[Benjamin Fulford] Fałszywy Biden, fałszywa wojna na Ukrainie, fałszywa pandemia: czy to wszystko dobiega końca?

Posted onBygalacticjoel

28 marca 2022

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Pojawiają się coraz większe oznaki, że wszyscy na Zachodzie oglądamy gigantyczny fałszywy program i że program się kończy. To wynik rozmowy w zeszłym tygodniu pomiędzy wyższym rangą agentem rosyjskiego FSB i członkiem Stowarzyszenia Białego Smoka. “Przypuszczam, że nie mamy właściwie żadnych prezydentów, a to wszystko jest rodzajem inscenizowanego reality show tworzonego na naszych oczach“, zauważył członek FSB. Jest mnóstwo dowodów na poparcie tego.

Czy wiecie, na przykład, że według oficjalnej rosyjskiej Agencji Prasowej Tass, Ukraina nie wypowiedziała Rosji wojny? Również, że rosyjski gaz wciąż przesyłany przez ten kraj jest nadal głównym źródłem dochodów rządu Ukrainy?

https://tass.com/pressreview/1424895

Ponadto, czy wiecie, że rodzinne firmy handlowe Rothschildów w Szwajcarii nadal sprzedają rosyjskie towary reszcie świata?

https://www.dw.com/en/russia-and-its-war-in-ukraine-how-swiss-financial-efficiency-helps-support-russia/a-61201507

Ponadto, pomimo “embarga“, rosyjski eksport ropy do USA jest nadal kontynuowany i nawet rośnie. Na przykład, w tygodniu 12-18 marca USA kupowały 70000 baryłek rosyjskiej ropy dziennie, o 80% więcej niż w poprzednim tygodniu.

https://tass.com/pressreview/1427181

Potem oczywiście są wszystkie w oczywisty sposób fałszywe materiały o ukraińskiej “wojnie“, która zalewa zachodnie ekrany telewizorów. W najnowszym przykładzie, CNN donosi o pożarze w Edmonton, Kanada jest na Ukrainie.Odtwarzacz video00:0001:02

Poniższy zrzut ekranu (zrobiony zanim CNN rozmyła go) wyraźnie pokazuje, że na miejscu jest Straż Pożarna z Edmonton.

Studia Rity Katz (od fałszywej sławy Bin Ladena) pracują również w godzinach nadliczbowych filmując pracownika Rothschilda i tak zwanego prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, który pracuje ze swojej wartej 34 miliony USD rezydencji na Florydzie. Rosyjskie FSB twierdzi, że wydaje się być naćpany kokainą, a na poniższym materiale z pewnością tak wygląda.Odtwarzacz video00:0000:25

Nie zagłębimy się zbyt głęboko w fałszywą pandemię, chyba że zauważymy, że wskaźniki śmiertelności na całym świecie są takie same jak w latach przed pandemią. Zauważamy również, że pandemia nie istnieje w Afryce i innych regionach, których rządy nie zgodziły się na całe to fałszywe wydarzenie.

Źródła wysokiego szczebla w tajnych wschodnich i zachodnich stowarzyszeniach mówią, że fałszywe show to tylko część procesu budzenia ludzi Zachodu z głęboko wypranymi mózgami. Jest to rodzaj ceremonii inicjacji dla Zachodu. W antropologii takie ceremonie nazywane są “wydarzeniami granicznymi” i odnoszą się do rzeczy takich jak śluby lub ceremonie dojrzewania, które oznaczają znaczącą zmianę w życiu. W tym przypadku ceremonia jest przeprowadzana aby rozpocząć nowy wiek miłości, postępu i harmonii z naturą, mówią źródła. To będzie jasne wkrótce, źródła obiecują.

Jednak zanim to się stanie, należy zakończyć bardzo realne rozprawienie się przez międzynarodowe wojsko, agencje i policję przeciwko starożytnej satanistycznej sekcie, która przejęła najwyższe poziomy władzy w większości krajów zachodnich.

Kampania ta dobiega końca, ponieważ większość czołowych przywódców tej sekty, w tym Hillary Rockefeller (Clinton), Jens Psaki (aka Mark Zuckerberg Rockefeller) i Klaus Rothschild (Schwab) zostali aresztowani. Te aresztowania pojawiają się w formie ogłoszeń, że zarazili się oni Covid 19 (pomimo że są w pełni zaszczepieni) i są “izolowani.”

https://www.cbsnews.com/news/hillary-clinton-covid-19-bill-clinton/
https://www.dailywire.com/news/breaking-jen-psaki-tests-positive-for-covid-19-will-miss-bidens-europe-trip

Oczywiście mafia chazarska będzie próbowała udawać, że tak się nie dzieje, przedstawiając publicznie fałszywe wersje swoich przywódców, poniżej na przykład trzy różne wersje Killary.

Oto co źródło Mossadu miało do powiedzenia o Psaki:

Została ponownie zabrana, naprawiając usterkę w jej programie. Oboje mamy wrażenie, że oryginał jest “nieużywany“. Po ostatniej rundzie pozytywnych testów 5 miesięcy temu i zniknęła na jakieś 10 dni. Spójrzcie na jej oczy. Są puste. Jak bez duszy. Znak awatara sztucznej inteligencji.

Członkowie tej sekty, znani również jako Sabbatejsko-Frankistowscy Żydzi lub chazarska mafia, od lat naprawdę próbują przeprowadzić fałszywy Armagedon. Pokaz, któremu jesteśmy poddawani na naszych ekranach, jest ich rekonstrukcją Czterech Jeźdźców Apokalipsy: głód (Covid 19), wojna (Ukraina), śmierć (masowe szczepienia) i podbój (Nowy Porządek Świata).Odtwarzacz video00:0000:25

Jednak jak pokazuje ta mapa tych którzy “nakładają sankcje” na Rosję, ich sieć kontrolna jest teraz ograniczona do zachodnich marionetkowych rządów, na czele z fałszywym Joe Bidenem.

Innymi słowy, cała planeta zbuntowała się przeciwko ich niekompetentnym, morderczym rządom.

Kluczem do ich ostatecznej klęski jest obalenie ich kontroli nad zachodnim systemem finansowym, dlatego Władimir Putin powiedział, że Rosja zażąda aby kraje, które określiła jako “nieprzyjazne” (w tym Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i kraje Unii Europejskiej) musiały płacić za rosyjski gaz w [opartych na złocie] rublach.

https://www.zerohedge.com/markets/russia-demand-hostile-states-pay-rubles-gas

Ponieważ mafia chazarska kontroluje głównie fałszywe lub fiducjarne pieniądze wspierane przez nic, przejęcie kontroli nad prawdziwymi rzeczami jest kluczem do ich pokonania, dzieje się tak teraz gdy zaczyna się pętla zagłady towarów. Zachodni handlarze towarami i izby rozliczeniowe borykają się z historycznym kryzysem płynności, ponieważ świat domaga się aby płacili realnymi (zabezpieczonymi aktywami) pieniędzmi.

https://www.zerohedge.com/markets/trading-houses-will-collapse-margin-call-doom-loop-goes-global-trafigura-cfo-warns

Jeśli nadal uważacie, że Zachód może wymyślić sankcje, które zmaksymalizują ból dla Rosji przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka finansowego i stabilności cen na Zachodzie, “równie dobrze możecie wierzyć w jednorożce“, zauważa raport Credit Suisse.

W te dni Iran, Arabia Saudyjska, Rosja, Nigeria itp. wszyscy odmawiają sprzedaży ropy na Zachód w zamian za pustą walutę. Na przykład, w Nigerii zachodnie korporacje otrzymały zaledwie 5% wolumenu ropy przepompowywanej rurociągiem Trans Niger między październikiem 2021 a lutym 2022, ponieważ Nigeryjczycy zdecydowali się zatrzymać ropę dla siebie.

Drugi front, na którym chazarska mafia zostaje pokonana, to walka o światową opinię publiczną. Cytując Ministra Spraw Zagranicznych Rosji Siergieja Ławrowa:

Działania Zachodu potwierdzają, że nie jest wiarygodny…chcemy sprawiedliwego świata, wolnego od wojny, agresywnych projektów lub prób stawiania jednego kraju przeciwko drugiemu…chcemy dyskutować o tym jak żyć na tej planecie w przyszłości. Narastało zbyt wiele problemów, a istniejące instytucje nie były w stanie ich rozwiązać. “Liberalna demokracja”, jak się okazuje, wcale nie jest “liberalna” i wcale nie jest “demokracją” …wszystkie wartości, które ci na Zachodzie głoszą Rosji, takie jak wolność słowa, gospodarka rynkowa, świętość własności prywatnej i domniemanie niewinności, nie są warte czerwonego centa.

https://tass.com/politics/1427557
https://www.veteranstoday.com/2022/03/24/must-read-foreign-minister-lavrov-addresses-leaders-of-russia-telling-truthful-brilliant-g/embed/#?secret=vCP5xcJ7YD#?secret=9Rbxc4uvve

Chińczycy i inni się zgadzają. “Stany Zjednoczone i NATO nie są w stanie oceniać zasad moralnych żadnego kraju, dopóki nie przeproszą i nie zrekompensują szkód i cierpień, które przyniosły narodom Jugosławii, Iraku, Syrii i Afganistanu“, mówi rzecznik chińskiego MSZ Hua Chunying.

https://srbin.info/en/svet/peking-amerika-da-se-izvini-zbog-bombardovanja-jugoslavije/

Indie również się zgadzają. Kiedy brytyjski niewolniczy rząd próbował wysłać do Indii potężną delegację aby przekonać ich do “izolowania Rosji“, powiedziano im, że nie są mile widziani.

https://www.opindia.com/2022/03/india-says-no-to-high-powered-uk-delegation-coming-to-persuade-govt-against-russia-trip-cancelled-last-minute/embed/#?secret=cWQTK49EdA#?secret=7Jtn8xcs7v

Turcy, historyczni rywale Rosjan, również nie są na pokładzie. Ich oficjalne wiadomości zwracają uwagę:

[Zachód] dokonał swego rodzaju “ludobójstwa na Muzułmanach”, od Afganistanu po Libię, od Iraku po Somalię [a teraz] wzywają nas, ludzi, których miasta pomalowali krwią na czerwono, do obrony Zachodu przed Rosją. Pokazali akty dzikości dzięki tajnym ośrodkom tortur, które założyli w 35 krajach na całym świecie. Prowadzili handel niewolnikami za pomocą samolotów CIA. Stosowali metody masakr i tortur, jakby były to obrzędy religijne, obrzędy przejścia. Jedno jest pewne: region ten nie będzie i nie może kiwnąć palcem w obronie Zachodu, w obronie Europy.

https://www.yenisafak.com/en/columns/ibrahim-karagul/the-west-committed-genocides-against-muslims-yesterday-but-they-want-them-to-defend-europe-today-they-called-erdogan-anti-west-but-the-west-is-now-begging-for-his-help-3592239

Mówiąc o Turcji, ich lider Recep Erdogan pojawił się publicznie po raz pierwszy od wielu dni na szczycie NATO w zeszłym tygodniu. Oto co miało do powiedzenia źródło Mossadu:

Erdogan pojechał na spotkanie w Brukseli. Nosi bransoletkę na kostce GPS. Współpracuje z Sojuszem. Wiele się dzieje za kulisami. Robi się wiele ustępstw dla dobra wszystkich. W mediach głównego nurtu (MSM) nic się nie mówi. Na przykład, Erdogan współpracuje z premierem Izraela Bennettem, Putinem, Iranem i Saudyjczykami, tworząc rodzaj koalicji na rzecz pokoju i dobrobytu dla ludzkości. To nie wyjdzie w MSM. Wszyscy muszą pokazać pokerową twarz zachodniemu Kabałowi mafii chazarskiej. Erdogan i Putin są bardzo świadomi, że NATO i kontrolowany przez mafię chazarską Kabał zrobią wszystko aby skłonić Turcję i Rosję do rozpoczęcia wojny czarnomorskiej.

Rosyjski Tass news donosi również, że Erdogan rozmawiał z Putinem i został poproszony o mediację między Zachodem a Rosją ws. Ukrainy.

https://tass.com/world/1428019

Jednak Erdogan zniknął z oficjalnych tureckich serwisów informacyjnych, wskazując, że nadal nie ma pozwolenia na powrót do Turcji.

Inną rzeczą, która się dzieje, jest ciągły napływ przerażających ujawień o zbrodniach chazarskiej mafii.

Na przykład, ujawniane są doniesienia o zbrodniach Huntera Bidena.

Hunter Biden zostanie oskarżony, wiele źródeł zgadza się. Nie jest to łatwe do odczytania, ale ludzie muszą to wiedzieć. “7, 8, 10-letnie dziecko jest zmuszane do uprawiania seksu pięć do dwudziestu razy dziennie. To brutalne. To demoniczne.”- Jaco Booyens

Oto przykład demonicznego sposobu myślenia zachodnich przywódców wyrażony przez byłą sekretarz stanu USA Madeleine Albright, która opuściła Ziemię w zeszłym tygodniu

STAHL: “Słyszeliśmy, że zmarło pół miliona dzieci. Mam na myśli, że więcej dzieci niż zmarło w Hiroszimie. I wiesz, czy cena jest tego warta?

ALBRIGHT: “Myślę, że to bardzo trudny wybór, ale cena – uważamy, że cena jest tego warta.”

W skład “my” wchodzą Bill, Hillary Clinton David Rockefeller, Henry Kissinger, George Soros i inni zwiastuni “Nowego Porządku Świata.”

Dowiadujemy się również więcej o korporacjach, których te potwory używały jako swoich frontów. To pochodzi z kanadyjskiego źródła:

Black & Veach i Cemex: Budowa biolaboratoriów dla DTRA od 2003 roku

– Założyciel podziękował Epsteinowi w swojej książce “Burza wirusowa: świt nowej ery pandemii” z 2012 roku

Dzieli biuro z Metabiota, Inc: geen

– Założony przez Huntera Bidena Rosemont Seneca, the NIH, & Bill Gates.

Cemex: związany z handlem dziećmi i Fundacją Clintonów.

– Właściciel Cemexu, Carlos Slim, drugi co do wielkości akcjonariusz New York Timesa, stąd tam zjadliwa propaganda, który również należ do rodziny Rothschildów/ Bronfman, powiązanej z grupą Nxivm Sex/Human Trading.

https://www.google.com/amp/s/finance.yahoo.com/amphtml/news/black-veatch-joins-host-cemex-190107828.html

Coraz więcej wychodzi na jaw o tych ludziach, którzy próbują nas zabić bronią biologiczną. Rząd Rosji przedstawił szczegółowe dowody na to rządom świata. “Analiza dokumentacji pokazuje, że nie tylko próbki tkanek i ludzkiej surowicy krwi zostały wywiezione za granicę, ale także niebezpieczne patogeny, a także ich nosiciele“, zauważają oni. Te oczywiście zostały stworzone do projektowania “specyficznych dla narodów broni biologicznych.”

https://www.urdupoint.com/en/world/russian-defense-ministry-unveils-scheme-for-m-1487252.html

Nadal tak się dzieje z doniesieniami, że samolot transportowy z bronią biologiczną powiązany z CIA właśnie wylądował z Warszawy na lotnisku Kraków – Balice (Kraków, Polska), podczas gdy inny wylądował z lotniska Zadar (Chorwacja) bez znaków rejestracyjnych

Każdy musi zdać sobie sprawę, że zbliża się termin. SZACH MAT nadchodzi. Ostateczna implozja tajnego państwa jest nieuchronna. Załóżcie kaski i boską zbroję, bo zanim odejdą, spróbują zabrać ze sobą jak najwięcej osób“, ostrzega źródło Mossadu.

Wyrządzili już wiele szkód. Tak się dzieje gdy Big Pharma przejmuje rząd, media i system edukacji. Załączone zdjęcia pokazują jak szczepionki były i są obecnie podawane w Ameryce vs Japonii. I śmiertelność u dzieci poniżej 2 lat. Bardzo pouczające!

Masa krytyczna Zachodu budzi się teraz do zbrodni popełnionych na ich mieszkańcach. Kiedy Justin Castro pojawił się w zeszłym tygodniu przed Parlamentem Europejskim, większość posłów odeszła, ale kilku zostało aby go zmieszać z błotem.Odtwarzacz video00:0001:40

Naprawdę sugerowałbym, kiedy opadnie kurz, aby trybunały wojskowe [miały miejsce] i umieściły wszystkich tych ludzi w mediach, wszystkich tych administratorów szkół, wszystkich tych lekarzy… polityków i prawdziwych przywódców przed sądem. Jeśli zostaną uznani za winnych, powinni zostać straceni“, mówi dr Vladimir Zelenko, wyrażając poglądy wielu.

Oczywiście, mafia chazarska emituje burzę bzdur by powstrzymać sprawiedliwość. Na przykład, tak wyglądają uchodźcy z Ukrainy według “Financial Times“. Zdjęcie pochodzi z Syrii.

Ponadto, tutaj jest więcej dowodów, że Branden pracuje z rekwizytem Białego Domu. Spójrzcie na niego przygotowującego się do wejścia na pokład helikoptera szykującego się do lotu do Europy. Trawnik jest zielony i zadbany. Drzewa mają wszystkie liście. 2 załączone zdjęcia są z przodu i z tyłu Białego Domu. W każdym razie drzewa nie mają teraz wielu liści a trawa nie jest zielona. Zdjęcie z zieloną trawą i drzewami pełnymi liści może być atlantycką makietą Białego Domu lub grafiką komputerową? Ciemne zdjęcie ze ścianą z przodu jest teraz prawdziwym Waszyngton DC.

Wszystko się rozpada. Właśnie w trakcie przygotowywania tego raportu Fox News podało co następuje:

Zbieranie kart do głosowania częścią operacji Sting!

Przestępcza rodzina Biden itp. aresztowani i zatrzymani!

Oszustwo i nadchodzące dni będą żyć na barce przy GITMO i staną przed trybunałami wojskowymi!Odtwarzacz video00:0000:27

Na koniec w tym tygodniu, zaktualizujemy informacje o śmierci sędziego Sądu Najwyższego Clarence’a Thomasa. Nasze źródło mówi: “Istnieje porządek Knebli. Zobacz co wyjdzie w mediach głównego nurtu w przyszłym tygodniu. Przygotowywana jest zmyślona historia.” Jedna z takich historii mówi, że został otruty i uratowany przez białe kapelusze. Wydaje się, że muszą utrzymać go “przy życiu” aby zapewnić konserwatywną większość w Sądzie Najwyższym dla nadchodzących trybunałów.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2022/03/28/fake-biden-fake-ukranian-war-fake-pandemic-is-it-all-about-to-end/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2022/03/31/benjamin-fulford-falszywy-biden-falszywa-wojna-na-ukrainie-falszywa-pandemia-czy-to-wszystko-dobiega-konca/

Comments

  1. janszostak says:

    Coś tutaj nie do końca się dodaje – o Trumpie i Ameryce nie będę się wypowiadał bo to temat rzeka ale ruscy niby tacy wyzwoliciele ale umowę o szczepionkach podpisali z Pfizerem albo J&J (nie pamiętam dokładnie)
    Nie wspominając już o dalszym cykru z wirusem celebrytą w Chinach (szczepienia, testy, kwarantanny) no sorry ale dla mnie to nie wygląda jakby grali z nami do jednej bramki. Niestety coraz mocniej skłaniam się ku opinii że to swojego rodzaju “kontrolowana” opozycja

Wypowiedz się