Historyk mówi, że Rothschildowie są marionetkami chasydzkiej sekty żydowskiej, Chabad Lubawicz

Publikujemy ważny tekst Henry Makowa z 2008 r., zaktualizowany w 2015 r., wraz z rzeczowymi komentarzami, o zamiarach żydowskiej sekty kabalistycznej Chabad Lubawicz dokonania apokaliptycznego Armagedonu na Ziemi. Ta sekta jest jedynie fragmentem znacznie większej mozaiki różnych, głównie ukrytych sił na Ziemi, które chcą zdepopulować cywilizację Ziemi do 500 milionów. Te długoletnie plany wynikają z ich “świętych ksiąg”, które nie- żydzi, czyli goje powinni znać. W chwili obecnej, po fałszywej plandemii, ataku na ludzkość bronią biologiczną w postaci szczepionek i rozpętanej przez satanistyczny Zachód wojny z Rosją na Ukrainie, sytuacja wydaje się być szczególnie groźna, z zagrożeniem III wojną światową. Ale paradoksalnie, aż tak źle nie jest, ponieważ następuje Odsłonięcie i Ujawnienie ( Apokalipsa znaczy Odsłonięcie, Ujawnienie) zamiarów globalnych satanistycznych elit władzy. Kluczowa jest tu rola Rosji, na czele BRICS i popierających ją (w dużej części milcząco) większości krajów świata, w zapobieżeniu desperackim próbom wywołania III wojny jądrowej przez rozpadający się imperialny Zachód, a więc USA, Wielką Brytanię, Izrael i ich wasali z UE, Australii, Kanady, Japonii, Korei Południowej. Zawarte w poniższych komentarzach sprzed 14 lat dywagacje na temat prezydenta Rosji Władimira Putina, a zwłaszcza pojawiające się obecnie, nie mają istotnych podstaw, opartych na twardych faktach. W uzupełnieniu do tej szerokiej problematyki zamieszczamy na końcu linki do istotnych tekstów zamieszczonych na naszej stronie.

Redakcja KIP


by Henry Makow Ph.D.
http://educate-yourself.org/cn/Historian-Says-Rothschilds-Are-Puppets-of-Chasidim-Jewish-Sect08nov15.shtml#top
Listopad 8, 2015, Zaktualizowano od 4 wrz 2008

Historyk mówi, że Rothschildowie są marionetkami chasydzkiej sekty żydowskiej, Chabad Lubawicz (8 listopada 2015 r.)

http://henrymakow.com/historian_demands_action_on_do.html

Czy to jest prawdziwe oblicze Iluminatów?schneerson.jpg
Mówiąc eufemizmem, prorok Lubawiczer Menachem Mendel Schneerson (1902-1994) powiedział, że kabalistyczni Żydzi będą rządzić światem po apokalipsie, którą zamierzają zainicjować.
Mieszkający w Monachium historyk Wolfgang Eggert, lat 54, uważa, że ortodoksyjni Żydzi zwani chasydami chcą zainicjować nuklearny holokaust, aby wypełnić biblijne proroctwo. (Chasidim to liczba mnoga od Chasyd.) Uważa, że ci religijni fanatycy muszą zostać zdemaskowani. Największa grupa chasydów, sekta Chabad Lubawicz chce przyspieszyć Armagedon, aby ułatwić interwencję Mesjasza. Eggert cytuje rabina Lubawicza, który mówi: “świat czeka, aż wypełnimy naszą rolę w przygotowaniu świata na powitanie Mesjasza” (tj. Mesjasza).

jajeczko.jpg

(Wolfgang Eggert, po lewej)
“Cała historia ludzkości dotyczy mesjańsko-satanistycznegojudaizmu (“chasydów”); “robią” to. Historia i polityka to wielki film, a oni są reżyserami, wprowadzającymi w życie proroctwo Starego Testamentu. Zdobyli masonerię, budując iluminatów (poprzez Rothschilda / Jacoba Franka / Weishaupta); zawarli pakt z monarchią brytyjską, kiedy finansowali Wilhelma III, aby został królem; umieścili brytyjskich członków rodziny królewskiej na czele masonerii; stworzyli nowoczesny system bankowy i Fed (poprzez Rothschilda); stworzyli syjonizm, wojny światowe, Unię Europejską i tak dalej. Rządzą poprzez swoje marionetki Rothschild (których przodkowie byli częścią chasydzkiego kultu) i Rockefeller, którzy byli siłą przewodnią Bilderberg, trójstronnych itp. Jesteśmy teraz w “Czasach Ostatecznych”; próbują wzniecić “przepowiedzianą” Trzecią Wojnę Światową.

Eggert uważa, że zarówno Niemcy, jak i Izrael są na celowniku chasydów. “Niemcy, ponieważ chasydzi czytają z Biblii /Talmudu, że ten kraj jest wrogiem Żydów i musi zostać zabity. Izrael musi płonąć za urzeczywistnienie proroctwa o armagedonie. Ponadto powtarzają makiaweliczną, strategiczną “sztuczkę”: poświęcenie europejskich Żydów w II wojnie światowej (“shoah”), która przyniosła im własny kraj – Izrael. Ofiara izraelskich Żydów przyniesie im międzynarodową aprobatę, aby byli panami zjednoczonego słowa “republiki”, która będzie rządzona z Jerozolimy, która, znowu, jest “prorokowana” przez Jahwe.

vanimpe.jpeg

CHRZEŚCIJAŃSCY FUNDAMENTALIŚCI
Podczas gdy Chabad Lubawicze są jego celem, Eggert jest również zaniepokojony chrześcijańskimi ewangelistami [brytyjskiego Izraela], takimi jak Jack Van Impe, lewica, i Timothy LaHaye, którzy wierzą, że wojna jest wolą Boga. Księgi Ezechiela i Daniela oraz Objawienie w Nowym Testamencie prorokowały Armagedon. Ich pożądany scenariusz obejmuje zniszczenie meczetu Al-Aksa [meczet Kopuły na Skale], przywrócenie Trzeciej Świątyni na jej miejscu; wzniesienie do nieba 144 000 Wybranych; bitwa Armagedonu; masowa śmierć wśród izraelskich Żydów i ostateczne przyjście Jezusa Chrystusa.

Według Alison Weir istnieje około 3 600 instytucji Chabad w ponad 1000 miastach w 70 krajach i 200 000 zwolenników. Do miliona osób uczestniczy w nabożeństwach Chabadu co najmniej raz w roku. Liczne kampusy mają takie ośrodki, a strona internetowa Chabad stwierdza, że setki tysięcy dzieci uczęszcza na obozy letnie Chabad.

scheerson8.jpeg

(l. Schneerson w późniejszym życiu.)
Według NY Times, Schneerson “przewodził religijnemu imperium, które sięgało od tylnych ulic Brooklynu do głównych ulic Izraela i do 1990 roku przyjmowało około 100 milionów dolarów rocznie w składkach.
Schneerson wierzy, że Żydzi są szczytem Stworzenia: “Ogólna różnica między Żydami a nie-Żydami: Żyd nie został stworzony jako środek do jakiegoś [innego] celu; On sam jest celem, ponieważ istota wszystkich [boskich] emanacji została stworzona tylko po to, aby służyć Żydom”.
“Ważnymi rzeczami są Żydzi, ponieważ nie istnieją dla żadnego [innego] celu; oni sami są [boskim] celem”.
“Całe stworzenie [nie-Żyda] istnieje tylko dla dobra Żydów”.
Kiedy Schneerson zmarł w 1994 roku, został odznaczony Złotym Medalem Kongresu za wkład w “globalną moralność”. Według Schneersona Żydzi są kapłanami, podczas gdy prawa noahidzkie zapewniają “religię dla szeregowych”. Eggert cytuje innego rabina Lubawicza: “Badając łańcuch przerażających wydarzeń [od 9-11] chasydzkim okiem, widzimy, że Stany Zjednoczone są popychane w kierunku wypełnienia swojej historycznej roli nauczania światu szewskich micw [tj. praw noahidzkich]”.

Według Eggerta, masoni zawsze nazywali siebie “Noachidami” i włączali statuty do swojej konstytucji już w 1723 roku.

Oto zdjęcie z 2004 roku ze spotkania Baracka Obamy z rabinem Yossim Brackmanem, dyrektorem Chabad Jewish Center w Chicago. Jeśli spojrzysz, możesz znaleźć zdjęcia wielu głównych polityków na Zachodzie pozujących z tą sektą. Ta strona zawiera kilkanaście z nich. W tym You Tube naczelny rabin Chabadu chwalił się swoimi relacjami z Władimirem Putinem. Eggert mówi, że matka Putina jest Żydówką, co czyni go Żydem, a prezydent Miedwiediew jest Żydem po obu stronach. Trudno powiedzieć, czy są związani z Chabadnikami.

Eggert, który studiował historię i politykę na uniwersytetach w Berlinie i Monachium, jest autorem ośmiu książek o historii ukrytej. Chociaż wierzy, że współczesna historia jest zdominowana przez kabalistyczny spisek mający na celu wypełnienie proroctw biblijnych, jest ostrożny, aby odróżnić Lubawiczów od innych chasydów zwanych “Satmarem“, którzy uważają, że zbrodnią jest “zmuszanie Bożej ręki” i “przyspieszanie odkupienia”.

Jednak Lubawiczowie wydają się mieć kontrolę.

Każda część współczesnej historii jest związana z inną i sama w sobie z syjonizmem, wywiadem państwowym, lożami i tym podobnymi. Bez deklaracji Balfoura nie byłoby rewolucji w Rosji i nie byłoby Ameryki w pierwszej wojnie światowej… Możemy zacząć od dowolnego punktu historycznego (nawet od rewolucji amerykańskiej lub bardziej odległego Olivera Cromwella) [i] zobaczymy, że twórcą (lub spekulantem) tego wszystkiego jest kabalistyczny judaizmWszyscy służą ich planowi, aby wprowadzić w życie biblijne proroctwo”.

Eggert cytuje przemówienie światowego syjonistycznego wiceprezydenta Maxa Nordau na Konwencji Syjonistycznej w 1903 roku, przewidujące “przyszłą wojnę światową [i] konferencję pokojową, gdzie z pomocą Anglii powstanie wolna i żydowska Palestyna”.obamachabd.jpgbushchabad.jpg( Eggert, “Israel’s Geheimvatikan” Vol.2, pp.21-22)

Mówi, że syjoniści sabotowali Niemcy podczas I wojny światowej (strajki, rewolty), ponieważ nie chcieli grać w piłkę przeciwko Izraelowi. Cytuje po hebrajsku książkę “The Historical Moment” M. Gonzera: “Znajdujemy nawet narody, które są powolne w przyjmowaniu i którym trudno jest zrozumieć pewne relacje, chyba że rebe – czyli historia świata – daje im jakieś sensowne bashy, które sprawiają, że otwierają oczy”. (Israels Geheimvatikan, t. 1, s. 47.)

Jeśli spojrzysz na ludzi stojących za konfliktami na Ukrainie i w Syrii, znajdziesz Żydów, takich jak asystentka sekretarza stanu Victoria Nuland, która może bardzo dobrze rozwijać ten obłąkany program.

Powiązane

Sekretarz obrony USA mówi, że Rosja i Chiny “rzucają wyzwanie Porządkowi Światowemu”
Apocalypse No!
“Żydowska załoga stojąca za Johnem McCainem”
i moje “Co każdy Żyd (i nie-Żyd) powinien wiedzieć”
Wolfgang Eggert dodaje dzisiaj:
Francuski rewolucjonista Jean-Paul Marat ostrzegał, zanim został zamordowany:

“Nie… daj się zwieść, kiedy mówią ci, że teraz jest lepiej. … Uważajcie, bo jak tylko im się spodoba, wyślą was, aby chronić swoje złoto w wojnach, których broń, szybko opracowana przez służalczych naukowców, stanie się coraz bardziej śmiertelna, dopóki nie będą mogli jednym ruchem palca rozerwać miliona z was na kawałki.

Niektóre ekscytujące nagłówki prasowe pasują do tego ostrzeżenia.

5 października 2015 (Politico) Brzeziński: Obama powinien się zemścić, jeśli Rosja nie przestanie atakować amerykańskich aktywów w Syrii

8 października 21015 (The Daily Express) Starcie wojskowe USA vs Rosja jest NIEUNIKNIONE szef MI6 ostrzega

11 października 2015 (International Business Times/SundayTimes) Brytyjscy piloci upoważnieni do zestrzelenia rosyjskich samolotów nad Syrią

12 października 2015 (Reuters) NATO twierdzi, że w razie potrzeby pomoże Turcji przeciwko Rosji

Nie tylko niektóre z najbardziej wydajnych sieci zagłady pracują na rzecz Trzeciej Wojny Światowej, ale siły pieniężne dążą do tego samego celu. Ludzkość zostaje złapana w śmiertelną pułapkę. Musimy działać, więc nas uratuj. … Jest wielu ludzi tutaj w północnej / środkowej Europie, którzy chcą pozbyć się globalistyczno-militarystycznych elit / lobby w tej chwili, atmosfera polityczna staje się partiotyczna / antyrządowa i jest w bardzo krytycznym punkcie.

Pierwszy komentarz Dana:

Sekta Chabad Lubawicz była pochodną chasydzkiego ruchu Baal Szem Towa (ok. 1700-1760). Nieżydowscy Amerykanie myślą, że jest to pomniejsza “denominacja” judaizmu. W rzeczywistości jest to największa żydowska organizacja religijna na świecie. Ma centra w każdym ważnym mieście na Ziemi. Są tak samo aktywni w rekrutacji jak scjentologia czy świadomość Kryszny i stosują podobne zachęty. W związku z tym są również najszybciej rozwijającą się żydowską grupą religijną.

Podobnie jak w przypadku innych teokratycznych molochów, którzy przenoszą mnóstwo ludzi i pieniędzy pod płaszczykiem religii, łączą się ze światowym konsorcjum przestępczości zorganizowanej. Doszło do wielu spektakularnych aresztowań za takie zarzuty, jak międzynarodowe narkotyki, handel bronią i ludźmi oraz oczywiście pranie brudnych pieniędzy. Podobnie jak w przypadku międzynarodowej sieci prania brudnych pieniędzy i pedofilii w Watykanie, nic się nie trzyma.

netanyahoo-shneerson.jpeg

Netanjahu i rebe Schneerson, 1990. Po wymianie udogodnień Netanjahu powiedział; “Przychodzę prosić cię o błogosławieństwo i pomoc. We wszystkich dziedzinach, politycznych i osobistych”. Rebe odpowiedział: “Od czasu naszego ostatniego spotkania wiele rzeczy się rozwinęło. To, co się jednak nie zmieniło, to to, że Mesjasz [Mesjasz] nadal nie przyszedł. Zróbcie więc coś, aby przyspieszyć Jego przyjście“. Netanjahu; “Robimy toRobimy”.

Rebe i Bibi Netanjahu: Politycy za odkupieniem

Przypomina mi sceny z Ojca chrzestnego. Nie prowadzili pogawędek. Rebe był zaniepokojony. Jest to chasydzkie przekonanie, że każde pokolenie Żydów ma potencjalnego Mesjasza, który stanie się Mesjaszem, jeśli to pokolenie stanie się godne. Ten człowiek jest znany jako Cadyk Ha-Dor, co oznacza Cadyk Pokolenia. Lubawiczowie wierzyli, że to “Rebe” Menachem Mendel Schneerson. Odkąd zmarł w 1998 roku, czekają na pojawienie się cadyka Ha-Dora nowego pokolenia i wprowadzenie Wieku Mesjańskiego.

Czym jest Wiek Mesjański?  

Yossi Gurvitz [były student jesziwy] wyjaśnia, co to znaczy z Talmudu, tutaj: Kiedy Izrael jest potężny


Transkrypcja wideo:

Wszyscy wiemy, że to, co rabini mówią, jest źródłem judaizmu. Mosze [Mojżesz] przekazał Torę starszym, starsi przekazali Torę prorokom itd. Aż do Talmudu i nie było żadnych zmian. Głównym motywem żydowskiego rozumienia historii jest to, że nie było żadnych zmian [w religii]. Innymi słowy, to, co rabini mówią teraz, jest jedynie drobnym udoskonaleniem tego, co rabini mówili w czasach “starszych” – w czasach Miszny i Talmudu.

Przede wszystkim problem z tą wersją historii polega na tym, że jest ona całkowicie bezpodstawna. A po drugie, że ma kilka problemów historycznych, a te historyczne problemy trwają do dziś ze względu na fakt, że judaizm jako religia został zamrożony w czasie przez ostatnie 1800 lat. Ogólnie rzecz biorąc, judaizm rabiniczny, jak to ma miejsce w Talmudzie – w przeciwieństwie do tego, czego ogólnie naucza się w świeckich szkołach – źródłem judaizmu nie jest Biblia. Źródłem judaizmu jest Talmud.

Ludzie, którzy napisali Talmud, to ci, którzy zdecydowali, jakie księgi zostaną włączone do kanonu biblijnego. To, co zdecydowali, nie wejdzie – nie wejdzie. Tak więc, na przykład, podczas gdy Kościół katolicki włączył Księgi Machabeuszy do swojej wersji kanonu, judaizm ich nie zachował, a w rzeczywistości zachowała się tylko ich grecka wersja. To, czy kiedykolwiek istniały ich hebrajskie lub aramejskie wersje, jest interesującym pytaniem, ale tylko chrześcijaństwo je zachowało. Księga Judyty. Księga Tobiasza.

Wiele innych książek, głównie traktujących o Żydach z diaspory, nie trafiło do żydowskiego kanonu biblijnego i zostało zachowanych tylko przez chrześcijaństwo. Judaizm, który poprzedzał judaizm rabiniczny, został prawie wymazany z historii. Innymi słowy, nie ma wystarczających informacji, aby wiedzieć, co się wtedy stało. Wiemy, że byli saduceusze, byli faryzeusze – faryzeusze są rabinicznymi Żydami – byli esseńczycy – nie wiemy o nich nic na pewno, a powodem, dla którego nie wiemy o nich nic na pewno, jest to, że kiedy ich wrogowie odnieśli zwycięstwo, faryzeusze ustanowili ponad 10 świąt religijnych, aby uczcić swoje zwycięstwa nad saduceuszami, po prostu wymazali je z historii.

Więc musisz wyjąć fragment [informacji] z fragmentu [informaitonu], abyś mógł powiedzieć “Może to było tak” lub “Może tak było” – nie można wiedzieć, co naprawdę się stało. Wiemy natomiast, że od samego początku judaizm rabiniczny jest judaizmem, który nienawidzi ludzi [ludzkości].. Definiuje tylko Żydów jako ludzi – tylko Żydów, którzy wierzą w religię jako ludzie.

Dobrze, zróbmy to dokładnie tak: definiuje tylko Żydów, którzy wierzą w religię i są ludźmi – jako pełnych ludzi. A wszyscy inni są na pewnym poziomie “inni”, który musi zostać odsunięty na bok lub, w skrajnych przypadkach, zniszczony. Rabiniczne prawo żydowskie nie zabrania – w porządku, to nie jest dokładne. Rabiniczne prawo żydowskie zabrania zabijania nie-Żyda, ale nie karze za to osoby. Innymi słowy, jeśli zabijesz Żyda, nawet Żydówkę, nawet niewolnicę Żyda – a tutaj ważne jest, aby zauważyć, że ortodoksyjny judaizm nigdy nie zniósł niewolnictwa – to jest kara, którą musisz zapłacić. Może dojść do egzekucji lub może to być grzywna. Nie mieli więzień.

Ale jeśli zabijesz nie-Żyda, to jesteś winny, ale nie ma kary. Bóg cię ukarze. I to jest – jak mam to ująć? – trochę problematyczne. Kiedy mówisz, że coś jest przestępstwem, ale nie ma kary za jego popełnienie, to tak naprawdę nie jest to przestępstwo. To jest Talmud. Kiedy przychodzisz do pisarzy późniejszej egzegezy, zwłaszcza Shulhana Arucha, przez ten poiint, on już mówi, że są sytuacje, w których możesz bezkarnie zabić nie-Żyda. Oczywiście, jest to napisane w 16 wieku, po wypędzeniu [wszystkich Żydów] z Hiszpanii [w 1492 roku]. Musi więc napisać to, co chce powiedzieć w zakodowanym języku. Nazywa ich więc “bałwochwalcami”. Ale żebyście wiedzieli, że nie było już żadnych [pogan] w tej części świata [do tego momentu] – ani w Europie, ani w świecie muzułmańskim. Nazywa ich więc “bałwochwalcami” lub innymi podobnymi terminami, ale wszyscy wiedzą, o kim mówi [nie-Żydach, Gojach lub Gojach].

Najgorszym przypadkiem, moim zdaniem, jest przypadek Majmonidesa, który dekretuje – przede wszystkim dekretuje, że dopuszczalne jest współdziałanie seksualne z 3-letnią dziewczynką. Ten wiek zgody jest – problematyczny. A po drugie, dekretuje, że jeśli Żyd zgwałci trzyletnią nieżydowską dziewczynkę, to musi zostać stracona. Ona, nie on – bo kusiła go do grzechu. I z tego powodu musisz traktować ją jak zwierzę, które stawia przeszkody na drodze człowieka. I cytuje jakiś werset o byku czy coś w tym rodzaju. A rabini wiedzą, że te części religii, które są mizantropijne, które dyskryminują nie-Jeewów, stanowią dla nich problem. Bo jeśli spróbują je wdrożyć – są pewne zasady, które są bardzo nieprzyjemne, jak ta trzyletnia dziewczynka, o której właśnie mówiliśmy – jeśli spróbują je wdrożyć, nastąpi pogrom.

Aby uniknąć tej sytuacji, Talmud definiuje dwa różne stany rzeczywistości. Jest jeden o nazwie “Darkei Shalom” [Pokojowe Drogi]. Innymi słowy: “To jest rzeczywiste prawo religijne, tak masz postępować”. “Ponieważ jednak spowodowałoby to ogromny bałagan, a ludzie umrą. Więc ze względu na “pokojowe sposoby” nie zachowujesz się w ten sposób. Do jakiego momentu zasada “pokojowych dróg” nadal obowiązuje? Tak długo, jak nie istnieje inna sytuacja, czyli “Kiedy Izrael jest potężny”. Wtedy jest żydowski reżim. Jest niezależna i bezlitosna, może robić, co lubi. W tych okolicznościach – to już koniec, wracasz do litery prawa.

Nigdy więcej “pokojowych dróg”, nigdy więcej nothng. Teraz, kiedy myślisz o żydowskiej historii, wielu ludzi mówi o wojnach hasmonejskich, które były w zasadzie jednym z niewielu przypadków, kiedy Żydzi dzierżyli broń i myślą o tym, co Hasmonejczycy zrobili zhellenizowanym Żydom [którzy zasymilowali grecką kulturę]. Co miało je wyginąć, zniszczyć. Małe ludobójstwo. I przypominam o tym ludziom często, za każdym razem, gdy Chanuka się toczy. Ale na tym nie poprzestali.

Rozpoczęli kampanie grabieży i podbojów, a na początku, w ciągu pierwszych 20 lat, gdziekolwiek przybyli, niszczyli lokalne świątynie. Zakazano miejsca, które było pod rządami żydowskimi, posiadania pogańskiej świątyni. O tym właśnie mówimy. Zmusili także Edomitów do przejścia na judaizm pod groźbą śmierci. To było przymusowe nawrócenie. Coś, czego dowiedzieliśmy się później [hiszpańska] inkwizycja. Wzięli ludzi i powiedzieli im: ;” Albo nie żyjesz, albo nawracasz się na judaizm”. A stamtąd było tylko gorzej.

Teraz, kiedy religijni syjoniści patrzą na rzeczywistość, mówią: “Mamy państwo. Mamy broń. Mamy żydowską armię. To nie zdarzyło się od 2000 lat”. Oznacza to, że Bóg chce, abyśmy przynieśli Mesjasza, że Bóg chce, abyśmy zbudowali Świątynię. Pomijają wszystkie warunki, które są narzucone przez Talmud na to, kim musi być Mesjasz. I wracają do Majmonidesa. A Majmonides mówi: “Nie ma żadnej różnicy między naszym czasem a czasem Mesjasza, poza podporządkowaniem się królestwom”.

Innymi słowy, jedyną różnicą między czasem Majmonidesa – zmarł w 1204 roku – a czasem Mesjasza, jest to, kto jest komu podporządkowany. Czy Żydzi są podporządkowani “królestwom”, innym narodom? A może mogą podporządkować sobie inne narody? I tak Majmonides rozpoczyna swoją Księgę Królewską. Wyjaśnia, jakie są zasady dla króla, co król może zrobić. Wynika to z przekonania, że tak, może istnieć król. Nie musisz najpierw mieć świątyni. Nie potrzebujesz Boga, aby zstąpił z nieba, wskazał na kogoś i powiedział: “To jest Mesjasz”. Możesz mieć króla, a jeśli zwycięży, to będzie również mesjaninem. A potem patrzysz na to, co religijni syjoniści robią z tym. Chcą Mesjasza. Chcą go teraz.

Muszą być oczyszczenia. Prawo religijne zabrania kontaktów z nie-Żydami. Oczywiście prawo koszerne zabrania jedzenia z nimi. Inne prawa zabraniają traktowania ich sprawiedliwie. Zabrania się zwracania zagubionego przedmiotu nie-Żydowi – chyba że w celu “utrzymania pokoju”. Nie ma zakazu okradania nie-Żyda – z wyjątkiem “zachowania pokoju”. Nie możesz im powiedzieć “cześć” – chyba że nie ma alternatywy. I tak dalej, i tak dalej.

Istnieją wszelkiego rodzaju zakazy, które są całkowicie psychotyczne, oparte na religii zemsty. Religijni syjoniści mają poważny problem z faktem, że są tu jacyś nie-Żydzi. Ziemia Izraela ma być tylko dla Żydów. Tak więc, jak na ironię, udałoby im się dogadać z muzułmanami mniej więcej, gdybyśmy nie byli zaangażowani w konflikt zbrojny z nimi. Ponieważ według judaizmu muzułmanie nie są bałwochwalcami. Muzułmanie wierzą w jednego Boga. Nie mają idoli, nie mają posągów, nie mają czegoś takiego. Jak na ironię, w średniowieczu Żydzi lepiej dogadywali się z muzułmanami niż z chrześcijanami. Ale co możesz zrobić?

Podbiliśmy terytorium zamieszkane głównie przez muzułmanów. a muzułmanie walczą z nami – więc te mechanizmy obronne odpadają. I popatrzcie, teraz zaczynają mówić o ludobójstwie. Masz [książkę] “Tora Hamelech” [Królewska Tora]. który mówi ci, że możesz zabijać dzieci, jeśli istnieje powód, by sądzić, że pewnego dnia mogą wyrządzić krzywdę. Teraz, jeśli zabiłeś całą czyjąś rodzinę i zostawiłeś tylko go przy życiu, rzeczywiście będzie miał powód, aby wyrządzić krzywdę. Jeśli ukradłeś jego ziemię, zamieniłeś go w uchodźcę, rzuciłeś do Jordanii lub Libanu – rzeczywiście będzie miał powód, by wyrządzić krzywdę. Wiele osób twierdziło, że argumenty zawarte w książce nie są rozsądne zgodnie z prawem religijnym i tak dalej, i tak dalej, ale nikt tak naprawdę nie zajął się tym bezpośrednio. I nic dziwnego, że stał się bestsellerem. Ponieważ, ogólnie rzecz biorąc, religijni syjoniści naprawdę chcą, aby Ziemia Izraela była tylko dla Żydów.

Z drugiej strony, teraz sytuacja chrześcijan będzie naprawdę zła. [Według judaizmu] są bałwochwalcami i trzeba ich zabić, nawet jeśli nie opierają się żydowskim rządom. W Jerozolimie studenci seminarium religijnego mają nikczemny zwyczaj: oddają mocz lub wypróżniają się w kościołach. Jeśli pójdziesz tam i porozmawiasz z personelem kościoła, usłyszysz to z każdego kościoła. Plucie na duchownych na ulicy jest czymś, co zdarza się regularnie. Jeśli ksiądz ma czelność uderzyć tę osobę z powrotem, uderzyć ją lub coś podobnego, to jest deportowany po cichu. Anulują jego zezwolenie na pobyt w kraju. Jeśli chcesz usprawiedliwić pogrom, wszystko, co musisz zrobić, to wypowiedzieć słowa “zagrożenie misyjne”.

I z tej perspektywy chrześcijaństwo, które jest historycznym arcywrogiem judaizmu, zostanie poważnie pobite, gdy religijni syjoniści będą u władzy. Chrześcijańscy fundamentaliści, którzy wysyłają im pieniądze, najwyraźniej nie rozumieją, z czym mają do czynienia. Ale wiesz, to naprawdę przypadek “ospy na obu twoich domach”.

Koniec transkrypcji

Fundamentalizm “chrześcijański” wywodzi się z wywrotowego zepsucia anglikanizmu zwanego “dyspensacjonalizmem”.

“Po prostu powiedz nie” rozmowom o “Krwawych Księżycach” i Czerwonych Jałówkach.

Komentarze do”Historyk mówi, że Rothschildowie są chasydzkimi marionetkami “

Wade powiedział (8 listopada 2015 r.):

Brodzić:

Pseudochrześcijańscy kaznodzieje, którzy są syjonistami, przedstawiają wszelkiego rodzaju fałszywe doktryny kongregacjom i wyznawcom, którzy nie znają swojej Biblii.

Twierdzenie, że 144 000 zostanie zabranych do nieba, jest niedorzeczne. 144 000 jest “ZAPIECZĘTOWANYCH NA CZOŁACH” w 7 rozdziale Księgi Objawienia. Są zapieczętowani specjalnie dlatego, że nie są zabrani do nieba. Są pozostawieni tutaj na ziemi, a pieczęć chroni ich przed gniewem Bożym, który zaczyna się w Objawieniu rozdział 8 werset 1.

Twierdzenie świadków Jehowy, że tych 144 000 pochodzi z pogańskiej populacji chrześcijańskiej, jest równie niedorzeczne. W tym samym rozdziale (Objawienie rozdział 7) widzimy ogromną liczbę ludzi ubranych w białe szaty stojących przed Bogiem. Są one opisane jako liczba, której żaden człowiek nie może policzyć z każdego plemienia, plemienia i rasy. Są również opisani jako ci, którzy wyszli z wielkiego ucisku. 144 000 jest opisanych (w 7 rozdziale Księgi Objawienia) jako Żydzi sefardyjscy, po 12 000 z każdego z pierwotnych 12 plemion. Ich nie będzie gojów w 144 000. Z drugiej strony ich wolą będą Żydzi w liczbie, której żaden człowiek nie może policzyć, którzy stoją przed Bogiem w białych szatach.

Ludzie są zbyt leniwi, by czytać własną Biblię. I są zbyt bezmyślni, aby kwestionować fałszywe doktryny swoich tak zwanych chrześcijańskich przywódców. Tak długo, jak to zjawisko będzie trwało, masy będą pożywką dla fałszywych proroków szatana.

Tony B powiedział (8 listopada 2015):

Żydzi myślą, że są Bogiem. To jest esencja ich satanizmu.—-

Schneerson wierzy, że Żydzi są szczytem Stworzenia: “Ogólna różnica między Żydami a nie-Żydami: Żyd nie został stworzony jako środek do jakiegoś [innego] celu; On sam jest celem, ponieważ istota wszystkich [boskich] emanacji została stworzona tylko po to, aby służyć Żydom”.

“Ważnymi rzeczami są Żydzi, ponieważ nie istnieją dla żadnego [innego] celu; oni sami są [boskim] celem”.

“Całe stworzenie [nie-Żyda] istnieje tylko dla dobra Żydów”.
– cytaty końcowe.

To niedorzeczne podsumowanie “narodu wybranego” w rzeczywistości wykracza poza “wybranych”. To, co ten człowiek promuje, to to, że ci Żydzi sami są Bogiem, a nie bożym stworzeniem. Zauważycie, że słowo “stworzenie” jest całkowicie nieobecne w wypowiedziach o Żydach, z wyjątkiem stwierdzenia, w bardzo sprytnie skonstruowanym zdaniu, niełatwie zauważonym przez osoby postronne (o których wiedzą, że przyjmą inne znaczenie), że Żydzi “nie zostali stworzeni”.

Ale ci nie-Żydzi, o których mówi, że SĄ stworzeni, twierdzą, że są stworzeni do jakiegokolwiek użytku, na który decyduje się ten boski styl Żydów. To jest bluźnierstwo miłości własnej nie do uwierzenia. Wyjaśnia wiele z ogólnoświatowych masowych mordów na ludziach w ostatnich stuleciach i będzie szybką drogą do bardzo wielkiego upadku wraz z satanizmem, który za tym stoi.

Tom powiedział (8 listopada 2015):

Twój artykuł “Historyk mówi, że Rothschildowie są chasydzkimi marionetkami” jest bardzo odkrywczy.

To, co sekta Chabad Lubawiczer (talmudyczna) chce zignorować, pochodzi ze Starego Testamentu:

Psalm 1.1

“Błogosławiony człowiek, który nie postępuje według rad bezbożnych, ani nie stoi na drodze grzeszników, ani nie zasiada w fotelu pogardliwych”.
oraz Psalm 10.5

“Ten, kto nie wydaje swoich pieniędzy na lichwę, ani nie bierze nagrody przeciwko niewinnym. Kto czyni te rzeczy, nigdy nie będzie poruszony.” i z Nowego Testamentu,
Objawienie 2.9

“Znam twoje uczynki, ucisk i ubóstwo (ale ty jesteś bogaty) i znam bluźnierstwo tych, którzy mówią, że są Żydami, a nie są, ale są synagogą szatana”.

Glen powiedział (8 listopada 2015):

Gdyby ludzie poświęcili czas na badania, stwierdziliby, że Eggert jest prawie martwy w swojej analizie. Nie wiem, ile razy tak zwani “chrześcijańscy” przyjaciele lub współpracownicy mówili mi, że bez względu na to, jaką ścieżkę pójdziemy jako ludzie, ostatecznie nie będzie to miało znaczenia.

Świat musi zostać zniszczony, jak napisano w Księgach Daniela (Stary Testament) i Objawienie (Nowy Testament). Staram się, jak mogę, argumentować, że my, jako ludzie, otrzymaliśmy dar logiki, a tylko z tym darem powinniśmy być w stanie kierować naszym własnym przeznaczeniem, nieuchronnie spada ono na głuche uszy. “Jest napisane, więc musi być” – powiedziano mi. Zabawne, że ci tak zwani “podobni do Chrystusa” wyznawcy zrobią wszystko, tylko nie będą podążać za jego naukami.

My, jako ludzie, powinniśmy być odpowiedzialni za nasze własne przeznaczenie. Mamy dar myślenia i pamięci. Tylko te dwie zdolności powinny umożliwić nam przejrzenie mgły oszustwa, która jest zorganizowaną religią, czy to chrześcijaństwem, islamem, judaizmem, satanizmem czy lucyferianizmem. Dopóki nie dowiemy się, że główne religie nie były niczym więcej systemami kontroli, nigdy nie zostaniemy oświeceni do prawdziwego znaczenia nauk Jezusa z Nazaretu.


BN powiedział (8 listopada 2015 r.):

Eggert ma rację, a Prawda nawiasem mówiąc, jest w Biblii. z winy Adama, rodzaj ludzki NIE żyje w świecie BOGA, dlatego zdecydowanie jesteśmy w świecie satanistycznym, obecne wydarzenia na jakąkolwiek skalę faktycznie podkreślają ten fakt, dobrą stroną rzeczy jest to, że wielu ludzi się budzi … złą stroną jest to, że w końcu pojawi się Boży Gniew, po tym jak ludzkość przejdzie wiele trudności w okresie antychrysta.


James C powiedział (8 listopada 2015):

Albo dzieje się tak, ponieważ biblijne proroctwo jest w 100% dokładne, albo dzieje się tak, ponieważ “oni to robią”. Tak czy inaczej, to się dzieje. Moim zdaniem pierwsza alternatywa jest poprawna: biblijne proroctwo jest w 100% dokładne. Wszystkie siły zaangażowane w doprowadzenie do jego spełnienia jedynie doprowadzają do własnej destrukcji. Syjonizm jest Antychrystem; Syjonizm jest ludzką próbą osiągnięcia wszystkiego, co zrobi Mesjasz. Syjonizm jest odrzucany przez Żydów prawdziwych Tory.


Ks. John powiedział (7 września 2008):

Podczas gdy wiele z tego, co mówi ten dżentelmen, jest na miejscu, jego wyraźnie antagonistyczne podejście do WSZYSTKICH religii jest również bardzo widoczne. Dlatego nie podpisałbym jego petycji, ponieważ taka gwałtowna bigoteria ukrywa “agendę” w całości.

Po drugie, oskarżenia, że Putin i Medvetev nie są tym, czym się wydają, są obalane przez prawosławnych chrześcijan w Rosji, którzy wiedzą lepiej niż CAŁKOWICIE IGNORANCKI Zachód, w tej sprawie. Twój jeden plakat zauważył, że przodkowie Putina nazywali się Spiridon; jest to na cześć imienia greckiego prawosławnego świętego i jest to imię, które NIE zostałoby przekazane w ateistycznym domu, a członkinie jego rodziny zostały nazwane Maryją na cześć Bogurodzicy. Trudno powiedzieć, że “partia zatwierdzona”?

Inni komentowali ten renesans “wiary” w przywódców Rosji, ze źródeł o wiele bardziej wiarygodnych niż “rady jasnowidzów” itp.
http://www.realjewnews.com/?p=253

Wreszcie, wrzucenie do jednego worka tego, co fałszywie nazywa się “teologią dominium” (w treści tej niemieckiej petycji Eggerta) z heretykami dyspensacjonalistów; takie jak van Impe, Hagee i in. są tak kretyńskie, jak to tylko możliwe. Kalwińskie skrzydło, które stworzyło i wysunęło na pierwszy plan dyskursu chrześcijańskiego “purytańską teologię postmillenializmu” i towarzyszący jej element “chrześcijańskiej odbudowy”, OD DAWNA było całkowicie, diametralnie przeciwne “dwóm drogom zbawienia”, które leżą u podstaw wszystkich przyjaznych syjonistom planów Falwellów, Swaggartów, Robertsonów – w ich założeniu, że “zbawienie jest inne dla Żydów”. Ludzie z “teologii dominium” całkowicie temu zaprzeczają.

Szybkie zapoznanie się z pisarzami CR, takimi jak Gary North, Rousas Rushdoony, David Chilton itp., Pokazuje, że wierzą, że to DOBROWOLNE dojście do wiary w Jezusa Chrystusa (wszystkich ludzi) wpłynie na osobistą zmianę, która przyniesie zmianę SPOŁECZNĄ w skrócie, starszy postęp Ewangelii w kulturze narodu jest tym, co przyniesie “zmianę, ” a nie jakiś “odgórny” scenariusz wymuszonej konwersji!
(Odcienie Obamy!)

Proszę, Henryku, kiedy piszesz o sprawach religijnych, przynajmniej nakreśl graczy i towarzyszące im odmiany teologiczne, zamiast wrzucać ich wszystkich do jednego worka w sposób “my kontra oni”!

Wreszcie, jeśli chodzi o pogląd Kościoła na Antychrysta (a przez “Kościół” NIE mam na myśli szkoły Fallwellów itp.), Jestem pewien, że o tym wiesz, ale czy twoi czytelnicy?

“Święci Ojcowie Ireneusz z Lyonu (Przeciw Herezjom, Bk.V, Rozdz. 30) i Hipolit z Rzymu (Mowa o Chrystusie i Antychryście), jak również święci Hilary z Poitiers, Ambroży z Mediolanu, błogosławiony Hieronim i Augustyn z Hippony, utrzymują, że Antychryst będzie z żydowskiego rodu, z plemienia Dana. W Synaxarion for Meatfare Sunday czytamy: “Antychryst przyjdzie i narodzi się, jak mówi św. Hipolit z Rzymu, z zanieczyszczonej kobiety, rzekomej dziewicy, Żydówki z plemienia Dana”. (Tridion wielkopostny, Moskwa, Prasa Synodalna, 1897, s. 30b-31a). (str. 2-3)

“Tak jak Pan upodobał sobie objawić się wszystkim ludziom jako Mesjasz w swoim triumfalnym wjeździe do Jerozolimy i jej świątyni, tak też Antychryst objawi się jako fałszywy mesjasz Żydów, monarcha całego świata, w triumfalnej ceremonii jego wejścia do Jerozolimy i intronizacji w świątyni, które do tego czasu zostaną przywrócone”. (str. 3)

Tak więc, ze wszystkich ras na planecie, które są “winne” podsycania pragnienia Antychrysta, czy JEDNA rasa nie powinna sama wziąć na siebie całej winy, zwłaszcza kiedy stworzyła naród “fałszywej flagi” w 1948 roku, po tym, jak zostali z niego wywłaszczeni przez Boga na zawsze? A jeśli ktoś przyjmuje takie heretyckie postawy, to czy naprawdę, uczciwie ma “prawo istnieć” za swoje “zbrodnie przeciwko ludzkości”, poczynając od Kalwarii? Jak głęboko czyjeś odrzucenie fałszywej rasy i religii pozwala przyznać się do winy? Bo to jest klucz do całego tego apokaliptyzmu współczesnej epoki apostatów……

Szczerze

Ks. Jan +
Ksiądz Prawosławny


Andrew powiedział (7 września 2008):

Mam doświadczenie z pierwszej ręki, spędzając czas z Lubawiczami w domu Chabad w mojej uczelni. Wygląda na to, że mają sieć podobną do masonów na całym świecie. Są bardzo dobrze połączone. Wygląda na to, że mają nadzwyczajne fundusze na budynki kampusu i żywność, aby przekupić studentów, aby uczestniczyli w ich spotkaniach szabasowych. Kiedyś byłem na spotkaniu założycieli / organizatorów i serwowali im primo jedzenie i możesz w to uwierzyć, wino Baron De Rothschild z francuskiej winnicy (Bardzo drogie wino, jak mi powiedziano).

Przekupują dzieci z college’u w szabaty, oferując bezpłatne posiłki z wielu kursów i alkohol (dla nieletnich studentów … czerwone wino głównie i owocowe koktajle rabina (chyba na bazie wódki). Kiedy wszyscy jedzą i piją jak świnie przy korycie, rabin idzie do swojego schpiel, że wszyscy (wszyscy Żydzi) muszą wrócić do Izraela, aby czekać na powrót Mosjacha. Myślę, że kiedy przyjdzie jakiś charyzmatyczny przywódca tego rodzaju, żydzi i chrześcijanie będą walczyć o niego z Żydami nazywającymi go Mesjaszem, a fundamentalistyczni chrześcijanie nazywającymi go Jezusem.

Barack Obama może być jak następny męczennik (Martin Luther King) w dobrym tego słowa znaczeniu lub Hitler w złym sensie, jeśli zerwie ze swoim programowaniem Illuminati. David Icke mówi, że wraz z wiekiem ludzie mogą przerwać programowanie, takie jak Kathy O’Brien. Podział na przedziały załamuje się, a te schizoidalne zmiany zaczynają komunikować się z powrotem w jedną osobowość. Obama jest jeszcze młody, więc jest to wątpliwe, chyba że gra ze swoimi opiekunami, tak jak udaje pochlebcę z wypranym mózgiem, podczas gdy tak naprawdę nie jest tylko po to, aby dostać się na szczyt, gdzie może realizować własne plany.

Daje do myślenia…


S powiedział (5 września 2008):

Cześć Henry,

Wolgang Eggert może nie mieć racji co do pochodzenia Putina. Prawdą jest, że na jego ojcu i dziadku byli twardogłowi bolszewicy. W rzeczywistości ojciec Putina, Władimir Spiridonowicz Putin, został powołany do radzieckiej marynarki wojennej, gdzie służył we flocie podwodnej na początku 1930 roku. Jego ojciec służył następnie w NKWD w grupie sabotażowej podczas II wojny światowej. Jego dziadek ze strony ojca, Spiridon Putin, był osobistym kucharzem Włodzimierza Lenina i Józefa Stalina. (Wikipedia)

Pozycja kucharza nie jest pozycją służebną – pokazuje, że dziadek Putina był bardzo zaufanym członkiem wewnętrznego kręgu. Ludzie tacy jak Lenin i Stalin na ogół mieli paranoję na punkcie otrucia.

Jednak jego matka może być inną historią. W rzeczywistości “matka Putina, Maria Iwanowna Putin, pochodziła z obwodu twerskiego, a także przeżyła oblężenie Leningradu podczas II wojny światowej. Dwaj starsi bracia Putina zmarli młodo, a jego matka urodziła go, gdy miała 41 lat. Była głęboko religijną kobietą i potajemnie ochrzciła Putina przez rosyjskiego księdza prawosławnego” (źródło Xinhua http://news.xinhuanet.com/english/2004-10/14/content_2089835_3.htm)

Interesujące jest to, że pierwsze dziecko Putina, córka, ma również na imię Maria.

Putin rzeczywiście został wybrany przez oligarchów do kierowania Rosją, ale wydaje się, że jego symapthies są mieszane. Jego zachowanie w uwięzieniu człowieka Rothschildów Chodorowskiego wydaje się potwierdzać ten pogląd.


R powiedział (5 września 2008):

Henry, twoje najnowsze odniesienia do “przepowiedni” Alberta Pike’a o trzech wojnach światowych.

Wiąże się to również z ostatnimi przepowiedniami mojego psychicznego przyjaciela.

Pokrótce przedstawię kilka punktów do rozważenia:

Po pierwsze, Księga Objawienia mówi o antychryście, który początkowo był postrzegany jako rozjemca (przynajmniej tak mi się wydaje, nie jestem biblistą).

Cóż, teraz mój psychiczny przyjaciel mówi, że starcie rozpocznie się w kwietniu przyszłego roku [kwiecień 2009] Rozpocznie się jako ograniczony konflikt regionalny, między Iranem a Izraelem, jak podejrzewam, jednak w ciągu 12-18 miesięcy przerodzi się w globalne starcie, III wojnę światową.

Jak ujął to mój psychiczny przyjaciel, zacznie się “powoli, powoli”.

Mówi również, że Antychryst (Aryman lub szatan wcielony jako człowiek) wzrośnie do rangi w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Co więcej, podejrzewam, że ta postać może pojawić się jako pewnego rodzaju negocjator po początkowych starciach z Iranem – “budowniczy pokoju”. Jednak jego “pokojowe” porozumienie, jeśli w ogóle, całkowicie się nie powiedzie, a Rosja i Chiny wejdą do walki.

Od tego momentu rozpęta się piekło.

Mój przyjaciel mówi również, że Putin nie jest tym, czym się wydaje. Chociaż mówi, że Ahmadineżad jest “szczery”, co oznacza, że jest wykorzystywany do wywołania tej konfrontacji.

Innymi słowy, Putin, sekta Chabad Lubawicz i tak zwani chrześcijanie, tacy jak Jack Van Impe i Timothy LaHaye, przygotowują się do wejścia tej postaci. Jego debiut na światowej scenie zostanie uświęcony krwią milionów niewinnych ludzi, którzy zginą w tej pożodze.

Prawdziwie diaboliczny.


Michael powiedział (5 września 2008):

Jeszcze raz dziękuję za aktualny artykuł i doskonały wgląd w agendę naszych przestępczych mistrzów bankowości.

Chciałem tylko dodać, że na marginesie, bardzo dobrze pamiętam rebe Menachema Schneersona zarówno w wiadomościach, jak i w dniu jego konduktu pogrzebowego. Mieszkałem wtedy w Queens w stanie Nowy Jork. Mój najlepszy przyjaciel wiózł mnie wzdłuż Belt Parkway, z Brooklynu z powrotem do Queens, kiedy ruch uliczny zatrzymał się. Po około 20 minutach prób zrozumienia, co się dzieje, w końcu dostroiliśmy się do wiadomości i ogłoszono problemy z ruchem drogowym z powodu konduktu pogrzebowego Rebe. Nawet gdy spiker mówił, w końcu zobaczyliśmy, wzdłuż dróg serwisowych OBOK autostrady, najpierw przybycie setek samochodów policyjnych, karetek pogotowia i wozów strażackich, ale coś, co wydawało się niekończącym się strumieniem samochodów! Ten kondukt pogrzebowy trwał ponad trzy godziny. Następnie nastąpiły kolejne samochody policyjne i inne pojazdy ratunkowe. Przez cały czas mój przyjaciel i ja zastanawialiśmy się, co by się stało, gdyby pojawiła się prawdziwa sytuacja awaryjna, a wszyscy nasi “obrońcy” byli zbyt zajęci ochroną zwłok tego zmarłego faceta. W każdym razie był to prawdziwy ból w tyłku. Wszyscy, którzy utknęliśmy na PARKINGU, który miał być autostradą, nie mieli nic miłego do powiedzenia.

Jeśli NIGDY więcej nie będę musiał siedzieć przez takie bzdury, będzie ZA WCZEŚNIE!

Dzięki Michael.

To ilustruje moc, jaką mają ci ludzie. -h


Tina powiedział (5 września 2008):

Podpiszę również petycję Wolfganga Eggerta, ponieważ ważne jest, abyśmy nie wpadli w pułapkę ewangelistów i wielu innych kultów. Z jednej strony kulty te twierdzą, że nasze życie nie jest z góry przeznaczone, a z drugiej strony żyją według Księgi Objawienia.

Mówię, że Armagedon jest nieunikniony, jednak dla każdego rozsądnego człowieka jest oczywiste, że niektórzy u władzy próbują go wywołać wcześniej. Wierzę, że mamy zdolność do trzymania się i zmiany naszego destrukcyjnego zachowania w pozytywny sposób, przestrzegając Bożego Prawa, tak jak mamy zdolność do zmiany naszego DNA poprzez zmianę naszych złych nawyków.

Niedawno ktoś należący do grupy religijnej powiedział mi, że moja walka o sprawiedliwość i ujawnianie tych, którzy nas niszczą i niszczą nasz kraj, jest szkodliwa, ponieważ w oczach jakiejś grupy religijnej grzeszę za to, że mówię głośno, gdy widzę rzeczy, które dotykają nas wszystkich. Tak więc zasadniczo wiele kultów, w tym buddyzm, który próbuje przekonać ludzi do pozbycia się gniewu, ponieważ twierdzi się, że jest to negatywna emocja – chce, abyśmy chowali głowę w piasek i byli świadomie ślepi na jakąkolwiek niesprawiedliwość, którą widzimy. — To obejmowałoby ciebie Henry, ponieważ twoja strona internetowa polega na ujawnianiu i edukowaniu ludzi.

Oczywiście nie zgadzam się ze stanowiskiem, które zajęła jakaś grupa religijna, jednak podzielam to samo przekonanie co oni. to znaczy, wierzę w Boga i chcę, aby ta ziemia była rządzona przez Niego, jednak nie jestem gotów zgodzić się z niektórymi z nich, którzy wydają się wywoływać trzecią wojnę światową.


Christine powiedziała (5 września 2008):

Dzień dobry Henry, To ironiczne,

że Wolfgang Eggert czuje się zagrożony przez grupy chrześcijańskie, gdy nie mają żadnej władzy. Powinien przeczytać książkę Davida Kuo “Kusząca wiara” o jego doświadczeniach w Białym Domu Busha. Oto fragment wywiadu z Kuo:

“Korespondent Lesley Stahl donosi również, że Biały Dom był miejscem, które cynicznie wykorzystywało religię do celów politycznych i że doradcy Białego Domu wyśmiewali tych samych chrześcijańskich przywódców, którzy pomogli doprowadzić pana Busha do urzędu.

W swojej książce Kuo napisał, że pracownicy Białego Domu przewracali oczami na ewangelików, nazywając ich “wariatami” i “głupkowatymi”.

Zapytany, czy to naprawdę była postawa, Kuo mówi Stahlowi: “Och, absolutnie. Wymieniasz ważnego przywódcę chrześcijańskiego i słyszałem, jak wyśmiewali ich poważni ludzie w poważnych miejscach”.
http://www.cbsnews.com/stories/2006/10/14/60minutes/main2089778.shtml
Uważaj,
Christine


Anthony powiedział (5 września 2008):

Witaj Henry,

Godzinę temu opowiadałem komuś o artykule w gazecie, który przeczytałem w latach 70-tych, który opisywał, jak “chrześcijańscy” Armagedończycy próbowali przeniknąć na najwyższe stanowiska w amerykańskiej polityce. Kiedy przeczytałem twój artykuł o Wolfgangu Eggercie i Lubawiczkach, poczułem, jak spada kolejny grosz.

Ten teatr na wysokim poziomie jest tak dobrze choreografowany i przewidywalny, że byłoby prawie żenujące wykorzystanie go jako fabuły fikcyjnej powieści. Zgadzam się z panem całkowicie, że Putin, Ahmadineżad, Chavez i inni są po prostu marionetkami prawdziwych mocarstw za kulisami.

Duchowy aspekt tego staje się jaśniejszy z każdym ruchem złych facetów. Musi to być zła, bardzo potężna siła, która może zepsuć tak wielu wpływowych mężczyzn i kobiety na przestrzeni wieków, aby zdradzić swoich bliźnich, a nawet własne dusze.

Jednocześnie wierzę bardzo mocno, że istnieje o wiele większa siła dobra, która poprowadzi nas i ochroni przez wszelkie nadchodzące burze. Wierzę również mocno, że Bóg dał każdemu z nas dar wolnej woli, aby decydował o naszym osobistym przeznaczeniu. Ten dar jest trudny do zrozumienia dla wielu, ale porównuję go do kochającego rodzica, który pozwala swojemu dziecku iść własną drogą w życiu.

Te mroczne dni wydobywają z wielu ludzi to, co najlepsze. Widzimy przez kłamstwa, które dzieliły nas od pokoleń. Seks, rasa, religia itp. są drugorzędne w stosunku do naszej “choroby serca”. Mam nadzieję, że muzułmanie, żydzi, chrześcijanie, poganie, feministki, homoseksualiści, którzy czytają twoje słowa, zrozumieją, że wszyscy zostali oszukani przez złych, kłamców. Mamy wspaniałą okazję, aby na nowo zdefiniować nasze priorytety i odrzucić samolubną, nienawistną materialistyczną ścieżkę, którą podąża większość ludzkości. Kontynuujmy demaskowanie kłamstw elit i ich pachołków.

Dziękuję Henry (i Wofgang!)


Troubled powiedział (5 września 2008):

Muszę powiedzieć, że lubię czytać twoje pisma. Jednak wiele z tych rzeczy jest bardzo przygnębiających i trudnych do przyjęcia. Jako Amerykanin Indywidualny / Rodzinny Facet nie mogę nawet wymyślić rozwiązania tych problemów. co można zrobić w każdej z tych szalonych sytuacji, w których jestem w niższej klasie żyjąc wypłata do wypłaty 8-5. Zgadnijcie, o to właśnie chodzi w amerykańskim śnie. dużo pracy no vaca. podlizywanie się szefowi itp itp. Potem czytam o NWO i wszystkich tych bzdurach, które wydają się oczywiste ze względu na ostatnie wydarzenia, tj. Gruzja (rurociąg do basenu Morza Kaspijskiego) Holenderscy szpiedzy są wycofywani z Iranu z powodu “nieuchronnego” ataku. …. Wszystkie rzeczy o tym, kto “kontroluje” świat (bankierzy) + potomkowie. Do czego to wszystko się składa? Wpadam tu w paranoję, nie mam pojęcia i nie chcę być jak “owca”, o której słyszę. Zaopatrz się w niepsującą się żywność, wodę i amunicję i wykop bunkier, którego najprawdopodobniej nie będę potrzebować? Chciałbym przeżyć swoje życie i odnieść sukces bez całej tej paranoi, więc jeśli masz jakieś słowa mądrości, chciałbym to usłyszeć. Dzięki
Troubled American—

Drogi TA,

Pamiętaj, że zawsze tak było, a ludzie mieszali się i mieli satysfakcjonujące życie. Podejmij kilka środków ostrożności i bądź na bieżąco, ale rób też przerwy od sieci. Ta informacja powinna cię wzmocnić i wyzwolić, a nie zepsuć dobro, które masz.

Henr

Opublikowano za: https://educate-yourself.org/cn/Historian-Says-Rothschilds-Are-Puppets-of-Chasidim-Jewish-Sect08nov15.shtml

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu do powyższej problematyki kilka kompleksowych tekstów:

Czy Prezydent Władimir Putin jest globalistą i marionetką Chabad Lubawiczerów ? Dla domorosłych politykierów zaplątanych w „teorie spiskowe” i własne miazmaty umysłowe !

Kto i dlaczego spowodował II wojnę światową oraz planował podział świata na 16 państw po wojnie ?

UKRYTA HISTORIA NIESAMOWITEGO ZŁA CHAZARSKIEJ MAFII The Hidden History of the Incredibly Evil Khazarian Mafia

Tzw. elity obawiają się przebudzenia: tożsamości, świadomości historycznej, narodowej, etnicznej i rodowej dotychczas poróżnionych i skłóconych Narodów Słowiańskich.

Prostowanie żydowskich kłamstw: Putin nie jest marionetką Lubawiczerów (Chabad Lubawicz)

Rozkwit Rosji jest końcem świata żydowskich finansowych elit. „Czego siły ciemności posiąść nie mogą, usiłują zniszczyć”

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Artykuł długi ale wart przeczytania, pochodzi z Rosji.

  Pozbądź się ekonomicznego ucisku Zachodu
  8 maja 2022

  https://russtrat.ru/russkiy-geopoliticheskiy-kod/7-maya-2022-0010-10204

  Rosja musi uwolnić się od pasożytniczego modelu gospodarczego
  Pasożytniczy system światowy od 900 lat toczy wojnę sankcyjną przeciwko Rosji. Musimy zrzucić jarzmo zachodnich planów ekonomicznych, które zostały stworzone, aby je plądrować i ludobójstwo naszych ludzi…
  Z danych archiwalnych wynika, że ​​zachodnia polityka sankcji wobec Rosji , dopiero oficjalnie zarejestrowana, trwa już prawie 900 lat. Pierwsza wzmianka o embargu Hanzy (Związku Hanzeatyckiego – związku miast północnoniemieckich) przeciwko Nowogrodowi pochodzi z 1137.

  Rosja musi uwolnić się od pasożytniczego modelu gospodarczego.

  Miasta hanzeatyckie i główne szlaki handlowe w XII-XV wieku

  Z jakiegoś powodu Hansa przestała sprzedawać pszenicę do Nowogrodu. W odpowiedzi Nowogrodzcy przestali sprzedawać Hanzie wosk i drewno. Ale, jak się później okazało, chleb był bardziej potrzebny i Nowogrodzcy się wycofali. Bardzo godny uwagi przypadek. Nadal się przyda.

  Jeśli chodzi o handel. Oto przykład nałożenia sankcji na sektor usług. Czas – panowanie w Rosji Iwana IV Wasiliewicza (Iwana Groźnego, Władcy i Wielkiego Księcia Moskiewskiego i Wszechrusi (1533-1547), Suwerena, Cara i Wielkiego Księcia Wszechrusi w latach 1547-1584).

  W archiwum miasta Lubeki (wówczas faktycznego centrum wspomnianej już Hanzy, obecnie miasta w północnych Niemczech , kraju Szlezwik-Holsztyn) znajduje się list od magistratu (administracji miasta) miasta Revel (obecnie Tallin, Republika Estonii) z dnia 19 lipca 1548 r. List zawiera prośbę o niedopuszczenie do Moskwy saskiego kupca Hansa Schlitte, który zgromadził grupę rzemieślników w Europie (123 osoby). Główną ideą nadawaną przez Revel jest to, że księstwo moskiewskie nie powinno otrzymywać nowej wiedzy i technologii.

  Minęły wieki. Nic się nie zmieniło. W trudnym czasie formowania się państwa sowieckiego zachodni „partnerzy” narzucali nam nieopłacalne kontrakty. Jednocześnie doskonale rozumieli, że Rosja z powodu braku krytycznych dla rozwoju materiałów i produktów będzie zmuszona zgodzić się na postawione warunki. Dlatego nadal będzie płacić rachunek, który zostanie jej obciążony.

  Tym samym sztuczne zawyżanie kosztów towarów i usług umożliwiło uzyskanie nadmiernych zysków. Kto z kapitalistów odmówiłby czegoś takiego? Oznaczmy to jako przykład niedoskonałej konkurencji.

  Obecna polityka sankcyjna Zachodu jest również realizowana wyłącznie dla osiągnięcia celów wygórowanego (zachodniego) wzbogacenia.

  Rosja musi uwolnić się od pasożytniczego modelu gospodarczego

  Jak widać, z biegiem czasu nic, absolutnie nic się nie zmieniło. Są na przykład wspomnienia niemieckich biznesmenów, próby nawiązania interesów z zagranicą przez ludzi z sowieckiej nomenklatury partyjnej . Wciąż pamiętają – poza salami negocjacyjnymi szczerze śmialiśmy się z rosyjskich pachołków i znowu sprzedawaliśmy im nieopłacalne kontrakty. Odnosi się to do czasów po rozpadzie ZSRR.

  Wydawałoby się, że minęło już trzydzieści lat i musieliśmy się wiele nauczyć. Nie było go tam. Nadal jesteśmy „pochyleni” w ekonomicznym sensie tego zacytowanego słowa.

  Od początku uznania przez Rosję niepodległości DRL i ŁRL (21 lutego 2022) podlegamy sankcjom gospodarczym. Są jednak ściśle związane z polityką. Pierwsze sankcje zostały nałożone przez Stany Zjednoczone 21 lutego 2022 r. Inne kraje podążyły za USA.

  We „Wspólnym oświadczeniu w sprawie dalszych restrykcyjnych środków gospodarczych” z dnia 26 lutego 2022 r. przywódcy Komisji Europejskiej, Francji, Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii, Kanady i USA ogłosili środki gospodarcze przeciwko Rosji. Spotkanie odbyło się w Waszyngtonie.

  Postanowili „pociągnąć Rosję do odpowiedzialności i wspólnie zapewnić, że ta wojna będzie strategiczną porażką Putina”. Również te osoby, wraz z „sojusznikami i partnerami na całym świecie , wprowadziły ostre środki przeciwko kluczowym rosyjskim instytucjom i bankom, a także architektom tej wojny. W tym prezydent Rosji Władimir Putin.

  Ustalono, że Rosja będzie zmuszona do wydawania pieniędzy, „co jeszcze bardziej odizoluje Rosję od międzynarodowego systemu finansowego i „ich” gospodarek. W szczególności: „wyłączenie niektórych rosyjskich banków z systemu wiadomości SWIFT w celu odłączenia tych banków od międzynarodowego systemu finansowego i zaszkodzenia ich zdolności do działania w skali globalnej; wprowadzić restrykcyjne środki, które uniemożliwią CBR wykorzystanie międzynarodowych rezerw w sposób podważający wpływ naszych sankcji”.

  Od samego początku naszej specjalnej operacji wojskowej sankcje gospodarcze przybrały formę lawiny.

  13 marca 2022 r. minister finansów Federacji Rosyjskiej Anton Siluanow oficjalnie ogłosił konsekwencje wywrotowych działań Zachodu. Powiedział, że z naszych łącznych rezerw międzynarodowych (około 640 miliardów dolarów ) zablokowano 300 miliardów dolarów, zamrożono także Narodowy Fundusz Majątkowy.

  Czym są rezerwy międzynarodowe, skąd wzięło się określenie „zamrożenie” i co to wszystko oznacza? W celu.

  1) Międzynarodowe rezerwy Rosji.

  Czasami aktywa te są również określane jako rezerwy walutowe. Bank Rosji (również Centralny Bank Rosji) raz w roku przekazuje dane o swoich aktywach. Poprzedni raport pochodził z 30 czerwca 2021 r. Oto, co zostało tam pokazane (w dolarach amerykańskich, czy to źle):

  – 311 mld – papiery wartościowe zagranicznych emitentów;

  – 152 mld – gotówka na lokatach w innych krajach;

  – 132 miliardy – złoto znajdujące się na terytorium Rosji;

  – 30 mld – rezerwy walutowe w Międzynarodowym Funduszu Walutowym iw tym samym miejscu specjalne prawa ciągnienia (SDR, jednostka rozliczeniowa MFW). O SDR mówią, że ich nie ma, a jeśli jest, to minimum.

  2) Zatrzymaj. Słowniki ekonomiczne interpretują „zamrożone aktywa” jako „aktywa, których z tego czy innego powodu nie można używać ani sprzedawać”. Teraz ta terminologia dotarła do nas.

  W momencie powstania NWO (24 lutego 2022 r.) łączna kwota rezerw międzynarodowych Banku Rosji wynosiła 630-640 miliardów, 22 kwietnia 607 miliardów dolarów. Jak powiedział 13 marca 2022 r. rosyjski minister finansów Anton Siluanow, z powodu zachodnich sankcji Rosja utraciła dostęp do prawie połowy swoich rezerw – 300 mld USD.

  Jest jeszcze jedna wiadomość od Banku Centralnego Federacji Rosyjskiej: na dzień 30 czerwca 2021 r. 16,4% rezerw Banku Centralnego, czyli 96 miliardów dolarów, było w aktywach dolarowych, równowartość 189 miliardów w euro i 38 miliardów w brytyjskich. funtów, a jeśli to zsumować, okazuje się, że 323 miliardy. Bardzo podobny do oceny Siluanowa.

  Jest osobliwość – nie wszystkie aktywa dolarowe znajdowały się pod jurysdykcją USA. Tylko 6,6%, czyli 38,6 mld.Ale USA „udało się” zamrozić (na rachunkach Fed ) około 100 mld. Zastanawiam się, skąd wykopali te miliardy?

  Pytanie było początkowo bez odpowiedzi. Potem został znaleziony. Według Jurija Judenkowa, kandydata nauk ekonomicznych, profesora RANEPA „istnieje międzynarodowe porozumienie w zakresie technologii księgowania i kontroli funduszy: pieniądze bezgotówkowe … są przechowywane na rachunkach korespondencyjnych banków, które emitują tę walutę. Jen trzymany jest w Japonii, funt szterling jest trzymany w Banku Anglii, dolary trzymane są w Rezerwie Federalnej Stanów Zjednoczonych. Pytanie jest zamknięte. Minus 100 miliardów dolarów.

  Okazuje się, że pozostałe 200 miliardów znajduje się teraz w bankach centralnych nieprzyjaznych krajów, które mają własną walutę. Są to: Bank Rezerw Australii, Bank Anglii, Bank Kanady, EBC, Bank Rezerw Nowej Zelandii, Narodowy Bank Szwajcarii, Bank Japonii, banki Bahamów, Norwegia, Singapur, Tajwan, Czarnogóra, Korea Południowa .

  Możesz również dowiedzieć się, kto jeszcze, ile i od kogo, poza bankami, zabrał. Przez „kto” musimy teraz rozumieć wszelkie organizacje, w tym sport, korporacje, przedsiębiorstwa, osoby prawne i osoby fizyczne, członków ich rodzin itp.

  Co/kogo jeszcze można ukryć pod „i innymi”? Na przykład towary (surowce) i usługi, helikoptery, statki i pociągi, samochody, mienie ruchome i nieruchome. Tak, udało im się podciągnąć pod sankcje postacie kultury, studentów, dzieła literackie, nasze koty, a nawet jedno drzewo. Zastanawiam się, czy pomyślą o sankcjonowaniu obiektów kosmicznych, tej samej ISS ?

  Istnieją bardziej szczegółowe dane dotyczące wypłaty pieniędzy i innych aktywów. Szacunkowo nie są kompletne.

  W marcu 2022 r. Francja zamroziła aktywa Banku Centralnego Federacji Rosyjskiej na 22 mld euro (francuski minister gospodarki i finansów Bruno Le Maire). Osoby straciły 150 milionów euro w pieniądzach i około pół miliarda w majątku. Włochy pozbawiły majątku „prywatnych handlarzy” (oligarchów) z list Unii Europejskiej za 880 mln euro. Tak, tam sam aresztowany jacht żaglowy Jacht żaglowy kosztuje 530 mln euro. Finansiści z Holandii najpierw zamrozili 200 milionów aktywów, następnie rozproszyli i przejęli aktywa za 632 miliony, a zablokowali operacje na kolejne 274 miliony euro. Łącznie około 900 milionów euro.

  Na początku kwietnia 2022 r. Unia Europejska poinformowała o zamrożeniu aktywów obywateli Rosji na kwotę 30 mld euro. Szwajcaria, która nie jest częścią UE, zablokowała 7,5 mld franków szwajcarskich (ponad 8 mld USD) w aktywach.

  Należy wziąć pod uwagę, że prawie nie ma danych na temat liczby zamrożonych aktywów na depozytach walutowych korporacji, firm i innych organizacji. Być może możemy mówić o kwocie 300 miliardów dolarów, jeśli nie więcej.

  Na czym opierają się te ataki i dlaczego nadal działają?

  Powód – trzymaliśmy pieniądze i inne aktywa na obcych terytoriach i pod obcą jurysdykcją. Jak się okazało, w trudnych czasach wykorzystali to nasi przeciwnicy. I, zgodnie z oczekiwaniami, będzie nadal korzystać. System wypłat pieniędzy/aktywów będzie nadal działał.

  Do tych samych aktywów można bezpiecznie doliczyć majątek państwowy znajdujący się za granicą. Wywieźliśmy już obiekty misji dyplomatycznych Federacji Rosyjskiej w Stanach Zjednoczonych. Był grudzień 2016 roku. Prawie wszystkie obiekty należały do ​​Rosji. Ale najwyraźniej wtedy to do nas nie dotarło. Ale teraz prawdopodobnie tak się stało. Nie można im ufać.

  Prezydent Rosji Władimir Putin całkiem słusznie powiedział, że Zachód „wykreślił granicę pod względem wiarygodności swoich walut… a teraz wszyscy na świecie wiedzą, że zobowiązania w dolarach i euro mogą nie zostać spełnione”.

  W historii sankcji jest jeden interesujący moment. Oto historia kotów „sankcjonowanych”. Międzynarodowa Federacja Kotów (fr.: Federation Internationale Feline, FIFe) zakazała udziału kotów rosyjskich w wystawach za granicą od 1 marca do 31 maja 2022 roku. Zakazano rejestracji kotów rasowych w „księdze rodowodowej FIFe”. Z kolei FIFe jest jednym z dziewięciu członków Światowego Kongresu Kotów (WCC).

  Okazuje się, że właśnie tak. Niektórzy ludzie postawili sobie prawo do przywództwa w obszarze „kotów”. Robili sobie urzędy, tworzyli rodowody, rysowali dyplomy, wycinali pieczęcie. Potem powiedzieli – my tu rządzimy. Reszta musi przestrzegać naszych zasad. Kto nie jest posłuszny, nie jest z nami i nie otrzyma ani pieniędzy, ani uznania.

  Jakiś rodzaj samodzielnego zdobycia terytorium, po którym następuje samoukoronowanie. Z pewnością wszystkie imprezy masowe tych organizacji są dobrze opłacane przez uczestników konkursów, konkursów i wyprzedaży. Procent kota jest regularnie zbierany. Plus dochód ze sprzedaży książek, podręczników i akcesoriów. Możesz żyć i nie smucić się.

  To samo dąsanie obserwuje się na giełdach, towarach i walutach świata. Istnieją giełdy specjalistyczne: zboża, bawełna, metale. Następuje nawet wymiana materiałów jądrowych i radioaktywnych (UxC, Atlanta, Georgia, USA ).

  Jeśli krytykujemy giełdy jako pośredników w operacjach „kup-sprzedaj-odbierz procent transakcji”, możemy zauważyć następujące. Tam sprytni ludzie sprzedają i kupują to, czego nie produkują i nie są właścicielami . Czasami najpierw kupują, a potem odsprzedają. Prawo jest takie samo – kupuj tanio, sprzedawaj drogo.

  Na przykład Londyńska Giełda Metali (LME) handluje ołowiem, aluminium, cynkiem, miedzią, niklem i cyną. Jak myślisz, które z nich Brytyjczycy produkują w dużych ilościach? Odpowiedź brzmi: nic.

  Jest jednak podobna historia. Chodzi o “angielską” herbatę. Według doniesień medialnych, pierwsza partia herbaty do konsumpcji krajowej, wyhodowana w Anglii , dotarła do pasjonatów dopiero w 2012 roku i ważyła około 10 ton. Do tej pory nie było tam uprawiane. Ale od setek lat cały świat jest zalany drogimi opakowaniami „tej samej angielskiej herbaty”, uprawianej w zupełnie innych krajach.

  Generalnie jest to typowe pasożytnictwo oszukańczego systemu wyzysku cudzej i bardzo taniej siły roboczej. Najważniejsze jest tutaj wypromowanie produktu i naklejenie markowej etykiety. Co prawda LME ma magazyny, w których dostępne są metale, ale wiele transakcji spekulacyjnych odbywa się bez fizycznej dostawy surowców. Jest to tak zwana gra na różnicę cen. Albo gra na nerwach innych ludzi.

  Inną cechą, być może najbardziej interesującą, jest to, że giełda określa (formularzy) ceny światowe. Na przykład oficjalną cenę dnia ustalają członkowie komitetu giełdowego.

  Od dawna wiadomo, że na ceny akcji mają wpływ różne czynniki. Ale nie zawsze są to czynniki naturalne, na przykład naturalne pochodzenie. Często odchodzą od złego, prowokując pewne „ruchy” rynku przez zainteresowane osoby. Istnieje wiele spraw sądowych dotyczących oszustw w tej dziedzinie, które dotarły tylko do opinii publicznej. Niektóre sprawy są po prostu przemilczane lub przemilczane z dużą ilością pieniędzy nawet na etapie wszczęcia lub śledztwa. Jak mówią, strony dochodzą do porozumienia.

  Taki długi, jakby odosobnienie. Ale nie wszystkie gwoździe można wbić jednym uderzeniem.

  W biznesie z giełdami okazuje się jak z kotami. Ludzie postawili na prawo do handlu cudzymi towarami , zalegalizowali to podejście quasi-prawnymi działaniami i sprzedawali cudze zasoby wszystkim. W tym samym czasie dostaje swoją część, siedząc tylko przy biurku komputerowym.

  Organizatorzy i realizatorzy operacji giełdowych otwarcie pasożytują na produkcji przemysłowej (kapitalizmowej) i rolnictwie w skali globalnej.

  To samo pasożytnictwo jest charakterystyczne dla kapitalizmu finansowego. Tutaj jest jeszcze łatwiej. Jeśli towar, cokolwiek by nie powiedzieć, musi w końcu zostać dostarczony od sprzedawcy do kupującego, to w kwestiach finansowych czasami wystarczy po prostu kontrolować własny palec przy przycisku „Enter”. Tutaj produkt jest po prostu zestawem impulsów elektrycznych, „jedynek” i „zer” w odpowiedniej kolejności.

  Ten z palcem również dostaje procent. Zamieniony dolar na jena – zdobądź swój. Na przykład system płatności PayPal do wysyłania z kraju do kraju z konwersją pobiera dokładnie 10% pierwotnej kwoty. I nie możesz się przeciwstawić. Mają takie drakońskie warunki. Oczywiście możesz użyć innego systemu. Jeśli, powiedzmy, korespondent po drugiej stronie wyrazi zgodę. A jeśli nie, to nic nie można zrobić. Będzie musiał zapłacić.

  Jeszcze jedna obserwacja. W pierwszych dniach zaostrzenia się sytuacji militarno-politycznej na Ukrainie akcje wielu rosyjskich firm oferowanych do obrotu giełdowego niemal natychmiast straciły na wartości. Zdrowy rozsądek podpowiada mi, że to źle. Ludzie dalej pracowali, opracowywano produkty, nikt nie anulował zapotrzebowania, sprzęt pozostawał w dobrym stanie. Dlaczego ceny spadły do ​​zera?

  Więc co się dzieje? Przyzwoita część naszych aktywów jest zablokowana. W niektórych przypadkach moce produkcyjne i produkty są amortyzowane. To bynajmniej nie są relacje rynkowe. To są dywersje ekonomiczne.

  Stąd wnioski. Rosyjskie kierownictwo musi działać bardziej wytrwale. Pierwszy krok do przeniesienia płatności za gaz do strefy rubla jest dobry. Konieczne jest doprowadzenie sytuacji do logicznego końca. Transakcje i przeliczenia walut muszą rozpoczynać się i kończyć w naszej siedzibie. To nie jest jeszcze wymóg. Warunkiem jest, aby po zakończeniu konwersji i transferów środków stały się one tylko rublami, co zapewni kontrolę nad tymi środkami przez emitenta, czyli Rosję . Jest to najbardziej niezawodny sposób ochrony (zaoszczędzenia) naszych pieniędzy przed wpływem wroga.

  Jest to program ustanowiony przez rząd Federacji Rosyjskiej w celu płacenia za dostawy rosyjskiego gazu ziemnego (rurociągowego) do krajów nieprzyjaznych dla Europy. To prawda, że ​​opierają się najlepiej, jak potrafią, próbując odmówić takiej zapłaty. Ich obawy są zrozumiałe. Bez względu na to, jak bardzo starają się obniżyć rubel, zawodzą. Nawet na etapie rozumowania „partnerów”, kiedy nie podjęto żadnych poważnych decyzji o wypłacie, rubel zaczął się umacniać – jego kurs wzrósł do poziomu z lutego-marzec 2020 r.

  Rosja musi uwolnić się od pasożytniczego modelu gospodarczego

  Z punktu widzenia zakupu towarów przez import jest to bardzo dobre dla rosyjskiego konsumenta. Towary z zagranicy w rublach będą tańsze. Niedawno amerykański prezydent Biden radował się, już wtedy bardzo błędnie, że w Rosji „dolar za 200”. Okazało się, że bycie w rzeczywistości nie jest jego mocną stroną. Ta rzeczywistość jest zupełnie inna. Teraz dają mniej niż 70 rubli za dolara, w przyszłości dadzą jeszcze mniej.

  Tylko umocnienie rubla to nie wszystko. Dalej może nastąpić: odmowa innych krajów, na przykład od wzajemnych rozliczeń w dolarach i euro oraz przejście na waluty narodowe lub inne; deprecjacja dolara wobec innych walut; deprecjacja euro, która jest już widoczna gołym okiem; wzrost walut towarowych przez analogię z rublem; przejście długu narodowego USA (ponad 30 bilionów, około jednej czwartej światowego PKB rocznie) do punktu krytycznego, kiedy rząd nie będzie w stanie go obsłużyć; inne problemy, o których możesz pomyśleć.

  W tej chwili nasi przywódcy różnych szczebli w kwestii płacenia za eksport w rublach muszą wykazać się najlepszymi cechami silnej woli i walki. Wróg z pewnością zniszczy tworzony system wszelkimi dostępnymi sposobami. Co on na przykład już robi, odmawiając zakupu gazu za ruble. Tu nie powinno być ustępstw. Jak mówią, oko za oko.

  W przyszłości zakup i sprzedaż wszystkich rosyjskich towarów/surowców musi odbywać się na naszym terytorium. Nie ma potrzeby delegowania uprawnień na cudzoziemców. Od nich potem pewne problemy. Wystarczy, aby postawić watahę wilków na straży stada owiec. Lub, podobnie, powierzyć kapustę kozom.

  Jednocześnie zdrowym rozsądkiem jest wykluczenie obrotu giełdowego spośród podmiotów zaangażowanych w zapewnienie zakupu i sprzedaży istotnych towarów i usług. Jak pokazuje praktyka, nawet przyzwoicie zbudowany schemat prędzej czy później zawiedzie.

  Zawsze znajdzie się uczestnik lub grupa ludzi, którzy zaplanują coś złego, a potem zrealizują swój plan. Co więcej, większość planów nie rodzi się po naszej stronie. Rezultatem jest kolejne „wycofanie” środków do obcego kraju. Aby uniknąć nakładania się działań, konieczne jest wykluczenie dealerów-brokerów z handlu, zwłaszcza z dziwnymi miejscami rejestracji, takimi jak ogólnie Kajmany, strefy offshore niedostępne dla kontroli państwa.

  Tutaj pytanie brzmi – kto w takim razie powinien handlować? Niech państwo kupuje i sprzedaje. Powrót do socjalizmu? Socjalizm z duchowym podejściem nie jest takim złym pomysłem. Jest szczególnie skuteczny w warunkach wojennych. Nie ma znaczenia, że ​​wojna nie została wypowiedziana de jure. Odchodzi de facto.

  Teraz ma sens tylko zacieśnianie wpływu państwa na gospodarkę. Jeśli ktokolwiek pamięta, w czasie I wojny światowej rosyjscy „biznesmeni” nie realizowali państwowego zamówienia na produkcję towarów potrzebnych na czas wojny, w tym broni i żywności. Jak widać, tak naprawdę nie chcieli. Wtedy też nie zabrakło ekspertów od cięć budżetowych. Z tego powodu pierwsze nadwyżkowe alokacje rozpoczęto już w 1916 r., czyli nawet za cara-ojca. Warto mieć coś do zapamiętania i przyczepić do etui.

  Tak, możesz się sprzeciwić – czy mamy handel państwowy? Dlaczego sprzeciw? Ona, ten handel, musi być zorganizowana.

  Ponownie pojawia się pytanie, co zrobić z obecnymi oligarchami biznesowymi? Nieco wywłaszczony z słusznej przyczyny. Według materiałów rosyjskiego oddziału magazynu Forbes za rok 2021, pierwszych 16 osób z listy posiada majątki osobiste odpowiadające aktywom „wyciśniętym” przez Zachód z Banku Centralnego Federacji Rosyjskiej, czyli 300 miliardów w USA . dolarów . A stu „pierwszych” posiada prawie 600 miliardów, tyle, ile warte są wszystkie nasze międzynarodowe rezerwy, które od dziesięcioleci władze zbierają w całym kraju.

  Teraz możesz zadać pytanie – jak poprawny i demokratyczny będzie? Tak, wszystko będzie dobrze iw duchu demokracji. Wystarczy przytoczyć kilka faktów. Po pierwsze, w Rosji praca ludzka nadal kosztuje grosz.

  Drugi – obecny majątek trafił do ich właścicieli za grosze. Spośród 16 „pierwszych” Forbesa 14 to właściciele firm związanych z eksploatacją zawartości naszego podłoża. Tam tylko P. Durov ze swoim ” Telegramem ” i właściciel “Wildberry” T. Bakalchuk należą do wyjątku z kategorii .

  Czy to naprawdę dla pieniędzy? Czy są jakieś wątpliwości? Oto, co powiedział kiedyś Czubajs: „…nie zajmowaliśmy się zbieraniem pieniędzy, ale niszczeniem komunizmu. To różne zadania z różnymi cenami… Wiedzieliśmy, że każda sprzedana roślina to gwóźdź w okładce komunizmu. Drogie, tanie, bezpłatne, z dopłatą – pytanie dwudzieste … Prywatyzacja w Rosji do 1997 r. W ogóle nie była procesem gospodarczym … ”.

  Nie powinno budzić wątpliwości, że zasoby materialne gromadzone przez pokolenia ludzi zostały „wyprzedane” za bezcen. Czy ktoś jeszcze musi coś wyjaśniać i udowadniać? Wtedy to, co otrzymywano za grosz, było aktywnie „piłowane” przez grupy gangsterskie.

  Oto kilka suchych statystyk, które mają zniszczyć życzliwą aurę utkaną z marzeń o dobrodziejstwach kapitalizmu. Około 50 osób zostało zabitych za posiadanie przedmiotów na terenie petersburskiego portu morskiego. Czy kapitalizm jest dobry?

  Znowu mała dygresja o „urokach” kapitalizmu. W jakiś sposób działa w idealnie sprzyjających warunkach zewnętrznych i wewnętrznych. Gdy tylko wydarzy się coś, co odbiega od pozytywnego nastawienia, zaczynają się problemy. Można je zademonstrować na najprostszym, codziennym poziomie.

  Na przykład powódź na Terytorium Krasnodarskim w 2012 roku. Gdy opowiadali o wydarzeniach w Krymsku, powiedzieli: udaje im się sprzedać bochenek chleba za 100 rubli. Nie wszystkie, ale niektóre. Wygląda na to, że ktoś został zatrzymany.

  Od 2020 roku: po idiotycznych doniesieniach, że cytryny oszczędzają przed koronawirusem, gwałtownie wzrosły ze 100 do 400 rubli za kilogram. Nie trwało to długo, ale i tak się stało.

  Podczas „Bezpośredniej linii z Władimirem Putinem” 30 czerwca 2021 r. jedna dziewczyna, ukrywając się przed obsługą sklepu, nadała do studia wideo z cenami warzyw. Przekaz był dość jasny – ceny były niewiarygodnie wysokie.

  Jednocześnie wysiłki rządu Federacji Rosyjskiej powstrzymały wzrost cen oleju słonecznikowego, chleba, cukru i innych „niezbędnych” produktów. Są to wszystkie towary wyprodukowane z rosyjskich surowców. Czego jeszcze brakuje rodzimym firmom?

  Teraz sytuacja jest oczywiście bardziej napięta. Rząd ponownie reguluje rynek, teraz wydaje się, że przez całą dobę. A jednak znowu komuś udaje się sprzedać olej słonecznikowy za 300 rubli za litr, a cukier za 100 lub więcej rubli za kilogram.

  Są to wydarzenia na poziomie życia codziennego. Tak dzieje się na szczeblu państwowym. 26 kwietnia 2022 r. Prokurator Generalny Federacji Rosyjskiej Igor Krasnow złożył raport Radzie Federacji o stanie prawa i porządku w kraju w 2021 r. Mówił o problemach wynikających z ludzkiej chciwości: nieuzasadnione podwyżki cen narkotyków spowodowane zmową kartelu i pozbawionymi skrupułów zamówieniami; nieautoryzowane ustalanie cen w systemie mieszkaniowym i usług komunalnych; naruszenia prawa w zakresie przemysłu obronnego , w tym w kwestiach cenowych; przestępstwa korupcyjne wykryte, w szczególności przy kontroli wydatków urzędników.

  Zapobiegane przestępstwa korupcyjne są czasami popełniane w zorganizowanych formach, są to łapówki, defraudacja środków budżetowych, nadużywanie mienia państwowego i komunalnego. Przestępcy stwarzają zagrożenia dla realizacji projektów państwowych i infrastrukturalnych, kontraktów rządowych, zamówień komunalnych i publicznych.

  Państwo traci „strategiczne i szkieletowe przedsiębiorstwa oraz inne ważne aktywa”. Przykładem może być zwrot do stanu kontrolnego pakietu udziałów w Baszkirskiej Kompanii Sodowej, „sprywatyzowanej bez zgody uprawnionego organu federalnego”, zwrot około 450 hektarów lasów i gruntów w strefie ekologicznej jeziora Bajkał oraz Podano pas wybrzeża Morza Czarnego , niezbędny do rozwoju terytorium federalnego „Syriusz”.

  Egzekwowanie zakazu eksportu drewna do nieprzyjaznych krajów wymaga wzmożonej kontroli. Niewypłacanie wynagrodzeń pracownikom wymaga zwiększonej kontroli. Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i ochrony pracy w produkcji wymaga zwiększonej kontroli. Prokurator Generalny cały czas o tym mówił.

  Tak więc wszystko wokół wymaga zwiększonej kontroli. Bez tego wzmocnienia wszystko jest kradzione i niszczone.

  Kolejny wniosek: zmniejszenie poziomu kontroli przez państwo doprowadzi taki stan do „uchwytu”. Dlatego kontrola musi zostać wzmocniona.

  W zasadzie nawet bez oficjalnych ocen i oświadczeń jest jasne, że w niektórych obszarach rozpaczliwie przegrywamy. Osłabiona ochrona lasu – doszło do wielu pożarów. Zrezygnowali z kontroli nad przemysłem rybnym – dostali ceny ryb na równi z wołowiną, aw dodatku kilku rybnych miliarderów. Odwrócili się, otworzyli usta – zgubili mikroelektronikę. Teraz z wyciągniętą ręką za granicę staniemy w kolejce po „drewniane” wióry dla motoryzacji. A teraz, ze względu na sankcje, nikt niczego nie sprzeda. Ponadto były własne problemy z produkcją.

  Oczywiście jest to pesymistyczny opis rzeczywistości. Ale tutaj, jeśli nie wytężysz się na czas, wszystko potoczy się w dół.

  Należy wziąć pod uwagę następującą okoliczność. Cokolwiek by powiedzieć, Rosja nieustannie żyje w warunkach negatywnych wpływów zewnętrznych. Czy w tym stanie rzeczy ma sens opieranie się na „dobrych” sąsiadach, „wolnym” rynku, dalsze ograniczanie kontroli państwa nad ważnymi procesami gospodarczymi? Wygląda na to, że można powiedzieć, że liberalne podejście doprowadzi nas na skraj przepaści. Dlatego dopóki koła nie odpadną, nakrętki należy dokręcać.

  Być może, sądząc, nasze kierownictwo generalnie zrewiduje podejście do strategicznego planowania działań kraju. Może opracuje i wprowadzi system taki jak Gosplan, czy będzie pamiętał o obliczeniach bilansu wejścia-wyjścia?

  Jeśli pamiętacie historię o Nowogrodzie, chlebie i Hanzy, to tak chcecie podsumować – wszystkie aktywa z różnych koszy muszą zostać zwrócone do ojczyzny i handlować z obcymi tylko z naszej ziemi, dyktując w razie potrzeby własne warunki. Są powody, by sądzić, że bez chleba i taniej energii nie przetrwają długo i nasze warunki zostaną zaakceptowane.

  „Rosja-Europa”. Andrey Fursov: „Kończy się era petrodolara”

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Nomen, omen: w tym samym czasie gdy był ten artykuł w komentarzu wstawiany, był też przez nas czytany i kopiowany do wstawienia i ukaże się w najbliższych dniach… Prawo synchronii… czy telepatii… działa…

 2. krnabrny1 says:

  A tutaj potwierdzenie plotek które chodziły od jakiegoś czasu, że Polska wyślę “misję pokojową” na Ukrainę. W tej chwili mamy już oficjalną wypowiedź.

  Ze słów Pana Ławrowa wynika , że Rosja daje cichą akceptację na takie działanie.
  Rosja wie, że w Polsce żyją Polacy i mimo wszystko łatwiej będzie się dogadać niż z dużą Ukrainą.

  Zachód z kolei pójdzie na to ponieważ liczy, że to powiększy ich przyczółek na wschodzie.

  Wbrew pozorom to bardzo logiczne wyjście z zaistniałej sytuacji, jednakże tylko tymczasowe, może to skutkować otwarciem puszki Pandory.

  Fajnie że nikt nam tego nie mówi prawda? To takie urocze:-)))))

  A teraz już wypowiedź Prezydenta Dudy, cytowana przez tą samą rosyjską stronę:

  _________________________________________
  https://russtrat.ru/news/6-maya-2022-1250-10231

  Duda powiedział, że między Polską, a Ukrainą nie będzie granicy
  Polska planuje włączyć do swojego składu zachodnie regiony Ukrainy

  MOSKWA, 6 maja 2022, Instytut RUSSTRAT.
  W przyszłości nie będzie granicy między Polską a Ukrainą. Ogłosił to w przemówieniu w Warszawie prezydent RP Andrzej Duda.

  „Przez dziesięciolecia, a może nie daj Boże, przez wieki braterskie państwo dla Polski i jak mam nadzieję proroczo powiedział Włodzimierz Zełenski, nie będzie już granic między naszymi krajami – Polską i Ukrainą. Ta granica nie będzie istnieć! Abyśmy żyli razem na tej ziemi, razem budując i odbudowując nasze wspólne szczęście i wspólną siłę, które pozwolą nam odeprzeć wszelkie niebezpieczeństwa czy wszelkie możliwe zagrożenia” – cytuje Dudę kanał Tsargrad .

  Prezydent nie wyjaśnił, co należy rozumieć przez wyrażenie „nie będzie już granic”.

  Jednocześnie źródło w rosyjskich organach ścigania poinformowało RIA Nowosti , że Służba Wywiadu Zagranicznego Ukrainy w ciągu ostatnich 10 lat wykorzystywała swoich agentów wpływu spośród polskich obywateli do zmiany stosunku polskiego społeczeństwa do masakry wołyńskiej. opinia – wydarzenia z 1943 roku, kiedy w krótkim czasie Bandera na Wołyniu zamordował ok. 80 tys. Polaków. Jak informowaliśmy, mówimy o „stopniowej zmianie, m.in. przez Sejm RP, w kierunku neutralnego postrzegania przez polskie społeczeństwo zbrodni wojennych popełnionych przez ukraińskich nacjonalistów”.

  Jak stwierdził wcześniej szef Służby Wywiadu Zagranicznego Federacji Rosyjskiej Siergiej Naryszkin, Polska planuje włączyć do swojego składu zachodnie regiony Ukrainy. Według niego Polska planuje ustanowić ścisłą kontrolę wojskowo-polityczną nad „swoimi historycznymi posiadłościami” na zachodniej Ukrainie, co nieuchronnie doprowadzi do rozłamu w kraju.

  Jak zauważyła wcześniej gazeta VZGLYAD, podział Ukrainy to idea, która obecnie zajmuje najbardziej wpływowych ludzi w Warszawie .

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   A więc puszka Pandory jest otwierana… zgodnie z realizowaną od ponad 32 lat strategią polskojęzycznych jelit: wytrucia tubylców oraz wyrzucenia bardziej przedsiębiorczych i aktywnych Polaków z kraju i wprowadzenia na ich miejsce genetycznej mieszanki żydobanderowskiej (to jest generalnie haplogrupa niesłowiańska), aby razem z przesiedleńcami powojennymi z Ukrainy, w tym z “Akcji Wisła” spacyfikować Polaków… ale to prowadzi do przepowiedni Czesława Klimuszki, która może się sprawdzić w pozytywnym dla rdzennych Polaków wydaniu…

Wypowiedz się