UKRYTY PLAN HAMASU “NIESPODZIEWANYCH ATAKÓW”: Kierowana przez Chazarów operacja fałszywej flagi i globalna operacja psychologiczna prowadzona zarówno przeciwko narodowi izraelskiemu, jak i Palestyńczykom ujawnia się

Bogaty zestaw dowodów o “fałszywych flagach” zorganizowanych w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat przez Izrael i jego agendy, lub z ich udziałem, są prawdziwe, tak jak częściowo jedynie ostatni atak Hamasu na Izrael. Dlatego poniższy tekst dokumentacyjny poprzedzimy syntetyczną analizą geopolityczną, odnoszącą się także, do tego ostatniego zapalnego konfliktu na Bliskim Wschodzie i potencjalnych reperkusji.

Faktem jest, że Hamas został założony przez Izrael, jako ciągłość istnienia Bractwa Muzułmańskiego, organizacji terrorystycznej, założonej jeszcze w XIX wieku przez Brytyjczyków. Założenie Hamasu miało na celu usunięcie Jasera Arafata i OWP od władzy w Palestynie, z którym rządy Izraela sobie nie radziły w pokojowej dyplomacji.

Faktem jest, że izraelskie służby i wojsko nie reagowało na to co szykuje Hamas, mimo, że wiedziały o tym, nie tylko z wielokrotnych ostrzeżeń wywiadu egipskiego, a więc było ich przyzwolenie na to co się ma wydarzyć, lecz nie przewidzieli skali tego wydarzenia.

Faktem też jest, że sam Izrael sprowokował to jeszcze, burząc najwyższy budynek w Gazie, gdzie mieszkało 100 rodzin.

Faktem jest, że w kilkudziesięcioletnim konflikcie Arabów wyrzuconych z ich własnej ziemi przez Izrael, straty po stronie Palestyńczyków w zabitych i rannych są około 20 krotnie wyższe niż wśród Żydów, którzy pozbawili ich ojczystej ziemi i wypchnęli na wygnanie lub do rezerwatu w Gazie lub na Zachodnim Brzegu Jordanu.

Cała ta aranżacja konfliktu Hamasu z Izraelem, wygląda jednak na ustawioną na wyższym piętrze tajnej globalnej władzy, także ponad głowami rządzących Izraelem, przy wykorzystaniu bardzo napiętej, długotrwałej sytuacji konfliktowej.

To jest kolejna, wręcz desperacka próba wywołania gorącej III wojny światowej, także jądrowej, zaplanowanej jeszcze w XIX wieku przez masonów, Alberta Pika i Mazzariniego, kiedy wiele dotychczasowych prób jej wywołania, w tym ostatnio z Rosją, nie powiodło się.

Innym łagodniejszym scenariuszem jest zmuszenie zamieszkałych żydów do opuszczenia Izraela ( tak jak Hitler z porozumieniu z organizacjami żydowskimi wywierał na nich presję, zmuszając by wyjechali na ziemie obecnego Izraela, aby stworzyć obecne państwo) i przeniesienia się do innych krajów: na Ukrainę dla odtworzenia Chazarii II ( plan w wyniku upadku Ukrainy upada), do Polski celem stworzenia POLIN, lub UKROPOLIN z resztkami po Ukrainie, ma nieco większe szanse realizacji; wariant przeniesienia do wykupionej od Argentyny Patagonii, też ma szanse być brany pod uwagę lub rozproszenie się do wielu krajów, w tym Europy Środkowo-Wschodniej. Wysoki rangą Chazar i bardzo wpływowy do dziś globalista, były sekretarz stanu USA, Henry Kissinger, oświadczył chyba w 2015 r. lub wcześniej, że Izrael ma jeszcze tylko 10 lat istnienia na tym obszarze.

Ale sytuacja dla realizacji tych planów wywołania Armagedonu zapowiadanego przez religie, głównie judaistyczne, jest niekorzystna w obecnych globalnych uwarunkowaniach geopolitycznych z następujących względów:

  1. Rządy Rosji, Chin, Iranu i wielu innych krajów, nie tylko z BRICS, zdają sobie sprawę, że rządzący upadającym Zachodem satanistyczni globaliści, po wywołaniu III biologiczno-elektromagnetycznej wojny światowej i w sytuacji rozpadu ich złodziejskiego systemu monetarno-finansowego, podstawy ich dominacji nad światem, chcą wręcz desperacko wywołać gorącą jądrową III wojnę światową, aby uniknąć odpowiedzialności. Dlatego ich działania, a zwłaszcza Prezydenta Rosji Władimira Putina są bardzo ostrożne, dokonywane “kroczek po kroczku” jednocześnie na wielu polach globalnej konfrontacji, jak w szachach wielopoziomowych, w których umiejętności intelektualne i sprawcze elit Zachodu, zarówno publicznych marionetek, jak i nie widocznego zaplecza, są wyraźnie słabsze. Narracja propagandy, głównej broni Zachodu, coraz szybciej przegrywa z realną rzeczywistością i budzi ludzi na całym świecie, w tym w ich krajach, co objawia się w narastających demonstracjach.
  2. Rosja po dojściu do władzy Prezydenta Władimira Putina, niemal tuż przed jej upadkiem i planowanym rozczłonkowaniem przez Zachód na wiele krajów oraz skolonizowaniem, spodziewając się nieuchronnej konfrontacji z Zachodem (pamięć inwazji Napoleona, Hitlera i zorganizowanej rewolucji żydo-bolszewickiej jest wystarczająco trwała) po cichu, krok po kroku odbudowywała siłę militarną, na bazie rozwijanego przemysłu, rolnictwa i porządkowanej stopniowo sytuacji społecznej w kraju. Najpierw, jak Prezydent Putin był słaby, to “kłaniał” się wszystkim ważnym i robił z nimi zdjęcia ( co wielu odczytuje, że był ich marionetką, wbrew wielu faktom w podnoszeniu Rosji z “kolan”), cierpliwie znosił arogancję Zachodu, m.in. przy rozszerzaniu NATO, wbrew wcześniejszym umowom. Także uprzedzał ultimatywnymi żądaniami wobec USA/NATO, przed wkroczeniem na Ukrainę, w wojnie z Zachodem, która trwa od zamachu stanu na Majdanie w 2014 r. Wkroczenie Rosji na Ukrainę, przygotowywanej przez Zachód militarnie od 9 lat, a społecznie poprzez wskrzeszenie nazizmu banderowskiego od ponad 30 lat, było sprowokowane przez USA/NATO, także poprzez zainstalowanie w tym kraju kilkudziesięciu laboratoriów broni biologicznej i chemicznej. W konfrontacji z najlepiej wyszkoloną i wyposażoną przez USA/NATO oraz najbardziej liczebną z wszystkich krajów europejskich armią ukraińską, armia rosyjska prowadzi ekonomiczną i skuteczną operację testując nowe techniki i środki walki, oszczędzając ludność cywilną i swoich żołnierzy w relacji na 1 zabitego żołnierza rosyjskiego przypada 7-10 zabitych ukraińskich i natowskich żołnierzy i najemników. Rosja skutecznie angażując na Ukrainie, zaledwie 10-15 % posiadanych sił militarnych, potwierdziła wcześniejsze opinie amerykańskich analityków militarnych, że w pełno-skalowej wojnie konwencjonalnej USA/NATO nie mają szans wygrać z Rosją [ link z naszej strony z lutego 2022 r.: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/02/podsumowanie-wojny-na-ukrainie/] Ale ponadto Rosja nie używa najbardziej nowoczesnych i wyrafinowanych broni, zwłaszcza ze strategicznego arsenału nuklearnego i elektronicznego, których Zachód nie posiada. To stanowi najbardziej skuteczny środek odstraszający dla USA/NATO przed sprowokowaniem III światowej wojny jądrowej, której nie są w stanie wygrać.
  3. Rosja cierpliwie wykorzystała czas ostatnich 8 lat testując w Syrii i obecnie na Ukrainie nowe techniki i taktyki walki oraz nowe rodzaje broni. Jednocześnie odwdzięczając się Zachodowi przygotowała tak samo jak on, pośredników do walki z armiami najemnymi, czy regularnymi koalicji USA/NATO/Izrael. Te armie pośredników to m.in. Grupa Wagnera, Hezbollach libański i Hamas palestyński, który został przeszkolony w ubiegłym roku w Rosji, po tym jak Izrael zaczął dostarczać uzbrojenie dla swoich braci Chazarów, rządzących Ukrainą i walczącym z Rosją. Mały libański Hezbollach w konfrontacji z Izraelem w 2006 r., niespodziewanie dla wszystkich rozprawił się skutecznie z rozreklamowaną medialnie armią izraelską. Choć nie w takim stopniu, Hamas 7 i 8 września zaskoczył armie izraelską skalą dokonanej operacji, jej pomysłowością i skutecznością przy ograniczonych środkach. Nie udało mu się jednak przebić korytarza do strefy Palestyńskiej w Zachodnim Brzegu Jordanu i rozdzielić to państwo na dwie części.
  4. Potężny odzew sprzeciwu opinii publicznej wobec działań Izraela i poparcie dla Palestyńczyków we Francji, Wielkiej Brytanii i innych krajach Zachodu zaskoczył globalnych sterowników tego konfliktu. A ponadto jeszcze większy i powszechny był odruch wsparcia dla Arabów z Palestyny, wśród narodów islamskich, w tym semickich Arabów, a także imigrantów arabskich w Europie. Zaskoczył on jeszcze bardziej , także przywódców Izraela. Uświadomili sobie, że ostra eskalacja może spowodować włączenie się do konfliktu nie tylko Hezbollachu, Iranu i Syrii, ale także paramilitarnych sił Irackich oraz umiarkowanego Egiptu, Turcji, a nawet Pakistanu. W tej sytuacji, przywódcy Izraela mimo ostrej zapowiedzi, że przeprowadzą bezwzględną ofensywę na Gazę, nie odważą się jej rozpocząć, obawiając się, że zgodnie z ultimatum Hezbollachu, Iranu i Syrii, przyjdą one z pomocą. Rosja i Chiny też wydały ostrzeżenie Izraelowi przed eskalacją działań na ludność cywilną w zagęszczonej ludnościowo Gazie. Izrael zwleka, czekając, aż podciągną z pomocą swoje siły bojowe USA i NATO.
  5. Ponadto Izrael wie, że zaawansowana technologia dronów i zdolności rakietowe Iranu znacznie przekraczają możliwości armii izraelskiej IDF w zakresie obrony przed nimi. Oznacza to że cały rachunek regionalnych wojen na Bliskim Wschodzie został na zawsze zmieniony, na niekorzyść Izraela.
  6. Natomiast sytuacja polityczna u głównego sojusznika i protektora – USRAELA – jest coraz bardziej skomplikowana. Prezydent Biden i rządzący Demokraci są coraz mocniej skompromitowani w opinii publicznej USA, a były (lub faktyczny prawnie obecnie) prezydent Trump, udzielił poparcia Palestyńczykom, co wywołuje odmowę udziału w pomocy militarnej dla Izraela skierowanych grup bojowych lotniskowców. Grupa bojowa lotniskowca Gerald Ford w otoczeniu 6 okrętów nawodnych i 2 podwodnych podobno odmówiła w dniu 8 września ( a więc tuż po rozpoczęciu konfliktu w Palestynie) wykonania rozkazu prezydenta Bidena – pomocy Izraelowi i rzuciła kotwicę na Morzu Śródziemnym, a więc blisko Izraela; link do informacji: https://realrawnews.com/2023/10/carrier-strike-group-drops-anchor-defies-biden-regime/ . W tej sytuacji prezydent Biden i sekretarz obrony Austin wysłali kolejne grupy lotniskowców. Ale w międzyczasie zaszło tutaj inne bardzo istotne wydarzenie, a mianowicie sąd wojskowy armii USA ( JAG) wydał wyrok kary śmierci przez powieszenie za zdradę w dniu 10.09. i szybko go wykonał w dniu 11.09. (chociaż miał być wykonany w dniu 13.09.) na najważniejszym czterogwiazkowym generale amerykańskim, Marku Milley’u, który był do 30 września 2023 r. Szefem Połączonych Sztabów wszystkich rodzajów sił zbrojnych armii USA. [ linki:https://realrawnews.com/2023/10/jag-convicts-sentences-mark-milley-to-hang/;https://realrawnews.com/2023/10/mark-milley-hanged-at-gitmo/.] Chociaż nie mamy potwierdzenia z innych źródeł, czy to jest prawda, a nie spodziewamy się takiej informacji potwierdzonej oficjalnie i przez ścierwomendia, to mamy świadomość, że na tajnych poziomach w USA dzieją się bardzo zaskakujące wydarzenia i że trwają aresztowania i sądy ludzi już z najwyższych szczebli władzy. Po takich wydarzeniach inne skierowane grupy amerykańskich lotniskowców nie wiadomo gdzie są (które także wyłączyły transpondery o swojej pozycji), mogły także odmówić wykonania takich rozkazów !!! Potwierdza to wycofujące oświadczenie sekretarza obrony USA – Lloyda Austina, który 15 lub 16 października wydał rozkazy “Bądźcie gotowi do rozmieszczenia” niektórym amerykańskim żołnierzom, “gdyby Izrael ich potrzebował”. Chodzi tylko o około dwóch tysięcy żołnierzy amerykańskich, którzy otrzymali te rozkazy. [za:https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/us-issues-be-ready-to-deploy-orders-to-certain-troops-middle-east ] To jest prawie nic wobec oczekiwań Izraela.
  7. W przypadku gdyby niektóre grupy bojowe, spośród kilku lotniskowców dopłynęły, w tym obecna już u wybrzeży Grecji grupa NATO i zaangażowały się konflikt po stronie Izraela, to należy oczekiwać, że Iran i/lub Hezbollach posiada bardzo skuteczne rakiety przeciw okrętowe Bastion o zasięgu 2 tysięcy kilometrów i Onyks o zasięgu 500 km, które mogą zatopić te floty. Na takie ryzyko nie odważą się ani generałowie amerykańscy, ani nawet brytyjscy, czy innych krajów NATO.
  8. To postawiło w kłopotliwej sytuacji armię i premiera Izraela Benjamina Netanjahu, który ratując się przed osądzeniem za wiele przestępstw przez sąd izraelski, próbował uratować się dużym konfliktem regionalnym lub nawet globalnym. Ludność Izraela też się budzi, widząc, że może być poświęcona na “ołtarzu ofiarnym” satanistycznych interesów globalnych, z udziałem własnych satanistów we władzach.

Aktualizacja na dzień 18.10.2023 godz. 19.24

Prezydent Rosji Władimir Putin po cichu poklepał dziś Stany Zjednoczone po ramieniu w związku z umieszczeniem przez Amerykę dwóch lotniskowców na Morzu Śródziemnym; Rosyjskie pociski hipersoniczne Kinzal mogą do nich dotrzeć.

Z góry jasno mówiąc, że to, co zamierza ujawnić, NIE JEST ZAGROŻENIEM, Putin przypomniał światu, że rosyjskie Siły Powietrzno-Kosmiczne, a konkretnie ich samoloty MiG-31, podczas rutynowego patrolu w neutralnej przestrzeni powietrznej Morza Czarnego, są uzbrojone w pociski hipersoniczne Kinzal. Powiedział, że pociski te mają “znany” zasięg 2 000 km i poruszają się z prędkością 9 Machów ( to 11 000 km na godzinę). W ten sposób mogą dotrzeć do tych amerykańskich lotniskowców.

To tylko uprzejme przypomnienie rzeczywistości, zanim Stany Zjednoczone podejdą, na wpół napięte, myśląc, że mogą zaatakować… może…. Rosyjscy sojusznicy na Bliskim Wschodzie? Może na przykład Iran? Liban?

Nagle wszystkie amerykańskie rozmowy o “przystąpieniu do wojny” między Izraelem a Hamasem wydają się cichnąć. HMMMMMMMMM.

Za: https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/putin-gives-u-s-tap-on-the-shoulder-over-middle-east-aircraft-carriers

Redakcja KIP

****

Zamieszczone w dniu 15 października 2023 r., autor: State of the NationUwaga redaktora SOTN: Teraz, gdy zostało ostatecznie udowodnione, że syjonistyczne państwo Izrael właśnie przeprowadziło serię śmiertelnych ataków terrorystycznych pod fałszywą flagą przeciwko własnym obywatelom, potajemnie używając Hamasu jako swojego pełnomocnika, ważne jest, aby nakreślić niepodważalny wzorzec tych czarnych operacji i operacji psychologicznych na przestrzeni kilku dekad. Poniższe przekonujące exposé, zamieszczone w całości poniżej, robi to z niezwykłą szczegółowością.
Podobnie jak sponsorowana przez rząd USA wewnętrzna robota z 9 września, te “ataki Hamasu z zaskoczenia” zostały przeprowadzone dzięki wysoce skoordynowanym wysiłkom MOSSAD, MI11 i CIA. Zobacz: OPERACJA WAG THE DOG: Te palestyńskie “niespodziewane ataki” przeciwko Izraelowi nie są tym, o czym donoszą media CIA, Mockingbird
Nikt nie przeprowadza ataków terrorystycznych pod fałszywą flagą lepiej niż syjonistyczne państwo Izrael; w ten sposób chazarska kabała była w stanie ustanowić to ewidentnie apartheidowskie państwo narodowe. Jednak ich plan stworzenia znacznie większego Wielkiego Izraela w całym Lewancie wymaga, aby Palestyńczycy najpierw zostali siłą usunięci z ojczyzny swoich przodków. Zobacz: GWAŁT PALESTYNY: Jak syjoniści systematycznie popełniali ludobójstwo, czystki etniczne i kradli ziemię Palestyńczykom od lat 1940.
W świetle szybko rozwijającej się agendy Nowego Porządku Świata na całej planecie w 2023 roku, powinno być oczywiste, że globalistyczna kabała przyspiesza swój plan utworzenia od dawna planowanego Jednego Rządu Światowego z siedzibą w Jerozolimie. W tym celu Izrael dopuszcza się zarówno jawnego ludobójstwa i czystek etnicznych wszystkich Palestyńczyków, jak i przymusowego exodusu wszystkich chrześcijan i muzułmanów w czasie rzeczywistym.
Kiedy nawet wielu świadomych Izraelczyków i przebudzonych Żydów na całym świecie oskarża administrację Netanjahu o zorganizowanie “niespodziewanych ataków Hamasu” w celu usprawiedliwienia ostatecznego wydalenia wszystkich Palestyńczyków, dlaczego tak wielu ludzi wciąż jest zahipnotyzowanych tymi wysoce choreograficznymi operacjami psychologicznymi? Zobacz: Izraelczycy deklarują, że “coś tu jest bardzo nie tak”, gdy Ameryka otrzymuje ostrzeżenie o “godzinie zero”
Stan narodu
15 października 2023 r.

Dodajcie Burzę Al-Aksa do długiej listy
chazarskich ataków pod fałszywą flagą

Autor: Stephen Francis, NewsFollowUp.com, zobacz aktualizacje tutaj.

Wydarzenia z 7 października 2023 r. w Izraelu tragicznie rozwijają się jako kolejny atak pod fałszywą flagą zorganizowany przez Izrael w celu manipulowania ich sytuacją na arenie światowej. Staje się jasne, że Izrael nie tylko zignorował ostrzeżenia, ale chciał, aby burza Al-Aksa miała miejsce, aby zracjonalizować, w ich umysłach, trwające czystki etniczne w Strefie Gazy. Od połowy października 2023 roku Izrael jest w desperackim wyścigu, aby zmusić jak najwięcej Palestyńczyków do opuszczenia południowej Strefy Gazy, zanim arabska reakcja na grabież ziemi stanie się nie do utrzymania.

Najważniejszym aspektem w tym momencie jest los ponad dwóch milionów Palestyńczyków, którym grozi głód, pragnienie i kolejny atak czystek etnicznych. Oczywiście los zakładników jest ważny. Istnieje już wiele doniesień ujawniających oszustwa w tej operacji, w tym tutaj, tutaj i tutaj. To wczesny etap procesu. Podobnie jak w przypadku wielu fałszywych flag, niewinni cywile, w tym Żydzi, zostali zamordowani w tym przerażającym kontekście. Żydowskie ataki pod fałszywą flagą są powszechnym zjawiskiem od ponad stu lat. Będą mordować własnych ludzi dla korzyści politycznych. ADL opisuje ich bardzo ograniczoną liczbę, z różnego rodzaju przewidywalnymi zaciemnieniami.

Polityczne zamieszanie związane z etykietami w kontekście ataków pod fałszywą flagą

Istnieje zawrotny wachlarz etykiet politycznych, które wymagają wyjaśnienia. Jest to złożony i kłopotliwy rozwój wydarzeń, że kontrolowane przez Żydów Międzynarodowe Lewicowe Komunistyczne (ILC) MSM w Ameryce broni działań Palestyńczyków i że media wzywały do wycofania inwazji wojsk izraelskich na Gazę. W tym raporcie MSNBC wspominają o promowaniu rozwiązania dwupaństwowego, na co Likud i jemu podobni nigdy by nie pozwolili. Możliwym wyjaśnieniem tej osobliwości jest to, że amerykańskie media masowe robią to dokładnie tak, jak obłudnie sygnalizują cnotę w kwestiach “przebudzonych“, czy też jest tak, że wynajęli oszukanych żydowskich lewicowych reporterów, którzy naprawdę troszczą się o los Palestyńczyków. Czy ma to związek z lewicowym ruchem dekolonizacyjnym?

Globalistyczne organizacje Nowego Porządku Świata i ich partnerzy z MSM nie dbają o Palestyńczyków. Amerykanie z MAGA powinni popierać sprawę palestyńską, ale tego nie robią. Aby zacząć rozszyfrowywać tę sytuację, konieczne jest wyjaśnienie etykiet politycznych.

W aktualizacji MSNBC wycofuje się z Palestyńczyków, ale ten raport wzmacnia coś przeciwnego nagłówkiem: “Kanadyjskie media nakazały przestać nazywać Hamas ‘terrorystami’.

Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że żydowska lewica w większości nie jest sprzymierzona z porządkiem świata (ILC). Żydowska lewica jest bezsilną i prawie nieistotną siłą polityczną w Izraelu, która naprawdę troszczy się o los Palestyńczyków i broni swojego bliskiego partnerstwa z Palestyńczykami. Ta ILC jest o wiele bardziej sprzymierzona z globalistami, WEF Klausa Schwaba, syjonistami i partią Likud Netanjahu. To konserwatywne prawicowe organizacje wywiadowcze w Izraelu przeprowadzają większość ataków pod fałszywą flagą na całym świecie.

Joe Biden (kontrolowany przez Baracka Obamę), marionetka MKP, jest oskarżany o uwolnienie irańskich funduszy o wartości 6 miliardów dolarów, które ostatecznie rzekomo napędzały palestyńskie ataki. Zobacz doniesienia Washington Times i Politico na ten temat. Oto nagłówek z października 2023 r. związany z tematem: Reżim Bidena dał przywódcom Hamasu w Gazie 75 milionów dolarów na początku października 2023 r. Wiedząc, że szykuje się ludobójczy atak Hamasu na Izrael … TheGatewyPundit

Prawicowe partie w Izraelu połączyły siły z ortodoksyjnymi Żydami, aby zastraszyć ogół ludności w Izraelu, aby terroryzowała Palestyńczyków do tego stopnia, że rozważają popełnienie ludobójstwa na tych narodach. W ich umysłach w Izraelu rozgrywa się demograficzny koszmar. Izraelskie agencje wywiadowcze doskonale zdawały sobie sprawę ze szturmu Al-Aksa i widziały w nim rozwiązanie swoich problemów. Zobaczymy, jak to się dla nich sprawdzi. Palestyńczycy chcą tylko odzyskać swoje skradzione ziemie, ale teraz są w pułapce i albo będą walczyć, albo zginą, prawdopodobnie jedno i drugie.

Kiedy doniesienia prasowe próbują propagować Amerykanów doniesieniami o dzieciach ścinanych przez Palestyńczyków, trzeba zdać sobie sprawę, że pochodzi to od ILC i konserwatywnego prawego skrzydła partii Likud. Kiedy Joe Biden, lider amerykańskich lewicowych demokratów, odnosi się do sytuacji w Strefie Gazy, z pewnością jest sprzymierzony z konserwatywnym prawicowym skrzydłem izraelskiej polityki Netanjahu, które oficjalnie nazywa się Ruchem Narodowo-Liberalnym, co ma sens w całym tym politycznym bałaganie.

Ten prawicowy Likud w Izraelu jest również sprzymierzony z amerykańskim (międzynarodowym) lewicowym MSM, który propaguje kłamstwa o palestyńskich “terrorystach” mordujących i obcinających głowy dzieciom. Miało to miejsce wiele razy, w tym na początku wojny w Zatoce Perskiej w Kuwejcie w 1990 roku. Wydaje się, że ludzie nie uczą się i nie przyswajają tego, w przeciwnym razie nie używaliby tej taktyki.

To mylące, ale prawdziwe, gdy zdajemy sobie sprawę, że Władimir Putin jest sprzymierzony z Palestyńczykami i krajami arabskimi w ogóle. I w tym kontekście, amerykańska lewicowa Demokratyczna Partia Podżegaczy Wojennych jest sprzymierzona z syjonistyczną partią Likud Netanjahu. Rosja nie jest już uważana za kraj komunistyczny. To tłumaczy ich sympatyczną postawę wobec Palestyńczyków i dążenie do denazyfikacji Ukrainy. Syjonistyczny Żyd Zełenski jest w łóżku z prawicowymi neonazistami.

Jeśli w tym momencie kręci ci się w głowie, nie jesteś sam. Zrozumienie tego wszystkiego zajmuje trochę czasu.

Kontrolowana opozycja w kontekście ataków pod fałszywą flagą

Ta ostatnia sytuacja w Strefie Gazy jest również fascynującym i pouczającym okresem w celu przeanalizowania i ustalenia stron internetowych pod kątem ewentualnego włączenia do listy kandydatów “kontrolowanej opozycji”. Podział 10/7 Żydów i Hamasu jest tematem ogólnoświatowej dyskusji. To, po której stronie stoją ludzie i organizacje, jest bardzo ważną decyzją, ale wszystko to zależy od głębokości czyjejś wiedzy na temat wydarzeń politycznych na całym świecie i tego, jak bardzo były one propagandowe przez fake newsy MSM.

Najbardziej skandaliczne i najważniejsze operacje pod fałszywą flagą w ciągu ostatnich 150 lat to mistyfikacja Holokaustu, zabójstwo JFK i prawda o 9/11 (HJ9). Do jakiego stopnia serwisy informacyjne staną po stronie Izraela, wiedząc, że jego długa historia współudziału w HJ9 jest ważnym pytaniem. Prawdziwi wierzący w prawdomówność lokatorów HJ9 nigdy nie mogliby poprzeć Izraela. Strony internetowe, politycy i opinia publiczna, którzy popierają Izrael, mogą być kandydatami do wpisania na listę “kontrolowanej opozycji”.

Gateway Pundit (TGP) jest właśnie takim kandydatem. Najwyraźniej stanęli po stronie Izraela w tym względzie. Prawdą jest również, że TGP nigdy nie wspomina o HJ9, czy to czyni z nich kontrolowaną stronę opozycyjną? TGP jest zagorzałym zwolennikiem Donalda Trumpa, który był zbyt blisko Izraela w kontekście kontrolowanej opozycji, ale ostatnio znalazł się w ogniu krytyki z powodu swoich propalestyńskich komentarzy, nazywając je “inteligentnymi”. Jest wytrawnym politykiem.

TGP jest prawidłowo i ogromnie ważna w jednoczeniu konserwatywnego poparcia MAGA wokół Donalda Trumpa i przewodzi szarży przeciwko globalistom. To złożony temat, po którym warto się poruszać. Nie możemy uzyskać wiarygodnych i dokładnych informacji od TGP na temat możliwego ludobójstwa ludności Gazy, ale prawie wszystko inne, co przedstawiają, jest bezcenne. Wszystko bardzo ciekawe.

Przeprowadź własne badania na temat wszystkich zgłoszonych tutaj incydentów. Niektóre z nich są trudne do zweryfikowania. Żaden inny kraj poza Izraelem nie przeprowadził nawet zbliżonej liczby ataków pod fałszywą flagą.

Definicja zdarzenia fałszywej flagi w tym artykule to każde zdarzenie, w którym aktorzy państwowi popełniają rażące przestępstwa, brutalne lub bez użycia przemocy, pod przykrywką tego, co jest propagandowo przedstawiane jako działania dobroczynne.

Operacje pod fałszywą flagą na barana

W Izraelu 7 października 2023 r. izraelskie jednostki wywiadowcze dokładnie wiedziały, co jest organizowane przez Hamas i włączyły się w tę operację, aby realizować swoje diaboliczne plany przeciwko Palestyńczykom, wiedząc, że mogą manipulować opinią światową na swoją korzyść. Podobnie jak to, co wydarzyło się 9 września 11 r., kiedy to izraelscy przywódcy i ILC (Oś Syryjsko-Anglo-Amerykańska) wykorzystali i nałożyli na siebie działania islamskich ruchów oporu, aby rozpocząć wojnę w celu przejęcia kontroli nad zasobami Bliskiego Wschodu, izraelskie cele czystek etnicznych zostały nałożone na burzę Al-Aksa, aby zaciemnić i zmylić. Nie bez znaczenia było również wywołanie wojny z Iranem.

Dla elit i mediów masowych dwa miliony mieszkańców Gazy są współczesną formą “Osamy bin Ladena”, który był najważniejszym patsy od czasów Lee Harveya Oswalda. Trąci to desperacją z wieloma ścieżkami do porażki. To zupełnie inna epoka.

Obecnie powstaje wiele artykułów, które są zgodne z tym tokiem myślenia, w tym ten autorstwa Joachina Hagopiana, zatytułowany The Hamas-Israel Conflict: This Latest Zionist War Exposed (Konflikt Hamas-Izrael: Ta najnowsza wojna syjonistyczna ujawniona) oraz artykuł Henry’ego Makowa “Czy cywile zasługują na śmierć”. Obaj trafnie opisują sytuację w Strefie Gazy. Ten artykuł rozwija historyczny zakres wydarzenia fałszywej flagi w Gazie 10/7.

Zaczyna się lista.

Rewolucja bolszewicka… 1917 … Opis lewicowej Wikipedii jest przewidywalną i śmieszną farsą. Jej poprzednik, nieudana rewolucja 1905 r. i udane działania z 1917 r., były pierwszymi rażącymi próbami światowej rewolucji lewicowej, wzorowanej na żydowskiej scentralizowanej kontroli populacji, której przykładem jest Talmud. Zobacz prace Elizabeth Dilling na ten temat. Oczywiście Wikipedia nie może o tym wspomnieć. Był to eksperyment, który ostatecznie nie powiódł się w 1989 roku dla Rosji, ale nadal istnieje w chińskiej KPCh. Żydowski komponent jego powstania w Chinach jest tutaj.

Tylko zwiastun, aby pokazać, jak długo to się dzieje i jak wszystkie są ze sobą powiązane, Julius Zakheim (ojciec Dova Zakheima, kontrolera Pentagonu w 2001 roku), urodzony na Ukrainie (1870), był rosyjskim rabinem, który ożenił się z krewną Karola Marksa. Był mienszewikiem/bolszewikiem i odegrał wiodącą rolę w zamieszaniu 1905 roku, które utorowało drogę rewolucji bolszewickiej w 1917 roku. Do dziś propagandowa linia o tej rewolucji głosi, że niezadowoleni chłopi obalili opresyjnych rosyjskich carów. Oszustwo fałszywej flagi z 9 września dotyczyło głównie stworzenia memu o islamofobii. Zaciemnianie i oszustwo to pierwsze formy strategii “na barana”. Znajdź dostrzeżony problem i zmanipuluj nim na swoją korzyść. Dialektyka heglowska jest wspólnym wątkiem.

Następnie, zabójstwo arcyksięcia Ferdynanda (fałszywa flaga) podczas I wojny światowej i manipulacja wydarzeniami przez Rotszyldów w celu rozpoczęcia I wojny światowej doszła do skutku, a następnie Traktat Wersalski przyspieszył II wojnę światową, co doprowadziło do bombardowania Drezna przez Churchilla i jego żydowskich mocodawców. W tym czasie Oś Syjonalno-Anglo-Amerykańska (ZAAA) jest w pełni ukształtowana, a narracja o mistyfikacji Holokaustu podejmuje pierwsze kroki, aby stać się globalnym fenomenem. Trwające cztery lata procesy pokazowe w Norymberdze utrwaliły w umysłach obywateli świata wciąż utrzymującą się fałszywą narrację o “hitlerowskim/nazistowskim złu”. Jest to pierwszy i najbardziej skandaliczny przykład pokojowego i globalnego ataku fałszywej flagi opartej na kontroli umysłu. Mistyfikacja Holokaustu jest bez wątpienia największą operacją psychologiczną pod fałszywą flagą w historii ludzkości. Odegrała diabelską rolę w tworzeniu państwa Izrael.

Ale dopiero się rozgrzewamy przed tym, co ma nadejść. W latach czterdziestych XX wieku odnoga ZAAA, Kompleks Wojskowo-Przemysłowy (MIC), jest również w pełni ukształtowana i podżega do zimnej wojny. Książka Anthony’ego Suttona “The Best Enemy Money Can Buy” jest jedną z najważniejszych prac przedstawiających tę koncepcję. Opisuje, w jaki sposób “Zachód” (i syjonistyczni bankierzy) finansowali i uprzemysławiali Rosję w latach 1940., która następnie zaczęła produkować ciężarówki przemierzające szlak “Ho Chi Min” podczas wojny w Wietnamie. Groźba “Bomby” była psychologicznym atakiem pod fałszywą flagą. AktualnościKontynuacja

czasie zimnej wojny, która nastąpiła po II wojnie światowej, obywatele świata byli terroryzowani przez media masowe jako obraz nuklearnej pożogi. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych General Dynamics (technologia jądrowa) i jej protoplasty z rodziny Pritzkerów odegrały kluczową rolę w finansowaniu politycznej kreacji Baracka Obamy. Rodzina Pritzkerów jest czołowym współpracownikiem ADL i większości innych głównych organizacji żydowskich. Neokonserwatystka Victoria Nuland (Żydówka), czołowy członek osi MIC/NATO, podżegała do wojny rosyjsko-ukraińskiej. Dotyczy to również kierowanych przez neokonserwatystów zamieszek w 1990 r., które ostatecznie doprowadziły do wojny rosyjsko-ukraińskiej. Ameryka jest pod kontrolą ZOG. AktualnościKontynuacja

Kontynuując historyczną listę, następni są zamach bombowy na Hotel Króla Dawida (1946), afera Lavona (1954), atak na USS Liberty w 1967 r., wspomagany przez pierwszego żydowskiego prezydenta Lyndona Johnsona, porywacze z Entebbe (fałszywy Izraelczyk) w 1976 r. i zabójstwo Anwara Sadata Zamordowano prezydenta Egiptu Anwara Sadata. Fatwa nakazała zabicie go Omarowi Abdel-Rahmanowi, skazanemu później za zamach bombowy na WTC w 93 r., była to próba powstrzymania Porozumień z Oslo (1978), a w końcu wojny irańsko-irackiej (1980-88). Wszystkie te wydarzenia zostały popełnione przez żydowskich przywódców w celu promowania żydowskich spraw. AktualnościKontynuacja

Ojciec Netanjahu, Benzion… 1948 był sekretarzem Ze’ewa “Władimira” Żabotyńskiego, założył syjonistyczny ruch terrorystyczny, który odegrał ważną rolę w tworzeniu Izraela (m.in. zamach bombowy na hotel King David, spisek mający na celu zamordowanie brytyjskiego ministra spraw zagranicznych Ernesta Bevina). Netanjahu ostatecznie poprowadzi operację terrorystyczną mającą na celu próbę oczyszczenia etnicznej Gazy z Palestyńczyków w 2023 r. w oparciu o ataki pod fałszywą flagą, wspierane przez opór Hamasu.

Religia wahabicka… Na marginesie, mało znany zestaw faktów związanych z powstaniem religii wahabickiej jest niezbędny. Ta żydowska dwulicowość sięga XVIII wieku, kiedy to zjudaizowani brytyjscy masoni spiskowali, aby stworzyć sektę wahabicką w Arabii Saudyjskiej, podzielić islam i zapewnić geopolityczną przewagę nowemu państwu Izrael, a tym samym dalej wspierać program globalnego przejęcia władzy przez elitę Żydów. “Brytyjski szpieg znany jako pan Hempher był odpowiedzialny za ukształtowanie skrajnych założeń wahabizmu. Podział na szyitów i sunnitów jest wynikiem tego zjawiska. Dziel i rządź, wypróbowana i prawdziwa taktyka. Zobacz porozumienia Sykes-Picot i ich wpływ na granice i politykę Bliskiego Wschodu.

Brytyjczycy (syjoniści) zrobili klienta z Ibn Sauda z Arabii Saudyjskiej, któremu również powiedziano, aby zachęcał arabskich plemion do odparcia Turków osmańskich z regionu Zatoki Perskiej na początku I wojny światowej. W tym samym roku brytyjski Dom Rotszyldów przeforsował Deklarację Balfoura, udzielając Koronie poparcia dla żydowskiej ojczyzny w Palestynie. Rotszyld był mniej zaniepokojony narodem żydowskim niż ustanowieniem placówki na Bliskim Wschodzie, z której on i jego lokaje mogliby pilnować centrum ich globalnego monopolu naftowego. Rok później Turcy zostali pokonani. Jednym z głównych celów I wojny światowej było przygotowanie gruntu pod utworzenie państwa Izrael.

Ojciec Rahma Emanuela… W 1948 roku specjalizował się w zamachach bombowych na autobusy w Palestynie. Był członkiem żydowskiej organizacji terrorystycznej Irgun Zvai Leumi, której celem były siły brytyjskie w Palestynie. (SignoftheTimes & WayneMadsenReport) Rahm Emanuel był “starszym doradcą” Clintona, ale lepiej opisywał go jako żydowskiego opiekuna Clintona. Odegrał główną rolę w kryzysie mieszkaniowym w 2007 r., którego sprawcami byli żydowscy banksterzy, którzy nigdy nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności za nielegalne działania.

Operacja Northwoods … 1962, Najbardziej niesławną i udokumentowaną amerykańską operacją pod fałszywą flagą była Operacja Northwoods, plan opracowany przez Kolegium Połączonych Szefów Sztabów podczas administracji Kennedy’ego w 1962 roku, który obejmował ataki terrorystyczne na statki i samoloty pasażerskie, twierdząc, że Kuba za nimi stoi i dostarczając pretekstu do amerykańskiej inwazji na Kubę. W 1967 roku Izrael zaatakował okręt wywiadowczy Agencji Bezpieczeństwa Narodowego, USS Liberty, mając nadzieję, że Amerykanie uwierzą, że to Egipt przeprowadził atak, co spowodowało amerykański atak wojskowy na Egipt, z którym Izrael toczył wojnę sześciodniową. Izraelska operacja nosiła podobno kryptonim Operacja Cyjanek. WMR (Międzynarodowa Organizacja T

Zabójstwo JFK … 1963 … Wydarzenie pod fałszywą flagą było konieczne, aby umożliwić Izraelowi użycie broni nuklearnej, kontynuowanie wojny w Wietnamie i utrwalenie rodzących się tajnych operacji inwigilacyjnych CIA/FBI na całym świecie. Bajka o Lee Harveyu Oswaldzie przetrwała do dziś. JamesHFetzer powiedział:

Atak na USS Liberty … 1967 … Lyndon Johnson, pierwszy “żydowski prezydent” (jego matka Biedronka była Żydówką) był głównym czynnikiem w ataku na USS Liberty w 1967 roku i zabójstwie JFK. To zabójstwo było atakiem pod fałszywą flagą/zamachem stanu, który doprowadził do kontynuacji wojny w Wietnamie, którą Kennedy próbował powstrzymać. Spór JFK z Ben Gurionem o izraelską technologię broni jądrowej jest przykładem tej sytuacji. UnzReview

Afera Watergate… Chociaż większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy, skandal Watergate był w rzeczywistości atakiem pod fałszywą flagą na Richarda Nixona i konserwatystów w ogóle. Nixon nie był przyjacielem Żydów, więc usunęli go z urzędu dzięki swojej sile prasy i zdolności do manipulowania opinią publiczną. Nixon zagroził, że ujawni rolę Izraela w zabójstwie JFK. UnzReview

Zabójstwo Roberta Kennedy’ego i Johna F. Kennedy’ego Jr. Nie jest to jednak reguła. Rok 1968… Robert Kennedy został zastrzelony przez chłopca z autobusu OWP, Sirhana Sirhana. RFK Jr. wątpi w tę historię. Kennedy kandydował na prezydenta i prawdopodobnie wszcząłby śledztwo w sprawie zabójstwa swojego brata. To samo można powiedzieć o JFK Jr. o jego ojcu. Wojny informacyjne

Zamach bombowy na dworcu kolejowym w Bolonii… 1980 r.

Poleganie rządów i podmiotów niepaństwowych na przeprowadzaniu ataków terrorystycznych “pod fałszywą flagą”, które w epoce nowożytnej rozpoczęły się w Europie od zamachu bombowego na dworzec kolejowy w Bolonii w 1980 r., w którym zginęło 85 osób, a ponad 200 zostało rannych. Początkowo obwiniano o to lewicowych partyzantów włoskich, ale później przypisano to siłom Gladio… Gladio miał na celu mobilizację sił partyzanckich do walki z Sowietami w przypadku wojny na mieliźnie w Europie. Broń i materiały były ukrywane pod ziemią i w jaskiniach w całej Europie Zachodniej na potrzeby przyszłych ataków partyzanckich na okupacyjne wojska radzieckie. Jednak włoscy prawicowcy i syjoniści próbowali wykorzystać zdyskredytowane dossier Mitrochina, uzyskane z akt KGB, aby zrzucić winę za atak w Bolonii na Sowietów działających w porozumieniu z radykalnymi Arabami, w tym grupami palestyńskimi. Później odkryto, że to CIA finansowała takie wiadomości w ramach operacji wojny psychologicznej przeciwko Sowietom i krajom arabskim. … WMR …

Obalenie Jimmy’ego Cartera… 1980. Nie jest tajemnicą, że pewna liczba bogatych prawicowych Żydów naciskała na “strategię Jimmy’ego Cartera”, a mianowicie operację mającą na celu przedstawienie Cartera jako słabego w polityce zagranicznej, jakim wydawał się Carter po nieudanej misji odbicia zakładników USA w Iranie i późniejszych przedłużających się negocjacjach z Iranem w sprawie uwolnienia zakładników z ambasady USA w Teheranie. Wiadomo, że członkowie kampanii Reagana potajemnie spotykali się z przedstawicielami ajatollaha Chomeiniego, aby zapobiec porozumieniu z administracją Cartera w sprawie “październikowej niespodzianki w odwrotnym kierunku”. Zakładnicy zostali uwolnieni, gdy Ronald Reagan składał przysięgę prezydencką 20 stycznia 1981 roku. Była to “misja wykonana” dla przestępczych konspiratorów – głównie RINO George’a H.W. Busha i Williama Caseya. Źródło: WMR

Incydent na USS Poet w 1980 roku … Ekipa Reagan-Bush-Casey wyczarterowała SS Poet w celu dostarczenia broni do Iranu, aby upewnić się, że Carter nie zostanie uwolniony przed wyborami. Iran był głodny broni po 22 września 1980 roku. Izrael nigdy nie był zadowolony z inicjatywy pokojowej Cartera na Bliskim Wschodzie (dostarczenie Egiptowi broni o wartości 4 miliardów dolarów), więc rozpoczął program dyskredytacji prezydenta. Mossad, wykorzystując irańsko-izraelski wywiad Alberta Hakima, opracował plan zniszczenia reputacji Cartera poprzez jego brata Billy’ego Cartera. WMR (Międzynarodowa Organizacja T

Liban, Hezbollah… W 1982 roku Izrael dokonał inwazji na południowy Liban na podstawie wątpliwych oskarżeń o ataki “terrorystyczne” z tego kraju. Hezbollah powstał w odpowiedzi na tę inwazję. Hezbollah jest obecnie główną organizacją polityczną w Libanie i stanowi poważniejsze zagrożenie dla Izraela niż kiedykolwiek. Słodka Wolność

Zamach na papieża Jana Pawła II… 1981, Wielu obserwatorów wskazuje, że Mehmet Ali Agca, obywatel Turcji, który próbował zamordować papieża Jana Pawła II w 1981 roku, mógł być nieświadomie wykorzystywany przez zachodni wywiad do wzniecenia polskiego powstania przeciwko Związkowi Radzieckiemu. Agca myślał, że w różnych okresach pracował dla Sowietów, Bułgarii lub Iranu, ale w rzeczywistości mógł być obsługiwany przez CIA. Turecki minister spraw wewnętrznych Hussan Gunes, który prowadził śledztwo w sprawie Agca, powiedział, że jego zdaniem Agca był zaangażowany w próbę sprowokowania powstania w Polsce i odcięcia jej od Układu Warszawskiego. WMR (Międzynarodowa Organizacja T

Abu Nidal … 1982 … Abu Nidal, który był izraelskim agentem Black Ops, zaatakował żydowskie delikatesy Goldenberga w Paryżu. 6 zginęło, a 20 zostało rannych, w tym 2 Żydów. Słodka Wolność

Fałszywe flagi przed wojną w Iraku … W 1983 roku Donald Rumsfeld dostarczył Irakowi “pestycydy”, broń chemiczną, która została użyta przeciwko niewinnym obywatelom. W 1986 roku Mossad umieścił nadajnik radiowy w Libii i nakłonił Ronalda Reagana do zbombardowania Libii. Zaatakowani zginęli w zamachu na córkę Muammara Kaddafiego. ProjektAvalon

W Libii w 1984 roku syjonistyczni Żydzi zorganizowali protest przed ambasadą Libii w Londynie. Około 25 angielskich Bobbie zostało wykorzystanych do kontroli tłumu. W trakcie demonstracji rozległ się strzał, a kobieta o imieniu Yvonne Fletcher została trafiona i zabita. Strzał padł z budynku używanego przez Mossad do szpiegowania libijskiej ambasady, ale gazety to przeoczyły i obwiniły Libię. Izrael wykorzystał to morderstwo policjantki Fletcher pod fałszywą flagą, aby zwrócić światową opinię publiczną przeciwko Libii. Słodka Wolność

Achille Lauro … W 1985 roku Abu Abbas wraz z 15 Arabami przejął statek wycieczkowy, Leon Klinghoffer został wyrzucony za burtę. Po dwóch dniach negocjacji porywacze opuścili statek. W tym fałszywym opóźnieniu Izraelczycy zwrócili światową opinię publiczną przeciwko Arabom, po raz kolejny przedstawiając siebie jako ofiary. Słodka Wolność

Dyskoteka LaBelle …… W 1986 roku, w ramach libijskiej fałszywej flagi, Mossad wysłał serię fałszywych wiadomości z Trypolisu, mówiąc o zbliżającym się ataku. Następnie Mossad zbombardował niemiecką dyskotekę Labelle Club, zabijając trzy osoby i raniąc 230. Żydowscy opiekunowie prezydenta Reagana przekonali go, że był to libijski atak i w odwecie zbombardowali Libię. Opinia światowa zwróciła się przeciwko Libii. Słodka Wolność

Lot 840 …. W 1987 roku, lot TWA 840, Boeing 727 lecący z Rzymu do Aten ze 115 pasażerami i siedmioma członkami załogi na pokładzie, wstrząsnął samolotem. Cztery osoby zginęły, ale 111 przeżyło. Samolotem wstrząsnęła eksplozja. Cztery osoby zginęły, ale 111 przeżyło. Po raz kolejny Izrael zasiał ziarno “arabskiego” terroryzmu. AktualnościKontynuacja

Hamas… założony w 1987 roku, jest tworem Mossadu i izraelskiej sieci wywiadowczej. Ich niewypowiedzianą misją jest przedstawianie narodu palestyńskiego jako bojowników. Henryk Makow

Jaser Arafat i OWP… Hamas został stworzony przez izraelskie i amerykańskie służby wywiadowcze, aby przeciwdziałać Jaserowi Arafatowi, … jako “przeciwwaga” (dziel i rządź) dla sekularystów i lewicowców z Organizacji Wyzwolenia Palestyny i partii Fatah, której przewodził Jaser Arafat. NaturalAktualności

Iran Contras … W latach 1979-1986 USA i Izrael współpracowały ze sobą w tajnych operacjach nielegalnej broni, sprzedaży narkotyków i finansowaniu Contras w celu zabijania Nikaraguańczyków. Reagan został całkowicie stworzony i kontrolowany przez żydowskich opiekunów i prawdopodobnie był całkowicie nieświadomy znaczenia tych wydarzeń. TrzeciŚwiatPodróżnik

Lockerbie… W grudniu 1988 roku Mossad wysadził w powietrze samolot Pan AM 103 i obwinił za to Libię. Niestety, samolot spóźnił się i wyleciał w powietrze drogą lądową, a wszystkie dowody wskazywały na Izrael. Celem Izraela było demonizowanie muzułmanów i położenie podwalin pod 9/11. Słodka Wolność

Irak, wojna w Zatoce Perskiej, 1990-91… Na początku wojny USA (dla Izraela) z Irakiem w 1990 roku USA użyły fałszywych zeznań. Mała dziewczynka, podając się za Nayirah, opowiedziała przejmującą historię o Irakijczykach wyrywających dzieci z inkubatorów, historię, która była powtarzana nieprzerwanie przez trzy miesiące przez amerykańskie media. “Nayirah” była kuwejcką rodziną królewską. Była córką Sauda Nasira al-Sabaha, ambasadora Kuwejtu w USA i to ona sfabrykowała całą sprawę. Stany Zjednoczone wykorzystały również fałszywe doniesienia o gromadzeniu wojsk na granicy z Arabią Saudyjską. Ale rosyjskie zdjęcia satelitarne tego obszaru, w tym samym dniu, w którym Bush senior wygłaszał swoje twierdzenia, jak donosi St. Petersburg Times, nie wykazały żadnego nagromadzenia. Słodka Wolność

W 1992 roku Mossad wysadził w powietrze AMIA i ambasadę Izraela w Argentynie. Zginęło ponad 100 osób, a praktycznie wszyscy byli Argentyńczykami. Słodka Wolność

Luksor, Egipt … 1992, Atak bojowników na Luksor, w którym zginęło 58 obcokrajowców, w większości Szwajcarów. Arabowie obwiniali Mossad. Izrael zniszczył egipską turystykę i zwrócił światową opinię publiczną przeciwko muzułmanom. Słodka Wolność

Bombardowanie budynku OKC Murrah … 1993 Jedno z amerykańskich ramion Mossadu, Southern Poverty Law Center (SPLC), było zaniepokojone rozwojem ruchów patriotycznych, takich jak milicje, więc atak został zainscenizowany przy użyciu pasztecika Timothy’ego McVeigh’a, który był poza Elohim City (sponsorowana przez Żydów mekka terroru). Prawdziwymi mózgami stojącymi za zamachem OKC byli Andreas Strassmeir i Daniel Spiegelman, którzy byli/są Żydami. Syjoniści zniszczyli wiarygodność ruchu milicji i ściągnęli na nich FBI. Słodka Wolność,. Ponownie był to atak pod fałszywą flagą, mający na celu utrwalenie narracji o islamofobii. nfu SignsoftheTimes

Zamach bombowy na WTC… 1993 … Aby odwrócić międzynarodową presję od brutalnego potraktowania przez Izrael w 1992 r. 415 członków Hamasu na ziemi niczyjej między Libanem a Izraelem, izraelskie służby wywiadowcze wkroczyły do akcji. W lutym 1993 roku w piwnicy budynku World Trade Center eksplodowała ciężarówka-pułapka. Muzułmanie użyci jako kozły ofiarne wzięli na siebie winę za to, podczas gdy prawdziwi winowajcy bezpiecznie wrócili do Izraela. Słodka Wolność… Istnieją również dowody na to, że bombardowanie było ćwiczeniem z użyciem Arabów jako pasztecików, które weszło na żywo. WeteraniDzisiaj

Wieże Chubarskie … W 1996 roku Khobar Towers zostało zbombardowane. Mieściła się w nim jednostka F-15. Izrael twierdził, że zrobił to Hezbollah, ale amerykańscy śledczy wojskowi powiązali to z Mosadem. Porządek Żydowski

Masakra w Port Arthur … 1996, 2-osobowy izraelski zespół antyterrorystyczny zabił 35 osób w odległym ośrodku turystycznym w Port Arthur na Tasmanii. Winą obarczono upośledzonego umysłowo mężczyznę o nazwisku Martin Bryant, który od tamtej pory służy jako wyznaczony sprawca tej zbrodni. W wyniku tej masakry syjoniści doprowadzili do uchwalenia w Australii długo oczekiwanych drakońskich przepisów dotyczących kontroli broni. Słodka Wolność

Fałszywe flagi Clintona… Lata 1990-te … Za czasów administracji Clintona głównymi wydarzeniami pod fałszywą flagą były zbombardowanie USS Cole i zbombardowanie fabryki farmaceutycznej w Sudanie (operacja Infinite Reach). Wydarzenia te miały na celu zapoczątkowanie szaleństwa “islamofobii”. Świat odchodził od zimnej wojny, a ZAAA/MIC potrzebował nowego boogeymana. Osiągnięcie tego celu zajęłoby większość drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych. Znak Czasów

Powstanie Izraela w świecie arabskim rozwijało się jako katastrofa, a jego przywódcy opracowywali wszelkiego rodzaju plany i operacje, aby demonizować świat arabski z powodu ich nienawiści do Żydów i stworzenia Izraela. W sondażach 90 procent Arabów uważa, że Holokaust był mistyfikacją. Podobny sentyment towarzyszy mistyfikacji 9/11 i wywołaniu przez nią wojen w Iraku i Afganistanie. Izraelscy przywódcy musieli przeciwstawić się tej katastrofalnej opinii publicznej.

“Czysta przerwa” Netanjahu z 1996 roku… Plan z 1996 roku, który został opracowany przez amerykańskich neokonserwatystów, aby użyć armii USA do wyeliminowania wrogów syjonistycznego reżimu… Plan został wprowadzony w życie 9 września 2001 r., aby usunąć rządy w siedmiu krajach – Iraku, Syrii, Libanie, Libii, Somalii, Sudanie i Iranie, według emerytowanego generała armii Wesleya Clarka. 911Wiadomości BloggeraKontynuacja

Filip Zelikow …. W 1998 r. (dyrektor wykonawczy Komisji ds. 9/11) opublikował artykuł zatytułowany “Katastrofalny terroryzm”. Spekulował w nim na temat prawdopodobnych społecznych, psychologicznych i kulturowych skutków wydarzenia w stylu Pearl Harbor, takiego jak “zniszczenie World Trade Center”. AktualnościKontynuacja

Egyptair 990 … W 1999 roku Izrael podłożył bombę termitową w ogonie samolotu. Słodka Wolność

Izraelscy studenci sztuki … Rok 2000 przeniknął do Ameryki, aby przygotować grunt pod atak pod fałszywą flagę z 9 września. Ich zadaniem było inwigilowanie amerykańskich baz wojskowych i pilnowanie tzw. arabskich terrorystów. Ich istnienie było ściśle strzeżoną tajemnicą rządu USA. Głównymi winowajcami w tuszowaniu tego wydarzenia byli John Ashcroft i Robert Mueller. Miasta, w których mieszkali, to Irving w Teksasie i Hollywood na Florydzie (Mohammed Atta) od grudnia 11 do kwietnia 2000. Wayne Madsen napisał tomy o ich istnieniu i działalności. AktualnościKontynuacja

WTC, Frank Lowy … Lata 1990-te, Westfield Group, działalność detaliczna … wszystkie aspekty 9/11 były kontrolowane przez Żydów, w tym działalność handlowa na parterze. Mieli dostęp do głównego szybu windy, gdzie zainstalowano małe urządzenia nuklearne do rozbiórki wież WTC. Frank Lowy, australijski miliarder, walczył w żydowskim podziemiu. Był członkiem Brygady Golani i walczył w izraelskiej wojnie o niepodległość. Wcześniej był członkiem Haggany, żydowskiej organizacji terrorystycznej. AktualnościKontynuacja

Karin-A … W 2000 roku Izrael przechwycił statek Karin-A na Morzu Czerwonym. Statek zawierał potężną broń, która według Izraela była przeznaczona dla OWP. To wszystko zaaranżował żydowski handlarz bronią.

Lot 587….2001, Mossad wysadza w powietrze samolot Fl 587 z Nowego Jorku i rozbija się w Rockaway.

9/11/2001

9/11 … Klika: USA, Wielka Brytania, Arabia Saudyjska i Izrael przeprowadziły atak pod fałszywą flagą z 9 września 11 r., aby zapoczątkować “państwo inwigilacji” i nową “wojnę z terroryzmem”, która obejmowała wojny w Iraku i Afganistanie. Neokonserwatywne i syjonistyczne plany zdominowania Bliskiego Wschodu i jego zasobów zostały wymyślone i są nierozerwalnie związane z syjonistycznymi podmiotami, które planowały każdy krok ataków z 9 września. Żaden samolot nie uderzył w WTC. W wieżach podłożono serię mini-bomb atomowych i zdetonowano je, aby wyglądało na to, że budynki się zawaliły. WTC11 został zburzony przy użyciu konwencjonalnych materiałów wybuchowych i miał wszelkie znamiona takiego zdarzenia. AktualnościKontynuacja

9/11 Mohammed Atta, (aktywa CIA) Niecały tydzień przed atakiem z 9 września 11 r., tak zwany główny porywacz Mohamed Atta i kilku innych porywaczy złożyło wciąż niewyjaśnioną wizytę na pokładzie jednego z proizraelskich lobbystów, aszkenazyjskiego Żyda, Jacka Abramoffa. Nie podjęto żadnego śledztwa w sprawie tego, co tam robili. Okazuje się, że komunikacja amerykańskich agentów narkotykowych została spenetrowana. Podejrzenie pada na dwie firmy, AMDOCS i Comverse Infosys, obie należące do Izraelczyków. AMDOCS generuje dane rozliczeniowe dla większości amerykańskich firm telekomunikacyjnych i jest w stanie dostarczyć szczegółowe dzienniki tego, kto z kim rozmawia. … Comverse Infosys buduje sprzęt podsłuchowy używany przez organy ścigania do podsłuchiwania wszystkich amerykańskich rozmów telefonicznych, ale pojawia się podejrzenie, że Comverse Infosys, który otrzymuje połowę swojego budżetu na badania i rozwój od rządu izraelskiego, wbudował tylne drzwi do systemu, który jest wykorzystywany przez izraelski wywiad i że informacje zebrane na temat amerykańskich wysiłków w zakresie przechwytywania narkotyków trafiają do przemytników narkotyków. Śledztwo FBI prowadzi do ujawnienia największej zagranicznej siatki szpiegowskiej, jaką kiedykolwiek odkryto w Stanach Zjednoczonych, zarządzanej przez Izrael. Połowa podejrzanych o szpiegostwo została aresztowana po 5 wrześniaAktualnościKontynuacja

11 września 2001 r. 9 tańczących Izraelczyków zostaje aresztowanych za tańczenie i wiwatowanie podczas się wież World Trade Towers. Rzekomo zatrudnieni przez UrbanMoving Systems, Izraelczycy zostają złapani z wieloma paszportami i dużą ilością gotówki. Później okazuje się, że dwóch z nich to Mosad. Gdy świadkowie śledzą aktywność Izraelczyków, okazuje się, że byli oni widziani w Parku Wolności w czasie pierwszego uderzenia, co sugeruje, że wiedzieli z wyprzedzeniem o tym, co miało nadejść. Izraelczycy są przesłuchiwani, a następnie odsyłani z powrotem do Izraela. Właściciel firmy przeprowadzkowej, wykorzystywanej jako przykrywka przez agentów Mossadu, porzuca swój biznes i ucieka do Izraela. Rząd Stanów Zjednoczonych utajnia następnie wszystkie dowody związane z izraelskimi agentami i ich powiązaniami z 11 września. Raport Corbetta AktualnościKontynuacja

Mossad i meksykański kongres… W październiku 2001 roku, jak donoszą La Vox De Atzlan i WhatReallyHaped, dwóch mężczyzn udających fotoreporterów, a w rzeczywistości izraelskich agentów Mossadu, zostało aresztowanych w meksykańskim kongresie, uzbrojonych w pistolety kalibru 9 mm, 9 granatów, materiały wybuchowe, trzy detonatory i 58 nabojów, ale zostali zwolnieni z aresztu z powodu nacisków ze strony ambasady Izraela.

Ataki pod fałszywą flagą po 9 września

9/11 Ataki wąglika … Po ataku na World Trade Center anonimowe listy zawierające wąglika są wysyłane do różnych polityków i dyrektorów mediów. Podobnie jak w przypadku ataku z 9 września, natychmiast obwinia się o to Al-Kaidę, dopóki nie zostanie odkryte, że wąglik zawarty w tych listach jest specyficznym rodzajem uzbrojonego wąglika wyprodukowanego przez amerykańskie laboratorium wojskowe. … FBI odkrywa wtedy, że głównym podejrzanym o te listy jest aszkenazyjski Żyd, dr Philip Zack, który był kilkakrotnie upominany przez swoich pracodawców z powodu obraźliwych uwag na temat Arabów. Dr Philip Zack został uchwycony przez kamerę, gdy wchodził do magazynu, w którym pracował w Fort Detrick, gdzie przechowywano wąglika. W tym momencie zarówno FBI, jak i media głównego nurtu przestały publicznie komentować sprawę. AktualnościKontynuacja

Wzmacnianie islamofobicznych zamachów bombowych

Po 9 września miała miejsce seria zamachów bombowych, które były próbami fałszywej flagi Nowego Porządku Świata/Izraela w celu wzmocnienia islamofobicznej manii propagandy. Obejmowały one możliwą mini-eksplozję bomby atomowej na Bali w 2001 roku. W Kenii w 2002 roku Izrael twierdził, że Al-Kaida wystrzeliła dwa pociski SAM w kierunku startującego samolotu. Izrael wykorzystał ten incydent, aby pomóc położyć podwaliny pod zestrzelenie amerykańskiego samolotu pasażerskiego. W Manili… W 2002 roku Mossad zabił 200 osób w wybuchu bomby w madryckim pociągu. Winą obarczono Al-Kaidę. W 2003 roku Mossad podłożył bombę na prom w Manili, zabijając 198 osoby. Izrael oskarżył o atak Al-Kaidę. W 2003 roku, trzech agentów CIA podróżowało po Strefie Gazy, kiedy wybuchła bomba Mossadu. Palestyńczycy zostali obwinieni o atak. W 2003 roku Mossad zbombardował dwa samoloty pasażerskie nad Rosją. Izrael twierdził, że to Al-Kaida. Źródło: SweetLiberty

Wojny iracko-afgańskie, 2003 … 9/11 był uzasadnieniem fałszywej flagi, aby rozpocząć te wojny. Nie było broni masowego rażenia. Ronald Rumsfeld i Dick Cheney byli pochlebcami Izraela, a Scooter Libby miał podwójne obywatelstwo izraelsko-amerykańskie, wraz z Richardem Feithem i Paulem Wolfowitzem. Saddam Husajn płacił 20 000 dolarów za sztukę za zabijanie Żydów i nie zapominajmy o ropie. Neokonserwatyści, którzy stworzyli wojnę w Iraku, w tym Victoria Nuland, stworzyli również PNAC w latach 1990. i podżegali do zamachu stanu na Ukrainie, który doprowadził do wojny rosyjsko-ukraińskiej, która rozpoczęła się w 2022 roku. Neonazistowscy banderowcy współpracowali z żydowską marionetką Zełenskim, aby wypełnić swoją misję, tak jak syjoniści współpracowali z nazistami w 1940 r. w Porozumieniach Haarvara, aby wprowadzić żydowską emigrację do Palestyny. AktualnościKontynuacjaCounterPunch

Izrael zamordował libańskiego premiera Rafika Haririego… 2005, Przywódca libańskiego Hezbollahu, Hasan Nasrallah, oskarżył go, że wbrew oczekiwanemu raportowi Specjalnego Trybunału ONZ ds. Libanu, który obwinia Hezbollah za zamach bombowy na byłego premiera Libanu Rafika Haririego 14 lutego 2005 roku, ma dowody z izraelskiego samolotu szpiegowskiego, które pokazują, że Izraelczycy ściśle monitorowali trasę Haririego w dniu, w którym został zabity w Bejrucie

Londyńskie metro 7/7 zostaje zbombardowane 7 lipca 2007 r. To były ćwiczenia terrorystyczne, które celowo weszły na żywo. Poważne anomalie pojawiły się natychmiast po zdarzeniu. Telewizja przemysłowa była wyłączona: żadnych zdjęć, z najbardziej zatłoczonego CCTV miasta na świecie. Oficjalne wersje ciągle się zmieniały. Czterej domniemani zamachowcy z Londynu nie wiedzieli nic o chemii, nigdy się nią nie interesowali i nie mieli żadnych umiejętności konstruowania bomb, o których ktokolwiek kiedykolwiek słyszał. Po śmierci nie mieli nikogo, kto broniłby ich imienia przed oficjalnymi fikcjami. Żaden z nich nie żywił urazy do społeczeństwa brytyjskiego, aby motywować jakikolwiek antyspołeczny czyn. Tego ranka na ulicach zauważono kilku aktorów, prawdopodobnie w ramach “ćwiczeń terrorystycznych” zaplanowanych na ten poranek. Izraelski minister finansów Benjamin Netanjahu jest w Londynie rankiem w dniu ataków, aby wziąć udział w konferencji ekonomicznej w hotelu nad stacją metra, gdzie doszło do jednego z wybuchów. JamesHFetzer/Nicholas Kollerstrom

Izrael wystrzelił rakiety w kierunku Izraela z wnętrza Gazy… 2009 r., w celu złamania rozejmu w Strefie Gazy między Izraelem a Hamasem. Izraelskie siły zbrojne rzekomo wystrzeliły część rakiet na terytorium Izraela, a później twierdziły, że rakiety pochodziły od sił Hamasu w Strefie Gazy. źródło: WMR

Izrael wystrzelił rakiety w kierunku Izraela z Libanu… 2009… … 5 stycznia prezydent Libanu Michel Suleiman nie przyłączył się do izraelskiej operacji pod fałszywą flagą, mówiąc prezydentowi Francji Nicolasowi Sarkozy’emu, że Izrael jest odpowiedzialny za osiem rakiet Katiusza odkrytych w południowym Libanie i wystrzelonych w kierunku Izraela z terytorium Libanu przy użyciu zegarów w celu usprawiedliwienia i ataku Izraela na Liban. Izraelska operacja pod fałszywą flagą mogła złamać rozejm między Izraelem a Hamasem i zagrozić zatopieniem rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 1701, która zakończyła wojnę między Izraelem a Hezbollahem w 2006 roku. WMR (Międzynarodowa Organizacja T

Incydent w Bengazi… Atak na konsulat USA w Bengazi w Libii we wrześniu 2012 r. i zabicie ambasadora USA Christophera Stevensa oraz trzech lub czterech innych Amerykanów było wspieraną z zewnątrz operacją pod fałszywą flagą, mającą na celu wywołanie kryzysu “październikowej niespodzianki” w administracji Obamy i wspomożenie politycznej fortunie republikańskiego kandydata na prezydenta Mitta Romneya. W rzeczywistości, opierając się na wcześniejszym oświadczeniu Romneya dotyczącym “październikowej niespodzianki”, która odnosi się do sytuacji zakładników ambasady USA w Teheranie, która pomogła zatopić reelekcję prezydenta Jimmy’ego Cartera w 2012 roku, istnieje przekonanie, że premier Izraela Benjamin Netanjahu, przyjaciel i zwolennik Romneya, użył izraelskich zasobów wywiadowczych, aby pomóc w zorganizowaniu ataku na konsulat w Bengazi, aby dostarczyć Romneyowi październikową niespodziankę, którą kandydat Republikanów szybko wykorzystał. Romneya w memie “OctoberSurprise” poparli wszyscy zwykli podejrzani neokonserwatyści, w tym autor przemówień George’a W. Busha, John Fund w artykule dla National Review, a także The Wall Street Journal i Politico. Mitt Romney został uznany za wytrawnego RINO. Źródło: WMR

Próba zamachu na pakistańską premier Benazir Bhutto… 2009, Bożonarodzeniowa próba nigeryjskiego syna prominentnego nigeryjskiego bankiera i potentata biznesowego, blisko związanego z czołowymi przywódcami Nigerii, zdetonowania improwizowanego ładunku wybuchowego na pokładzie lotu Delta Airlines 253 z Amsterdamu Schiphol do Detroit była operacją fałszywej flagi przeprowadzoną przez trójstronne ugrupowanie wywiadowcze CIA, Mossad, oraz Indyjskie Skrzydło Badań i Analiz (RAW), według azjatyckich źródeł wywiadowczych WMR, które ściśle monitorują działalność trzech agencji w Indiach i Azji Południowo-Wschodniej. Wydarzenie to zostało wykorzystane do radykalnego zwiększenia nadzoru pasażerów w lotnictwie. WMR (Międzynarodowa Organizacja T

Stopienie rdzenia w elektrowni jądrowej Fukushima … W lutym 2010 roku Japonia zaoferowała Iranowi wzbogacanie uranu. Wkrótce potem izraelska firma Magna BSP zdobyła kontrakt na ochronę elektrowni Fukushima Daiichi. Zainstalowali przerośnięte kamery, które bardzo przypominały broń jądrową typu pistoletowego. Istnieją mocne dowody na to, że umieścili Stuxneta, izraelskiego wirusa komputerowego, który atakuje systemy sterowania elektrownią Siemensa i którego Izrael wcześniej używał do niszczenia irańskiego programu nuklearnego. Magna BSP ustanowiła również internetowe łącza danych w rdzeniach reaktora, co stanowi rażące naruszenie międzynarodowych przepisów jądrowych. Cała dwunastka członków tego zespołu bezpieczeństwa wróciła do Izraela w tygodniu poprzedzającym 3.11.11. W następstwie katastrofy Izraelczycy publicznie monitorowali rdzenie reaktorów za pośrednictwem nielegalnych łączy danych internetowych. Nikt jednak ich za to nie skarcił. Źródło: Whale.to

Sandy Hook Kontrola broni Psyop … 2012 …. Miejsce zbrodni pozostało ukryte: brak dostępu do mediów, żadnych ciał, tylko kilka worków marynarskich, nikt nie był w stanie dostać się do szkoły podstawowej, aby sprawdzić, czy nie ma śladów po kulach, plam krwi. Kamery CCTV zostały wyłączone. Szkoła podstawowa Sandy Hook znajdowała się w ekskluzywnej dzielnicy Connecticut, o czym świadczy fakt, że zdecydowana większość dzieci pochodziła z rodzin żydowskich. Byłby wyposażony w sprzęt o wysokim poziomie bezpieczeństwa, w tym kamery CCTV. Oficjalne historie ciągle się zmieniały, FEMA w Straży Pożarnej Sandy Hook, która znajduje się w pobliżu szkoły podstawowej… JamesHFetzer/Nicholas Kollerstrom

Atak na Muzeum w Brukseli … 2014, w sobotę 24 maja, samotny strzelec wszedł do wejścia do Muzeum Żydowskiego w Brukseli i otworzył ogień z karabinu szturmowego Kałasznikowa. Trzy osoby, w tym para izraelskich turystów – Mira i Emmanuel Riva – oraz Dominique Sabrier, francuska wolontariuszka w muzeum, zginęły na miejscu. Czwarta ofiara strzelaniny, Alexandre Strens, belgijski pracownik muzeum, zmarł następnego dnia. Emmanuel podobno pracował jako tajny agent dla Nativ, mało znanej izraelskiej agencji, która promowała emigrację do Izraela ze Związku Radzieckiego. Nativ, wraz z Mosadem i Szin Betem, podlegał bezpośrednio Kancelarii Premiera. Prezydent Francji François Hollande natychmiast wykorzystał atak do celów politycznych, aby potępić tych, którzy głosowali na antyunijne partie nacjonalistyczne oskarżane o antysemityzm. WMR (Międzynarodowa Organizacja T

Incydent zakładników w Sydney Café 2014…. Idąc za przykładem swojego konserwatywnego kolegi, premiera Kanady Stephena Harpera, premier Australii Tony Abbott postanowił wykorzystać znanego przestępcę do zainscenizowania “inspirowanego islamem” wzięcia zakładników w sklepie z czekoladą w Sydney. Samozwańczy “irański szejk” o nazwisku Haron Man Monis, znany również jako Mohammad Hassan Manteghi i ajatollah Manteghi Boroujerdi, wziął około tuzina osób jako zakładników w kawiarni Lindt Chocolate Café w finansowej dzielnicy Sydney. Wściekle proizraelski Harper wykorzystał ten atak do argumentowania za wzmożonymi środkami antyterrorystycznymi wymierzonymi przede wszystkim w muzułmanów. ….

Atak na Charlie Hebdo … Styczeń 2015 r., trzyosobowy atak wojskowy przeprowadzony w precyzyjny sposób przez trzech domniemanych islamskich terrorystów na paryską redakcję satyrycznego dziennika Charlie Hebdo.

Zapoznaj się z aktualizacjami tutaj. Jest o wiele więcej ataków pod fałszywą flagą, o których warto zgłosić.

___
https://www.newsfollowup.com/m5_al-aqsa_storm_report.html

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=191316

Wypowiedz się