Szokujące informacje ws. żydowskich roszczeń majątkowych! PiS odwleka sprawę, żeby nie przegrać wyborów. Polsce grozi bankructwo, ale łaskawa „strona żydowska jest skłonna zaakceptować rozsądny plan spłat”.

Wojciech Wysocki zrelacjonował na Twitterze wypowiedzi Elana Carra, specjalnego wysłannika Departamentu Stanu USA do spraw antysemityzmu. Mówił o kwestii „restytucji mienia żydowskiego” w Polsce, czyli ustawy 447. – Prace nad 447 są w pełni zaawansowane – informuje Wysocki.

Wojciech Wysocki był na wykładzie Carra w Żydowskiej Akademii w Atlancie. Zrelacjonował na Twitterze wypowiedzi specjalnego wysłannika Departamentu Stanu na temat ustawy 447 i Polski. Jak zaznaczył, „ujawnia cały przebieg rozmowy ponieważ nie był proszony o dyskrecję”. Zaznacza, że nie ma niestety zapisu głosowego ani wideo.

– Chciałbym podać najnowsze dane na temat „restytucji za Holokaust” jak nazwał je doradca sekretarza stanu Elan Carr, znane u nas jako ustawa #447. Elan Carr prowadzi negocjacje w tej sprawie w krajach Europy Wschodniej i Centralnej. Strona żydowska domaga się odszkodowań na podstawie ustawy terezinskiej, która Polska podpisała, zgadzając się z jej ustaleniami, jak powiedział Carr. Nie jest prawdą, że „na stole” leży 300 miliardów $$. Carr zaprzeczył aby ta kwota była wymieniana – napisał na Twitterze Wysocki.

– Wyraził rozczarowanie, że żaden z polskich rządów nie poczuł się w obowiązku doprowadzenia do rozmów na temat restytucji po podpisaniu ustawy terezinskiej. Rozumie, że polski rząd obawia się bankructwa po zapłaceniu roszczeń. Dodał, że strona żydowska jest skłonna zaakceptować rozsądny plan spłat, tak by nie zachwiało to równowaga kraju – dodał Wysocki.

 Dodał z ubolewaniem, że kiedy temat roszczeń pojawia się w dyskusjach rządów Europy Centralnej i Wschodniej, rządy tych krajów „usiłują wybielać własny udział w Holokauście” – zaznaczył. Oznacza to, że środowiska żydowskie traktują Polaków jako sojuszników Niemiec w II wojnie światowej.

– Powiedział ze w momencie upublicznienia ustawy #447 w Polsce, nastąpiła „erupcja antysemityzmu”, podsycana przez grupy skrajnie prawicowe. Docenił fakt, że polski rząd łoży obecnie najwięcej pieniędzy na odnowienie cmentarzy żydowskich ze wszystkich dotychczasowych rządów. Uważa deklaracje Kaczyńskiego o „nie oddaniu niczego na roszczenia” za utrudniająca negocjacje i nieodpowiedzialna. Wyraził nadzieje, że najbliższe wybory wygra PiS, po czym negocjacje będą przebiegały sprawnie – czytamy w relacji Wysockiego.

– W najbliższych dniach, po przyjeździe do Warszawy spodziewa się kontynuowania rozmów m.in . z Kolarskim. Nie przewiduje obecnie rozmów z Morawieckim. Podkreślił, że brak woli ze strony PiS na progres rozmów wiąże się z wyborami. Przyspieszenie rozmów groziło by przegrana PiS w wyborach – napisał Wysocki.

Właśnie jestem na przemówieniu tego człowieka. Jeśli będę miał sposobność zapytam się o #447                                                                   

Chciałbym podać najnowsze dane na temat „restytucji za Holokaust” jak nazwał je doradca sekretarza stanu Elan Carr, znane u nas jako ustawa #447. Elan Carr prowadzi negocjacje w tej sprawie w krajach Europy Wschodniej i Centralnej. „US za pomocą departamentu edukacji, sprawiedliwości będzie zwalczał antysemityzm na poziomie federalnym”.„Zmiany jakie wkrótce będą miały miejsce w Waszyngtonie odnośnie walki z antysemityzmem nie maja precedensu”. „W tym tygodniu będę w Warszawie. Kiedy staramy upomnieć się o restytucje, wybucha lawina antysemityzmu”. Autor Wojtek Wysocki.

Źródło: https://nczas.com/2019/09/16/szokujace-informacje-ws-zydowskich-roszczen-majatkowych-pis-odwleka-sprawe-zeby-nie-przegrac-w-wyborow-polsce-grozi-bankructwo-ale-laskawa-strona-zydowska-jest-sklonna-zaakceptowac-rozsadny-pla/

WYBRANE KOMENTARZE

Jedyne, co powinniśmy oddać żydom to ich prawdziwe nazwiska. Tak jak mówi Pani Modelska.

Czy żydzi mordowali Polaków w trakcie Powstania?! | Ewa Rzeuska

https://www.youtube.com/watch?v=vveFuDsNlsY&t=2906s

Przypominam — po pierwsze — PRZY KAŻDEJ OKAZJI (!!!) należy kwestionować legalność tzw. żydowskich majątków, będących owocem okołozaborowych grabieży, zawłaszczeń, wrogich przejęć i przestępstw, o zastawianiu ich w bankach przed wrześniem 1939 nie wspominając. NIC DO TEJ SWOŁOCZY NIGDY NIE NALEŻAŁO — wszystko było naszym przodkom podstępnie skradzione, a należne Państwu Polskiemu (Koronie) podatki, nigdy nie uiszczone. To oni są Polsce winni kosmiczne pieniądze. Wyciągnąć sprawę długów żydowskich za I RP i rugi żydowskie po powstaniach narodowych przez innych pejsatych i bezpejsatych wywołane, doliczyć rozsądne odsetki i niech wydrwigrosze holokaustu wypłacają Polsce różnicę.

kula Lis 68 16.09.2019 15:44:55

Żydowscy żołnierze Hitlera..
Żydzi w niemieckiej armii w czasie II wojny światowej. W czasie 2 wojny światowej wrogiem dla żyda był drugi żyd

https://www.youtube.com/watch?v=xWZYfbha-B0
Żydowscy przebierańcy w mundurach sowieckich, niemieckich, LWP mordowali rabowali; jako POP-Pełniący Obowiązki Polaków wywłaszczali; w roli polskich polityków, publicystów, polskich elit upodlali naród Polaków Polskich, robiąc z nich „Polactwo”, debatując o Polakach bez Polaków.

kula Lis 6816.09.2019 15:46:19

@kula Lis 68 15:46:19

Elan Sherod Carr was born on November 25, 1968. Carr is of mixed Iraqi Jewish and Ashkenazi Jewish heritage. Carr’s mother, father, and stepfather are all immigrants to the United States, with his mother having fled from Iraq to Israel, and his stepfather having fled from Nazi-occupied Bulgaria to pre-independence Israel, before both then immigrated to the United States. His grandfather, a descendant of Baghdad religious leader Abdallah Somekh, was prosecuted during Iraqi show trials against Jewish community leaders during the time of the founding of Israel. No i mamy wszystko jasne .Salut 5*. 🙂

Repsol 16.09.2019 16:05:29

A dlaczego Polski rząd odnawia żydowskie cmentarze ?
A dlaczego Polski rząd finansuje żydowskie muzea ?

To żydzi są najbogatszą nacją na świecie nie Polacy.
To nie stać żydów na odnawianie własnych cmentarzy ?
Gardzą swoimi zmarłymi czy czy mają ich w d… a chodzi wyłącznie o wyłudzenie pieniędzy od Polaków.
Podobnie z muzeami i innymi żydowskimi geszeftami w Polsce jak np żydowskie teatry finansowane przez państwo Polskie.

Niech żydzi sami finansują swoje „wartości” stać ich na to o wiele bardziej niż Polaków.

Oscar 16.09.2019 17:04:07

@kula Lis 68 15:46:19

5* za podjęcie tematu i zwrócenie uwagi na wyraźnie dwuznaczną grę PIS.

Oni w te pędy po wyborach ruszą do spłaty, o ile tylko będą mieli odpowiednią siłę w Sejmie. Dlatego przełożono sesję, by nic już nie mogło wpłynąć na wybory, by żaden poseł nie rozdarł japy z mównicy o pisowskich zdrajcach i obcych agentach i by media tego nie pokazały. Taki np poseł Majka – całkowicie niesterowalny. Wygaduje takie rzeczy że nie uchodzi słuchać, np o babci Gersdorf – chce ją konfrontować z Ryszardem Jachem, pyta, dopomina się o śledztwo prokuratorskie. We łbach się tym posłom poprzewracało

Ale dość tych jaj: ważna informacja której nie ma w notce jest taka, że wbrew powtarzanym pogłoskom ustawy terezińskiej nie tylko nie podpisała strona polska – ale nie podpisał jej NIKT. Obszernie wykazywał to dr Kękuś, a red. Michalkiewicz mówiący przez jakiś czasz użyciem inwektyw o Bartoszewskim podpisującym d.t. – ostatecznie przyznał, że żadnego podpisu pod nią nie ma

Została milcząco jakby przyjęta do wiadomości ale bez jakiejkolwiek aprobaty – czy przyjęcia do realizacji

Stąd wniosek że przedstawiciel USA albo świadomie kłamie w celu wymuszenia zgody na spłatę roszczeń – albo nie wie co mówi. Nawet Pompeon jak przyjechał do Warszawy obrażać gospodarzy, to nie mówił o mieniu bezdzedziczym w rozumieniu ust terezińskiej – tylko dopominał się rekompensat dla OSÓB – choć wszyscy wiedzieli że chodzi o bezdziedziczne, bo osoby mogą korzystać z drogi cywilnoprawnej

Andrzej Tokarski 16.09.2019 17:08:36

@Oscar 17:04:07

Musisz im to koniecznie powiedzieć, i to kilkadziesiąt razy żeby zrozumieli…. bo od rządu i Glińskiego tego NIE usłyszą ani od ŻADNEJ partii obecnie przy władzy, w Sejmie i Senacie….wręcz przeciwnie. Tylko w tobie nadzieja Oskarze!

O służalczości i serwiliźmie wobec tej nacji , mówi wyłącznie Konfederacja i za to jest sekowana przez Jojniego Danielsa, przez amb.USA i Izraela.!
No ale oni są /Konfederacja/ przecież podstawionym ugrupowaniem proizraelskim i planktonem .i żeby ich uwierzytelnić, zawiązano ogólnoświatowe porozumienie pomiędzy Izraelem ,USA, banderowcami i grupą przygłupów w różnych miejscach. A to w gazecie niepolskiej ,na forach i ich trolli londyńsko amerykańskich, fundacje opluwające Polskę też dostają polskie money/Engelking Boni, konferencja w Paryżu itp/.
PS. Dalej są pomijani w wywiadach, programach publicystycznych itp.
To ich uwierzytelnia!

trojanka 16.09.2019 17:19:34

@Andrzej Tokarski 17:08:36

Bo tu chodzi tylko o gonienie królika ,a nie jego złapanie . Salut . https://wrealu24.pl/pis-po-jedno-zlo-czyli-podwyzszyli-31-podatkow-i-oplat/

Repsol 16.09.2019 17:51:56

@trojanka 17:19:34

cały świat robi co może, żeby uwierzytelnić Konfederację – bo jak nie, to świat upadnie…. – jakie to proste, eureka!

Andrzej Tokarski 16.09.2019 18:03:46

@Repsol 17:51:56

jedni gonią, inni w tym czasie łapią

Andrzej Tokarski 16.09.2019 18:04:52

@Andrzej Tokarski 18:04:52

Amigo , łapią i złapać nie mogą . Salute :))))) https://www.youtube.com/watch?v=K0PeZmGtxuw

Repsol 16.09.2019 18:10:13

Moja intuicja mi podpowiada, że pomysł
rabowania Polaków na ciąg cyferek – 447 – wyszedł od polskojęzycznych na co dzień zażerających się polskim chlebem – a grandziarze zza wielkiej wody to chętnie kupili.
Wniosek?
To całkowicie zmienia spojrzenie na ten problem.

demonkracja 16.09.2019 18:23:37

@trojanka 17:19:34

Konfederacja nie tylko w wywiadach jest pomijana: polszmat prezentując komitety wyborcze pominął komitet nr 4: https://wprawo.pl/2019/09/14/polsat-zmienia-matematyke-zeby-nie-wymienic-konfederacji-po-losowaniu-numerow-list-wyborczych-wideo/

wercia 16.09.2019 19:06:39

@wercia 19:06:39

w tej chwili Jacek Wilk występuje w Polsat News

Andrzej Tokarski 16.09.2019 20:35:25

@Idzie jeszcze lepsza zmiana…

Emeryci, renciści i matki 500+ będą spłacać te urojone roszczenia. Niejeden emeryt zacznie spać pod mostem i szukać jedzenia w śmietnikach. Niejedna matka będzie się martwić, że jej syn zapieprza 12 godzin na dobę za marną kasę…

Mieli c.a. 30 lat żeby zmądrzeć. Jak się nie dba o kraj w którym przychodzi spędzać starość czy wychować dziatki to … niech ponoszą konsekwencje.


P.S. Gdzie można znaleźć skan traktatu terezińskiego?

kowalskijan584 16.09.2019 21:28:09

@Andrzej Tokarski 20:35:25

A ludzie oglądają film po dzienniku tv, tzn. większość potencjalnych wyborców. Jest takie pojęcie jak największa oglądalność, poza tym Konfederacja złożyła protest do polsatu w sprawie pominięcia komitetu 4.

wercia 16.09.2019 22:45:39

@kowalskijan584 21:28:09

„Gdzie można znaleźć skan traktatu terezińskiego?”
Był w internecie w pdf-ie. Nie podpisany. To byłoby zgodne z tym. co mówi dr Kękuś. Nikt nie podpisywał. Z tego wniosek, że z Żydami nie warto rozmawiać, bo co powiedzą czy przedstawią na papierze, uznają za wiążące.

wercia 16.09.2019 22:50:13

POLONIA AMERYKAŃSKA zareagowała.

A Wy, „wielcy Polacy” z Bożej łaski lub bez niej, co zrobiliście w tej sprawie?

https://politykapolska.eu/2019/08/29/odpowiedz-amerykanskich-organizacji-polonijnych-na-list-88-senatorow-usa/

Zdzich 18.09.2019 05:19:16

Opublikowano zqa: http://c-z06.neon24.pl/post/150702,szokujace-informacje-ws-zydowskich-roszczen-majatkowych

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu do opisanej jednoznacznie antypolskiej roli PiS wobec bezprawnych odszkodowań żydom na mocy niekonstytucyjnej ustawy 447 Kongresu USA, przedstawiamy na linkach bardzo dużo dowodów potwierdzających tą role w wielu innych obszarach:

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Ha ha, no to już wszystko jasne, wiemy ile chce koalicja USa i Izrael za odpuszczenie Jedwabnego Szlaku, rachunek dla Polaków…oczywiście bez gwarancji, bo jaką gwarancję może dać oszust?;-)

  Ale typowo Żydowskie zagranie, do ostatniej chwili będą to robić, oni doskonale wiedzą co się wydarzy a mimo to wciąż ta sama gra. Na podsumowanie obecnej sytuacji zacytuję żydowski żart, ale potraktujcie go poważnie.

  Spotyka się 2 Żydów. Jeden mówi do drugiego.
  Rebbe ale majny zegarek! Skąd go masz?
  ..A kupiłem na rynku, 3 dni się targowałem. – ale Ty też masz fajny! Skąd masz?
  A Rebbe, ojciec mi sprzedał jak umierał.

Wypowiedz się