Czy po masowej ewakuacji jednych obcych z Ziemi, mamy narastające demonstrowanie ludziom innych statków pozaziemskich ?

Żyjemy w niezwykłych czasach, przyśpieszających zmian na Ziemi, które zmuszają do wyłamywania i wychodzenia poza bariery oficjalnej, dogmatycznej wiedzy, stworzonej przez  religię świecką pod nazwą „nauka”.

Musimy przyjąć za oczywisty pewnik, że nie jesteśmy sami we Wszechświecie, co wmawiał nam przez blisko 2 tysiące lat kościół katolicki, a także przez znacznie krótszy okres tzw. nauka, czyli świecka religia.

Już starożytni filozofowie greccy ponad 2 tysiące lat temu twierdzili, że prawdopodobieństwo, że

„jesteśmy sami we Wszechświecie, jest równe temu, jak na zasianym zbożem ogromnym polu, wzeszłoby tylko jedno ziarno !!!”

Demonstracyjnym potwierdzeniem tego w dużej skali, jest masowa ewakuacja obcych statków z Ziemi w dniu 18 maja 2020 r., zarejestrowana przez kamery Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, co omawia pierwszy z zamieszczonych artykułów z filmem.

Ale gdy jedne odleciały, to przyleciały inne statki i zaczęły ostentacyjnie demonstrować swoją obecność przed dużymi skupiskami ludzkimi, zupełnie inaczej niż do tej pory, co omawia kolejny artykuł.

Czy te obce cywilizacje chcą nas podbić i stanowią zagrożenie z Kosmosu dla Ziemian, jak próbowały to wmawiać rządy Zachodu, głównie USA dla swoich społeczeństw ? Ten syndrom potrzeby posiadania wroga przez Zachód: najpierw w  postaci zagrożenia ze strony ZSRR, następnie terrorystycznym, następnie asteroidami i w czwartej odsłonie ze strony UFO, ujawnił w USA pod koniec lat 60-tych ubiegłego wieku Werner von Braun – twórca programu rakietowego Niemieckiej III Rzeszy.

Czy rzeczywiście grozi nam inwazja pozaziemskich cywilizacji ? Biorąc pod uwagę ich przewagę technologiczną, to gdyby chcieli to zrobić w naszym rozumieniu rzeczywistości podbojów odbywających się na Ziemi, to dawno i łatwo by to zrobiły. Duża intensywność obserwacji Ziemi przez UFO, jak udowadniają odtajniane materiały wielu państw, rozpoczęła się od prób z bronią jądrową na Ziemi.

Więc raczej chodzi tu o to, że obserwują Ziemian jak „małe dzieci bawiące się zapałkami”, żeby sobie same nie zrobiły krzywdy w skali planetarnej. Istnieje wiele udokumentowanych dowodów, że pozytywne cywilizacje pozaziemskie wielokrotnie uniemożliwiły wybuch jądrowej III wojny światowej, wyłączając wielogłowicowe rakiety balistyczne z ładunkami jądrowymi i w USA i w ZSRR i innych krajach.

O ostrzeżeniach wobec agresywnych zachowań różnych odłamów cywilizacji ludzkiej wobec siebie, mówił m.in. Lech Wałęsa na wielu spotkaniach ze zwykłymi ludźmi, jeżdżąc po kraju w pierwszej połowie ubiegłego roku, co omawia krótki kolejny artykuł z Rzeczpospolitej. Wałęsa twierdził, że miał kontakt z UFO, co cześć mediów obśmiewało, a większość przemilczało.

To co przekazywał Wałęsa jest ważne, poważne i bardzo prawdopodobne, ponieważ takie kontakty z osobami opiniotwórczymi i na wysokich stanowiskach państwowych odbywały się w bardzo wielu innych krajach, co także jest w mediach przemilczane.

Należy sądzić, że jest to przygotowanie Ziemian do ujawnienia się cywilizacji pozaziemskich w nadchodzących czasach, co potwierdza drugi z artykułów i bardzo wiele przekazów z różnych źródeł w internecie.

Nazywanie istnienia UFO, czy obcych cywilizacji „teoriami spiskowymi”, dowodzi egocentrycznej megalomanii wielu osób, w tym celowych dezinformatorów, zapatrzonych we „wdrukowaną” ludziom fałszywą wiedzę, tak jak ta w średniowieczu, że

„Ziemia jest płaska, a kto będzie szedł do końca Ziemi to wpadnie do piekła” !!!

Redakcja KIP

Masowa ewakuacja statków obcych z Ziemi utrwalona przez kamery Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Kadry, które możemy zobaczyć przypominają fragmenty filmu science fiction pokazującego ewakuację ze skazanej na zagładę planety, ale to nie jest film, to jest wideo z kamery zainstalowanej na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. W dniu 18 maja 2020 r. kamera zarejestrowała masową ewakuację tysięcy UFO, które jednocześnie wystartowały z powierzchni naszej planety i poleciały w kosmos.

Patrząc na te kadry i pamiętajmy, że to wszystko wydarzyło się w rzeczywistości i zostało sfilmowane przez kamerę z ISS. Czym to jest, jeśli nie masową ewakuacją z planety Ziemia?

Tysiące statków jednocześnie wystartowało z naszej planety w chwili gdy międzynarodowa stacja kosmiczna znajdowała się nad brzegiem między ciemną i jasną stroną Ziemi.

Wystartowały z ogromną prędkością, to nie były nasze przedpotopowe rakiety na paliwo płynne, a bardzo różne i bardzo zaawansowane technologie, które mogły posiadać tylko przedstawiciele cywilizacji pozaziemskiej (niekoniecznie przyp. tłumacza).

Pozaziemskie, ale od dawna obecne na naszej planecie. Niewątpliwie ta cywilizacja lub cywilizacje z innych planet mają własne podziemne i podwodne bazy na Ziemi, ale co skłoniło ich do masowej ewakuacji z Ziemi?

Logicznie rzecz biorąc, może się to zdarzyć tylko wtedy, gdy nasza planeta jest skazana na zagładę, lub przebywanie na niej przedstawicieli innych cywilizacji jest dla nich bardzo niebezpieczne …

Czy nadchodzą wielkie katastrofy naturalne, czy nasza planeta w ogóle przestanie istnieć, niestety tego nie wiemy, ale nikt nie opuściłby jej tak demonstracyjnie i masowo bez powodu …

Jednak wszystkie wydarzenia ostatnich miesięcy pośrednio wskazują, że na naszej planecie dzieje się coś niezwykłego. Trwają przygotowania do czegoś naprawdę katastroficznego dla całej ludzkości.

https://vk.com/video-181025252_456239349

Sami możemy zweryfikować autentyczność filmu, oglądając go w oryginale: TUTAJ, przewińmy nagranie z ISS na 44 minutę i obejrzyjmy.

https://youtu.be/Uwwi8dyKJVs

źródło

Opublikowano za: https://treborok.wordpress.com/masowa-ewakuacja-statkow-obcych-z-ziemi-utrwalona-przez-kamery-miedzynarodowej-stacji-kosmicznej/?preview=true

 

Czy globalna samoizolacja jest wejściem w kontakt z obcymi?

W nagłówku umieściłem znak zapytania, ponieważ prawdopodobieństwo obu opcji jest równoznaczne. Jak pisałem wcześniej, 18 maja miało miejsce znaczące wydarzenie – z planety Ziemia w kosmos wyleciały setki, może tysiące UFO i zrobiły to jednocześnie. Nazwałem toewakuacją z planety Ziemia [ tekst i film powyżej]. Kolejne wydarzenia tylko utwierdziły mnie w tym przekonaniu.

Spróbuję wyjaśnić, co widzę, ponieważ stale monitoruję wszystko co dotyczy przestrzeni kosmicznej i UFO.

Tak więc 18 maja świat się zmienił. Tak, nie wszyscy to zauważyli, ale to nie zmienia faktu. Cały świat zakopał głowę w norze „samoizolacji”, która została wprowadzona, jakby na rozkaz, we wszystkich krajach świata. Rzadka jednomyślność.

Biorąc pod uwagę, że z jakiegoś powodu negowanie „epidemii Kovid-19” „strasznego zagrożenia dla całej ludzkości, przerażającej pandemii koronawirusa” zostało zakazane na szczeblu państwowym. Nie będę zaprzeczał w tym artykule. Wierzę – obserwuj, izoluj się, noś maski. rękawiczki, kalosze i gumowe buty. Rób wszystko, co mówią ci władze tych krajów, w których mieszkasz.

Formalności zostały dopełnione i mogę dalej kontynuować. Tak więc świat jest w samoizolacji, „Ziemia się zatrzymała”, ale wydarzenia na niej nie. To co ciągle nam umykało, a mianowicie zjawisko UFO, osiągnęło zupełnie nowy poziom.

Jeśli wcześniej, przed „pandemią”, obserwacje UFO sprowadzały się do bardzo rozmytych obrazów niektórych obiektów, które celowo unikały nie tylko obserwatorów z ziemi, ale generalnie próbowały przeprowadzić niewidzialny proces dla ludzi na naszej planecie (naszej?) – używały systemów kamuflażu, latały z niewiarygodnie dużymi prędkościami, próbowały unikać gęsto zaludnionych obszarów, przemieszczały się na dużych wysokościach, to następnie po „ewakuacji 18 maja” wszystko się zmieniło.

Odleciały jedne i przyleciały drugie, zupełnie inne. Nowe UFO zachowują się wyjątkowo bezczelnie, wzorowo, nie obchodzi ich fakt, że Ziemianie mogą je zobaczyć i nagrać na wideo. Mało tego, celowo manifestują się i swoją całkowitą przewagę technologiczną nad ziemskimi.

Nowe UFO różnią się od tych, które obserwowaliśmy wcześniej. Technologia, forma obiektów, pojawianie się na niewielkich wysokościach, unoszą się przede wszystkimi w gęsto zaludnionych obszarach i dużych miastach. Dzieje się tak na całym świecie i wystarczy spojrzeć na przykłady takich zdarzeń w sekcji „UFO” na naszej stronie internetowej – w Indiach, Wielkiej Brytanii, Meksyku i wielu innych krajach, w tym w Rosji, a fakt, że po 18 maja zachowanie UFO zmieniło się dramatycznie, jest uderzający.

Co to może być – zastraszaniem, demonstracją obecności, demonstracją technologicznej wyższości, badaniem obszarów późniejszej inwazji, przygotowaniem populacji planety do bliskiego kontaktu?

Owe UFO i ci, którzy nimi sterują, są inni. Są na wysokim etapie rozwoju, co pozwoliło im pokonać ogromne przestrzenie kosmiczne, aby dotrzeć do naszej planety zagubionej gdzieś we Wszechświecie. Po co? Czego potrzebują – planety czy nas?

Sposób w jaki zachowują się „goście” wskazuje raczej, że potrzebują oni planety, a nie zacofanej ludzkiej cywilizacji z jej wieloma problemami i chamskim, lekceważącym stosunkiem do miejsca na którym żyją.

Jeśli są agresorami, którzy potrzebują planety, to biorąc pod uwagę ich wyższość technologiczną, podbój Ziemi nie byłby dla nich dużym problemem. Być może ich celem jest ochrona planety przed barbarzyńskim nastawieniem nas – w celu oczyszczenia planety z zabijających ją pasożytów .

Możliwe, że przywódcy wszystkich krajów otrzymali ultimatum – zmieńcie swój tryb życia albo zginiecie. Może nasz świat, nasz styl życia diametralnie się zmieni po „globalnej samoizolacji”?

Chociaż znając ludzką naturę, nasze nieodparte pragnienie niszczenia i burzenia wszystkiego, nie chce się wierzyć, że można to zmienić bez zastosowania surowych, karnych środków. Stojąc na skraju przepaści ludzie zmienią swoje nastawienie do planety i życia w ogóle. Abyśmy mogli zbliżyć się do przepaści i uświadomić sobie nieodwołalność chwili. Czy ktoś powinien nas pchnąć w tę otchłań?

Fakt, że niektóre nowe siły pozaziemskie przybyły i nadal przybywają na naszą planetę, jest pośrednio potwierdzony niedawnym wystrzeleniem rakiety Elona Muska z prywatnymi astronautami na pokład Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Wystrzelenie samo w sobie nie było przełomem, ani technologicznym, ani żadnym innym. Stany Zjednoczone korzystając z usług prywatnego kontrahenta, umieściły kapsułę z dwiema osobami na niskiej orbicie. „Wielkie” osiągnięcie dla USA, które nie mogły tego zrobić przez ostatnie 10 lat, ale dla świata i kosmonautyki, nic ważnego się nie wydarzyło – do momentu wystrzelenia, rakiety i kapsuły z astronautami gdzie towarzyszyło im mnóstwo UFO i wszystko to, było emitowane na cały świat. Widziały to miliony ludzi.

Pomyślmy o tym, być może po raz pierwszy w historii bez ukrywania, pokazano milionom ludzi, że w atmosferze naszej planety i na jej orbicie są obecne UFO. Wszakże wcześniej gdy nawet jedno UFO błysnęło w obiektywie kamer transmisji na żywo z ISS, ta była natychmiast przerwana, ale nie tym razem. Dlaczego?

Czy naprawdę wierzyli, że tych UFO latających po orbicie planety jak w swoim domu, wokół kapsuły z kosmonautami i w górnych warstwach atmosfery nikt nie zauważy? A może celowo, aby miliony ludzi, którzy to oglądali przygotować na kolejne wydarzenia? Inwazję czy kontakt?

Ciekawe, że po uruchomieniu Elona Muska i demonstracji UFO na orbicie naszej planety transmisja z kamery zainstalowanej na ISS została zatrzymana. Całkowicie. Kamerę odłączono. Dlaczego? Czyż nie dlatego, że tyle UFO wpadło w obiektyw tej kamery, i mogłaby nastąpić światowa psychoza i panika wśród nieokrzepłych umysłów współczesnej ludzkości?

Oto analiza sytuacji. Krótka, ale do tego aby zacząć samemu analizować to co się dzieje i wyciągnąć wnioski, wystarczy. Będę nadal monitorować sytuację i niezwłocznie informować o znaczących wydarzeniach, które mogą mieć wpływ na całą naszą cywilizację. Informację o dziwnych, niewytłumaczalnych wydarzeniach, można śledzić codziennie na naszej stronie.

„Prawda jest gdzieś w pobliżu” – uwierzcie mi, nie jest w pobliżu, już puka do naszych drzwi i mam nadzieję, że będzie to stukanie palcami, a nie kutym butem…

źródło1
źródło2

Opublikowano za: https://treborok.wordpress.com/czy-globalna-samoizolacja-jest-wejsciem-w-kontakt-z-obcymi/?preview=true

Lech Wałęsa mówi o możliwej inwazji UFO

Lech Wałęsa Fotorzepa, Marian Zubrzycki p.mal

Były prezydent Lech Wałęsa spotkał się z mieszkańcami Krosna. W swoim wystąpieniu podjął temat kosmosu oraz inwazji na Ziemię obcej cywilizacji.

Lech Wałęsa uczestniczył w spotkaniu organizowanym w ramach Klubu Obywatelskiego. W swoim wystąpieniu mówił mieszkańcom Krosna o UFO.

Zdaniem byłego prezydenta, w przypadku konfrontacji z obcą cywilizacją, ludzie byliby bez szans. 

– Wyższa cywilizacja przyjeżdża, przygląda się, “Co oni tu wyprawiają?”. Jak zagrozimy destabilizacją (…) Putinem, oni nam przeszkodzą, przetną na pół, ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie – mówił Wałęsa.

Były prezydent stwierdził, że kosmici “mogliby nas tak przytrzymać pięć tysięcy lat”. – Przyślą nam Adama i Ewę i od nowa znów będziemy budować świat – ocenił.

“Ludzie różne rzeczy znajdują, wykopują w kamieniach, te piramidy… no nie ma odpowiedzi, skąd to się wzięło?” pytał.

Całe wystąpienie dostępne poniżej. Cytowane słowa – 1h 04m 56 sek.

https://youtu.be/CXJDYfcoqa8

Za: https://www.rp.pl/Polityka/190329441-Lech-Walesa-mowi-o-mozliwej-inwazji-UFO.html

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu polecamy obejrzenie poniższego filmu dokumentalnego z wypowiedziami dwudziestu kilku osób, w tym 3 prezydentów USA, o tajnych ziemskich programach kosmicznych i współpracy z wieloma cywilizacjami pozaziemskimi, gdzie stosuje się z powodzeniem wiedzę, która wyprzedza tą dostępną powszechnie  na Uniwersytetach o kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset lat.

Ponad Majestatyczną 12 – aktualizacja filmu z napisami PL

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Wydaje się że nieodzowne dla wyjaśnienia sytuacji jest umieszczenie przekazu z ostatnich dni z Artkuriańskiej Rady przez Daniela Scrantona.
  Jak pisałem siedzę w tym od dawna, to wiarygodne źródło.

  W każdym razie sprawa wygląda na obecną chwilę tak.
  Ziemia faktycznie została najechana przez obcą cywilizację , ale już tysiące lat temu, jak wiecie historia utrwaliła wiele ich imion, Annuaki, Archonci i tym podobne.

  Niewątpliwie sterowali zmianami na Ziemi na sposób dla siebie najbardziej korzystny, ująłem to najogólniej jak się dało ponieważ ich cele zmieniały się na przestrzeni czasu ponadto mieliśmy do czynienia z wieloma rozmaitymi gatunkami o różnych intencjach.

  Szaleństwo dnia dzisiejszego choćby to polityczne czy społeczne lub ekonomiczne wynika z faktu, że ten układ od jakiegoś czasu rozsypuje się.

  To co widzimy powyżej na filmie ze stacji ISS, to nie ewakuacja. To wynik układu jaki został zawarty. Dostali okno czasowe na opuszczenie planety Ziemia. Po upłynięciu określonego czasu stracą tą możliwość. Ilu zostanie tego nie wiem, ale wiem że są i tacy.

  Jeśli chodzi o opisane w artykule “nowe ufo” i ich bezceremonialne zachowanie.
  To nie chodzi w żadnym wypadku o arogancję lub pokazanie “kto tu rządzi”.
  Oni to robią ponieważ chcą się ujawnić, ale nie wiedzą jak zareagują ludzie w szerszej skali, dlatego to ujawnienie nie jest szybkie, globalne, natychmiastowe.
  Takich manifestacji będzie teraz coraz więcej, a mają one na celu przyzwyczajenie ludzi. Jest to ta sama taktyka jak ta z kręgami w zbożu. Po 40 latach rysowania ludzie tak się do nich przyzwyczaili że już nawet nie pytają kto to zrobił wiedząc że na pewno nie grupka dzieciaków z deskami i linami:-)

  Uważam Arkturian za dość wiarygodnych ponieważ to oni już lata temu przekazali jasno i wyraźnie, że również wśród tych “nowych ufo”, istot przybyłych są gatunki które chciały by nas zniszczyć. Nie napisano o powodach. Pewne jest jednak że chęć zniszczenia zawsze wynika z obawy lub strachu. Możliwe że boją się naszych “zapałek”. Natomiast pewne jest również iż zapadły ustalenia i umowy które gwarantują nam rozwój. W skrócie oznacza to tyle. Dajmy im wolną rękę i zobaczymy co z tego wyniknie. To dla ludzi poważne wyzwanie, dla każdego z nas z osobna ale i dla całej ziemskiej populacji.

  Wiem że wśród tych “nowych ufo” są gatunki istot które w pewnym stopniu czują się odpowiedzialne za to co dzieje się na Ziemi nie poprzez uczestnictwo w tym co się działo, ale przez “grzech” zaniechania. Z pewnych nieznanych mi powodów, nie pomogli lub nie zauważyli tego co się dzieje na Ziemi już dawno temu.

  Kolejną ważną informacją dla wszystkich jest pojęcie SENSU CAŁOŚCI działań.
  Nawet te rasy które obecnie przybyły w okolice Ziemi w formie pomocy, mają w tym pewien swój interes. Wynika to z faktu że cała galaktyka zdaje się wchodzić w nowe rejony wszechświata z zupełnie innymi energiami. Oddziaływuje to na nich w podobny sposób jak na nas, natomiast w innej formie.
  Oni chcą iść dalej swoją drogą, wygląda jednak na to że aby to zrobić musi dojść do WYRÓWNANIA.
  Co to jest wyrównanie?
  To rodzaj czegoś co można by nazwać po naszemu KARMĄ. Aby się nie rozpisywać, aby wyjść z baru trzeba popłacić wszystkie “rachunki”, a na parkingu trzeba dać napiwek aby “podstawiono Ci samochód”..wówczas dalej możesz ruszać w drogę.

  Poniższy przekaz jasno wyjaśnia jak będą odbywały się pierwsze próby kontaktu w najbliższych miesiącach.
  Wyjaśnić tutaj muszę również że oni nas obserwują, nie nawiążą kontaktu z nikim kto jeszcze nie jest na to gotowy.
  Jak rozumiem to działanie ma na celu pokazanie ludziom że nic im nie grozi. Osoby które będą świadkami takich kontaktów przekażą te informacje dalej w formie opowieści innym ludziom.

  Mogę chyba powiedzieć to jasno. Sytuacja “na górze” jest nie mniej skomplikowana dzisiaj jak ta na Ziemi.

  A tutaj przekaz:
  https://meditation539.com/2020/07/21/daniel-scranton-doswiadczenia-kontaktu-z-et-w-nadchodzacych-miesiacach-%e2%88%9e-9-wymiarowa-arkturianska-rada/

  [Daniel Scranton] Doświadczenia kontaktu z ET w nadchodzących miesiącach ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada
  Posted on 2020-07-21 by galacticjoel

  “Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

  Jesteśmy bardzo zainteresowani obserwacją liczby doświadczeń kontaktu z ET, które wszyscy macie w nadchodzących miesiącach, ponieważ ci z was, którzy są zainteresowani kontaktem z istotami pozaziemskimi wzmocnili swoje pragnienie spotkania twarzą w twarz ze względu na wszystkie wyzwania, z którymi musieliście się tam zmierzyć w roku kalendarzowym 2020. Wielu z was od wielu lat pragnęło nawiązać kontakt, dostać się na statek kosmiczny, udać się do innego systemu gwiezdnego i zostawić Ziemię daleko w tyle.

  Nie twierdzimy, że utrata wszystkich tych, którzy będą tam służyć jako ambasadorzy między ludzkością a resztą istot w galaktyce, służy ludzkości. Mówimy, że możecie sprowadzić ich więcej na swoje podwórko. Możecie pozwolić na więcej z nich w swoim życiu, ze względu na rosnące pragnienie kontaktu i dlatego, że tak wielu z was w tym czasie pracowało nad sobą.

  Podnosiliście swoją wibrację. Lepiej dopasowujecie się do swoich przyjaciół ET, którzy bardzo chcą nawiązać z wami kontakt, ale też muszą czekać na waszą gotowość. Wielu z was chce mieć w swoim życiu doświadczenia, na które nie jesteście jeszcze gotowi, ale w tym czasie przygotowywaliście się. Staliście się lepszymi galaktycznymi partnerami. Tworzyliście te rzeczywistości, te doświadczenia, które chcecie mieć, a ta transmisja, którą wam teraz dajemy, ma na celu skłonienie was do jeszcze większego przygotowania się do tych doświadczeń kontaktu.

  Czujemy waszą gotowość. Widzimy otwierające się przed wami linie czasowe i kibicujemy wam stąd w dziewiątym wymiarze, zwłaszcza, że ​​wiemy, że w najbliższej przyszłości będziecie mieć pozytywne doświadczenia kontaktu z czterowymiarowymi ET, którzy nie różnią się tak bardzo od ludzkości. Jesteście gotowi. Wciąż demonstrujecie tę prawdę nam i innym istotom w całej galaktyce, które bardzo chcą się z wami połączyć.

  Wejdźcie w tę przestrzeń pozytywnego oczekiwania na te doświadczenia, o których mówimy, ponieważ nadchodzą a wy jesteście tymi, którzy przywitają waszych przyjaciół ET. Doświadczenie pełnego, otwartego kontaktu z całą ludzkością jest również w waszej przyszłości, ale te doświadczenia kontaktu jeden na jednego, jeden na dwóch lub trzech, pojawią się znacznie wcześniej i nadejdą do tych z was, którzy mają to wyostrzone pragnienie. Wiemy, że to prawda.

  Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. ”

  Źródło: https://danielscranton.com/e-t-contact-experiences-in-the-coming-months-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 2. krnabrny1 says:

  Od siebie dodam że zabawne w wystąpieniu Lecha Wałęsy jest to że tak pięknie i gładko powiedział czym się zajmował “destabilizacją” i “straszeniem Putinem”…to wystarczy aby zorientować się dla kogo działał:))

Wypowiedz się