Wiodący wirusolog i pionier mRNA, dr Robert Malone, przewiduje Wielkie Przebudzenie w odpowiedzi na Wielki Reset

Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. przez: Matthew Davis

(Naturalne wiadomości) “Wielkie Przebudzenie” z pewnością nastąpi w tym roku, gdy ludzie zostaną zmobilizowani przeciwko ciągłej manipulacji mediów głównego nurtu w bębnieniu “Wielkiego Resetu” popieranego przez Światowe Forum Ekonomiczne (WEF).

Znany wirusolog i pionier mRNA dr Robert Malone, którego uczciwość w ujawnianiu szkodliwych sposobów eksperymentalnych szczepionek Pfizer i Moderna doprowadziła do jego cenzury na Twitterze, YouTube i Facebooku, powiedział, że ludność toczy wojnę informacyjną z mediami głównego nurtu, które nie oceniają prawdy i egzekwują narrację Big Tech i Big Pharma.

“To jest pełna wojna medialna, wojna informacyjna, wojna polityczna, 21 wiek, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliśmy, i skoordynowana globalnie” – powiedział Malone pisarzowi ZeroHedge Kristi Leigh. Inną rzeczą dla mnie była osobista podróż do pogodzenia się z tym, co naprawdę reprezentuje Światowe Forum Ekonomiczne, i naprawdę się temu opierałem. (Powiązane: Światowe Forum Ekonomiczne symuluje globalny cyberatak, który może doprowadzić do “Wielkiego Resetu”.)

Malone powiedział, że jest zachęcany przez rosnącą świadomość ludności na temat prawdziwych intencji i ograniczeń Wielkiego Resetu, i że zmiana dysfunkcyjnej struktury odgórnego zarządzania w dużych instytucjach byłaby jednym z zauważalnych rezultatów tego uznania.

Choć jest to trudne, Malone powiedział, że zawsze szuka srebrnych podszewek w rzeczach.

“Jeśli ludzkość uzna swoje wzajemne powiązania i znaczenie wspólnoty, integralności i ludzkiej godności w tym momencie historii, będziemy mieli Wielkie Przebudzenie w odpowiedzi na Wielki Reset” – powiedział Malone. “Ludzie przychodzili do mnie i rozmawiali o Wielkim Resecie. Pomyślałem: “Ach, ta szalona rozmowa”, ale potem to wszystko jest udokumentowane, a potem widzicie, że jest wdrażane. Oto jest – są z tego dumni. Nie ukrywają tego”.

Atakowany przez media głównego nurtu Malone zauważył rosnącą ilość dowodów wskazujących, że szczepionki są szkodliwe i potencjalnie śmiertelne. Malone, który specjalizuje się w wirusologii i szczepionkach, wynalazł technologię mRNA używaną przez Pfizer i Moderna.

Malone wyraża zaniepokojenie masowymi szczepieniami

Podczas swojego gościnnego występu w wirusowym odcinku “Joe Rogan Experience” na początku stycznia, Malone wyraził zaniepokojenie programami masowych szczepień rządów na całym świecie.

YouTube usunął fragmenty podcastu, ale kanały innych firm przesłały odcinek do Spotify, gdzie Rogan ma ekskluzywną ofertę. Cenzura wywołała gniew wśród prawicowych polityków i komentatorów politycznych. (Powiązane: Top 12 wniosków z wywiadu Joe Rogana i dr Roberta Malone’a.)

Opisał masowe szczepienia jako bezprawne zachowanie, które musi się skończyć. “Uważam, że nikt nie powinien mieć mandatów na szczepionki dla tych eksperymentalnych produktów” – powiedział Malone. “Uważam, że jest to absolutnie sprzeczne z Kodeksem Norymberskim, PorozumieniemHelsińskim, Wspólną Zasadą, Raportem Belmonta itp. To bezprawne zachowanie, które idzie – kropka”.

Przyznając, że nie jest przygotowany na bycie w centrum uwagi, mimo że ma pogląd insidera na politykę w medycynie, Malone powiedział, że jest przekonany, że kontrola informacji jest koordynowana na całym świecie.

“Nie szukałem tego. Nigdy się tego nie spodziewałem. Znajduję się w centrum tej burzy ruchu oporu. To głęboko zmieniło mój pogląd na informacje, które otrzymujemy” – powiedział Malone. “Nie byłem wcześniej świadomy kontroli informacji, która jest globalnie skoordynowana i nie chodzi o ocenę prawdy, ale o mówienie narracji”.

Jako student w 1980 roku na Uniwersytecie Kalifornijskim w Davis,Malone powiedział, że jest sceptyczny co do tego, czy Nowy Porządek Świata zostanie ustanowiony po przeczytaniu książek o transnacjonalizmie.

Okazało się, że dzieje się to dzisiaj. “[Widzimy] to rozgrywające się w czasie rzeczywistym i w sposób, w jaki suwerenność narodowa, rządy, są coraz bardziej nieistotne. Wiesz, to jest rzecz, o której ludzie muszą się obudzić. Tu nie chodzi o szczepionkę. Szczepionka jest objawem.”

Obejrzyj poniższy film o globalnym resetowaniu.

Ten film pochodzi z kanału YAHZWILL YAHUDAH na Brighteon.com.

Śledź Conspiracy.news, aby uzyskać więcej wiadomości i informacji związanych z Wielkim Resetem.

Źródła obejmują:

LifeSiteNews.com

Globalresearch.ca

Independent.co.uk

NEJM.org

Brighteon.com

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/index.html

Comments

 1. krnabrny1 says:

  W kwestii przebudzenia, ciekawy wyrok sądu z Francji. Za Jim Stone:

  ORZECZENIE FRANCUSKIEGO SĄDU, ŚMIERĆ PRZEZ SZCZEPIENIE TO SAMOBÓJSTWO, W ROSZCZENIACH UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE.

  Nie możesz tego zmyślić, I TEN OSĄD JEST WŁAŚCIWY. Ponieważ szczepionka ma charakter eksperymentalny, przyjmowanie jej ma charakter samobójczy, a firmy ubezpieczeniowe nie muszą tego pokrywać. Znalazłem to tutaj.

  https://dianawest.net/Home/tabid/36/EntryId/4415/Report-Consequently-death-after-vaccination-is-considered-suicide-by-the-French-courts.aspx

  „Odebrałem tę historię z konta Telegram La Quinta Columna TV, wrzuciłem ją do Tłumacza Google (może cenzorzy się czegoś nauczą), et voila – – qui esta: Hiszpańska gazeta Noticiero Universal donosi, że francuski sąd zgodził się z firmą ubezpieczeniową, że ​​śmierć po szczepieniu eksperymentalnym jest „samobójstwem”.

  Czy to możliwe? Wydaje się zbyt racjonalny, aby mógł być prawdziwy, ale oto nagłówek: „La justicia francesa exime a una compania de seguros de cubrir la muerte de un vacunado por includear un suicidio que se inyectara un producto eksperyment”

  Tłumacz Google jest trochę niezgrabny, ale sedno jest jasne:

  Francuski wymiar sprawiedliwości zwalnia firmę ubezpieczeniową z pokrywania kosztów śmierci osoby zaszczepionej, określając jako samobójstwo, przez wstrzykniecie produktu eksperymentalnego.

  Podążaj za pieniędzmi, ale w tym przypadku nie prowadzi to do skorumpowanej jaskini zabójców i gotówki, ale do orzeczenia logiki dolnej linii. Wykonanie eksperymentalnego przyjęcia nanorobtów zmieniających geny jest, samobójstwem.

  Oto reszta tłumaczenia.

  Obywatel Francji umiera dwa tygodnie po otrzymaniu szczepionki, ale ubezpieczenie na życie nie pokrywa jego śmierci, argumentując, że zgłosił się na ochotnika do wstrzyknięcia sobie eksperymentalnego produktu, który nie został odpowiednio przetestowany.

  Sąd prowadzący sprawę uwzględnił zastrzeżenia ubezpieczyciela, uznając „prawnie, że przystąpienie do eksperymentu fazy trzeciej, w której udowodniona nieszkodliwość nie istnieje”, powoduje, że śmierć obywatela francuskiego jest brana pod uwagę „śmiertelność”. „dobrowolne”, czyli ryzyko nieobjęte umową i prawnie dopuszczone jako samobójstwo.

  Rodzina odwołała się od tej decyzji, ale obrona ubezpieczyciela została uznana za „uzasadnioną i słuszną umową”, uznając, że „to znane i publiczne podejmowanie śmiertelnego ryzyka jest prawnie jak samobójstwo”, ponieważ klient miał wystarczające informacje, a jednak „dobrowolnie zgodził się na ryzyko śmierci, nie będąc do tego zmuszonym”.

  W konsekwencji śmierć po szczepieniu jest uznawana przez sądy francuskie za samobójstwo, co stanowi niepokojący precedens. Ze swojej strony ubezpieczyciele również nie spłacają kredytów, ponieważ śmiertelne ryzyko szczepionki powoduje unieważnienie umowy.

  „To orzeczenie sądowe zapadło po złożeniu pozwu (odwołanie do ustawy 210/92) o odszkodowanie, odszkodowanie i odsetki po śmierci w wyniku szczepienia, potwierdzonej przez sekcję zwłok. Wniosek nie został przyjęty, ponieważ szczepienie nie jest obowiązkowe”, wyjaśnia źródło zaznajomione ze sprawą.

  „Stąd wyścig, aby narzucić nam przepustkę zdrowotną, ponieważ rządy podpisały leonińskie tajne kontrakty z laboratoriami, w których żądały, aby nie ponosiły odpowiedzialności w przypadku niekorzystnych skutków. unikają odpowiedzialności” – dodaje.

  Oczywiście przydałoby się kilka dodatkowych szczegółów – firma ubezpieczeniowa, sąd, tego typu rzeczy. Jeśli/kiedy się pojawią, zaktualizuję.”

  Mój komentarz: Domyślam się, że amerykańskie towarzystwa ubezpieczeniowe robią to samo, ale jest to tak całkowicie ocenzurowane, że nikt nie był w stanie wydobyć z tego słowa.

 2. krnabrny1 says:

  Natomiast w Kanadzie, od 50 d0 100 tysięcy ciężarówek z całego kraju jedzie na stolicę Ottawę, w ramach protestu za kolejne nakazy szczepień i obostrzenia , pomimo tego iż kanadyjczycy dosyć zgodnie zgodzili się na szczepienia.

  Nadmienię jedynie, że Kanada to duży kraj, a transport kołowy jest wiodący w kwestii dostaw. Zatem ludziska mają mocną kartę,

  Pan Trudeau natomiast, schował się przed grzmotami pod parasol COVID. Ponoć jest chory i bardzo zaraźliwy:-)

  Poniżej jest nawet filmik z helikoptera pokazujący kawalkadę ciężarówek jadących do Ottawy.

  A teraz , znów Pan Jim Stone:

  Kłamstwo: (nie plotka, kłamstwo) Trudeau ukrywa się po tym, jak został zarażony Covid

  RZECZYWISTOŚĆ: Ten nieszczepiony skur@wiel był konsekwentnie potraktowany potrójną dawką hydroksychlorochiny, podczas gdy cieszy się codziennym ponczem jabłkowym Ivermectin.

  RZECZYWISTOŚĆ: UKRYJE SIĘ PRZED CIĘŻARÓWKAMI, KTÓRE ROZBIJAJĄ OTTAWĘ, PONAD 50 000 CIĘŻARÓWEK (prawdopodobnie 100 000) I PONAD MILIONEM CHODZĄCYCH WSPIERAJĄCYCH.

  Ukrywa się, bo się boi. NIE JEST IZOLOWANY Z POWODU COVID. CO ZA skur@wielstwo, nawet za sugerowanie tego. Co jest nie tak z „Boję się, więc mam zamiar na chwilę się powygłupiać?” Przynajmniej jeśli wykazałby się nawet tak małym poziomem uczciwości, mogłoby to gwarantować odrobinę szacunku. Zamiast tego ukrył się za „Covidem”. NIE MA HONORU.

  Widok z samolotu na niewielką część konwoju we wschodnim Saskatchewan, około 1300 mil od Ottawy. Ciężarówki przyjeżdżają w takich paczkach z całej Kanady:

  http://198.46.190.126/videos/convoy.mp4

 3. krnabrny1 says:

  …a na zakończenie uczciwy artykuł, który rzuca światło na przyszłość. Przynajmniej tą w USA.

  https://www.sott.net/article/463693-The-Fed-has-triggered-a-stagflationary-disaster-that-will-hit-hard-this-year

  Fed wywołał stagflacyjną katastrofę, która mocno uderzy w tym roku
  Brandon Smith
  pt, 14 sty 2022 00:00 UTC

  Nie sądzę, abym mógł przecenić niebezpieczeństwo, w jakim znajduje się obecnie gospodarka USA, gdy wchodzimy w 2022 r. Podczas gdy większość ludzi jest uwikłana w trwający dramat Covid-19, PRAWDZIWE zagrożenie unosi się nad narodem w postaci stagflacyjna fala pływowa. Media głównego nurtu próbują zrzucić winę na „zakłócenia łańcucha dostaw”, ale jest to błędne przedstawienie problemu.

  Te dwa czynniki rzeczywiście są ze sobą powiązane, ale w rzeczywistości inflacja jest przyczyną zakłóceń łańcucha dostaw, a nie wynikiem zakłóceń łańcucha dostaw. Jeśli spojrzymy na podstawowe statystyki dotyczące podwyżek cen podstawowych produktów, uzyskamy jaśniejszy obraz.

  Zanim przejdę do mojej argumentacji, naprawdę chcę podkreślić, że jest to niepewny czas i sugeruję, aby ludzie odpowiednio się przygotowali. Tylko w ciągu ostatnich kilku miesięcy zauważyłem, że wydatki osobiste wzrosły o co najmniej 20% i jestem pewien, że dla większości z was jest tak samo lub gorzej. Zapasy artykułów pierwszej potrzeby i bezpieczne inwestycje o rzeczywistej wartości, takie jak fizyczne metale szlachetne, są dobrym wyborem, jeśli chodzi o ochronę siły nabywczej, jaką pozostawiły Twoje dolary…

  Wszędzie wyższe ceny

  Wskaźnik cen towarów i usług konsumenckich (CPI) jest oficjalnie na najwyższym poziomie od 40 lat. Pomiary CPI często zmniejszają skalę problemu, ponieważ nie obejmują takich rzeczy jak żywność, energia i mieszkanie, które są podstawowymi wydatkami dla społeczeństwa. Obliczenia CPI zostały również „skorygowane” w ciągu ostatnich kilku dekad przez rząd, aby wyrazić bardziej pozytywny pogląd na inflację. Jeśli spojrzymy na liczby inflacyjne w Shadowstats, obliczone według tych samych metod, których używali w latach 80-tych , widzimy dramatyczny wzrost CPI, który rysuje bardziej ponury (ale dokładniejszy) obraz.

  Ceny żywności w USA wzrosły do poziomów niewidzianych od 2008 r., kiedy załamał się rynek kredytów i instrumentów pochodnych, który przyniósł dziesiątki bilionów dolarów w postaci dofinansowania Rezerwy Federalnej.

  Jeśli spojrzymy poza kryzys z 2008 r., koszty żywności nie zauważą podobnego skoku aż do lat 80. XX wieku. Rosnące ceny żywności w USA są często przesłaniane przez kreatywną księgowość i „kurczenie się” (kurczące się opakowania i rosnące ceny), ale jeśli spojrzymy na światowe ceny żywności , średnia to 30% skok w ubiegłym roku.

  Ceny wynajmu i domów również trafiły do ​​stratosfery. Koszty wynajmu wzrosły o około 18% w 2021 r. i jest to rozszerzenie trendu, który panował w ostatniej dekadzie. Ceny od jakiegoś czasu rosną, tylko teraz lawina przyśpieszyła.

  Ceny domów są obecnie poza zasięgiem większości nowych potencjalnych nabywców domów. Tylko w ubiegłym roku wartości wzrosły o 16%, a średnia nieruchomość kosztowała 408 000 USD. Sprzedaż domów nadal utrzymuje się na wysokim poziomie w porównaniu do sytuacji sprzed dwóch lat, pomimo zawyżania cen z jednego i tylko jednego powodu – masowej migracji Amerykanów z dala od drakońskich mandatów i biurokracji niebieskich stanów do bardziej konserwatywnych stanów.

  Mieszkam w Montanie, głównym miejscu docelowym dla osób przenoszących się, iz mojego doświadczenia wynika, że ​​większość z tych ludzi to konserwatyści, którzy chcą uciec od szczepień i mandatów zamknięcia w miejscach takich jak Kalifornia, Nowy Jork i Illinois. Widzą napis na ścianie i starają się wyprzedzić gospodarczą i społeczną katastrofę, która z pewnością spadnie na takie państwa.

  Chciałbym również zauważyć, że sprzedaż domów w końcu zaczęła spadać w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, ale ceny nie spadają, co moim zdaniem wymaga dalszego zbadania, ponieważ ilustruje większy problem stagflacji .

  Kiedy inflacja staje się stagflacją

  Zrozum, że ceny rosną nie tylko z powodu zwiększonego popytu (popyt zaczyna spadać w wielu sektorach), ceny rosną z powodu zwiększonej podaży pieniądza i dewaluacji dolara , co nie zostało jeszcze odzwierciedlone w indeksie dolara.

  Spójrz na PKB USAi zobaczycie, że przez ostatnie kilka lat podążał on w parze z inflacją cen. Oczywiście, jeśli ceny rosną, oznacza to, że ludzie wydają więcej, co z kolei prowadzi do wyższego PKB w USA; to jak magia, prawda? Innymi słowy, inflacja sprawia, że ​​wydaje się, że PKB USA stale się poprawia.

  Jednak nie miało to miejsca w ciągu ostatnich kilku lat.

  Oficjalny PKB spłaszczył się pomimo faktu, że podaż pieniądza w USA i inflacja gwałtownie wzrosły. Co to znaczy? Uważam, że jest to oznaka stagflacji i rozliczenia w 2022 roku. Jeśli przyjrzymy się liczbom PKB skorygowanym o inflację z Shadowstats, zobaczymy, że PKB spadł dość agresywnie w ciągu ostatnich kilku lat.

  Widzimy też dziwne tendencje w cenach ropy i benzyny. Chociaż prawdą jest, że ceny gazu były w przeszłości wyższe, nie odzwierciedla to pełnego kontekstu sytuacji. Wydatki na podróże w USA spadły o 12% od 2019 r., a podróże lotnicze spadły o co najmniej 21% w ciągu ostatniego roku. Średnie zużycie benzyny spadło po 2019 roku i nadal nie uległo poprawie. Jednak ceny gazu nadal rosną? Innymi słowy, popyt na podróże jest w stagnacji, ale ceny WZRASTAJĄ – to kolejny sygnał presji inflacyjnej i dewaluacji dolara. Ropa na całym świecie jest wyceniana w dolarach, a zatem każda inflacja dolara będzie łatwo widoczna w ropie. Pomogłoby to wyjaśnić, dlaczego pandemia paranoi i ograniczenie podróży nie spowodowały spadku cen gazu.

  Jeśli obecna dynamika utrzyma się, większość artykułów pierwszej potrzeby w USA nie będzie dostępna dla większości ludzi do przyszłego roku. Patrzymy na szybko postępujący spadek produkcji wraz z szybką eksplozją cen. Innymi słowy, katastrofa stagflacyjna.

  To jest wina Rezerwy Federalnej.

  Ja i wielu innych alternatywnych ekonomistów od lat ostrzegam przed nieuniknionym kryzysem inflacyjnym/stagflacyjnym, ale najważniejszym czynnikiem, który należy zrozumieć, jest to, KTO jest odpowiedzialny za to wydarzenie?

  Główne media finansowe będą za wszelką cenę chronić rząd i Rezerwę Federalną podczas tego załamania. Będą winić Covida, blokady tutaj i za granicą, a także wąskie gardło w łańcuchu dostaw.

  Prawdziwym winowajcą jest jednak Fed.

  Chociaż było wielu amerykańskich prezydentów i innych polityków, którzy wspierali Fed w jego działaniach inflacyjnych, sam bank centralny musi zostać pociągnięty do odpowiedzialności za nadchodzące spowolnienie. Jest to proces, który rozpoczął się już w momencie założenia Fedu, ale rozprzestrzenił się jak rak po krachu z 2008 roku i wprowadzeniu ponad 12-letnich środków stymulacyjnych i ratunkowych wraz z niemal zerowymi stopami procentowymi.

  Inflacyjna gra końcowa

  Pandemia jest idealną przykrywką dla inflacyjnej gry końcowej. W 2008 r. odpowiedzią na kryzys było drukowanie i wpompowywanie dolarów w banki i korporacje w USA i na całym świecie.Ta podaż pieniądza była przechowywana w kasach firm oraz w bankach centralnych za granicą, co spowolniło skutki inflacji. To stworzyło precedens dla wywrotowej polityki stymulacyjnej, dając Fedowi czek in blanco na zrobienie wszystkiego, co chciał.

  W 2020 r. Fed wytworzył kolejne biliony, ale tym razem pieniądze zostały wstrzyknięte bezpośrednio do amerykańskiej gospodarki za pośrednictwem kontroli stymulacyjnych Covid, pożyczek PPP i innych środków. W alternatywnej dziedzinie ekonomii nazywamy to „pieniądzem z helikoptera”. Te dolary wywołały masowy szał zakupów detalicznych w 2020 roku, ale przy większej ilości dolarów w gospodarce pogoni za mniejszą ilością towarów, ceny teraz znacznie rosną.

  Komentarz: Patrz: 80% wszystkich istniejących dolarów amerykańskich zostało wydrukowanych przez Rezerwę Federalną tylko w ciągu ostatnich dwóch lat

  Dziś dyskusja dotyczy tego, czy Fed ograniczy skup aktywów, zmniejszy swój bilans i podniesie stopy procentowe w celu przeciwdziałania inflacji?

  Faktem jest, że to nie będzie miało znaczenia; inflacja/stagflacja będzie się utrzymywała, a nawet przyspieszyła, gdy Fed będzie się zmniejszał. Wraz ze spadkiem pojawia się groźba spłaszczenia krzywej dochodowości obligacji skarbowych, a także ryzyko dumpingu obligacji i dolarów przez zagranicznych inwestorów i banki centralne. Jeśli biliony dolarów przetrzymywanych za granicą spłyną z powrotem do Stanów Zjednoczonych, inflacja utrzyma się w obecnym tempie lub wybuchnie jeszcze wyżej. W rzeczywistości światowa własność dolarów osiągnęła ostatnio 26-letni najniższy poziom. Globalne odejście od dolara w kierunku inwestycji odpornych na inflację, już się rozpoczęło.

  To nie jest błąd w polityce.

  Wyjaśniłem zagrożenie z paragrafu 22 w moim ostatnim artykule Stożek z paragrafu 22 jest bronią, a nie błędem polityki . W tym eseju przedstawiam udokumentowaną historię Fedu, który powodował katastrofy gospodarcze, które w dogodny sposób przynoszą korzyści ich przyjaciołom z międzynarodowych banków.

  Wyjaśniłem również (z dowodami), w jaki sposób Rezerwa Federalna faktycznie przyjmuje swoje rozkazy marszowe od Banku Rozrachunków Międzynarodowych, globalnej instytucji, która wraz z Międzynarodowym Funduszem Walutowym i Światowym Forum Ekonomicznym otwarcie poszukuje jednego światowego systemu gospodarczego i jednego świata. system walutowy.

  Nie wierzę, że działania Fedu są wytworem ignorancji, głupoty czy podstawowej chciwości. Nie wierzę, że Fed stara się utrzymać amerykańską gospodarkę na powierzchni. Wierzę, zgodnie z dowodami, że Fed dokładnie wie, co robi. Pandemia jest idealnym kozłem ofiarnym dla zaaranżowanego krachu amerykańskiej gospodarki, któremu Fed próbuje ułatwić.

  Czemu? Ponieważ im bardziej zdesperowani są ludzie finansowo, tym łatwiej jest im kupić fałszywe obietnice i bochenek chleba. Łatwiej je kontrolować. Co więcej, gdy gospodarka Stanów Zjednoczonych została zredukowana do statusu drugiego lub trzeciego świata, łatwiej jest sprzedać społeczeństwu z góry ustalone rozwiązanie – całkowitą globalną centralizację i znacznie mniej wolności.

  Kiedy rozgrywa się stagflacyjny krach, nigdy nie zapominaj, kto tak naprawdę był przyczyną cierpienia opinii publicznej. W mgle narodowego kryzysu establishmentowi łatwo jest zrzucić winę i odpowiedzialność oraz zaciemnić prawdę. Katastrofa inflacyjna wkrótce się nasili, a my musimy zmobilizować nowo przebudzonych ludzi do podjęcia działań przeciwko stojącym za tym bankierom centralnym i globalistom.

Wypowiedz się