Rząd i iluzja urzędu

Strome struktury hierarchiczne w wielu dziedzinach: polityki, prawa, nauki, w tym medycyny, religii, kultury, mediów itd. tworzą system zniewolenia zwykłych ludzi przez elity poprzez dogmaty, które są najczęściej sprzeczne ze zwykłym zdrowym rozsądkiem i elementarną sprawiedliwością.  Pisze o tym poniżej Dydymus Dydymski ( kilka jego artykułów jest na naszej stronie, które rozbijają oprogramowanie kontroli umysłów u ludzi), którego artykuły „otwierające ludziom oczy” spowodowały atakowanie go bronią psychotroniczną.  Natomiast zaprogramowane bioroboty medyczne nie chcą przyjąć tego do wiadomości, bo tego nie „nabyli” w wyuczonym programie ( drugi tekst poniżej).

Redakcja KIP

Rząd i iluzja urzędu

Rząd, co to jest rząd …

Rząd, jest złudzeniem władzy, ale co najważniejsze, rząd jest twórcą powszechnej kontroli umysłów. 

Po pierwsze, rząd chce, aby ludzie wierzyli w jak najwięcej fikcyjnych rzeczy i zdarzeń, dzięki którym, ci sami ludzie wierzą we władze, bo ta kreuje się fikcyjną iluzje urzędów i tytułów.

Trzeba kształtować umysł kolektywu, który zaakceptuje każdą fałszywą ideologię, tak tworzy się idee świadomości globalnej w ujęciu ogólnospołecznym, która jest przenoszona jak choroba zakaźna w postaci wirusa poprawności politycznej.

elity-6Czym jest rząd …. ?

To złudzenie “oficjalnej” grupy ludzi, uchodzącej za grupę autorytatywną powstałą tylko po to, aby masońscy eksperci, mogli mówić wszystkim innym, co i jak należy robić, aby przysłużyć się, nie państwu, lecz utrzymywanej przez naród elicie.

Prawda jest banalna, nie ma czegoś takiego jak władza, a rząd jest kompletną iluzją.

Nakładacie na siebie samych irracjonalne myślenie, bowiem tak funkcjonuje kontrolowany strachem umysł, mówiący poprawnie politycznie bzdety o nieistniejącej polityce, religii, władzy, czy prawicy i lewicy.

Jest powszechnie przyjęte, że siła rządu ostatecznie pochodzi od ludzi, którzy go akceptują, utrzymują i za niego umierają. Głupota ludzka nie zna granic i przebiera formę utopii, agresji i ortodoksyjnej obsesji.

Rządy, wydają się mieć uprawnienia, których nie posiadają zwykli ludzie.

Wszyscy wy, co do jednego, zgodziliście się, że to właśnie te osoby mają was okradać w imię wymyślonego rządu, stworzonego z osób reprezentujących możnych, którzy kiedyś założyli dane państwo na przywłaszczonych i zrabowanych terenach, od wystraszonych ludzi i niszczonej przyrody. 

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/09/patriotyzm-to-nie-wolnosc.html

Złodziejstwo i sutenerstwo przybrało oficjalną formę, nazywaną do dziś państwowością, która przypomina firmę handlującą niewolnikami i licencjami uprawnień, zgód i pozwoleń …

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/07/tajemnica-licencji.html

Nie potrzeba wiele, krytycznego myślenia, aby uświadomić sobie, że osoby, które przyznają uprawnienia same ich nie posiadają. Wystarczy tylko status urodzenia lub znajomości, będące formą sitwa.

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/09/patriotyzm-to-nie-wolnosc.html

Czyli, wszystkie grupy społeczne posiadające licencje zawodowe, bronią fałszywego tworu zwanego rządem, ponieważ ten, gwarantuje im sztuczną pozycje społeczną.

Generalnie, te fałszywe grupy zawodowe, są kłamliwą armią broniąca rządu, w celu ochrony własnej pozycji, a tym samym własnych interesu, i dzięki temu, pieniądz oraz niewolnictwo, może egzystować dalej z cichym poparciem samych niewolników, będących własnością wyższych kast społecznych.

Tak naprawdę, prawo w sferach elitarnych jest stanowione indywidualnie, a kary dotyczą tylko zniewolonego społeczeństwa, wystarczy obejrzeć dziennik, przeczytać gazetę, aby upewnić się, że właśnie tak, a nie inaczej jest …

I właśnie, ten aspekt powinien wam powiedzieć jasno : nie ma żadnej prawicy, lewicy, nigdy nie istniał komunizm, ani demokracja, istnieje tylko podział hierarchiczny w, którym człowiek jest traktowany jak niewolnik, przez struktury fałszywej władzy, opartej na samostanowieniu prawa kontrolnego dla niższych kast społecznych. 

Dlaczego, logika nie pozwala wam zniszczyć elit, ponieważ, nad wami ciąży strach przed pozorną siłą władzy, ale tą siła jesteście wy sami przebrani w teatralne stroje policji, wojska, sędziów i uzbrojeni w sztuczne, banalne kodeksy, rozkazy i ograniczenia, dotykające tylko i wyłącznie was …

Język polityki, porusza się po trasie niedopowiedzeń, ogólników, spychaczy i celowego podziału … 

Jednym sloganem, można odpowiedzieć na dowolne pytanie, i ten problem, jest poruszany nawet w serialach komediowych (Ranczo), gdzie scenarzyści ujawnili schemat manipulacji językiem uniwersalnym :

” To jest trudny problem i należy podchodzić do niego z rozwagą. Jak każda sprawa mająca znaczenie dla całego społeczeństwa, musi być rozwiązana w drodze consensusu i wzięte muszą być pod uwagę różne opinie.”

” Ta sprawa wymaga starannej analizy i uważnego wysłuchania wszystkich opinii specjalistów. Przede wszystkim nie należy działać pochopnie, bo może przynieść skutek odwrotny do spodziewanego.”

” W tej sprawie, istnieją różne punkty widzenia i za każdym z nich stoją istotne racje, które trzeba wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji. Nie można żadnych zmian forsować na siłę. Konieczna jest pogłębiona refleksja i bardzo wyważona decyzja. Za dużo mamy spraw które dzielą społeczeństwo, a za mamy tych, które łączą.”

Oraz odpowiedź na pytanie “dociskające” :

” Bądźmy odpowiedzialni. ! To jest zbyt poważna sprawa i nie rozwiążemy jej w krótkim, telewizyjnym programie. Tu trzeba wiele dni rzetelnej pracy, do której wszystkich kolegów parlamentarzystów serdecznie zachęcam”

Podstaw sobie dowolne pytanie, o in vitro, aborcje, ekonomie, gospodarkę, rząd, opozycje, podatki …

elity-7

“Mądrzy” idioci, eksperci, autorytety, mówią do pseudo intelektualistów, farmazony nie mogące być zrozumiane przez społeczeństwo kretynów, martwiące się o własny los i rząd nałogów i popędów  …

http://manipulaci.wordpress.com

Czy, można polityków skłonić do mówienia prawdy.?

Otóż jest tajemnica, o której nie wolno mówić, i nie wolno o tym uczyć psychologów, czy dziennikarzy.

Dlaczego.?

Ponieważ, retoryka jest zakazana, a wystarczy tylko logika i dysputa sokratyczna, aby polityk, nie mógł balansować na cienkiej linie odpowiedzi uniwersalnych i korzystać z pomocy pytań otwartych ( czyli takie, dzięki którym rozmówca może rozwinąć swoją odpowiedź) i zamkniętych (takie, na które można odpowiedzieć krótko, np. tak, nie, biały, wcale, jutro) …

https://manipulanci.wordpress.com/2016/03/13/manipulacja-procesem-nauki/

Logika i filozofia użytkowa, przykład wymuszenia prawdy :

Panie polityku, czy wszystkie prawa pochodzą od woli narodu.?

Zawsze usłyszymy tu : Tak.

Panie polityku, czy obywatele mają prawo inicjowania różnych form obrony wobec osób, które zainicjowały działania zagrażające ich życiu.?

Zawsze usłyszymy : Nie.

Panie polityku, jeśli te osoby nie mają prawa podjęcia działań względem osób niszczących ich życie, to jak to się ma do stanowienia prawa z woli narodu i działania rządu, przeciw obywatelom.? Myśli pan, że w tej sytuacji, naród musi bronić prawa, które sam ustanowił.?!

I tu, zawsze polityk powie prawdę : Cóż, myślę, że mają prawo. 

Polityk musi stanąć po stronie prawa i ludzi, nawet jeśliby tego nie chciał. Wystarczy tylko kreować pytania tak, aby nie zawierały drogi ucieczki i prowadziły do jasnej odpowiedzi.

Oczywiście, w pewnym momencie każdy z nich nie wytrzyma, tej sytuacji, i każe nam opuścić biuro, a w telewizji, czy radiu ta forma pytań, nie przejdzie …

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/podziekowanie-grupy-bilderberga-i.html

Sprzeczność wypowiedzi polityków z logiką.

Ten etatystyczny kierunek kreowania wypowiedzi, jest sprzeczny nie tylko z logiką, co i z filozofią, będąca podstawą dyskursu.

Politycy potraktowani prawdą filozofii, wściekają się ponieważ, żadna forma manipulacji i psychomanipulacji im nie pomoże.

Złość zostaje spowodowana, dysonansem poznawczym – stanem nieprzyjemnego napięcia psychicznego, pojawiającego się u danej osoby wtedy, gdy jednocześnie występują dwa elementy poznawcze (np. myśli i sądy), które są niezgodne ze sobą. 

Tak kreowane pytania wzbudzają w politykach strach, złość i zażenowanie własną płytkością oraz błędami logicznymi.

W 2014 roku, po rozmowie z jednym z byłych premierów, zostałem napadnięty przez jego ochronę, i zabrano mi dyktafon, aby nie wyszło na jaw, jak durny jest byłym premier naszego kraju.  

zniewolenie

Zniewolenie psychiczne

Nikt nie ma prawa rządzić drugim człowiekiem, grupami ludzi oraz narodami.

Jest to logiczne, bowiem kasty, grupy społeczne niszczą równość, a bez równości, nie ma wolności i prywatnej własności. 

Człowiek, musi nauczyć się, że jest istotą indywidualną, wolną od potrzeby posiadania pana, szefa, mesjasza, idola, instytucji władzy świeckiej i religijnej … , bo są to konstrukcje hierarchiczne, całkowicie sztuczne, odbierające Tobie wolność przez brak równości. 

Niedopuszczalna jest, zależność psychiczna niszcząca wolność człowieka także w związkach i przeróżnych chorych układach. Przemoc psychiczna, uzależnienie jest, to takie samo przestępstwo. jak morderstwo, gwałt, czy znęcanie się …

Kontrola umysłu, jest formą “prawa elit”, odnoszącego się do każdej jednostki w sposób indywidualny. Kontrola umysłu przekonuje cię, że masz przyjąć coś, co nie jest logiczne i nie posiada sensu.

Nikt, nie ma prawa rzucić kamieniem w dziecko… Ale jeśli wystarczająca duża grupa osób, nazwie siebie rządem, i pogwałciła prawo do wolności i równości innych ludzi, to w magiczny sposób otrzymuje prawo, rzucania kamieniem w kogokolwiek chce.  

Zbiorowość dzierżąca siłę, fetysz pieniądza i władzy, tworzy idę nieistniejącego strachu, aby na bazie tego, stworzyć korzystne dla siebie prawo, godzące w równość społeczną i wolność jednostki.

I to prawo, pozwala władzy chronić swoją pozycję, i rzucać kamieniami w kogo tylko zechce.

Finezyjne i fantastyczne nazwy urzędów, stanowisk, tworzą utopie władzy, przydzielanej wygodnym i użytecznym dla elit, ludziom.

Jedynym rozwiązaniem jest rząd kontraktowy, kontrolowany przez senat społeczny, składający się z wszystkich mieszkańców danego państwa, czy terenu umownego.

W innym przypadku iluzja, rząd, kontroluje umysły wszystkich wyborców ideą poprawności politycznej, która nastawia ludzi przeciw sobie, za pomocą swojej tezy i antytezy, bo ludzie nie lubią być za kimś, tylko przeciw komuś.

Taka jest natura małpiej inteligencji, nastawionej na zniszczenie innej jednostki, za pomocą prawa do piętnowania tezy lub antytezy.

Moc, to korupcja

Władza korumpuje grupy społeczne, dając im przywileje wypływające z licencji legalności działania.

Dzięki temu, lekarze, prawnicy, urzędnicy wytwarzają rodzaj tarczy ochronnej zwanej autorytetem … , oczywiście i rząd i dana grupa społeczna, nie ma żadnego autorytetu, a cała ich moc, to iluzja sztuki aktorskiej oparta na lepszych zarobkach, co wytwarza zazdrość, zachwyt i uległość głupców, sadzących, że autorytet zastępuje moralność i czyni człowieka lepiej urodzonym.

Rząd nie jest lekarstwem

Rządy, wymuszają za pomocą groźby przemocy, płacenie wszelakich podatków i opłat wpływających na standard życia utopijnych elit.

Uznajecie, że istnieje rzeczywiste prawo zmuszające was do płacenia podatków. ?!

Płacenie podatków, jest jawnym finansowaniem terroryzmu, bowiem jeśli tego nie zrobisz : wyrządzasz szkodę innym, czyli bogatym, których masz utrzymywać, żywić, ubierać i kreować świat ich pomysłów … 

Jak ma się to, do jedynego istniejącego prawa, jakim jest prawo naturalne.?

Rząd, wie, że lubisz się czuć dobrym człowiekiem i dlatego szantażuje cały naród pokazując mu rzeczy, z którymi naród ma walczyć za pomocą podatków.

Wydaje się tobie i narodowi, że uczestniczysz w czymś wielkim, wydaje się tobie, że tworzysz państwo, walczysz z biedą, patologią, kryzysem, podczas gdy umożliwiasz członkom elit, przejmowanie ogromnych terenów ziemskich i bogactw naturalnych.

Rząd, manipuluje oskarżając ludzi, małe firmy, inwalidów … , o rujnowanie budżetu, naciskając was abyście zwiększyli finansowanie ich prywatnych interesów.

zniewolenie-2

Prawo naturalne

Wiedząc, że autorytety nie istnieją, że nie istnieje prawo i władza, musisz zrozumieć, że wszystko to, siedzi w waszych głowach.

Istnieje tylko prawo naturalne i złota reguła etyczna zwana zasadą wzajemności.

Ta reguła odnosi się do narodu, państwa, kontaktów międzyludzkich, związków, małżeństw, przyjaźni …

I brzmi :

Traktuj innych tak, jak Ty byś chciał być traktowany.

Nie istnieje prawo, nie istnieje psychologia, istnieje tylko prawo naturalne i filozofia, mówiąca wprost, że poprzez naturę ludzką, muszą istnieć pewne prawa i wartości chronione powszechnie : życie, własność, moralność, duchowość. 

Złota reguła etyczna, czyli złota zasada wzajemności, może być określana w wersji pozytywnej lub negatywnej.

Ujęcie pozytywne:

„Rób innym to, co byś chciał, żeby tobie robili”.

Ujęcie negatywne:

„Nie czyń innym tego, czego nie chcesz, by czynili tobie”.

Obydwa ujęcia, są wyrazem tej samej zasady, przy czym pierwsze z nich proponuje czynienie dobra, a drugie zapobiega czynieniu zła.

Prawa naturalne, nikną z chwilą opuszczenie łona matki, bowiem role właściciela nowego człowieka, przejmuje demoralizujące państwo.

https://vimeo.com/ligaswiata/niewolnictwo

https://vimeo.com/ligaswiata/prawomorskie

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/07/prawo-admiralicji-floty-handlowej-czyli.html

Zrozumcie, nie potrzebujecie autorytetu, który mówi wam jakie macie prawa, jako istoty ludzkie. 

Potrzebujecie własnej mądrości, choć wiem, że 95 % ludzi, nie rozumie czytanego tekstu, słów i logicznych wywodów, wierząc w seks, nałogi, popędy i zwierzęcy byt, niewolniczej egzystencji …

Apofatyczne zapytanie, może udzielić wam odpowiedzi, jakie nie jest prawo.

Prawo, nie może zaszkodzić innym.

Tylko prawo naturalne, nie może zaszkodzić innym, każdy inna forma prawa, szkodzi człowiekowi wywierając na nim presję strachu …

zniewolenie-3

Apophasis

Jak to możliwe, że naruszających złotą zasadę polityków, nadal uważacie za dobrych, a siebie za złych, choć przestrzegacie prawa naturalnego i złotej reguły … ?!

Łamanie prawa naturalnego, to łamanie praw człowieka. 

Ostatnio, podzielono was za pomocą zawsze dobrego tematu aborcji, choć według prawa naturalnego i złotej zasady, aborcja jest zła, to w was wywołuje wiele chorych emocji.

Dlaczego, bo powiedziano wam, że macie wpływ i prawo, na opinie niezgodną z prawem moralnym i naturalnym, a zwierzęta lubią być ważne, ciekawe i lubią łamać reguły.

Tylko logika mówi : skoro jesteś za prawem do aborcji, mogłoby teoretycznie, ciebie nie być w miejscu w, którym jesteś, więc zastanów się nad zabieraniem życia komuś, kto teoretycznie, może, być kimś ważnym dla rasy ludzkiej.

Nie zabieraj komukolwiek prawa do życia, a to powstaje na skutek różnych czynników, które doprowadziły do znalezienia się kobiety w danym miejscu i danej okoliczności …

Jeśli, ty zabierzesz komuś życie, możesz znaleźć się w sytuacji w, której ty, stracisz własne.

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2016/04/09/aborcja-i-masonski-feminizm/

Rodzimy się z wiedzą, co jest dobre, a co złe, a tego, co nam później wpaja świat, nie możemy nazwać nauką, a demoralizacją naszego ducha.

Chore społeczeństwo, edukuje młodzież na swój wzór, niszcząc zasady moralne i prawo naturalne, zastępując je prawem elit do rozporządzenia waszym niewolniczym życiem.

elity-8

Prawo i zło

Cała nadbudowa cywilizacji świata zachodniego, jest kombinacją znakomicie poukładanych i dobrze zaplanowanych programów kierowania umysłu ludzkiego w stronę służenia elitarnym panom.

Banki żerują na tobie, rządy nie są zainteresowane inna formą rządzenia niż żerowaniem na narodzie, wyższe szkoły ćwiczą posłusznych degeneratów zdobywających rządowe licencje, których niewolno krytykować, nie niszcząc przy tym siebie …

Nikt nie orientuje się, że program to utopijna gra pozorów, kłamstw osadzonych na waszym strachu i chciwości, która doprowadza do korupcji i uzależnienia od fetyszu pieniądza, popędów i nałogów.

Samorządność, to heretycka iluzja władzy.

Etymologia słowa rząd, pochodzi od łacińskiego czasownika gubernare: “kontrolować” lub “rządzić z autorytetem”, jest, to forma rządzenia umysłem społeczeństwa, aby to, nie zorientowało się, że utrzymuje władze elit, poprzez własny strach i obojętność.

Rząd

Etymologia słowa regulament, to sterowanie/kierowanie (regula) umysłem (ment), mamy tu bezpośrednie odniesienie do kontroli umysłu, poprzez narzucone siłą i strachem prawo.

Na bazie utrzymania tej iluzji wiary, powstały pierwsze oddziały zajmujące się operacjami psy-ops. 

W tym celu, zmieniono prawa logiki, zmieniając niektóre działy filozofii w psychologię, która tak bardzo zaszkodziła współczesności.

Zmanipulowana logika, uznała prawo rządu, do kierowania ludzkim umysłem, za pomocą jedynego prawdziwego autorytetu jakim jest siła. 

Wpojono człowiekowi, że ten znajdując się w obrębie “naturalnych sił”, musi przestrzegać ustalonych przez nie praw, siła przerodziła się w rządy, przez strach.

Ta, prawda absolutna, zrodziła się ze strachu i podporządkowała plemiona, sile przywódców, szamanów, kapłanów … , stających się elitą tego świata. Strach to słabość wykorzystana przez brutalność.

Już ponad 60 tysięcy lat temu, kapłani stworzyli zorganizowany oparty na sile pseudo organ, który udzielał uprawnień do egzekwowania prawa kreowanego przez wyobraźnie nominowanych władców.

Czyli, władza nie miała żadnych ograniczeń w stosunku do człowieka będącego własnością, posiadacza ziemskiego.

Jednym słowem, władza, państwa, są tworami chorej wyobraźni, ludzi, chcących posiadać władze nad innymi ludźmi, dzięki sile fizycznej.

Prawa, pojawiały się znikąd, były kreowane wyobraźnią psychopatów, a organizacja pozwalała w celu osiągnięcia swoich celów na kreowanie aktów niewyobrażalnej przemocy, wobec tresowanych na niewolników ludzi. Cały was strach, został wyuczony, tak jak poczucie niskiej wartości …

Zauważ, że wszystkie prawa i sposoby ich egzekwowania, są pomysłowo nienaturalne.

Człowiek zaczął tworzyć prawa ingerujące w naturalny porządek ziemi, zaczął bawić się ludźmi, zwierzętami, roślinami, rzekami, górami i chmurami oraz falami naszego mózgu.

Człowiek złamał najpierw prawo naturalne, a następnie prawo Boga, żyjemy od 65 tysięcy lat w idealnej kopii gai, jednak powoli obraz naszego raju, jest dewastowany. 

Łatwo jest stworzyć koszmar życia społecznego, kiedy chce się zachować raj dla siebie. Kiedy człowiek tworzy fałszywe prawa, robi tym samym pierwszy krok, do niesprawiedliwości łamiącej prawo naturalne.

Prawo do orzekania

Większość ludzi woli wierzyć, że ich przywódcy są sprawiedliwi, nawet wtedy, gdy wszystkie dowody świadczą o czymś zgoła przeciwnym. 

Społeczeństwo wolnych ludzi, musi wybrać, czy chce żyć pod naciskiem skorumpowanej władzy, czy zacząć samostanowić w oparciu o prawo naturalne.

Skorumpowane rządy, zawsze dążą do wojny, która zabierze życie waszym bliskim. Jesteście całą siłą władzy, wszystkimi jej siłami, i możecie zabrać jej tą siłę. 

Musicie, po prostu stanąć jeden za drugim, za odwagą, zasadami i moralnością, a wtedy iluzja siły władzy zmieni się, w jej popłoch.

Większość ludzi nie ma odwagi, by zmierzyć się z słusznym wyborem, bowiem tak został zaprogramowany system propagandy, oszukujący krytycznego myśliciela, stającego się tchórzem moralnym, szukającym wymówki zamiast walki. Tak człowiek przestaje myśleć, stając się ignorantem.

Anarchia i etatyzm

Etatyzm, niesie za sobą przekonanie, że ludzie potrzebują pewnej władzy, rządu, który jest w stanie kontrolować każdy aspekt ich życia.

Etatyści, używają przemocy i przymusu do osiągnięcia swoich niecnych celów.

Stan etatyzmu istnieje od początku istnienia elit, co przekreśla idee równości i wolności, etatyzm, to idea każdego państwa potrzebującego kontrolerów niewolników. 

Kontrolerzy, zwiedzeni pozorem kastowości, władzy i siły, wykonują każdą pracę zarobkową, która ma na celu niszczenie wolności, równości, przy jednoczesnym tworzeniu idei zniszczenia jednostkowego i społecznego, wykorzystywanego społeczeństwa.

Etatyzm, jest dowodem braku różnic między socjalizmem, komunizmem, demokracją, kapitalizmem, monarchią, państwem religijnym … , etatyzm istnieje wszędzie tam, gdzie istnieją elity, potrzebujące kontroli nad społeczeństwem.

Jeśli, potrzebujesz przemocy w egzekwowaniu swoich bezwartościowych pomysłów, etatyzm pozwala wytworzyć skorumpowaną sitwę urzędników, ekspertów i autorytetów, tworzących opinie, na które zawsze mogą się powołać elity w mediach.

Anarchia, to kolejny przejściowy pomysł elit, na rozładowanie ludzkiego buntu.

Anarchia oznacza : bez władzy, ale nie bez zasad, jednak anarchia bez odpowiedzialności za kluczowe dziedziny życia, szybko prowadzi do patologizacji życia społecznego i deprawacji moralnej poszczególnych członków ruchu.

Patologia, deprawacja i rozczarowanie, łączą anarchistów na powrót z systemem i funkcjami stadnymi, ci którzy nie chcą się poddać, żyją w izolowanym świecie nałogów i popędów, nazywając kolejną utopie, szczęściem.

Inną formą anarchizmu jest woluntaryzm, termin wprowadzony przez Ferdinanda Tönniesa, oznaczający zespół poglądów szczególnie akcentujących rolę woli w etyce i życiu ludzkim. W woluntaryzmie wola jest najwyższą władzą człowieka.

Jednak wola bez moralności, kolejny raz prowadzi do patologizacji i deprawacji społecznej.

Rząd, to banda uzbrojonych bandytów i psychopatów, chcących za wszelką cenę chronić swoją władze i fetysz pieniądza … Jeśli upadną elity, upadnie i korumpujący wszystkich i wszystko pieniądz.

Bez pieniędzy, nie ma też etatyzmu, korupcji, sitwy, lichwy oraz spekulacji. 

Anarchia, ma jeszcze jedną ważną zaletę, służy jako naturalny straszak przed chaosem, a mimo to, jest utrzymywana, ponieważ wystarczy krótki okres jej panowania, aby anarchia przerodziła się w niekontrolowane bandy społeczne, a to wykorzystają agenci powstających elit.

elity-autorytet-moralny-andrzej-krauze

Ludzie, są dumni z przymusowego podporządkowania cywilizacji i z płacenia haraczu elitom pozwalającym im żyć … , ponieważ niewolnik, to praworządny podatnik. 

Z tym, że statystyczny niewolnik, nie rozumie podstaw ekonomii, a to wystarczy do utrzymania gangu tysięcy złodziei i najemników, udających ekspertów i autorytety.

Setki milionów osób pogrążonych w amoku utopii wypełnia skomplikowane formularze, wysyła pocztą pieniądze, aby rząd i jego kontrolerzy, nie mogli zagrozić ich bytowi. Legalny gang co miesiąc, przychodzi do Ciebie po haracz, a nawet nauczył Cię przestrzegać dat, spłaty kolejnych rat. 

Kontrolerzy, komornicy, urzędnicy pilnują, abyś stracił wszystko, gdy przestaniesz płacić haracz. 

Prawo elit, to złodziejstwo, utrzymujące elity i kontrolerów. Rząd sam siebie zalegalizował poprzez siłę i strach, a następnie wystawił sobie legitymację służąca do pobierania podatków, na rzecz państwa, czyli elit, muszących z czegoś z żyć, a najlepiej żyć z pracy innych osób, niewolników.

Ba, pobożni etatyści, sami chcą zwiększenia podatków na rzecz elit. Rząd, pozwala etatystom, dokonywać regularnych napadów rabunkowych na niewolników, zwiększ podatek tutaj, zwiększ opłaty tutaj, podnieść opłaty tam i tutaj … , i żaden z napadów nie jest przestępstwem, lecz legalnym działaniem władz stworzonych do tego typu działań.

Etatyzm, to najbardziej niebezpieczna religia, bowiem występuje wszędzie i pochłania każdy aspekt ludzkiego życia. Etatyzm, oparty jest na ukrytym kulcie mamona i molocha.

Gdy społeczeństwo jest kontrolowane przez system, który opiera się na morderstwach i przymusie, aby wymusić powszechne posłuszeństwo, należy gloryfikować przemoc, jako jedyną formę prawa moralnego.

Przez wieki, państwo okradało obywateli za pomocą szabel i bagnetów. Przymus i przemoc, tworzyły obraz dzisiejszych podatków, teraz wystarczy tylko prawo i artykuł, aby dostać to, co się chce, pod groźbą konfiskaty lub pozbawienia wolności. 

Wierzę, że ludzie o dobrych sercach istnieją. Ludzie ci, chcą sobie nawzajem pomagać, chcą się rozwijać, ludzie ci chcą spokoju, bo nie podoba im się przemoc i cierpienie innych ludzi.

Ale wszyscy ci ludzie, gdy znaleźli się w społeczeństwie, które wspiera przemoc i nagradza gwałt, zaczęli być samolubni, a hojność zastąpili  chciwością, natomiast altruizm pomylili z narcyzmem. 

Idee takie jak pseudo idea maltuzjańska, czy darwinowska zostały stworzone i wykorzystane do kreacji innej idei, idei prawdziwego strachu i kontroli społecznej.

psychopaci

Nasze społeczeństwo jest chore, chore psychicznie, bowiem zniszczono istotę duchową, posiadająca humanitarną naturę, tworząc potwora pełnego zwierzęcych popędów i nałogów.

Ludzie, rodzą się dobrzy, ale uczą się złych rzeczy. Aby być suwerennym, należy przestrzegać reguł i praw innych rządów, aby być obywatelem trzeba zniszczyć równość i wolność człowieka, który odtąd jest niewolnikiem.

https://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/05/suwerennosc-to-kamstwo.html#!

Ludzie boją się stanąć w obronie tego, co jest słuszne, w obawie tego, co inni będą o nich mówić i myśleć. 

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/10/rzeczywistosc-hierarchicznej-utopii.html

Prawdziwa suwerenność, to wolny naród, egzystujący bez władzy, a także bez idei krytyki, która nie tworzy lecz neguje, nie kreuje nic wartościowego, poza podziałem.

Nie warto uwalniać milionów, nieświadomej swej roli niewolników, wolę uwolnić jednego, który wiedział, że był niewolnikiem … ,taka jest prawda, trudno uwolnić głupców z łańcucha, który czczą. 

Jeśli niewolnicy, nie myślą tylko wykonują rozkazy, efektem tego jest 130 milionów ofiar drugiej wojny światowej i rewolucji bolszewickiej. Idiotom wystarczy rozkaz, aby prawa człowieka, zastąpiono torturami, gwałtami, eksperymentami i morderstwami, bo przecież chcecie być żołnierzami chroniącymi elity, ale to wstyd, dla każdego wolnego człowieka, chcącego narażać własne życie i życie własnej rodziny, dla patologicznych myśli elit o zysku.
Każdy żołnierz to morderca, siepacz elit, biorący udział w ludobójstwie, w imię utopi władzy elit nad ludźmi. 

Człowiek, który nie wie co z sobą robić, wykonuje rozkazy tych, którzy wiedzą, co zrobić z nim.

elity-i-narod

Ślepy i tchórzliwy naród, to mocny rząd .

Wojenne ludobójstwa, nie są wynikiem społecznego nieposłuszeństwa, lecz posłuszeństwa narodu względem władz. 

63% ludzi, wykonuje posłusznie wszystkie rozkazy władzy, nawet jeśli kończy się to agonią prześladowanego przez władze człowieka. Dzięki rządowej licencji, aż 90% lekarzy uważa się za nieomylnej autorytety, przez co ich zbrodnie podszyte chorobami psychicznymi są wolne od grzechu i kary. 
75% ludzi bezmyślnie naśladuje idoli, ekspertów i autorytety, 79 % ludzi słucha lekarzy, profesorów, nauczycieli, ale, aż 98% z nich kłamie dla utrzymania swojej pensji i posady. 

Jest to produkcja kretynów na masową, przemysłową skale.

Dobrze jest współpracować, ale tylko z ludźmi, mającymi prawdziwe spojrzenie na nowy porządek świata, stworzony przez elity na bazie strachu.

http://dydymus-cytaty.tumblr.com/post/145061171912/nowy-porz%C4%85dek-%C5%9Bwiata-cywilizacja-strachu

Wspólnym celem wszystkich ludzi powinno być zniszczenie elit, władz, religii i całej iluzji niszczącej równość i wolność jednostek i całych społeczeństw.

Iluzja wyczarowana w waszych umysłach, musi zostać zniszczona wraz z pieniądzem i etatyzmem, aby przyjąć idee samostanowienia, rządu kontraktowego i senatu społecznego. 

Władza, nie ma nic wspólnego z dobrem, tylko ze złem idei mocy, leżącej w pieniądzu i korupcji.

Nie ma, uzasadnionej potrzeby istnienia władzy, religii, elit i pieniądza. Nie ma potrzeby istnienia autorytetu, ponieważ żaden człowiek nie, może nabyć praw do orzekania w kwestii interesów innych ludzi.

Nie może istnieć konstytucja, autorytet i władza, bowiem rząd tworząc konstytucję zabiera ludziom podstawowe prawa, oddając je w formie komercyjnych licencji i przywilejów, a to jest komercjalizacja życia, wolności i równości społecznej.

Nie, możesz nabyć ludzkich praw poprzez prawo stanowione, ponieważ prawa te gwarantuje ci prawo naturalne. Ustawodawstwo, jest niepotrzebne i nielegalne, szkodliwe bowiem znosi prawo do wolności i równości.

Jeśli, ktoś przyjmuje zasadę nieagresji, to działanie “rządów” jest po prostu nielogiczne, bo jak do tego ma się prawo podatkowe, regulacje prawne niosące za sobą groźby agresji lub wymuszenia. ?

Nikt, nie może mieć prawa orzekania na mój temat, bowiem nikt nie nałoży na mnie obowiązku posłuszeństwa, sumienie wyklucza możliwość istnienia jakiejkolwiek władzy zewnętrznej.

Rządy, są jednym wielkim kłamstwem, jest to mityczna ideologia, super ludzi, bóstw, które mają dawać ludziom nadzieje ratunku od rzeczywistości.

Jest to przesąd, halucynacja o autorytecie i rządzie, bowiem ludzie stworzyli niezrozumiałe, chore powiązania oparte na strachu, przemocy, ucisku, gwałcie seksualnym, które przerodziły się w patologiczne relacje niewolnicze, tworzące królestwa i państwa …

Rząd i władza, to najbardziej niebezpieczne przesądy, kultywowane przez niewolników – etatystów.

Porzucenie tych przesądów, mogłoby drastycznie poprawić losy wszystkich społeczeństw, a tym samym wpłynąć na ich mądrość i miłosierdzie.

Ludzie, odwołują się do organu mitu i legendy, odwołują się do utopii królów, cesarzy, przywódców, nie dostrzegając legendy zwykłego człowieka, który siał, orał i utrzymywał darmozjadów plądrujących pola i sady. 

Co to, za legenda króla, skoro nie zasadził jednego ziemniaka … , żyjecie farsą iluzji mocy, ale nie widzicie prawdy jej pochodzenia, gdyby nie rolnicy, architekci i krawcy, wasi herosi, królowie, nie znaczyliby nic, ale to nie nazwiska prostych ludzi lecz elit są wymieniane w historii, bo to zapewniły im podboje, gwałty i pieniądze. 

Autorytet “rzeźnika” i złodzieja, jest ponad autorytetem człowieka pracy.

Dlatego poczet królów, ląduje w koszu razem z listą najbardziej poszukiwanych przestępców i zbrodniarzy wojennych.

Cała historia, oparta jest na iluzji legend i kłamstwach państw i królestw.

Niestety, ludzie uwierzą prawie we wszystko, jeśli pewnego rodzaju autorytet, za pomocą naukowych dowodów i sztuczek psychologicznych, zatruł ludzkie umysły fikcją literacką.

Rząd, co to jest rząd, to tacy ludzie jak wy, tylko że oni zakładają kostiumy na halloween przez cały rok, i popełniają powszechne zbrodnie przeciwko nam za pomocą broni i tarczy prawa.

Rząd, istnieje tylko w naszych umysłach. Jeśli nie damy rządowi ludzi do realizacji jego chorych pomysłów, nie będzie rządu i nie będzie przemocy, ani strachu..

elity-2

Rząd, to ukryta forma arystokratyczna, bowiem systemy, to fikcje potrzebne do zmiany sposobu myślenia społeczeństwa. 

Ten wzorzec, istnieje od zawsze, ale idioci kłócą się na temat wyższości komunizmu nad kapitalizmem, będąc niewolnikami tych czy innych systemów ustrojowych, politycznych … 

Rządy, to finansowana przez hierarchie i tajne bractwa zasłona dymna. Oligarchowie, kapłani, posiadacze ziemscy, bankierzy, rodziny królewskie …, finansowały wojny, rewolucje, utopie społeczne i systemy religijne.

Żaden polityk i żadne państwo, nie ma prawa rozmawiać o bogactwach naturalnych, polityce społecznej, ani żadnej inne, z innymi politykami, bowiem, odnosi się do wolnych ludzi i bogactw należących do planety, nie jesteś niewolnikiem, a bogactwa należą do wszystkich wolnych ludzi.

Tym samym, nie wolno się godzić na wypowiadanie wojny i prawa do ludobójstwa w imieniu osób wolnych, nie mających prywatnych umów z przedstawicielami tworów fikcyjnych zwanych rządami, ponieważ stoi to w sprzeczności z prawem naturalnym.

Zmusza się was do wiary w tezę zachodu, czy antytezę Rosji, ale tu i tu rządzi system hierarchiczny, niszczący ludzi … ,dzieli się was, a nie łączy, bo jesteście tak głupi, jak tworzący was pogląd manipulacji.

Jeśli, wariat chce wojny, niechaj sam na nią wyrusza, tak jak większość pacjentów oddziałów zamkniętych, nie angażując ludzi, w swoje chore fantazje …

Liga Świata Dydymus

 P.s

Znacie stan mojego zdrowia (https://www.facebook.com/ligaswiataeurope/posts/850499398384277),  jeśli chcecie mi pomóc (życie, terapia komórkami macierzystymi 28.000 dolarów, lub eutanazja w godziwych warunkach …), i jeśli podoba się wam, to co robię od prawie 20 lat, zawsze możecie wesprzeć nasze działania darowizną, przeznaczoną na konkretny cel …

08 2490 1044 0000 4200 3844 7097 TMobile

Opublikowane za: http://swiatowaliga.blogspot.co.uk/2016/10/rzad-i-iluzja-urzedu.html

Następnym razem chce umrzeć …

Wczorajszy atak psychotroniczny, zakończył się wezwaniem pogotowania, pierwszy zgrzyt to, nie możliwość wyłożenie problemu osobie odbierającej zgłoszenie.

Kolejny zgrzyt, to opryskliwa i złośliwość obsługa karetki. Doskonale wiedzieli, że jestem po wylewie, mam zawroty głowy i wymioty, a mimo to prowadzili mnie na stojąco do karetki, w której wymiotowałem.

Straciłem i dotąd tylko troszeczkę odzyskałem słuch na prawe ucho, a zawroty głowy powodują wymioty i niemożliwość autonomicznego poruszania się.

Badania, prześwietlenia niczego nie wskazały, za to lekarze publicznie pokazując swoją pozycje i tzw. autorytet, związany z poprawnością polityczną, chcieli mnie pouczać, tak głośno, aby słyszała to cała sala przyjęć.

Było jasne, że tabletki roślinne oparte na ziołach przeciw nadciśnieniu, zostaną wyśmiane, było jasne że ich tabletki proponowane przez koncerny farmaceutyczne, nie niszczą witamin i minerałów, że nie zaburzają procesu poruszania się w otwartych przestrzeniach …

Najlepsza była wizyta neurologa, udającego mojego najlepszego przyjaciela, nie mającego pojęcia o atakach psychotronicznych, oddziałach Psyops i setkach procesów wytoczonych wojsku i państwu, przed sądami i trybunałami międzynarodowymi…

Na dokumentacji pojawił się wpis : zalecam rozmowę z psychiatrą, a ja zalecam doinformowanie, douczenie, mówienie prawdy – niezgodnej z poprawnością polityczną i wynajęcie dobrego adwokata, bowiem osoby, których nazwiska znajda się na akcie oskarżenia, dopuściły się wprowadzenia pacjenta w błąd, przez wytworzenie błędnej diagnozy.

Nie wpuszczono, ani nie poinformowano mnie o przyjeździe rodziny, kazano mi samemu zastosować czopek, a następnie po prostu, natychmiast opuścić salę przyjęć – ja Pana trzymał nie będę, proszę samemu iść …

Poprosiłem lekarza o telefon aby powiadomić rodzinę, bez skutecznie czekałem 20 minut, po czym jeden z sanitariuszy podał mi swój telefon i wreszcie poinformował o fakcie czekając od 3 godzin rodzinę, która wybłagała wózek na, którym znów wymiotowałem …

Widać pacjent znający prawdziwe przyczyny swej choroby, jest niebezpieczny bowiem informuje innych pacjentów i podważa autorytet cepa niemającego prawa nazywać się osobą ratująca życie.

Czuje się bardzo, bardzo źle, czuje że zabija się mnie na raty. Następnym razem chce po prostu umrzeć … , bo w państwie bezprawia, prawda jest zagrożeniem dla kłamców i przestępców posiadających fałszywe zawody, posady i stanowiska …

Czterech niezależnych lekarzy wypowiada się o moim zdrowiu psychicznym, jednak marionetki zrobią wszystko, aby podważyć autorytet wolnych ludzi i zniszczyć jednostki zagrażające ich wyssanym z palca zawodom …

Liga Świata Dydymus

P.s.

Moja praca poszła na marne, nie szanujecie mnie, nie szanujecie mojego internetowego domu, ideologia tworzenia złego słowa i piętnowania jest przez was kultywowana w formie komentarzy.

Napisy na czyichś murach, domach starożytna forma piętnowania, została wam jak omen wpojona w internecie, a moje nauki poszły w las …

Nasz regulamin, mówi wyraźne : nie ma komentarzy i nie ma innych form oceniania niż like, pozostałe ikony dają zarabiać tym, z którymi walczę, i nawet osioł widzi, że kasuje osoby, które w cudzym domu, pragną urządzić swój burdel. Przepraszam, ale poprawność polityczna i standardy współczesności mnie, nas nie interesują, bo to okultyzm, słów, piętna i masek … (Nie będą usunięte, usunę was … Ja zawsze idę drogą zasad, w stosunku do znajomych i wrogów.)

Stek słów o znaków, prowadzących do niczego … , a na pewno do braku działania. Ja doskonale wiem, co robić, czym zostało to spowodowane i jakie istnieją rozwiązania.

Na rozwiązanie amerykańskie i indyjskie związane z komórkami macierzystymi po prostu mnie nie stać, natomiast stać mnie na rozwiązanie holenderskie związane z honorową eutanazją.

Unikajcie szpitali i lekarzy, szczególnie tych z poznańskiej filii na szwajcarskiej.

http://ligaziemi.blogspot.com/…/liga-swiata-wewnetrzny-regu…

P.s 2

Jeśli macie złe doświadczenia z lekarzami, piszcie na mail : ligaswiata@gmail.com  ,  wytoczmy im proces zbiorowy …

Opublikowano za: https://www.facebook.com/ligaswiataeurope/posts/850499398384277

Wypowiedz się