IZRAEL ZOSTAWIAMY NA KONIEC. Tego nie dowiesz się w ŻADNYCH MENDIACH – 71

Bardzo dobre zestawienie globalnej masowej kontroli umysłu ludzi, w tym cenzury i chwyty stosowane przez globalnych satanistów np. mistyfikacji „Holokitu”, szwindlu klimatycznego, plandemii, wojny na Ukrainie, obecnego konfliktu Izrael – Palestyna, gdzie Hamas jest wyeksponowany jako „terrorysta”, i wielu, wielu innych.

To co się dzieje w tych konfliktach można skwitować trafnym żydowskim określeniem HUCPACH ( czyli bezczelność do sześcianu), co znaczy, że ten co popełnia niegodziwe rzeczy, oskarża o to swoje ofiary ! Bardzo często to widzimy, ale dajemy się oszukać, nie rozpoznając, że ten który udaje „ofiarę” jest katem, ten który jest oskarżany, jest w istocie ofiarą !!!

Redakcja KIP

https://rumble.com/v3v69fg-izrael-zostawiamy-na-koniec.html

Opublikowano za: SZUKASZ PRAWDY?

Comments

 1. krnabrny1 says:

  No proszę, napisałem o tym samym kilka dni po rozpoczęciu całej akcji. Ktoś wtedy zadał pytanie “Ilu ludzi to zobaczy”. Dla przypomnienia wówczas zanalizowałem teren po rzekomym ataku na festyn.

  A teraz nagle wszyscy już prawie to widzą, łącznie z mediami.

  To dopiero ciekawostka!:-)))

  Do wszystkich młodych ludzi. Tylko uczciwa obserwacja rzeczywistości jest dla Was nadzieją! Trzymajcie się tego! Nie pozwalajcie sobie na “wycieczki” domysłów. Wszystko, w tematach jakie są tutaj serwowane, MOŻNA SPRAWDZIĆ.
  Jak się coś nie zgadza, wiadomo, że mamy do czynienia z fałszem.

  O tym Polacy wiedzą “od zawsze”. Pisał o tym Kornel Makuszyński. Zobaczcie sobie “Szatan z 7 klasy.” !:-))))))

  Pozdrowionka!:-)

Wypowiedz się