TAJNY RAPORT CDC: Od czasu rozpoczęcia operacji Warp Speed co najmniej 1,1 miliona Amerykanów “zmarło nagle”.

Piątek, 02 grudnia 2022 przez:Ethan Huff

Kopiuj adres URL24CWIDOKI

Zdjęcie: TAJNY RAPORT CDC: Od rozpoczęcia operacji Warp Speed co najmniej 1,1 miliona Amerykanów "zmarło nagle"

(Wiadomości przyrodnicze) Amerykańskie Centra Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) po cichu potwierdziły, że co najmniej 1,1 miliona Amerykanów “zmarło nagle” od czasu wprowadzenia “szczepionek” koronawirusa Wuhan (Covid-19) w ramach operacji Warp Speed.

Od czasu, gdy amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) udzieliła zezwolenia na użycie w nagłych wypadkach (EUA) dla szczepionek, zmarło łącznie ponad sześć milionów Amerykanów. Z tego 1 106 079 zgonów uważa się za “nadmiar”, w oparciu o pięcioletnią średnią z lat 2015-2019.

Inne dane rządowe potwierdzają, że śmiertelność na 100 000 osób jest najwyższa wśród populacji “w pełni zaszczepionej”, co sugeruje, że zastrzyki covid są przyczyną całej tej nadmiernej śmiertelności. (Powiązane: CDC usuwa raporty o urazach i zgonach związanych ze szczepieniem covid z systemu zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych [VAERS].)

Za wszystkie te dane dziękuje nam Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OEC), która wykonuje pracę, której CDC i FDA odmawiają, przedstawiając to wszystko opinii publicznej.

OEC, organizacja międzyrządowa z 38 krajami członkowskimi, została założona w 1961 roku w celu “stymulowania postępu gospodarczego i handlu światowego”. Częścią tego, co robi grupa, jest kompilowanie danych i ekstrapolacja ich w łatwym do przyswojenia formacie.

Ludzie naprawdę zaczęli umierać PO tym, jak zastrzyki zostały wypuszczone, a nie wcześniej

Do tej pory każdy tydzień w 2022 r. przynosił znaczną i zauważalną liczbę nadmiernych zgonów. W pewnym momencie zgłaszano ponad 350 000 nadmiernych zgonów tygodniowo, choć od tego czasu średnia nieco spadła.

“Oznacza to, że 1 700 więcej Amerykanów zmarło do 38 tygodnia 2022 r. niż tych, którzy zmarli do 38 tygodnia 2020 r., Pomimo faktu, że w tym okresie nastąpiła ogromna fala domniemanych zgonów z powodu Covid-19”, donosiThe Exposéo tym, co pokazują dane.

Innymi słowy, w erze po szczepieniu występuje więcej nadmiernych zgonów niż w erze przed szczepieniem, kiedy media i rząd straszyły wszystkich “covidem”. Okazuje się, że prawdziwym zagrożeniem są szczepionki.

“Ale to nie jest w tym najgorsze” – dodał The Exposé. “Ponieważ oficjalne dane CDC pokazują, że rok 2021 był rekordowy pod względem zgonów w USA, a kraj odnotował ponad 100 000 więcej zgonów niż w 2020 r., Przed wprowadzeniem eksperymentalnych zastrzyków Covid-19”.

Oficjalne dane z CDC pokazują, że ponad 101 000 dodatkowych osób zmarło w 2021 r. po operacji Warp Speed w pełnym rozkwicie w porównaniu do 2020 r., Kiedy szczepienia nie zostały jeszcze uwolnione.

“Pierwszy zastrzyk Covid-19 został podany w USA 14 grudnia 2020 r., A według cicho opublikowanych danych dostarczonych przez CDC, 6 090 716 Amerykanów niestety straciło życie po tej dacie do 38 tygodnia 2022 r.” – utrzymuje Exposé.

Jeśli zastrzyki covidowe naprawdę zostały uwolnione w celu “ratowania życia”, z pewnością wykonały okropną robotę. Więcej ludzi zmarło z powodu zastrzyków, które, gdyby nigdy nie zostały uwolnione, faktycznie uratowałyby życie.

“Czytałem ostatnio, że globalna liczba zgonów wynosi ponad 75 milionów” – napisał jeden z komentujących. “Połącz to z utratą regeneracji, a także niepłodnością męską i żeńską, a to staje się wydarzeniem masowego wymierania”.

Inny odpowiedział, że rzeczywista liczba, według BizNews, wynosi 0,75 miliona, czyli 750 000, nadmiernych zgonów na całym świecie w 2022 roku.

“Globalna nadmierna śmiertelność jest teraz większa niż podczas II wojny światowej” – napisał ktoś inny, insynuując, że zgony z powodu covid są częścią trwającej kampanii masowej depopulacji III wojny światowej.

Dr Eli David na Twitterze ogłosił, że w Izraelu rok 2020 był rzekomo “pandemią raz na sto lat” bez dostępnych szczepionek, ale całkowita śmiertelność była znacznie wyższa w 2021 i 2022 roku po uwolnieniu szczepionek.

Najnowsze wiadomości o zgonach spowodowanych szczepionkami przeciw grypie Fauciego można znaleźć na stronie Genocide.news.

Źródła tego artykułu obejmują:

Expose-News.com

NaturalNews.com

BizNews.com

Opublikowano za: TAJNY RAPORT CDC: Od czasu rozpoczęcia operacji Warp Speed co najmniej 1,1 miliona Amerykanów “zmarło nagle” – NaturalNews.com

Wypowiedz się