą pokrywać koszty tej wojny (…) Jak zakończyć ten przekręt? 1. Trzeba przestać czerpać zyski z wojny; 2. Musimy umożliwić naszej młodzieży, która nosi broń, aby decydowała, czy powinna być wojna; 3. Musimy ograniczyć nasze siły zbrojne do celów obronnych. ”
Smedley Butler, Naczelny Dowódca Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych w czasie I Wojny Światowej, “War Is A Racket”, 1935.

“Dwie klasy korzystają z wojen – militarzyści i lichwiarze…Przyczyną miliatryzmu nie jest patriotyzm, to zwykła komercjalizacja. Orzekającymi gotowość do wojny w Ameryce są bankierzy Wall Street.”
– Henry Ford, Twórca Ford Motor Company (New York Times Magazine, kwiecień 1915).

“Międzynarodowi bankierzy z ich krętymi sztuczkami całkowicie kontrolują bogactwo Ameryki i używają go do systematycznego korumpowania współczesnej cywilizacji. Nie zawahają się pogrążyć całego świata w wojnach i chaosie w celu odziedziczenia go dla siebie.”
– Kanclerz niemiecki Otto von Bismarck (1863, w konwersacji z Conradem von Bauditz Siem).

“Widzę zbliżający się w przyszłości kryzys, który wzburza moje nerwy i powoduje drżenie na myśl o bezpieczeństwie mojego kraju…Korporacje zasiadły na tronie i nastąpi era korupcji na wysokich szczeblach, a moc krajowego pieniądza dołoży wszelkich starań by przedłużyć swoje panowanie, żerując na ludzkich uprzedzeniach do momentu gdy bogactwo będzie zgromadzone w kilku tylko rękach, a Republika zostanie zniszczona.”
– Abraham Lincoln, 16 Prezydent Stanów Zjednoczonych.

“Ekonomiści od brudnej roboty są wysoko opłacanymi profesjonalistami, którzy wyduszają z różnych krajów świata miliardy dolarów. Przelewają pieniądze z Banku Światowego, Amerykańskiej Agencji ds. Rozwoju Międzynarodowego i innych organizacji ‘pomocy dla zagranicy’ do skarbców olbrzymich korporacji i kieszeni nielicznych bogatych rodzin, które kontrolują naturalne zasoby planety. Narzędzia ich pracy stanowią kłamliwe sprawozdania finansowe, fałszowane wybory, przekupstwo, wymuszenia, seks i morderstwa. Uczestniczą w grze tak starej jak Imperium, lecz takiej, która przybrała nowe i zatrważające wymiary w czasie globalizacji.”
– John Perkins, Amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA), Bank Światowy, “Confessions of a Economic Hitman“.

“Świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą kto to jest.”
– Benjamin Disraeli, Premier Wielkiej Brytanii, “Coningsby“, Londyn 1847 r.

“Ci którzy decydują nie są wybierani, a ci którzy zostają wybierani nie decydują.”
– Horst Lorenz Seehofer, Minister Zdrowia i Opieki Społecznej oraz Minister Żywności, Rolnictwa i Ochrony Konsumentów w rządzie Angeli Merkel, Minister Zdrowia w rządzie Helmuta Kohla, Premier Bawarii (Aufgemerkt! Pelzig unterhält sich; Das Erste, 20.05.2010).

“Rządy nie rządzą, a jedynie kontrolują machinę rządową, same będąc kontrolowane przez niewidzialną rękę.”
– Benjamin Disraeli, Premier Wielkiej Brytanii, “Coningsby“, Londyn 1847 r.

“Obecne rządy negocjują nie tylko z innymi rządami cesarzy, królów, ministrów, ale również z tajnymi stowarzyszeniami i ich agentami pozbawionymi skrupułów, którzy nawet w ostatniej chwili są zdolni pokrzyżować plany wszystkich rządów.”
– Benjamin Disraeli, Premier Wielkiej Brytanii, Aylesbury, 10 września 1876

“Istnieje władza, która rzadko jest wspominana w tej Izbie…Mam na myśli tajne stowarzyszenia…Nie ma sensu zaprzeczać, bo to jest niemożliwe do ukrycia, że znaczna część Europy – całe Włochy i Francja, wielka część Niemiec, nie mówiąc już o innych krajach – jest pokryta siecią tajnych stowarzyszeń na tyle, na ile powierzchnia Ziemi pokryta jest obecnie siecią linii kolejowych.”
– Benjamin Disraeli, Premier Wielkiej Brytanii, na przemówieniu w Brytyjskiej Izbie Gmin, 14 lipca 1856 roku.

“Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Jeśli Amerykanie kiedykolwiek pozwolą prywatnym bankom na kontrolę emisji ich waluty najpierw przez inflację, a potem deflację, banki i korporacje, które wyrosną wokół banków zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne na kontynencie, który podbili ich ojcowie. Władza emisji powinna być odebrana bankom i odzyskana przez ludzi, do których prawnie należy.”
– Thomas Jefferson, Ojciec-Założyciel Stanów Zjednoczonych (1802)

“Wojny przynoszą ogromne zyski bankierom. Rothschildowie zarobili 4,000,000,000 $ na wojnie secesyjnej”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Beyond The Conspiracy, Unmasking the Invisible World Government“.

“Pierwsza Wojna Światowa przyniosła Rothschildom więcej niż 100,000,000,000 $”
– Carski Generał księcia Mikołaja II Romanowa i znajomy prezydenta USA Theodore’a Roosevelta, Count Cherep-Spiridovich, “The Secret World Government or the Hidden Hand“, 1926.

“Podział Stanów Zjednoczonych na federacje północną i południową postanowiono na długo przed wojną secesyjną. Bankierzy obawiali się, że Stany Zjednoczone będą przeciwne ich dominacji nad światem, gdzie Rothschildowie mieli decydujący głos.”
– Kanclerz niemiecki Otto von Bismarck (1863, w konwersacji z Conradem von Bauditz Siem).

“Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić kto tworzy jego prawa.”
– Mayer Amschel Rothschild (1744-1812)

“Nie obchodzi mnie, jaka marionetka zasiada na tronie brytyjskim (…) człowiek, który kontroluje podaż brytyjskiego pieniądza, kontroluje zarówno podaż pieniądza jak i brytyjskie imperium”.
– Nathan Mayer Rothschild (w swoich pamiętnikach)

“Francuski Dom Rothschildów jest mocniejszy od rządów.”
– książę austriacki Von Metternich-Winneburg.

“Królowie nie mogą sobie pozwolić na coś takiego. To może należeć tylko do Rothschildów.”
– Król Wilhelm I Hohenzollern, o bogactwie Rothschildów, na widok posiadłości rodziny Rothschild we Francji.

“Gdyby Rothschild chciał zostać królem Francji, zostałby nim w każdej chwili.”
– Giuseppe Mazzini.

“Komunizm jeszcze się nie ukazał, ale przyjdzie potężny, władczy i bezinteresowny jak myśl (…) Wojna francusko-niemiecka będzie tylko pierwszym aktem wielkiego dramatu, drugim aktem będzie wojna europejska, a następnie rewolucja powszechna, wielki pojedynek między arystokracją a proletariatem: znikną narody i religie, powstanie jedna ojczyzna, jedna wiara, życie szczęśliwie na ziemi (…) Pieniądz to Bóg naszych czasów, a Rothschildowie, to nasi prorocy.”
– Heinrich Heine, Fransische Ustade, 1842.

“Setki lat temu, bankierzy wyspecjalizowali się w zjednoczeniu z bogatszymi i zamożniejszymi w coraz większym stopniu w handlu zagranicznym i transakcjach walutowych. Odkąd stawali się oni bogatsi oraz bardziej kosmopolityczni, w coraz większym stopniu nabierając znaczenia politycznego w kwestiach takich jak stabilność i dewaluacja waluty, wojna i pokój, dynastyczne małżeństwa i ogólnoświatowe monopole handlowe, stali się oni finansjerą i finansowymi doradcami rządowymi. Ponadto, ponieważ ich relacje z rządami obracały się zawsze w kategoriach pieniężnych, oraz ponieważ zawsze byli skupieni na punkcie stabilności wymiany pieniężnej pomiędzy państwami, użyli swojej władzy i wpływów do dwóch rzeczy: po pierwsze, wykorzystania pieniędzy i długów w formie ściśle ustalonych zapasów złota, po drugie, odebrania wszystkich kwestii pieniężnych spod kontroli regulacji rządowych i władzy politycznej na tej podstawie, że będą one lepiej zarządzane przez prywatne interesy bankowe (…) System ten miał swoje centrum w Londynie z czterech głównych powodów. Pierwszym była wielka oszczędność Anglii, spoczywająca we wczesnych jej sukcesach komercyjnego i przemysłowego kapitalizmu. Drugim była oligarchiczna struktura społeczna Anglii odzwierciedlona zwłaszcza w skoncentrowanej własności ziemskiej i ograniczonym dostępie do możliwości edukacyjnych, która dostarczała bardzo niesprawiedliwego podziału dochodów pod kontrolą małej klasy wyższej. Trzecim był fakt, że klasa wyższa składała się z arystokracji, a tym samym, opierając się na tradycji, była całkowicie zdolna do pozyskiwania dochodów za sprawą umiejętności niższych warstw społecznych, nawet spoza kraju…Czwartym była umiejętność manipulacji finansowych, zwłaszcza na arenie międzynarodowej, którą mała grupa bankierów handlowych Londynu nabyła w okresie kapitalizmu handlowego i przemysłowego i która była gotowa do użycia, gdy potrzeba innowacji kapitalizmu finansowego stała się pilna…Bankierzy handlowi Londynu mieli w swoich rękach giełdę, bank centralny i rynek pieniężny…W czasie, gdy przyłączyli do ich sieci finansowej centra bankowe, banki komercyjne i oszczędnościowe, a także firmy ubezpieczeniowe, w celu utworzenia wszystkich z nich jednego systemu finansowego na skalę międzynarodową, który manipulował ilością i przepływem pieniężnym, byli zdolni do wywierania wpływów, sprawując kontrolę, jeśli nie nad rządami, to nad gałęziami przemysłu. Ludzie, którzy to robili, patrząc wstecz do okresu monarchii dynastycznej w którym mieli swoje własne korzenie, dążyli do ustanowienia dynastii międzynarodowych bankierów i byli w tym co najmniej tak skuteczni co dynastyczni władcy polityczni (…) Nazwiska niektórych z tych rodów bankierów są znane i powinny być znane jeszcze bardziej. Są nimi Baring, Lazard, Erlanger, Warburg, Schroder, Seligman, Speyers, Mirabaud, Mallet, Fould, a przede wszystkim Rothschild i Morgan (…) Moce kapitalizmu finansowego miały inny daleko idący cel, nic innego jak stworzenie światowego systemu kontroli finansowej w prywatnych rękach, zdolnego zdominować system polityczny każdego kraju i gospodarki światowej. System ten miał być kontrolowany w feudalistyczny sposób, spośród światowych banków centralnych działających wspólnie, poprzez tajne porozumienia, na tajnych spotkaniach i konferencjach. Wierzchołkiem tego systemu jest Bank Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei, Szwajcarii, prywatny bank posiadany i kierowany przez światowe banki centralne, które są prywatnymi korporacjami. Rozwój kapitalizmu finansowego umożliwia centralizację światowej kontroli gospodarczej i korzystanie z tej władzy dla bezpośredniej korzyści finansistów i pośrednich szkód wszelkich grup gospodarczych (…) Dowódcą naczelnym światowego systemu bankowego jest Gubernator Banku Anglii, który został zbudowany przez prywatnych bankierów do sytuacji, w której on ma być uważany za wyrocznię we wszystkich sprawach rządowych…I ci, którzy kontrolują kredyt narodowy, kierują politykę rządów i trzymają w swoich rękach losy ludzkości (…) Bank Rozrachunków Międzynarodowych został powołany w celu wzmocnienia Londynu jako światowego centrum finansowego, dzięki któremu trzy główne centra finansowe w Londynie, Nowym Jorku i Paryżu mogłyby nadal działać jako całość (…) W 1919 założyli Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), którego dyrektorami finansowymi byli Sir Abe Bailey i rodzina Astor, właściciele The Times. W Ameryce powstał odpowiednik pod dyrektorstwem Brytyjskim, znany jako Rada Stosunków Zagranicznych (…) Znam operacje tej sieci, ponieważ studiowałem ją przez 20 lat i na początku lat 60 dostałem pozwolenie na przestudiowanie tajnych nagrań i zapisów. Uważam, że jej historyczna rola jest na tyle ważna, aby była ona znana…istnienie tej anglo-amerykańskiej osi Wall Street jest dość oczywiste…Wbrew publikowanym oświadczeniom, prawdziwym celem tych ludzi i organizacji jest Nowy Imperialny Porządek i Jedno Światowe Imperium (…) argument, że obydwie strony reprezentują przeciwstawne ideały i zasady, jedna, być może, z lewicy, a druga z prawicy, to głupi pomysł dopuszczalny tylko dla myślicieli doktrynerskich i akademickich.”
– Mentor prezydenta USA Billa Clintona Carroll Quigley, Doradca Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, współtwórca Amerykańskiej Agencji Kosmicznej NASA, profesor historii na Uniwersytecie Georgetown, członek Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), American Association for Advancement of Science, Amerykańskie Stowarzyszenie Antropologiczne, American Economic Association, Przemysłowa Szkoła Sił Zbrojnych (ICAF), Brookings Institution, U.S. Naval Weapons Laboratory, Foreign Service Institute of the State Department, Naval College (Norfolk, Virginia), Smithsonian Institution, “Tragedia i nadzieja” (“Tragedy and Hope: A History Of The World In Our Time“, 1966).

“Struktura kontroli finansowych utworzonych przez “Wielką Bankowość” i “Wielki Biznes” w latach 1880-1933 była w niezwykłej złożoności (…) z których jedna centrala znajdowała się w Nowym Jorku z Morganem na czele, a druga w Ohio, kierowana przez rodzinę Rockefellerów. Kiedy obydwie współpracowały, co generalnie miało miejsce, mogły mieć one wpływ na życie ekonomiczne kraju w tak dużym stopniu, że mogąc kontrolować jego życie polityczne, co najmniej na poziomie federalnym (…) Wpływ tych liderów biznesu był tak wielki, że grupy Morganów i Rockefellerów działając razem, a nawet Morgan działając sam, mógł rozbić system gospodarczy kraju (…) Zazwyczaj Morgan dzielił wpływ polityczny z innymi sektorami oligarchii biznesowej, zwłaszcza z interesami Rockefellerów (…) Grupa wewnętrzna stanowiła mniej niż kilkanańscie banków, które posiadały wysokie uprawnienia. Wśród nich było J.P. Morgan & Company; rodzina Rockefellerów; Kuhn, Loeb & Company; Dillon, Read and Company; Brown Brothers Harriman; i inne (…) Morgan pracował w ścisłej relacji w grupą banków i firm ubezpieczeniowych, w tym First National Bank of New York, Guaranty Trust Company, Bankers Trust, New York Trust Company i Metropolitan Life Insurance Company (…) Grupa Rockefellera, która była kapitalistycznym monopolem inwetsującym tylko we własne zyski, funkcjonowała jako jednostka kapitalizmu finansowego, w ścisłej współpracy z Morganem. Sprzymierzona z największym bankiem w kraju, Chase National, została zaangażowana jako potęga przemysłowa w wielu firmach kontrolowanych przez Standard Oil i Atlantic Refining Company, panując nad ponad połową przemysłu naftowego (…) Z powodu wielkiego wpływu tego sojuszu Wall Street, zasługuje on na nazwę Amerykańskiego Establiszmentu i może kontrolować rząd (…) Pieniądze dla szeroko rozgałęzionych działalności organizacji Okrągłego Stołu pochodziły od współpracowników i zwolenników Cecila Rhodes’a, głównie z samego Rhodes Trust…Beit Brothers, Sir Abe Bailey, oraz rodziny Astor. Od 1925 roku istotny wkład posiadały osoby zamożne i firmy związane z międzynarodowym bractwem bankowym, zwłaszcza Carnegie United Kingdom Trust i innych organizacji związanych z Morganami, rodzin Rockefeller i Whitney, Lazard Brothers i Morgan Grenfell Company.”; “Pod koniec wojny 1914, okazało się jasne, że organizacja tego systemu musiała zostać znacznie poszerzona. Zadanie powierzono Lionelowi Curtisowi, który jako organizację frontową dla Okrągłego Stołu zaplanował Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (…) Amerykańscy organizatorzy byli zdominowani przez ludzi Morgana…którzy byli zrekrutowani przez Alfreda Milnera. W rzeczywistości, oryginalne plany Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych i Rady Stosunków Zagranicznych zostały sporządzone w Paryżu (…) Do 1960 zarząd Chatham House był zdominowany przez wąską grupę Alfreda Milnera, podczas gdy opłaceni pracownicy byli w dużej mierze agentami Lionela Curtisa.”; “Przy wsparciu finansowym Lorda Rothschilda i Alfreda Beita, Cecil Rhodes był w stanie zmonopolizować przemysł wydobywczy diamentów w RPA, znany jako Konsolidacja Kopalń De Beers i zbudować wielkie przedsiębiorstwo diamentowe Consolidated Gold Fields. W latach 90 dziewiętnastego wieku Rhodes otrzymywał dochody w wysokości co najmniej miliona funtów rocznie, które spożytkował swobodnie na swoje tajemnicze cele. Te cele koncentrowały się na jego pragnieniu sfederalizowania anglojęzycznych narodów i doprowadzenia wszystkich nadających się do zamieszkania części świata pod ich kontrolę. W tym celu Rhodes przeznaczył część swojej wielkiej fortuny do założenia Stypendium Rhodes’a w Oxfordzie w celu rozpowszechnienia tradycji angielskiej klasy rządzącej w całym anglojęzycznym świecie zgodnie z tym, jak chciał tego Ruskin. Wśród najbardziej oddanych uczniów Ruskina w Oksfordzie była grupa bliskich przyjaciół takich jak Arnold Toynbee, Alfred Milner, Arthur Glazebrook, George Parkin, Philip Lyttelton Gell i Henry Birchenough. Byli oni tak poruszeni Ruskinem, że poświęcili resztę swojego życia do realizacji jego idei. Grupa podobnych ludzi z Cambridge (…) została natchniona przesłaniem Ruskina i poświęciła swoje życie, aby rozszerzyć Imperium Brytyjskie (…) Grupa ta została oficjalnie ustanowiona w dniu 5 lutego 1891 roku, kiedy Rhodes i Stead zorganizowali tajne stowarzyszenie, o którym Rhodes marzył przez szesnaście lat. W tym tajnym stowarzyszeniu Rhodes miał być liderem; Stead, Brett i Alfred Milner tworzyli “Komitet Wykonawczy”; Arthur Balfour, Harry Johnson, Lord Rothschild, Albert Grey i inni tworzyli “Krąg Wtajemniczonych”; podczas gdy istniał również krąg zewnętrzny znany jako “Związek Pomocników”, przemianowany później przez Alfreda Milnera na “Okrągły Stół”.”
– Mentor prezydenta USA Billa Clintona Carroll Quigley, Doradca Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, współtwórca Amerykańskiej Agencji Kosmicznej NASA, profesor historii na Uniwersytecie Georgetown, członek Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), American Association for Advancement of Science, Amerykańskie Stowarzyszenie Antropologiczne, American Economic Association, Przemysłowa Szkoła Sił Zbrojnych (ICAF), Brookings Institution, U.S. Naval Weapons Laboratory, Foreign Service Institute of the State Department, Naval College (Norfolk, Virginia), Smithsonian Institution, “Tragedia i nadzieja” (“Tragedy and Hope: A History Of The World In Our Time“, 1966).

“Okrągły Stół został utworzony przez Cecila Rhodesa i ufundowany przez angielską rodzinę Rothschildów. Jego celem było wytrenowanie liderów biznesu lojalnych Koronie Brytyjskiej którzy zabezpieczali ogromny dobytek diamentowy i złota Brytyjskiej Korony. Wyraźnym celem Okrągłego Stołu było osłabić korzyści płynące dla Stanów Zjednoczonych z amerykańskiej wojny o niepodległość, a po raz kolejny doprowadzić Stany Zjednoczone pod kontrolę brytyjską. Organizacja tego przedsiębiorstwa była istotna i została zapewniona przez Lorda Alfreda Milnera, protegowanego rodziny Rothschildów w Londynie. Korzystając z zasad Masonerii szkockiej w wyborze członków Okrągłego Stołu, przeszedł intensywny trening na Uniwersytetach Cambridge i Oxford pod czujnym okiem Johna Ruskina, zdeklarowanego Komunisty i T. H. Greena, pracownika brytyjskiej MI6 (…) Członkowie Okrągłego Stołu rozeszli się po całym świecie, aby przejąć kontrolę nad polityką monetarną i przywództwem politycznym we wszystkich krajach (…) Wiodącą filozofią Okrągłego Stołu jest posiadanie swoich własnych członków na pozycjach w celu formułowania i prowadzenia polityki społecznej przez instytucje społeczne tak, aby według Ruskina, można było manipulować masami. Członkowie zinfiltrowali najwyższe szczeble systemu bankowego po przejściu treningu na Tavistock Institute (…) Niektórymi oddziałami Okrągłego Stołu są Grupa Bilderberg, Ditchley Foundation, Komisja Trójstronna, Atlantic Council i Aspen Institute of Humanistic Studies (…) Planem było rozszerzyć wpływy Międzynarodowego Funduszu Walutowego tak, aby wpływał na banki centralne wszystkich narodów, w tym USA, i poprowadzić je w ręce Rządu Światowego.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Conspirators Hierarchy, Committee of 300”.

“W 1888 Cecil Rhodes utworzył swoją “trójkę” pozostawiając wszystko w rękach Lorda (Waltera) Rothschilda z pisemnym prozumieniem utworzenia “Tajnego Stowarzyszenia”, który miał się poświęcić do zachowania i rozwoju Imperium Brytyjskiego. Centralna część tego stowarzyszenia powstała w 1891 r. za pieniądze Rhodesa. Organizacja była prowadzona dla Rothschilda przez Alfreda Milnera. Okrągły Stół pracował za kulisami na najwyższych szczeblach rządu brytyjskiego, wpływając na politykę zagraniczną.”
– Franklin Ridgeway Aydelotte, Grupa Stypendystów Rhodesa, Instytut Badań Zaawansowanych, “American Rhodes Scholarships“.

“Alfred Milner (Brytyjski Komisarz Południowej Afryki) odziedziczył bogactwo Cecila Rhodes’a. Przejął przywództwo nad Tajnym Stowarzyszeniem, kontrolę nad Stypendium Rhodes’a i przyjął tysiące młodych ludzi do stowarzyszenia na Oxford University, aby wpoić im znaczenie rządu światowego.”
– Franklin Ridgeway Aydelotte, Grupa Stypendystów Rhodesa, Instytut Badań Zaawansowanych, “The Vision of The Cecil Rhodes“.

“Na dzień dzisiejszy jako członek Masońskiego obrządku widzę wpływy w posiadaniu jego bogactwa i władzy i patrząc przez ów ceremoniał, sądzę, że duży poczet ludzi może poświęcić się temu, co wydaje im się najbardziej śmiesznym i absurdalnym rytuałem niemającym końca (…) Dlaczego by nie stworzyć tajnego stowarzyszenia, które miałoby kontrolować świat (…) Dlaczego nie mielibyśmy się przyłączyć do tajnego stowarzyszenia o tylko jednym celu: pogłębianiu Imperium Brytyjskiego i zaprowadzenia całego niecywilizowanego świata pod panowanie Brytanii i utworzenia rasy anglosaskiej, ale jednego imperium (…) W każdym kolonialnym ustawodawstwie Stowarzyszenie powinno starać się o przygotowanie swoich członków, aby uchwalać, głosić i orędować ciaśniejszą Unię Anglii, by móc zniszczyć każdy przejaw nielojalności i każdy ruch zmierzający do zerwania naszego imperium.”
– Cecil Rhodes, “Confession of Faith“.

“Królowa Elżbieta II, głowa Zjednoczonego Królestwa, jest prawnym właścicielem około 6600 000 000 hektarów, 1/6 powierzchni Ziemi. Jest jedyną osobą na świecie, która jest właścicielem całych krajów. Wartość jej mienia wynosi około 28,000,000,000,000 $. To czyni ją najbogatszą osobą na Ziemi.”
– Kevin Cahill, Królewskie Stowarzyszenie Historyczne Wielkiej Brytanii, Królewska Akademia Wojskowa, oficer Elżbiety II, “Who Owns the World: The Hidden Facts Behind Landownership“.

“Brytyjska Rodzina Królewska rządzi światem, jednak nie robią tego samodzielnie. Istnieją trzy inne podmioty: banki centralne, dziedzictwo Cecila Rhodesa, oraz ogromne siły finansowe najpotężniejszej bankierskiej rodziny świata: Rothschildów.”
– Joan Veon, Światowe Forum Ekonomiczne, Światowa Organizacja Handlu, Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości, Bank Rozrachunków Międzynarodowych, Bank Światowy, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, “Who Runs The World And Controls The Value Of Assets“.

“Nieważne kto znajduje się w Białym Domu, ponieważ Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych i Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), sprawują kompletną kontrolę.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Wake Up America“.

“Ostatecznym celem CFR jest stworzenie jednego, światowego systemu socjalistycznego.”
– Dan Smoot, zastępca Dyrektora Generalnego FBI, “The Invisible Government“.

“Komisja Trójstronna nie rządzi światem. Robi to Rada Stosunków Zagranicznych.”
– Winston Lord, Przewodniczący Rady Stounków Zagranicznych (CFR), ambasador USA w Chinach w czasie prezydentury Ronalda Reagana, Asystent Sekretarza Stanu w administracji Prezydenta USA Billa Clintona, Departament Stanu USA (W Magazine, Sierpień, 1978, Fairchild Publications).

“W małym szwajcarskim miasteczku znajduje się bardzo mroczna i zakonspirowana organizacja międzynarodowa…Bank Rozrachunków Międzynarodowych, składający się z najpotężniejszych i najmniej eksponowanych ludzi: 32 szefowie banków centralnych, urzędnicy zdolni przekazywać miliardy dolarów i zmieniać bieg gospodarki światowej pociągnięciem pióra.”
New York Times, 5.08.1995.

“Z jednej strony jest grupa, która posiada władzę, ponieważ posiada bogactwo; która ma w swojej garści całą siłę roboczą i cały handel; która manipuluje – dla własnego zysku i ich własnego celu – wszystkimi źródłami zaopatrzenia, i która jest silnie reprezentowana w samorządach narodowych. Z drugiej jest potrzebujący i bezsilny tłum, obolały i cierpiący.”
– Papież Leon XIII.

“W naszych czasach nie tylko bogactwo jest skumulowane, ale również ogromna władza i despotyczna, ekonomiczna dominacja są skupione w rękach kilku osób…Ta władza staje się szczególnie nie do powstrzymania kiedy jest praktykowana przez tych którzy ją mają, ponieważ oni posiadają i kontrolują pieniądze, są zdolni do zarządzania kredytami i ustalania ich dystrybucji, z tego powodu dostarczają, jak ktoś mógłby powiedzieć, świeżą krew do całego ekonomicznego ciała i ściskają – jak to bywało – swoimi rękoma każdą część gospodarki tak, aby nikt nie ośmielił się przeciwstawić ich woli.”
– Papież Pius XI.

“Osiem rodzin – z których tylko cztery z nich znajdują się w Stanach Zjednoczonych – posiada 80% udziałów w Banku Rezerw Federalnych Nowego Jorku, najważniejszym oddziale Rezerwy Federalnej [banku centralnego USA]. Są nimi Goldman Sachs, Rockefellerowie, Lehmanowie i Kuhn Loeb z Nowego Jorku, Rothschildowie z Paryża i Londynu, Lazardowie z Paryża oraz Israel Moses Seif z Rzymu.”
– J. W. McCallister, Konsultant naftowy Rodziny Królewskiej Arabii Saudyjskiej, “Grim Reaper“.

“Bankierzy są właścicielami Ziemi. Odbierz im to wszystko, ale pozostaw im moc kreowania pieniędzy, a jednym pociągnięciem pióra stworzą wystarczającą ilość depozytów, aby kupić ją ponownie. Jeśli jednak posiądziesz moc kreowania pieniędzy z dala od nich, wszystkie wielkie fortuny, takie jak moja znikną. Ale jeśli chcesz pozostać niewolnikiem bankierów i opłacać koszty swojego niewolnictwa, pozwól im nadal kreować walutę narodową.”
– Josiah Stamp, Gubernator Banku Anglii, na Texas University, 1924.

“Zanim kontrola nad emisją pieniędzy i kredytu nie zostanie przywrócona rządowi i uznana za jego nadzwyczajną i świętą odpowiedzialność, wszystkie dyskusje na temat niezależności parlamentu i demokracji są puste i daremne. Kiedy naród odrywa się od kontroli nad własnym kredytem, nie ma znaczenia kto tworzy w państwie prawo. Lichwa poza kontrolą zniszczy każde państwo.”
– William Lyon Mackenzie, Premier Kanady.

“Kreowanie i wypuszczanie pieniędzy jest największym przywilejem rządu. Zaadoptowanie tych zasad pozwoli zaoszczędzić bajońskie sumy wydawane przez podatników na odsetki (dla prywatnych banków), zaś pieniądz przestanie być panem, a stanie się sługą ludzkości.”  
– Abraham Lincoln.

“Jestem najbardziej nieszczęśliwym człowiekiem. Niechcący zrujnowałem swój kraj (…) Nasz wielki przemysłowy naród jest kontrolowany przez swój system kredytu. System, spoczywający w prywatnych rękach (…) Rozwój narodu i cała nasza działalność, jest w rękach kilku osób (…) Staliśmy się jednym z najgorzej rządzonych, jednym z najbardziej kompletnie kontrolowanych i zdominowanych rządów w cywilizowanym świecie. Nie rządem, dysponującym wolnością słowa, nie rządem z przekonania i głosów większości. Za to rządem opinii i przymusu kilku dominujących ludzi.”
– Thomas Woodrow Wilson, Prezydent Stanów Zjednoczonych, o wprowadzeniu Banku Centralnego USA (FED – Rezerwa Federalna), “The New Freedom“.

“Gdy rząd jest zależny od bankierów, to nie rządzący są u władzy, ponieważ ręka, która daje, jest ponad ręką, która bierze. Pieniądz nie ma ojczyzny; finansjera jest wyzbyta patriotyzmu i przyzwoitości; jedyne co ich obchodzi to zysk.”
– Napoleon Bonaparte.

“Mam dwóch wielkich wrogów: armię Południa przed sobą i bankierów z tyłu. Z tych dwóch największym wrogiem są bankierzy.”
– Abraham Lincoln, 16 Prezydent Stanów Zjednoczonych, przemówienie w Kongresie.

“Ktokolwiek kontroluje ilość pieniądza w naszym kraju jest absolutnym władcą całego przemysłu oraz handlu, a gdy uzmysławiasz sobie, że cały system jest z łatwością kontrolowany, w ten czy inny sposób, przez kilku potężnych ludzi na górze, nie trzeba Ci już mówić skąd biorą się okresy inflacji i kryzysów.”
– James Abram Garfield, Prezydent Stanów Zjednoczonych.

“Realnym zagrożeniem dla republiki jest niewidzialny rząd, który niczym ośmiornica owija swoimi oślizgłymi mackami nasze miasta, stany i nasz naród. Na jej czele jest mała grupa potężnych domów bankowych i interesy naftowe Standard Oil Rockefellerów. Ta mała koteria kieruje nasz rząd dla swoich egoistycznych dążeń. Ogarnia nasze biura, ciała ustawodawcze, szkoły, urzędy, sądy, gazety i każdą agencję przeznaczoną dla bezpieczeństwa publicznego. Oni praktycznie kontrolują obydwie partie polityczne.”  
– John Francis Hylan, Burmistrz Nowego Jorku, 1922.

“Nie chcę narodu myślicieli. Chcę narodu robotników.”
– John D. Rockefeller, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), założyciel Amerykańskiego Stowarzyszenia Edukacji Narodowej (National Education Association).

“W walce o ustalenie adekwatnego Światowego Rządu, nauczyciele są w stanie przygotować serca i umysły dzieci dla globalnego zrozumienia i współpracy. Szkoła, nauczyciele i wszystkie zorganizowane zawody muszą być w samym centrum uwagi wszystkich agencji pracujących nad wprowadzeniem światowego rządu.”
– Joy E. Morgan, Amerykańskie Stowarzyszenie Edukacji Narodowej (National Education Association), “Nauczyciel i Rząd Światowy“.

“Istnieje coś o charakterze rzeczywistej konspiracji pośród pewnych czołowych wychowawców w Stanach Zjednoczonych, zmierzającej do wprowadzenia socjalizmu poprzez wykorzystanie systemu szkolnego.”
– B. Carroll Reece, Kongresmen i Członek Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych, o Fundacji Rockefellera.

“Wszystkie rządy – konserwatywne, liberalne, pracy, faszystowskie, socjalistyczne i komunistyczne, są politycznie kontrolowane przez grupę (…) zdominowaną przez twórców i manipulatorów pieniądza. W ten sposób narodowa władza polityczna, która, jeżeli jednostki mają się cieszyć maksymalną wolnością osobistą zgodnie z ich sumieniem i obowiązkiem, powinna należeć do narodu, została ukradziona bez jego wiedzy i zgody na to”; “Prerogatywę tę uzurpowali sobie bankierzy, zarówno lokalni jak i międzynarodowi, którzy doprowadzili do perfekcji tworzenie pożyczanych przez nich pieniędzy (…) W ten sposób powstała forma długu narodowego (…) który fizycznie nie jest możliwy do spłacenia przez społeczeństwo.”
– F. Soddy – pisarz, członek Towarzystwa Królewskiego, brytyjski uczony i laureat nagrody Nobla w dziedzinie chemii, w liście skierowanym do delegata Stolicy Apostolskiej w Wielkiej Brytanii W. Godfrey’a i arcybiskupów anglikańskich Yorku, Walii i Canterbury, 1943 (w liście podpisało się kilkudziesięciu najwybitniejszych brytyjczyków ówczesnego czasu).

“Co by było, gdyby mała grupka światowych przywódców (…) utworzyła tajne stowarzyszenie, by doprowadzić do ekonomicznego krachu? Jest luty. Wszyscy są w Davos. To nie terroryści, to światowi  przywódcy (…) Lokują się na światowych rynkach akcji i towarów. Używając swojego dostępu do giełd, komputerów i zapasów złota, wywołują panikę. Najmują ludzi, którzy trzymają przywódców świata w Davos jako zakładników. Nie można zamknąć rynków. Bogate kraje…Nie powinienem chyba mówić takich rzeczy.”
– Maurice Strong, były pod-Sekretarz Generalny ONZ, o Światowym Forum Ekonomicznym, West Magazine, 1990.

 “FED nie podlega ani kongresowi, ani administracji, żadnej instytucji rządowej, która prawnie może unieważnić decyzje podejmowane przez FED.”
– Alaan Greenspan, ekonomista, bankier, prezes Rezerwy Federalnej USA (FED – Bank Centralny), CFR (Rada Stosunków Zagranicznych).

“Niektórzy ludzie myślą, że Rezerwa Federalna Stanów Zjednoczonych jest instytucją rządową. Ona nie jest instytucją rządową. To prywatny monopol kredytowy, który żeruje na Stanach Zjednoczonych na rzecz siebie i swoich klientów zagranicznych. Kontroluje naszą politykę międzynarodową, przez co potrafi łamać wolę rządów (…) Dwanaście prywatnych monopoli kredytowych zostało podstępnie i nielojalnie narzucone w naszym kraju przez bankierów, którzy przybyli z Europy i nadużywają swojej gościnności poprzez podważanie amerykańskich instytucji. Te banki dostarczały pieniądze do finansów Japonii w wojnie z Rosją. Z naszych pieniędzy stworzyli czerwony terror w Rosji. Podjęli oddzielne kontrakty z Niemcami i Rosją w I Wojnie Światowej. Finansowali przejazd Trockiego z Nowego Jorku do Rosji, tak, aby pomógł on w zniszczeniu Imperium Rosyjskiego. Oni podsycali i wszczęli Rewolucję Rosyjską oraz dostarczyli duży fundusz z amerykańskich dolarów do dyspozycji Trockiego w szweckim oddziale jednego z ich banków, aby przez niego rosyjskie domy rodzinne zostały rozbite, a dzieci porzucone daleko od ich naturalnych protektorów (…) Ci Europejscy bankierzy przez prawie dwadzieścia lat knuli intrygę założenia w tym kraju swojego banku centralnego i w 1912 roku poświęcając ogromne sumy pieniędzy aby osiągnęli swój cel.”
– Louis McFadden, dyrektor kongresowej Komisji Walutowej i Kredytowej, “Congressional Record” 1932.

“Rodzina Rothschild była głównym intrygantem w zainstalowaniu Banku Centralnego USA, będącego rażącym naruszeniem Konstytucji zakazującej istnienia takiej instytucji (…) W wyniku mistrzowskiego politycznego kuglarstwa, Rezerwa Federalna została utworzona w 1912 na mocy stworzonej do tego ustawy Kongresu. Tworząc ją jako będącą własnością banków prywatną korporację, Kongres oddał bankom pozycję jeszcze ważniejszą niż on sam wcześniej zajmował. Nawet dzisiaj nie jest powszechnie zrozumiałe, że Rezerwa Federalna jest prywatnym biznesem należącym do tych samych interesów, które nominalnie reguluje. Kontrola federalnego kredytu i systemu monetarnego USA jest wynikiem bogatego przepływu informacji poufnych wynikającego z tajnej kontroli…To nie jest powszechnie zrozumiałe, że każdy z tych organów został utworzony w otwartej opozycji do Konstytucji Stanów Zjednoczonych, tym samym sygnalizując, że spisek nie musi być już dłużej trzymany w zatajeniu (…) Przemyt narkotyków ma znaczący wpływ na przemysł finansowy. Nielegalne zyski są skoncentrowane w czterach stanach: Texasie, Nowym Jorku, Florydzie i Kalifornii i czterech oddziałach Rezerwy Federalnej: Dallas, Nowego Jorku, Atlanty i San Francisno.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Beyond The Conspiracy, Unmasking the Invisible World Government“.

“Ta tak zwana rewolucja bolszewicka była w całości finansowana z pieniędzy Lorda Alfreda Milnera i Kuhn Loeb & Co. działających jako kanał Rockefellerów poprzez ich marionetkę, Prezydenta Woodrowa Wilsona.”
– John Coleman, był agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Conspirators Hierarchy, Committee of 300”.

“Tworzy się tu Globalny System Bankowości, Superstan kontrolowany przez międzynarodowych bankierów, w celu zniewolenia całego świata dla swojej własnej przyjemności. Bank Rezerw Federalnych przejął kontrolę nad naszym rządem.”
– Louis McFadden, dyrektor kongresowej Komisji Walutowej i Kredytowej, “Congressional Record“.

“Amerykanie nie mają zielonego pojęcia o operacjach międzynarodowych lichwiarzy…System Rezerwy Federalnej nigdy nie został poddany kontroli. Działa on poza kontrolą Kongresu i (…) manipuluje zadłużeniem USA.”
– Barry Morris Goldwater, Senator Stanów Zjednoczonych i Generał Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych w czasie II wojny światowej.

“Po I Wojnie Światowej, Niemcy dostały się w ręce niemieckich międzynarodowych bankierów. Bankierzy ci posiedli na własność niemieckie zasoby, nabyli branże, niemieckie ziemie, przemysł i wszystkie media publiczne. Międzynarodowi niemieccy bankierzy dotowali rząd Niemiec dostarczając każdego dolara do budżetu Hitlera, który wykorzystał w swojej przepychowej kampanii aby stworzyć zagrożenie dla rządu Brüninga. Kiedy Brüning nie wykonywał poleceń niemieckich międzynarodowych bankierów, Hitler wprowadził postrach aby wzbudzić uległość u niemieckich obywateli. Za pośrednictwem Zarządu Rezerwy Federalnej, ponad 30 miliardów dolarów spośród pieniędzy Amerykanów zostało wpompowane w Niemcy. Wszyscy słyszeli o wielkich wydatkach niemieckich, nowoczesnych mieszkaniach, ich wielkich planetariach, gimnazjach, pływalniach, wysokiej jakości autostradach, doskonałych fabrykach. Wszystko to zostało dokonane naszymi pieniędzmi. Wszystko to zostało zapewnione przez Zarząd Rezerwy Federalnej. Zarząd Rezerwy Federalnej wpompował w Niemcy tyle miliardów dolarów, że nie ośmielą się przyznać do całkowitej sumy.”
– Louis McFadden, dyrektor kongresowej Komisji Walutowej i Kredytowej, “Congressional Record“.

“Faszyzm dzisiaj maszeruje w Ameryce. Milionerzy maszerują do jego melodii. Wejdzie do tego kraju, chyba że zostanie utworzona obrona przez wszystkie liberalne i postępowe siły…Klika amerykańskich przemysłowców jest zdeterminowana żeby zaprowadzić faszystowskie państwo w celu wyparcia naszego demokratycznego rządu, oraz ściśle współpracują z faszystowskimi reżimami w Niemczech i we Włoszech. Prominentne kierownictwo jednej z największych amerykańskich korporacji finansowych poinformowało mnie bez ogródek, że jeśli progresywny trend administracji Prezydenta Roosevelta będzie kontynuowany, będą przygotowani do podjęcia działań mających na celu zaprowadzić faszyzm w Ameryce.”
– Amerykański Ambasador w Niemczech William Dodd, 1938.

“Nieważne, czy wybory wygra Al Gore czy George W. Bush, bo to Alaan Greenspan jest prezesem Banku Rezerw Federalnych.”
– Stiddeutsche Zeitung, 2000 r.

“Jaki jest sposób myślenia Establishmentu? (…) dla nich najlepszym remedium na komunizm byłoby Światowe Państwo Socjalistyczne rządzone przez takich jak oni fachowców. Ma to swoje odbicie w polityce, która sprzyja budowaniu super-państwa oraz stopniowemu zrzekaniu się przez USA suwerenności na rzecz ONZ (…).”
– Edith Roosevelt, żona prezydenta Stanów Zjednoczonych Theodore’a Roosevelta o CFR (Rada Stosunków Zagranicznych), “Indianapolis News“, 23.12.1961 r.

“W Stanach Zjednoczonych istnieje elita. Słowo “elita” to ogólne określenie w finansach międzynarodowych i biznesie, które dzierżą większość mocy, niezależnie od tego kto jest w Białym Domu (…) Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z istnienia tej “legalnej mafii” (…) to wpływa na politykę narodu w niemal każdej dziedzinie. Np. Rada Stosunków Zagranicznych w Nowym Jorku dotowana przez Rockefellerów od 1927 r. oferuje takie członkostwo w 90 procentach wpływowym postaciom (…)” 
– Edith Roosevelt, żona prezydenta Stanów Zjenoczonych Theodore’a Roosevelta, “Elite Clique Holds Power in U.S.” (“Indianapolis News“, 3.01.1962 r.)

“ONZ jest daleko posuniętym, międzynarodowym aparatem bankowym wyraźnie ustawionym dla zysku finansowego i gospodarczego przez małą grupę potężnych światowych rewolucjonistów, głodnych zysku i władzy (…) Liderzy Rządu Światowego i grupa bliskich im bankierów sprawują pełną kontrolę nad pieniężną maszynerią kredytową Stanów Zjednoczonych poprzez utworzenie prywatnie posiadanego Banku Rezerw Federalnych.” 
– Curtis Dall, Zięć Prezydenta Stanów Zjednoczonych Franklina Delano Roosevelta, “My Exploited Father-in-Law“.

“Prawda jest taka, że wielkie centra finansowe przejęły rząd już od czasów Andrewa Jacksona”.
– Franklin Delano Roosevelt, Prezydent Stanów Zjednoczonych, 1933 (w korespondencji ze swoim doradcą E. Mandell-House’m).

“Banki są najsilniejszym lobbystą w amerykańskim parlamencie – w rzeczywistości są właścicielami tego miejsca.”
– Senator Stanów Zjednoczonych Dick Durbin, w wywiadzie dla WJJG (“Mornings with Ray Hanania.”)

“Prawdziwi władcy z Waszyngtonu są niewidoczni i wykorzystują swoje uprawnienia zza kulis.”
– Felix Frankfurter, Sędzia Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych.

“Za rzekomym rządem na tronie zasiada prawdziwy rząd, który z uwagi na niewidoczność nie ponosi żadnej odpowiedzialności przed ludźmi. Zniszczenie tego skorumpowanego rządu i skalanie tego bezbożnego sojuszu skorumpowanego biznesu i polityki jest pierwszym zadaniem mężów stanu”.
– Theodore Roosevelt, Prezydent Stanów Zjednoczonych, “The Progressive Covenant With The People“, 1912.

“Musimy zająć społeczeństwo politycznym antagonizmem…Dzieląc wyborców…będziemy w stanie tracić ich energię na walkę między sobą w kwestiach, które dla nas nie mają żadnego znaczenia…Gdy przez prawo do interwencji zwykli ludzie będą tracić domy, będzie ich łatwiej kontrolować i nimi rządzić, a ludzie nie będą w stanie oprzeć się silnej ręce rządu działającej zgodnie z wytycznymi przywódców finansowych.”
– Magazyn Prasowy finansjery nowojorskiej “Amerykański Bankier“, 1892.

“Najważniejsza klika tych elitarnych grup ma wspólny cel: chcą poddać niepodległość Stanów Zjednoczonych. Druga klika międzynarodowych członków Rady Stosunków Zagranicznych obejmuje międzynarodowych bankierów Wall Street i ich kluczowe podmioty. Przede wszystkim chcą monopolu bankowego na świecie kończąc na kontroli globalnego rządu.”
– Admirał i Sędzia Generalny Amerykańskiej Marynarki Wojennej Chester Ward, członek Rady Stosunków Zagranicznych, o Radzie Stosunków Zagranicznych, “Kissinger on The Couch“.

“George Bush jest otoczony ludźmi, którzy wierzą w jeden światowy rząd. Wierzą, że system sowiecki i amerykański są zbieżne. Narzędziem tego celu jest Organizacja Narodów Zjednoczonych, która jest socjalistyczna, ateistyczna i anty-amerykańska”.
– Amerykański ambasador David Britton Funderburk, pracownik Departamentu Stanu, 1991.

“Podłym sekretem jest, że decyzje kongresu są nieważne, ponieważ wewnętrzna polityka Stanów Zjednoczonych jest ustawiana przez Rezerwę Federalną, a polityka zewnętrzna przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy, dlatego prezydent nie będzie już potrzebował zgody kongresu na wojnę.”
– Robert Reich, sekretarz pracy w administracji prezydenta USA Billa Clintona (USA Today, 1999).

“To początek globalnego rządzenia, było to łatwiejsze dzięki kryzysowi i łatwiejsze staje się teraz, niemniej jednak potrzebujemy tego. Globalizacja nie jest już utopią na konferencje prasowe, to rzeczywistość i najwyższy czas aby zrozumieli to nawet laicy (…) Wkraczamy w próbę stania się światowym rządem.”
– Dominique Strauss-Kahn, Prezes Międzynarodowego Funduszu Walutowego, na konferencji Banków Centralnych we Frankfurcie (19.11.2010).

“Gangsterzy, którzy korumpują Kongres w sprawach deregulacji Wall Street nie funkcjonują bez zmowy Ministerstwa Skarbu i Zarządu Rezerwy Federalnej. Te potężne organy reprezentują krwiożerczy kapitalizm: syndykat kryminalny systemu bankowości centralnej (Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Banku Światowego, Banku Rozrachunków Międzynarodowych), bankowości inwestycyjnej i prywatnej bankowości (J.P. Morgan Chase, Citigroup, Bank of America, Morgan Stanley, Lehman Brothers, Salomon Smith Barney, Goldman Sachs i Carlyle) (…) Rząd USA jest instrumentem zorganizowanej przestępczości, alternatywnie nazywanej Konsensusem Waszyngtońskim, tajnym rządem, Wall Street, Okrągłym Stołem (Grupa Bilderberg, Komisja Trójstronna, Rada Stosunków Zagranicznych, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych), Nowym Porządkiem Świata, datowanej wstecz do europejskich kolonizatorów i działającej poprzez dynastie bankierów Morganów, Rockefellerów, Rothschildów, europejskie i azjatyckie rodziny królewskie, filantropijne fundacje, komitety doradcze i międzynarodowe korporacje. Poprzez grabież ziemską, rodziny w syndykacie zgromadziły fortunę z handlu narkotykami, niewolniczej pracy, broni, krwawych diamentów, złota, bankowości, ropy i ludobójstwa. Od samego początku raczkującej republiki amerykańskiej międzynarodowi gangsterzy ukradkiem przejmowali kontrolę nad bankami, kolejnictwem, przemysłem naftowym i kluczową infrastrukturą za pomocą labiryntu korporacji. W 19 i 20 wieku syndykat zabezpieczył prywatną własność kluczowej infrastruktury i światowych zasobów naturalnych poprzez kierownictwo wojen zarówno ukrytych jak i jawnych, obalania demokracji i obsadzania brutalnych dyktatorów. Finansowali Trockiego, Lenina, Hitlera, używając członków syndykatu z Systemu Rezerwy Federalnej, aby chronić “swoje” aktywa międzynarodowe (…) Hitler został uzbrojony i finansowany przez anglo-amerykańskie korporacje, które przewidziały pieniądze, ropę naftową, broń i gaz używane do ludobójstwa.”
Information Clearing House (pismo wydawane m.in. przez Sekretarza Skarbu w administracji Prezydenta USA Ronalda Reagana, Paula Craiga Roberts’a, twórcę reaganomiki – Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych w Waszyngtonie), “Restoring our Financial Sovereignty. A New Monetary System.

“Międzynarodowi bankierzy tworzą pieniądze w formie kredytu dla rządów. Im większy dług publiczny, tym większe korzyści dla kredytodawców. Narodowe banki europejskie są kontrolowane i posiadane przez prywatne interesy. Domy bankowe Rothschildów i Warburgów z Europy, J.P. Morgana, Kuhn Loeb, Jacoba Schiffa, Lehmanów i Rockefellerów posiadają i kontrolują ogromne bogactwo (…) Komisja Trójstronna to międzynarodowy spisek Davida Rockefellera (…) Komisja Trójstronna jest narzędziem międzynarodowej konsolidacji bankowości komercyjnej i interesów politycznie kontrolujących rząd Stanów Zjednoczonych. Komisja Trójstronna stanowi umiejętne, skoordynowane wysiłki, aby poprzez konsolidację przejąć kontrolę nad czterema centrami władzy: politycznej, pieniężnej, intelektualnej i duchowej. Komisja Trójstronna zamierza stworzyć globalną władzę gospodarczą przewyższającą państwa narodowe. Jej menadżerowie – twórcy tego systemu, będą rządzić w przyszłości.”
– Barry Morris Goldwater, Senator Stanów Zjednoczonych i Generał Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych w czasie II wojny światowej, “No Apologies“.

“Kampania przeciwko tradycyjnym amerykańskim wartościom i kulturze, jest systematyczną wojną psychologiczną. Jest zaaranżowana przez szeroki wachlarz interesów, nie tylko przez wschodni establishment, ale także radykalną lewicę. W skład tej grupy wchodzi Departament Stanu, Handlu, wielkie centra finansowe i międzynarodowe korporacje, media, oświata, branża rozrywkowa, a także wielkie fundacje zwolnione z opodatkowania…uważna analiza tego, co dzieje się za kulisami ujawnia, że wszystkie z tych interesów działają w porozumieniu z panami Kremla w celu stworzenia czegoś, co określają jako Nowy Porządek Świata. Prywatne organizacje, takie jak Rada Stosunków Zagranicznych, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych, Komisja Trójstronna, Konferencja Dartmouth, Instytut Aspen Studiów Humanistycznych, Instytut Atlantycki i Grupa Bilderberg służą do rozpowszechniania i koordynowania planów tak zwanego Nowego Porządku Światowego w potężnych kręgach finansowych, biznesowych i oświatowych…jest to robota grup w układzie Wschodniego establishmentu amorficznie połączonego bogactwem i pozycją społeczną, którego siła tkwi w jego kontroli nad naszym systemem finansowym i dużą częścią sektora przemysłowego. Głównym elementem tej kontroli nad amerykańską gospodarką jest System Rezerwy Federalnej. Polityka sektorów finansowych, głównie międzynarodowych korporacji, znajduje się pod wpływem centrów finansowych poprzez zadłużenie finansowe i staranną kontrolę zaufanych udziałowców. Każdy, kto jest dobrze obeznany z historią Ameryki, a szczególnie amerykańskiej gospodarki, nie może nie zauważyć kontroli nad Departamentem Stanu i CIA, którą Wall Street wydaje się sprawować. Wpływ wewnętrznych układów na naszą politykę zagraniczną stał się faktem w naszych czasach. Ten wszechobecny wpływ jest sprzeczny z prawdziwym długoterminowym bezpieczeństwem narodowym i może ostatecznie obalić nasz porządek konstytucyjny…z tego punktu widzenia, działania międzynarodowych sił finansowych i przemysłowych są dostosowane do idei jednego światowego projektu…Priorytetem tego klubu jest maksymalizacja zysków, wynikających z praktyki, co można określić, jako kapitalizmu finansowego, systemu, który opiera się na filarach długu i monopolu. To nie jest prawdziwy kapitalizm. To jest droga do koncentracji gospodarczej i politycznego niewolnictwa”.
– Jesse Helms, Senator Stanów Zjednoczonych w latach 1973-2003, 16.12.1987 (Congressional Record, Vol. 133, p. S18146.)

“Super bogacze w Ameryce cieszą się mocą i prerogatywami niewyobrażalnymi dla większości z nas. Któż może pojąć posiadanie prywatnego imperium, które obejmuje 100 domów, 2500 sług, niezliczone tysiące luksusów i niezliczoną ilość milionów dolarów? Ameryka ma rodzinę królewską finansów, znaną z takiego bogactwa od pokoleń. Są nimi oczywiście Rockefellerowie…Same pieniądze nie wystarczą, aby ugasić pragnienie i żądze super-bogatych. Zamiast tego, wielu z nich korzysta ze swojego ogromnego bogactwa i wpływów, aby osiągnąć jeszcze większą władzę, o której nie marzyli tyrani i despoci wcześniejszych wieków, mocy na ogólnoświatową skalę, władzy nad ludźmi, a nie tylko produktami. Przerażającą prezentacją tego, co może być najważniejszą historią naszego życia jest to, że drogą Rockefellerów i ich sojuszników jest stworzenie jednego światowego rządu łączącego super-kapitalizm i komunizm pod tym samym szyldem, pod ich kontrolą. Przez ponad sto lat czasu, po tym jak John D. Rockefeller stosował każdą przebiegłą strategię mogącą stworzyć gigantyczny monopol ropy naftowej, wystarczająca ilość książek została napisana o Rockefellerach, aby wypełnić bibliotekę. Znam wiele z nich. I według mojej wiedzy, nikt nie odważył się ujawnić najbardziej istotnej części historii Rockefellerów: że Rockefellerowie i ich sojusznicy mają za sobą co najmniej pięćdziesiąt lat starań następującego planu wykorzystania ich siły ekonomicznej, aby uzyskać kontrolę polityczną w Ameryce, a następnie nad resztą świata. Mam na myśli spisek? Tak. Istnieje taki spisek o zasięgu międzynarodowym, planowany od starszych pokoleń i o niezwykle złych intencjach”.
– Larry McDonald, członek Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych, John Brich Society, 1975, we wstępie do wydania książki “The Rockefeller File“.

“Jesteśmy wdzięczni wydawcom Washington Post, New York Times, Time Magazine i innym wielkim publikacjom, których menadżerowie uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymali swych obietnic zachowania dyskrecji przez blisko 40 lat. Byłoby dla nas niemożliwością zrealizowanie naszego planu budowy światowego rządu, jeśli bylibyśmy w tym czasie przedmiotem zainteresowania prasy. Dziś jednak świat jest już dużo bardziej wyrafinowany i przygotowany do organizacji rządu światowego. Idea ponadnarodowej suwerenności elit intelektualnych i światowych bankierów jest z całą pewnością korzystniejsza od narodowego samostanowienia, praktykowanego w minionych stuleciach.
– David Rockefeller, konferencja Bilderberg (Baden-Baden, Niemcy 1991; HduB Reports, Hilaire du Berrier).

“Przez ponad 100 lat ideologiczni ekstremiści po obu stronach politycznego spektrum uczepili się dobrze nagłośnionych incydentów, by atakować rodzinę Rockefellerów za niezwykły wpływ, jak oni twierdzą, my mamy na polityczne i ekonomiczne instytucje. Niektórzy nawet wierzą, że należymy do tajnej kabały, działającej przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzując moją rodzinę i mnie jako internacjonalistów, oraz spiskujących wraz z innymi na świecie, by zbudować bardziej zintegrowaną globalnie polityczną i ekonomiczną strukturę – jeden świat, jeśli chcecie to tak nazwać. Jeśli to jest oskarżeniem, to jestem winny i jestem z tego dumny.”
– David Rockefeller, “Wspomnienia” (2001).

“A więc kim są właściciele centralnych banków Rezerwy Federalnej? Nazwiska prawdziwych właścicieli 12 banków centralnych – bardzo dobrze ukrywana tajemnica – zostały w części ujawnione. Oto lista niektórych nazwisk: Rothschild Bank z Londynu, Warburg Bank z Hamburga, Rothschild Bank z Berlina, Lehman Brothers z Nowego Jorku, Kuhn Loeb Bank z Nowego Jorku, Israel Moses Seif Banks z Włoch, Goldman Sachs z Nowego Jorku, Warburg Bank z Amsterdamu, Chase Manhattan Bank z Nowego Jorku, Lazard Brothers Bank z Paryża. Wszyscy ci bankierzy są związani z londyńskimi domami bankowymi w całkowicie wolnym City, które ostatecznie kontroluje Rezerwa Federalna. Gdy Anglia przegrała Rewolucyjną Wojnę z Ameryką (nasi ojcowie walczyli z własnym rządem), lichwiarze planowali kontrolować nas przez przejęcie naszego systemu bankowego, drukowanie naszych pieniędzy i zadłużanie nas. Wymienione poniżej osoby były właścicielami banków, a zatem właścicielami akcji w Rezerwie Federalnej. Wymienione poniżej banki posiadają znaczącą kontrolę nad dystryktem Federal Reserve w Nowym Jorku, który z kolei kontroluje 11 innych dystryktów FED. Te banki także są częściowo w posiadaniu zagranicznych właścicieli i kontrolują FED District Bank Nowy Jork: First National Bank z Nowego Jorku, James Stillman; National City Bank, Nowy Jork, Mary W. Harnman; National Bank of Commerce, Nowy Jork, A.D. Juillard; Hanover National Bank, Nowy Jork, Jacob Schiff; Chase National Bank, Nowy Jork, Thomas F. Ryan, Paul Warburg, William Rockefeller, Levi P. Morton, M. T. Pyne, Geroge F. Baker, Percy Pyne, Pani G. F. St. George, J. W. Sterling, Katherine St. George, H. P. Davidson, J. P. Morgan (Equitable Life/Mutual Life), Edith Brevour i T. Baker.”
– François Vincent de Siebenthal, zawodowy ekonomista, dyplomata, polityk i bankier szwajcarski z 30-letnim stażem, “Michael Journal“.

“Nowy Jork i Londyn to największe na świecie pralnie narkotykowych pieniędzy oraz z działalności kryminalnej. Nie Kajmany, nie Isle of Men i nie Jersey City, tylko Wall Street i City of London.” [link].
– Brytyjski Magazyn prasowy The Observer powiązany z Brytyjską Partią Pracy, “How a big US bank laundered billions from Mexico’s murderous drug gangs“.

“Mam największe doświadczenie w praniu pieniędzy terrorystów w śmiesznych źródłach City of London. Zarządzałem miliardami dla terrorystów. Moim największym klientem była terrorystyczna organizacja IRA i cieszę się, że mogę powiedzieć, że udało mi się wyprać dla nich ponad miliard funtów. Mam również rozległe powiązania z północno-afrykańskimi terrorystami ale to było bardziej obrzydliwe doświadczenie, nie chcę o tym mówić, jest to jeszcze nadal kwestia bezpieczeństwa narodowego. Pragnę dodać, że lepiej jeśli nikt nie wezwie policji inaczej od razu powiadomię Bank Anglii z racji tego, że upoważnił mnie do rozwiązywania tego typu problemów. “
– Lord James of Blackheath, przemówienie w Izbie Lordów, 01.11.2010.

“City of London stało się przedstawicielem handlowym oligarchów i potentatów naftowych z całego świata.”
– Nicholas Shaxson, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Treasure Islands: Tax Havens and the Men Who Stole the World“.

“[City of London] wyekstrahowała swoje własne przywileje i jest wolna od zasad i przepisów, do których reszta Brytanii musi się dostosować.”
– Nicholas Shaxson, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “The tax haven in the heart of Britain(New Statesman).

“Ilekroć Królowa odwiedza państwo City, bierze udział w barwnych uroczystościach z udziałem burmistrza z mieczem, różnych radnych i szeryfów, zwanych Pamiątką. W tej uroczystości, burmistrz uznaje zwierzchnictwo królowej, jak samo Corporation of London deklaruje, że ‘Prawa City do kierowania swoją własną polityką zostały przyznane na mocy koncesji uzyskanych od Korony’.”
– Nicholas Shaxson, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “The tax haven in the heart of Britain(New Statesman).

“Pod koniec lat 90 Amerykański Departament Sprawiedliwości oszacował, że wpływ handlu narkotykami na System Bankowy USA wynosił od 500,000,000,000 do 1000,000,000,000 $ rocznie…zyski dla banków z działalności narkotykowej wynoszą od 5,000,000,000 do 10,000,000,000 $.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Beyond the Conspiracy, Unmasking Invisible World Government“.

“Porządek Światowy nie pozwala na żaden frontalny atak mający na celu wyeliminowanie biznesu narkotykowego, ponieważ owa działalność, która obraca 400,000,000,000 $ rocznie, jest zbyt ważna dla światowych mocarstw aby ją wyeliminować, zważywszy, że CIA zbudowała raje korupcyjne z zysków narkotykowych na całym świecie.”
– Manuel Salgado, Kandydat na Prezydenta Ekwadoru.

“Po amerykańskiej inwazji na Afganistan pod kontrolą NATO, produkcja i sprzedaż heroiny rozkwitły. Azerbejdżan stał się jednym z najważniejszych strategicznie ośrodków tranzytowych heroiny odkąd sprzymierzył się z NATO. Podobnie jak w przypadku Turcji, kraje posiadające lotniska pod dowództwem USA, stały się najważniejszymi ośrodkami tranzytowymi dla heroiny (…) Afgański biznes narkotykowy jest jedną z głównych ról Turcji w ramach operacji Galdio pod kierownictwem Stanów Zjednoczonych i NATO. Główne aspekty działalności heroinowej zostały przeniesione z Turcji do Azerbejdżanu po 1997, a nasiliły się po sprzymierzeniu Azerbejdżanu z NATO.”
– Sibel Edmonds, Doradca Biura FBI w Waszyngtonie

“Stany Zjednoczone są światowym liderem w praniu narkotykowych pieniędzy. Według Departamentu Sprawiedliwości, USA pierze od 500 000 000 000 $ do 1 000 000 000 000 000 000 $ rocznie.”
– Catherine Austin Fitts, Sekretarz ds. Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast w Administracji Prezydenta USA George’a Busha Seniora, “Narco-Dollars For Beginners.”

“Proszę nie myśleć, że handel narkotykami jest prowadzony na rogu ulicy, gdzie handlarze są kontrolowani przez mafie. Prawdziwi promotorzy tego przeklętego biznesu znajdują się w salach “elity” tego świata, “królewskich”, “szlacheckich” rodzin Europy i “najlepszych” rodzin Ameryki, Wielkiej Brytanii i Kanady. Transakcje sięgają do najwyższych szczebli władzy i nie zostały wyeliminowane (…) Ta transakcja miała swój początek w 1652 roku i obejmowała kilka innych krajów. Brytyjska arystokracja faktycznie prowadziła lukratywny interes zaś Lord Palmerston wdrożył go w Parlamencie (…) Ogrom bogactwa i władzy zadowalający brytyjską arystokrację – klasę rządzącą – sięga bezpośrednio do tego wstrętnego i brudnego biznesu (…) Walka o kontrolę Hongkongu mająca miejsce pomiędzy rządem Brytanii i Chin nie toczyła się o ziemię, ale o to, kto otrzyma więcej miliardów generowanych przez transakcje opium w Chinach, co stanowiło 64% ich obrotów dewizowych. Szlacheckie rodziny Brytanii zawsze posiadały największy udział (…) Kontrola handlu światowego pozostała w rękach brytyjskich, “szlacheckich” i wysoko cenionych starych rodzin, oligarchii, która zajmuje wysokie stanowiska.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Drug war against America“.

“Każdy brytyjski monarcha od 1729 roku odnosił nadzwyczajne korzyści z handlu narkotykami i dzięki temu do dzisiaj zasiada na tronie.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Conspirators Hierarchy, Committee of 300“.

“Nieprzejrzystość CIA jest tak duża jak nieprzejrzystość Rezerwy Federalnej, które kontrolują finanse i tworzą tajny rząd. CIA tworzy też tajną armię dla prezydenta, który często znajduje się pod kompletną kontrolą CIA i zostało to opisane w wielu historiach. Istnieją twarde dowody na to, że CIA posiada banki i jest mocno zaangażowana w przemyt narkotyków. To samo robi z gazem, ropą i innymi produktami.” [link]
– Ron Paul, Członek Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych.

“Siedmiu mężczyzn na Wall Street kontroluje fundamentalny przemysł i zasoby gospodarcze Stanów Zjednoczonych. Ci ludzie sami odpowiadają przed obcym mocarstwem (Imperium Brytyjskim), który konsekwentnie starał się rozszerzyć swoją kontrolę nad młodą Republiką Stanów Zjednoczonych od samego początku. Ta moc była finansową potęgą Anglii, skoncentrowaną w londyńskim oddziale Domu Rothschildów. Stany Zjednoczone były we wszystkich aspektach rządzone z Anglii, i tak jest do dzisiaj.”
– The American Magazine (magazyn prasowy wydawany m.in. przez członka Rady Stosunków Zagranicznych CFR Henry’ego Forda i Prezydenta USA Franklina D. Roosevelta), 1911.

“Ameryka jest kontrolowana przez 300 rodzin, a Anglia kontrolowana przez 100 rodzin i te rodziny są ze sobą połączone poprzez małżeństwa, firmy, banki, nie wspominając o Czarnych Gwelfach, Masonerii, Najczcigodniejszym Zakonie Szpitala Św. Jana z Jerozolimy i tak dalej. Są to ludzie, którzy poprzez swoich surogatów znaleźli sposoby ochrony ogromnych transportów heroiny z Hong Kongu, Turcji, Iranu i Pakisanu oraz zapewnienia jej miejsca na rynku w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej w minimalnych kosztach prowadzenia działalności gospodarczej.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Conspirator’s Hierarchy, Committee of 300“.

“Brak zgody Króla Jerzego III do operowania przez kolonie uczciwym systemem pieniężnym, który wyzwalał zwykłych ludzi ze szponów elity manipulatorów finansowych, był główną przyczyną Rewolucji Amerykańskiej.”
– Benjamin Franklin, Ojciec-Założyciel Stanów Zjednoczonych.

“Gdyby ludzie znali funkcjonowanie systemu pieniężnego, rewolucja wybuchłaby jeszcze przed świtem.”
– Henry Ford, Twórca Ford Motor Company, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR).

“Mam nadzieję, że ludzie w przyszłości zmiażdżą w zarodku finansową arystokrację korporacyjną, która ma czelność stawiać opór przy pomocy siły prawom naszego kraju.”
– Thomas Jefferson, Ojciec-Założyciel Stanów Zjednoczonych.

“CIA i wielkie korporacje zgodnie z moim doświadczeniem, kroczą razem w porozumieniu. Później zdałem sobie sprawę, że mogą spierać się co do szczegółów strategii – małą wojnę tu, czy tam. Jednak energicznie zobowiązują się do wspierania swojego własnego systemu.”
– John Stockwell, były agent CIA.

“Istnieje potężna, zakulisowa siła, która ma własną tajną armię, lotnictwo i flotę.”
– Raport Senackiej Komisji USA badającej aferę CIA Iran-Contras.

“Stoimy wobec Trzeciej Wojny Światowej, zaprogramowanej od dawna w celu kontroli nafty na Środkowym Wschodzie.”
– Winston Churchill, “Chicago Tribune” (21 XII 1946).

“To wampiry i wampiry nie żyją tylko na wampirach. Nie mogą żyć jedynie między sobą. Jeżeli nie wyłączycie Żydów ze Stanów Zjednoczonych, w ciągu mniej niż 200 lat zaroją się tu w takiej liczbie, że zdominują i pożrą tę ziemię i zmienią naszą formę rządów, za którą my Amerykanie przelaliśmy naszą krew, nasze życia z poświęceniem naszej wolności. Nasi potomkowie będą pracować w polu by ich wyżywić, podczas gdy oni będą umywać swoje ręce w domach rachunkowych. Jeżeli nie wykluczycie Żydów, wszystkie wasze dzieci będą was przeklinać w grobach.”
– Benjamin Franklin na Kongresie Kontynentalnym (Filadelfia), Ojciec-założyciel Stanów Zjednoczonych.

“Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca decydują, kogo zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy uzbrojona po zęby owca może się obronić przed demokratycznie podjętą decyzją.”
– Benjamin Franklin, Ojciec-założyciel Stanów Zjednoczonych.

“Na to, by w danym kraju zapanował socjalizm, wystarczy wprowadzić w nim demokrację”.
– Karol Marks.

“Celem socjalizmu jest Komunizm.”
– Włodzimierz Lenin.

“Gospodarka centralnie planowana potrzebuje demokracji, tak samo jak ciało człowieka potrzebuje tlenu”.
– Lew Trocki.

“Demokracja prowadzi do dyktatury.”
– Platon.

“Faszyzm prawidłowo powinien nazywać się korporacjonizm, ponieważ polega on na połączeniu władzy państwowej i korporacyjnej.” 
– Benito Mussolini.

“Wolność demokracji nie jest bezpieczna, jeśli ludzie tolerują wzrost własności prywatnej do punktu, w którym staje się silniejsza od samego państwa demokratycznego. W istocie jest to Faszyzm – rząd będący własnością kontrolującej własności prywatnej…Dzisiejsza koncentracja nierównej władzy prywatnej rośnie.”
– Franklin Delano Roosevelt, Prezydent Stanów Zjednoczonych, na przemówieniu w Kongresie (29 kwietnia, 1938).

“Trzeba przerwać ten żydowski ucisk w mediach, inaczej Ameryka utonie w bagnie.”
– Minister Spraw Zagranicznych Kanady Bill Graham w rozmowie z prezydentem USA Richardem Nixonem.

“W Ameryce nie ma czegoś takiego, w tym rozdziale historii świata, jak niezależna prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie śmie uczciwie przedstawić swojej opinii. A gdyby spróbował, to wie z góry, że nigdy by się to nie ukazało w druku… Interesem dziennikarza jest zniszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżenie, drżenie u stóp mamony i sprzedawanie swojego kraju i swojej rasy za codzienny chleb. Wy o tym wiecie i ja o tym wiem, i co za szaleństwo wznosić ten toast za niezależną prasę? Jesteśmy narzędziami i wasalami bogaczy za kulisami. Jesteśmy marionetkami, oni pociągają za sznurki, a my tańczymy. Nasze talenty, nasze możliwości i nasze życie są własnością innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami.”
– John Swinton, były dyrektor New York Times.

“Nie możemy mówić poważnie, bo kiedy jest nudno, wtedy te barany wezmą pilota i przełączą na inny program. Widz w Polsce przebaczy bardzo wiele, ale nigdy nie przebaczy tego, że ktoś traktuje go poważnie. Ludzie nie są tacy głupi, jak nam się wydaje. Są jeszcze głupsi.”
– Tomasz Lis, dziennikarz Telewizji Państwowej

“Myślę, że wolne media to jednak dość niebezpieczny wynalazek.”
– Donald Tusk

“Państwo polskie istnieje teoretycznie, praktycznie nie istnieje, dlatego że działa poszczególnymi swoimi fragmentami, nie rozumiejąc, że państwo jest całością”
– Bartłomiej Sienkiewicz, Minister Spraw Wewnętrznych (afera taśmowa WPROST).

“Nasza udana operacja dezinformacyjna zostanie zakończona kiedy wszystko w co uwierzy amerykańska opinia publiczna będzie nieprawdą.”
– William Casey, Dyrektor CIA

“Jakie to wielkie szczęście dla rządzących, że ludzie nie myślą.”
– Adolf Hitler.

“Bardzo dobrze wiecie, i wiedzą to równie dobrze głupi Amerykanie, że my kontrolujemy ich rząd, bez względu na to kto siedzi w Białym Domu. Sprawa jest taka, ja to wiem i wy to wiecie, że żaden amerykański prezydent nie może nas sprowokować, nawet jeśli zrobimy coś nie do pomyślenia. Co oni (Amerykanie) mogą nam zrobić? To my kontrolujemy Kongres, media, rozrywkę i wszystko w Ameryce. W Ameryce możecie krytykować Boga, ale nie możecie krytykować Izraela.”
– Tzipora Menache, rzecznik izraelski (2009).

“Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras tak, jak one od insektów. Faktycznie, porównując do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.”
– Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, w przemówieniu w Knesecie, cyt. Amnon Kapeliouk, Begin and the Beasts (Begin i bydło)

“Żołnierze to durne, głupie zwierzęta używane w polityce zagranicznej.”
– Henry Kissinger, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Sekretarz Stanu USA, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarowodych (Chatham House).

“Kontrolując ropę naftową, kontroluje się narody, kontrolując żywność, kontroluje się ludy. Kto tworzy pieniądze, rządzi światem.”
– Henry Kissinger, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Sekretarz Stanu USA, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarowodych (Chatham House).

“Polityk, który idzie na wojnę z mediami, ma prawo napisać na swej wizytówce jedno słowo: idiota.”
– Henry Kissinger, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Sekretarz Stanu USA, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarowodych (Chatham House).

“To, do czego dąży Grupa Bilderberg to Globalna Armia poddana ONZ, co sprowadza się do Rządu Światowego, któremu wszystkie kraje są podporządkowane…Armia ONZ musi być w stanie działać natychmiast, w dowolnym miejscu na świecie, bez opóźnienia w ramach każdego kraju podejmującego swoje własne decyzje.”
– Henry Kissinger, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Sekretarz Stanu USA, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarowodych (Chatham House), na spotkaniu Grupy Bilderberg, Spotlight Reprint, 1991

“Mówienie, że dążymy do stworzenia Jednego Rządu Światowego jest przesadzone, ale nie całkiem niesprawiedliwe.”
– Denis Healy, były Sekretarz Obrony Wielkiej Brytanii o Grupie Bilderberg, w wywiadzie dla Jona Rosena.

“Dziś Amerykanie byliby oburzeni, gdyby wojska ONZ wkroczyły do Los Angeles w celu przywrócenia porządku – jutro będą nam wdzięczni. Stałoby się to prawdą gdyby powiedziano im, że istnieje zagrożenie z zewnątrz, czy to prawdziwe, czy wmówione, które zagroziłoby naszej egzystencji. Wszystkie narody świata będą błagać swoich przywódców o oswobodzenie ich przed tym złem. Tego, czego boi się człowiek, to coś nieznanego. Kiedy przedstawimy ten scenariusz, ludzie dobrowolnie zrzekną się indywidualnych praw w celu zagwarantowania im dobrobytu przez rząd światowy.”
– Henry Kissinger, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Sekretarz Stanu USA, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), na spotkaniu Grupy Bilderberg (1992).

“Będziemy mieli rząd światowy obojętnie czy wam się podoba czy nie, albo za zgodą albo na drodze podboju.”
– Paul Warburg, założyciel amerykańskiej Rezerwy Federalnej, przemówienie w amerykańskim senacie (1953)

“Światowe Państwo, które zapewnia, nie tylko swoim członkom, ale całemu społeczeństwu ludzkiemu stabilność, będzie opierało się na fundamentach czterech kontynentów i będzie niewzruszone w swojej sile.”
– Lionel Curtis, Dyrektor Królewskiwgo Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Civitas Dei: The Commonwealth of God” (1938).

“Obecnie pracujemy w tajemnicy, żeby ze wszystkich sił wyrwać tak zwaną suwerenność z rąk lokalnych państw narodowych na świecie.”
– Arnold Toynbee, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “The Trend of International Affairs Since the War” (International Affairs, czerwiec 1931).

“Wszędzie tam, gdziekolwiek są kłopoty, przemoc, cierpienie, tragedia – od razu rzuca się podejrzenie na CIA. Nasza fobia na tym punkcie pomimo, że nie ma w jej przypadku wystarczających śladów dla jej uzasadnienia, jest, bez wątpienia, tak nadmierna co amerykańska fobia na punkcie Komunizmu i jest to fobia uzasadniona – w rzeczywistości Ameryka i Rosja zamieniły się rolami i dziś to Ameryka stała się koszmarem.”
– Arnold Toynbee, Królewstki Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), New York Times 7.05.1971.

“Wkrótce każdy Amerykanin będzie musiał zarejestrować swoje właściwości biologiczne w krajowym systemie zaprojektowanym w celu śledzenia ludzi (…) Dzięki tej metodologii, możemy zmusić ludzi do poddania się naszemu programowi, który będzie miał wpływ na bezpieczeństwo. Każdy Amerykanin będzie musiał się zarejestrować lub w cierpieniu harować i zarabiać na życie (…) Amerykanie znajdą się w stanie upadłości i niewypłacalności. Zostaną pozbawieni swoich praw w ramach umów handlowych, które będą przynosić nam zysk, i ani jeden człowiek na milion nie będzie w stanie zrozumieć naszych zamiarów, a jeśli przypadkiem jeden lub dwoje obywateli zrozumie, mamy w naszym arsenale wiarygodne zaprzeczenia (…) Będziemy nieuchronnie czerpać z tego ogromne zyski wykraczające nasze najśmielsze oczekiwania i uczynimy każdego Amerykanina współpracownikiem tego oszustwa, które my nazywamy “Ubezpieczeniami społecznymi”. Nie wiedząc o tym, każdy Amerykanin będzie nieświadomie naszym niewolnikiem. Ludzie staną się bezradni i beznadziejni na umorzenie tego i będziemy zatrudniać wysoki urząd prezydencki dla naszej marionetkowej korporacji, podsycając nasz plan przeciwko Ameryce.”
– Edward Mandell House, Doradca Prezydenta USA Woodrowa Wilsona, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), twórca Ligi Narodów, w korespondencji z Prezydentem USA (cytat z pamiętnika Woodrowa Wilsona).

“W miarę jak cywilizacja staje się bardziej kompleksowa, i w miarę jak potrzeba niewidzialnego rządu jest coraz bardziej demonstrowana, wynajdywane i projektowane są środki techniczne, za pomocą których społeczeństwo ma być uciskane. Dzięki prasie, telefonii, telegrafii, radiofonii, idee mogą rozprzestrzeniać się gwałtownie, a nawet natychmiastowo (…) Świadoma i inteligentna manipulacja zorganizowanych przyzwyczajeń i opinii mas jest ważnym elementem demokratycznego społeczeństwa. Ci, którzy manipulują tym niewidzialnym mechanizmem społeczeństwa stanowią niewidzialny rząd, który jest prawdziwą siłą rządzącą (…) Jesteśmy rządzeni, nasze umysły są modelowane, nasze gusta formowane, idee tworzone na podstawie sugestii, w większości przez ludzi, o których nigdy nie słyszeliśmy (…) Niemal w każdym akcie naszego codziennego życia, zarówno w sferze polityki jak i biznesu, nasze zachowania społeczne i myślenie etyczne jest zdominowane przez stosunkowo niewielką liczbę ludzi, którzy rozumieją procesy mentalne i społeczne wzorce mas. Oni pociągają za sznurki kontrolujące umysł społeczny, dopinają stare społeczne siły i wymyślają nowe sposoby, aby przejąć kontrolę nad światem.”
– Edward Bernays, Zarząd Telewizji CBS, Doradca Prezydenta USA Woodrowa Wilsona, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), “Propaganda“.

“Nowy Porządek Świata zostanie wprowadzony…Końcowe uderzenie w narodową suwerenność, powodujące jej stopniową erozję, dokona znacznie więcej aniżeli tradycyjny atak frontalny.”
– Rada Stosunków Zagranicznych, Foreign Affairs, 1974.

“Istnieje potrzeba Nowego Porządku Świata, ale ma ona inne cechy w różnych częściach świata. Nie powiodło się tym razem, ale dla mnie to jest zarysem tego, że w ciągu nadchodzących lat wreszcie się wyłoni.”
– Henry Kissinger, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Sekretarz Stanu USA, członek Klubu Rzymskiego i Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), 18.01.2005, PBS.

“Zbliżamy się do Nowego Porządku Świata, światowego Komunizmu. Nigdy się nie wycofamy.” [link]
– Michaił Gorbaczow, były Prezydent ZSRR, członek Klubu Rzymskiego i Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House).

“Ostatecznie naszym celem jest powitanie Związku Radzieckiego w Porządku Świata. Może Porządek Świata przyszłości będzie prawdziwą rodziną narodów.”
– George Bush, Texas A&M University, 1989.

Dr. Jose M.R. Delgad

“Prezydent Bush podpisał formalne porozumienie na temat zakończenia istnienia Stanów Zjednoczonych jakie znaliśmy do tej pory. Podjął ten krok bez wiedzy kongresu i obywateli Stanów Zjednoczonych.” [link]
– Serwis Informacyjny CNN.

“Nie zamierzamy osiągnąć Nowego Porządku Świata bez płacenia za niego krwią i pieniędzmi.”
– Rada Stosunków Zagranicznych, Foreign Affairs, 1975.

“Celem powinno być od nowa zdefiniowanie suwerenności w erze globalizacji, aby znaleźć równowagę pomiędzy światem w pełni suwerennych państw a jednego rządu światowego lub anarchii. ”
– Richard N. Haass, Dyrektor Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), konsultant Sekretarza Stanu USA Colina Powella, Prezydenta USA George’a W. Busha i Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, “Sovereignty and globalisation”.

“By osiągnąć rząd światowy, jest niezbędne, by usunąć z ludzkich umysłów indywidualizm, lojalność wobec tradycji rodzinnych, patriotyzm narodowy i dogmaty religijne (…) Reinterpretacja i ewentualne wykorzenienie koncepcji dobra i zła, które były podstawą wychowania dzieci, substytucja na wiarę w pewniki starszych osób, są spóźnionymi celami.”
– Brock Chisolm, Dyrektor Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), na Konferencji ds. Edukacji, Kalifornia, 11.09.1954.

“Ta regionalizacja jest utrzymana w Trójstronnym Planie, który wzywa do stopniowej konwergencji Wschodu i Zachodu, ostatecznie prowadząc do celu Jednego Rządu Światowego (…) Narodowa suwerenność nie będzie już dłużej wykonywalną koncepcją.”
– Zbigniew Brzeziński, założyciel Komisji Trójstronnej, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego Prezydenta USA Jimmy’ego Cartera, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), o Komisji Trójstronnej, “Grand Chessboard“.

“Ludzie, rządy i gospodarki wszystkich narodów muszą służyć potrzebom międzynarodowych banków i korporacji…stara struktura polityki międzynarodowej…utopia narodowej suwerenności…jest oczywiście niekompatybilna z rzeczywistością.”
– Zbigniew Brzeziński, założyciel Komisji Trójstronnej, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego Prezydenta USA Jimmy’ego Cartera, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), o Komisji Trójstronnej, “Between Two Ages: America’s Role in the Technotronic Era” (1970).

“W następnym wieku narody jakie znamy staną się przestarzałe: wszystkie państwa uznają jeden globalny autorytet.”
– Strobe Talbott, były Podsekretarz Stanu w administracji Prezydenta USA Billa Cilntona, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), “Narodziny narodu globalnego“.

“Żaden naród nie może być pozostawiony poza globalnym systemem, który budujemy.”
– Madeleine Albright, była Sekretarz Stanu Stanów Zjednoczonych.

“Rada Stosunków Zagranicznych, Komisja Trójstronna i Grupa Bilderberg przygotowują wdrożenie globalnej dyktatury…Oni nie walczą z terroryzmem. Oni walczą ze społeczeństwem.”
– Johannes Koeppi, były niemiecki urzędnik Ministerstwa Obrony i doradca NATO.

“Era technotroniczna polega na stopniowym wglądzie na społeczeństwo bardziej kontrolowane. Takie społeczeństwo będzie zdominowane przez elity, nieskrępowane tradycyjnymi wartościami. Wkrótce będzie można dochodzić niemal ciągłego nadzoru  nad każdym obywatelem i stale aktualnych plików zawierających nawet najbardziej osobiste dane, podlegające władzy (…) Elita nie będzie się wahać przed osiągnięciem swoich politycznych celów wykorzystując najnowsze techniki pozwalające sterować zachowaniem i utrzymywać społeczeństwo pod ścisłą kontrolą i obserwacją (…) Władza realna będzie ostatecznie należała do tych, którzy nie tylko mają dane, ale również kontrolują informację, mogąc szybko wydedukować z niej wszystkie możliwe dedukcje.”
– Zbigniew Brzeziński, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego Prezydenta USA Jimmy’ego Cartera, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw międzynarodowych (Chatham House), o Rządzie Światowym, “Between Two Ages: America’s Role in the Technotronic Era” (1970).

“Marksizm jest zwycięstwem rozumu nad wiarą i reprezentuje etap żywotny i twórczy w dojrzewaniu uniwersalnej wizji człowieka”.
– Zbigniew Brzeziński, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego Prezydenta USA Jimmy’ego Cartera, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw międzynarodowych (Chatham House), o Rządzie Światowym, “Between Two Ages: America’s Role in the Technotronic Era” (1970).

“Jakakolwiek cena rewolucji chińskiej to oczywiście sukces nie tylko jeśli chodzi o profesjonalne zarządzanie, ale także o morale i wspólnotę celów. Eksperyment społeczny w Chinach pod kierownictwem przewodniczącego Mao jest jednym z najważniejszych i najbardziej udanych w historii ludzkości.”
– David Rockefeller, członek Klubu Rzymskiego i Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), New York Times, 1973.

“[Trzeba] wprowadzić socjalizm w sposób demokratyczny krok za krokiem i przy pomocy skoncentrowanego przemysłu…Stany Zjednoczone nie powinny próbować wygrać z komunizmem, ani uwalniać narodów przez niego ujarzmionych i nie pozwolić na to, aby się same od niego uwolniły.”
– Arthur Schlesinger, Doradca Prezydenta Kennedy’ego i Johnsona, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), “Partisan Review”.

“Istnieje intelektualnie kusząca możliwość, że Stalinizm dla ludzkości był ukrytym błogosławieństwem.”
– Zbigniew Brzeziński, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego Prezydenta USA Jimmy’ego Cartera, członek Klubu Rzymskiego i Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Between Two Ages: America’s Role in the Technotronic Era“.

“Marksizm, rozpowszechniony w popularnej postaci Komunizmu, stanowi znaczny postęp w ludzkiej zdolności konceptualizacji jego realizacji świata (…) Marksizm dostarcza najlepszego wglądu na współczesną rzeczywistość.”
– Zbigniew Brzeziński, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego Prezydenta USA Jimmy’ego Cartera, członek Klubu Rzymskiego i Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Between Two Ages: America’s Role in the Technotronic Era“.

“Współczesna amerykańska polityka jest jak wrestling. Publicznie przed kamerami wszyscy się nienawidzimy, ale prywatnie wszyscy się przyjaźnimy i jemy wspólne obiady. Dzisiejsza polityka to showbiznes. Demokraci [lewica] i republikanie [prawica] wcale nie są przeciwnikami.”
– Jesse Ventura, Gubernator stanu Minnesota, “Obama Deception” (2009).

“Nielegalne robimy natychmiast, niekonstytucyjne trwa trochę dłużej.”
– Henry Kissinger, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Sekretarz Stanu USA, członek Klubu Rzymskiego i Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), The Washington Post, 23.12.1973.

“Gdyby Amerykanie dowiedzieli się, co my naprawdę robimy to powywieszaliby nas na ulicznych lampach.”
– George H. W. Bush, Prezydent Stanów Zjednoczonych, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), w wywiadzie dla korespondentki Białego Domu Sary McClendon, 1992.

“Konstytucja to tylko zakichany kawałek papieru.”
– George W. Bush, Prezydent Stanów Zjednoczonych, Capital Hill Blue, 2005.

“Jestem bardzo dumna z naszych działań. Jesteśmy najwspanialszym narodem na świecie.”
– Sekretarz Stanu USA Madeleine Albright o amerykańskich sankcjach, które doprowadziły do śmierci więcej niż 500000 irackich dzieci.

“Nie możemy mieć bzika na punkcie potrzeby ochrony praw zwykłych Amerykanów.”
– Były Prezydent USA Bill Clinton, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), [Remarks and a Question-and-Answer Session at the Adult Learning Center in New Brunswick, New Jersey, 1 marzec 1993.]

“To nie w porządku, że każdy w tym kraju ma prawo do swojego zdania.”
– Były Prezydent USA Bill Clinton, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Philadelphia City Hall (28.05.1993).

“Będziemy eksportować po całym świecie śmierć i zniszczenie dla utrzymania wpływów naszego wielkiego narodu.”
– George Bush Senior.

“Faszyści przyszłości będą nazywali siebie antyfaszystami.”
– Winston Churchill.

“Mamy przed sobą możliwość by ustanowić dla nas i dla przyszłych pokoleń Nowy Porządek Świata. Świat, w którym rządzi prawo, nie prawo dżungli samostanowienia narodów. Kiedy nam się uda, a uda się, mamy prawdziwą szansę w tym Nowym Porządku Świata, porządku, w którym wiarygodne siły ONZ mogą użyć swej roli mediatora pokojowego by wypełnić obietnice i wizje swych założycieli”.
– George Bush Senior, (przemówienie telewizyjne, 11.09.1990)

“Odkąd wszedłem w politykę miałem okazję prywatnie poznać cudze poglądy. Niektórzy z największych ludzi w Stanach Zjednoczonych w dziedzinie handlu i produkcji boją się czegoś. Wiedzą, że istnieje siła gdzieś tak zorganizowana, tak subtelna, tak czujna, tak połączona, tak kompletna, tak wszechobecna, że lepiej milczeć pod ich oddechem, jeżeli chce się ich potępić.”
– Woodrow Wilson, Prezydent Stanów Zjednoczonych, “The New Freedom“, 1913.

“Dzisiaj droga do całkowitej dyktatury w Stanach Zjednoczonych może być układana przez całkowicie legalne środki, niewidzialne i niesłyszane przez kongres, prezydenta i ludzi…pozornie mamy konstytucyjny rząd. Mamy działającą w naszym systemie rządowym i politycznym inną formę rządu, biurokratyczną elitę, która wierzy, że nasza konstytucja jest przestarzała i wierzą, że są po zwycięskiej stronie. Wszystkie tajemnicze okoliczności zagranicznych umów politycznych można przypisać do tej grupy…ta grupa polityczna posiada swoje lokalne organizacje wsparcia politycznego, własne grupy nacisku, swoje usankcjonowane interesy, swoją pozycję w naszym rządzie i swój własny aparat propagandowy.”
– William Ezra Jenner, Republikanin, Kongresmen, Wicegubernator i Senator Stanu Indiana, przemówienie w Kongresie, 1954.

“Dwie trzecie naszego podstawowego przemysłu zawdzięczamy pomocy amerykańskiej.”
– Józef Stalin.

“Celem ONZ jest selektywne zredukowanie populacji poprzez zachętę do aborcji, wymuszoną sterylizację, kontrolę ludzkiej reprodukcji. ONZ postrzega dwie trzecie ludzkiej populacji jako niepotrzebny bagaż, z potrzebą eliminacji 350 tys. ludzi dziennie”
– Jacques Cousteau, UNESCO, Bank Światowy, Amerykańska Akademia Nauk (NAS), Francuska Marynarka Wojenna (Marine nationale), weteran II wojny światowej (Demanding Accountability UN Development Fund for Women, 1994).

“Obecnie mamy zdecydowanie zbyt wielu ludzi na tej planecie. Całkowita liczba ludzi na poziomie 250-300 milionów ludzi, czyli 95% redukcja obecnego poziomu, byłaby idealna.”
– Ted Turner, właściciel CNN, członek Klubu Rzymskiego i Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), w wywiadzie dla Audubon Magazine.

“Dzisiejszy świat zamieszkuje 6,8 miliarda ludzi i zmierza do wartości 9 miliardów. Jeśli obecnie wykonamy dobrze zadanie jeżeli chodzi o szczepionki, służbę zdrowia, rozrodcze usługi zdrowotne, wówczas możemy obniżyć tę wartość o być może 10 lub 15 procent”
– Bill Gates, członek Klubu Rzymskiego, na konferencji Technology, Entertainment and Design.

“Prościej jest zabić milion ludzi, niż ich kontrolować.”
– Zbigniew Brzeziński, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego Prezydenta USA Jimmy’ego Cartera, członek Klubu Rzymskiego i Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), (Chatham House, 17 listopada 2008 r.)

“Depopulacja jest największym priorytetem Stanów Zjednoczonych jeśli chodzi o kraje Trzeciego Świata.”
– Henry Kissinger, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Sekretarz Stanu USA, członek Klubu Rzymskiego i Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “National Security Study Memorandum – 200”.

“Obowiązkowe przepisy dotyczące kontroli populacji, nawet te wymagające przymusowej aborcji, mogą zostać utrzymane w ramach istniejącej konstytucji, jeżeli kryzys populacji stałby się wystarczająco poważnym zagrożeniem dla społeczeństwa (…) Dodawanie sterylizującej wody pitnej i żywności jest sugestią, która wydaje się przerażać ludzi bardziej niż większość propozycji przymusowej kontroli płodności. Rzeczywiście, będzie to stanowić bardzo trudne warunki polityczne, prawne i społeczne, nie mówiąc już o problemach technicznych (…) Program sterylizacji kobiet po drugim lub trzecim dziecku, mimo relatywnie większej trudności zabiegowej niż wazektomia, może być łatwiejszy do wdrożenia niż próba sterylizacji mężczyzn (…) Być może agencje w połączeniu z Programem Środowiskowym Organizacji Narodów Zjednoczonych i agencjami ONZ ds. populacji, mogą ostatecznie stworzyć Planetarny Reżim: międzynarodową superagencję dla ludności, zasobów i środowiska. Taki kompleksowy Planetarny Reżim może kontrolować rozwój, zarządzanie, ochronę i dystrybucję wszystkich zasobów naturalnych, odnawialnych i nieodnawialnych, przynajmniej w zakresie istniejących międzynarodowych implikacji. W ten sposób system mógłby mieć prawo do kontrolowania zanieczyszczenia nie tylko w atmosferze i oceanach, ale także w takich częściach środowiska jak rzeki i jeziora, które przekraczają granice państw i wpływają do oceanów. Reżim może również być logiczną centralną agencją regulacji całego handlu międzynarodowego, a tym samym całej żywność na rynku międzynarodowym. Planetarny Reżim może być odpowiedzialny w zakresie optymalnej populacji na świecie i dla każdego regionu oraz dla rozstrzygania akcji różnych krajów w ramach swoich regionalnych limitów (…) Jeżeli by to osiągnąć, bezpieczeństwo może być zapewnione przez organizację międzynarodową, globalną siłę policyjną (…) Pierwszym wymaganym krokiem jest konieczne wyrzeczenie się suwerenności dla organizacji międzynarodowej.”
– John Holdren, Doradca Naukowy Prezydenta USA Baracka Obamy i członek Klubu Rzymskiego, “Ecoscience: Population, Resources, Environment“, 1977.

“Ludność krajów wysoko rozwiniętych musi być podtrzymana na poziomie 1,2 miliardów do roku 2050.”
– Oświadczenie ONZ z 2005 r.

“Ludność Wielkiej Brytanii musi być zredukowana z 60 do 30 milionów aby zrównoważyć przyrost populacji.”
– Jonathon Porritt, Doradca Premiera Wielkiej Brytanii Gordona Browna, członek Towarzystwa Królewskiego, London Times, Marzec 2009.

“Wprowadzenie DDT [Dichlorodifenylotrichloroetan, Azotox] wywołało u mnie wątpliwości. W Gujanie w ciągu dwóch lat wyeliminował malarię. Z perspektywy czasu, mój główny spór o DDT polegał na tym, że świetnie nadaje się do problemu redukcji populacji.”
– Alexander King, Dyrektor Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD), członek Klubu Rzymskiego, w swojej biografii z 1990 r.

“Pożywienie to władza. My używamy go do zmiany zachowań. Niektórzy mogą to nazwać przekupstwem. My się nie usprawiedliwiamy.”
– Catherine Bertini, Dyrektor Światowego Programu Żywieniowego ONZ, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), podczas Czwartej Światowej Konferencji ONZ ds. Kobiet, wrzesień 1995.

“Chciałbym pokrótce porównać powieść “Nowy Wspaniały Świat” z powiaścią “Rok 1984” George’a Orwella. Jestem skłonny myśleć, że dyktatura naukowa przyszłości, a będzie taka dyktatura w wielu miejscach świata, będzie prawdopodobnie o wiele podobniejsza do tej z “Nowego Wspaniałego Świata” niż orwellowskiego “Roku 1984” nie z powodu jakichś humanitarnych skrupułów, ale dlatego, że sposób opisany w “Brave New World” jest efektywniejszy. Jeśli można nakłonić ludzi do zgody na warunki życia, stanu niewolnictwa, myślę, że natura ostatecznej rewolucji, przed którą teraz stajemy jest dokładnie taka. Rozwijamy szereg technik, które umożliwiają kontrolującej oligarchii, która istnieje i raczej zawsze będzie istnieć, spowodowanie, że ludzie pokochają stan niewolnictwa. Będą cieszyć się ze swojego stanu, z którego normalnie nie powinni być szczęśliwi. Te metody są udoskonaleniem starych sposobów terroru, bo łączą terror z jego akceptacją…jest wiele różnych metod, jak na przykład farmakologia, o której pisałem w “Nowym Wspaniałym Świecie”. Efektem będzie człowiek zadowolony nawet w najstraszniejszych warunkach. To jest już możliwe. “
– Aldous Huxley, brat pierwszego Sekretarza Generalnego UNESCO w latach 1946-1948 i szefa ONZ Juliana Huxley’a, doradcy Brytyjskiej i Holenderskiej Rodziny Królewskiej (WWF), autor powieści “Nowy Wspaniały Świat” (1932), przemówienie w Berkley, 1962.

“Klub Rzymski jest spiskową organizacją zrzeszenia anglo-amerykańskiej finansjery i starych rodzin szlachty europejskiej z Londynu, Wenecji i Genui. Ich kluczem do skutecznej, ogólnoświatowej kontroli jest ich zdolność do tworzenia depresji i recesji gospodarczej.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Conspirators Hierarchy, Committee of 300“.

“Dieta, zastrzyki i nakazy będą wytwarzać od bardzo wczesnego wieku rodzaj charakteru i osobistych przekonań, które władze uznają za pożądane, tak aby każda krytyka władzy była psychologicznie niemożliwa (…) Stopniowo poprzez selektywną hodowlę, genetyczne różnice pomiędzy rządzącymi a rządzonymi wzrosną tak, aż staną się niemal różnymi gatunkami. Bunt plebsu stanie się na tyle niemożliwy, na ile niemożliwe jest zorganizowane powstanie owiec przeciwko praktyce jedzenia baraniny.”
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Wpływ nauki na społeczeństwo”, 1953.

“Kontrola urodzeń nie jest jedynym sposobem na wzrost populacji. Wojna okazała się nieskuteczna pod tym względem, ale wojna bakteriologiczna może być skuteczniejsza. Jeżeli Czarna Plaga może się rozprzestrzeniać po świecie raz na pokolenie, ocaleni mogą się rozmnażać bez przeludnienia świata. Nie byłoby w tym nic, co obraziłoby pobożne sumienia i ambicje nacjonalizmu. Stan rzeczy może okazać się nieco nieprzyjemny, ale co z tego? Prawdziwie szlachetni ludzie są obojętni na szczęście, zwłaszcza innych ludzi (…) Istnieją trzy sposoby aby zabezpieczyć społeczeństwo w odniesieniu do utrzymania stabilności populacji. Pierwszym jest kontrola urodzeń, drugim jest dzieciobójstwo lub bardzo destrukcyjne wojny, a trzecim jest utrzymanie ogólnej nędzy, z wyjątkiem potężnej mniejszości.”
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Wpływ nauki na społeczeństwo“, 1953.

“Jeśli młodzież jest zadowolona odrzucaniem swoich dotychczasowych towarzyszy, partii i władców, jeśli wynikną z tego wszelkie przykre solidarności, rządzący mogą niechętnie dojść do wniosku, że nie mają innego wyjścia jak tylko wtrącić ich do komór śmierci, zanim niezdyscyplinowani mieliby czas do rozpowszechnienia buntu. To będzie bolesny obowiązek rządzących, ale myślę, że nie uchyliliby się od jego wykonania.”
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “The Scientific Outlook“, 1931.

“Podobnie jak aztecki kult słońca żądał bolesnej śmierci tysięcy ludzi rocznie, tak i nowa religia naukowa będzie żądać całopalnych ofiar…Być może za pomocą zastrzyków, leków i chemikaliów populacja może być poświęcona niezależnie od tego, czy władcy naukowi zdecydują się na jej dobro.”
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “The Scientific Outlook“, 1931.

“Tematem, który będzie w największym znaczeniu politycznym jest Psychologia Mas…Obywatele nie będą mogli się dowiedzieć, jak ich przekonania zostały wygenerowane. Gdy technika została udoskonalona, każdy rząd, który jest odpowiedzialny za edukację z pokolenia na pokolenie będzie w stanie kontrolować swoich poddanych, bezpiecznie, bez potrzeby armii i policji. Jak na razie jest tylko jeden kraj, któremu udało się stworzyć ten polityczny raj (…) Społeczeństwa naukowe są jeszcze w powijakach…Należy spodziewać się, że postęp w fzjologii i psychologii da rządom znacznie większą kontrolę nad indywidualnymi mentalnościami niż mają teraz nawet rządy w krajach totalitarnych. Edukacja powinna dążyć do zniszczenia wolnej woli, tak, aby uczniowie po ukończeniu szkoły pozostali w stanie myślenia i działania przez resztę swojego życia odmiennym, niż by sami chcieli.”
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Wpływ nauki na społeczeństwo“, 1953.

“Zarówno najbardziej jak i częściowo cywilizowane kraje znane historii miały dużą klasę niewolników i chłopów całkowicie podległych właścicielom. Nie ma niczego w ludzkiej naturze, co by sprawiało, że utrzymanie takiego systemu jest niemożliwe. Cały rozwój nauki i techniki stał się łatwiejszy niż kiedyś w despotycznej władzy mniejszości. Kiedy rząd kontroluje dystrybucję żywności, jego moc jest absolutna, tak długo, jak długo może liczyć na policię i siły zbrojne. A ich lojalność może być trwała, dając im część przywilejów klasy rządzącej. I nie rozumiem, w jaki sposób każdy wewnętrzny bunt może kiedykolwiek przynieść wolność uciskanym w nowoczesnej dyktaturze naukowej.”
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Wpływ nauki na społeczeństwo“, 1953.

“Psychologia społeczna przyszłości będzie mieć pod kontrolą wiele klas szkolnych, na których będzie próbować różnych metod wytwarzania niezachwianych przekonań takich jak to, że śnieg jest czarny. Wkrótce będą widoczne tego skutki, po pierwsze, że wpływ domu rodzinnego jest zawadzający; po drugie, że niewiele można zrobić, chyba, że indoktrynacja zacznie się przed ukończeniem dziesiątego roku życia; po trzecie, dewizy te umieszczone w muzyce i wielokrotnie intonowane będą bardzo skuteczne; po czwarte, opinia, że śnieg jest biały będzie uznana za chorobliwą ekscentryczność. Spodziewam się, że przyszli naukowcy sprecyzują te maksymy oraz określą dokładnie koszty tego, aby dzieci wierzyły, że śnieg jest czarny i ile mniej by to kosztowało niż pogląd, że jest ciemno szary. “
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Wpływ nauki na społeczeństwo“, 1953.

“Edukacja w społeczeństwie naukowym może, moim zdaniem, być analogiczna do edukacji prowadzonej przez jezuitów. Jezuici prowadzili jeden rodzaj edukacji dla chłopców, którzy mieli stać się zwykłymi ludźmi z całego świata, a drugi dla tych, którzy mieli stać się członkami Zakonu. W podobny sposób, naukowi władcy zapewnią jeden rodzaj edukacji dla zwykłych kobiet i mężczyzn, a drugi dla tych, którzy mają stać się posiadaczami naukowej władzy. Zwykli mężczyźni i kobiety będą musieli być posłuszni, pracowici, punktualni, bezmyślni i zadowoleni. Z tych cech chyba zadowolenie będzie najważniejsze. W celu jego wytworzenia, wszystkie badania z psychoanalizy, behawioryzmu i biochemii zostaną wprowadzone do gry.”
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Wpływ nauki na społeczeństwo“, 1953.

“Potrzebujemy programu Psychochirurgicznego kontroli politycznej społeczeństwa. Celem jest fizyczna kontrola umysłu. Każdy, kto odbiega od danej normy ma być chirurgicznie okaleczony. Osoba może myśleć, że najważniejszym faktem jest jej własne istnienie ale to tylko jej osobisty punkt widzenia…Człowiek nie ma prawa do rozwijania swojego własnego umysłu…Elektronicznie musimy kontrolować mózg. Pewnego dnia armie i generałowie będą elektronicznie kontrolowani poprzez elektroniczoną stymulację mózgu.”
– Dr. Jose M.R. Delgado, Dyrektor Neuropsychiatrii na Yale University, Congressional Record, No. 26, Vol. 118, 24.02.1974.

“W skrajnych przypadkach mogą pojawiać się wątpliwości w kwestii wyższości jednej rasy od drugiej (…) Na dłuższą metę wydaje się być sprawiedliwe uważać czarnych za gorszych od białych, chociaż do pracy na tropikach są oni niezbędni, więc ich eksterminacja (nie biorąc pod uwagę kwestii człowieczeństwa) byłaby wysoce niepożądana.”
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Marriage and Morals“, 1929.

“W przypadku, gdybym przeszedł reinkarnację, chciałbym powrócić jako śmiercionośny wirus, aby rozwiązać problem przeludnienia.”
– Książę Filip, członek Klubu Rzymskiego, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), Deutsche Presse-Agentur, 1988.

“Pierwszym zadaniem jest kontrola populacji w rodzinie. Jak się za to zabrać? Wielu z moich asystentów uważa, że jakiś obowiązek kontroli urodzeń byłby konieczny, aby osiągnąć taką kontrolę. Plan obejmuje zaopatrzenie sterylizujących dostaw do wody pitnej i żywności. Dawki antidotum byłyby starannie reglamentowane przez rząd w celu uzyskania pożądanego rozmiaru populacji.”
– Paul Ehrlich, członek Klubu Rzymskiego, “Population Bomb“.

“Zaawansowane formy walki biologicznej atakujące konkretne genotypy mogą przekształcić się z broni biologicznej ze strefy terroru w bardzo użyteczne narzędzie polityczne.”
– Paul Wolfowitz (Wiceminister Obrony Stanów Zjednoczonych i Dyrektor Banku Światowego) i Dick Cheney (Wiceprezydent Stanów Zjednoczonych), członkowie Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), „Project For New American Century”.

“Dla idei politycznej można poświęcić połowię ludzkości.”
– Mao Tse Tung.

“Jest człowiek – jest problem. Nie ma człowieka – nie ma problemu.”
– Józef Stalin.

“Lepiej za dużo niż za mało.”
– Nikołaj Jeżow, Ludowy Komisarz Spraw Wewnętrznych ZSRR.

“Istnieje prawdopodobieństwo, że epidemia AIDS została wywołana przez kampanię masowych szczepień mających wykorzenić ospę. Światowa Organizacja Zdrowia, która sterowała 13-letnią kampanią szczepień, bada nowe dowody naukowe wskazujące na to, że szczepionki na ospę obudziły niespodziewaną epidemię wirusa HIV (…) Dalsze dowody pochodzą z Walter Reed Army Medical Center w Waszyngtonie. Chociaż szczepionka przeciwko ospie nie jest już przechowywana do celów zdrowia publicznego, nowi rekruci Amerykańskich Sił Zbrojnych zostali zaszczepieni dla ostrożności w przypadku ewentualnej walki biologicznej. Rutynowe szczepienia wywołały u 19-letniego rekruta chorobę AIDS (…) Dane Światowej Organizacji Zdrowia wskazują, że największe zakażenia wirusem HIV w Afryce Środkowej przypadają największej ilości szczepień, dane są następujące: Zair 36,878,000; Zambia 19,060,000; Tanzania 14,972,000; Uganda 11,616,000; Malawi 8,118,000; Rwanda 3,382,000 i Burundi 3,274,000 (…) Brazylia, kraj ujęty programem zwalczania ospy, ma najwiekszą zachorowalność na AIDS w regionie Ameryki Południowej (…) AIDS po raz pierwszy został zgłoszony w San Francisco w 1981 i było to dwa lata po wizycie w Afryce. Obecnie wiadomo, że państwa te stały się rezerwuarem AIDS już w latach 70.”
– London Times, 11.05.1987

“Wewnętrzne dokumenty Bayer ukazują, że kiedy wiedzieli w 100% o tym, że mają lekarstwo zainfekowane wirusem HIV, wycofali produkt z amerykańskiego rynku i wyrzucili go do Europy, Azji i Ameryki Łacińskiej. Lek o nazwie Faktor VIII był wstrzykiwanym lekarstwem na hemofilię (…) Oficjele rządu we Francji, którzy pozwolili, aby do tego doszło, poszli do więzienia, a w Ameryce nie zostało nawet wszczęte postępowanie kryminalne przeciwko ani jednemu kierownikowi firmy przez Ministerstwo Sprawiedliwości (…) Jest o wiele gorzej: rząd Stanów Zjednoczonych i Amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) wydali na to zezwolenie.” [link]
– Serwis Informacyjny CNBC.

“W poszukiwaniu nowego wroga, by nas zjednoczył, wpadliśmy na pomysł, żeby wykorzystać zanieczyszczenie środowiska naturalnego, niedobór wody, głód i to powinno spełnić tę rolę. Wszystkie te zagrożenia są wywołane ludzką ingerencją. Prawdziwym wrogiem, wobec tego, jest sama ludzkość.”
– Oświadczenie Klubu Rzymskiego, “First Global Revolution

“Nowotwór jest niekontrolowanym namnażaniem komórek, eksplozja demograficzna jest niekontrolowanym rozmnażaniem ludzi. Musimy włożyć nasze wysiłki z leczenia objawów do wycinania nowotworu. Operacja będzie wymagać pozornie wielu brutalnych i bolesnych decyzji.”
– Oświadczenie Klubu Rzymskiego, “The Population Bomb

“Idealny zrównoważony poziom populacji będzie wynosił więcej niż 500 milionów, ale mniej niż miliard.”
– Oświadczenie Klubu Rzymskiego, Goals for Mankind, 1976.

“Nowoczesna cywilizacja przemysłowa wyprzedza naturalną zdolność ziemską regeneracji życia…Przy obecnych stopach wyczeprania zasobów i degradacji środowiska całkowite załamanie ekologicznej integralności nastąpi w ciągu najbliższych 100 lat…Nasza Matka Gaja, która zapewniała naturę ludzkości przez niezliczone tysiąclecia w jej łonie ewolucji, jest umierająca…Istnieje mała szansa aby przekształcić ludzkość w zrównoważone współzależne społeczeństwo globalne oparte na poszanowaniu i Czci dla Ziemi…Radykalna przemiana w trajektorii wymaga całkowitych zmian globalnego społeczeństwa…Ludzkość może się zjednoczyć tylko w obliczu potężnego wroga zewnętrznego…W tym czasie nowy wróg musi zostać wynaleziony, albo prawdziwy albo wymyślony w tym celu…Demokracja zawiodła, Nowy System Globalnego Zarządzania, oparty na środowiskowych imperatywach, musi zostać szybko zrealizowany.”
– Klub Rzymski, The Kosmos Journal

“Potrzebujemy rządów, które będą adekwatne do globalnego świata. Potrzebujemy kultur, które będą jednolite na całym świecie. Jeżeli narody nie zmienią swoich praw, nie będziemy mieli Globalnego Zarządzania.”
– Michaił Gorbaczow, były prezydent ZSRR, członek Klubu Rzymskiego i Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), podczas State of the World Forum.

“Musimy mówić więcej o seksualności, antykoncepcji, aborcji, o wartościach kontroli populacji, ponieważ kryzys ekologiczny jest kryzysem populacji. W wyniku zredukowania populacji o 90% nie będzie wystarczającej liczby ludzi do wyrządzenia katastrofy ekologicznej.”
– Sam Kenn, podczas State of the World Forum.

“Groźba kryzysu ekologicznego będzie kluczem katastrofy międzynarodowej, który otworzy drogę do Nowego Porządku Świata.”
– Michaił Gorbaczow, były prezydent ZSRR, członek Klubu Rzymskiego i Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), podczas State of the World Forum.

“Natura jest moim Bogiem. Dla mnie Natura jest sakralna, drzewa są moimi świątyniami, a lasy są moimi katedrami.”
– Michaił Gorbaczow, były prezydent ZSRR, członek Klubu Rzymskiego i Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), (23.10.1996).

“Duchowym sensem naszego istnienia jest Natura, czego można się doszukiwać u początków istnienia naszej cywilizacji…Ostatnie ślady tej zorganizowanej Boskiej Czci zostały wyeliminowane przez Chrześcijaństwo.”
– Al Gore, były wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, czołowy działacz ekologiczny, członek Klubu Rzymskiego i Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), “Earth in the Balance: Ecology and the Human Spirit”.

“Sprawy klimatyczne to nie kwestia polityczna, to duchowe wyzwanie dla całej ludzkości. Jest to również nasza największa możliwość podniesienia globalnej superświadomości na najwyższy poziom.”
– Al Gore, były wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, czołowy działacz ekologiczny, członek Klubu Rzymskiego i Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), “Earth in the Balance: Ecology and the Human Spirit”.

“Wschodząca ‘środowiskowość’ naszej cywilizacji i potrzeba energicznego działania w zakresie całej globalnej społeczności będą nieść wiele konsekwencji politycznych. Najważniejszą z nich będzie stopniowa zmiana w statusie ONZ, nieuchronnie przyjmując aspekty Rządu Światowego.”
– Michaił Gorbaczow, były prezydent ZSRR, członek Klubu Rzymskiego i Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), podczas State of the World Forum.

“Koncept suwerenności narodowej rodzi niechęć do nowych wymogów globalnej współpracy w dziedzinie środowiska (…) Regionalizm musi zostać zastąpiony przez Globalizm. Przewidujemy bezproblemowy system zarządzania społecznościami lokalnymi, poszczególnymi państwami, regionalnymi uniami przez samą Organizację Narodów Zjednoczonych”
– Oświadczenie ONZ.

“Ziemia, ze względu na swoją unikalną naturę i ważną rolę jaką odgrywa w ludzkich siedliskach, nie może być traktowana jako zwykła własność, kontrolowana przez osoby prywatne, podlegające naciskom i niedomogom rynkowym. Prywatne posiadanie ziemi jest również głównym instrumentem akumulacji i koncentracji bogactwa i stąd, jeśli nie będzie powstrzymane, może się stać wielką przeszkodą w planowaniu i implementacji planów rozwoju  społecznej sprawiedliwości, a zdrowe warunki, środowisko dla ludzi może być osiągnięte jeśli ziemia jest użyta w interesach społeczeństwa jako całości. Dlatego publiczna kontrola użytku ziemi jest nieodzowna.”
– Konferencja ONZ na temat Ludzkiego Osadnictwa (wstęp do “Agenda 21”, Punkt 10).

“Teorię komunizmu można podsumować w jednym zdaniu: Zniesienie prywatnej własności.”
– Karol Marks.

“Masywna kampania cofnięcia rozwoju Stanów Zjednoczonych musi zostać uruchomiona. Cofnięcie rozwoju oznacza wprowadzenie naszego systemu gospodarczego w zgodzie z realiami Ekologii i sytuacji zasobów światowych.”
– Paul Ehrlich, członek Klubu Rzymskiego, “Population Bomb“.

“Naszym Celem jest Socjalistyczne, redystrybucyjne społeczeństwo, które jest właściwym sługą natury i jedyną nadzieją społeczeństwa.”
– David Brower, doradca Klubu Rzymskiego, czołowy działacz ekologiczny, założyciel Friends of the Earth International.

“Jeśli nie obalimy Kapitalizmu, nie będziemy mieli szans na ratowanie świata ekologicznego. Ekologiczne społeczeństwo jest możliwe w Socjalizmie, a nie w Kapitalizmie.”
– Judi Bari, czołowa działaczka ekologiczna, Earth First Worldwide.

“Celem Socjalizmu jest Komunizm.”
– Włodzimierz Lenin.

“Dlaczego miałbym się przejmować tym, jak wielu ludzi umiera? Nawet Chrześcijańska Biblia mówi, że to Bóg powinien się zatroszczyć o człowieka. Dla mnie człowiek to nic innego jak głowa na jednym końcu i fabryka gówna na drugim.”
– Aurelio Peccei, były włoski faszysta i założyciel Klubu Rzymskiego.

“Aby państwo narodowe było niepodległe, musi być w stanie kontrolować swoje źródło energii. Trzeba mieć jasne zrozumienie, dlaczego na całym świecie została wywołana nienawiść do energii jądrowej do generowania energii elektrycznej, i dlaczego tak zwany ruch “ekologiczny”, założony i finansowany przez Klub Rzymski, otrzymał mandat ponadnarodowego organu do prowadzenia wojny o energię jądrową. Jest to tani i skuteczny sposób do wytwarzania energii elektrycznej z elektrowni jądrowych. Kraje Trzeciego Świata starają się wejść w etap przemysłowy, stopniowo uniezależniając się od pomocy zagranicznej USA, wzbogacając życie milionów ludzi.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6.

“Studiowałem z wielkim zainteresowaniem ustawodawstwo stanów amerykańskich dotyczące zapobiegania rozmnażania ludzi, których potomstwo będzie, według wszelkiego prawdopodobieństwa, bezużyteczne lub szkodliwe dla czystości rasy.”
– Adolf Hitler.

“Nikt nie wejdzie do Nowego Porządku Świata, kto nie złoży przysięgi oddawania czci Lucyferowi. Nikt zatem nie wejdzie do Nowej Ery, jeśli nie przejdzie Lucyferycznej inicjacji.”
– David Spangler, Dyrektor Inicjatywy Planetarnej Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ), “Reflections on the Christ“.

“Ruch Masoński…jest strażnikiem prawa, domem Tajemnic i siedzibą inicjacji. Posiada w swojej symbolice rytuał Bóstwa, a drogą do zbawienia jest obrazowanie jego pracy. To coś o wiele więcej niż okultystyczna organizacja…W jej obrzędach leżą ukryte siły związane ze wzrostem życia Królestwa Natury i odsłonięcie boskich aspektów człowieka (…) Jedną z rzeczy, które się pojawią – kiedy rozpanoszy się nowa uniwersalna religia i charakter ezoteryzmu zostanie zrozumiany – będzie wykorzystanie nieprzemiennie ezoterycznego, masońskiego i kościelnego ustroju jako inicjujących ośrodków. Te trzy grupy zbiegną się wewnętrznie w miarę jak ich wewnętrzne sanktuaria się do siebie zbliżą. Nie ma dysocjacji pomiędzy Jednym Uniwersalnym Kościołem, sakralną centralną lożą wszystkich prawdziwych Masonów i wewnętrznym kręgiem wszystkich ezoterycznych stowarzyszeń.”
– Alice Bailey, założycielka Lucis Trust, fundacji Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ), “The Externalisation of the Hierarchy“.

“Organizacja Narodów Zjednoczonych, jakiej pragniemy, będzie miała tym więcej siły moralnej i wpływu na ludy, iż będzie mogła oprzeć się na stowarzyszeniach masońskich całego świata.”
– Oświadczenie Masońskiej Wielkiej Loży Francji, 1923.

“Zabieganie o Wspólnotę Europejską, a następnie uniwersalną, wchodzi oczywiście w zakres naszych studiów i naszych działań.”
– Guy Piau, Wielki Mistrz Masońskiej Wielkiej Loży Francji.

“Jimmy Carter nie jest prezydentem Stanów Zjednoczonych. Komisja Trójstronna jest prezydentem. Pracuję dla Komisji Trójstronnej.”
– Henry Kissinger, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Sekretarz Stanu USA.

“Około 10 dni po ataku 11 września udałem się do Pentagonu, zobaczyłem Sekretarza Obrony Rumsfelda i Zastępcę sekretarza Paula Wolfowitza, zszedłem na dół zobaczyć się z ludźmi w Polączonym Sztabie Dowodzenia i jeden z Generałów podszedł do mnie i powiedział, że muszę z nim porozmawiać. “Właśnie podjęliśmy decyzję o tym, że rozpoczniemy wojnę w Iraku”. To było w okolicach 20 września. Odpowiedziałem: “Jedziemy na wojnę do Iraku? DLACZEGO?” Odpowiedział: “NIE MAM POJĘCIA. Może nie wiedzą co mają zrobić”. Zapytałem: “Czy znaleziono jakieś nowe powiązania pomiędzy Saddamem a Al-Kaidą?” – “NIE, NIC NOWEGO SIĘ NIE POJAWIŁO W TEJ KWESTII. Po prostu podjęliśmy decyzję ataku na Irak. Myślę, że nie wiemy co zrobić z terroryzmem, ale mamy przecież dobrą armię i możemy przejmować kraje. Jeżeli masz w ręku młotek, to każdy problem wydaje się być gwoździem”. Parę tygodni później zobaczyłem się z nim ponownie, w tym czasie bombardowaliśmy Afganistan. Zapytałem go: “Czy nadal wchodzimy do Iraku?” On odpowiedział: “O, jest jeszcze gorzej!” Schylił się i wziął coś z biurka, i powiedział: ‘Właśnie dostałem to z góry z sekretariatu Sekretarza Obrony. To jest notatka opisująca fakt, że przejmiemy 7 państw w przeciągu 5 lat. Zaczynając od Iraku przez Syrię, Libam, Libię, Somalię, Sudan kończąc na Iranie”.
– Wesley Clark, były naczelny dowódca sił zbrojnych NATO, wypowiedź z 2007.

“Groźba użycia i wyprodukowania bomby atomowej zmusi państwa do porzucenia idei narodowej suwerenności i skłoni je do ustępstw na rzecz międzynarodowej ich kontroli.”
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Bulletin of the Atomic Scientist“.

“Podstawowym i ogólnie uzgodnionym celem USA jest jednostronna dominacja nad światem poprzez absolutną przewagę militarną.”
– Peter Paul Anatol Lieven, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House).

“Wojna jest motorem naszej ekonomii.”
– George W. Bush.

“Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie.”
– Albert Einstein.

“Aby bronić Nowego Porządku Świata, amerykańscy żołnierze będą musieli zabijać i umierać.”
– Arthur Schlesinger, Doradca Prezydenta Kennedy’ego i Johnsona, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), “Foreign Affairs”, 1975.

“Osama bin Laden jest agentem CIA, który zawsze pojawiał się, gdy prezydent USA George W. Bush musiał przestraszyć świat.”
– Fidel Castro.

“Ci panowie są moralnymi odpowiednikami amerykańskich Ojców Założycieli.”
– Ronald Reagan goszcząc Talibów w Białym Domu, 1985.

“Wszystkie agencje wywiadowcze w Ameryce i Europie doskonale wiedzą, że ten katastrofalny atak (11 września) był zaplanowany i zrealizowany przez Mossad, z pomocą świata syjonistycznego żeby obwinić kraje arabskie, co miało spowodować interwencję zachodnich mocarstw w Iraku i Afganistanie.”
– Francesco Cossiga (1928 – 2010), były Prezydent i Premier Włoch, Chrześcijanska Demokracja, Wielki Mistrz Orderu Wojskowego Włoch – ex officio, Wielki Mistrz Orderu Zasług w Pracy – ex officio, Wielki Mistrz Orderu Gwiazdy Solidarności Włoskiej – ex officio, Wielki Mistrz Orderu Vittorio Veneto – ex officio, Wielka Kollana Orderu Infanta Henryka – 1990, Portugalia.

“Prawda jest taka, że nie ma islamskiej grupy terrorystycznej zwanej Al-Kaidą. Wie o tym każdy oficer wywiadu. Istnieje jednak kampania propagandowa mająca sprawić iż społeczeństwo uwierzy w to kłamstwo. Krajem stojącym za tą propagandą jest USA.”
– Pierre-Henri Bunel, Francuski Oficer Wywiadu Wojskowego, Wojskowy artylerzysta i Doradca NATO, “World Affairs“, 2004

“Osama bin Laden był zupełnie martwy, więc nie ma mowy aby mogli go zaatakować, skonfrontować, lub zabić (…) To zostało zaaranżowane, kiedy ludzie oglądają komedię z Białego Domu widzą prezydenta, który publicznie niczym zombie obwieszcza, że właśnie zabił Osamę bin Ladena, który już od dziewięciu lat nie żyje (…) Nie do wiary, że znajdujemy się w amerykańskim teatrze absurdu…dlaczego ta sytuacja się powtarza…dziewięć lat temu ten człowiek był już martwy…dlaczego rząd musi wielokrotnie okłamywać Amerykanów (…) (Zabójstwo bin Ladena) To największe kłamstwo jakie kiedykolwiek słyszałem, to po prostu absurd (…) To oni przeprowadzili ataki (11 września) (…) To się nazywa Stand down, operacja pod fałszywą flagą w celu mobilizacji amerykańskiej opinii publicznej pod fałszywym pretekstem…zostałem o tym nawet powiadomiony przez generała w sztabie Wolfowitz’a (…) Uczyłem o operacji pod fałszywą flagą na National War College, więc wiedziałem dokładnie, co zostało przeprowadzone na amerykańskiej opinii publicznej (…) Możemy rozwikłać tę kwestię prawnie, nie za sprawą głupiej Komisji ds. 11 września”. [link]
– Steve Pieczenik, były zastępca Sekretarza Stanu Henry’ego Kissingera, Cyrusa Vance’a i James’a Bakera, Doradca ds. Międzynarodowego Zarządzania Kryzysowego i Wojny Psychologicznej w administracji prezydentów Geralda Forda, Ronalda Reagana i George’a Busha seniora, Urząd ds. Zwalczania Terroryzmu, Departament Stanu, Prezes Strategic Intelligence Associates, Narodowy Instytut Zdrowia Psychicznego, United States Institute of Peace, RAND Corporation, Uniwersytet Obrony Narodowej, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR).

“Osama bin Laden i Al-Kaida nie mogli być organizatorami, ani wykonawcami 11 września. Oni nie dysponują niezbędnymi środkami ani nie posiadają odpowiedniej organizacji. Musiał to przeprowadzić zespół profesjonalistów a arabscy kamikaze to tylko kamuflarz dla operacji. Operacja 11 września zmieniła bieg wydarzeń na świecie w kierunku wybranym przez ponadnarodowe mafie i międzynarodowych oligarchów, czyli tych, którzy mają nardzieję na kontrolowanie zasobów naturalnych planety, światową sieć informacyjną i przepływy finansowe. Operacja ta sprzyja także elitom gospodarczym i politycznym w USA, które również dążą do dominacji nad światem.”
– Leonid Grigoryevich Ivashov, Starszy Doradca Ministerstwa Obrony ZSRR w latach 1976-1984 i 1987, w przemówieniu wygłoszonym na międzynarodowej konferencji w Brukseli na początku 2006 r. [link]

“Media mówią to, co im się mówi, że mają powiedzieć…historie o 11 września są fałszywe…Spójrz tylko jak budynki opadają. Nie upadają bo samoloty w nie wleciały, upadają, ponieważ wyburzyły je materiały wybuchowe. Spójrz na budynek Nr. 7. Nie upadł on w adekwatny do tego sposób, zupełnie jak dwie wieże…Co jest takiego, czego oni nie chcą, żeby opinia publiczna wiedziała?” [link]
– Albert Stubblebine, emerytowany Dowódca Amerykańskiego Wywiadu Wojskowego.

“Jednym z moich doświadczeń w Armii Stanów Zjednoczonych było kierownictwo wywiadu Naukowo Technicznego podczas zimnej wojny. Dokonywałem pomiarów sprzętu radzieckiego. Spojrzałem na otwór w Pentagonie i wielkość samolotu, który [11 września] ponoć wleciał w Pentagon. To nie samolot wleciał w Pentagon, więc co?”
– Albert Stubblebine, emerytowany Dowódca Amerykańskiego Wywiadu Wojskowego, One Nation Under Siege, 2006 r.

“Po pięciu latach rozmów z wieloma osobami w społeczności wywiadowczej, w wojsku, zagranicznych agencji wywiadowczych, i całym mnóstwem innych ludzi, ludzi ze społeczności kontroli ruchu lotniczego, Federalnej Administracji Lotnictwa, doszedłem do wniosku, że zdarzenie, które widzieliśmy rankiem 11 września 2001 było wynikiem wysoko skompartmentalizowanej, tajnej operacji, aby doprowadzić do faszystowskiego zamachu stanu w tym kraju…Ci ludzie muszą być pociągnięci do odpowiedzialności, jeśli nie przez nasz kongres, to przez międzynarodowy trybunał w Hadze, Holandii. Bush, Blair, Rumsfeld, Cheney powinni siedzieć w tym samym miejscu gdzie Milošević i serbscy zbrodzniarze wojenni.”
– Wayne Madsen, Wywiad Wojskowy USA, Amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA), Departament Stanu.

“Najtrudniejszą częścią w mojej pracy jest połączenie Iraku z wojną z terorryzmem.”
– George W. Bush, Prezydent Stanów Zjednoczonych.

“Raport 11 września to żart…Tak samo jak Hitler cynicznie wykorzystał w 1933 spalenie budynku parlamentu, Reichstagu, tak i nasz prezydent zrobił to samo 11 września. Zamachy z 11 września zostały precyzyjnie zaaranżowane, aby mogli je w ten sposób wykorzystać. Cała wojna z terroryzmem została oparta na tym oszustwie.” [link]
– Ray McGovern, Doradca Federalny siedmiu amerykańskich prezydentów, przewodniczący Krajowych Oszacowań Wywiadu i oficer Centralnej Agencji Wywiadowczej CIA.

“Każdy głupiec może spojrzeć na filmy z 11 września i zobaczyć jak budynki są wysadzane w powietrze…Po prostu staram się powiedzieć, co potwierdzają dowody. Miałem szkolenie inżynierskie na Georgia Tech i wiem dobrze, kiedy budynek jest wysadzany przez materiały wybuchowe. “ [link]
– Paul Craig Roberts, Sekretarz Skarbu w administracji Prezydenta USA Ronalda Reagana, Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych w Waszyngtonie, twórca reaganomiki.

“W ciągu swojego istnienia rząd USA wystawiał incydenty, które następnie wykorzystywał w imieniu celów, które nie mogły zostać w inny sposób zrealizowane…Hitler nigdy nie osiągnąłby poparcia większości w niemieckich wyborach bez wykorzystania podpalenia Reichstagu podsycając histerię i ustawy czyniące go dyktatorem. Zdecydowanie tyrani nie zasługują na poparcie większości dla obalenia praw konstytucyjnych. Amerykański system konstytucyjny został prawie obalony.” [link]
– Paul Craig Roberts, Sekretarz Skarbu w administracji Prezydenta USA Ronalda Reagana, Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych w Waszyngtonie, twórca reaganomiki.

“Oficjalna wersja wydarzeń z 11 września jest fałszywa. Dowody wskazujące na to, że była to wewnętrzna mistyfikacja, są uderzające.”
– Catherine Austin Fitts, Sekretarz ds. Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast w Administracji Prezydenta USA George’a Busha Seniora.

“Przynajmniej niektóre elementy w tym rządu USA przyczyniły się w ten czy inny sposób do spowodowania 11 września lub przynajmniej na to pozwoliły…Prawda jest taka, że dwie wierze w Nowym Jorku faktycznie upadły z powodu kontrolowanego wyburzenia, nie z powodu uderzenia dwóch samolotów…Wszystkie materiały z rozbiórki pokazują, że musiały to być kontrolowane eksplozje.” [link]
– William Christol, były konsultant Sekretarza Obrony Donalda Rumsfelda, wiceministra Obrony Paula Wolfowitza, Prezydenta USA George’a W. Busha i Centralnej Agencji Wywiadowczej CIA.

“Wydarzenia z 11 września nie rozwinęły się zgodnie z wersją administracji Busha i Komisji ds. 11 września…Samolot nawet w cale nie uderzył w Pentagon. Twarde dowody fizyczne wspierają ten wniosek, między innymi otwór w Pentagonie był znacznie mniejszy niż taki, jaki zostałby spowodowany przez zniszczenia dokonane przez samolot. Wieże Północna i Południowa nie zawaliły się, ponieważ porwany samolot je uderzył. Samolot nie uderzył w Budynek Nr. 7 World Trade Center, który przecież również upadł. Wszystkie trzy upadki zostały spowodowane przez kontrolowane wyburzenia przygotowane przed 11 września.”
– William Christol, były konsultant Sekretarza Obrony Donalda Rumsfelda, wiceministra Obrony Paula Wolfowitza, Prezydenta USA George’a W. Busha i Centralnej Agencji Wywiadowczej CIA, “Stop Belittling the Theories About September 11”.

“Tylko dwie agencje wywiadowcze mogły mieć doświadczenie, zasoby, możliwości i ochronę polityczną do wykonania operacji 11 września: CIA i Mossad. Tylko jedna miała motyw do jej przeprowadzenia: Mossad…Ślady 11 września oraz wojny w Iraku i Afganistanie prowadzą do PNAC [Project for New American Century], AIPAC [American Israel Public Affairs Committee], Syjonistycznej, neokonsewratywnej administracji Busha i ostatecznie do izraelskiego rządu…mam na myśli kierowników PNAC, którzy przejęli aparat bezpieczeństwa narodowego; AIPAC, liczne żydowskie komitety i sam Izrael.”
– Alan Sabrosky, Konsultant ds. Międzynarodowego Bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych, Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych w Waszyngtonie (z udziałem Doradcy ds. Bezpieczeństwa Narodowego USA, Z. Brzezińskiego), Korpus Amerykańskiej Marynarki Wojennej, Amerykańska Szkoła Sił Zbrojnych, (Information Clearing House – “Treason, Betrayal and Deceit: 9/11 and Beyond“).

“Zorganizowaliśmy atak na Irak, ponieważ dosłownie cały pływa w ropie. Kwestia broni była tylko pretekstem biurokratycznym.”
– Paul Wolfowitz, Wiceminister Obrony Stanów Zjednoczonych i Dyrektor Banku Światowego, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR).

“Wojna w Iraku toczy się głównie o ropę.”
– Alan Greenspan, Prezes Rezerwy Federalnej USA (FED – Bank Centralny), Rada Stosunków Zagranicznych (CFR).

“Wszystkie agencje szpiegowskie i wywiadowcze wrogów Islamu działają w połączeniu, zaś dowody wskazują że Mossad, jako agencja wywiadowcza izraelskiego Syjonizmu, sprawuje kontrolę nad CIA w Stanach Zjednoczonych i MI6 w Wielkiej Brytanii. Planem syjonistów jest przejęcie wszystkich terytoriów palestyńskich i władzy nad światem jednocześnie.”
– Hassan Firouzabadi, Generał i Szef Sztabu Sił Zbrojnych Iranu (Press TV, Islamic Republic of Iran Broadcasting: IRIB).

“Izrael posiada przemysł wywiadowczy niezrównany na całym świecie prowadząc świat za nos w kierunku Trzeciej Wojny Światowej i większość ludzi jest za głupia, aby zdać sobie z tego sprawę.”
– Victor Ostrovsky, były agent Mossadu.

“Zbudowaliśmy ogromną bazę wojskową, zbrojny obóz, w samym środku środkowowschodnich pól naftowych…Nie da się zaprzeczyć, że posiadanie tej wojskowej bazy w postaci Izraela daje nam ogromną tarczę. Jest to miejsce, skąd możemy wyprowadzać ataki, miejsce, na którym możemy polegać. To nasz odpowiednik zamków Krzyżowców na środkowym wschodzie.”
– John Perkins, Amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA), Bank Światowy, “Democracy Now!”, 05. 06. 2007r.

“Przez wykorzystanie podstępu doprowadzamy do wojny.”
– Motto Mossadu.

“Co roku wydajemy na bezpieczeństwo zbrojne więcej niż zysk netto wszystkich korporacji Stanów Zjednoczonych. To w połączeniu z przemysłem zbrojeniowym jest nowością w amerykańskich doświadczeniach. Całkowity jego wpływ – gospodarczy, polityczny, a nawet duchowy – jest odczuwalny w każdym mieście, każdym budynku rządowym, każdym urzędzie federalnego rządu (…) W pracach rządu, musimy się bronić przed zdobyciem nieograniczonego wpływu przez kompleks militarno-przemysłowy. Potencjał groźnego wzrostu jego siły istnieje i będzie się utrzymywać. Nie możemy nigdy pozwolić, aby siła tego połączenia zagroziła naszej wolności lub procesom demokratycznym.”
– Dwight Eisenhower, Generał Armii Stanów Zjednoczonych, uczestnik II wojny światowej, Naczelny Dowódca Alianckich Ekspedycyjnych Sił Zbrojnych (1943–1945), 34 Prezydent Stanów Zjednoczonych, 1961.

“Mamy dziś w tym kraju tajemną, kryminalno-militarną, rządową spółkę, złożoną głównie z wywiadu wojskowego USA, która działa z całą mocą, i wszyscy odmawiają zbadania tego.”
– Ted Gunderson, były Dyrektor FBI Los Angeles, “The Great Conspiracy Exposed“.

“Przy CIA mafia to szkółka niedzielna.”
– Ted Gunderson, były Dyrektor FBI Los Angeles.

“Nie tylko szaleńcy z Gestapo robią nieludzkie rzeczy innym ludziom. My, CIA, jesteśmy odpowiedzialni za te nieludzkie rzeczy na masową skalę na całym świecie.”
– John Stockwell, były agent CIA.

“11 września i większość ataków terrorystycznych jest przeprowadzane przez nasze służby CIA i FBI.”
– Ted Gunderson, były Dyrektor FBI Los Angeles.

“Terroryzm to bezprawne użycie siły lub przemocy przeciwko osobom lub mieniu w celu zastraszenia lub zmuszenia rządu, ludności cywilnej, oraz każdego ich segmentu, w dążeniu do celów politycznych lub społecznych.”
– Ted Gunderson, były Dyrektor FBI Los Angeles.

“Terroryzm jest najlepszą bronią polityczną, napędzającą ludzi bardziej niż strach przed nagłą śmiercią.”
– Adolf Hitler

“Najprostszym sposobem na uzyskanie kontroli nad populacją jest przeprowadzanie aktów terroru. Społeczeństwo będzie domagać się takich właśnie praw, jeśli ich osobiste bezpieczeństwo jest zagrożone.”
– Józef Stalin.

“Władza polityczna wyrasta z lufy karabinu.”
– Mao Tse Tung.

“Wy macie rację, ale to my mamy karabiny.”
– Mao Tse Tung.

“Dyktatury zaczynają wojny ponieważ potrzebują zewnętrznych wrogów by wzmacniać kontrolę wewnętrzną nad własnymi obywatelami.”
– Richard Perle, zastępca Sekretarza Obrony w administracji Prezydenta USA Ronalda Reagana, doradca Prezydenta USA George’a W. Busha i doradca Pentagonu.

“Oczywiście, zwykli ludzie nie chcą wojny, ale w końcu to przywódcy kraju określają politykę i zawsze łatwo jest pociągnąć za sobą ludzi, niezależnie, czy jest to demokracja, faszystowska dyktatura, parlament czy dyktatura komunistyczna. Mając głos czy go nie mając, ludzie zawsze mogą być podporządkowani przywódcom. To łatwe. Jedyne, co trzeba zrobić, to powtarzać ludziom w kółko, że są atakowani, oraz potępić pacyfistów za brak patriotyzmu i narażanie kraju na niebezpieczeństwo. To działa w każdym kraju.”
– Hermann Göring na procesie norymberskim.

“Podczas mojej kariery, jako zawodowy oficer wywiadu, miałem wiele okazji uzyskać dostęp do ściśle tajnych dokumentów, ale w trakcie pracy jako naukowy oficer polityczny w Angoli, Afryce zachodniej, miałem okazję przetrząsnąć serię dokumentów, które były niezwykle zrozumiałe. To co odkryłem, napełniło mnie gniewem i oburzeniem, oraz naprowadziło mnie na kurs, którego nie porzuciłem do dzisiaj. Mianowicie aby odkryć kto kontroluje rządy Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Dokładnie zapoznałem się z wszystkimi tajnymi stowarzyszeniami, takimi jak Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych, Rada Stosunków Zagranicznych, Bilderberg, Komisja Trójstronna, Syjoniści, Masoni, Różokrzyżowcy Bolszewiccy i cały spin-off tajnych stowarzyszeń…Jednak w 1969 roku natknąłem się również na takie nazwy jak Zakon Szpitala Św. Jana z Jerozolimy, Klub Rzymski, Niemiecki Fundusz Marshalla, Fundacja Giorgio Cini, Okrągły Stół, Fabianiści, Wenecka Czarna Szlachta, Towarzystwo Mont Pelerin, Klub Piekielnego Ognia i wiele innych, które są kompletnie nieznane, lub których prawdziwe funckje, jeżeli w ogóle są znane, w najlepszym przypadku są źle pojmowane.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Conspirators Hierarchy, Committee of 300“.

“Wyobraźcie sobie silną grupę nieuznającą żadnych granic narodowych, obejmującą bankowość, ubezpieczenia, wydobycie węgla, handel lekami, przemysł naftowy, której członkowie odpowiadają wyłącznie przed członkami tej grupy. Jest to ‘Komitet Trzystu’ – elitarna grupa rządząca planetą od 1897. Dziś swą siłę skupia w trzystu najmożniejszych osobach.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6.

“W latach 80-tych pracowałem w południowo-zachodniej Azji, w Wietnamie, Laosie, Kambodży i Chinach. Spotykałem oczywiście kolegów z innych agencji wywiadowczych i współpracowaliśmy z rządami tych państw. Przy licznych okazjach mówiono mi o istnieniu światowego rządu, zwykle podczas prywatnych rozmów. Wszyscy prezydenci bronią się przed nimi, ale wiedzą, że mogą być jedynie marionetkami w rękach rządzącego systemu, który stanowi jedynie 2% populacji świata, czyli najbogatszych. Wiem, że w jego skład wchodzą monarchowie Wielkiej Brytanii i Hiszpanii, a także ich małżonkowie. Tzw. światowy rząd wykupił wszystko. Kontrolują oni konflikty zbrojne i tworzą nowe choroby, jak np. ptasia grypa, aby z jednej strony kontrolować ludzi, a z drugiej pozbyć się niepotrzebnego balastu. W wyniku tego, jak mi powiedziano, stworzone zostanie nowe społeczeństwo – ubezwłasnowolniona masa. Centrum tych operacji jest leżąca w Nowym Jorku świątynia, znajdująca się niedaleko zniszczonych w 2001 Twin Towers. Tam spotykają się od czasu do czasu.”
– Władymir Nikiforow, były pułkownik KGB, starszy oficer 1. Dywizji 5. Wydziału Komitetu Relacji Ekonomicznych z Zagranicą.

“Trzystu ludzi, z których wszyscy się znają, bezpośrednio decydują o kierunku gospodarczym w Europie i wybierają swoich następców spośród siebie. Ci ludzie dysponują środkami, aby położyć kres formie państwa, którą uznali za nieuzasadnioną.”
– Walter Rathenau, Minister Spraw Zagranicznych Republiki Weimarskiej, “Geschäftlicher Nachwuchs“, 1909.

“Komitet 300 od ponad 200 lat dyktuje amerykańską politykę zagraniczną i krajową (…) Komitet 300 jest tajnym stowarzyszeniem składającym się z nietykalnej klasy rządzącej, w której skład wchodzi królowa Wielkiej Brytanii, królowa Holandii, królowa Danii i rodziny królewskie Europy (…) Jej Królewska Mość [Królowa Anglii] stoi na czele wielkiej sieci korporacji które nie płacą podatków i nie odpowiadają przed nikim, finansują instytucje badawcze poprzez fundacje, których wspólne działania mają niemal całkowity wpływ na nasze życie codzienne. Te połączone instytucje i ich pracownicy stanowią wyższy, równoległy rząd, który kontroluje życie każdego Amerykanina, niezależnie od tego, czy zdaje sobie z tego sprawę czy nie. Scalone korporacje, firmy ubezpieczeniowe, banki, korporacje finansowe, ogromne spółki naftowe, gazety, czasopisma, radio i spółki telewizyjne tworzą rozległy aparat, który spoczywa na Stanach Zjednoczonych i na świecie. Nie ma polityka w Waszyngtonie, który nie jest wobec nich jakoś zobowiązany (…) handel narkotykami, a zwłaszcza handel bronią, jest wielkim biznesem i jest prowadzony od góry do dołu przez kilka nietykalnych rodzin świata, a każda z nich ma przynajmniej jednego członka zasiadającego w Komitecie 300 (…) To wszechmocna grupa ‘Olimpians’, której centrum jest finansowy dystrykt City of London panujący nad handlem kokainą, opium, farmacją, bankowością (…) Korporacje, banki i firmy ubezpieczeniowe Komitetu 300 działają pod wspólnym dowództwem, obejmując strategicznie wszystkie możliwe płaszczyzny, jest jedną zorganizowaną hierarchią władzy na świecie przewyższającą wszystkie rządy i indywidualności (…) Komitet 300 znajduje się pod kontrolą Brytyjskiej Monarchii, w tym przypadku, Elżbiety II (…) Komitet 300 jest pełen członków brytyjskiej arystokracji, która ma korporacyjne interesy i powiązania w każdym kraju na świecie, w tym ZSRR (…) Na grupę składają się największe międzynarodowe firmy zaangażowane w nakładające się i połączone obszary: ubezpieczenia, bankowość, nieruchomości, rozrywka, zaawansowana technologia, w tym cybernetyka i komunikacja elektroniczna (…) Bankowość jest niezwykle ważna, zwłaszcza w obszarach, w których banki działają jako izby rozliczeniowe i pralnie pieniędzy narkotykowych. Głównymi bankami są Bank Anglii, Bank Rezerw Federalnych, Bank Rozrachunków Międzynarodowych, Bank Światowy, Hongkong and Shanghai Bank i American Express. Każdy z tych banków kontroluje setki tysięcy dużych i małych banków z całego świata. Tysiące dużych i małych banków są siecią Komitetu 300 (…) Komitet 300…kontroluje większość banków inwestycyjnych, które obracają akcjami na Wall Street na rzecz inwestorów amerykańskich (…) Sieć banków Wall Street i domów maklerskich dba o rynek papierów wartościowych Komitetu (…) Nic nie dzieje się na Wall Street, co nie znajduje się pod kontrolą Banku Anglii, którego instrukcje są przekazywane poprzez Grupę Morgana, a następnie wprowadzane za pośrednictwem kluczowych domów maklerskich, których kadra kierownicza ostatecznie odpowiada za przeprowadzanie dyrektyw Komitetu (…) Poprzez ten mechanizm Komitet 300 zapewnia swoim członkom i ich korporacjom prowadzenie inwestycji na Wall Street.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Conspirators Hierarchy, Committee of 300“.

“Komitet 300 dawno temu postanowił, że będzie mniejszy – dużo mniejszy – i lepszy świat, czyli ich pomysł na to, co stanowi o lepszym świecie. Poddane rzezi miało być mnóstwo bezużytecznych zjadaczy konsumujących wyczerpujące się zasoby naturalne (…) Wymagało to ataku na Chrześcijaństwo, powolnego ale pewnego rozpadu narodowych państw przemysłowych, zniszczenia setek milionów ludzi, o czym mówi Komitet 300 jako „nadmiarze ludności” (…) Komitet 300 oczekuje konwulsji społecznych w skali globalnej, potem depresji, jako techniki zmiękczającej dla nadchodzących większych rzeczy, jako głównej metody tworzenia masy ludzi na całym świecie, która stanie się odbiorcą jego „opieki socjalnej” w przyszłości. Wiele ważnych decyzji mających wpływ na ludzkość Komitet opiera na filozofii polskiego arystokraty, Feliksa Dzierżyńskiego, który uważał ludzi za nieco powyżej poziomu bydła (…) Dzierżyński był, oczywiście, bydlęciem które dowodziło czerwonym terrorem. Kiedyś powiedział (…) „Człowiek się nie liczy. Popatrz, co się dzieje, kiedy go głodzisz. Po to żeby żyć zaczyna jeść martwych towarzyszy. Człowieka interesuje tylko jego własne przetrwanie. Tylko to się liczy. Wszystko o czym mówił Spinoza to kupa śmieci ” (…) Specjalne interesy Komitetu 300 są podstawą ich polityki gospodarczej w dużej mierze opartej na nauczaniu Malthusa wypromowanego przez Brytyjską Kompanię Wschodnioindyjską, na bazie której został zbudowany Komitet 300. Malthus twierdził, że postęp człowieka jest związany z możliwością obsługi określonej liczby ludzi za sprawą których ograniczone zasoby Ziemi będą się szybko wyczerpywać a po tym jak naturalne zasoby zostaną zużyte, nie będzie możliwe, aby je zastąpić. Malthus zaobserwował, że konieczne jest ograniczenie populacji w granicach zmniejszających zasobów naturalnych. Jest rzeczą oczywistą, że elity nie pozwolą na zagrożenie rosnącej populacji „bezużytecznych zjadaczy”, dlatego należy zastosować ubój.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Conspirators Hierarchy, Committee of 300“.

“Członkowie tych Klubów nienawidzą ubogich ludzi. Większość tych bogatych optujących za Nowym Porządkiem Świata to rasiści. W rzeczywistości, są oni rasistami najgorszego gatunku. Manipulują ludźmi tak, aby uwierzyli, że nasza ziemia jest przeludniona. I tak biedni są spędzani i ogradzani jak bydło w wielkich metropoliach, takich jak Mexico City, aby można było ich kontrolować i mieć pewność, że są poprawni. Ale tak naprawdę reszta ziemi jest pusta. Świat jest ogromny i może wyżywić więcej ludzi. Ramzes w Egipcie, opisany w Biblii, myślał właśnie w ten sam sposób i kazał zabijać wszystkich Żydów rodzaju męskiego. Teraz mamy „białych” bankierów żyjących w Nowym Jorku, Londynie i Paryżu, wykonujących tę samą, dobrze płatną robotę: zabijanie milionów, a nawet miliardów dzieci w aborcjach, w finansowych miękkich Gułagach, bankierów zarabiających miliardy dolarów (…) W Stanach Zjednoczonych większość pieniędzy, jako oprocentowane kredyty, są kreowane przez Bank Rezerwy Federalnej i inne banki prywatne. Bank Rezerwy Federalnej jest na tyle federalny, na ile „federalny” jest Federal Express [amerykańska firma przesyłkowa]. Znaczy to, że jest to prywatna korporacja będąca własnością kilku osób. Jestem w posiadaniu listy około 12 rodzin, które są udziałowcami właścicielami banku Rezerwy Federalnej. Ludzie ci używają tej prywatnej firmy dla swoich osobistych zysków, przynoszącej prywatne dochody w wysokości bilionów (tak, bilionów) dolarów. Jeśli dodać te kwoty, które są generowane każdego roku, począwszy od Bożego Narodzenia 1913 r., sumy ukryte w przeróżnych fundacjach i trustach, w „rajach” podatkowych, to profity tych ludzi są niewiarygodne. Wojny są dla ich własnych zysków, a nie dla korzyści Amerykanów.”
– François Vincent de Siebenthal, zawodowy ekonomista, dyplomata, polityk i bankier szwajcarski z 30-letnim stażem, “Michael Journal“.

“Brytyjska Kompania Wschodnioindyjska zawdzięcza ogromną fortunę z handlu narkotykami (…) siłą militarną narzuciła politykę opium w Chinach, czyniąc naród chiński narodem osób uzależnionych i egzekwując politykę, która była znana rodzinie królewskiej, premierowi Gladstone’owi, oraz wszystkim Lordom i Damom angielskim, i zrobili na tym masywną, ogromną fortunę (…) roczne zyski handlu opium z Chinami wynosiły trzykrotność majątku Ford Motor Company i General Motors razem wziętych w 1970, i były one dzielone przez 300 osób. To był Komitet, który kierował Kompanią Wschodnioindyjską.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Wake up America“.

“Nic się nie zmieniło w przemyśle narkotykowym. W dalszym ciągu jest kontrolowany przez rodziny klasy rządzącej Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. W dalszym ciągu jest bajecznie opłacalny.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Conspirators Hierarchy, Committee of 300“.

“Bractwo Muzułmańskie jest tajnym masońskim zakonem ustanowionym przez wielkie nazwiska brytyjskiego wywiadu, T.E. Lawrence’a, Bertranda Russell’a i St. Johna Philby’ego, w celu utrzymania rabunku środkowowschodnich zasobów naturalnych i ropy. Gdyby nie Brytyjczycy, radykalny Islam pozostałby bezprawnym, represyjnym ruchem mniejszości, zaś Środkowy Wschód pozostałby w niezmienionym, zamożnym stanie.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “What Really Happened In Iran“.

“Wypracowaliśmy umowę, zgodnie z którą rodzina królewska Arabii Saudyjskiej prowadzi inwestycje naftowe amerykańskimi papierami skarbowymi. Część tego porozumienia upoważnia również Arabię Saudyjską, aby utrzymywała cenę ropy na poziomie przez nas akceptowanym, za co my zgadzamy się utrzymać rodzinę Saudów u władzy.”
– John Perkins, Amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA), Bank Światowy, “Confessions of a Economic Hitman“.

“Od 1979 do 1991, Waszyngton pośrednio wspierał Czerwonych Khmerów, a następnie część koalicji partyzanckiej w walce z rządem wietnamskim”
– The Times (magazyn prasowy wydawany przez członka Amerykańskiej Rady Stosunków Zagranicznych CFR Ruperta Murdocha).

“Ostatecznym celem, jaki tym ludziom chodzi po głowach, jest cel utworzenia Rządu Światowego kierowanego przez przemysł bankowy. Robią to sekwencyjnie – europejska waluta Euro i europejska konstytucja jest jedną z części tego. Teraz starają się to zrobić w Ameryce poprzez Unię Północnoamerykańską i chcą stworzyć jedną walutę zwaną “Amero”. Ostatecznym celem jest utworzenie jednego rządu światowego gdzie każdy będzie miał wszczepiony chip RFID. Wszystkie pieniądze mają być na tych chipach, a gotówka nie będzie istnieć. To wszystko wiem bezpośrednio od Rockefellera, powiedział, że właśnie to chcą osiągnąć. Kiedykolwiek będziesz miał w chipie pieniądze, oni będą mogli sobie z niego potrącić dowolną ilość. I Jeśli oprotestujesz to co oni robią, to po prostu wyłączą twój chip, i nie będziesz miał zupełnie nic. Nie będziesz mógł kupować żywności, ani zrobić niczego innego – to będzie totalna kontrola ludzi…I staniesz się ich niewolnikiem (…) 11 września został przeprowadzony przez ludzi z naszego własnego rządu i naszego systemu bankowego aby wzmóc strach w obywatelach i podporządkować ich wszystkiemu co rząd chce zrobić. O to właśnie chodziło: o stworzenie niekończącej się wojny z terroryzmem (…) Ta cała wojna z terroryzmem to oszustwo i strasznie trudno o tym powiedzieć na głos, bo ludzie są zastraszani, aby nie mogli o tym mówić. Jeśli to powiesz – potraktują cię jak świra, ale prawda musi nastać (…) I dopóki nie odkryjemy prawdy o 11 września, jak i kto był za to odpowiedzialny, nigdy nie będziemy znać prawdy o wojnie z terroryzmem (…) (Nick Rockefeller) pytał mnie, czy byłbym zainteresowany dołączyć do Rady Stosunków Zagranicznych (CFR) i musiałbym się dostosować aby do nich dołączyć (…) Zapytałem: ‘Jaki jest cel tego wszystkiego? Macie wszystkie pieniądze świata i pełną władzę – więc o co chodzi?’ Odpowiedział: ‘Ostatecznym celem jest kontrola całego społeczeństwa’. “ [link]
– Aaron Russo, przyjaciel rodziny Rockefellerów i Hollywoodzki producent filmowy (“Nieoczekiwana Zmiana Miejsc” z Eddie’m Murphym, “Róża” – nominacja do Oscara i zdobywca Złotego Globu).

“Wojna z terroryzmem jest mistyfikacją zapewniającą amerykańską kontrolę rurociągów naftowych i zyski z ekspansji terytorialnej. Nie było Al-Kaidy w Iraku dopóki Amerykanie nie dokonali inwazji i obalili Saddama Husajna, który pozbył się Al-Kaidy. Talibowie nie są organizacją terrorystyczną, tylko ruchem, który próbuje zjednoczyć Afganistan mocą prawa muzułmańskiego. Jedynymi Amerykanami zagrożonymi przez Talibów są ci, których Bush wysłał do Afganistanu żeby zabijać Talibów i narzucić Afgańczykom marionetkowe państwo.”
– Paul Craig Roberts, Sekretarz Skarbu w administracji Prezydenta USA Ronalda Reagana, Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych w Waszyngtonie, twórca reaganomiki, “Information Clearinghouse“, 4.02.2009.

“Kolejnym krokiem jest połączenie Rezerwy Federalnej, Europejskiego Banku Centralnego i Banku Japonii do Jednego Światowego Banku Centralnego. Europejski Bank Centralny będzie wzorowany na Rezerwie Federalnej. Tak jak FED w 1913, będzie miał instytucjonalne pozory decentralizacji, ale również tak samo jak FED będzie prowadzony przez kartel wielkich bankierów w zmowie z politykami na koszt społeczeństwa.”
– Ron Paul, Członek Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych, “The Coming World Central Bank” (1988).

“Solidarność europejska oznacza utratę suwerenności dla wszystkich i jest ona nie tyle prawem, co obowiązkiem. “
– Herman van Rompuy, “Prezydent” (nikt go nie wybrał) Unii Europejskiej (IV Rzeszy).

“Admirał Blair, którego bardzo szanuję, określił cyber-zagrożenie jako niebezpieczeństwo narodowe numer jeden, co naprawdę upewnia mnie do tego, żeby postawić pytanie: Może lepiej by było, gdybyśmy w ogóle nigdy nie wymyślili internetu?”
– Senator Jay Rockefeller, Gubernator Zachodniej Wirginii.

“Od dni Adama Weishaupta do czasów Karola Marksa, Trockiego (Rosja), Beli Kuhna (Węgry), Róży Luksemburg (Niemcy) i Emmy Goldman (USA), ogólnoświatowy spisek mający obalić cywilizacje i odbudować społeczeństwo na bazie zatrzymanego rozwoju, zawistnej wrogości i niemożliwej równości, stale rośnie. Odegrał on (…) znacząca rolę w tragedii rewolucji francuskiej. Był źródłem wywrotowego ruchu w wieku XIX; a teraz wreszcie banda niesamowitych osobowości podziemia wielkich miast Europy, Ameryki, chwyciła za włosy naród rosyjski i stała sie bezwarunkowo panami tego ogromnego imperium.”
– Winston Churchill, “Syjonizm kontra bolszewizm“, 1920.

“W XVIII wieku masoneria stała się ekspresyjna w wojowniczej polityce oświecenia, tak jak w przypadku Iluminatów, którzy byli prekursorami rewolucji (bolszewickiej)”.
– Lew Trocki.

“Przez 27 lat pracowałem w FBI, w momencie przejścia na emeryturę pełniłem funkcję starszego agenta specjalnego, dowodząc FBI w Los Angeles…byłem również koordynatorem bezpieczeństwa podczas Olimpiady w Los Angeles (…) zdobyłem informacje o rozległej korupcji, pedofilii, pornografii, narkotykach i okultyźmie toczących zarówno amerykański establishment jak i rząd na poziomie federalnym oraz na niższych szczeblach w całym kraju wraz ze skorumpowanymi sędziami, prokuratorami i stróżami prawa włącznie, w co zamieszany jest również kidnaping dokonywany przez Biały Dom. To wszystko ma korzenie w elitarnej organizacji, zwanej Zakonem Iluminatów, założonym w 1776r., przez Adama Weishaupta we współpracy z rodem Rothschildów, w celu przejęcia władzy nad światem po uprzednim zniszczeniu wszystkich niezależnych państw i religii (…)”
– Ted Gunderson, były Dyrektor Generalny FBI Los Angeles, (Chicago Health Television – “MK ULTRA Mind Control Revealed – The True Story”, 1998).

“13 najbardziej elitarnych rodzin w Stanach Zjednoczonych należy do Iluminatów, i mają bardzo dużo do powiedzenia jeśli chodzi o Amerykę.”
– John Coleman, był agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Wake up America“.

“Nie jest moją troską by wątpić, że doktryna Iluminatów i zasady Jakobinizmu nie rozprzestrzeniły się w Stanach Zjednoczonych. Wręcz przeciwnie, nikt nie jest bardziej zadowolony z tego faktu niż ja.”

– George Waszyngton.

“Wielka siła naszego Zakonu leży w jego ukryciu. Niech nigdy nie pojawia się pod swoją własną nazwą, ale zawsze niech będzie objęty innym szyldem i inną funkcją.”
– Adam Weishaupt, założyciel Zakonu Iluminatów Bawarskich.

“Zakon Iluminatów jest tajnym stowarzyszeniem założonym w 1776 przez Adama Weishaupta. Iluminaci są odnogą Masonerii. To, czym jest ten zakon, to koszmar…Towarzystwo Cyncynatów w Rewolucji Amerykańskiej, którego George Waszyngton był lśniącym światłem, było oddziałem Iluminatów…Piramida z wszystkowidzącym okiem na banknocie dolarowym jest ich symbolem. Jeżeli zapytasz rząd, co oznacza ten symbol, powie ci, że jest to znak masoński, jednak nie będzie w stanie odpowiedzieć na pytanie, jak się tam znalazł”. [link]
– Mentor prezydenta USA Billa Clintona Carroll Quigley, Doradca Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, współtwórca Amerykańskiej Agencji Kosmicznej NASA, profesor historii na Uniwersytecie Georgetown, członek Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), American Association for Advancement of Science, Amerykańskie Stowarzyszenie Antropologiczne, American Economic Association, Przemysłowa Szkoła Sił Zbrojnych (ICAF), Brookings Institution, U.S. Naval Weapons Laboratory, Foreign Service Institute of the State Department, Naval College (Norfolk, Virginia), Smithsonian Institution.

“Adam Weishaupt został wyznaczony przez rodzinę Rothschild by ustanowił wytyczne dla kontroli i przejęcia całego świata dla Jednego Światowego Rządu. Weishaupt opracował 25 celów, wśród których były: kontrola prasy, zepsucie młodzieży poprzez seks i narkotyki, wybory naszych własnych ludzi, własnych znaczy Iluminatów, na kluczowe pozycje na wszystkich poziomach rządu, miejskich, okręgowych, stanowych i federalnych. Finałowym celem było przejęcie świata i Jeden Rząd Światowy.”
– Ted Gunderson, były Dyrektor FBI Los Angeles, “The Great Conspiracy Exposed“.

“Kontrola prasy musi ułatwić kierowanie masami zgodnie z wolą iluminatów…Trzeba sprzyjać wszelkim ludzkim słabostkom, złym nawykom, umiejętnościom i błędom (…) Przekupni przedstawiciele najwyższych władz państwowych powinni przyczyniać się do tego, by rządy popadły – poprzez zaciąganie pożyczek za granicą – w taką zależność, która znacznie powiększy zadłużenie danego państwa. Prowokowanie kryzysów gospodarczych, polegające na nagłym wycofywaniu z obiegu wszelkich zasobów pieniężnych, którymi można by zawładnąć, powinno doprowadzić do krachu finansowego w każdym państwie będącym pod rządami ludzi, którzy nie dostąpili iluminacji. Potęga finansowa musi zapewniać wyłączność rządzenia handlem i przemysłem żeby pieniądze, jakimi obracają przemysłowcy, pozwalały tym ostatnim zwiększać zakres swojej władzy politycznej…Wszystkie te środki powinny sprawić, aby narody świata poczuły się zmuszone do oddania globalnej władzy w ręce oświeconych.”
– Treść przesyłki kuriera Rothschildów z 1875 r. trafionego przez piorun we Frankfurcie nad Menem.

“Komitet 300 (Iluminaci) zlecił Cyrusowi Vance’owi napisanie raportu na temat, w jaki sposób doprowadzić do ludobójstwa. Raport został wyprodukowany pod tytułem “Global 2000 Report” i został przyjęty i zatwierdzony do działania przez byłego prezydenta Jamesa Earla Cartera, oraz Edwina Muskie, ówczesnego Sekretarza Stanu, dla oraz w imieniu rządu Stanów Zjednoczonych. Zgodnie z Raportem Global 2000, ludność USA zostanie zmniejszona do 100 mln do roku 2050.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Conspirator’s Hierarchy, Committee of 300“.

“CIA jest posiadaczem wszystkiego we wszystkich mediach głównego nurtu.”
– William Colby, Dyrektor CIA

“Promują nadużywanie alkoholu, narkotyków, demoralizację i inne występki aby systematycznie zniszczyć młodzież w społeczeństwie, zabierają własność prywatną za pomocą dostępnych środków. Członkowie wykorzystują swoje bogactwo tak aby kandydaci z wysokich stanowisk byli im posłuszni i wykonywali to co chcą ludzie z poza kulis. Kontrolują wszystkie media i to co przedostaje się do opinii publicznej. Tworzą bezrobocie, głód i inne, oraz starają się wykorzystać te wydarzenia do kontroli społeczeństwa. Kontrolują masonerię, która jest stworzona aby kryć ich zamierzenia. Stosują zastraszanie aby podporządkować i kontrolować społeczeństwo, tworzą olbrzymie przedsiębiorstwa dążące do rządu światowego, stosują wysokie podatki i nieuczciwą konkurencję w celu doprowadzenia do ruiny gospodarczej dzięki kontrolowaniu surowców oraz strajkom wśród robotników. Członkowie i przywódcy jednego rządu światowego mają być wybierani przez najwyższych Iluminatów.
– Ted Gunderson, były Dyrektor FBI Los Angeles, 25 Goals of The Illuminati.

“Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykańskiego i kanadyjskiego jest pod wyłączną kontrolą moralną i finansową Żydów, manipulujących umysłami obywateli.”
– Henry Ford, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR).

“Hollywood znajduje się pod kontrolą Żydów, jest ich własnością, tak więc Żydzi powinni być wrażliwsi na sprawy ludzi cierpiących.”
– Marlon Brando o przemocy w filmach, w wywiadzie dla CNN.

“To, z czym mamy na dziś do czynienia to nie tylko utrata naszej wolności i struktury naszego narodu…Niszczenie fundamentu, na którym opiera się nasza republika, pozostawia pustkę, którą Sataniści wypełniają ich duchowością. Ten fakt jest trudny do zaakceptowania i docenienia, ponieważ nic w tej sprawie nie dzieje się nagle. Gdyby dotarł do nas nagły religijny i kulturowy szok, zostalibyśmy wytrąceni z naszej apatii.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Conspirator’s Hierarchy, Committee of 300“.

“Naszym ostatecznym celem jest ten sam co cel Voltaire’a i Francuskiej Rewolucji, zniszczenie katolicyzmu, a nawet samej myśli chrześcijańskiej (…) Papież, ktokolwiek nim będzie, nie wstąpi do tajnych stowarzyszeń, tak więc to tajne stowarzyszenia będą musiały wtargnąć do Kościoła, by móc zniszczyć go wraz z papieżem.”
– “Alta Vendita” (Carl Mayer Rothschild)

“W przeciągu dwóch lat światło masonerii oświeci wszystkie kraje Wschodu, a Kościół myli się, jeśli się spodziewa, iż uda mu się wskrzesić tam wiarę dogmatyczną.”
– Wielki Mistrz Masonerii Wielkiego Wschodu Włoch, 1991.

“Rosyjska dyplomacja, która ciągle szachuje zachodnie państwa, jest zorganizowana przez Żydów i przez nich prowadzona. Celem Związku Izraelitów jest zbudowanie Nowej Jerozolimy na tronie papiestwa, czyli doprowadzenie do skutku dwóch pragnień, tj.: utworzenie jednego światowego rządu i poddanie go pod panowanie Żydów.”
– Benjamin Disraeli, Premier Wielkiej Brytanii, “Coningsby“, Londyn 1847 r.

“Włochy zostały wyznaczone jako test-cel Komitetu 300…jest to dom Kościoła Katolickiego, który Weishaupt nakazał zniszczyć.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Conspirators Hierarchy, Committee of 300“.

“Oto co trzeba powiedzieć masom: Czcimy Boga, ale naszego Boga czci się bez popadania w zabobon (…) religia wolnomularzy powinna staraniem nas wszystkich, którzy jesteśmy wtajemniczonymi najwyższych stopni, zachować czystość doktryny Lucyferowej (…) Wówczas ludzie dojrzeją do iluminacji, której dostąpią dzięki rozgłoszeniu na całym świecie nieskazitelnej nauki Lucyferiańskiej…”
– Założyciel Masonerii Szkockiej i autor Biblii Masonerii “Morals and Dogma” Albert Pike w liście skierowanym do Giuseppe Mazzini’ego, z 15 sierpnia 1871r.

“Tajne siły rządzą polityką i mataczą karty dyplomacji.”
– Gabriel Hanotaux, francuski Minister Spraw Zagranicznych.

“Jeśli założyć, że masoni rządzą Ameryką, czy rządzą też i światem? – ‘Światem rządzi pieniądz’ – zagadkowo odpowiada mi jeden z Mistrzów znanej mi loży masońskiej. Po czym z tajemniczym uśmiechem wręcza mi dolara i lupę i zostawia samego w mroku masońskiej biblioteki. Przykładam szkło tam, gdzie wskazał palec Wielkiego Mistrza…i oto w prawym górnym rogu waluty, którą obraca codziennie nasz świat, z ‘dziupli’ nad cyfrą 1 spogląda na mnie miniaturowa sowa – tajemny masoński symbol. Dwa miesiące dzwoniłem w tej sprawie do Departamentu Skarbu USA. Do dziś nie otrzymałem odpowiedzi, skąd sie tam wzięła.”
– Mariusz Max Kolonko, “Czy masoni rządzą Ameryką?

“Prawdziwi władcy są ukryci głęboko w tajnych stowarzyszeniach Masonerii i jej odgałęzieniach takich jak Czaszka i Piszczele, Zwoje i Klawisze, Towarzystwo Thule i Iluminaci.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6.

“Królewski Order Podwiązki jest organizacją zawierzchnią ponad światową masonerią. Kiedy mason osiąga najwyższy 33-ci stopień, jest zobowiązany dochować posłuszeństwa organizacji i Księciu Karolowi.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Conspirators Hierarchy, Committee of 300“.

“W ostatnim roku studiów wstąpiłem do Czaszki i Piszczeli, tajnej organizacji, tak tajnej, że nic więcej powiedzieć nie mogę.”
– George W. Bush, “Charge to Keep“.

“Słowo ‘tajemnica’ jest odrażające w wolnym i otwartym społeczeństwie, dlatego my, jako ludzie, historycznie sprzeciwiamy się tajnym stowarzyszeniom, tajnym procedurom i tajnym przysięgom. Ponieważ na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący przede wszystkim na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów poprzez infiltrację zamiast inwazji, poprzez działalność wywrotową zamiast wyborów, poprzez zastraszanie zamiast wolnego wyboru. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki są grzebane, a nie publikowane, jej przeciwnicy są uciszani, a nie chwaleni. Żaden wydatek nie jest kwestionowany, żaden sekret nie jest ujawniany.”
– John F. Kennedy, Prezydent Stanów Zjednoczonych, 27.04.1961.

“W tym kraju działa intryga mająca na celu zniewolenie każdego dziecka, kobiety i mężczyzny. Zanim opuszczę to zacne i wysokie stanowisko, zamierzam obnażyć ten spisek.”
– John F. Kennedy, Prezydent Stanów Zjednoczonych, na 7 dni przed swoją śmiercią.

“Pojedyncza osoba zostaje porażona, gdy staje twarzą w twarz z tą konspiracją, która jest tak monstrualnie wielka, że aż trudno uwierzyć w jej istnienie. Amerykański umysł nie przyjmuje do wiadomości zła, które zostało wszczepione do naszego grona. Odrzuca nawet założenie, że ludzkie istoty mogą prezentować filozofię, która musi w końcu zniszczyć wszystko, co dobre i przyzwoite.”
– John Edgar Hoover, Dyrektor FBI, The Elks Magazine, 1956.

“Ci, którzy kierują całym spiskiem są w stanie wykorzystać ideologiczne różnice – marksizm, faszyzm, socjalizm kontra demokracja, kapitalizm – aby Iluminaci mieli możliwość dzielenia coraz większych mas ludzkich na przeciwstawne obozy, gdzie ze zindoktrynowanymi umysłami i uzbrojeniem zniszczą się nawzajem.”
– Myron Coureval Fagan, Hollywoodzki Producent Filmowy o Radzie Stosunków Zagranicznych (CFR).

“Za każdym razem kiedy coś zrobimy, mówisz mi Ameryka zrobi to czy tamto…chcę ci powiedzieć bardzo wyraźnie: nie martw się o naciski Ameryki na Izrael. My naród żydowski kontrolujemy Amerykę i Amerykanie o tym wiedzą.”
– Ariel Szaron, premier Izraela, (3.10.2001 – radio Kol Yisrael).

“Gospodarka Izraela jest w doskonałej kondycji. Izraelscy biznesmeni inwestują wszędzie na świecie, a Izrael notuje w tej chwili bezprecedensowe ekonomiczne sukcesy. Obecnie osiągnęliśmy gospodarczą niezależność i wykupujemy Manhattan, wykupujemy Polskę, Rumunię oraz Węgry. I wedle mojej wiedzy nie mamy z tym żadnych problemów.” [link]
– Szymon Peres, prezydent Izraela

“Dzięki straszliwej siły naszych międzynarodowych banków, wtrąciliśmy Chrześcijan do niezliczonych wojen. Wojny posiadają szczególną wartość dla Żydów, ponieważ Chrześcijanie mordują się nawzajem i zrobią więcej miejsca dla nas, Żydów. Wojny są żniwem dla Żydów: banki żydowskie pasą się na wojnach chrześcijańskich. Ponad 100 milionów Chrześcijan zostało zmiecionych z powierzchni Ziemi przez wojny, a to jeszcze nie koniec.”
– Mędrzec żydowski Rabin Reichorn, na pogrzebie Naczelnego Rabina Izraela Simeona Ben-Iudaha, 1869.

“Co stulecie my, uczeni Izraela, przyjęliśmy zbierać się w sanhedrynie, by sprawdzać, jakie zrobiliśmy postępy w opanowaniu świata obiecanego nam przez Jehowę i jakie zwycięstwo odnieśliśmy nad znienawidzonym chrześcijaństwem.”
– Mędrzec żydowski Rabin Reichhorn (Praga, 1869).

“Z wyjątkiem ZSRR, jako sfederalizowanego euroazjatyckiego kraju, wszystkie inne kontynenty będą zjednoczone w światowym przymierzu, we władaniu którego będzie międzynarodowa policja. Wojska zostaną zniesione i nie będzie wojen. W Jeruzalem, Narody Zjednoczone (prawdziwie zjednoczone) zbudują świątynię Proroków dla unii wszystkich kontynentów. Będzie siedzibą Sądu Najwyższego ludzkości, by rozwiązywać wszelkie kontrowersje pomiędzy sfederalizowanymi kontynentami.”
– Dawid Ben Gurion, Przywódca Syjonizmu, współtwórca i Premier Izraela, Twórca Sił Zbrojnych Izraela.

“Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy nękać ich tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym”.
– Izrael Singer (1943) – były sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów w latach 2001-2007; słowa wypowiedziane w dniu 19 kwietnia 1996 r. (Światowy Kongres Żydów).

“Wycinajcie istoty ludzkie, gdyż narody świata nie są ludźmi, lecz zwierzętami”; “Na dom goja (goj znaczy nieczysty, ubliżające określenia nie-Żyda) patrzcie jak na zagrodę dla bydła”; “Ci którzy nie znają Tory i proroków muszą być zabici. Kto ma władzę by ich zabić, niech zrobi to otwarcie mieczem, a jeśli nie, niech użyje podstępu i skończy z nimi”; “Żyd może okraść goja, może go oszukać w rachunku, który winien być przez niego odebrany, inaczej byłoby zhańbione imię Boga”; “Syn Noego, który ukradłby grosz powinien być skazany na śmierć, ale Izraelita może zrobić krzywdę gojowi, gdyż jest napisane nie zrobisz krzywdy sąsiadowi, ale nie jest powiedziane nie zrobisz krzywdy gojowi”; “Rzecz zgubiona przez Goja może nie tylko być trzymana przez tego kto ją znalazł, ale jest zakazane by ją zwrócić”; “Kto złożył przysięgę w obecności Gojów, rabusiów i urzędnika celnego nie jest za nią odpowiedzialny”; “Ktokolwiek nie słucha rabinów zasługuje na śmierć i będzie ukarany przez poddanie gotowaniu w gorących benach w piekle”; “Jeżeli Żyd jest skuszony by czynić źle, powinien pojechać do miasta tam, gdzie nie jest znany i tam robić źle”; “Jeżeli poganin (nie-Żyd) uderza Żyda, goj musi być zabity. Uderzyć Żyda to jest to samo, co uderzyć Boga”; “Kiedy Żyd zamorduje goja, nie będzie żadnej kary śmierci. Jak Żyd okradnie goja, może sobie zatrzymać”; “Goje są poza ochroną prawa i Bóg wystawił ich pieniądze Izraelowi”; “Żydzi mogą użyć kłamstw by oszukać goja”; “Wszystkie nieżydowskie dzieci są zwierzętami”; “Nieżydowskie dziewczyny są w stanie nieczystości od urodzenia”; “Goje wolą seks z krowami”; “Jezus gotuje się (w piekle) w gorących fekaliach”; “Ci, którzy przeczytali Nowy Testament nie będą mieć żadnego udziału w przyszłym świecie”; “Żydzi muszą zniszczyć książki chrześcijan”; “Żyd może poślubić trzyletnią dziewczynę”; “Żyd może mieć stosunek seksualny z dzieckiem tak długo, jak dziecko będzie mieć mniej niż dziewięć lat”; “Kiedy człowiek dorosły ma stosunek z małą dziewczyną, to nie jest nic”; “Nawet najlepsi z gojów powinni wszyscy być zabici”; “ktokolwiek uratuje pojedynczą duszę Izraela, to tak, jak gdyby uratował cały świat”; “W razie niebezpieczeństwa śmierci, nie pomagaj gojowi. Nie okazuj gojom litości”; “Stosunek seksualny pomiędzy gojami jest jak parzenie się zwierząt”; “Eksterminacja chrześcijan jest konieczną ofiarą”; “Jahwe stworzył nie-żydów w ludzkiej postaci, aby żydowi nie musiały służyć bestie. Nie-żyd wciąż pozostaje zwierzęciem w ludzkiej postaci i przeznaczony jest, aby służyć żydowi dzień i noc”; “Powiadomienie goja o czymkolwiek, co dotyczy naszych związków religijnych będzie się równać pozabijaniu wszystkich żydów, bowiem gdybym goje wiedzieli, czego o nich nauczamy, otwarcie by nas wszystkich pozabijali”; “Żyd może zrobić nie-żydówce, co tylko zechce. Może traktować ją tak samo jak traktuje się kawałek mięsa”; “Każdy goj, który studiuje Talmud i każdy żyd który mu w tym pomaga, winien jest śmierci”; “Goje, jako niewolnicy i bydlęta służące Synom Izraela należą do Żyda  życiem swoim i majątkiem”; “Jeżeli Żyd wetknął tylko rydel w zimię goja, już stał się panem całości. Majętność gojów jest jak pustynia, kto ją zajął niech ją zdobywa”; “Jeśli zasiadasz do uczty z gojem, to tak samo, jakbyś wieczerzał z psem”.
– Talmud Żydowski, Syjonistyczny zbiór praw religijnych.

“Wy nawet nie zaczęliście oceniać głębi naszej winy. Jesteśmy intruzami. Jesteśmy burzycielami. Jesteśmy wywrotowcami. Opanowaliśmy wasz naturalny świat, wasze ideały, wasze cele i spowodowaliśmy w tym spustoszenie. Byliśmy u źródła nie tylko Wielkiej Wojny [I W.S.] ale u źródła prawie wszystkich waszych wojen. Nie tylko rewolucji rosyjskiej ale prawie każdej z głównych rewolucji w waszej historii. Wnieśliśmy niezgodę, zamieszanie i frustracje w wasze personalne i publiczne życie. W dalszym ciągu to czynimy. Nikt nie jest w stanie powiedzieć jak jeszcze długo będziemy to czynić. Popatrzcie trochę wstecz i zobaczcie co się stało. 19 setek lat temu byliście niewinną bezproblemową rasą. Modliliście się do niezliczonej ilości bogów i bogiń, (…) rozważaliście misterium życia i stworzyliście podstawy naturalnej nauki i filozofii. Wasza była szlachetna, zmysłowa kultura nie naszpikowana socjalną świadomością i bez żadnego sentymentalnego kwestionowania i różnicowania ludzkiej wartości. Któż wie do jakiego wielkiego i wspaniałego osiągnięcia moglibyście dojść jeśli pozostawilibyśmy was samym sobie. Lecz nie zostawiliśmy was w spokoju. My wzięliśmy was w ręce i ściągnęliśmy z was piękną i wspaniałą tkankę którą stworzyliście i zmieniliśmy cały kierunek waszej historii (…) Zrobiliśmy to bez pocisków, bez krwi, bez wrzawy, bez jakiejkolwiek siły. Zrobiliśmy to wyłącznie dzięki potędze naszego ducha, idei i przy pomocy propagandy. Zrobiliśmy z was ochoczych, nieświadomych nosicieli naszej misji dla całego świata, całego dzikiego świata i do niezliczonych jeszcze nie narodzonych przyszłych pokoleń. Niezupełnie rozumiejąc co my wam czynimy, staliście się powszechnymi agentami naszej rasowej tradycji, niosąc naszą ewangelię do niezbadanych jeszcze zakątków ziemi. Nasze plemienne prawa dały wam podstawy do wszystkich waszych świętych konstytucji i systemu prawnego. Nasze legendy i ludowe opowiadania są świętą tradycją, kołysanką dla waszych dzieci. Nasi poeci wypełnili wasze hymny i modlitewniki. Nasza narodowa historia stała się niezbędną częścią nauk dla waszych pastorów, księży i naukowców. Nasi królowie, nasi mężowie stanu, nasi prorocy, nasi rycerze są waszymi bohaterami. Nasz starożytny mały kraj jest waszą Ziemia Świętą. Nasza naturalna literatura jest waszą Świętą Biblią. To co nasi ludzie myśleli i nauczali stało się nierozerwalną kanwą wplecioną w każde wasze przemówienie i tradycje tak że nikt nie może być nazwanym wykształconym jeśli nie zna naszej rasowej spuścizny. Żydowscy rzemieślnicy, żydowscy rybacy są waszymi nauczycielami i waszymi świętymi z niezliczonymi wyrzeźbionymi postaciami w niezliczonych katedrach wzniesionych dla ich pamięci. Żydowska dziewczyna jest waszym ideałem macierzyństwa i dziewictwa. Żydowski zbuntowany prorok jest centralną figurą w waszych religijnych modlitwach. My zlikwidowaliśmy waszych bogów, odstawiliśmy waszą rasowa spuściznę i zastąpiliśmy ja naszym bogiem i naszymi tradycjami. Żaden podbój w historii nie może być nawet porównywalnym z tym czystym i sprawnym opanowaniem was!”
– Marcus Eli Ravage, osobisty biograf syjonistycznej rodziny Rothschildów (założycieli Izraela) o chrystianizacji Europy, w felietonie “A Real Case Against Jews” z 1928 r.

“Musimy uznać, że żydowska krew i krew goja (nie-Żyda) nie jest tą samą rzeczą.”
– Rabin Yitzhak Ginsburg, jeden z przywódców Syjonizmu, NY Times, 6.06.1989.

“Jeden milion Arabów nie jest wart żydowskiego paznokcia.”
– Rabin Yaacov Perrin, jeden z przywódców Syjonizmu, NY Times, 28.02.1994.

“Jeśli chcesz wiedzieć jaka będzie przyszłość, wyobraź sobie but depczący ludzką twarz, wiecznie!”
– George Orwell, “Rok 1984

“Miliony ludzi znienawidzi Nowy Porządek Świata, i zginie protestując przeciwko niemu.”
– H.G. Wells

“Nie jestem teoretykiem konspiracji, jestem realistą konspiracji. Ona tam jest.”
– Ted Gunderson, były Szef FBI, “The Great Conspiracy Exposed“.

ZBLIŻA SIĘ KONIEC ERY WOLNOŚCI

Matrix…CZY JESTEŚ GOTOWY?

CZY MASZ ZAMIAR WZIĄŚĆ ZA SIEBIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ?

CZY CHCESZ STANĄĆ DO WALKI?

CZY MASZ ZAMIAR POWIADOMIĆ O TYM INNYCH?

CZY CHCESZ STANĄĆ PO STRONIE OPRAWCÓW, CZY PRZYŁĄCZYĆ SIĘ DO OPORU?

CZY JESTEŚ TCHÓRZEM?

CZY MASZ NA TYLE ODWAGI, ŻEBY STANĄĆ OKO W OKO Z NADCHODZĄCYM ZAMORDYZMEM?

BĄDŹ PRZYGOTOWANY NA TOTALITARNY NOWY PORZĄDEK ŚWIATA


Zostaliśmy ostrzeżeni przez wszystkich tych kongresmenów, prezydentów, przemysłowców, uczonych i ekonomistów przez te wszystkie lata. Religijni przywódcy również znali niebezpieczeństwo, ale…ANI SŁOWA W MEDIACH I TELEWIZJI PAŃSTWOWEJ!!!

Polsat TVN 1

Polsat TVN

ROZLICZAJMY ICH!!!

A CO TY ZROBISZ, ABY URATOWAĆ ZAGROŻONĄ PRZYSZŁOŚĆ SWOICH DZIECI, WNUKÓW I PRAWNUKÓW? 

“CHCESZ COŚ ZMIENIĆ? ZACZNIJ OD SIEBIE”
– LARRY CRABB

“JEŻELI NIE WEŹMIECIE SIĘ ZA POLITYKÓW, POLITYCY WEZMĄ SIĘ ZA WAS.”
– RALPH NADER

“OBOWIĄZKIEM PRAWDZIWEGO PATRIOTY JEST OBRONA KRAJU PRZED JEGO WŁASNYM RZĄDEM”
– THOMAS PAINE, OJCIEC-ZAŁOŻYCIEL STANÓW ZJEDNOCZONYCH

“KIEDY OBYWATELE OBAWIAJĄ SIĘ SWOJEGO RZĄDU, JEST TO TYRANIA. GDY TO RZĄD OBAWIA SIĘ OBYWATELI, MAMY DO CZYNIENIA Z WOLNOŚCIĄ.”
– THOMAS JEFFERSON, OJCIEC-ZAŁOŻYCIEL STANÓW ZJEDNOCZONYCH

“SPRZECIW JEST NAJWIĘKSZĄ FORMĄ PATRIOTYZMU”
– THOMAS JEFFERSON, OJCIEC-ZAŁOŻYCIEL STANÓW ZJEDNOCZONYCH

“RZECZĄ LUDZI MYŚLĄCYCH JEST ABY NIE STAWAĆ PO STRONIE OPRAWCÓW”
– ALBERT CAMUS

“ABY ZŁO WZRASTAŁO, WYSTARCZY OBOJĘTNOŚĆ LUDZI DOBRYCH”
– EDMUND BURKE

“MÓWIENIE PRAWDY W EPOCE ZAKŁAMANIA JEST REWOLUCYJNYM CZYNEM”
– GEORGE ORWELL 

“NIE PYTAJ, CO TWÓJ KRAJ MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, PYTAJ, CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA SWOJEGO KRAJU”
– JOHN F. KENNEDY

“CI, KTÓRZY REZYGNUJĄ Z WOLNOŚCI W IMIĘ BEZPIECZEŃSTWA, NIE ZASŁUGUJĄ NA ŻADNE Z NICH.”
– THOMAS JEFFERSON, OJCIEC-ZAŁOŻYCIEL STANÓW ZJEDNOCZONYCH

“STRACH MOŻE ZWYCIĘŻYĆ TYKO WTEDY, GDY OFIARY IGNORUJĄ FAKTY.”
– THOMAS JEFFERSON, OJCIEC-ZAŁOŻYCIEL STANÓW ZJEDNOCZONYCH

“GRZECH CISZY W MOMENCIE GDY LUDZIE POWINNI PROTESTOWAĆ CZYNI ICH TCHÓRZAMI.”
– ABRAHAM LINCOLN 

Obama TuskTusk Netanjahu

INFORMUJ INNYCHSystem bankowy 2
ZAPRZESTAŃ PŁACENIA PODATKÓW
NIE OPŁACAJ TYM SPRZEDAJNYM ZDRAJDOM, MORDERCOM I OSZUSTOM MIEJSCA W PARLAMENCIE
BOJKOTUJ ICH PRZEKRĘTY
WALCZ O SWOJĄ WOLNOŚĆ
WALCZ O SPRAWIEDLIWOŚĆ
WSADŹ ICH ZA KRATY
POWSTRZYMAJ ICH
PRZYJMIJ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SIEBIE I INNYCH
UDERZ W OKUPACYJNY (NIE)RZĄD!

System bankowyMUSIMY WSZYSCY SIĘ PRZEBUDZIĆ I WZIĄĆ SPRAWY W SWOJE RĘCE, BUDUJĄC NIEPODLEGŁE, SUWERENNE PAŃSTWO POLSKIE, OPARTE NA WOLNOŚCI OSOBISTEJ JEDNOSTKI Z DALA OD GLOBALISTYCZNEGO SOCJALIZMU Z ZACHODU. ŚWIATOWA ELITA, KTÓRA CHCE NAS ZNIEWOLIĆ, CZERPIE SWOJĄ WŁADZĘ BEZPOŚREDNIO OD NAS, NASZEJ BIERNOŚCI I IGNORANCJI POLITYCZNEJ, DZIĘKI WADLIWEMU USTROJOWI DEMOKRATYCZNEMU, KTÓRY – JAK ZDEFINIOWAŁ TWÓRCA IDEOLOGII MARKSIZMU BĘDĄCEJ SIŁĄ STOJĄCĄ ZA PLANEM RZĄDU ŚWIATOWEGO, KAROL MARKS – WYSTARCZY NA CAŁKOWITE ZAPANOWANIE SOCJALIZMU, GDYŻ LUDZIE SAMI DO NIEGO DOJDĄ. CO SPOWODOWAŁO TE PROBLEMY? ELITA WIE, ŻE SPOŁECZEŃSTWO NIE MA WIEDZY NA TEMAT ŚWIATA ORAZ SYSTEMU PIENIĘŻNEGO I NIE CHCE DZIAŁAĆ. CO JEST ŹRÓDŁEM MARAZMU W NIEDOEDUKOWANYM SPOŁECZEŃSTWIE? TELEWIZJA, MEDIA, PRASA I SYSTEMY EDUKACJI PODLEGŁE TEJ ELICIE OD SAMEGO POCZĄTKU ICH POWSTANIA, KTÓRE, ZAŚMIECANE DEMAGOGIĄ, ROZRYWKĄ I STRONNICZOŚCIĄ POLITYCZNĄ, NIEUSTANNIE USYPIAJĄ NASZĄ CZUJNOŚĆ, A PRZEZ TO NAS OKŁAMUJĄ, ŻE JESTEŚMY WOLNI. NIE MOŻESZ IM ULEC – MYŚL SAMODZIELNIE!

Wypowiedz się