Albin Siwak o antypolskiej działalności i zbrodniach ludobójstwa na Polakach i Rosjanach

Na podstawie unikalnych  dokumentów archiwalnych, rozmów osobistych z marszałkiem Wiktorem Kulikowem, jego synem generałem – majorem i wielu  innymi znaczącymi osobami, zarówno w Rosji, jak i w Polsce, Albin Siwak w swoich książkach ujawnia prawdę historyczną o antypolskiej działalności żydów w czasie transformacji ustrojowej, także po wojnie oraz o ich zbrodniach ludobójstwa na Rosjanach i Polakach. Publikujemy fragmenty z dwóch jego książek.

Redakcja KIP

Albin Siwak „ W żołnierskim drelichu Narodowego Polskiego Wojska w nadziei na sprawiedliwy ustrój i szacunek dla wiary przodków” wyd. 2016 r. , fragment ze str 217-220:

Wieczorem w domu weterana, gdzie spałem, zrobiono małe przyjęcie. Ku memu zdziwieniu przyjechał syn marszałka Wiktora Kulikowa, będący w stopniu generała- majora.

– Ja widzę ( Albin Siwak) – powiedziałem do gospodarza domu – że wy, których przy różnych okazjach wiele lat temu poznałem, to jesteście znajomymi, bo jakim tu cudem zaprosiliście generała majora Kulikowa.

– Tu u nas cudów nie ma. Ty obracałeś się w ścisłym kręgu ludzi nazwijmy ich Rosjanami lub Słowianami. Byłeś znany u nas z prasy i telewizji, a więc jest do dziś grupa osób znająca ciebie. I choć zmarli już i Wiktor Kulikow i Piotr Kostikow, to są następcy – ich dzieci. Dzisiaj to oni poprosili, że chcą ciebie posłuchać, co się w Polsce dzieje i jak wy Polacy widzicie wyjście z tej bardzo złożonej sytuacji w Polsce. My oczywiście mamy wiedzę o rozwoju sytuacji w Polsce, ale ty co nam wiadomo, masz kontakt z ludźmi w całym kraju. Masz spotkania z ludźmi i to nazwijmy o różnym poziomie wiedzy i również o różnej orientacji politycznej co ci ludzie mówią obserwując, to, kto wami rządzi i jaka politykę uprawia.

To co rząd uchwala i próbuje wprowadzić w życie to my wiemy, ale jaki mają stosunek ludzie, Polacy do tych decyzji i rozwoju takiej polityki, jaka ma miejsce u was w Polsce.

To podgrzewanie i tak już napiętej sytuacji między Polską, a Rosja, a wmawianie Polakom, że Rosja tylko czeka na okazje, by napaść na Polskę, a jednocześnie inwestowanie i wspieranie obecnej Ukrainy. Ludzi, którzy przecież tyle krzywdy zrobili Polakom, a obecnie nawet nie kryją się, że odbiorą Polsce trzynaście powiatów.

Rosja nic wam nie chce zabrać. Rosja uczyniła gest i krok w sprawie waszego Lwowa. To mój ojciec – mówił Kulikow – gdy wyprowadził nasze wojska z Niemiec i Polski, to zwrócił się do premiera Polski, Mazowieckiego, by Polska wystąpiła na forum światowym w sprawie linii Curzona, czyli granicy.

Przecież Churchill, premier Anglii w czasie II wojny światowej, dokonał świadomie oszustwa i to na skalę światową, bo dobijając targu ze Stalinem w sprawie Bałkanów, gdzie Anglia miała swoje interesy, powiedział tak do Stalina: „ Jestem obecnie władny przesunąć granicę na zachód od Lwowa, ale coś za coś. Wy, ZSRR nie wtrącajcie się do polityki na Bałkanach”. Na co Stalin: „A prezydent Roosvelt co na to ?”. „ Tego kalekę biorę na siebie. Mam argumenty, z którymi on się musi zgodzić”. Stalin to zaakceptował i wbrew światowej konferencji na temat granicy Polski, która jednomyślnie orzekła, że Lwów jest miastem od 600 lat polskim i polskim musi pozostać.

Ten niby wielki przyjaciel Polski, który wielokrotnie zdradził Polskę podczas II wojny światowej, dokonał kolejnej zdrady Polski.

I kiedy mój ojciec jako marszałek ZSRR zwrócił się do premiera Mazowieckiego, że jest teraz okazja, bo rozpada się Związek radziecki, a państewka odrywające się od nas nie maja jeszcze granic, ani rządu, to Mazowiecki zwołał naradę z samych Żydów, by omówić tą propozycje zmiany granic. Ale Michnik wtedy zdecydował, że taki ruch narusza koncepcję polityczna naszych braci na Zachodzie i powiedział: „Powiedz, że Polska nie jest tym zainteresowana”.

Jak widzisz, tacy ludzie jak  Michnik, decydują zamiast narodu, powiedz mówi do Mazowieckiego, że Polska nie jest zainteresowana zmiana granicy. On Michnik decyduje, co jest dla Polski dobre, a co złe.

Myśmy – my Rosja, byliśmy w jarzmie żydowskim od rewolucji październikowej, aż do upadku muru berlińskiego. Trochę to jarzmo pofolgował Żukow po śmierci Stalina, gdy na posiedzeniu biura politycznego zastrzelił Berię i aresztował Kaganowicza. Wybił tego samego dnia oba garnizony NKWD w Moskwie, ale dalej Żydzi byli we wszystkich strukturach naszego państwa. I to oni doprowadzili w czasie gdy, gdy objął stanowisko prezydenta Jelcyn, że właśnie Żydzi wyprowadzili z Rosji prawie cały majątek. Tak że po objęciu prezydentury przez Putina nie było pieniędzy na wypłaty, emerytury, na nic. Rosja stała się bankrutem na skalę światową.

Czy wiesz, że tylko w wojsku fala samobójstw była wielotysięczna, a ludzie w terenie też umierali z głodu. Dopiero Putin zaczął stopniowo przywracać porządek i władzę. Prawie dwa lata trwał okres głodu u nas tylko dlatego, że Żydzi przejęli władzę całkowicie, a pijany non stop Jelcyn podpisywał dekrety nie czytając ich.

A czy wy Polacy wiecie, ile Rosjan oni zamordowali w czasie gdy rządzili. U was się pisze w prasie i mówi w telewizji, że w okresie Związku radzieckiego zamordowano w ZSRR pięćdziesiąt milionów Rosjan i że to wina komunistycznej władzy. Wciska się światu, szczególnie zachodniemu, że to wina ustroju.

MY Rosjanie sami siebie nie mordowaliśmy, to słynne NKWD, które jak dziś już można śmiało powiedzieć, składało się w 84 % z Żydów i 16 % z rosyjskich kryminalistów. Możesz to, co tu mówię, jak już jesteś w Moskwie sprawdzić. Są dokumenty w archiwach, żyją jeszcze ludzi, którzy złożyli pisemne oświadczenia o prawdzie. A na świecie utrwalono opinię, że to zbrodnie systemu komunistycznego.

Czy wy, tam w Polsce wiecie, że naród rosyjski domaga się od swych władz, by ta powołała komisję światową, która to obiektywnie i uczciwie przypisałaby winy komu trzeba, czyli tym kto tego dokonał. I nie wykluczamy, że taką komisje rząd powoła, bo nie może żyć naród rosyjski z piętnem, że sam siebie mordował. Trzeba światu pokazać prawdziwych morderców, którzy obecnie mając w swym ręku media światowe, przekręcają cała prawdę na swoja korzyść.

Ponieważ generał – major mówił to wszystko dość głośno, to gospodarz domu, stary weteran, przerwał mu mówiąc:

Ty nie krzycz na gościa ( przyp. Albina Siwaka – red. kip), boś się tak zapalił, że wstaniesz za chwilę do awantury.  Ty jemu nie strugaj w oczy prawdą. On prawdopodobniej wcześniej niż ty, miał odwagę i napisał książkę „Chciałbym dożyć takich dni”. I wiesz co tam pisze ? Nie wiesz. To ja ci przeczytam, bo nasza znajoma tłumaczka przełożyła mi to na rosyjski. Słuchaj uważnie i zapamiętaj. Jakich on chce dożyć dni ? Ano takich, że znajdą się na świecie uczciwi historycy i politycy i że wysypia z tego potężnego worka wszystkie zbrodnie. I że rozpatrzą to uczciwie i określą dokładnie, kto i ile jakich zbrodni dokonał, on pisze wyraźnie, że i Stalin, to nie anioł i też ma na sumieniu liczne ofiary, ale prawdą jest i to do udowodnienia, że to Żydzi będący w NKWD, byli katami rosyjskiego narodu.

I że ten mord zaplanowali światowi Żydzi i nie kryli się z tym zamiarem, że Rosja spłynie krwią, że zrobią Apokalipsę w Rosji. I co nie zrobili tego ? Zrobili.

Dziś najważniejszą sprawą mieć taki potencjał obronny, żeby napastnik na bardzo długo zapamiętał, że Rosja to nie kraje w Afryce i tu praw człowieka nie pozwolimy im zakładać. Zresztą popatrzcie, co się stało z krajami, które najechali pod pozorem tych praw człowieka i tej niby demokracji. Świat zaczyna rozumieć tą bandycką politykę Zachodu i podnoszą głowy na świecie, które mówią. To zbrodnia co państwa zachodnie robią w Afryce.

I ja ci powiem generale-majorze, Polacy to taki sam naród jak i my. Z ta różnicą, że oni w dużym stopniu wymieszali się z Żydami, i to nie od dziś, a od wieków. I jest pewien procent Polaków, którzy nawet może nie wiedzą, że w nich płynie żydowska krew i ta krew czasami daje znać o sobie, ale to Słowianie, jak my. A łotrzy rodzą się w każdym narodzie. Popatrz Dzierżyński, to polski mieszaniec, trochę Polak, trochę Żyd. I co on u nas dokonał ? Chyba nie muszę mówić. I drugi przykład: Konstanty Rokossowski, któremu w ubiegłym roku postawiliśmy pomnik w Moskwie. Obok marszałka Żukowa, jeden z najważniejszych dowódców Armii Czerwonej. Też Polak, ale jaka postać i jaki geniusz wojenny.

Ja – mówił kombatant – przeszedłem pieszo cała Polskę. Dużo czasu spędziłem w polskich domach w czasie wojny, goniąc Niemców. I mogę śmiało zaręczyć za naród. Naród to nie ci, którzy uchwycili władzę i za naród się wypowiadają.

I uważam, że bardzo mądrą i uczciwą ocenę sytuacji wyprowadził z tego, co się dzieje w Polsce, nasz prezydent Putin. On w swoim przemówieniu dokonał takiej oto oceny, że co innego naród polski, a co innego ci, którzy sprawują władzę w Polsce. I tak należy ta sprawę traktować i oceniać.
Albin Siwak: „Syndrom gotowanej żaby”. Wyd. 2015 . Fragment ze stron 28-30.

A krytykanci PRL mówią „to komuna mordowała Polaków”. Jak ma ujawnić zbrodnie Żydów szef ochrony miejsc pamięci i męczeństwa Andrzej Kunert – Żyd!? Jak ma ujawniać przewodniczący komisji do spraw zbrodni katyńskiej, Adam Daniel Rotfeld, były ambasador w Moskwie -Żyd zatwardziały ( który Polaków rad by wymordować i powiedzieć „ to my Żydzi w tym Katyniu stanowiliśmy 84 % funkcjonariuszy NKWD, którzy rozstrzelali polskich oficerów”) ? On to określił tak, że był taki ustrój komunistyczny, który za to odpowiada, a nie oni Żydzi.

„Skąd żydzi, oni też tam byli mordowani” – mówi Andrzej Wajda i powiada „mój ojciec tam zginął jako polski oficer”. Zapomina dodać, że zgodnie z prawdą i dokumentami, owszem był rozstrzelany, ale z grupą radzieckich bandziorów, którzy podszywali się pod radziecka partyzantkę i na terenie ZSRR rabowali ludność. Owszem rozstrzelali go enkawudziści, ale za rabunek.

A skoro jestem przy Katyniu i zbrodni to opiszę tu wywód polskiej dziennikarki, akredytowanej w Moskwie, Pani Barbary Włodarczyk. Zrobiła ona reportaż – film z prezydentem Putinem – gdy po raz drugi został prezydentem.

– Panie prezydencie – mówi dziennikarka czy to nie pora, aby wreszcie oddać Polsce dokumentację, jaką posiadacie w archiwum na temat zamordowania polskich oficerów w Katyniu ? Przetnijmy ten śmierdzący wrzód i może wreszcie zagoi się ta bolesna rana.

Putin popatrzył na nią i powiedział:

– „Nikt w polskim rządzie nie uwierzy w prawdę o Katyniu i natychmiast po uzyskaniu tych dokumentów narobią krzyku na cały świat, że to kłamstwo w tych dokumentach. Jak w Polsce będzie rząd bez ludzi, którzy nie chcą ujawnić tej sprawy, to dotąd nie oddamy tych dokumentów.”

– Nie rozumiem – odparła dziennikarka.

„- To proste!– powiedział Putin – W składzie tej formacji, co rozstrzeliwała polskich oficerów było 84% nie-Rosjan. Owszem, byli tam i rosyjscy żołnierze, ale to ci, co poszli na służbę do tej formacji dla lepszego bytu. Zawsze i w każdym narodzie znajdą się łotry i zdrajcy. Czy pani wie, że w tym Katyniu obok zbiorowych mogił waszych oficerów są mogiły czterdziestu tysięcy oficerów rosyjskich, i jak pani myśli, że to Rosjanie rozstrzeliwali Rosjan ?”

– Więc kto to zrobił ? – Żydzi będący w NKWD ?spytała dziennikarka

„- To pani tak powiedziała” – odparł Putin. – „Ja myślę, że naród polski mimo wciskania mu kłamstwa na ten temat wie dobrze, kto to zrobił. Tylko, że o tym żaden dziennikarz nie  powie i nie napisze. Wy, Polacy, jesteście dzień i noc przekonywani, że to sprawka Stalina. On nie był święty, też ma na sumieniu rosyjską i nie tylko krew. Ale nie w takich rozmiarach jak mu przypisujecie, że to jego wyłączna wina. Staracie się zaciemnić tą sprawę i mówicie to wina ustroju komunistycznego i komunistów. A ja pani powiem, że najlepsi, najbardziej wartościowi komuniści zostali zamordowani przez tą samą formację, co wasi oficerowie i myślę, że nadejdzie taki czas, że ten problem ujrzy światło dzienne. Przecież o Katyniu i kto wymordował tam tak polskich, jak i radzieckich oficerach można tam przeczytać w nowo wydanych książkach. Dane liczbowe, które mówią, że od rewolucji październikowej do upadku muru berlińskiego w Związku Radzieckim wymordowano 50-60 milionów ludzi są wstrząsające. I że te ofiary nie są związane z walką na froncie czy wojną, a wyłącznie z rodzimą organizacja Związku Radzieckiego, czyli w skrócie NKWD.”

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu do tematu zamieszczamy artykuły na linkach poniżej:

Gwarantem istnienia suwerennego państwa polskiego jest silna Rosja
Odwalcie się od Putina… jeśli nie chcecie wywołać z terenu Polski hekatomby III Wojny Światowej !!!
I tak rozumieć trzeba Jałtę, co zyskała Polska dzięki ZSRR?
Czy można było nie wyzwalać Warszawy w 1945 roku? I wstydliwe tajemnice II wojny światowej.
Władimira Putina wykładnia genezy II wojny światowej i rozbicie propagandowego preludium do wywołania III !!!
Winimy Putina? A kto tak naprawdę zaczął awanturę? I kiedy Polacy wreszcie zmądrzeją ?
Prezydent Władimir Putin w Izraelu…
Wyzwolić Polskę od głupoty
KTO SIEJE WIATR, ZBIERA BURZĘ
Dawne i współczesne zakłamywanie przeszłości
List otwarty Tomasza Jankowskiego do Prezydenta Federacji Rosyjskiej, Władimira Władimirowicza Putina
O żydowskiej krwi w każdym Polaku, czyli uzasadnienie Dudy dla Polin
PALESTYNA W EUROPIE! – ŻYDZI TWORZĄ W POLSCE NOWY IZRAEL
Prawda – Kontrowersje ! – Kłamstwa

 

Wypowiedz się