Rabiniczna dialektyka Kościoła …lub hipokryzja

Kościół: TAK dla zakazu aborcji. Tak dla szczepionek z materiału poaborcyjnego. (?)

  Panowie S.Gądecki i M.Schudrich – duchowi przywódcy w IIIŻydo-RP/Polin

Z pewnością tytuł oburzy wielu Polakatolików, ale czyż można nienawidzić tradycji, w której jednocześnie chce się tkwić i ją wielbić?

Czyż taka religijna dychotomia nie prowadzi Polakatolików wprost do umysłowej aberracji?

A przecież rabiniczna dialektyka, inaczej hipokryzja, jest właśnie nieodłączną częścią tej niebezpiecznej i nieszczęsnej tradycji.

Żydo-katolicki Kościół: TAK dla całkowitego zakazu aborcji

Z Oświadczenia Przewodniczącego KEP

Abp S.Gądecki:

22.10.2020r. „Z wielkim uznaniem przyjąłem dzisiejszą decyzję Trybunału Konstytucyjnego, uznającą aborcję eugeniczną za niezgodną z Konstytucją Rzeczypospolitej”

 2.12.2020r. „Kościół zawsze będzie opowiadał się za życiem i wspierał chroniące je inicjatywy” (Apel Rady Stałej KEP w Sprawie Ochrony Życia i Pokoju Społecznego, 28 października 2020 r.).

Żydo-katolicki Kościół: Tak dla szczepionek przeciw covid-19 z materiału poaborcyjnego

Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki. Zespół bioetyczny episkopatu wypowiedział się w sprawie szczepień przeciw COVID-19

Kongregacja Nauki Wiary stwierdza, że jest „moralnie dopuszczalne stosowanie szczepionek przeciw COVID-19, które wykorzystały linie komórkowe pozyskane z abortowanych płodów w swoich badaniach i procesie produkcyjnym”. –https://www.vaticannews.va/pl/watykan/news/2020-12/watykan-szczepionki-przeciw-covid-19-moralnie-akceptowalne.html

Stanowisko biskupów w Polsce jest zgodne ze stanowiskiem watykańskiej kongregacji nauki wiary

   

Polakatolicy gorliwie się modlą, ale czy myślą … ?

„Męski różaniec” w Chełmie – 07.03.2020

Ciekawe, czy powyższe stanowiska żydo-katolickiego Kościoła skłonią do refleksji Polakatolików, a jeśli, to jakie wyciągną wnioski z nauczania swoich pasterzy – duchowych przewodników mistycznego Kościoła -?

Dariusz Kosiur

Opublikowano za: https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/160183,rabiniczna-dialektyka-kosciola-lub-hipokryzja

Od Redakcji KIP:

W strukturze hierarchicznej kościoła, to co robią hierarchowie jest zgodne z tym, do czego namawiają Papieże – obecny i były, a razem są częścią globalnego ukrytego rządu, co dokumentuje następny list arcybiskupa Vigano i poniższe linki:

Były i obecny papież popierają ludobójcze szczepienia, które nie są ani szczepionkami, ani lekami na Covid-19 !!!

Czy jest coś bardziej niebezpiecznego niż papież jezuita, który jest zagorzałym globalistą NWO i aktywnym politycznie interwencjonistą ?!

Watykan i Wielka Brytania, jako właściciele korporacji, państw i samorządów\

Rola kościoła katolickiego w dziejach Polski…

Czy Francis Bergoglio jest antychrystem, czy też powinniśmy się spodziewać kogoś innego?

W związku z tym, każdy wierny katolik po przeczytaniu nawet tylko  powyższych tekstów i listu arcybiskupa Vigano, powinien sobie odpowiedzieć na fundamentalne pytanie:

Komu i w jakim celu hierarchia i kler Kościół Katolickiego (od Watykanu poczynając ) służy: Bogu czy szatanowi, którym od wieków straszy swoje owieczki ?

 

 

Wypowiedz się