Rządząca kabała nie chce abyś wiedział o 35 rzeczach.

Publikujemy tekst sprzed 5 lat, ze strony emerytowanych oficerów – analityków, amerykańskiego wywiadu wojskowego. W zdecydowanej większości ujawniane tajemnice dotyczą bezpośrednio, lub pośrednio także naszego kraju, zważywszy oddziaływanie USA jako mocarstwa na inne kraje. (red. kip)

***

Przez prawie 100 lat istniała tajemna, rządząca klika „Cabal” skupiająca banksterów i przemysłowców z dzielnicy finansowej City of London, która sprawowała rządy w USA i ustanawiała politykę Ameryki opartą na dużych kłamstwach i ogromnych oszustwach.

Ta Klika wydała wiele miliardów ciężko zarobionych dolarów amerykańskich, które skonfiskowała za pomocą kanciarskiego systemu podatkowego, aby zapłacić „gadającym głowom” w głównych środkach masowego przekazu, „prezenterom” wiadomości aby ograniczali to, co możesz wiedzieć, i aby się upewnić, że prawie wszystkie kontrolowane, główne środki masowego przekazu (CMMM) podają kłamstwa i dozują propagandę, która pomaga utrzymać ową superelitę zboczeńców – rządzącą klikę Cabal, i skrywać ważne prawdy przed społeczeństwem.

Klika Cabal wie, że musi zatrzymywać prawdę przed ludźmi, aby móc dalej rządzić, a tu powstaje światowy Internet stwarzający im największe zagrożenie w historii i ich upadek może nastąpić „tuż za rogiem”.

Niektórzy z najstarszych członków najwyższego szczebla Cabal uważają, że jedynym sposobem na powstrzymanie erozji ich kontroli nad prawdą, którą obecnie przedstawia Internet, jest wywołanie ogromnej nuklearnej WW3 (III wojny światowej), która radykalnie wyludni Ziemię i przekształci strukturę polityczną z powrotem w średniowieczny typ feudalnego systemu Król / poddany.

Pojawienie się Internetu na całym świecie okazało się być zgubne dla poprzedniej, prawie kompletnej blokady tej prawdy.

Kontrolowali podręczniki historii, szkolne programy nauczania i ograniczali szkolnictwo wyższe do zatwierdzonych obszarów tematycznych. Internet na całym świecie okazuje się być nową prasą Gutenberga i ma tę samą moc, aby całkowicie zdetronizować Cabal i zrestrukturyzować społeczeństwo. Jest to silnik do spontanicznego i powszechnego wyłaniania się nowego światowego populizmu (radykalizmu), nowego ogólnoświatowego, kolektywnego Sumienia, które będzie w stanie zerodować i wyprzeć CMMM.

Istnieje 1500 gazet, 1100 czasopism, 9000 stacji radiowych 15000 stacji TV, 2400 wydawców należących jedynie do korporacji

Bez stałego, bezspornego dozowania kłamstw i propagandy w środkach CMMM władza, autorytet i legitymacja rządzącej Cabal ulegnie stopniowej erozji i ostatecznie ta Klika zostanie ujawniona i wyeliminowana. Wydaje się, że proces ten jest obecnie w toku dzięki pojawieniu się na całym świecie internetowego “Ruchu prawdy”, nowego rodzaju spontanicznie pojawiającego się światowego radykalizmu.

Karen Hudes, była wysoka doradczyni Banku Światowego, ujawniła, że co najmniej pięć z sześciu głównych amerykańskich środków masowego przekazu jest własnością sześciu największych banków, co oznacza, że kontrolują one opinię publiczną, cenzurując to, co główne środki masowego przekazu dozują społeczeństwu. Dzięki Internetowi szybko dochodzi do wrzaskliwego zatrzymania na naszych oczach, w czasie rzeczywistym.

Żaden większy test lakmusowy nie był bardziej widoczny dla CMMM niż niedawny atak fałszywej flagi w Syrii przez Al Cia Duh.

Zobacz, jak dom z kart CMMM zaczyna upadać, gdy prawda jest w pełni odsłonięta przez alternatywne media w Internecie. Nazywa się to „prowadzeniem wiadomości” i kiedy osiąga się pewną masę krytyczną w alternatywnych mediach internetowych, CMMM jest ostatecznie zmuszony do podania tej wiadomości i to w sposób, który przesuwa się w kierunku wersji alternatywnej. Ostatecznie pełna wersja alternatywna całkowicie eliminuje pierwotną, zatajoną historię o tych okruchach prawdy i o okropnych zbrodniach oraz nadużyciach rządu USA, napisane korzystnie i zaakceptowane w CMMM, tak jakby były zwyczajnym codziennym zjawiskiem. Rządząca klika Cabal wie, że ważne historie mają krótki cykl „zaniku” i jeśli mogą opóźnić prawdę o pewien okres miesięcy lub lat, to po prostu nie ma znaczenia, jeśli do opinii publicznej dotrą stare, nieświeże wiadomości, ponieważ do tego czasu informacje te nie będą uważane za istotne dla większości.

Jeśli kiedykolwiek poczułeś, że manipulują tobą główne środki masowego przekazu, to jesteś bardzo spostrzegawczy, ponieważ tak właśnie się dzieje, a to dlatego, że banksterzy wykorzystują te media, by dyktować opinii publicznej jakie są jej potrzeby, co sprawia, że główne mas-media są prawie całkowicie kontrolowane. Dlatego nazywanie tego zjawiska kontrolowaniem głównych mediów masowych (CMMM) ma sens.

CMMM opierają się na wskroś na kłamstwach, podstępach i propagandzie, które większość amerykańskich poddanych aż do niedawna uważała za prawdę ewangeliczną.

Ta powszechna akceptacja i zaufanie do MMM ze strony naiwnej, poddanej kontroli umysłu, „śpiącej za kierownicą” publiczności jest podobna do bajki „Nowe szaty Króla”. Obecnie jednak, słabnie to z dnia na dzień pod wpływem alternatywnych informacji z Internetu, które zyskują na popularności.

Jest to bardzo irytujące dla rządzącej kliki Cabal, ponieważ ona wie, że jeśli nie zareaguje szybko, aby powstrzymać tę narastającą erozję mechanizmu kontrolowania umysłu / ogłupiana (CMMM), stanie się w pełni odsłonięta, kurtyna opadnie, pokazując Czarodzieja z Oz jako słabego starego człowieka bez realnej mocy, z wyjątkiem mocy do oszukiwania, manipulowania i kontrolowania umysłów.

Ten nowo powstały światowy ruch prawdy w Internecie przecina kłamstwa rządzącej kliki Cabal niczym gorący nóż masło, a jego zdolność czynienia tego poprzez kierowanie alternatywnych informacji do wiadomości głównego nurtu, rośnie niemal z dnia na dzień. Jak dotąd wszelkie próby spowolnienia lub zaprzestania tego procesu zawiodły lub doprowadziły do coraz większego pojawienia się przekazanej przez Internet prawdy, akceptowanej i wiarygodnej dla mas.

Zdolność rządzącej Cabal do dalszego ukrywania prawdy przed poddanymi zanika wraz z upływem dnia, ponieważ alternatywne media wyprzedziły CMMM w popularności.

Niełatwo znaleźć młodych ludzi poszukujących informacji w głównym nurcie wiadomości w sieciach telewizyjnych. Wszyscy odwiedzają alternatywne serwisy informacyjne w Internecie, takie jak Drudgereport.com, Rense.com, Presstv.ir, whatreallyhappened.com, Veteranstoday.com, rt.com, infowars.com, amtvmedia.com, rtnf.com, wired.com (danger room) i wiele innych dobrych stron z wiadomościami, takich jak te wymienione, które także wypełniałyby strony.

I niewielu już wierzy w doniesienia sieci informacyjnych i radiowych raportów także, ponieważ i te wiadomości z radia sieciowego są również kontrolowane przez Cabal i stanowią część CMMM. Ich ciągłe papugowanie tego, co sieciowe gadające głowy w TV kłapią, jest coraz częściej ignorowane. A te witryny, które są prowadzane z Pentagonu lub centrów „Fusion” lub syjonistycznych portali są zwykle dość łatwo rozpoznane lub przynajmniej postrzegane jako skażone. Wielu ludzi obecnie w większości je odrzuca, ponieważ ich kłamstwa i wypaczenia stają się nader oczywiste.

Rzeczywista prawda przecina CMMM Cabal, która dozuje kłamstwa, jak gorący nóż przez masło, a gdy kot raz wyjdzie z worka, te złote okruchy prawdy będą zawsze krążyć w sieci, aż całkowicie zniszczą siłę rządzącej Kliki. To jak kryptonim dla supermana.

Oto lista niektórych najważniejszych okruchów prawdy, które są obecnie rozpowszechniane w alternatywnych mediach w światowym Internecie, które wydają się mieć prawdziwe „zęby”, a wiele z nich pochodzi z wyższych szczebli wojskowych źródeł wywiadowczych.

Są to fakty, ujawnienia i informacje, o których nigdy nie mówiła rządząca klika Cabal. Pomiń elementy, które już znasz lub którymi nie jesteś zainteresowany.

 1. W przeciwieństwie do tego, co urzędnicy rządowi USA ciągle papugują poprzez CMMM, Stany Zjednoczone są Republiką, a nie Demokracją, a ojcowie założyciele specjalnie zaprojektowali Konstytucję tak, aby uniemożliwić Ameryce odrodzenie się w demokrację poprzez stworzenie tego, co miało być permanentną separacją uprawnień między kongresem, sądownictwem a władzą wykonawczą (administracja, w tym prezydent). System został zaprojektowany, by uniemożliwić prezydentowi stanie się drobnym dyktatorem, ale tak właśnie stało się pod rządami Busha 1 i 2 oraz Clintona, a teraz Obamy. Stało się tak, ponieważ Kongres pozwolił tym prezydentom na rozpoczęcie i prowadzenie niewypowiedzianych, niesprowokowanych, niezgodnych z Konstytucją, nielegalnych wojen bez postawienia tych prezydentów w stan oskarżenia (impeachment). A sądownictwo zostało zaszantażowane do posłuszeństwa przez marionetki kliki Cabal za pomocą tajnych podsłuchów z NSA (National Security Agency). Demokracja jest regułą tłumu, czyli zwykłą zasadą większości, która jest tym, co chce rządząca klika, ponieważ jest w stanie łatwo kontrolować umysły społeczeństwa poprzez kontrolowanie głównych środków masowego przekazu. Rządząca klika Cabal była w stanie zmienić proces wyboru amerykańskich senatorów z nominacji przez ustawodawców stanowych na głosowanie powszechne, co nie było tym, czego chcieli także ojcowie założyciele, i sprawił, że Kongres był jeszcze łatwiej kontrolowany przez korupcję w stylu Cabal, która ma nieograniczone fundusze dla lobbystów z „K-Street” i innych rodzajów wsparcia dla „kongresmanów” przed i po ich wybraniu.
 2. Bank Rezerwy Federalnej jest prywatnym bankiem centralnym będącym własnością zagraniczną, który kreuje wyimaginowane, fałszywe pieniądze (fiat money) tylko z rzadkiego powietrza; nie jest bardziej federalny niż firma transportowa Federal Express; nie ma rezerw, i jest w zasadzie niekonstytucyjnym oszustwem – operacją „magicznej sztuczki”, która obciąża amerykańskich obywateli odsetkami nielegalnie za wykorzystanie tego, co powinno być ich własnymi pieniędzmi. Jego dwunastu akcjonariuszy / właścicieli jest trzymanych w tajemnicy. Ustawa o rezerwach federalnych rzekomo została uchwalona, aby zapobiec kryzysom gospodarczym, ale została wykorzystana do utworzenia ich w imieniu kliki Cabal, dzięki czemu może ona zdobyć więcej aktywów przy ogromnych zniżkach. Ten nielegalny system generuje masowe niewolnictwo zadłużenia poprzez szkodliwą lichwę, uważaną przez muzułmanów za bardzo wielki grzech i była również uważana za taką samą przez wiarę katolicką. Utworzenie Banku Rezerw Federalnych w 1913 r. jest jednym z największych oszustw w historii i było faktycznie „prawem ukrytym”, które przeszło bez prawdziwego kworum, tuż przed Bożym Narodzeniem, kiedy było niewielu przedstawicieli w Kongresie. Internet ujawnia to „wielkie kłamstwo” w „pikach” (pobity w grze karcianej) i coraz więcej Amerykanów puka się w głowę i podskakuje z wrażenia, ponieważ po raz pierwszy zdają sobie sprawę, że ta nielegalna bankowość centralna pozwoliła rządzącej klice Cabal na kradzież ich ciężko zarobionych dochodów i zedrzeć bogactwo zwykłych obywateli, a także Republiki Amerykańskiej.

Więc, ilu będzie musiało umrzeć, abyśmy mogli narzucić nasz mały schemat Ponzi na resztę RADA FEDERALNEJ RESERWY – 1917

 1. Internal Revenue Service (am. urząd skarbowy) jest zarejestrowana w Puerto Rico i jest prywatną agencją windykacyjną Banku Rezerwy Federalnej. To także jest całkowicie nielegalne, ale jest w stanie ukraść pieniądze podatnika za pomocą brutalnej siły, przywłaszczonego i skompromitowanego systemu sądowego oraz brutalnej siły policyjnej w stylu „stratowania twarzy”. Obniżona cena dostępnej opieki zdrowotnej Obamy została zaprojektowana przez czołowych członków Cabal, którzy kontrolują branżę ubezpieczeniową, jako sposób na objęcie wszystkich podatników i obywateli pod ogromną codzienną kontrolę IRS, którzy są wyznaczeni do egzekwowania przepisów dotyczących opieki Obamy i będą mieli dostęp do kont bankowych wszystkich osób, i mogą dowolnie zmieniać wielkość zasobów nawet w przypadku błędu. No i oczywiście jest jakieś niedawne pismo o „ostatecznym środku” (smoking gun) od pewnego senatora z Midwestu, który polecił IRS, aby naprawdę ciężko pracował z grupami Tea Party, które prawdopodobnie zostaną wydane społeczeństwu wcześniej niż później i mogłyby łatwo zapobiec ponownemu wyborowi tej osoby.
 2. Wszystkie wojny są zaaranżowane przez tę tajną, rządzącą klikę Cabal, która jest najtrafniej określona jako krąg czołowego światowego banksterstwa i przemysłowców, rządzących z dzielnicy finansowej City of London, odrębnego kraju, takiego jak Watykan, z własnymi ambasadorami i policją. Ci ludzie twierdzą, że zostali osobiście namaszczeni przez samego Lucyfera, a niektórzy twierdzili, że mają osobistych przewodników „obcych” lub demonów, którzy zapewniają im ochronę i rady. Tak więc wszystkie wojny są wojnami banksterstwa i wydają się być inspirowane przez demony. Niektórzy eksperci odkryli silne powiązanie z tajnymi ezoterycznymi „super-masońskimi” grupami okultystycznymi, które są oparte na lucyferianiźmie i tejże klice Cabal. Inni odkryli długotrwałą więź z tymi członkami rządzącej kliki Cabal i „obcymi” lub ET (extraterrestials – istoty pozaziemskie), i wierzą, że ci członkowie kabały są faktycznie zarażeni demonicznymi pasożytami obcych / ET, którzy żądają i promują masową śmierć i zniszczenie na Ziemi, gdy zdobędą kontrolę nad członkiem Cabal, który stracił swoją duszę lub „wyssano mu duszę”. Niektórzy badacze nazwali rządzącą klikę Cabal babilońskim syjonizmem lub “Synagogą szatana” i twierdzą, że to bogactwo i władza opiera się na wykorzystaniu „babilońskiej magii pieniądza”, które jest wykorzystywaniem fałszywego pieniądza (fiat money), pożyczonego na lichwę, w celu stworzenia masowego, zadłużonego niewolnictwa, pospolitego obdzierania z zasobów i zapewnienia pełnej, ale ukrytej kontroli. Inni przypisują jej moc namaszczenia Lucyfera i używania przez nich „czarnej sztuki”, która obejmuje oszustwo, magiczne sztuczki i ofiary z ludzi. Jeśli Cabal może wydawać lub wydrukować wszystkie potrzebne im pieniądze, to może wykupić prawie każdego żądanego polityka na tak długo, jak długo utrzyma skutki wszystkich nadwyżek pieniężnych, aby zapobiec całkowitemu załamaniu się systemu monetarnego. Oczywiście eksperci wiedzą, że utworzenie amerykańskiego petro-dollara, które wymagało, aby cała sprzedaż ropy była przeprowadzona w pieniądzach najpierw wymienionych na dolary amerykańskie, było początkiem wysiłków, by opóźnić rzeczywistość, dopóki rządząca klika Cabal nie użyje Ameryki do podporządkowania sobie całego świata w imieniu tych banksterów z City of London, zanim system ostatecznie upadł. Powodem, dla którego dolar amerykański jest teraz wart tylko około 2 centów tego, co był wart, kiedy został pierwotnie emitowany, jest fakt, że Bank Rezerwy Federalnej wydaje coraz więcej pieniędzy na kupowanie polityków i wspieranie ich tajnych czarnych operacji mających na celu rozwój obcych technologii, aby utrzymać pełną kontrolę nad „my, naród” i ten system Ponzi jest ostatecznie skazany na niepowodzenie. Poniższy video-clip to klasyka autorstwa Michaela Rivera z whatreallyhappened.com. Jest to 45 minut odtwarzania, z którego większość ludzi może uzyskać główną, ważną wiadomość w pierwszych 5-10 minutach, jeśli mają ograniczony czas. Dla tych, którzy mają czas i chcą rzetelnych szczegółów, reszta tego klipu jest prawdopodobnie najlepszym opisem kiedykolwiek opublikowanym, w jaki sposób Banksterzy powodują wojny.

[youtube 2JpYjxxfHyg]

 1. Ta sekretnie rządząca klika Cabal istnieje od setek lat i planuje stworzyć system „Globalist NWO” umiejscowiony w Jerozolimie i rzekomo jest zasilany przez masowe cierpienia, śmierć i rozlew krwi ludzkiej jako “ofiarę z krwi” i / lub “ofiarę z duszy”. Plan polegał na wywołaniu ruchów syjonistycznych i muzułmańskich ekstremistów, aby walczyli ze sobą i zniszczyli się nawzajem, tak aby Jerozolima i otaczające ją obszary arabskie mogły zostać zmasakrowane, umożliwiając zbudowanie nowej świątyni dla nowego władcy lucyferiańskiego porządku, „Nowego Cezara Wieków “, by zasiadł i rządził światem. Aby to zrobić, wszystkie główne moce świata muszą zostać zniszczone przez wojnę, głód i zarazy, aby umożliwić zwierzchnictwo NWO, ponieważ ustanawia on światowy rząd w Świątyni Lucyfera w Nowej Jerozolimie. Obsesja rządzącej Cabal do ustanowienia, w stylu rzymskim, rządu światowego NWO w Jerozolimie, datuje się od czasów krucjat, kiedy to europejscy członkowie rodzin królewskich (European Royalty) wyrazili tę obsesję, by zdobyć Jerozolimę i zdobyć tajemne złote wąsy (stache – skrót od mustache) i Arkę Przymierza, rzekomo zakopane pod starymi ruinami świątyni. Ci banksterzy z londyńskiego City i ich franszyzobiorcy z Wall Street zorganizowali i sfinansowali rewolucję bolszewicką w Rosji w 1917 r. z ich brutalnym czerwonym terrorem, a także zaprojektowali nazistowski narodowy socjalizm jako faszystowską przeciwwagę. Tak więc, zarówno bolszewizm, jak i nazizm były dwiema stronami tej samej, syjonistycznej monety, ale nie wszyscy syjoniści są judaikami talmudycznymi, co jest zaskoczeniem dla tych, którzy ich odkrywają. Frakcja nazistowska nadal istnieje jako tajna, ukryta czwarta Rzesza (Reich) kontrolująca niektóre z dużych banków Wall Street i wiele głównych firm naftowych, Big Pharma i kontrahentów wojskowych i niektóre amerykańskie frakcje wywiadowcze. Syjoniści zarządzają bankowością centralną i zgubną lichwą, by stworzyć ogromną liczbę niewolników długów, prowadzą FBI i przejęli większość wysokiego dowództwa wojskowego oraz NSA i innych agencji wywiadowczych, i byli na początkowych etapach przesuwania istotnej części lub centralnej kontroli tych podmiotów do Izraela w sprywatyzowanej formie.

Jest to teraz ujawniane i blokowane pod wysokim dowództwem i wsparciem wywiadu wojskowego, a także na wielu innych poziomach amerykańskiego społeczeństwa, co oznacza, że syjonizm jest teraz prawdopodobnie w jego śmiertelnym spazmie i wkrótce zostanie zlikwidowany. Ale to także czyni ich bardzo niebezpiecznymi, dopóki nie zostaną unicestwieni, wydają się być zapalczywie nastawieni do wywołania III, nuklearnej, wojny światowej.

Wygląda na to, że Cabal i jej marionetki rzekomo znajdują się pod wpływem jakiegoś zła, bezdusznego, mentalnie kontrolującego bytu, być może najlepiej opisanego jako kosmiczny lub demoniczny pasożyt, który karmi się intensywnym, dotkliwym lub długotrwałym ludzkim cierpieniem i masową śmiercią.

Wydaje się, że cierpienie to jest celowo powodowane przez traumatyczną krzywdę i śmierć ludzi z umyślnej inżynierii społecznej masowej zbrodni, chaosu, załamania społecznego, głodu i wojny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić niemal stałe „przelewanie krwi”, które również rzekomo ma dostarczać energii i życia tym pasożytom, którzy zdają się pragnąć własnej, prywatnej, niemal stałej, masowej ludzkiej ofiary.

 1. UFO są prawdziwe i są zaawansowanymi, międzywymiarowymi jednostkami anty-grawitacyjnymi (AGC) i zostały odzyskane przez Amerykańskie Siły Powietrzne Armii (obecnie USAF) po ich rozbiciu i zawierały obcych / pilotów ET. Te jednostki zostały ponownie zaprojektowane, a USG zawarł kilka ściśle tajnych traktatów z niektórymi grupami obcych, aby uzyskać ultra-wysoką technologię w zamian za dostęp do ludzi (uprowadzenia) i zwierząt w celu pobierania próbek biologicznych, o ile spełnione są pewne zasady. Okazuje się, że ci obcy / ET są kłamcami i oszustami, złamali umowy, a niektórzy wykorzystali ludzi jako pożywienie.
 2. Tajny Rząd Cienia (SSG) przejął większość z tych zagadnień dotyczących obcych / ET i rozpoczął wspólne programy z tymi kosmitami, aby budować podziemne bazy, w których zakładali laboratoria hybrydyzacji, aby pomóc obcym / ET stworzyć nową hybrydę / istoty ludzkiej o właściwościach Psi i cechach super-żołnierzy. Do tej pory te eksperymenty zawiodły, a kosmici nie byli w stanie zsyntetyzować ludzkiej duszy, do czego dążą. Twierdzi się też, że inne główne państwa, takie jak Chiny i Rosja, zawarły również umowy o wymianie z różnymi podmiotami obcymi / ET.
 3. Wielu badaczy uważa, że obce istoty były w stanie kontrolować zwierzchników SSG i liderów Cabal, zarażając ich kosmicznym pasożytem, który przekształca ich w osoby mające obsesję na punkcie władzy, wypełnione żądzą krwi i pasją wzniecania zniszczeń i masowej śmierci, celnie opisywanych jako bezwzględnie sprawujących prywatę i „całkowicie złych”.

Te okoliczności wyjaśniałyby, dlaczego czołowi światowi przywódcy i ci, którzy zarządzają SSG, zachowują się tak, jak się zachowują. Uważa się, że osoby te są zarażone kosmicznym pasożytem, który żywi się energią, zdobywaną w jakiś sposób dzięki intensywnemu i masowemu ludzkiemu cierpieniu i traumatycznej śmierci.

Ten pasożyt sprawia, że postępują z mocą szaleńców, spragnionych krwi masowo mordujących ludzkość szkodników, cały czas wierząc w złudzenie, że ich eugenika i masowa agonia są próbą oczyszczenia i ocalenia rodzaju ludzkiego. W ten sposób, oczywistym scenariuszem tego kosmicznego pasożyta jest manipulacja i kontrola umysłów światowych przywódców Cabal, aby wytwarzali tyle ludzkiego cierpienia, przelewu krwi i traumatycznej masowej śmierci, jak to możliwe, by uzyskać energię z cierpiących ludzi i tych, którzy umierają w traumatycznym szoku. Poza wszelką dyskusją, jest to chore, demoniczne i czyste zło, o ile jest prawdziwe.

Niektórzy wtajemniczeni z wywiadu szerzyli pogłoski o DC, że jest to zdecydowanie najbardziej psychotronicznie kontrolowany umysłowo obszar geograficzny na całym świecie, nieustannie bombardowany skalarnymi / torsyjnymi / stojącymi / ultradźwiękowymi falami o niskiej częstotliwości ELF, oraz pulsacyjnymi wiązkami mikrofalowymi ze stacjonarnych triangulacyjnych przekaźników naziemnych otaczających DC i satelitarnych nadajników zasilanych energią jądrową z zaawansowanych technologicznie, dużych orbitujących platform kosmicznych.

Tak więc nie tylko politycy i urzędnicy DC są prawdopodobnie najbardziej seksualnie upośledzonymi ludźmi, przekupną / posiadaną na własność / szantażowaną grupą w historii, ale także, być może, najbardziej kosmicznie pasożytniczymi osobami w najnowszej historii, co powoduje, że osobiście funkcjonują jako najgorsi psychopaci, przestępcy i szkodnicy wobec ludzkości, a także amerykańskich obywateli, którzy kiedykolwiek istnieli.

Niektórzy wtajemniczeni ujawnili pogłoski, że używa się psychotronicznej technologii „beyond black” (poza czernią) do „ula” (miejsca przebywania) wrażliwych badanych, którzy mają słaby charakter lub są psychopatami – obejmuje to rozpylanie aerozolu z czymś zwanym „nano-inteligentnym pyłem” z samolotów kontraktowych CIA lub DOD (Departament Obrony) ten pył jest magnetyczny, ma właściwości procesora, i gdy jest odpowiednio zainhalowany, migruje do mózgu przez barierę krew-mózg, i ma skłonność do wywoływania zachowań nienormalnych, co sprawia, że czołowi politycy, policja i wywiadowcy mentalnie podlegają psychotronice w centralnych miejscach przebywania, gdzie zwykle montowane są odpowiednie urządzenia na wieżach lub platformach kosmicznych.

Te szczególne nanocząstki zostały odkryte poprzez elektronową mikroskopię i analizy chemiczne cząstek magnetycznych w mózgach ptaków, pszczół i innych owadów, które wydają się być zewnętrznie nawigowane i kontrolowane w celu obsługi ich ula, który przekazuje sygnały międzywymiarowe poprzez plątaninę cząstek.

Nie oczekuj, że USG wkrótce potwierdzi te pogłoski, ponieważ jeśli to prawda, to ten klej spaja swoich przestępczych psychopatów ze scenariuszem i z jednym z ich najgłębszych sekretów na tym samym poziomie nieuznanego programu ich potrójnej helisy „beyond black”, samoleczącej się hybrydy, super-żołnierza o skupionej mocy Psi i łagodnym do moderowania, spontanicznym, zdalnym podglądem.

 1. Ci badacze uważają, że ludzie nie mogą zostać zarażeni tym kosmicznym pasożytem lub demonem, chyba, że w jakiś sposób najęli się, aby uwierzyć, że złamanie Złotej Zasady jest w porządku. Ci, którzy urodzili się z brakiem sumienia, skrajnymi narcyzami lub psychopatami, mogą łatwo ulec zakażeniu, jeśli to prawda. Tak więc, jak mówi ta opowieść, Cabal rekrutuje, szukając tych, których łatwo złamać. Jeśli ktoś ma silny charakter, głęboką uczciwość i nie chce szkodzić innym, chyba że w samoobronie, Cabal nie jest zainteresowany takimi ludźmi. Cabal, kiepski naśladowca (wannabees), musi być wygodnym kimś o skłonnościach pedofilskich i do poświęcania młodych, niewinnych dzieci i tworzenia masowych morderstw poprzez przygotowanie i prowokację lub wojny oraz masową śmierć i zniszczenie.
 2. Weźcie najbogatszych ludzi w Ameryce i na świecie, czołowych banksterów i przemysłowców, a możecie założyć, że większość tych ludzi była w stanie zdobyć to olbrzymie bogactwo i moc jedynie „sprzedając swoje dusze” Lucyferowi, w bardzo dziwnej transakcji uzyskać „niezliczone bogactwo, władzę i prestiż”, o czym mówili ci, którzy później opuścili „kult”. Do niedawna, takie tajne rytuały mogły być jeszcze nieznane tym byłym członkom, którzy odmówili zbliżenia się lub później odrzucili te kontrakty i wyszli. Jednak przez ostatnie kilka lat pojawiły się młodsze gwiazdy rocka, które „wyprzedały się”, co przyznały publicznie i chwaliły się tym jak odznaką honorową. Wcześniej te „kontrakty krwi” były utrzymywane w tajemnicy z obawy przed odrzuceniem ze strony ogólnego społeczeństwa. Wydaje się, że w dzisiejszych czasach takie obawy nie są już problemem, ponieważ społeczeństwo przekształciło się w możliwie pluralistyczne.
 3. Ci, którzy chcą wpiąć się w łańcuch pokarmowy Cabal i uzyskać wyższy status i pozycję, muszą być „graczami” , być znanymi lucyferianami, udowodnić, że czują się komfortowo uczestnicząc w rytuałach ofiarnych w kultowym gaju „Bohemian Grove”, miejscu rytuałów składania ofiar z ludzi i oddawania czci Molochowi, potrafią funkcjonować jako kryminalni psychopaci i być w stanie robić wszelkiego rodzaju okropne rzeczy innym, niewinnym ludziom, rzeczy, których nigdy by nie chcieli lub nie spodziewali się zrobić samemu sobie.

Tak więc ci ludzie mają kompletny rozdźwięk między ich ideologią operacyjną, która jest całkowicie socjopatyczna, a wszystkimi szkodami i cierpieniami, które powodują i są za nie odpowiedzialni. Uważa się również, że standardową procedurą była „odpowiednia” zgoda człowieka na udział w dewiacyjnych aktach, które były nagrywane na wideo i zatrzymane na okoliczność późniejszego, możliwego szantażu, aby upewnić się, że ludzie zrobią to, czego chce Cabal. W przeszłości niektórzy nowi i żonaci „funkcjonariusze służb” z wyższych szczebli  różnych sprywatyzowanych grup wywiadowczych byli testowani na wczesnym etapie, poprzez oferowanie bardzo drogich „call-girls” na przygodę z dala od domu. Jeśli się zgodzili, „spotkania” były nagrane na wideo, a ci mężczyźni zostali przesunięci w górę w strukturze dowodzenia. Jeśli odmówili, nie zostali zwolnieni, ale nigdy nie awansowali i byli trzymani  z dala od głębokich sekretów Cabal. Później, oferowane im testy mogą wiązać się z perwersjami, pedofilią lub innymi wysoce odbiegającymi od normy aktami zła. Te osoby, które złapały „przynętę”, otrzymały windę na szczyt i zaliczono je do prawdziwych graczy wartych zaufania.

 1. Najwyższy wtajemniczony, Zbigniew Brzeziński, przyznał tyle, że NWO upada z powodu spontanicznego wyłonienia się nowego światowego radykalizmu i jest to szczególnie kłopotliwe dla globalistów NWO. (1)
 2. Klika Cabal i jej główny amerykański agent, SSG, ogłosili tajną wojnę przeciwko narodowi („we, the people”) i zamierzali użyć ich marionetek, neo-bolszewickich syjonistów i neokonserwatystów (zios and NeoCons), do utworzenia Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego (DHS – Department of Home Security), aby służył jako główna siła ataku i podjudzania do wszczęcia wielkiej wewnętrznej amerykańskiej wojny domowej i tym samym służył jako nowi amerykańscy czekiści (New American Cheka) do masowego mordowania około 80% Amerykanów i masowego czerwonego terroru w Ameryce. DHS kupuje miliardy rund punktowych(how points round), 2700 czołgów i 30 000 uzbrojonych dronów, by nimi atakować i mordować amerykańskich dysydentów. Oficjalne wykazy potencjalnych i podejrzanych terrorystów USG powiększają się tak bardzo, że prawie 75% wszystkich Amerykanów kwalifikuje się na co najmniej jedną listę. (2)
 3. Istnieje siła wyższa ponad Piramidą Mocy, niż władza rządzącej kliki Cabal, której władanie wygasa  nad City of London. Jest to Stara Czarna Szlachta (OBN – Old Black Nobility), znana również niektórym wtajemniczonym jako europejski krąg dwunastu (European Circle), która składa się ze starych lucyferiańskich rodzin szlacheckich z Europy, które kontrolują Watykan, niemiecką bankowość i całą światową bankowość centralną, w tym Banksterów z City of London i ich stanowego franczyzobiorcę – Federalną Rezerwowę / grupę Rockefellera, którzy byli uważani za szczyt hierarchii. W rzeczywistości jednak, OBN nie jest na szczycie, ponieważ jest jeszcze „trzecia moc”.

Ta „Trzecia Moc” podobno jest Lucyferem, bogiem tego świata, księciem „potęgi powietrza”, mistrza obcych / istot pozaziemskich  i UFO oraz „obcych technologii”. W miarę jak ta opowieść postępuje, tak mocno, jak próbuje, nie może jednak uzurpować sobie potęgi Boga Wszechmogącego, nie może dopasować swojej mocy lub twórczej siły, ani też nie potrafi stworzyć ludzkiego życia i tchnąć w nie duszy. Nie jest wszechwiedzący mimo, iż używa SSG i wszystkich jego różnych zaawansowanych technologicznie agencji szpiegowskich, aby spróbować stworzyć wszechwiedzę. Wie, że pomiędzy jego siłami a Bogiem Wszechmogącym dochodzi do ostatecznej bitwy i wierzy, że może wygrać, jeśli zdobędzie kontrolę nad całym światem, skonsoliduje go w porządku NWO, wykorzystując go do zbudowania arsenału możliwie najwyższej technicznie broni kosmicznej. Ta trzecia siła jest rzekomo ograniczona i krępowana przez „kosmiczne zasady gry” wymaganej przez Boga Wszechmogącego, która zmusza upewnić się, że społeczeństwo zostało co najmniej w minimalnym stopniu poinformowane przed czasem o planach, ma prawo odmówić współpracy, oraz musi zgodzić się na kompromis, zanim jakikolwiek kosmiczny pasożyt lub demon zostanie zinternalizowany.

 1. NSA i prawie cały amerykański wywiad rzekomo został przejęty przez syjonistów i dywersantów izraelskich, lecz ostatnio nastąpiło przebudzenie u szczytu tych organizacji i zdrajcy u władzy są ujawniani i będą załatwieni. Większość z tych osób, które kontrolują te agencje, była albo kontrolowana umysłowo, albo jest kryminalnymi psychopatami, albo została przekupiona przez banksterski, syjonistyczny front szpiegowski, taki jak Aipac, albo została zhańbiona i jest szantażowana do uległości. Operacje kompromitowania ludzi opierają się na wyrafinowanych pułapkach „na miód”, przy częstym stosowaniu pochodnych skopolaminy oraz nagrywaniu wideo, przechowywanych w aktach, w celu późniejszego przymusu.
 2. NSA i inne amerykańskie firmy wywiadowcze dostarczają tajne informacje uzyskane z podsłuchów i innych środków dla rządzącej kliki Cabal, aby użyć ich do szantażu i zmuszenia polityków, sędziów i urzędników do robienia tego, co chce klika. Mówi się, że to dwaj czołowi amerykańscy senatorowie, jeden cichy homoseksualista i jeden sędzia Sądu Najwyższego, również nieujawniony homoseksualista.
 3. FBI jest w zasadzie mechanizmem zatajania dla rządzącej kliki Cabal, angażuje się również w szpiegostwo przeciwko ujawnianiu prawdy, na przykład w przypadku działalności typu Cointelpro, i prowadzi liczne nielegalne operacje polegające na morderstwie z notorycznego Oddziału 5 w celu ukrycia wielu nielegalnych działań USG, a także by likwidować wielu informatorów wywiadu wojskowego. FBI prowadzi tajne operacje dla elit pedofilskich polegające na porywaniu ludzi / kompromitacji przeprowadzanych w bazach wojskowych, takich jak te, które kończyły się w Offutt w Omaha.
 4. Około 95% wszystkich nielegalnych narkotyków trafia do Stanów Zjednoczonych, autoryzowanych przez USG, przez CIA lub pod ich ochroną i wspólnymi wysiłkami. Największy na świecie syndykat przestępczości – syjoniści mogą również dostarczać ogromne ilości tych nielegalnych narkotyków, o ile odpowiednio wyższy szczebel „ups” otrzyma swoją prowizję, która obecnie wynosi 10% od dochodu. DEA (Drug Enforcement Administartion) jest zaangażowana w te masowe dostawy kontrolowane, które trafiają do niemal każdego ważnego międzynarodowego lotniska w Ameryce i wielu małych i są przypuszczalnie dozwolone w zasadzkach przygotowanych, by złapać „p. Dużego narko-dilera”, ale niestety nigdy im się to nie udaje i te dostawy po prostu przechodzą.
 5. Wielu ekspertów twierdzi obecnie, że żyjemy w państwie policyjnym. Nie, to nie jest dokładnie poprawne, żyjemy w państwie gangsterskim, które używa potężnego wewnętrznego mechanizmu bezpieczeństwa, by zmiażdżyć dysydentów. Prawidłowa nazwa „Waszyngton DC” powinna mieć duży znak nad wejściem do DC: “Gangsters’ R Us”. USG to wielki stół gangsterów z dużą ilością miejsca dla każdego nowego gangstera, który przygotowuje kasę na wejście, a to obejmuje duże kartele narkotykowe, które są praktycznie spółkami „joint venture” z niektórymi niewielkimi amerykańskimi frakcjami wywiadu wojskowego.

W rzeczywistości wygląda to tak: mamy NAJGORSZĄ władzę, WIĘKSZOŚĆ możesz  kupić za pieniądze, i mamy największą kolekcję gangsterów, którzy posiadają niezbędne pieniądze, aby kupić miejsce przy stole kontroli. Każda grupa przestępcza może kupić miejsce w amerykańskim rządzie, jeśli uda jej się zebrać niezbędne fundusze. Chodzi więc o pieniądze, i to jest miejsce, w którym zjawia się 70 000 Lobbystów z K Street (K.Street – waszyngtońska ulica lobbystów).

Przekazują pieniądze politykom niejako na wkład w kampanię, intratne honoraria za przemówienia, odnawianie obietnic „door job”, lukratywne kontrakty konsultingowe dla krewnych i partnerów biznesowych, specjalne oprocentowanie kredytów hipotecznych, darowizny na koncie offshore, bezpłatne korzystanie z luksusowych mieszkań -wszystkie koszty opłacane jak dla gościa, itp. Wątpicie? Przejrzyjcie po prostu oświadczenia o dochodach netto polityków po kilku kadencjach, szczególnie tych, którzy są własnością Aipac i służą syjonistom jako ich rzecznicy, tacy jak McCain i Graham. A ostatnie badanie najlepiej zarabiających Ceo’s (chief executive officer) sugeruje szalejącą korupcję. (3)

 1. CIA przeprowadziła tajne eksperymenty kontroli umysłu i masowe kampanie nękania psychotronicznego przeciw dysydentom i demaskatorom wraz z pewnymi grupami w „miltel” i zarzuciła to na wiele lat.

Inaczej dzieje się teraz, ludzie wewnątrz już niemal otwarcie o tym mówią, a informacje wyciekają, i nie potrwa to długo; niebawem te operacje zostaną w pełni ujawnione, a odpowiedzialni będą ścigani, nękani i ostatecznie ktoś się nimi zajmie. Niemal każda poważna operacja psychotroniczna jest obecnie ujawniana przez wycieki na wysokim i średnim szczeblu. Tak, tak, wyciekają i są ujawniane informację nawet o czułych programach, które obecnie instaluje się w dużych miejskich szkołach publicznych i sieciach handlowych z kamerami i mikserami HD bezpośrednio połączonymi w czasie rzeczywistym z lokalnymi centrami wywiadowczymi, w których działa złożone oprogramowanie do rozpoznawania twarzy i głosu wraz z podawaniem impulsów mikrofalowych w celu nadania kształtu i modyfikowania zachowania podmiotu. Wszystkie są wybitnie nielegalne, ponieważ nie zapewniają świadomej zgody, która jest wymagana przez prawo federalne i stanowe. Nawiasem mówiąc, używanie tych urządzeń przez lokalne centra wywiadowcze, to głównie firmy zbrodnicze, ponieważ niszczą one zdrowie niektórych dzieci i mogą powodować raka i białaczkę.

 1. W całym kraju policja została poddana kontroli umysłu przez zastosowanie zaawansowanej technologicznie mikrofalówki z wiązką impulsów, stale trzymanego na ramionach systemu radiowego, znanego z tego, że potrafi wywoływać agresywne postawy u wielu funkcjonariuszy policji i może powodować napady psychiczne z płata ciemieniowego lub skroniowego podczas aresztowań, które mogą spowodować tymczasowe agresję funkcjonariuszy, niektóre z przejściowymi psychotycznymi „atakami furii” w momencie ich działania, kiedy szaleją i biją lub mordują ofiary z niewiadomych przyczyn i używają nadmiernie siły stosując skrajnie brutalne metody. Zaczynają się formować guzy nowotworowe, a większość policji nie ma pojęcia, że po wielu latach pracy ich mózgi ulegają zmianie, i w wielu przypadkach ich dusze są „wykradane”. Z czasem dowiemy się, że podobnie jak ręczne radary, policjanci zazwyczaj jadąc samochodem ustawiali pistolety pomiędzy nogami, nie wiedząc, że te agregaty wywołują raka. Nowotwór tworzący się na ramionach, które nosiły radiotelefon, oczywiście będzie minimalizowany i ukrywany.
 2. Każda amerykańska agencja wywiadowcza ma swoją brygadę egzekucyjną. Obecnie istnieje 37 amerykańskich DOD i / lub sprywatyzowanych agencji wywiadowczych zajmujących się obroną i obliczeniami, wiele z nich jest niedopuszczonych z powodu bycia częścią „czarnego”, specjalnego dostępu lub poza czarnymi „niedopuszczonymi programami beyond black”. Każda z tych agencji miała swój własny oddział egzekucyjny na wypadek terminowania tzw. „skrajnych uprzedzeń” po zarejestrowaniu doniesienia lub sporządzeniu i zarejestrowaniu wykonawczych ustaleń. Administracja miała J-Soc (Joint Special Operation Command – Wspólne Dowództwo Operacji Specjalnych, przypuszczalnie nadal otrzymuje jakieś rozkazy od oszustów, których serce jest dobre, a wszystko to było aktem okazania współczucia i łatwo „upozorowanej śmierci, która jest wiarygodna” w przypadku, gdy ludzie próbują wnieść oskarżenie przeciwko niemu za zbrodnie wojenne). Wojsko amerykańskie miało operacje specjalne SoLic Special Operations, Low Intensity Conflict, aby w razie potrzeby wykonać brudną robotę. FBI miało Oddział 5. Większość zabójstw, szczególnie tych związanych z wojskowymi zleceniobiorcami – informatorami (whistler-blowers), zostało rutynowo ustanowionych jako “arkensides”, są to ewidentne morderstwa gangu Dixi w stylu Arkansas, zdiagnozowane jako samobójstwa, aby stworzyć silny i oczywisty przekaz do innych potencjalnych informatorów, że „możemy robić, co chcemy, i zniknąć kiedy tylko chcemy, więc lepiej nam nie wchodź w drogę”. Jeśli lubisz kurczaka, zrozumiesz, kim i czym jest gang Dixie, który był znany jako przedsiębiorstwo. Oczywiście, zawsze możesz poprosić Johna Catheya, on z przyjemnością ci to wyjaśni.
 3. Tradycyjnie każdy, kto ujawniał prawdziwe, udokumentowane sekrety UFO lub tajemnice o podziemnych bazach lub ściśle tajne „projekty kosmicznych wojen”, szybko „zakończył na skrajnym uprzedzeniu” (TWEPed). W ciągu ostatnich kilku lat zostało to prawie całkowicie zatrzymane w odniesieniu do ujawnień UFO, dzięki „projektowi ujawnień” dr Stevena Greer’a (Disclosure Project by Steven Greer, MD), i wysiłkom wielu innych insiderów, oraz pogłosce głębokiego rozpadu w MJ-12 pomiędzy młodszymi członkami i „starej gwardii”, która nie chce żadnych ujawnień. TWEP’y są nadal wykorzystywane w tych przypadkach, w których biorą udział osoby badające i ujawniające bieżące przestępcze operacje, które mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla dalszego posiadania urzędu przez wysokich urzędników politycznych, wojskowych lub wywiadowczych. Dwa przykłady tych morderstw USG – „zarejestrowane ustalenia” to DC Madam, Deborah Jeane Palfrey, lub reporter Rolling Stone, Michael Hastings, który był na tropie historii tak nieczystej, że prawdopodobnie spowodowałby upadek obecnej administracji. Senatorowie Paul Wellstone, Gov. Carnahan i John Tower również zostali zamordowani przez USG „zarejestrowanymi ustaleniami”, niektórzy określają jako “zarejestrowane tajne dane wywiadowcze”, które są z technicznego punktu widzenia autoryzacją, wykonawczym pozasądowym rozkazem zabójstwa zgodnie z upoważnieniem Potus’a lub czołowego urzędnika wywiadu.
 4. Szeroko zakreślony, masowy system kontroli umysłu jest teraz aktywnie wykorzystywany przeciwko Amerykanom, aby ich tumanić, wywołać akceptujący nastrój związany z lękiem, fałszywe przekonania i niezdolność do zaangażowania się w zmianę USG, czyli zmniejszenie aktywności politycznej. Środki te obejmują masowe rozmieszczanie psychotroniki jako wież telefonii komórkowej emitujących pulsacyjne wiązki mikrofalowe, Wi-Fi, nowe ściśle tajne światła uliczne, chemikalia rozpylane z samolotów, dostarczające inteligentnego pyłu, który składa się z namagnetyzowanych nanocząstek, które są wdychane, i ostatecznie przenikają przez barierę krew-mózg, po czym mogą zostać aktywowane w celu uzyskania pożądanych wzorców mózgu, a te związki aerozolowe są wysoce toksyczne, co również daje dodatkowy efekt eugeniczny (4). Obecnie wiele szczepionek zawiera nano-cząsteczki „inteligentnego pyłu” wytwarzającego zaprogramowane zachowania, które można zdalnie aktywować, aby przekroczyły barierę krew-mózg. Postawiono hipotezę, ale jej jeszcze nie udowodniono, że cząstki te mogą służyć jako środek identyfikacji osobników po ich „ustawieniu”, służąc jako wewnętrzny nano-chip RFID.

 1. Hollywoodyzm i znaczna część muzycznej kultury młodzieżowej opiera się na okultyzmie i jest kontrolowana przez rządzącą klikę Cabal jako nośnik kompromitacji amerykańskiej młodzieży poprzez nakłanianie do używania lucyferycznej / satanistycznej symboliki, aby przygotować drogę infekcji „kosmicznego pasożyta”.
 2. Klika Cabal podjęła olbrzymie wysiłki, by zniszczyć normalne męskie i żeńskie relacje seksualne w celu zniszczenia małżeństwo, stworzenia uniseksu i całkiem nowej, coraz liczniejszej populacji homoseksualistów, która pomoże obniżyć liczbę urodzeń.

Odbywa się to także poprzez wywoływanie zmiany płci na skutek podawanie masom chemikaliów, zwanych również środkami zaburzającymi gospodarkę hormonalną, stosowanymi w niektórych tworzywach sztucznych, detergentach i środkach spożywczych.

W latach pięćdziesiątych CIA i armia amerykańska eksperymentowały z koncepcją „bomby gejowskiej”, pomysłem zrzutu środków biobójczych, które składały się z silnych środków zaburzających płeć, zmieszanych z halucynogenami, takimi jak BZ, aby uczynić nieprzyjaciela bezużytecznym obrońcą i przetestować tę biologiczną broń na nieświadomych badanych w wielu miastach.

Cabal zastosował metody neo-bolszewickie, takie jak wielokulturowość, różnorodność, poprawność polityczna, feminizm i nauczanie, że perwersja jest normalna i dobra, a nawet pożądana dla uczniów szkół podstawowych jako pierwszy etap narażania młodych Amerykanów i uczynienia ich bardziej podatnymi dla „kosmicznego pasożyta” później.

Celem Cabal jest zniszczenie zdrowej tkanki Ameryki poprzez wyeliminowanie jej granic, języka i kultury. Oczywiście, nie strzeże się południowych granice, co pozwala na masowe nielegalne przenikanie obcych i masową imigrację legalnych cudzoziemców, pomaga to zniszczyć to, czym jest Ameryka, i ułatwia jej globalizację, a ostatecznie i jej „bałkanizację”.

 1. Prawie wszystkie telefony komórkowe zawierają chipy RFID (szpiegujące mini chipy), dzięki czemu można je „pingować” przez satelitę, aby podać twoją niemalże dokładną lokalizację, nawet jeśli telefon komórkowy jest wyłączony i bez baterii. Prawie wszystkie telefony komórkowe mogą być teraz używane do słuchania, a ich kamery można włączyć bez włączania telefonu komórkowego. Większość telefonów komórkowych może teraz być zdalnie włączana i wyłączana przez centra szpiegowskie.
 2. Telefony elektroniczne i wiele skrzynek telewizji kablowej i satelitarnej mogą być używane do szpiegowania w czasie rzeczywistym przez agencje wywiadowcze. Jak to się stało, że nikt nigdy nie wyraził na to zgody, gdy dyskutowano o zadaniach dla służby?
 3. Niektóre gry wideo zawierają wbudowane programy kontroli umysłu, które „wgrywają” gwałtowne obrazy mentalne, umożliwiające późniejsze aktywowanie, by te osoby pozbawić samej duszy i uczynić je bardziej podatnymi na kosmiczne pasożyty. Wiele dużych szkół publicznych i sieci detalicznych „plotkuje”, że mają teraz „eksperymentalne” systemy kamer HD i mikrofony z oprogramowaniem do rozpoznawania twarzy podłączonym do lokalnych centrów „fusion” i sprzęgnięte z Wi-Fi lub innymi zastrzeżonymi, ściśle tajnymi systemami kontroli umysłu opartymi na impulsach mikrofalowych, prowadzonych przez NSA. Nie oczekuj, że NSA wkrótce to potwierdzi. I nie oczekuj, że ktoś poprosi cię o wyrażenie zgody, która jest wymagana, ponieważ nielegalne jest przeprowadzanie eksperymentów lub narzucanie pacjentom medycznie aktywnych zdarzeń bez świadomej zgody.
 4. Twierdzi się, że wiele aktualnych szczepionek zawiera fragmenty DNA lub RNA i związki, które są albo kontrolą populacji eugenicznej, albo kontrolą umysłu, albo mechanizmami tumanienia (dumbing-down). Wiele zawiera wirus katalityczny i bakterie, które można później aktywować przez krzyżowe zapylenie za pomocą projektora zimnych wirusów. Niektóre z nich można uaktywnić, aby stały się śmiertelne u osób młodych, starszych lub cierpiących na aktualny stan zdrowia. Niektóre z nich zawierają nanocząstki (inteligentny pył), które mają właściwości psychotroniczne, gdy są odpowiednio przepuszczane przez mikrofale z wiązką impulsów. Podobnie jak w przypadku wczesnych szczepionek przeciw polio, wiele szczepionek nadal zawiera pewne wirusowe fragmenty rakotwórcze, takie jak wirus małpy SV-40, sięgający aż do oryginalnych linii komórek małpy. Niektóre aktualne szczepionki są również oparte na liniach komórkowych uzyskanych z poronionych płodów.
 5. Banksterzy z Wall Street zarabiają niezliczone miliardy na oszustwie hipotecznym dzięki skomplikowanemu wzorowi kryminalnych oszustw, MERS (nowy wirus podobny do SARS) i nielegalnemu pakietowi i odsprzedaży inwestycji hipotecznych bez właściwego przekazania tytułów. Są podwójne, a w niektórych przypadkach potrójne spadki ze względu na rządowe ubezpieczenie hipoteczne i różne podstępne sztuczki z przejęciami. Spodziewaj się, że oszustwo to będzie w pełni ujawnione w przyszłości, ale za to w inny sposób banki będą wyłudzać pieniądze od bezbronnych nieświadomych obywateli i dzielić fundusze z SSG na tajne książkowe operacje „głębokiej czerni”, takie jak inne oszustwo S & L (towarzystwo oszczędnościowo-pożyczkowe) lub jeszcze inny Enron.
 6. Rozlanie się ropy naftowej BP i Fukushima są to dwa zdarzenia autorstwa kliki Cabal: inscenizowane biologiczne działania wojenne „Gwiazda Śmierci”- ataki na ludzkość, zaprojektowane w celu masowego wyludnienia w kolejnych latach.

Masowe rozpylanie aerozoli „chemtrails”(smugi chemiczne) przez samoloty kontraktowe DOD z południowej Arizony CIA, a kontraktowe linie lotnicze DOD i inne lokalizacje są załadowane różnymi toksycznymi substancjami chemicznymi, zaprojektowanymi w celu pomocy w kontrolowaniu i tumanieniu mas i tłumieniu ich emocji, jak również zwiększaniu śmiertelności i tworzeniu przyszłych suszy i głodu.

Te „chemtrails” mają dwojakie zastosowanie, a jednym z nich jest mechanika kwantowa stosowana do celów wojny kosmicznej, która jest wysoce utajniona w jednym konkretnym, kwestionowanym programie „beyond black”.

Masowe rozmieszczenie specjalnie zaprojektowanych „eugenicznych” nasion GMO to kolejna ukryta metoda uśmiercania, mająca na celu drastyczne zmniejszenie „stada” przy jednoczesnym wzroście Big Pharmy i tzw. akademickiej medycyny.

 1. Banksterzy opracowali światowy kryzys zadłużenia, który wkracza w ostatnią spiralę śmierci w domu, w Ameryce. Główny kontroler, Trzecia Siła, jest niemal skończony z ich banksterami / zio-marionetkami i ma właśnie „zamiar rzucić ich pod autobus”, a zaraz za nimi system NWO.

Wszystko to zostanie osiągnięte dzięki spontanicznie pojawiającemu się radykalizmowi na całym świecie dzięki internetowej penetracji i tworzeniu nowego ogólnoświatowego zbiorowego sumienia. Gdy system banksterski / syjonistyczny upadnie, Trzecia Siła będzie próbowała przejąć kontrolę nad tym nowym światowym radykalizmem, by go wykorzystać do ustanowienia własnego królestwa świata, rządzonego z Jerozolimy.

Oczywiście, całkowite ujawnienie się Izraelitów jako fałszywych żydów z Obj. 2:9 i 3:9 będzie powszechne, ponieważ są oni „rzucani pod autobus”. Syjonizm będzie w pełni obnażony za swoje zbrodnie i zostanie wykorzeniony, podobnie jak ich banksterski system.

Wygląda na to, że amerykański system Petro Dollar zawodzi, a porozumienia handlowe krajów BRICS i inne podobne do nich wydają się oznaczać koniec hegemonii „Big Nafta” poprzez banksterów londyńskiego City, wykorzystujących Amerykę jako jej egzekutora.

 1. Wraz z nadejściem nowego radykalizmu pojawiającego się na całym świecie i całym nowym zaangażowaniem na rzecz prawdy przez różnych agentów USG, wojska, wywiadu i alfabetycznych agencji, a także niektórych wysoko wykwalifikowanych ludzi z DHS, każdy głęboki sekret teraz wycieka i jest ujawniany. Często zaczynają się od plotek, a później są uzupełniane przez rzeczywiste dokumenty.

A teraz wraz z nadejściem nowego równoległego rosyjskiego elektronicznego systemu bezpieczeństwa , który jest wspólnie opracowywany z Chinami, a także z nowymi międzywymiarowymi komputerami kwantowymi, eksperci przewidują całkowity koniec tajemnic kryptografii i wywiadu, czyli ostateczny całkowity koniec tajemnic rządowych.

To oczywiście bardzo niepokojące dla SSG i różnych wysoko postawionych urzędników USG i wywiadu, którzy są ubabrani i zarażeni kosmicznym pasożytem, i staje się całkiem jasne dla niektórych wtajemniczonych i czołowych ekspertów, że zbliżający się koniec tajemnic jest jak uciekający pociąg towarowy, którego nie można zatrzymać.

 1. Największą tajemnicą rządzącej kliki Cabal jest to, że nie są w stanie zainfekować i kontrolować tych Amerykanów, którzy odmawiają złamania Złotej Zasady (z wyjątkiem samoobrony), znają i utrzymują ścisłe przestrzeganie Konstytucji USA i Kartę Praw i nie chcą być narażeni na szwank lub akceptację kłamstwa i zła rządzącej kliki Cabal lub jej przedstawicieli lub agentów. Wiedzą, że jeśli więcej niż 12% narodu w pełni się obudzi, to oni są skończeni. Teraz już osiągamy 10% i torujemy na11%. Tak, badania sugerują, że 12% jest ważnym społecznym punktem krytycznym, a raz osiągniętym, to oznacza czas na ostateczne pożegnanie Cabal, w taki czy inny sposób.

Wnioski:

Ta ostatnia kłótnia o wielkie rządowe kłamstwo, że Assad użył gazowej trucizny przeciwko Syryjczykom, to świetna okazja, aby zobaczyć ten nowo powstający populizm na świecie. CMMM nadawało 24/7, że Assad to zrobił. A jednak większość alternatywnych mediów w Internecie twierdzi wprost przeciwnie, że odpowiedzialność ponoszą USA, Izrael i Arabia Saudyjska finansowana i wspierana przez Al Cia Duh.

Jest to tak naprawdę tytaniczna walka między CMMM i Cabal (stara gwardia) z jednej strony, a nowo pojawiającym się na całym świecie populizmem (radykalizmem) napędzanym przez Internetową prawdę z alternatywnych serwisów informacyjnych z drugiej strony (nowy strażnik). To epicka walka, a nawet jeśli stary strażnik wygra tę bitwę, jego zwycięstwo zostanie odwrócone i powiększy opozycję przeciw niemu ze strony tego nowego światowego populizmu/radykalizmu wspieranego przez Internet – nowego strażnika.

Ron Paul ujawnił kłamstwa i oszustwa stojące za USG i CMMM obwiniające Assada. Zobacz jego niezwykłą prezentację:

[youtube CuShO_JkAwg]

W Anglii alternatywne media wygrały tę bitwę, a Parlament zagłosował przeciwko zbrojnej interwencji w Syrii, ponieważ większość Brytyjczyków wierzyła  alternatywnym mediom całym sercem. Obama powiedział, że obwinia Asada za atak gazowy, ale zaatakuje Syrię, tylko jeśli uzyska zgodę od Kongresu, kiedy powróci 9 września 2013 r. Aipac tradycyjnie był właścicielem prawie wszystkich senatorów Stanów Zjednoczonych, ale mniej osób z Kongresu.

Możesz postawić na Aipac i wszystkich syjonistów, a także najlepszych kontrolerów w FBI, a NSA będzie zaangażowana w szeroko zakrojoną kampanię „wpływu”, aby manipulować Kongresem, aby zatwierdzić to uderzenie na Assada, nawet przez Izrael, Arabię Saudyjską i CIA są odpowiedzialni za ustanowienie tej fałszywej flagi, która miała rozpocząć kolejną wielką wojnę na Bliskim Wschodzie, by zniszczyć Syrię i Iran w imieniu Izraela, banksterów i Big Nafta. (5)

Oznacza to liczne naciski telefoniczne i być może nawet „nie martw się” wizytami FBI w środku nocy, jak te wspomniane w książce G. Gordona Liddy’ego. Czy ci główni kontrolerzy, szantażyści i manipulatorzy będą ściągać wszelkie insygnia, które należne są kongresmenom, załóż się. A nawet im oni mogą zawieść.

To doskonały test woli nowego, wyłaniającego się populizmu, stworzonego przez światowy Internet. To będzie bardzo interesujące zobaczyć, jak ta cała sprawa się wywraca, ponieważ jeśli Kongres wycofa się z tych wszystkich zio-manipulacji i szantaży, oznacza to, że syjonizm jest rzeczywiście w swoich śmiertelnych spazmach i zabierze ze sobą NWO.

Oznacza to również, że ci neoCons i syjonistyczni szaleńcy mogą wywołać w Ameryce kolejny poważny atak terrorystyczny fałszywej flagi typu 9/11, tym razem z główną nuklearną fałszywą flagą wewnątrz dużego amerykańskiego miasta, być może Chicago. W Chitown będzie im łatwo ustanowić stan wojenny i zarządzać DHS i FEMA zgodnie ze swoimi specyfikacjami, aby uprawomocnić „wojnę z terrorem”.

Każdego dnia coraz więcej Amerykanów zaczyna rozumieć, że „wojna z terrorem” jest fałszywą miksturą używaną do usprawiedliwiania wszystkich tych wiecznych, nielegalnych, niekonstytucyjnych, nie prowokowanych, nierejestrowanych wojen zagranicznych o przejęcie w imieniu Big Nafta, banksterów City of London, Izraela i syjonizmu.

Ta fałszywa „wojna z terrorem” jest wykorzystywana do usprawiedliwiania ogromnego wewnętrznego policyjnego państwa przez DHS, który obecnie oskarża prawie każdego dobrego Amerykańskiego Patriotę i amerykańskiego pierwszaka krajowego terroryzmu, który jest przede wszystkim terrorystą domowym, zwłaszcza weteranem, powracającym weteranem, katolikiem i ewangelikiem, chrześcijaninem, ludźmi, którzy nigdy nie mogli być terrorystami. Nawet armia amerykańska i Fema uczyły swoich pracowników, że ojcowie założyciele byli krajowymi terrorystami i nie powoływano by ich dziś do służb. To jest naprawdę obrzydliwe i musi być natychmiast ujawnione i zakończone.

[youtube k1uFDOKt3wo]

I staje się zwyczajnie jasne, że przeciętny Amerykanin nie tylko mocno nie ufał USG w jakiejkolwiek sprawie związanej z konfliktami na Bliskim Wschodzie, ale teraz kwestionuje główne mass media, jak nigdy dotąd. Wkrótce Amerykanin głównego nurtu zrozumie, że 9/11 było wewnętrzną pracą, fałszywą flagą w stylu terrorystów Gladio, inscenizowaną przez neoCons i zion, a także przez elementy dowództwa Top USAF oraz administrację amerykańską i izraelską.

Jig (taniec) jest cholernie bliski tych przestępców od 9/11, i nie potrwa to zbyt długo, a będą ścigani aż do krańców ziemi i będą odpowiedzialni przed trybunałami narodowymi. Wielu czołowych oficerów wojskowych teraz rozumie, kto zrobił 9/11 i że to była wewnętrzna robota i wściekli się na zdradę i izraelskie szpiegostwo popełnione przez syjonistów-zdrajców, oraz zdradę i bunty popełnione przez kolaborantów w rządzie i wysokim dowództwie wojskowym w tamtym czasie.

Dla USG twierdzenie, że jakiekolwiek użycie gazu w Syrii jest oburzeniem i ktoś musi zostać zbombardowany pociskami samosterującymi, jest jednym z największych aktów hipokryzji, jakie można sobie wyobrazić.

USG rozmieściło biologicznych agentów wojennych w Wietnamie (agent pomarańczowy) i tak ogromne ilości zubożonego uranu (DU) na Bliskim Wschodzie, że co najmniej 50% amerykańskich żołnierzy zostało poważnie zatrutych, a miliony środkowo-wschodnich są również zatrute, z ogromnym wzrostem poważnych wad wrodzonych z powodu genetycznych uszkodzeń.

Wysocy urzędnicy USG i SSG ponoszą całkowitą odpowiedzialność za to, a w nadchodzących latach ci, którzy jeszcze żyją, zostaną pociągnięci do odpowiedzialności w taki czy inny sposób, ponieważ świat domaga się sprawiedliwości.

Oczywiście USG i ONZ przez lata stosowały ukryte środki do eugeniki w szczepionkach w Afryce, a także rozmieściły swój spersonalizowany genetycznie wirus HIV wytworzony w Fort Detrick w swoich pierwszych szczepionkach przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B w Nowym Jorku, Miami i San Francisco, a następnie w Afryce.

Obecnie wygląda na to, że istnieje spora szansa, że Amerykanie się obudzą i zaczną odzyskiwać swój kraj od Cabal, który przejął go w 1913 roku, nad najnowszą syryjską klapą. Ale tak naprawdę to tylko kwestia czasu. A kiedy to się stanie, będzie to spowodowane energetyzującym wpływem i ogromną codzienną zaporą „okruchów prawdy” dostarczaną przez alternatywne wiadomości i setki internetowych mówców prawdy.

Alternatywne media dostarczają masom prawdy na całym świecie i tworzą rosnącą falę spontanicznie pojawiającego się światowego radykalizmu, którego nie da się powstrzymać, odrodzonego radykalizmu, który teraz domaga się skończenia z tajemnicami i masową korupcją w rządzie i wielkich korporacjach, które kroczyły w towarzystwie prawdy, sprawiedliwości i pokoju dla wszystkich.

Referencje:

(1) http://www.hangthebankers.com/brzezinski-admits-alternative-media-stalling-war-with-syria/

(2) http://www.washingtonsblog.com/2012/10/us-military-may-consider-you-a-potential-terrorist-if-you-are-young-use-social-media-or-question-mainstream-ideologies.html

(3) http://www.cbc.ca/news/business/story/2013/08/30/business-executive-excess.html

(4) http://consciouslifenews.com/chemtrails-doing-brain-neurosurgeon-dr-russell-blaylock-reveals-shocking-facts/1160096/

(5) http://tomatobubble.com/war_for_israel.html

George Thorogood, Bad to the Bone (George Thorogood, Zły do kości)

[youtube PRMYQia5C5M]

Alan Parsons Project, I wouldn’t Want To Be Like You (Projekt Alana Parsons, Chciałbym być taki jak ty)

[youtube 1FnKfWh0QzE]

Autor: Preston James, 2 września 2013 r.

Za: https://www.veteranstoday.com/2013/09/02/35-things-the-ruling-cabal-does-not-want-you-to-know/

Comments

 1. yolaah says:

  Dochodze do wniosku, ze ta strona powinna nazywac sie “Teorie spiskowe”. Jak wiadomosci BBC na przyklad, z reportazami na zywo z rejonow objetych konfliktem, wojna, rebelia, relacjonowanymi przez powaznych, solidnych, profesjonalnych dziennikarzy, moze byc sfalszowany? To samo dziennki narodowe (“The Times” na przyklad)? Powyzszy artykul sugeruje, ze kazdy, ale to kazdy reporter, edytor, dziennikarz, publicysta, musi byc skorumpowany.
  Naprawde, prosze sie zastanowic, co sie tu wypisuje. Toz to strona dla ludzi szukajacych wrazen, sensacji, dreszczu emocji, chyba.
  Pozdrawiam.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Albo Pan nie czytał tego tekstu, albo Pan nie rozumie, co Pan czytał i kto to pisał. Jeśli dla Pana wiarogodni są dziennikarze mediów głównego ścieku, a co nie jest przez nich podane, to “teorie spiskowe”, to żyje pan świecie iluzji.
   Więc albo nie chce Pan ze swojego świata wyjść, bo musiałby Pan zburzyć swoją “betonową kapliczkę światopoglądową”, a trud zbudowania nowego światopoglądu jest dla Pana za duży, albo Pan próbuje wprowadzić dezinformację. Artykuł pochodzi ze strony emerytowanych analityków amerykańskiego wywiadu wojskowego ( czyli elity wśród wywiadu), którzy jedynie potwierdzają w sposób skondensowany to co można znaleźć w internecie. Więc dla Pana kłamcy z globalnych mediów podają prawdę, a emerytowani fachowcy z wywiadu kłamią. Powaby świata iluzji bardzo Pana wciągnęły…

Wypowiedz się