⚠ Jak negocjować z syjonistycznym reżimem rządzącym w Izraelu ? ⚠

Fakty-Kontra-news – Alternatywa

Wojna Izrael vs Hamas. Palestyńczycy to ofiary trwającej przez 75 lat żydowskiej zbrodniczej i rabunkowej okupacji Palestyny.

Jak negocjować ze zbrodniarzami z bandą izraelskich kryminalistów na czele z Netanjahu ?


Nigdy wcześniej tak wielu cywilów nie zostało wziętych jako zakładników. A stało się tak gdyż ludzie żyjący w Strefie Gazy żyją w obozie koncentracyjnym, w ogrodzonym murami getto i między innymi by wymusić na syjonistycznej zbrodniczej rasistowskiej juncie uwolnienie Palestyńczyków i także w odwecie ponieważ reżim żydowski bezprawnie znęca się i więzi od wielu lat tysiące Palestyńczyków. 

Fakty z Bliskiego Wschodu dotyczące umowy uwolnienia palestyńskich więźniów i żydowskich zakładników.

Nigdy wcześniej tak wielu żydów nie zostało wziętych jako zakładników.
Jaki wpływ na obie strony i dalszy przebieg wojny ma umowa o zakładnikach między Hamasem a Izraelem ?  Wydaje się, że los żydowskich zakładników nie obchodzi izraelski syjonistyczny rząd z netanjahu na czele. 

Rząd Izraela i Hamas osiągnęły tymczasowe porozumienie. 

Wojna Izrael–Hamas.
Izrael publikuje listę 300 Palestyńczyków więźniów kwalifikujących się do wymiany na żydowskich zakładników. 

Z szacunkowych 240 zakładników ma być wśród uwolnionych 50 kobiet i dzieci w zamian za uwolnienie 150 więźniów palestyńskich. Ma nastąpić czterodniowa przerwa w walkach, podczas której dozwolona będzie pomoc humanitarna. Będzie to miało miejsce głównie na południu Gazy, ponieważ  Izrael nie chciał ustąpić na północy Gazy. Wedlug porozumienia ma być wysłanych około około trzysta samochodów czyli w rzeczywistości zdecydowanie za mało, biorąc pod uwagę powagę sytuacji. Za każdych dziesięciu dodatkowych uwolnionych zakładników przerwa zostanie przedłużona o jeden dzień.

Kilkakrotnie ogłaszano, że porozumienie jest „bliskie”. Co było największą przeszkodą ?

Katar, który odgrywa zasadniczą rolę mediatora, rzeczywiście już wcześniej wskazywał, że porozumienie jest bliskie i że istnieją jedynie przeszkody logistyczne, takie jak odebranie zakładników. Ale fakty są takie, że główną przeszkodą był ❌ brak izraelskiej ➖ woli ➖ politycznej. Skrajne syjonistyczne siły w rządzie Netanjahu, takie jak minister Itamar Ben-Gvir, były przeciwne takiemu porozumieniu i pomocy dla Gazy. W końcu zmienili zdanie pod silną presją ze strony państw które publicznie oskarżają reżim izraelski o ludobójstwo i zbrodnie wojenne. Presja była też ze strony “Forum Zakładników i Zaginionych Rodzin” w samym Izraelu.

Nacisk na uwolnienie zakładników stał się zbyt duży ? 

Rzeczywiście istnieje w Izraelu Forum Zakładników i Zaginionych Rodzin, które wywiera presję na reżim rządzący w Izraelu i żydowski kneset. Zorganizowali już marsz do Jerozolimy i rozpoczęli rozmowy z syjonistycznym reżimem, aby wyrazić swoje niezadowolenie. Uważają, że izraelski syjonistyczny rząd ich porzuca i nie robi wystarczająco dużo, aby uwolnić żydowskich zakładników.

Widać z brutalności i z syjonistycznej bestialskiej agresji izraelskich sił zbrojnych, że izraelski gabinet wojenny nie zwraca żadnej uwagi na los żydowskich zakładników. Ogólna strategia żydowskich syjonistów jest jasna: całkowicie zburzyć infrastrukturę i zrównać z ziemią Gazę i zniszczyć Hamas. Obserwując działania armii izraelskiej mordującej Palestyńczyków w tym tysiące palestyńskich dzieci i kobiet. To widzimy, że wielu ważnych ministrów w rządzie uważa, że ​​los zakładników nie przeważy nad realizacją tego większego zbrodniczego obranego celu.

Według części analityków porozumienie wzmacnia pozycję negocjacyjną Hamasu. Uwolnienie części zakładników zwiększyłoby presję na Izrael, aby poszedł na ustępstwa w sprawie tych, którzy pozostali.

To prawda, ale z drugiej strony rząd izraelski nie wydaje się być szczególnie pod wrażeniem tej presji. Jesteśmy teraz 7 tygodni dalej. A podobna umowa już wcześniej była wysuwana i upadła ponieważ Izrael jej nie zaakceptował.

Teraz prawdopodobnie to głównie pod presją i dzięki mediacji Kataru Izrael chce negocjować.

Ale oficjalnie izraelski rząd nie chce negocjować z ruchem terrorystycznym. Ben-Gvir zjadły syjonistyczny szowinista jest przeciwnikiem jakichkolwiek porozumień i odniósł się także do uwolnienia w 2011 r. tysiąca palestyńskich więźniów w zamian za żydowskiego żołnierza Gilada Szalita. Obejmowało to uwolnienie Yahyi Sinwara, jednego z pomysłodawców niedawnego ataku. Więc Gvir używał właśnie tego argumentu by nie było wymiany. 

Obecna sytuacja nie ma jednak precedensu. Nigdy wcześniej tak wielu żydowskich cywilów nie zostało wziętych jako zakładników. A momo to, wydaje się jednak, że syjonistyczny izraelski rząd ma gdzieś los tych zakładników, bo ta wymiana jest całkowicie wymuszona i pod presją członków rodzin oraz państw które oskarżają izraelskie wojsko o zbrodnie wojenne i ludobójstwo. 

Wśród Palestyńczyków panuje ogromne przygnębienie i niepokój. Obecnie istnieje jedynie czasowy międzynarodowy konsensus co do konieczności przerw humanitarnych. Tak aby ludność mogła złapać oddech.

Ale niestety ludność Palestyny zostanie potem ponownie cynicznie przez żydowskich syjonistyczny zbrodniarzy, żołdaków bestialsko zbombardowana, mordujących masowo tysiące bezbronnych ludzi w tym starców, dzieci i kobiety. 

Pomoc dla Palestyńczyków pozbawionych domów, pożywienia, wody, wszystkiego. 
Organizacje pomocowe są gotowe, ale w tym kontekście ledwo radzą sobie z ogromem potrzeb cierpiących setek tysięcy Palestyńczyków. W takiej sytuacji potrzebne jest oczywiście zawieszenia broni i jest potrzeba  długoterminowego zaprzestania walk, dającego perspektywę porozumienia pokojowego. Nie ma NIESTETY  jednak w tej SPRAWIE ŻĄDNYCH NACISKÓW MIĘDZYNARODOWYCH na syjonistyczną juntę którą chroni i wspomaga USA, bandycki reżim z siedzibą w Białym Domu.  

Ten syjonistyczny izraelski rząd obawia się, że przerwa nie tylko da Hamasowi szansę na odzyskanie sił, ale także utrudni wznowienie bombardowań na pełną skalę i z pełną siłą. A to zagraża realizacji zaplanowanemu  zbrodniczemu szerszemu celowi, totalnych czystek etnicznych tak by po wypędzeniu i wymordowaniu Palestyńczyków, Izrael mógł zgarnąć całe terytorium Gazy dla żydowskich osadników. 

Chociaż cel wykorzenienia Hamasu jest oczywiście całkowicie nierealny.
Wręcz przeciwnie, zbrodnie wojenne i łamanie praw człowieka jedynie podsycają radykalizację i generują nowe pokolenie jeszcze bardziej zdeterminowanych wrogów Izraela. W takim kontekście Izrael nie będzie bezpieczny. Rząd izraelski nie chce zatrzymać się w połowie drogi, ale zawieszenie broni jest jedynym ratunkiem dla ludności Gazy. 

Na przestrzeni 75 lat, to Izrael i jego syjonistyczni żydzi stosując w stosunku do Palestyńczyków  dyskryminację, przemoc, tortury, pogardę, morderstwa, zbrodnie wojenne przeciwko ludzkości w tym niszczenie tysięcy domów i rabunek palestyńskiej ziemi, nielegalne osadnictwa oraz śmierć ojców i matek palestyńskich dzieci. Stworzył w ten sposób po przez swoje zbrodnicze wrogie działania przeciwko ludności w Palestynie tysiące osieroconych dzieci, które stały się gdy dorosły głównym rdzeniem Hamasu.

Żeby było jaśniej.
 
Tak to nikt inny jak sam Izrael na przestrzeni 75 lat na własne życzenie swoimi zbrodniczymi działaniami przeciwko  Palestyńczykom stworzył zmotywowany do walki przeciwko izraelskiemu okupantowi silny ruch oporu, ruch wyzwoleńczy pod szyldem Hamasu !!!

Jak rozwój konfliktu po tej ustalonej przerwie ?

To będzie zależeć od celów Izraela. W tej chwili są one dość jasne. Oprócz wyeliminowania Hamasu obecny żydowski reżim dąży do uniemożliwienia powstania państwa palestyńskiego, tak jak to konsekwentnie przez 75 lat robił. Chce możliwie największego Izraela bez Palestyńczyków a przynajmniej z jak najmniejszą liczbą Palestyńczyków. Udawało się syjonistycznym żydom w rządzie to już robić przed 7 października, a teraz widzią jeszcze większą szansę, aby to zrobić dokonując czystek etnicznych i masowego ludobójstwa. Widać to nie tylko w działaniach zbrodniczego reżimu w Tel Avivie i jego zbrodniczej syjonistycznej armii ale także w agresji osadników wobec Palestyńczyków na Zachodnim Brzegu. Tak tam żydzi też bezkarnie mordują Palestyńczyków. 

Niestety brak militarnego wsparcia i pomocy ze strony państw arabskich. 

Jednocześnie Hamas również nie ma strategii wyjścia z ogromnego kryzysu. Przede wszystkim Hamas chce pozostać wystarczająco silny, aby móc walczyć o wyzwolenie Palestyny. Problem w tym, że przywódcy są w pewnym stopniu winni obecnym ogromnym cierpieniom i stratom ponieważ i oni nie troszczą się o ludność Gazy i nie chcą przerywać walki. Ale ta ocena jest z punktu widzenia mieszkańca Europy,  więc wszystko jest możliwe,  że naród Palestyny godzi się by ponieść ofiarę cierpienia i krwi i konsekwencje gdyż jest to jedyna droga do wyzwolenia się z niewoli syjonistycznego żydowskiego okupanta skoro przez 75 lat trwał ze strony Izraela terror, rabunek i gwałt, dyskryminacja  Palestyńczyków a Izrael, traktował Palestyńczyków gorzej nawet jak pod ludzi, trzymając miliony mieszkańców Gazy w koncentracyjnym obozie w Gett’cie !!!

W tym sensie myślę, że to porozumienie będzie dobre dla uwolnienia części Palestyńczyków wiezionych od bardzo wielu lat w Izraelu i dla zakładników, ale nie przybliży końca wojny.


Czy Hamas może wygrać wojnę ?  

W sytuacji gdy Hamas nie ma żadnego militarnego wsparcia, szansa jest równa zero. 

Izrael już ma wsparcie USA i państw na Zachodzie. Nie słychać  na Zachodzie głosów wołających o postawienie Netanjahu i jego klikę przed międzynarodowym trybunałem do spraw zbrodni ludobójstwa i wojennych. Mimo, że on faktycznie jest odpowiedzialny za śmierć ponad 10 tysięcy Palestyńczyków w tym ponad 6000 dzieci. 

A jak zachowywali się liderzy na Zachodzie i ich media ? Właśnie oni zachowywali się skrajnie wrogo i agresywnie w stosunku do prezydenta  Serbii Milosewicza gdy sprawa dotyczyła Srebrenicy  !  Prezydenta Serbii aresztowano i skazano na podstawie sfałszowanych dokumentów i fałszywych świadków. A następnie uwięziono i zamordowano we więzieniu w Hadze. Prezydent Rosji Putin, który udzielił schronienia dzieciom zabranych z terenów toczącej się  wojny,  jest na zdegenerowanym Zachodzie oskarżony o zabranie do Rosji dzieci. A  jawny zbrodniarz Netanjahu, który jest winien zamordowania ponad 5000 palestyńskich dzieci gdyż wydał rozkaz masowego bombardowania terytorium Gazy jest na wolności i żaden kraj na Zachodzie nie żąda dla Netanjahu Międzynarodowego Trybunału do spraw zbrodni wojennych i ludobójstwa.

Tak wygląda żydowskie ludobójstwo dokonywane na Palestyńczykach.  

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Obraz zniszczenia dokonany przez żydowskich syjonistyczny zbrodniarzy identyczny jak zniszczona przez niemieckich nazistów w 1945 roku Warszawa czy zrównana z ziemią  Hiroszima po wybuchu amerykańskiej bomby atomowej !!! . 

_________________________________________________________________________________

Więc ponownie zapytam.  Czy Hamas może wygrać wojnę z Izraelem  ?

Odpowiedź jest prosta,  nie !  Wyżej jest wyjaśnienie dlaczego,  nie !  

Opublikowano za: https://fakty-kontra-news.neon24.org/post/174223,jak-negocjowac-z-syjonistycznym-rezimem-rzadzacym-w-izraelu

Od Redakcji KIP

Artykuł Monaco jest interesującą i dość rzeczową analizą, ale ma charakter statyczny i opiera się na dotychczas istniejącym status quo. Ale my jesteśmy obecnie w czasach ogromnej dynamiki zachodzących procesów w związku z nieuchronnym upadkiem pasożydniczego Zachodu z USA i Izraelem na czele. I to co dzieje się w Izraelu wychodzi na jaw na oczach świata dużo szybciej niż wojna z Rosją na Ukrainie, obnażając nie tylko zbrodniczość rządzących Izraelem, ale także popierającego go Zachodu. Ten konflikt w Izraelu to wręcz ostatnia desperacka próba wywołania III wojny światowej, kiedy przedostatnia z Rosją się nie udała. Wiedzą o tym nie tylko Rosja i Chiny, ale także państwa arabskie, które na ostatnim szczycie arabskim, gdzie zaproszono także Iran, uzgodniono stanowisko mniej więcej takie: “wiemy, że rządzący Zachodem chcą wywołać za wszelką cenę duży konflikt regionalny, aby przerodził się w globalny, ale nie damy się sprowokować, bo wtedy ucierpi znacznie więcej istnień ludzkich niż w Gazie i Autonomii Palestyńskiej”. Można to podsumować refleksją: “CIERPLIWOŚC I CZAS SĄ SILNIEJSZE NIŻ SIŁA I GNIEW !” Przypominamy poniżej kilka opublikowanych na stronie tekstów, które wyjaśniają to geopolitycznie:

Wypowiedz się