Czy płacono rządom państw za lockdown? Wirus został zaplanowany – mówi prezydent Ghany.

O wielkiej zaplanowanej fałszywej plandemii i łapówkach za zamykanie krajów, mówią w dwóch poniższych filmach prezydenci: Białorusi i Ghany.

Redakcja KIP

Czy płacono rządom państw za lockdown?

Opublikowano za: AKademia Geopolityki

2020-07-08 Prezydent: wirus został zaplanowany PGN

Opublikowano za: Radio Szczumic

Wybrane komentarze do pierwszego filmu

EXECUT0R

Co za ironia. Żeby prezydent Białorusi, określany przez zachodnie media mianem “dyktatora”, ujawnił kto tak naprawdę stoi za tym zamordyzmem. Pozdrawiam.

Barbara C

Dlatego gady tak szczują na niego.

Maria Orzeszkowa

Łukaszenka jest OK!

Christof Jelen

wlasnie dlatego to zrobil, bo go zachod za dyktatora uwaza! … nie rozumie wiec ze to ironia. W ten sposob pokazal jacy sa inni politycy ktorzy jego palcami pokazuja i krytykuja…

edek z fabryki kredek

Okazuje się, że Białoruś to jedyne europejskie państwo, w którym jeszcze jest wolność., a podobno są tam łamane prawa człowieka ?

Justyna Gontarz

@Maria Orzeszkowa i wielu Białorusinów go popiera.

edek z fabryki kredek

https://www.bitchute.com/video/mDYg1Al630Ur/

Qba Baq

Media głównego ścieku NALEŻY rozumieć na opak.

DOROTA FANTAGIRO

I tak się składa, że w tym wierzę Łukaszence. Ta sytuacja jest prawdziwa, od dawna widać, że tzw. politycy to pajace u “Strombolego”. Mafia światowa rządzi.

Janusz Marek

A ja znając Łukaszenkę jestem skłonny twierdzić że rzucił takie info jako kiełbasa wyborcza: Głosujcie teraz na mnie bo nie dałem się sprzedać 😉

 1. Jus

@Janusz Marek No to musisz faktycznie ZNAĆ Łukaszenkę 🙂 Pewnie zapraszał Ciebie wiele razy skoro go tak dobrze poznałeś. Jeśli rzucił to jako kiełbasę wyborczą to przynajmniej powiedział prawdę, a nie kłamstwo, i za to chwała mu. U nas w Polsce rzucają jako kiełbasę wyborczą najgorsze i najbardziej prymitywne kłamstwa i bydło to kupuje, więc jeśli porównujesz Łukaszenkę do naszych żałosnych i sprzedajnych kurew zwanych politykami to rób to mądrze.

Piotr Sosnowski

Od dawna tak uważam. Na zdrowy rozum. Na całym świecie wszystkie rządy postępują identycznie. Tak jak by dostali od kogoś wytyczne co mają robić za ogromne pieniądze.

dorcia Dorian

I tych ludzi uważa się za nienormalnych….. Tak też uważają prezydenta Trumpa za wariata , który wyszedł z organizacji WHO!!! Trump nie dał się kupić, nie pasuje do układanki Sorrosa!! i całej Polit-mafi dlatego niszczą go z każdej strony. Pamietacie Lepera jak w Sejmie wygarnął wszystkie brudy??? Mówiło się Leper to wariat, zadłużony, chory, na końcu go powiesili….. Teraz każdy wie że miał rację słowo w słowo.

Jola Lageweg

Myślę ze jak Tramp udowodni i potwierdzi kto za tym siedzi to wszystko sie zmieni

Barakuda Barakuda

Prezydent i premier powinni publicznie poinformować społeczeństwo, że nie brali łapówek od WHO i Banku Światowego. Jeżeli tego nie zrobią to oznacza, że Polska jest skorumpowana.

Marcin Makarewicz

Przecież Morawiecki powiedział, że COVID – 19 nie ma i można iść bezpiecznie na wybory 😉

krzysztof kowalski

Nasi na 100 procent wzieli Bo kto o zdrowych zmysłach zamyka gospodarke przy 20 wtedy stwierdzonych przypadkach

Garrandale 88

Jak to powiedział jeden antysemicki żyd, że nie zna żadnego Żyda, któremu by ktoś dawał prezent, a on by go nie przyjął… Pozdrawiam, Paweł

Jacek k

To już wiadomo dlaczego polski rząd tak obstaje przy tej “pandemii” i skąd mieli pieniądze na te wszystkie tarcze. Wygląda na to, że sprzedali suwerenność Polski w zamian za kasę, która i tak niedługo nie będzie nic warta. Teraz tylko czekać jak “powodowani wyższą koniecznością” oddadzą w Polsce władzę WHO lub innej zbrodniczej instytucji.

Sylwia Stachowiak

Panie Robercie, chyba żartuje Pan sobie z tym polskim rządem? My od dawna mamy polskojęzyczny NIERZĄD!!!

Krystyna Rr

Morawiecki na wczasach w sklepie BEZ MASKI i jego żona tez

Ania K

Bo doskonale zdaje sobie sprawę ze jest to jedno wielkie kłamstwo , bo gdyby było inaczej to by w maskach gazowych chodzili na tym urlopie

Justyna Martowska

Jakby była prawdziwa pandemia to nie byłby na żadnych wczasach tylko siedział w izolacji. Takie sytuacje pomogą może bezmózgom w maskach połączyć fakty…

Ania K

Rumcajs ta mała garstka ludzi szuka informacji na własna rękę , niekoniecznie w tv wiec dlatego zdaje sobie sprawę ze coś nie gra . Ja do niedawna oglądałam tylko wiadomości w tv i się cieszyłam ze w takim pięknym kraju żyje , gdyby nie pandemia, chyba dalej bym żyła w tym przekonaniu. Większość ludzi w tym babcie nie szukają informacji prawdziwych w internecie na własna rękę , oglądają wszystko w tv i co tam powiedzą one świecie są przekonane, ze to jest prawda ( sama mam babcie i wiem doskonale co ona mówi ) , nie da się niestety przetłumaczyć ze ludzie w tv mogą kłamać.

Anita S.

@Stanisław Bogacki a propos testów: Agnieszka Wolska (korespondent z Niemiec, relacjonuje nt np. protestów w Berlinie, ostatni był 1.08.2020) przekazała informację, że w Moszczenicy przyjechały odpowiednie służby, by pobrać wymaz do badań i zostawiono materiał – najpewniej niechcący. Jednak za 3 dni sanepid poinformował “osobę testowaną”, że wynik jest pozytywny. Ha ha – taka ta “pandemia”.

Pani Kontakt

@Stanisław Bogacki ludzie na tych maskach sami hodują sobie wirusy, grzyby i bakterie a potem automatycznie sami podają to sobie do ust. O wdychaniu własnego CO2 nie wspomnę. One nie tylko nie pomagają, ale są bardzo szkodliwe! Trzeba być bardzo wystraszonym albo kompletnie pozbawionym logicznego myślenia , żeby wierzyć w te maski.Pozdrawiam.

Mela

wirus to nanowielkosc 1/6000 włosa,więc to łapanie komarów siecią rybacką owe maski -szumoski

Władysław Sekator

Polski rząd, i wiele innych nie dostało żadnej propozycji- tylko polecenie. Są tak zadłużeni, że tańczą jak im zagrają.

Unknownpony

I tak większość ludzi będzie mówiło że to foliarskie teorie spiskowe i że kolo kłamie. Łatwiej ludzi oszukać niż wytłumaczyć im że zostali oszukani.

Joanna Barańska – Filipek

Maska!!! Nie maseczka?! To nie SPA! To zamordyzm i maskowanie się przed innymi!!!

AKademia Geopolityki

Zapraszam na część II: “Ile państw dostało kasę za lockdown, za zamknięcie kraju?https://robertbrzoza.pl/post/ile-panstw-dostalo-kase-za-lockdown-za-zamkniecie-kraju

Robert Lewandowski

Dlatego wszyscy na niego szczują. Łukaszenka jest mądrzejszy i uczciwszy niż cała banda rządząca po 89 u nas razem wzięta

Mila Ehh

tutaj macie link do jego publicznej wypowiedzi! to prawda, ze tak powiedzial, dziwne, ze nikt z “foliarzy” ani “plaskoziemcow” tego nie wychwycil wczesniej – w kazdym razie to jest ten historyczny moment, kiedy czas uwierzyc dyktatorowi, a nie naszej zakichanej tzw. “demokracji” https://m.youtube.com/watch?v=gvEN6mGhhHs

piootr21

Tylko kto robi z niego dyktatora,my tam nie mieszkamy i nie wiemy jak wyglada zycie,taki obraz kreowali wp,onet tvpopis tvn-po przez lata,teraz szczekaja o iranie zly ,ble itd.

Halina Obcy

To jest oczywiste ze za pieniadze dali sie kupic i robia z ludzi wariatow.przeciez rotschildowie rolefeler soroz i itpmaja 90%pieniedzy w rekach i kupili juz dawno swiat .

Jola Lageweg

Też słyszałam ze ktos opłaca kraje żeby je zamknąć i wprowadzać własne zarządzania i manipulowania wirusem

Adam Sompoliński 3 tygodnie temu

Kto się interesował tematem planu wprowadzenia “pandemii” świńskiej gdypy 10 lat temu ten nie jest zaskoczyny. Już wtedy – na pół roku przed oficjalnym pierdoleniem w mediach o zarazie – niejaki Piotr Bejn mówił na swoim vlogu o zmianach w definicji “pandemia” wprowadzonej przez WHO po to właśnie by globalnie ogłosić stan wyjątkowy. Zaraz potem wprowadzono tzw. “szczepionki”, po których mnóstwo ludzi zmarło bądź zostało okelaczonych. Na szczęście co by nie mówić o Ewie Kopacz, jako ówczesna Minister Zdrowia zapowiedziała, że nie zakupi tego specyfiku; że nie będzie eksperymenotwać na ludziach. Dziś niestety jej stołek grzeje ścierwo, dymane w dupe bez masła przez maltańskich zwierzchników.

Jacek Rogowski

http://cioz-dobrostan.pl/lekarze-o-covid19/ WYPOWIEDZI PONAD 40 LEKARZY I NAUKOWCÓW O KORONAWIRUSIE HomeLekarze o COVID-19 Aktualizację kampanii informacyjnej znajdziesz na dole tej strony. https://swprs.org/szwajcarski-lekarz-o-covid-19/

Angelusmaximusable

Oczywiście, że dostaliśmy łapówkę.. Morawiecki entuzjasytcznie oznajmił publicznie ile to kasy Soros nam dał…

Wiktor Kozłowski

Do pracownika kopalni dzwoni pani z sanepidu i mówi “…dzwonię z informacją że test na koronawirusa dał u pana wynik pozytywny” – “ależ proszę pani ja w dniu pobierania próbek nie byłem w pracy” – “a to przepraszam”.

Mr4hitch

Łukaszenko to gość, ktoremu wielokrotnie grożono śmiercią. Myślę, że temu gościowi po prostu nie zależy i ma jaja, ze o tym wszystkim mówi wprost.

Markus Kiel

Wszyscy obywatele wszystkich krajów powinni sie wzbudzić aby sprzeciwić się przestępczymi działaniami rzadzacym..

Ryu Zawaii

Jedyny który nie dał się skorumpować, to teraz agentura rozkręciła na Białorusi “protesty” obywateli.

Beata Kayzer 3 tygodnie temu

Współczesna medycyna w kwestii chorób “cywilizacyjnych” i “zakaźnych” opiera się na fałszywych teoriach, m.in.:

1/ teorii infekcyjności z XIX wieku (autorstwa hochsztaplera L. Pasteura, Kocha i innych)

2/ definicji nukleoproteiny sprzed 60 lat, której jej autor przypisał własciwość “zakażności” i”potencjalnej patogenności BEZ POTWIERDZENIA WYNIKÓW NAUKOWA WERYFIKACJĄ. NUKLEOPROTEINĘ nazwał wirusem (jadem)- a jest to element bakterii=egzosom, który jest uwalniany po zniszczeniu błony komórkowej. Egzosomy są ENZYMAMI I SŁUŻĄ do przemiany materii w organizmach na poziomie komórkowym. Wykład noblowski autora definicji, który w pierwszych słowach twierdzi, ze swoją opinię na temat “zjadliwości” nukleoproteiny wywiódł z filozofii Platona. https://www.nobelprize.org/prizes/medicine/1965/lwoff/lecture/

Teresa Znyk

“Nielegalni Duda, Morawiecki, Szumowski Odwołajcie ten zbrodniczy nielegalny stan wojenny! Oddajcie się do dyspozycji Suwerenów !!!!Szumowski, Morawiecki, Duda i 60 innych nielegalnych mają Europejski Tytuł Egzekucyjny !!!! Stop uwiarygadnianiu nielegalnego, nieistniejącego koronoświrusa z 5G wraz z nielegalnymi twórcami zbrodniczego Polin z Dudą na czele!!! Gdybyśmy wszyscy w Polsce-Lechistanie wiedzieli o Europejskim Tytule Egzekucyjnym dla ludobójców i znali treść oświadczenia Dudy z 15.02.2020 r. o ustąpieniu z nielegalnie zajmowanej funkcji to nie byłoby tego panicznego stanu wojennego !!! Więcej:wojdabejda.wordpress.com https://wojdabejda.wordpress.com/2020/02/18/wyrok-miedzynarodowego-sadu-arbitrazowego-odpowiedzia-na-bezprawie-europejskiego-sadu-arbitrazowego/

Nosibroda

Białoruś to jeden z ostatnich niezależnych od Rotsz. krajów, prezydent może sobie mówić, co chce, a nie tak, jak mu zagrają. Stąd ew. pytania Konfy do władz są bezcelowe. Bo gdy Konfa (lub ktoś inny odważny) zapyta rząd: “Wzięliście za pLandemię?”, rząd polskojęzyczny (bo nie polski) odpowie: “Ależ skąd!”. I co dalej? Sprawę zbada operetkowy Rzecznik Praw Obywatelskich? Albo “niezależna” prokuratura ministra Ziobry? A może sam Mate(ł)uszek “posypie głowę popiołem” i drżącym koszernym głosem powie; “Tak, to ja; wsadźcie mie do więzienia”. A “niezależny” TVPiS wszystko rzetelnie narodowi zrelacjonuje…

3m1l Nazwisko

Łukaszenka ostatni patriota tego świata, on ratuje nie tylko swój naród ale też resztę świata, właśnie ujawnił że każdy kraj w którym doszło do lckdowmu wziął pieniądze za nasze cierpienie, będę dopiero zadowolony jak rządzący tych krajów zostaną publicznie powieszeni na stryczku za zdradę własnych narodów.

wojan50ww

Niebezpieczeństwo noszenia maseczek i czy chronią przez wirusem? https://www.youtube.com/watch?v=lRK-fa58y88

wojan50ww

Niebezpieczeństwo noszenia maseczek i czy chronią przez wirusem? https://www.youtube.com/watch?v=lRK-fa58y88 Jeśli chodzi o zabezpieczanie się maseczką, czy przyłbicą przed wirusami to koniecznie należy poinformować wszystkich o bardzo ważnej sprawie, o której mówią niektórzy lekarze, a jest to wiedza ogólnie dostępna. Otóż jak stwierdzono po każdym szczepieniu p. wirusowym występuje coś takiego co nazwane jest “sianiem”. To znaczy, że każda osoba zaszczepiona rozsiewa wkoło wirusy przez kilka dni. Dlaczego więc nie przymusza się ich do noszenia masek, by nie zarażali innych ? Tak więc problem będzie narastał w miarę powiększania się ilości osób zaszczepionych – więcej szczepień – więcej chorych. Dobrym przykładem jest tzw. “hiszpanka” o czym mówi p. dr J. Jaśkowski, kiedy to zaszczepieni żołnierze po przyjeździe do Hiszpanii zarażali tysiące zdrowych ludzi. Taka niestety jest prawda. Warto jeszcze nadmienić, że w czystym higienicznie otoczeniu wirusy nie przetrwają, a znajdują się w laboratoriach, gdzie są sztucznie hodowane /podobno dla dobra wszystkich/ i gdyby nie to, już o wielu chorobach byśmy zapomnieli, a w aptekach i u lekarzy nie byłoby kolejek.

AKademia Geopolityki

Zobaczcie, kolejne informacje na temat przekupstwa państw w sprawie zamykania krajów: https://robertbrzoza.pl/post/kolejny-portal-zagraniczny-pisze-o-przekupywaniu-panstw-przy-akcji-koronawirusowej

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=hQyXLumAhMI

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Nadal śledzę współczesne działanie świata oraz jednocześnie zaglądam drugim okiem na naszą historię.

  Na dziś wydaje się dla mnie pewne że zatoczyliśmy kolejne koło i powtarzamy historię.
  Nawet w detalach zdaje się wszystko powtarzać!

  Jak już wcześniej pisałem jesteśmy w trakcie rozpadu Imperium Rzymskiego, zatem jest dzisiaj około roku 470 n.e.

  Pewnie trudno Wam to sobie wyobrazić, ale istniejemy w czasie gdzie możemy pomimo wojen i zniszczeń dokonać pewnej retrospekcji w przeszłość i na własne oczy przekonać się że WSZYSTKO SIĘ POWTARZA!

  Oczywiście każdy widz w naszym amfiteatrze Ziemia zastanawia się zatem…co będzie dalej?

  Cóż, tutaj sprawa jest według książek historycznych jednoznaczna.
  Oczywiście należy wziąść pod uwagę że nie rozpada się tylko imperium, wraz z nim upadło wówczas CAŁE BIZANCJUM! …podobnie jak niegdyś Hellada.

  Wracając do zapisków, dowiadujemy się że całość zakończyła się tak że wielkie ruchy chłopskie oraz mieszczańskie doprowadziły do całkowitego zniszczenia ówczesnego porządku świata. Dowiadujemy się że oprócz tego zniszczenia dopełniły spiski i knowania wewnętrzne, dowiadujemy się o pewnym żołnierzu zwanym Odoaker który to ponoć wziął i po prostu zbuntował się, podbił z armią Rzym i…. co dalej się stało nie wiemy za bardzo.

  W każdym razie, być może tak było, ale pojawia się wiele pytań dotyczących tego gładkiego wyjaśnienia. Jak to możliwe że takie imperium rozpadło się od kos postawionych na sztorc, wideł i mieszczan z szabelkami?

  Jak to możliwe że po Imperium pozostało tak mało do dnia dzisiejszego?

  I w końcu jak to możliwe że upadek nastąpił tak szybko????

  Wszystko są to pytania bez odpowiedzi. Ja jednak przedstawię Wam inną, bardziej prawdopodobną historię.
  Jeśli pamięracie pisałem o tym co dzieje się obecnie na świecie jak o szaleństwie ludzi którzy oczekują że “jutra nie będzie”. Mówię tutaj o rządach, politykach, instytucjach.

  Wszystkie one zachowują się właśnie w ten spsób.

  Pamiętacie zapewne że pisałem również o tym, że kroi nam się rozbłysk słoneczny oraz przebiegunowanie Ziemi.?

  Zatem historię jakby nie pasują do siebie, księgi nie wspominają nic o kataklizmach które miały by zakończyć Imperium Romanum.

  Chyba że……

  No właśnie, chyba że…tutaj właśnie polecam świetny artykuł bogato ilustrowany, napisany przez Pana Siergieja Aleksandrowa, dam on Wam do myślenia:-)

  https://treborok.wordpress.com/czy-artysci-kopiujacy-obrazy-ruin-wykonywali-je-z-pamieci/?preview=true

Wypowiedz się