NIEMCY MAJĄ DOŚĆ – POWOŁALI KOMISJĘ ŚLEDCZĄ W SPRAWIE KORONAWIRUSA

Ponad 500 niemieckich lekarzy i naukowców założyło nadzwyczajną komisję śledczą Covid-19, aby zbadać, co dzieje się na naszej planecie w związku z „pandemią” koronawirusa.

Badając powoli wszystkie kwestie związane z nowym wirusem, doszli do wniosku, że Covid-19 jest ogólnoświatowym fałszerstwem.

Dorota Rozumek

Za: Anty Ignorant

Od Redakcji KIP: Materiały uzupełniające

Czy płacono rządom państw za lockdown? Wirus został zaplanowany – mówi prezydent Ghany.

DR STEFANO MONTANARI: „KORONAWIRUS NIE JEST GROŹNY, A EPIDEMIA TO OSZUSTWO”

Konferencja prasowa Amerykańskich lekarzy w Waszyngtonie | Polski Lektor.

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Tak właśnie kończy się niemiecki protest, podkreśliłem kluczowe zdanie, które w zasadzie wyjaśnia całą idee….PROTESTUJĄCY MUSZĄ PRZESTRZEGAĆ PRAW PRZECIW KTÓRYM PROTESTUJĄ…. sprytne, ale logiki w tym nie ma już CAŁKOWICIE:-)

  https://fort-russ.com/2020/08/update-german-court-overturns-protest-ban/TŁUMACZENIE WŁASNE:

  UEEURAZJANIEMCY
  AKTUALIZACJA: Niemiecki Sąd Uchyla Zakaz Protestów
  29 sierpnia wolne do uruchomienia, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi koronawirusa
  Przez Drago Bosnic Ostatnia aktualizacja: 29 sierpnia 2020 r
  0 1,307
  Dzielić
  Pierwotnie w OffGuardian – Opublikowany 29 sierpnia 2020 FRN

  Decyzja Senatu Berlina o zakazie protestu przeciwko koronawirusowi zaplanowanego na ten weekend została uchylona przez Sąd Administracyjny.
  _________________________________________________________
  Mimo to protest nadal będzie podlegał pewnym ograniczeniom – sąd orzekł, że organizatorzy muszą przestrzegać wszystkich praw i ograniczeń, przeciwko którym protestują.
  _________________________________________________________
  Według raportu Deutsche Welle :

  … Sędziowie powiedzieli, że organizatorzy protestów i uczestnicy muszą zapewnić bariery przed scenami, na których odbędą się przemówienia – i muszą regularnie przypominać uczestnikom o przestrzeganiu zasad dystansu społecznego i zachowaniu dystansu.

  Noszenie masek nie było uwzględnione w wytycznych sędziego do protestu.

  Senat może się odwołać od decyzji sądu, ale biorąc pod uwagę ramy czasowe, które wydają się mało prawdopodobne na tym etapie.

  Mimo wszystko podobno wiele tysięcy osób podróżowało do Berlina, jak sądzono, mimo zakazu organizatorów protestu . Podobny protest 1 sierpnia (na zdjęciu powyżej) przyciągnął dziesiątki tysięcy ludzi .

  Protest w Berlinie odbywa się wraz z innymi wydarzeniami na całym świecie w ramach światowego dnia akcji. Protesty planowane są w Londynie , Ottawie , Paryżu i Zurychu .

  Jeśli masz jakieś informacje o innych planowanych wydarzeniach, umieść je w komentarzach poniżej, a dodamy je do listy.

 2. wojciechr says:

  Witam. Właśnie wróciłem z Berlina. Według mediów na marsz przybyło 18-30 tys uczestników. Rzeczywiście liczba ta przekroczyła 900 000 ! Lokale gastronomiczne zostały pozamykane, protest został otoczony bramkami i kordonami policji. Efekt byl taki, że jeżeli ktoś chciał się krótko mówiąc załatwić, musiał opuścić marsz i nie mógł już wrócić do kolumny. Trzeba było przemieścić się wiele kilometrów dalej z nadzieją, że gdzieś się uda przedostać. Przez dłuższy czas nie było połączenia z Internetem, więc info mnie wydostawało się z Berlina. Nie wiem czy to kwestia przeciążenia czy jakiś innych ingerencji. Masz przeszedł pokojowo, wszelkie utarczki z policją zostały zainicjowane przez pojedyncze osoby lub małe grupki. Pozdrawiam 🙂

Wypowiedz się