Okręty wojenne i wojskowe samoloty gromadzą się w pobliżu Indonezji, podczas gdy nasila się zdalna wojna USA z Chinami

Benjamin Fulford, pochodzenia polsko-żydowskiego ( jak pisze niżej), w poniższym cotygodniowym raporcie, czytanym na całym świecie, zacytował z podaniem linku artykuł z lutego 2019 r. z naszej strony pt. „Oficjalne źródła z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża dowodzą, że „holokaust” był żydowskim oszustwem”.

Ten tekst opublikowaliśmy za portalem Gajowego Maruchy wraz z wybranymi kompetentnymi komentarzami, potwierdzającymi oficjalne źródła MCK. Na Portalu tym został zamieszony w lutym 2018 r. na linku:https://marucha.wordpress.com/2018/02/23/oficjalne-zrodla-z-miedzynarodowego-czerwonego-krzyza-dowodza-ze-holokaust-byl-zydowskim-oszustwem/

Gajowy Marucha opublikował go za polską stroną http://www.aferyprawa.eu/, gdzie został zamieszczony 10-01-2011 z tłumaczeniem Oli Gordon ( prawdziwy „ocean językowy”) ze strony oryginalnej: http://just-another-inside-job.blogspot.com/2007/06/official-records-from-international-red.html.

Redakcja KIP

Pełna niewypowiedziana zdalna wojna między Chinami, a Stanami Zjednoczonymi toczy się teraz na całym świecie i będzie się nasilać. Cła i umieszczenie na czarnej liście giganta telekomunikacyjnego Huawei przez USA, były tylko salwą otwierającą w tej wojnie, która może stać się niebezpieczna, zgadza się wiele źródeł. Chińczycy już powiedzieli Amerykanom: Jeśli chcecie rozmawiać drzwi są otwarte; jeśli chcecie walczyć, będziemy walczyć do końca.

http://www.xinhuanet.com/english/2019-05/19/c_138071807.htm

https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-05-17/huawei-built-at-least-a-three-month-stockpile-ahead-of-trump-ban

Największym polem bitwy w tej wojnie będzie Azja Południowo-Wschodnia, według źródeł Towarzystwa Białego Smoka (WDS) w regionie. Chińskie, amerykańskie i australijskie okręty wojenne, a także francuskie myśliwce gromadzą się obecnie wokół Indonezji, przygotowując się do wielkich bitew, gdy 22 maja zapowiadane wyniki wyborów prezydenckich zostaną ogłoszone.

Obecny prezydent Joko Widodo jest wspierany przez Chiny i oczekuje się, że wygra o 11%. Będzie musiał stawić czoła masowym demonstracjom studentów i muzułmańskich aktywistów narzekających na oszustwa wyborcze i wspierających jego anty-chińskiego przeciwnika Prabowo Subianto.

Prabowo poślubił córkę długoletniego dyktatora Suharto, a także był szefem indonezyjskich sił specjalnych. Prabowo kiedyś ostrzegł ojca założyciela Singapuru Lee Kuan Yew, że „Chińczycy w Indonezji byli zagrożeni, ponieważ w jakichkolwiek kłopotach – zamieszkach – zostawali ranni jako mniejszość”*. Jeden z pro-chińskich generałów zmarł z powodu wirusa „małpiej ospy” przywiezionego z Singapuru, mówią źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia. Planowane demonstracje „zostaną zaatakowane przez trujący gaz i broń biologiczną” – mówią źródła.
Według inżynierów załamanie indonezyjskiej rupii i giełdy jeszcze bardziej zdestabilizują reżim Widodo. Źródła CIA w Azji Południowo-Wschodniej zgadzają się i twierdzą, że może to być dobry czas, aby tymczasowo ewakuować fundusze z Indonezji.

Kłopoty w Indonezji zbiegną się w czasie z dużym anty-chińskim naciskiem w Laosie i Tajlandii, podaje źródło WDS. Nacisk w regionie będzie również przeciw temu, co uważa się za „oszukańczo wybranych syjonistycznych lokajów”, według źródeł CIA w regionie.

Łatwo także zgadnąć, że „cudowne” zwycięstwo (wbrew sondażom exit polls) premiera Australii Scotta Morrisona w wyborach powszechnych nad jego bardziej pro-chińskim przeciwnikiem Billem Shortenem, zostało „zaprojektowane” w ramach tej ogólnej anty-chińskiej ofensywy.

Chińczycy ze swej strony nie planują reagować półśrodkami. Źródła chińskiego wywiadu wojskowego poinformowały wcześniej tego pisarza, że ​​Chiny przygotowały plany awaryjne dotyczące okupacji Indii, Korei i Azji Południowo-Wschodniej (bez Wietnamu) w ciągu dwóch miesięcy w przypadku nadmiernych prowokacji ze strony Amerykanów.

Nadawanie w Chinach antyamerykańskich filmów o wojnie w Korei jest wskazówką co do chińskiego planu. Na pewno wydarzy się coś wielkiego na Półwyspie Koreańskim, potwierdzają źródła tajnych stowarzyszeń Korei Północnej i Azji. Północnokoreańskie źródło, które skontaktowało się z tym pisarzem po raz pierwszy od wielu miesięcy, mówi, że północnokoreański siłacz Kim Jong Un intensyfikuje swoją działalność w Korei Południowej. Kim osiągnął porozumienie, w którym będzie cesarzem Korei, podczas gdy [prezydent Korei Południowej] Moon Jae In będzie prezydentem”, mówi źródło. Żołnierze USA w regionie zostaną postawieni przed faktem dokonanym, podają źródła. Nie tylko to, Kim ma ambicje by obalić japońskiego cesarza Naruhito, mówi północnokoreańskie źródło.

Ten raport propagandowych „wiadomości” Departamentu Stanu USA dotyczący aresztowania setek „wyznawców Falun Gong” w Korei Północnej stanowi wskazówkę dla tych ruchów. Dzieje się tak dlatego, że Falun Gong jest psy-operacją prowadzoną przez neokonserwatystę syjonistycznego agenta Eliota Abramsa, mówią francuski wywiad i inne źródła.https://www.rfa.org/english/news/korea/nk-falun-gong-05172019164536.html

Otrzymujemy również interesujące raporty o dwóch kanadyjskich obywatelach aresztowanych w Chinach za szpiegostwo – byłego dyplomaty Michaela Kovriga i biznesmena Michaela Spavor. „Kanadyjski wywiad wojskowy sprzedał tych dwóch agentów tajnego państwa Chińczykom”, mówią amerykańskie źródła wywiadu wojskowego. Była to część kampanii kanadyjskiej armii przeciwko premierowi Justinowi Trudeau, który ich zdaniem jest „syjonistycznym agentem tajnego państwa” działającym przeciwko interesom Kanady, podają źródła. Ma to związek z „brudnymi transakcjami handlowymi dokonanymi tanio” przez Trudeau, dodają źródła Kanadyjskiej Służbie Wywiadowczej ds. Bezpieczeństwa.

Śmierć w zeszłym tygodniu „podczas biegu w Yokohamie” 57-letniego Erica Davida Talmadge, szefa północnokoreańskiego biura Associated Press, jest w tych okolicznościach podejrzana. To może być zbieg okoliczności lub może być częścią trwającej czystki chazarskich syjonistycznych agencji, które kontrolują niewolniczy rząd Shinzo Abe w Japonii, mówią źródła japońskiego podziemia.

Otrzymaliśmy również w ubiegłym tygodniu ten interesujący raport o dziwnych wydarzeniach w Malezji:
Jeden z moich malezyjskich kontaktów w wywiadzie powiedział mi w zeszłym tygodniu, że [zhańbiony były premier] Najib Razak nie został tak naprawdę aresztowany, jak publicznie stwierdzono. Jest w areszcie domowym i podróżuje po zachodniej Malezji jak chce. Nie może oficjalnie opuścić kraju, ale ‘nieoficjalnie’ był widziany w Brunei. Zagraniczni dygnitarze mają możliwość wejścia do Brunei całkowicie bez kontroli i był tam w zeszłym miesiącu. Z Sułtanem zorganizowano mu prywatne spotkanie. Potwierdziłem to w moim kontakcie w BSB, Brunei.”

Najib zawarł umowę ze swoimi dyrygentami , chazarską syjonistyczną mafią. Ma wszystkie dane na temat wewnętrznej roboty MH370/17. Umieścił je w kilku bezpiecznych miejscach. Jeśli pójdzie do więzienia i zostaną skonfiskowane jego zagraniczne aktywa, dane te zostaną opublikowane. Powiedziano mi, że ma odłożone co najmniej 5 mld USD w Brunei, Singapurze i Hongkongu. Wygląda na to, że ręce [malezyjskiego] premiera Mahathira są związane.

Pomimo takich wysiłków Rothschildów, by ukryć skandal z Malezyjskim lotem 370/17, zbliża się to do punktu kulminacyjnego w Holandii. Już teraz Rosja formalnie oskarżyła rząd holenderski o zatajenie dowodów dotyczących zestrzelenia tego lotu. Pod względem dyplomatycznym jest to bliskie wypowiedzeniu wojny. To tylko kwestia czasu, zanim ta mordercza farsa zostanie ujawniona całemu światu.

Mamy  nadzieję, że wyzwolenie Stanów Zjednoczonych spod kontroli mafii chazarskiej zostanie uruchomione. Tutaj, źródła Pentagonu mówią nam teraz, że Podczas gdy zamknięte akta oskarżenia zbliżają się do 100 000, czas Muellera dobiega końca; Czas zapłacić rachunek obrońcom. Jednakże czekamy, aż te akty oskarżenia zostaną podjęte i chcemy zobaczyć działanie, a nie słowa na tym froncie.

Źródła odpowiadają, że na początek prezydent USA Donald Trump „może” zwolnić Inspektora Departamentu Sprawiedliwości generała Michaela Horowitza i byłego dyrektora FBI Jamesa Comeya, a także odtajnić dokumenty FISA przed wyjazdem do Wielkiej Brytanii i Francji na 2 czerwca z okazji 75-tej rocznicy dnia rozpoczęcia operacji Overload. „D-Day może mieć nowe znaczenie”, mówią źródła.

Wysiłki syjonistów by powstrzymać wszystkie te dochodzenia, wzniecając kłopoty na Bliskim Wschodzie, również dramatycznie zawodzą. Zalecenie byłego oficera operacyjnego CIA i agenta Wywiadu Amerykańskiej Marynarki Roberta Davida Steele, aby Trump zadzwonił do irańskiego przywódcy wywarło wpływ, mówią źródła Pentagonu. „Trump może odbyć szczyt z najwyższym Przywódcą Ali Chameneim, co może pomóc w jego kontaktach z Koreą Północną”, mówią.

Istnieje również ogromny nacisk ze strony Pentagonu, aby „wstrząsnąć skorumpowanym, marnotrawnym kompleksem militarno-przemysłowym (MIC)” – mówią źródła. „Ponieważ Turcja, Indie, Iran, Chiny, Syria, Libia a nawet UE kupują lepszą rosyjską broń, ogłoszono ostrzeżenie o tsunami” aby „oczyścić” MIC i zmusić go do wytwarzania lepszych produktów. Zbliżanie się Turcji do Rosji poprzez zakup myśliwców Su-57 i obrony przeciwlotniczej S-500 „jest śmiałym posunięciem do demontażu NATO i osłabienia Izraela”, dodają.

Źródła Pentagonu również wydają się dość optymistyczne w kwestii konfliktu z Chinami, mówiąc, że wojna handlowa z Chinami i skrajne uprzedzenia wobec Huawei mogą być wykorzystane do upadku Boeinga, z kierowanymi przez Chiny globalnymi bojkotami, anulowaniem zamówień, cofnięciem certyfikatów, uziemieniem i odmową lądowania i przestrzeni powietrznej”, aby zmusić tę firmę do oczyszczenia fundamentów jej działania.

Źródła Pentagonu twierdzą, że amerykańska armia chce pomóc Ameryce pozbyć się syjonistycznego pasożyta, podczas gdy Izrael skazany jest na status wyrzutka”.

Polski rząd stał się również ważnym graczem w ruchu antysyjonistycznym po próbach syjonistów wymuszenia 300 miliardów dolarów z tego kraju jako „rekompensaty za Holokaust”. Polacy opublikowali raport Międzynarodowego Czerwonego Krzyża na temat nazistowskich obozów koncentracyjnych, który twierdzi, że zostało zabitych 271 301 osób, a nie 6 milionów. Argumentowali także, że sama Polska była największą ofiarą zbrodni nazistowskich.

Źródło z facebooka: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/02/oficjalne-zrodla-z-miedzynarodowego-czerwonego-krzyza-dowodza-ze-holokaust-byl-zydowskim-oszustwem/?fbclid=IwAR3xtHz7dl-ZWskDFDIfukpsOKncfI_gxXNR26t2i0oSMHBNMq9KxlXZbog

Źródło bezpośrednio ze strony: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/02/oficjalne-zrodla-z-miedzynarodowego-czerwonego-krzyza-dowodza-ze-holokaust-byl-zydowskim-oszustwem/

Jako ktoś z polsko-żydowską krwią, z pewnością myślę, że nadszedł czas, aby prawdziwe, historyczne, bezstronne, oparte na faktach i publiczne śledztwo położyło kres tej sprawie raz na zawsze. Wtrącanie ludzi do więzienia za kwestionowanie oficjalnej historii „holokaustu” (całopalnej ofiara dla Baal’a) wywołuje jedynie podejrzenia. Prawda nie musi ukrywać się za karą.

W każdym razie fakt, że Polacy stawiają twardy opór, jest oznaką narastającej ogólnoświatowej reakcji przeciwko chazarskiej mafii i ich syjonistycznemu koszmarowi.

Coraz większy jest też sprzeciw wobec kontroli korporacyjnej mafii chazarskiej, mówią źródła Pentagonu. Zauważają, że przełomowa sprawa Sądu Najwyższego przeciwko Apple „toruje drogę konsumenckim pozwom antymonopolowym, aby zmusić Departament Sprawiedliwości do rozbicia gigantów technologicznych takich jak: Facebook, Google, Amazon, a nawet Apple”.

https://www.engadget.com/2019/05/13/supreme-court-apple-app-store-price-fixing-lawsuit/

Ponadto Monsanto przegrał trzy główne sprawy sądowe i zostało ujawnione wykorzystanie specjalnych operacji przeciwko dziennikarzom i opiniotwórcom. Ta firma i jej rodzic Bayer uczą się skutków praw karmy.

https://www.france24.com/en/20190519-france-monsanto-bayer-world-wide-march-environment-planet-roundup-glyphosate

Na koniec chciałbym zakończyć raport z tego tygodnia jeszcze jedną dobrą wiadomością. Plemię Amazonii pokonało wielkie kompanie naftowe w procesie sądowym i zachowało 7 milionów akrów lasów deszczowych.

https://www.disclose.tv/amazon-tribe-wins-lawsuit-against-big-oil-saving-millions-of-acres-ofrainforest-367412

Kto powiedział, że dobrzy ludzie nie wygrywają? Źli ludzie przegrywają na wszystkich frontach, a wyzwolenie planety jest możliwe w 2019 roku.

* From Third World to First: The Singapore Story autor Lee Kuan Yew, str. 280. (Od Trzeciej Wojny Światowej do Pierwszej: Singapurska historia)

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/05/20/battleships-and-war-planes-gather-near-indonesia-as-u-s-china-proxy-war-escalates/

Opublikowany za:

https://meditation539.com/?p=9648

https://sadefenza.blogspot.com/2019/05/benjamin-fulford-corazzate-e-aerei-da.htmlhttps://sadefenza.blogspot.com/2019/05/benjamin-fulford-corazzate-e-aerei-da.html

Comments

 1. marcin says:

  ///Źródła Pentagonu twierdzą, że amerykańska armia chce pomóc „Ameryce pozbyć się syjonistycznego pasożyta”, podczas gdy Izrael „skazany jest na status wyrzutka”.///

  Zdaniem piszącego te słowa Benjamin Fulford jest dezinformatorem. I nie ma pochodzenia polsko-żydowskiego, tylko chazarskie, bo nie tak dawno tą właśnie grupę – do której przynależy – określał. Fulford w bardzo młodym wieku został naczelnym Forbesa i nie stało się to dzięki jego talentowi, tylko właśnie dzięki pochodzeniu. Przysłowie mówi: „niedaleko pada jabłko od jabłoni” i Fulford – jeśli chrzani farmazony – a robi to często, to właśnie z tego powodu.

  Wbrew temu, co twierdzi Fulford, Ameryka, w tym amerykańscy patrioci, wcale nie musi być zainteresowana „pozbyciem się syjonistycznego pasożyta”.

  W obecnej chwili Ameryka jest już państwem, w znaczniej mierze, zdezindustrializowanym. Z przemysłu pozostał tam głównie przemysł wojenny, uzależniony zresztą od importu, także importu z Chin Ludowych. Stany Zjednoczone nie są w stanie wyprodukować używanych w kraju dóbr konsumpcyjnych i importują je z całego świata.

  Znaczący dysonans pomiędzy poziomem konsumpcji a produkcją wewnętrzną obrazuje amerykański wykres obrotów bieżących handlu zagranicznego:

  https://s1.ibtimes.com/sites/www.ibtimes.com/files/styles/full/public/2019/03/07/20190307ustradebalance.jpg

  Saldo bieżących obrotów handlu zagranicznego w 2018 roku wynosiło tam -621 mld USD, a powinniśmy pamiętać że jest to wynik znacząco zawyżony eksportem usług, w których zapewne dominuje lichwa i spekulacja z Nowego Jorku i plugawa propaganda zwana rozrywką, również z Nowego Jorku czy z Los Angeles. Ponadto deficyt w obrotach handlowych jest pomniejszany eksportem amerykańskiej broni, która zwykle charakteryzuje się unikalną kombinacją bardzo wysokiej ceny i niskiej jakości, i możliwa jest głównie dzięki imperialnemu statusowi tego państwa. Zakup amerykańskiej broni to zwykle element zwyczajowego okupu płaconego hegemonowi przez wasala.

  Gdyby nie sprzedaż usług lichwy&spekulacji, kloacznej propagandy pod postacią rozrywki czy przewartościowanej broni na całym świecie, amerykański deficyt w rachunku bieżącym byłby jeszcze wyższy niż te -621 mld USD. Deficyt ten, jak widać z wykresu, ma charakter trwały i towarzyszy mu dodatnie saldo obrotów kapitałowych z zagranicą, którego głównym składnikiem jest sprzedaż za granicą amerykańskich obligacji rządowych i innych aktywów kapitałowych.

  Z punktu widzenia najwyższych kręgów amerykańskiej armii, także tych o nastawieniu patriotycznym, żydzi z Wall Street zapewniają niezwykle komfortową sytuację, w której na wojnę, czy jak oni to mówią, na „obronę”, nigdy nie zabraknie pieniędzy. Te pieniądze mają unikalną cechę, bo można kupić za nie dosłownie wszystko niemalże na całym świecie.

  Amerykańskie wydatki na „obronę” są silnie skorelowane z deficytem budżetu federalnego, który w skumulowanym ujęciu wygląda tak:

  https://libertarianinstitute.org/wp-content/uploads/2018/07/us-debt-graph-2020.jpg

  Cała piekielnie droga II wojna światowa skończyła się w Stanach Zjednoczonych długiem w wysokości ~300 miliardów dolarów, który dzisiaj zjadany jest przez Pentagon najdalej w pięć miesięcy. Cały sektor „obrony” Stanów Zjednoczonych tonie w pieniądzach i jest to wyłącznie zasługa żydów z Wall Street czy z Londynu, Hong-kongu, Singapuru czy Sydney.

  Zagranica kupuje amerykańskie obligacje czy inne magiczne papierki dlatego, że amerykański dolar ma status waluty globalnej, w dolarze jest rozliczana większość transakcji handlu zagranicznego na świecie. Ostatnie zamieszanie z atakiem Stanów Zjednoczonych na Wenezuelę ma związek z faktem, że od lutego 2019 roku Wenezuela zamierzała sprzedawać swoją ropę naftową za wirtualną walutę petro zamiast dolara, czym naruszyłaby status dolara jako waluty światowej.

  Moment utraty przez dolara statusu waluty światowej pewnie musi nadejść, ale w interesie żydów z Wall Street i całej globalistycznej sitwy, ale także i patriotów z Pentagonu, jest aby nadszedł jak najpóźniej. Stąd Pentagon, mając świadomość działania w interesie Wall Street czy żydowskich globalistów w ogólności, sam również jest zainteresowany likwidacją niepodległości Wenezueli, ponieważ interesy żydów i patriotów z Pentagonu są powiązane. Pentagon pilnuje statusu dolara jako waluty światowej, dzięki czemu Stany Zjednoczone są ciągle zamożne, a generałowie z Pentagonu opływają w dostatek. Realizacja żydowskiej polityki, między innymi ochrona państewka Izrael, to umiarkowana cena za korzyści z imperialnego statusu Stanów Zjednoczonych.

  „Pozbycie się syjonistycznego pasożyta”, o którym pisze Fulford, mogłoby nastąpić w Ameryce jedynie w wyniku konfliktu z żydami z Wall Street. Ten konflikt towarzyszyłby pewnie utracie statusu waluty światowej przez dolara, jego deprecjacji i całemu wielkiemu zamieszaniu związanemu z upadkiem statusu imperium. Skończyłaby się obfitość dóbr będąca skutkiem amerykańskiego deficytu handlowego i obfitość dolarów, którą cieszą się amerykańscy generałowie.

  To oczywiście jest możliwe i pewnie musi nadejść, ale byłaby to rewolucja, z czego wszyscy zainteresowani doskonale zdają sobie sprawę. Byłaby to rewolucja w wymiarze międzynarodowym, ale również wewnętrznym amerykańskim. Lud w Ameryce jest utrzymywany w spokoju dzięki celebracji wytworzonej przez żydów (pod)kultury permanentnej konsumpcji. Jeśliby zabrakło dóbr do konsumpcji, natychmiast pojawiłyby się problemy wewnętrzne, które dzisiaj trudniej rozwiązać niż jeszcze pół wieku temu dzięki innej kompozycji etnicznej amerykańskiego społeczeństwa. Jakakolwiek rewolucja w Ameryce mogłaby mieć krwawe skutki z powodu powszechnego w tym kraju dostępu do broni palnej. Prawdopodobne jest również znaczne przetasowanie w łonie amerykańskich klas rządzących, utrata uprzywilejowane statusu przez amerykańskich generałów, którzy chcieliby taki proces zapoczątkować. Czy na pewno amerykańscy patrioci z Pentagonu są na to gotowi?

 2. krnabrny1 says:

  To czy są gotowi przestaje mieć znaczenie, znaczenia nabiera fakt co mogą?

Wypowiedz się