Dariusz Kosiur: Kolejne wybory znów według żydowskiego scenariusza

Wybory 1„Bywam często na przyjęciach wśród elit IIIRP. I tak się zastanawiam: co zmieniło się w Polsce po 1990r.? NIC się nie zmieniło, wszędzie spotykam te same gęby, co kiedyś.” – Zastanawiał się w żydowskiej TOK FM Żyd, D.Passent.

Od momentu powstania IIIŻydo-RP żydostwo dążyło do stworzenia systemu dwupartyjnego, który znakomicie sprawdza się w czołowych żydo-reżimowych imperiach, w Wlk.Brytanii i w USA. Dla politycznych interesów Żyda jest to system bardziej funkcjonalny niż system wielopartyjny. Wyklucza on jakiekolwiek polityczne niespodzianki, a przede wszystkim eliminuje partie narodowe, jest łatwiejszy do kontrolowania i obsadzania „swoimi”, upraszcza także socjotechniczne manipulacje wyborcami.

W żydowski proces tworzenia systemu dwupartyjnego w Polsce wpisuje się Kościół, otwarcie wspierający zarówno PO i PiS, czego dobitnym przykładem była postawa hierarchów Kościoła przy zmianie władzy po katastrofie smoleńskiej w 2010r. Syjonista Kaczyński dostał pochówek na Wawelu, a syjonista Komorowski słuchał Bogurodzicy w warszawskiej katedrze.

Solidnym wzmocnieniem systemu dwupartyjnego i gwarancją jego stabilności są JOW-y potwierdzające tę właśnie „zaletę” w Wlk.Brytanii i w USA. Nikt, kto nie dysponuje dużymi środkami finansowymi i dostępem do mediów nie ma szans na zaistnienie w świecie polityki.

JOW-y są tematem znakomicie rozgrywanym przez żydo-reżimowych speców od socjotechniki. Temat JOW zgłosił artysta Kukiz, któremu żydo-media umożliwiły wielokrotne publiczne wyklinanie pookrągłostołowego systemu władzy – taką szansę dano tylko jemu – (?). Kukiz i jego zwolennicy nazywani są odtąd antysystemowcami. I wszystko świetnie się układa, bo przeciwnikami JOW są systemowcy z PiS i z PO. Odbierająca żydo-medialne treści gawiedź powinna wyciągnąć zatem wniosek: JOW-y to dobra sprawa, bo nie chcą ich partie pookrągłowego systemu władzy, PiS i PO. Polak, który pójdzie na referendum Komorowskiego i odda głos przeciw systemowi – przeciw PiS i przeciw PO -, czyli za JOW, zrobi dobrze systemowi, zrobi dobrze PiS i PO.

Oto, co znaczy żydowski geniusz.
A potem będzie już z górki, bo czy oddasz głos na partię A (np. na PiS), a przeciw partii B (np. przeciw PO) lub odwrotnie, to i tak będziesz głosował za utrzymaniem żydo-systemu władzy. Zresztą jest tak i obecnie, przy systemie wyborczym proporcjonalnym, tyle tylko, że obecnie istnieją przynajmniej teoretyczne możliwości uzyskania reprezentacji przez różne opcje polityczne, czego nie uświadczymy przy systemie JOW.

Wybory 2

Już jest po wyborach

Wyniki są już właściwie znane. Wygrywa PiS przed PO, ponieważ takie ustalenia poczynił Międzynarodowy Żyd (USA) – chodzi o zdecydowany antyrosyjski kierunek polityki IIIŻydo-RP. PO powiązana z żydostwem europejskim nie daje MŻ wystarczających gwarancji na radykalną antyrosyjskość.
Koalicjantem dla PiS będzie koniunkturalna banda geszefciarzy z PSL lub nowy klon dawnej żydowskiej UW, NowoczesnaPL, prezentująca odmianę liberalnego żydowskiego kapitalizmu. Nie można także wykluczyć, że koalicjantem PiS będzie PO.

Ruch artysty Kukiza, o ile wejdzie do kne-sejmu nie będzie miał żadnego znaczenia ze względu na znikomą ilość mandatów. To samo dotyczy Ruchu Narodowego (RN).
Te dwa twory zostały obmyślone przez Żyda w innym celu. Kukiz miał kanalizować niezadowolenie Polaków z żydo-systemu i odbierać głosy Komorowskiemu w wyborach prezydenckich i to zadanie zostało wykonane.
Do kne-sejmu Żyd nie wpuści nieprzewidywalnego i nie kontrolowanego elementu i nie daj Boże na dodatek polskiego.

Podobna sytuacja dotyczy stworzonego przez Żyda RN. Ruch ten mimo, iż ma żydowską czapę, to jednak doły posiada polskie i mogłyby one zagrozić kierowniczej czapie. RN jest przedsięwzięciem obliczonym na skanalizowanie nastrojów polskiej patriotycznej młodzieży i wykorzystywany jest wyłącznie w marszach 11 listopada celem ośmieszenia i zniechęcenia społeczeństwa do polskiej idei narodowej, która w wykonaniu żydowskiej czapy kierowniczej została sprowadzona do haseł „precz z komuną” i „raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę”.

Czas zacząć myśleć poważnie

Jak dotychczas udaje się Żydowi zablokować wszelkie autentyczne narodowe inicjatywy i wyeliminować Polaków, polską myśl narodową z polskiej polityki.
Ci z nas, którym wydaje się, że tuż przed wyborami jakimś zbiorowym wysiłkiem – raczej cudem, bo bez finansowego i medialnego zaplecza -, uda się przełamać polityczny antypolski układ rządzący, wykazują się wyjątkowym infantylizmem.
Kampanię wyborczą rozpoczynać trzeba zaraz po zakończeniu poprzedniej, ale do tego potrzebna jest jeszcze autentyczna polska narodowa organizacja polityczna.

Dariusz Kosiur

Opublikowano za: http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/125417,kolejne-wybory-znow-wedlug-zydowskiego-scenariusza

 PS. Polecamy także do zapoznania się z powiązanymi spojrzeniem na sytuację w Polsce tekstami na linkach:

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/prof-dr-hab-artur-sliwinski-mit-demokratycznych-wyborow-w-polsce/

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/zbigniew-dabrowski-transformacja-ustrojowa-w-demokracje-kolonialna-2/

Redakcja KIP

Wypowiedz się