Badanie: Co najmniej 400 000 osób w Ameryce zmarło z powodu “szczepionek” covidowych

Zdjęcie: Badanie: Co najmniej 400 000 osób w Ameryce zmarło z powodu "szczepionek" covidowych

(Naturalne wiadomości) Naukowcy z Columbia University odkryli, że prawdziwa liczba zgonów z powodu “szczepień” przeciwko koronawirusowi Wuhan (Covid-19) jest znacznie wyższa niż oficjalne dane z amerykańskich Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC).

CDC twierdzi, że tylko 20 000 osób zmarło z powodu zastrzyków z grypy Fauci, ale czynnik zaniżania Columbii szacuje, że 20 razy więcej niż ta liczba, czyli około 400 000 zgonów, jest znacznie dokładniejsza.

Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS), rządowa baza danych urazów poszczepiennych, pokazuje obecnie około 20 000 zgonów i prawie 103 000 hospitalizacji z powodu chińskich szczepionek wirusowych. W sumie na dzień 3 grudnia odnotowano prawie 1 000 000 zdarzeń niepożądanych w połączeniu ze szczepieniami.

Problem z VAERS polega na tym, że obejmuje on tylko bardzo niewielki procent – zaledwie jeden procent – urazów i zgonów poszczepiennych. Z tego powodu naukowcy często używają mnożników do oszacowania prawdziwej liczby. (POWIĄZANE: Wiele zgonów związanych ze szczepionką covid nigdy nie jest nawet autopsją.)

Streszczenie tego najnowszego badania dotyczącego zgonów z powodu iniekcji covid wyjaśnia, że “dokładne szacunki ciężkich zdarzeń niepożądanych wywołanych szczepionką COVID i śmiertelności mają kluczowe znaczenie dla analiz stosunku ryzyka do korzyści szczepień i boosterów przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2 w różnych grupach wiekowych”.

W badaniach naukowcy z Kolumbii wykorzystali regionalne zróżnicowanie wskaźników szczepień, aby przewidzieć śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny i zgony niezwiązane z covidem w kolejnych okresach. Opierało się to na dwóch niezależnych, publicznie dostępnych zbiorach danych ze Stanów Zjednoczonych i Europy.

Sekret mikroelementów Matki Natury:Organiczne kapsułki z kiełkami brokułów są już dostępne, dostarczając 280 mg składników odżywczych o wysokiej gęstości, w tym niezwykłe składniki odżywcze “sulforafan” i “glukozynolan” znajdujące się tylko w leczniczych pokarmach krzyżowych. Każda partia przetestowana laboratoryjnie. Sprawdź dostępność tutaj.

Odkryli, że ponad sześć tygodni po wstrzyknięciu szczepionki covidowe miały ujemną korelację ze śmiertelnością. Jednak w ciągu pięciu tygodni szczepionki przewidywały śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny w prawie każdej grupie wiekowej z “czasowym wzorcem związanym z wiekiem zgodnym z wprowadzeniem szczepionki w USA”.

“Porównując szacowany wskaźnik śmiertelności szczepionek w badaniu ze wskaźnikiem zgłoszonym przez CDC, naukowcy doszli do wniosku, że zgony VAERS są zaniżone o współczynnik 20, co jest “zgodne ze znanym błędem niedokonania VAERS” – donosi WND.

Na podstawie tych odkryć zespół Columbia oświadczył, że ryzyko związane z zastrzykami chińskiego wirusa, w tym boosterami, “przewyższa korzyści u dzieci, młodych dorosłych i starszych osób dorosłych z niskim ryzykiem zawodowym lub wcześniejszą ekspozycją na koronawirusa”.

Podkreślili ponadto, że istnieje “pilna potrzeba identyfikacji, opracowania i rozpowszechnienia diagnostyki i leczenia urazów poszczepiennych zmieniających życie”.

Prawdziwa liczba zgonów ze strony szczepionek covidowych może w rzeczywistości wynosić ponad 820 000

Okazuje się, że wyniki badania Columbia mogą nadal stanowić poważne niedoliczenie. Prawdziwa liczba zgonów z powodu zastrzyków chińskiego wirusa może być ponad dwukrotnie większa niż liczba 400 000.

Steve Kirsch, dyrektor wykonawczy Vaccine Safety Research Foundation (VSRF), przeprowadził niedawno analizę porównującą wskaźniki anafilaksji opublikowane w badaniu z szybkością stwierdzoną w VAERS. Na tej podstawie Kirsch szacuje, że prawdziwa liczba ofiar śmiertelnych strzałów jest 41 razy wyższa, czyli około 820 000.

Korzystając z danych sygnalistów z CMS (Centers for Medicare and Medicaid Services), analiza Kirscha wykazała zaniżenie współczynnika raportowania wynoszącego 44,64, co sugeruje, że liczba ofiar śmiertelnych może być nawet wyższa niż 820 000.

Nawiasem mówiąc, liczba ta jest wyższa niż oficjalna liczba przypisywana tylko “covidowi” – i wszyscy znamy tę liczbę, jeśli jest bardzo zawyżona, ponieważ wszystko w dzisiejszych czasach jest liczone jako “śmierć covidowa”.

Innymi słowy, liczba zgonów z powodu “szczepionek” jest znacznie wyższa niż liczba zgonów z powodu rzeczywistego wirusa (zakładając, że nawet istnieje).

“Prawdopodobnie dlatego, że rzeczywista autopsja ujawniłaby, że białko kolca jest syntetyczną wersją HIV, XMRV, SIV, Hepatitis C, z niezwykle dużą kolekcją tlenku grafenu w mózgach i punktach krzepnięcia” – napisał jeden z komentatorów w Natural News o tym, dlaczego przeprowadza się niewiele, jeśli w ogóle, autopsji.

Więcej najnowszych wiadomości na temat zastrzyków covidowych można znaleźć na stronie ChemicalViolence.com.

Źródła tego artykułu obejmują:

WND.com

NaturalNews.com

Wypowiedz się