Wirusolog z Cambridge: „Lockdown i maski to największe oszustwo wszech czasów”

Źródło: pixabay.com

Kolejny specjalista z zakresu wirusologii mówi o tym, że rządy kłamią w sprawie skuteczności obostrzeń, wprowadzonych w walce z pandemią COVID-19.

Dr Roger Hodkinson jest specjalistą medycznym w dziedzinie patologii, w tym wirusologii. Kształcił się na Uniwersytecie Cambridge w Anglii. Jest patologiem z certyfikatem Royal College w Kanadzie i byłym przewodniczącym komitetu Royal College of Physicians and Surgeons w Ottawie.

Hodkinson powiedział, że maski „są całkowicie bezużyteczne”:

Nie ma żadnych dowodów potwierdzających ich skuteczność. Maski papierowe i maski z materiału są po prostu oznaką cnoty. Dystans społeczny jest również bezużyteczny, ponieważ COVID-19 rozprzestrzenia się przez aerozol, który przemieszcza się na około 30 metrów.

W październiku analiza kilkunastu wykresów ilustrujących liczbę przypadków COVID-19 w stanach USA potwierdziła wnioski z ostatnich badań, że stosowanie masek nie ma wpływu na rozprzestrzenianie się choroby.

Chcę podkreślić, że pozytywne wyniki testów nie oznaczają klinicznej infekcji. To po prostu wywołuje publiczną histerię i wszystkie testy powinny zostać przerwane, chyba, że zgłosisz się do szpitala z objawami ze strony układu oddechowego.

W sierpniu New York Times na podstawie analizy danych wykazał, że nawet 90% osób z wynikiem pozytywnym na COVID-19 prawie nie miało żadnego wirusa.

Dane z niektórych laboratoriów stanowych sugerują, że nawet 90% osób uzyskuje pozytywny wynik, ale nie są już zaraźliwe i nie muszą się izolować!

Hodkinson stwierdził:

Nie potrzeba żadnych działań poza tym, co robiliśmy w zeszłym roku, kiedy źle się poczuliśmy. Zostaliśmy w domu, wzięliśmy rosół z makaronem, nie odwiedziliśmy babci i zdecydowaliśmy, kiedy wrócimy do pracy.

Zalecił także codzienne podawanie każdemu domowi opieki od 3000 do 5000 międzynarodowych jednostek witaminy D, „co radykalnie zmniejsza prawdopodobieństwo infekcji”.

autor: Marcin Kozera ()

Komentarz

Opublikowano za: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wirusolog-z-cambridge-lockdown-i-maski-najwieksze-oszustwo-wszech-czasow

Wypowiedz się