Czy jest coś bardziej niebezpiecznego niż papież jezuita, który jest zagorzałym globalistą NWO i aktywnym politycznie interwencjonistą ?!

Niebezpieczny sojusz Rothschilda i Watykan Franciszka

Złamanie skandalu związanego z koronawirusem w Niemczech Merkel

F. William Engdahl
22 grudnia 2020 r.

Zdjęcie: Papież Franciszek w Colombo Autor: Prasanna Welangoda Licencja: Ten plik jest objęty licencją na podstawie licencji Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic License Źródło:  https://commons.wikimedia.org/wiki/ Plik: Pope_Francis_in_Colombo.jpg

Holy Moly! Najbardziej globalistyczny i interwencjonistyczny papież od czasów wypraw krzyżowych XII wieku sformalizował sojusz z największymi postaciami światowych finansów pod kierownictwem nikogo innego, jak tylko tej szlachetnej rodziny bankowej Rothschilda. Nowy sojusz to wspólne przedsięwzięcie, które nazywają „Radą Kapitalizmu Włączającego z Watykanem”. To przedsięwzięcie jest jednym z bardziej cynicznych i biorąc pod uwagę aktorów, najgroźniejsze oszustwa są promowane od czasu, gdy guru Davos WEF i protegowany Henry Kissingera, Klaus Schwab, zaczęli promować Wielki Reset światowego porządku kapitalistycznego. Co i co stoi za tą tak zwaną Radą Kapitalizmu Włączającego z Watykanem?

Na swojej stronie internetowej ogłaszają w typowej, podwójnej mowie ONZ: „Rada na rzecz Kapitalizmu Włączającego to ruch światowych liderów biznesu i sektora publicznego, którzy pracują nad zbudowaniem bardziej inkluzywnego, zrównoważonego i zaufanego systemu gospodarczego, który zaspokaja potrzeby naszych obywateli i planety ”. Bardziej zrównoważony, zaufany system gospodarczy? Czy to nie brzmi jak niesławna Agenda 21 ONZ i jej córka Agenda 2030, globalistyczny główny plan? Następnie  twierdzą, że  „Kapitalizm włączający zasadniczo polega na tworzeniu długoterminowej wartości dla wszystkich interesariuszy – przedsiębiorstw, inwestorów, pracowników, klientów, rządów i społeczności”.

Oni  dalej,  „członkowie Rady dokonać zaskarżeniu zobowiązań wyrównane z filarów Światowego Forum Gospodarczego Międzynarodowej Rady Biznesu na rzecz Zrównoważonego Value Creation-People, Planet, zasady ładu i dobrobytu-i tym wyprzedzeniem celów zrównoważonego rozwoju Narodów Zjednoczonych.”

Ogłaszając porozumienie z Watykanem, Lynn Forester de Rothschild oświadczyła: „Sobór ten będzie postępował zgodnie z ostrzeżeniem papieża Franciszka, aby słuchać„ wołania ziemi i wołania ubogich ”oraz odpowiadać na żądania społeczeństwa dotyczące bardziej sprawiedliwych i zrównoważonych model wzrostu ”.

Ich odniesienie do Światowego Forum Ekonomicznego Klausa Schwaba nie jest przypadkowe. Grupa jest kolejną frontową grupą w tym, co staje się pędem globalistycznego włóczęgi, aby przekonać sceptyczny świat, że ci sami ludzie, którzy stworzyli model globalizacji kierowanej przez MFW po 1945 roku i gigantyczne korporacje, potężniejsze niż rządy, niszcząc tradycyjne rolnictwo na rzecz toksycznego agrobiznesu, niszczenie standardów życia w krajach uprzemysłowionych, aby uciekać do krajów z tanią siłą roboczą, takich jak Meksyk czy Chiny, doprowadzi teraz do naprawienia wszystkich ich nadużyć? Jesteśmy naiwni, jeśli to przełkniemy.

Rothschild i kumple

Po pierwsze, warto zobaczyć, kim są „inkluzywni” kapitaliści łączący siły z Papieżem i Watykanem. Założycielką jest dama nosząca imię Lady Lynn Forester de Rothschild. Jest żoną 90-letniego, emerytowanego mega-miliardera, szefa londyńskiego NM Rothschilds Bank, Sir Evelyna de Rothschilda. Lady Lynn jednak pochodzi z „pospolitych” korzeni, urodziła się w amerykańskiej rodzinie robotniczej w New Jersey, której ojciec, jak sama mówi, pracował na dwóch posadach, aby umożliwić jej i jej braciom ukończenie studiów prawniczych i medycznych. Wydawało się, że miała kilku wpływowych mentorów, kiedy udała się na Wall Street do firm telekomunikacyjnych, w tym do Motoroli, i zarobiła dziesiątki milionów, zanim połączyła się z Sir Evelynem i jego aktywami o wartości 20 miliardów dolarów. Doniesienia mówią, że Henry Kissinger odegrał osobistą rolę w zachęcaniu do transatlantyckiej unii.

Lady Lynn jest interesująca również poza swoim słynnym mężem. Zgodnie z listą nazwisk osób, które leciały prywatnym odrzutowcem skazanego handlarza seksualnym dziećmi i zgłoszonego jako agent Mossadu Jeffrey Epstein, jedno nazwisko, które się  pojawia,  to „de Rothschild, Lynn Forester”.

Warto zauważyć, że ta sama Lynn Forester w 1991 roku, zanim wzięła Sir Evelyna za męża, hojnie pozwoliła brytyjskiemu przyjacielowi w pełni korzystać z jednego z apartamentów Lynn na Manhattanie, w następstwie rzekomego morderstwa ojca kobiety, brytyjskie media potentat i agent Mosadu, Robert Maxwell. Brytyjska przyjaciółka Lynn, Ghislaine Maxwell, oczekuje dziś procesu za współudział w handlu dziećmi jako partner Jeffreya Epsteina. Maxwell podobno utrzymywała adres Lady Lynn na Manhattanie do niedawna, aby zarejestrować dziwaczną organizację non-profit Terramar, którą założyła wraz z Epsteinem w 2012 roku, rzekomo mającą na celu ratowanie naszych oceanów. Kiedy Epstein została aresztowana, szybko rozwiązała organizację non-profit. Jednym z darczyńców TerraMar Ghislaine była organizacja zwana Fundacją Clintona, której  przewodzi do następnego przyjaciela.

Lady Lynn ma kolejną wieloletnią przyjaciółkę o imieniu Hillary Clinton, której mąż, Bill, również był zalogowany na prywatnym odrzutowcu Epsteina Lolita Express około dwa tuziny razy. Lynn i jej nowy mąż, Sir Evelyn, byli tak blisko Clintonów, że w 2000 roku nowożeńcy Rotszyldów spędzili część miesiąca miodowego jako goście w Białym Domu państwa Clinton. Lady Lynn później stała się głównym zbieraczem funduszy w 2008 i ponownie w 2016 na ewentualną ofertę Hillary na prezydenta, zwaną „bundlerem”. Doradzała także Hillary w zakresie jej programu gospodarczego, wolnego rynku opartego na Adamie Smithie, jak opisała go kiedyś w wywiadzie.

Lady Lynn’s „Guardians”

Przedsięwzięcie Rotszyldów z Watykanem w tym momencie, oprócz współzałożycielki Lady Lynn Forester de Rothschild, obejmuje starannie wybranych potentatów finansowych i ich wybrane fundacje, które pompatycznie nazywają siebie „Strażnikami”. To termin brzmi bardziej jak gang z South Side Chicago lub jakiś rodzaj mafijnych władców. Nazywają siebie strażnikami moralnymi, teraz razem ze swoimi nowymi przyjaciółmi w Watykanie, dla reformy kapitalizmu.

Na liście członków Guardian znajduje się Rajiv Shah, dyrektor generalny Fundacji Rockefellera i były partner oszustwa AGRA Fundacji Gatesa, mającego na celu wprowadzenie nasion GMO w Afryce. Fundacja Rockefellera jest zaangażowana w promowanie pandemii „blokady” od 2010 roku i jest kluczową częścią programu Wielkiego Resetowania WEF. Właśnie opublikował raport Rockefellera „Reset the Table: Meeting the Moment to Transform the US Food System”.

Wśród Strażników Rothschilda jest także Darren Walker, dyrektor generalny Fundacji Forda. Te dwie fundacje, Ford i Rockefeller, zrobiły więcej dla ukształtowania imperialnej amerykańskiej polityki zagranicznej niż nawet Departament Stanu USA czy CIA, włączając w to finansowanie nieudanej Zielonej Rewolucji w Indiach i Meksyku oraz stworzenie przez Rockefellera upraw GMO.

Szef DuPont, giganta GMO i grupy chemicznej, jest kolejnym Strażnikiem, a także skandalowanymi firmami zajmującymi się szczepionkami i lekami, Merck i Johnson & Johnson. Firma Merck kłamała na temat ryzyka związanego z lekiem na zapalenie stawów Vioxx, dopóki ponad 55 000 użytkowników nie  zmarło  na zawał serca. W ostatnich latach Johnson & Johnson był zamieszany w liczne oszustwa, w tym związane z negatywnymi skutkami leku przeciwpsychotycznego Risperdal, nielegalną obecnością rakotwórczego azbestu w proszku dla niemowląt i potencjalnie tysiącami działań prawnych w związku z rolą wiodącego dostawcy opioid ze śmiercionośnego  leku przeciwbólowego OxyContin wydawanego przez Purdue Pharma  .

Inni Strażnicy to prezesi Visa, Mastercard, Bank of America, Allianz Insurance, BP. W 2016 roku Visa wraz z USAID były za katastrofalnym eksperymentem Modi mającym na celu wprowadzenie gospodarki bezgotówkowej w Indiach.

Godny uwagi jest także Guardian Mark Carney, były szef Banku Anglii, a także zwolennik bezgotówkowych walut cyfrowych banków centralnych, które mają zastąpić dolara. Carney jest teraz specjalnym wysłannikiem ONZ ds. Działań w dziedzinie klimatu i finansów.

Carney jest również członkiem zarządu Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, publicznego promotora globalnego resetu kapitalizmu mającego na celu narzucenie dystopijnej „zrównoważonej” gospodarki Agenda 2030. W rzeczywistości kilku Strażników Rothschilda jest w zarządzie WEF, w tym miliarder Marc Benioff, założyciel Salesforce zajmujący się przetwarzaniem w chmurze i szef OECD Angel Gurria. Były dyrektor generalny Credit Suisse, Tidjane Thiam, jest członkiem Międzynarodowej Rady Biznesu Światowego Forum Ekonomicznego.

Inni Strażnicy inkluzywnej transformacji kapitalizmu to m.in. szef Bank of America, który został pozwany przez rząd Stanów Zjednoczonych za oszustwa związane z kryzysem kredytów hipotecznych typu subprime w USA w 2008 r., A także za pranie pieniędzy dla śmiercionośnych meksykańskich karteli narkotykowych i rosyjskiej przestępczości zorganizowanej. . Na liście Wybierz Strażnik także Marcie mróz, kontrowersyjny szef CalPERS, ogromne  oszustwa jeździł  California fundusz emerytalny stan zarządzający ponad miliard $ 360.

Szef State Street Corporation, jednej z największych na świecie firm zarządzających aktywami, zarządzającej 3,1 bln USD, jest kolejnym Guardianem. W styczniu 2020 State Street ogłosiło, że zagłosuje przeciwko dyrektorom spółek z głównych indeksów giełdowych, które nie spełniają celów zmian środowiskowych, społecznych i zarządzania. To właśnie nazywa się Green Investing, w ramach tak zwanego inwestowania odpowiedzialnego społecznie. Strategia WEF, promowana również przez członków zarządu WEF, takich jak Larry Fink z BlackRock, nagradza firmy, które uznają za „odpowiedzialne społecznie”. To jest klucz do programu kapitalizmu inkluzywnego nie tylko Strażników kapitalizmu włączającego Rotszylda, ale także WEF.

Ich strona internetowa podaje, że Guardians zarządza ponad 10,5 biliona dolarów i kontroluje firmy, które zatrudniają 200 milionów pracowników. Teraz krótkie spojrzenie na ich nowego partnera w Watykanie.

Morały watykańskie?

Jak na ironię, a może nie, papież Franciszek, partner wybrany, by dać grupie mega-kapitalistów Rotszylda „moralną” wiarygodność, sam jest uwikłany w coś, co może być największym skandalem finansowym, oszustwem i niewłaściwym wykorzystaniem funduszy kościelnych we współczesnej historii Watykanu . Że pomimo faktu, że papież Franciszek ogłosił się nowym papieżem w 2013 r., Jednym z jego głównych zadań będzie uporządkowanie ogarniętych skandalem finansów Watykanu. Prawie nie nastąpiło to nawet po ponad sześciu latach. Niektórzy obserwatorzy watykańscy twierdzą nawet, że pogorszyła się korupcja finansowa.

Odkrywający skandal obraca się wokół zhańbionego teraz kard.Angelo Becciu, który do 2018 roku był de facto szefem personelu Papieża i stałym powiernikiem. Becciu był zastępcą do spraw ogólnych w Sekretariacie Stanu, kluczowym stanowisku w Kurii Rzymskiej do czerwca 2018 roku, kiedy to papież mianował go kardynałem, co jest ironią losu, odpowiedzialnym za Kongregację do Spraw Kanonizacyjnych. Becciu, najwyraźniej żaden święty, był w stanie przez lata zainwestować setki milionów, a nawet miliardów funduszy kościelnych, w tym darowizn dla ubogich w Peter’s Pence, w projekty, które wybrał z byłym bankierem z Credit Suisse. Projekty  zawarte 150 milionów euro udziału w luksusowym londyńskim kompleksie nieruchomości i 1,1 miliona dolarów na film Rocketman o życiu Eltona Johna. Ujawnia się to, gdy trwające skandale seksualne wobec dzieci w Watykanie spowodowały, że papież Franciszek zdegradował kardynała Theodore’a McCarricka z Waszyngtonu, pierwszego kardynała, który padł ofiarą głębokich zarzutów Kościoła o wykorzystywanie seksualne.

Włoska prasa donosi, że Papież wiedział o wątpliwych inwestycjach Becciu, a nawet pochwalił je, zanim wybuchła głębia skandali. W listopadzie 2020 roku włoska policja  dokonała nalotu  na rezydencję byłego watykańskiego księgowego Becciu i znalazła 600 000 euro w gotówce oraz dowód, że pracownik Watykanu przez lata otrzymał 15 milionów dolarów fałszywych faktur.

Mając takie tło, nowa Rada Kapitalizmu Włączającego wraz z Watykanem Lynn de Rothschild gwarantuje ścisłą kontrolę, ponieważ wyraźnie planują wielkie rzeczy wraz ze Światowym Forum Ekonomicznym Klausa Schwaba w celu „zreformowania” gospodarki światowej i nie będzie to miłe czy moralne, możemy być tego pewni.

F. William Engdahl jest konsultantem i wykładowcą ds. Ryzyka strategicznego, ukończył studia polityczne na Uniwersytecie Princeton i jest najlepiej sprzedającym się autorem w dziedzinie ropy i geopolityki, wyłącznie dla magazynu internetowego  „New Eastern Outlook”

___
http://williamengdahl.com/englishNEO22Dec2020.php

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=43334

Wypowiedz się