Covid to nie plan pandemii, a plan ZAGŁADY ludzkości. Czy realizują to byty pozaziemskie za pomocą satanistycznych hybryd na szczytach władzy ?

Zaprezentowany w poniższym artykule plan ZAGŁADY ludzkości, za pomocą plandemii Covid, przez satanistyczne hybrydy, sterowane poprzez negatywne byty pozaziemskie, nie ma większych szans na realizację !!!

Ten plan miał być realizowany w ciągu całej dekady lat 20-tych tego wieku, zgodnie z eksperymentalną zasadą „stopniowego gotowania żaby”, czyli ludzkości. Tak gwałtowne przyspieszenie, aby w ciagu 2 lat „ugotować żabę”, czyli ludzkość, dowodzi, że globalne satanistyczne hybrydy, jako marionetki negatywnych istot pozaziemskich, są w głębokim niedoczasie i bardzo się spieszą.

GEORGIA GUIDESTONES - MONUMENT OKULTYSTÓWPrawdą jest, że planem globalnych satanistów jest ludobójstwo 90% ludzkości i pozostawienie tylko 500 mln, zapisanym na obelisku w stanie Georgia (USA) ( zdjęcie powyżej i poniżej). Piszemy o tym na naszej stronie od blisko 9 lat, czyli od początku jej istnienia.

Monument w Georgii - Sadistic.pl

Prawdą jest, że zaprezentowany w artykule plan, na podstawie nagrania jego Autora sprzed roku na linkach na końcu tekstu, jest obecnie realizowany w ogromnym pospiechu . Mieliśmy od początku roku realizowaną I Falę Plandemii, teraz realizowana jest nie tylko w Polsce II Fala Plandemii, a  w roku następnym ma zostać zrealizowana III i IV Fala Plandemii, czego dowodzi przeciek z rządu Kanady na linku: Wiemy, jak będzie wyglądał III i IV lockdown. Czyli kompletny chaos lub obozy koncentracyjne pod przykrywką szpitali covidowych ?

Prawdą jest, że poprzez kolejne Fale Plandemii Covid-19, zaplanowano PSYCHOZĘ STRACHU, a w konsekwencji wprowadzenie totalitarnego prawa, zniszczenie gospodarek, doprowadzenie do głodu, bezdomności i zmuszenie przynajmniej większości ludzi na całym świecie  do zaszczepienia przeciw koronawirusowi, szczepionkami z nanoczipami w celu wywołania prawdziwej epidemii i stopniowej eksterminacji 90% ludzkości.

Jednak dokonywanie tego w tak ekspresowym tempie 2 lat, a nie 10 lat jak w pierwotnych planach, powoduje gwałtowne „gotowanie żaby”, czyli ludzkości (jak w przeprowadzonym eksperymencie) co nieuchronnie prowadzi do przebudzenia ludzkości i „wyskoczenia jej z wrzątku garnka”.

Prawdą jest, że sterują tym planem istoty nie-ludzkie, ale nie są to byty neutralne, jak wskazywałaby nie wprost cała narracja artykułu, ani tym bardziej przyjazne ludziom,  lecz BYTY NEGATYWNE  dla ludzkości, które ją kontrolują od co najmniej kilku tysięcy lat.

Po zaprezentowaniu głównych zastrzeżeń do tego KATASTROFICZNEGO SWOJĄ NIEUCHRONNOŚCIĄ ARTYKUŁU, przedstawimy syntetycznie poniżej pomniejsze nieprawdy i półprawdy zawarte w artykule w punktach:

1. Nie jest prawdą, a co najwyżej ćwierćprawdą, jak pisze dalej autor poniższego tekstu, że „Z punktu widzenia nie-ludzi, ludzie stali się rakiem Ziemi, i wyleczenie Ziemi będzie wymagało usunięcia tego raka (tzn. istot ludzkich)”. (…) ponieważ, „ludzie niszczą biosferę Ziemi – zanieczyszczeniami, promieniowaniem, mikroplastykiem, niszczeniem środowiska itd. – i że jeśli nie usunie się ludzi, to planeta dojdzie do punktu krytycznego, i pogrąży się w masowym wymieraniu, co może wymagać milionów lat odbudowy.” oraz że „skupiają się na masowym zanieczyszczeniu chemicznym i niszczeniu środowiska, jakie ludzie dalej prowadzą na całej planecie, przy całkowitym lekceważeniu długoterminowych skutków takich działań.”

To nie LUDZIE RZĄDZĄ ZIEMIĄ i to od co najmniej kilku tysięcy lat, ale satanistyczne hybrydy w ludzkich ciałach, posiadających syntetyczne geny. A więc odpowiedzialność za to w jakim stanie jest obecnie Ziemia, ponoszą przede wszystkim właśnie te HYBRYDY SATANISTYCZNE z syntetycznym genem i sterujące nimi NEGATYWNE ISTOTY POZAZIEMSKIE, a nie zniewolona ludzkość.

Wysoko wtajemniczony Kabalista – Lee Silverman z Princeton, biolog molekularny, autor Nowego Edenu stwierdził, nieco podobnie jak poniższy Autor:

 „Posiadacze genu Genricha, reprezentują dziesięć procent światowej populacji. Wszyscy oni noszą te syntetyczne geny. Wszystkie aspekty gospodarki, mediów, przemysłu rozrywkowego, przemysłu są kontrolowane przez członków klasy Genrich … ”

„Naturalny gatunek człowieka, to kasta niewolników, pracowników, nisko opłacanych usługodawców, żołnierzy lub robotników. [W końcu] Klasa Genrich i klasa ziemian stanie się całkowicie odrębnym gatunkiem, zamkniętą uprzywilejowaną kastą, której progu nie przekroczy żaden niewolnik niższej klasy gatunkowej.

Klasa Genrich nie jest zainteresowana mezaliansem z niższa rasą, której intelekt nie jest lepszy od intelektu małp i zwierząt hodowlanych…”

„Wielu osób uważa, że niesprawiedliwy jest podział społeczeństwa na kasty mające dostęp do wybranych form technologii, które zapewniają korzyści tylko ich twórcom. Iluzja wolności osobistej i szczęścia opartego na fetyszach jest wyznacznikiem tego kim są dzisiejsi ludzie, i jak mało znaczą w obliczu prawdziwej wolności i wiedzy … Ludzie są ubezwłasnowolnieni w obrębie nauczanych przez nas pojęć , nie potrafią myśleć kreatywnie i indywidualnie , wydaje się im, że wolność jest oparta na standardzie życia i posiadania, podczas gdy właśnie to czyni z nich naszych niewolników …”

„W rzeczywistości, w społeczeństwie, które ceni zdemoralizowaną, sztuczną wolność jednostki, trudno jest znaleźć uzasadnione podstawy do ograniczenia stosowania reprodukcji -genetycznej, przecież ludzie są tak głupi , że pragną kosmicznych technologii, nawet jeśli zagrozi to ich gatunkowi i wyeliminowaniu go z życia.

Zastosowanie technologii reprodukcji genetycznej jest nieuniknione. Czy wam się to podoba, czy nie, globalny rynek będzie najwyższą władzą. ”

[ Za: https://ligaswiatowa.wordpress.com/2015/02/01/programowanie-genetyczne-brave-new-utopia/ ]

Szersze omówienie tej ważnej kwestii zawierają tekst i film na poniższych linkach:

PRZERWANIE DOMINACJI DRAKO I SZTUCZNEJ INTELIGENCJI ?
Ponad Majestatyczną 12 – aktualizacja filmu z napisami PL

2. To nie koronawirus z Wuhan jest przyczyną, ponieważ ” wirusy” jako takie nie istnieją i nikt do tej pory nie wyodrębnił żywego wirusa. Wuhan jest jedynie „przykrywką” do obarczenia Chin odpowiedzialnością, a cała maskarada składa się z wielu warstw kłamstw. Sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana, ponieważ jest to połączenie biowojny z wojną elektromagnetyczną za pomocą technologii 4G, Wi-Fi, a przede wszystkim 5G. „Wirus” ma jedynie odwrócić uwagę od jej zastosowania. Więcej na ten temat w obszernym materiale dowodowym z całego świata w artykule na linku:

Czy „Koronawirus” jest w rzeczywistości chorobą popromienną, powodowaną przez promieniowanie elektromagnetyczne, w tym 5G, Wi-Fi, 4G ? Zaktualizowany

3. Stwierdzenie, że masowa zagłada odbędzie się przez szczepionki zawierające broń biologiczną, jest jedynie częściowo prawdziwe. Autor nie wspomina nic o nanoczipach, które spowodują dokładne oznakowanie ludzi i umożliwią selektywną eksterminację według genotypu lub na danym obszarze, albo nawet indywidualną, za pomocą promieniowania elektromagnetycznego, głównie  5G i Wi-Fi. Dochodzi do tego jeszcze wpływ aktywności słonecznej na organizmy żywe. Te zagadnienia są omówione na poniższych linkach:

Podejrzenie ludobójstwa – 5G i CoV
Diana Wojtkowiak: Związek pandemii koronowirusa SARS CoV-2 z siecią 5G
Zabójcze systemy? Zamach na nasze życie i bezpieczeństwo??? Nie chcemy!!!
5G APOKALIPSA – Wyginięcie – Lektor PL

4. Prognozy i zapowiedzi śmiertelności przez WHO, amerykańskie CDC i wielu „ekspertów” od promocji histerii strachu, były kilkadziesiąt  do kilkuset razy większe, niż faktyczne zgony, wyłącznie na Covid -19, a nie na choroby współtowarzyszące. Obecnie Światowa Organizacja Zdrowia WHO, uciekając od odpowiedzialności, przyznaje się do błędnych oszacowań śmiertelności, wycofuje się ze swoich zaleceń odnośnie Plandemii, w tym nakazuje rządom otwarcie gospodarek i likwidacje lockdownów. Obecnie odpowiedzialność spada wyłącznie na Rządy za kontynuację Plandemii !!! Więcej na ten temat na linku:

PRZESTEPSTWA PRZECIWKO LUDZKOŚCI – MIĘDZYNARODOWY POZEW ZBIOROWY – MECENAS REINER FUELLMICH

Redakcja KIP

BOMBA: Covid to nie plan pandemii a plan ZAGŁADY ludzkości

Dziś przedstawiam naprawdę oszałamiającą analizę, z którą wielu ludzi nie może sobie poradzić. „Plandemia” Covid nie była o wywołaniu pandemii, a o ustanowieniu warunków do zagłady ludzkości.

Jest to plan ludobójstwa na światową skalę, i już jest realizowany. Nie będzie powrotu do życia przed 2020, i nie będzie „poprawy” dla ludzkości dopóki nie umrą miliardy. Szczepionki organizuje się jako prawdziwą broń śmierci w tym wszystkim, i dlatego jest taki agresywny pęd o propagandzie szczepionkowej.

Ostateczny cel? Zagłada ponad 90% żyjącej dziś ludzkości.

(Natural News) Około rok temu byłem z prelekcją w Branson, Missouri, który dopiero teraz jest upubliczniony. Prelekcja pokazana przez Brighteon.com, ujawnia, że prawdziwy plan, który doprowadził do Covid to naprawdę plan zagłady ludzkości.

Zmniejszenie populacji /Population reduction od dawna była celem. Ale gdzie globaliści pokazali swój prawdziwy geniusz, to w wyborze utworzenia broni biologicznej o wysokiej transmisji, a nie o wysokim wskaźniku zgonu.

Wirus nigdy nie miał być śmiertelny dla osób w wieku do 50 lat, a zawsze bardzo zaraźliwy dla osób w każdym wieku. I ta zaraźliwość, jak się okazuje, wystarczyła by rozwinęli swój nikczemny plan przeciwko ludzkości.

Szybkie roznoszenie się wirusa umożliwiło kontrolowanym przez globalistów mediom  by twierdziły, że „liczba przypadków błyskawicznie się zwiększała”, tym samym uzasadniając lockdown jako broń i instalowanie faszyzmu medycznego pod przykrywką polityki „zdrowia publicznego”. Opierając się w całości na szybkości szerzenia się wirusa, miasta, stany i kraje świata mogły zrealizować 3 kluczowe cele reprezentujące konieczne prekursory dla globalnej zagłady ludzkości:

#1. Zniszczenie istniejących ludzkich gospodarek świata, w tym produkcji żywności, w końcu prowadzących do masowego głodu, bezdomności i całkowitego uzależnienia od rządu.

#2. Wprowadzenie nowych, orweliańskich medycznych faszystowskich przepisów i uchwał, które ustanawiają precedens dla masowych aresztowań i przymusowej relokacji do „obozów kwarantannowych” dla tych, którzy się sprzeciwiają. Te obozy, oczywiście, to naprawdę obozy śmierci i obiekty przetwórcze do eliminowania ludzkości.

#3. Wymuszanie przestrzegania światowych nakazów szczepień, które oczywiście zostaną wykorzystane do osiągnięcia globalnej bezpłodności i przyspieszonej śmierci z powodu chorób i późniejszych infekcji. Skoro patogen nie mógł sam osiągnąć 90% wskaźnika zgonów, zinżynierowany patogen (Wuhan) można było wykorzystać do masowego  przyjmowania szczepionki, i wtedy można będzie wstrzyknąć substancje toksyczne, śledzenia podanej szczepionki nanotech (kropki kwantowe) / vaccine compliance tracking nanotech (quantum dots) i zmieniających biologię sekwencji mRNA / biology-altering mRNA sequences, która dosłownie porywa komórki organizmu i reprogramuje je by wytwarzały każde sekwencje białkowe winżynierowane w szczepionki mRNA.

W ten sposób globaliści jednocześnie zbudowali globalny obóz więzienny dla pandemii połączony z obowiązkowym systemem posłuszeństwa wobec szczepionek, dzięki któremu mogą wielokrotnie rozprzestrzeniać bardziej zakaźną chorobę i promować przyspieszoną śmierć czy bezpłodność.

Ostatecznym celem, jak otwarcie popierają go globaliści jak Bill Gates, jest eliminacja żyjących dziś miliardów istot ludzkich. Idealnie globaliści chcą zmniejszyć populację świata do ok. 500 mln ludzi, co jest ok. 94% obecnej ludzkości.

Świat jaki znałeś nigdy nie wróci, bo globaliści rządzący światem mają inne plany

Każdego dnia coraz więcej ludzi zaczyna rozumieć, że nie będzie żadnej odbudowy świata jaki znaliśmy. Globaliści nie mają zamiaru przywrócenia wolności ludzkiej, dobrobytu gospodarczego i mobilności globalnej. Teraz ludzkie społeczności są celowo niszczone – nawet w obliczu sprzecznych dowodów naukowych pokazujących, że lockdown nie działa – żeby wywołać masową nędzę i upadek.

Tylko dzięki temu planowanemu upadkowi /planned collapse można miliardy ludzi na świecie zmusić do podporządkowania się programowi globalistycznej depopulacji.

Kluczowym elementem tego jest „powszechny dochód podstawowy” / Universal Basic Income (UBI), który już wprowadzono w całej Ameryce w ostatnich kilku miesiącach, za zgodą republikanów, demokratów i prezydenta Trumpa. UBI gwarantuje podstawowy dochód na  utrzymanie, by umożliwić ludziom zakupić żywność i żyć, kiedy mandaty CDC zabraniają eksmisji najemców, którzy nie mogą już płacić czynszu. Poprzez UBI, zakaz eksmisji i pompowanie na giełdzie polityką drukowania pieniędzy Fed, Ameryka pozostaje pod pozorem tego, że gospodarka się odradza. Prawdę mówiąc, są to tymczasowe, prowizoryczne taktyki, mające zapobiec wylewaniu się milionów bezdomnych na ulice tuż przed wyborami.

Prawdziwy plan – który wkrótce zostanie wdrożony – polega na powiązaniu korzystania z UBI ze zgodą na szczepienia i posłuszeństwem w wypowiedziach. Tylko posłuszni dostaną świadczenia rządowe na żywność, a każdy kto odmówi przyjęcie nowej szczepionki zostanie odcięty od rządowego wsparcia. Jest to celowa „presja” by zmusić naiwniaków do masowego samobójstwa szczepionkowego, zapewniając ich, że nie mogą funkcjonować w społeczeństwie (czy otrzymywać świadczeń rządowych), jeśli nie zgadzają się na mandaty dotyczące szczepień, które są oczywiście globalnym programem zagłady ukrytym jako publiczny program zdrowotny.

Jak użyje się szczepionek do zagłady miliardów ludzi zwiększając chorobę zakaźną na światową skalę

Masowa zagłada przez szczepionki składa się z 2 strategii:

#1. Umieszczanie w szczepionkach nowych szczepów wirów – broni biologicznej, by zapewnić kontynuację narracji o „wybuchu”. Warto zauważyć, że wymaga to jedynie umieszczenia ich u mniej niż 1% podawanych szczepionek.

#2. Inżynieria szczepionek dla wywołania wysokiego wskaźnika zgonów po narażeniu na powtórną przyszłą infekcję, w śmiertelnej reakcji nazywanej „burzą cytokinową”, która jest bardzo ostrym stanem zapalnym prowadzącym do szybkiej śmierci.

Tak więc ludzie nie będą umierać od razu po przyjęciu szczepionek. Zamiast tego będą wydawać się w ok, dopóki nie uderzy ich następna poważna pandemia broni biologicznej, w którym to momencie śmiertelność będzie niezwykle wysoka (być może nawet do 75% średnio we wszystkich grupach wiekowych).

Następnym szczepem uwolnionym przez szczepionki będzie COVID-21, i słusznie będzie uważany za drugą połowę 2-składnikowego systemu broni biologicznej, który wywoła niezwykle wysokie wskaźniki zgonów na całym świecie.

Co ważne, masowe zgony będą nadal uzasadniały rządowe lockdowns, kwarantanny i autorytaryzm medyczny, który da rządom władzę siłowego wstrzykiwania ludziom, porywania ich, a nawet uśmiercania kiedy zechcą. Masowa histeria z powodu nagłej fali zgonów dotrze też do uzasadnienia cenzury przez gigantów technologicznych, która wyrzuci każdego kto mówi prawdę o tym jak to wszystko zaplanowano od samego początku.

W końcu powstanie pętla zwrotna śmierci, histeria i tyrania. Im więcej ludzi umrze, im więcej histerii będą szerzyć media, tym większa tyrania będzie uzasadniona przez państwo. To z kolei poskutkuje większą liczbą podanych szczepionek, które będą szerzyć więcej szczepów wirusa, wystąpi kolejna fala histerii itd. Jest to idealne oszustwo tyranii i depopulacji. Rządy budujące broń biologiczną używają jej do zgładzenia mas posługując się infekcjami by uzasadnić własną siłę podawania broni eksterminującej (tj. szczepionek).

Rządowi tyrani chichoczą z radości z ich nowo odkrytej władzy nad życiem i śmiercią

YouTube niedawno potwierdził zakaz wszystkich video o szczepionkach / YouTube has just recently confirmed it will ban all vaccine videos, które nie będą zgodne z linią Big Pharma i rządzonej przez Chiny WHO. Wszyscy byliśmy świadkami przyspieszających czystek tzw. kanałów „antyszczepionkowych” i głosów na wszystkich głównych platformach technologicznych. To wszystko jest częścią kontroli narracji, która zachowa monopole informacji by wpychać szczepionki, lockdowns i tyranię, która zabija miliardy ludzi.

Tak to robią1 To nie pandemia naprawdę zabija ludzi; to rządy. I każdy kto się nie podda tyranii będzie wybrany jako „zagrożenie” dla zdrowi publicznego, potem uciszony albo siłą usunięty.

Victoria, Australia, przetestowała już wersję beta tych programów i odkryła szokujący stopień posłuszeństwa ludności, która jest celem zagłady. Nowa Zelandia też odkryła szokująco wysoki poziom uległości, to samo Kanada. Jak się okazuje, „Postępowe” społeczeństwa są pełne chętnymi do posłuszeństwa baranami, które zachowują nieracjonalną wiarę i zaufanie do rządu – tego samego rządu, który przygotowuje ich wszystkich do zagłady.

Grupy oporu rosną na całym świecie, w tym w Ameryce, gdzie lokalne gospodarki (w konserwatywnych stanach) radziły sobie stosunkowo dobrze, unikając karnych lockdowns, które teraz charakteryzują lewicowe miasta i stany.

To dlatego globaliści rozpaczliwie działają żeby usunąć od władzy prezydenta Trumpa: Trump i jego zwolennicy są ostatnimi pozostałymi obrońcami ludzkości, przeciwnikami antyludzkich sił tyranii i zniszczenia, które wymyśliły broń biologiczną koronowirusa w pierwszym miejscu (i uwolniły ją celowo, potem o niej kłamały). Dlatego Trumpa trzeba usunąć od władzy za wszelką cenę, jego zwolenników uciszyć, skryminalizować, szkalować i usuwać też za wszelką cenę. Żaden pro-ludzki głos sprzeciwiający się tyranii COVID-21 nie może istnieć, albo cały ten plan byłby zagrożony, bo on wymaga dobrowolnego posłuszeństwa mordowanych baranów. W chwili kiedy obudzą się barany i zrozumieją iż prowadzone są na rzeź, mogą nie wykonywać tak łatwo rozkazów.

Jak miliardy ludzi ustawią się w kolejce i będą błagać o „samobójcze” szczepionki 

Racjonalni ludzie mogą pojąć większość tego co opisałem powyżej, jeśli zbadają i nie mają uszkodzonego mózgu przez fluor, pestycydy, metale ciężkie i 5G. Ale teraz wprowadzamy temat, w którym wielu ludzi po prostu nie może pojąć rzeczywistości:

globaliści na ziemi wykonują rozkazy bytów innych niż ludzie. 

Różni ludzie opisują na różne sposoby te nieludzkie, nieziemskie byty. Dla jednych są to demony nadprzyrodzonego pochodzenia. Dla innych są to obcy z pozaziemskiego pochodzenia. Jeszcze inni mówią iż są systemami A z rozwiniętych cywilizacji w kosmosie, a inne wyjaśnienie te wpływowe byty nazywają istotami międzywymiarowymi z równoległego kosmosu. (Ciekawa uwaga: naukowcy z CERN ogłosili, że przygotowują się do zasilenia CERN dosłownie do „nawiązania kontaktu z równoległym kosmosem”, co widać w nagłówkach mediów głownego nurtu – poniżej.)

Jakkolwiek to nazywasz, istnieją nieludzkie wpływy, które chcą zupełnie zniszczyć ludzką rasę i oczyścić z ludzi planetę Ziemię. Niektórzy  mówią, że globalistom nawet przekazano egzotyczne technologie – np. inżynierię genetyczną, nanotech czy technologię energii antymaterii – by pomóc im skutecznie zrealizować te cele.

W istocie, globalistom rozkazano wyeliminować większość ludzi w najbardziej skuteczny możliwy sposób, i okazuje się, że najbardziej skutecznym sposobem realizacji tego celu jest przekonać ludzi do popełnienia samobójstwa medycznego (tzn. ustawić się w kolejce po szczepionki).

To jest faktycznie dużo większa praca, by spróbować zgładzić ludzkość siłą, bo ona siłą będzie się sprzeciwiać. Ale jeśli możesz uwolnić globalną pandemię, zniszczyć gospodarki świata, zniewolić ludzi wpędzając ich wszystkich w bankructwo, a potem żądać ich posłuszeństwa wobec medycznego państwa policyjnego, to ci sami ludzie których chcesz wyeliminować ustawią się w kolejce i będą błagać o „samobójcze” szczepionki.

I to jest dokładnie to co się teraz realizuje. Za administracji Trumpa ten program nazywa się „Operation Warp Speed”, ale według nas sam Trump nie jest w zarządzie ostatecznego rozwiązania. Zamiast tego on zgadza się z innymi powodami, takimi jak operacja strategicznego lokowania personelu wojskowego w miastach w całej Ameryce w przygotowaniu do możliwej wojny domowej lewicowców.

Ale nawet nazwa “Operation Warp Speed” powinna być czerwoną flagą. Przetłumaczona na prawdziwe cele golbalistów powinna się nazywać Operacją Szybkiego Zabijania / Operation Fast Kill.

Po co zabijać ludzkość szczepionkami, skoro broń nuklearna byłaby dużo szybsza? Odpowiedź: specyficzność organizmu 

Możesz zastanawiać się dlaczego siły przeciwne człowiekowi nie użyją broni nuklearnej i nie usuną w ten sposób ludzkości. Odpowiedź jest taka, że ekosystem Ziemi ma wartość dla wszystkich inteligentnych bytów, i one nie chcą zrujnować tej planety, a tylko usunąć zamieszkujących ją ludzkość.

Niezależnie od tego jakiej broni użyją ze specyficznością organizmu, która wybije tylko ludzkość, nie człekokształtne, małpy czy inne nie-ludzkie człekokształtne, ani inne ssaki.

To dlatego genetycznie zinżynierowane szczepionki są idealną bronią do zgładzenia ludzkości. One są bardzo specyficzne dla istot ludzkich, i nie stanowią zasadniczo ryzyka dla większej biosfery.

Sprawa jest taka: zabić ludzkość zanim ona zabije biosferę

Jeśli chodzi o przyczyny tego wszystkiego, wielu uważa, że ten wysiłek jest też zgodny z ideą, że ludzie niszczą biosferę Ziemi – zanieczyszczeniami, promieniowaniem, mikroplastykiem, niszczeniem środowiska itd. – i że jeśli nie usunie się ludzi, to planeta dojdzie do punktu krytycznego, i pogrąży się w masowym wymieraniu, co może wymagać milionów lat odbudowy.

Ten argument nie ma nic wspólnego z oszustwem o „zmianie klimatu”, a raczej skupia się na masowym zanieczyszczeniu chemicznym i niszczeniu środowiska, jakie ludzie dalej prowadzą na całej planecie, przy całkowitym lekceważeniu długoterminowych skutków takich działań.

Z punktu widzenia nie-ludzi, ludzie stali się rakiem Ziemi, i wyleczenie Ziemi będzie wymagało usunięcia tego raka (tzn. istot ludzkich).

Podsumowując to wszystko:

  • Nie-ludzkie byty nakazały globalistom zorganizować plan, w którym bez dużej walki usunie się miliardy ludzi.
  • Wuhan coronavirus zorganizowano i uwolniono w celu wywołania histerii medialnej, by uzasadnić wprowadzenie medycznego państwa policyjnego na świecie.
  • Gospodarki ludzkie celowo zniszczono by unicestwić dobrobyt ekonomiczny i z większości ludzi uczynić niewolników gospodarczych (uchodźców) uzależnionych od rządu, odebrać ich wolności osobiste i opcje ekonomiczne.
  • Rządy będą jedynie wypłacać świadczenia tym, którzy ustawią się w kolejce i przyjmą szczepionki z „wyłącznikiem ‚zabij’”.
  • Zgony nie będą występować natychmiast, a po narażeniu na następny uwolniony patogen z 2-składnikowej broni w planie zagłady.
  • Kiedy już wybije się wielkie masy ludzkich baranów, nie-ludzkie byty będą mogły zająć się pozostałym ludzkim oporem i usunąć je w operacji oczyszczania, przygotowując planetę Ziemię do post-ludzkiej kolonizacji itd. Ci ludzcy globaliści, którzy pomagali w programie zagłady, oczywiście zostaną zdradzeni i usunięci. Inaczej  mówiąc, Bill Gates w końcu też wyląduje z własną głową na kiju.
Obejrzyj wykład i poznasz ten program w szczegółach

W 4-częściowym wykładzie poniżej ujawniam dlaczego Ziemia ma kosmiczną wartość nieruchomości, uznaną przez wszystkie inteligentne cywilizacje, i dlaczego szybsza-od-światła /

Faster-Than-Light (FTL) technologia podróży jest wszechobecna w całym kosmosie. Miejsce Ziemi w galaktyce Drogi Mlecznej stawia ją na skrzyżowaniu z innymi cywilizacjami, które oczywiście obserwowały pojawienie się Homo Sapiens, i niewątpliwie wszczęły alarm z powodu prowadzonych od 1945 testów broni nuklearnej.

Nawiasem mówiąc, odpalanie broni jądrowej na własnej planecie jest swego rodzaju sposobem na kosmiczną skalę, aby ogłosić wszechświatowi: „Jesteśmy tutaj i jesteśmy nieskończenie głupi. Niech ktoś nas zatrzyma zanim zniszczymy wszystko w zasięgu”.

Nawet obcy, rozumiesz, nie potrafią zmienić praw fizyki. Okresy półtrwania radioizotopów są takie same we wszystkich częściach kosmosu, i nie można ich zmienić inaczej niż przez  reaktory syntezy jądrowej lub rozszczepienia. Kiedy już skazisz planetę promieniowaniem, ta planeta będzie stanowić zagrożenie biologiczne przez tysiąclecia, jeśli nie dłużej, i taka  jest prawda bez względu na to, jaką formę życia masz na myśli by ją okupować.

Tak więc, wraz z masowym zanieczyszczeniem oceanów przez ludzkość mikroplastykami, w połączeniu z katastrofą w Fukushimie i zbliżającym się upadkiem strukturalnym chińskiej Tamy Trzech Przełomów / Three Gorges Dam, co uruchomi falę wypadków nuklearnych, które zatrują większość półkuli północnej, obserwatorzy Ziemi doszli do, jak to widzą, punktu koniecznych interwencji ratowania Ziemi przed ludzkością. Wydaje się, że podjęli decyzję wszczęcia zagłady ludzkości.

Broń biologiczna wykorzystuje ludzkie tkanki do replikowania samej broni, umożliwia broni by była dla konkretnej rasy, i skupiać się na drugiej fali 2-członowej śmierci na gęsto zaludnione tereny (miasta). Nie jest przypadkiem to, że miasta poddaje się największym lockdowns i przymusowym szczepionkom. To jest gdzie masowe posłuszeństwo może zrealizować najskuteczniejszą zagładę w nadchodzących latach.

Jak chaos polityczny i wojna domowa służą programowi masowej zagłady

W tych ramach masowej zagłady ludzi wszelkie wojny geopolityczne lub wojny domowe, które mogą przyspieszyć zniszczenie gospodarcze i załamanie zdrowia publicznego, są postrzegane jako pomoc w realizacji szerszego celu, jakim jest światowa zagłada.

W szczególności nie dopuści się do użycia broni jądrowej z powodów wymienionych powyżej (tj. zanieczyszczenia nie można cofnąć). Zamiast tego można ją wycofać ze służby po wystrzeleniu za pomocą egzotycznej technologii nie pochodzącej z Ziemi, która została już wdrożona w testach rakiet międzykontynentalnych / ICBM tests.

Ale będzie się zachęcać do konwencjonalnych, kinetycznych wojen między narodami, podobnie jak wojen domowych. Wszystko co promuje chaos, śmierć, zniszczenie gospodarcze i upadek struktury zdrowia postrzega się jako przyspieszające końcowy cel globalnej depopulacji.

Częścią masowej kontroli umysłów ludzi jest zachować ludzi skupiających się na drobnych, plemiennych różnicach (republikanie vs. demokraci, Czarni vs. Biali, Chiny vs. USA), a nie zrozumienie tego, że wszyscy ludzie są przeznaczeni na zagładę, i że wszyscy mamy wspólnego wroga, który nie jest z tej Ziemi.

W okresie niecałych 10.000 lat, ludzie zmienili się z niewinnych, tubylczych mieszkańców, w szalonych, destrukcyjnych technokratów, którzy zagrażają nie tylko Ziemi, ale i każdej w naszym zasięgu planecie. Kiedy stoimy na skrzyżowaniu podróży międzyplanetarnych i kolonizacji, wydaje się, że nasi kosmiczni sąsiedzi zdecydowali, że ludzie są zagrożeniem dla kosmosu i nie wolno im pozwolić na dalsze istnienie.

Uważają, że zakończenie ludzkości jest konieczne by uratować Ziemię. I to jest plan, który właśnie teraz, jak widzisz, jest wdrażany.

W ubiegłym roku ten kosmiczny plan nazwałem Planem nieświadomości / Oblivion Agenda. Nawet zamieściłem więcej programów audio i video o tym na OblivionAgenda.com.

Poniżej 4 filmiki z prelekcji w Branson z 2019, kiedy przedstawiłem go światu. Ukryłem je przez ostatnie 6 miesięcy uważając, że większość ludzkości nie była gotowa pojąć tej informacji. Teraz, mam nadzieję, po wezwaniu do obudzenia przez covid-19, ludzka rasa może być gotowa by poznać prawdę i wysłuchać tych informacji.

Część 1:

Brighteon.com/2c858fe9-2bd6-4d0a-852d-cda51f21727a

Część 2:

Brighteon.com/a8111b7d-581e-45fd-a8a9-ae508ac4a3db

Część 3:

Brighteon.com/c8bf3c3e-ac0e-41a5-bf9f-55eaf15f2063

Część 4:

Brighteon.com/6afd196d-f7f0-4267-9365-87d15bc06ed5

https://www.naturalnews.com/2020-10-20-covid-19-isnt-a-pandemic-plan-its-an-extermination-plan-for-humanity.html

tłumaczenie: Ola Gordon

Opublikowano za: https://wolna-polska.pl/wiadomosci/bomba-covid-to-nie-plan-pandemii-a-plan-zaglady-ludzkosci-2020-10

Comments

  1. alru says:

    Jest duze prawdopodobnstwo ze ten plan sie nie zisci. Pytanie jest jednak takie, na ktorym etapie plan się sypnie i na ile zostaniemy jeszcze ludzmi…. Czy dojdzie do mega glodu? Czy dojdzie do szczepien? Czy dojdzie do bankructw? Oraz pytanie numer dwa ile (jak długo) od resetu zajmie resztce ludziom podniesienie się po upadku?

Wypowiedz się