Ministerstwo Zdrowia informuje- zaszczepieni umierają dwa razy częściej na covid-19 ?

Motto:

 “Straszliwie ucierpimy w tej wojnie, ale przetrwamy. Po wojnie będą rządzić w Polsce czerwoni, potem banda złodziei, łajdaków i szubrawców, a potem wydarzy się coś takiego co sprawi, że do władzy dojdą prawdziwi Polacy i patrioci, a Polska powróci do swej świetności.”

  Proroctwo słynnego jasnowidza Stefana Ossowieckiego już w 1939 r. na kilka dni przed wybuchem II W. Św. na pytanie dziennikarza o losy Polski.

***

Poniższy wywiad omawiający dwukrotnie wyższą śmiertelność na Covid-19 osób zaszczepionych , niż osób niezaszczepionych, według danych Ministerstwa Zdrowia, jest mocno statystycznie “zaokrąglony” jak stwierdza ostrożnie  lekarz Piotr Rossudowski, rzecznik Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców.

Należy tu jednoznacznie stwierdzić, że statystyki zakażeń i zgonów na Covid są ordynarnie fałszowane.  Zgłaszane powikłania poszczepienne i zgony do systemu europejskiej bazy Vigiaccess i amerykańskiej bazy VAERS według ustaleń międzynarodowych stanowią jedynie 1-10% faktycznych powikłań i zgonów.

Dlatego informacja profesor Marii Majewskiej potwierdza najgorsze przewidywania, że 8 razy więcej ludzi umiera po szczepieniach na kowida niż z powodu samego kowida! A to dopiero początek “tańca śmierci”.

Jak świat medyczny zamiata swoje błędy i to o charakterze ludobójczym, także w przypadku szczepionek, w ciągu ostatnich dwóch wieków, prezentują dwa poprzednie artykuły:

„Hiszpańska grypa” z 1918 r. była naprawdę bioterrorystycznym atakiem na ludzkość
Nawet „Historia sukcesu szczepionki przeciw ospie” wydaje się być całkowicie sfabrykowana!

Nawet po tych zaniżonych danych Ministerstwa Zdrowia, SZCZEPIENIA POWINNY BYĆ NATYCHMIAST WSTRZYMANE, A PROPAGANDA PROMUJĄCA SZCZEPIENIA ZANIECHANA !!!

WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY ZAPLANOWALI, REALIZUJĄ, PROMUJĄ, NAMAWIAJĄ I ZMUSZAJĄ DO WSZELKICH OBOSTRZEŃ ZWIĄZANYCH Z FAŁSZYWĄ PLANDMIĄ, A W SZCZEGÓLNOŚCI DO PRZYŚPIESZONYCH LUDOBÓJCZYCH SZCZEPIEŃ, NALEŻY TRAKTOWAĆ JAKO ŻOŁNIERZY WROGIEJ ARMII, KTÓRZY STRZELAJĄ DO LUDZI W POLSCE ŚMIERTELNĄ BRONIĄ BIOLOGICZNĄ !!! 

Redakcja KIP
Ministerstwo Zdrowia informuje- zaszczepieni umierają dwa razy częściej na covid-19 ?

Gościem Edyty Paradowskiej w telewizji PL1.TV był lekarz Piotr Rossudowski, rzecznik Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Temat były m.in. zgony na COVID-19, osób, które otrzymały szczepionkę.

Ministerstwo Zdrowia upubliczniło statystykę osób, które umarły z powodu COVID-19. Czy rzeczywiście z danych wynika, że na COVID-19 umiera więcej osób zaszczepionych, od tych, które nie otrzymały preparatu?

– Czytałem tę informację kilka razy nawet i powiem szczerze, że wystąpiłem do Ministerstwa Zdrowia z prośbą o udostępnienie informacji, czy takie pismo z MZ – mówi lekarz.

– Z listu wynika, że niestety przy mocno zaokrąglonych danych, ta śmiertelność jest dwukrotnie większa wśród osób, które zostały zaszczepione – mówi Piotr Rossudowski.

– Wynika z tej informacji, że liczba chorych po pierwszej dawce, to 74 tys. 500 osób z czego zmarło 3 tys osób, czyli jest to 4 proc., zgonów przy osobach, które zaszczepiły się pierwszą dawką – mówi lekarz.

– Liczba chorych po drugiej dawce to 9500 z czego zmarło 500 osób – dodaje Rossudowski.

Zaledwie 7,4 miliona zaszczepionych, 84 000 zakażonych i 3500 zmarłych po „szczepionce”

Zaledwie 7,4 miliona zaszczepionych, 84 000 zakażonych i 3500 zmarłych po „szczepionce”

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/05/ministerstwo-zdrowia-informuje.html

Wypowiedz się