OGROMNE badanie Covid na podstawie 10 milionów osób, nie dowodzi bezobjawowego rozprzestrzeniania się

Jedno z FUNDAMENTALNYCH KŁAMSTW na których opiera się FAŁSZYWA PLANDEMIA COVID-19 zostało w 100% obalone na podstawie OGROMNYCH BADAŃ 10 MILIONÓW OSÓB w Chinach. ( tekst poniżej)

OZNACZA TO ŻE NOSZENIE MASEK JEST ZBĘDNE !!!

.
I co na to skorumpowani rządzący, naukowi medycy i dziennikarze ?
.
Czy nadal będziecie powtarzać jak w bajce Artura Andersena o “NAGIM KRÓLU”, że KRÓL SCIEMOŚWIRUS MA BARDZO ZŁOWROGIE SZATY ?
.
Czy w dalszym ciągu będziecie usilnie realizować ludobójstwo, tym razem za pomocą śmiercionośnych szczepień, na polecenie waszych satanistycznych nadzorców ? 

Redakcja KIP

OGROMNE badanie Covid nie dowodzi bezobjawowego rozprzestrzeniania się

Badanie COVID-19 dotyczące prawie dziesięciu milionów nie znajduje dowodów na bezobjawowe rozprzestrzenianie się, cicha praca w mediach.

Ostatni azyl

Ciekawy artykuł z Amerykańskiego Instytutu Badań Ekonomicznych (AIER) zyskuje coraz większą uwagę, ponieważ pytania dotyczące bezobjawowego rozprzestrzeniania się COVID-19, podstawy dla wszystkich działań łagodzących COVID, są uzgadniane z najnowszymi danymi śledzenia.

Krótko mówiąc , większe pytanie brzmi: czy ludzie bez objawów koronawirusa mogą rozprzestrzeniać wirusa COVID-19?

To pytanie jest sednem wszystkich obecnych wysiłków na rzecz łagodzenia skutków COVID. Jeśli nie ma bezobjawowego rozprzestrzeniania się, to o co chodzi w tej całej masce noszącej nonsens i nakaz zamknięcia?

Artykuł badawczy opublikowany 20 listopada przedstawia studium przypadku prawie 10 milionów ludzi w Chinach. Badanie wykazało, że w populacji było 300 przypadków koronawirusa bez żadnych objawów. Więc naukowcy następnie wyśledzili bezobjawowych nosicieli. Śledzenie kontaktów 1174 „bliskich kontaktów” z bezobjawowymi nośnikami wykazało transmisję ZERO. Nie kilka, nie para, ale zero – brak – ani jedna transmisja koronawirusa od osoby bez objawów.

Wniosek nie jest taki, że bezobjawowe rozprzestrzenianie się jest rzadkie lub że nauka jest niepewna. Badanie ujawniło coś, co rzadko się zdarza w tego rodzaju badaniach. Nie było ani jednego udokumentowanego przypadku. Zapomnij o rzadkich. Zapomnij nawet o wcześniejszej sugestii Fauci, że istnieje bezobjawowa transmisja, ale nie napędza rozprzestrzeniania się. Zastąp to wszystko: nigdy. Przynajmniej nie w tym badaniu dla 10 000 000.

[ BADANIE ] … Ostre COVID-19 Środki kontrolne zostały nałożone w Wuhan między 23 stycznia a 8 kwietnia, 2020. Szacunki dotyczące częstości występowania infekcji po wydaniu ograniczeń mógłby informować poczta-blokowania w pandemię zarządzanie. Tutaj opisujemy program badań przesiewowych kwasów nukleinowych SARS-CoV-2 obejmujący całe miasto między 14 maja a 1 czerwca 2020 r. W Wuhan. Wszyscy mieszkańcy miasta w wieku sześciu lat lub starsi kwalifikowali się i 9 899 828 (92,9%) wzięło udział.

Nie stwierdzono żadnych nowych przypadków objawowych ani 300 przypadków bezobjawowych (wskaźnik wykrywalności 0,303 / 10 000, 95% CI 0,270–0,339 / 10 000). Nie było pozytywnych testów wśród 1174 bliskich kontaktów w przypadkach bezobjawowych. 107 z 34424 wcześniej wyleczonych pacjentów z COVID-19 ponownie uzyskało wynik dodatni (odsetek ponownych dodatnich wyników: 0,31%, 95% CI 0,423–0,574%). Częstość zakażeń SARS-CoV-2 w Wuhan była zatem bardzo niska po pięciu do ośmiu tygodniach od zakończenia blokady.

Można by przypuszczać, że byłaby to wielka wiadomość. Pozwoliłoby nam natychmiast otworzyć wszystko. Gdy cała podstawa blokad po spłaszczeniu krzywej rozpadła się, mogliśmy wrócić do normalnego życia. Strach mógł wyparować. Moglibyśmy pocieszyć się naszą normalną intuicją, że zdrowi ludzie mogą wyjść i chodzić bez ryzyka dla innych. Moglibyśmy zdjąć maski. Mogliśmy chodzić na filmy i imprezy sportowe.

… Ciągle słyszymy o tym, jak powinniśmy podążać za nauką. Roszczenie jest już zmęczone. Wiemy, co się naprawdę dzieje. Lobby zamykające ignoruje wszystko, co zaprzecza ich narracji, woląc niezweryfikowane anegdoty od rzeczywistych badań naukowych 10 milionów mieszkańców tego, co było pierwszym na świecie głównym punktem zapalnym dla choroby, z którą próbujemy sobie poradzić. Można by się spodziewać, że to badanie będzie ogromną wiadomością międzynarodową. O ile wiem, jest to ignorowane. [ Więcej ]

W istocie, co badanie 10 milionów ludzi potwierdziły to, co wielu ludzi, lekarze, naukowcy i Światowa Organizacja Zdrowia już podejrzewał.

Podobnie jak zwykłe przeziębienie i grypę, gdy osoba jest zarażona wirusem, infekują innych tylko wtedy, gdy mają objawy: przeziębienie, katar, kaszel, ból, kichanie, gorączkę, przekrwienie itp .; dlatego też, gdy dana osoba ma chorobę, powinna się izolować, aby nie rozprzestrzeniać wirusa. Jednak gdy dana osoba nie ma zewnętrznych objawów wirusa, takich jak przeziębienie i grypa, nie ma ryzyka przeniesienia wirusa na innych.

Jest to poważny problem o ogromnych konsekwencjach, ponieważ wszystkie obecne działania mające na celu złagodzenie COVID-19 opierają się na zasadzie, że ludzie mogą przenosić i rozprzestrzeniać wirusa, nie mając pojęcia, że ​​go mają, i bez objawów.

Jeśli transmisja bezobjawowa nie ma miejsca, a wydaje się z naukową pewnością, że tak nie jest, to wszystkie obecne przepisy dotyczące blokady, wymagania dotyczące noszenia masek oraz zasady / dekrety dotyczące dystansu społecznego opierają się na całkowitym błędzie fałszywych założeń.

Bezobjawowe studium przypadku opublikowane w listopadzie potwierdza wcześniejsze doniesienia Światowej Organizacji Zdrowia, że ​​COVID-19 przenosi się tylko od osób, które wykazują objawy wirusa.

W czerwcu 2020 roku Maria Van Kerkhove, szefowa jednostki ds. Nowych chorób i chorób odzwierzęcych Światowej Organizacji Zdrowia, powiedziała, że ​​przenoszenie koronawirusa przez osoby, które nie wykazują objawów, jest „bardzo rzadkie”.


Jak widać z wyjaśnienia wideo, w czerwcu 2020 r. Pani Kerkhove nie mogła zidentyfikować ani jednego badania ani przypadku, w przypadku którego można by przypisać bezobjawowe rozprzestrzenianie się; ale naukowcy nadal uważali, że to możliwe, więc ona – i inni – nadal używali „bardzo rzadkiej” terminologii.

Jednak dzięki najnowszym informacjom i znacznie dłuższemu harmonogramowi badań tej choroby, skumulowane dane z 2020 r. Pokazują, że „bardzo rzadki” w rzeczywistości oznacza „nigdy”, bezobjawowe rozprzestrzenianie się po prostu nie występuje – NIGDY.

Dlaczego więc cały świat jest zaangażowany w procesy łagodzenia COVID-19, aby zablokować przenoszenie wirusa, którego nigdy, ani razu, nie zidentyfikowano jako występującego?

___
https://theconservativetreehouse.com/2020/12/20/covid-19-study-of-almost-ten-million-finds-no-evidence-of-asymptomatic-spread-media-quiet/

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=43925

stara gazeta stara fotka… 27.12.2020 . SZCZEPIONKA .

 W załączniku jest fotka (z facebooka) – zobacz sam.

Już około 10 lat temu Bil Gates planował depopulację przy pomocy sztucznie wywołanej pandemii i akcji szczepień…
Mówię różnym ludziom jaki jest prawdziwy cel szczepień – nie chcą wierzyć. Taka zbrodnia jest tak gigantyczna, że aż wydaje się nieprawdopodobna…
Ale cóż, im bardziej władze dokręcają nam śrubę zniewolenia tym więcej osób się budzi…

Pozdrawiam serdecznie

Jan T.

Za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2020/12/stara-gazeta-stara-fotka-27122020.html

Od redakcji KIP:

W nawiązaniu do powyższych tekstów należy połączyć ze sobą, nieuświadamiany związek kilku elementów: fałszywe testy PCR, skuteczne leczenie za pomocą nagle zakazanych leków: hydroksychlorochiny (HCQ), iwermektyny, amantadyny –  skutecznych na pasożyty, broń biologiczną, 5G, szczepionki genetyczne i z czipami, chemtrails i inne czynniki w poważnych opracowaniach z całego świata na linkach:

Wypowiedz się