Terror Sanacji. Celowa Wrześniowa klęska. Dokumenty Uświadamiające

Motto:

 „Pozostaje to tajemnicą i tragedią historii, że naród gotów do wielkiego heroicznego wysiłku, uzdolniony, waleczny, ujmujący, powtarza zastarzałe błędy w każdym prawie przejawie swoich rządów. Wspaniały w buncie i nieszczęściu, haniebny i bezwstydny w triumfie. Najdzielniejszy pośród dzielnych, prowadzony przez najpodlejszych wśród podłych”.

premier Wielkiej Brytanii w czasie II wojny, Winston Churchill o Polakach:

Film dokumentuje jak żydomasońska Sanacja po zamachu majowym w 1926 r., doprowadziła do największej w dziejach klęski wrześniowej w 1939 r. Zamach majowy zablokował m.in. świeżo powołanemu rządowi ludowca Wincentego Witosa, zawarcia Traktatu Wojskowego i Przemysłowego z Czechami, co uniemożliwiłoby atak Niemiec na Polskę, a nawet rozpętanie wojny światowej. Premier Czech był już w pociągu jadącym do Polski, aby podpisać ten Traktat, kiedy dowiedział się o Zamachu Majowym, więc zawrócił !!!

Ten traktat, dzięki dużo większemu potencjałowi przemysłowemu Czech, w tym przemysłu zbrojeniowego i dawał możliwości przyspieszenia rozwoju polskiego przemysłu, także zbrojeniowego. Natomiast nieobliczalność polskiej armii, potwierdzona zwycięstwem na Sowiecką Rosja w 1920 r. ( wojna została sprowokowana przez Józefa Piłsudskiego, który gdy był już pewny, że armia bolszewicka będąc pod Warszawą, pokona Polską armię, złożył dymisję na ręce premiera II RP Wincentego Witosa), stanowiłyby skuteczną barierę przed atakiem Hitlera na Polskę.

Tuż po zamachu majowym, decyzją Józefa Piłsudskiego, rząd rozporządzeniem z dnia 26 października 1926 r., zrzekł się emisji pieniądza na rzecz powstałej spółki akcyjnej Banku Polskiego, podporządkowanego żydoanglosaskiej globalnej finansjerze. W wyniku tego, nie tylko zahamowano gwałtownie rozwój Polski, ale także spowodowało to, że skutki Wielkiego Kryzysu były wyjątkowo dotkliwe dla Polaków, zwłaszcza w na wsi, gdzie mieszkało ponad 60 procent ludności. Więcej na ten temat na linku: Od zamachu majowego do dyktatury sanacyjnej

Polecamy obejrzenie tego materiału, bo obecna sytuacja w Polsce i próby wciągnięcia naszego kraju do pomocy Ukrainie i wojny z Rosją, jest bardzo podobna do tej sprzed II wojny światowej. Wtedy także planowano sojusz z III Rzeszą Niemiecką do ataku na Związek Sowiecki, który nie doszedł do skutku po śmierci Piłsudskiego. W uzupełnieniu do filmu, załączamy kilkanaście artykułów potwierdzających prezentowane w nim treści.

Redakcja KIP

Opublikowano za: Stop Bezprawiu

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu do powyższego filmu przedkładamy artykuły i raporty na linkach, nie pozostawiające żadnych wątpliwości, że:

Józef Piłsudski był zdrajcą Polski, agentem: niemieckim, angielskim, japońskim i żydowskim, także zwykłym bandytą, który przyczynił się w największym stopniu do klęski wrześniowej i największych strat ludzkich i materialnych w historii Polski.

Legenda fałszu historycznego stworzona dla niego, jest dokładną odwrotnością faktów i jest kpiną z Polaków i Polski.

Gloryfikowanie obecnie Józefa Piłsudskiego i nawiązywanie, do niego i jego „dokonań”, jest powtarzaniem tego samego scenariusza kolejnej wielkiej katastrofy dla Polski i Polaków.

Polecamy uważne przestudiowanie zamieszczonych sąsiednich tekstów  i poniższych na naszej stronie internetowej dla ludzi dociekliwych prawdy i samodzielnie myślących:  

Comments

 1. czystesale says:

  „prowadzony przez najpodlejszych wśród podłych ”

  Upiorny taniec zarządzających dziś Polakami na grobach męczenników w Wołynia razem z z ich braćmi banderowcami z Kijowa, rozbrajający te resztki polskiej armii z broni, aby przekazać ją zawsze wrogim nam banderowcom. Jednoczeónie organizaujący potop ukraiński na polskiej ziemi.

  Tak polskość stała się synonimem podłości, a naród polskich został przemieniony w bezmyślne i plugawe bydło.

  Tą zarazą skażono ludność kraju systematycznie i w sposób zorganizowany:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  Odwieczna zmora w Warszawie:

  https://pppolsku.files.wordpress.com/2020/10/pieklo447-e1616497436285.jpg

  “decyzją Józefa Piłsudskiego, rząd rozporządzeniem z dnia 26 października 1926 r., zrzekł się emisji pieniądza na rzecz powstałej spółki akcyjnej Banku Polskiego”

  Jeśli Piłsudski nie popełniłby żadnej inne zbrodni, już ta czyniła z niego zdrajcę godnego stryczka. Po tzw. “transformacji ustrojowej” podbną funkcję miał Balcerowicz, realizujący plan tzw. “prywatyzacji” Sorosa.

Wypowiedz się