Konferencja prasowa Amerykańskich lekarzy w Waszyngtonie | Polski Lektor.

Lekarze z pierwszej linii walki z C_O_V_I_D_19 , którzy zorganizowali konferencję prasową w Waszyngtonie 27 Lipca 2020 i ich nagranie zostało usunięte prawie natychmiast przez Facebooka, YouTube i Twitter, mówią o sposobach leczenia chorych zakażonych korona wirusem używając Hydroksychlorochiny.

Ci odważni lekarze stali się symbolem w ostatnich dniach walki z systemem. Ich przesłanie rozniosło się po całym Świecie podważając dotychczasowe wytyczne WHO i amerykańskich agencji rządowych odpowiedzialnych za opiekę zdrowia w USA.

Link należy wkleić bezpośrednio do wyszukiwarki, jeżeli się nie otworzy tutaj:

https://www.bitchute.com/video/mDYg1Al630Ur/

Opublikowano za: andy choinski

Tu możecie oglądać oryginalna angielska wersje tego wydarzenia:
https://www.breitbart.com/tech/2020/0

https://www.brighteon.com/3571f9ae-ec

Na podsumowanie komentarz

Stara dobra witamina C jest na wszystko, oczywiście z właściwą suplementacją innych witamin i minerałów. Dr Richard Cheng z Chin o tym na swoim blogu opowiada. www.drwlc.com/blog

Naprawa układu trawiennego jeśli wymaga. O tym pięknie opowiada Profesor Medycyny Andrzej Frydrychowski. www.youtube.com/watch?v=_ou… Stosować wszystko jak najbardziej naturalne.

Wszelkie leki syntetyczne wyrzucić bo organizm ich nie widzi, one są z dopalaczami.

Kilkudziesięciodniowy post na wodzie dla ludzi otyłych. Przy odtruwaniu, oczyszczaniu uważać na nerki. Ludzi starszych trzeba masowo odtruwać ale najgorzej jest ze śmietnikiem w głowie.

Obecny system nie jest nastawiony na obronę ludzi starszych więc każdy musi sam we własnym zakresie walczyć o swoje życie.

Trzeba zrozumieć że nasze ciało jest doskonałym megakoncernem farmaceutycznym któremu trzeba dać tylko podstawowe surowce, elementarne nawozy i minerały i w końcu zaprzestać wrzucania całego tego współczesnego śmietnika trucizn bo się po prostu ta fabryka farmaceutyczna zajmuje spalaniem śmieci, zamieniasz swój organizm w wielką spalarnię śmieci

 

Wypowiedz się