Przysłowiowy „Dawid”, czyli Zbigniew Gelzok wygrywa i jest postrachem „Goliatów”, czyli korporacji telekomunikacyjnych.

Niezwykły wywiad z rewelacyjnym człowiekiem Zbigniewem Gelzokiem, który stał się postrachem gigantów telekomunikacyjnych, ale także adwokatów, prokuratury i nawet sędziów. Wielu sędziów jednak dało się przekonać jego logiką, przyznając mu rację w wydawanych wyrokach. Ten elektromonter górnictwa po szkole zawodowej daje przykład Polakom, że jeśli bardzo chcemy, jesteśmy nieustępliwi, odważni i  nieprzekupni, to możemy robić rzeczy, które wydają się niemożliwe, czyli wręcz „przenosić góry”.

Jego Stowarzyszenie Przeciwdziałania Elektroskażeniom prowadzi kilkaset spraw w skali kraju z firmami telekomunikacyjnymi i wygrywa, ponieważ swoją  działalność prowadzą one w 90 % nielegalnie, łamiąc istniejące do tej pory prawo.

Ale „goliatom” telekomunikacyjnym przyszedł z pomocą POPiS – duopol partyjny interesów globalistycznych i uchwalił ustawę o technologii 5G, która nie tylko legalizuje broń psychotroniczną masowego i/lub selektywnego rażenia, ale również dotychczasowe bezprawne działania firm telekomunikacyjnych przy instalowaniu technologii 2G, 3G i 4G ( smartfony).

Polecamy gorąco obejrzenie tego wywiadu w 4 częściach redaktora Macieja Maciaka z Panem Zbigniewem Gelzokiem.  To jest poglądowy, a wręcz instruktażowy wykład, jak sobie z tymi masztami i stacjami bazowymi radzić, nie tylko od strony prawnej, ale także technicznej, z tym bezprawnym oraz zagrażającym życiu i zdrowiu procederem.

Sprawa technologii telekomunikacyjnych jest bardzo, bardzo poważna, nie tylko dla Polaków, co piszemy m.in. w naszym artykule,  w uzupełnieniu do poniższego wywiadu, na linku: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/09/czy-wdrazana-technologia-5g-stanowi-element-rozwoju-cywilizacji-czy-samobojstwa-ktorego-skutki-mozna-okreslic-jako-zbrodnie-ludobojstwa-wykonana-w-bialych-rekawiczkach-i-wprow/

Redakcja KIP

Musisz to wiedzieć(553-556)Zbigniew Gelzok człowiek z naszych marzeń 4/4.

Opublikowany za: CW24tv z 24, 25,26 i 27 sie 2019

Strona Pana Zbigniewa Gelzoka: https://prawodozycia.pl/

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu polecamy materiał  na linku:

5G to ludobójstwo na Polakach zaplanowane przez globalistów i syjonistów – Ewa Pawela

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Witam serdecznie!
  Tutaj muszę napisać ważną rzecz. Ale nie będę się skupiał na pracy Pana Zbigniewa, ale na samym Panu Zbigniewie. Zrobię to ponieważ jest on doskonałym przykładem tego co obecnie w nurtach ezoteryki określane jest jako 5 gęstość. Otóż Pan Zbigniew osiągnął ten poziom, charakteryzuje się on niezwykłą jak dla przeciętnego odbiorcy świata perspektywą. W tym stanie człowiek uzyskuje połączenie pomiędzy swoją świadomością a nieświadomością, stąd u niego ta doskonała pamięć. Prawda jednak jest taka że Pan Zbigniew nie posiada wyjątkowej pamięci, Panu Zbigniewowi udało się uzyskać DOSTĘP do swojej pamięci!

  Niby niewielka różnica, ale w skutkach KOLOSALNA, ponieważ na podstawie osobistych doświadczeń jestem w stanie stwierdzić że KAŻDY dysponuje taką właśnie pamięcią, PAMIĘTAMY DOSŁOWNIE WSZYSTKO!
  Jedyny problem tutaj to kwestia umiejętności połączenia się z nią, no a potem jeszcze większy, to kwestia UTRZYMANIA tego połączenia.

  Tak, tak jest, samo połączenie nie jest aż tak skomplikowane, natomiast życie w taki sposób aby nie zerwać tego połączenia jest już pewnym wyzwaniem.
  Dlatego podziwiam Pana Zbigniewa.

  Jednocześnie piszę to aby powiedzieć Wam abyście NIE BRALI PRZYKŁADU Z PANA ZBIGNIEWA!!! …ponieważ każdy z Was MA TAKIE SAME MOŻLIWOŚCI!!
  Nie bierzcie z niego przykładu, bądźcie po prostu też tacy…to się DA ZROBIĆ!

  Co więcej, Pan Zbigniew zdradadza również objawy telepatii, która faktycznie po jakimś czasie, powoli zaczyna się włączać u człowieka jeśli wystarczająco długo utrzyma ten stan, czas zależy od jednostki. Jednak zawsze się to dzieje. Objawia się to tak że po prostu WIE SIĘ CO MYŚLI DRUGI CZŁOWIEK!

  Wiem że to brzmi jak bajka, ale tak jest. Nie działa to oczywiście tak że w głowie pojawiają Wam się myśli innej osoby tak jak jeden obraz na dwóch monitorach. To jest ponad takie postrzeganie, najprościej można to ująć w ten sposób że PO PROSTU SIĘ WIE, jakby się siedziało w skórze drugiego człowieka i doskonale CZUŁO,,,a nie znało,,,jego myśli.

  Piszę to teraz i w tym temacie po niezbyt często można znaleść przykład takiego człowieka w obecnych czasach tak aby był znany innym, teraz to jeszcze rzadkość, ale właśnie TACY LUDZIE będą po przejściu w 5 gęstość. Każdy z Was oczywiście będzie wykorzystywał te umiejętności w swojej dziedzinie, na swoim poletku. Jednakże możecie sobie wyobrazić co się stanie jak pojawią się MILIONY takich Panów Zbigniewów?:-))))

 2. krnabrny1 says:

  Ah dodam jeszcze jedno, Pan Zbigniew dał radę zrobić ze sobą to wszystko ponieważ NIE POSIADA WYKSZTAŁCENIA. Niestety, dla redakcji takiego wydawnictwa jak Klub Inteligencji Polskiej może to być smutne, ale niestety tak to jest. Wszelkiego rodzaju obecne kształcenie zmierza jedynie do wyzbycia się tych umiejętności w imię doktryn, dogmatów i pustej retoryki występującej jedynie jako tarcza dla nieprawdziwych twierdzeń.

  Czekam na to co się wydarzy jak ta „choroba” dosięgnie polityków, władze itd:-)))

 3. krnabrny1 says:

  Na koniec jednak nawiążę do jego pracy. Sprawa wygląda tak, Pan Zbigniew niewiele uzyska poza pojedyńczymi wygranymi. Ponieważ są to korporację, mają możliwości ZMIANY PRAWA. Pan Zbigniew w takim stanie oczywiście na pewno znajdzie inne wyjścia, bo zawsze są….jednak wówczas będziemy mieli walkę na dziesięciolecia, która jest tak na prawdę na rękę operatorom, bo tworzy szum wokół siebie.
  Na dodatek wszystko to będzie się działo ZA NASZE PIENIĄDZE, bo co Pan Zbigniew z nimi „ugra” to nam zabiorą w postaci ABONAMENTU…rozumiecie? Walka z wiatrakimi, don kichoteria.
  W przykładowym filmie Erin Brokovich, tak kobieta faktycznie wygrała sprawę, ale też nie było widać przyszłości na dalszą taką działalność, co prawda film kończył się optymistycznie, że niby dalej prowadzi kolejne sprawy, ale to tak nie działa.

  Ale mimo to praca Pana Zbigniea jest BARDZO WAŻNA, tyle że wskazuję że na innej płaszczyźnie. Dzięki Panu Zbigniewowi uczymy się JAK OSIĄGAĆ TAKEI CELE i ŻE WSZYSTKO W NASZYCH RĘKACH.

 4. krnabrny1 says:

  I już NAPRAWDĘ na zakończenie!:-)
  KONIECZNIE polecam zobaczenie filmu z 1957 roku z Henry Fonda pt: „12 gniewnych ludzi” Wspaniały film również o rozprawie i debacie rady przysięgłych. Tam Henry Fonda gra rolę Pana Zbigniewa! TO czarodziej, konieczne do zobaczenia.

 5. krnabrny1 says:

  MAŁE SPROSTOWANIE:
  Co do wypowiedzi Pana Zbigniewa, on swoją siłę nazywa potocznie „logika”. Tak , to ma bardzo wiele wspólnego z pojęciem logiki, ale logiką nie jest. Logika, ta stworzona oficjalnie przez Arystotelesa jest tylko i wyłącznie SCHEMATEM działań, opartych na zewnętrznych parametrach danej sytuacji, w związku z tym jest pustym określeniem, bo jeśli parametry się zmienią to i logika się zmieni, więc czym jest logika?:)

  Nie jest to w każdym razie tak proste działanie oparte o założenia przyczynowo-skutkowe. Osobiście uważam że Arystoteles zasłynął swoim najbardziej przeciętnym pomysłem, mam właśnie na myśli logikę, bo to kwadratura koła.
  Jego traktaty są o niebo bardziej interesujące, gdy zadaje sobie pytania typu czym jest drzewo, czym jest garnek?

  W każdym razie podsumowując, Pan Zbigniew twierdzi że to logika, on w sumie nie myli się, jednak ja Wam pragnę przekazać że to tkwi głębiej niż pojęcie logiki stworzone w takiej definicji jaką powszechnie znamy.

Wypowiedz się