Czy wdrażana technologia 5G stanowi element rozwoju cywilizacji, czy samobójstwa, którego skutki można określić, jako zbrodnię ludobójstwa wykonaną w „białych rękawiczkach” i wprowadzenie łagru cyfrowego, w imię tzw. postępu ( czy podstępu !!!) cywilizacyjnego ?

Czy przyjęcie ustawy 5G i zawarcie przez „polski” rząd umowy z USA na zainstalowanie w Polsce tej technologii przez firmy amerykańskie, może mieć na celu wywołanie  efektów ubocznych o konsekwencjach, skali  i jakości, których nieodwracalne skutki w organizmach ssaków, a więc i ludzi, byłyby takie same, jak jednoczesne użycie broni masowego rażenia NBC ( neutronowej, biologicznej i chemicznej) i/lub S ( skalarnej, ukierunkowanej selektywnie) ?  

„W Izraelu za stawianie anten i stacji bazowych sieci GSM w miejscach, gdzie są skupiska ludzi, jak również obok osiedli mieszkaniowych,  grozi do 15 lat bezwzględnego pozbawienia wolności (…) Za kilka lat wejdzie w życie okres bezwzględnej depopulacji Polskiego Narodu” !!! Za: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/09/umieraja-cale-osiedla-i-wioski-mieszcza-sie-panstwo-w-normie-a-rak-to-od-chemii-w-zywnosci/

Unia Europejska zablokowała wprowadzenie 5G na czas niekreślony, a nas przecież obowiązuje prawodawstwo UE.

Zanim omówimy te niezwykle ważne decyzje i połączymy z innymi działaniami pozornie niezależnymi od siebie, przedstawimy w kilku zdaniach syntetyczne wprowadzenie do tego problemu.

Przy promowaniu  technologii 5G roztacza się ogromne miraże użyteczności dla konsumentów. W ocenie Fortune.com 5G będzie obsługiwać co najmniej 100 miliardów urządzeń i będzie 10 do 100 razy szybsze niż obecna technologia 4G (4G było już około 10 razy szybsze niż 3G). Umożliwi to  powszechne zastosowania w budowie „inteligentnych domów ” „inteligentnych miast” , „inteligentnych firm”, „inteligentnych autostrad”,  „inteligentnych” poruszających bez kierowcy samochodów, „inteligentnych biurowców”.  Te miraże świata jak w bajce roztaczają  drapieżnie  bogate korporacje, wietrzące zyski liczone w wielu miliardach dolarów.  Taka sytuacja była już wielokrotnie stosowana  przy wielu promocjach technologicznych i w działalności reklamowej, np.  przy wyborach, którą można ująć lapidarnie następująco:

„ NAJPIERW OTWIERAMY SZEROKO DRZWI, SERDECZNIE ZAPRASZAMY I WITAMY WAS, A POTEM ZAMYKAMY DRZWI I MÓWIMY MAMY WAS !!!”

Dlatego właśnie przemilczana jest  wielka ilość dowodów i jeszcze nierozpoznanych w pełni, negatywnych skutków,  dokumentowana przez ogromne rzesze niezależnych i nieskorumpowanych naukowców. Rozwiniemy te zagrożenia w dalszej części, ale najpierw musimy przypomnieć, że ta technologia jest bezprawnie wdrażana i eksperymentowana na ludziach bez ich zgody. Polska jest jednym z większych pół eksperymentowania tej technologii w świecie.

Bezprawne instalowanie tej technologii przez chińsko izraelskie przedsiębiorstwo trwało od kilku lat, mimo  braku jeszcze oficjalnego prawa i  jest zaawansowane w 50-70%.  Wyrzucenie chińskiego giganta Huawei pod pretekstem szpiegostwa, było zaplanowanym wcześniej krokiem. Chińczycy byli Izraelowi potrzebni w szybkim poprowadzeniu inwestycji tej technologii w Polsce, ale nie nadawali się na jej zastosowanie jako broń masowego rażenia  na Polaków. Amerykanom i Izraelowi chodziło też o przejęcie tej technologii w celu cyberszpiegostwa Rosji i Chin. Stąd obecna zmiana na firmy angielskojęzyczne z USA, a to bardzo źle wróży rdzennym mieszkańcom Polski.

Niewielu zdaje sobie sprawę, że podane informacje mają NIEZWYKŁĄ WAGĘ DLA POLAKÓW I POLSKI, zwłaszcza jeśli powiążemy je razem z innymi  ważnymi informacjami:

 • W 2020 roku zostanie przeprowadzony dokładny spis ludności, mieszkań i substancji mieszkaniowej, w tym spis rolny struktury rolnictwa i gospodarstw rolnych. Dokładność obu spisów jest związana z przygotowaniami  wojennymi  i/ lub spodziewanymi kataklizmami w skali globalnej ( przemieszczanie ludności).  Opracowanie jego wyników potrwa 1-1,5 roku.
 • Przygotowywany do wprowadzenia od 1993 podatek katastralny ( a raczej katastrofalny !!!) zostanie wprowadzony na przełomie 2021/22 roku. Zbiega się to z opracowaniem wyników spisu powszechnego, zwłaszcza substancji mieszkaniowej. Więcej wyczerpujących informacji na ten temat na linku: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/07/czy-popis-po-wygranych-wyborach-wdrozy-podatek-katastralny-ktory-docelowo-pozbawi-kilka-milionow-polakow-mieszkan-wyrzucajac-ich-na-bruk/
 • Pokrywa się to z terminami uzyskania pełnej gotowości bojowej armii i zakończenia przygotowań do wojny, nie licząc innych zbiegów terminów, takich jak z terminem przejścia Kaczyńskiego na emeryturę, co będzie formalnym dotrzymaniem obietnicy, że w okresie jego czynnego uprawiania polityki, katastru nie wprowadzono. Nasilona od lat  kampania rusofobii, instalowanie baz amerykańskich w Polsce, pucz na Majdanie i zmiana władzy na antyrosyjską, dofinansowywanie bezrozumne tego ukraińskiego „worka bez dna” kosztem zadłużania Polski w globalnych korporacjach finansowych, ma na celu utrzymywanie za wszelką cenę przyczółków do ataku na Rosję. W razie sprowokowania wojny Polacy i Ukraińcy będą „mięsem armatnim” do utylizacji. Rosja w okresie prezydentury Borysa Jelcyna w latach dziewięćdziesiątych XX wieku, chwalonego przez Zachód, była bardzo blisko rozpadu na 10 państw. Było to zaplanowane i realizowane przez żydobanksterską finansjerę Zachodu, podobnie jak I i II wojna światowa. Ważnym elementem tego scenariusza rozkładu Rosji było to, że zmarło z głodu, według danych oficjalnych, 15 milionów Rosjan i innych obywateli Federacji Rosyjskiej, ponieważ przez 2,5 roku nie wypłacano wynagrodzeń,  emerytur i rent. Było to zaplanowane przez Zachód ludobójstwo z premedytacją. Ekspozytura Watykanu w Polsce, czyli hierarchia Kościoła Katolickiego zaplanowała nawet podział całej Rosji po rozpadzie na diecezje i parafie, mimo obecności tam chrześcijaństwa prawosławnego. Więcej na ten temat na linku:https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/07/rosja-miala-zostac-podzielona-w-latach-90-tych-na-10-panstw/
 • Narastająca w świecie kampania propagandowa i skryte działania organizacyjno- techniczno- prawne „polskiego” rządu,  mające na celu wypłatę bandyckiego haraczu żydom za zbrodnie popełnione przez nich, jako funkcjonariuszy: Gestapo, NKWD i UB na Polakach,  w myśl zaleceń bezprawnej amerykańskiej ustawy 447.

Tablica Pamięci na Dworcu w Gdyni

 • Stale rosnące zadłużanie się: gospodarstw domowych, firm, samorządów i całego państwa oraz rozsypywanie się budżetu państwa.
 • Malejącą rozrodczość Polaków i rosnąca nadumieralność w wyniku systematycznego zatruwania: dodatkami do żywności, zwłaszcza z importu, żywnością genetycznie manipulowaną, lekami i szczepionkami, kosmetykami i chemią domową, opryskami ze smug chemicznych i gigantycznym już obecnie smogiem elektromagnetycznym, jeszcze bez powszechnego zastosowania technologii 5G.

Wracając do głównego zagadnienia psychotronicznej broni masowego rażenia 5G przytaczamy fragmenty z tekstu  pt. „SIEĆ ŚMIERCI W POLSCE”:

„Izraelskie badania ujawniają, że te same częstotliwości elektromagnetyczne, które używane są w broni kontroli tłumów, stanowią podstawę najnowszej sieci – oznaczonej jako 5G – która połączy w sobie ponad 50 miliardów urządzeń w ramach Internetu Rzeczy.

Godząc się na 5G powinniśmy wiedzieć, że całkowicie rezygnujemy z prywatności. Przy rozwoju Internetu rzeczy i stacji bazowych 5G, będzie można zlokalizować człowieka, co do kilku centymetrów, a także zidentyfikować go i widzieć jego poczynania.

I na koniec wisienka na torcie. Ekspansja 5G w powiązaniu z wykorzystaniem tzw. „rozumnego pyłu” (Smart Dust – nanostrukturalne urządzenia metalowo-krzemowe) sprawi, że można będzie na globalną skalę manipulować zachowaniami ludzi. Np. dobrym lub złym samopoczuciem lub nawet sugerowaniem mu myśli. Jeśli ktoś bierze to za fantastykę, to powinien się ocknąć i wyjść z matrixa bowiem  nanourządzenia są opracowywane oficjalnie i wykorzystywane już od dłuższego czasu.

5G może być kajdanami dla społeczeństwa na masową skalę, o tyle wydajnymi i skutecznymi – że niewidzialnymi.
Wiedzmy zatem, co nam funduje także obecny rząd. W sprawie tak istotnej jak wprowadzenie 5G powinno być obligatoryjne referendum w całej Unii Europejskiej poprzedzone rzetelną i masową społeczną akcją informacyjną.”

Całość  na: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/12/siec-smierci-w-polsce/

Według ankiety na linku:  https://biznes.radiozet.pl/News/Polska-i-USA.-Porozumienie-w-sprawie-sieci-5G-bez-Huawei  62% Polaków obawia się sieci 5G, a tylko 37 % nie ma takich obaw.

W MIĘDZYNARODOWYM APELU o powstrzymanie 5G na Ziemi i w przestrzeni kosmicznej   czytamy:

My niżej podpisani naukowcy, lekarze, organizacje prośrodowiskowe i obywatele z (__) krajów, apelujemy o bezzwłoczne wstrzymanie wdrażania bezprzewodowej sieci 5G (piątej generacji), łącznie z 5G z satelitów w przestrzeni kosmicznej. 5G zwiększy ogromnie ilość promieniowania radiofalowego (RF), nakładając się na już istniejące sieci telekomunikacyjne 2G, 3G i 4G. Dowiedziono, że promieniowanie RF jest szkodliwe dla ludzi i środowiska. Wdrażanie technologii 5G to eksperyment na ludzkości i środowisku naturalnym, a więc przestępstwo w świetle prawa międzynarodowego.

(…) 5G spowoduje również zmianę w środowisku naturalnym na całej planecie na skalę, jakiej świat dotąd nie widział. Planuje się rozmieścić nadajniki radiofal tak gęsto, że większości z nas trudno to sobie wyobrazić. Oprócz milionów nowych stacji bazowych 5G na Ziemi i 20.000 nowych satelitów na orbicie, ocenia się, że do 2020 roku 200 miliardów przedmiotów będzie nieustannie emitowało mikrofale w ramach Internetu Rzeczy (Internet of Things), a kilka lat później będzie ich już bilion.

(…) Choć powszechnie się temu zaprzecza, istnieje przytłaczająca ilość dowodów na szkodliwość radiofal (RF) dla żywych organizmów. Zgromadzone dotąd dowody kliniczne, że powodują one dolegliwości i choroby u ludzi, doświadczalne dowody uszkodzenia DNA, komórek i układów narządów u szerokiej gamy roślin i zwierząt oraz dowody epidemiologiczne na to, że jedne z najpoważniejszych chorób cywilizacyjnych – rak, choroby serca i cukrzyca – są w dużej mierze spowodowane przez zanieczyszczenie elektromagnetyczne środowiska – składają się na bazę naukową zawierającą ponad 10.000 recenzowanych publikacji.

Jeśli plany przemysłu telekomunikacyjnego odnośnie 5G zostaną wprowadzone w życie, żaden człowiek, zwierzę, ptak, owad czy roślina na Ziemi nie będzie w stanie uniknąć promieniowania przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, na poziomie radiacji RF dziesiątki, a nawet setki razy wyższej niż obecnie, bez możliwości ucieczki i znalezienia schronienia gdziekolwiek na Ziemi. Zrealizowanie tych planów doprowadzi do poważnych, nieodwracalnych skutków u ludzi i trwałego uszkodzenia wszystkich ekosystemów na planecie.

(…) W 2015 roku 215 naukowców z 41 krajów poinformowało Organizację Narodów Zjednoczonych (ONZ) i Światową Organizacje Zdrowia (WHO)9 o swoim zaniepokojeniu obecną sytuacją. Stwierdzili oni, że „wiele najnowszych publikacji naukowych wykazało, iż pola elektromagnetyczne (ang. electromagnetic fields – EMF) wpływają na żywe organizmy przy poziomie promieniowania dużo poniżej wytycznych międzynarodowych i krajowych”. Ponad 10.000 recenzowanych badań naukowych dowodzi, że promieniowanie radiofalowe (RF) jest szkodliwe dla ludzkiego zdrowia.

(…) Kodeks Norymberski (1949) ma zastosowanie do wszelkich eksperymentów na ludziach, a zatem również do wdrożenia technologii 5G, która będzie używała nowej formy promieniowania o wyższych częstotliwościach i która nie została przebadana pod kątem bezpieczeństwa przed wprowadzeniem jej na rynek. „Absolutnie niezbędna jest świadoma zgoda osoby mającej wziąć udział w doświadczeniu” (art. 1). Ekspozycja na promieniowanie 5G będzie niedobrowolna. „Żaden eksperyment medyczny nie powinien być przeprowadzony tam, gdzie istnieje a priori przekonanie, że doprowadzi to do śmierci lub trwałego kalectwa” (art. 5). Wyniki ponad 10.000 badań naukowych oraz głos setek międzynarodowych organizacji reprezentujących setki tysięcy poszkodowanych, którzy doznali trwałego uszczerbku na zdrowiu i zostali wypędzeni z własnych domów przez już istniejące urządzenia telekomunikacji bezprzewodowej, spełniają ten warunek: „istnieje a priori przekonanie, że doprowadzi to do śmierci lub trwałego kalectwa”.

(…) Jednakże wdrażając na Ziemi i w przestrzeni kosmicznej technologię 5G, która używać będzie nie stosowanych nigdy wcześniej fal milimetrowych, używanych w broni o ukierunkowanej energii w operacjach wojskowych i do kontroli tłumu, rządy krajów świata beztrosko igrają z przyszłością życia na Ziemi.

Odmowa przyjęcia do wiadomości i wprowadzenia w życie stosownej i aktualnej wiedzy naukowej jest moralnie nie do zaakceptowania. Istniejące badania pokazują, że technologia 5G – a zwłaszcza 5G w przestrzeni kosmicznej – narusza zasady zapisane w całym szeregu umów międzynarodowych.”

(ten Apel  podpisany na dzień 2 września 2019 r. przez ponad 128 tysięcy Organizacji ( w tym nasze Stowarzyszenie) i Osób Fizycznych ze 203 krajów świata, został przez nas wysłany imiennie do blisko 80 Senatorów RP w dniu 10.07.2019 r.)

Całość APELU na : https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/02/miedzynarodowy-apel-o-powstrzymanie-5g-na-ziemi-i-w-przestrzeni-kosmicznej/

W wysłanej w dniu 12 lipca 2019 r. „Petycji dr Diany Wojtkowiak do Prezydenta RP w sprawie procedowania megaustawy dotyczącej sieci 5G, jako broni strategicznej” czytamy we fragmentach:

Tak nazwana biała księga opublikowana przez Ministerstwo Cyfryzacji urąga wszystkim normom przekazywania społeczeństwu rzetelnej wiedzy, prześcigają ją tylko dzienniki TVP zarządzane przez Jacka Kurskiego, w których zamiast wiadomości ze świata, politycy mogą oglądać tańce i słuchać śpiewów. Podczas gdy na świecie następują obecnie ogromne przesunięcia polityczne, mogące w niedługim czasie doprowadzić do zakończenia dominacji USA w polityce, gospodarce i handlu, na rzecz układu Chiny-Rosja-Indie.

(…) Ministerstwo Cyfryzacji stara się wprowadzić ustawę szybciej niż na to pozwala polskie prawodawstwo, bez komisji ochrony zdrowia i ochrony środowiska, bez rzetelnych konsultacji społecznych i naukowych. Co w ten sposób uzyska? Opór społeczny w całej Europie i tak nie dopuści do wprowadzenia sieci 5G w takiej formie jak wymyślili sobie manipulanci z gremiów walczących o władzę nad światem. W końcu wprowadzenie sieci 5G stanie wpół drogi, a koncerny telekomunikacyjne będą dochodzić wielkich odszkodowań od Rządu Polskiego w Strasburgu i Nowym Jorku. Przepychanie ustawy na siłę okaże się ogromną porażką Rządu, który straci na tym miliardy złotych z budżetu tworzonego z naszych podatków. Jedynym sensownym rozwiązaniem w tej chwili wydaje się zablokowanie procedowania megaustawy przez Pana Prezydenta.

(…) Coraz więcej naszych obywateli zdaje sobie sprawę, że sieć 5G to broń strategiczna, przez którą do manipulacji i zabijania można wykorzystać pola torsyjne. „Przedstawiciele USA uważają sieć 5G jako broń strategiczną.” – tak wypowiedział się szef firmy Huawei Ren Zhengfei w wywiadzie dla niemieckiego czasopisma Handelsblatt 17 kwietnia 2019. Nie mówi o broni taktycznej, ale strategicznej. Kolejne doniesienia prasowe przedstawiają wypowiedzi amerykańskich wysoko postawionych przedstawicieli rządu: Musimy wygrać ten wyścig o zdominowanie świata naszymi urządzeniami 5G, za wszelką cenę, to walka o władzę nad światem.

(…) Wystarczy dokładniej przyjrzeć się ogólnie podawanym możliwościom sieci 5G, żeby od razu spostrzec, że te możliwości dedykowane są strategii selektywnych zabójstw, dokonywanych przez Mosad od siedemdziesięciu lat, a trochę krócej przez USA. Kto jest zwykle na liście osób do neutralizacji? Przywódcy wojskowi, przywódcy cywilni różnych stopni i inteligencja. Dla wrogów pierwszym najważniejszym celem jest zniszczyć inteligencję, ludzi którzy mogą przejąć władzę. Tak zrobili Niemcy w 1939r.

(…) Nie wolno nam myśleć kategoriami: wojny już nigdy nie będzie, to historia. Wojna toczy się za naszą granicą, a my znajdujemy się obecnie, częściowo na własne życzenie, na jednym z najbardziej zapalnych obszarów rozgrywki światowej, gdzie po dwóch stronach granicy stoją gotowe w każdym momencie do wystrzelenia rakiety z głowicami jądrowymi, uruchamiane przez sztuczną inteligencję.

(…) W głosowaniu w parlamencie spośród posłów PiS jak i PO nikt nie był przeciwny megaustawie. Dzieje sie coś bardzo niedobrego, bardzo kontrowersyjna ustawa przechodzi prawie jednomyślnie. Umysły polityków stały się jakby sparaliżowane. W pewnym stopniu odzwierciedla to jakość stanowionego w ten sam sposób, w całej rozciągłości polskiego prawa. Bez wystarczających kompetencji.

Tymczasem jak się dowiadujemy, wysokie wskaźniki w głosowaniach wyborczych uzyskiwane są już realnie poprzez manipulację elektoratu polami torsyjnymi, których samo pojęcie jest wszędzie wyciszane jako nieistniejące, żeby tym mocniej uderzyć. Taką usługę można już nawet kupić, nie trzeba mieć technologii. Jak monitował Władimir Łopatin w Dumie rosyjskiej już kilkanaście lat temu, technologie manipulacji przez pola torsyjne powinny być zabronione, są już w rękach prywatnych osób i mafii, jego petycja nie została jednak przyjęta.

(…) Przez ekran telewizora, dźwięk w radiu, albo wprost niesione na wiązce mikrofal. Wszystkie te trzy metody zostały wykorzystane jeszcze podczas wojny w Zatoce Perskiej. Na głos w radiu nałożono szum przenoszący informacje w polu torsyjnym pobudzające emocje. Pole torsyjne nałożono też na mikrofale o na tyle wysokiej intensywności, że szybko narastające zbocza impulsów w zakresie dźwiękowym wywołują w głowie efekt słyszenia głosów. Do Arabów przemawiał sam Bóg, a sztucznie zasymulowany lęk zamieniał ich w grzeczne króliczki, nie wiedzieli przecież skąd te słowa Boga. Manipulacje z przesyłaniem pól torsyjnych przez obraz w telewizji były wykorzystywane w mniejszym stopniu, to nie Europa.4 A coś współczesnego? Rosjanie pochwalili się urządzeniami Filin 5P-42 zamontowanymi między innymi na okręcie Admiral Gorshkov, urządzeniami do łapania w pułapkę snajperów i celowniczych dział. Kiedy spojrzymy na światło emitowane z takiego okrętu nieuzbrojonym okiem poziom promieniowania (oczywistym jest, że to możliwości cząstek pól torsyjnych przenoszonych na fotonach) nie przekracza efektu fizjologicznego, kiedy spojrzymy przez koncentrującą światło lunetkę, uzyskujemy efekt wymiotów i czegoś w rodzaju halucynacji. 7 Na chwilę? Nie, raczej na trzy dni, znając właściwości farmakokinetyczne cząstek pól torsyjnych. Zarzygani żołnierze podziwu nie wzbudzają.

(…) Jeżeli w jesiennych wyborach partia opozycyjna, mająca między innymi tak zwanych kandydatów niemieckich, zwiększy swoje notowania z 20% do 80%, będzie to oznaczało, że to, co Wikipedia, przeglądana a nawet cytowana przez polityków, nazywa pseudonauką, jest poważną bronią, a my którzy swoją ignorancją postawiliśmy się w pozycji króliczka względem Boga, dostaniemy należną nam nagrodę – kaganiec i smycz – na kilka następnych kadencji. Już teraz powinno być rozpoczęte procedowanie ustawy zabraniającej wykorzystania pól torsyjnych do celów manipulacji wyborami, w reklamie, nękaniu i zabijaniu ludzi, a także realizacji celów obcych państw.

(…) Piszę o tym wszystkim do Pana Prezydenta, jako, że to Pan jest zwierzchnikiem sił zbrojnych, i między innymi w Pana gestii leży inicjatywa budowania silnych struktur mających obronić nasze Państwo przed kolejnym wymazaniem z mapy Europy.

(…) W internecie są już setki stron z protestami przeciwko serwowaniu nam nowotworów. Rząd o tym dobrze wie. Ministerstwo Zdrowia problemu nie zauważa, przecież wiadomo, że w USA i Niemczech na jednym pacjencie nowotworowym firmy farmaceutyczne liczą na zarobek średnio 150 000 dolarów. Nie przeszkadza, że leczenie odbywa się starymi lekami jak cis-platyna czy daunorubicyna, której badaniem (mechanizm kardiotoksyczności) zajmowałam się 30 lat temu, a których monopolistyczna cena jest obecnie 10-krotnie większa niż przed dziesięcioma latami.

(…)  Tymczasem Rząd wyasygnował spory fundusz na badanie nowych leków przeciwnowotworowych, oczywiście nie naszych, których spodziewana skuteczność nie będzie wiele wyższa od średniej dla antybiotyków przeciwnowotworowych – 2%. To oczywiście bardzo ważne zadanie w aspekcie wprowadzania 100-krotnie wyższej wartości promieniowania elektromagnetycznego, a jak Ministerstwo Zdrowia zechce, dzięki innowacyjnym autopoprawkom w ustawie, to może podwyższyć jeszcze więcej. Miliardy złotych zostaną wydane na testowanie na naszych obywatelach niezbadanych leków chemoterapeutycznych o wysokiej toksyczności, to już chyba pod kątem sieci 5G. Od 25 lat jesteśmy traktowani przez kartele farmaceutyczne jedynie jako królikarnia i kolejne rządy się na to zgadzają.  

(…) Zbiorowe samobójstwo całej ludzkości. My wcale nie musimy wiedzieć, czy sieci telefonii komórkowej samodzielnie wywołują nowotwory. Obecnie już wiemy że chodzi o synergię kancerogenów, o których obecności świadczy między innymi narastająca otyłość społeczeństwa i jednocześnie pól torsyjnych, generowanych przy wytwarzaniu fal radiowych i wykorzystywaniu urządzeń elektrycznych. Podawanie przez koncerny chemiczne, że kancerogeny nie powodują raka, a przez firmy telekomunikacyjne, że pola elektromagnetyczne nie powodują raka, w czystych wyizolowanych doświadczalnych warunkach, może leżeć blisko prawdy. Jednak działając wspólnie powodują 50% zgonów w USA. Już teraz wiadomo, że dla powstania nowotworu trzeba uruchomić jednocześnie dwie ścieżki sygnałowe: receptor AHR reagujący na kancerogeny i któryś z receptorów szlaku kinazowego PI3K/AKT/mTOR. 

(…) W związku z informacjami, które przedstawiłam powyżej, proszę Pana Prezydenta, a precyzyjniej domagam się, aby Pan odrzucił procedowaną megaustawę UD192. „

Całość PETYCJI na: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/08/petycja-dr-diany-wojtkowiak-do-prezydenta-rp-w-sprawie-procedowania-megaustawy-dotyczacej-sieci-5g-jako-broni-strategicznej/

PODSUMOWANIE

Połączmy: wdrożenie w całej Polsce broni psychotronicznej  5G, z opracowaniem  wyników spisu ludności i zasobów mieszkaniowych oraz spisu rolnego, wdrożeniem podatku katastralnego i zakończeniem przygotowań do wojny – wszystko na początku 2022 r. Łącząc te bardzo ważne kwestie dojdziemy do wniosku, że szykowane jest MEGALUDOBOJSTWO POLSKIEGO NARODU, także UKIERUNKOWANE NA KONKRETNE OSOBY I RODZINY lub  WYSIEDLENIE Z POLSKI.

 Wywołanie wojny z Rosją ułatwi wykorzystanie zamętu i w oparciu o bardzo szczegółowe dane spisowe,  wykorzystanie tej broni, także „inteligentnych samochodów” ( bez kierowcy) „inteligentnych dronów”,  do eksterminacji ( bronią NBC lub S) lub zmuszenia do przesiedleń wyselekcjonowanych mieszkańców, a winą jak zwykle obarczy się Rosjan.

 W niedawnym dziwnym pożarze w Kalifornii w dniu 8 listopada 2018 r. mieście Paradise ( po polsku Raj) zostało spalonych selektywnie  większość domów, ale ocalały stojące obok drzewa bez uszczerbku. Natomiast ze stojących obok siebie równolegle 3 samochodów: samochód w środku został spalony, a dwa obok niego nie odniosły uszczerbku. To jest efekt użycia broni skalarnej selektywnie ukierunkowanej. Wyciągnijmy z tego wnioski co nas czeka.

W głosowaniu sejmowym dnia 7 lipca 2019 r. nad  ustawą o szybkim wdrożeniu bezprzewodowej sieci 5G, czyli broni strategicznej przeciwko ludziom: ZA – byli wszyscy posłowie z PO i PiS, a PRZECIW  jedynie 21 następujących osób: z PSL – Bejda Paweł, Biernacki Marek, Jarubas Krystian, Kamiński Michał, Kasprzak Mieczysław, Kotowski Kazimierz, Niesiołowski Stefan, Pasławska Urszula, Paszyk Krzysztof, Sawicki Marek, Walkowski Piotr; z KUKIZ’15 – Brynkus Józef, Kobylarz Andrzej,  Mordak Robert, Sachajko Jarosław, Skutecki Paweł; z Konfederacji –  Jakubiak Marek, Majka Robert, Wilk Jacek, Winnicki Robert i z niezrzeszonych – Sanocki Janusz. Cała lista imienna głosowań na linku: Wyniki indywidualnew formacie PDF

W POLSCE TOCZY SIĘ OD DŁUGIEGO CZASU NIEWYPOWIEDZIANA CICHA WOJNA!!!

EFEKTY W POSTACI UKRYWANEJ NADUMIERALNOŚCI I NISKIEJ ROZRODCZOŚCI SPOWODOWAŁY UBYTEK LUDNOŚCI WIĘKSZY NIŻ W CZASIE OSTATNIEJ WOJNY.

JEŚLI POLACY CHCĄ ŻYĆ I/LUB NIE BYĆ WYSIEDLONYMI Z WŁASNEGO KRAJU, TO KONIECZNIE MUSZĄ:

 • ODRZUCIĆ WSZELKIE SPORY,
 • TŁUMNIE PÓJŚĆ NA WYBORY, MOBILIZUJĄC TAKŻE SWOICH SĄSIADÓW,
 • I WYRZUCIĆ TYCH CO PLANUJĄ WOJNĘ, LUDOBÓJSTWO, WYSIEDLENIA I ROZBIORY !!!

 Redakcja KIP

Comments

 1. krnabrny1 says:

  W zasadzie wszystko zostało napisane, ujęcie raczej w skali naszego kraju, ale dobre.
  Jedyne co mnie tutaj dziwi to WNIOSKI. Zobaczmy je:

  “JEŚLI POLACY CHCĄ ŻYĆ I/LUB NIE BYĆ WYSIEDLONYMI Z WŁASNEGO KRAJU, TO KONIECZNIE MUSZĄ”

  To zdanie znaczy że aby Polacy mogli uchronić się przed tymi niebezpieczeństwami MUSZĄ …1….2….3

  Ja to widzę nieco inaczej, może nastąpi jakaś polemika?

  Według mnie, jeśli potraktować poważnie tą treść artykułu, a tak ją traktuję to pomyślał bym sobie. że jeśli rząd polski służy nie w naszym interesie, jeśli obce siły służą nie w naszym interesie, jeśli kościół służy nie w naszym interesie, jeśli prawo polskie działa nie w naszym interesie, jeśli lekarze, prawnicy, żołnierze, policjanci działają NIE W NASZYM INTERESIE…. To wniosek może być tylko jeden…..w takiej sytuacji POLAK JUŻ NIC NIE MUSI:-)

 2. krnabrny1 says:

  Dotykam tego tematu bo to nasza narodowa skaza. Zostaliśmy behawioralnie zaprogramowani do wykonywania POWINNOŚCI. Powinności narzucanych przez kościół jako powinności wiary, polityków jako powinności narodowe czy patryjotyczne, powinności ekonomiczne, rodzinne i wiele innych.

  Jest to skaza która została nam narzucona, a my ją przyjeliśmy bez zastanowienia. To w zasadzie przyszło z zewnątrz. Dobry przykład po angielsku SŁOWIANIN znaczy SLAVIC, a niewolnik znaczy SLAVE…a jak nas piszą, tak nas widzą, jak nas widzą tak MY SIEBIE WIDZIMY.

  Tym właśnie sposobem oni kreują nasze widzenie nas, samych siebie poprzez to jakie wydają o nas opinie.

  A przecież można inaczej, po angielsku Polak, tłumaczy się POLE, a pole z kolei po angielsku znaczy również BIEGUN lub PAL, SŁUP.

  Piszę to bo to chyba dobry czas na ODKRYCIE kim chcemy być, i odkrycie że TO TYLKO OD NAS ZALEŻY KIM BĘDZIEMY….i ważne jest to że TO MY TWORZYMY PRAWA W JAKICH CHCEMY ŻYĆ….nie kościół, nie rząd polski czy inny…MY POSZCZEGÓLNI LUDZIE W TYM KRAJU.

  Przestańmy udawać takich akuratnych, praworządnych i jedynych uczciwych w tym targanym zawieruchami świecie. Przestańmy BAĆ SIĘ TEGO CO O NAS MÓWIĄ…ZACZNIJMY ŻYĆ!:-)

 3. krnabrny1 says:

  I jest tutaj jeszcze jedna kwestia, bardzo ważna dla nas. Chodzi o to abyśmy mieli świadomość z czym się stykamy w tych czasach. Musicie wiedzieć że Ci ludzie którzy napędzają tą machinę, mam na myśli polityków, finansistów, prawników itp. korzystają z mocy które zostały im przydzielone właśnie w tym celu. Ich energie są o wiele wyższe niż przeciętnego człowieka…ale nie pochodzą od nich.

  Najlepiej to dostrzec patrząc na pojedyńcze osoby, zobaczcie sobie na przykład Pan Kaczyński. Ten człowiek ma około 70 lat! To stary człowiek, staruszek już, myślicie że naprawdę on jest tak energiczny tylko dlatego, że korzysta z własnej energii?

  Każdy prawie ma w rodzinie kogoś w podobnym wieku, zobaczcie te osoby, czy one mają tyle energii, zdrowia, chęci i zapału aby SPRAWOWAĆ WŁADZĘ CAŁEGO NARODU?

  Ale to nie tylko on, inny przykład Benjamin Netanyahu, to bez kilku miesięcy równieśnik Pana Kaczyńskiego, to już STARY człowiek, ma 70 lat….ZOBACZCIE JAK WYGLĄDA!!..i na dodatek próbuje wygrać kolejne wybory w swoim kraju podobnie jak Pan Kaczyński.

  Nie dziwi Was to?

  Nie chcę wysnuwać wniosków w tym temacie, ale popatrzcie na osoby przy władzy we współczesnym świecie, a zobaczycie że większość z tych osób albo nie powinna już żyć, albo po prostu powinna być już schorowana…a tutaj nic, ani zawałów, ani Parkinsona, ani Alzheimera ani Miażdżycy, zatorów, udarów, zwapnienia kości. Zdrowi, w sile wieku, bystry umysł i wiele energii. Zdawać by się mogło że oni umierają tylko albo w “wypadkach” albo kiedy “trzeba”:-)

  A teraz spójrzcie na samych siebie, czy mieli byście tyle energii aby sprawować władzę, działać i zajmować się tymi wszystkimi pierdołami w tym wieku który macie?
  Myślę że nie, myślę że teraz ludzie są permanentnie zmęczeni, życie stało się już tak trudne i uciążliwe dla przeciętnego człowieka że proste czynności domowe i zadbanie o siebie są już nie lada wyczynem. Przykład, znajoma chciała się zapisać na masaż kręgosłupa, w NFZ powiedzieli jej, najwcześniej PAŹDZIERNIK 2020!:-)

  Zmierzam do tego aby Wam przekazać, że wszelkiego typu promieniowanie, chemtraile, mikrofale są…i swoje robią, ale jest coś więcej tutaj niż tylko techniczne sztuczki.

  • niepostepowyoszolom says:

   Zachodni Kaplani (rzadzaca Elita) nie biora do geby ,”bozego chleba” czy kartofli ,ani nie robia ze swoich zaladkow cmentarzy dla innych ssakow jak rowniez zjadaja tonami ludzkie (dzieciece) mieso!. Wlasnie dlatego zyja dluzej i maja sie zdrowo anizeli rozmodlony i medialnie porazony podatnik:)

 4. krnabrny1 says:

  Na zakończenie, adekwatny komentarz z innej strony, innego człowieka, pseuda JAN:-)

  „Gry Bogów Akt 5 cz.1 – Prawidłowe Obrazowanie PL
  Bardzo dawno, w pewnych czasach potężnym bogom podobało się grać w gry. Bogowie byli pełni i samowystarczalni, i tworzyli zachwycającą różnorodność. Kontaktowali się obrazami i nie potrzebowali słów, bo nie musieli niczego ukrywać. Pewnego razu, do tęczowych gier bogów-magów dołączyli dziwni przybysze. Wyglądali na bezradnych i magowie chętnie im pomagali, hamując swe magiczne zdolności. Przybyszom spodobało się takie zainteresowanie,
  ale nie rozumieli magów. Magowie tworzyli coraz to nowe sposoby nauczania, ale bez rezultatów.

  Przybysze się nie zmieniali. Wtedy bogowie postanowili zmienić swoją grę. Żeby poznać, dlaczego ich pomoc jest nieefektywna, niektórzy bogowie ograniczyli siebie do poziomu zrozumienia świata przybyszów, i dali im słowa praźródeł, w których można było ujrzeć harmonię. Przybysze ożywili się, i wtedy zaczęli obwiniać i krytykować bogów za nieudolną pomoc. Byli tak aktywni, że magowie przestali być pewni swoich magicznych zdolności. Inni, pełnowartościowi bogowie, próbowali pomóc swoim braciom odzyskać jedność. Ale podzielili ich los. Stopniowo rozdzielając bogów na części, przybysze skłócili ich, i wymusili nowe reguły gry. Oszustwem i szantażem narzucali bogom swoje prawa i zmusili ich do wiary w sens takiego losu. Niektórzy bogowie domyślali się, że wyjście z narzuconej im gry jest proste, i to, że jest to tylko gra. Ale między nimi już dawno nie było zgody, więc dalej zaczynali nowe gry, zamiast dokończyć stare. Po pewnym czasie gry były dla nich ciężkie. Pamięć bogów stała się krótka, i zaczęli nazywać gry – życiami. W taki sposób pojawili się na pewnej małej planecie, gdzie w próbach powtórnego połączenia się prowadzą nieświadomą grę, którą ktoś kiedyś nazwał tajemniczym słowem… OBRAZOWANIE

  To treboroku bardzo ważne słowa, które JA znam z Twojego blogu. Kim są ci dziwni przybysze? Po co, w jakim celu (bo wszystko jest po COŚ) zjawili się w Grach? „Przybysze nie rozumieli Magów”: Magowie (Istoty zRODzone – mające cechy Źródła Życia – JA все могу[w ang. zapisie magoo – stąd bajka o panu Magoo – nie dostrzegał świata już przejawionego i wszystko Mu się „udawało”, wszystko mógł), mówili do przybyszy – wszystko możesz, idź i twórz co zechcesz. Przybysze jednak jedyne słowa jakie rozumieli to: daj, moje, a później Mojsze i najMojsze.

 5. krnabrny1 says:

  W/w komentarz pochodzi stąd:
  https://treborok.wordpress.com/biocentryzm-swiadomosc-jest-niesmiertelna-i-istnieje-poza-przestrzenia-i-czasem/?preview=true

  Polecam zresztą i sam artykuł bo wygląda na to że Pan Robert Lanza jest właśnie tym o którym wspominał Dr. Neruda, mówiąc o udowodnieniu istnienia ludzkiej duszy!:-)

 6. marcin says:

  Anthony Steele to (chyba) szkocki inżynier który zna się na elektronice. Otworzył kanał na YT gdzie opowiada między innymi o 5G: https://www.youtube.com/channel/UCsAwM1EqcYXKeIEufJqwWjw
  Pan Steele twierdzi że nowoczesne lampy w technologii LED instalowane na słupach przy drogach są fototoksyczne. Chodzić ma o niebieskie światło, które jest składową światła emitowanego przez lampy LED, które ma uszkadzać siatkówkę oka.
  Mówi o tym tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=8HuhY5FWl90&feature=youtu.be
  To chyba nie jest paranoja, bo pokazuje na filmiku (1:30) jakiś artykuł naukowy, a jak się wygugla tytuł „Removal of the blue component of light significantly decreases retinal damage after high intensity exposure” to rzeczywiście jakieś opracowanie wyskakuje.
  https://www.google.com/search?ei=UV_gXfLeM6iqrgSekrOYDA&q=removal+of+the+blue+component+of+light+significantly+decreases+retinal+damage+after+high+intensity+exposure&oq=removal+of+the+blue+component+of+light+significantly+decreases+retinal+damage+after+high+intensity+exposure&gs_l=psy-ab.3…189541.190255..190615…0.0..0.0.0…….3….1..gws-wiz.JnuC_tKCDAI&ved=0ahUKEwiyy9qzjo7mAhUolYsKHR7JDMMQ4dUDCAs&uact=5

Wypowiedz się