Watykan i Wielka Brytania, jako właściciele korporacji, państw i samorządów

Joe Biden nie ma kontraktu.  Jeszcze raz. Powoli

Anna Von Reitz

OK, popowy quiz:

Kto definiuje, opisuje, ogranicza i czarteruje wszystkie formy korporacji na całym świecie?

Obejmuje to wszystkie fundusze statutowe i komercyjne, Korpus S, Korpus C, Korpus B, PC, LLC, spółki, spółdzielnie, fundacje, miasta, gminy, stany, plemiona, organizacje non-profit, narody, prowincje, wspólnoty, monarchie, terytoria i urzędy związane z nimi wszystkimi?

Kuria Rzymska.
Stąd te wszystkie „rzeczy”. Wszystkie etykiety, pudełka, struktury biznesowe, jednostki i podjednostki polityczne są wymyślone przez Kurię Rzymską i tak jest od prawie 3000 lat, a właściwie 4100 lat.

Teraz, gdy masz te latające faktoidy w swojej świadomości, zastanów się, że zgodnie z rzymskim prawem cywilnym, Stwórca czegoś, czy to widżetu, czy złego pomysłu, jest za to odpowiedzialny.

Tak więc Kuria jest twórcą i jest odpowiedzialna za nadzór nad wszystkimi tymi swoimi zwiewnymi, baśniowymi kreacjami, ale z drugiej strony jest ona również ich właścicielem – zgodnie z rzymskim prawem cywilnym i jego kodyfikacją, prawem miejskim – co dotyczy obywateli niebędących duchownymi Świętego Cesarstwa Rzymskiego oraz prawem kanonicznym, które ma zastosowanie do prawników i księży.

Cały ten system, który nadaje światu porządek i „hierarchię”, pochodzi od starożytnego Rzymu, a później Kościoła rzymskokatolickiego.

Począwszy od około 1000 roku, według ich podwójnie dostosowanych kalendarzy, obserwowaliśmy stopniowe i stale rosnące mnożenie się tych opatentowanych  „struktur biznesowych”.

Obecnie do wyboru są dziesiątki takich struktur biznesowych, wszystkie stworzone i promowane przez Kurię Rzymską oraz jej księży i ​​prawników.

Gdzie znajduje się siedziba Kurii Rzymskiej, jako rządu Świętego Cesarstwa Rzymskiego?

Miasto Rzym.

Jaką formę rządu ma miasto Rzym?

Miejska korporacja wspierana przez Municipal Trust.

Więc kiedy miasto Rzym tworzy franczyzy, aby rozszerzyć zasięg Świętego Cesarstwa Rzymskiego na inne kraje, jaką formę przyjmują te franczyzy?

Wszystkie działają, jako korporacje komunalne wspierane przez powiernictwa miejskie.

Jak myślisz, jak powstała gmina miejska Waszyngtonu?

Jest to franczyza miejskiej korporacji miasta Rzym wspierana przez Municipal Trust.

Nazywa się niezależnym międzynarodowym państwem miejskim, ale jak niezależne może być, skoro jest operacją franczyzową w systemie samorządu miejskiego?

Podkreśl kolejne oszustwo dopuszczalne w rzymskim prawie cywilnym.

Niemal od początku ci oszuści promowali gminę Waszyngton, DC, najpierw jako „naszą Federalną Kapitol”, a później po prostu jako Kapitol tego kraju – ale nigdy nią nie było i nadal nie jest.

Biorąc pod uwagę powyższe, czy widzisz, dlaczego gmina Waszyngton, DC, jest i zawsze była obcym państwem-miastem na naszych brzegach?

Obsługiwany przez zagraniczny rząd?

Święte Cesarstwo Rzymskie?

To nie jest nasz Kapitol. To ich Kapitol.

I podobnie jak Rzym, jest to oligarchia plenarna. Patrz Artykuł 1, Rozdział 8, Klauzula 17. Wprowadzili członków Kongresu, których wybraliśmy do swojego rządu, podlegając ich rzymskiemu prawu cywilnemu.

To nie było przejęcie. To była kooptacja.

Nieuchronnie członkowie naszych mizernych prowincjonalnych Kongresów Federalnych dali się uwieść bogactwu i władzy, jakimi dysponowali, kiedy działali jako członkowie Miejskiego Kongresu Stanów Zjednoczonych.

Podczas wojny domowej ci ludzie działali jako rząd miejski, „jako” rząd „Stanów Zjednoczonych”, a większość ludzi zapomniała lub nigdy nie wiedziała, że ​​rzeczywista nazwa naszego kraju na poziomie krajowej jurysdykcji to Stany Zjednoczone. (W jurysdykcji międzynarodowej nazwa tego kraju to Stany Zjednoczone).

Korzystając z kuszenia pieniędzmi i władzy plenarnej oraz tego prostego oszustwa o podobnych nazwach, podawali się za rząd tego kraju i nigdy nie oddali strzału.

To wszystko było oczywiście oszustwem i uzurpacją, a nawet zgodnie z własnym rzymskim prawem cywilnym, ryzykowali wykrycie i wyrzucenie z powrotem tam, gdzie oszustwo się zaczęło.

I tak właśnie się stało.

Brytyjczycy, którzy prowadzili podobną organizację federalną, „Stany Zjednoczone”, jako rząd terytorialny, dostrzegli swoją szansę na zrobienie tego samego i przekazanie swojej organizacji, jako rządu naszego kraju działającego w międzynarodowej jurysdykcji.

Nie pozostało to niezauważone przez inne rządy światowe, więc Stolica Apostolska i brytyjscy monarchowie musieli udawać, że nasz prawowity rząd „zniknął” w następstwie wojny domowej i po prostu działali jako strażnicy na „podstawie nadzwyczajnej” aż do naszego powrotu.

Dwóch zagranicznych podwykonawców federalnych szybko zreorganizowało swoją działalność, aby funkcjonować jako korporacje komercyjne i osiedliło się, aby nas wyssać.

I tak było przez ostatnie 160 lat.

Ale teraz odkryto Wielkie Oszustwo i dawno zaginieni Amerykanie wrócili do domu i otworzyli swoje zgromadzenia stanowe. Faktycznie nieposiadająca osobowości prawnej Federacja Stanów prowadząca interesy, gdy Stany Zjednoczone Ameryki wróciły do ​​życia.

Oba zestawy naszych byłych podwykonawców federalnych są przyłapane ze spuszczonymi spodniami i rękami w naszym słoiku z ciastkami, próbując wydrapać ostatnie okruchy, jednocześnie wskazując na siebie palcami.

Rząd miasta Waszyngtonu, działający jako korporacja miejska i wspierany przez powiernictwo gminne, finansowany z opodatkowania naszej pracy i naszej ziemi, jest zdemaskowany jako organizacja skorumpowana, przestępcza i przekupna.

W odpowiedzi na nasz sprzeciw wobec ich oszustwa, jak w objazdowym programie załamali swoją korporację miejską i kazali swoim powiernikom (HSBC) i pomocnikom (JP Morgan) przelać nasze skradzione pieniądze z „trustu” do Chin. To i pozwolenie na fałszowanie dolara sprawiły, że Chiny nagle stały się tak bogate, i dlatego Joe Biden mówi, że „nasza” korzyść dla Chin jest korzystna.

Ale on nie mówi o nas, Stanach i Ludziach Ameryki. Mówi o nich, zdradzieckich obywatelach miasta Stanów Zjednoczonych – swoich kumplach. Widzisz, przemawia do innej publiczności i nie działa jako „nasz” Prezydent. Pełni funkcję ich Prezydenta.

Miejski rząd Stanów Zjednoczonych ma wiele do zrobienia dla nas i dla społeczności międzynarodowej, ponieważ został złapany na gorącym uczynku w epicentrum największego w historii ludzkości programu naruszenia zaufania i międzynarodowego oszustwa.

Więc królowa i Westminster mają wiele do wyjaśnienia.

Brytyjscy podwykonawcy terytorialni wykonują własny taniec shimmy-shuffle. Ich zadaniem jest ochrona nas, a zamiast tego polowali na nas, pracowali ręka w rękę z papistycznymi uzurpatorami, aby okraść nas niewidomych przez sześć pokoleń… – i teraz?

Cóż, Trump miał na tyle rozsądku, by zniszczyć Korporację Miejską, którą papiści wyczarterowali dla rządu terytorialnego, ale od razu wrócił przez obrotowe drzwi i teraz proponuje, aby brytyjskie wojsko terytorialne Stanów Zjednoczonych zaczęło wszystko od nowa i stoczyło kolejną całą wojnę o niezależność naszym kosztem, a my tymczasem powinniśmy zaakceptować kolejną Zastąpioną Kukułkę przez ich brytyjską „Republikę” w miejsce naszej Amerykańskiej Republiki Federalnej.

Och, racja, znowu oszukaj głupich Amerykanów i ustaw rząd brytyjski z powrotem na pozycji, by znów zachowywać się jak nasza Republika Federalna.

W międzyczasie reszta świata jest przerażona i widzi, co ich rzekome rządy zorganizowały, jako komercyjni dostawcy usług rządowych „ich” zamiast „dla” nich.

I otrzymują wiadomość – HRE i Wielka Brytania są źródłem całej tej zgnilizny.

Razem nasi rzekomi sojusznicy zdradzili, wykorzystali, nadużyli i oszukali amerykańskie stany i naród – i nadal próbują udawać, że nas „reprezentują” i nadal twierdzą, że mają prawo dostępu do naszego kredytu i nadal próbują pracować, narzucając nam gry i plany zastępowania, nawet lata po tym, jak nasz amerykański rząd obudził się i wezwał ich na dywan za to, co zrobili nam i reszcie świata.

Tym razem to nie zadziała. Zbyt wiele osób wie, co się tutaj wydarzyło.

Joe Biden nie ma kontraktu. Święte Cesarstwo Rzymskie jest całkowicie zhańbione. Korporacje komunalne przepadają.

Brytyjczycy mają jednego asa i nazywa się Donald Trump, ale nie zamierzają pociągnąć za sobą kolejnej rundy Kukułek i przejąć naszą Republikę Federalną w taki sam sposób, w jaki zastąpili nasze organizacje państwowe. I nie przyjmiemy żadnej Drugiej Deklaracji Niepodległości i nie będziemy toczyć kolejnej wojny o to, co już wygraliśmy.

Nadszedł czas, aby cały świat się obudził i spojrzał na to, co się tutaj wydarzyło i kto jest za to odpowiedzialny.

To są działania syndykatów przestępczych, a nie rządów. To nie jest polityczne. Tu nie chodzi o rasę czy religię. Jest to zwykłe oszustwo związane z odmianami ogrodowymi i przestępstwo ścigane w celu bezpodstawnego wzbogacenia się.

My, rzeczywisty rząd amerykański, potępiamy wszystkie te przestępcze i drapieżne oszustwa, które zostały przeprowadzone przeciwko amerykańskim stanom i ludziom w rażącym naruszeniu zaufania i przestępczym naruszeniu umów handlowych.

Wzywamy Papieża do wydania wszystkich korporacji miejskich i terytorialnych utworzonych w wyniku nadużycia naszych uprawnień przekazanych nam, dla naszej administracji zgodnie z naszym prawem publicznym, oraz do królowej i Westminsteru, aby wyprostowali się i wypełnili swój kontrakt bez dalszych prób podstępu.

Wzywamy również do zwrotu naszego złota przetransportowanego przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych w celu „przechowania”, zwrotu wszystkich American Legacy Trusts oraz zwrotu całej amerykańskiej ziemi, która została objęta systemem uprawnień do nieruchomości i fałszywym domniemaniem Brytyjskiego depozytu zabezpieczającego.

Niech cały świat dowie się i usłyszy, co się tutaj wydarzyło, i niech wszystkie kraje zjednoczą się w słusznym oburzeniu, że te korporacje handlowe mogły funkcjonować „jako” rządy pod kolorem prawa i przy wspólnym i powszechnym potępieniu Świętego Rzymianina. Imperium oszustwa i niewolnictwa oraz przebiegłość, nieuczciwość, zdrada i kradzież amerykańskich aktywów majątkowych w ramach naruszenia zaufania przez rząd brytyjski.

Jeśli pozwolimy, aby tego rodzaju rzeczy miały miejsce w dowolnym miejscu na świecie i nie uznamy tego i nie zdeponujemy tego jako przestępstwa, jakim jest, każdy kraj jest zagrożony, a każdy rząd krajowy jest zagrożony.

Tak długo, jak my, ludzie tego świata, będziemy tolerować starożytne zło oszustwa i zniewolenia promowane przez użycie rzymskiego prawa cywilnego przez Święte Cesarstwo Rzymskie, jedyny pokój zostanie ustanowiony przez przestępczy ucisk i nikt nie będzie bezpieczny o wszystko.

Wszyscy musimy sobie z tym poradzić i zająć się tym teraz. Nie możemy odnieść sukcesu i uratować naszej planety z drapieżnymi wilkami biegającymi dziko i niekwestionowanymi pośród nas. Wszyscy musimy zająć się Świętym Cesarstwem Rzymskim i Wielką Brytanią. I wszystkie te korporacje komercyjne, które są w amoku, muszą być również skierowane i poddane prawu publicznemu w każdym kraju i nie mogą działać jako powiązane ze sobą dyrekcje Trustu, monopole lub agencje rządowe.

___
http://www.paulstramer.net/2021/01/once-more-slowly.html

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=49375

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Kochana Pani Anna. Jak to pięknie widzieć, że craz więcej ludzi zaczyna kojarzyć historię i zaczyna zdawać sobie sprawę, że Imperium Romanum nadal oddycha!

  Jak pamiętają wszyscy, a mam taką nadzieję, pisałem o tym wielokrotnie, kilka lat temu, tutaj.

  Mam jednak kilka uwag. Jedna z drobniejszych jest taka, że Pan Trump, według mnie nie działał na rzecz Brytanii, to sprawa oczywista. Zastanawia mnie czemu
  tak dyskretnie wspomniała Pani Anna o tym?

  Palnąć taką głupotę w tak przenikliwym artykule??

  Niestety jest większy problem z którym zdradza się Pani Anna w tym tekście.

  Ta Pani piszę takie słowa:

  “Nadszedł czas, aby cały świat się obudził i spojrzał na to, co się tutaj wydarzyło i kto jest za to odpowiedzialny.”

  “Wzywamy również do zwrotu naszego złota przetransportowanego przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych w celu „przechowania”, zwrotu wszystkich American Legacy Trusts oraz zwrotu całej amerykańskiej ziemi…|

  To tylko dwa przykłady, których jest w tym tekście więcej. Przykłady na co?
  Przykłady na to, że mimo dość niezłej inteligencji, Pani Anna nie potrafi napisać tekstu tak, aby nie zdradzić się ze swoją hipokryzją i propagandą.

  Jak to udowodnię????

  Bardzo prosto. Zamieściłem wyżej dwa cytaty z tego artykułu….teraz….
  WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE CZYTA JE GDZIEŚ W REZERWACIE JAKIŚ INDIANIN!!

  …i koniec pięknej powieści, CZAR PRYSKA!!!

  Prawda jest znacznie bardziej skomplikowana, niż to co przedstawiła nam Pani Anna. Jest tak złożona, że jak już nie raz pisałem, SAM NIE WIDZĘ WYJŚCIA DLA AMERYKANÓW!…na dzisiaj przynajmniej:-)

  Takie banalne próby ZNALEZIENIA WINNEGO, bo tak naprawdę tylko o tym opowiada ten artykuł, niewielu już wystarczą.
  Nie wystarczą równie ludziom na świecie. Pani Anna pisze bowiem, powtórzę:

  “Niech cały świat dowie się i usłyszy, co się tutaj wydarzyło, i niech wszystkie kraje zjednoczą się w słusznym oburzeniu….”

  Niech cały świat się oburzy?
  Dobrze oburzmy się, tak samo jak oburzali się Amerykanie.
  Oburzmy się tak jak oni oburzali się podczas bombardowań w Jugosławii, podczas rozwalania Ukrainy, podczas krajania Rosji, podczas wojen na bliskim wschodzie podsycanych w sposób ŚWIADOMY. Oburzmy się nawet na to, jaką flagę mają Hawaje!

  https://c8.alamy.com/comp/DW89R5/flag-of-the-state-of-hawaii-at-sandy-beach-oahu-hawaii-usa-DW89R5.jpg

  Myślę ,że ostatnie zdjęcie tej flagi otworzy oczy większej ilości osób niż 10 akapitów tekstu:-)

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Uwagi są trafne. Ale chwała dla Autorki, że publicystycznie ujawnia GIGANTYCZNE OSZUSTWO, któremu podlega większość, jeśli nie prawie wszystkie kraje świata, odnośnie tego kto jest ich właścicielem i system prawa morskiego jako nadrzędnego wobec Konstytucji i praw krajów. Według tego prawa wszyscy ci, którzy mają napisane DUŻYMI LITERAMI imiona i nazwiska w dowodach osobistych, paszportach i innych dokumentach tożsamości, są… NIEWOLNIKAMI !!!
   Jak ten cały łańcuch oszustwa związany z prawami własności: korporacji, państw, samorządów i… ludzi, poprzez różne powiernictwa i pośrednictwa ( np. Wielkiej Brytanii) zostanie ujawniony z końcowym właścicielem…. WATYKANEM, to dopiero będzie GIGANTYCZNY SZOK u ludzi, zwłaszcza wierzących. Sądzimy, że raczej nastąpi to w niedługim czasie.

   Chyba jednym z niewielu krajów, który nie podlega tej własności jest Białoruś Łukaszenki. Jego Bank Centralny nie podlega własności, ani kontroli klanu Rotschildów ( która jest jedynie, obecnie już jawnym pośrednikiem).
   Można tu postawić pytanie: jakim cudem, albo wiedzą prawną udało mu się to zrobić ?
   Od ćwierć wieku Łukaszenka jest oczerniany jako satrapa, tyran itp. Przygotowywane długo zajęcie Białorusi, najpierw drogą militarna w noc lub kilka tygodni po ostatnich wyborach, a równolegle za pomocą “kolorowej rewolucji” nie powiodło się.

   Podawane przyczyny, że nie wprowadził obostrzeń plandemii lub, że nie przyjął łapówek: najpierw 80 milionów, a następnie 900 milionów od MFW, są przyczynami trzeciorzędnymi. GŁÓWNĄ PRZYCZYNĄ BYŁO TO, ŻE UWOLNIŁ SWÓJ KRAJ i OBYWATELI OD WŁASNOŚCI WATYKANU!!!

   • krnabrny1 says:

    To prawda.
    Jeśli mogę sobie pozwolić opiszę, jak ja to widzę.
    Co jakiś czas cytuję tutaj artykuły Pana Stankova, on twierdzi, że istnieje Uniwersalne Prawo Galaktyczne. Takie prawo , które jest nadrzędne i przestrzegane w całej galaktyce, można sobie o nim poczytać na jego stronie, z racji tego, że z wykształcenia jest chemikiem, to sama treść jest dość konkretna i jednoznaczna.

    Można sobie zadać pytanie. CZYM RÓŻNI SIĘ PRAWO MORSKIE OD UNIWERSALNEGO PRAWA GALAKTYCZNEGO? Pomijając oczywiście treść, różni się tym, że jedno jest uznawane, a drugie już nie…narazie wszystko się zgadza.

    Jednakże ktoś mógł by zarzucić , że są większe różnice, prawo morskie zostało kiedyś spisane, nawet go przestrzegano, ma wiekową tradycję!

    Prawo Pana Stankova, natomiast, to nie jest PRAWO, a osobista wizja Pana Stankova, którą sobie WYMYŚLIŁ

    Zgoda. Jednakże pragnę zauważyć, że ze znanych pi Polskich dokumentów prawnych, nie dostrzegłem tam nigdzie informacji, że kraj Polska, jest zobowiązany do nadrzędnego prawa, jakim jest prawo morskie?

    Pamiętam nawet, że czytałem gdzieś w konstytucji zdaje się, że Polska jest krajem suwerennym i niezależnym.

    Wygląda za tem, że całe PRZESTRZEGANIE ZASDA PRAWA MORSKIEGO, JEST SPRAWĄ UMOWNĄ!…..tak zresztą jak wszystkie inne prawa.

    Zatem, konkludując, CZEMU DZIAŁA PRAWO MORSKIE?
    Odpowiedź: BO SIĘ NA TO ZGADZAMY!

    I to cała odpowiedź. Przestańcie płacić podatki, a zobaczycie ile zostanie z tego całego prawa…macie odwagę?:-)

    Co do Białorusi, to mam takie zdanie, że nastąpiła tam po prostu niezgoda na wprowadzenie takich zasad. Ale to nie wystarczyło, nastąpił zbieg korzystnych zdarzeń/

    1. Uważam ,że Rosja jest cichym protektorem Białorusi, zatem, ekonomicznie, zawsze wspomoże, co uwolniło ten kraj od niebezpieczeństwa szantażu finansowego.

    2.Białoruś jest na granicy z Rosją, atak wojskowy na ten kraj, miał by zupełnie inny wymiar niż na Jugosławię, dając jeden z wielu przykładów.

    3. Rabin Mendel miał rację, Słowianie, to niezwykle inteligentna nacja.
    Polityczne działania, Polski, Litwy i Ukrainy, mające za cel destabilizację Białorusi, były wykonywane bardzo ochoczo, tak miało to wyglądać. Problem polegał na tym, że robiono to tak, żeby TYLKO SIĘ NIE UDAŁO:-)

    Dzięki temu właśnie Białoruś została ochroniona, jako punkt mniej istotny dodam jeszcze inny czynnik, Białoruś nie ma rozwiniętej infrastruktury informacyjnej i drogowej, na tym poległ też Hitler:-)

 2. krnabrny1 says:

  Zbaczając z tematu.
  W 2016 roku wypuszczono filmiki z dziewczynką, oto jeden z przykładów.
  https://www.youtube.com/watch?v=QNq6ILo30G4&feature=emb_logo

  Znalazłem to u zwykłego Amerykaninia.
  On to po prostu wkleił, ale od siebie mogę dodać , że te filmy, bo nie tylko ten, działają mocno podprogowo, na zasadzie programowania umysłu, ale jednocześnie zdradzają JAK TO DZIAŁA…. Polecam

  Tutaj z kolei inny, opisujący w sposób przystępny działanie czegoś co nazywane jest PRANIEM MÓZGU

  https://www.youtube.com/watch?v=-p69pJj4-uw

 3. krnabrny1 says:

  Tutaj znajduje się wywiad z tą dziewczynką.

  https://www.youtube.com/watch?v=AGLE5PBdMNM

  Poppy po polsku oznacza Mak.

 4. krnabrny1 says:

  Tutaj z kolei opis pierwszych ustaw Pana Bidena i Sp. z o.o.

  https://www.sott.net/article/447710-Democrats-introduce-bill-that-will-destroy-America-with-one-swipe

  TŁUMACZENIE WŁASNE

  Demokraci wprowadzają ustawę, która jednym ruchem zniszczy Amerykę …

  Populist Press
  niedziela, 24 stycznia 2021 09:52 UTC

  Demokraci przedstawiają w Izbie pierwszą ustawę: HR1 – Ustawa, która zniszczy Amerykę. Ogólnokrajowe głosowanie pocztowe, zakazywanie ograniczeń w zbieraniu kart do głosowania, zakaz identyfikowania wyborców, wyborców przestępczych, roboty drogowe DC Statehood, wszystko to jest tutaj.

  1) Rejestracja wyłącznie przez Internet z podpisem elektronicznym.
  „(a) Wymaganie dostępności Internetu do rejestracji online. – Każde państwo, działając za pośrednictwem głównego urzędnika wyborczego stanowego, zapewni, aby następujące usługi były w dowolnym czasie dostępne dla publiczności na oficjalnych publicznych stronach internetowych odpowiednich wyborów stanowych i lokalnych urzędnicy w stanie, w ten sam sposób i na tych samych warunkach, co usługi świadczone przez agencje rejestracji wyborców zgodnie z sekcją 7 (a):
  „(1) Aplikacja online do rejestracji wyborców.

  2) Zniesienie wymogu dostarczania pełnego numeru PESEL do rejestracji wyborcy.
  SEC. 1005. ZABRONIONE PAŃSTWO OD WYMAGAJĄCYCH WNIOSKODAWCÓW PODANIA WIĘCEJ NIŻ OSTATNIE 4 CYFRY NUMERU ZABEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO. (a) Formularz dołączony do wniosku o wydanie prawa jazdy. – Sekcja 5 (c) (2) (B) (ii) ustawy National Voter Registration Act z 1993 r. (52 USC 20504 (c) (2) (B) (ii)) zostaje zmieniona poprzez przekreślenie średnika na końcu i wstawienie następującego wpisu: „oraz w zakresie, w jakim wniosek wymaga od wnioskodawcy podania numeru ubezpieczenia społecznego, nie może wymagać od wnioskodawcy podania więcej niż 4 ostatnie cyfry tego numeru;”.

  Komentarz: Tak, użyjmy najłatwiejszego do znalezienia hackeka i uzyskanej części identyfikatora osoby, aby wprowadzić je do nieweryfikowalnych list wyborców …

  3) Ogólnokrajowa rejestracja wyborców samochodowych.

  Należy pamiętać, że rejestracja wyborców samochodowych jest sposobem, w jaki tysiące nielegalnych wyborców zostało zarejestrowanych w Kalifornii i Nevadzie.
  (2) DEFINICJA. – Termin „rejestracja automatyczna” oznacza system, który rejestruje osobę fizyczną do głosowania w wyborach do urzędu federalnego w danym stanie, jeśli jest to uprawnione, poprzez elektroniczne przesyłanie informacji niezbędnych do rejestracji z agencji rządowych do urzędników wyborczych w tym stanie, chyba że osoba, która zdecydowanie odmówi rejestracji, zostanie zarejestrowana jako uprawniona do głosowania w takich wyborach.
  4) 16-latkowie muszą być zarejestrowani do głosowania.
  (d) Traktowanie osób poniżej 18 roku życia. – Państwo nie może odmówić traktowania osoby fizycznej jako kwalifikującej się do celów niniejszej części na tej podstawie, że osoba ta ma mniej niż 18 lat w momencie, gdy agencja wpłacająca otrzymuje informacje dotyczące tej osoby, o ile osoba ma w tym czasie co najmniej 16 lat . Żadne z postanowień poprzedniego zdania nie może być interpretowane jako wymagające od państwa zezwolenia na głosowanie w wyborach osobie, która w momencie wyborów na urząd federalny nie ukończyła 18 lat.

  Komentarz: Tak, pozwólmy, aby najbardziej podatne na wpływy, najbardziej propagandowe, najbardziej ogłupiałe i ośnieżone pokolenie osób w historii Stanów Zjednoczonych mogło głosować – ponieważ wszyscy wiemy, gdzie pójdzie większość tych głosów. Wiemy, że można ich użyć do przesunięcia i poinformowania o swoich czasami bardziej konserwatywnych starszych. Dzieci są grreeeaa t źródłem głosów – niech ich używać!

  5) Ogólnokrajowa rejestracja tego samego dnia.
  “(1) REJESTRACJA. – Każde państwo zezwala każdej uprawnionej osobie w dniu wyborów federalnych i każdego dnia, w którym głosowanie, w tym głosowanie przedterminowe, jest dozwolone w wyborach federalnych –
  „(A) zarejestrować się do głosowania w takich wyborach w lokalu wyborczym przy użyciu formularza, który spełnia wymagania określone w sekcji 9 (b) Ustawy o rejestracji wyborców z 1993 r. (Lub, jeśli dana osoba jest już zarejestrowana do głosowania) jakiekolwiek dane rejestracyjne wyborców danej osoby); oraz
  „(B) oddać głos w takich wyborach.
  6) Dotacje (25 mln USD) za wykorzystanie nieletnich w działaniach wyborczych.
  (1) OGÓLNIE. – Komisja ds. Pomocy Wyborczej (zwana dalej „Komisją”) przyznaje dotacje kwalifikującym się państwom, aby umożliwić im realizację planu zwiększenia zaangażowania osób poniżej 18 roku życia w publiczne działania wyborcze w Stan.

  Komentarz: Tak, zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby zachęcić dzieci do głosowania; 25 milionów dolarów pomoże w rozpowszechnieniu informacji w miejscach, do których możemy dotrzeć do dzieci.

  7) Więcej dzieci do głosowania.
  „(k) Przyjmowanie wniosków od osób poniżej 18 roku życia. –
  „(1) OGÓLNIE. – Państwo nie może odmówić przyjęcia lub rozpatrzenia wniosku osoby fizycznej o zarejestrowanie się w wyborach do urzędu federalnego na tej podstawie, że osoba ta ma mniej niż 18 lat w momencie składania wniosku, pod warunkiem, że w tym czasie osoba ma co najmniej 16 lat.

  Komentarz: Poważnie podchodzimy do tego, aby dzieci mogły głosować.

  8) Zakaz prób czyszczenia spisów wyborców nierezydentów.

  To cała ta sekcja, ale w szczególności ta część poniżej zasadniczo mówi, że nikt nie może prosić o wyczyszczenie spisów wyborców. tj .: uczynienie tego, co robił Tom Fitton, nielegalnym.
  „(1) WYMAGANIA DOTYCZĄCE WYZWAŃ. – Żadna osoba inna niż stanowy lub lokalny urzędnik wyborczy nie może wnosić formalnego sprzeciwu wobec uprawnienia osoby fizycznej do zarejestrowania się w wyborach na urząd federalny lub do głosowania w wyborach na urząd federalny, chyba że to wyzwanie jest poparte osobistą wiedzą dotyczącą podstaw wykluczenia, która jest:
  9) Mordercy i gwałciciele mogą głosować.
  (1) POWIADOMIENIE. – W dniu określonym w ustępie (2) każde państwo powiadomi na piśmie każdą osobę, która została skazana za przestępstwo na mocy prawa tego stanu, że taka osoba ma prawo głosu w wyborach na urząd federalny zgodnie z Democracy Restoration Act z 2021 r. I może zarejestrować się w celu głosowania w takich wyborach oraz zapewnić takiej osobie wszelkie materiały niezbędne do zarejestrowania się w celu udziału w takich wyborach.

  Komentarz: i tak są w więzieniu głównie z powodu naszych zasad, ale my też otrzymamy ich głos!

  10) Obowiązkowe wcześniejsze głosowanie.

  Zauważ, że osobiście lubię wczesne głosowanie na Florydzie, ale i tak umieszczam to tutaj.
  „(1) OGÓLNIE. – Każde państwo zezwoli osobom fizycznym na głosowanie w wyborach na urząd federalny w okresie przedterminowego głosowania, który następuje przed datą wyborów, w taki sam sposób, w jaki głosowanie jest dozwolone w tym dniu.
  11) WIELKI – OGÓLNE GŁOSOWANIE POCZTOWE, ZAKAZ ŚRODKÓW OCHRONY BALOTÓW, LEGALIZOWANE BEZGRANICZNE ZBIERANIE BALOTÓW.
  SEK. 307. PROMOWANIE UMIEJĘTNOŚCI GŁOSOWANIA POCZTOWEGO.
  “(a) Jednolita dostępność głosów nieobecnych dla wszystkich wyborców. –
  „(1) OGÓLNIE. – Jeżeli osoba fizyczna w danym stanie jest uprawniona do oddania głosu w wyborach na urząd federalny, stan nie może nakładać żadnych dodatkowych warunków ani wymagań dotyczących uprawnień osoby fizycznej do oddania głosu w takich wyborach w drodze głosowania nieobecnego pocztą.
  „(2) ZARZĄDZANIE GŁOSOWANIEM POCZTOWYM. –
  „(A) ZAKAZANIE WYMOGU IDENTYFIKACJI JAKO WARUNKU OTRZYMANIA BALOTU. – Państwo nie może wymagać od osoby fizycznej podania jakiejkolwiek formy identyfikacji jako warunku uzyskania karty do głosowania nieobecnego, z wyjątkiem tego , że żadne postanowienie niniejszego ustępu nie może być interpretowane jako zabraniające Państwu wymaganie podpisu osoby fizycznej lub podobnego potwierdzenia jako warunek uzyskania karty do głosowania.
  „(B) ZABRONIĄCY WYMÓG PRZEDSTAWIENIA POWIADOMIENIA LUB PODPISU ŚWIADKA JAKO WARUNKU UZYSKANIA LUB WYRZUCENIA BALOTU. – Państwo nie może wymagać poświadczenia notarialnego lub podpisu świadka lub innego formalnego uwierzytelnienia (innego niż poświadczenie wyborcy) jako warunku uzyskania lub oddania karty do głosowania nieobecnego .
  „(2) ZEZWOLENIE GŁOSOWCY NA WYZNACZANIE INNEJ OSOBY DO ZWROTU BALOTU. – Państwo –
  „(A) zezwala wyborcy na wyznaczenie dowolnej osoby do zwrotu przegłosowanej i zapieczętowanej karty do głosowania na pocztę, do miejsca nadania karty, do budynku wyznaczonego przez plemię lub do biura wyborczego, o ile osoba wyznaczona do zwrotu karty nie otrzymać żadnej formy rekompensaty w oparciu o liczbę kart do głosowania, które dana osoba zwróciła i żadna osoba fizyczna, grupa ani organizacja nie zapewnia odszkodowania na tej podstawie; oraz
  „(B) nie może ograniczać liczby głosowanych i zapieczętowanych kart do głosowania nieobecnych, które każda wyznaczona osoba może zwrócić na pocztę, do miejsca nadania kart do głosowania, do budynku wyznaczonego przez plemię lub do biura wyborczego.

  Komentarz: Innymi słowy, zróbmy zbieranie kart do głosowania, produkcję kart do głosowania (i tym podobne) prawie całkowicie bez nadzoru i nieznośnych „zasad”.

  12) Zakaz identyfikowania wyborcy poprzez zastąpienie go notatką „I totes obietnice nie jestem zdegenerowanym riggerem”.
  “(1) OGÓLNIE. – Z wyjątkiem przypadku przewidzianego w podpunkcie (c), jeżeli Państwo ma w rzeczywistości wymóg, aby osoba fizyczna przedstawiła tożsamość jako warunek otrzymania i oddania karty do głosowania w wyborach na urząd federalny, państwo zezwala osoba spełniająca wymagania –
  “(A) w przypadku osoby fizycznej, która pragnie głosować osobiście, przedstawiając właściwemu urzędnikowi wyborczemu stanowego lub lokalnego oświadczenie na piśmie pod przysięgą podpisane przez tę osobę pod groźbą krzywoprzysięstwa, potwierdzające tożsamość tej osoby i potwierdzające, że osoba jest uprawniona do głosowania w wyborach; lub
  13) Roboty drogowe dla państwowości i państwowości terytorialnej DC.

  Cały podtytuł.
  Podtytuł C – Ustalenia dotyczące państwowości Dystryktu Kolumbii
  Podtytuł D – Terytorialne prawa głosu
  14) CAŁKOWITE KONGRESJALNE PRZEJĘCIE REDYSTRYBUCJI.
  Podtytuł E – Redistricting Reform
  Obejmuje też oczywiście „muh pedalskie mniejszości boo hoo”.
  (B) ZAPEWNIENIE RÓŻNORODNOŚCI. – Mianując 9 członków zgodnie z punktem (B) ustępu (1), jak również przy wyznaczaniu zastępców zgodnie z punktem (B) ustępu (3) oraz przy powoływaniu zastępców w celu obsadzenia wakatów zgodnie z punktem (B) ustępu ( (4), pierwsi członkowie niezależnej komisji redystrybucyjnej zapewniają, że członkostwo jest reprezentatywne dla grup demograficznych (w tym rasowych, etnicznych, ekonomicznych i płciowych) i regionów geograficznych Państwa oraz zapewnia mniejszości rasowe, etniczne i językowe chronione na mocy ustawy o prawach wyborczych z 1965 r., co daje znaczącą możliwość uczestniczenia w opracowywaniu planu zmiany okręgów w państwie.

  Komentarz: Brak zadowolenia z zezwalania dzieciom na głosowanie, sprawiania, że ​​zbieranie kart wyborczych jest legalne i niezmienne, wraz z mnóstwem innych nowych i bardzo złych pomysłów – Demowie nalegają na wprowadzenie bardziej krytycznej teorii rasowej i polityki tożsamości do mieszanki.

  Kończy mi się czas i miejsce, ale spójrz na tę sekcję:
  SEC. 3201. KRAJOWA STRATEGIA OCHRONY INSTYTUCJI DEMOKRATYCZNYCH STANÓW ZJEDNOCZONYCH. (a) Ogólnie. – Nie później niż rok od dnia wejścia w życie niniejszej ustawy Prezydent, działając za pośrednictwem Sekretarza, w porozumieniu z Przewodniczącym, Sekretarzem Obrony, Sekretarzem Stanu, Prokuratorem Generalnym, Sekretarzem Oświaty, Dyrektor Wywiadu Narodowego, przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej i szefowie innych odpowiednich agencji federalnych opracują krajową strategię ochrony przed cyberatakami, wpływami na operacje, kampanie dezinformacyjne i inne działania, które mogłyby podważyć bezpieczeństwo i integralność instytucji demokratycznych w Stanach Zjednoczonych.

  Komentarz: Chyba że to one oczywiście wykonują którekolwiek z powyższych działań – tak jak to zrobili, robią i będą nadal robić.

  (b) Rozważania. – Strategia krajowa wymagana zgodnie z podpunktem (a) obejmuje następujące kwestie:
  (1) Zagrożenie ze strony zagranicznego podmiotu państwowego, zagranicznej organizacji terrorystycznej (określonej zgodnie z art. 219 ustawy o imigracji i obywatelstwie (8 USC 1189)) lub krajowego podmiotu przeprowadzającego cyberatak, operację wywierania wpływu, kampanię dezinformacyjną, lub inne działania mające na celu podważenie bezpieczeństwa i integralności instytucji demokratycznych w Stanach Zjednoczonych.
  (3) Potencjalne konsekwencje, takie jak erozja zaufania publicznego lub podważenie praworządności, które mogą wynikać z udanego cyberataku, operacji wywarcia wpływu, kampanii dezinformacyjnej lub innej działalności mającej na celu podważenie bezpieczeństwa i integralności Stanów Zjednoczonych instytucje demokratyczne.
  Dosłownie tworząc komisję, aby skutecznie zamrozić każdego, kto twierdzi, że wybory były sfałszowane.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Czytałem to prawo. Refleksja jest następująca: “Jak Bóg chce kogoś pokarać to mu rozum odbierze”, ale dzięki temu przebudzi bardzo wielu “śpiących” i bezkrytycznie “wierzących” nawet z partii demokratycznej. Podobno zrobiono badania i 70% członków partii Demokratycznej w USA ma świadomość, że wybory zostały ordynarnie sfałszowane. A Pan Biden jest prezydentem jedynie DC w Waszyngtonie… przed przejęciem, za zdradę, stąd tyle wojska i płot odgradzający, chyba także DC.

Wypowiedz się