URUCHOMIONO ZABÓJCZE 5G W CAŁEJ POLSCE 1600 NOWYCH ANTEN

Pośpieszne uruchamianie 5G w Polsce, będzie skutkowało wkrótce, a najpóźniej na jesieni – drugą znacznie silniejszą  falą zachorowań na koronawirusa, co zapowiada minister od chorób. Polecamy dwa nagrania filmowe o zgubnych skutkach 5G oraz komentarze i zestaw linków w tym temacie pod nagraniami.

Redakcja KIP

Za: NEOS Mateusz Jarosiewicz

Drukuj i wieszaj plakat: https://bit.ly/2XKjEWc Kliknij w link https://neos.com.pl aby dołączyć do społeczności NEOS.

Międzynarodowa taryfa odszkodowawcza za łamanie praw ludzkich w stosunku do osoby. Szczegóły tutaj: https://wojdabejda.wordpress.com/cate…

Za: wRealu24

Wybrane komentarze

NEOS Mateusz Jarosiewicz

Drukuj i wieszaj plakat: https://bit.ly/2XKjEWc Kliknij w link https://neos.com.pl aby dołączyć do społeczności NEOS. Międzynarodowa taryfa odszkodowawcza za łamanie praw ludzkich w stosunku do osoby. Szczegóły tutaj: https://wojdabejda.wordpress.com/category/miedzynarodowa-taryfa-odszkodowawcza-za-lamanie-praw-czlowieka/

Agata Neblo 5 dni temu

zamiast “palić” anteny…………z zamontowanych na dronach prostych armatek na czarny proch i kul z betonu (średnica 2-4 cm) roz….dalać je po kolei. Nie nadążą ich odnawiać! Całkowicie bezpieczna działalność, a w przyszłości na pewno znajdą szersze zastosowanie!

Jacek Norbert Włoszek 5 dni temu (edytowany)

Informuję , że 5 G zabija nie tylko drzewa i krzewy , wszystkie żywe stworzenia ,ale również wodę ,żywa wodę na przestrzeni lat. Komu jest potrzebne te 5 , czy 6 G poza idiotami z biznesu i wojskowemu sprzetowi lub informatycznym pacanom To jest wojna i każdy kto ma świadomośc tego co daje ten system jest zobowiązany do niszczenia wszelkiej infrastruktury obojętnie do kogo należy, Polski, USA,Chin, Rosji, Israela , Kosmitów.

Weles Zapolski 4 dni temu

Zrezygnowałem z rutera Wi-fi w domu , używamy internetu z tel. Komurkowych i wydziekamy czasowo. Zauważyłem, że córka przestała mieć migreny. Pytanie? Czy metale ciężkie w szczepionkach i przebywanie w polu elektromagnetycznym może wpływać na bile głowy?

Jacek Norbert Włoszek 4 dni temu

@Weles Zapolski Dawka i zakres fal może być szkodliwe i zabójcze jednoczesnie , jak kazda dawka czegokolwiek. 27. 10.2010 1 USA wycofało szczepionki zawierajaće min, metale cieżkie i i sprzedało je do Polski i Rumunii. UNITED STATES DlSTRICTCOURT FOR TIlE llASTERN DISTRIcrOF’P~SYLVANlA 1bi. cas. is about MercIc’, _ fur DJ<Ite . ro d_tbe United States with respect to the efficacy ofMerck”s m~vaocine. 2, Specifically, in an, effurt 00 ooalnlllln II> Food and Drug Administration (“FDA’~ approval <r,d exclusive llooruoe to uell tbe vtWCine, MercIc has used irnprupor testinjI technique. and tal.ifi~l test data to fObricut•• vaocin<>elliuocy …to of95 p””””‘t or higher, ‘!’hill is the O/licaoytln<sbu!d on whioh tho FDA “”,i,ts fur iu lictlll8ills and approval oftbe _e, In, iruth, the edioacy rate ofMep::kl& mutt’1pS vaccine ~and has been sinoo at”least 1999, ,slgnillcantly lower tb!U1 this requisite _Id, “”,..,””… )

Vangelis Tantos 4 dni temu

W Grecji na FB pojawiło się ogłoszenie : “Do wszystkich złomiarzy … Każda antena 5G zawiera 300 kg miedzi i 2 kg białego złota. Tak tylko mówię informacyjnie…”

Seweryn Stegliński 5 dni temu

Szumowina powinna siedzieć albo od razu stryczek jak to w Chinach robią…Kim sie nie pierdzieli… A tu mamy Kaczogród.

Anna Troscianko 5 dni temu

A ciekawe ze o uruchumieniu 5g w dzienniku ani mrumru

Luk Kasp 5 dni temu

Katarzyna T może spróbuj odkręcić wtyczkę od anteny i wyciągnąć drucik 😀 nie będzie sygnału lub będzie słaby wtedy z złości nie barda oglądać telewizji i nie naprawiaj a jak tak bardzo chcą niech oglądają z neta jak maja laptopa i przez kabel internetowy zaproponuj jakieś dobre programu z netu.

Rebus 4 dni temu

O proteście wobec przymusowym szczepieniom także cicho. Pozbądźmy się odbiorników, nie płaćmy abonamentu, wtedy przestaną kłamać.

Jaśko Sławianin 5 dni temu

Apel do potencjalnego samobójcy!!! Zabierz ze sobą chociaż jednego syjonistycznego okupanta na tamten świat… Bóg zapłać!

Barbara Adamczyk 5 dni temu

Tak służbach specjalnych zamiast Polaków jest mosad O zgrozo Jak daleko się jeszcze posuną

Anna Różańska 5 dni temu

Mateusz, jestem przerażona tym, co mówisz. Muszę to w głowie ułożyć. Mało jest tego typu informacji. Powiedz proszę jak to jest w innych krajach? Czy tylko u nas postawili anteny? Słyszałam, że w Szwajcarii od dawna są anteny i nikt się nie buntował. Może warto z nimi porozmawiać? Od początku roku jest akcja 5G, szczepionki oraz Covid. Co jeszcze nas czeka?

elzbieta zemirline 5 dni temu

W Szwajcaria nie ma 5 G,rzad zabronil na wnisek Ministerstwa Zdrowia i Referendum,pozd,,,,

Gosia Krupa 5 dni temu

Oni już się z tym zamordyzmem nie kryją

SirPsycho 5 dni temu (edytowany)

Myśle, że tak jak robimy akcje z ultokami 5g tak trzebaby było teraz z ŚCiema19-SARS-LIE2 zrobić hasła typu: ->Przed wyborami wirus nagle zniknął ->Zbliżają się wybory, media piszą: “epidemia powraca” ->Założysz ponownie kaganiec(który i tak nie chroni) i zamkniesz się w domu? ->Wszystkie markety były otwarte, a małe sklepiki pozamykane ->Czy to nie jest dziwne? ->Czy to zagrożenie jest aby na pewno prawdziwe jak mówią o tym non stop w TV? ->Czy może tu chodzi o coś innego? ->Widziałeś by w tych namiotach przed szpitalami była kolejka wwożonych półżywych ludzi, którzy są ratowani? Stoją puste cały czas! ->Czy wiesz, że większość “ofiar” Ściemy19 to tak naprawdę nie umarły z jej powodu, a innych chorób, które mialy od wielu lat? I to były w większośći starsze osoby. ->Mowią, że Ściema19 jest bezobjawowa.. ;D

Rolland Boor 5 dni temu

glosujcie dalej na kasty mafijno-partyjne !!! ciemnogrod

Marek Harmak 5 dni temu

polski rząd nie jest polski tylko żydowski,precz z piss i peło.

Life Master I Maciek Chędożko 5 dni temu

Niestety, większość, a większość to już 51%, to owieczki🤦‍♂️🦄 grzecznie stojące na pastwisku, czekające na strzyżonko i ucięcie łba , w kagańcu, z ryjem w telefoniku, na fejsbuniu – nie ma nadziei…💩 Na szczęście pozostaje jeszcze ta choć trochę perspektywiczna mniejszość

Kazimierz Warchol 4 dni temu

@Rado Jezior Mark Twain powiedzial, ze latwiej czlowieka oszukac, niz przekonac, ze zostal oszukany.

Rado Jezior 4 dni temu (edytowany)

@Kazimierz Warchol Tak, wiem. Znam ten cytat. I to jest szczera prawda. Ludzie nie chcą też często uwierzyć bo rzeczywistość jak z horroru sf ich przeraża, wywołuje dysonans poznawczy. Tak jak nie chcieli wierzyć w obozy koncentracyjne. Wolą postrzegać świat jak hollyłódzką baśń Disney’a. Nie znając zupełnie historii, popełniając w kółko te same błędy, których nawet nie są świadomi. Oni bardzo chcą wierzyć że żyją w niepodległym kraju, że mają dobrego pasterza, że mają wpływ na cokolwiek bo żyją w demokracji i panuje powszechna wolność etc. Niestety to tylko pozory. Rzeczywistość jest zgoła inna.

Adam Widczok 5 dni temu

Nie pomoże 500+ i czternasta emerytura na leczenie nowotworów poliniakom

Adam Soren 5 dni temu

Mam pomysł. Nie kupować telefonów na 5g. Technologia będzie niewydajna. To my, klienci finansujemy caly biznes. Akcjonariusze nie dostaną dywidendy. Następnym razem nie będzie inwestorów w te całe “nowe technologie”.

fromdrone 5 dni temu

Nie na darmo wszystkie szuje kilka dni temu były za tym, by w służbach specjalnych mogli być obcokrajowcy. Co prawda poseł szczęść Boże był przeciw, ale to jest taki tylko wybieg, by pokazać, ze chciał dobrze. No ale nie wyszło

Jakub Wojdak

 Louise Chambawamba

Z przykrością dochodzę do wniosku, że Kościół katolicki jest w to umoczony

robsonicam

Nic dziwnego jak na kosciolach anteny sa czescia elewacji tych budynkow 😉

Piotr CSKI

Jak wybić połowę świata 2020-2023: smaż ludzi 5g, wywołuj nowotwory, diagnozuj jako tajemniczy covid w drugiej, trzeciej, czwartej fali. Nikt się nie połapie bo panuje stan nadzwyczajny, strach i ogólny chaos na świecie. Faszystowska inżynieria społeczna 70 lat później. Nikt w to teraz nie wierzy, za 100 lat będą o tym pisać w podręcznikach, ci którzy przetrwają.

Rado Jezior

W odległości 500 metrów apka pokazała mi nadajnik. Nie mogłem go znaleźć aż się zaciąłem i znalazłem… Na dachu szkoły podstawowej. O zgrozo. Rodzice tych dzieci to jakieś zombie. Ja jak przyjeżdżam do miasta, po 2-3 dniach mam chroniczny ból głowy, ogólne ciągłe zmęczenie, a jak wyjadę na wieś gdzie antena jest bardzo daleko, ból od razu znika, siły powracają.

Marek B12 5 dni temu

5G szkodzi mam znajomego co siedzi w tym temacie, zwłaszcza nadajniki o wysokiej mocy zasilania nie mylić z mega herzami chodzi o moc znamionowa samego nadajnika

Adam Grzegorzek 5 dni temu

Dziwne, tajemniczy covid razem z 5G, czyżby skutki uboczne 5G, były zwalane na tajemniczy covid. Powoli to się zaczyna zatrybiać.

Nina Malecki 5 dni temu

Pozamykali ludzi w domach, i cichcem montowali anteny…

Halina Kaczor 5 dni temu

07.12.2018r via: Condotri Szumowski podpisał deklarację między Polską a Zakonem maltańskim Dominik de la Rochefoucauld- Montbel. Tak że trzeba się zając panem ministrem bo działa na naszą szkodę.

Andrzej Szymański 5 dni temu

PiS to projekt Mossadu (?) —> http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/pis-to-projekt-mossadu

Wanda Piechota 5 dni temu

Gadamy już tyle miesięcy a oni rozstawili sobie anteny i mają w poważaniu gadanie… Gadaniem nic się nie zadziała.. Zaraz będziemy padać na ulicach..

Zbyszek Strzała 5 dni temu

Człowieku bydło idzie na rzeż i nic nie zrobi bo mu sie nie chce.

Barbara Krzeminska 5 dni temu

W naszym kraju, jeszcze naszym jest zbyt mało osób samoświadomych, żyją z dnia na dzień widzą tylko czubek własnego nosa. W momencie gdy dotknie osobiście ich lub najbliższą osobę dopiero się budzą z letargu. Próbowałam tłumaczyć o masztach 5G, ale to mowa do ściany, za dużo do zero, i mienia i analizy.

Katarzyna K 5 dni temu

Wysyłajmy do swoich operatorów zapytanie czy mają w swojej ofercie sieć 5G ? Jeśli mają to zagroźmy zerwaniem umowy ze względu na wdrażanie technologii zagrażającej naszemu zdrowiu i życiu. Nie wspierajmy morderców naszych rodzin !

hanna kochanska 5 dni temu

90% baranow oddalo sie calkowicie rzadowi PIS, PO…. niestety ta pozostala czesc 10% nie da rady przekazac im wolnosciowych idei

M 5 dni temu

W Chinach ludzie wyszli na ulice i rozczaskali te 5 G obawiam się że to jeden z najlepszych wyjść, Bo jak będziesz się rzucać i mówić że Cię głowa boli to do wariatów cie zamkną. Jeszcze jeden kraj wycofuje 5 G ale już nie pamiętam jaki

intesp777 5 dni temu

Dla niedowiarków jak działa pole elektromagnetyczne. Człowiek jest zbudowany z wody i przewodników “prądowych”. Niech nikt nie myśli, że promieniowanie JAKICHKOLWIEK nie ma wpływu na komórki…https://youtu.be/5PpszjaNF8s

F Adamus 4 dni temu

@Kvothe 99 …na co umierali dyspozytorzy na stacjach energetycznych? Przecież 50hz nie jest zagrożeniem? Po co każda stacja energetyczna ma badania pola elektromagnetycznego? Otóż każde pole elektryczne jest szkodliwe 🙂 Suszenie suszarką głowy też jest szkodliwe. Przebywanie w polu elektrycznym zabija, ale powoli. Jeśli ktoś nie wierzy i wyśmiewa, to niech wkłada na noc pod poduszkę telefon komórkowy … ciekawe czy będzie wiele chętnych?!

Alina Kierczak 5 dni temu

SZUMOWUNA TO MINISTER LUDOBÓJSTWA A NIE ZDROWIA.

Tadeusz Rog 5 dni temu

Palić te maszty palić jeden po drugim to jedyna droga muszą zacząć liczyć się z głosem narodu polskiego faszyści

Ewa Nowicka 5 dni temu

Ludzie nie róbcie nic siedzcie w domu a ,,5g covid” zabije was pokryjomu.Ludzie to bydło nawet gorzej bo taka krowa to stojąc przed rzeznią przeczuwa co się stanie…A ludzie to na dokładkę żeby czasem nie przezyc tak dla pewności się jeszcze zaszczepią….brawo obywatele RP jestescie totalnie odmóżdżeni was to mi nawet nie szkoda.Żal mi tylko waszych dzieci i wnuków bo one nie mają szans nic zdziałać.Bydło Bydło i jeszcze raz barany zacznijcie mysleć kochani:)

Teresa Mally 5 dni temu

Vectra też wprowadziła 5G..Play już ma wprowadzać. .ogłosił to ..

NIEWOLNIK RADYKALNY 5 dni temu

Zacznijmy pietnowac rodziny politykierow

Krzysztof Cier 4 dni temu

W Izraelu za zbudowanie masztu 5G grozi 15 lat więzienia. Może weźmiemy przykład z Izraela? https://wnet.fm/broadcast/cejrowski-w-izraelu-za-zbudowanie-masztu-5g-grozi-15-lat-wiezienia-moze-wezmiemy-przyklad-z-izraela/?fbclid=IwAR0trvipec7-Fh50cclNUAqmH-UsJo4o-NJshbflMnfWMqp_Z4ysdxvhXN8

Andrzej Radziszewski 4 dni temu

Nadzieja: wybuch na słońcu spowoduje zniszczenie różnych cholerstw na Ziemi, jednak jest to wszystko w planie.

Maja Suder 4 dni temu (edytowany)

PANIE MATEUSZU, TEN PAN STRACIŁ ZDROWIE INSTALUJĄC TEL. KOM. I MA DUŻĄ WIEDZĘ NA TEMAT SZKODLIWOŚCI PROMIENIOWANIA MIKROFALOWEGO. MOŻE SKONTAKTUJE SIĘ PAN Z NIM? – „SZOKUJĄCE WIEŚCI O SIECI 5G – Zbigniew Gelzok © VTV” – https://youtu.be/FKHqjqMCa2M Obejrzyj film „5G NAS ZNISZCZY – DLACZEGO NIE ROBICIE BADAŃ ? Zbigniew Gelzok(c) VTV” – https://youtu.be/gVRoA4rfrNo „Eksperci ostrzegają przed zgubnymi skutkami 5G? – Zbigniew Gelzok i Rafik Ennaoui!” – https://youtu.be/phQPMPM4kzw

Malgosia xxx 4 dni temu (edytowany)

A głąby kapusciane cieszą się, że internet bedzie im ” lepiej dzialal” – totalne bezmozgowe” myslenie”. Na nic nie mamy wpływu. Teoretycznie tylko bo w praktyce wsxyscy śpią. Trzeba wprowafzic system szwajcarski . Glos ludzi musi byc brany pod uwagę. Koniec-kropka . Tego nie możemy odpuścić. Stanowczo, konsekwentnie i do przodu. Oby wiecej takich ludzi młodych jak Pan i np. P. Marcin B. Czy p. Justyna S. Powinniście sie skrzyknąć. Dzialacie w kierunku zdrowia a nawet zycia. Pozdrawiam.

Billy Pistolet 5 dni temu

Proponuję się zapoznać https://niezaleznemediapodlasia.pl/45-zasad-zniewolenia-narodu-polskiegotajne-przemowienie-jakuba-bermana/

Andrzej Wcześniak 5 dni temu

Przepraszam za nieskończony komentarz, ale Starym tak się zdarza. Uwaźam, źe kaźdy Ruch potrzebuje konkretnego przywódcy i pieniędzy. Samo wsparcie moralne to mało, a małe grupy łatwo spacyfikować. Przykładem mogą być grupy narodowców pojawiające się do niedawna w Internecie, które zostały tak skłucone, źe w tej chwili nie ma z kim rozmawiać. Pamiętajmy, źe większość ruchów antyrządowych wsparte było obcymi pieniędzmi. Boję się, źe młodzi nie staną do walki aktywnej, a protestów władza juź się nie boi.

Krzysztof Lotnik 5 dni temu

Pandemia zmniejszyła ogólną liczbę zgonów w Polsce – tak dobrze nie było od 1O lat… https://www.youtube.com/embed/9qyLdhlEnCI

Krzysztof Leciejewski 5 dni temu

Ludzie tu nie chodzi o ten rząd Każdy rząd będzie robił to samo taka prawda Ale my indywidualnie musimy zacząć naprawde uświadamiać ludzi Każdego głos sie liczy

Honorata Szczecińska 5 dni temu

W pierwszej kolejności, póki jest tego coraz więcej należy maksymalnie oczyścić układ limfatyczny, także głowy, wesprzeć układ oddechowy (również ziołami) Jeść dużo surowego pożywienia i przede wszystkim odłożyć telefon 🙂 i trochę fizycznie się pomeczyc, najlepiej w lesie. Bardzo pomocne w oczyszczaniu przestrzeni że szkodliwego promieniowania są orginity. Muszą być jednak prawidłowo wykonane. Pozdrawiam. Szerokości 🙂

Krzysztof Cier 5 dni temu

OD 1989 POLSKĄ RZĄDZI AGENTURA IZRAELSKO AMERYKAŃSKA I NIEMIECKA. POLACY SĄ MASOWO NISZCZENI!!” https://www.bitchute.com/video/IFpkPn2YfntD/ https://www.youtube.com/post/Ugyuye1ElaLU9HHSCER4AaABCQ

Krzysztof Cier 5 dni temu

5G powstrzymać zbrodniczą falę ! https://www.youtube.com/watch?v=2Gv6cLvZbqE

Tomek M 4 dni temu (edytowany)

Nie tylko media głównego nurtu sieja dezinformacje ws 5G . Także portale mieniące sie byc niezależnymi i wolnościowymi (przynajmniej tak siebie nazywają ) blokują nawet dyskusję o 5G. Wałczą z maseczkami i szczepionkami a 5g im nie szkodzi. Niedouczony naród .

Krzysztof Cier 5 dni temu

5 GZbigniew Gelzok w NSA wygrywa z P4 – afera na szczytach władzy Skorumpowany debil. Szczurek Zelazko zbeszczescila zawód PIELEGNIARKI ( Ekspert ) https://www.youtube.com/watch?v=26SwRiyel_s

Krzysztof Cier 5 dni temu

5 G Skorumpowany rzad okupacyjny na czele z Gnomem z Nowogrodzkiej i oszustem Szumowskim prowadzą depopulację Polaków !!! MORDERCY ? https://www.youtube.com/watch?v=q7ZlJgV7vKk

Krzysztof Cier 5 dni temu

Profesor wygadała się o szkodliwości 5G! Dlaczego więc mordercy z PIS nie informuje Polaków o ZAGROŻENIU? https://www.youtube.com/watch?v=WfukfhnaubI&fbclid=IwAR0M1GxqFWXyMIgOdfvt0urotR3YnU_m6xOqlYQhAgvr1fhsg1PI8RxguHI&app=desktop

Krzysztof Cier 5 dni temu

Cichosza 5G https://www.youtube.com/watch?v=BX7rdGwrx10&feature=share&fbclid=IwAR3QYNz2sxiqzFWe8e_e4HLUXtUqvP2yLKzoF4EbOt2XsMFSSlOkzCA68wA

OnePlanetOneHome 3 dni temu

Myślę że pomału czas przyjdzie może ktoś się za was zabierze za waszą dziką amerykankę ustawianie anten wszędzie gdzie popadnie I przekraczanie norm co ma związek rakiem czy chorobami neurologicznymi. Czy ktoś w waszej miejscowości umarł na raka ktoś z waszych sąsiadów? Czy ktoś się zastanawiał że to może być związek z masztami telefonii komórkowej. Kolega w nagraniu wspominał o paśmie 60 GHz…. tak tesz to pasmo jest używane też do transmisji danych przenoszenia pasma 5g… tak właśnie 5G. Dlatego wy instalatorzy prawdopodobnie sobie z tego sprawy nie zdajecie. Zagrożenia są liczne – poczynając od objawów nadwrażliwości na promieniowanie, aż po groźne zaburzenia i choroby śmiertelne: – złe samopoczucie, – bolesne migreny, – problemy z koncentracją, – luki w pamięci, – trudności w uczeniu się, – zaburzenia neurologiczne, – zmiany strukturalne i funkcyjne układu rozrodczego, – a nawet groźne nowotwory! To tylko niektóre z konsekwencji z wiązanych z korzystaniem z urządzeń, które nieustannie emitują fale elektromagnetyczne o dużej częstotliwości. O szkodliwości promieniowania RF-EMF już w 2015 roku pisało ponad 230 naukowców z 40 różnych krajów w liście skierowanym do ONZ i WHO. Wpływ 60 gigaherców [GHz] nie jest powszechnie publikowany, ale oto, co mogę Wam powiedzieć, i jest to, jak na ironię, materiał promocyjny samych dużych firm telekomunikacyjnych.  Właśnie to 60 GHz ma bardzo wyraźny wpływ na nic innego niż sam tlen”. Tak, są artykuły wydawane przez firmy reklamujące zalety 60 GHz. Otwarcie przyznają, że 60 GHz jest absorbowane przez tlen. Informują nas o tym, że z głównych wydań promujących 5G,i takie rzeczy jak woda i drzewa staną na przeszkodzie tej częstotliwości. W jaki więc sposób, na świecie, ma to sens, że go używamy, chyba że ich intencje są inne niż większe prędkości? W podobny sposób, w jaki 2.4 powoduje oscylację H2O,…. mikrofalówka i oczywiście zwykłe routery WiFi a tutaj mamę 5G / 60 GHz nawet przy niskiej mocy powoduje wirowanie elektronów w cząsteczkach tlenu; zmiany częstotliwości spinów elektronów tlenowych wpływają na biologię człowieka. Kiedy wdychasz powietrze do płuc, dostaje tlen do krwi, mózgu, tkanek itp., A tlen wchodzący do płuc jest wychwytywany przez bardzo ważne białko zawierające żelazo, zwane hemoglobiną we krwi. Wpływ cząsteczek tlenu wirujących elektronów powoduje, że hemoglobina nie jest w stanie pobrać tlenu i dotrzeć do reszty ciała. Czy fakt, że firmy telekomunikacyjne przyznają, że 60 GHz jest pochłaniany przez tlen, nie jest po prostu oszałamiającą informacją, a fakt, że 60 GHz nie wchodzi w interakcje z tlenem, najważniejszym i prawdopodobnie najważniejszym elementem całego życia biologicznego. Jeśli uważavie, że 5g… Lub te wasze anteny bezprzewodowe 60 GHz przetestowali pod kątem bezpieczeństwa i higieny pracy, to się bardzo mylicie. Proponuję też zorganizować sobie kupić miernik EMF…. zrobić pomiar tam gdzie śpicie tam gdzie mieszkacie na pewno macie dwa routery lub więcej lub blisko waszego domu jest wielki maszt lub koledzy instalatorze zainstalowali wam za głową anteny bezprzewodowe do internetu….. Zróbcie sobie tylko pomiar tym miernikiem to się bardzo zdziwicie pomyślcie też że macie małe dzieci a bo ktoś w waszej okolicy umarł już na raka…. Lektura obowiązkowa https://youtu.be/-8Ur3_vQb8Q

Krzysztof Cier 5 dni temu

POPiS to najbardziej skorumpowana zorganizowana grupa przestepcza !!! https://www.youtube.com/watch?v=jcyXVndZCFM

Krzysztof Cier 5 dni temu

Kilkuset morderców rządzi Polską https://www.youtube.com/watch?v=Lr2xIbLaX7s

Krzysztof Cier 5 dni temu

M.K TV ( KORELACJA 5G A KORONAWIRUS ) https://www.youtube.com/watch?v=5VKKdfS1wSI&fbclid=IwAR1kHnsrU1O-wDc_Uj95jdRWBhOVc44y01wjAmqgw7sdhWuxLnaLxCKg04A

Liwia Begin 4 dni temu

Na tym kanale oglądających jest 20 – 40 tysięcy. A rozrywkowe oglądają miliony. Ogłupione i zahipnotyzowane, puste, wystraszone. Nie mają zielonego pojęcia, kto to jest Bill Gates, co to są smugi chemiczne, co to jest 5G. Niestety, wciąż nasuwa mi się cytat z “Wesela” S. Wyspiańskiego “Miałeś chamie złoty róg” . Chyba w tym kierunku zmierzamy.

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=FKHqjqMCa2M&feature=youtu.be

Od Redakcji KIP:

Linki do tekstów dokumentujących  5G jako broń psychotroniczną masowego i ukierunkowanego selektywnie rażenia:

 1. MIĘDZYNARODOWY APEL o powstrzymanie 5G na Ziemi i w przestrzeni kosmicznej (ten Apel  podpisany na dzień 22 stycznia 2020 r. przez ponad 194 tysięcy Organizacji ( w tym nasze Stowarzyszenie) i Osób Fizycznych ze 204 krajów świata, został przez nas wysłany imiennie do blisko 80 Senatorów RP w dniu 10.07.2019 r.)
 2. 5G APOKALIPSA – Wyginięcie – Lektor PL
 3. Podejrzenie ludobójstwa – 5G i CoV
 4. Diana Wojtkowiak: Związek pandemii koronowirusa SARS CoV-2 z siecią 5G
 5. Czy „Koronawirus” jest w rzeczywistości chorobą popromienną, powodowaną przez promieniowanie elektromagnetyczne, w tym 5G, Wi-Fi, 4G ?
 6. Petycja do Ministra Zdrowia i Rządu wysłana 27 listopada 2019r. na 15 adresów rządowych, oskarżająca Ministerstwo Zdrowia o współudział w przygotowywaniu zbrodni ludobójstwa
 7. Do Ministra Zdrowia, wspólnika w spisku ludobójczym przeciw Suwerenowi
 8. https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/08/petycja-dr-diany-wojtkowiak-do-prezydenta-rp-w-sprawie-procedowania-megaustawy-dotyczacej-sieci-5g-jako-broni-strategicznej/
 9. https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/07/3-petycje-do-wladz-owstrzymanie-procedowania-i-dymisje-urzednikow-odpowiedzialnych-za-wciskanie-ludobojczej-technologii-5g-w-ustawie/
 10. https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/09/czy-wdrazana-technologia-5g-stanowi-element-rozwoju-cywilizacji-czy-samobojstwa-ktorego-skutki-mozna-okreslic-jako-zbrodnie-ludobojstwa-wykonana-w-bialych-rekawiczkach-i-wprow/
 11. https://www.ekspedyt.org/2018/12/29/5g-to-ludobojstwo-na-polakach-zaplanowane-przez-globalistow-i-syjonistow-ewa-pawela/?cn-reloaded=1
12. PROGRAM PRZYŚPIESZONEGO LUDOBÓJSTWA W POLSCE URUCHOMIONY USTAWĄ O 5G I STUKROTNYM PODNIESIENIEM NORM PROMIENIOWANIA STARTUJE W WIGILIĘ
13.  5G – NARZĘDZIE MASOWEJ TECHNOLOGII UMYSŁU ?
 1. Normy promieniowania elektromagnetycznego dla sieci komórkowych stukrotnie w górę. Jest projekt rozporządzenia. „Bez tego rozwój sieci się zatrzyma”
 2. https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/09/film-unikalny-holandia-wlaczono-testowo-przekaznik-5g-masakra/
 3. https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/07/do-senatu-kazdy-smartfon-takze-aparat-w-panstwa-reku-uzasadnia-byt-stacjom-bazowym-a-te-napromieniowuja-wszystkich/
 4. HOLOKAUST_85% LUDNOŚCI z użyciem CHIŃSKO-IZRAELSKIEJ BRONI 5G ! – Ewa Pawela © VTV- https://www.youtube.com/watch?v=3FXdH9jQTSw
 5. 5G Gigantyczne zagrożenie dla zdrowia – dr Barrie Trower w rozmowie z sir Julianem Rose: https://youtu.be/mElVn08aZQk
 6. 5G APOKALIPSA – Wyginięcie – Lektor PL
 7. https://www.youtube.com/watch?v=-8Ur3_vQb8Q&t=1927s
 8. Zabójcze systemy? Zamach na nasze życie i bezpieczeństwo??? Nie chcemy!!!
 9. „Lista śmierci” – GSM – Kraków – Szokująca lista zmarłych i chorych
https://www.youtube.com/watch?v=DxePFHZL0Rg&t=255s
 1. STOP 5G dr Barbara Gałdzińska-Calik & Marta Patena: Szokująca lista zgonów z jednego tylko budynku w Krakowie https://www.youtube.com/watch?v=KqRCPxFlnxM
 2. Polskie NIE dla 5G https://www.facebook.com/groups/304446007058524/
 3. KOALICJA POLSKA WOLNA OD 5G | #STOP5G  http://stop5g.com.pl/
 4. Stowarzyszenie PRAWO DO ZYCIA  https://prawodozycia.pl/
 5. CZERWONY ALARM: LUDOBÓJSTWO 5G Ponad Prawem
 6. „Oni” nie mogą czytać moich myśli … prawda? Błąd !
 7. https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/12/siec-smierci-w-polsce/
 8. https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/09/przyslowiowy-dawid-czyli-zbigniew-gelzok-wygrywa-i-jest-postrachem-goliatow-czyli-korporacji-telekomunikacyjnych/
 9. https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/09/przyslowiowy-dawid-czyli-zbigniew-gelzok-wygrywa-i-jest-postrachem-goliatow-czyli-korporacji-telekomunikacyjnych/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Ha ha, 5G też można by nazwać narzędziem SKRYTOBÓJCÓW!, ale się złożyły dwa artykuły, ciekawa korelacja?;-)))))

Wypowiedz się