Kontrolowane przez globalistów Stany Zjednoczone wypowiedziały wojnę Rosji.

alexjones-screencap-infowarsZnany i popularny w mediach alternatywnych dziennikarz amerykański Alex Jones przekazuje w poniższym filmie najważniejszą informację w swojej 21 letniej karierze radiowej.

Comments

 1. nanna says:

  No jasne, pewnych informacji Alex Jones udziela, ale ja bym tego nie brała 1:1
  Dlaczego?
  A no dlatego, że jeśli prawdą jest to, co on mówi o powszechnej inwigilacji i zagrożeniach wolności osobistej, to dlaczego jego nie dotyczą szykany ze strony tych, których on krytykuje i piętnuje?
  Jeśli ci owi są tak omnipotentni, to jakim cudem Alexowi Jonesowi aż tyle wolno? Czy jedzie on na wariackich papierach? Czy ma może zadanie do wykonania, ale my to zadanie widzimy w formacie odwrotnym, niż on jest w rzeczywistości?
  Przecież „opozycja” swoimi informacjami może kierować motłochem tak samo łatwo jak „totalitaryści”.
  Więc albo to, co mówi o tych owych Alex Jones nie jest prawdą i oni nie są groźni, albo ci owi są groźni, a Alex Jones jest jednym z nich i / albo ma swoją rolę do odegrania.

  To jest sytuacja taka jak z UBecją w Polsce – niby była ona taaaaaka groźna, tak wszędzie zaglądała i była niebezpieczna dla obywateli, a jednak istniała „opozycja” i miała się ona dobrze, dostając z zagranicy kasę i materiały wywrotowe mające obalić ustrój – czyli przekazać władzę w Polsce obcym korporacjom.

  A więc, jeśli istniała opozycja, to wszechobecna UBecja musiała o niej wiedzieć i ją tolerować. Ta UBecja musiała też wiedzieć o pieniądzach przekazywanych z zagranicy tejże „opozycji”; wiedziała kto przekazuje, skąd i ile.
  W jakim celu to tolerowała?
  Taki Pinoczet mając bezwzględne służby tajne nikomu się z niczego tłumaczyć nie musiał.
  Wychodzi więc na to, że polska UBecja to był rodzaj tajnego przedszkola dla służb specjalnych. I dlatego ci, co potem władzę przejęli mogli tą UBecją tak dowolnie pomiatać. Bo gdyby ta UBecja była taka, jak to się o niej opowiada, to żaden przewrót polityczny nie byłby w Polsce możliwy i również niemożliwe byłoby przekazywanie „opozycji” pieniędzy z zagranicy. Wystarczyło je zwyczajnie skonfiskować i tyle.

  Więc dobrze, że Alex Jones jest aktywny, ale własny rozum należy mieć nieustannie włączony.

Wypowiedz się