Szokujący powód wymogu tak niskiej temperatury dla szczepionki Pfizera na covid… zawiera eksperymentalne elementy nanotechnologii, NIGDY wcześniej nie używane w szczepionkach

Mike Adams – 18.11.2020

(Natural News) Wszędzie w wiadomościach widzisz: nowa szczepionka na COVID Pfizera wymaga do przechowywania temp -70C (-94F), dużo niższej niż na Biegunie Północnym. Nie przechowywana w tej temperaturze, jej składniki zaczynają się rozkładać i nie działa. Teraz Pfizer twierdzi, bez dowodów, że ta szczepionka jest „90% skuteczna”. Ale to twierdzenie to tylko trochę więcej niż korporacyjna propaganda wymyślona w celu poszybowania w górę akcji, przez fałszywe prognozy.

A dlaczego te szczepionki wymagają w ogóle temp. -70C?

Odpowiedź, jak się okazuje, jest – bo zawierają potencjalnie niebezpieczne składniki nigdy wcześniej nie stosowane w szczepionkach.

Jak wyjaśnił artykuł z 6 sierpnia /Children’s Health Defense explained in an August 6th article, „szczepionki mRNA przechodzące przez próby kliniczne, w tym szczepionka Moderna, polegają na „systemie nosiciela” przez nanocząsteczkę zawierającą syntetyczną substancję chemiczną pn. glikol polietylenowy / polyethylene glycol (PEG)”.

CHD tak to tłumaczy:

Stosowanie PEG w lekach i szczepionkach staje się coraz bardziej kontrowersyjne z powodu dobrze udokumentowanych przypadków niepożądanych reakcji immunologicznych wiązanych z PEG, w tym zagrażającej życiu anafilaksji.

Ok. 7 na 10 Amerykanów już może być wrażliwych na PEG, co może poskutkować zmniejszoną skutecznością szczepionki i zwiększonymi niepożądanymi skutkami ubocznymi.

Jeśli szczepionka mRNA zawierająca PEG dostanie aprobatę FDA, to wzrost narażenia na PEG będzie bezprecedensowy – i potencjalnie katastrofalny.

Dokumenty i publikacje Moderna pokazują, że firma dobrze wie o ryzykach bezpieczeństwa wiązanymi z PEG i innych aspektach jej technologii mRNA, ale bardziej troszczy się o zyski.

Więcej na video the Health Ranger channel on Brighteon.com.

Lipidowe nanocząsteczki wywołują reakcje hiper-zapalne w organizmie, prowadząc do poważnych reakcji, hospitalizacji, i potencjalnie ŚMIERCI

Dlaczego używa się LNPsów (Lipidowe Nanocząsteczki) w szczepionkach? CHD wyjaśnia dalej:

LNPsy „hermetyzują mRNA by chronić je przed degradacją i promować wchłanianie komórkowe”, i dodatkowo, wzmocnić układ odpornościowy (właściwość którą naukowcy zajmujący się szczepionkami potajemnie nazywają „nieodłącznymi właściwościami adiuwanta” LNP).

Inaczej mówiąc, LNPsy są adiuwantami, czyli po wstrzyknięciu mają wywołać reakcje hiper-zapalne w organizmie. To jest w celu wytwarzania przeciwciał, które później ułatwią producentowi szczepionki rościć sobie prawo do wysokich wskaźników „skuteczności”, nawet kiedy te adiuwanty wywołują poważne niepożądane reakcje.

Według ostatnich badań szczepionek przeprowadzonych przez Modernę, u 100% osób w grupie badanej szczepionki w wysokiej dawce wystąpiły niepożądane reakcje.

Brytyjski rząd przygotowany na falę po-szczepionkowych zgonów

Niepożądane reakcje wywołane przez szczepionki mRNA są tak powszechne, że brytyjski rząd potwierdził ostatnio, że oczekuje ogromnej fali „niepożądanych skutków” po tej na COVID. Jak napisałem we wcześniejszym artykule, „FALA ŚMIERCI PO SZCZEPIONKACH: rząd W Brytanii zabiega o system sztucznej inteligencji w celu przetworzenia spodziewanej powodzi obrażeń spowodowanych szczepionką COVID-19 i skutków ubocznych opisanych jako ‚bezpośrednie zagrożenie dla życia pacjenta’” / VACCINE DEATH WAVE: UK government posts bid for AI system to process the expected flood of COVID-19 vaccine injuries and side effects described as a ‘direct threat to patient life’“.

Ten zabieg wyjaśnia, słowami rządu:

MHRA pilnie poszukuje instrumentów sztucznej inteligencji / AI do przetwarzania oczekiwanej wysokiej liczby niepożądanych skutków ubocznych / ADR szczepionki na COVID-19, i zapewnienia nie pominięcia żadnych szczegółów tych reakcji.

Inaczej mówiąc, oni już wiedzą, że te szczepionki zabiją ogromną liczbę ludzi.

David Knight pokazał dziś w swoim programie brytyjskiego „demaskatora”, który ujawnił, że adiuwanty w tej szczepionce wykazują współczynnik sterylności  97% u kobiet po szczepionce. To się dzieje kiedy oddasz swoją syntezę białek złym korporacjom realizującym globalny  program depopulacji:

Zgony po szczepionce na coronavirusa zostaną uznane za zgony na covid-19, żeby podtrzymać to oszustwo

Co najważniejsze, kiedy ludzie zaczną umierać po tych szczepionkach, establishment medyczny zakwalifikuje je wszystkie do zgonów z powodu covida, żeby dalej twierdzić, że pandemia ulega pogorszeniu.

To wyprodukuje zupełnie nowy cykl zgonów, histerię medialną i politykę obowiązkowych szczepień. Te z kolei zabiją jeszcze więcej osób, karmiąc się tą samą pętlą sprzężenia zwrotnego, co skutkuje zaszczepieniem i zabiciem jeszcze większej liczby osób.

W końcu szczepionki same prawdopodobnie zabiją więcej ludzi niż coronavirus. I dojdziemy do autorytarnego koszmaru medycznego George’a Orwella, kiedy „leczenie” podtrzymuje kontynuację pandemii, kiedy całe oszustwo pandemiczne wykorzystuje się do zmiażdżenia wolności człowieka i zniewolenia ludzi w ich własnych domach i mieszkaniach, na całym świecie.

To dzieje się kiedy pozwolisz Wielkiej Farmie dogadać się z Deep State w celu zmiażdżenia wolności człowieka i na realizację ostatecznego celu masowego ludobójstwa na rasie ludzkiej.

Niewątpliwie Bill Gates teraz celebruje, jeszcze zanim rozpoczną się masowe zgony.

Jeśli chcesz to wszystko przeżyć, za wszelką cenę sprzeciwiaj się tej szczepionce. Sprzeciwiaj się przemocy szczepionkowej na każdy sposób samoobrony, jaki znasz, albo zostaniesz zabity.

Nawiasem mówiąc, szczepionka AstraZeneca zawiera komórki abortowanych dzieci – 14-tygodniowych chłopców. Dlatego kiedy zostaniesz nią zaszczepiony, to będzie kanibalizm medyczny, i będziesz popierał przemysł zbierania części ciał niemowląt dla zysku (jak w sklepach  Planowanego Rodzicielstwa / Planned Parenthood).

https://www.distributednews.com/475569.html

tłumaczenie: Ola Gordon

Opublikowano za: https://wolna-polska.pl/wiadomosci/szokujacy-powod-wymogu-tak-niskiej-temp-dla-covid-szczepionki-pfizera-zawiera-eksperymentalne-elementy-nanotech-nigdy-wczesniej-nie-uzywane-w-szczepionkach-2020-11

Comments

 1. krzysztof67 says:

  Witam serdecznie .
  Mam propozycję .
  proponuję powyższy tekst wysłać w formie pytania do wszystkich osobistości w Polsce do rządu do prezydenta do wszystkich posłów i senatorów do wszystkich stacji telewizyjnych oraz osób mających jakikolwiek wpływ na sytuacje w Polsce . Pytania takie należy zadawać tym ludziom codziennie do momentu uzyskania odpowiedzi oraz potwierdzenia przez Polskie niezależne instytuty medyczne szkodliwości lub nieszkodliwości w/w szczepionki . W innym przypadku faktycznie wybiją nas jak insekty . pozdrawiam serdecznie

  • krnabrny1 says:

   Krzysztofie, Twoja propozycja jest bardzo nierozsądna.:-)
   To trochę tak jakbyś był świadkiem przestępstwa, zdobył dowody i postanowił z nimi iść na policję wiedząc że jest skorumpowana, a przestępstwo mogło być dokonane tylko dlatego że cudownym zbiegiem okoliczności nie było na miejscu policji.
   Tak się dzieje zwykle w amerykańskich filmach, na końcu pojawia się uczciwa kawaleria w postaci policji, FBI, CIA lub wojska którzy NIGDY NIE SĄ SKORUMPOWANI, ZAWSZE UCZCIWI, ZAWSZE NIOSĄCY POMOC:-)))

   Mógł byś mając dowody iść z tym do sądu ale w tym przypadku szybko okazało by się na miejscu że NIE MASZ DOWODÓW!
   Dlatego przyjacielu że to artykuł który NIE MÓWI PRAWDY JEŚLI CHODZI O PRZYCZYNY!

   Ja, NIE-BIOLOG jestem w stanie to wykombinować, co dopiero biolodzy będący po stronie obrońcy.

   Chcesz dowiedzieć się prawdy w kwestii tak niskich temperatur to przede wszystkim dowiedz się więcej o kodach DNA czy też mRNA, to martwe kawałki kodów, one nie potrzebują niskich temperatur, kod DNA jest w stanie przetrwać tysiące lat w bardzo niesprzyjających warunkach, to dlatego często pobiera się próbki z mumii czy części szkieletu.

   Właściwym kierunkiem poszukiwań w tym temacie to termin ANABIOZA.
   Polecam podstawową wiedzę z Wikipedii.

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Anabioza

   Będziesz wiedział w jakich przypadkach stosuje się tak niskie temperatury, potem możesz sięgnąć nawet to słowo HIBERNACJA.

 2. uzytkownik444 says:

  Szanowny Panie Krnabrny1. Czy mógłby Pan rozwinąć swą myśl dotyczącą anabiozy i hibernacji? Powiem, że pierwsze co mi się nasunęło na myśl po usłyszeniu informacji na temat temperatury przechowywania tych “szczepionek” to właśnie te terminy. Pozdrawiam serdecznie.

  • krnabrny1 says:

   Oczywiście konieczne jest abym był rzetelny. Nie twierdzę że taka prawdziwa nanotechnologia NIE ISTNIAŁA. Ciekawe jest to że jakieś półtora roku temu pojawiły się zbieżne w treści przekazy gości z nieba, że ta technologia została zniszczona.
   Więcej informacji nie podano. Idąc tym tropem można się domyślać że te pierwotniaki o których wyżej pisałem to PLAN B.

   Dlatego wszystko jest tak chaotyczne, niepewne i zagmatwane. Spieszą się, starają jak mogą, jak najszybciej zastąpić to co utracili czymś innym, co jest w ich zasięgu.

   Dlatego również mówi się nam że pandemia będzie trwała tak długo aż nie pojawi się szczepionka. Oni po prostu nie wiedzą sami kiedy uda im się cokolwiek sklecić.

   Cóż, Maksymilian Paradys z filmu Seksmijsa, powiedział by o tej szczepionce: “Ale tandeta!”:-)))

 3. krnabrny1 says:

  UUSER!! Wymknąłeś się programie spod okupacji Trona?;-))

  A tak na poważnie, to ten drobny parametr z temperaturą zdradza WSZYSTKO.
  Tylko naszkicuję myśl, posługując się cytatami z Wikipedii.

  Zatem zacznijmy od tego co już zacytowałem ANABIOZA
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Anabioza

  Tutaj dowiadujemy się że:
  ” Można ją zaobserwować głównie u organizmów prostych, takich, jak nicienie czy wrotki spośród zwierząt, mszaki w królestwie roślin czy też symbiotyczne porosty, a także bakterie tworzące formy przetrwalnikowe czy też protisty”

  Ok, wiemy już że Anabioza działa u takich stworzeń jak PROTISTY.
  Zobaczmy zatem co to są PROTISTY
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Protisty

  Tutaj mamy napisane między innymi że:
  “Większość protistów to jednokomórkowce, zdarzają się też wielokomórkowce, a nawet organizmy zbliżone do tkankowego poziomu organizacji.”
  i
  “Rozmnażają się przez podział komórki, czasem jednak spotyka się też rozród płciowy.”
  i
  “Protisty to eukarionty, w większości jednokomórkowe, o zróżnicowanej budowie morfologicznej, o wielkości od 10 μm do kilku milimetrów. ”
  i
  “W komórce wykształciło się też jądro, mitochondria oraz plastydy.”
  i
  “Protisty mają różne „układy lokomocyjne” i poruszają się za pomocą pełzania, ruchów rzęsek i wici czy błonki falującej.”
  i
  “Ponieważ protisty to małe organizmy, o względnie niskim tempie przemian i dużej powierzchni, wydalanie jest przeprowadzane w drodze dyfuzji.”
  i
  “Protisty zwierzęce były na podstawie starej klasyfikacji zaliczane do królestwa zwierząt, wchodząc w skład typu pierwotniaki (Protozoa). Są to organizmy jednokomórkowe odżywiające się cudzożywnie, na drodze fagocytozy, pasożytnicze lub drapieżne.”

  i WRESZCIE WISIENKA
  “Wykazały to badania sekwencji DNA jednych i drugich.”

  Cóż, czas na WNIOSKI.

  Otóż są to po prostu miniaturowe, często jednokomórkowe formy życia które posiadają metabolizm, czyli jedzą i wydalają, oraz funkcje rozmnażania się.

  To właśnie tłumaczy NISKĄ TEMPERATURĘ. Po prostu żyjące organizmy zniszczyły by płyn do szczepienia w przeciągu maksimum 48 godzin bo zaczęły by się namnażać, jeść i wydalać. Można by pewnie spowolnić ten proces obniżając temperaturę do przyzerowych wartości ale to dało by nam tydzień, może dwa.
  To stanowczo za mało jeśli chodzi o czas produkcji, pakowanie, dystrybucje itd.
  Postanowiono zatem wprowadzić te organizmy w stan ANABIOZY przed podaniem.

  PO CO NAM JEDNOKOMÓRKOWCE W SZCZEPIONCE?

  Otóż chodzi o to że oni nie myślą zmieniać DNA człowieka bezpośrednio, nie da się tego zrobić w sposób kontrolowany, zbyt szybka reakcja organizmu zawsze spowoduje powikłania, postanowili spowolnić proces poprzez użycie JEDNOKOMÓRKOWCÓW, które… POSIADAJĄ DNA i to właśnie TO DNA ZOSTAŁO ZMIENIONE!

  Jak? Tego nie wiem, niestety to wymaga próbki, dostępu do wyrafinowanych narzędzi badawczych oraz kilka lat studiowania tego i tylko tego.
  Ale to już nie ma znaczenia w tej chwili, ważne że wiecie.

  Oczywiście niektórzy już domyślili się kogo właśnie Wam przedstawiłem?
  Otóż przedstawiam Wam MITYCZNĄ NANOTECHNOLOGIĘ o której tyle się mówi.

  Nie ma żadnych chipów , elektronicznych pierdół w tych szczepionkach.
  Tam są zwykłe jednokomórkowce i pierwotniaki ze zmienionym DNA , które w procesie asymilacji ma zmienić pewnie coś w NASZYM DNA w sposób powolny.

  Teraz wiecie już wszystko co jest możliwe w tym temacie:-)

 4. krnabrny1 says:

  WAŻNA INFORMACJA.

  Właśnie dziś, 25.11, zakończył się pewien ważny proces, można to zobaczyć na zrzucie z rezonansu Szchummana.
  http://sosrff.tsu.ru/new/shm.jpg

  Zaobserwowałem ten proces już kilka lat temu, zawsze pojawia się na zakończenie roku, jakoś w listopadzie i trwa z przerwami do końca października mniej więcej.

  Na powyższym zrzucie widać to jako cieniutkie pionowe kreski, powtarzające się co jakieś 15 minut na skali. Na tym co przedstawiłem widać wyraźnie właśnie zakończenie procesu, wykres po prawej stronie jest już czysty.

  Według mojego rozumienia to cyklicznie powtarzający się proces który można by opisać jako oczyszczenie na każdym z możliwych poziomów.

  W tym roku skończył się nieco wcześniej niż w poprzednich, ale może jeszcze wróci, tego nie wiem.

  Teraz zgodnie z poznanymi mi zasadami nastąpiła AKREACJA, czyli przyjęcie.
  Zaraz potem nastąpi AKTYWACJA i INICJACJA, czyli rozpoczęcie działania.

  Cóż czekamy na datę 21.12.2o, zobaczymy przyjaciele ….. i przyjaciółki (jakby któraś z Pań poczuła się niedoceniona i nie domyśliła się, że myśle o WSZYSTKICH)

Trackbacks

 1. 해외선물 pisze:

  해외선물

  Szokujący powód wymogu tak niskiej temperatury dla szczepionki Pfizera na covid… zawiera eksperymentalne elementy nanotechnologii, NIGDY wcześniej nie używane w szczepionkach

 2. global hosting

  Szokujący powód wymogu tak niskiej temperatury dla szczepionki Pfizera na covid… zawiera eksperymentalne elementy nanotechnologii, NIGDY wcześniej nie używane w szczepionkach

 3. {해외선물 pisze:

  {해외선물

  Szokujący powód wymogu tak niskiej temperatury dla szczepionki Pfizera na covid… zawiera eksperymentalne elementy nanotechnologii, NIGDY wcześniej nie używane w szczepionkach

 4. 해선} pisze:

  해선}

  Szokujący powód wymogu tak niskiej temperatury dla szczepionki Pfizera na covid… zawiera eksperymentalne elementy nanotechnologii, NIGDY wcześniej nie używane w szczepionkach

 5. Server pisze:

  Server

  Szokujący powód wymogu tak niskiej temperatury dla szczepionki Pfizera na covid… zawiera eksperymentalne elementy nanotechnologii, NIGDY wcześniej nie używane w szczepionkach

 6. IoT Security pisze:

  IoT Security

  Szokujący powód wymogu tak niskiej temperatury dla szczepionki Pfizera na covid… zawiera eksperymentalne elementy nanotechnologii, NIGDY wcześniej nie używane w szczepionkach

Wypowiedz się