KOLONIALIZM = INTERNACJONALIZM = GLOBALIZM = NOWY PORZĄDEK ŚWIATA ? -decydująca faza końcowej rozgrywki ?

Historia powszechnie znana i polityka powszechnie uprawiana, opierająca się na tej historii, są nieprawdziwe co do faktycznych przyczyn, przebiegu i skutków: wojen, rewolucji, kryzysów gospodarczych, dobrobytu lub ubóstwa  narodów i państw.

Poniższy tekst dokumentuje i udziela odpowiedzi na szereg pytań, a m.in.:

 • Kto wyreżyserował i po co I i II Wojnę światową ?
 • Kto wyreżyserował i po co rewolucje chazarożydowską w Rosji ?
 • Kto realizuje kolejne fazy tego samego dążenia do władzy nad całym światem w postaci: kolonializmu, internacjonalizmu, globalizmu i Nowego Porządku Świata ?
 • Dlaczego kraje słowiańskie z Rosją na czele stoją temu panowaniu nad światem na przeszkodzie, co dzieje się od wieków ? Kraje kolonialne Zachodu skolonizowały cały świat, ale nie udało się to w pełni ze Słowianami, a jednie częściowo.

Na czym polegały i polegają kolejne wymienione etapy dążeń do władzy nad światem i jakie były tych etapów główne przesłania:

 • kolonializmu – „ cywilizacja barbarzyńskich plemion i narodów oraz nawracanie pogan na wiarę drogą podbojów”,
 • internacjonalizmu – „proletariusze wszystkich krajów łączcie się drogą rewolucji”,
 • globalizacji – „bogacze wszystkich krajów łączcie się – drogą siły i presji pieniądza oraz monopolu informacyjnego”,
 • Nowego Porządku Świata –  „ jeden jawny Światowy Rząd,  jeden pieniądz i jeden bank centralny, jedna armia (na bazie NATO), jedna religia (transhumanizm); zanik państw narodowych i… zmniejszenie ludności świata do 0,5-1,0 miliarda. Więcej na ten temat na filmie: https://youtu.be/UoYVVu0dMR8

Realizacja tych zamierzeń ma ciągłość historyczna nie kilkuset, lecz kilku tysięcy lat, dzięki kontynuacji pokoleniowej rodów błekitnokrwistych, w tym królewskich, bankierskich i tajnych organizacji, aż od starożytnego Sumeru. W ciągu ostatniego półtora tysiąca lat wiodącą role w realizacji tych planów odgrywało rzymskie papiestwo w Watykanie, nazywane też II Babilonem. Dowodzi tego m.in. ogromna wiedza, wycofana z powszechnego obiegu, zgromadzona w podziemnej bibliotece Watykańskiej, liczącej według różnych danych od 20 do 90 kilometrów długości. Niedostępność tej wiedzy dla ludzkości m.in. o cywilizacjach przedpotopowych, jak również „wysysanie” jak odkurzacz wiedzy wielu ludów na Ziemi, umożliwiało fałszowanie historii, w tym m.in. że historia Ziemi liczy tylko 6 tysięcy lat, a więc od Sumeru.

Na szczęście przygotowanych wcześniej planów związanych z I, II wojną światową i ekonomicznym podporządkowaniem pokojowym nie udało się zrealizować w pełni, a jedynie połowicznie. Także współcześnie te zaplanowane zamierzenia nie udają się zrealizować, chociaż mamy obecnie czas, kiedy podejmowane są kolejne próby wywołania III Wojny Światowej, aby wreszcie doprowadzić do spełnienia tych wielowiekowych dążeń panowania nad światem, nawet gdy odbędzie się to kosztem ludobójstwa większości ludzkości.

Szybko rosnąca świadomość ludzi o tym co się dzieje i o co chodzi w świecie, głównie dzięki internetowi, stanowi najważniejszą przeszkodę w realizacji tych totalitarnych zamiarów. Poniższy długi tekst wyjaśnia wiele nieznanych okoliczności związanych z wydarzeniami XX wieku i wcześniejszymi. Polecamy lekturę, zwłaszcza dla ludzi samodzielnie myślących.

Wiele wskazuje na to, że w czasach współczesnych odbywa się decydująca rozgrywka, pomiędzy genotypem pokoleń posiadających ciągłość władzy od Sumeru, gdzie dokonano gigantycznego eksperymentu genetycznego (pokolenia: rodów błękitnokrwistych, kapłańskich, bankierskich, tajnych stowarzyszeń i pewnej specyficznej rasy), a powszechnymi genotypami ras: czarnej, żółtej, a zwłaszcza białej. Władza tych rodów i sposób jej sprawowania  wnikliwie opisany w oparciu o bardzo bogatą informacje źródłową w poniższym długim artykule jest mocno zagrożona. Ich plany ludobójstwa tych 3 ras, bo rasa czerwona Indian została w zakresie szczątkowym, coraz bardziej się załamują. Kilka prób wywołania III wojny światowej – w konsekwencji  jądrowej – nie udały się. Wybory prezydenckie w USA są po raz pierwszy od co najmniej kilkudziesięciu lat sceną tej rozgrywki.

Benjamin Fulford dość dobrze poinformowany o tym, co się dzieje na 3 lub czwartym “dnie” kulis tej globalnej rozgrywki, w ostatnim wywiadzie z 17 października 2016 r. napisał tak: “ale jeśli porównać obecną sytuację z World War 2, to jest jak walka o Berlin, Niemcy i Okinawę, Japonia. Nie będą używane Tym razem bomby”. Więcej  na linku: http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/10/benjamin-fulford-17102016-cotygodniowe.html

Tytułem wstępu do poniższego materiału prezentujemy 2 materiały filmowe:

 • aktualne przemówienie kandydata na prezydenta USA Donalda Trampa, który w swoich wypowiedziach “idzie na całość” i w tym wystąpieniu krótko oraz bardzo wyraziście nakreśla istotę rządzącego USA i całym Zachodem establishmentu oraz do czego jest zdolny: Donald Trump: stawką los naszej cywilizacji: https://youtu.be/JCi7vf_LMFI
 • film Alexa Jonesa na portalu infowars do czego zmierza Hilary Clinton ( ale po angielsku). Ten portal i autor ma bardzo dużą oglądalność w amerykańskiej blogosferze: https://www.youtube.com/watch?v=VoI7KMJuQBw

Redakcja KIP

 

 

fed-washington1fed-federal-reserve-33-liberty

Rezerwa Federalna Nowego Jorku (bank centralny USA) na Wall Street i w Waszyngtonie jest centrum światowych nieszczęść.
To najpotężniejsza międzynarodowa, prywatna korporacja świata, która kontroluje rządy, światową ekonomię i bankowość centralną globu. Zapomnij o swoim rządzie – prawdziwi wrogowie znajdują się tutaj.

CIEMNA STRONA GLOBALIZACJI

Prościej jest zabić milion ludzi, niż ich kontrolować
– Zbigniew Brzeziński, amerykański geostrateg polityczny, globalista, były Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego USA

Gdyby ludzie znali funkcjonowanie systemu pieniężnego, rewolucja wybuchła by jeszcze przed świtem
– Henry Ford, Twórca Ford Motor Company.

Prawdziwi władcy z Waszyngtonu są niewidoczni i wykorzystują swoje uprawnienia zza kulis”
– Felix Frankfurter, Sędzia Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych


11 września 1991r. George Bush senior powiedział:

  To krótkie, z pozoru niewiele znaczące przemówienie, w którym G. H. W. Bush proklamował, jak go nazwał, “New Word Order” (“Nowy Porządek Świata“), w rzeczywistości jest o wiele ważniejsze, niż mogło by się wydawać i niewielu też ludziom termin Nowy Porządek Świata rządzący prawem ONZ, nie prawem dżungli samostanowienia narodów” cokolwiek mówi. Niemniej jednak jest to idea bardzo stara, sięgająca jeszcze XVIIIw. Gwarantami tego planu, którego realizowanie zapewniło współpracującym ze sobą bankom centralnym Anglii, Niemiec, Francji i USA (Bankowi Rezerw Federalnych, a jego najpotężniejszymi akcjonariuszami m. in są banki Rothschildów w Paryżu i Londynie, bank Warburga w Amsterdamie i Hamburgu, Manhattan Chase Bank należący do Rockefellerów oraz lobby syjonistyczne Goldman Sachs) pożyczanie pieniędzy na procent rządom owych krajówsą Rada Stosunków Zagranicznych, Komisja Trójstronna, Bilderberg, które – jak powiedział John Kennedy, “za pomocą ukrytych środków” wraz z bankową elitą ściśle współpracującą z politykami całego świata i rodzinami królewskimi, zapewniły sobie monopol na władzę światową. Najlepiej zostało to ujęte w książce pt. “The Irony of Democracy“: “Ameryką rządzą elity, nie masy. W epoce przemysłu, nauki i broni jądrowej warunki życia w demokracji, tak jak w społeczeństwie totalitarnym, zależą od garstki ludzi”. Na mocy ustawy o rezerwie federalnej w 1913r. prywatny system bankowy ma monopol na emisje pieniędzy i kontroli kredytu narodowego USA. Nie bez powodu Mayer Amshel Rothschild, bankowy gigant i pomysłodawca terminu Nowy Porządek Świata wiele lat przed tym jak rząd amerykański uchwalił ustawę o rezerwie federalnej (The Federal Reserve Act) powiedział:rotschild-mayer

“Daj mi kontrolę nad systemem kredytowym danego państwa, a nie będzie mnie obchodzić kto tworzy jego prawa”.

Więc najłatwiejszą formą dojścia do władzy jest kontrola kredytu narodowego dowolnego państwa. Bank centralny w Paryżu, podobnie jak w Londynie, trafił w ręce braci Rothschildów, dzięki panice na rynku kapitałowym, spowodowaną pogłoskami, że Rothschild znał wynik bitwy pod Waterloo, dzięki wysoce rozwiniętej siatce szpiegowskiej. Czym jest więc Nowy Porządek Świata? Ogólnie rzecz biorąc, jest to superpaństwo rządzone przez międzynarodowych bankierów,  międzynarodowych przemysłowców, działających razem w celu zniewolenia świata dla swojej własnej przyjemności – a jak było wspomniane, produkcja amerykańskiej waluty narodowej leży w rękach korporacji banków prywatnych. Dając im w ten sposób uprawnienia do regulowania waluty na mocy syndykatu FED, prywatnemu Bankowi Rezerw Federalnych uprawnienia określania wielkość emisji oraz moment wprowadzenia do obiegu i regulowania ilość pieniądza w obiegu, daje się jednocześnie prywatnym bankierom uprawnienia do realizowania swoich egoistycznych dążeń; Rothschildowie obecnie ze względu na posiadanie angielskiego banku centralnego rządzą w samym sercu Londynu, który jest centrum finansowym świata – dzielnicy finansowej zwanej “The City” czy “Square Mile”. Wszystkie brytyjskie banki mają tam swoje biura wraz z oddziałami a ok. pół tysiąca banków zagranicznych i 70 amerykańskich. Tam znajdują się takie znane “giganty” finansowe jak Bank Of England, giełda Stock Exchange, Lloyd’s Of London, umowy wysyłkowe Baltic Exchange/Swiss Re Building, centrum finansowe prasy Fleet Street oraz zajmujący się różnorakim przemysłem London Commodity Exchange. Korporacje te składają się na ciało nadzorujące City of London Corporation pociągane za sznurki przez Bank Anglii – mimo pozornej “konkurencji” i urozmaiconych rodzajów przemysłu nad wszystkim panują Rothschildowie, bo nikt inny nie tworzy waluty, która obsadziła a przez to i warunkuje wszystko dookoła, nawet rząd, tylko Bank brytyjski. Histoyk i analityk geopolityczny, Webster Tarpley, ujął to w ten sposób: “Ma być to globalne imperium anglo-amerykańskie zarządzane przez bankową elitę poszerzającą swoją strefę wpływów” – centrum tego imperium jest Londyn, 3 km kwadratowe dzielnicy trzymają w ryzach resztę świata. Zacznijmy od krótkiej “lekcji historii”.

  rotschild-dom-frankfurthouseofrothschildW 1773r. Mayer Amschel Rothschild, założyciel potęgi finansowej bankierskej dynastii Rothschildów – znany między innymi z finansowania wojen Napoleońskich, zorganizował w swojej posiadłości we Frankfurcie spotkanie rodzin oligarchów finansowych. Wykorzystał on Adama Weishaupta, profesora uniwersyteckiego i okultystę, do pozyskiwania nowych członków spisku z lóż masońskich, ponieważ mogli oni się obracać w wielu kręgach.

W 1776r. powstał więc Zakon Iluminatów założony w północnej Bawarii, który pełnił główną rolę w procesie budowy Nowego Porządku Świata. Sam twórca Zakonu Iluminatów i tzw. “wszystkowidzącego oka” z piramidą bawarskich iluminatów, widniejącego obecnie na banknocie jednodolarowym nazwał go szatańskim okiem kontrolującym społeczeństwo.

rotschild-oko

Podczas gdy Iluminaci poszerzali swoją strefę wpływów w Europie (które zdążyli pozyskać przed sprowkowaniem rewolucji francuskiej), Rothschild, dzięki koncepcji banku centralnego Anglii zadłużającego kolonie – a tym samym będącego jedną z przyczyn buntu terenów skolonizowanych przez Anglię – stworzonych przez europejską finansjerę nieustannie podnoszącą oprocentowanie kredytów, z których były zmuszone korzystać jeszcze podległe Imperium Brytyjskiemu kolonie (jak powiedział późniejszy właściciel Banku Anglii, Nathan, syn Amschel’a Rothschilda, “imperium kontroluje ten, kto kontroluje podaż brytyjskiego pieniądza” przez co, jak Nathan nazywał również Jerzego IV – “marionetka zasiadająca na tronie brytyjskim” musi być zależna od sytuacji ekonomicznej stworzonej przez bankierów, formalnie nie będąc prawdziwym władcą) przyczyniając się do ich większego zadłużenia i zubożenia, sprowokował rewolucję amerykańską.

Po rządach Jakobinów – i ich “powszechnym terrorze” – które z góry były skazane na porażkę, oraz po ścięciu Maksymiliana Robespierre, Napoleon, zanim podjął walkę z drugą koalicją obalił dyrektoriat i za pięć lat, w obecności papieża Piusa VII koronował się cesarzem Francuzów, po czym kontynuował walkę z koalicjami zawiązywanymi przeciwko Francji, gdzie bracia Rothschild finansowali obydwie strony konfliktu. Rothschildowie skutecznie wykorzystując czasy rewolucji francuskiej nie tylko współpracowali z Iluminatami, ale zrobili interes przynoszący duże dochody. A więc elity (jak nazwał ich Jim Tucker w swojej książce, “tajnym rządem“), od zawsze wykorzystywały sytuację do wzbogacenia się,  gotowe do zniszczenia tych, którzy nie sprzyjają ich interesom. Od powstania owego monolitycznego spisku, najważniejszą częścią planu wprowadzenia Nowego Porządku Świata, było stworzenie Banku Rezerw Federalnych.

W 1913 roku te same rodziny wykupiły system bankowy Stanów Zjednoczonych

Jak było przedtem powiedziane, na dłuższy czas przed powstaniem FED (Federal Reserve Bank), rodzina brytyjskich Rothschildów stwierdziła, że najlepszym sposobem na kontrolę gospodarki i polityki – a co za tym idzie, zarówno mass mediów, które warunkują zachowanie społeczeństwa oraz jak powinno interpretować serwowane informacje o wydarzeniach na świecie, podporządkowując tym samym opinię publiczną tak aby władza należała do tych, którzy, jak określił Brzeziński, główny doradca Rady Stosunków Zagranicznych i założyciel Komisji Trójstronnej, “nie tylko posiadają dane, ale kontrolują informację tak aby można było z niej wydedukować wszelkie dedukcje”, oraz Joseph Goebbels, faszystowski minister propagandy “dzięki absolutnemu prawu państwa nadzorować i kształtować opinię publiczną”, jak i szkolnictwo – jest kontrola kredytu narodowego. Najbardziej adekwatną jest wypowiedź Dyrektora Banku Centralnego Anglii sir. Josiah’a Stampa: “Jeśli chcecie pozostać niewolnikami bankierów i płacić koszty swojego niewolnictwa, pozwólcie im nadal kreować pieniądze i kontrolować kredyt narodowy”. Zwolennikami idei elementu finansowego stojącego ponad władzą państwową, byli Włodzimierz Lenin i Adolf Hitler, który sam należał do Zakonu Thule, bazującego na ideologicznym Iluminiźmie bawarskim, opierając się w swoich działaniach na regułach globalizmu rozplanowanych przez Weischaupta – jak powiedział Paul Warburg, jeden z założycieli Banku Rezerw Federalnych – “pozostaje tylko pytanie, czy rząd światowy zostanie wprowadzony na drodze podboju czy porozumienia“. Również Karol Marks działał z pobudek czysto oświeceniowych, sam Winston Churchill w pracy zatytułowanej “Syjonizm kontra Bolszewizm” napisał: Od dni Weishaupta [założyciel XVIII-wiecznej masońskiej sekty Iluminatów Bawarskich wspólnie z Rothschildami we Frankfurcie nad Menem finansowo powiązanymi z landgrafami Hesji-Kassel – wtrącenie] do czasów Karola Marksa, Trockiego (Rosja), Beli Kuhna (Węgry), Róży Luksemburg (Niemcy) i Emmy Goldman (USA), ogólnoświatowy spisek mający obalić cywilizacje i odbudować społeczeństwo na bazie zatrzymanego rozwoju, zawistnej wrogości i niemożliwej równości, stale rośnie. Odegrał on (…) znacząca rolę w tragedii rewolucji francuskiej. Był źródłem wywrotowego ruchu w wieku XIX; a teraz wreszcie banda niesamowitych osobowości podziemia wielkich miast Europy, Ameryki, chwyciła za włosy naród rosyjski i stała się bezwarunkowo panami tego ogromnego imperium. Można powiedzieć, że Bank Rezerw Federalnych jest częścią manifestu komunistycznego. Przed powstaniem Banku Centralnego Stanów Zjednoczonych jako pretekstu do uchronienia przez kryzysem, poprzez wywieranie wpływu przez europejskich potentatów finansowych ściśle współpracujących ze sobą, takich jak Rockefellerowie, Rothschildowie mający bliskie powiązania z europejskimi iluminatami, których siedziba mieściła się w posiadłości Rothschilda we Frankfurcie; Harrimanowie, Warburgowie i inni, dzięki wywołanej przez siebie panice (Louis McFadden, dyrektor Kongresowej Komisji Walutowej i Kredytowej USA twierdzi, że to prywatny kartel bankowy umyślnie wywołał wielką depresję ekonomiczną po oficjalnym powstaniu FED jak i wcześniejszą panikę bankową, która jako pretekst bankierów doprowadziła do jego założenia), zaczęto masowo wzywać do spłacania kredytów. Do roku 1910 kilkakrotnie wprowadzano i wycofywano system Rezerwy Federalnej, jako okazję do przywłaszczenia sobie rządu. Z pomocą Paula Warburga, przyczynili się oni do powstania najpotężniejszego banku centralnego, za pomocą sfałszowania ustawy podczas spotkania na wyspie Jeckyll, na którym byli obecni zarówno przedstawiciele Rockefellerów jak i Rothschildów. Frank Vanderlip, prezydent City Bank of New York i partner rodziny Rockefellerów, The Saturday Evening Post, 9.02.1935.: “Byłem tak zakonspirowany – naprawdę tak skryty – jak żaden inny konspirator. Wiedzieliśmy, że możemy zostać zdekonspirowani, w przeciwnym razie cały nasz wysiłek zostałby zmarnowany. Jeśli wyszłoby na jaw, że nasza konkretna grupa zebrała się razem i pisała ustawę bankową, ta ustawa nie miałaby szans na uchwalenie jej przez Kongres.”

bankster-i-cabal_chessŚcisła czołówka elit Banku Rezerw Federalnych, Komitet Otwartego Rynku, emituje banknoty w zamian za dołączanie do nich obligacji. W ten sposób system bankowy zdominowała lichwa żydowska: banki wchodzące w skład systemu Rezerwy Federalnej, które za pomocą tworzenia pieniędzy i wyzysku zobowiązują rząd do bycia dłużnikiem, nie dając tym samym żadnych praw do wpółwłasności, nie odpowiadają za to nawet przed kongresem, za to jedyne prawo jakie ich zobowiązuje do wykonywania swojej pracy to zakup farby drukarskiej, z której powstają późniejsze bezwartościowe pieniądze, nie mające pokrycia w złocie. Jest to wielki przekręt dający syjonistom możliwość tworzenia pieniędzy z powietrza, a następnie pożyczaniu ich rządowi (który przecież sam może drukować pieniądze z pokryciem) z dołączonym do nich procentem, a nawet mając możliwość do zrujnowania ekonomii Stanów Zjednoczonych, zaś w przypadu Banku Światowego – ekonomii innych krajów lub całego świata, manipulować dla własnych korzyści. Poprzez taką zależność Bank Rezerw Federalnych generuje gigantyczny dług, zupełnie niemożliwy do spłacenia przez rząd jak i obywateli. Gdyby rząd amerykański przestrzegał konstytucji, bankierzy ci najzwyczajniej w świecie poszli by do więzienia, lub, kto wie, ponieśli by nawet karę śmierci. Najbardziej zaś niewiarygodnym aspektem w tym wszystkim jest fakt, że wszystkie te banki w składzie Rezerwy Federalnej należą do osób prywatnych. Dlaczego więc administracja na to pozwala? Rewolucja amerykańska, która z założenia miała odłączyć kolonie od angielskiego banku centralnego należącego do braci Rothschildów, którzy dokonali wcześniej podobnego przekrętu w Anglii, była jedynie częścią planu cichej “okupacji” Stanów Zjednoczonych, stoją więc ponad władzą państwową i konstytucją tymczasem zabraniającą przenoszenia uprawnień instytucji państwowej na prywatną spółkę. Mało tego, nie mamy tutaj do czynienia ze “spółką”, ale dosłownie prywatnym imperium finansowym, które jak powiedział Woodrow Wilson po zatwierdzeniu Federal Reserve Act, “Kupiło sobie rząd“. W latach dwudziestych, za czasów wielkiej depresji ekonomicznej w USA, spowodowanej wstrzymaniem pożyczek przez Bank Rezerw Federalnych – którego znaczna ilość pieniędzy trafiła na fundusz Hitlera, dzięki czemu przejął władzę w III Rzeszy (zaś wcześniej pieniądze wędrowały do komunistycznej Rosji, jak napisała bolszewicka gazeta “Prawda” po rozpędzeniu Zgromadzenia Konstytucyjnego w 1918: “Najemnicy bankierów, niewolnicy amerykańskiego dolara, skrytobójcy – prawicowi eserowcy – domagają się w zgromadzeniu konstytucyjnym pełni władzy dla siebie i swoich panów“) – banki spoza systemu rezerwy federalnej upadły, co umożliwiło FED’owi jednocześnie wykupienie korporacji, jeszcze bardziej wzmacniając swoją pozycję. Tak też Iluminaci posiedli media, dało im to totalną kontrolę nad społeczeństwem.

Oznacza to, że, Bank Rezerw Federalnych (FED) posiada absolutną władzę dyktatorską w Stanach Zjednoczonych, a wraz z Bankiem Światowym, współpracującym z Międzynarodowym Funduszem Walutowym, prowadzącym tą samą działaność na skalę światową  – NAD CAŁYM ŚWIATEM! Mało tego, ponieważ kiedy kraj nie może spłacić pożyczki zaciągniątej na procent z Banku Światowego, ma on “dług wdzięczności” wobec jego interesów: do kraju wkraczają korporacje i “prawnie” zagarniają surowce naturalne należące do zadłużonego państwa, nierzadko kosztem warunków ekonomicznych obywateli, a w przypadku stawiania oporu: obalenia przywódcy, lub nawet…wojny, aby siłą przejąć złoża ropy naftowej np. w Iraku. Tak wygląda schemat sprawowania władzy przez amerykańskie instytucje finansowe, przy którym praktycznie żaden kraj nie odrzucił by oferty “sprzedania” swoich wpływów lub popierania działań elity finansowej. Dobrym przykładem jest sytuacja w jakiej znalazły się Ekwador oraz Panama w latach 70-80 XXw. Na obydwu prezydentach przeprowadzono zamachy, ponieważ pierwszy nie chciał oddać ziemi amerykańskim korporacjom, drugi odzyskał Kanał Panamski z rąk Stanów Zjednoczonych. Po obydwu incydentach do kraju wchodziły korporacje i budowały swoje fabryki, wydobywając surowce naturalne (były agent CIA John Perkins daje osobiste świadectwo temu, że w imieniu światowej elity finansowej i Banku Światowego korumpował Omara Torrijosa, który potem zginął w zaplanowanym zamachu, film na ten temat pt. “Spowiedź agenta” był emitowany na TVP Info). Jest to najohydniejsza forma wyzysku i szantażu, jakiej dopuszcza się zakulisowa władza, dzięki czemu ok. 13 rodzin kierujących bankami wchodzącymi w skład Systemu Rezerwy Federalnej może “kupować” dosłownie całe państwa oraz ich ekonomie. Stąd wzięło się między innymi pojęcie “republiki bananowej”.

fed-wilson_fedfed_banks

Prezydent Wilson podpisuje Federal Reserve Act centralizujący 12 prywatnych banków czyniąc je tym samym lokalnymi bankami Systemu Rezerwy Federalnej stojącymi na czele oddzielnych dystryktów USA – każdy z własnym, prywatnym oddziałem – którym przewodził złożony z 12 ludzi Federalny Komitet Doradczy (Komitet Otwartego Rynku), dając im uprawnienia do bezpośredniego władania walutą Stanów Zjednoczonych dla narodu. System Rezerwy Federalnej od tej pory kontrolowany jest przez udziały amerykańskich i międzynarodowych interesów bankowości korporacyjnej. Prezydent Woodrow Wilson pożałował swojej decyzji: “Jestem najbardziej nieszczęśliwym człowiekiem. Niechcący zrujnowałem swój kraj (…) Nasz wielki przemysłowy naród jest kontrolowany przez swój system kredytu. System, spoczywający w prywatnych rękach (…) Rozwój narodu i cała nasza działalność, jest w rękach kilku osób (…) Staliśmy się jednym z najgorzej rządzonych, jednym z najbardziej kompletnie kontrolowanych i zdominowanych rządów w cywilizowanym świecie. Nie rządem, dysponującym wolnością słowa, nie rządem z przekonania i głosów większości. Za to rządem opinii i przymusu kilku dominujących ludzi” (“The New Freedom“).

John Perkins z Amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) i Banku Światowego w “Democracy Now!”, 05. 06. 2007r. stwierdza: “Na świecie dzieje się dziś coś, co jest niezmiernie ważne (…) Tym, czego możemy być absolutnie pewni, jest to, że żyjemy w bardzo niebezpiecznym świecie (…) Otóż kraje G8 to najbogatsze państwa świata, które w zasadzie rządzą nim. Liderem są tu Stany Zjednoczone, a w rzeczywistości korporacje działające w ramach państw, którymi rządzą. Nie są to rządy w rzeczy samej, ponieważ służą one jedynie korporacjom. W naszym kraju wiemy, że następni dwaj kandydaci na prezydenta, zarówno republikanin jak i demokrata, muszą zebrać po około pół miliarda dolarów. Pieniędzy tych nie dam ani ja ani ty. Dadzą je głównie ludzie, którzy posiadają nasze wielkie korporacje (…) Tak więc w rzeczywistości G8 to grupa państw reprezentujących największe międzynarodowe korporacje świata i im służących. Tym, co obecnie widzimy w Europie, a co bardziej mocno występuje w Ameryce Łacińskiej i na Środkowym Wschodzie, jest potężny i głęboki nurt oporu przeciwko temu Imperium. Jest to tak subtelne Imperium, że ludzie nie zdają sobie sprawy z jego istnienia, bo nie powstało w wyniku zbrojnych podbojów. Zostało zbudowane przez ekonomistów od brudnej roboty. Większość Amerykanów nie ma pojęcia, że te niesamowite style życia, którym wszyscy ulegamy, biorą się stąd, że jesteśmy częścią bezwzględnego Imperium, które dosłownie zniewala ludzi na całym świecie i niewłaściwie ich wykorzystuje. Ale za to zaczynamy już to sobie uświadamiać i Europejczycy i Latynosi są pod tym względem w czołówce (…) Każdego dnia ok. 50 tys. ludzi umiera z głodu i uleczalnych chorób, na które nie mają lekarstw, ponieważ stanowią część systemu zmuszającego ich do wyczerpującej pracy, za którą otrzymują bardzo niską zapłatę, abyśmy mogli mieć tańsze produkty. Kongo jest bardzo wyrazistym przykładem tego systemu (…) Korporatokracja, czyli ludzie którym zależy na tym, aby nasze młode kobiety i mężczyźni jechali do Iraku i walczyli, zarabiają na tym ogromne pieniądze (…) To Imperium, które stworzyliśmy, ma rzeczywiście cesarza, i nie jest nim prezydent naszego kraju. Prezydent trwa krótko i to na dobrą sprawę nie ma znaczenia, czy w Białym Domu zasiada demokrata czy republikanin, ani to, kto rządzi kongresem – Imperium trwa, ponieważ jest w rzeczywistości rządzone przez ciało, które zwie się KORPORATOKRACJĄ. To grupa ludzi rządzących naszymi największymi korporacjami. Nie ma to nic wspólnego z teorią spiskową. Oni wcale nie muszą spiskować. Doskonale wiedzą, co najlepiej służy ich interesom. Tak naprawdę stanowią ekwiwalent cesarza, ponieważ nie służą interesom ludu, nie zostali wybrani w demokratycznych wyborach, ani nie są wybierani na określony czas. Nie odpowiadają przez nikim.”

Henry Ford, Twórca Ford Motor Company w New York Times Magazine, kwiecień 1915, mówi: “Dwie klasy korzystają z wojen – militarzyści i lichwiarze…Przyczyną miliatryzmu nie jest patriotyzm, to zwykła komercjalizacja. Orzekającymi gotowość do wojny w Ameryce są bankierzy Wall Street.”

Smedley Butler, Naczelny Dowódca Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych w czasie I Wojny Światowej, w “War Is A Racket”, (1935) pisze: “Wojna jest przekrętem. Zawsze tak było. Jest prawdopodobnie najstarszym, najbardziej opłacalnym, i z pewnością najbardziej szkodliwym. Ma tylko jeden zasięg międzynarodowy i jest tylko jedna, w której zyski są liczone w dolarach i ofiarach śmiertelnych. Tylko wąska grupa wtajemniczonych wie, o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi. Jest ona prowadzona na rzecz nielicznych, kosztem bardzo wielu. Kilku zrobiło z wojny ogromną fortunę. W Wojnie Światowej jedynie garstka obłowiła się na konflikcie. Przynajmniej 21 tysięcy nowych amerykańskich milionerów i miliarderów zostało stworzonych przez I Wojnę Światową. Tak ogromną zawdzięczają sobie fortunę z krwi i zeznań podatkowych. Ilu z tych milionerów nosiło karabin na plecach? Ilu z nich wie, co to znaczy przymierać głodem w zaszczurzonych okopach? Ilu z nich spędziło bezsenne, przerażające noce? Ilu z nich pchnięto bagnetem? Ilu z nich zostało rannych lub zabitych w walce? Spośród narodów wojennych, pozyskali nowe terytoria. Oni po prostu zgarnęli je dla siebie. Nowo nabyte terytorium natychmiast zostało wykorzystane przez kilku – tych samych, którzy wyciskali dolary z krwawej wojny. Jaki jest rachunek? Uszkodzone ciała, zdruzgotane umysły, złamane serca i rodziny, niestabilność gospodarcza i wsteczne opodatkowania przez długie pokolenia (…) W 1904 roku, kiedy Japonia walczyła z Rosją…bardzo hojni międzynarodowi bankierzy dostarczali finanse Japonii…Nasz handel z Chinami wynosi około 90,000,000 $ rocznie, a na Filipinach w ciągu 35 lat wydaliśmy około 600,000,000 $, podczas gdy pojedyncze inwestycje prywatnych bankierów, przemysłowców i spekulantów wynosiły nie mniej niż 200,000,000 $…Wojna, która kosztuje dziesiątki miliardów dolarów, pochłania setki tysięcy ludzi i wielu tysięcy fizycznie okaleczonych i psychicznie niezrównoważonych mężczyzn. Oczywiście, z tych wszystkich strat, tworzone są fortuny. Wkładane są w to miliony i miliardy dolarów przez producentów broni i okrętów, twórców Mussoliniego, bankierów, spekulantów, którym dzięki temu wiedzie się dobrze (…) I Wojna Światowa kosztowała Stany Zjednoczone około 52,000,000,000 $. Wyobraźcie to sobie. To daje 400 $ na głowę każdego amerykańskiego dziecka, mężczyzny i kobiety, a dług i tak jeszcze nie został spłacony. Płacimy je, nasze dzieci będą je płacić, i dzieci naszych dzieci nadal będą pokrywać koszty tej wojny (…) Jak zakończyć ten przekręt? 1. Trzeba przestać czerpać zyski z wojny; 2. Musimy umożliwić naszej młodzieży, która nosi broń, aby decydowała, czy powinna być wojna; 3. Musimy ograniczyć nasze siły zbrojne do celów obronnych. “

Jeffrey Sachs, jeden z najbardziej wpływowych ekonomistów świata, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ), Międzynarodowy Fundusz Walutowy (IMF), Bank Światowy, Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD), Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), podczas Occupy Wall Street (Zuccotti Park) [link][link]: “Lobby korporacyjne kontroluje nasz rząd, nawet prezydenta, który cały czas zasiada przy stole do kolacji z najbogatszymi, ale nie z 99%-ami. Jeśli co tydzień płacisz 35 800$ za jeden talerz, 99% będzie głodować. Co tydzień Prezydent bierze udział w takich kolacjach, co tydzień płaci 35 800$ za jeden talerz. Jak myślicie, z kim tam zasiada i kogo słucha? 1%-a. (…) Trzeba obalić Korporatokrację, a przywrócić demokrację”

Tax Justice Network, dane Banku Światowego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego (Reuters): “Bogaci ludzie i ich rodziny posiadają sumy sięgające 32 bilionów dolarów z ukrytych aktywów finansowych w zagranicznych rajach podatkowych.

Financial Times, 2008: “Angola jednego roku zarobiła ponad 30 miliardów $ z eksportu ropy, ale według Banku Światowego, 70% ludności żyje za mniej niż 2 $ dziennie, a 1/4 dzieci umiera przed piątym rokiem życia.”

Prezydent Stanów Zjednoczonych Abraham Lincoln, 21 listopada, 1864, korespondencja z pułkownikiem Williamem F. Elkinsem: “Uprawnieni do kreacji pieniądza żerują na narodzie w czasie pokoju i spiskują w czasach nieszczęścia. Są bardziej despotyczni od monarchii, bardziej bezczelni od autokracji, bardziej egoistyczni od biurokracji. Widzę zbliżający się w przyszłości kryzys, który wzburza moje nerwy i powoduje drżenie na myśl o bezpieczeństwie mojego kraju…Korporacje zasiadły na tronie i nastąpi era korupcji na wysokich szczeblach, a moc krajowego pieniądza dołoży wszelkich starań by przedłużyć swoje panowanie, żerując na ludzkich uprzedzeniach do momentu gdy bogactwo będzie zgromadzone w kilku tylko rękach, a Republika zostanie zniszczona.”

Kanclerz niemiecki Otto von Bismarck (1863, w konwersacji z Conradem von Bauditz Siem, “recollections of Conrad von Bauditz Siem“): “Podział Stanów Zjednoczonych na federacje północną i południową postanowiono na długo przed wojną secesyjną. Bankierzy obawiali się, że Stany Zjednoczone będą przeciwne ich dominacji nad światem, gdzie Rothschildowie mieli decydujący głos.”; “Międzynarodowi bankierzy z ich krętymi sztuczkami całkowicie kontrolują bogactwo Ameryki i używają go do systematycznego korumpowania współczesnej cywilizacji. Nie zawahają się pogrążyć całego świata w wojnach i chaosie w celu odziedziczenia go dla siebie.”

Carski Generał Księcia Mikołaja II Romanowa i znajomy prezydenta Stanów Zjednoczonych Theodore’a Roosevelta, Arthur Cherep-Spiridovich w “The Secret World Government or The Hidden Hand“, napisał: “Pierwsza Wojna Światowa przyniosła Rothschildom więcej niż 100,000,000,000 $.

John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6 w “Beyond The Conspiracy, Unmasking Invisible World Government” pisze: “Wojny przynoszą ogromne zyski bankierom. Rothschildowie zarobili 4,000,000,000 $ na wojnie secesyjnej”.

Kevin Cahill z Królewskiej Akademii Wojskowej, Królewskiego Stowarzyszenia Historycznego Wielkiej Brytanii i oficer Elżbiety II w “Who Owns the World: The Hidden Facts Behind Landownership” napisał: “Królowa Elżbieta II, głowa Zjednoczonego Królestwa, jest prawnym właścicielem około 6600 000 000 hektarów, 1/6 powierzchni Ziemi. Jest jedyną osobą na świecie, która jest właścicielem całych krajów. Wartość jej mienia wynosi około 28,000,000,000,000 $. To czyni ją najbogatszą osobą na Ziemi.”

Kevin Cahill, osobisty oficer angielskiej Królowej Elżbiety, członek Królewskiej Akademii Wojskowej i Królewskiego Stowarzyszenia Brytyjskiego w pracy zatytułowanej “Who runs the world” podaje ponadto, że: Królowa Anglii jest największą ziemską posiadaczką na świecie (6,600 million acres – czyli 1/6 jego powierzchni jako pokolonialna pozostałość), na drugim miejscu jest Rodzina Królewska Arabii Saudyjskiej (553 million acres), na trzecim Watykan (177 million acres), na czwartym Alawici, dynastia panująca w Maroku (175 million acres), na piątym Czakri, czyli dynastia panująca w Tajlandii (128 million acres)

Joan Veon ze Światowego Forum Ekonomicznego, Światowej Organizacji Handlu, Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości, Banku Światowego, Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Rozrachunków Międzynarodowych w “Who Runs The World And Controls The Value Of Assets“: “Brytyjska Rodzina Królewska rządzi światem, jednak nie robią tego samodzielnie. Istnieją trzy inne podmioty: banki centralne, dziedzictwo Cecila Rhodesa, oraz ogromne siły finansowe najpotężniejszej bankierskiej rodziny świata: Rothschildów.” 

Franklin Ridgeway Aydelotte z Grupy Stypendystów Rhodesa i Instytutu Badań Zaawansowanych (do którego należał Albert Einstein i wielu innych uczonych i noblistów) w “American Rhodes Scholarships“: “W 1888 Rhodes utworzył swoją “trójkę” pozostawiając wszystko w rękach Lorda (Waltera) Rothschilda z pisemnym prozumieniem utworzenia “Tajnego Stowarzyszenia”, który miał się poświęcić do zachowania i rozwoju Imperium Brytyjskiego. Centralna część tego stowarzyszenia powstała w 1891 r. za pieniądze Rhodesa. Organizacja była prowadzona dla Rothschilda przez Alfreda Milnera. Okrągły Stół pracował za kulisami na najwyższych szczeblach rządu brytyjskiego, wpływając na politykę zagraniczną (…)”. W “The Vision of The Cecil Rhodes“: “Alfred Milner (Brytyjski Komisarz Południowej Afryki) odziedziczył bogactwo Cecila Rhodes’a. Przejął przywództwo nad Tajnym Stowarzyszeniem, kontrolę nad Stypendium Rhodes’a i przyjął tysiące młodych ludzi do stowarzyszenia na Oxford University, aby wpoić im znaczenie rządu światowego.”

Kolonialny finansjer Cecil Rhodes w “Confession of Faith“: “Na dzień dzisiejszy jako członek Masońskiego obrządku widzę wpływy w posiadaniu jego bogactwa i władzy i patrząc przez ów ceremoniał, sądzę, że duży poczet ludzi może poświęcić się temu, co wydaje im się najbardziej śmiesznym i absurdalnym rytuałem niemającym końca (…) Dlaczego by nie stworzyć tajnego stowarzyszenia, które miałoby kontrolować świat (…) Dlaczego nie mielibyśmy się przyłączyć do tajnego stowarzyszenia o tylko jednym celu: pogłębianiu Imperium Brytyjskiego i zaprowadzenia całego niecywilizowanego świata pod panowanie Brytanii i utworzenia rasy anglosaskiej, ale jednego imperium (…) W każdym kolonialnym ustawodawstwie Stowarzyszenie powinno starać się o przygotowanie swoich członków, aby uchwalać, głosić i orędować ciaśniejszą Unię Anglii, by móc zniszczyć każdy przejaw nielojalności i każdy ruch zmierzający do zerwania naszego imperium.”

carroll-quigley-2carroll-quigleycarroll-quigley-clinton-8

Mentor prezydenta USA Billa Clintona Carroll Quigley, Doradca Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, współtwórca Amerykańskiej Agencji Kosmicznej NASA, profesor historii na Uniwersytecie Georgetown, członek Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), American Association for Advancement of Science, Amerykańskie Stowarzyszenie Antropologiczne, American Economic Association, Przemysłowa Szkoła Sił Zbrojnych (ICAF), Brookings Institution, U.S. Naval Weapons Laboratory, Foreign Service Institute of the State Department, Naval College (Norfolk, Virginia), Smithsonian Institution, w książce “Tragedy and Hope: A History Of The World In Our Time“, (1966), pisze o tym, jak znajdował się wewnątrz kilkusetletniej grupy korporacyjnych władców, która kontroluje całe “Puppet Show” zwane polityką (jest to też wyjaśnienie, dlaczego pewne rzeczy w tej kwestii zasadniczo się nie zmieniają), w kontekście której jako decydentów wymienia nazwiska Cecila Rhodes’a, Alfreda Milnera, Rockefellerów, Morganów i Rothschildów:

“Setki lat temu, bankierzy wyspecjalizowali się w zjednoczeniu z bogatszymi i zamożniejszymi w coraz większym stopniu w handlu zagranicznym i transakcjach walutowych. Odkąd stawali się oni bogatsi oraz bardziej kosmopolityczni, w coraz większym stopniu nabierając znaczenia politycznego w kwestiach takich jak stabilność i dewaluacja waluty, wojna i pokój, dynastyczne małżeństwa i ogólnoświatowe monopole handlowe, stali się oni finansjerą i finansowymi doradcami rządowymi. Ponadto, ponieważ ich relacje z rządami obracały się zawsze w kategoriach pieniężnych, oraz ponieważ zawsze byli skupieni na punkcie stabilności wymiany pieniężnej pomiędzy państwami, użyli swojej władzy i wpływów do dwóch rzeczy: po pierwsze, wykorzystania pieniędzy i długów w formie ściśle ustalonych zapasów złota, po drugie, odebrania wszystkich kwestii pieniężnych spod kontroli regulacji rządowych i władzy politycznej na tej podstawie, że będą one lepiej zarządzane przez prywatne interesy bankowe (…) System ten miał swoje centrum w Londynie z czterech głównych powodów. Pierwszym była wielka oszczędność Anglii, spoczywająca we wczesnych jej sukcesach komercyjnego i przemysłowego kapitalizmu. Drugim była oligarchiczna struktura społeczna Anglii odzwierciedlona zwłaszcza w skoncentrowanej własności ziemskiej i ograniczonym dostępie do możliwości edukacyjnych, która dostarczała bardzo niesprawiedliwego podziału dochodów pod kontrolą małej klasy wyższej. Trzecim był fakt, że klasa wyższa składała się z arystokracji, a tym samym, opierając się na tradycji, była całkowicie zdolna do pozyskiwania dochodów za sprawą umiejętności niższych warstw społecznych, nawet spoza kraju…Czwartym była umiejętność manipulacji finansowych, zwłaszcza na arenie międzynarodowej, którą mała grupa bankierów handlowych Londynu nabyła w okresie kapitalizmu handlowego i przemysłowego i która była gotowa do użycia, gdy potrzeba innowacji kapitalizmu finansowego stała się pilna…Bankierzy handlowi Londynu mieli w swoich rękach giełdę, bank centralny i rynek pieniężny…W czasie, gdy przyłączyli do ich sieci finansowej centra bankowe, banki komercyjne i oszczędnościowe, a także firmy ubezpieczeniowe, w celu utworzenia wszystkich z nich jednego systemu finansowego na skalę międzynarodową, który manipulował ilością i przepływem pieniężnym, byli zdolni do wywierania wpływów, sprawując kontrolę, jeśli nie nad rządami, to nad gałęziami przemysłu. Ludzie, którzy to robili, patrząc wstecz do okresu monarchii dynastycznej w którym mieli swoje własne korzenie, dążyli do ustanowienia dynastii międzynarodowych bankierów i byli w tym co najmniej tak skuteczni co dynastyczni władcy polityczni (…) Nazwiska niektórych z tych rodów bankierów są znane i powinny być znane jeszcze bardziej. Są nimi Baring, Lazard, Erlanger, Warburg, Schroder, Seligman, Speyers, Mirabaud, Mallet, Fould, a przede wszystkim Rothschild i Morgan (…) Moce kapitalizmu finansowego miały inny daleko idący cel, nic innego jak stworzenie światowego systemu kontroli finansowej w prywatnych rękach, zdolnego zdominować system polityczny każdego kraju i gospodarki światowej. System ten miał być kontrolowany w feudalistyczny sposób, spośród światowych banków centralnych działających wspólnie, poprzez tajne porozumienia, na tajnych spotkaniach i konferencjach. Wierzchołkiem tego systemu jest Bank Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei, Szwajcarii, prywatny bank posiadany i kierowany przez światowe banki centralne, które są prywatnymi korporacjami. Rozwój kapitalizmu finansowego umożliwia centralizację światowej kontroli gospodarczej i korzystanie z tej władzy dla bezpośredniej korzyści finansistów i pośrednich szkód wszelkich grup gospodarczych (…) Dowódcą naczelnym światowego systemu bankowego jest Gubernator Banku Anglii, który został zbudowany przez prywatnych bankierów do sytuacji, w której on ma być uważany za wyrocznię we wszystkich sprawach rządowych…I ci, którzy kontrolują kredyt narodowy, kierują politykę rządów i trzymają w swoich rękach losy ludzkości (…) Bank Rozrachunków Międzynarodowych został powołany w celu wzmocnienia Londynu jako światowego centrum finansowego, dzięki któremu trzy główne centra finansowe w Londynie, Nowym Jorku i Paryżu mogłyby nadal działać jako całość (…) W 1919 założyli Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), którego dyrektorami finansowymi byli Sir Abe Bailey i rodzina Astor, właściciele The Times. W Ameryce powstał odpowiednik pod dyrektorstwem Brytyjskim, znany jako Rada Stosunków Zagranicznych (…) Znam operacje tej sieci, ponieważ studiowałem ją przez 20 lat i na początku lat 60 dostałem pozwolenie na przestudiowanie tajnych nagrań i zapisów. Uważam, że jej historyczna rola jest na tyle ważna, aby była ona znana…istnienie tej anglo-amerykańskiej osi Wall Street jest dość oczywiste…Wbrew publikowanym oświadczeniom, prawdziwym celem tych ludzi i organizacji jest Nowy Imperialny Porządek i Jedno Światowe Imperium (…) argument, że obydwie strony reprezentują przeciwstawne ideały i zasady, jedna, być może, z lewicy, a druga z prawicy, to głupi pomysł dopuszczalny tylko dla myślicieli doktrynerskich i akademickich.

“Struktura kontroli finansowych utworzonych przez “Wielką Bankowość” i “Wielki Biznes” w latach 1880-1933 była w niezwykłej złożoności (…) z których jedna centrala znajdowała się w Nowym Jorku z Morganem na czele, a druga w Ohio, kierowana przez rodzinę Rockefellerów. Kiedy obydwie współpracowały, co generalnie miało miejsce, mogły mieć one wpływ na życie ekonomiczne kraju w tak dużym stopniu, że mogąc kontrolować jego życie polityczne, co najmniej na poziomie federalnym (…) Wpływ tych liderów biznesu był tak wielki, że grupy Morganów i Rockefellerów działając razem, a nawet Morgan działając sam, mógł rozbić system gospodarczy kraju (…) Zazwyczaj Morgan dzielił wpływ polityczny z innymi sektorami oligarchii biznesowej, zwłaszcza z interesami Rockefellerów (…) Grupa wewnętrzna stanowiła mniej niż kilkanańscie banków, które posiadały wysokie uprawnienia. Wśród nich było J.P. Morgan & Company; rodzina Rockefellerów; Kuhn, Loeb & Company; Dillon, Read and Company; Brown Brothers Harriman; i inne (…) Morgan pracował w ścisłej relacji w grupą banków i firm ubezpieczeniowych, w tym First National Bank of New York, Guaranty Trust Company, Bankers Trust, New York Trust Company i Metropolitan Life Insurance Company (…) Grupa Rockefellera, która była kapitalistycznym monopolem inwetsującym tylko we własne zyski, funkcjonowała jako jednostka kapitalizmu finansowego, w ścisłej współpracy z Morganem. Sprzymierzona z największym bankiem w kraju, Chase National, została zaangażowana jako potęga przemysłowa w wielu firmach kontrolowanych przez Standard Oil i Atlantic Refining Company, panując nad ponad połową przemysłu naftowego (…) Z powodu wielkiego wpływu tego sojuszu Wall Street, zasługuje on na nazwę Amerykańskiego Establiszmentu i może kontrolować rząd (…) Pieniądze dla szeroko rozgałęzionych działalności organizacji Okrągłego Stołu pochodziły od współpracowników i zwolenników Cecila Rhodes’a, głównie z samego Rhodes Trust…Beit Brothers, Sir Abe Bailey, oraz rodziny Astor. Od 1925 roku istotny wkład posiadały osoby zamożne i firmy związane z międzynarodowym bractwem bankowym, zwłaszcza Carnegie United Kingdom Trust i innych organizacji związanych z Morganami, rodzin Rockefeller i Whitney, Lazard Brothers i Morgan Grenfell Company.”

“Pod koniec wojny 1914, okazało się jasne, że organizacja tego systemu musiała zostać znacznie poszerzona. Zadanie powierzono Lionelowi Curtisowi, który jako organizację frontową dla Okrągłego Stołu zaplanował Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (…) Amerykańscy organizatorzy byli zdominowani przez ludzi Morgana…którzy byli zrekrutowani przez Alfreda Milnera. W rzeczywistości, oryginalne plany Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych i Rady Stosunków Zagranicznych zostały sporządzone w Paryżu (…) Do 1960 zarząd Chatham House był zdominowany przez wąską grupę Alfreda Milnera, podczas gdy opłaceni pracownicy byli w dużej mierze agentami Lionela Curtisa.”

“Przy wsparciu finansowym Lorda Rothschilda i Alfreda Beita, Cecil Rhodes był w stanie zmonopolizować przemysł wydobywczy diamentów w RPA, znany jako Konsolidacja Kopalń De Beers i zbudować wielkie przedsiębiorstwo diamentowe Consolidated Gold Fields. W latach 90 dziewiętnastego wieku Rhodes otrzymywał dochody w wysokości co najmniej miliona funtów rocznie, które spożytkował swobodnie na swoje tajemnicze cele. Te cele koncentrowały się na jego pragnieniu sfederalizowania anglojęzycznych narodów i doprowadzenia wszystkich nadających się do zamieszkania części świata pod ich kontrolę. W tym celu Rhodes przeznaczył część swojej wielkiej fortuny do założenia Stypendium Rhodes’a w Oxfordzie w celu rozpowszechnienia tradycji angielskiej klasy rządzącej w całym anglojęzycznym świecie zgodnie z tym, jak chciał tego Ruskin. Wśród najbardziej oddanych uczniów Ruskina w Oksfordzie była grupa bliskich przyjaciół takich jak Arnold Toynbee, Alfred Milner, Arthur Glazebrook, George Parkin, Philip Lyttelton Gell i Henry Birchenough. Byli oni tak poruszeni Ruskinem, że poświęcili resztę swojego życia do realizacji jego idei. Grupa podobnych ludzi z Cambridge (…) została natchniona przesłaniem Ruskina i poświęciła swoje życie, aby rozszerzyć Imperium Brytyjskie (…) Grupa ta została oficjalnie ustanowiona w dniu 5 lutego 1891 roku, kiedy Rhodes i Stead zorganizowali tajne stowarzyszenie, o którym Rhodes marzył przez szesnaście lat. W tym tajnym stowarzyszeniu Rhodes miał być liderem; Stead, Brett i Alfred Milner tworzyli “Komitet Wykonawczy”; Arthur Balfour, Harry Johnson, Lord Rothschild, Albert Grey i inni tworzyli “Krąg Wtajemniczonych”; podczas gdy istniał również krąg zewnętrzny znany jako “Związek Pomocników”, przemianowany później przez Alfreda Milnera na “Okrągły Stół”.”

brytyjskie-imperium-south-africa-companybrytyjskie-imperium-east-india-companybrytyjskie-imperium-cecil-rhodes

1)BrytyjskaMonarchia.2)Brytyjska Kompania Wschodnio-Afrykańska.3)Cecil Rhodes

Cecil Rhodes (3), główny kolonizator Afryki, od którego nazwiska pochodzi nazwa państwa Rodezja, jako członek Brytyjskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej (2) i Brytyjskiej Kompamnii Południowoafrykańskiej (1) Brytyjskiej Monarchii i założonych przez nią, w idei zaprowadzenia całego świata pod panowanie Imperium Brytyjskiego poprzez założenie masońskiego stowarzyszenia Okrągłego Stołu mającego kontrolować świat, działał na zlecenie Korony Brytyjskiej w roli kolonizatora: kontrolowanie ekonomii Stanów Zjednoczonych a przez to i G8 poprzez Korporatokrację za sprawą utworzenia Systemu Rezerwy Federalnej posiadanego przez prywatne interesy korporacyjne brytyjskich Rothschildów, których był agentem, jest następstwem idei kolonizowania świata przez brytyjskie kompanie handlowe. Stworzenie Korporatokracji, posiadającej kontrolę nad ekonomią USA, pochodzi od Okrągłego Stołu z ideą skolonizowania świata pod panowaniem Monarchii. Amerykańska bankowość centralna, tak samo jak przed odzyskaniem niepodległości (w wyniku amerykańskiej rewolucji) pozostająca pod kontrolą brytyjskiej finansjery przez co Ameryka posiadała status kolonii, jest i dzisiaj prywatną własnością tych samych popleczników brytyjskich kompanii handlowych – sojuszu Rothschildów, Rockefellerów, Morganów i stypendystów Rhodes’a – jako przedłużenie ich kolonialnej kontroli ekonomicznej. Organizacją Okrągłego Stołu, która sprawuje dzisiaj taką kontrolę, są prywatne organizacje polityczne: Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych i Rada Stosunków Zagranicznych w celu przedłużenia władzy korporacyjnej Londynu nad resztą świata (konkretnie City of London, dzielnicy finansowej uznawanej za najbogatszą na świecie jeśli chodzi o bankowość korporacyjną). Pierwszą radę dyrektorów Brytyjskiej Kompanii Południowoafrykańskiej Rothschildów, Korony i Rhodes’a tworzyli Horace Farquhar, Albert Grey, Alfred Beit, Książę brytyjski Alexander Duff, Cecil Rhodes, Książę James Hamilton, Lord Edric Gifford, Herbert Canning i George Cawston. Na znaku Kompanii Południowoafrykańskiej Rhodes’a (1) widnieje wizerunek Monachii. To wszystko potwierdził wyżej przytoczony Carrol Quigley oraz John Perkins, który jednak nie wyartykułował, co to jest “Korporatokracja” – Quigley to zrobił: bankierzy i korporacje międzynarodowe z organizacji Okrągłego Stołu Rhodes’a (pod kierownictwem Wall Street i City of London Rockefellerów, Rothschildów, Morganów), która stała się Radą Stosunków Zagranicznych (CFR) i Królewskim Instytutem Spraw Międzynarodowych (Chatham House), których członkami są dzisiaj przodujący liderzy korporacyjni, bankierzy i prominentne osobistości światowej polityki, również właściciele prywatnej anglo-amerykańskiej bankowości centralnej kontrolujący banki będące jej udziałowcami przy tym sprawujący kontrolę nad rządami, gdzie celem jest nic innego jak Światowe Imperium pod kontrolą anglo-amerykańskiej elity korporacyjnej. 

brytyjscy-imperialisci-1curtis-lionelbrytyjscy-imperialisci-milner-alfredbrytyjscy-imperialisci-ruskin-johnbrytyjscy-imperialisci-hill-thomas-greenbrytyjscy-imperialisci-4rothschild-walterbrytyjscy-imperialisci-morgan-john-pierpontbrytyjscy-imperialisci-rockefeller01
Imperialiści brytyjscy, którzy zorganizowali system Okrągłego Stołu: Lionel Curtis, Alfred Milner, John Ruskin, Thomas Hill Green, Alfred Rothschild, John Pierpont Morgan i John Rockefeller.

Były agent brytyjskiego wywiadu MI6 John Coleman (pierwszy, który odsłonił istnienie tajnej agencji wywiadu USA o nazwie Narodowe Biuro Rozpoznawania) w “Conspirator’s Hierarchy, Committee of 300” pisze: “Okrągły Stół został utworzony przez Cecila Rhodesa i ufundowany przez angielską rodzinę Rothschildów. Jego celem było wytrenowanie liderów biznesu lojalnych Koronie Brytyjskiej którzy zabezpieczali ogromny dobytek diamentowy i złota Brytyjskiej Korony. Wyraźnym celem Okrągłego Stołu było osłabić korzyści płynące dla Stanów Zjednoczonych z amerykańskiej wojny o niepodległość, a po raz kolejny doprowadzić Stany Zjednoczone pod kontrolę brytyjską. Organizacja tego przedsiębiorstwa była istotna i została zapewniona przez Lorda Alfreda Milnera, protegowanego rodziny Rothschildów w Londynie. Korzystając z zasad Masonerii szkockiej w wyborze członków Okrągłego Stołu, przeszedł intensywny trening na Uniwersytetach Cambridge i Oxford pod czujnym okiem Johna Ruskina, zdeklarowanego Komunisty i T. H. Greena, pracownika brytyjskiej MI6 (…) Członkowie Okrągłego Stołu rozeszli się po całym świecie, aby przejąć kontrolę nad polityką monetarną i przywództwem politycznym we wszystkich krajach (…) Wiodącą filozofią Okrągłego Stołu jest posiadanie swoich własnych członków na pozycjach w celu formułowania i prowadzenia polityki społecznej przez instytucje społeczne tak, aby według Ruskina, można było manipulować masami. Członkowie zinfiltrowali najwyższe szczeble systemu bankowego po przejściu treningu na Tavistock Institute (…) Niektórymi oddziałami Okrągłego Stołu są Grupa Bilderberg, Ditchley Foundation, Komisja Trójstronna, Atlantic Council i Aspen Institute of Humanistic Studies (…) Planem było rozszerzyć wpływy Międzynarodowego Funduszu Walutowego tak, aby wpływał na banki centralne wszystkich narodów, w tym USA, i poprowadzić je w ręce Rządu Światowego.”

John Stockwell, były agent CIA: “CIA i wielkie korporacje zgodnie z moim doświadczeniem, kroczą razem w porozumieniu. Później zdałem sobie sprawę, że mogą spierać się co do szczegółów strategii – małą wojnę tu, czy tam. Jednak energicznie zobowiązują się do wspierania swojego własnego systemu.”

Interesujący jest wywiad, który został udzielony przez Mela Gibsona w 1995 r. dla Playboya:
(D)ziennkiarz: Co sądzisz o Clintonie?
(M)el Gibson: Oportunistyczny pionek. Ktoś mu mówi, co ma robić.
D: – Kto?
M: – Ten kto naprawdę ma władzę, nigdy nie stoi w pierwszej linii. (…) Jeśli chcesz znać moje zdanie, Clinton został przeznaczony na prezydenta trzydzieści lat temu.

D: – Miał wtedy osiemnaście lat. Naprawdę w to wierzysz?
M: – Tak. Był stypendystą Rhodes’a, prawda? Tak samo jak Bob Hawke. A wiesz, co to jest stypendium Rhodesa? Cecil Rhodes ustanowił je w Rodezji dla młodych mężczyzn i kobiet, którzy chcą walczyć o nowy porządek świata. Miałeś o tym pojęcie? W kwestiach George’a Busha? CIA? W rzeczywistości to Marksizm, tylko po prostu nie obnosi się tym. Karol wiedział co robi, tylko posunął się za daleko w mówieniu o tym, czym to tak naprawdę jest. Lepiej zdobądź władzę nie przyznając się do tego. Zrób to potajemnie. Stypendyści Rhodes’a będą politykami na całym świecie.

Powołanie instytucji banku centralnego USA jako kontrolowanej przez europejskich bankierów prywatnej koropracji planowano na długo przed ustawą o Rezerwie Federalnej, na co wskazuje korespondencja pomiędzy Rothschildami z Europy a ich lobbystami w Ameryce już z 1863 roku:

Szanowni Panowie

Pan John Sherman napisał do nas z Ohio, USA, w sprawie możliwych zysków w National Banking zgodnie z ostatnim aktem uchwalonym przez wasz Kongres, kopię którego załączył w swoich listach. Oczywiście akt ten powstał w oparciu o plan sformułowany tutaj ubiegłego lata przez Stowarzyszenie Brytyjskich Bankierów, przez co Stowarzyszenie zarekomendowało naszym amerykańskim przyjaciołom, że jeśli stanie się on prawem, będzie to bardzo zyskowne dla bractwa bankowego na całym świecie.

Pan Sherman oświadcza, że nigdy wcześniej kapitaliści nie mieli takiej okazji gromadzenia pieniędzy, jak przedstawione jest w tym akcie, oraz że stary plan Banków Państwowych jest tak niepopularny, że nowy zostanie przyjęty najbardziej pozytywnie, pomimo faktu, że daje Bankom Narodowym prawie całkowitą kontrolę nad finansami państwa. ‘Kilku rozumiejących ten system,’ mówi, ‘będą albo tak zainteresowani zyskiem, albo tak uzależnieni od korzyści, że nie będzie żadnego wewnętrznego sprzeciwu, podczas gdy z drugiej strony, ten wspaniały organ składający się z ludzi niezdolnych umysłowo zrozumieć ogromnych korzyści jakie kapitał czerpie z tego systemu, poniesie jego ciężar bez żadnej skargi i być może nawet bez żadnych podejrzeń, że system ten sprzyja ich interesom.”

Prosimy o wyczerpująca odpowiedź w tej sprawie, jak również o deklarację waszej pomocy, jeśli zdecydujemy się na założenie Narodowego Banku w Nowym Jorku [Rezerwy Federalnej]. Jeśli poznaliście pana Shermana, będziemy zadowoleni z otrzymanej od was wiedzy o nim. Jeśli posłużymy się informacjami otrzymanymi od niego, oczywiście stosownie go wynagrodzimy.

Oczekujemy waszej odpowiedzi

z wyrazami szacunku

Bracia Rothschildowie.”

Szanowni Panowie

Otrzymaliśmy wasz list z dnia 25 czerwca, w którym piszecie o korespondencji od Johna Shermana z Ohio, odnoszącej się do korzyści i zysków z amerykańskiej inwestycji zgodnej z prawem o bankach narodowych.

Fakt, że pan Sherman dobrze się wyraża o takiej inwestycji lub podobnej, z pewnością ma znaczenie gdyż ten dżentelmen posiada w znacznej mierze cechy wyróżniające skutecznego nowoczesnego finansistę. Ma taki charakter, że jego własne uczucia nie mogą one być przyczyną stracenia z oczu wielkiej szansy. Jest młody, sprytny i ambitny. Ma oko na stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych i jest już członkiem Kongresu. Słusznie myśli, że może bardzo wiele zyskać zarówno politycznie jak i finansowo (ma też ambicje finansowe) poprzez przyjaźń z osobami i instytucjami posiadającymi duże zasoby finansowe, które czasami nie są zbyt drobiazgowi w swoich metodach, albo w sprawie uzyskiwania pomocy rządowej albo zabezpieczania się przed nieprzyjaznymi przepisami. W tym ufamy mu całkowicie. Jego połączone intelekt i ambicja czynią go dla nas niezwykle cennym. Rzeczywiście, przewidujemy, że jeśli go życie oszczędzi, okaże się najlepszym przyjacielem jakiego kiedykolwiek miał świat finansowy w Ameryce.

Jeśli chodzi o organizację Narodowego Banku tutaj i zysków z takiej inwestycji, prosimy o zapoznanie się z załączonym okólnikiem. Pytania od europejskich kapitalistów w tej sprawie były tak liczne, że dla ułatwienia byliśmy zmuszeni wydrukować nasze odpowiedzi na okólniku.

Gdybyście zdecydowali się na utworzenie banku w tym mieście, będziemy zadowoleni świadczyć wszelką pomoc. Łatwo możemy znaleźć przyjaciół wśród finansistów w celu sporządzenia odpowiedniego informatora i wypełnić urzędowe stanowiska nie zapewnione przez przedstawicieli przysłanych nam przez was.

Z największymi wyrazami szacunku

Ikleheimer, Morton i Vandergould.”

rotschild-baron-alfredTwórcą Systemu Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych, stojącej za największymi globalnymi korporacjami, ekonomią G8 i rządem, nie był rząd Stanów Zjednoczonych, tylko Baron Alfred Rothschild, którego syjonistyczna rodzina – założyciele państwa Izrael – nie przestała być właścicielem tego monopolu, będącego samą w sobie prywatną korporacją. Mocodawcą w rzeczywistości nie był rząd, tylko Stowarzyszenie Brytyjskich Bankierów z City of London. Za sznurki pociąga międzynarodowe lobby syjonistyczne. 

rotschild-john-shermanrotschild-carl-von-rothschildrotschild-baron-rothschild

 

 

 

 

 

 

Od lewej: John Sherman, Carl von Rothschild i Baron Rothschild.

rotschild-jewish-fedRabini żydowscy i bankierzy świętują podpisanie Federal Reserve Act

“To wampiry i wampiry nie żyją tylko na wampirach. Nie mogą żyć jedynie między sobą. Jeżeli nie wyłączycie Żydów ze Stanów Zjednoczonych, w ciągu mniej niż 200 lat zaroją się tu w takiej liczbie, że zdominują i pożrą tę ziemię i zmienią naszą formę rządów, za którą my Amerykanie przelaliśmy naszą krew, nasze życia z poświęceniem naszej wolności. Nasi potomkowie będą pracować w polu by ich wyżywić, podczas gdy oni będą umywać swoje ręce w domach rachunkowych. Jeżeli nie wykluczycie Żydów, wszystkie wasze dzieci będą was przeklinać w grobach.”
Benjamin Franklin na Kongresie Kontynentalnym (Filadelfia), Ojciec-założyciel Stanów Zjednoczonych.

Alan Greenspan, były Przewodniczący Rady Gubernatorów Systemu Rezerwy Federalnej stwierdził publicznie, że FED nie podlega ani kongresowi, ani administracji, żadnej instytucji rządowej, która prawnie może unieważnić decyzje podejmowane przez FED, oraz demokrata Robert Reich, Sekretarz Pracy w administracji prezydenta Billa Clintona: Podłym sekretem jest, że decyzje kongresu są nieistotne, ponieważ wewnętrzna polityka Stanów Zjednoczonych jest kierowana przez Rezerwę Federalną, zaś polityka zagraniczna przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy, dlatego prezydent nie będzie już potrzebował zgody rządu na wojnę, gdyż elementem tego mechanizmu jest prywatny kompleks militarno-przemysłowy, o którym ostrzegał prezydent Dwight Eisenhower w przemówieniu do narodu, decyzja o wybuchu wojny nie jest podejmowana przez rząd! Oznacza to, że FED jest PONAD PRAWEM i jak sam prezes FED podkreścił – to ONI podejmują decyzje. Mogą więc legalnie odbierać prawa obywatelskie, ponieważ utrzymując cały kraj, posiadają system karny, system sądownictwa, system bankowy, system edukacji, a nawet Departament Bezpieczeństwa Krajowego oraz Agencję Bezpieczeństwa Narodowego, które nie mogą istnieć bez pieniędzy drukowanych przez amerykańskie banki prywatne, mogą zatem decydować nawet o wybuchu wojen, których działania militarne również są finansowane i utrzymywane przez nich od czasów Kampanii Wrześniowej! Niemiecki dziennik Stiddeutsche Zeitung (w związku z wyborami prezydenckimi USA w 2000r.), napisał, że “nieważne, czy wybory wygra Al Gorge czy George W. Bush, bo to Alan Greenspan jest prezesem Banku Rezerw Federalnych.” 

Kontrola kredytu narodowego przez prywatnych bankierów jest więc niebezpieczną rzeczą, ponieważ, jak było powiedziane, wykorzystują te uprawnienia do kontrolowania sytuacji na tyle na ile oni chcą. Thomas Jefferson w 1802r. powiedział: “Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Jeśli Amerykanie kiedykolwiek pozwolą prywatnym bankom na kontrolę emisji ich waluty najpierw przez inflację, a potem deflację, banki i korporacje, które wyrosną wokół banków zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne na kontynencie, który podbili ich ojcowie. Władza emisji powinna być odebrana bankom i odzyskana przez ludzi, do których prawnie należy.” Faktem jest, że ten, kto tworzy pieniądze, może uzależnić od siebie rządy i cały świat poprzez zadłużanie. Jak to się sprawdza w życiu?

 1. Czy Władimir Putin stojący na czele największego mocarstwa na świecie jest tak samo bogaty co Carlos Slim Helu, którego majątek wycenia się na 108 miliardów $?
 2. Czy Angela Merkel stojąca na czele najpotężniejszego pod względem gospodarczym kraju Unii Europejskiej jest bogatsza niż Warren Buffet, którego majątek wycenia się na 126 miliardów $?
 3. Czy Barack Obama jest bogatszy niż Rothschildowie, którym nawet Bank Centralny Anglii drukuje pieniądze, którzy na dodatek trzęsą amerykańskim systemem bankowym?

Nie, ponieważ ani Barack Obama, ani żaden inny prezydent nie utrzymuje rządu, kongresu ani Białego Domu. Robi to Bank Rezerw Federalnych. Korporacja ta nie daje rządowi wyboru, ponieważ albo musi zaciągać  pożyczki jeszcze bardziej się zadłużając, albo…zostać bez środków pieniężnych. Jeżeli masz wątpliwości, czy Rezerwa Federalna jest prywatną spółką, czy też elementem rządu, wystarczy, że sprawdzisz jej udziałowców – są to prywatne banki.
Pełna dokumentacja kierownictwa Rezerwy Federalnej:
http://adabyron.net/FederalReserveDirectors.pdf

Ale to nie wszystko! Tylko w roku 1914 Rezerwa Federalna wydrukowała bilbiony dolarów. Szacunkowo bankierskie rodziny od tamtego czasu wzbogaciły się o około 200 000 000 000 000 $! (to tylko dane statystyczne, na samą wojnę w Afganistanie, USA wydała około
70 000 000 000 00 $). Dodajmy do tego wzrastające odsetki + podatek dochodowy i mamy niewyobrażalnie przytłaczającą ilość pieniędzy! Zaś ów kartel na działania wojenne na Froncie Zachodnim wydał ponad 200000000000$ !!! Przy takich sumach trudno sobie nawet wyobrazić, jak bogaci muszą być ci ludzie, pomijając fakt, jak powiedział M.A. Rothschild, że niczym stojąc ponad wszelkimi prawami państwowymi i międzynarodowymi, które ich w żaden sposób nie obejmują (gdyż jako kreatorzy konfliktów zbrojnych pozostali by pociągnięci do odpowiedzialności za wszystkie zbrodnie wojenne od czasu Rewolucji Francuskiej z racji posiadania bankowości centralnej zarówno USA i Wielkiej Brytanii, zaopatrującej zbrojenia z jednej strony poprzez prywatne banki/koncerny, z drugiej już samo kreowanie waluty narodowej, w środki materialne i maniakalne ilości gotówki w Korei, Wietnamie, Bolszewików w Rosji za pośrednictwem Equitable Trust Morganów/Rothschildów i Kuhn Loeb & CO Morganów oraz Jacoba Schiffa dzielącego swoje mienie z rodziną Rothschildów, w Indonezji zbrodniarza i dyktatora Generała Suharto, a jak się za chwilę przekonamy, również III Rzeszy, co jest tym bardziej obciążające) przez co i nad polityką państw co definiuje prawdziwą władzę – prowadzą taką działalność finansując wojny od 200 lat, bogacąc się, a to wszystko dzięki nieograniczonym prawom do kreowania pieniędzy. Rezerwa Federalna jest więc prawdziwą i – ze względu na swoją potęgę – nigdy dotąd nierozliczoną i nierozerwaną, władzą światową, której droga prowadzi do City of London, Rothschildów i Banku Anglii.

FED (z którego wyszedł Międzynarodowy Fundusz Walutowy – w jego powstanie i rozwój polityczny wkład włożyły komunistyczne służby szpiegowskie: Silvermaster, człowiek Carnegich i Rockefellerów oraz pierwszy sekretarz ONZ Alger Hiss, Dexter White, W. Ullman – i Bank Światowy utworzony przez Johna Rockefellera Jr.), jest tak potężną instytucją, że nawet prezydent Stanów Zjednoczonych nie ma prawa uczestniczyć w jego posiedzeniach ani ingerować w politykę monetarną, gdyż jest ona nieregulowana przez kongres, zaś Rezerwa Federalna poprzez swoich udziałowców, w drugą stronę jak najbardziej może wnosić swoją politykę do gabinetu prezydenta i obsadzać Departament, Pentagon i inne stanowiska państwowe swoimi ludźmi, a działo się tak już wielokrotnie, zaś Wall Street, którego głową jest Rezerwa Federalna, może finansować kandydata, jakiego mu się żywnie podoba, tym samym czyniąc przyszłą głowę państwa swoim udziałowcem politycznym, a politykę – własnymi, osobistymi interesami bankowymi w Białym Domu będącym na utrzymaniu waluty narodowej Rezerwy Federalnej (na utrzymaniu banków prywatnych.) Prezydent żyje na garnuszu korporacji, pracuje dla korporacji i żyje dzięki korporacjom, a gdyby zabrakło mu pieniędzy, prezydent, tak jak cały naród, umarłby z głodu, zaś jego rząd, aby pokryć odsetki dla Banku Centralnego z zaciągniętych przez siebie pieniędzy, musi nakładać coraz to wyższe podatki na wszystkich mieszkańców Stanów Zjednoczonych, zaś te potem, z racji tego, że FED jest prywatny, lądują w kieszeni ok. 13 rodzin do których należy światowa fabryka dolarów, Bank Centralny, i których przez to państwowe przepisy nie obowiązują – a zatem, ok. 13 ludzi, potężnych bankierów jako reprezentantów swoich rodów w ten sposób kontroluje Amerykę i prezydenta. Może się to wydać dość absurdalne i można wierzyć albo nie, ale tak wygląda centralna bankowość w USA gdyż faktem jest, że amerykański Bank Centralny jest prywatny, czy się to komuś podoba czy nie.

Jeżeli w USA istnieje prywatny Bank Centralny, z definicji Stany Zjednoczone są państwem komunistycznym, gdyż nawet Włodzimierz Lenin uważał, że prywatny Bank Centralny jest receptą na 90% komunizmu w państwie (gospodarka centralnie planowana), zaś Marks, że na socjalizm wystarczy sam ustrój demokratyczny (wszak Adolf Hitler, Mussolini zostali wybrani demokratycznie), z kolei Lew Trocki, carski Gen. Artur Spiridovich dla rodziny Romanow (“Secret World Government or The Hidden Hand“) oraz Winston Churchill (“Syjonizm kontra Bolszewizm“) – jasno, że prekursorami rewolucji w Rosji i założycielami Związku Radzieckiego był sam Zakon Iluminatów Bawarskich, założony w 1776r., przez A. Weishaupta w zmowie z Rothschildami w Paryżu, Wiedniu, Frankfurcie nad Menem i Londynie – i faktycznie finansowe źródła rewolucji bolszewickiej prowadzą na Wall Street i FED. Operowanie Bankiem Światowym, Bankiem Rozrachunków Międzynarodowych i Międzynarodowym Funduszem Walutowym przez nietykalną elitę bankową (z której pochodzenie biorą najbardziej totalitarne ustroje – nazizm i komunizm) na skalę globalną, jest najniebezpieczniejszym natarciem komunizmu zagrażającym całemu światu.

Mimo, że Bank Rezerw Federalnych w Nowym Jorku (najważniejszy spośród 13 banków Rezerwy Federalnej) należy tak naprawdę do Centralnego Banku Anglii (Rothschildów), ten zaś z kolei jest tylko filią bankowości ścisłego wierzchołka anglosaskiej elity, powstałego pod jurysdykcją założonego przez Rothschildów Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, a mianowicie dyplomatyczno-korporacyjno-finansowego “Towarzystwa Pielgrzymów” (tworzącego sieć kilkunastu rodzin bankierów i przemysłowców – włączając Harrimanów, Carnegie, fundatora Rewolucji Bolszewickiej Jacoba Schiffa, rodzinę Rothschildów, Loeb, Rockefellerów, Warburgów, Vanderbilt’ów, oraz masońskich ugrupowań – w tym amerykańską okultystyczną lożę polityczną Skull & Bones, setek fundacji, uniwersytetów, mediów oraz grup politycznych, biznesowych i przemysłu ciężkiego, wydobywczego i farmaceutycznego), którego główną, oficjalną patronką jest królowa Anglii. Zdecydowana większość zasiadająca w niemal każdym Zarządzie Rezerwy Federalnej w Nowym Jorku była członkami “Pielgrzymów” rodziny królewskiej, dotyczy to także menadżerów interesów korporacyjnych współposiadaczy Rezerwy Federalnej w Nowym Jorku, Domu Rockefellerów (Standard Oil, Chase Manhattan i fundacji oraz partnerów rodziny Rockefeller), menadżerów ze wszystkich banków rodziny Morgan, również współwłaścicieli FED. Grupa Pielgrzymów wyjątkowo przyczyniła się do rozrostu międzynarodowego faszyzmu i nienawiści rasowej. Posiadacz Rockefeller Center – pierwszego biura CIA zorganizowanego przez wywiad brytyjski MI5, John Rockefeller, lojalnie wspomógł finansowo utworzenie pisma Daily Mail należącego niegdyś do Brytyjskiej Unii Faszystów.

brytyjskie-imperium-towarzystwo-pielgrzymow-rodz-krol-ps-logobrytyjskie-imperium-tow-pielgrz-rodz-krolewskiej-hic-et-ubiquebrytyjskie-imperium-tow-pielgrz-rodz-krolewskiej-pilgrims-6

Towarzystwo Pielgrzymów brytyjskiej rodziny królewskiej. Po środku symbol stowarzyszenia: “Hic et Ubique” oznacza “Tutaj i wszędzie”, orzeł symbolizuje Stany Zjednoczone, Lew oznacza Wielką Brytanię, Misjonarz oznacza niesienie misji światu, w której Wielka Brytania i Stany Zjednoczone stoją obok siebie “Zawsze i wszędzie”.

brytyjskie-imperium-tajny-dok-pirgrims-usbrytyjskie-imperium-tajny-dok-06pilgirms-gbbrytyjskie-imperium-tajny-dok-pilgrims_022

Urywki dokumentów tajnego stowarzyszenia Pielgrzymów – korona brytyjska (“JKM Elżbieta II”) głową grubych ryb i mocy kapitalizmu finansowego skupionych wokół Towarzystwa. Jaki jest cel tych “mocy”? Doradca Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, współtwórca Amerykańskiej Agencji Kosmicznej NASA, Mentor Prezydenta USA Billa Clintona i członek amerykańskiej Rady Stosunków Zagranicznych, Carroll Quigley, w swojej książce “Tragedia i Nadzieja” wyjaśnia: “Setki lat temu, bankierzy wyspecjalizowali się w zjednoczeniu z bogatszymi i zamożniejszymi w coraz większym stopniu w handlu zagranicznym i transakcjach walutowych. Odkąd stawali się oni bogatsi oraz bardziej kosmopolityczni, w coraz większym stopniu nabierając znaczenia politycznego w kwestiach takich jak stabilność i dewaluacja waluty, wojna i pokój, dynastyczne małżeństwa i ogólnoświatowe monopole handlowe, stali się oni finansjerą i finansowymi doradcami rządowymi. Ponadto, ponieważ ich relacje z rządami obracały się zawsze w kategoriach pieniężnych, oraz ponieważ zawsze byli skupieni na punkcie stabilności wymiany pieniężnej pomiędzy państwami, użyli swojej władzy i wpływów do dwóch rzeczy: po pierwsze, wykorzystania pieniędzy i długów w formie ściśle ustalonych zapasów złota, po drugie, odebrania wszystkich kwestii pieniężnych spod kontroli regulacji rządowych i władzy politycznej na tej podstawie, że będą one lepiej zarządzane przez prywatne interesy bankowe (…) System ten miał swoje centrum w Londynie z czterech głównych powodów. Pierwszym była wielka oszczędność Anglii, spoczywająca we wczesnych jej sukcesach komercyjnego i przemysłowego kapitalizmu. Drugim była oligarchiczna struktura społeczna Anglii odzwierciedlona zwłaszcza w skoncentrowanej własności ziemskiej i ograniczonym dostępie do możliwości edukacyjnych, która dostarczała bardzo niesprawiedliwego podziału dochodów pod kontrolą małej klasy wyższej. Trzecim był fakt, że klasa wyższa składała się z arystokracji, a tym samym, opierając się na tradycji, była całkowicie zdolna do pozyskiwania dochodów za sprawą umiejętności niższych warstw społecznych, nawet spoza kraju…Czwartym była umiejętność manipulacji finansowych, zwłaszcza na arenie międzynarodowej, którą mała grupa bankierów handlowych Londynu nabyła w okresie kapitalizmu handlowego i przemysłowego i która była gotowa do użycia, gdy potrzeba innowacji kapitalizmu finansowego stała się pilna…Bankierzy handlowi Londynu mieli w swoich rękach giełdę, bank centralny i rynek pieniężny…W czasie, gdy przyłączyli do ich sieci finansowej centra bankowe, banki komercyjne i oszczędnościowe, a także firmy ubezpieczeniowe, w celu utworzenia wszystkich z nich jednego systemu finansowego na skalę międzynarodową, który manipulował ilością i przepływem pieniężnym, byli zdolni do wywierania wpływów, sprawując kontrolę, jeśli nie nad rządami, to nad gałęziami przemysłu. Ludzie, którzy to robili, patrząc wstecz do okresu monarchii dynastycznej w którym mieli swoje własne korzenie, dążyli do ustanowienia dynastii międzynarodowych bankierów i byli w tym co najmniej tak skuteczni co dynastyczni władcy polityczni (…) Nazwiska niektórych z tych rodów bankierów są znane i powinny być znane jeszcze bardziej. Są nimi Baring, Lazard, Erlanger, Warburg, Schroder, Seligman, Speyers, Mirabaud, Mallet, Fould, a przede wszystkim Rothschild i Morgan (…) Moce kapitalizmu finansowego miały inny daleko idący cel, nic innego jak stworzenie światowego systemu kontroli finansowej w prywatnych rękach, zdolnego zdominować system polityczny każdego kraju i gospodarki światowej. System ten miał być kontrolowany w feudalistyczny sposób, spośród światowych banków centralnych działających wspólnie, poprzez tajne porozumienia, na tajnych spotkaniach i konferencjach. Wierzchołkiem tego systemu jest Bank Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei, Szwajcarii, prywatny bank posiadany i kierowany przez światowe banki centralne, które są prywatnymi korporacjami. Rozwój kapitalizmu finansowego umożliwia centralizację światowej kontroli gospodarczej i korzystanie z tej władzy dla bezpośredniej korzyści finansistów i pośrednich szkód wszelkich grup gospodarczych (…) Dowódcą naczelnym światowego systemu bankowego jest Gubernator Banku Anglii, który został zbudowany przez prywatnych bankierów do sytuacji, w której on ma być uważany za wyrocznię we wszystkich sprawach rządowych…I ci, którzy kontrolują kredyt narodowy, kierują politykę rządów i trzymają w swoich rękach losy ludzkości (…) Bank Rozrachunków Międzynarodowych został powołany w celu wzmocnienia Londynu jako światowego centrum finansowego, dzięki któremu trzy główne centra finansowe w Londynie, Nowym Jorku i Paryżu mogłyby nadal działać jako całość (…) W 1919 założyli Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), którego dyrektorami finansowymi byli Sir Abe Bailey i rodzina Astor, właściciele The Times. W Ameryce powstał odpowiednik pod dyrektorstwem Brytyjskim, znany jako Rada Stosunków Zagranicznych (…) istnienie tej anglo-amerykańskiej osi Wall Street jest dość oczywiste…Wbrew publikowanym oświadczeniom, prawdziwym celem tych ludzi i organizacji jest Nowy Imperialny Porządek i Jedno Światowe Imperium (…) argument, że obydwie strony reprezentują przeciwstawne ideały i zasady, jedna, być może, z lewicy, a druga z prawicy, to głupi pomysł dopuszczalny tylko dla myślicieli doktrynerskich i akademickich.” Kim są “moce kapitalizmu finansowego” i “prywatni bankierzy“, którzy uczynili z Banku Anglii korporacyjnego hegemona i kontrolera świata, który “kontroluje politykę rządów” i “trzyma w swoich rękach losy ludzkości“? Quigley wymienia nazwiska rodzin bankierów najstarszej dzielnicy Londynu, Square Mile – City of London (Square Mile należy do anglosaskiej arystokracji, której głową od 1348 r. jest Dom brytyjskiej rodziny królewskiej) : Baring, Lazard, Erlanger, Warburg, Schroder, Seligman, Speyers, Mirabaud, Mallet, Fould, na których czele stoją: Rothschild i Morgan. Cel Domu Rothschildów, rodziny, która rządzi światem, krótko i rzeczowo omówiony przez C. Quigley’a pokrywa się z tym, co Rothschildowie zaplanowali tworząc do jego realizacji sektę Zakonu Iluminatów: RZĄD ŚWIATOWY.

czaszka-i-piszczele-yaleskullczaszka-i-piszczele-000-11s

Tajne stowarzyszenie okultystyczne Czaszka i Piszczele (ang. “Skull & Bones” – na fotografii po prawej widoczny m.in. George W. Bush: 6 od lewej, stojący obok zegara) działające na Uniwersytecie Yale i do którego aż do dnia dzisiejszego należą nie tylko prezydenci i wpływowe osobistości amerykańskiej polityki ale również i anglo-amerykańskie rody arystokratyczne honorowane przez Monarchię Brytyjską zajmujące wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych i stąd noszące nazwę “American Eastern Establishment” (“Wschodni Establishment“) lub “Eastern Liberal Establishment” (“Wschodni Liberalny Establishment“), zostało utworzone przez należącego do jednej z najbardziej cenionych rodzin szlacheckich w Imperium Brytyjskim w czasach panowania utworzonej przez Elżbietę I Brytyjskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej działającej w City of London znanej ze swojego monopolu narkotykowego w czasach tzw. “Wojen Opiumowych” w Chinach, Williama Huntingtona Russella po bliskiej znajomości z Adamem Weishauptem w Niemczech, wielkim mistrzem Zakonu Iluminatów, oraz przez spółkę rodziny Harrimanów wyniesionych do fortuny przez Rodzinę Rothschildów. LISTA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA O WPŁYWACH OKULTYZMU Z UDZIAŁEM ELITY AMERYKAŃSKIEGO ŚWIATA POLITYCZNEGO. Do Rodu Russellów – założycieli Czaszki i Piszczeli Iluminatów na Yale University skupiającej elitarne dynastie Imperium Brytyjskiego z nurtu Eastern Liberal Establishment przewodzonego przez Brytyjską Rodzinę Królewską (Order Podwiązki) – należeli m.in. Bertrand Russel: prawnuk Brytyjskiego Księcia Johna Russella i wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, współzałożyciel Zakonu Czaszki i Piszczeli (wraz z Prezydentem i Sędzią Sądu Najwyższego USA Williamem Howardem Taftem) William Huntington Russell, oraz Pastor Charles Taze Russel, założyciel Towarzystwa Strażnica i Świadków Jehowy. Amerykańskie media potwierdzają pewne odkrycie genealogiczne, z którego wynika, że wszyscy prezydenci Stanów Zjednoczonych oprócz jednego są kuzynami (!), którzy wywodzą się właśnie od angielskiego Króla! Imperium Anglo-Amerykańskim rządzi od zawsze ta sama klika Iluminatów! Więcej na temat odkrycia poniżej:  

12-Year-Old Discovers All U.S. Presidents Are Direct Descendants of King John Of England https://youtu.be/HGrbJ4_jcc8

Barack Obama related to Brad Pitt, 6 U.S. Presidents, Cheney https://youtu.be/HLaR6BgpJ7E

Bush Family Tree https://youtu.be/_ldZS9PL9KE

“Prawdziwi władcy są ukryci głęboko w tajnych stowarzyszeniach Masonerii i jej odgałęzieniach takich jak Czaszka i Piszczele, Zwoje i Klawisze, Towarzystwo Thule i Iluminaci.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6.

“Obecne rządy negocjują nie tylko z innymi rządami cesarzy, królów, ministrów, ale również z tajnymi stowarzyszeniami i ich agentami pozbawionymi skrupułów, którzy nawet w ostatniej chwili są zdolni pokrzyżować plany wszystkich rządów.”
– Benjamin Disraeli, Premier Wielkiej Brytanii, Aylesbury, 10 września 1876

“Rządy nie rządzą, a jedynie kontrolują machinę rządową, same będąc kontrolowane przez niewidzialną rękę.”
– Benjamin Disraeli, Premier Wielkiej Brytanii, “Coningsby”, Londyn 1847 r.

“Świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą kto to jest.”
– Benjamin Disraeli, Premier Wielkiej Brytanii, “Coningsby”, Londyn 1847 r.

“Istnieje władza, która rzadko jest wspominana w tej Izbie…Mam na myśli tajne stowarzyszenia…Nie ma sensu zaprzeczać, bo to jest niemożliwe do ukrycia, że znaczna część Europy – całe Włochy i Francja, wielka część Niemiec, nie mówiąc już o innych krajach – jest pokryta siecią tajnych stowarzyszeń na tyle, na ile powierzchnia Ziemi pokryta jest obecnie siecią linii kolejowych.”
– Benjamin Disraeli, Premier Wielkiej Brytanii,
na przemówieniu w Brytyjskiej Izbie Gmin, 14 lipca 1856 roku.

“13 najbardziej elitarnych rodzin w Stanach Zjednoczonych należy do Iluminatów, i mają bardzo dużo do powiedzenia jeśli chodzi o Amerykę.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Wake Up America”.

“W ostatnim roku studiów wstąpiłem do Czaszki i Piszczeli, tajnej organizacji, tak tajnej, że nic więcej powiedzieć nie mogę.”
– George W. Bush, “Charge to Keep“.

“Proszę nie myśleć, że handel narkotykami jest prowadzony na rogu ulicy, gdzie handlarze są kontrolowani przez mafie. Prawdziwi promotorzy tego przeklętego biznesu znajdują się w salach “elity” tego świata, “królewskich”, “szlacheckich” rodzin Europy i “najlepszych” rodzin Ameryki, Wielkiej Brytanii i Kanady. Transakcje sięgają do najwyższych szczebli władzy i nie zostały wyeliminowane (…) Ta transakcja miała swój początek w 1652 roku i obejmowała kilka innych krajów. Brytyjska arystokracja faktycznie prowadziła lukratywny interes zaś Lord Palmerston wdrożył go w Parlamencie (…) Ogrom bogactwa i władzy zadowalający brytyjską arystokrację – klasę rządzącą – sięga bezpośrednio do tego wstrętnego i brudnego biznesu (…) Walka o kontrolę Hongkongu mająca miejsce pomiędzy rządem Brytanii i Chin nie toczyła się o ziemię, ale o to, kto otrzyma więcej miliardów generowanych przez transakcje opium w Chinach, co stanowiło 64% ich obrotów dewizowych. Szlacheckie rodziny Brytanii zawsze posiadały największy udział (…) Kontrola handlu światowego pozostała w rękach brytyjskich, “szlacheckich” i wysoko cenionych starych rodzin, oligarchii, która zajmuje wysokie stanowiska.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Drug war against America”.

“Brytyjska Kompania Wschodnioindyjska zawdzięcza ogromną fortunę z handlu narkotykami (…) siłą militarną narzuciła politykę opium w Chinach, czyniąc naród chiński narodem osób uzależnionych i egzekwując politykę, która była znana rodzinie królewskiej, premierowi Gladstone’owi, oraz wszystkim Lordom i Damom angielskim, i zrobili na tym masywną, ogromną fortunę (…) roczne zyski handlu opium z Chinami wynosiły trzykrotność majątku Ford Motor Company i General Motors razem wziętych w 1970, i były one dzielone przez 300 osób. To był Komitet, który kierował Kompanią Wschodnioindyjską.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Wake Up America”.

“Nic się nie zmieniło w przemyśle narkotykowym. W dalszym ciągu jest kontrolowany przez rodziny klasy rządzącej Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. W dalszym ciągu jest bajecznie opłacalny.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, ”     Conspirators Hierarchy, Committee of 300″.

“Dieta, zastrzyki i nakazy będą wytwarzać od bardzo wczesnego wieku rodzaj charakteru i osobistych przekonań, które władze uznają za pożądane, tak aby każda krytyka władzy była psychologicznie niemożliwa (…) Stopniowo poprzez selektywną hodowlę, genetyczne różnice pomiędzy rządzącymi a rządzonymi wzrosną tak, aż staną się niemal różnymi gatunkami. Bunt plebsu stanie się na tyle niemożliwy, na ile niemożliwe jest zorganizowane powstanie owiec przeciwko praktyce jedzenia baraniny.”
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Wpływ nauki na społeczeństwo”, 1953.

“Kontrola urodzeń nie jest jedynym sposobem na wzrost populacji. Wojna okazała się nieskuteczna pod tym względem, ale wojna bakteriologiczna może być skuteczniejsza. Jeżeli Czarna Plaga może się rozprzestrzeniać po świecie raz na pokolenie, ocaleni mogą się rozmnażać bez przeludnienia świata. Nie byłoby w tym nic, co obraziłoby pobożne sumienia i ambicje nacjonalizmu. Stan rzeczy może okazać się nieco nieprzyjemny, ale co z tego? Prawdziwie szlachetni ludzie są obojętni na szczęście, zwłaszcza innych ludzi (…) Istnieją trzy sposoby aby zabezpieczyć społeczeństwo w odniesieniu do utrzymania stabilności populacji. Pierwszym jest kontrola urodzeń, drugim jest dzieciobójstwo lub bardzo destrukcyjne wojny, a trzecim jest utrzymanie ogólnej nędzy, z wyjątkiem potężnej mniejszości.”
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Wpływ nauki na społeczeństwo”, 1953.

“Jeśli młodzież jest zadowolona odrzucaniem swoich dotychczasowych towarzyszy, partii i władców, jeśli wynikną z tego wszelkie przykre solidarności, rządzący mogą niechętnie dojść do wniosku, że nie mają innego wyjścia jak tylko wtrącić ich do komór śmierci, zanim niezdyscyplinowani mieliby czas do rozpowszechnienia buntu. To będzie bolesny obowiązek rządzących, ale myślę, że nie uchyliliby się od jego wykonania.”
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “The Scientific Outlook”, 1931.

“Podobnie jak aztecki kult słońca żądał bolesnej śmierci tysięcy ludzi rocznie, tak i nowa religia naukowa będzie żądać całopalnych ofiar…Być może za pomocą zastrzyków, leków i chemikaliów populacja może być poświęcona niezależnie od tego, czy władcy naukowi zdecydują się na jej dobro.”
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “The Scientific Outlook”, 1931.

“Tematem, który będzie w największym znaczeniu politycznym jest Psychologia Mas…Obywatele nie będą mogli się dowiedzieć, jak ich przekonania zostały wygenerowane. Gdy technika została udoskonalona, każdy rząd, który jest odpowiedzialny za edukację z pokolenia na pokolenie będzie w stanie kontrolować swoich poddanych, bezpiecznie, bez potrzeby armii i policji. Jak na razie jest tylko jeden kraj, któremu udało się stworzyć ten polityczny raj (…) Społeczeństwa naukowe są jeszcze w powijakach…Należy spodziewać się, że postęp w fzjologii i psychologii da rządom znacznie większą kontrolę nad indywidualnymi mentalnościami niż mają teraz nawet rządy w krajach totalitarnych. Edukacja powinna dążyć do zniszczenia wolnej woli, tak, aby uczniowie po ukończeniu szkoły pozostali w stanie myślenia i działania przez resztę swojego życia odmiennym, niż by sami chcieli.”
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Wpływ nauki na społeczeństwo”, 1953.

“Zarówno najbardziej jak i częściowo cywilizowane kraje znane historii miały dużą klasę niewolników i chłopów całkowicie podległych właścicielom. Nie ma niczego w ludzkiej naturze, co by sprawiało, że utrzymanie takiego systemu jest niemożliwe. Cały rozwój nauki i techniki stał się łatwiejszy niż kiedyś w despotycznej władzy mniejszości. Kiedy rząd kontroluje dystrybucję żywności, jego moc jest absolutna, tak długo, jak długo może liczyć na policię i siły zbrojne. A ich lojalność może być trwała, dając im część przywilejów klasy rządzącej. I nie rozumiem, w jaki sposób każdy wewnętrzny bunt może kiedykolwiek przynieść wolność uciskanym w nowoczesnej dyktaturze naukowej.”
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Wpływ nauki na społeczeństwo”, 1953.

“Psychologia społeczna przyszłości będzie mieć pod kontrolą wiele klas szkolnych, na których będzie próbować różnych metod wytwarzania niezachwianych przekonań takich jak to, że śnieg jest czarny. Wkrótce będą widoczne tego skutki, po pierwsze, że wpływ domu rodzinnego jest zawadzający; po drugie, że niewiele można zrobić, chyba, że indoktrynacja zacznie się przed ukończeniem dziesiątego roku życia; po trzecie, dewizy te umieszczone w muzyce i wielokrotnie intonowane będą bardzo skuteczne; po czwarte, opinia, że śnieg jest biały będzie uznana za chorobliwą ekscentryczność. Spodziewam się, że przyszli naukowcy sprecyzują te maksymy oraz określą dokładnie koszty tego, aby dzieci wierzyły, że śnieg jest czarny i ile mniej by to kosztowało niż pogląd, że jest ciemno szary. “
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Wpływ nauki na społeczeństwo”, 1953.

“Edukacja w społeczeństwie naukowym może, moim zdaniem, być analogiczna do edukacji prowadzonej przez jezuitów. Jezuici prowadzili jeden rodzaj edukacji dla chłopców, którzy mieli stać się zwykłymi ludźmi z całego świata, a drugi dla tych, którzy mieli stać się członkami Zakonu. W podobny sposób, naukowi władcy zapewnią jeden rodzaj edukacji dla zwykłych kobiet i mężczyzn, a drugi dla tych, którzy mają stać się posiadaczami naukowej władzy. Zwykli mężczyźni i kobiety będą musieli być posłuszni, pracowici, punktualni, bezmyślni i zadowoleni. Z tych cech chyba zadowolenie będzie najważniejsze. W celu jego wytworzenia, wszystkie badania z psychoanalizy, behawioryzmu i biochemii zostaną wprowadzone do gry.”
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Wpływ nauki na społeczeństwo”, 1953.

“Potrzebujemy programu Psychochirurgicznego kontroli politycznej społeczeństwa. Celem jest fizyczna kontrola umysłu. Każdy, kto odbiega od danej normy ma być chirurgicznie okaleczony. Osoba może myśleć, że najważniejszym faktem jest jej własne istnienie ale to tylko jej osobisty punkt widzenia…Człowiek nie ma prawa do rozwijania swojego własnego umysłu…Elektronicznie musimy kontrolować mózg. Pewnego dnia armie i generałowie będą elektronicznie kontrolowani poprzez elektroniczoną stymulację mózgu.”
– Dr. Jose M.R. Delgado, Dyrektor Neuropsychiatrii na Yale University, Congressional Record, No. 26, Vol. 118, 24.02.1974.

“W skrajnych przypadkach mogą pojawiać się wątpliwości w kwestii wyższości jednej rasy od drugiej (…) Na dłuższą metę wydaje się być sprawiedliwe uważać czarnych za gorszych od białych, chociaż do pracy na tropikach są oni niezbędni, więc ich eksterminacja (nie biorąc pod uwagę kwestii człowieczeństwa) byłaby wysoce niepożądana.”
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Marriage and Morals”, 1929.

“Groźba użycia i wyprodukowania bomby atomowej zmusi państwa do porzucenia idei narodowej suwerenności i skłoni je do ustępstw na rzecz międzynarodowej ich kontroli.”
– Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Bulletin of the Atomic Scientist”.

russell-lord-john-russellrussell-wrussell1russell-bertrand-russellrussell-charles-taze-russell1Od

Lewej: Premier Lord John Russell, William Huntington Russell, Bertrand Russell i Pastor Charles Taze Russell. Elitarny Anglo-Amerykański ród arystokratyczny Russell był inicjatorem Zakonu Czaszki i Piszczeli.

czaszka-i-piszczele-iserbytczaszka-i-piszczele-cryptczaszka-i-piszczele-hegelczaszka-i-piszczele-9skull_logoczaszka-i-piszczele-island

       1)                                       2)                                 3)                         4)                              5)

1): Charlotte Iserbyt, Starszy Doradca Amerykańskiego Ministerstwa Edukacji w czasie prezydentury Ronalda Reagana, która miała dziadka i ojca w Zakonie Czaszki i Piszczeli, demaskuje, że celem amerykańskiego szkolnictwa jest sowietyzacja społeczeństwa na wzór marksistowski poprzez kontrolę nad system edukacji. Zakon Czaszki i Piszczeli ma swoje korzenie w nauczaniu niemieckiego filozofa Georga Hegla (3), którego miłośnikami byli Naziści – William Huntington Russell, założyciel Zakonu, był miłośnikiem “Metody Naukowej” Hegla oraz idei i filozofii Georga Wilhelma Friedricha Hegla, który był kierownikiem Katedry Filozofii na Uniwersytecie w Berlinie, od 1817 aż do swojej świerci w 1831 roku. Człokostwo Czaszki i Piszczeli obejmuje Rockefellerów – właścicieli Rezerwy Federalnej USA, tak samo jak Bush’ów i wiele elitarnych familii Stanów Zjednoczonych. W Stanach Zjednoczonych w latach 20, filozofia heglowska była wspierana przez Johna D. Rockefellera, który finansował osławione The Eugenics Record Office (ERO) z ideą masowej sterylizacji czarnych i innych “gorszych” jako środek kontroli społeczeństwa. Według oficjalnych dokumentów, Fundacje Rockefellera i Carnegiego wspierały również masowy program eugeniczny w Stanach Zjednoczonych, za którego śladem poszedł później Adolf Hitler. Bertrand Russell zaś był członkiem nurtu o nazwie Szkoła Frankfurcka, który łączył Heglizm, Marksizm i Freudyzm, a ponadto był kolebką Marksizmu Kulturowego. 2): Krypta Uniwersytetu Yale, która jest kwaterą główną Zakonu. 4): Logo Zakonu: Czaszka i skrzyżowane piszczele (symbol Nazistowskich SS). 5): Druga siedziba znajdująca się na należącej do Zakonu prywatnej wysepce na rzecze Św. Wawrzyńca (Deer Island). Zakon jest zdominowany przez stare anglo-amerykańskie rody arystokratyczne: Lord, Bundy, Phelps, Whitney, Perkins, Stimson, Taft, Wadsworth, Gilman, Payne (Standard Oil – Exxon Mobil), Davison (J.P. Morgan & Co. – udziałowiec Rezerwy Federalnej), Peabody (General Electric), Pillsbury (Floury Milling), Sloane (Retail), Weyerhaeuser (Lumber), Harriman (Railroads), Rockefeller (Standard Oil – Exxon Mobil, Chase Manhattan Bank – udziałowiec Rezerwy Federalnej). Te familie mają pod kontrolą największe amerykańskie korporacje: J.P. Morgan, Standard Oil i General Electric – które są jednocześnie właścicielami amerykańskich (a przez to i światowych) mediów, oraz Rezerwę Federalną USA. Wymienione wyżej korporacje były głęboko zaangażowane w wyniesienie Hitlera do władzy i w rozwój III Rzeszy.

“Studiowałem z wielkim zainteresowaniem ustawodawstwo wielu stanów amerykańskich dotyczące zapobiegania rozmnażania ludzi, których potomstwo będzie, według wszelkiego prawdopodobieństwa, bezużyteczne lub szkodliwe dla czystości rasy.”
Adolf Hitler.

Faszyzm dzisiaj maszeruje w Ameryce. Milionerzy maszerują do jego melodii. Wejdzie do tego kraju, chyba że zostanie utworzona obrona przez wszystkie liberalne i postępowe siły…Klika amerykańskich przemysłowców jest zdeterminowana żeby zaprowadzić faszystowskie państwo w celu wyparcia naszego demokratycznego rządu, oraz ściśle współpracują z faszystowskimi reżimami w Niemczech i we Włoszech. Prominentne kierownictwo jednej z największych amerykańskich korporacji finansowych poinformowało mnie bez ogródek, że jeśli progresywny trend administracji Prezydenta Roosevelta będzie kontynuowany, będą przygotowani do podjęcia działań mających na celu zaprowadzić faszyzm w Ameryce.”
– Amerykański Ambasador w Niemczech William Dodd, 1938.

Układ rodzin Eastern Liberal Establishment znany jest również pod nazwą W.A.S.P. – czyli “Biali Anglo-Sascy Protestanci”, zaś termin odnosi się do Amerykanów pochodzenia brytyjskiego, elity społecznej skupionych wokół wielu uniwersytetów, banków, firm ubezpieczeniowych i kancelarii prawnych, oraz grupy wpływowych finansów ze środowiska elit Nowego Jorku aktywnych w organizacjach rządowych i pozarządowych w Waszyngtonie. Londyńskie Towarzystwo Pielgrzymów otworzyło swoje oddziały również w Nowym Jorku jako oddzielne Stowarzyszenie “Pielgrzymi Stanów Zjednoczonych” za sprawą pochodzącego z rodu Russellów (Zakon Czaszki i Piszczeli) Lindsay’a, biskupa Nowego Jorku Henry’ego Codmana Pottera, J.P. Morgana (udzałowiec Rezerwy Federalnej USA), oraz byłego Prezydenta USA Grovera Clevelanda (dobry przyjaciel rodziny Morgan i zatrudniony przez nich). Z biegiem lat coraz więcej wpływowych osób dołączyło do Towrzystwa Pielgrzymów, w tym niemal wszyscy znani bankierzy, baronowie i ich współpracownicy. Rodziny Pielgrzymów pochodzące z nurtu Eastern Liberal Establishment: Astor, Aldrich, Baker, Carnegie, Dillon, Dodge, Drexel, Duke, DuPont, Gould, Harkness, Harriman, Lamont, Lodge, Loeb, Mellon, Meyer, Morgan, Peabody, Pyne, Reynolds, Rockefeller, Schiff, Stillman, Vanderbilt, Warburg, Watson, Whitney. W szeregach brytyjskich Pielgrzymów spotyka się również wielu baronów, Wicehrabiów, Earl’ów i Książąt. Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej byli patronami Towarzystwa Pielgrzymów od początku jego istnienia i regularnie uczestniczyli w spotkaniach, wraz z dobrze znanymi rodzinami bankowymi jak Baring, Hambro, Harcourt, Keswick, Rothschild, Kleinwort, Loeb i Warburg. Nurt Eastern Liberal Establishment Zakonu Czaszki i Piszczeli z Uniwersytetu Yale satnowi City of London i Wall Street – sieć największych międzynarodowych banków mających udziały w anglo-amerykańskiej centralnej bankowości, w tym – działając jako jeden międzynarodowy kartel bankowy – w Rezerwie Federalnej utworzonej przez Rothschildów, Rockefellerów i Morganów: American Securities Corporation, Banker’s Trust, Barclays Bank, Barings Bank, Bullock Fund, Chase Manhattan, Citibank, Federal Reserve Bank of New York, Fidelity International, First Boston Corporation, Goldman Sachs, Harriman National Bank, International Banking Corporation ,Irving Trust, Lehman Brothers, Mellon Bank, J. P. Morgan & Co., N.M. Rothschild & Sons, Oppenheimer & Co., Rockefeller Center, Inc., Rockefeller Family & Associates, Salomon Brothers i S.G. Warburg. To oni wykreowali Faszyzm, Nazizm i Stalinizm: Mussolini był sponsorowany przez Lega Industriale, Confederazione Generale dell’Industria, Associazione fra Industriali Metallurgici Mecannici ed Affini, Landowners Association, Societa Ansaldo, FIAT, Banca Commerciale of Milan i czołowych bankierów Wall Street (jednym z najbardziej znanych sponsorów Mussoliniego był T.W. Lamont, bankier Morganów i przewodniczący Pielgrzymów zaś Harry Brittain, długoletni sekretarz był honorowym prezesem “Przyjaciół Włoch”). Wśród przemysłowców i bankierów dostarczających kluczowego wsparcia finansowego Partii NSDAP byli Fritz Thyssen, Hjalmar Schacht, F. Frick i baron Kurt von Schroder. Sojusznikami Nazistów z Wall Street byli członek Zakonu Czaszki i Piszczeli Prescot Bush (ojciec Prezydenta USA George’a Busha Seniora i dziadek Prezydenta George’a W. Busha – wszyscy byli członkami Skull & Bones), Henry Ford, IBM i Rockefellerowie (Standard Oil – właściciel IG Farben), wraz z wiodącymi brytyjskimi bankami i spółkami – działając jako jeden międzynarodowy kartel bankowy – wchodzącymi w skład Rezerwy Federalnej. Rodzina DuPont wraz z innymi Pielgrzymami jak Alfred Sloan, który przyłączył General Motors do imperium chemicznego DuPont, wraz z Imperial Industries notorycznie osiągali ogromne zyski z Nazistowskich Niemiec. W czasie II Wojny Światowej Japonia w osi Berlin-Rzym-Tokio była pod całkowitą kontrolą finansową oligarchii cesarza Hirohito należącego do Kawalerów Orderu Podwiązki Brytyjskiej Rodziny Królewskiej. Głównymi spółkami oligarchii Hirohito były japońskie Mitsui, Mitsubishi, Sumitomo, Yasuda, i wszystkie posiadały kontrakty kartelowe ze Standard Oil/IG Farben Rockefellerów.

Materiał w oparciu o Księgę Rejestru Kongresu o tym, jak Prescot Bush, dziadek Prezydenta USA George’a W. Busha i ojcec Prezydenta George’a Busha seniora, wraz z Wall Street wyniósł do władzy Adolfa Hitlera, oraz wraz z Wall Street zatrudnił Dowódcę Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych Gen. Smedleya Butlera, jak ten ujawnił na przemówieniu w Kongresie, żeby stanął na czele 50-tysięcznej armii i przeprowadził zbrojny zamach stanu detronizujący nieposłusznego Prezydenta Roosevelta, oraz żeby po przejęciu władzy wprowadził Faszyzm w Ameryce:

Bush Family Aided Hitler:  https://youtu.be/6_K2F4-iaxo

Programista NASA Clinton Eugene Curtis pracujący dla koncernu naftowego Exxon Mobil (Rockefellerów i Wall Street) w 2001 zeznaje pod przysięgą, że koordynował ogólnokrajowy system fałszerstw wyborczych na korzyść tych, których bankierzy chcą mieć w Kongresie. Jeżeli kandydat był wystarczająco bogaty, musiał zgłosić się i opłacić usługę ustawienia wyniku wyborów:

American Election Hacker Testifies: https://youtu.be/DzBI33kOiKc

“Wyborcy nie decydują o niczym. Przeliczający głosy decydują o wszystkim.”
– Józef Stalin.

“Wyjściowe dane z wynikami wyborów w 2004 roku w Ohio stanowią niepodważalny dowód na zaistnienie błędów w zliczaniu głosów.”
– Archiwum Danych Wyborów Krajowych

“Uczciwość wyborów w 2006 roku nie może być zapewniona.”
– Rządowe Biuro Odpowiedzialności (odpowiednik polskiej Najwyższej Izby Kontroli).

 

KAŻDY, KTO WIERZY W AUTENTYCZNOŚĆ WYBORÓW DEMOKRATYCZNYCH, POWINIEN LECZYĆ SIĘ NA GŁOWĘ!

Fakty mówią same za siebie! Wniosek z tego jest taki, że Wall Street zza kurtyny wydaje polecenia Prezydentowi, a gdy ten nie posłucha, Wall Street go usuwa lub też robi przewrót i obsadza kolejnego, który będzie posłuszny! Czy nie nasuwa się skojarzenie notorycznych zamachów na męską linię rodową rodziny Kennedych? Albo na Abrahama Lincolna, Louisa McFaddena, Jamesa Garfielda, McKinley’a, których łączyła jedna charakterystyczna i nierozerwalna cecha – DZIAŁANIA ATAKUJĄCE LOBBY NOWOJORSKICH BANKIERÓW, CO UMOŻLIWIAŁY IM ICH WYSOKIE STANOWISKA POLITYCZNE, KTÓRE ZAJMOWALI? Lub też nieudanych zamachów na Nixona i Reagana? Albo afery Watergate? Przypadek? Teoria spiskowa? NIE! FAKTY!

“Bankierzy są właścicielami Ziemi. Odbierz im to wszystko, ale pozostaw im moc kreowania pieniędzy, a jednym pociągnięciem pióra stworzą wystarczającą ilość depozytów, aby kupić ją ponownie. Jeśli jednak posiądziesz moc kreowania pieniędzy z dala od nich, wszystkie wielkie fortuny, takie jak moja znikną. Ale jeśli chcesz pozostać niewolnikiem bankierów i opłacać koszty swojego niewolnictwa, pozwól im nadal kreować walutę narodową.”
– Josiah Stamp, Gubernator Banku Anglii, na Texas University, 1924.

“Zanim kontrola nad emisją pieniędzy i kredytu nie zostanie przywrócona rządowi i uznana za jego nadzwyczajną i świętą odpowiedzialność, wszystkie dyskusje na temat niezależności parlamentu i demokracji są puste i daremne. Kiedy naród odrywa się od kontroli nad własnym kredytem, nie ma znaczenia kto tworzy w państwie prawo. Lichwa poza kontrolą zniszczy każde państwo.”
– William Lyon Mackenzie King, Premier Kanady.

“Kreowanie i wypuszczanie pieniędzy jest największym przywilejem rządu. Zaadoptowanie tych zasad pozwoli zaoszczędzić bajońskie sumy wydawane przez podatników na odsetki (dla prywatnych banków), zaś pieniądz przestanie być panem, a stanie się sługą ludzkości.”
– Abraham Lincoln.

“Ktokolwiek kontroluje ilość pieniądza w naszym kraju jest absolutnym władcą całego przemysłu oraz handlu, a gdy uzmysławiasz sobie, że cały system jest z łatwością kontrolowany, w ten czy inny sposób, przez kilku potężnych ludzi na górze, nie trzeba Ci już mówić skąd biorą się okresy inflacji i kryzysów.”
– James Abram Garfield, Prezydent Stanów Zjednoczonych.

“Gdy rząd jest zależny od bankierów, to nie rządzący są u władzy, ponieważ ręka, która daje, jest ponad ręką, która bierze. Pieniądz nie ma ojczyzny; finansjera jest wyzbyta patriotyzmu i przyzwoitości; jedyne co ich obchodzi to zysk.”
– Napoleon Bonaparte.

“Mam dwóch wielkich wrogów: armię Południa przed sobą i bankierów z tyłu. Z tych dwóch największym wrogiem są bankierzy.”
– Abraham Lincoln, 16 Prezydent Stanów Zjednoczonych, przemówienie w Kongresie.

“Realnym zagrożeniem dla republiki jest niewidzialny rząd, który niczym ośmiornica owija swoimi oślizgłymi mackami nasze miasta, stany i nasz naród. Na jej czele jest mała grupa potężnych domów bankowych i interesy naftowe Standard Oil Rockefellerów. Ta mała koteria kieruje nasz rząd dla swoich egoistycznych dążeń. Ogarnia nasze biura, ciała ustawodawcze, szkoły, urzędy, sądy, gazety i każdą agencję przeznaczoną dla bezpieczeństwa publicznego. Oni praktycznie kontrolują obydwie partie polityczne.”
– John Francis Hylan, Burmistrz Nowego Jorku, 1922.

“Wszystkie rządy – konserwatywne, liberalne, pracy, faszystowskie, socjalistyczne i komunistyczne, są politycznie kontrolowane przez grupę (…) zdominowaną przez twórców i manipulatorów pieniądza. W ten sposób narodowa władza polityczna, która, jeżeli jednostki mają się cieszyć maksymalną wolnością osobistą zgodnie z ich sumieniem i obowiązkiem, powinna należeć do narodu, została ukradziona bez jego wiedzy i zgody na to”; “Prerogatywę tę uzurpowali sobie bankierzy, zarówno lokalni jak i międzynarodowi, którzy doprowadzili do perfekcji tworzenie pożyczanych przez nich pieniędzy (…) W ten sposób powstała forma długu narodowego (…) który fizycznie nie jest możliwy do spłacenia przez społeczeństwo.”
– F. Soddy – pisarz, członek Towarzystwa Królewskiego, brytyjski uczony i laureat nagrody Nobla w dziedzinie chemii, w liście skierowanym do delegata Stolicy Apostolskiej w Wielkiej Brytanii W. Godfrey’a i arcybiskupów anglikańskich Yorku, Walii i Canterbury, 1943 (w liście podpisało się kilkudziesięciu najwybitniejszych brytyjczyków ówczesnego czasu). 

“FED nie podlega ani kongresowi, ani administracji, żadnej instytucji rządowej, która prawnie może unieważnić decyzje podejmowane przez FED.”
– Alan Greenspan, ekonomista, bankier, prezes Rezerwy Federalnej USA (FED – Bank Centralny), “PBS’ News Hour” (Jim Lehrer). 

“Niektórzy ludzie myślą, że Rezerwa Federalna Stanów Zjednoczonych jest instytucją rządową. Ona nie jest instytucją rządową. To prywatny monopol kredytowy, który żeruje na Stanach Zjednoczonych na rzecz siebie i swoich klientów zagranicznych. Kontroluje naszą politykę międzynarodową, przez co potrafi łamać wolę rządów (…) 
Dwanaście prywatnych monopoli kredytowych zostało podstępnie i nielojalnie narzucone w naszym kraju przez bankierów, którzy przybyli z Europy i nadużywają swojej gościnności poprzez podważanie amerykańskich instytucji. Te banki dostarczały pieniądze do finansów Japonii w wojnie z Rosją. Z naszych pieniędzy stworzyli czerwony terror w Rosji. Podjęli oddzielne kontrakty z Niemcami i Rosją w I Wojnie Światowej. Finansowali przejazd Trockiego z Nowego Jorku do Rosji, tak, aby pomógł on w zniszczeniu Imperium Rosyjskiego. Oni podsycali i wszczęli Rewolucję Rosyjską oraz dostarczyli duży fundusz z amerykańskich dolarów do dyspozycji Trockiego w szweckim oddziale jednego z ich banków, aby przez niego rosyjskie domy rodzinne zostały rozbite, a dzieci porzucone daleko od ich naturalnych protektorów (…) Ci Europejscy bankierzy przez prawie dwadzieścia lat knuli intrygę założenia w tym kraju swojego banku centralnego i w 1912 roku poświęcając ogromne sumy pieniędzy aby osiągnęli swój cel.
– Louis McFadden, dyrektor kongresowej Komisji Walutowej i Kredytowej, “Congressional Record”, 1932.

“Ta tak zwana rewolucja bolszewicka była w całości finansowana z pieniędzy Lorda Alfreda Milnera i Kuhn Loeb & Co. działających jako kanał Rockefellerów poprzez ich marionetkę, Prezydenta Woodrowa Wilsona.”
– John Coleman, był agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Conspirators Hierarchy, Committee of 300”.

“Tworzy się tu Globalny System Bankowości, Superstan kontrolowany przez międzynarodowych bankierów, w celu zniewolenia całego świata dla swojej własnej przyjemności. Bank Rezerw Federalnych przejął kontrolę nad naszym rządem.”
– Louis McFadden, dyrektor kongresowej Komisji Walutowej i Kredytowej, przemówienie w Kongresie, “Congressional Record”
“Congressional Record”

“Amerykanie nie mają zielonego pojęcia o operacjach międzynarodowych lichwiarzy…System Rezerwy Federalnej nigdy nie został poddany kontroli. Działa on poza kontrolą Kongresu i (…) manipuluje zadłużeniem USA.”
– Barry Morris Goldwater, Senator Stanów Zjednoczonych i Generał Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych w czasie II wojny światowej.

“Po I Wojnie Światowej, Niemcy dostały się w ręce niemieckich międzynarodowych bankierów. Bankierzy ci posiedli na własność niemieckie zasoby, nabyli branże, niemieckie ziemie, przemysł i wszystkie media publiczne. Międzynarodowi niemieccy bankierzy dotowali rząd Niemiec dostarczając każdego dolara do budżetu Hitlera, który wykorzystał w swojej przepychowej kampanii aby stworzyć zagrożenie dla rządu Brüninga. Kiedy Brüning nie wykonywał poleceń niemieckich międzynarodowych bankierów, Hitler wprowadził postrach aby wzbudzić uległość u niemieckich obywateli. Za pośrednictwem Zarządu Rezerwy Federalnej, ponad 30 miliardów dolarów spośród pieniędzy Amerykanów zostało wpompowane w Niemcy. Wszyscy słyszeli o wielkich wydatkach niemieckich, nowoczesnych mieszkaniach, ich wielkich planetariach, gimnazjach, pływalniach, wysokiej jakości autostradach, doskonałych fabrykach. Wszystko to zostało dokonane naszymi pieniędzmi. Wszystko to zostało zapewnione przez Zarząd Rezerwy Federalnej. Zarząd Rezerwy Federalnej wpompował w Niemcy tyle miliardów dolarów, że nie ośmielą się przyznać do całkowitej sumy.”
– Louis McFadden, dyrektor kongresowej Komisji Walutowej i Kredytowej, “Congressional Record”

“Dwie trzecie naszego podstawowego przemysłu zawdzięczamy pomocy amerykańskiej”
– Józef Stalin.

“W Stanach Zjednoczonych istnieje elita. Słowo “elita” to ogólne określenie w finansach międzynarodowych i biznesie, które dzierżą większość mocy, niezależnie od tego kto jest w Białym Domu (…) Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z istnienia tej “legalnej mafii” (…) to wpływa na politykę narodu w niemal każdej dziedzinie. Np. Rada Stosunków Zagranicznych w Nowym Jorku dotowana przez Rockefellerów od 1927 r. oferuje takie członkowstwo w 90 procentach wpływowym postaciom (…)”
– Edith Roosevelt, żona prezydenta Stanów Zjenoczonych Theodore’a Roosevelta, “Elite Clique Holds Power in U.S.” (“Indianapolis News”, 3.01.1962 r.)

“Banki są najsilniejszym lobbystą w amerykańskim parlamencie – w rzeczywistości są właścicielami tego miejsca.”
– Senator Stanów Zjednoczonych Dick Durbin, w wywiadzie dla WJJG (“Mornings with Ray Hanania.”)

“Prawdziwi władcy z Waszyngtonu są niewidoczni i wykorzystują swoje uprawnienia zza kulis.”

– Felix Frankfurter, Sędzia Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych.

“Za rzekomym rządem na tronie zasiada prawdziwy rząd, który z uwagi na niewidoczność nie ponosi żadnej odpowiedzialności przed ludźmi. Zniszczenie tego skorumpowanego rządu i skalanie tego bezbożnego sojuszu skorumpowanego biznesu i polityki jest pierwszym zadaniem mężów stanu”.
– Theodore Roosevelt, Prezydent Stanów Zjednoczonych, “The Progressive Covenant With The People”, 1912.

“Najważniejsza klika tych elitarnych grup ma wspólny cel: chcą poddać niepodległość Stanów Zjednoczonych. Druga klika międzynarodowych członków Rady Stosunków Zagranicznych obejmuje międzynarodowych bankierów Wall Street i ich kluczowe podmioty. Przede wszystkim chcą monopolu bankowego na świecie kończąc na kontroli globalnego rządu. “
– Admirał i Sędzia Generalny Amerykańskiej Marynarki Wojennej Chester Ward, członek Rady Stosunków Zagranicznych, o Radzie Stosunków Zagranicznych, “Kissinger on the Couch”.

“Będziemy mieli rząd światowy obojętnie czy wam się podoba czy nie, albo za zgodą albo na drodze podboju.”
– Paul Warburg, założyciel amerykańskiej Rezerwy Federalnej, przemówienie w amerykańskim senacie (1953)

“Podłym sekretem jest, że decyzje kongresu są nieważne, ponieważ wewnętrzna polityka Stanów Zjednoczonych jest ustawiana przez Rezerwę Federalną, a polityka zewnętrzna przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy, dlatego prezydent nie będzie już potrzebował zgody kongresu na wojnę.”
– Robert Reich, sekretarz pracy w administracji prezydenta USA Billa Clintona (USA Today, 1999).

“Przez 27 lat pracowałem w FBI, w momencie przejścia na emeryturę pełniłem funkcję starszego agenta specjalnego, dowodząc FBI w Los Angeles…byłem również koordynatorem bezpieczeństwa podczas Olimpiady w Los Angeles (…) zdobyłem informacje o rozległej korupcji, pedofilii, pornografii, narkotykach i okultyźmie toczących zarówno amerykański establishment jak i rząd na poziomie federalnym oraz na niższych szczeblach w całym kraju wraz ze skorumpowanymi sędziami, prokuratorami i stróżami prawa włącznie, w co zamieszany jest również kidnaping dokonywany przez Biały Dom. To wszystko ma korzenie w elitarnej organizacji, zwanej Zakonem Iluminatów, założonym w 1776r., przez Adama Weischaupta we współpracy z rodem Rothschildów, w celu przejęcia władzy nad światem po uprzednim zniszczeniu wszystkich niezależnych państw i religii (…)”
– Ted Gunderson, były Dyrektor Generalny FBI Los Angeles, (Chicago Health Television – “MK ULTRA Mind Control Revealed – The True Story”, 1998).

“Adam Weishaupt został wyznaczony przez rodzinę Rothschild by ustanowił wytyczne dla kontroli i przejęcia całego świata dla Jednego Światowego Rządu. Weishaupt opracował 25 celów, wśród których były: kontrola prasy, zepsucie młodzieży poprzez seks i narkotyki, wybory naszych własnych ludzi, własnych znaczy Iluminatów, na kluczowe pozycje na wszystkich poziomach rządu, miejskich, okręgowych, stanowych i federalnych. Finałowym celem było przejęcie świata i Jeden Rząd Światowy.”
– Ted Gunderson, były Dyrektor FBI Los Angeles, “The Great Conspiracy Exposed”.

“Wielka siła naszego Zakonu leży w jego ukryciu. Niech nigdy nie pojawia się pod swoją własną nazwą, ale zawsze niech będzie objęty innym szyldem i inną funkcją.”
– Adam Weishaupt, Założyciel Zakonu Iluminatów Bawarskich.

“CIA jest posiadaczem wszystkiego we wszystkich mediach głównego nurtu.”
– William Colby, Dyrektor CIA

“Naszym ostatecznym celem jest ten sam co cel Voltaire’a i Francuskiej Rewolucji, zniszczenie katolicyzmu, a nawet samej myśli chrześcijańskiej (…) Papież, ktokolwiek nim będzie, nie wstąpi do tajnych stowarzyszeń, tak więc to tajne stowarzyszenia będą musiały wtargnąć do Kościoła, by móc zniszczyć go wraz z papieżem.”
– “Alta Vendita” (Carl Mayer Rothschild)

“Międzynarodowi bankierzy tworzą pieniądze w formie kredytu dla rządów. Im większy dług publiczny, tym większe korzyści dla kredytodawców. Narodowe banki europejskie są kontrolowane i posiadane przez prywatne interesy. Domy bankowe Rothschildów i Warburgów z Europy, J.P. Morgana, Kuhn Loeb, Jacoba Schiffa, Lehmanów i Rockefellerów posiadają i kontrolują ogromne bogactwo (…) Komisja Trójstronna to międzynarodowy spisek Davida Rockefellera (…) Komisja Trójstronna jest narzędziem międzynarodowej konsolidacji bankowości komercyjnej i interesów politycznie kontrolujących rząd Stanów Zjednoczonych. Komisja Trójstronna stanowi umiejętne, skoordynowane wysiłki, aby poprzez konsolidację przejąć kontrolę nad czterema centrami władzy: politycznej, pieniężnej, intelektualnej i duchowej. Komisja Trójstronna zamierza stworzyć globalną władzę gospodarczą przewyższającą państwa narodowe. Jej menadżerowie – twórcy tego systemu, będą rządzić w przyszłości.”
– Barry Morris Goldwater, Senator Stanów Zjednoczonych i Generał Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych w czasie II wojny światowej, “No Apologies”.

“Kampania przeciwko tradycyjnym amerykańskim wartościom i kulturze, jest systematyczną wojną psychologiczną. Jest zaaranżowana przez szeroki wachlarz interesów, nie tylko przez wschodni establishment, ale także radykalną lewicę. W skład tej grupy wchodzi Departament Stanu, Handlu, wielkie centra finansowe i międzynarodowe korporacje, media, oświata, branża rozrywkowa, a także wielkie fundacje zwolnione z opodatkowania…uważna analiza tego, co dzieje się za kulisami ujawnia, że wszystkie z tych interesów działają w porozumieniu z panami Kremla w celu stworzenia czegoś, co określają jako Nowy Porządek Świata. Prywatne organizacje, takie jak Rada Stosunków Zagranicznych, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych, Komisja Trójstronna, Konferencja Dartmouth, Instytut Aspen Studiów Humanistycznych, Instytut Atlantycki i Grupa Bilderberg służą do rozpowszechniania i koordynowania planów tak zwanego Nowego Porządku Światowego w potężnych kręgach finansowych, biznesowych i oświatowych…jest to robota grup w układzie Wschodniego establishmentu amorficznie połączonego bogactwem i pozycją społeczną, którego siła tkwi w jego kontroli nad naszym systemem finansowym i dużą częścią sektora przemysłowego. Głównym elementem tej kontroli nad amerykańską gospodarką jest System Rezerwy Federalnej. Polityka sektorów finansowych, głównie międzynarodowych korporacji, znajduje się pod wpływem centrów finansowych poprzez zadłużenie finansowe i staranną kontrolę zaufanych udziałowców. Każdy, kto jest dobrze obeznany z historią Ameryki, a szczególnie amerykańskiej gospodarki, nie może nie zauważyć kontroli nad Departamentem Stanu i CIA, którą Wall Street wydaje się sprawować. Wpływ wewnętrznych układów na naszą politykę zagraniczną stał się faktem w naszych czasach. Ten wszechobecny wpływ jest sprzeczny z prawdziwym długoterminowym bezpieczeństwem narodowym i może ostatecznie obalić nasz porządek konstytucyjny…z tego punktu widzenia, działania międzynarodowych sił finansowych i przemysłowych są dostosowane do idei jednego światowego projektu…Priorytetem tego klubu jest maksymalizacja zysków, wynikających z praktyki, co można określić, jako kapitalizmu finansowego, systemu, który opiera się na filarach długu i monopolu. To nie jest prawdziwy kapitalizm. To jest droga do koncentracji gospodarczej i politycznego niewolnictwa”.
– Jesse Helms, Senator Stanów Zjednoczonych w latach 1973-2003, 16.12.1987 (Congressional Record, Vol. 133, p. S18146.)

“Istnieje potrzeba Nowego Porządku Świata, ale ma ona inne cechy w różnych częściach świata. Nie powiodło się tym razem, ale dla mnie to jest zarysem tego, że w ciągu nadchodzących lat wreszcie się wyłoni.”
Henry Kissinger, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Sekretarz Stanu USA, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), 18.01.2005, PBS.

“Nowy Porządek Świata zostanie wprowadzony…Końcowe uderzenie w narodową suwerenność, powodujące jej stopniową erozję, dokona znacznie więcej aniżeli tradycyjny atak frontalny.”
– Rada Stosunków Zagranicznych, Foreign Affairs, 1974.

“Nie zamierzamy osiągnąć Nowego Porządku Świata bez płacenia za niego krwią i pieniędzmi.”
– Rada Stosunków Zagranicznych, Foreign Affairs, 1975.

“Celem powinno być od nowa zdefiniowanie suwerenności w erze globalizacji, aby znaleźć równowagę pomiędzy światem w pełni suwerennych państw a jednego rządu światowego lub anarchii. “
– Richard N. Haass, Dyrektor Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), konsultant Sekretarza Stanu USA Colina Powella, Prezydenta USA George’a W. Busha i Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, “Sovereignty and globalisation”.

“W następnym wieku narody jakie znamy staną się przestarzałe: wszystkie państwa uznają jeden globalny autorytet.”
– Strobe Talbott, były Podsekretarz Stanu w administracji Prezydenta USA Billa Cilntona, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), “Narodziny narodu globalnego”.

“Ameryka jest kontrolowana przez 300 rodzin, a Anglia kontrolowana przez 100 rodzin i te rodziny są ze sobą połączone poprzez małżeństwa, firmy, banki, nie wspominając o Czarnych Gwelfach, Masonerii, Najczcigodniejszym Zakonie Szpitala Św. Jana z Jerozolimy i tak dalej. Są to ludzie, którzy poprzez swoich surogatów znaleźli sposoby ochrony ogromnych transportów heroiny z Hong Kongu, Turcji, Iranu i Pakisanu oraz zapewnienia jej miejsca na rynku w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej w minimalnych kosztach prowadzenia działalności gospodarczej.”
John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Conspirator’s Hierarchy, Committee of 300”.

“Siedmiu mężczyzn na Wall Street kontroluje fundamentalny przemysł i zasoby gospodarcze Stanów Zjednoczonych. Ci ludzie sami odpowiadają przed obcym mocarstwem (Imperium Brytyjskim), który konsekwentnie starał się rozszerzyć swoją kontrolę nad młodą Republiką Stanów Zjednoczonych od samego początku. Ta moc była finansową potęgą Anglii, skoncentrowaną w londyńskim oddziale Domu Rothschildów. Stany Zjednoczone były we wszystkich aspektach rządzone z Anglii, i tak jest do dzisiaj.”
– The American Magazine (magazyn prasowy wydawany m.in. przez Prezydenta USA Franklina D. Roosevelta), 1911.

“Komitet 300 od ponad 200 lat dyktuje amerykańską politykę zagraniczną i krajową (…) Komitet 300 jest tajnym stowarzyszeniem składającym się z nietykalnej klasy rządzącej, w której skład wchodzi królowa Wielkiej Brytanii, królowa Holandii, królowa Danii i rodziny królewskie Europy (…) Jej Królewska Mość [Królowa Anglii] stoi na czele wielkiej sieci korporacji które nie płacą podatków i nie odpowiadają przed nikim, finansują instytucje badawcze poprzez fundacje, których wspólne działania mają niemal całkowity wpływ na nasze życie codzienne. Te połączone instytucje i ich pracownicy stanowią wyższy, równoległy rząd, który kontroluje życie każdego Amerykanina, niezależnie od tego, czy zdaje sobie z tego sprawę czy nie. Scalone korporacje, firmy ubezpieczeniowe, banki, korporacje finansowe, ogromne spółki naftowe, gazety, czasopisma, radio i spółki telewizyjne tworzą rozległy aparat, który spoczywa na Stanach Zjednoczonych i na świecie. Nie ma polityka w Waszyngtonie, który nie jest wobec nich jakoś zobowiązany (…) handel narkotykami, a zwłaszcza handel bronią, jest wielkim biznesem i jest prowadzony od góry do dołu przez kilka nietykalnych rodzin świata, a każda z nich ma przynajmniej jednego członka zasiadającego w Komitecie 300 (…) To wszechmocna grupa ‘Olimpians’, której centrum jest finansowy dystrykt City of London panujący nad handlem kokainą, opium, farmacją, bankowością (…) Korporacje, banki i firmy ubezpieczeniowe Komitetu 300 działają pod wspólnym dowództwem, obejmując strategicznie wszystkie możliwe płaszczyzny, jest jedną zorganizowaną hierarchią władzy na świecie przewyższającą wszystkie rządy i indywidualności (…) Komitet 300 znajduje się pod kontrolą Brytyjskiej Monarchii, w tym przypadku, Elżbiety II (…) Komitet 300 jest pełen członków brytyjskiej arystokracji, która ma korporacyjne interesy i powiązania w każdym kraju na świecie, w tym ZSRR (…) Na grupę składają się największe międzynarodowe firmy zaangażowane w nakładające się i połączone obszary: ubezpieczenia, bankowość, nieruchomości, rozrywka, zaawansowana technologia, w tym cybernetyka i komunikacja elektroniczna (…) Bankowość jest niezwykle ważna, zwłaszcza w obszarach, w których banki działają jako izby rozliczeniowe i pralnie pieniędzy narkotykowych. Głównymi bankami są Bank Anglii, Bank Rezerw Federalnych, Bank Rozrachunków Międzynarodowych, Bank Światowy, Hongkong and Shanghai Bank i American Express. Każdy z tych banków kontroluje setki tysięcy dużych i małych banków z całego świata. Tysiące dużych i małych banków są siecią Komitetu 300 (…) Komitet 300…kontroluje większość banków inwestycyjnych, które obracają akcjami na Wall Street na rzecz inwestorów amerykańskich (…) Sieć banków Wall Street i domów maklerskich dba o rynek papierów wartościowych Komitetu (…) Nic nie dzieje się na Wall Street, co nie znajduje się pod kontrolą Banku Anglii, którego instrukcje są przekazywane poprzez Grupę Morgana, a następnie wprowadzane za pośrednictwem kluczowych domów maklerskich, których kadra kierownicza ostatecznie odpowiada za przeprowadzanie dyrektyw Komitetu (…) Poprzez ten mechanizm Komitet 300 zapewnia swoim członkom i ich korporacjom prowadzenie inwestycji na Wall Street.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Conspirators Hierarchy, Committee of 300”.

“Rodzina Rothschild była głównym intrygantem w zainstalowaniu Banku Centralnego USA, będącego rażącym naruszeniem Konstytucji zakazującej istnienia takiej instytucji (…) W wyniku mistrzowskiego politycznego kuglarstwa, Rezerwa Federalna została utworzona w 1912 na mocy stworzonej do tego ustawy Kongresu. Tworząc ją jako będącą własnością banków prywatną korporację, Kongres oddał bankom pozycję jeszcze ważniejszą niż on sam wcześniej zajmował. Nawet dzisiaj nie jest powszechnie zrozumiałe, że Rezerwa Federalna jest prywatnym biznesem należącym do tych samych interesów, które nominalnie reguluje. Kontrola federalnego kredytu i systemu monetarnego USA jest wynikiem bogatego przepływu informacji poufnych wynikającego z tajnej kontroli…To nie jest powszechnie zrozumiałe, że każdy z tych organów został utworzony w otwartej opozycji do Konstytucji Stanów Zjednoczonych, tym samym sygnalizując, że spisek nie musi być już dłużej trzymany w zatajeniu (…) Przemyt narkotyków ma znaczący wpływ na przemysł finansowy. Nielegalne zyski są skoncentrowane w czterach stanach: Texasie, Nowym Jorku, Florydzie i Kalifornii i czterech oddziałach Rezerwy Federalnej: Dallas, Nowego Jorku, Atlanty i San Francisno.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Beyond The Conspiracy, Unmasking the Invisible World Government”.

“A więc kim są właściciele centralnych banków Rezerwy Federalnej? Nazwiska prawdziwych właścicieli 12 banków centralnych – bardzo dobrze ukrywana tajemnica – zostały w części ujawnione. Oto lista niektórych nazwisk: Rothschild Bank z Londynu, Warburg Bank z Hamburga, Rothschild Bank z Berlina, Lehman Brothers z Nowego Jorku, Kuhn Loeb Bank z Nowego Jorku, Israel Moses Seif Banks z Włoch, Goldman Sachs z Nowego Jorku, Warburg Bank z Amsterdamu, Chase Manhattan Bank z Nowego Jorku, Lazard Brothers Bank z Paryża. Wszyscy ci bankierzy są związani z londyńskimi domami bankowymi w całkowicie wolnym City, które ostatecznie kontroluje Rezerwa Federalna. Gdy Anglia przegrała Rewolucyjną Wojnę z Ameryką (nasi ojcowie walczyli z własnym rządem), lichwiarze planowali kontrolować nas przez przejęcie naszego systemu bankowego, drukowanie naszych pieniędzy i zadłużanie nas. Wymienione poniżej osoby były właścicielami banków, a zatem właścicielami akcji w Rezerwie Federalnej. Wymienione poniżej banki posiadają znaczącą kontrolę nad dystryktem Federal Reserve w Nowym Jorku, który z kolei kontroluje 11 innych dystryktów FED. Te banki także są częściowo w posiadaniu zagranicznych właścicieli i kontrolują FED District Bank Nowy Jork: First National Bank z Nowego Jorku, James Stillman; National City Bank, Nowy Jork, Mary W. Harnman; National Bank of Commerce, Nowy Jork, A.D. Juillard; Hanover National Bank, Nowy Jork, Jacob Schiff; Chase National Bank, Nowy Jork, Thomas F. Ryan, Paul Warburg, William Rockefeller, Levi P. Morton, M. T. Pyne, Geroge F. Baker, Percy Pyne, Pani G. F. St. George, J. W. Sterling, Katherine St. George, H. P. Davidson, J. P. Morgan (Equitable Life/Mutual Life), Edith Brevour i T. Baker.”
– François Vincent de Siebenthal, zawodowy ekonomista, dyplomata, polityk i bankier szwajcarski z 30-letnim stażem, “Michael Journal”.

“Tym, co wielu polityków nazywa światowym rządem lub zachodem jest mafia, jak starożytna teokracja kontrolująca życie na Ziemi. Ich adresem jest Szwajcaria. Podczas gdy Europa była pogrążona w płomieniach II wojny światowej, jeżeli Hitler był taki mądry dlaczego nie zrabował szwajcarskich banków, władających złotem i bogactwem? Nie zrobił tego, ponieważ Szwajcaria była poza jego zasięgiem a działo się tak dlatego, że doskonale wiedział i zdawał sobie z tego sprawę, że jego mocodawcy urzędują właśnie tam. Jego zwycięski marsz na Europę był niczym innym jak przekazaniem mu militarnego potencjału tak żeby mógł napaść na ZSRR. Realizując tą samą globalizację prowadzi się rasę ludzką do światowego kryzysu, obejmującego dziedziny takie jak środowisko, ekonomia, kredytowo-finansową i militarną. Wszędzie gdzie się spojrzy widać kryzys, ze wszystkim jest problem (…) Globalna mafia jest właścicielem banków i korporacji, również tych znajdujących się w Szwajcarii. Te 350 klanów lub rodzin są właścicielami 50% światowego bogactwa. Znanymi nazwiskami są Rothschild, Morgan, Oppenheimer, Loeb, Kuhn i Abraham (…) Oszukują nas i dlatego żyjemy w takiej cywilizacji. Problemy dla tych globalistów pojawiły się dawno temu i według nich jednym z nich jest przeludnienie, gdzie świat może wyżywić najwięcej do 3 miliardów ludzi i jest to tzw. “Golden Billion”, według którego miliard ludzi może żyć w dostatku, a pozostałe pięć miliardów jest przeznaczone na stracenie, może umrzeć z głodu, choroby lub nałogu. Kolejnym według nich jest to, że świat został wyeksploatowany i reszta świata powinna zostać przejęta. Rosja ma wszystko, czego potrzebuje, ale kraje europejskie mają problem z gazem, ropą, srebrem, złotem, aluminium, drewnem itp. a mimo to Europa żyje znacznie lepiej niż Rosja i młodzież patrzy na te kraje jako wzór do naśladowania. Dzieje się tak dlatego, że zostały zrabowane a ludzie wcale nie zdają sobie z tego sprawy (…) Kolejnym problemem jest środowisko. Kiedy jeszcze byłem chłopcem mogłem pić wodę kranową bez problemów, jednak teraz ludzie tego nie robią gdyż woda stała się towarem (…) Przez pryzmat tych problemów trzeba patrzeć na to, co się dzieje z naszą ojczyzną.” [link]
– Konstantin P. Petrov, Radziecki Generał Sił Zbrojnych, Międzynarodowa Akademia Informatyzacji, Dziekan Uniwersytetu Państwowego Udmurt.

“Pod koniec lat 90 Amerykański Departament Sprawiedliwości oszacował, że wpływ handlu narkotykami na System Bankowy USA wynosił od 500,000,000,000 do 1000,000,000,000 $ rocznie…zyski dla banków z działalności narkotykowej wynoszą od 5,000,000,000 do 10,000,000,000 $.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Beyond The Conspiracy, Unmasking the Invisible World Government”.

“Stany Zjednoczone są światowym liderem w praniu narkotykowych pieniędzy. Według Departamentu Sprawiedliwości, USA pierze od 500 000 000 000 $ do 1 000 000 000 000 000 000 $ rocznie.”
– Catherine Austin Fitts, Sekretarz ds. Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast w Administracji Prezydenta USA George’a Busha Seniora, “Narco-Dollars For Beginners.”

“Każdy brytyjski monarcha od 1729 roku odnosił nadzwyczajne korzyści z handlu narkotykami i dzięki temu do dzisiaj zasiada na tronie.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Conspirators Hierarchy, Committee of 300”.

“Nieprzejrzystość CIA jest tak duża jak nieprzejrzystość Rezerwy Federalnej, które kontrolują finanse i tworzą tajny rząd. CIA tworzy też tajną armię dla prezydenta, który często znajduje się pod kompletną kontrolą CIA i zostało to opisane w wielu historiach. Istnieją twarde dowody na to, że CIA posiada banki i jest mocno zaangażowana w przemyt narkotyków. To samo robi z gazem, ropą i innymi produktami.”

“Brak zgody Króla Jerzego III do operowania przez kolonie uczciwym systemem pieniężnym, który wyzwalał zwykłych ludzi ze szponów elity manipulatorów finansowych, był główną przyczyną Rewolucji Amerykańskiej.”
Benjamin Franklin, Ojciec-Założyciel Stanów Zjednoczonych.

“Mam nadzieję, że ludzie w przyszłości zmiażdżą w zarodku finansową arystokrację korporacyjną, która ma czelność stawiać opór przy pomocy siły prawom naszego kraju.”
– Thomas Jefferson, Ojciec-Założyciel Stanów Zjednoczonych. 

“Setki lat temu, bankierzy wyspecjalizowali się w zjednoczeniu z bogatszymi i zamożniejszymi w coraz większym stopniu w handlu zagranicznym i transakcjach walutowych. Odkąd stawali się oni bogatsi oraz bardziej kosmopolityczni, w coraz większym stopniu nabierając znaczenia politycznego w kwestiach takich jak stabilność i dewaluacja waluty, wojna i pokój, dynastyczne małżeństwa i ogólnoświatowe monopole handlowe, stali się oni finansjerą i finansowymi doradcami rządowymi. Ponadto, ponieważ ich relacje z rządami obracały się zawsze w kategoriach pieniężnych, oraz ponieważ zawsze byli skupieni na punkcie stabilności wymiany pieniężnej pomiędzy państwami, użyli swojej władzy i wpływów do dwóch rzeczy: po pierwsze, wykorzystania pieniędzy i długów w formie ściśle ustalonych zapasów złota, po drugie, odebrania wszystkich kwestii pieniężnych spod kontroli regulacji rządowych i władzy politycznej na tej podstawie, że będą one lepiej zarządzane przez prywatne interesy bankowe (…) System ten miał swoje centrum w Londynie z czterech głównych powodów. Pierwszym była wielka oszczędność Anglii, spoczywająca we wczesnych jej sukcesach komercyjnego i przemysłowego kapitalizmu. Drugim była oligarchiczna struktura społeczna Anglii odzwierciedlona zwłaszcza w skoncentrowanej własności ziemskiej i ograniczonym dostępie do możliwości edukacyjnych, która dostarczała bardzo niesprawiedliwego podziału dochodów pod kontrolą małej klasy wyższej. Trzecim był fakt, że klasa wyższa składała się z arystokracji, a tym samym, opierając się na tradycji, była całkowicie zdolna do pozyskiwania dochodów za sprawą umiejętności niższych warstw społecznych, nawet spoza kraju…Czwartym była umiejętność manipulacji finansowych, zwłaszcza na arenie międzynarodowej, którą mała grupa bankierów handlowych Londynu nabyła w okresie kapitalizmu handlowego i przemysłowego i która była gotowa do użycia, gdy potrzeba innowacji kapitalizmu finansowego stała się pilna…Bankierzy handlowi Londynu mieli w swoich rękach giełdę, bank centralny i rynek pieniężny…W czasie, gdy przyłączyli do ich sieci finansowej centra bankowe, banki komercyjne i oszczędnościowe, a także firmy ubezpieczeniowe, w celu utworzenia wszystkich z nich jednego systemu finansowego na skalę międzynarodową, który manipulował ilością i przepływem pieniężnym, byli zdolni do wywierania wpływów, sprawując kontrolę, jeśli nie nad rządami, to nad gałęziami przemysłu. Ludzie, którzy to robili, patrząc wstecz do okresu monarchii dynastycznej w którym mieli swoje własne korzenie, dążyli do ustanowienia dynastii międzynarodowych bankierów i byli w tym co najmniej tak skuteczni co dynastyczni władcy polityczni (…) Nazwiska niektórych z tych rodów bankierów są znane i powinny być znane jeszcze bardziej. Są nimi Baring, Lazard, Erlanger, Warburg, Schroder, Seligman, Speyers, Mirabaud, Mallet, Fould, a przede wszystkim Rothschild i Morgan (…) Moce kapitalizmu finansowego miały inny daleko idący cel, nic innego jak stworzenie światowego systemu kontroli finansowej w prywatnych rękach, zdolnego zdominować system polityczny każdego kraju i gospodarki światowej. System ten miał być kontrolowany w feudalistyczny sposób, spośród światowych banków centralnych działających wspólnie, poprzez tajne porozumienia, na tajnych spotkaniach i konferencjach. Wierzchołkiem tego systemu jest Bank Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei, Szwajcarii, prywatny bank posiadany i kierowany przez światowe banki centralne, które są prywatnymi korporacjami. Rozwój kapitalizmu finansowego umożliwia centralizację światowej kontroli gospodarczej i korzystanie z tej władzy dla bezpośredniej korzyści finansistów i pośrednich szkód wszelkich grup gospodarczych (…) Dowódcą naczelnym światowego systemu bankowego jest Gubernator Banku Anglii, który został zbudowany przez prywatnych bankierów do sytuacji, w której on ma być uważany za wyrocznię we wszystkich sprawach rządowych…I ci, którzy kontrolują kredyt narodowy, kierują politykę rządów i trzymają w swoich rękach losy ludzkości (…) Bank Rozrachunków Międzynarodowych został powołany w celu wzmocnienia Londynu jako światowego centrum finansowego, dzięki któremu trzy główne centra finansowe w Londynie, Nowym Jorku i Paryżu mogłyby nadal działać jako całość (…) W 1919 założyli Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), którego dyrektorami finansowymi byli Sir Abe Bailey i rodzina Astor, właściciele The Times. W Ameryce powstał odpowiednik pod dyrektorstwem Brytyjskim, znany jako Rada Stosunków Zagranicznych (…) istnienie tej anglo-amerykańskiej osi Wall Street jest dość oczywiste…Wbrew publikowanym oświadczeniom, prawdziwym celem tych ludzi i organizacji jest Nowy Imperialny Porządek i Jedno Światowe Imperium (…) argument, że obydwie strony reprezentują przeciwstawne ideały i zasady, jedna, być może, z lewicy, a druga z prawicy, to głupi pomysł dopuszczalny tylko dla myślicieli doktrynerskich i akademickich.” 
– Mentor prezydenta USA Billa Clintona Carroll Quigley, Doradca Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, współtwórca Amerykańskiej Agencji Kosmicznej NASA, profesor historii na Uniwersytecie Georgetown, członek Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), American Association for Advancement of Science, Amerykańskie Stowarzyszenie Antropologiczne, American Economic Association, Przemysłowa Szkoła Sił Zbrojnych (ICAF), Brookings Institution, U.S. Naval Weapons Laboratory, Foreign Service Institute of the State Department, Naval College (Norfolk, Virginia), Smithsonian Institution, “Tragedia i nadzieja” (“Tragedy and Hope: A History Of The World In Our Time”, 1966).

“Nieważne kto znajduje się w Białym Domu, ponieważ Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych i Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), sprawują kompletną kontrolę.”
John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Wake Up America”.

“Ostatecznym celem CFR jest stworzenie jednego, światowego systemu socjalistycznego.”
– Dan Smoot, zastępca Dyrektora Generalnego FBI, “The Invisible Government“.

“Komisja Trójstronna nie rządzi światem. Robi to Rada Stosunków Zagranicznych.”
– Winston Lord, Przewodniczący Rady Stounków Zagranicznych (CFR), ambasador USA w Chinach w czasie prezydentury Ronalda Reagana, Asystent Sekretarza Stanu w administracji Prezydenta USA Billa Clintona, Departament Stanu USA (W Magazine, Sierpień, 1978, Fairchild Publications).

Bank centralny Francji…był kontrolowany do 1936 od 1813, przez kilka prywatnych banków, które go stworzyły, poza tym, że w XX wieku niektóre z nich były ściśle powiązane z równie małą, ale amorficzną grupą przemysłowców…Bank Francji był kontrolowany przez czterdzieści rodzin (nie dwieście, jak podawano)…Trzy miejsca były w posiadaniu tych samych rodzin od ponad wieku. W XX w. nazwiska Rothschild, Mallet, Mirabaud, Neuflize, Davillier, Vernes, Hottinguer, były konsekwentnie w zarządzie regentów. Bank Francji działał jako sztab generalny dla czterdziestu rodzin, które opanowały dziewiętnaście głównych banków prywatnych…Inne banki były przejmowane metodami bardziej ekskluzywnie francuskimi: małżeńskimi sojuszami, poprzez przekupstwo pośrednie, oraz całkowite uzależnienie od interesów Banku Francji w obliczu kryzysu. “
– Mentor prezydenta USA Billa Clintona Carroll Quigley, Doradca Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, współtwórca Amerykańskiej Agencji Kosmicznej NASA, profesor historii na Uniwersytecie Georgetown, członek Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), American Association for Advancement of Science, Amerykańskie Stowarzyszenie Antropologiczne, American Economic Association, Przemysłowa Szkoła Sił Zbrojnych (ICAF), Brookings Institution, U.S. Naval Weapons Laboratory, Foreign Service Institute of the State Department, Naval College (Norfolk, Virginia), Smithsonian Institution, “Tragedia i nadzieja” (“Tragedy and Hope: A History Of The World In Our Time”, 1966).

“Z jednej strony jest grupa, która posiada władzę, ponieważ posiada bogactwo; która ma w swojej garści całą siłę roboczą i cały handel; która manipuluje – dla własnego zysku i ich własnego celu – wszystkimi źródłami zaopatrzenia, i która jest silnie reprezentowana w samorządach narodowych. Z drugiej jest potrzebujący i bezsilny tłum, obolały i cierpiący.”
Papież Leon XIII.

“W naszych czasach nie tylko bogactwo jest skumulowane, ale również ogromna władza i despotyczna, ekonomiczna dominacja są skupione w rękach kilku osób…Ta władza staje się szczególnie nie do powstrzymania kiedy jest praktykowana przez tych którzy ją mają, ponieważ oni posiadają i kontrolują pieniądze, są zdolni do zarządzania kredytami i ustalania ich dystrybucji, z tego powodu dostarczają, jak ktoś mógłby powiedzieć, świeżą krew do całego ekonomicznego ciała i ściskają – jak to bywało – swoimi rękoma każdą część gospodarki tak, aby nikt nie ośmielił się przeciwstawić ich woli.”
– Papież Pius XI.

“Musimy zająć społeczeństwo politycznym antagonizmem…Dzieląc wyborców…będziemy w stanie tracić ich energię na walkę między sobą w kwestiach, które dla nas nie mają żadnego znaczenia…Gdy przez prawo do interwencji zwykli ludzie będą tracić domy, będzie ich łatwiej kontrolować i nimi rządzić, a ludzie nie będą w stanie oprzeć się silnej ręce rządu działającej zgodnie z wytycznymi przywódców finansowych.”
– Magazyn Prasowy finansjery nowojorskiej “Amerykański Bankier”, 1892.

Osiem rodzin – z których tylko cztery z nich znajdują się w Stanach Zjednoczonych – posiada 80% udziałów w Banku Rezerw Federalnych Nowego Jorku, najważniejszym oddziale Rezerwy Federalnej. Są nimi Goldman Sachs, Rockefellerowie, Lehmanowie i Kuhn Loeb z Nowego Jorku, Rothschildowie z Paryża i Londynu, Lazardowie z Paryża oraz Israel Moses Seif z Rzymu.
– J. W. McCallister, Konsultant naftowy Rodziny Królewskiej Arabii Saudyjskiej, “Grim Reaper”.

“Super bogacze w Ameryce cieszą się mocą i prerogatywami niewyobrażalnymi dla większości z nas. Któż może pojąć posiadanie prywatnego imperium, które obejmuje 100 domów, 2500 sług, niezliczone tysiące luksusów i niezliczoną ilość milionów dolarów? Ameryka ma rodzinę królewską finansów, znaną z takiego bogactwa od pokoleń. Są nimi oczywiście Rockefellerowie…Same pieniądze nie wystarczą, aby ugasić pragnienie i żądze super-bogatych. Zamiast tego, wielu z nich korzysta ze swojego ogromnego bogactwa i wpływów, aby osiągnąć jeszcze większą władzę, o której nie marzyli tyrani i despoci wcześniejszych wieków, mocy na ogólnoświatową skalę, władzy nad ludźmi, a nie tylko produktami. Przerażającą prezentacją tego, co może być najważniejszą historią naszego życia jest to, że drogą Rockefellerów i ich sojuszników jest stworzenie jednego światowego rządu łączącego super-kapitalizm i komunizm pod tym samym szyldem, pod ich kontrolą. Przez ponad sto lat czasu, po tym jak John D. Rockefeller stosował każdą przebiegłą strategię mogącą stworzyć gigantyczny monopol ropy naftowej, wystarczająca ilość książek została napisana o Rockefellerach, aby wypełnić bibliotekę. Znam wiele z nich. I według mojej wiedzy, nikt nie odważył się ujawnić najbardziej istotnej części historii Rockefellerów: że Rockefellerowie i ich sojusznicy mają za sobą co najmniej pięćdziesiąt lat starań następującego planu wykorzystania ich siły ekonomicznej, aby uzyskać kontrolę polityczną w Ameryce, a następnie nad resztą świata. Mam na myśli spisek? Tak. Istnieje taki spisek o zasięgu międzynarodowym, planowany od starszych pokoleń i o niezwykle złych intencjach”. 
– Larry McDonald, członek Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych, John Brich Society, 1975, we wstępie do wydania książki “The Rockefeller File”.

“Kolejnym krokiem jest połączenie Rezerwy Federalnej, Europejskiego Banku Centralnego i Banku Japonii do Jednego Światowego Banku Centralnego. Europejski Bank Centralny będzie wzorowany na Rezerwie Federalnej. Tak jak FED w 1913, będzie miał instytucjonalne pozory decentralizacji, ale również tak samo jak FED będzie prowadzony przez kartel wielkich bankierów w zmowie z politykami na koszt społeczeństwa.”
– Ron Paul, Członek Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych, “The Coming World Central Bank” (1988).

“Gangsterzy, którzy korumpują Kongres w sprawach deregulacji Wall Street nie funkcjonują bez zmowy Ministerstwa Skarbu i Zarządu Rezerwy Federalnej. Te potężne organy reprezentują krwiożerczy kapitalizm: syndykat kryminalny systemu bankowości centralnej (Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Banku Światowego, Banku Rozrachunków Międzynarodowych), bankowości inwestycyjnej i prywatnej bankowości (J.P. Morgan Chase, Citigroup, Bank of America, Morgan Stanley, Lehman Brothers, Salomon Smith Barney, Goldman Sachs i Carlyle) (…) Rząd USA jest instrumentem zorganizowanej przestępczości, alternatywnie nazywanej Konsensusem Waszyngtońskim, tajnym rządem, Wall Street, Okrągłym Stołem (Grupa Bilderberg, Komisja Trójstronna, Rada Stosunków Zagranicznych, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych), Nowym Porządkiem Świata, datowanej wstecz do europejskich kolonizatorów i działającej poprzez dynastie bankierów Morganów, Rockefellerów, Rothschildów, europejskie i azjatyckie rodziny królewskie, filantropijne fundacje, komitety doradcze i międzynarodowe korporacje. Poprzez grabież ziemską, rodziny w syndykacie zgromadziły fortunę z handlu narkotykami, niewolniczej pracy, broni, krwawych diamentów, złota, bankowości, ropy i ludobójstwa. Od samego początku raczkującej republiki amerykańskiej międzynarodowi gangsterzy ukradkiem przejmowali kontrolę nad bankami, kolejnictwem, przemysłem naftowym i kluczową infrastrukturą za pomocą labiryntu korporacji. W 19 i 20 wieku syndykat zabezpieczył prywatną własność kluczowej infrastruktury i światowych zasobów naturalnych poprzez kierownictwo wojen zarówno ukrytych jak i jawnych, obalania demokracji i obsadzania brutalnych dyktatorów. Finansowali Trockiego, Lenina, Hitlera, używając członków syndykatu z Systemu Rezerwy Federalnej, aby chronić “swoje” aktywa międzynarodowe (…) Hitler został uzbrojony i finansowany przez anglo-amerykańskie korporacje, które przewidziały pieniądze, ropę naftową, broń i gaz używane do ludobójstwa.”
– Information Clearing House (pismo wydawane m.in. przez Sekretarza Skarbu w administracji Prezydenta USA Ronalda Reagana, Paula Craiga Roberts’a, twórcę reaganomiki – Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych w Waszyngtonie), “Restoring our Financial Sovereignty. A New Monetary System.”

“Prawda jest taka, że wielkie centra finansowe przejęły rząd już od czasów Andrewa Jacksona”.
– Franklin Delano Roosevelt, Prezydent Stanów Zjednoczonych, 1933 (w korespondencji ze swoim doradcą E. Mandell-House’m).

“Mam największe doświadczenie w praniu pieniędzy terrorystów w śmiesznych źródłach City of London. Zarządzałem miliardami dla terrorystów. Moim największym klientem była terrorystyczna organizacja IRA i cieszę się, że mogę powiedzieć, że udało mi się wyprać dla nich ponad miliard funtów. Mam również rozległe powiązania z północno-afrykańskimi terrorystami ale to było bardziej obrzydliwe doświadczenie, nie chcę o tym mówić, jest to jeszcze nadal kwestia bezpieczeństwa narodowego. Pragnę dodać, że lepiej jeśli nikt nie wezwie policji inaczej od razu powiadomię Bank Anglii z racji tego, że upoważnił mnie do rozwiązywania tego typu problemów. “
– Lord James of Blackheath, przemówienie w Izbie Lordów, 01.11.2010.

 

Wyłania się z tego taki obraz: politykę zachodu dyktuje międzynarodowy system bankowy, którego celem jest Jeden Światowy Rząd o nazwie “Nowy Porządek Świata”, kierowany przez przemysł bankowy…Zastanówmy się przez chwilę. Nasi przodkowie wylewali krew, aby przyszłe pokolenia Polski żyły w suwerennym kraju…Czy na pewno chcielibyśmy czegoś takiego, co oferuje nam kompletnie centralnie planowany system gospodarczy niczym w systemie komunistycznym?

Partia Republikańska i Demokratyczna w USA – prawica i lewica – są różnymi kierunkami tej samej polityki, kontrolowanej przez Korporatokrację – międzynarodowy przemysł naftowy, farmaceutyczny, medialny i bankowy – skupioną w Radzie Stosunków Zagranicznych (CFR) i Królewskim Instytucie Spraw Międzynarodowych (Chatham House) – agenturze City of London, z odniesieniem do całej strefy G8.

Rząd amerykański pożycza pieniądze od prywatnych korporacji posługujących się nazwą “federalny” i drukujących nazwę “Stany Zjednoczone” na banknotach, a następnie musi je zwracać FED-owi, który jest własnością prywatnych bankierów. Pieniądze, które rząd zwraca tym prywatnym bankierom to pieniądze pochodzące z podatków. Rząd pracuje dla prywatnych banków, a te pracują dla swoich właścicieli – to są prawdziwi władcy.

Amerykański rząd w świetle prawa nie ma pieniędzy, ma je prywatny bank federalny, który utrzymuje całe państwo. To samo dotyczy wszystkich państw strefy G8 – rządzących światem – które mają prywatne banki centralne. Rządy G8 nie mają pieniędzy – mają je prywatne banki utrzymujące państwa G8, a zatem i cały świat, a więc sieć kilkunastu rodzin bankierów, które rządzą światem. Bank Centralny w rękach rodzin Goldman Sachs, Rockefeller, Lehman, Kuhn Loeb, Rothschild, Israel Moses Seif, Warburg, jest potężnym narzędziem tych rodzin do władania światową ekonomią. Zapomnij o facecie o nazwisku ‘Bill Gates’ – oni mu drukują dolary, tak samo jak Prezydentowi.

Najważniejsza funkcja rządowa, jaką jest kreowanie waluty dla całego narodu a nawet określanie jej wartości, a z której wypływa cała jego władza, spoczywa poza rolą rządu – znajduje się w rękach…PRYWATNYCH BANKIERÓW!

“Wolność demokracji nie jest bezpieczna, jeśli ludzie tolerują wzrost własności prywatnej do punktu, w którym staje się silniejsza od samego państwa demokratycznego. W istocie jest to Faszyzm – rząd będący własnością kontrolującej własności prywatnej…Dzisiejsza koncentracja nierównej władzy prywatnej rośnie.” – Franklin Delano Roosevelt, Prezydent Stanów Zjednoczonych, na przemówieniu w Kongresie (29 kwietnia, 1938).

“Faszyzm prawidłowo powinien nazywać się korporacjonizm, ponieważ polega on na połączeniu władzy państwowej i korporacyjnej” – Benito Mussolini.

Teraz ci ludzie bezczelnie wykorzystują swoje “uprawnienia”, mimo, że jest to w najoczywistszy sposób niekonstytucyjne!

Głównym problemem jest korporatokracja, a głównym jej elementem jest międzynarodowy kartel bankowy, ponieważ stanowi DNA całego społeczeństwa, jakim jest waluta. Współpracują razem w tym układzie wszystkie zachodnie tajne służby, administracje, oraz media, korporacje, mafia, militarny establishment, masoneria, politycy i wiele innych.  

g8-g80Grupa Państw G8

banksters-the-conspirators11 Zasada gry Monopoly mówi: “Niektórzy gracze myślą, że bank upada, jeśli zabraknie mu pieniędzy. Bank nigdy nie upada. Aby kontynuować grę, używaj pieniędzy do śledzenia transakcji bankowych innego gracza – dopóki bank ma wystarczająco dużo pieniędzy do ponownej obsługi. Bank może również wyemitować nowe pieniądze oparte na papierze.” Korporacje i rządy upadają bo bankrutują – bank nigdy nie upada, bo nigdy nie kończą mu się pieniądze. Bank zawsze stoi na piedestale. W tym przypadku jest to międzynarodowy system bankowy obejmujący bankowość centralną, który “wychodzi” z City of London: Bank Anglii, Rezerwa Federalna USA, Bundesbank, Bank Japonii, Banque de France i Bank Rozrachunków Międzynarodowych, bank centralny dla banków centralnych obejmujący swoją polityką monetarną znaczną część światowych banków centralnych (a przez to i państwa), wszystkie międzynarodowe instytucje finansowe i korporacje. Trzeba pamiętać o podstawowym, fundamentalnym założeniu politycznym związanym z walką o niepodległość przeciwko Monarchii:

“Brak zgody Króla Jerzego III do operowania przez kolonie uczciwym systemem pieniężnym, który wyzwalał zwykłych ludzi ze szponów elity manipulatorów finansowych, był główną przyczyną Rewolucji Amerykańskiej.”

Złamanie treści Konstytucji widać również w prowadzeniu polityki. Deklaracja Niepodległości Stanów Zjednoczonych, zwalczająca biurokrację bankową, absolutnie podstawowy dokument, który stworzył Stany Zjednoczone, zawiera 300 słów (dla porównania, Dekalog tylko 279). Gigantyczna, nieporównywalnie bardziej biurokracyjna od okresu historycznego USA przed uzyskaniem niepodległości, rzekomo dotycząca “wolnego handlu” umowa finansowa NAFTA zawiera łącznie 1700 stron, wśród których jest “tylko” 741 stron, przy czym dodatkowe 348 stron załączników i 619 stron samych przypisów i amplifikacji, co stoi w jaskrawej sprzeczności z “wolnym handlem”. Na miejsce Republiki Konstytucyjnej po raz kolejny weszła biurokracja bankowa anglo-amerykańskiej bankowości centralnej.

konstytucja-usconstitutiondeklaracja-praw-czlowieka-bill-of-rightsdeklaracja-niepodleglosci-declarationustawy-usa-ustaxcode

 

 

 

 

1)                                           2)                                3)                                    4)

Konstytucja, Karta Praw Człowieka i Deklaracja Niepodległości (pojedyncze “świstki” papieru) (1)(2)(3) kontra samo amerykańskie prawo podatkowe (sterta grubych, ogromnych ksiąg – aktualizowane z każdym kolejnym wydaniem) (4). I niech jeszcze ktoś powie, że Ameryka wciąż jest Republiką Konstytucyjną a nie gigantyczną biurokracją finansową, od której miała odzyskać niepodległość.

Brytyjski Order Podwiązki to najwyższy stopień brytyjskich arystokratów kontrolowany przez Królową Anglii z siedzibą w Londynie – centrum międzynarodowej bankowości korporacyjnej kontrolującej Rezerwę Federalną, włączając honorowe członkostwo europejskich monarchów, który za pośrednictwem holenderskiego Domu Królewskiego utworzył korporacyjny i polityczny szczyt składający się z udziałowców i reprezentantów Rockefellerów, Morganów i Rothschildów razem z uczestnikami światowych parlamentów o nazwie Grupa Bilderberg decydujący w sprawach Unii Europejskiej, Światowego Forum Ekonomicznego, ONZ, Banku Rozrachunków Międzynarodowych w Szwajcarii, Banku Światowego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego w Waszyngtonie i do dzisiaj działający pod oficjalnym patronatem Rockefellerów i holenderskiej monarchii. Tak Oligarchia – kontrolując światowy przemysł naftowy i finansowy, który, jak zaznaczył amerykański Sekretarz Stanu Henry Kissinger, jest kluczem do rzeczywistej władzy nad światem – kontroluje narody, a głowy państw są jedynie lokajami zamieniającymi się miejscami na światowej arenie politycznej.

Kontrolując ropę naftową, kontroluje się narody. Kontrolując żywność, kontroluje się ludy. Kto tworzy pieniądze, rządzi światem.” – Henry Kissinger, Sekretarz Stanu Stanów Zjednoczonych oraz doradca prezydencki ds. Bezpieczeństwa Narodowego USA, wieloletni członek Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, Rady Stosunków Zagranicznych i Grupy Bilderberg.

To, do czego dąży Grupa Bilderberg to Globalna Armia poddana ONZ, co sprowadza się do Rządu Światowego, któremu wszystkie kraje są podporządkowane…Armia ONZ musi być w stanie działać natychmiast, w dowolnym miejscu na świecie, bez opóźnienia w ramach każdego kraju podejmującego swoje własne decyzje. – Henry Kissinger, Sekretarz Stanu Stanów Zjednoczonych oraz doradca prezydencki ds. Bezpieczeństwa Narodowego USA, wieloletni członek Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, Rady Stosunków Zagranicznych i Grupy Bilderberg, na spotkaniu Grupy Bilderberg, Spotlight Reprint, 1991

(…przeciwko komu ma walczyć jedna armia, jeżeli chcą, aby narodowe armie zostały rozbrojone w ramach rządu światowego, na to pytanie odpowiedz już sobie sam.)

“Mówienie, że dążymy do stworzenia Jednego Rządu Światowego jest przesadzone, ale nie całkiem niesprawiedliwe.” – Denis Healy, były Sekretarz Obrony Wielkiej Brytanii o Grupie Bilderberg, w wywiadzie dla Jona Rosena.

“Jesteśmy wdzięczni wydawcom Washington Post, New York Times, Time Magazine i innym wielkim publikacjom, których menadżerowie uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymali swych obietnic zachowania dyskrecji przez blisko 40 lat. Byłoby dla nas niemożliwością zrealizowanie naszego planu budowy światowego rządu, jeśli bylibyśmy w tym czasie przedmiotem zainteresowania prasy. Dziś jednak świat jest już dużo bardziej wyrafinowany i przygotowany do organizacji rządu światowego. Idea ponadnarodowej suwerenności elit intelektualnych i światowych bankierów jest z całą pewnością korzystniejsza od narodowego samostanowienia, praktykowanego w minionych stuleciach. “ – David Rockefeller, konferencja Bilderberg (Baden-Baden, Niemcy 1991; HduB Reports, Hilaire du Berrier).

bilderberg-ksiaze-bernardbilderberg-jozef-retinger-plaster-gen-sikorskiegobilderberg-lord-victor-rotschildbilderberg-b-meeting

 

 

 

 

1)                                      2)                               3)                                             4)

Pierwsza w historii konferencja Bilderberg (4), zorganizowana przez Doradcę Gen. Władysława Sikorskiego i polskiego masona – Józefa Hieronoma Retingera (2), sekretarza Grupy Bilderberg aż do śmierci w 1960r. oraz holenderską rodzinę królewską: holenderskiego Księcia Bernharda (1) (byłego członka SS) we współpracy z agentem MI6, kawalerem Orderu Imperium Brytyjskiego i członkiem Towarzystwa Królewskiego Lordem Victorem Rothschildem (3), który został potem konsultantem Margaret Thatcher.

ONZ jest daleko posuniętym, międzynarodowym aparatem bankowym wyraźnie ustawionym dla zysku finansowego i gospodarczego przez małą grupę potężnych światowych rewolucjonistów, głodnych zysku i władzy (…) Liderzy Rządu Światowego i grupa bliskich im bankierów sprawują pełną kontrolę nad pieniężną maszynerią kredytową Stanów Zjednoczonych poprzez utworzenie prywatnie posiadanego Banku Rezerw Federalnych.” – Curtis Dall, Zięć Prezydenta Stanów Zjednoczonych Franklina Delano Roosevelta, “My Exploited Father-in-Law“.

Celem ONZ jest selektywne zredukowanie populacji poprzez zachętę do aborcji, wymuszoną sterylizację, kontrolę ludzkiej reprodukcji. ONZ postrzega dwie trzecie ludzkiej populacji jako niepotrzebny bagaż, z potrzebą eliminacji 350 tys. ludzi dziennie – Jacques Cousteau, UNESCO, Bank Światowy, Amerykańska Akademia Nauk (NAS), Francuska Marynarka Wojenna (Marine nationale), weteran II wojny światowej (Demanding Accountability UN Development Fund for Women, 1994).

Ekonomiści od brudnej roboty są wysoko opłacanymi profesjonalistami, którzy wyduszają z różnych krajów świata miliardy dolarów. Przelewają pieniądze z Banku Światowego, Amerykańskiej Agencji ds. Rozwoju Międzynarodowego i innych organizacji ‘pomocy dla zagranicy’ do skarbców olbrzymich korporacji i kieszeni nielicznych bogatych rodzin, które kontrolują naturalne zasoby planety. Narzędzia ich pracy stanowią kłamliwe sprawozdania finansowe, fałszowane wybory, przekupstwo, wymuszenia, seks i morderstwa. Uczestniczą w grze tak starej jak Imperium, lecz takiej, która przybrała nowe i zatrważające wymiary w czasie globalizacji.” – John Perkins, Amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA), Bank Światowy, “Confessions of a Economic Hitman“.

Grupa Bilderberg jest ponadnarodowym organem planowania międzynarodowej klasy kapitalistycznej, składającym się z elity elit, znajdującej się całkowicie poza kontrolą publiczną, działającej w celu osiągnięcia światowego rządu, usunięcia niezależności wszystkich krajów i umożliwienia arystokracji tyranicznych rządów zza potęgi wojskowej ONZ.

order-podwiazki-garter-queenorder-podwiazki-star2order-podwiazki-hirohito

 

 

 

 

 

1)                                                                   2)                                        3)

Królewski Order Podwiązki (ang. Order of The Garter) – najwyższe cywilne i wojskowe odznaczenie Wielkiej Brytanii. Po prawej, członek Królewskiego Zakonu Podwiązki, hitlerowski kolaborant i ludobójca Cesarz Hirohito.

“Kawalerowie Orderu Podwiązki są liderami Komitetu 300, najbardziej zaufaną prywatną radą Królowej Elżbiety…Podobnie jak współczesna rodzina królewska, liderzy Brytyjskiej arystokracji…dorobili się ogromnej fortuny z chińskiego przemysłu opiumowego (…) Te same brytyjskie i amerykańskie rodziny, które…sprowadziły afrykańskich niewolników do Ameryki, sprowokowały i wypromowały okrutną wojnę pomiędzy Stanami, znaną jako Amerykańska Wojna Secesyjna. Amerykańskie rodziny z bezbożnego partnerstwa, pławiące się w brudnych zyskach, stały się tym, co znamy dzisiaj jako Wschodni Liberalny Establishment, którego członkowie pod czujnym kierownictwem korony brytyjskiej oraz jej ramienia polityki zagranicznej, Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, kontrolują ten kraj (USA) od góry do dołu przez ich wyższy, równoległy rząd, który jest ściśle powiązany z Komitetem 300, najwyższym tajnym stowarzyszeniem.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Conspirator’s Hierarchy, Committee of 300”.

 

“Królewski Order Podwiązki jest organizacją zawierzchnią ponad światową masonerią. Kiedy mason osiąga najwyższy 33-ci stopień, jest zobowiązany dochować posłuszeństwa organizacji i Księciu Karolowi.”

chatham-housecfr-22pilgrims-soc1

                                1)                                                                       2)                                           3)

Agentura City of London na Amerykę – 1): Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), Londyn. 2): filia Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Nowy Jork, która jest rządzącym establishmentem w Stanach Zjednoczonych i na całej planecie. 3): Towarzystwo Pielgrzymów, Londyn.

korporatokracja-riia-memberskorporatokracja-riia-members21korporatokracja-riia-members3

korporatokracja-riia-cfr-memberskorporatokracja-riia-cfr-members2korporatokracja-riia-cfr-members8

Korporacyjni członkowie tworzący Radę Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House) i Towarzystwo Pielgrzymów: Korporatokracja (najpotężniejsze korporacje świata) i Międzynarodowy Kartel Bankowy posiadający Rezerwę Federalną.


“Nieważne kto znajduje się w Białym Domu, ponieważ Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych i Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), sprawują kompletną kontrolę.”
– John Coleman, były agent brytyjskiego wywiadu MI6, “Wake Up America”.

“Ostatecznym celem CFR jest stworzenie jednego, światowego systemu socjalistycznego.”
– Dan Smoot, zastępca Dyrektora Generalnego FBI, “The Invisible Government”.

“Komisja Trójstronna nie rządzi światem. Robi to Rada Stosunków Zagranicznych.”
– Winston Lord, Przewodniczący Rady Stounków Zagranicznych (CFR), ambasador USA w Chinach w czasie prezydentury Ronalda Reagana, Asystent Sekretarza Stanu w administracji Prezydenta USA Billa Clintona, Departament Stanu USA (W Magazine, Sierpień, 1978, Fairchild Publications).

“Jakakolwiek cena rewolucji chińskiej to oczywiście sukces nie tylko jeśli chodzi o profesjonalne zarządzanie, ale także o morale i wspólnotę celów. Eksperyment społeczny w Chinach pod kierownictwem przewodniczącego Mao jest jednym z najważniejszych i najbardziej udanych w historii ludzkości.”
– David Rockefeller, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR) (New York Times, 1973).

“[Trzeba] wprowadzić socjalizm w sposób demokratyczny krok za krokiem i przy pomocy skoncentrowanego przemysłu…Stany Zjednoczone nie powinny próbować wygrać z komunizmem, ani uwalniać narodów przez niego ujarzmionych i nie pozwolić na to, aby się same od niego uwolniły.”
– Arthur Schlesinger, Doradca Prezydenta Kennedy’ego i Johnsona, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), “Partisan Review”.

“Istnieje intelektualnie kusząca możliwość, że Stalinizm dla ludzkości był ukrytym błogosławieństwem.”
– Zbigniew Brzeziński, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego Prezydenta USA Jimmy’ego Cartera, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Between Two Ages: America’s Role in Technotronic Era”.

“Marksizm, rozpowszechniony w popularnej postaci Komunizmu, stanowi znaczny postęp w ludzkiej zdolności konceptualizacji jego realizacji świata (…) Marksizm dostarcza najlepszego wglądu na współczesną rzeczywistość.”
– Zbigniew Brzeziński, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego Prezydenta USA Jimmy’ego Cartera, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Between Two Ages: America’s Role in Technotronic Era”.

“Marksizm jest zwycięstwem rozumu nad wiarą i reprezentuje etap żywotny i twórczy w dojrzewaniu uniwersalnej wizji człowieka”.
– Zbigniew Brzeziński, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego Prezydenta USA Jimmy’ego Cartera, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Between Two Ages: America’s Role in Technotronic Era”.

“Od 1979 do 1991, Waszyngton pośrednio wspierał Czerwonych Khmerów, a następnie część koalicji partyzanckiej w walce z rządem wietnamskim”
– The Times (magazyn prasowy wydawany przez członka Amerykańskiej Rady Stosunków Zagranicznych CFR Ruperta Murdocha).

“Depopulacja jest największym priorytetem Stanów Zjednoczonych jeśli chodzi o kraje Trzeciego Świata.”
– Henry Kissinger, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Sekretarz Stanu USA, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “National Security Study Memorandum – 200”.

“Prościej jest zabić milion ludzi, niż ich kontrolować.”
– Zbigniew Brzeziński, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego Prezydenta USA Jimmy’ego Cartera, członek Klubu Rzymskiego i Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), (Chatham House, 17 listopada 2008 r.)

“Światowe Państwo, które zapewnia, nie tylko swoim członkom, ale całemu społeczeństwu ludzkiemu stabilność, będzie opierało się na fundamentach czterech kontynentów i będzie niewzruszone w swojej sile.”
– Lionel Curtis, Dyrektor Królewskiwgo Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Civitas Dei: The Commonwealth of God” (1938).

“Obecnie pracujemy w tajemnicy, żeby ze wszystkich sił wyrwać tak zwaną suwerenność z rąk lokalnych państw narodowych na świecie.”
– Arnold Toynbee, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “The Trend of International Affairs Since the War” (International Affairs, czerwiec 1931).

“Wszędzie tam, gdziekolwiek są kłopoty, przemoc, cierpienie, tragedia – od razu rzuca się podejrzenie na CIA. Nasza fobia na tym punkcie pomimo, że nie ma w jej przypadku wystarczających śladów dla jej uzasadnienia, jest, bez wątpienia, tak nadmierna co amerykańska fobia na punkcie Komunizmu i jest to fobia uzasadniona – w rzeczywistości Ameryka i Rosja zamieniły się rolami i dziś to Ameryka stała się koszmarem.”
– Arnold Toynbee, Królewstki Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), New York Times 7.05.1971.

“Celem powinno być od nowa zdefiniowanie suwerenności w erze globalizacji, aby znaleźć równowagę pomiędzy światem w pełni suwerennych państw a jednego rządu światowego lub anarchii. “
– Richard N. Haass, Dyrektor Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), konsultant Sekretarza Stanu USA Colina Powella, Prezydenta USA George’a W. Busha i Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, “Sovereignty and globalisation”

Era technotroniczna polega na stopniowym wglądzie na społeczeństwo bardziej kontrolowane. Takie społeczeństwo będzie zdominowane przez elity, nieskrępowane tradycyjnymi wartościami. Wkrótce będzie można dochodzić niemal ciągłego nadzoru  nad każdym obywatelem i stale aktualnych plików zawierających nawet najbardziej osobiste dane, podlegające władzy (…) Elita nie będzie się wahać przed osiągnięciem swoich politycznych celów wykorzystując najnowsze techniki pozwalające sterować zachowaniem i utrzymywać społeczeństwo pod ścisłą kontrolą i obserwacją (…) Władza realna będzie ostatecznie należała do tych, którzy nie tylko mają dane, ale również kontrolują informację, mogąc szybko wydedukować z niej wszystkie możliwe dedukcje.”
– Zbigniew Brzeziński, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego Prezydenta USA Jimmy’ego Cartera, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Between Two Ages: America’s Role in the Technotronic Era”.

“Ta regionalizacja jest utrzymana w Trójstronnym Planie, który wzywa do stopniowej konwergencji Wschodu i Zachodu, ostatecznie prowadząc do celu Jednego Rządu Światowego (…) Narodowa suwerenność nie będzie już dłużej wykonywalną koncepcją.”
– Zbigniew Brzeziński, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego Prezydenta USA Jimmy’ego Cartera, Rada Stosunków Zagrainczych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), “Grand Chessboard”.

“W następnym wieku narody jakie znamy staną się przestarzałe: wszystkie państwa uznają jeden globalny autorytet.”
– Strobe Talbott, były Podsekretarz Stanu w administracji Prezydenta USA Billa Cilntona, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), “Narodziny narodu globalnego”.

“Jest coś takiego, jak ukryte wpływy i pytanie jest, jak to funkcjonuje? Czy obejmuje to korupcję, czy obejmuje to jakiś rodzaj psychologicznej dominacji nad jednostkami – oczywiście w każdym systemie politycznym istnieją pewnego rodzaju ustalenia przy stole i pod stołem.”
– Zbigniew Brzeziński, założyciel Komisji Trójstronnej, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego Prezydenta USA Jimmy’ego Cartera, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), C-SPAN (Cable-Satellite Public Affairs Network), Questions & Answers, 27.03.2007.

Ludzie, rządy i gospodarki wszystkich narodów muszą służyć potrzebom międzynarodowych banków i korporacji…stara struktura polityki międzynarodowej…utopia narodowej suwerenności…jest oczywiście niekompatybilna z rzeczywistością.
– Zbigniew Brzeziński, założyciel Komisji Trójstronnej, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego Prezydenta USA Jimmy’ego Cartera, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), o Komisji Trójstronnej, “Between Two Ages: America’s Role in the Technotronic Era” (1970).

“Zbliżamy się do Nowego Porządku Świata, światowego Komunizmu. Nigdy się nie wycofamy.” [link]
– Michaił Gorbaczow, były Prezydent ZSRR, członek Klubu Rzymskiego i Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House).

“Ostatecznie naszym celem jest powitanie Związku Radzieckiego w Porządku Świata. Może Porządek Świata przyszłości będzie prawdziwą rodziną narodów.”
– George Bush, Texas A&M University, 1989.

Rządy oligarchów sprawowane do dzisiaj (Order Podwiązki, ang. Order of The Garter, z siedzibą w londyńskiej Kaplicy Św. Jerzego – na fotografii powyżej obok Cesarza Hirohito): Książę Grafton, Król Hiszpanii, Królowa Danii, Książę Gloucester, Księżna, Książę Edynburgu, Królowa, Edward Książę Kent, Jean Wielki Książę Luksemburgu, Królowa Holandii, Król Norwegii, Szanowny John Bowes-Lyon, Sir Michael Willcocks, Sir Edward Heath, Książę Devonshire, Lord Sainsbury z Preston Candover, Książę Wellington, Kanclerz Lord Carrington, Lord Richardson z Duntisbourne, Lord Kingsdown, Lady Thatcher, Peter Gwynn-Jones, Lord Carnegie, Lord Indg, Książę Abercorn, Lord Ashburton, Dziekan rodziny Windsor, Sir Edmund Hillary, Biskup Winchesteru Michael Scott-Joynt, Sir Timothy Coleman, Sekretarz Hubert Chessyre, Sir William Gladstone, Sir Anthony Acland oraz Cesarz Japonii Akihito.

W ramach korporacji Londyńskiego City działa tzw. “12 Wielkich Przedsiębiorstw” i ich liczne spółki zależne mające siedzibę w Guildhall, kontroli światowych handlów i finansów. Wśród tych wielu przedsiębiorstw zależnych znajduje się The Worshipful Company of International Bankers, która obecnie kontroluje, pośrednio lub bezpośrenio, każdy wielki bank na świecie, w tym w UE, Stanach Zjednoczonych gdzie – działając jako jeden międzynarodowy kartel bankowy – za pośrednictwem największych amerykańskich banków pośrednio ma udziały w Rezerwie Federalnej USA, Japonii, Rosji i Indiach. Część z 12 Wielkich Przedsiębiorstw działa już ponad kilkaset lat i wśród najstarszych znajduje się “Fuellers”, dzisiaj działający jako The Worshipful Company of Fuellers, a pierwotnie będąca częścią Kompanii “Woodmongers”, którego Królewska Karta została przyznana w 1601 r. Obecnie The Worshipful Company of Fuellers kontroluje globalny przemysł energetyczny, w tym największe giganty naftowe i korporacje węgla, ropy i gazu takie jak BP i Shell. “City” (Square Mile) kontroluje świat finansowy i nie jest odpowiedzialne w brytyjskim parlamencie. W chwili obecnej na czele City stoi Królowa Elżbieta II, ponieważ wszystkie 12 Wielkich Przedsiębiorstw składających się na jeden organ zwany “Livery Company” prowadzi działalność z racji Królewskiej Karty.

Spoglądając na dalsze fakty: Królowa Anglii, jako Zwierzchniczka Brytyjskich Sił Zbrojnych, posiada prawo ogłosić wojnę. Przy tym nie musi podawać przyczyn tej decyzji, jak również nie radząc się z nikim. Kanada i Australia w dwóch wojnach światowych uczestniczyły po stronie Anglii, ponieważ to królowa Anglii, w ich imieniu, oglosiła wojnę z Niemcami. I to właśnie dlatego do Królowej należało ostatnie słowo przed tym, jak wysłać angielskie wojsko do Iraku. Następnie, Królowa Anglii ma prawo do odwołania rządu, i również nie musi podawać przyczyn swojej decyzji, jak również nie musi z nikim tego konsultować. To właśnie do Królowej należy prawo mianowania Premiera (i w cale nie musi to być zwycięzca wyborów). Królowa ma prawo rozwiązać parlament. I tu trzeba pamiętać, że w Anglii wybierana przez lud jest tylko niższa Izba Gmin. Wyższa, mająca prawo zawieszać decyzje niższej, Izba Lordów, na której czele stoi Królowa, jest dziedziczna. Trzeba przy tym pamiętać i o tym, że to właśnie w Dystrykcie City of London ma swoje siedziby większość najbogatszych korporacji na świecie, które są – działając jako jeden międzynarodowy kartel bankowy – właścicielami Amerykańskiego Banku Federalnego jako najpotężniejszego banku centralnego świata, a zatem i automatycznie, właścicielami globalnego systemu bankowości centralnej – i powszechnie wiadomo, że Anglia jest centrum finansowym globu. Właścicielami największych korporacji finansowych na świecie usytuowanych w Londynie, do których należy Wall Street wraz bankiem centralnym USA i Anglii, są właśnie członkowie Izby Lordów: Imperium Brytyjskie z garstką własnych oligarchów na czele sprawuje kontrolę nad globalną ekonomią.

city-12city-11city-13

Światem rządzi najstarsza dzielnica finansowa Londynu zwana “City of London”, która była od zawsze jądrem decyzyjnym i sercem Imperium Brytyjskiego. Kolonializm to domena City of London, a kolonializm to miliony ofiar (w tym kobiet i dzieci), niewolnictwo i grabież gospodarcza. City of London rządzi Stanami Zjednoczonymi jako swoją kolonią do dnia dzisiejszego poprzez swój bank centralny a przez to i amerykański skarb państwa, notabene będący własnością międzynarodowego kartelu bankowego poprzez uprawnienie do kreowania waluty, którego historia bierze swój początek i źródło w City of London – części współczesnego kartelu bankowego – oraz, jak pisze członek Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych rodziny Windsor Nicholas Shaxson, prywatnym suwerennym państwie. W 1694 roku Król Wilhelm III Domu Orańskiego-Nassau sprywatyzował Bank Anglii, założył City of London i przekazał kontrolę pieniędzy Anglii elitarnej grupie międzynarodowych bankierów. City of London jest własnością osób prywatnych działających pod własną flagą, z własną konstytucją i wolna od ograniczeń prawnych, które regulują resztę Anglii. Akcja ta utorowała drogę prywatnego kartelu międzynarodowych bankierów do rozpoczęcia realizacji planu jednego światowego rządu, jak wyjawia wyżej cytowany już Mentor Prezydenta Stanów Zjednoczonych Billa Clintona, współtwórca NASA oraz Doradca Departamentu Obrony USA Carroll Quigley w swojej książce „Tragedia i Nadzieja – Historia świata naszych czasów”. Przywódca tego państwa: “Królowa Elżbieta II, głowa Zjednoczonego Królestwa, jest prawnym właścicielem około 6600 000 000 hektarów, 1/6 powierzchni Ziemi. Jest jedyną osobą na świecie, która jest właścicielem całych krajów. Wartość jej mienia wynosi około 28,000,000,000,000 $. To czyni ją najbogatszą osobą na Ziemi.” (Kevin Cahill, oficer Elżbiety II, Królewskie Stowarzyszenie Historyczne Wielkiej Brytanii, Królewska Akademia Wojskowa, “Who Owns the World: The Hidden Facts Behind Landownership“). To jest właśnie KORPORATOKRACJA. Jak pisze Nicholas Shaxson z Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych rodziny Windsor, “Ilekroć Królowa odwiedza państwo City, bierze udział w barwnych uroczystościach z udziałem burmistrza z mieczem, różnych radnych i szeryfów, zwanych Pamiątką. W tej uroczystości, burmistrz uznaje zwierzchnictwo królowej, jak samo Corporation of London deklaruje, że ‘Prawa City do kierowania swoją własną polityką zostały przyznane na mocy koncesji uzyskanych od Korony’. City of London wyekstrahowała swoje własne przywileje i jest wolna od zasad i przepisów, do których reszta Brytanii musi się dostosować (“The tax haven in the heart of Britain“, New Statesman); “City of London stało się przedstawicielem handlowym oligarchów i potentatów naftowych z całego świata” (“Treasure Islands: Tax Havens and the Men Who Stole the World“). Najbardziej prestiżowy Brytyjski magazyn Prasowy The Observer powiązany z Brytyjską Partią Pracy w artykule “How a big US bank laundered billions from Mexico’s murderous drug gangs” (pol. “Jak wielkie banki USA piorą miliardy dolarów meksykańskich gangów narkotykowych“) bez absolutnego zażenowania przyznaje, że to nie ciemne operacje finansowe na Kajmanach będące powodem jednej z największych międzynarodowych afer finansowych Bank of Credit and Commerce International powiązanej z terroryzmem stanowiły zorganizowaną przestępczość, ale prawdziwą międzynarodową mafią narkotykową jest właśnie City of London: “Nowy Jork i Londyn to największe na świecie pralnie narkotykowych pieniędzy oraz z działalności kryminalnej. Nie Kajmany, nie Isle of Men i nie Jersey City, tylko Wall Street i City of London.” Korporacyjne imperium bankowe (KORPORATOKRACJA), w które zamieszane jest pranie brudnych pieniędzy i handel narkotykami jest pod kontrolą anglo-holenderskiej oligarchii, a konkretniej, brytyjskiej monarchii. Z cytowanych już Quigley’a, Colemana i Cecila Rhodes’a wiemy, że prawda jest taka, że Kolonializm w cale się nie zakończył, ale trwa do dzisiaj: Imperium Brytyjskie, którego stolicą jest kartel finansowy City of London gdzie dyrektor Banku Centralnego Anglii wraz z międzynarodowymi bankierami steruje maszynerią światowego systemu finansowego, kontynuuje go do dnia dzisiejszego, prowadząc bardziej wyrafinowanymi metodami gospodarczymi cały świat pod panowanie Korony Brytyjskiej, której ramieniami wykonawczymi są Stowarzyszenie Rhodesa, Rezerwa Federalna, Bank Rozrachunków Międzynarodowych, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych w Londynie i Rada Stosunków Zagranicznych w Nowym Jorku. Do jednej z dynastii bankierskich, którą Quigley stawia jako jedną z kierujących procederem City of London, zalicza on Baring, do której potomków należy brytyjska Księżna Diana, której prababką była Margaret Baring, córka Edwarda Baringa, 1-ego Barona Revelstoke, tym samym w proceder jest zaangażowany Dom Windsorów.

city-police-citycity-mpf

                                        1)                                                                                         2)

Czy City jest suwerennym państwem? Dla porównania: 1) Policja City of London oficjalnie jest poza nadzorem londyńskiej Komisji ds. Policji i Przestępczości Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Wielkiej Brytanii, oraz Policja Metropolitalna (2), która jako policja terytorialna regionu administracyjnego “Wielki Londyn” powinna mieć nadzór również nad dzielnicą City geograficznie wchodzącą w jego skład, ale tak nie jest, gdyż ma ona swoją własną policję, a oznacza to, że formalnie jest poza prawem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Policja całego Londynu ma siedzibę na Victoria Street w New Scotland Yard pod nadzorem Ministerstwa, podczas gdy policja City ma swoją własną siedzibę na Wood Street pod nadzorem prywatnej Livery Company.

“Brak zgody Króla Jerzego III do operowania przez kolonie uczciwym systemem pieniężnym, który wyzwalał zwykłych ludzi ze szponów elity manipulatorów finansowych, był główną przyczyną Rewolucji Amerykańskiej.”
– Benjamin Franklin, Ojciec-Założyciel Stanów Zjednoczonych.

krolowa-queen-of_england0krolowa-flaga-korony-colony1

Jeżeli Rewolucja Amerykańska miała z założenia wyzwolić amerykański system pieniężny z rąk City of London działającego z racji Królewskiej Karty Monarchii Brytyjskiej, oznacza to szokującą prawdę – że Stany Zjednoczone wcale nie są państwem, to korporacja/kolonia, która została założona przez City of London.

szpiedzy-nkwd-alger-hissszpiedzy-nkwd-dexter-white1szpiedzy-nkwd-kgb_symbolszpiedzy-nkwd-williamludwigullmanszpiedzy-nkwd-silvermaster

          1)                                    2)                                3)                               4)                                 5)

Międzynarodowy Fundusz Walutowy został założony przez chazarożydowskich szpiegów NKWD/KGB (3) znanych w aktach FBI jako “Grupa Silvermastera“: Pierwszego Sekretarza Generalnego ONZ, autora Karty Narodów Zjednoczonych i członka Amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości, członka Rady Stosunków Zagranicznych (CFR) oraz prezesa Carnegie Endowment for International Peace Rockefellerów i Carnegich – Algera Hissa (1), Dextera White’a z Departamentu Skarbu Stanów Zjednoczonych (2), Williama Ludwiga Ullmana (4) i Nathana Gregory’ego Silvermastera zasiadającego w Zarządzie Produkcji Wojennej – agencji Stanów Zjednoczonych za administracji Prezydenta USA Franklina Delano Roosevelta (5). W więzieniach NKWD zostało zamordowanych tysiące ludzi. Pomijając chazarożydowskie ludobójstwo w Katyniu, ofiarą tych zbrodni padło wielu Polaków. Najgorsze były jednak szykany ze strony urków, opisywanych m.in. przez G. Herlina-Grudzińskiego – bezwzględnych, zdemoralizowanych i uzbrojonych w noże domowej roboty kryminalistów, którzy w straszliwy sposób pastwili się nad więźniami politycznymi: ograbiali ich, bili, torturowali, gwałcili, a nawet mordowali. Oto są korzenie Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego, utworzonych na konferencji Bretton Woods zorganizowanej przez chazarożydów.

“Podłym sekretem jest, że decyzje kongresu są nieważne, ponieważ wewnętrzna polityka Stanów Zjednoczonych jest ustawiana przez Rezerwę Federalną, a polityka zewnętrzna przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy, dlatego prezydent nie będzie już potrzebował zgody kongresu na wojnę.”
– Robert Reich, sekretarz pracy w administracji prezydenta USA Billa Clintona (USA Today, 1999).

mfw-intl-monetary-fhdqmfw-intl-monetary-f

Amerykańską politykę zagraniczną i amerykańskie konflikty i interwencje zbrojne ustawia komórka NKWD pod nazwą Międzynarodowy Fundusz Walutowy!

Globalizm faworyzowany przez Unię Europejską, czyli Donalda Tuska, Kaczyńskich, Kwaśniewskiego i innych zdrajców jest faworyzowaniem totalitaryzmu, stalinizmu i bandytyzmu.

Kolejna rzecz: Bank Rezerw Federalnych, tak samo jak 60 innych banków centralnych, realizuje politykę wdrażaną przez bank centralny banków centralnych – bazylejski Bank Rozrachunków Międzynarodowych (BIS), powołany w celu, jak napisał cytowany kilkakrotnie już Doradca Departamentu Obrony USA i współtwórca NASA Carroll Quigley będący mentorem prezydenta Clintona, ustanowienia władzy City of London Monarchii Brytyjskiej “jako światowego centrum finansowego, dzięki któremu trzy główne centra finansowe w Londynie, Nowym Jorku i Paryżu mogłyby nadal działać jako całość“, oraz co wiadomo też za sprawą pierwszego posiedzenia w Bazylei w 1930 banków centralnych (które zadecydowały o umiejscowieniu instytucji w tym mieście) Niemiec, Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii (City), Irlandii Północnej, Włoch, Japonii, Stanów Zjednoczonych i Szwajcarii (według Quigleya będących prywatnymi korporacjami), nad światowym systemem finansowym, bankowym i ekonomicznym aby umożliwić “centralizację światowej kontroli gospodarczej” i “stworzenie światowego systemu kontroli finansowej w prywatnych rękach, zdolnego zdominować system polityczny każdego kraju i gospodarki światowej“. Pod szyldem Banku Rozrachunków Międzynarodowych tych rodzin działa: Bank Algierii, Centralny Bank Argentyny, Bank Rezerw Australii, Austriacki Bank Narodowy, Narodowy Bank Belgii, Bank Centralny Bośni i Hercegowiny, Centralny Bank Brazylii, Bułgarski Bank Narodowy, Bank Kanady, Centralny Bank Chile, Ludowy Bank Chin, Bank Republiki (Kolumbia), Chorwacki Bank Narodowy, Czeski Bank Narodowy, Narodowy Bank Danii, Bank Estonii, Europejski Bank Centralny, Bank Finlandii, Bank Francji, Deutsche Bundesbank, Bank Grecji, Władza Monetarna Hong Kongu, Hungarski Bank Narodowy, Bank Centralny Islandii, Bank Rezerw Indii, Bank Indonezji, Centralny Bank Irlandii, Bank Izraela, Bank Włoch, Bank Japonii, Bank Korei, Bank Litwy, Bank Łotwy, Bank Centralny Luksemburgu, Narodowy Bank Republiki Macedońskiej, Bank Centralny Malezji, Bank Meksyku, De Nederlandsche Bank, Bank Rezerw Nowej Zelandii, Bank Norweski, Centralny Bank Rezerw Peru, Centralny Bank Filipin, Narodowy Bank Polski, Bank Portugalii, Narodowy Bank Rumunii, Centralny Bank Federacji Rosyjskiej, Saudyjska Agencja Monetarna, Narodowy Bank Serbii, Monetarna Władza Singapuru, Narodowy Bank Słowacji, Bank Słowenii, Bank Rezerw Południowej Afryki, Bank Hiszpanii, Sveriges Riksbank, Szwajcarski Bank Narodowy, Bank Tajlandii, Centralny Bank Republiki Tureckiej, Centralny Bank Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Bank Anglii, System Rezerwy Federalnej. Tak działa korporatokracja i z demokracją nie ma to nic wspólnego. Rodziny Baring, Lazard, Erlanger, Warburg, Schroder, Seligman, Speyers, Mirabaud, Mallet, Fould, Rothschild, Windsor, Morgan, Goldman Sachs, Rockefeller, Lehman, Kuhn Loeb, Israel Moses Seif, Davison, Dynastia Orańska-Nassau (królowie Niderlandów, królowie Holandii, monarchowie Szkocji, Francji i Irlandii, księstwa Nassau w Niemczech, wielcy książęta Luksemburga, twórcy City of London) – ich władza nad światowymi rządami opiera się na bankowości i stanowią prawdziwy niewidzialny rząd światowy, ponieważ rządzą w ten sposób światową ekonomią. Ich instrumentem jest prywatny Bank Rozrachunków Międzynarodowych, tak samo jak Bank Rezerw Federalnych i Bank Anglii, które są prywatnymi bankami dla tych samych dynastii bankierów, kontrolujących światową bankowość centralną poprzez Bank Rozrachunków Międzynarodowych.

bis-tower2bis-9bazylea

Bank Rozrachunków Międzynarodowych (BIS) – niewidzialnego kontrolera polskiej i światowej gospodarki – definiuje jedno z najważniejszych i najbardziej wpływowych mediów amerykańskich, New York Times z 5.08.1995: “W małym szwajcarskim miasteczku znajduje się bardzo mroczna i zakonspirowana organizacja międzynarodowa…Bank Rozrachunków Międzynarodowych, składający się z najpotężniejszych i najmniej eksponowanych ludzi: 32 szefowie banków cetnralnych, urzędnicy zdolni przekazywać miliardy dolarów i zmieniać bieg gospodarki światowej pociągnięciem pióra.”  Stąd niewyedukowani i niedoinformowani ludzie, oszukiwani podziałami politycznymi na prawicę i lewicę, Kaczyńskiego, Tuska, Ziobrę, Palikota, Kwaśniewskiego i innego idiotę lub karierowicza, któremu się wydaje, że ma władzę, nie mogą dostrzec prawdziwych władców Korporatokracji, która jest według Mussoliniego mówiącego “Faszyzm prawidłowo powinien nazywać się korporacjonizm, ponieważ polega on na połączeniu władzy państwowej i korporacyjnej“, rządami faszystowskimi. Ustrój, z jakim mamy do czynienia, to korporatokracja (termin użyty przez pracującego dla Międzynarodowego Funduszu Walutowego słynnego ekonomistę Jeffrey’a Sachsa znanego m.in. ze współpracą z Ruchem Solidarności i stworzenia planu Balcerowicza, oraz Johna Perkinsa z Banku Światowego i NSA – Agencji Bezpieczeństwa Narodowego) lub faszyzm, sprawowany przez rodzinę Rothschild.

ksiaze-edward-prince-mason2ksiaze-edward-prince-masonloza-anglii-grand-lodge-england1krolowa-elzbieta-ii-queen-freemason2krolowa-elzbieta-ii-queen-freemason1

           1)                    2)                            3)                                         4)                                5)

1) i 2): Książę Edward, syn Królowej Elżbiety jako Wielki Mistrz Masońskiej Loży Anglii (3), do której oczywiście należy arystokracja brytyjska. 4): Królowa Elżbieta II wychodzi ze szpitala; 5): masońskie i satanistyczne symbole na pasie opiekunki Królowej z fotografii 4).
Masoneria kontroluje świat finansowy i światowe korporacje…Czy kogoś to właściwie dziwi?

Elita bankowa poszerzając swe wpływy w drodze do tyranii utworzyła europejski odpowiednik zwany Europejskim Bankiem Centralnym, co prawda nie będący prywatnym, ale do którego ŻADNEGO dostępu, na mocy procedur forsowanych BEZ PRAWA do głosu mieszkańców Europy, NIE MAJĄ europejskie rządy i ludy – tak samo prawnie nietykalny dla kilkuset milionów ludzi jak FED w USA – podczas gdy jego polityka jest omawiana przez udziałowców FED na specjalnych posiedzeniach z uczestnictwem zarówno NIEWYBIERALNYCH biurokratów Parlamentu Europejskiego (członkowie Komisji Europejskiej to byli komuniści!) jak i decydentów politycznych Unii Europejskiej (ciała kierowniczego światowej elity w Europie, utworzonego również pod wpływami tajnych stowarzyszeń Thule Gesselshaft, Towarzystwa Vril i Zakonu Niemieckiego, ze względu na swoje Hitlerowskie korzenie) takich jak uczestnicy posiedzeń Grupy Bilderberg działającej pod oficjalnym patronatem stowarzyszenia Rada Stosunków Zagranicznych (CFR) – politycznej filii interesów korporacyjnych bankierów Rezerwy Federalnej/City of London, oraz pod patronatem ExxonMobil/Standard Oil/Chase Manhattan Bank rodziny Rockefellerów i Royal Dutch Shell holenderskiej monarchii. I tu rządy nie mogą ani zaingerować, ani zrobić niczego co jest sprzeczne z dyrektywami z Brukseli, tak samo jak w Stanach Zjednoczonych rząd nie może tak zaingerować, jak i zrobić niczego co jest sprzeczne z dyrektywami z Wall Street, ponieważ, jak widzimy, obydwa kierunki mają to samo źródło. F. Soddy – pisarz, członek Towarzystwa Królewskiego, brytyjski uczony i laureat nagrody Nobla w dziedzinie chemii, w liście skierowanym do delegata Stolicy Apostolskiej w Wielkiej Brytanii W. Godfrey’a i arcybiskupów anglikańskich Yorku, Walii i Canterbury, 1943, zdefiniował to w ten sposób : “Wszystkie rządy – konserwatywne, liberalne, pracy, faszystowskie, socjalistyczne i komunistyczne, są politycznie kontrolowane przez grupę (…) zdominowaną przez twórców i manipulatorów pieniądza. W ten sposób narodowa władza polityczna, która, jeżeli jednostki mają się cieszyć maksymalną wolnością osobistą zgodnie z ich sumieniem i obowiązkiem, powinna należeć do narodu, została ukradziona bez jego wiedzy i zgody na to”; “Prerogatywę tę uzurpowali sobie bankierzy, zarówno lokalni jak i międzynarodowi, którzy doprowadzili do perfekcji tworzenie pożyczanych przez nich pieniędzy (…) W ten sposób powstała forma długu narodowego (…) który fizycznie nie jest możliwy do spłacenia przez społeczeństwo.”

Umowy: NAFTA, GATT, Unia Europejska, Unia Północnoamerykańska, Unia Afrykańska – to nic innego jak filie Nowego Porządku Świata niszczące suwerenność wszystkich państw stopniowo zanurzających się w zbrodniczym Rządzie Światowym, czego decyzje wymagają już nawet nie siły, ale jedynie pociągnięć pióra bez naszego głosu (?), co powiedział założyciel Rezerwy Federalnej, Paul Warburg, w przemówieniu w amerykańskim Senacie w 1953r. : “Będziemy mieli Rząd Światowy, obojętnie, czy wam się to podoba czy nie, na drodze podboju albo porozumienia” (wam, czyli politykom, którym wydaje się, że dzierżą władzę państwową), oraz mason Najwyższego 33 stopnia Rytu Szkockiego Giuzeppe Mazzini blisko związany z Ku-Klux-Klanem (Albert Pike) i z anty-katolickim, skierowanym przeciwko papiestwu ruchem dywersyjnym Zakonu Iluminatów kierowanym bezpośrednio przez Dom Rothschildów – Alta Vendita (Karbonariuszy) : “Gdyby Rothschild chciał zostać królem Francji, zostałby nim w każdej chwili” (zostałby nim kiedy chce, bo sam nie podlega królowi). Paul Warburg jako kreator tego aparatu terroru (FED) oraz agent i sługa Domu Rothschildów (satanistycznego Zakonu Iluminatów Bawarskich), wiedział, że wbrew temu, co sugeruje się każdemu od kołyski, są na świecie ludzie, których żadne prawo międzynarodowe nie obejmuje, więc panowie Matrixa w jakim my żyjemy mogą sobie robić co chcą, dopóki ich nikt nie pozbawi możliwości kreowania bezwartościowych pieniędzy z powietrza (“pieniędzy”, czyli papierków, nieistniejących po za hologramem cyferek w ścianie i kawałków plastiku zwanych “kartami kredytowymi”). Bratanica prezydenta USA Theodore’a Roosevelta, Edith Roosevelt, z pierwszej ręki w “Elite Clique Holds Power in U.S.” (“Indianapolis News”, 3.01.1962 r.)“Indianapolis News” 23.12.1961 r. eksponuje, kto jest kim w Ameryce i jakie ma zamiary: “W Stanach Zjednoczonych istnieje elita. Słowo “elita” to ogólne określenie w finansach międzynarodowych i biznesie, które dzierżą większość mocy niezależnie od tego, kto jest w Białym Domu (…) Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z istnienia tej ‘legalnej mafii’ (…) to wpływa na politykę narodu w niemal każdej dziedzinie. Np. Rada Stosunków Zagranicznych w Nowym Jorku dotowana przez Rockefellerów od 1927 r. oferuje takie członkostwo w 90 procentach wpływowym postaciom (…)”; “Jaki jest sposób myślenia elity? Dla nich najlepszym remedium na komunizm byłoby Światowe Państwo Socjalistyczne rządzone przez takich jak oni fachowców. Ma to swoje odbicie w polityce, która sprzyja budowaniu super-państwa oraz stopniowemu zrzekaniu się przez USA suwerenności na rzecz ONZ“.

Jak już wiemy, ich perfekcyjnym narzędziem jest dług populacji na obydwu półkulach ziemskich – całej ludzkości na Ziemi, łącznie z rządami i głowami państw, których odsetki, wzrastające do setek dolarów na ułamek sekundy w niemożliwym do zatrzymania fikcyjnym zegarze długu, muszą spłacić mieszkańcy planety poprzez podatki.

http://www.usdebtclock.org/ – licznik pokazujący, do jak ogromnych sum wzrastają długi Stanów Zjednoczonych, również względem Rezerwy Federalnej.

Polska, jak i inne kraje Europy, nigdy nie będzie miała “prezydenta”, “premiera” i własnego, suwerennego rządu, dopóki nie wyjdzie z Banku Światowego, Międzynarodowego Funduszu Walutowego KGB/Iluminatów i komunistycznego rządu Europy (ZSRE) pod kontrolą FED w Brukseli. Wszystkie są tubą dla Zakonu Iluminatów i Rothschildów, przez które światowa elita (tj. N.M. Warburg Bank w Hamburgu, S.G. Warburg Bank w Amsterdamie, Bank Anglii, Chase Manhattan Bank Rockefellerów w Nowym Jorku, N.M. Rothschild & Sons w Paryżu i Londynie, J.P. Morgan & Compnay i Kuhn Loeb & Company Morganów w Nowym Jorku, BIS w Bazylei, Israel Moses Seif Bank we Włoszech, Lazard Brothers Bank w Paryżu, Nowojorski Bank Rezerw Federalnych, Goldman Sachs – właściciele bankowości centralnej FED w Waszyngtonie) przypuszcza swoje dyrektywy na narody i jedynym skutkiem wszystkich jest niewolnictwo (poprzez dług lub wojnę), gdyż żaden kraj pod obcą okupacją, zwłaszcza komunistyczną, gdzie musi być zależny od jakichś obcych Trybuanłów Sprawiedliwości w Strasburgu i zagranicznych nad-parlamentów z narzuconym obywatelstwem “Europejskim”, nigdy nie może być wolny. Dlatego aby się wyzwolić jedynym wyjściem jest przejść do poważnych działań. Rok 1913 był rokiem klęski dla Ameryki i dla reszty świata, Iluminaci poprzez Federal Reserve Act wydali wyrok Rządu Światowego na Amerykę i wolne narody. W obecnej sytuacji Polska jest zniewolona i rozkradana NASZYM kosztem w 100% i trzeba to zmienić.

Społeczeństwo przez medialną dyktaturę (właściciel New York Times, John Swinton, zdefiniował dziennikarstwo jako intelektualną prostytucję, niszczenie prawdy w żywe oczy i tańczenie do dyrygowania bogaczy dyktujących zza kulis) ma wypaczone postrzeganie tego, kto rządzi w kraju, jaką politykę prowadzi i jakie szkody nam wyrządza, mając ograniczone pole rozumowania do “rządu” i “prezydenta”. Nie są temu winne nawet partie polityczne zdrajców narodu kilkadziesiąt lat po wojnie nakładających na Polskę podatki 3-krotnie wyższe niż Adolf Hitler, na których społeczeństwo skupia swoją uwagę jako na decydentach: rzekomo zwaśnione formacje polityczne nie różnią się NICZYM, ponieważ przywódca w cieniu pozostaje ten sam i on poprzez swoje międzynarodowe aparaty podległe międzynarodowej bankowości jest winowajcą tego, że kraje toną w niewypłacalnych długach wobec korporacji (niektórych dochodowo bogatszych niż kraje lub nawet kontynenty, podczas gdy kartel FED jest jeszcze potężniejszy, ponieważ nie gromadzi dochodów w przeciwieństwie do korporacji, bo to ON już sam tworzy pieniądze dla reszty świata – walutę amerykańską i brytyjską), dzieci rodzą się z długiem w wysokościach sięgających do kilkudziesięciu tysięcy z racji “długu publicznego” spowodowanego globalną lichwą, przy czym mamy dług publiczny niemal dziesięciokrotnie wyprzedzający rządy służące totalitaryzmowi Moskwy w czasach ZSRR. Jesteśmy statystycznie okupowani i okradani, bardziej niż w krwawym okresie historii Polski, przez międzynarodową lichwę żydowską i to jest prawdziwy, totalitarny wróg, z którego dawni okupanci mają swoje bezpośrednie pochodzenie i stąd Polska w dalszym ciągu jest zniewolona przez przywódców z cienia, wspierających i wydających rozkazy naszym dawym wrogom – faszystowskim Niemcom i komunistycznej Rosji, z tym, że pod koniec XX oraz w XXIw. okupant zmienił jedynie swoją maskę na ONZ, UE, Bank Światowy i innych “dobroczyńców” z zachodu (o kontroli III Rzeszy przez międzynarodową korporacyjną bankowość centralną już za chwilę).

Dzisiejsze media i podręczniki próbują sprawiać wrażenie, że instytucje finansowe takie jak Międzynarodowy Fundusz Walutowy, czy Bank Światowy są konieczne dla zapewnienia dobrobytu i zaspokojenia pragnień w ubogich regionach trzeciego świata, zaś w krajach wysoko rozwiniętych potrzebne do osiągnięcia bogactwa materialnego przeznaczonego dla osób chcących osiągnąć majętność dzięki swojej pracy i płaceniu podatków na rzecz rządu, który zapewni swoim obywatelom należyty dobrobyt, awans i ustabilizowaną przyszłość dzięki pożyczce w banku, jednak prawda jest taka, że najlepszym sposobem na zbudowanie światowego rządu jest…DŁUG, ponieważ nic tak nie odbija się na warunkach ekonomicznych i nie pogłębia posłuszeństwa dla instytucji finansowych, podsycanego nawet przez medialną histerę, jak masowe zadłużenie, ponieważ gdy nie można już spłacić pieniędzy, pomimo nieustannie podwyższanych podatków i cen, co przy okazji skutkuje obniżeniem wartości pieniądza, a przy tym standardu życia, z definicji, ostatecznym długiem jest…wolność osobistaTy też jesteś na celowniku! Czy wiesz, że jesteś zadłużony na…20 000 zł?

Dla zbyt łatwowiernie polegających na zaistniałej sytuacji, David Icke rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Niestety filmy Davida Icke dotyczące tej problematyki w języku polskim są  aktualnie sukcesywnie usuwane z  youtube; wersji angielskich dotyczy to w mniejszym stopniu.

Będąc w posiadaniu tworu, jakim jest Bank Rezerw Federalnych w systemie, który jest idealnym narzędziem do samogenerującego się długu, zawładnięcie światem jest łatwiejsze, niż mogło by się wydawać, na domiar złego…bogacąc się na wojnach! Rząd amerykański musi pożyczać pieniądze na siły zbrojne z Banku Rezerw Federalnych, jeszcze bardziej się zadłużając, jednakowo powodując śmierć milionów ludzi!

iraqwarSpołeczeństwem rządzi DŁUG, który w każdym aspekcie prowadzi do NIEWOLNICTWA.

Głównym celem tych działań jest zniszczenie dolara i utworzenie Unii Północnoamerykańskiej z jedną walutą: amero. Jeżeli FED będzie kontynuował formę swojej działalności, bankierzy zrobią to samo z walutą amero. Działania te, odpowiednio zmanipulowane, powinny doprowadzić do zniesienia gotówki i wprowadzenia elektronicznego systemu pieniężnego, aby mogli kontrolować również i Twoje finanse. Aby zrozumieć perfidność tej operacji, przeczytaj wywiad z byłym szwajcarskim bankierem. Możesz również wejść w dział Technologia RFID i zobaczyć “Wywiad z Aaronem Russo”.

Na oficjalnej stronie Rady Stosunków Zagranicznych została wystawiona publikacja o planach budowy Unii Północnoamerykańskiej i jednej waluty dla USA, Kanady i Meksyku. http://www.cfr.org/publication/8102/
Oraz plany jednego, światowego przywództwa: http://www.cfr.org/sovereignty/sovereignty-globalisation/p9903

Aby przywrócić Stary Porządek, wystarczy…zamknąć Bank Rezerw Federalnych. Rozwiązało by to wiele problemów:
 • Pozbyto by się długu i inflacji, w konsekwencji uratowano by pozycję dolara na rynku światowym
 • zlikwidowano by Unię Północnoamerykańską
 • usunięto by nielegalny urząd podatkowy
 • konstytucja i decyzje kongresu odzyskały by ważność
 • biznes i korupcja przestały by rządzić Ameryką, skończono by czerpać zyski z wojny
 • zakończono by okupacje innych krajów
 • odzyskano by wolne media i system edukacji z rąk rządu
 • bankierzy zaczęli by podlegać prawu, w konsekwencji stanęli by przed trybunałem stanu
 • wszczęto by postępowanie karne wobec tych, którzy spowodowali ten bałagan
 • pieniądz zaczął by służyć ludziom, nie odwrotnie
 • prezydent zaczął by służyć ludziom, nie elicie
 • prawdopodobnie plan Nowego Światowego Porządku legł by w gruzach
Głównym zwolennikiem zamknięcia Banku Rezerw Federalnych jest obecnie republikanin Ron Paul. Jeżeli mieszkasz lub masz znajomych w Stanach Zjednoczonych, zachęcaj ich, aby głosowali na tego człowieka, lub zapoznaj ich z jego osobą i poglądami!

Złoty wywiad z Ronem Paulem polskie napisy cz. 1: https://youtu.be/n18_aDor0I8 

http://www.youtube.com/watch?v=Hp0uz2yKZwk 2/4
http://www.youtube.com/watch?v=ql-wr8EzbQM 3/4
http://www.youtube.com/watch?v=M3KNMKX9tqI 4/4

Ciekawostka: W 1875 roku w czasie burzy kurier Rothschildów jadący do Paryża został nad Menem trafiony przez piorun, po czym policja była zobowiązana przejąć niedostarczoną przesyłkę

“Kontrola prasy musi ułatwić kierowanie masami zgodnie z wolą iluminatów…Trzeba sprzyjać wszelkim ludzkim słabostkom, złym nawykom, umiejętnościom i błędom(…)Przekupni przedstawiciele najwyższych władz państwowych powinni przyczyniać się do tego, by rządy popadły – poprzez zaciąganie pożyczek za granicą – w taką zależność, która znacznie powiększy zadłużenie danego państwa. Prowokowanie kryzysów gospodarczych, polegające na nagłym wycofywaniu z obiegu wszelkich zasobów pieniężnych, którymi można by zawładnąć, powinno doprowadzić do krachu finansowego w każdym państwie będącym pod rządami ludzi, którzy nie dostąpili iluminacji. Potęga finansowa musi zapewniać wyłączność rządzenia handlem i przemysłem żeby pieniądze, jakimi obracają przemysłowcy, pozwalały tym ostatnim zwiększać zakres swojej władzy politycznej… Wszystkie te środki powinny sprawić, aby narody świata poczuły się zmuszone do oddania globalnej władzy w ręce oświeconych.” (1875)

Zgadnij, kto stworzył kryzys finansowy? Prezes Banku Rezerw Federalnych nie wie, gdzie podziało się… 500 miliardów dolarów.

Jak USA stworzyło kryzys – Prezes FED nie wie gdzie się podziało 500 miliardów https://youtu.be/h4E4hr64UaE

Weischaupt twierdził, że aby panować nad światem, należy najpierw opanować:

 • szkolnictwo – modelowanie spłeczeństwa
 • finanse – kto ma pieniądze, dyktuje prawo
 • ustawodawstwo – przygotować ogólnoświatowy kodeks prawny i sądownictwo
 • politykę i gospodarkę – ustalić linię postępowania dla federacji państw
 • psychologię – jak ludzie powinni myśleć
 • medycynę – kontrolę nad życiem i śmiercią człowieka 

Jak by spojrzeć na współczesny świat, wszystkie powyższe cele zostały perfekcyjnie zrealizowane. Mamy:

 • Światową Organizację Zdrowia
 • Światową Organizację Handlu
 • Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości
 • Światową Armię (NATO)
 • Międzynarodowy Fundusz Walutowy
 • Bank Światowy
 • Światowy Bank Centralny (Bank Rozrachunków Międzynarodowych)

Co ciekawe, Polska, wraz z innymi karajmi Europy, jest już zależna wyłącznie od Unii Europejskiej, Światowej Organizacji Zdrowia i NATO. Zaś zakątki trzeciego świata są już zdane tylko na łaskę Banku Światowego, który doprowadził ich do obecnego stanu ruiny gospodarczej.

Protesty przeciwko Bankowi Światowemu i Międzynarodowemu Funduszowi Walutowemu w Dżakarcie
(“Zamknąć Bank Światowy”.)

Podręczniki mówią nam o Europejskiej Wspólnocie Węgla i Stali i postulatach Roberta Schumana, jednak inicjatywa Unii Europejskiej w jej obecnej formie z jedną walutą i parlamentem, tak naprawdę wyszła właśnie od…Rothschildów w 1951r. na globalistycznej konfederacji Bilderberg, co wiadomo z dokumentów Brytyjskiej Partii Pracy z owej konferencji zorganizowanej przez holenderską rodzinę królewską. Jeden z inicjatorów konfederacji, członek Masonerii i Syjonista Józef Retinger – doradca Generała Władysława Sikorskiego, był też założycielem Ruchu Europejskiego, który doprowadził do powstania Unii Europejskiej i traktatu z Maastricht. Z kolei Unia Północnoamerykańska jest oficjalnym tworem Rady Stosunków Zagranicznych, tym razem z inicjatywy Rockefellerów. Fundacja Rockefellera wspiera między innymi budowę transkontynentalnych autostrad zacierających granice pomiędzy Kanadą, USA i Meksykiem.

Obydwie organizacje, Rada Stosunków Zagranicznych i Bilderberg, miały związki z…Nazistami i Al-Kaidą! Więcej dowiesz się w dziale Terroryzm.

Kolejną ważną rzeczą jest wspomniana wcześniej Pieczęć Iluminatów na banknocie dolarowym oraz umieszczona na nim symbolika masońska:

nwo-na-dolarze-all-okoBanknot jednodolarowy. Niedokończona piramida z wszystkowidzącym masońskim okiem na szczycie była symbolem tej bawarskiej sekty w XVIII wieku. Dewiza “NOVUS ORDO SECLORUM” oznacza “NOWY PORZĄDEK ŚWIATA”.

masonski-symbol-piramida1980masonski-symbol-3horusmasonski-symbol-simitieresealsmmasonski-symbol-eye-09masonski-symbol-8novus-eyemasonski-symbol-2eyemasonski-symbol-7hours

 

 

 

Niedokończona piramida, cyrkiel i węgielnica, wszystkowidzące oko Horusa – Znaki Iluminatów i Masonerii, którzy nazywali siebie również: “Nosicielami światła” lub “Wysłannikami Lucyfera”. Wszystkowidzące oko masońskie jest odwróceniem symboliki boga judeo-chrześcijańskiego i nawiązuje do masońskiego “boga uniwersalnego”. Okultystyczny znak niedokończonej piramidy, przedstawiającej 13 stopni wtajemniczenia w połączeniu z wszystkowidzącym okiem, symbolem “Wielkiego architekta” (siły wyższej, Szatana), w Masonerii oznacza panowanie tzw. “Wielkiego Architekta”, Lucyfera.

“Zakon Iluminatów jest tajnym stowarzyszeniem założonym w 1776 przez Adama Weishaupta. Iluminaci są odnogą Masonerii. To, czym jest ten zakon, to koszmar…Towarzystwo Cyncynatów w Rewolucji Amerykańskiej, którego George Waszyngton był lśniącym światłem, było oddziałem Iluminatów…Piramida z wszystkowidzącym okiem na banknocie dolarowym jest ich symbolem. Jeżeli zapytasz rząd, co oznacza ten symbol, powie ci, że jest to znak masoński, jednak nie będzie w stanie odpowiedzieć na pytanie, jak się tam znalazł”. [link]
– Mentor prezydenta USA Billa Clintona Carroll Quigley, Doradca Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, współtwórca Amerykańskiej Agencji Kosmicznej NASA, profesor historii na Uniwersytecie Georgetown, członek Rady Stosunków Zagranicznych (CFR), American Association for Advancement of Science, Amerykańskie Stowarzyszenie Antropologiczne, American Economic Association, Przemysłowa Szkoła Sił Zbrojnych (ICAF), Brookings Institution, U.S. Naval Weapons Laboratory, Foreign Service Institute of the State Department, Naval College (Norfolk, Virginia), Smithsonian Institution.

towarzystwa-cyncynatow-order-societyofcincinnatitowarzystwa-cyncynatow-budynek-society-mason

1): Diamentowy orzeł – order Towarzystwa Cyncynatów noszony m.in. przez każdego amerykańskiego Prezydenta, elitę wojskową, Winstona Churchilla itp. Świadczy to o niczym innym, jak o tym, że osiemnastowieczny związek Iluminatów Bawarskich ma tym samym połącznie z Białm Domem. W momencie powstania (oryginalnych) Stanów Zjednoczonych działały one na mocy Artykułów konfederacji i wieczystej unii niezależnych państw-stanów kreujących swoje własne pieniądze, uchwalających swoje własne prawa itp., gdzie rząd federalny był tylko ciałem analogicznym do późniejszej Ligi Narodów. Towarzystwo Cyncynatów, mające muzeum-siedzibę w Waszyngtonie D.C. na Massachusetts Avenue, było odpowiedzialne za fundamentalną, sprzeczną z założeniami niepodległościowymi zmianę Stanów Zjednoczonych, faworyzując silnie scentralizowany rząd federalny, jeden wspólny bank centralny itp., przez co nie bez powodu główny organ ustawodawczy Massachusetts oficjalnie uznał Towarzystwo za “niebezpieczne” i obwinił o problemy legislacyjne i łamanie konstytucji. 2): Budynek Towarzystwa, przed którym stoi pomnik Iluminata George’a Waszyngtona.

crowley-occultistJeden z najsłynniejszych okultystów i prekursorów ruchu New Age, Aleister Crowley, czczący Lucyfera jako symbol wszystkowidzącego oka Iluminatów bawarskich (patrz: nakrycie głowy). Aleister Crowley należał do Towarzystwa Teozoficznego finansowanego przez Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), do Towarzystwa Teozoficznego należała ponadto słynna okultystka Alice Bailey – założycielka Lucis Trust (na początku noszącej nazwę LUCIFER Trust), która stała się New-Age’owską fundacją Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ).  

“Ruch Masoński…jest strażnikiem prawa, domem Tajemnic i siedzibą inicjacji. Posiada w swojej symbolice rytuał Bóstwa, a drogą do zbawienia jest obrazowanie jego pracy. To coś o wiele więcej niż okultystyczna organizacja…W jej obrzędach leżą ukryte siły związane ze wzrostem życia Królestwa Natury i odsłonięcie boskich aspektów człowieka (…) Jedną z rzeczy, które się pojawią – kiedy rozpanoszy się nowa uniwersalna religia i charakter ezoteryzmu zostanie zrozumiany – będzie wykorzystanie nieprzemiennie ezoterycznego, masońskiego i kościelnego ustroju jako inicjujących ośrodków. Te trzy grupy zbiegną się wewnętrznie w miarę jak ich wewnętrzne sanktuaria się do siebie zbliżą. Nie ma dysocjacji pomiędzy Jednym Uniwersalnym Kościołem, sakralną centralną lożą wszystkich prawdziwych Masonów i wewnętrznym kręgiem wszystkich ezoterycznych stowarzyszeń.”
– Alice Bailey, założycielka Lucis Trust, fundacji Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ), “The Externalisation of the Hierarchy”.

“Nikt nie wejdzie do Nowego Porządku Świata, kto nie złoży przysięgi oddawania czci Lucyferowi. Nikt zatem nie wejdzie do Nowej Ery, jeśli nie przejdzie Lucyferycznej inicjacji.”
– David Spangler, Dyrektor Inicjatywy Planetarnej Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ), “Reflections on the Christ”.

“By osiągnąć rząd światowy, jest niezbędne, by usunąć z ludzkich umysłów indywidualizm, lojalność wobec tradycji rodzinnych, patriotyzm narodowy i dogmaty religijne (…) Reinterpretacja i ewentualne wykorzenienie koncepcji dobra i zła, które były podstawą wychowania dzieci, substytucja na wiarę w pewniki starszych osób, są spóźnionymi celami.”
– Brock Chisolm, Dyrektor Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), na Konferencji ds. Edukacji, Kalifornia, 11.09.1954.

“Organizacja Narodów Zjednoczonych, jakiej pragniemy, będzie miała tym więcej siły moralnej i wpływu na ludy, iż będzie mogła oprzeć się na stowarzyszeniach masońskich całego świata.”
– Oświadczenie Masońskiej Wielkiej Loży Francji, 1923.

Trzeba zrozumieć, że pieniądze rządzą światem, zaś ci, którzy tworzą pieniądze (LUCYFERIANIŚCI/OKULTYŚCI/SATANIŚCI), współpracując dążą do wdrożenia władzy globalnej. Zatem świat polityczny, zdany tylko na nich, realizuje ich plan.
Kluczową rolę w tym wszystkim odgrywa również rodzina przedsiębiorców żydowskiego pochodzenia – Rockefellerów. John D. Rockefeller, założyciel jednej z największych i najlepiej sprawnie rozwijającej się korporacji przemysłu naftowego wszechczasów, Standard Oil (która nawiasem mówiąc, jako kartel wraz z połączeniem z producentem cyklonu B używanego w komorach gazowych – IG Farben, należącego do pomysłodawcy i honorowego sekretarza Komisji Trójstronnej i Rady Stosunków Zagranicznych – Davida Rockefellera, wcześniej jego ojca, Johna Rockefellera Juniora, wybudowało obóz koncentracyjny Auschwitz) dzięki swojemu majątkowi i formie działalności  jaką na ogół trudnił się w tamtym czasie amerykański przemysł, zapewnił swojej rodzinie prawdziwy monopol na fortunę, którą wykorzystali do ustanowienia licznych półtajnych organizacji oraz think-tanków takich jak wymieniona już Rada Stosunków Zagranicznych (Council on Foreign Relations – CFR, o której Chester Ward, wieloletni członek organizacji i sędzia generalny amerykańskiej marynarki wojennej, w 1975r. powiedział, że jej celem jest “zniweczenie suwerenności USA i niepodległości narodowej na korzyść wszechpotężnego rządu światowego”, oraz sam David Rockefeller w 2002r. chełpiąc się przynależnością do tajnej kabały działającej przeciwko intereson Stanów Zjednoczonych na rzecz wysoce zintegrowanej, globalnej, politycznej i ekonomicznej struktury za pomocą politycznych i ekonomicznych instytucji [link]), oraz Komisji Trójstronnej, której założycielami byli Zbigniew Brzeziński i David Rockefeller. Cel tych grup jest oczywisty, gdyż sam Brzeziński na jednym ze spotkań Komisji Trójstronnej, rozpoczął konfederację słowami: “po raz pierwszy w historii ludzie są w pełni świadomi tego, że prezydenci są jedynie marionetkami w rękach elity”.

broadwayrockefeller_johnig_standard

 

 

 

 

 

 

 

Senacka Podkomisja Mobilizacji Wojskowej, tj. Komisja Senatora USA Kilgore’a, przeprowadziła kilka rozpraw w okolicach 1945 r., w celach zbadania niemieckich zasobów wojennych. Badania są umiejscowione w państwowej Center for Legislative Archives (coś w rodzaju IPN) i wynika z nich, że Bank Amerykańskiej Rezerwy Federalnej, Chase Manattan rodziny Rockefellerów, był właścicielem stojącej dziś na Broadwayu korporacji naftowej Standard Oil (przekształconej w Exxon Mobil) rozwijającej niemiecki koncern chemiczny IG Farben we Frankfurcie, który warunkował dojście Hitlera do władzy, militarne i przemysłowe zbrojenia oraz rozwój III Rzeszy Niemieckiej i odegrał główną rolę w przemysłowych metodach ludobójstwa hitlerowców podczas okupacji Polski, od agresji militarnej w czasie Kampanii Wrześniowej wraz z Bankiem Rezerw Federalnych Nowego Jorku [link][link]. Za majątek wojenny, John Rockefeller przeznaczył swój własny grunt pod siedzibę ONZ [link][link]. Tak Rezerwa Federalna pod rządami Iluminatów zrobiła krok milowy swojego globalistycznego planu za cenę milionów istnień. Innymi głównymi bastionami kolebki finansowej hitleryzmu były General Electric rodziny Morgan oraz ITT. General Electric jest do dzisiaj jedną z najpotężniejszych korporacji świata, przewyższającą dochodami wiele państw, w tym Polskę, a to za sprawą skoncentrowania władzy w kilku rodzinach bankierskich – widzimy tu perfidię oraz skuteczność planu Rezerwy Federalnej, która zapweniła kompletną nietykalność garstce ludzi dzięki zaopatrywaniu Stanów Zjednoczonych i całego świata w walutę amerykańską, a tym samym kontroli systemu bankowego przez rodziny potężniejsze niż ekonomie reszty świata.

united_nations_rockefelleru-n-j_rockefeller_jr

 

 

 

 

 

 

Dziedzic nazistowskiej fortuny ojca, John Rockefeller Jr., oddaje 9 milionów dolarów i teren na siedzibę ONZ. 

Teraz krótko o jaką “formę działalności” konkretnie chodzi (wbrew pozorom nie chodzi o filantropię, którą również trudniła się rodzina Rockefellerów, i zakładanie think-thanków, jak powszechnie znana Fundacja Rockefellera, która nie tylko ufundowała na przełomie XXw. Ruch wyzwolenia kobiet, ale zajmowała się wspieraniem prac naukowych, których zadaniem było stworzenie “idealnej historii świata po II Wojnie Światowej, której jedynymi zwycięzcami okazują się być jednostki ango-amerykańskie”, oraz “program tworzenia idealnych jednostek ludzkich, w tym geniuszów i nieustraszonych żołnierzy” – krótko mówiąc, fałszowaniem historii). Chodzi o dofinansowanie działań III Rzeszy podczas II wojny światowej, jak i finansowanie obydwu stron konfliktu. IG Fraben, którego rozwój był warunkowany przez Wall Street odegrał znaczącą rolę w działaniach III Rzeszy, a przedsiębiorstwo General Electric – według dokumentów na procesie w Norymberdze – jedynie w ciągu roku wpłaciło Hitlerowi 2 000 000 $! Innym przykładem jest fakt, że w 1943 ponad 60% finansowych zapotrzebowań wojennych III Rzeszy była hojnie wspierana przez J.P Morgana. Standar Oil, rodzinny interes Rockefellerów, był partenerm handlowym z koncernem chemicznym IG Farben produkującym cyklon B używany w komorach gazowych Auschwitz, który był jednocześnie sfinansowany przez Manhattan Chase Bank – jednego z akcjonariuszy Banku Rezerw Federalnych. Aby sprawdzić, do jakiego stopnia posuwał się amerykański przemysł trzeba zaznaczyć, że dyrektorem nowojorskiej korporacji Union Banking Corporation, piorącej brudne pieniądze nazistów oraz  Consolidated Silesian Steel Company wykorzystującej do pracy więźniów obozu Oświęcimia był Prescott Bush – ojciec prezydenta George’a Busha seniora i dziadek George’a W. Busha – reprezentant Wall Street.

igfigfm

Zakłady IG Farben w obozie koncentracyjnym Auschwitz i Monowicach, produkujące cyklon B stosowany w komorach gazowych. IG Farben należało do korporacji naftowej Standard Oil rodziny Rockefeller. IG Farben przekształciło się potem w Bayer [link].

igf-fritz_ter_meerigf-bayer_ig_farben

Naukowiec i udziałowiec IG Farben Rockefellerów, Fritz Ter Meer, skazany na procesach norymberskich za zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciw ludzkości. Po 2 latach został sprowadzony do USA przez Nelsona Rockefellera, po czym został prezesem firmy Bayer, gdzie produkowano gaz bojowy BST.

Pojawia się tutaj odpowiedź na nurtujące od dawna pytanie, dlaczego więc Francja i Anglia nie pomogły Polsce podczas inwazji Niemiec w 1939? Ponieważ banki centralne Wielkiej Brytanii i Francji są udziałowcami amerykańskiej Rezerwy Federalnej, więc także się na tym bogaciły! Te same dynastie, które w czasach napoleońskich posiadły na własność Bank cenralny Anglii – a potem Bank Francji, w 1914r. utworzyły Bank Rezerw Federalnych, formalnie są jedną korporacją! Wiedziano, że zanosi się na wojnę od Układów Monachijckich i rozbioru Czechosłowacji! Paskudną złośliwością losu jest, że niemiecki bank centralny do dzisiaj jest partnerem sponsorów III Rzeszy. Jest druga strona medalu: o tym, że działania wojenne były zainscenizowanym przedstawieniem świadczy m.in fakt tzw. “dziwnej wojny” oraz cichego wsparcia finansowego dla okupanta niemieckiego przez premiera Francji, konsultując się ze…Stanami Zjednoczonymi, podczas gdy Hitler specjalnie nie zajął południa Francji, gdzie współpracował z Philippe Petainem [link]. W ten sposób elita, za pomocą kontroli banków centralnych kierującymi wojnami, podbija i tworzy podziały narodowe (i nie ma w tym nic nadzwyczajnego, zasady są podobne jak w grze Monopoly: bank zawsze wygrywa – cały kraj może zostać zrujnowany, ale bank zawsze pozostaje na swoim miejscu, ponieważ stoi ponad tym), które, jak się za chwilę przkonamy, mają doprowadzić do Nowego Porządku Światowego, czego świadectwem jest przedwojenna Mapa Gomberga, na dłuższy czas wyprzedzająca odgórnie zaplanowane podziały narodowe, której celem było “objęcie przewodnictwa Stanów Zjednoczonych we współpracy ze Związkiem Radzieckim, Ameryką Łacińską i Brytyjską Wspólnotą Narodową w budowie Nowego, Moralnego Porządku Światowego”.

sekret-rzadu-swiatowego-spirydowiczsekret-rzadu-swiatowego-ksiazka-hidden2sekret-rzadu-swiatowego-roosvelt-teodor

Carski Generał księcia Mikołaja II Romanowa i znajomy prezydenta Stanów Zjednoczonych Theodore’a Roosevelta (po lewej), Count Cherep-Spiridovich (po prawej), w książce “The Secret World Government or the Hiddden Hand” potwierdza działania tej agendy zła: “Rothschild V i VI podporządkowując Davida Lloyda George’a, Georges’a Clemenceau, Woodrowa Wilsona, Bethmanna Hollwega, Aehrenthala, Sazonova, Wenizelosa, Garrigue Masaryka, rozpoczęli wojnę światową. A wszystko to francuski naród dobrowolnie oddany eksterminacji rasy aryjskiej zyskał zgodnie z wolą rady Caillaux. Edouard Rothschild V-ty w Paryżu i 300 Chazarów, którzy stanowią Rząd Światowy (…) organizując II wojnę światową, przygotowują ją przeciwko bogatej Ameryce. Kontrolując światową prasę, przygotowanie do wojny jest łatwiejsze…Ten kraj (Ameryka) działa pod okiem tej niewidzialnej ręki, która pracuje po to, żeby rozbić Stany Zjednoczone“. W książce powyżej, z 1926 roku, opisuje przygotowania Rothschildów francuskich do rozpoczęcia I Wojny Światowej, która, jak pisze, przyniosła im w sumie “więcej niż 100,000,000,000 $“, i Drugiej Wojny Światowej, która po wydaniu tej publikacji nastąpi za 13 lat! Dlaczego nigdy wcześniej o tym nie słyszałeś? Jest to dowód na to, że historia jest cenzurowana!

morgan2igig2

Po prawej – strona tytułowa oficjalnego raportu z 1945 roku po przesłuchaniach w Kongresie Stanów Zjednoczonych dotyczący przyczyn II wojny światowej. Liczy on ponad sto stron i jednoznacznie dowodzi, że II wojna światowa była wojną zaborczą prowadzoną w imieniu ówcześnie największego na świecie koncernu naftowo-chemiczno-farmaceutycznego IG Farben we Frankfurcie (w środku), a celem II wojny światowej była kontrola wartych wiele biliardów dolarów nowych światowych rynków petrochemicznych, chemicznych i farmaceutycznych. To jeszcze nie wszystko: okazuje się ponadto, że rozwój IG Farben był warunkowany przez Wall Street [link][link], której największym udziałowcem i potentatem biznesowym w ówczesnym czasie była bankierska rodzina najbogatszego człowieka świata, Johna Morgana (po lewej) i faktycznie Wall Street znajdowało się pod jego kontrolą. Morgan jedynie służył jako agent finansowy Rothschildów europejskich, gdyż razem z Rothschildami będącymi już kilkaset lat wcześniej właścicielami prywatnego Banku Anglii w City of London, Morganowie byli udziałowcami Rezerwy Federalnej Nowego Jorku, a ponadto po śmierci J.P. Morgana okazało się, że biznes rodzinny Morganów, J.P. Morgan & Company, obejmował rodzinę Morganów jedynie w 19%, resztę udziałów posiadali Rothschildowie z Europy. Cytowany już wielokrotnie Quigley opisuje, że są to dwa z wielu innych rodów bankowych, które z ramienia City of London (notabene oficjalnie działającego z pod szyldem Korony) dążą do światowej centralizacji kontroli gospodarczej i rządu światowego. Inną kwestią jest kontrola mediów amerykańskich przez Morganów/Rothschildów; członek Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych Oscar Callaway w księdze rejestrów kongresu Stanów Zjednoczonych, 1917, wyjawia: “W 1912 Morganowie zatrudnili 12 najwyżej postawionych menadżerów prasowych w USA…aby wskazać najbardziej wpływowe gazety w Ameryce…by generalnie kontrolować politykę informacyjną w USA…Osiągnięto porozumienie, polityka medialna została wykupiona i na czele każdego z nich ustawiono redaktora naczelnego, aby upewnić się iż publikowana informacja była w zgodzie z nową polityką.” Magazyn Washington Times w 1993 wyjawia zaś, że pracująca dla Wall Street, Morganów i Rothschildów “Rada Stosunków Zagranicznych (CFR) jest rządzącym establiszmentem w Stanach Zjednoczonych…Reporterzy będący członkami CFR nie zaledwie analizują i interpretują politykę zagraniczną Stanów Zjednoczonych, ale pomagają ją tworzyć“. Glenn Greenwald, pracujący w najbardziej prestiżowych mediach USA – The Guardian, The New York Times, Los Angeles Times, The American Conservative, The National Interes – w Bill Moyers Journal emitowanym na kanale PBS powiedział: “Gwiazdy medialne i dziennikarskie nie pracują dla układu – SĄ w układzie. Pracują dla największych korporacji. Żyją w Waszyngtonie. Społeczno-ekonomicznie, ich koledzy, partnerzy i członkowie rodziny są w rządzie i należą do elity rządzącej. To, do czego sprowadza się ich robota to chronić i bronić układu, bardziej niż czegokolwiek innego. Bronią idei, że układ działa prawidłowo. I tak, ich rola sprowadza się do zminimalizowania społecznego gniewu i wściekłości w stosunku do niego.

gomberg-mapa-swiat-po-ii-wojniegomberg-mapa-swiat-po-ii-wojnie-2gomberg-mapa-europa-po-ii-wojnieMapa Gomberga

petain-z-hitlerempetain-z-admiralem-leahy10

Adolf Hitler z premierem Francji podczas oblężenia Paryża. Po prawej, premier Petain, kolaborant i agent Stanów Zjednoczonych, w czasie konsultacji z amerykańskim admirałem prezydenta Roosevelta, Williamem D. Leahy’m, również podczas oblężenia Paryża. Jest to najwymowniejszy przykład, jak wzajemne kolaborowanie ze sobą przeciwnych stron barykaty góruje nad najwyższej wagi decyzjami politycznymi.

bis-otto_niemeyerbis-emil_puhlbis-hermann_schmitzbis-walter_funk

Od lewej: dyrektor Banku Anglii Otto Niemeyer, wicedyrektor Reichsbanku Emil Puhl, szef hitlerowskiego IG Farben Hermann Schmitz i minister gospodarki III Rzeszy Walter Funk zasiadali z zarządzie Banku Rozrachunków Międzynarodowych w Szwajcarii, ex-nazistowskiego monopolu finansowego III Rzeszy – dzisiaj pełniącego rolę banku centralnego dla światowych banków centralnych, krótko mówiąc, światowego banku centralnego.

putzi-hanfstaengl-z-adolfem-hitleremPutzi Hanfstaengl z Adolfem Hitlerem. Hanfstaengl (pierwszy od lewej) był kompanem Roosevelta w czasie desantu aliantów na Sycylię, gdy amerykańska Rezerwa Federalna dozbrajała wojska III Rzeszy, a przełożeni Rezerwy Federalnej, Bank Anglii, subsydiowali wojska brytyjskie. Od 1937 r. był szefem działu prasy zagranicznej NSDAP, podczas gdy był jednocześnie doradcą prezydenta Stanów Zjednoczonych Franklina D. Roosevelta.

eichmann_1eichmann2gehlen1

Po lewej: Adolf Eichmann – nazistowski zbrodniarz i agent Syjonizmu/Rothschildów [link]. Po wojnie osiadł w pałacu Rothschildów w Wiedniu aby zorganizować akcję przerzutu Żydów do Palestyny. Po prawej, Generał Wehrmachtu Reinhard Gehlen, który pracował dla CIA – ludźmi, których po rocznym pobycie w Waszyngtonie zwerbował do Amerykańskiego Wywiadu byli: Franz Alfred Six, odpowiedzialny za masakrę 30 Żydów w Smoleńsku, Emil Augsburg – nadzorował mordowanie ludzi na tyłach wroga na terenie ZSRR i “Rzeźnik z Lyonu” Klaus Barbie [link].  

gehlenbertie-ksiaze-anglii-news-graphics-2008-_655544aNazistowski Generał Wehrmachtu, zbrodniarz wojenny, agent CIA Reinhard Gehlen (od lewej) jako członek Rycerzy Maltańskich, których Wielkim Mistrzem był kuzyn Królowej Anglii Książę Andrew Bertie (po prawej).

churchill-i-baruchnorman-szacht

Od lewej: Winston Churchill, premier Wielkiej Brytanii w czasie walki z niemieckim Luftwaffe i żydowski przemysłowiec Bernard Baruch związany z amerykańskim przemysłem zbrojeniowym rozwijanym przez koncerny naftowe i chemiczne, które wzbogacały się przez budowę hitlerowskich obozów koncentracyjnych, nie wyłączając rodziny Rockefeller. Po prawej: Gubernator Banku Anglii Baron Montagu Norman i minister gospodarki III Rzeszy Hjalmar Schacht – założyciele Banku Rozrachunków Międzynarodowych. Warto zwrócić uwagę na drugą fotografię: nie trzeba się szczególnie przyglądać, aby widzieć, że te uśmiechy i serdeczne uściski nie świadczą o wrogości po przeciwnych stronach frontu.

london-bombing1london-bombing2london-bombing4london-bombing5

Bombardowanie Londynu przez Luftwaffe było niemożliwe bez dostaw specjalnego paliwa dla IG Farben opatentowanego przez Standard Oil Rockefellera zasiadającego w zarządzie US Steel rodziny Morgan, oraz systemów łączności radiowej i istotnych części do niemieckich bomb opatentowanych przez amerykańską ITT. Zarówno Morganowie jak i Rockefellerowie są udziałowcami Rezerwy Federalnej USA. Standard Oil kontroluje największe kluczowe koncerny mięzynarodowego kartelu naftowego. IG Farben istnieje do dzisiaj jako Unia Europejska

rothrmereLord Harmsworth Rothemere (po lewej), działacz Brytyjskiej Unii Faszystów i członek Ministerstwa Lotnictwa, poprzez małżeństwo był członkiem rodziny Rothschild! W prawym dolnym rogu na zdjęciu widzimy dedykację dla Führera. Czy to nie paradoks, że zwykły członek jedynie Brytyjskiej Unii Faszystów, daje autograf SAMEMU HITLEROWI? Czy to nie obrazuje, kto tu jest panem, a kto sługą, kto fanem i naśladowcą, a kto wzorem? Nie jest to przypadkiem, bo to Rothschildowie (Iluminaci) wynieśli go do władzy! Hitler w swojej książce “Mein Kampf” (w oryginale na str. 119) przyznał zresztą, że brytyjska korporatokracja jest sojusznikiem marszu Nazistowskich Niemiec do władzy: 

hitler-mein-kampfJeśli nowe terytorium będzie do zdobycia w Europie musi zostać przejęte kosztem Rosji, i po raz kolejny nowe niemieckie Imperium powinno ustawić się do marszu wzdłuż tej samej drogi, jaka była dawniej zdeptana przez Krzyżaków (…) Dla tej polityki istnieje tylko jeden możliwy sojusznik w Europie. Jest nim Anglia. Tylko w sojuszu z Anglią było to możliwe, aby zabezpieczyć tyły nowej krucjaty niemieckiej. Żadna ofiara nie powinna zostać uznana za dużą stratę, jeżeli było to konieczne aby uzyskać przyjaźń Anglii. Kolonialne i morskie ambicje powinny być porzucone a próby konkurowania z brytyjskim przemysłem przerwane.”

George Bernard Shaw, który chwalił Stalina po wizycie w ZSRR, zaś wizytę w ZSRR skomentował w ten sposób: “Nie widziałem tam ani jednej oznaki głodu” (!!!), członek socjalistycznego Towarzystwa Fabiańskiego, z którego wyodrębniły się Towarzystwo Pielgrzymów i Towarzystwo Rhodesa będące anglo-amerykańską elitą korporacyjną – Korporatokracją, jak i brytyjska Partia Pracy, zadeklarował:

shaw-bernardWszyscy znamy przynajmniej kilka tysięcy osób, które są bezużyteczne dla tego świata. Z których jest więcej problemów niż pożytku. Po prostu uśmiercimy ich tam i powiemy: ‘Proszę pana albo pani, czy bylibyście na tyle uprzejmi abyście mogli usprawiedliwić swoją egzystencję.’ Jeżeli nie możesz usprawiedliwić swojej egyzstencji, nie zmieniasz swoich upodobań, jeśli nie produkujesz tyle ile konsumujesz, konsumujesz więcej, tak też w wyraźny sposób nie możemy użyć szerokiej organizacji naszego społeczeństwa by utrzymać cię przy życiu. Ponieważ z twojego życia nie da się zrobić czegoś użytecznego i nie było ono również użyteczne dla ciebie. ” [link]

“Zwracam się do chemików by stworzyli humanitarny gaz, który mógłby zabijać natychmiastowo i bezboleśnie. Śmiercionośny pod każdym względem, jednakże humanitarny, nie okrutny.” – BBC’s weekly magazine (1933).

Po 10 latach taki gaz zostanie odkryty i będzie się nazywał Cyklon B. Człowiekiem, który nadzorował jego zastosowanie był Adolf Eichman, który później zeznawał, że dzięki cyklonowi B ludzie w Auschwitz umierali bez bólu. Cyklon B był humanitarnym gazem. Tak – Eichman użył dokładnie tych samych słów…Jeżeli interesuje ich kontrolowanie zasobów naturalnych Ziemi, to czy muszą zabijać? Czy nie wystarczy im sam zysk i fakt, że stanowią Korporatokrację? Jeżeli usłyszysz, że świat jest przeludniony – pamiętaj, że nie chodzi im o stabilność populacji, tylko o politykę jaką stosował Stalin podczas głodu na Ukrainie, którą określił: “Nie ma człowieka, nie ma problemu“.

Faktem jest, że Brytyjskie kręgi arystokratyczne organizowały się w prywatnych towarzystwach wraz z niemieckimi kręgami arystokracji zwolenników Hitlera, takich jak Imperial Policy Group, Anglo-German Fellowship, Anglo-German Association, i wszystkie był wypełnione arystokratycznymi zwolennikami wojowniczego reżimu Hitlera zarówno od strony brytyjskiej jak i niemieckiej. Najbardziej znaną była osławiona Brytyjska Unia Faszystów, a także Nordic League i Right Club, o czym Hitler pisał jako anglo-niemieckim sojuszu korporacyjnym.

philip-nazi-funeral2

Książę Filip płacze na Nazistowkim pogrzebie w 1937 r. Zazwyczaj człowiek płacze po śmierci matki albo innej bliskiej i ważnej mu osoby – tutaj jednak sytuacja ta pokazuje, jak bliska i ważna była Księciu ideologia Nazizmu. 

churchil-jaltachurchil-z-wykl

Churchill, najemnik City of London, przypieczętowuje w Jałcie kilkadziesiąt lat Komunizmu i katownie UB w Polsce, oddając ją bandycie Stalinowi. Jak podsumował po wysłuchaniu wyroku orzekającym karę śmierci rotmistrz Pilecki swój pobyt w jednej w nich, “Oświęcim to była igraszka”.

[Jedna z niewielu sprzeczności tej analizy: dlaczego Autor pisze o “bandycie Stalinie” dokumentując jednocześnie mega zbrodniczy, cyniczny i planowo ludobójczy bandytyzm polityków Zachodu. Stalin mimo że w systemie stworzonym przez chazarożydów pod wszechwładną kontrolą chazarożydowskiego NKWD, pokrzyżował plany Zachodu w tej wojnie i uniemożliwił zrobienie nowego podziału świata, co dokumentuje zamieszczona mapa Gomberga.  Polska miała zniknąć z mapy Europy, Polacy zgodnie z planami Hitlera uzgodnionymi z Zachodem mieli być  wybici w 85% – zawdzięczają swoje granice właśnie Stalinowi wbrew Churchillowi i Roosveltowi – red. kip]  

rothschild-banknotRodzina Rothschild utworzyła również państwo Izrael oraz osobiście zaprojektowała i wybudowała siedzibę Izraelskiego Sądu Najwyższego w Jerozolimie (Beit Hamishpat Haelyon), będąc przy tym twórcami Systemu Sądowniczego Izraela. Edmond James de Rothschild, który w 1924 roku założył Żydowskie Stowarzyszenie Kolonizacji Palestyny (ang. Palestine Jewish Colonization Association, PICA) i zarobił na tym ponad 50 milionów dolarów oraz stworzył pierwsze palestyńskie miasto Riszon le-Syjon, w którym mieszczą się Siły Obronne Izraela, oficjalnie jest nazywany przez Syjonistów „Ojcem współczesnego Izraela” (cóż za paradoks – Hitler wyniesiony do władzy przez Syjonistów). Dla Rothschildów, jako dla zdeklarowanych i wiodących Syjonistów, autorytetem jest ich syjonistyczny zbiór praw religijnych – Talmud Żydowski, podobnie jak dla Polaka ważne jest godło, „Pan Tadeusz”, „Legiony” i „Mazurek Dąbrowskiego”. Talmud jest częścią mistyczno-filozoficznej szkoły Judaizmu zwanej Kabałą, która jest kolebką okultyzmu. Zajrzyjmy więc do tego dzieła i sprawdźmy, jakimi prawami kierują się w swoim postępowaniu „nasi umiłowani przywódcy”:

jewish-talmud“Wycinajcie istoty ludzkie, gdyż narody świata nie są ludźmi, lecz zwierzętami”; “Na dom goja (goj znaczy nieczysty, ubliżające określenia nie-Żyda) patrzcie jak na zagrodę dla bydła”; “Ci którzy nie znają Tory i proroków muszą być zabici. Kto ma władzę by ich zabić, niech zrobi to otwarcie mieczem, a jeśli nie, niech użyje podstępu i skończy z nimi”; “Żyd może okraść goja, może go oszukać w rachunku, który winien być przez niego odebrany, inaczej byłoby zhańbione imię Boga”; “Syn Noego, który ukradłby grosz powinien być skazany na śmierć, ale Izraelita może zrobić krzywdę gojowi, gdyż jest napisane nie zrobisz krzywdy sąsiadowi, ale nie jest powiedziane nie zrobisz krzywdy gojowi”; “Rzecz zgubiona przez Goja może nie tylko być trzymana przez tego kto ją znalazł, ale jest zakazane by ją zwrócić”; “Kto złożył przysięgę w obecności Gojów, rabusiów i urzędnika celnego nie jest za nią odpowiedzialny”; “Ktokolwiek nie słucha rabinów zasługuje na śmierć i będzie ukarany przez poddanie gotowaniu w gorących benach w piekle”; “Jeżeli Żyd jest skuszony by czynić źle, powinien pojechać do miasta tam, gdzie nie jest znany i tam robić źle”; “Jeżeli poganin (nie-Żyd) uderza Żyda, goj musi być zabity. Uderzyć Żyda to jest to samo, co uderzyć Boga”; “Kiedy Żyd zamorduje goja, nie będzie żadnej kary śmierci. Jak Żyd okradnie goja, może sobie zatrzymać”; “Goje są poza ochroną prawa i Bóg wystawił ich pieniądze Izraelowi”; “Żydzi mogą użyć kłamstw by oszukać goja”; “Wszystkie nieżydowskie dzieci są zwierzętami”; “Nieżydowskie dziewczyny są w stanie nieczystości od urodzenia”; “Goje wolą seks z krowami”; “Jezus gotuje się (w piekle) w gorących fekaliach”; “Ci, którzy przeczytali Nowy Testament nie będą mieć żadnego udziału w przyszłym świecie”; “Żydzi muszą zniszczyć książki chrześcijan”; “Żyd może poślubić trzyletnią dziewczynę”; “Żyd może mieć stosunek seksualny z dzieckiem tak długo, jak dziecko będzie mieć mniej niż dziewięć lat”; “Kiedy człowiek dorosły ma stosunek z małą dziewczyną, to nie jest nic”; “Nawet najlepsi z gojów powinni wszyscy być zabici”; “ktokolwiek uratuje pojedynczą duszę Izraela, to tak, jak gdyby uratował cały świat”; “W razie niebezpieczeństwa śmierci, nie pomagaj gojowi. Nie okazuj gojom litości”; “Stosunek seksualny pomiędzy gojami jest jak parzenie się zwierząt”; “Eksterminacja chrześcijan jest konieczną ofiarą”; “Jahwe stworzył nie-żydów w ludzkiej postaci, aby żydowi nie musiały służyć bestie. Nie-żyd wciąż pozostaje zwierzęciem w ludzkiej postaci i przeznaczony jest, aby służyć żydowi dzień i noc”; “Powiadomienie goja o czymkolwiek, co dotyczy naszych związków religijnych będzie się równać pozabijaniu wszystkich żydów, bowiem gdybym goje wiedzieli, czego o nich nauczamy, otwarcie by nas wszystkich pozabijali”; “Żyd może zrobić nie-żydówce, co tylko zechce. Może traktować ją tak samo jak traktuje się kawałek mięsa”; “Każdy goj, który studiuje Talmud i każdy żyd który mu w tym pomaga, winien jest śmierci”; “Goje, jako niewolnicy i bydlęta służące Synom Izraela należą do Żyda  życiem swoim i majątkiem”; “Jeżeli Żyd wetknął tylko rydel w zimię goja, już stał się panem całości. Majętność gojów jest jak pustynia, kto ją zajął niech ją zdobywa”; “Jeśli zasiadasz do uczty z gojem, to tak samo, jakbyś wieczerzał z psem”. 

Marcus Eli Ravage, osobisty biograf syjonistycznej rodziny Rothschildów (założycieli Izraela) o chrystianizacji Europy, w felietonie “A Real Case Against Jews” z 1928 r. napisał, obrazując przewrotność i dwulicowość tego nurtu:

raveli-marcuseli-biograf-rothschildow

“Wy nawet nie zaczęliście oceniać głębi naszej winy. Jesteśmy intruzami. Jesteśmy burzycielami. Jesteśmy wywrotowcami. Opanowaliśmy wasz naturalny świat, wasze ideały, wasze cele i spowodowaliśmy w tym spustoszenie. Byliśmy u źródła nie tylko Wielkiej Wojny [I W.S.] ale u źródła prawie wszystkich waszych wojen. Nie tylko rewolucji rosyjskiej ale prawie każdej z głównych rewolucji w waszej historii. Wnieśliśmy niezgodę, zamieszanie i frustracje w wasze personalne i publiczne życie. W dalszym ciągu to czynimy. Nikt nie jest w stanie powiedzieć jak jeszcze długo będziemy to czynić. Popatrzcie trochę wstecz i zobaczcie co się stało. 19 setek lat temu byliście niewinną bezproblemową rasą. Modliliście się do niezliczonej ilości bogów i bogiń, (…) rozważaliście misterium życia i stworzyliście podstawy naturalnej nauki i filozofii. Wasza była szlachetna, zmysłowa kultura nienaszpikowana socjalną świadomością i bez żadnego sentymentalnego kwestionowania i różnicowania ludzkiej wartości. Któż wie do jakiego wielkiego i wspaniałego osiągnięcia moglibyście dojść jeśli pozostawilibyśmy was samym sobie. Lecz nie zostawiliśmy was w spokoju. My wzięliśmy was w ręce i ściągnęliśmy z was piękną i wspaniałą tkankę którą stworzyliście i zmieniliśmy cały kierunek waszej historii (…) Zrobiliśmy to bez pocisków, bez krwi, bez wrzawy, bez jakiejkolwiek siły. Zrobiliśmy to wyłącznie dzięki potędze naszego ducha, idei i przy pomocy propagandy. Zrobiliśmy z was ochoczych, nieświadomych nosicieli naszej misji dla całego świata, całego dzikiego świata i do niezliczonych jeszcze nie narodzonych przyszłych pokoleń. Niezupełnie rozumiejąc co my wam czynimy, staliście się powszechnymi agentami naszej rasowej tradycji, niosąc naszą ewangelię do niezbadanych jeszcze zakątków ziemi. Nasze plemienne prawa dały wam podstawy do wszystkich waszych świętych konstytucji i systemu prawnego. Nasze legendy i ludowe opowiadania są świętą tradycją, kołysanką dla waszych dzieci. Nasi poeci wypełnili wasze hymny i modlitewniki. Nasza narodowa historia stała się niezbędną częścią nauk dla waszych pastorów, księży i naukowców. Nasi królowie, nasi mężowie stanu, nasi prorocy, nasi rycerze są waszymi bohaterami. Nasz starożytny mały kraj jest waszą Ziemia Świętą. Nasza naturalna literatura jest waszą Świętą Biblią. To co nasi ludzie myśleli i nauczali stało się nierozerwalną kanwą wplecioną w każde wasze przemówienie i tradycje tak że nikt nie może być nazwanym wykształconym jeśli nie zna naszej rasowej spuścizny. Żydowscy rzemieślnicy, żydowscy rybacy są waszymi nauczycielami i waszymi świętymi z niezliczonymi wyrzeźbionymi postaciami w niezliczonych katedrach wzniesionych dla ich pamięci. Żydowska dziewczyna jest waszym ideałem macierzyństwa i dziewictwa. Żydowski zbuntowany prorok jest centralną figurą w waszych religijnych modlitwach. My zlikwidowaliśmy waszych bogów, odstawiliśmy waszą rasowa spuściznę i zastąpiliśmy ja naszym bogiem i naszymi tradycjami. Żaden podbój w historii nie może być nawet porównywalnym z tym czystym i sprawnym opanowaniem was!”

…cóż, nie powinno więc dziwić, dlaczego Rothschildowie mają taki a nie inny stosunek do państw narodowych i do „plebsu”. Oni po prostu realizują to, czego naucza ich własny „kodeks plemienny”. Należy zaznaczyć, że nawet w “Mein Kampf” Hitlera nie ma takiej nienawiści, jaka nagromadzona jest w Talmudzie Żydowskim…i jeszcze jedno: jeżeli masz coś przeciwko, to znaczy, że jesteś Antysemitą.

“Bardzo dobrze wiecie, i wiedzą to równie dobrze głupi Amerykanie, że my kontrolujemy ich rząd, bez względu na to kto siedzi w Białym Domu. Sprawa jest taka, ja to wiem i wy to wiecie, że żaden amerykański prezydent nie może nas sprowokować, nawet jeśli zrobimy coś nie do pomyślenia. Co oni (Amerykanie) mogą nam zrobić? To my kontrolujemy Kongres, media, rozrywkę i wszystko w Ameryce. W Ameryce możecie krytykować Boga, ale nie możecie krytykować Izraela.”
– Tzipora Menache, rzecznik izraelski (2009).

“Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras tak, jak one od insektów. Faktycznie, porównując do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.”
– Menachem Begin, Premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, w przemówieniu w Knesecie, cyt. Amnon Kapeliouk, Begin and the Beasts (Begin i bydło)

“Żołnierze to durne, głupie zwierzęta używane w polityce zagranicznej.”
– Henry Kissinger, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Sekretarz Stanu USA, Żyd, Syjonista, laureat Pokojowej Nagrody Nobla.

“Wszystkie agencje szpiegowskie i wywiadowcze wrogów Islamu działają w połączeniu, zaś dowody wskazują że Mossad, jako agencja wywiadowcza izraelskiego Syjonizmu, sprawuje kontrolę nad CIA w Stanach Zjednoczonych i MI6 w Wielkiej Brytanii. Planem syjonistów jest przejęcie wszystkich terytoriów palestyńskich i władzy nad światem jednocześnie.”
– Hassan Firouzabadi, Generał i Szef Sztabu Sił Zbrojnych Iranu (Press TV, Islamic Republic of Iran Broadcasting: IRIB).

“Izrael posiada przemysł wywiadowczy niezrównany na całym świecie prowadząc świat za nos w kierunku Trzeciej Wojny Światowej i większość ludzi jest za głupia, aby zdać sobie z tego sprawę.” 
– Victor Ostrovsky, były agent Mossadu.

“Zbudowaliśmy ogromną bazę wojskową, zbrojny obóz, w samym środku środkowowschodnich pól naftowych…Nie da się zaprzeczyć, że posiadanie tej wojskowej bazy w postaci Izraela daje nam ogromną tarczę. Jest to miejsce, skąd możemy wyprowadzać ataki, miejsce, na którym możemy polegać. To nasz odpowiednik zamków Krzyżowców na środkowym wschodzie.”
– John Perkins, Amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA), Bank Światowy, “Democracy Now!”, 05. 06. 2007r.

“Przez wykorzystanie podstępu doprowadzamy do wojny.”
– Motto Mossadu.

“Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykańskiego i kanadyjskiego jest pod wyłączną kontrolą moralną i finansową Żydów, manipulujących umysłami obywateli.”
– Henry Ford, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR).

“Hollywood znajduje się pod kontrolą Żydów, jest ich własnością, tak więc Żydzi powinni być wrażliwsi na sprawy ludzi cierpiących.”
– Marlon Brando o przemocy w filmach, w wywiadzie dla CNN.

“Rosyjska dyplomacja, która ciągle szachuje zachodnie państwa, jest zorganizowana przez Żydów i przez nich prowadzona. Celem Związku Izraelitów jest zbudowanie Nowej Jerozolimy na tronie papiestwa, czyli doprowadzenie do skutku dwóch pragnień, tj.: utworzenie jednego światowego rządu i poddanie go pod panowanie Żydów.”
– Benjamin Disraeli, Premier Wielkiej Brytanii, “Coningsby”, Londyn 1847 r.

“Za każdym razem kiedy coś zrobimy, mówisz mi Ameryka zrobi to czy tamto…chcę ci powiedzieć bardzo wyraźnie: nie martw się o naciski Ameryki na Izrael. My naród żydowski kontrolujemy Amerykę i Amerykanie o tym wiedzą.”
– Ariel Szaron, Premier Izraela, (3.10.2001 – radio Kol Yisrael).

“Gospodarka Izraela jest w doskonałej kondycji. Izraelscy biznesmeni inwestują wszędzie na świecie, a Izrael notuje w tej chwili bezprecedensowe ekonomiczne sukcesy. Obecnie osiągnęliśmy gospodarczą niezależność i wykupujemy Manhattan, wykupujemy Polskę, Rumunię oraz Węgry. I wedle mojej wiedzy nie mamy z tym żadnych problemów.” [link]
– Szymon Peres, Prezydent Izraela

“Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy nękać ich tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym”.
– Izrael Singer (1943) – były sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów w latach 2001-2007; słowa wypowiedziane w dniu 19 kwietnia 1996 r. (Światowy Kongres Żydów).

“Musimy uznać, że żydowska krew i krew goja (nie-Żyda) nie jest tą samą rzeczą.”
– Rabin Yitzhak Ginsburg, jeden z przywódców Syjonizmu, NY Times, 6.06.1989.

“Jeden milion Arabów nie jest wart żydowskiego paznokcia.”
– Rabin Yaacov Perrin, jeden z przywódców Syjonizmu, NY Times, 28.02.1994.

“Trzeba przerwać ten żydowski ucisk w mediach, inaczej Ameryka utonie w bagnie.”
– Minister Spraw Zagranicznych Kanady Bill Graham w rozmowie z prezydentem USA Richardem Nixonem.

“Żydzi są bardzo samolubni. Nie obchodzi ich ilu Estończyków, Łotyszy, Polaków, Jugosłowian czy Greków zostało zamordowanych lub wysiedlonych, liczą się tylko Żydzi których należy szczególnie traktować. Dajcie im fizyczną, finansową lub polityczną siłę a natychmiast zapominają jak ich traktowano i postępują w podobny sposób wobec innych.”
– Harry Truman, Prezydent Stanów Zjednoczonych.


Syjonizm jest tożsamy z Talmudem. Jeżeli Ameryką i zachodzem – i być może światem – rządzi Syjonizm, rządzi nim polityka nienawiści. Dzisiaj syjonistyczna rodzina Rothschild jest głównym udziałowcem światowego systemu finansowego, którego częścią są najpotężniejsze instytucje takie jak FED, MFW, BIS – wszystkie te banki centralne są własnością prywatnych banków, których głównymi akcjonariuszami wraz z Królową Anglii od pokoleń są te same żydowskie familie bankierów pochodzenia aszkenazyjskiego.

bush-talmudBóg kazał mi zaatakować Irak

Wierzę, że Bóg chce, by wszyscy byli wolni i jest to częścią mojej polityki zagranicznej

– George W. Bush

Prezydent Bush Junior – Syjonista, wysoki członek Masonerii z Talmudem Żydowskim w ręce. Bush na każdym kroku obnoszący się wszem i wobec jako “konserwatywny” “Chrześcijanin” nie czerpie wzroców z nauk Jezusa ani Ewangelii, którymi tak się posługuje w retoryce politycznej – czerpie wzorce z ohydnych, ludobójczych filozofii talmudycznych prezentujących żydowski ekstremizm oraz hitlerowskiej Skull & Bones, których nauki odbijają się w konflikcie w Strefie Gazy i w działaniach jego administracji względem Iraku i Afganistanu. W agresji ruchu syjonistycznego nie ma nic nadzwyczajnego, zważywszy na fakt, że…    

Hitler i Rothschild to ta sama rodzina!

hit-r1hit-r2hit-r3hit-r4hit-r5hit-r10
            1)                         2)                           3)                       4)                           5)                         6)
Na podstawie śledztwa ustalającego pochodzenie Adolfa Hitlera w wyniku udokumentowanych przez rząd austriacki działań zmierzających do zdelegalizowania austriackiego odłamu partii nazistowskiej przeprowadzonego na zlecenie Kanclerza i Ministra Spraw Zagranicznych Austrii, Dr Engelberta Dollfußa (1892 – 1934) (1), Maria Anna Schicklgruber, służąca w austriackim pałacu arystokratycznej rodziny Rothschildów w Wiedniu urodziła nieślubne dziecko po romansie z kochankiem i jej przełożonym, Salomon Mayer von Rothschild (1774 – 1855) (2) o imieniu Alois Schicklgruber (1837 – 1903) (4), a na wieść o ciąży Marii została przez Salomona wyrzucona z pracy. Alois Schicklgruber poślubił Klarę Pölzl (3). Alois w następstwie austriackiej służby wojskowej zmienił noszone przez siebie nazwisko panieńskie swojej matki z Schicklgruber na “Hitler”, zaś Klara urodziła mu trójkę dzieci: Adolfa (5), Gustava i Paula. Evelyn de Rothschild (6) i jego rodzina nieprzerwanie od stu lat niezależnie od tego kto znajduje się w Białym Domu, Senacie i Kongresie, jest, oczywiście, właścicielem Systemu Rezerwy Federalnej USA, przez którego kraj ten jest największym bankrutem na planecie, a którego dług rządowy i narodowy w stosunku do Rezerwy Federalnej, czyli do Rothschilda, wynosi kilkanaście cyfr. Wszystkie podatki wyciągane na spłacenie tego długu lądują w kieszeni tego człowieka oraz jego pobratymców. Wyobraź to sobie!
…Ilu polityków o tym wie?

…Jeżeli się teraz nad tym głębiej zastanowisz, najdzie cię szok i trwoga, gdyż dojdziesz do wniosku, że Rothschildowie, którzy niemal wszystko kontrolują, od zawsze mieli ten sam cel zbudowania światowego imperium, a poprzez wypromowanego i wyniesionego przez siebie ich własnego członka rodziny dążyli do władzy nad światem pod szyldem Trzeciej Rzeszy, oraz mieli pod kontrolą zarówno Amerykę jak i Nazistowskie Niemcy, a nawet ZSRR, a teraz jeszcze Unię Europejską i ONZ, wszystkie mające ten sam cel. Trzymają wszystko w garści, używają wszelkich możliwych środków i nie patrzą na konsekwencje.

matrix-architect2Teraz już wiesz, kto jest Panem Matrixa. Nigdy nie daj sobie wmówić, że rządzą nami demokratycznie wybierani przez nas politycy, a nie możnowładcy zza kurtyny. Z powyższych informacji już wiesz, że jest inaczej. Nie daj się oszukać demokratycznymi podziałami partyjnymi na odmienne opcje polityczne: lewica, prawica, konserwatyzm, liberalizm, socjalizm…one nic dla nich nie znaczą. Politycy są po to, żeby ludzie myśleli, że mają wybór. Wszystko zostało dawno zlicytowane, sprzedane i opłacone. Przedstawienie, które odstawiają co kilka lat o nazwie “wybory”, nie mają żadnego znaczenia i są bezcelowe. Rządzą niezależnie od tego, która opcja polityczna wygra. Nie pozwól, aby trzymali ludzi w niewiedzy. Powiadom innych!

“Nie obchodzi mnie, jaka marionetka zasiada na tronie brytyjskim (…) człowiek, który kontroluje podaż brytyjskiego pieniądza, kontroluje zarówno podaż pieniądza jak i brytyjskie imperium”.
– Nathan Mayer Rothschild (w swoich pamiętnikach).“Gdyby moi synowie nie chcieli wojen, to by tych wojen nie było.”

– Madame Gutte Rothschild

 …Nie byłoby WOJEN, gdyby nie HITLEROWSKI MIĘDZYNARODOWY KARTEL BANKOWY

teatr-kukielek-wojny

“Korea Północna stanowi oś zła skierowaną przeciwko Waszyngtonowi z powodu jej wysiłków na rzecz budowy broni jądrowej”
– Donald Rumsfeld dwa lata po tym, jak pomógł Korei w budowie rekatorów jądrowych

Warto przytoczyć, że ludobójstwo Kurdów przez Saddama Husajna również było warunkowane przez USA, gdyż broń chemiczna, od której zginęło ponad 5 tysięcy Kurdów była produkowana przez przedsiębiorstwo G.D. Searle & Company, której właścicielem był ówczesny sekretarz obrony Stanów Zjednoczonych, Donald Rumsfeld. Nie trzeba tym bardziej podkreślać, jak pazerne są Stany Zjednoczone dla utrzymania swojej władzy i interesów, jakich zbrodni wojennych, w związku ze swoją rolą w działaniach USA w Wietnamie, Kambodży, krajach Ameryki Południowej oraz Laosie wschodnim, dopuśił się inny sekretarz stanu, Henry Kissinger, jaki wpływ na organy władzy państwowej dla własnych interesów wywierały również takie skorumpowane korporacje jak Harken, należące też do George’a Busha, kładące nacisk na wojnę w Iraku, która wzbogaciła się dzięki operacji pustynna burza w 91 (według Tiraq Aziza, wicepremiera Iraku, Ameryka nie podjęła żadnych działań, co pomogło tylko wzmocnić siły Saddama); ponieważ, działania te, bez żadnych hamulców moralnych, mają na celu, jak powiedział amerykański pisarz i członek Rady Stosunków Zagranicznych, Arthur Schlesinger, utrzymać władzę elity “posługując się żołnierzami zabijającymi na wojnie w imieniu Nowego Światowego Porządku” – kosztem życia ludzkiego, stąd zarówno rząd Stanów Zjednoczonych jak i Zarząd Rezerw Federalnych ze współpracującymi z nim bankami włącznie, toczy korupcja. Sam Bush senior w przemówieniu na kongresie w 91r. przyznał, że to co się obecnie dzieje w Iraku, jest realizacją idei Nowego Porządku Świata.

husajn-i-ramsfeld

Kolejny przykład zakulisowej współpracy przeciwnych stron:
Przedstawiciel Białego Domu Donald Rumsfeld i Saddam Husajn, gdy ten rzekomo udzielał wsparcia Al-Kaidzie

Powodem wszystkich problemów na świecie: od niewypłacalnych długów do nierówności społecznych, nędzy, głodu i wojny, od niszczenia suwerenności państw i tożsamości narodowych, aż do lubobójstwa i faszyzmu, są Rezerwa Federalna i Bank Światowy!

“Elity” bogacą się w ten sam sposób również i dzisiaj, z tym, że w jeszcze bardziej paskudny sposób. Więcej w dziale Terroryzm.

“Oto co trzeba powiedzieć masom: Czcimy Boga, ale naszego Boga czci się bez popadania w zabobon (…) religia wolnomularzy powinna staraniem nas wszystkich, którzy jesteśmy wtajemniczonymi najwyższych stopni, zachować czystość doktryny Lucyferowej (…) Wówczas ludzie dojrzeją do iluminacji, której dostąpią dzięki rozgłoszeniu na całym świecie nieskazitelnej nauki Lucyferiańskiej…”
– Założyciel Masonerii Szkockiej i autor Biblii Masonerii “Morals and Dogma” Albert Pike w liście skierowanym do Giuseppe Mazzini’ego, z 15 sierpnia 1871r.

pike Pomnik Iluminata i Mistrza Masonerii Alberta Pike’a przed Białym Domem. Prezydenci Stanów Zjednoczonych podczas zaprzysiężenia deklarując posłuszeństwo konstytucji i chrześcijańskim wartościom ślubują: “Tak mi dopomóż Bóg”.

 Niemożliwe? Należy zrozumieć, że rzeczywiście, wcielenie w życie totalitarnego rządu światowego, który na dodatek miałby sprawiać wrażenie dobroczyńcy, nie jest prawdopodobne bez potrzebnych ku temu środków. Aby takowa wizja została urzeczywistniona, potrzebna jest jedynie odpowiednia… Technologia, która, żeby było ciekawiej…już istnieje i to w naszym życiu codziennym! Więcej dowiesz się w dziale Technologia RFID.

“Admirał Blair, którego bardzo szanuję, określił cyber-zagrożenie jako niebezpieczeństwo narodowe numer jeden, co naprawdę upewnia mnie do tego, żeby postawić pytanie: Może lepiej by było, gdybyśmy w ogóle nigdy nie wymyślili internetu?”
– Senator Jay Rockefeller, Gubernator Zachodniej Wirginii. 

“Celem wszystkich stron WWW jest inicjować akty przemocy przeciwko Ameryce. Musimy zrobić wszystko, żeby się przed tym uchronić i dać społeczeństwu tyle swobody, żeby to nie było dla nas paktem samobójstwa.”
– Joe Lieberman, Senator Stanów Zjednoczonych.

Pouczająca lekcja na koniec:

To tylko jedna mrówka! https://youtu.be/AaOD3085oVk

wybory-the-people

Paradoks SS-mana: kilku, kilkunastu uzbrojonych w pistolety Niemców potrafiło trzymać za mordę kilkadziesiąt tysięcy ludzi w obozie koncentracyjnym. Za wielkimi i możnymi zawsze stoją miliony i miliardy szarych obywateli, bez których oni nie mogą nic zdziałać, dopóki z nimi współpracujemy i przyjmujemy plany, które nam sprzedają. Myślisz, że nikogo nie obchodzisz, nie możesz nic zdziałać i nic nie znaczysz? Cała armia technokratów czuwa dzień i noc, abyś na czas płacił rachunki, podatki, abyś był normalny, przestrzegał prawa, norm społecznych i konwenansów. To my mamy władzę! ONI – to tylko 1%!

NAS jest 99% i bez nas nic nie mogą!

STAŃMY DO WALKI
POKAŻMY W KOŃCU, ŻE NAS NA COŚ STAĆ
UWOLNIJMY WRESZCIE NASZ POTENCJAŁ

TYRANIA WPROWADZANA MAŁYMI KROCZKAMI: CYTATY [link]

“Coraz bardziej trudnym jest tłumienie i kontrolowanie trwałego i zmotywowanego, populistycznego oporu przebudzonych politycznie i historycznie urażonych narodów.” [link]
– Z. Brzeziński.

Opublikowano za: http://wezwaniedoprawdy.pl.tl/Globalny-spisek.htm

 

Comments

 1. nanna says:

  nanna=nana

  “„Ameryką rządzą elity, nie masy. W epoce przemysłu, nauki i broni jądrowej warunki życia w demokracji, tak jak w społeczeństwie totalitarnym, zależą od garstki ludzi”.”
  – jeżeli “warunki życia w demokracji” zależą od garstki ludzi tak, jak ma to miejsce w społeczeństwie totalitarnym, to na jakiej podstawie autor twierdzi, że tam jest demokracja? Przecież jeśli się to nie różni niczym, to jest tym samym. Więc nazywając rzecz po imieniu należało by raczej napisać, że albo mamy powszechną demokrację, albo powszechny totalitaryzm. Jakiś spryciarz robi ludziom wodę z mózgu. Ciekawe, do czego mu to służy… :))))))

  “„Daj mi kontrolę nad systemem kredytowym danego państwa, a nie będzie mnie obchodzić kto tworzy jego prawa”.”

  – tu wypada się zastanowić, dlaczego dane państwo potrzebuje kredytów w ogóle.
  Wiemy, że potrzeby ludzi są tworzone sztucznie i to jest podstawa ich zniewolenia, zniewolenia ludzi. Potrzeby te to przecież pożądanie posiadania dóbr materialnych i nic więcej. Jeśli chcesz mieć samochód, to sam go sobie nie zrobisz, bo nie masz z czego i jak. A więc jesteś zależny od każdej dziedziny przemysłu od gumowego po elektroniczny i tym samym jesteś ich, tych gałęzi przemysłu niewolnikiem. Więc najlepiej byłoby nie chcieć mieć samochodu. Albo w wersji dla osób mądrzejszych – tak uformować swoje życie, by posiadanie samochodu było co prawda użyteczne, ale niekonieczne.
  O Indianach Północnoamerykańskich opowiadali głupoty – o innych ludach “pierwotnych” też, że byli oni zacofani.
  No to przyjrzyjmy się, na czym to ich zacofanie polegało. Jako pierwsze, Indianie ci mieli swój czas do swojej własnej dyspozycji. Część z niego poświęcali na prace na rzecz ogółu – robili to rzecz jasna nieodpłatnie, bo pieniądze nie były im do niczego potrzebne, tak mądrze się zorganizowali – ale z resztą czasu mogli robić, co chcieli i od tego, jakimi cechami wyposażyła je Matka Natura, zależała ich pozycja w plemieniu i stan posiadania RZECZY NIEZBĘDNYCH.
  Ponad to nie wychodził nikt, a więc żaden Indianin nie posiadał stu tipi i ich nie wynajmował nikomu, bo Indianin rozumiał istotę zależności, czyli w jaki sposób człowiek staje się niewolnikiem.

  Co prawda żadne” źródła” nie podają, na ile Indianie Północnoamerykańscy mieli wiedzę o Europie i feudalizmie, ale nie znaczy to, że oni nic nie wiedzieli na ten temat. Na czymś przecież swój wybór stylu życia opierali. A więc także odrzucone jako szkodliwe czy nieprzydatne sposoby życia musieli oni także znać.
  Tu należy podkreślić, że Indian Północnoamerykańskich wcale nie podbili różne rotszyldy czy rokeFehlery, nie! Zrobili to chciwi i wyzuci z wszelkich norm moralnych i etycznych ludzie z “cywilizowanej Europy”.
  A więc to, co teraz się dzieje w Ameryce to tylko realizacja rachunku z prolongatą wystawionego przez LOS potomkom tamtych złodziei i bandytów.
  Można by zapytać, cóż to są winni ci potomkowie? A no, przecież oni do dziś korzystają z tych złodziejskich łupów uzyskanych drogą masowych morderstw.
  Przecież ussamerykanie nie płaczą nad dolą Indian, prawda? Przechodzą nad tym do porządku dziennego tak, jakby tak miało być.
  Ale Bóg jest “nierychliwy ale sprawiedliwy” i wszystko na naszej Matce Ziemi musi wypracować tak, żeby wróciło do pierwotnej równowagi, do balansu. I nie ma przeproś.

  Jeżeli więc 8 miliardów ludzi na świecie cierpi z powodu “garstki złoczyńców”, to z ludźmi jest coś nie tak, prawda?
  Żadne rotszyldy czy inne rockeFehlery nie muszą sami siebie ani “swoich” włości pilnować, ponieważ z wielkim zaangażowaniem robią to ludzie, czyli członkowie tych uciskanych przez “garstkę złoczyńców” mas.
  Nie w tej “garstce złoczyńców” należy więc doszukiwać się problemu.

  Ludziom właściwie nie przeszkadza, że są kapitaliści i ich doją. Ludzi boli to, że to nie oni są tymi kapitalistami.
  Po usunięciu wiec różnych rockeFehlerów na ich miejsce będzie chętnych stu osobników ” z ludu” i oni zrobią sytuację jeszcze gorszą, bo nie znają się na fachu łupienia mas i narobią tylko więcej zamieszania i nieszczęść.
  Nawet bycie sprawnym złodziejem wymaga starannego wykształcenia w tej procedurze.

  Cały ten artykuł jest niezwykle ciekawy, ale tylko jako tak zwana przyrodnicza ciekawostka, ponieważ tylko jako ciekawostkę można go traktować. Niczym więcej nie może on być dla ludzi, ponieważ ich poziom jest właśnie taki, że to umożliwia – to trwanie tych ciekawostek przyrodniczych.
  Jak ktoś lubi, to może czytać to zamiast pić kawę, bo ciśnienie tym bardziej nieobytym politycznie wzrośnie na pewno z powodu strachu – choć nie ma się tak naprawdę czego bać. Ale jak ktoś lubi, to niech się boi.

  Obecnie świat i ludzie znajdują się w takim żałosnym stanie, ponieważ jakość ludzi jest właśnie taka, jak jest.
  Z takimi ludźmi jacy są, można zrobić tylko i wyłącznie świat taki, jakim jest on obecnie.
  Dlatego wszelkie rewolucje to była, jest i będzie tylko zmyła dla naiwnych.

  Wszyscy jesteśmy częścią JEDNEJ WIELKIEJ CAŁOŚCI.

  Grasowanie “bandy złoczyńców” możliwe jest dlatego, że ludzie oddzielili się od swojego ludzkiego stada i służą demonom.
  Oczywiście, główne źródło “wiedzy” może być w watykańskich kazamatach. W końcu to “misjonarze” byli wysyłani do wszystkich zakątków świata, tam ci “misjonarze” przy wydatnym wsparciu najemnych, zbrojnych morderców “misjonowali pogan”, czyli agenci watykańscy porywali i więzili szamanów, czarowników i starszyznę plemienną, wyduszali z nich wiedzę ogniem i mieczem, by ich następnie zabić, a wiedzę zdobytą przenieść do watykańskich kazamatów. O rabunki, gwałty i zrównanie z ziemią osad i wsi tubylczych skutecznie “troszczyli” się najemni bandyci wspierający “misjonowanie”.

  Ile osób wie coś na temat wspaniałej przeszłości Afryki? Ile osób wie, że na terenie Afryki znajduje się wiele nie zdewastowanych jeszcze świadectw wysokiej, afrykańskiej kultury?
  Przecież przeciętny bladas wie tylko, że “murzyni” mieszkają w chatach ze słomy, są prymitywni i leniwi. No i bladas boi się, że w związkach cielesnych rasa czarna zawsze przebije rasę białą, no to na pomoc przywołuje bladas rasizm.

  Rzec jasna nie wiemy nic ani o świecie, ani o nas samych. Bo i jakim cudem?

  Nasz czas wypełnia nam harowanie na pieniądze, za które to pieniądze kupujemy masowo rzeczy wyprodukowane w wyniku tego harowania, ponieważ gdybyśmy nie kupowali tych rzeczy, to nie mielibyśmy pieniędzy by kupować te wyharowane rzeczy.
  Logiczne, co? Ale kto to rozumie?

  Indianie Północnoamerykańscy to rozumieli i dlatego zaraza w postaci wyzutych z ludzkich cech bladasów mogła opanować cały kontynent.
  Bandyta wie, jak funkcjonuje bandytyzm, wyczuje bandytę na odległość i wie, jak się zachować by mu się nie dać.
  Natomiast człowiek uczciwy w obliczu spotkania z bandytą staje się bezradny, staje się jego ofiarą, ponieważ ma do wyboru: albo stać się również bandytą, albo zachować swoje człowieczeństwo nawet za cenę własnej śmierci.

  Więc co my widzimy dziś na tym świecie?
  Otóż, na tym świecie widzimy dziś masy ludzkie prześcigające się w kształceniu w bandytyzmie, złodziejstwie i bezwzględności.

  Wiele narodów stało się w tym już mistrzami bandytyzmu i złodziejstwa.
  Czy to tak trudno jest takiemu dajmy na to Niemcowi zrozumieć, że jeżeli on sam, swoimi rękami nie upiekł chleba, to musiał to zrobić za niego ktoś inny, a on tylko z tego korzysta? I tu ważne jest zrozumienie, na jakich zasadach korzysta, bo samo korzystanie na zasadzie wymiennej wzajemności byłoby przecież korzystne.
  Więc taki Niemiec wie, że jest oszustem, złodziejem i że tylko na podstawie działań “bandy złoczyńców” może beztrosko pasożytować na Bangladeszu, Chinach czy Indiach.

  Człowiek w swojej istocie jest wyjątkowy, ale ta wyjątkowość jest właściwa tylko w kontekście do pozostałej całości.
  Oddzielenie się od całości i praktykowanie wyjątkowości prowadzi właśnie do sytuacji, jaką mamy dziś na naszej Matce Ziemi; niby wszystkiego jest za dużo, ale wszyscy mają wszystkiego za mało.

  Dobra, które człowiekowi są potrzebne do życia Bóg dał ludziom za darmo.
  Powinny być więc one wszystkim za darmo dostępne.
  Ale nie są.
  Dlaczego?
  Czy z powodu “bandy złoczyńców”?
  Na pewno nie!
  To ludzie sami wymyślili ” święte prawo własności” i tym samym otworzyli tę Puszkę Pandory.
  Łatwe i kuszące to było, ale korzyści i to pozorne! przynosiło to tylko na początku.

  Problemem teraz jest, jak to odkręcić???

  Dla wierzących w Boga sprawa jest jasna: Bóg ludziom pomoże.
  I oni pójdą drogą naprawy, którą im Bóg wskaże.

  Ale pozostali, którzy maja mózgi zdeformowane materializmem będą w dalszym ciągu trzymać się “swojego bogactwa”, będą co mniej wierzących w Boga kusić i przekupywać, a więc proces oczyszczania Matki Ziemi musi siłą rzeczy trwać jakiś czas.

  Zmiana możliwa jest w sekundę. Ale ludzie nie są do niej gotowi. Dlatego to potrwa.
  Mogłabym oczywiście napisać, na czym ta zmiana miała by polegać, ale mijało by się to z celem. Taki gotowiec to albo byłby wyszydzany, albo warunkowo przyjmowany i to z zastrzeżeniami, albo u tych, co szli by na łatwiznę przyjęty byłby w całości, co byłoby rozwiązaniem nawet najgorszym, ponieważ każdy człowiek może rozwinąć się wyłącznie sam i nikt za niego tego zrobić nie może.

  Czyż Bóg Wszechmogący nie jest w Swej Istocie Doskonały?

  Ludzie się męczą bo chcą się męczyć. Podpowiem, że jako pierwsze należało by się rozprawić ze słówkiem “ale”, bo albo coś chcesz zrobić, albo nie.

 2. nanna says:

  Znających angielski zaciekawi może książka

  The Third Advent
  By Grégoire de Kalbermatten

  Digital media products such as Amazon MP3s, Amazon Instant Videos, and Kindle content can only be purchased on Amazon.com.
  Buy at Amazon

  The Third Advent takes the prophecies of a 12th century Italian mystic, Giacomo Di Fiore, who saw that there would be three great ages in the history of religion, the Age of the Father, said by the author to correspond to the time from Lord Krishna through to the birth of Lord Jesus Christ, the Age of the Son, from the advent of Jesus to the present time, and The Age of the Mother, i.e. The Third Advent, that of the divine mother.

  The Third Advent is a history of the last 6000 years in which the author shows why the great religions, philosophies and economic systems of the world have all failed to bring about the emancipation of the human race.

  He goes on to show that it is only through individual transformation that mankind can make the changes necessary to save itself and thence the earth itself. The Third Advent presents a message of great hope, that through the unique discovery of en masse Self-realization through Sahaja Yoga, at individual, corporate and collective levels, the goals intended by the great religions, i.e. the emancipation of the entire human race, can be achieved.

Wypowiedz się