ILUMINACI ATAKUJĄ POLSKĘ – JAK SIĘ BRONIĆ ??

Publikujemy  ważny film stacji Eter TV na temat szkodliwości oddziaływania promieniowania elektromagnetycznego na ludzi przez: komórki, WI-FI, ładowarki, anteny i wieże nie tylko telefonii komórkowej,  ale i inne, z dowodami wskazań aparatu pomiarowego i sposobami jak się przed tym bronić.

Promieniowanie to w jakiś sposób jest  też powiązane z chemtrails, instalacjami HARP, także budowanymi w Polsce,  bts, wimax, bluetooth, gmo, szczepionkami, nanotechnologią, biotechnologią, 5G i… sztuczną inteligencją (SI).

Publikacje na temat większości wymienionych zagadnień zamieszczone są na końcu tego materiału, za ciekawymi wybranymi komentarzami, które również polecamy przeczytać po obejrzeniu tego filmu. Pozytywne doświadczenia z zastosowaniem orgonitów i chembasterów,  przede wszystkim wobec chemtrails,  mamy od blisko 8 lat.

Redakcja KIP

https://youtu.be/XIHqFW7icVI

Eter TV Opublikowany 26 wrz 2018

Wersja filmu poprawiona i dodane nowe fakty ( POLSKA NORMA ZABIJA ) Oczywiście zgodnie z prawem W dzisiejszym filmie przedstawiam atak ILUMINATÓW-CZARNOGŁOWYCH na każde Polskie miasta bronią ukrytą na dachach i masztach- budowanych przy naszych domach. Własnoręcznie przeprowadzam testy zabójczych dawek promieniowania i jak się przed nimi bronić. Zapraszam do oglądania filmu, który wszystko wyjaśni czym jest takowa broń i jakie ma działanie na naszą krew, mózg i organa w naszym ciele, które decydują o naszym zdrowiu i życiu. Mój e-mail: EterTV@o2.pl

Wybrane komentarze

Jadwiga Buczyk

Te symbole Illuminati w Polsce nikt nie podważa i usuwa? To za dużo ! Zwykli Bandyci ! HAARP w USA manipuluje pogoda na całym Świecie i wywołuje powodzie, trzęsienia ziemi, huragany….. To wszystko od Illuminati I Syjoniści Bankierzy Żydowscy !

Jehu 123

Jadziu, czy ty ich nie przeceniasz, to tylko ludzie, zobaczysz, gdyby przyszła hekatomba, piszczeliby jak gromadka szczurów wrzucona do wrzątku

barbara myslinska

@Jehu 123×I tu się mylisz, mają taką władzę, że prosty człowiekowi , jak ty i ja i inni ,nie zrozumieją. Oni naprawdę istnieją i rządzą, całym światem… A skąd biorą się w rządzie, ludzie którzy nie powinni być, a są ? A Kaczyńscy, prosty przykład, słowa piosenki z filmu :Jak dwóch takich co ukradli księżyc: ewidentna prawda..

Jehu 123

Mimo, że jestem tzw. prostym człowiekiem, wiem, że ci o których piszesz są i próbują… tylko nie zapominaj, że istnieje Rosja i Chiny, a ich broń może roznieść w pył iluminatów, pomimo ich wpływów, wiedz, że w Chinach Żydzi nie mają nic, ale to absolutnie nic do powiedzenia, a nad światem jest jeszcze BÓG 🙂

Jehu 123

@PO PiS Bo co, bo stwierdzam fakt, że żydostwo w starciu z Moskwą może zostać unicestwione, Rosjan i Żółtych nie przekupi nikt, to nie Polska, czy choćby rąbnięta Makrela

Kalina Masarz

Obecnie w Polsce jest nazistowski chłam przyniesiony i gruntowany na nasz grunt mocniej. Ale już był dlatego gruntowanie jego jest łatwe . Iluminaci to nazistowski wpływ depopulacji ciągnie się i tak naprawdę to nazistowskie łby myślące i manipulujące zebrały najlepiej informacje po całym świecie żeby manipulować ezoteryką , religią i magią, New Age , konserwacja produktów żywnościowych , komory gazowe z chemtrails na naszym obecnie niebie i szczepionkami, jak eksperymenty Mengele i ogólnym mind control jak w Montauk . Wszyscy najważniejsi nazistowscy filozofowie i naukowcy zostali wykorzystani przez system upierdolenia ludzkości. Werner von Braun dla przykładu urodzony na ziemiach Polskich . Zobaczcie materiały Darka kwietnia. Dla mnie ten facet to Polak ROKU i powinien zostać ogłoszony jako prawdziwy Polak . Naziści wykreowali przy pomocy archońskich energii  ET świat dla głupiej populacji . Zobaczcie skąd jest Bush family i skąd tak naprawdę pochodzi ropucha Brytyjskiego tronu i jej mężulek i z kogo składa się szwajcarskaa bankowa elita i z kim ma największe polaczenia ( Czy bank nazistowski jeszcze istnieje w pięknej neutralnej niby Szwajcarii? ) i Jacy żydzi zostali ocaleni w faszystowskich Niemcach? . Jacy Niemcy zostali wymordowani . Bo Niemcy Niemcom nie równi . Jedno z nich to Munich -Swiss Alameni , a prawdziwych Niemców zostało tylko 20 procent . Na ziemiach polskich nie było prawdziwych Niemców,  ale Alameni podwalina faszystowskiego mind,  bo to post krzyżackie padło. Tusk jest offspring tej ohydy i wielu ludzi żyjących w Polsce,  tak naprawdę maja genetykę z tych krzyżackich skurwieli i ja im współczuje Bo niektórzy z nich chcą się czuć Polakami ( a maja genetykę nazistów tamtych czasów ) No wiec historia powinna być zweryfikowana.  Kto płacił Leninowi i kto powołał komunizm. Kim Był Stalin ? Skąd był Engels i Marks jak nie z Niemiec . Oh myśleć ludziska i czatować . Powodzenia . Żydzi w Polsce , którzy nie mają powiązań z rasą nazistowską w mind programming są Ok i ja ich cenie . Nasi starzy aktorzy i artyści żydowscy, to fantastyczny świat.  Natomiast żydzi , którzy do nas napływają teraz i próbują manipulować pozostałościami polskimi są fucken źli. Są źli i są genetycznie skorumpowani i wykorzystani do prowadzenia ohydnej gry na polu ekonomii  i pieniędzy i polityki faszystowskiej.  Faszyści wiedzieli,  jak można wrażliwością żydowska manipulować i robią to z perfekcyjną żyletkowo -szwajcarską precyzja. A żydzi jak żydzi, dają się przekupić . Ze Słowianami im trudno . Darek Kwiecień jest dla mnie niezwykłym obrazem odważnego Słowianina . Nie reklamuje go ale uwielbiam jego styl pracy i jego niezależność .

Energy Rescue

Haarp od kilku lat jest w Polsce też. Bałdy na Kaszubach, Borówiec k/Poznania, Kraków i Warszawa. Pierwsze działania haarp w Polsce były już widoczne w zeszłym roku . Jak zniszczyło połacie lasów w okolicach Wrześni. To była pierwsza próba. Mój znajomy ma zdjęcia widocznego pola  el. mag. tzw. jonizacji w momencie powstawania frontu burzowego potem była wichura a resztę już znacie z mediów. Pozdrawiam Świadomych!

Tyja J

@Jehu 123 Witaj:) Akurat jesteś blisko prawdy. Chcę tylko dodać. My również jesteśmy elementami tej piramidy. Myślimy podobnie i działamy. Jedynie czego nie mamy to możliwości. Mądry kto chce zobaczyć na sobie czy tak jest. Potem może zrozumie co Jezus Chrystus chciał nam przekazać. Patrzmy poprzez świadomość,  a nie religię, bo tylko trochę uczono nas Prawdy. Pozdrawiam.

Jadwiga Buczyk

Normalny Rząd nie pozwoliłby Bandytom i Kryminalistom na prace nad zniszczeniem ludzkości i Świata które Illuminati bezczelnie,  oficjalnie kontynuują używając wszystkich możliwych sposobów: trują, mordują, zabijają, transgendują, demoralizują, opanowują kraje bez pozwolenia / Polska/. Strach pomyśleć o przyszłości! Nikomu nie pozwalają ich krytykować  i blokują ich / Facebook- Zuckerbeg np. to jeden z Illuminati i Rothschilds/.

Rolek n Bolek

tylko , że my nie mamy już normalnych rządów, a ludzie których moglibyśmy określić mianem “normalnych ” bądź “bardziej normalnych” jeśli już uda im się zaistnieć, nawet niekoniecznie w sejmie, czy gdzieś wyżej- masowo umierają, czy to na samobójstwa, czy też się potkną w wannie, czy akurat przypadkiem im płyn hamulcowy wycieknie na autostradzie, podobnie sprawa wygląda z lekarzami medycyny naturalnej, może w Polsce jeszcze nie tak na dużą skalę jak w USA , ale już niebawem 🙁

Margot McLoud

CW PTR73 Potocki to. Masońska podstawka . Potocki jest bardzo wysokiego stopnia masonem .

Renata Godyń

Oni kiedyś odbiorą swoją zapłatę !!!

Eter TV

Dziś cała wersja filmu ze zmienionymi skalami porównawczymi, które powiedzą nam więcej niż papierkowe normy iluminatów-czarnogłowych. Dałem też nowe testy jak się bronić. Czy na pewno anteny co kilka budynków to “przypadek”. Proszę wszystkich widzów o powtórzenie komentarzy ze starego filmu i rozpoczęcie wątku producentów orgonitów.

Eter TV

EMF meter model TF2 TriField co do orgonitów to pewnie za dzień dwa ludzie wyślą dużo linków z orgonitami.

Energy Rescue

Na allegro są orgonity,  ale nie znam wykonawców. Więc nie daję pewności czy robią dobre. Można samemu wykonać. Na yt jest pełno filmów jak wykonać orgonit czy chembuster. Pozdrawiam!

PerSHEush 33

Wszystko jest znaczne . Ale na całym świecie =)) kumaci wiedzą co robić

Rupsi DingDong

Okiem Alchemika: Bustery p-ko chemtrailom na bazie Orgonitu buduje się najlepiej samemu. Plany budowy są w różnych językach na Youtube.

Rolek n Bolek

Energy Rescue jest dużo osób które zajmują się tym w Polsce- np z takich co się udzielają bardziej w mediach internetowych Piotr Esteros, orgonity wiedżmy Joli, czy po prostu na stronach internetowych – jak orgonity.pl. orgonit.pl blueflame ect. na niektórych stronach znajdziesz przepisy jak zrobić samemu 🙂

Zbigniew Hilgier

Witaj Możesz sprawdzić miernikiem czy kasztany zmniejszają promieniowanie?

Beata Misińska

Czy robiłeś pomiary słuchawek bezprzewodowych?

Eter TV

Nie- ale nie używaj tego bo dają ostre mikrofalowe. Jak byś miał głowę w mikrofali. NIE POLECAM

hannibal lecter

@Eter TV Czy możesz zrobić jeszcze film na ten temat jak bardzo działają orgonity [różne orgonity, duże, małe, w domach, w blokach, itp. może jakaś współpraca z producentami] względem różnych urządzeń które wysyłają pole elektromagnetyczne pochodzącego z różnych urządzeń.?

Irek Kryczka

@Eter TV Witaj Eter! Dobry materiał nagrałeś! Gratulacje! Ja tez mam miernik fal, ale firmy GigaHertz. Zgadzam się praktycznie z całym tym materiałem – w UK też stawiają takie anteny – w Liverpoolu widziałem ich kilka. Co do testowania różnych materiałów do blokowania fal, to proszę wziąć pod uwagę grubość tego materiału, a co za tym idzie oddalenie miernika od źródła promieniowania. Ja mam spora ilość orgonitów w domu i ogrodzie, a do tego kilka orgonowych cloudbusterow i musze powiedzieć, ze atmosfera jest o wiele lepsza niż w dużym mieście – pracuje w centrum Manchesteru. Polecam zrobienie dokumentarza na temat dość nowego filmu “Cell” – Komorka (telefon komórkowy) – oglądałem ostatnio przez przypadek w hotelu. Film ten pokazuje jak 99% populacji USA zmienia się w żywych zombie, których mózgi są kontrolowane falami z tych właśnie dużych masztów/nadajników fal 4G lub 5G. Dzięki za info na temat budowanej instalacji HAARP w Polsce. Proszę o więcej danych!

Dominik Wrobel

Powiedz na jaka odległość zasilacz promieniuje? Już wiemy ze komputer około 50cm,

elea elea

elea elea @Eter TV Czy każdy miernik pola elektromagnetycznego będzie odpowiedni, aby zmierzyć promieniowanie komórki ? Np: ten ??? : MIERNIK POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO TESTER FAL – CE https://allegro.pl/miernik-pola-elektromagnetycznego-tester-fal-ce-i7258496735.html

Mister Twister

Sam robię takie orgonity, obstawione mam miejsca przy komputerze i tv którego z resztą i tak nie oglądam 🙂 jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu : spartakuus52@gmail.com.

Janko Muzykant

Nie jesteśmy państwem suwerennym… musimy dostosowywać nasze prawo do prawa unijnego, musimy liczyć się ze zdaniem międzynarodowych banków i się u nich zadłużać, musimy liczyć się ze zdaniem wielkiego brata zza oceanu i kupować ich złom bojowy oraz drogie surowce energetyczne, Niemcy uczyniły z nas kolonię ekonomiczną, więc stacjonowanie ich wojsk to tylko dopełnienie obrazu państwa podległego, którym jesteśmy… niedługo dołączą do nich wojska Izraela, bo służby już tu są, a Żydzi też będą chcieli pilnować tu na miejscu swoich interesów… dzięki naszym rządzącym od 30 lat, Polski już praktycznie nie ma, a ludzi się omamia bełkotem o patriotyzmie…!!!! A constans i nihil novi sub sole zachowane status quo – A LUD ROBOCZY WYTRZESZCZA OCZY !!!! A te bandziory OKUPANCI robią co chcą !!!!!

Marian Krakowiak

Witam, znakomity przekaz. Pobudka. Jesteśmy pod okupacją “czarnogłowych”. Kto na “mordowanie antenami HARPA dał pozwolenie …? “

Maria J.

PoPiS  z pewnością dał pozwolenie, ale II RP to cofnie https://www.youtube.com/watch?v=MwhqN2QXw54&t=0s

paprica korps

U mnie to samo. Dwa miesiące temu postawili wieżę, a zaraz rozpoczęto tuż obok budowę bloku mieszkalnego. Co do norm: wprowadźmy normę, że skok z wysokości do 10-tego piętra jest bezpieczny. Upadek z 8-mego piętra nie powinien zaszkodzić.

Andrzej Zub

Niszczą nasze zdrowie z każdej strony. Chemtrails promieniowanie elektromagnetyczne. GMO. Można by tak wymieniać bez końca. Ale ludzie mówią, że to tylko teorie spiskowe. Teraz jeszcze wprowadzą 5G i już w ogóle będzie rzeźnia, ale barany się cieszą. Obudźcie się.

Energy Rescue

Popieram Twoją wypowiedź w całej szerokości geograficznej!

Andrzej Zub

@karolina polska świetnie napisane i cała prawda niestety. Depopulacja na całego. Ale większość ludzi ma to w głębokim poważaniu. Smutne ale prawdziwe,  obudzą się jak będzie za późno. Pozdrawiam

luQ89

Nie tylko nasze zdrowie niszczą.

LeRoi715

dlaczego ‘czarne głowy’ tak się nagle pojawił ten termin/nazwa? illuminaci czy czarng glowy? cheers!

Eter TV

Odpowiedz dla  LeRoi715  Termin Czarnogłowi pochodzi z przeszłości. Słowianie i inne nacje nazwali tak ludzi podających za naszych prawowitych króli i szlachtę. Byli to oszuści. Więcej dowiesz się z wykładów na YT Grzegorza Skwara i Artur Lalek.

LeRoi715

Eter TV  : dziękuje Eter. Dobry materiał i ja studiowałam we Wrocławiu w XX wieku….na UW. Czołem Wielkiej Zdrowej Polsce!

Energy Rescue

Proponuję stosować odpowiednie diety, czosnek, jak najmniej cukru, zero mięsa, alkoholu itd. Te negatywne aspekty pogłębiają działanie wyżej wymienionych negatywnych czynników. Najlepiej to widać po badaniu analizatorem kwantowym. Dużo ludzi ma przekroczony ołów, rtęć, aluminium, pestycydy, podniesione pole el. mag. (noszenie okularów p. słon. blokuje pole,  bo przez oczy najbardziej uderza w nasz organizm). Oczywiście do wszystkiego dokładamy mentalny BRAK ZGODY NA INGERENCJĘ W NASZE CIAŁO I PODŚWIADOMOŚĆ! Pozdrawiam Świadomych!

Przemek Gorski

Nie obudzą się niestety, są tak ogłupiani ze masakra szkoda gadać z takimi debilami, tak ich nazwę

Imie Nazwisko

Andrzej Zub KAZDY POWINIEN MIEC PRZY SOBIE ORGONIT OBOWIAZKOWO BRONIC SIE TRZEBA

Rupsi DingDong

Karolina link: Lubią tez nas truć dwutlenkiem tytanu (Titandioxid). Zobacz sobie co to jest i gdzie głównie to stosują (lekarstwa, tabletki różnego rodzaju itd.). A kwas cytrynowy, obecny PRAWIE wszędzie niby jako konserwant (“regulator” kwasowości), należy do środków najbardziej wywołujących raka (Źródło: Katolicki Uniwersytet Leuven/B).

Rupsi DingDong

Eter TV: Dokładnie ten sam zwrot “Czarnogłowi” stosują do dzisiaj (z przyzwyczajenia z praczasów, bez zrozumienia jego sensu) Skandynawowie.

Przemek Gorski

Może jego wytłumaczenia co? https://www.youtube.com/watch?v=zJPN5BSnC0M&t=2s Jak on o tym nic nie wie, to są samoloty wojskowe nato-amerykańskie, a nie rejsowe i chemtrails istnieje możesz se w to nie wierzyć twoja sprawa. Pozdro

Przemek Gorski

Obserwuje niebo i samoloty od dawna i wiem swoje, które są rejsowe, a które nie

Zbyszek

okulary nie blokują pola,  a blokują niestety promieniowanie uvb ze słońca, które jest potrzebne szyszynce, jak najmniej nosić okulary p. słoneczne

Elżbieta Ziąbkowska

To nazwa plemienia żydowskiego. Czarnogłowi, bo mają ciemne włosy.

Zbyszek

Przemek główni wykonawcy to wojskowe specjalne samoloty, ale krótkie smugi puszczają też samoloty cargo ( uzbekistan) i rejsowe Lufthansy na przykład ( sprawdzałem na flight radarze) mają one zamontowane jakieś małe zbiorniki na ten syf,  bo wiadomo większe tam nie wejdą

Tygrynio Xx

@Energy Rescue bez mięsa mózg pozostaje niedożywiony. Pijcie płyn lugola,  żeby się chronić od tego syfu

NataShee

Już budowa 5G zaczęła się w Gliwicach, Łodzi…

Hedwiga Henriksen

Polacy musza sie OBUDZIC -KUZWA ,,,,CZYTO TAKIE trudne

Andrzej T

Jeśli niszczą nasze zdrowie z każdej strony to przecież niszczą też siebie bo przecież nie żyją na Księżycu czyli są zbiorowymi samobójcami? cos mi tu nie gra

NataShee

@Andrzej T ONI doskonale wiedzą ja się przed tym obronić – spokojnie.

Mar Duk

Eter, jako stary elektryk mam wyrobione zdanie na temat promieniowania elektro magnetycznego. Mnie uczono w szkole, że im mniej przewodów w ścianie i urządzeń nie ekranowanych np. zasilacze, tym lepiej bo wytwarza się mniejsze i słabsze pole magnetyczne. Pole to powstaje nie w samej sieci ale dopiero po podłączeniu urządzenia do tej sieci. Uczono mnie, że nie wolno robić żadnych pętli z przewodów w ścianie bo wtedy powstają zawirowania magnetyczne, a same przewody mają być prowadzone jak najkrótszą drogą do punktu np. gniazdko i powinny być kładzione po liniach prostych w pionie i poziomie, nigdy ukośnie. Taka plątanina przewodów i ich ilość, co robi się dzisiaj nagminnie wytwarza swoistą siatkę Faradaja, o tym się nie mówi. Nie mówi się też o zabezpieczeniach tych linii czyli o bezpiecznikach. Dawniej stosowało się zwykłe bezpieczniki drutowe w porcelanie, dziś jest to urządzenie elektro magnetyczne. Do tego jeszcze licznik energii elektroniczny i mamy w domu swoistą kuchenkę mikrofalową. Jest nawet dziedzina energetyki co zajmuje się tzw. harmonicznymi, o jej szkodliwości energetycy wiedzą bardzo dużo, potrafi ona rozwalić nawet transformator o dużej mocy, dlatego np. stosuje się różne kondensatory wygładzające. W każdym urządzeniu powinien być taki kondensator lub cała ich sekcja. Dobre efekty daje zakładanie siatek na przewodach czyli ekranowanie i podłączanie takiego ekranu do uziemienia. Ale się opisałem, mam nadzieję, że nie zanudziłem. Pozdrawiam

Marcin Kot

Bardzo ciekawy wpis. Dziękuję

Janko Muzykant

Napiszę tylko o OKUPACJI tej najnowszej 3 dekad (30-stu lat) : 1989 – 2004 mija dokładnie 15 lat, następnie w 2004 ekipka z LSD wprowadza Polskę do euroburdelu lub eurokołchozu, jak zwał tak zwał, o jedno szambo chodzi, dalej od 2004 – 2019 tez mija 15 lat OKUPACJI żydokomuchów !!! Czyli idealnie 30 długich, ciężkich i smutnych lat dla Polaków i Polski !! Zapyta ktoś – co w takim razie będzie w 2020 ? Otóż już wyjaśniam – w 2020 będzie nowa TRANSFORMACJA USTROJOWA i NOWY USTRÓJ pod nazwą “POLIN” (dawna koncepcja przedwojennej judeopolonii) !!! To znaczy dla garbatych nosów to będzie “polin”, niestety dla nas Polaków będzie to KL polin – taka subtelna różnica !!!! Kiedyś to My Słowianie Polacy byliśmy tu gospodarzami na tej ziemi, a koczownicy / Eskimosi znad Jordanu byli gośćmi tylko, dziś już PAD rzekł był,  iż jesteśmy tu na tej ziemi wspólnie z nimi od 1000 lat współgospodarzami, natomiast po 2020 sytuacja nieco się odwróci – to Eskimosi jarmułkowi będą tu gospodarzami, a my tylko u nich parobkami !!!! I jeszcze jeden fakt warty jest odnotowania – od 2004 – 2018 mamy 14 lat jewrokołchozu, ale w tym 13 lat POPiS-u (od 2005-2018) – PRZYPADEK ? NIE SĄDZĘ !!! Albowiem Polską zawiaduje AGENTURA krzyżacko- prusko – germańska z BND (PO) albo dla odmiany agentura żydowsko – amerykańska Mossad i CIA (PiS) !!!!!! Oby to dotarło do moich RODAKÓW na całym świecie nie tylko w RNB (Republice Nadwiślańskiego Bantustanu) !!!! Polska nie ma dziś : przemysłu ciężkiego ani lekkiego, handlu, przetwórstwa, rolnictwa, banków swoich, wojska, mediów, za to ma DŁUG (DEBT) w wysokości 6 bilionów PoLiNów ( bilion to jedynka i 12 zer) !!!! Polska dziś to MASA UPADŁOŚCIOWA, którą zarządzają cwaniaczki i banksterzy macherzy czerwonoszyldzi z city of London corporation !!!!! Uświadomcie to sobie wreszcie !!!!!

Rolek n Bolek ,

ta okupacja niestety trwa o wiele więcej niż 30 lat, chociażby Piłsudzki nie był taki kryształowy jak nam się go przedstawia a jaki bohater! zacytuje mniej więcej wpis z fb który widziałam dziś- “zastanawiam się jak oni doprowadzili do rozbiorów Polski , włączam telewizor -słucham, patrzę i wszystko staje się jasne”.

Janko Muzykant

Do rozbiorów i rabunku Polaków doprowadzają oni – czarnogłowi killuminaci i masoni okresowo cyklicznie !!! PLAN DZIAŁANIA jest dziecinnie prosty i oczywisty – NAPAŚĆ, ROZBROIĆ, OGŁUPIĆ I ZŁUPIĆ NA MAKSA !!! Robią to poprzez ogłupiającą edukację, dezinformację, propagandę, uśpienie i ogłupianie ludzi !!! Ludzie śpią w matrixie a ci macherzy robią swoją robotę !! Ogromną pracę wykonują tu nie tylko agenci systemu zwani przez zmylenie “nauczycielami”, ale też telewizja tuba propagandy matrixa i czerwono i czarnogłowych złodziei i bandziorów – zresztą w tej telewizji też sami agenci siedzą i dezinformują zamiast informować, usypiają czujność i wprowadzają Naród Polski w błąd !!!

Janko Muzykant

Robią to poprzez ogłupiającą edukację, dezinformację, propagandę, uśpienie czujności i ogłupianie ludzi chemią – fluorem, aluminium (glinem), rtęcią, chemtrails, opryski chemiczne, modyfikowaną żywnością (GMO), a nade wszystko te bandyckie śmiercionośne trujące szczepienia / szczepionki !!!!!!

Basta & Czapa

Ruszyła już wojna palestyńsko – żydowska, jeszcze ospale, ale niedługo nabierze rozpędu, tylko pejsy przygotują sobie bezpieczne miejsce (polin) na czas wielkiej rozpierduchy. Starszyzna ciśnie młodych i toczy piane krzycząc, że świątynie czas już odbudować, na przyjście Mesjasza przygotować, który notabene według ich mniemania narodził się w lipcu bieżącego roku. Żydzi i tak odbiorą co swoje, nie patrząc na konsekwencje, które mogą niestety zapoczątkować najgorszą z wojen – religijną. To zawzięte i uparte Judaszowe plemię jest perfekcyjne chytre i zawzięcie skuteczne, do tego ślepo dążące do celu, który musi się wypełnić bo tak im obiecał Bóg. Chyba gorzej trafić nie mogliśmy,

Mariusz Werynski

Janko Muzykant jakby Polacy szanowali się miedzy sobą to Polska byłaby wielka, a my się gryziemy jak wściekle psy,  to mamy co mamy, nic lepszego nas nie czeka wiec jutro na 7 do roboty i zapieprzać za najniższą krajową

Hedwiga Henriksen

KUZWA JANKO MUZYKANIE ALE MI DALES KROTKA HISTORIE W 4 MINUT ,,,B,B SIE CIESZE ,,BO JESTE NA OBCZYZNIE 30 LAT ,,no i tak troch nie interesowałam się polityka ,-dzieci były na 1 planie ,,,ale to co słyszę -opisujesz że to prawda ,,,myślę że Polacy musza się obudzić  ,,,a może już za późno,, jest mi bardzo smutno i często płacze ,,ze moja Polska ginie ,,że jej właściwie już nie ma ,,uff ,aten pseldo ,duda , jak mówi polin ,to mnie trzęsie wewnątrz ,,BYM MU NAPLULA W TEN TLUSTY PYSK ,,JA …JAKI FALSZ I OBLUDA JET W JEGO GEBIE ,,,UFF,ZYGAC MI SIE CHCE…POZDRAWIAM ,,JANKA MUZYKANTA,, to była lektura w szkole hehee,,

joe coralgol

O haarp w Polsce jeszcze nie słyszałem. Czego jeszcze nie wiem? Eter nadawaj częściej. Pozdrawiam

Energy Rescue

Hejka Eter! Te instalacje Haarp już są!. Tak jak pokazałeś jedna jest w Bałdach, druga taka sama jest już w Borówcu k/Poznania, koło Krakowa i Warszawie (stacja szyfrująca). Działanie tych anten już widzieliśmy w zeszłym roku okolice Poznania, Gniezna i Wrześni. Całe połacie lasów zniszczyli m.in. strzelnica w Podstolicach k/ Wrześni została wtedy zniszczona z wałami ochronnymi łącznie. Od zeszłego roku Haarp działa na pełen gwizdek, czego już nie raz mieliśmy się okazję przekonać. Główne centrum Haarp w Europie jest w Holandii, a każdy zorientowany w temacie wie,  kto ma swoją siedzibę w Holandii. Pozdrawiam Świadomych!

Rupsi DingDong

Energy Rescue: Te instalacje HAARP są zamaskowane jako awaryjne pole grawitacyjne ziemi, a różnią się one od masztów komunikacji komórkowej przez bardziej symetryczny i taki dziwny (inny niż zwykle maszty telefonii kom.) kształt. Warszawa należy do minimum 10 miast świata, gdzie od wielu lat (jeszcze za PO) przeprowadzane są eksperymenty na mieszkańcach w celu modulowania ich myślenia. Sygnały wysyłane są w nocy co 4 godziny, a w dzień co 2 godziny.

Energy Rescue

@Rupsi DingDong Też ale np. w Borówcu i Bałdach to niby służy do badania kosmosu.

Mk406 Mk406

Wszyscy na wysokich stanowiskach to iluminaci, a goję , które boją się bidy i utraty majątku , swego życia, pozycji w hierarchii sprzedadzą się za srebrniki kosztem czyjegoś życia.

Tyja J

Dobrze powiedziane. Wcale nie jesteśmy lepsi od nich. Nie mamy tylko możliwości. Trzeba stawiać kroki z Bogiem. W pełnej świadomości i miłości. Tak ogólnie.

Tomek Łasa

Brawo ETER budzimy społeczeństwo POLAKÓW…….. działaj …………

lord piap

Proponuje niszczyć te nadajniki które są rozmieszczone w terenie ,a używanie komórek ograniczyć do niezbędnego minimum Śmierć iluminatom i ich poplecznikom

Kamil Kamill

Już za chwile 5G i antenka co sto metrów. To dopiero będzie smażyć mózgi. Zaczynam wierzyć w depopulacje.

Mati Kuszyk

Wiesz masz rację, natomiast ja zacząłem od nawrócenia się wobec Boga, myślę że ten świat jest już przegrany, nie mamy jak walczyć z tą depopulacja, najważniejsze to oczyścić swoje duszę, bo życie tu na ziemii jest tylko przejściowe. Masoni wiedzą że są ludzie wierzący i jedyny argument czemu tak robią jest taki by ludzie umierali w męczarniach a na to wszystko by obwiniali za to wszystko samego Boga od rozgoryczonych bliskich chorych po samego chorego.

Mariett Lotka

Ludziska pobudka śmierć idzie po cichu

Pan Bułka

Czy taki orgonit kiedyś trzeba “rozładować” z tego promieniowania?

lord piap

PS czas najwyższy zmienić rządy w Polsce ,a jest ku temu okazja.  Jak tego nie zrobimy to ta banda morderców wykończy nasz naród.  Musimy się zjednoczyć i raz na zawsze skończyć z bandyckimi rządami i rozliczyć za zbrodnie , nie może być litości dla tej hołoty Polacy do wyborów pokażmy nasza sile w jedności bo rozbici i skłóceni polegniemy i pies z kulawa noga nie zainteresuje się nami

John Common

https://www.youtube.com/watch?v=YJT4lm3H1Z0&t=2404s przesłuchać uważnie bez bias wszystkich odcinków i dyskutować o tym z kolegami. https://europathelastbattle.wordpress.com/watch/ obejrzeć wszystkie odcinki, zapisać  je i może ktoś da polskie napisy; http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=85432 i o tym cały czas trzeba mowic. Lord, mówisz z wielkim sensem. Obejrzyj podane materiały, i też powiedz jak chcesz wykonać to co proponujesz. Ja mam już pewne materiały,  aby to urzeczywistnić co mówisz. Ale nie ma na razie człowieka,  który by podał kontakt, aby omówić, dopracować, przedyskutować. Weź paru kolegów i koleżanek, bo coraz więcej kobiet mówi bardziej sensownie niż wielu chłopów i dyskutujmy, opracowujmy. Ja mam opracowany szkielet nowego systemu, do którego trzeba dopasować naszą konstytucje, nowe prawo itd. To wszystko musi być takie,  że jeśli ja/my to zaproponujemy to reszta narodu powinna to tak przyjąć jak ty byś to przyjął, gdyby kto inny ci zaproponował m.in.  zerwać wszystkie umowy międzynarodowe = żydowskie; wszystkie immunitety (zobacz; sędzia cię sadzi o to, że twoje postepowanie było nieprawne, nieodpowiedzialne, a sam sędzia nie bierze odpowiedzialności za swoje decyzje. Wariactwo i bezprawie). I tez jak odkryjesz po odsłuchaniu materiału, ze problemem jest nasza marksistowska demokracja (malarz to dawno odkrył), a my potrzebujemy monarchię prezydencką i wtedy będzie wiadomo kto za to odpowiada. O szczegółach gdy znajdą się chętni i poważni. Na koniec; lud ma rządzić ale jest za głupi aby rządzić. To rozwiązałem, i jest to najlepsze rozwiązanie do czasu, gdy ktoś wymyśli lepsze. My tłum wybieramy spośród siebie mądrego, uczciwego, zaufanego starostę np. 1/10 000, a też wybieramy wojewodę. I my mamy prawo, jeśli wielu nas się zbierze, odwołać ich lub zawetować. I my im dajemy wynagrodzenie lub inaczej mówiąc możemy się nie zgodzić że zasługują na tyle, lub zasługują. Tyle mądrości mamy. Poza tym oni wybierają prezydenta a prezydent robi rząd,  jak mu się podoba. I nasi reprezentanci maja prawo zawetować prezydenta jeśli jest ich odpowiednia liczba, albo go odwołać a też i my pośrednio możemy zawetować lub odwołać prezydenta. Tylko to musi być na 100% ustanowione,  aby to pracowało i nie mogło nawalić. Prezydent jest naszym jakby ogrodnikiem, przez nas zatrudniony na kontrakt (konstytucja), i my ustalamy warunki pracy i place. On nam też może, to czy tamto, ale nie może nami rządzi, ale dla nas pracować, czyli chronić naszych praw, ziemi, bezpieczeństwa itd. No musi się zebrać grupka i dopracować to. Kto podaje kontakt i organizuje grupkę. Każdy z każda umiejętnością się przyda.

Chłopak z Ferajny

Jak rozmawiam przez telefon staram się rozmawiać, przez słuchawki jak jest tylko to możliwe, kiedyś telefon trzymałem w kieszeni spodni, a na tą chwilę trzymam telefon w torbie którą przekladam przez ramię.

Energy Rescue

Plus dla Ciebie! Więcej Świadomych! Ale to nie wszystko! Pozdrawiam!

Siestrzewit No Longer Slaves

Za czyje pieniądze powstają takie obiekty??

nutaws

Za syjonistyczne.

Test Test

Za nasze, podatników.

Chris Kros

CALE TE DIABELNE USTROJSTWO POWINNINSY SAMI Z TYM ZROBIC PORZADEK. ZMOBILIZOWAC SIE I ISC ROZKURWIC TO WSZYSTKO W JEDEN MAK. ILLUMINACI TEZ W PYSK DOSTANA ZA SWOJE ZBRODNIE TO CO SIE DZIEJE U NAS I NA SWIECE. JUZ NIEDLUGO JESLI NIE ZAPRZESTANA MORDU NA WSZYSTKICH NARODACH. NAS JEST O WIELE WIECEJ OD TEJ GARSTKI TCHORZY CELEBRYTOW I PODOBNYCH PADLINOZERCOW. WSZYSCY W PIZDE POWINNI DOSTAC TO ODRAZU POKOCHALI BY SPOLECZENSTWA A NIE ROBIA TO Z NASZYMI PLECAMI JAK OSTATNI TCHORZE.

Lenia Ni

Wykorzystamy naszą znajomości w nauce, religii i technologii w przebiegły sposób, taki aby oni nigdy nie zobaczyli, co się dzieje, w świecie, w którym mają okazję bić ich liche serduszka. Będziemy używać miękkich metali, przyspieszaczy starzenia i środków uspokajających w żywności i wodzie, jak również w powietrzu. Zostaną pochłonięci przez trucizny, odpowiednio dobrane metale spowodują, że stracą rozum. Orzysięgniemy znaleźć lekarstwo w spektrum naszych dziedzin, lecz będziemy karmić ich jeszcze silniejszą trucizną. Trucizny zostaną wchłonięte przez skórę i usta, zniszczą ich umysły i układy rozrodcze. Z tego wszystkiego, ich dzieci urodzą się martwe, zdeformowane, głupie lup oszalałe, a my beznamiętnie ukryjemy te statystyczne dane . Trucizny będą ukryte we wszystkim, co ich otacza, w tym, co piją, jedzą, oglądają, oddychają i noszą. Musimy być pomysłowi w rozdawaniu trucizn, musimy patrzeć daleko. Nauczymy ich, że trucizny są dobre, skojarzymy je z zabawnymi obrazami i tonami muzycznymi. Celebryci pomogą. Zmobilizujemy ich do wepchnięcia naszych trucizn mentalnym sierotom, których wyrzekł się ich własny rozsądek i rozum. Zobaczą nasze produkty używane w filmie, zapragną ich i przyzwyczajają się do nich, ale nigdy nie poznają ich prawdziwego efektu. Kiedy rodzą, wstrzykniemy trucizny do krwi ich dzieci i przekonamy ich głupie matki, że to dla dobra robota, że tak trzeba bo tak każe nauka, ale tak każe prawo, które jest pisane pod nasze dyktando, nauka nie na z tym nic wspólnego, ale jest zastraszona – siedzi w kącie, do którego ją posłaliśmy i strasznie się wstydu swojej emocjonalnej postawy gówniaża, szczyla i naiwnego studenta, który wierzy, że da się odkryć i wprowadzić, w kontrolowany przez nas, nasze pieniądze i naszą wolę świat. Zaczniemy od początku, kiedy ich umysły będą młode, zwrócimy się do ich dzieci z tym, co dzieci kochają najbardziej, słodkie rzeczy. Kiedy ich zęby się rozpadną, napełnimy je metalami, które zabiją ich umysł i ukradną ich przyszłość. Kiedy wpłynie to na ich zdolność uczenia się, stworzymy lekarstwo, które uczyni je bardziej chorymi i spowoduje inne choroby, dla których stworzymy jeszcze więcej zatruwających lekarstw. Uczynimy ich potulnymi i słabymi przed naszą mocą i wpływami.. Będą rosnąć w depresji, powolne i otyłe, a kiedy przyjdą do nas po pomoc, damy im więcej trucizny. Skoncentrujemy ich uwagę na papierowych pieniądzach, to pozwoli im usprawiedliwiać swoje złe uczynki, egoizm i drobne słabości, które dokarmiane pieniędzmi wyrosną do nielogicznych rozmiarów i porzrą resztki ich umysłów i wewnętrzne JA. Będziemy rozpraszać ich przez rozpustę, zewnętrzne przyjemności i gry, aby nigdy się nie zjednoczyły, ani z innym “gównem” swego pokroju ani z własnym bogiem wszystkiego. Ich umysły będą należeć do nas i zrobią, co mówimy. Jeśli nie to nauka znajdzie nam to rozwiązanie i zamienimy ich w bezmózgiego Zombie, który jest tylko śmieciem dawnej potęgi, nie potrafi kontrolować ani umysłu, ma tylko wszczepione instynkty i to tylko te podstawowe – jedz albo umieraj. . Ustanowimy ich rządy i stworzymy w tych samych przeciwieństwa. Będziemy właścicielem obu stron sporu. Zawsze będziemy ukrywać nasz cel, ale ciągle będziemy realizować nasz plan. Wykonają dla nas robotę i będziemy prosperować z ich trudów. Nasze rodziny nigdy nie będą mieszały się z ich rodzinami. Nasza krew musi być zawsze czysta, brzydzi się wami. Sprawimy, że będą się nawzajem zabijać, kiedy nam to odpowiada. Będziemy trzymać ich w izolacji od jedności przez dogmat i religię. Będziemy kontrolować wszystkie aspekty ich życia i mówić im, co myśleć i jak reagować na ból, szczęście, ekscytacje, kochanie. Poprowadzimy ich uprzejmie i delikatnie pozwalając im myśleć, że sami myślą i prowadzą. Będziemy wywoływać niechęć między nimi poprzez nasze frakcje. Kiedy zaświeci wśród nich światło, zgasimy je przez ośmieszenie lub śmierć, w zależności od tego, która z nich będzie dla nas najbardziej odpowiednia. Sprawimy, że rozerwą sobie serca i zabiją własne fragment “List Antychrysta”

Darek Kapusta

Eter takie mieszkania można sprzedać kilka razy .Ludzie tam pożyją z 10 lat i następni. Tak jak już pisałem i jeszcze linia wysokiego napięcia obok budynków, bardzo zdrowe miejsce. Zawsze mnie to interesowali czy Ci ludzie którzy nas opryskują i montuja te nadajniki są inaczej zbudowani niż my? A może wiedzą jak się przed tym bronić? Przecież to działa też na nich i ich rodziny

Eter TV

Jak widzisz są proste sposoby na ochronę. W tym troszkę droższe. Czyli ekranowanie mieszkanie siatkami czy specjalnymi farbami. Myślę że oni to robią. My natomiast żyjemy dalej w śnie…

Darek Kapusta

@Eter TV Tak ale przecież muszą wychodzić na ulicę iść coś załatwić, zostawić dzieci w szkole. Pozdrawiam.

Elena Brzostowska

Darek Kapusta  szkoła jest prywatna a cichcem może nakładają na siebie jakieś coś albo coś noszą oni wiedzą więcej jak my niestety

Eter TV

tak ale pamiętaj, że ci co opryskują to nie Polacy. Do tego wisi im to…. bo zawsze wybiorą świnie co dla kasy zabije bez mrugnięcia okiem.

Energy Rescue

@Eter TV Nazywam ich hybrydami, które nie mają kręgosłupa moralnego, którymi łatwo się steruje i które za kasę bez mrugnięcia okiem się sprzedają. Pozdrawiam!

Rolek n Bolek

Eter tv a czy słyszałeś coś na temat tego jak oddziaływuje kolor budynku po renowacji, bo czytałam takie info, ale autor za bardzo się szczegółowo nie rozwinął niestety tak apropos tych farb . w sensie , że poza estetycznym ma ukrytą ciemną stronę mocy 😉

TorcidaPrzyszowice

oni nie spotykają się z szarakami nawet śluby biorą między sobą

marcinjaroszpl

Witaj Eter jak będziesz miał możliwość to mógłbyś zmierzyć jak promieniuje słuchawka bluetooth???

Elzbieta Prazmo

Oglądam ten film już drugi raz i po raz drugi włosy mi stają na głowie. A te plakaty bym podsumowała, że dają nam prztyczka w noc.

neo

Eter Gratuluję – Twoje filmy z ostatnich 6 miesięcy są “Bardzo, bardzo dobre….Ustaliłeś swój styl i tematykę i przekazujesz bardzo cenne informacje. Dziękuję. Będę wspierał Cię na moim kanale. Pozdrawiam neo

Eter TV

Hej Neo. No wiesz staram się pokazać każdemu kto nawet nie jest w temacie okultyzmu czy teorii spiskowych że coś się dzieje nad naszymi głowami. Spokojnie ty też przewidziałeś upadek nie jednego króla-hahah ( nie będę mówił o kim mowa-haha)

Marlena

Eterze. Trzymajmy się jednak razem 🙂 Król swoje robi i budzi ludzi. A to, ze radykalny jest. Taki ma styl. I na takim etapie jest… 🙂 Ma 60 lat i przebiega po 80 km. czyli cos jest w tym co mówi i jak żyje 🙂 Trzymajmy się razem i nie kłóćmy się 🙂 Te kłótnie to strata energii a o to chodzi ciemnej stronie i czarnogłowym. Pozdrawiam Cię

Eter TV

Odpowiedz dla  Marlena : Ale co to za kłótnia. No sorry Marlenka ale że nosisz spodnie jesteś nierządnica- ahhaha. Pierwsza pójdziesz na stos u króla. Więc przykro mi ale nie będę bronił “praw sekty muzułmańskiej” w Słowiańskim wydaniu oczywiście. I każdy kto podnosi swoje chore wizje na kobiety ( energię żeńską ) dostanie u mnie “film w nagrodę”.

Paweł Mendrek

Eter Ty Wolna Energio Sławiańska Dzięki!

Eryk Dzimidowicz

Och, jak oni o Nas dbają, jak się troszczą, schładzają klimat, żebyśmy się za mocno nie pocili, bo się odwodnimy. HAARP to manipulacja pogodą i nie wierzcie w to, że wszelkie tzw. anomalia pogodowe takie jak wichury, huragany, potopy, trąby powietrzne i inne **uje muje dzikie węże pochodzą od Natury, to wierutne kłamstwo.

Tom Sawyer

Dzień dobry. Po-Lac(h)y. Ale czy odległość tez wpływa na odczyt??? BRAVVO!!! !!! !!! NIESAMOWITE!!! !!! !!! DZIEKUJEMY- natychmiast rozsyłam. Logiki uczyć w szkołach jak przed 2 wj. sw. Pozdrawiam i wszystkim szczęścia. Ps ( SYRIUSZ PL – na you tube. Głosowac na Potockiego i demokracje bezpośrednia , Profesor Grzybowski My na ziemiach Polski 10700 lat- 5 lat badan studiow genetycznych- na you tube, Zakazana Archeologia i Zakazana Historia, TESLI darmowa energia i antygrawitacja, Czarnogłowi na you tube, Projekt UJAWNIENIE na you tube, Zderzak Łagiewki na you tube, Tajny program kosmiczny na you tube. )

Andrzej Szymanski

Dlaczego ONI podmieniają polskie dzieci w szpitalach? http://porozmawiajmy.tv/dlaczego-oni-podmieniaja-polskie-dzieci-w-szpitalach-ewa-wozniak/

Turniok

!!!! TOP Dzięki za to co robisz!

Eter TV

Wolałbym to zrobić lepiej pod względem technicznym, ale co zrobić. Chiński mikrofon na odległość. Kamerzysta to mój znajomy poproszony pierwszy raz o kamerowanie -ahha. Budżet filmu 0 zł. Ale liczy się przekaz.

Marlena

Eter TV  liczy się to, że są tacy ludzie jak Ty : pozdrawiam :)))

Grzegorz Kozłowski

Chłopie w gniazdku masz włączone 2 zasilacze IMPULSOWE i stąd te zakłócenia, i sianie fal radiowych,.

MientosPL

Dlatego lepiej mieszkać na wsi

Test Test

Lepiej, ale na wieś też przyjdą.

MientosPL

@Test Test Ta jak już po kolei ogarną wszystkie miasta to się zabiorą za wsie. Możliwe że już wszystkie miasta są napromieniowane. Smutne czasy

Energy Rescue

@MientosPL Są tereny w Polsce na których geologicznie nic nie postawią bo teren na to nie pozwala. Pozdrawiam!

MientosPL

@Energy Rescue Ja w przyszłości w takim miejscu postawię dom. Pozdrawiam

Gosia Gosiunia

@Energy Rescue nieprawda. Posłuchaj więcej za dowiesz się, że nawet dżungli lasów tropikalnych to nie minie. Nie ma mocnych. W Gliwicach jako pierwsze w Polsce właśnie maja się rozpocząć stawianie G5 posłuchaj. Bedzie to pierwsza próba w Polsce

Energy Rescue

@Gosia Gosiunia O Gliwicach wiem , moja znajoma szykuje stamtąd ewakuację. Pozdrawiam!

Dolores Bitner

Już są na wsiach

Rolek n Bolek

ja nie wiem , że nikt tej wieżyczki nie przewróci nocą…

Dasha

tak, Warszawa , a ostatnio nawet Gdynia strasznie się ;wydrzewiła:

picksensd

Dasha Wodzisław Śląski tak samo

Monika Romanek

Zainteresujcie się programme lofar. W Polsce mamy już 3 miejsca. Nie ma jednak wzmianki skąd pochodzą pieniądze na budowę. W Irlandii NP.sa podane dane. Pamiętacie jak Szyszko chciał budować osiedla koło lasu? Na pewno nie DLA Polaków

Partyzant PL

Mały żyd z satanistycznej sekty “Chabad Lubawicz” na filmie wykonuję gesty satanistyczne. https://www.youtube.com/watch?v=rMFve5TzU2U&t=9s

Another Soul of Nature

1:15 te anteny są wszędzie. Są obok mojej szkoły,trochę dalej mojego mieszkania (na szczęście) i w cholerę ich widzę w mieście. Naprawdę,a mama mówi,że to “Internet ma przynosić” czy coś Ale to jest straszne,naprawdę

Mirosław T

Tramp na forum ONZ pokazał 3 szóstki ! Chwalił nasz kraj robiąc ten symbol ,może przypadek ?

Test Test

Na Świecie nie ma przypadków.

Eter TV

Och polityka…. . Na pewno zrobię o tym odcinek.

Mk406 Mk406

Pasozydy trzymają nas w garści do puki się nie obudzą wszyscy lechici.

Marcin Marcin

Obnażanie Matrixa – Cisza przed burzą – MOCNE https://youtu.be/Y5aSeAndBy4

Crescit Sub Pondere Virtus

Robisz Eter dobra robotę, Twoje filmy są rzeczowe i jak dla mnie zrozumiale, ale mogą robić wrażenie, że robi je człowiek z jakąś obsesją,  głównie chodzi o ten plakat na przystanku. Jest to ewidentny gest illuminati i ten kto coś wie ten temat całkowicie, to zrozumie natomiast internet w większości obsiaduje tzw. motłoch który nie ma o niczym zielonego pojęcia, a jedyne co umie to obsrywać i opluwać, hejtować, trollować itd. To o czym mówisz to jeden z elementów programu masowej depopulacji ludności na świecie, który już dość dawno temu iluminaci uruchomili. Powinno się tez pamiętać, że wszystko co wiemy na ich temat i na temat ich planów to tzw. celowe i kontrolowane przez nich wycieki, bo nawet tzw. byli iluminaci którzy sypię i puszczają farbę to fałszywki. Pozdrawiam.

Jan Raczyń

Crescit Sub Pondere Virtus może celowo dają ludziom poznać wycieki żeby : zwykły człowiek wpadał w panikę, obsesję i jeszcze bardziej się martwił, wkurzał, denerwował, frustrował i stresował – a wiadomo że te negatywne emocje RÓWNIEŻ negatywnie wpływają na nasze zdrowie.

Iris

To wszystko ma na celu przygotowanie populacji ludzkiej do zrobotyzowania, wycięcia wolnej woli i uczynienie z nas mechanicznych , uległych zewnętrznemu sterowaniu zombie, przez kompatybilne nano-procesory w nas zainstalowane przez szczepionki, żywność GMO, chemitrails, haarp, 5G. Pozbawić nas – muszę powiedzieć patetycznie, żeby było prosto i krótko – naszej wewnętrznej, świetlistej siły, którą mamy w sobie przyniesioną tu ze Źródła. Niestety ci, którzy tym sterują nie są ze Żródła. Maja technologię, ale nie mają 12 nitek DNA jak my. (Taką mamy potencję) Oni kończą max na 11. Religie, wszystkie, niestety to także ich narzędzie, ponieważ zaspokajają potrzebę wiary,  ale przez” mea culpa” i podawanie fałszywych reguł, odgradzają nas od Źródła i demolują nasze Dusze.

Matrix 2015

Nie mają najmniejszej szansy by zniszczyć ludzkość, ludzie budzą się, następuje skok świadomości, dlatego Jesteśmy przyciśnięci do muru przez rzeczy zatruwające nasze ciała i ducha bo oni wiedzą że są bezsilni, to tylko pozór, by choć o chwilę opóźnić skok świadomości, oni już przegrali i w tym świecie się już nie podniosą. Szkoda czasu i Energii by skupiać na nich uwagę, Żyjcie tak jak byście chcieli żyć, a nie tak jak ktoś wam każe! Namaste

Zdzisław Dyrman, Gastarbeiter

Jak największy kontakt z Naturą, PrzyRODa nas obroni…

Marcin Marcin

Depopulacja ludzi trwa nadal i w dodatku przyspiesza, a tv i radio zabawia nieświadomych ludzi… . Eter TV Sugeruje wrzucać swoje filmy wideo do vimeo.com cda.pl i w ten sposób zabezpieczyć przed ewentualnym usunięciem kanału z YouTube. Proszę o link w stopce pokaż więcej lub w pierwszym przypiętym komentarzu – do kanału na cda.pl lub vimeo.com . Pozdrawiam 💖.

R Anonim

http://forum.gazeta.pl/forum/w,72,89656501,89656501,Bojkot_Izraela_i_jego_produktow_Lista_.html ❗ 🇵🇱♥

Excalibur S.

https://allegro.pl/chembuster-mini-orgonit-ametyst-i7280357543.html

prawda was wyzwoli

Ludzie to debile, sami pchają się do miast.

Energy Rescue

Nie nazywaj tak biednych ludzi którzy są nieświadomi, dlatego trzeba wszędzie informować. Ciesz się że jesteś wśród świadomych, ale trzeba na to patrzeć przez pryzmat systemu który zniewala ludzkość, wtedy zrozumiesz, że nie wszyscy są tak silni jak ty i że trzeba ludziom pomagać. Pozdrawiam!

mario977pl

Ludzie to arcy-debile, na każdym kroku potykam się o debili. Z marazmu i otępienia można się wyrwać  jedynie samemu. Informowanie nic nie daje a wręcz przeciwnie, tracisz nerwy i czas.

mario977pl

Natrafić dziś na stosowna informacje to nie jest żadna sztuka, sztuka jest ja poprawnie zweryfikować.

mario977pl

Chodziło mi bardziej o “informowanie na sile” wbrew czyjejś woli.

Fox Mulder

Uwielbiam tych randomowych gostków za ekranem komputera dla których wszyscy to debile a oni tacy świadomi i oświeceni. Tylko szkoda, ze tego oświecenia nie widać po ich dokonaniach w życiu.

Killer_of_Metals

Witaj Eter, świetny materiał, pokazałem to mojej rodzinie i wreszcie coś załapali. Chce Ci podziękować za kawał naprawdę dobrej roboty, ale chciałbym Cię prosić o test z użyciem siatki miedzianej, ponieważ chciałbym wiedzieć w jakim stopniu ona powstrzymuje to promieniowanie elektromagnetyczne. Z góry Dzięki. Pozdrawiam

Eter TV

Pewnie zaraz ruszą rozmowy na temat orgonitów i ich producentów. Do urządzenia jak widzisz ma piramidę na logo producenta. Nigdy ci nie pokaże ponad normę. Produkcja US. Tak je skalibrowali “fachowo” skończy się skala.

bert bouw

Sigismund Dijkstra na kanale ELEKTROMAGNETYCZNY SWIAT NOWOTWOROW jest odcinek jakie urządzenia pomiarowe są dobre ?pozdrawiam

Alina Kostrzycka

Wyszukaj sobie w google Piotr Pytlowany Esteros- orgonity. Ja całą rodzinę zaopatrzyłam w małe orgonity. Zbieram teraz na taką dużą za 1000 zł ma zasięg 50 m więc moi sąsiedzi nawet nie będą wiedzieli że są chronieni 🙂 Dobrze jest pomagać nie oczekując nic w zamian. Pozdrawiam

Waldemar Ożóg

20 gram askorbinianu sodu + 1 łyżka oleju kokosowego + 1 litr wody z filtra osmotycznego o temp ok 35st . Wszystko w blender na 10 sekund i wypijamy całość ( w 2 godz wyleci z ciebie fluor, brom, chlor, pleśń, konserwanty, wypełniacze, śluz, mikroczipy z jedzenia, poprawi się utlenienie krwi, cheć do życia). Sprawdziłem to na sobie z 15 razy i działa zawsze, po tej kuracji co dziennie pół łyżeczki askorbinianu do kawy codziennie . Sprawdź na sobie i podaj dalej . Ps. Askorbinian sodu to wersja witaminy C tyle że o ph6,8 ( czyli tyle ile powinno być w jelitach).

Eter TV

Jak widać wiara pokrywa się w wynikami. Na pewno je blokuje. Emf meter model TF2 RF Mode covers 20 MHz – 6 GHz with range of 0.001 – 19.999 milliwatts per square meter (mW/m2

Eter TV

Sprawdzałem to też na odległość. Orgonit był na Wi-Fi ja daleko i urządzenie blisko orgonita i kasowało promieniowanie

Jolanta Jolanta

Wielkie brawa dla Etera ludzie zastanówcie się ile pracy on wkłada, żeby wam objaśnia dlaczego dzieci i dorośli umierają zobaczcie, jak aktorzy we Wrocławiu chorują, co wam wspaniały człowiek jak Eter mówi i pokazuje szacun dla niego ja i mój syn już od dawna wiedziałam że są iluminati ale się byliśmy. Miłego dnia życzę? ♥♥♥♥

Adam Adam

Nie ma to jak 14,021 (czternaście i 21 tysięcznych) interpretować jako 14 tysięcy dwadzieścia jeden. To celowy trolling? Czy choroba psychiczna? Czy niewiedza? To jest elementarny brak umiejętności odczytu… Żadne orgonity nie są potrzebne, poza tym, normalne, że jeśli postawimy kawałek blachy na drodze takiej fali to ona przez nią nie przejdzie…tak samo lustro wody… Poza tym energia fali maleje wraz z kwadratem odległości od źródła przeskalowana przez pewna stala oczywiscie…Ale to z kolei trzeba by trochę matematyki i fizyki, żeby wiedzieć, że fala rozchodzi się po sferze….i wiedziec jak ma się pole sfery do promienia (odleglosci)…

Eter TV

Oj Adam Adam .Przecież mówię że pomiary robię pod telefon komórkowy który dzwoni. Ale pisz dalej Jeżeli to ci daje ulgę, że jak dasz po przecinku to ci mniej szkodz -haha. https://www.youtube.com/watch?v=XIHqFW7icVI&t=1491s Film robiony jest dla zwykłych ludzi. Czyli 1,4554 to wychodzi pomiarowo 1,4 według normy PL. Ale jak weźmiesz inny przelicznik to ci wyjdzie jeszcze fajniej na cyferkach. CZY TO COŚ ZMIENIA ??? NIE !!! bo szkodzi tak samo. Tak zaraz powiesz na końcu swojej wypowiedzi że wszystko jest ok. to dlaczego nie idziesz sobie zamieszkać pod anteną? Jak to taki zdrowie

Adam Adam

Ja nie rozumiem, zamiast przyznać się do błędu, to dalej robisz z siebie głupka….odczytujesz niecałe 2 mV/m^2, a krzyczysz ze jest ponad 14000 mV/m^2….nie rozumiesz tego? Jakie znowu mam brać przeliczniki? Hm? A pod anteną nie zamieszkam – bo zimno i wieje…

Eter TV

@Adam Adam: jaki błąd pokazuje licznik w pomiarach przy telefonie i taki sam pokazuje go w terenie przy pomiarach. Czy daję inny przeliczniki- NIE ? czy dwa pomiary są fałszowane- NIE ? Gdzie fałszuje ? NO NIGDZIE JEST TAKI SAM !!! Tak pokazuje 2,5 i 20 i powyżej. Dobrze jak to nie szkodzi dam ci do głowy 50 telefonów co mają 2-3 mv/m2 i zrobię na tobie test przy kamerach. Nawet dam ci jeden telefon na 24 godziny non stop. Przecież to nie szkodzi? jak mówisz i wszystko jest ok. Zrobie na tobie badania zgodnie z PL norma.

Adam Adam

3:08 “czyli mamy okolo 3 tysięcy” w rzeczywistosci tam są 3 mW/m^2 czyli 1000x mniej. Specjalnie napisałem mV – milivolty a nie mW – mili Waty, żeby sprawdzić czy wiesz o czym mowa, piszesz milivolty – ok – czyli nie wiesz. Teraz tak…ustawiasz skalę do 15 mW/m^2 i dziwisz się że ją przekracza….(podpowiem, jeżeli cos przekracza na tej skali 15 mW/m^2 to miernik wyjedzie poza zakres i nic ci nie powie)…. Albo jestes ślepy i nie widzisz kropki albo jestes trollem i celowo siejesz zamieszanie albo jesteś idiotą….który mysli ze jest wielkim ekspertem

Bogusław Audiofil

Bez nerwów Adam spróbuje to rozjaśnić Miernik Etera pokazuje faktycznie w miliwatach na m2 do jego tysięcznej części czyli 0.001 ale dzięki temu możemy od razu zobaczyć wynik w mikrowatach gdyż jeden miliwat to 1000 mikrowatów czyli pomiar 10.000 to 10 000 mikrowatów Wszystkie normy podawane są w mikrowatach! Polska zawyżona norma ma 100 000 mikrowatów na m2 ale już np. 1000 jest dla człowieka bardzo szkodliwe. Poniżej podaje link gdzie w filmie podane są wartości i ich wpływ na organizm w mikrowatach https://www.youtube.com/watch?v=2AC4cdwApeY od 8.22 min filmu

Bogusław Audiofil

Widzisz Adam jednak jesteś tutaj po to żeby trolować a nie coś wynieść pożytecznego . Pewnie masz w tym jakiś interes. Pokazał Ci Eter że w plenerze stacje bazowe wywołują pole elektromagnetyczne w promieniu setek metrów o mocy przekraczającej 2000 mikrowat na m2 i to w miejscu o zgrozo gdzie jest przedszkole i są budowane nowe osiedla mieszkaniowe. To zbrodnia którą ty oczywiście kłamliwie bagatelizujesz dla jakiejś kasy. chcesz innych źródeł na ten temat? to proszę. . 1. http://ellison.pl/ukrywana-prawda-o-s... 2. http://zdrowie.familie.pl/artykul/Naj... 3. http://www.fakt.pl/kobieta/dzieci/wi-... 4. http://dziejesienapodkarpaciu.pl/wi-f... 5. http://gazetaweb.pl/2018/03/09/nowocz... 6. https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/31... 7. http://biotalerz.pl/dr-jerzy-jaskowsk... 8. https://oczymlekarze.pl/profilaktyka-... 9. https://pl.geovital.com/research/ 10. https://swiatmatematyki.pl/tk.pdf

Karolina Pepel

Nasuwa mi sie jedno pytanie: skoro iluminaci mają taką kontrolę nad światem to jak to sie dzieje że nie mają wpływu na to co się sprzedaje przeciwko nim np. Orgonity.

Eter TV

Bo orgonity możesz sobie zrobić nawet sam. Troszkę wirków , kryształów i do boju.

Marlena

Bo Illuminati wciąż NIE MAJA pełnej kontroli :)) oni TYLKO próbują ja mieć… Wygrywają świadomi. TYLKO świadomi – przeżyją.

STOP2NWO

@Gosia Gosiunia witaj Gosia, od kiedy jestem świadomy co się świeci działam na swoją “mikro skalę” i udzielam ludziom informacji o tym co się szykuje. Wczoraj się mogli nabijać z tego co mówiłem, ale jak to z TV słyszą 2-3 lata później to pytają skąd wiedziałem?! Zaczyna się rozmowa. Każdemu świadomego to proponuje, aby powoli przenikać z wiedzą i budził ciekawość innych. Nie tylko w necie, ale właśnie w życiu realnym. Nie choruje i to też budzi ciekawość otoczenia, kolejna rozmowa rozpoczęta… są dalsze plany, ale to już początek roku 2019 będzie 🙂 Będzie dobrze, dobro człowieka zwycięży. Pozdrawiam

Energy Rescue

Dla wszystkich… Używajcie jak najmniej słowa “nie” , nie jest przyjmowane przez podświadomość. Świadomi oprócz swojego przebudzenia i co raz większej wiedzy muszą zmieniać sposób myślenia zamieniając “nie” np. na “brak zgody”. Sprostujcie mnie jeśli się mylę. Pozdrawiam!

Janko Muzykant

Do rozbiorów i rabunku Polaków doprowadzają oni – czarnogłowi killuminaci i masoni okresowo cyklicznie !!! PLAN DZIAŁANIA jest dziecinnie prosty i oczywisty – NAPAŚĆ, ROZBROIĆ, OGŁUPIĆ I ZŁUPIĆ NA MAKSA !!! Robią to poprzez ogłupiającą edukację, dezinformację, propagandę, uśpienie i ogłupianie ludzi !!! Ludzie śpią w matrixie a ci macherzy robią swoją robotę !! Ogromną pracę wykonują tu nie tylko agenci systemu zwani przez zmylenie “nauczycielami”, ale też telewizja tuba propagandy matrixa i czerwono i czarnogłowych złodziei i bandziorów – zresztą w tej telewizji tez sami agenci siedzą i dezinformują zamiast informować, usypiają czujność i wprowadzają Naród Polski w błąd !!! Robią to poprzez ogłupiającą edukację, dezinformację, propagandę, uśpienie czujności i ogłupianie ludzi chemią – fluorem, aluminium (glinem), rtęcią, chemtrails, opryski chemiczne, modyfikowaną żywnością (GMO), a nade wszystko te bandyckie śmiercionośne trujące szczepienia / szczepionki !!!!!!

Energy Rescue

Dodatkowo polecam książkę Dimitrija Wreszczagin który był współtwórcą broni psychotronicznej w byłym ZSRR i omawia sposoby zabezpieczenia się energetycznego m.in. przed tego typu działaniami. Tytuł książki “Wyzwolenie”(tylko tą książkę). Pozdrawiam Świadomych!

neo

Każdy został przekonany, że jest “zwykłym” człowiekiem. Nie jesteś zwykłym człowiekiem tylko istotą składającą się z 50 trilionów białek proteinowych,gdzie każda z nich posiada 1,4 volta co oznacza, że posiadasz energię 70 trilionów voltów, posiadasz wolną wolę,co najmniej 5 zmysłów ( właściwie masz ich więcej), biologiczny komputer zwany “mózgiem” i potrafisz odróżnić dobro od zła. Każdy z nas ma wielką moc co oznacza, że najlepszą obroną jest zdobywanie wiedzy o prawdziwej rzeczywistości co doprowadzi po czasie do pozbycia się ignorancji i stanie się mądrzejszym od lekarzy i tzw. autorytetów. Mając wiedzę nie dasz się dalej oszukiwać i wtedy łatwo będzie zrozumieć jakimi potężnymi istotami są ludzie. Powodzenia. Po wiedzę zapraszam również na mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCrro2emqpK28kSKXLR90gAw

STOP2NWO

@neo I to jest rzeczowa odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie. “We are genius, genius waiting to happen”.

Energy Rescue

Witam! To m.in. przygotowanie pod 5G które ma wejść za ok. dwa lata, a tym można sterować nanotechnologia,  którą zrzucają od kilku lat w chemtrails-ach no i docelowo kontrola nad chipami. Pozdrawiam!

nutaws

5G ma związek min. z tzw. smart dust (inteligentny pył), o którym mówił Harald Kautz Vella. Ta technologia pozwoli im nie tylko na całkowitą kontrolę cyfrowej informacji w sieci globalnej, ale też da możliwość permanentnej inwigilacji każdego z osobna,  a nawet czynne sterowanie jego myślami czy emocjami. Świat orwellowski w najczystszym wydaniu. Pozostaje mieć nadzieję, że wcześniej umrzemy.

Energy Rescue

@nutaws Pamiętaj że to wdychamy. Będą kontrolować ludzi i robić z nich zombie. Odpowiednia dieta i mentalne oddziaływanie niweluje takie działania. Pozdrawiam!

Energy Rescue

Najpierw droga Pani trzeba zacząć od siebie od przemiany i zrzucenia z siebie matryc narzuconych przez system począwszy od początku edukacji. Pozdrawiam!

Gosia Gosiunia

I najpierw trzeba zrzucić z siebie wszelkie dogmaty i klątwy Watykanie. Ale do tego potrzebne jest mieć choć troszkę świadomości, swojej świadomości bez zniewolenia

Eter TV

Powiem że maszty stawiają też na kościołach i Jezus na to patrzy i nic nie robi? –

Gosia Gosiunia

@Eter TV hahaha. A może za czasów Jezusa tego nie było i teraz przygląda się pasywnie bo myśli, że to takie schody do nieba……..

Paweł Gon.

Eter TV Jezus był Krzyżowany a jego ojciec na to patrzył i dopuścił do tego. Choć jak by chciał zniszczył by wszystko aby ratować swojego syna. Nie zrobił, tego dlaczego…? Księża się sprzedali ,niestety. Jeżeli na kościołach jest tabliczka „Wyremontowany dzięki funduszom unii europejskiej” to wiadomo o co chodzi. Będzie remont jak będą maszty między innymi . Większość ludzi niczym się nie różni od tej co stoi pod latarnią. Pieniądz może zdziałać cuda.

eRemi Olo 2 miesiące temu

„Wielcy” tego systemu wynaleźć jeszcze skuteczniejszą religię zniewalającą ludzkość która nie daje szans na zmiany z której nie można wymiksować się bezkarnie – Islam.Sława!

Energy Rescue

@Radykalna katoliczks Nie wypowiadam się na temat Boga, bo każdy ma inne postrzeganie, po za tym takich tematów unikam z polityką łącznie. Moja droga nie zatacza koła ma jeden kierunek. Znam swoją misję na Ziemi. Więcej nic już nie powiem, bo to są sprawy trącające już o sferę duchowo-energetyczną. Pozdrawiam Świadomych! PS. Powtórzę, należy zacząć od siebie i na prawdę po zdjęciu z siebie negatywnego jarzma dzieją się cuda, które każdy może osiągnąć. To tylko kwestia silnej woli i działania nad sobą.

Marlena

Radykalna katoliczks  . WATYKAN TO SIEDZIBA ZŁA I REPTYLIAN PREcz z klerem, który ODCINA nas od Boga ! PRECZ z religiami, które tworzą z ludzi bydło i niewolników !!!!!

Adam Kopczuk

HAARP w Polsce zainstalowany w Bałdach 3 lata temu, określili jako radioteleskop wieloantenowy. https://www.youtube.com/watch?v=p9I-dI4JA0k

Energy Rescue

W Borówcu k/ Poznania masz to samo. Też już śmiga. Pozdrawiam!

Piter Skols

folia aluminiowa na głowę jako uniwersalna czapka ochronna 😉

renne kumba

PROMUJCIE tego typu videa, gdzie się da i ile się da!! Nie bójcie się, bo na ‘ banie się ‘już jest za poźno.

Tds Sbl

większość krajów na normy 10x większego promieniowania a np. w Japonii normy są 100x większe niż w Polsce i żyją tam o prawie 10 lat dłużej niż w Polsce. Co gorsza, czym mniej masztów z antenami tym te anteny muszą mocniej promieniować i to do kwadratu – 10 razy większe uległości to 100x większe promieniowanie z anten na masztach ale tez i z telefonów przy sobie.

Eter TV

Dodaj jeszcze, bo zapominałeś dodać ze szaleje tam wielka bezpłodność i naród umiera. Sami starzy ludzie.

D B

Prawie Ci uwierzyłem , gdyby nie ta akcja z solą kłodawską, gdzie widać jak odsuwasz trochę miernik od zasilacza a jeszcze jej nie przykładasz i promieniowanie też zanika.

Eter TV

Zrób sobie sam testy. Zobaczysz co i jak działa i co chroni. Tak moim celem było oszustwo z Solą Kłodawską-ahah

qrde blade

Podstawowy, absolutnie kardynalny ( przedszkolny rzekłbym Drogi Eterze ) błąd jaki popełniłeś przy kręceniu tego filmu, to zauważalny nawet dla laika powtarzany brak każdorazowego podawania jednostek jak i zakresu częstotliwości w jakim wykonany został pomiar ( a które na wyświetlaczu są mało widoczne , więc powinny pojawić się jako wpalone pod filmem napisy). Zakres mikrofalowy w którym pracują kuchenne mikrofalówki ( dobrze by było dołączyć pomiar przy pracującej kuchence i, gdyż tam występują normy emisji ) i nowoczesne telefony GSM, Wi-FI, ect. jest szczególnie niebezpieczny, gdyż jest zbliżony do częstotliwości rezonansowej molekuł wody i powoduje ich drgania, wzrost temperatury, mający w żywym organizmie wpływ na destrukcje błon komórkowych i zlepianie się tak krwinek czerwonych jak i znacznie większych erytrocytów. Podajesz naiwnie, że skala kończy się i filmujesz wskazywane przez urządzenie wartości pomiarowe, dziecinnie zapominając o podaniu w jakich jednostkach natężenia pola elektromagnetycznego i zakresie MHz lub GHZ został wykonany pomiar, aby natychmiast przyrównać do ew. przekroczonych, lub durnie obowiązujących zbyt łagodnie ustalonych, niebezpiecznych dla zdrowia norm. Druga kwestia na którą wskazujesz, a której nie wyjaśniasz to tzw. aglutynacja – zlepianie się m.in. czerwonych krwinek powodująca powstawanie ich długich łańcuchów, skutkująca zatorami w systemie krwionośnym, co właśnie ma bardzo poważne konsekwencje, związane z powstawaniem ognisk niedotlenionych obszarów komórek, przekształcających się w ogniska raka. Zatory te naturalnie wpływają wraz z innymi na miażdżycę, zawały niedokrwienne mózgu, ect. Wszystko razem wraz z nano opryskami nad polskimi miastami wykonywanymi z powietrza tzw. CHEMTRAILS jest niezwykle groźną i skuteczną bronią wymierzoną w zdurniałą, tubylczą gawiedź i co należy szczególnie podkreślić domowe zwierzęta. Metalowa biżuteria ( która absorbuje energie pola elektromagnetycznego zamieniając go w prąd i ciepło ) wraca więc do łask . Wszelkie łańcuszki, metalowe wisiory, metalizowane opaski, miedziane druty i nici wplecione w czapki, kapelusze, ubranie tworzące obwód elektryczny i działające jako tarcza dla tego pola ABSOLUTNIE WSKAZANE ( WODA POCHŁANIA ENERGIĘ POLA MIKROFALOWEGO, GDYŻ TE POWODUJE WZROST JEJ TEMPERATURY ) ! DOBRZE BYŁOBY TEŻ SPRAWDZIĆ POMIAR PRZY OKNIE OD i ZASŁONIęTYM POPULARNYMI ŻALUZJAMI… Na koniec sprawdzona porada dla osób poinformowanych o chorobie onkologicznej. SPOKO najpierw przez 2 – 3 tygodnie bez równolegle prowadzonych innych zabiegów wykonaj badania , następnie należy regularne co 2 – 3 dni zanurzać ciało w 40 minutowych odchudzających kąpielach w wannie w dodatkiem 0,5 – 0,7kg SODY OCZYSZCZONEJ wodorowęglanu sodu ( kwaśnego węglanu sodu) . Metoda Pawła Iwanowicza Neumywakina stopniowego, kropelkowego 5 do 25 kropel dodawania czystej ( bez chemicznych dodatków konserwujących )wody utlenionej z np. jonami srebra lub złota – INWEX do wody z niewielką dosłownie szczyptą równie czystej ( bez zw. aluminium ) sody kuchennej ZMIENIAJĄCEJ pH wody. Regularne picie między posiłkami ( 0,45h przed i 2h po ) wody zjonizowanej z jonizatora wody o zasadowym pH. Codziennie kontrolujmy papierkami lakmusowymi kwasowość śliny lub moczu … Walczmy z przestarzałymi i nieprzestrzeganymi normami !!!

Eter TV

EMF meter model TF2 ( proszę przeliczaj sobie jak ci pasuje. ) Gwarantuję ci że wszystko będzie zgodnie z PL normą. Tak jak 40 telefonów przy głowie niemowlaka. RF Mode covers 20 MHz – 6 GHz with range of 0.001 – 19.999 milliwatts per square meter (mW/m2

qrde blade

Eter TV  Dzięki za szybka odpowiedź. Tak więc ta informacja powinna znaleźć się wypalona w napisach, gdyż : 1. Fachowcy będą ściemniać czy urządzenie mierzy w zakresie mikrofalowym GSM i Wi-Fi ( 6GHz czyli pomiar ok 2,5GHz łapie się w tym zakresie ) 2. Natężenie pola elektromagnetycznego ( w tym wypadku mikrofalowego ) w mili Watach na metr kwadratowy pozwala porównać to z normami mocy nadawczej telefonów komórkowych ok. 100 mW, co pozwala obliczyć korygując wartość pola z jaką mocą pracują nadajniki na wieżach), są to więc pomiary znacząco wysokie, jeśli nie DRASTYCZNIE ZA WYSOKIE ! 3. Co do pomiarów wykonanych przy zasilaczu routera, to ważne również jest podanie zakresu mierzonych częstotliwości, gdyż najbardziej destrukcyjne dla istot żywych są mikrofale, a przy promieniującym zasilaczu może być przekroczony inny zakres dominujących częstotliwości np. z niższych zakresów… Bezwzględnie te informacje powinny być wypalone w napisach pod filmem, gdyż mają fachowa wartość.

Eter TV

Oj dlatego robiłem pomiary dla laików i zrozumiałe dla każdego z nas. Jak się wkurzę a na pewno się wkurzę. Chcę zrobić film o tej tematyce ale bardzo profesjonalny, Bo temat jest naprawdę ważny.

qrde blade

Eter TV  Ważny i dlatego nie można się wystawiać na ataki szpeniów, którzy z całą pewnością wyciągną, że pomiary dokonano urządzeniem mierzącym bardzo szeroki zakres częstotliwości fal elektromagnetycznych, więc na wykonane i wskazane na filmie wysokie pomiary natężenia pola elektromagnetycznego mogą wpływać nie tylko widoczne na filmie nadajniki GSM, ale i pobliskie radiowe w całym paśmie częstotliwości np. UKF, pobliskie nadajniki służb – policji , straży, ect. Czyli przy kolejnych pomiarach należy wskazać nie tylko przekroczone poziomy natężenia pola elektromagnetycznego, ale spektrum zmierzonych dominujących częstotliwości. Najprościej będzie więc użyć urządzenia do pomiaru z zakresu mikrofalowego > 1GHz Odrobina fachowej wiedzy: Istoty żywe same wytwarzają chroniące je pole magnetyczne zwane potocznie aurą. Jest to pole wytwarzane przez biologiczne organizmy, w których pożywieniu znalazły się śladowe ilości coraz bardziej unikalnych pierwiastków z grupy palladowców. To występujący w przyrodzie ich skrywany, ukrywany przez magów i iluminowanych kapłanów oraz przemilczany przez naukę wysokospinowy ( charakteryzujący się nadprzewodzącymi zdolnościami ) stan skupienia – patrz patent ORME – USA 2000r Dawid Hudson umożliwiają wypychanie na zewnątrz wszelkich pół elektromagnetycznych – i powstawanie tzw. pola Meisnera, odpowiadającego za biblijne nazewnictwo Chryst – co po aramejsku znaczy światło, które dominuje w nadrzewodnictwie, a Chrystus lucyferyczny, iluminowany, niosący światło to jeden z tych w których organizmach znalazła się odpowiednia wchłonięta w tak zwanej PROCEDURZE PRZEJŚCIA ( 40 DNI POSTU NA PUSTYNI, gdzie 7 dni przyjmowano tylko wodę i nomen omen 33 dni zmieszaną z wodą przygotowaną ilość egipskiego ma-na, uzyskując nadprzyrodzone, bliskie boskim możliwości adepta zwykle o krwi RH minus pozwalającego na kontakty z inteligentnym światem wypełniającej wszystko wokół energii . To dlatego również rytualnie pożerano składane na ofiarę często WŁASNE dzieci i niemowlaki, bo w ich nadal rosnących organizmach, było naturalnie więcej tej unikalnej substancji. Stąd również leczenie menstruacyjną krwią elyt i zasłużonych staruchów, opisane w NT zmartwychwstania, ect. Natomiast wszelkie zmienne pola destrukcyjnie wpływają na uporządkowanie magnetycznych DOMEN komórek w organizmach istot żywych i skutkują osłabieniem organizmu i z całą pewnością wcześniejszymi zejściami – patrz 15 szmaragdowych tablic Thota. Istoty żywe bowiem to zagęszczona w uporządkowany sposób ( zg. koniugacją fazową ) energia otaczającego nas inteligentnego pola na czas życia implodująca w Awatara i zasiedlona przez energetyczną istotę żywą – plazmoida, archona ( duszę ), którego samodzielnie egzystującego można zobaczyć na zdjęciach wykonanych z UF lampą błyskową zwykle po i w czasie burzy. Wszelkie zewnętrzne zmienne pola magnetyczne destrukcyjnie wpływają na trwanie w czasie naszego życia czyli uporządkowanego składania się atomów, zakłócając to uporządkowanie i trwające w czasie połączenie duchowego, energetycznego symbiota z implodującą w ciało energią zasilającą – podtrzymująca to połączenie – zw.linią ŻYCIA, mogącą odbywać się w tej formie tylko wewnątrz ziemskiego fraktalnego kondensatora energii – dokładnie na jego wewnętrznych okładzinach. Podobnie destrukcyjnie działa promieniowanie rentgenowskie, Alfa, Beta, Gamma wężykiem, wężykiem

Eter TV

No nic zostaje mi dorwać tylko lepsze urządzenie i wtedy walnę im pomiary w każdej częstotliwości. Ale przecież oni dobrze wiedzą co dają po miastach. Co do twoich wiadomości. One są bardzo dobre i właściwe w swoim przekazie. Ale czy naprawdę uważasz że twoje info obudziłoby ludzi. Jezyk musi być prosty i zrozumiały też dla 95 % ludzi w PL.

qrde blade

Eter TV  W POLIN jest już pozamiatane i tylko teatralne przedstawienie jeszcze trwać będzie. Po pierwsze armia USA i jej bazy mają chronić ogromnych, jedynych takich złóż TYTANU i MAGNETYTU nomen omen znajdujących się w okolicy ich umieszczonych w tym miejscu baz. LOGICZNY WNIOSEK – to dawno zaplanowany przez iluminowane elyty i ich wiadomych funkcjonariuszy kolejny rozbiór Polski, gdzie już teraz pilnuje się największych jej bogactw. Po drugie zaś to bezsporny, zrozumiały przez syjonistyczne elity FAKT, że obecny IS-RA-EL spełnił już dawano zaplanowane przez iluminowanych plany przejęcia arabskich państw i naturalnie ich bogactw naturalnych, złóż ropy i gazu przez demonicznych potomków elohim i teraz nadszedł czas stworzenia nowego państwa IS-RA-EL, które przypilnuje kolejne planowane biznesy żywnościowe interesy funkcjonariuszy i ich Panów. Dlatego wywołano kolejną pomarańczową 33 rewolucję, aby przejąć władzę, tereny i zasoby od ukraińskich oligarchów. Polska też już jest przygotowana, aby stać się w części Polin. Zgodnie z lucyferycznymi planami zostanie kolejny raz rozdrapana przez korporacyjne twory naiwnie przez plebs uważane za państwa, kościoły, banki, ect. Zdurniałą zaś ludność wytruje i wysterylizuje się, co już podlega aktywnej szczepionkowej, farmaceutycznej, proceduralnej, GMO, CHEMTRAILS, GSM 5G, fluorowanej realizacji = patrz SEKRETNE PRZYMIERZE , resztę sprowokuje się do buntów i rewolucji, które zostaną krwawo stłumione. Jeśli bowiem pragnie się zgody księcia tego świata na realizacje własnych, dalekosiężnych planów, trzeba mu stale darować adekwatną, krwawą lub dziecięcą ofiarę, co bardzo ochoczo się w obecnej Polsce jak sam zauważyłeś czyni … Jak oprogramowanym od dzieciństwa niewolonym biorobotom to przekazać ? Trzeba stale PRÓBOWAĆ…

Eter TV

też mam podobnie odczucia. że wszystko się dzieje nad naszymi głowami i możemy sobie tylko pobiadolić na necie. No czasami załatwić medialne jednego czy drugiego czarnogłowego. Ale na ich miejsce mają 10- następnych

Janko Muzykant

Jak to mówią – “kasa misiu kasa” hajs hajs o to tu chodzi tylko – interesy i zysk, a cel uświęca wszelkie środki, on i nie cofną się przed niczym by osiągnąć swoje cele i żyć lekko kosztem innych to pijawki i pasożyty, które należy eliminować!!! Niszczą nas strachem i powodują, że musimy między sobą toczyć walkę o przetrwanie : https://www.youtube.com/watch?v=GlMtZG15rwo&lc=z23afn0buyycyd4bo04t1aokgoqcoleb0pkpa4uknztork0h00410.1538026730392725

Eter TV

To w mieście jak łazisz bez żadnej ochrony to jak ci coś ma spadać- jak nie masz żadnej ochrony ( też ci spada 300-400 razy) chyba cegła-ahhaha . Po drugie mówisz że urządzenia w domu nie potrzebują zabezpieczenia ? bo w domu oddalając się od dawcy promieniowania 15 cm jest wszystko ok. Tak oczywiście że spada promieniowanie oddalając się od nośnika wytwarzania. Znaczy że ktoś siedzi od kompa-laptopa 50 cm czy 1 metr? Oczywiście że siedzi blisko bo coś pisze. I tutaj ochrona jest potrzebna co do pomieszczeń. Pewnie jeżeli mówisz że to załamanie. Niech będzie nawet załamanie lub nawet cud boży aby pomagało.

Chris Up

LUDZIE!!! TAK SAMO JEST Z SZTUCZNYMI CHOINKAMI… PROWADZĄCEMU POLECAM ( P O W A G A ) SPRAWDZIĆ! SZTUCZNA CHOINKA + LAMPKI = 180CM (220CM ALBO WIĘKSZY ANTYORGONIT) CHOINKA Z ZAPALONYMI LAMPKAMI NAP***DALA T\JAK TA LALA I MATA TO W DOMACH!!!! wYPI**DOLIĆ I PRAWDZIWĄ Z LASU CZY SKĄD KOLWIEK !!!!

Janko Muzykant

Ta bandycko – złodziejska mafia niszczy nasz POLSKI NARÓD od 1940 roku pełną parą !!! Założenia były proste – NAPAŚĆ, ROZBROIĆ, PROPAGANDA OGŁUPIĆ I MAKSYMALNIE ZŁUPIĆ, WYKOŃCZYĆ KONKURENCJĘ GOSPODARCZĄ I PRZEPROWADZIĆ DEPOPULACJĘ POLAKÓW CZYLI SŁOWIAN !!!! Każdy świadomy, który otwarcie to mówił i występował, był brany za wariata albo właśnie spiskowca i szaleńca !!!! A to się dzieje od wielu już dekad, to są FAKTY i nuda veritas !!!! Jak się ludzie nie wybudza z tego matrixa i nie połączą sił i energii przeciwko tym killuminatom bandytom masońskim czarnogłowym czy czerwonoszyldym to smutny los czeka Polaków !!!!!

Mr. Pinio

Eter norma dopuszczalna w dzień to 20mW w nocy 10mW tel. daje ok 2500mW i już wiemy, ze norma promieniowania jest przekroczona ok 125 razy. Dobrze, ze uświadamiasz ludzi. Życzę wytrwałości.

elea elea

Znalazłem nie dawno na youtybe. Eter Tv może to wykorzystasz? Wpiszcie na youtube “Wesołe historie w drodze na Księżyc.” To jest filmowa dokumentacja NASA z tego lotu. Miłego oglądania 😉 https://www.youtube.com/watch?v=MgPcfQ-Hc-Y

meteor lot

Bardzo cieszy że młody człowiek dostrzega niebezpieczeństwo i ostrzega wszystkich Polaków, pokazuje jak się bronić itp. Wielki szacun. Pozdrawiam i zachęcam aby na komórce ustawić sobie hymn Polski, jeśli ktoś zadzwoni to wszyscy do okoła usłyszą i poczują siłę, gwarantuję że to wzmacnia Polaków a osłabia obcokrajowców

Elizabeth Maslowska

Dziękuje za ten program, szczególnie za wzmiankę o orgonitach. Robie orgonity, uwielbiam je produkować i wierze, ze chronią nas przed promieniowaniem elektromagnetycznym. W moim mieszkaniu czuje się wspaniałą energie.

Kto? i Dlaczego?

Dziękuje za ten wspaniały, niestety bardzo smutny film. Z przerażeniem patrzę co oni zrobili z moim ślicznym Wrocławiem. Ostatnio gdy odwiedzałam Wrocław w tych „lepszych czasach” to nie było jeszcze tych struktur śmierci. Teraz już są wdrażane na całym świecie, nawet w bardzo zacisznych miejscach. No i oczywiście robią to dla „naszej wygody: 5G”. Cóż, jako komuniści zamordowali ponad 100 milionów niewinnych dusz, a teraz jako syjoniści, globaliści, technokraci usiłują dokończyć swoje diabelskie dzieło … tym razem w miliardach. Pozdrawiam.

Co ty opowiadasz za historiee

Człowieku, robisz wspaniałą robotę, ogromnie się cieszę że trafiłem na twój kanał

Eter TV

Co do teorii spiskowych to są one pokazywane w moich filmach. Tak zauważyłem to dlatego zrobiłem inny pomiar bardziej zrozumiały dla każdego. Czy w nich kłamie ? NIE . Czy w nich przesadzam. Też uważam że nie. 5g już wchodzi i myślę że wejdzie tak czy siak. Bo jest zgodna z PL NORMĄ. Decyzje nad naszymi głowami zostały już podjęte.

Eter TV 2 miesiące temu

Gabryel Filipluk i tutaj się mylisz. Badani pochodzą z badania kropli krwi na promieniowanie z telefonu. Robione prywatnie przez znajomego. Nie są to żadne krwinki ze szpiku.

Energy Rescue

@Eter TV Dobra Robota!

Gabriel Filipiuk

Eter TV  To prawdopodobnie mu skrzepła, bo fale elektromagnetyczne, o które tu chodzi czyli mikrofale to by się rozpadły co potwierdzają doświadczenia. Coś jak jajko w mikrofali. Z tego co napisali na stronach tych “badaczy” rozumiem, że to polega na nakłuciu opuszka palca i pobraniu kropli bezpośrednio na szkiełko. U zdrowego człowieka krew taka krzepnie w kilkadziesiąt sekund dokładniej poniżej 30 sekund więc można to uznać za kolejną ściemę współczesnego świata chociaż założenie fajne.

Eter TV

Jedno jest pewne nie wiadomo jakie weżmiesz badania “systemowe” to oni mówią NIC NIE SZKODZI JEST OK. Ale praktyka jest inna. Ludzie umierają przy antenach jak muchy. Jeżeli cała miasta będą pokryte tą siecią będziemy umierać a lekarze będą mówić co innego do kamery a co innego poza kamerą.

Gabriel Filipiuk

Eter TV  Zgadzam się z twierdzeniem o zwiększonej liczbie chorób przy antenach. Żeby było jasne. Zwracam tylko uwagę na szczegóły. Dodatkowo jak chcesz miernik o wyższym zakresie to wystarczy pogadać z kimś kto się zna i kupić części na aliexpress za około 100-200zl. lub zawsze możesz zbiórkę ogłosić taki miernik z zakresem powyżej 20 mW/m jest w granicach 800zł więc przy 8,3 tys subskrybentów to da radę zebrać. Np. taki byłby dobry https://unitor.com.pl/mierniki-pola-elektromagnetycznego/200-miernik-pola-elektromagnetycznego-tm-195.html

Eter TV 2 miesiące temu

jak sprawa będzie się pogarszać w PL na pewno uda mi się pożyczyć coś z mocniejszą skalą. Co do zbiórki kasy to nie chce narażać ludzi na wydatki bo wiem że moim widzowie też nie żyją w luksusach.

Leszek Rozen

Wyłączamy milczenie./Włączamy myślenie. Wiedza warta rozdawania. Autorom podziękowania ślę serdeczne . Budzimy iskierki WIEDZY w sobie by je rozdawać.. Sprawdzaj, doświadczaj.Polecam .. ignorancją wspieramy system.. .podaj dalej. My Jesteś MY Zmianą.

Triwet

Pokazujesz to czego nie widać dobrze że są tacy ludzie jak ty. Spostrzegawczość i kojarzenie faktów to podstawa. Nie trzeba dziś wojny będą wyniszczać nas podstępem i bezprawiem ujętym w prawie.

Wo Ra

A tymczasem w izraelu jest zakaz montowania takich anten na blokach itp. Przypadek? Nie sądzę.

Ryszard Michalski

Dzisiaj w Oświęcimiu cale niebo było pocięte przez smugi kondensacyjne i dziwne jest to , ze te samoloty latały ze wszystkich stron , tworząc siatkę smug , które potem zmieniły się w mleczna zasłonę na całym niebie . Zacznijcie patrzeć w niebo , a zrozumiecie , ze to co piszą jest faktem . Lawinowa zachorowalność na raka w Polsce, to fakt o którym się nie mówi. Pozdrawiam.

SebA zzz

Proponuje przeskanować eter skanerem sdr z analizą widma … to zobaczysz i usłyszysz co tam się dzieje … od stacji alfa numerycznych poprzez radary horyzontalne po dziwne sygnały radiowe i satelitarne … Ludziska żyjemy w kuchence mikrofalowej . Zgroza … sam sprawdzałem ..

Sandra Gruszkiewicz

Otwierasz oczy dzięki

Stanisław Pszczyniak

Trzymaj się chłopie❗👍👍👍 Obawiam się, że te skurwysyny zablokują ci kanał. Bo mówisz prawdę. Pozdrawiam serdecznie i działaj dalej.

jaroamg

Depopulacja przybiera na sile…

Marian Witek

Dla wytresowanych i nieskończenie ogłupionych gojów z Polinu do życia wystarczy jeden element-WEŁNA NIE WEŁNA,ABY KICHA BYŁA PEŁNA.

Eter TV

Ale ja nie jestem producentem orgonitów. Nawet na forum i w filmie nie mówię kogo miałem orgonit. Ty mi mówisz o naciąganiu kogoś-ahhah. To proszę rób filmy jak się robi orgonity i linkuj na mój kanał.

Eter TV

Jeżeli Artur mówisz jak tak dobrze. To dlaczego jest tak źle? Wiesz mieszanie reptylisów z faktami jakie nagrywam jest mieszaniem teorii z prawdą. Co do tego że żyjemy 80 lat. Tak to starzy ludzie żyją 80 lat wychowani na innym jedzeniu i w innym nie szkodliwym środowisku jakie nam robią teraz celowo. Badam młodych ludzi na urządzeniach i wiem z nich ze 60 latek ma więcej zdrowia niż oni. Tak samo w plemnikami u facetów. Dlaczego 20 latek ma mniej plemników niż 60 latek ???? Czy nie widzisz że coś tutaj nie gra.

Marta Kuna

https://youtu.be/C_LjJanpgNs

Eter TV

Zrób o tym film. Jeżeli twoja wiedza na temat “pederastów” jest tak duża. Mi ciężko się wypowiadać na ten temat bo nie siedzą w tym temacie. Ale co mnie logo VTV. Mam do nich pisać i kazać im to zmieniać?-aahha Tak zaraz powiesz ze mam w logo sześć szóstek razy trzy. Widzisz patrz na temat szczerzej. Jeżeli uważasz że nazwy ALFA , DELTA itd to przypadki jak widać budowane w całej PL to przypadek. Zostaje mi tylko czekać na twój film który zbije moje wszystkie argumenty z filmu. Lub po prostu weźmiesz się za “analizę” wszystkich moich filmów. Jeżeli one takie głupie i banalne to nie będziesz miał z tym żadnego problemu. CZEKAM NA FILMY

Eter TV

HAHAAHA jesteś dobry. Zaraz powiesz że dobrze jest mieszkać koło masztu-ahahah. Mikrofale nie są rakotwórcze tylko podpalą twój mózg do 100 stopni-ahaah. To chyba nie będzie śmiertelne? Jak sądzisz ekspercie. Fajnie że z nami jesteś na EterTV. Fajne masz te teksty “cytat” – Fale nie są zabójcze same w sobie.” Ty to sam wymyślasz czy ktoś ci to pisze?

Eter TV

HAHAH Marcin ty to masz pomysły. Będziesz jako jedyny komu trutka pomogła. I obyś długo był żyjącym świadkiem żebyś mógł być tego przykładem.

STUDIO POLAKÓW

Kawał dobrej roboty. Dziękuję

Jan T.

Promieniowanie elektromagnetyczne na pewno jest szkodliwe a wiem to z własnej autopsji. Kiedy byłem w wojsku jako radiotelegrafista pracowałem na radiostacji samochodowej (mobilnej) o mocy 1500 W (w porywach mogła dać nawet więcej). Zwykła żarówka zaczynała się palić z odległości około 15-20 cm od anteny (V) kiedy radiostacja nadawała. Na radiostacji pracowało zawsze 2 operatorów a najciężej było w nocy (na zmianę, jeden odpoczywał a drugi nadawał i odbierał telegramy głównie kluczem, Morsem). Pamiętam taką sytuację w nocy gdy (kolega w tym czasie nadawał) nagle zerwałem się na równe nogi widząc, że wchodzi do radiostacji mój dowódca i zacząłem składać meldunek. Dopiero mój kolega złapał mnie i wytrącił mnie z tego stanu gdy stałem na środku radiostacji. Nie było żadnego dowódcy a kolega później opowiedział mnie co się stało. Sam nie mogłem w to uwierzyć a dowódca któremu składałem meldunek był tak realny jak w rzeczywistości. Później się dowiedziałem, że pod wpływem silnych fal elektromagnetycznych mogą wystąpić takie realne wizje. Były też radiostacje o wiele silniejsze o mocy 5000 W ale nadajnik był na osobnym podwoziu a operator w oddalonej kabinie około 50 m. Najgorzej mieli operatorzy pracujący przy radarach gdzie moce były kilkakrotnie jeszcze większe.

LeRoi715

https://www.youtube.com/watch?v=UrzXADJzLAU cześć Eter: oto link do niemieckiego naukowca który ma dobry materiał i dobre rady dla tych, co chcą się ochronić przed 5 G. pozdrawiam! dzięki za Twoje zaangażowanie!

sebastian Banyś

Mieszkam 100 km od Wrocławia mała miejscowość przy trasie 94 jakiś czas temu jadąc do pracy zauważyłem, że postawili wieżę właśnie z podobnymi antenami. Interesuje się tematem iluminatow i wiem że jeżeli ludzie nie otworzą umysłów na rzeczywistość to jesteśmy w dupie. Pozdrawiam Eter TV więcej tego typu materiałów

Irek Kryczka

Witaj Eter! Dobry materiał nagrałeś! Gratulacje! Ja tez mam miernik fal, ale firmy GigaHertz. Zgadzam się praktycznie z całym tym materiałem – w UK też stawiają takie anteny – w Liverpoolu widziałem ich kilka. Aluminium i rtęć oraz inne ciężkie metale zawarte w szczepionkach na pewno pogarszają sytuacje w ciele człowieka – te fale mogą rezonować z tymi nano-cząsteczkami. Co do testowania różnych materiałów do blokowania fal, to proszę wziąć pod uwagę grubość tego materiału, a co za tym idzie oddalenie miernika od źródła promieniowania. Ja mam sporą ilość orgonitów w domu i ogrodzie, a do tego kilka orgone cloudbusterów i musze powiedzieć, ze atmosfera jest o wiele lepsza niż w dużym mieście – pracuje w centrum Manchesteru. Polecam zrobienie dokumentarza na temat dość nowego filmu “Cell” – Komorka (telefon komórkowy) – oglądałem ostatnio przez przypadek w hotelu. Film ten pokazuje jak 99% populacji USA zmienia się w żywych zombie, których mozgi są kontrolowane falami z tych właśnie dużych masztów/nadajników fal 4G lub 5G. Dzięki za info na temat budowanej instalacji HAARP w Polsce. Proszę o wiecej danych!

Ja ok

Napiszę trochę w temacie. Do tego żeby rozpędzać chmury chemiczne nie potrzeba wcale drogiego działa orgonowego wypróbujcie taką metodę bardzo skuteczna. Potrzebne są w zasadzie trzy rzeczy magnes raczej duży i kawałek druta miedzianego im dłuższy tym większe będzie urządzenie i coś na co można będzie można nawinąć drut na przykład kabel antenowy dla urządzenia zamieszczonego przy oknie lub jakąś tyczkę jeżeli chodzi o umieszczenie go na ziemi. Można posłużyć się głośnikiem ja mam trochę większy. Dolna część druta miedzianego powinna znajdować się jak najbliżej magnesu ja owinąłem go wzdłuż okrągłego magnesu głośnika tak aby przylegał i następnie go przywiązałem tak aby się trzymał piszę bez znaków przestankowych bo tak wygodniej. Górną część druta raczej należy skierować w niebo ja mam trzy żyłowy sztywny kabel ( trzy druty) jeden też działa po prostu tworzymy rodzaj anteny tak jak w typowym dziale orgonowym Dodać chciałem jeszcze że druty miedziane dla lepszego efektu należy pozbawić izolacji na całej długości. Być może jest ważne aby podłączyć kabel do uziemienia przetestuję

marcin konieczny

Dobrze mówisz. Tylko że lepiej nie będzie – Ludzi zbyt szybko przybywa, a ziemia się nie powiększa. Pytanie tylko: Ile im zajmie, nim nas doprowadzą do całkowitej samozagłady?! Problem jest w tym, że większość przywódców politycznych i religijnych ma głęboko w poważaniu dobro ludzi, jak i przyszłych pokoleń. A interesują ich jedynie ich własne partykularne interesy. A te nakazują, by mieć jak najwięcej podatników (niewolników), taniej siły roboczej, wyznawców, i mięsa armatniego, gdyż od tej ilości zależy ile znaczą wśród innych podobnych wielkich tego świata. A dla “bydła” które (mentalnie) hodują, mają bajki o emeryturach, postępie, depopulacji, itp, brednie. A że ludzie są coraz bardziej świadomi ich polityki, więc na różne sposoby otumaniają nas (np: fluorem), bo tępe ludzie zawsze dadzą im mnóstwo ułomnych ludzi zdolnych tylko do wykonywania rozkazów i niewolniczej pracy! To tak jak w 16 w. zaangażowano Świętą Inkwizycję do ścigania za antykoncepcje – A kobiety o nią podejrzane, stygmatyzowano jako czarownice – I wiadomo jak kończyły. I co prawda przez takie działania ograniczano ilość ludzi, ale reszta która została, to już posłusznie się mnożyła, i szybko odzyskiwano pożądaną liczbę niewolników i “mięsa armatniego”.

Jan Taratajcio

Eter.Masz znowu u mnie “plusa”. Może ludzie zaczną widzieć co się wokół nich dzieje a strach jest dobrym argumentem do zastanowienia się o co chodzi. Orgonity to lustra dla wysokich częstotliwości ,szczególnie gdy zawierają metale kolorowe o (dodatniej ) polaryzacjii, a jeszcze lepiej jak są dodatkowo uziemione. Pozdr……

Tomasz Kozik

Bardzo ciekawy materiał, ale jak Nas mają zniszczyć, to i tak Nas zniszczą. “oni” to od dawna planowali, a chyba nawet teraz siedzą i kombinują nad czymś jeszcze gorszym. Na mój rozum (póki nie jest jeszcze zbyt późno), chyba powinniśmy się wszyscy wziąć do “roboty”, a nie czekać, aż będzie gorzej. Większość powie, że to teorie spiskowe, a więc czekajmy i zobaczymy co się będzie działo dalej. Adios Kałdios 😀 Ja powoli szykuję się do zejścia pod ziemię…

FoolsEnemy

Po kilkunastu minutach rozmowy ze znajomym przez smartfona, mam ucho i kawałek głowy tak zagrzane, jakbym stał blisko ogniska. Coś w tym jest o czym mówisz, bo sam na sobie sprawdziłem, że w mieście w którym mieszkam czuję źle. Ale jak wyjadę za miasto i pospaceruję sobie po lesie, to jestem jak nowo narodzony! Ale z drugiej strony jeśli ludzie chcą takich wygód jak szybki internet, mikrofalówki, czy telefony komórkowe, to niestety muszą ponosić tego konsekwencję. Coś za coś. Równowaga musi być na tym świecie!

lord piap

Dla ochrony wody z której korzystamy w domu polecam powrót do instalacji miedzianych ,bądź montaż na końcówkach czyli kranach przepustów zawierających srebrne kuleczki lub miedziane, to doskonała ochrona przed wszelkiego rodzaju świństwami którymi nas atakują poprzez wodę

Cyborg1980

Eter dobrze że jest taki człowiek jak Ty który porusza różne nietypowe tematy, otwierasz nam wszystkim oczy na zagrożenia o których niemieliśmy pojęcia. Dzięki i Pozdrawiam

CJWarlock

Faktem jest, że obecnie chyba nie idzie kupić rutera bez WiFi, ale w konfiguracji rutera łatwo można WiFi wyłączyć, po czym (przynajmniej na logikę) moduł radiowy rutera pozostaje wyłączony, a jedyne zakłócenia radiowe pochodzić mogą od zwyczajnej pracy rutera (to w koncu mały komputer) czy zasilacza impulsowego. Każdy ruter z WiFi od chyba kilkunastu lat ma fabrycznie ustawiony moduł radiowy jako włączony. Widziałem jednak już rutery, że sprawiały wrażenie zwykłych (bez WiFi), bo nie miały anten na zewnątrz, jednak miały moduł radiowy i był on włączony, a użytkownicy korzystali z niego bez WiFi, tylko po kablu, nieświadomi tego, że ruter, choć znacznie mniej (bo nie było transmisji danych) to promieniuje w paśmie 2,4 GHz.

Rupsi DingDong

W Warszawie oraz w jeszcze ponad 9 innych miastach świata wpływa się od lat (jeszcze za PO) na myślenie mieszkańców poprzez odpowiednio zmodulowane fale elekromagnetyczne z nadajników umieszczonych w całym mieście. Fale wysyłane są w nocy co 4 godziny, a w dzień co 2 godziny (Zrodlo: strony “Liga Swiata”, “Wolna Polska”).

Nieważne Bambo

Na straganie w dzień handlowy takie słyszy się rozmowy … JEST ZA PÓŹNO NA COKOLWIEK ! Wniosek wysnuty po wielu latach w temacie . Kto nie wierzy a raczej wierzy , że coś da się zrobić , zmieni zdanie po obejrzeniu filmu – link poniżej . Ronald Bernard – bankier tego towarzystwa powiedział w wywiadzie jak to jest na świecie i raz dwa go usunięto . Oglądajcie póki jest dostępny . https://www.youtube.com/watch?v=faxh7U-LBeQ Znacie wiersz z początku ? Wiecie jak się kończy ? PZDR

Iwona Burczy-Radlowska

Konsorcjum na czele z WAT opracuje polskie działo elektromagnetyczne W dniu 24 listopada br. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) poinformowało, że został rozstrzygnięty konkurs nr 1/PS/2014 na wykonanie projektów w zakresie badań naukowych i prac rozwojowych na rzecz obronności i bezpieczeństwa państwa pod nazwą „Nowe systemy uzbrojenia i obrony w zakresie energii skierowanej”. Pozytywnie oceniono wnioski dotyczące pięciu, z sześciu planowanych do realizacji projektów. Liderem aż czterech z nich, w tym dotyczącego opracowania Impulsowego Działa Elektromagnetycznego została Wojskowa Akademia Techniczna, natomiast piąty projekt prowadzić będzie Spółka Akcyjna PIT–Radwar. Konkurs numer 1/PS/2014 został ogłoszony przez NCBiR w dniu 18 czerwca tego roku. Komisja konkursowa do realizacji rekomendowała wnioski dotyczące pięciu opisanych poniżej projektów. Pierwszy z projektów, którego tematem jest Impulsowe Działo Elektromagnetyczne, polegać ma na opracowaniu trzech rodzajów urządzeń generujących: bardzo niskie częstotliwości (0 – 100 Hz) do przenoszenia przy pomocy platform bezpilotowych, pośrednie częstotliwości (zakres kiloherców i megaherców) do niszczenia urządzeń i systemów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych oraz mikrofalowe częstotliwości (zakres mikrofalowy) do niszczenia systemów komputerowych oraz systemów radiolokacyjnych i radionawigacyjnych, a także opracowaniu dla tych urządzeń anten do emisji energii wysokomocowych impulsów promieniowania elektromagnetycznego (WIPEM). Wykonawca w pierwszym etapie ma opracować demonstratory tych urządzeń i anten. Jeśli prace te zakończą się pomyślnie, w drugim etapie planuje się rozpoczęcie pracy rozwojowej, w ramach której zostaną opracowane ich prototypy. Kolejnym krokiem ma być opracowanie projektu koncepcyjnego “nowych typów i wzorów uzbrojenia dla typoszeregu Impulsowych Dział Elektromagnetycznych”, ich prototypów, oraz programów i metodyk badań kwalifikacyjnych. Projekt zakończyć mają badania kwalifikacyjne opracowanych nowych typów i wzorów uzbrojenia. Liderem projektu będzie Wojskowa Akademia Techniczna (WAT), a partnerami konsorcjum są następujące podmioty: PIT – Radwar S.A., Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Gdańska, Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A., KUBARA LAMINA S.A., MESKO oraz Zakład Doskonalenia Zawodowego w Krakowie. Tematyka projektów planowanych do realizacji w ramach konkursu 1/PS/2014 NCBiR jest prawdziwie innowacyjna. Polskie podmioty gospodarcze nie wytwarzają jeszcze produktów w obszarze objętym programem. Obecnie na rynku nie występują urządzenia krajowej produkcji, które spełniałyby potrzeby operacyjne Sił Zbrojnych RP w zakresie broni energii skierowanej i obrony przed nią. Na zdjęciu prototypy amerykańskiego systemu mikrofalowej broni nieśmiercionośnej Active Denial System – fot. US Marine Corps. Drugi z projektów, dotyczący Mikrofalowej Broni Obezwładniającej (MBO) przewiduje w pierwszym etapie opracowanie demonstratora urządzenia generującego wysokomocowe impulsy promieniowania mikrofalowego (HPM), działającego na fali ciągłej w zakresie częstotliwości 70-95 GHz, jako broni obezwładniającej siłę żywą, a także przeprowadzenie badań biologicznych i medycznych skutków działania oraz poznanie skutków ubocznych oddziaływania tego typu promieniowania na organizmy żywe i implanty. Jeśli prace te zakończą się pomyślnie, w drugim etapie planuje się rozpoczęcie pracy rozwojowej, w ramach której zostanie opracowany prototyp urządzenia. Kolejnym krokiem ma być opracowanie projektu koncepcyjnego systemu broni obezwładniającej, jego prototypu, oraz programów i metodyk badań kwalifikacyjnych. Projekt zakończyć mają badania kwalifikacyjne systemu oraz opracowanie instrukcji medycznej oraz Norm Obronnych, dotyczących medycznych skutków działania impulsów MBO. Liderem projektu będzie PIT–Radwar S.A., a partnerami konsorcjum są następujące podmioty: Politechnika Wrocławska, Politechnika Warszawska oraz WAT. Metody i Sposoby Ochrony i Obrony przed Impulsami HPM to temat kolejnego rekomendowanego projektu, którego wykonawcą ma być WAT, w partnerstwie z: Politechniką Warszawską, Politechniką Wrocławską, PIT – Radwar S.A., spółką Radiotechnika Marketing Sp. z o.o., Instytutem Technicznym Wojsk Lotniczych oraz spółką Pol-Spec-Tech-Service. W pierwszym etapie projektu przewiduje się realizację badań naukowych dotyczących opracowania metod i sposobów ochrony i obrony urządzeń, sprzętu wojskowego oraz obiektów przed destrukcyjnym działaniem wysokomocowych impulsów HPM, w szczególności w zakresie zabezpieczenia urządzeń łączności, urządzeń radiolokacyjnych oraz załogowych i bezzałogowych obiektów i platform. Badania te mają obejmować ochronę poprzez: sposoby elektroniczne, absorbery, działania organizacyjne oraz aktywne metody ochrony i obrony baz i obiektów. Projekt zakłada także przeprowadzenie badań skutków biologicznych oddziaływania HPM wysokoenergetycznych impulsów niskich częstotliwości oraz o częstotliwościach mikrofalowych. W efekcie tych prac, głównym celem projektu jest opracowanie absorberów dla różnych zakresów częstotliwości, w różnych postaciach i konsystencjach w zależności od wypracowanych potrzeb ochrony i obrony przed impulsami HPM. W pierwszym etapie ma to nastąpić w formie demonstratorów technologii, a w etapie drugim, w ramach pracy rozwojowej zakłada się opracowanie ich prototypów, programów i metodyk badań kwalifikacyjnych. Projekt zakończyć mają badania kwalifikacyjne absorberów, opracowanie metod i sposobów ochrony i obrony, opracowanie instrukcji medycznej dotyczącej medycznych skutków działania impulsów HPM, Norm Obronnych dla absorberów, a także instrukcji zabezpieczenia urządzeń łączności, urządzeń radiolokacyjnych oraz załogowych i bezzałogowych obiektów i platform. Kolejny projekt dotyczy opracowania w ramach pracy rozwojowej infrastruktury badawczej w zakresie nowych technologii związanych z generatorami do wytwarzania wysokomocowych impulsów promieniowania elektromagnetycznego, anten nadawczych impulsów HPM, HPRF, RFDF, technologii materiałowych związanych z ochroną i obroną, aparatury pomiarowej. Produktami projektu mają być: : aparatura pomiarowa parametrów elektrycznych impulsów elektromagnetycznych, komora pomiarowa do wytwarzania i badań skutków oddziaływania wysokomocowych impulsów HPM, stanowisko do badań skutków oddziaływania energii impulsów HPM na elementy i urządzenia elektroniczne, umożliwiające określenie skali i zasięgu działania impulsowych dział elektromagnetycznych oraz mikrofalowej broni obezwładniającej, stanowisko do badań wpływu HPM na indywidualne komputery osobiste oraz sieci komputerowe. Liderem tego projektu będzie WAT, a partnerami: PIT–Radwar S.A., Politechnika Wrocławska i Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. Ostatni z rekomendowanych projektów dotyczy Laserowych Systemów Broni Skierowanej Energii i Laserowych Systemów Broni Nieśmiercionośnej. W ramach realizacji projektu przewiduje się opracowanie demonstratorów: laserów ciała stałego do laserowych systemów broni skierowanej energii, laserowych systemów i technologii broni skierowanej energii, układów wykrywania i układów pomiaru parametrów laserowych systemów broni energii skierowanej, układów przeciwdziałania i zabezpieczenia przed laserowymi systemami broni skierowanej energii, laserowych systemów broni nieśmiercionośnej, urządzeń pomiarowych, które znajdą zastosowanie w przyszłościowych rozwiązaniach układów ostrzegania broni laserowej i systemów jej przeciwdziałania. Projekt przewiduje także badania zagrożeń związanych z użyciem laserowych systemów broni nieśmiercionośnej oraz sposobów ich przeciwdziałania oraz badania skutków oddziaływania laserowych systemów broni energii skierowanej z materiałami konstrukcyjnymi, urządzeniami techniki wojskowej, tkanką biologiczną i wynikających stąd zagrożeń. Liderem tego projektu będzie WAT, a partnerami konsorcjum są następujące podmioty: PIT–Radwar S.A., PCO S.A., Zakłady Mechaniczne TARNÓW S.A., Politechnika Warszawska, Politechnika Wrocławska, Instytut Technologii Materiałów Elektronicznych, Instytut Technologii Elektronowej oraz Wojskowy Instytut Higieny i Epidemiologii. Wśród planowanych do realizacji projektów, tylko jeden dotyczący Badań i Symulacji Skutków Oddziaływania Impulsów HPM, którego liderem miała być Politechnika Wrocławska nie otrzymał rekomendacji do realizacji. Zgodnie z założeniami, budżet całego programu, niezbędny do sfinansowania wszystkich sześciu projektów ma nie przekroczyć kwoty 400 mln zł, a okres ich realizacji ma wynosić od 6 do 10 lat od chwili rozpoczęcia programu.

Adi Tubex

Zasilacze wszelkiego rodzaju sieją bo tam stosuje się przetwornice impulsowe które mają to do siebie że rozpraszają część energii w postacie fal elektro magnetycznych. Powinny być ekranowane wewnętrznie przez producenta, ale widać producenci mają to gdzieś, aby działało. Co to za model tego miernika którym mierzysz?

Joanna Szynkielewska

Ja rozmawiam z przypadkowymi ludźmi. oni wiedza ze nas dobijają

Paul Palewski

w Warszawie wzdłuż ul. Poleczki w stronę ul. Puławskiej masz kompleks budynków z takimi urządzeniami antenami w formie wielkiego trójkąta i dla kumatego widać to gołym okiem.

Ma Wl

To był konkurs plakatu o tematyce Rzeczpospolita = rzecz wspólna i miał miejsce w zeszłym roku, nie na 100-lecie niepodległości. Polecam przejrzeć i wyróżnione prace, bo są tam jeszcze lepsze kwiatki.

Aneta A

Polecam książkę ,,Mieć czy być” oraz ,,Patologia normalności” Erich Fromm

hadi hadi

Jestem w szoku po obejrzeniu tego filmu, nie miałam pojęcia ,że to promieniowanie jest takie silne i szkodliwe. Zamierzam się przed tym bronić. Eter dziękuję za filmik i pozdrawiam .

May Lee

Te anteny pokazane na samym początku dla mnie są już normalnością. Mieszkam w NYC od dziecka i te anteny są na każdym bloku, nawet nasz polski kościół ma dwie takie anteny,  które są w kamuflażu kościoła. U nas w NYC sygnał do komórek jest w 4G, i wszystko ściąga się w mig, oglądasz YouTube w 720p HD bez problemu. Jak bylem w Polsce, to bardzo narzekałem że moja komórka była taka wolna to kupiłem sobie mobilny internet,  który dawał mi 4G; ale wiem że można dostać w PL sygnał 4G LTG. Teraz już wchodzi 5G co naprawdę jest okropnie szybkie i silne. 5G jest 20 razy szybszy od 4G, a 5G Wi-Fi będzie szybszy niż najszybszy tutejszy kablowy internet w USA. Ale 5G jest nie po to, aby pomóc ludziom, tylko aby nam rozwalić mózgi i zebrać nasze informacje jak najłatwiej i najszybciej; wszystko będzie połączone w network w domach. Tu już ludzi ich własne lodówki podsłuchują i pewnie oglądają, tak samo TV. Tu się planuje dosłownie, aby Ameryka wyglądała tak, jak z książki 1984 George Orwell. Nie dość,  że mamy stan policyjny od Sep. 11-2001 to teraz dojdzie totalna inwigilacja. Anteny 5G w Kalifornii są instalowane pod placami zabaw dla dzieci, w parkach antena 5G wygląda jak drzewo palmowe; łatwiej jest zniszczyć ciało i mózg dziecka niż dorosłej osoby. Kalifornie podbili demokraci/liberałowie i tam już jest praktycznie socjalizm. Mówi się ze stan Kalifornia może odejść od Stanów Zjednoczonych, co nie ma dla Kalifornii problemu, bo jako kraj byli by 7 gospodarka na świecie. Ja osobiście wole żeby Kalifornie zjadł Pacific, co i tak stanie się prędzej czy później. Polecam obejrzeć sobie, jak rośnie zieleń w pokoju z Wi-Fi w porównaniu pokoju bez Wi-Fi.

T D

Czy chowając router do pudełka, zawiniętego w folię aluminiową, i podłączenie do niego 4 kabli ETH, będzie dobrym rozwiązaniem ?

Grażyna Strzałkowska

Super nagrody się należą dla tego filmiku i dla tego pana

Rolek n Bolek

ktoś udostępnił ten filmik na grupie chemitrails- i bardzo dobrze świetny materiał!!! 😀 kilka fajnych nowych faktów np z tą solą- osobiście mam lampę solną przy routerze i gniazdku, wiedziałam, że coś działa, ale myślałam raczej, że działa jak świeci a tutaj pozytywne zaskoczenie. dołączam do subskrybentów i zabieram się za oglądanie innych. pozdrawiam!

Rafal Blachut

A sprawdzałeś anteny nadajników? One maja w środku membrany, co wydają duże ultradźwięki. Pracowałem przy montażu parę miesięcy i jeden taki spadł na ziemie i co się okazało pod pokrywka są dodatkowe membrany żeby działać na ludzi i prze to boli głowa jak niektórzy sa tzw. meteopatami

Eter TV

tak sprawdzałem. Dlatego tylko podłączenie na kabel  do tego na wszystko dawać folię aluminiową.

Cleopatra Jones

ale my nie fikniemy nawet!!po to 150tys docelowo wojska usa w PL. a nasi bronić będą Izraela, podobno. Kto będzie walczył skoro podkręcą moc grzałki i każdy będzie osowiały, z migrena rozrywającą  głowę, apatyczny. Będziemy myśleć  tylko o tym,  żeby wrócic do domu i pod koc, zasłonić okna i wyczekiwać jutra!

Amy Gould

Radio tranzystorowe, na baterie, ustawiona skala całkiem na lewo (am, żeby nie było słychać żadnej stacji), wykrywa podobnie jak czujnik; natężenia szumu wskazują natężenia promieniowania. Radiacja jest przy drukarkach, żarówkach, lodówce, etc. podobnie jak przy kontaktach i komputerach.

miro

SZacun za film to się dzieje naprawdę !

KUYWA 2 miesiące temu

U mnie na wiosce stoją 2 wieże, telefoniczne ponoć. Ukraińce upa tfu przyjeżdżają je obsługiwać Promieniowanie jest przy nich na bank bez czujników idzie zauważyć jak ludzie w okolicy wymierają W papierosach “camel” ziomek znalazł kawałeczek czegoś srebrnego wyglądającego jak folia aluminiowa lecz spaliło się to na stole został zwęglony opiłek Zetne te wieże razem z głowami tych szmat co Nas otruwają. Pamiętacie Żydki nawet jeśli wam się uda podstępnie zniszczyć Polskę. To Polacy was będą gnębic do końca każdy wie jak jest i jak będzie

NataShee

A właśnie w Polsce rozpoczęła się budowa 5G. W moim bloku jest już światłowód i non stop boli nas głowa, sąsiedzi też się skarżą, ale nikt tego nie łączy ze światłowodem !!

Marek Mosiądz

technologia mikrofalowa jest zabójcza dla żywych organizmów

Lucjan Ee Ee

Czy po drugiej stronie np. folii natężenie promieniowania wzrasta ? Czy fala wchodząca i odbita się sumują ? Czy wartość jest stała. Te “przeszkody” odbijają czy hamują?

Wierni Polsce Suwerennej – Paweł Samoń

Najgorsze jest promieniowanie jonizacyjne typu rtg jak i uranowe itd

kamil bosek

Fajny filmik pokazujący prawde. Nie w wszystkich teoriach się z tobą zgodzę natomiast w 90% tak. 😉 Szczepionki trują to oczywiste. Jest fajna ksiażka ian sinclair szczepienia – niebezpieczne ukrywane fakty. Natomiast Lekarze rzeczywiście nie wiedzą. Rozmawiałem z lekarką która jest żoną znajomego. Przyjmuje porody oraz jest lekarzem od noworodków. Nie ma informacji o szczepionkach prócz tego ze na studiach im wciskają non stop ze to jest dobre i trzeba w to wierzyć. Mają owszem rozpisane na co są, kiedy podawać jak itd. Nie ma natomiast składu. I lekarze tak na prawdę sami nie wiedzą ale w 90% w to wierzą bo mieli przez profesorów tłuczone do głowy ze to jest dobre ze to lek nowoczesny który pomaga. Natomiast odmienne zdanie w środowisku lekarskim jest też mocno wyśmiewane. Taka otoczka jest po prostu tworzona. Oczywiście tez dochodzą do tego wynagrodzenia przez przedstawicieli handlowych dla lekarzy którzy przepisują leki danej firmy farmaceutycznej. Poznałem akurat ten schemat na weterynarzach natomiast okazało się ze bardzo podobnie jest z Lekarzami.

Energy Rescue

Polecam obejrzeć ten materiał. https://youtu.be/L5pPhHXUrzs Przed tym ostrzegał za życia St. Hawking. Myślę że to jest największe zagrożenie dla ludzkości. Pozdrawiam Świadomych! PS. Chemtrails, wifi, bts, wimax, bluetooth, gmo, szczepionki, nanotechnologia, biotechnologia, to elementy całej układanki zawierającej się w skrócie S.I. . Kto nie wierzy trudno, ale czas pokaże i oby to nie było za późno. Pamiętajcie że większość ludzi wpuszcza technologie komputerowe i mobilne do swoich domów.

John James Rambo

Czy jest to możliwe że przez te fale moja kobieta nie może zajść w ciążę ? Proszę o odpowiedź, podchodzę bardzo poważnie do tematu

Eter TV

tak oczywiście tak samo jak problemy z tarczycą po opryskach z samolotów.

duduś HWDP

Dobiłem się dzisiaj tym filmem jestem załamany.

MAJKA GROCHOWALSKA

dzięki za rady z tymi domowymi odpromiennikami

Mirek Mituta

Iluminavci, Masoni I różne inne organizacje są żydowskimi organizacjami kierowanymi przez Rothschildów I innych zbrodniarzy I bankierów światowych!!!

Barbara Leżańska

A tu balustrada schodów w “naszym” Sejmie : https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/10/20070124_sejm_detale_glowa_weza_porecz_hall_budynek_glowny.jpg/1280px-20070124_sejm_detale_glowa_weza_porecz_hall_budynek_glowny.jpg?1539601356736 Może to odpowiedź na pytanie dlaczego niektórzy posłowie (np. Kukiz15) tak się zmienili…

Tupaniify

  1. Piotr Glas, O. Augustyn Pelanowski, co o nich powiesz? Też nam coś szykują? Też są oficerami prowadzącymi? Bo sadzę, że słyszałeś o nich i też masz już wyrobione zdanie dlatego pytam.

Elena Brzostowska

Eter robisz dobrą robotę mam nadzieje że zawsze będziesz po naszej stronie chociaż ja nikomu nie ufam życie mnie nauczyło . Może mi doradzisz z pewnej miejscowości gdzie mieszka moja rodzina rozwieszono na oświetleniach ulicznych takie coś wygląda jak dysk twardy z komputera i mówią że to internet po 2 na każdym słupie jest to dość wysoko . Jak by się można było przed tym uchronić? Może coś doradzisz. Zrób test z kasztanami jeszcze jak byś mógł bo słyszałam że pochłaniają też ten syf , tylko w necie pisze że zbyt duża ilość może szkodzić ale czy to prawda czy piszą żeby wystraszyć to już ciężko stwierdzić

Eter TV

tak widziałem te skrzynki. Wieszają je też w miastach. Nie badałem ich jeszcze. Co do kasztanów to działanie na pewno podobne jak żołędzie. Ale obiecuję że to sprawdzę.

Gregory

“Tylko prawda jest ciekawa”.

Gregory House

W przypadku zasilaczy promieniowanie elektromagnetyczne rozsyła nic innego jak transformator impulsowy, wiem co piszę, ponieważ jestem elektronikiem. Prawdopodobnie wewnątrz obudowy nie zastosowano ekranu, i nie było by żadnego promieniowania. Przetwornica napięcia AC/DC ma wewnątrz generator i transformator impulsowy, który jest nawinięty na rdzeniu ferrytowym. Na takich samych rdzeniach masz anteny w radioodbiornikach na falach długich. Częstotliwość pracy przetwornicy to zazwyczaj powyżej granicy słyszalności ludzkiego ucha, czyli powyżej 20 kHz, zazwyczaj 36 kHz, a są takie które pracują na 100 kHz i powyżej. Promieniowanie zasilacza uzależnione jest też od jego obciążenia, z tego co widzę zasila router, to zależy od mocy, którą pobiera router. Folia aluminiowa to doskonały ekran, jak wspomniałem brakuje ekranu wewnątrz obudowy.

Eter TV

Baaa oni to wszystko powinni ekranować dla zdrowia ludzkiego. To dla nich żadna koszta. Pytanie dlaczego tego nie robią. Tak samo z kompami. Każdy je trzyma na kolanach…… nikt nie powie że tak nie można robić.

Gregory House

Przede wszystkim koszty, każdy ekran z glinu, czyli aluminium to kilka centów, plus do tego dodatkowy jeden proces technologiczny więcej, zaś koszty, a zdrowie ludzkie w ogóle nie jest brane pod uwagę.

Eter TV

Urządzenie ma nazwę i przeliczniki (widać to na filmie). Czy dam jeden po przecinku czy dziesięć to nie ma znaczenia. I tak będzie szkodzić tak samo. Robię filmy proste i wyraziste dla laików, bo takie filmy i ja chcę oglądać na innych kanałach. Dla ciebie mogę i być Tureckim pasjonatem prawdy-haha. Na innych koment. pokazuję jaki jest tam przelicznik.

Tomasz Trofimiuk

co to za urzadzenie do mierzenia?

Eter TV

TriField EMF Meter Model TF2

Arek

Ale ja nawet nie mówię że nie masz racji, masz racje, nie cierpię tych wszystkich impulsowych zasilaczy choć są małe , lekkie no i ‘mocne’. A najbardziej nie lubię anten nadajników patrzących na ludzi , i jeszcze słyszę że to nie szkodzi skoro dawniej uważano że mała ręczna radiostacja pracująca na dużo niższej częstotliwości szkodzi a tu tyle mocy – bo każdy kanał każdego rozmówcy jest transmitowany, łącznie taki nadajnik GSM ma kilkaset Watów mikrofal, to chore.

hardrockk8

@Eter TVczy taki orgonit z allegro: https://allegro.pl/orgonit-samoprzylepny-odpromiennik-w33-i7520296490.html jest w jakiś sposób skuteczny? czy w ogóle te z allegro coś pomogą? przepatrz listę tam jak możesz i poleć jakiś, taka prośba.

Eter TV

Poczekaj z dzień ludzie wpiszą ci różnych producentów. Jest kilka osób dobrych w PL co znają się dobrze na ich produkcji. Ten może być za cienki-mały ale na pewno będzie zmniejszał promieniowanie. .

Natalia Stal

Podobno kasztany też zatrzymują promieniowanie komputerowe-czy to prawda możesz zrobić test?

Eter TV

No widzisz nie miałem kasztanów przy sobie. Ale myślę ze podobnie działanie co żołędzie.

Jan Kowalski Anti-Zionism

Kasztany pochłaniają promieniowanie do pewnego stopnia, a potem same są emiterem, niestety ale przy dużej gęstości promieniwania em, kasztany starczą tylko na kilka dni, sprawdzałem, potem trzeba je usunąć.

STOP NWO – HACKERS ANONYMUS

Można go zakupić tutaj, warto zmierzyć własną okolicę bo można szybko zginąć jeżeli pole będzie super wysokie. Ostrzegam wszystkich, nigdzie nie ma żadnych norm, to wszystko jedna ściema – oni zabijają ludzi masowo!  https://www.trifield.com/product/trifield-emf-meter/ , ps. więcej info na temat tych wież na kanale: https://www.youtube.com/channel/UCp0ALbWvFZuJbYU_h5nCo7A/videos

Mieczysław Mieczysławski 2 miesiące temu

Rozmawiając przez telefon komórkowy należy używać słuchawek, a telefon odsunąć. Podobnie należy ograniczać używanie internetu mobilnego. Jeżeli w domu jest WiFi, to nadajnik powinien być oddalony o kilka metrów. Pasta do zębów może mieć fluor, więc należy ograniczać ilość i po myciu dokładnie płukać. Kontrolować też należy użycie środków przeciwbólowych, groźne są też te bez recepty.

Marlena

ja myje woda utleniona + soda. Lepsze niż pasty

Don’t Worry Be Happy

Chodakowska też lubi 666 https://www.google.com/imgres?imgurl=https://ecsmedia.pl/c/przepis-na-sukces-ewy-chodakowskiej-dvd-w-iext43474926.jpg&imgrefurl=http://www.empik.com/przepis-na-sukces-ewy-chodakowskiej-dvd-chodakowska-ewa-kavoukis-lefteris,p1095089233,ksiazka-p&h=350&w=246&tbnid=y1jDe4xvAkqHBM:&q=Przepis+na+sukces+Ewy+Chodakowskiej+%2B+DVD&tbnh=160&tbnw=112&usg=AI4_-kQvDJDuB-y9M1sZB0ihGFY_0A9b0A&vet=12ahUKEwi_hrDuldvdAhUMXSwKHYROChMQ_B0wD3oECAYQFA..i&docid=yEcCBssBwuHCoM&itg=1&sa=X&ved=2ahUKEwi_hrDuldvdAhUMXSwKHYROChMQ_B0wD3oECAYQFA

Eter TV

tak oni wszyscy sie znaczą kto z kim trzyma

Tomasz Ferre

16:26 Eter , testujesz 50 i 100Hz w takich zasilaczykach , to nie ta skala na przyrządzie, więc to nie te same pasmo mikrofal. Orgonity działają w większości na statykę , jak każdy kawałek dobrego izolatora z przewodnikiem. Rzecz w tym. że kiedy przyrząd puścisz z rąk , wtedy woda w tobie nie reaguje z przyrządem , sprawdź sam. Ogólnie chodzi o wodę w człowieku.

Eter TV

Wiesz zaraz wyjdzie nam morał ze te fale to pozytywna sprawa dla człowieka. Każde fale są szkodliwe. Pokaże niedługo mundur pod obsługę radarów z roku 1968 !! Wtedy szkodziło. Teraz już nie szkodzi, bo norma inna. Pewnie ze orgonit to izolator tak samo jak folia aluminiowa. Ale z folią ciężko chodzić na klacie.

elea elea

Czy każdy miernik pola elektromagnetycznego będzie odpowiedni, aby zmierzyć promieniowanie komórki ? Np: ten ??? : MIERNIK POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO TESTER FAL – CE https://allegro.pl/miernik-pola-elektromagnetycznego-tester-fal-ce-i7258496735.html

Tim Jasko

Rasa tylko w Polsce i Wrocławiu chłopie to jest wszędzie na całym świecie

marek jurek

film z tego roku, a te groby dzieci, to jak się przyjrzeć 1986, 1992…wówczas nie było wież, wifi i komórek.

Eter TV

zobacz dalej są białe groby bez nagrobków. To mała wieś. Jak dobrze wiesz mówię też o szczepionkach w filmie. To nie tylko Wi-fi. To cały dział dziwnych zdarzeń

Bela Bela

@Eter TV Przesłuchałem już 40 odcinków z tagentv i ani razu nie usłyszałem krytyki wobec klechów jak i fikcji religijnej. Po mimo dużej wiedzy odnośnie manipulacji i tego w jaki sposób politycy kradną na lewo np. te wszystkie pożyczki które zaciągali na cały narod, uważam go za podejrzanego. Daleka historię też uważam za zbędna. Zakładając że WTC jest fikcją to ileż takiej fikcji może być w historii :p

Bożena Szymborska

Mały orgonit w formie breloczka zawieszony przy telefonie będzie także dawał ochronę?

Eter TV

Tak ale musi być raczej nalepiony na telefon. Niż tylko wisieć ale taki wiszący też na pewno pomoże. Może też być folia aluminiowa.

Bożena Szymborska

Całe lato robiłam jednorurowe chembastery, chestahedrony, orgonity dla siebie i znajomych. Zrobiłam wisiorki i kolczyki z serafinitów. Skończyły się bóle głowy gdy korzystałam z internetu. Dzięki za film i informację, że to przy gniazdku jest największe promieniowanie. telefon kładę na orgronicie a gdy rozmawiam trzymam już telefon razem z orgonitem plus to, że kolczyk też jest orgonitem.

Bożena Szymborska

@Dorota Kolad Zastosowałam żywicę Synolite 26zł litr.bezbarwna i żywicę epoxydową crystaline 940 sklep Modelarnia24.pl Synolite ma zapach, tylko na zewnątrz latem można stosować. Crystaline ok 90 zł za 0,84 litra bez zapachu, można w domu, ma długi czas krzepnięcia. Minerały w Kamdrew. Pan Pląska i Sebastian Szaman mówią i pokazują jak robić orgonity

Eter TV

Jak zrobię nowy film to będzie-ahha Ale tak serio to filmy robię sam i sam je montuję. Muszę zbierać dowody i je analizować i sprawdzać. Do tego jeszcze muszę chodzić do pracy żeby przeżyć na minimum egzystencji. Nie mam zbiórek i datków pod kanałem i kasy od służb. Jeżeli filmów nie będzie tygodniami proszę nie być w szoku. Nie jestem w stanie fizycznie siedzieć każdej nocy i tworzyć filmy żeby był nowy co tydzień.

MrAveSzatan

@Eter TV ok ma się rozumieć. Dobra ciężką pracę robisz ciesze się ze trafiłem na ten kanał. Trzymam kciuki za dalszy rozwój.

tordar2

Potwierdzam, po tygodniu pracy 8 godz. z komórką przy uchu, ja, osoba, której nigdy nie boli głowa, zaczęłam mieć okropne bóle głowy. Lekarstwem okazało się rzucenie tej roboty w cholerę. Ból minął jak ręką odjął.

Slonka Slawomir

Naukowe metody manipulowania społeczeństwem tu i teraz – Noam Chomsky Jesteśmy poddanymi światowego, lucyferiańskiego systemu opresji. Poddaje się nas totalnemu zniewoleniu poprzez ciągłą manipulację i indoktrynację. https://www.youtube.com/watch?v=NiQhtGkF7bA CZ. 2 Naukowe metody manipulowania społeczeństwem tu i teraz – Noam Chomsky https://www.youtube.com/watch?v=4dj5DTW84Iw CZ. 3 Naukowe metody manipulowania społeczeństwem tu i teraz – Noam Chomsky https://www.youtube.com/watch?v=Io22gBTHLAY ————————————————- Putin straszy świat bronią psychotroniczną. Czym jest „zombie gun”? Z jej pomocą można kontrolować miliony ludzi https://www.focus.pl/artykul/eksperymenty ========================= https://plus.google.com/u/0/102938430101840249723/posts/V4jBggMPyfY ========================= Moja strona FACEBOOK https://www.facebook.com/slawomir.slonka.5 =========================

katarzyna X

W Gliwicach zaczynają testować anteny 5G, także zapraszam Cię, Eterze, do odwiedzenia nas ze swoim urządzeniem

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=XIHqFW7icVI&feature=youtu.be

Od redakcji KIP: Polecamy dla Dociekliwych i Samodzielnie Myślących przeczytanie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty o:  promieniowaniu elektromagnetycznym, globalnym ociepleniu, geoinżynierii, smugach chemicznych (chemtrails), GMO, szczepionkach, ludobójstwie na skalę globalną, kontroli umysłu, falach SSSS itp. oraz połączeniu wielu „puzli” w pełniejszy obraz świata w którym żyjemy.

Sieć śmierci w Polsce
Nowe kierunki w zakresie kontroli umysłów: GMO i elektromagnetyczne promieniowanie
LISA RENEE – INŻYNIERIA GENETYCZNA
Sztuczna inteligencja: nasz najlepszy przyjaciel, czy śmiertelny wróg?
Żaden polski urząd nie ma badań dotyczących bezpieczeństwa i skuteczności szczepionek!
Niemiecki rząd potwierdził trucie społeczeństw za pomocą chemtrails i bardziej skutecznie za pomocą szczepionek i zatrutej żywności ? A co na to polski rząd ?
Wykorzystanie HAARP jako broni psychotronicznej
Była naczelna lekarz Finlandii dr Rauni Kilde mówi o kontroli umysłu [PL]
WAT o tajnych broniach kontroli umysłu oraz szokujące przykłady stosowania w Polsce
Od chemtrails do pseudożycia. Mroczne plany biologii syntetycznej.
Film dokumentalny: CHEMTRAILS JEST SEKRETNĄ, TOTALNĄ WOJNĄ Z LUDZKOŚCIĄ
Rządząca kabała nie chce abyś wiedział o 35 rzeczach.
MGŁA ŚMIERCI NAD POLSKĄ oraz różnice między smugami chemicznymi i kondensacyjnymi.
Chemtrails – Smugi Chemiczne – już nie teoria spiskowa
Globalne Ocieplenie, Geoinżynieria, Modyfikacje Pogody i Środowiska.
Chemiczne smugi – czyżby tajna kontrola klimatu?
Ocieplenie klimatu – to kłamstwo wymierzone w naszą cywilizację
Plan depopulacji opracowany przez NASA
Inżynieria genetyczna to broń masowego rażenia.
10 faktów o których mainstreamowe media milczą – dotyczące szokującego badania GMO prof. Seraliniego
Szokująca zmiana polityki wobec GMO w Polsce. Czy PiS realizuje ludobójstwo Polaków ?
Pandemia raka ? Chemtrails – potworny plan depopulacji świata !
Coraz więcej wpływowych środowisk oskarża rząd USA o planową depopulację Ziemian za pomocą geoinżynierii (chemtrails)
Smugi chemiczne to czyste ludobójstwo, które trzeba powstrzymać
Chemtrails: Skutki toksycznych metali i chemicznych aerozoli na zdrowie człowieka
Były szef amerykańskiego FBI otruty – potwierdził że smugi chemiczne są prawdziwe
Chemtrails, HDTV, fale SSSS i kontrola umysłu
Psychomanipulacje narodami
Manipulacja dżihadystami – (kontrola umysłu)
Metody pracy tajnych służb i wywiadu wojskowego – fragment książki Dr Rauni Kilde
Upowszechnianie w Polsce indywidualnej kontroli umysłów i używanie broni psychotronicznej

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania co najmniej kilkunastu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą.

Redakcja KIP

Wypowiedz się