Były i obecny papież popierają ludobójcze szczepienia, które nie są ani szczepionkami, ani lekami na Covid-19 !!!

Dwa poniższe listy Bizantyjskiego Patriarchatu Katolickiego (BCP) obnażają najwyższą hierarchię Kościoła Katolickiego w Watykanie, która za pomocą papieży: byłego i obecnego, popierają i promują ludobójcze szczepionki, wbrew jednoznacznym opiniom bardzo wielu odważnych i niezależnych lekarzy i naukowców. Wiele z tych opinii uznanych  naukowców z całego świata jest zamieszczonych na naszej stronie.

Redakcja KIP

Były papież sprzedający niebezpieczną szczepionkę COVID-19

Covid cyrkowcy uczynili Benedykta XVI swoim występującym niedźwiedziem reklamowym

Dziś, między innymi, nadużywane władze stają się skutecznym środkiem wpływania na opinię publiczną w sprawie przyjęcia śmiertelnie niebezpiecznej szczepionki. W tym celu opublikowano raport: „Benedykt XVI (94 l.) I wszyscy jego pracownicy domowi otrzymają szczepionkę Covid-19, powiedział arcybiskup Georg Gänswein niemieckiej katolickiej agencji informacyjnej (KNA)”.

Celem jest rozbicie opinii publicznej na temat przyjmowania szczepionki. Ten gest ma zagłuszyć ostrzegawczy głos prawdziwych ekspertów i zmusić katolików do masowego szczepienia.

Dlaczego arcybiskup Gänswein nie organizuje wizyty Benedykta XVI przez ekspertów immunologii, aby wyjaśnić mu kwestię nowej szczepionki mRNA i jej śmiertelnych konsekwencji? Przydałoby się wtedy opublikowanie z nim wywiadu na temat jego moralnego poglądu na zbrodnię okaleczenia i ludobójstwa ludzkości.

Nowa szczepionka zmienia ludzki genom i czyni człowieka organizmem zmodyfikowanym genetycznie dotkniętym chorobami autoimmunologicznymi. Między innymi zawiera również hydrożel z organicznymi nanocząsteczkami, które są już formą odpryskiwania.

Bergoglio został już zdyskredytowany na wiele sposobów. On intronizował Pachamama i promuje legalizację związków osób tej samej płci.

Benedykt XVI jest znacznie silniejszym autorytetem dla ortodoksyjnych katolików. Dlatego propaganda o zaszczepieniu Benedykta XVI przeciwko Covid-19 zdezorientuje katolicką opinię publiczną znacznie bardziej niż fakt, że Bergoglio rzekomo przyjął szczepionkę.

Ta psychologiczna manipulacja ma konkretny cel. Watykan staje się najbardziej aktywnym promotorem nowej śmiertelnie niebezpiecznej szczepionki, nadużywając pozytywnego nastawienia do Benedykta XVI.

Trzeba jednak zdać sobie sprawę nie tylko z pozytywnych aspektów Benedykta XVI. W rzeczywistości był doradcą liberalnego niemieckiego kardynała Josefa Fringsa na Soborze Watykańskim II. Herezje Bergoglio i jego kroki w kierunku samozniszczenia Kościoła są w rzeczywistości owocami Soboru Watykańskiego II, z którym Benedykt XVI nigdy radykalnie nie zerwał.

Najbardziej zgubnym krokiem było to, że Benedykt XVI, choć wielokrotnie ostrzegany, beatyfikował Jana Pawła II 1 maja 2011 r. W ten sposób de facto wyniósł program życiowy Jana Pawła II do zaszczytów ołtarza:

1) W 1983 r. Jan Paweł II przyjął masonów do Kościoła.

2) Nakazał ukryć pedofilię kapłańską, w wyniku czego powstała sieć homoseksualistów na najwyższych stanowiskach w Kościele.

3) Jan Paweł II zaniedbał karanie i de facto zaaprobował szerzącą się masowo herezję neomodernizmu za pomocą metody historyczno-krytycznej w teologii.

4) Wykonał gest synkretyzmu w Asyżu (1986). Wezwał przywódców kultów pogańskich i modlił się z nimi. Tym gestem oświadczył, że chrześcijaństwo i pogaństwo są równie ważnymi drogami do zbawienia, które jest najwyższą herezją.

Wszystko to zostało beatyfikowane przez Benedykta XVI i kanonizowane przez Bergoglio.

Niech Benedykt XVI wykorzysta pozostały czas na pokutę, a nie na propagowanie ludobójczych szczepień zgodnie z intencjami Bergoglio!

Msgr Gänswein potwierdził, że 13 stycznia 2021 r. emerytowany papież Benedykt XVI rzekomo otrzymał pierwszą dawkę szczepionki Pfizer BioNTech w klasztorze Mater Ecclesiae.

+ Methodius OSBMr + Timothy OSBMr

Sekretarze biskupi Bizantyjskiego Patriarchatu Katolickiego

___

Bizantyjski Patriarchat Katolicki (BCP) to wspólnota mnichów, księży i ​​biskupów mieszkających w klasztorach. BCP jest kierowany przez patriarchy Eliasza z dwoma sekretarzami biskupami, + Tymoteuszem i + Metodym. BCP powstało z potrzeby obrony podstawowych prawd chrześcijańskich przed herezjami i apostazją. Nie uznaje pseudo papieża Bergoglio i nie jest mu podporządkowana.

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=48475

Eksperci ostrzegają, ale Bergoglio mówi o szczepieniach: „Trzeba to zrobić!”

Publiczna dyskusja naukowców ujawnia istotę tak zwanej nowej szczepionki mRNA, która tak naprawdę nie jest tradycyjną szczepionką, ale jest narzędziem do masowego okaleczania i ludobójstwa ludzkości.

MD David Martin:  Upewnijmy się, że wszystko jest jasne. Używają terminu „szczepionka”, aby przemycić tę rzecz w ramach wyjątków dla zdrowia publicznego. To nie jest szczepionka. To mRNA zapakowane w otoczkę tłuszczową, która jest dostarczana do komórki… w celu stymulowania ludzkiej komórki do stania się twórcą patogenu.

(Normalna) szczepionka musi w szczególności stymulować zarówno odporność osoby, która ją otrzymała, jak i musi również zakłócać przenoszenie. A to nie jest to. … Nić mRNA, która trafia do komórki, nie ma na celu zatrzymania transmisji.

Gdybyśmy powiedzieli, że będziemy podawać ludziom profilaktyczną chemioterapię raka, którego jeszcze nie mają, wyśmialibyśmy się… bo to głupi pomysł. To jest dokładnie to!

(Ta „szczepionka” mRNA) jest urządzeniem mechanicznym w postaci bardzo małego pakietu technologii, który jest wprowadzany do organizmu człowieka w celu aktywacji komórki, aby stała się miejscem produkcji patogenu. … Jest to urządzenie patogenu chemicznego, które ma w rzeczywistości wyzwolić działanie chemiczne wytwarzające patogen w komórce. To wyrób medyczny, a nie lek… Musimy więc być naprawdę pewni, że nie damy się nabrać na ich grę. Ponieważ ich gra polega na tym, że jeśli mówimy o tym jako o szczepionce, to mamy zamiar wdać się w rozmowę o szczepionkach, ale to nie jest, jak sami przyznają, szczepionka…

Dr Judy Mikovits:  Poprawnie. To syntetyczny patogen.

Prawnik Rocco Galati:  Kiedy mówisz, że patogen mówi mi, że zrobi mi niedobór.

Dr Judy Mikovits:  Poprawnie.

David Martin,  MD:  Jest stworzony, żeby wywołać chorobę. … Dostajesz zastrzyk z substancji chemicznej, aby wywołać chorobę, a nie wywołać odpowiedź immunologiczną. (Ta „szczepionka mRNA”) ma na celu wywołanie choroby i posiadanie własnych komórek, które powodują chorobę.

Prawnik Rocco Galati:  Więc to wywoła odpowiedź autoimmunologiczną (nieuleczalną chorobę)?

Dr Judy Mikovits: Może i będzie… .

MD David Martin:  Między innymi… (uwaga: np. Odpryski)

Dr Judy Mikovits:  Między innymi. W rzeczywistości może bezpośrednio powodować stwardnienie rozsiane, chorobę Lou Gehriga, chorobę Alzheimera, ponieważ to właśnie jest ekspresja tej patogennej otoczki… Może powodować przyspieszenie raka… od dziesięcioleci jest to znane z ekspresji tego wirusa.

Posłuchajmy teraz, co pseudo papież Bergoglio mówi o szczepieniach mRNA.

Cytat Bergoglio: „Uważam, że z etycznego punktu widzenia każdy powinien przyjąć szczepionkę”. 

Komentarz:  Bergoglio mówi więc, że etycznie każdy powinien zostać okaleczony, okaleczony, a nawet zabity.

Cytat Bergoglio: „To nie jest opcja, jest to wybór etyczny…” 

Komentarz:  Innymi słowy, etyczny wybór przedstawiony przez Bergoglio oznacza, że ​​nie masz wyboru – musisz przyjąć szczepionkę.

Cytat Bergoglio: „… ponieważ bawisz się zdrowiem, życiem, ale bawisz się także życiem innych”. 

Komentarz:  Bergoglio ma rację. Naprawdę  bawimy się zdrowiem i życiem . Ale to Bergoglio, a nie my, dosłownie  igra z życiem innych ! Zmusza ich do przyjęcia śmiertelnie niebezpiecznej szczepionki, przed którą pilnie ostrzegają najlepsi eksperci.

Cytat Bergoglio: „W przyszłym tygodniu zaczniemy to robić tutaj (w Watykanie)…” 

Komentarz:  Albo będzie to sztuczka, albo Watykan z Bergoglio stworzy samobójczy precedens. Zwodzi nie tylko katolików, ale także wszystkich chrześcijan i cały świat!

Cytat Bergoglio: „… i umówiłem się na wizytę (na szczepienia)”. 

Komentarz:  Oznacza to, że Bergoglio powinien otrzymać szczepionkę do 16 stycznia. Zapewne dostanie placebo, ale cały świat zostanie zaopatrzony w bombastyczną propagandę o tak zwanym Ojcu Świętym Franciszku przyjmującym szczepionkę Covid-19! Ergo – wszyscy katolicy muszą teraz posłusznie iść za jego przykładem. Ten wilk przebrany za pasterza nie oddaje życia za owce, ale raczej odbiera im życie, a ponadto ciągnie je na wieczną zagładę! Może z łatwością zorganizować, że szczepionka mRNA nie zostanie mu podana, ale katolicy nie mogą o tym wiedzieć. Muszą ślepo ufać temu zawodowemu oszustowi i kłamcy , aż do ich zniszczenia.

Cytat Bergoglio: „Trzeba to zrobić”. 

Komentarz:  Bergoglio, który promuje subiektywne podejście do wszystkiego, łącznie z przykazaniami Bożymi, nagle rzuca kategoryczne oświadczenie na temat szczepionki samobójczej i mówi:  „Trzeba to zrobić!”

Cytat Bergoglio: „Nie rozumiem, dlaczego niektórzy mówią:„ Nie. Szczepionki są niebezpieczne. ”

Komentarz:  Wszyscy sumienni eksperci i naukowcy zgadzają się co do stanowiska:  „Nie dla szczepionki! To jest niebezpieczne!”  Bergoglio, analfabeta medycyny,  nie rozumie . Sprzeciwia się im bez jednego argumentu.

Cytat Bergoglio: „Jeśli lekarze przedstawiają go jako coś, co może się udać, nie ma żadnych szczególnych niebezpieczeństw, dlaczego by tego nie wziąć?” 

Komentarz:  Jeśli jacyś  lekarze przedstawiają  szczepionkę mRNA  jako rzecz, która może pójść dobrze, która nie niesie ze sobą specjalnych zagrożeń,  kłamie tak jak Bergoglio.

Cytat Bergoglio: „Istnieje samobójcze zaprzeczenie, którego nie potrafię wyjaśnić, ale dziś musimy się zaszczepić”. 

Komentarz:  To jest szczyt demagogii Bergoglia! Stwierdzenie, że  musimy się zaszczepić,  oznacza masowe samobójstwo. Rozsądny człowiek  nie może wyjaśnić,  że coś takiego może forsować (pseudo) papież.

Promowanie środków masowego okaleczania, a następnie unicestwienia ludzkości pod pozorem szczepionki to najpoważniejsza zbrodnia wszechczasów! Ludzkość musi postawić Bergoglio przed międzynarodowym trybunałem jako masowego przestępcę i masowego mordercę! To musi być zrobione!  To musi być zrobione! Nie wolno nam  się szczepić  za wszelką cenę!

+ Eliasz

Patriarcha Bizantyjskiego Patriarchatu Katolickiego

_____

Bizantyjski Patriarchat Katolicki (BCP) to wspólnota mnichów, księży i ​​biskupów mieszkających w klasztorach. BCP jest kierowany przez patriarchy Eliasza z dwoma sekretarzami biskupami, + Tymoteuszem i + Metodym. BCP powstało z potrzeby obrony podstawowych prawd chrześcijańskich przed herezjami i apostazją. Nie uznaje pseudo papieża Bergoglio i nie jest mu podporządkowana.

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=48477

Comments

 1. incaensus says:

  COVID Cyrkowcy (piszę specjalnie wielką literą), to autorzy niniejszego artykułu. Obnażanie z najwyższych wartości Papieża Benedykta XVI – bez podania rzeczowych, prawdziwych faktów – to plucie na siebie i innych.
  Nie powinniście, drodzy autorzy, brać udziału (w żadnej postaci) w Klubie Inteligencji Polskiej, bo ten właśnie paszkwil jest Waszą wizytówką.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Z Pana emocjonalnego komentarza wynika, że zamyka Pan oczy na prawdę i wierzy Pan tylko w to, co chce Pan wierzyć, że tak jest. To jest Pana problem, że nie chce Pan zburzyć „żelbetonowej kapliczki światopoglądowej” opartej niestety na fałszu. Ale pana zdenerwowanie dowodzi, że ta „kapliczka zaczyna” pękać. Nawet nie potrafi Pan przeczytać ze zrozumieniem, całego tekstu. Po pierwsze – Autorem dwuczęściowego tekstu jest Bizantyjski Patriarchat Katolicki (BCP), który opiera się na twardych dowodach naukowych odnośnie nowych „szczepionek”, które nie są ani szczepionkami w dotychczasowym zrozumieniu ani lekami na Covid. Te dowody naukowe są na naszej stronie dostępne w wielu artykułach. Po drugie – te informacje są powszechnie dostępne o zaszczepieniu się obu papieży a podała je m.in. globalistyczna agencja prasowa Associated Press, więc może je Pan łatwo odszukać, jeśli szuka Pan prawdy i nie będziemy Panu podsuwać pod „nos” bo i tak Pan tego nie przyjmie. Ale polecamy Panu dwa materiały o Watykanie, które poszerzą Panu ogląd tej instytucji:
   Po pierwsze – niedawny artykuł na naszej stronie na linku: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/01/watykan-i-wielka-brytania-jako-wlasciciele-korporacji-rzadow-i-samorzadow/
   Po drugie – do obejrzenia film: Kevin Annett. Satanizm, pedofilia, elity i Watykan [2016] na linku: https://youtu.be/Jfow_PVaSQY
   Zapewne w ciągu kilku miesięcy, wyjdzie w Internecie na powierzchnię, znacznie więcej porażającej prawdy o tej instytucji, więc będzie Pan PRZERAŻONY !!! Radzimy więc z zawczasu przyswajać sobie tą wiedzę, aby nie być w SZOKU !!!

Wypowiedz się