Robert F. Kennedy Jr: „Za wszelką cenę należy unikać nowej szczepionki COVID”. Tajne dane o cenach szczepionek na Covid-19

Chciałbym w trybie pilnym zwrócić Państwa uwagę na ważne kwestie związane z kolejnym szczepieniem Covid-19.

Po raz pierwszy w historii szczepień tak zwane szczepionki mRNA ostatniej generacji interweniują bezpośrednio w materiał genetyczny pacjenta, zmieniając w ten sposób indywidualny materiał genetyczny, który reprezentuje manipulację genetyczną, coś, co było już zabronione i do tej pory brane pod uwagę, jako kryminalne.

Tę interwencję można porównać do żywności modyfikowanej genetycznie, która również jest wysoce kontrowersyjna.

Nawet jeśli media i politycy obecnie trywializują problem, a nawet głupio wzywają do powrotu do normalności, nowego typu szczepionki, to szczepienie jest problematyczne dla: zdrowia, moralności i etyki, a także pod względem uszkodzeń genetycznych, które w przeciwieństwie do szkód spowodowanych poprzednimi szczepionkami, będzie nieodwracalne.

Drodzy Pacjenci, po bezprecedensowej szczepionce mRNA nie będziecie już w stanie traktować objawów szczepionki w sposób uzupełniający.
Będą musieli żyć z konsekwencjami, ponieważ nie można ich już będzie wyleczyć, po prostu usuwając toksyny z organizmu, tak jak osoby z defektem genetycznym, takim jak zespół Downa, zespół Klinefeltera, zespół Turnera, genetyczne zatrzymanie akcji serca, hemofilia, torbielowata zwłóknienie, zespół Retta itp.), ponieważ defekt genetyczny jest na zawsze!

Oznacza to jasno: jeśli po szczepieniu mRNA wystąpią objawy szczepienia, ani ja, ani żaden inny terapeuta nie możemy Ci pomóc, ponieważ szkody spowodowane szczepieniem będą nieodwracalne genetycznie.

Moim zdaniem te nowe szczepionki stanowią zbrodnię przeciwko ludzkości, która nigdy nie została popełniona na tak wielką skalę w historii.

Jak powiedział dr Wolfgang Wodarg, doświadczony lekarz: W rzeczywistości ta „obiecująca szczepionka” dla większości ludzi powinna być ZABRONIONA, ponieważ jest to manipulacja genetyczna! ”

Szczepionka, opracowana i zatwierdzona przez Anthony’ego Fauci i ufundowana przez Billa Gatesa, wykorzystuje eksperymentalną technologię mRNA. U trzech z 15 ludzkich świnek morskich (20%) wystąpiło „poważne zdarzenie niepożądane”.

Uwaga: informacyjny RNA lub mRNA to kwas rybonukleinowy, który przenosi kod genetyczny DNA jądra komórkowego do rybosomu w cytoplazmie, czyli tego, który określa kolejność, w jakiej aminokwasy białka wiążą się i działają jako pleśń lub wzór do syntezy tego białka.

Robert F. Kennedy Jr
Principa Scientific

Za: https://21stcenturywire.com/2020/11/21/robert-f-kennedy-jr-new-covid-vaccine-should-be-avoided-at-all-cost/

Tajne dane o cenach szczepionek na COVID-19 wyciekły do sieci

  Edyta Brzozowska
ten tekst przeczytasz w 2 minuty

Tajne dane o cenach szczepionek przeciw COVID-19 na opublikowała na swoim Twitterze Eva De Bleeker, belgijska sekretarz stanu ds. budżetu. Post szybko został usunięty, jednak wcześniej wychwyciły go media.

Amerykanie mają kontrowersyjny plan podawania szczepień na COVID-19

OrelPhoto / Shutterstock

  1. Do sieci wyciekły ceny kilku szczepionek, które trafiły – bądź za chwilę trafią – do sprzedaży w poszczególnych krajach
  2. Informacja podana przez Belgijkę to błąd polityczny, który może mieć poważne konsekwencje – komentują eksperci
  3. – Na podstawie umów zawartych między Komisją a twórcami szczepionek, ich ceny są poufne – skomentowała sprawę Komisarz Unii Europejskiej ds. Zdrowia
  4. Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Onet.pl

Eva De Bleeker, która od października 2020 roku pełni w belgijskim rządzie funkcję sekretarza stanu ds. budżetu i ochrony konsumentów, opublikowała na Twitterze negocjowane przez UE ceny szczepionek przeciw COVID-19.

Tweet niemal natychmiast został wytłumaczony „pomyłką zespołu ds. komunikacji” i usunięty z sieci. Temat zdążyły jednak podchwycić belgijskie media i dane ujawnione przez De Bleeker podały dalej.

I tak cena za tzw. szczepionkę oxfordzką firmy AstraZeneca ma wynosić 1,78 euro (prawie 8 złotych). Szczepionka Johnson & Johnson to koszt 8,50 dolara (ok. 30 złotych) , Sanofi / GSK – 7,56 euro (ok. 33 euro). Preparat opracowany przez BioNTech / Pfizer ma kosztować 12 euro (ok. 53 złotych), CureVac 10 euro (ok. 44 złotych), a cena za szczepionkę Moderny to 18 dolarów (ok. 65 złotych).

Frank Vandenbroucke, belgijski minister zdrowia natychmiast wezwał De Bleeker do szybkiego usunięcia jej postu.

W dniu publikacji tajnych informacji (w czwartek, 17 grudnia ), do sprawy odniosła się także komisarz Unii Europejskiej ds. zdrowia, Stella Kyriakides. „Na podstawie umów zawartych między Komisją a twórcami szczepionek, ich ceny są poufne” – powiedziała w czwartek.

Także według ekspertów informacja wypuszczona przez Belgijkę do mediów społecznościowych to poważny błąd polityczny, który może mieć poważne konsekwencje.

Przeczytaj także:

  1. Kolejny przypadek silnej reakcji alergicznej na szczepionkę Pfizera
  2. Kto może, a komu nie wolno szczepić się na COVID-19?
  3. “Niech inni się szczepią, ja poczekam”. Ekspert odpowiada czy to dobra strategia

Opublikowane za: https://www.medonet.pl/koronawirus/szczepionka-na-covid-19,tajne-dane-o-cenach-szczepionek-na-covid-19-wyciekly-do-sieci,artykul,15283267.html

Wypowiedz się