Krzysztof Szotowicz: NWO – kolos na glinianych nogach

Dyktat Rotschildów 18Nowy Porządek Świata jako kontynuacja, globalizmu, internacjonalizmu i kolonializmu jest w istocie „domkiem z kart”( ilustracja obok) . Coraz bardziej chwieje się w posadach dzięki przyśpieszającemu rozumieniu przez coraz więcej ludzi, na czym on polega. Kluczową rolę w tym procesie odgrywa internet. Powyższe określenia procesu dochodzenia do władzy nad światem są w istocie synonimami i można je określić na podstawie zastosowanych metod w sposób następujący:

 • metodą kolonializmu była „ cywilizacja barbarzyńskich plemion i narodów oraz nawracanie pogan na wiarę” – drogą podbojów,
 • metoda internacjonalizmu to – „proletariusze wszystkich krajów łączcie się” – drogą rewolucji,
 • metoda globalizacji to „bogacze wszystkich krajów łączcie się” – drogą siły i presji pieniądza oraz monopolu informacyjnego,
 • metoda Nowego Porządku Światowego to: likwidacja państw narodowych, utworzenie oficjalne: Rządu Światowego, jednego pieniądza, jednego Banku Centralnego Ziemi, jednej armii na bazie NATO, jednej religii i depopulacji ludności Ziemi do poziomu 0,5-1,0 miliarda ludzi.

Ten proceder realizowany pokoleniowo od kilku tysięcy lat przez tzw. rody błękitnokrwiste i satanistyczne dobiega końca, ale zgodnie z chińskim przekleństwem „bodajbyś żył w ciekawych czasach” – najbliższe lata będą najciekawsze.

Polecamy poniższy tekst Krzysztofa Szotowicza i wybrane komentarze nad tekstem ze strony neon24.pl. Zarówno sąsiednie teksty, jak i wiele  na stronie KIP omawia tą kwestię wszechstronnie.

Redakcja KIP

 

Na początku mojej obecności na łamach Neon24 popełniłem już notkę o takim tytule. Tym razem będzie rozwinięcie wątku o słabości ruchu NWO na podstawie nowych informacji.

 Już rok mija od czasu, kiedy na łamach Neon24 napisałem, że siłom Nowego Porządku Świata pozostało niewiele czasu na realizację swoich wrednych planów. Gwałtowny rozwój swobodnej wymiany informacji poprzez Internet, jaki obserwujemy w ostatnim czasie, sprawia, że coraz to nowe „teorie spiskowe” okazują się realną rzeczywistością. Grono osób które w taki sposób zaczynają postrzegać naszą rzeczywistość z dnia na dzień powiększa się.

Już nie tylko prawda o rzeczywistych mocodawcach zamachów z 11 września staje się tajemnicą poliszynela, ale też podłoże wszystkich wojen, zbrojnych powstań, zamachów stanu jakie w ostatnich latach miały miejsce na Bliskim Wschodzie, Ukrainie i w Afryce jest coraz bardziej klarowne. Pojawia się też coraz więcej przekazów świadczących o wielkiej skali zaangażowania tajnych służb USA w nadzorowanie produkcji twardych narkotyków (ostatnio w Afganistanie) i ich dystrybucji na całym świecie z wykorzystaniem środków Armii Amerykańskiej. Słynne swego czasu tajne więzienia CIA w Polsce i przerzuty więźniów pomiędzy nimi, służyły właśnie do tego celu.

Obraz skali zbrodni syjonistycznej mafii na świecie, jej nieludzkiego podejścia do najbardziej podstawowych wartości człowieka, staje się powoli zbyt wyraźny, aby można było zanegować jego istnienie. Tym bardziej, że ich propaganda i retoryka jakoś ostatnio straciła swoje dawne dopracowanie w szczegółach. Coś się sypie w tym dotychczasowo perfekcyjnie złożonym mechanizmie władzy. Z drugiej strony, efekty wdrażania planu NWO coraz dotkliwiej dotykają tych, którzy do tej pory wiedli beztroski żywot – mieszkańców krajów zachodnich, tym samym wyśmiewane teorie spiskowe znajdują coraz więcej wyznawców. Biorąc pod uwagę możliwości zaawansowanych technik sterowania społeczeństwem, można by powiedzieć, że stopień uświadomienia przez społeczeństwo skali zbrodni syjonistycznej mafii jest bez znaczenia dla realizacji tego mafijnego planu, gdyby nie ważny wyjątek od reguły. Syjoniści mają to do siebie, że kartofle z gorącego ogniska wybierają zawsze cudzymi rękoma. Ludzie najczęściej nieświadomie stają się stroną wykonawczą spisków, działając w imię wyższych racji, które to racje w kłamliwy sposób są im wtłaczane do głowy. W naszym przypadku główną siłą uderzeniową NWO jest Armia Amerykańska. Żołnierze zabijający niewinnych ludzi, od dziecka są urabiani na wyzwolicieli niosących sprawiedliwość. Do tej pory taki system zdawał egzamin, kiedy to niezależny i bogu ducha winny kraj, stawał się po nagonce mediów, siedliskiem zagrożenia dla świata, z którym należało ofiarnie walczyć. I żołnierz walczył, poświęcał swoje zdrowie a nierzadko życie.

Na szczęście internet ze swoim wścibstwem we wszystkie sprawy tego świata, przynosi obrazy będące przeciwieństwem górnolotnych idei z epoki telewizji. Żołnierz zaczyna się zastanawiać, żołnierz zaczyna wyrażać swoje wątpliwości, a ostatnio nawet sprzeciw, kiedy to tysiące marines, pilotów i innych zgłosiło na facebooku odmowę udziału w wojnie przeciw Syrii. I kto będzie teraz za nich walczył? Kto ich obroni przed gniewem oszukanych wojskowych?

Jasne też staje się dlaczego w ciągu kilku ostatnich lat Pentagon wymienił wszystkich wyższych dowódców odpowiedzialnych za nuklearną broń strategiczną.

Moją notkę piszę za długaśnym artykułem opublikowanych na Veterans Today: (http://www.veteranstoday.com/2015/11/10/divided-loyalties-inside-the-pentagon/), w którym szczegółowo opisano zachwiania lojalności w armii amerykańskiej.

Oczywiście mafia wiadomego pochodzenia trzymała i do tej pory trzyma mocno źródła władzy, czyli krew gospodarki – pieniądze oraz propagandę. Łatwo skóry nie oddadzą, ale możliwości ich działania jakby się wyraźnie zawęziły.

 Krzysztof Szotowicz

WYBRANE KOMENTARZE

 • @Talbot 12:12:37

Nie wiem skąd ma Pan takie informacje. Jak nazwa portalu wskazuje, Veterans Today jest redagowany przez byłych oficerów armii amerykańskiej. Myślę że można im różne łatki przyprawiać, ale chyba nie takie, że to lewacy i komuniści.
Nawiązując do teorii spiskowych – to właśnie VT po raz pierwszy publicznie określiło źródło powstania i istnienia ISIS w tajnych służbach rządu waszyngtońskiego. Była teoria spiskowa, a obecnie już oczywista prawda.

Krzysztof Szotowicz 12.11.2015 13:11:02

 • zgadzam się z tym że są już pierwsze oznaki sypania się NWO. Oni jednak muszą pójść już na całość, bo dla nich (NWO- wców) jest to walka o życie. Dla nas także.
  Można mieć tylko nadzieję, że ta wymieniona cała ekipa trzymająca guzik na broni nuklearnej, zabezpieczyła przed swoim odejściem dostęp, przed tymi wstawionymi tam satanistami.

Jan Paweł 12.11.2015 16:34:50

 • @Talbot 14:57:10

Bronisz przegranej pozycji. Bez względu na to, kim są Veterans Today i co piszą, NWO się chwieje i dlatego przypuszcza nasilony, zmasowany atak, bo to jest ich walka o być albo nie być.
Prawdą jest, że weterani amerykańscy należą do najbardziej uświadomionych grup ludności, co nie odnosi się li tylko do szeregowych żołnierzy – co również jest pokrzepiające.

Lotna 12.11.2015 20:29:55

 • @Lotna 20:29:55„Bronisz przegranej pozycji.”

  Niczego nie bronię…
  Veterans piszą, że rosyjski samolot zestrzelił rakietą na Synaju żydowski samolot.
  http://www.veteranstoday.com/2015/11/11/381067/
  Jeżeli to prawda, to dlaczego Rosja nie podniosła krzyku, bo grają w tej samej lidze?
  Dzisiaj w radio słyszałem, że Rosja wspólnie z USA będą sprawdzać, skąd ISIS dostaje broń. Na rosyjskich i polskich stronach spiskowych twierdzono, że to USA dostarcza im broń, więc po co Rosjanie wspólnie z Amerykanami ma to sprawdzać?
  Robią wszystkich w balona.

Talbot 12.11.2015 21:16:50

 • @Talbot 21:16:50. //Robią wszystkich w balona.//

  Co TY wypisujesz?!!! TO jest niemożliwe, nie realne, nie historyczne, nie opłacalne, nie do uwierzenia, nie typowe, nie!!!, nie, nieee, niiie!!!
  CO Ty Talbot mącisz, przecież już dzieci wiedza ze ruskie i amerykance się od zawsze nienawidzą i niech tak lepiej pozostanie, po co stresować dzieci taka umysłową gimnastyka, jak większość i tak ma zwolnienia z w-f-u…
  Potrzeba spokoju żeby dzieci przyswajały właściwie, właściwy program.
  Teraz, tuż przed ‚rozwiązaniem szkoły’ będziesz burzył starannie kształtowany światopogląd, prosty, klarowny, zakorzeniony w tradycji.
  Uciekaj na drzewo ze swoimi niosącymi anarchię w umyśle diabelskimi pomysłami.
  Zapamiętaj! : siły które niewolą ten świat grają według prostych, czystych i akceptowanych przez wszystkich reguł.
  Amen, bóg chrześcijan…i sumero – egipcjan, plus paru takich tam jeszcze kapłanów 🙂

eonmark 12.11.2015 21:29:59

 • @eonmark 21:29:59. Jestem ciekaw, czy w tym zestrzelonym samolocie rosyjskim, o którym piszą Veterans, ofiary były pozbawione krwi, tak jak w samolocie zestrzelonym nad Ukrainą?

Talbot 12.11.2015 22:14:55.

NWO opiera się na kłamstwie, a bazować coś na kłamstwie jest trudno. Pierwsze kłamstwo wymaga następnych kilku kłamstw, by je uwiarygodnić. Niestety, trzeba brnąć dalej i kolejne kłamstwa przykrywać następnymi. Sytuacja staje się nie do opanowania. Prawda zaczyna wychodzić, to tu, to tam. Misternie ułożony plan zaczyna się sypać. Przykład: Globalny podatek zawsze nęcił bogaczy i wymyślili sposób-globalne ocieplenie. Trzeba było uwiarygodnić to kłamstwem, wiec zaczęto fałszować odczyty ze stacji pogodowych, co wyszło na jaw. Zastąpiono wiec globalne ocieplenie gazami cieplarnianymi, ale przyszły ostre zimy i też to nie wypaliło. Teraz rozpaczliwie globaliści trąbią o zmianach klimatycznych, ale już bez takiego zacięcia jak z ociepleniem.

staszek kieliszek 12.11.2015 22:25:25

 • @eonmark 21:15:31„Nie NWO sią chwieje tylko manipulowany ‚świat’ zbliżając scenariusz do materializacji.”
  Być może tak jest, ale to w żaden sposób nie przesadza o ostatecznym wyniku.
  W naturze obowiązuje prosta zasada cykliczności zjawisk i to, co osiągnęło swój szczyt upadnie. Znaki wskazują, ze stanie sią to znacznie wcześniej, niż się niektórym wydaje. Najprostszym wyjściem, które by niosło ocalenie dla wszystkich jest pokojowa transformacja przy czynnym udziale tej mafii.

Czartoryski 13.11.2015 01:17:41

 • @Czartoryski 02:33:25.

Jest jeszcze 1 słabość NWO. Pomysł NWO powstał ponad 100 lat temu w umysłach elit finansowych. Dziś, prawnuki tych bogaczy, potentaci finansowi, urodzeni wprawdzie ze srebrnymi łyżeczkami w ustach ale zupełne mutanty jeśli chodzi o sprawność umysłową. Niektórzy może uczęszczali na elitarne uniwersytety, ale czy stawiano im jakieś wymagania? Czy potrafili by utrzymać się z pracy? Nie wykonują własnoręcznie żadnych prac nad wdrożeniem NWO, ale zlecają je opłaconym sprzedawczykom. Ile musiało kosztować opłacenie naukowców, dziennikarzy, pisarzy, radiowców, TV, filmowców, by promować „globalne ocieplenie” w każdym kraju, przez tyle lat? I co z tego wyszło?
Tymczasem 1 człowiek, zapaleniec, potrafił stworzyć światowe imperium medialne, kompromitujące NWO 24/7 – Alex Jones. Takich Alexów jest coraz więcej, młodzi ludzie go słuchają, żołnierze armii USA go słuchają. Ci żołnierze zostają oficerami, a niektórzy będą generałami.

(Sam tego nie stworzył – jest finansowany i ubezpieczany: jedna z hipotez mówi że przez dynastię Rockefellerów lub Rothschildów- zabezpieczających odwrót, druga hipoteza, że przez armię amerykańską, która umacnia opór wobec banksterów; red. KIP)

staszek kieliszek 13.11.2015 03:56:38

 • @staszek kieliszek 22:25:25. „NWO opiera się na kłamstwie a bazować cos na kłamstwie jest trudno”.
  To wszystko prawda i wszystkie te zabiegi, choć naturalne, wyglądają naiwnie i głupio wobec wszechobecnych praw natury, ale jasno widoczne staje się, ze ich 5 minut dobiega rychłego końca.
 • „Jest jeszcze 1 słabość NWO.”
  Każdy system jest ograniczony w przestrzeni i czasie. Wszystko. co jest powodem jego wzrostu, przyczynia się do jego upadku.

Czartoryski 13.11.2015 04:19:51

 • @Czartoryski 04:19:51

Zgadza się. Kiedyś w USA przeżywałem okres zamartwiania się o przyszłość. Pracowałem jako inżynier mechanik i każdą fabrykę, w której pracowałem albo wywożono do Chin albo plajtowała. Przyszłość uciekała mi z pod nóg. Myślałem, że kraj bez przemysłu nie może istnieć, a tym samym dla mnie nie będzie miejsca. Dla chcącego jednak nic trudnego i jakimiś sposobami uniknąłem tragedii, a nawet jest się czym pochwalić. Żadnych długów, 2 domy pozostawione dzieciom, parę groszy w banku i żadnych większych potrzeb. Tak, jest ta cykliczność we wszystkim i nie można na niczym polegać, bo napewno się zmieni. Ważne jest jednak, by widzieć, jaki jest trend i robić uniki we właściwym czasie, by nie obudzić się z ręką w nocniku.

staszek kieliszek 13.11.2015 05:09:42

 • @staszek kieliszek Veterans Truth Network was Killed by CIA Sell out Gene Tatum
  http://americathebattlefield.blogspot.com/2014/06/great-deception-the-manufactured-extraterrestrial-threat.html
  Veterans Truth Network was Killed by CIA Sell out Gene Chip Tatum, and his FBI Troll Lorien Fenton a FBI “CI” Confidential Informant, Radio Talk Show Host Lorien Fenton, who pushes the Alien Agenda with Mufon Radio the Illuminati fake news site and she infiltrates all groups and she Lorien Fenton claims to never have any money but always produces events and always complains about losing money and lives in the riches district in San Francisco, California.LoneStar1776 13.11.2015 05:50:45
 • @staszek kieliszek 05:09:42. „Żadnych długów, 2 domy pozostawione dzieciom, parę groszy…”
  Otóż to, i choć to wszystko kruche, to trzeba dbać o własną ekonomie, nie zapominając, ze wszystko jest ze wszystkim połączone i to, co czynimy innym, tworząc, zawsze wraca do nas jak bumerang.

Czartoryski 13.11.2015 08:21:58

 • @Czartoryski 01:17:41. //”Nie NWO się chwieje tylko manipulowany ‚świat’ zbliżając scenariusz do materializacji. Być może tak jest, ale to w żaden sposób nie przesadza o ostatecznym wyniku. W naturze obowiązuje prosta zasada cykliczności zjawisk i to, co osiągnęło swój szczyt upadnie.” //
  A czym jest feniks z popiołów???
  Są dwa porządki świata. Jeden sztuczny, narzucany, którym zwołują możnych świata na wielka ucztą… sztuczny i z zamierzenia – przeznaczony do upadku… oraz drugi…naturalny który wyłoni się po wielkim trzęsieniu oczyszczającym planetę.
  Gra zwana kołkiem. Pisze o tym od wielu lat konsekwentnie.

eonmark 13.11.2015 08:41:51

Opublikowano za: http://12345-abcde.neon24.pl/post/127298,nwo-kolos-na-glinianych-nogach

PS. Polecamy więc, zwłaszcza dla Dociekliwych i Samodzielnie Myślących, przeczytanie w tym temacie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty i połączenie wielu „puzli” w pełniejszy obraz. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności.

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/uszkujnik-paradoksy-historii-tajna-historia-rosji-europy-i-swiata/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/wystapienie-prezydenta-wladimira-putina-na-posiedzeniu-70-sesji-plenarnej-zgromadzenia-ogolnego-organizacji-narodow-zjednoczonych/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/czego-chce-putin/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/syryjka-wyjasnia-dlaczego-nowy-porzadek-swiata-nwo-nienawidzi-syrii-wideo/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/brawo-rosja-swiatowy-bandyta-i-terrorysta-nr-1-usrael-rzucony-na-kolana/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/krzysztof-szotowicz-nwo-kolos-na-glinianych-nogach/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/bedziecie-zaskoczeni-troska-o-rodziny-w-rosji-i-na-bialorusi/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/02/co-zawdzieczaja-rosjanie-dyktaturze-putina-a-o-czym-polacy-moga-tylko-pomarzyc/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/dr-ignacy-nowopolski-ad2015-przeslanie-do-narodu-rosyjskiego/

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania co najmniej kilku tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować… i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Redakcja KIP

Wypowiedz się