MAFIJNE, OKUPACYJNE DZIAŁANIA POLSKOJĘZYCZNEGO WYMIARU NIESPRAWIEDLIWOŚCI WOBEC POLSKIEJ RODZINY

Szokujący materiał, także filmowy, z Bacologii, o mafijnej, okupacyjnej przestępczości POLSKOJĘZYCZNEGO WYMIARU NIESPRAWIEDLIWOŚCI, wobec polskiej rodziny. Ta sprawa nie jest incydentalna, lecz dotyka w Polsce setki tysięcy polskich rodzin na wiele różnych sposobów.

Redakcja KIP

***

28 styczeń 2024

1. Kolejny przykład bezprawia i „polityki prorodzinnej” tych kurw z PIS i sądów Ziobry. Z opisu do filmu: „Rodzina musiała uciekać z kraju, aby chronić swoje małoletnie dzieci. Pierwsza sprawa o odebranie praw rodzicielskich odbyła się zaocznie bez wiedzy rodziców. Kolejna sprawa, na której wstawili się rodzice odbyła się w sądzie w Łodzi. Sprawa przegrana. Dzieci zdrowe, zadbane. Mama socjolog, tata ukończył medycynę i z wykształcenia jest chemikiem. W swoim domu opracowywał lekarstwa dla chorych ludzi. W czasie przeszukania policja skonfiskowała specyfiki na kwotę blisko 400 tys. złotych. Big farma chce zniszczyć rodzinę i uderzyła w czuły punkt jakim są dzieci.”
Całość w filmie, który nadesłała Aga, dzięki: 

No cóż, film uważnie obejrzałem i jeśli kogoś interesuje moje zdanie to mam takie wnioski:

Po pierwsze, jest to już enty dowód na to, że znajomość pseudoprawa morskiego wielkie gówno w praktycznym zastosowaniu znaczy. No taka jest prawda, albowiem mamy tu do czynienia nie z ludźmi stosującymi jakiekolwiek prawa, ale zwykłą mafią, która ma wyjebane na wszystko, a szczególnie na swoje wypierdy wysrane tylko w celu ogłupienia gojów. I zmarnowaniu im na badaniu tego gówna jak najwięcej czasu.

No taka jest prawda, albowiem tak zwane „prawo morskie” to tylko i wyłącznie pusty bełkot – o czym piszę od naprawdę dawna na blogu. Bełkot identyczny jak judaizm, identyczny jak chrześcijaństwo, identyczny jak każda inna żydowska sekta oraz wszystkie inne żydowskie wysrywy. To nigdy nie będzie miało sensu – a więc prawa działać. Ponieważ to tylko ulep niewyobrażalnych wręcz nonsensów. Ok?

Po drugie, z bandytami się nie walczy według ich reguł i na ich boisku, bo one są tylko pozornie unormowane, a w rzeczywistości są od początku do końca są zaprojektowane na oszustwo.

I dlatego nawet swoich bandyckich norm, żaden z tych bandytów nie przestrzega. One są stosowane tylko kiedy im to pasuje.

Chodzenie więc po bandyckich instytucjach i mówienie im że ich działania są bandyckie – to ma tyle samo sensu co łażenie po dilerach narkotyków i skarżenie się im, że wszędzie wokół pełno narkomanów. Niczego to oczywiście nie da a można jeszcze dostać w ucho.

Bandytom daje się kopa w dupę, a nie z nimi rozmawia lub im coś tłumaczy, albowiem oni doskonale wiedzą, że są przestępcami, ponieważ to jest ich świadomy wybór – nie ma w sądownictwie przymusowego poboru.

Jest bardzo wiele sposobów żeby ich spławić a najprostszy jest taki żeby się wymeldować i nie meldować nigdzie. I powiadomić te kurwy na piśmie za potwierdzeniem odbioru, że nastąpiła zmiana miejsca stałego zamieszkania polegająca na na taką, że nie ma miejsca stałego zamieszkania.

Co się wtedy dzieje?

Wtedy żydowski matrix się zawiesza, bo nie ma już gdzie wysyłać swoich wypierdów: tych wezwań, nakazów, postanowień.

W moim przypadku kiedy jakaś sądowa świnia chciała ingerować w sprawy mojego dziecka zaniosłem tym kurwom z sekretariatu pisemko o zmianie miejsca zamieszkania na takie, że nie mam miejsca stałego zamieszkania oraz do korespondencji no i co się stało?

Stało się to, że matrix się zawiesił a jak się „odwiesił” to sobie z sądową gablotką jako „ze mną” korespondowali. Tam wywieszali przez jakiś czas pisemka do mnie ośmieszając się tak wstępnie, a do samego końca ich ośmieszyłem, kiedy ja przykleiłem im do gablotki sądowej pisemko, że adresat czyli gablotka nie może odpowiedzieć na pismo z dnia takiego i takiego bo jest kurwa tylko sądową gablotką, która nie potrafi czytać i pisać 

Przez dobrych kilka miesięcy nawet pisać „gablotka” się nie naumieli tylko z uporem maniaka kopiowali i wklejali  „yablotka”.

Jest jeszcze sporo lepszych nawet sposobów, ale nie będę o nich pisał, żeby nie palić skutecznych pomysłów, ponieważ ta sprawa nie jest skomplikowana i są szybsze metody.

Po drugie więc, tak dyspozycyjne kurwy, które na zamówienie działają „zaocznie” czyli potajemnie trzeba koniecznie na cały świat obnażyć oraz nagłośnić, żeby nic nie było  cicho i dyskretnie.

Imię nazwisko, adres i fotkę kurwy trzeba umieścić dosłownie wszędzie, a nie mówić sobie pod nosem przez chwilę, (zanim jutub nie skasuje materiału) że „sąd chce zabrać dzieci”, bo żaden sąd tego nie może zrobić bo jest kuźwa tylko budynkiem. To nie jakiś budynek ale żywa chazarska kurwa chce Polakom odebrać ich własne dzieci a nie sąd jakiś. Ok? I to ją trzeba obnażyć i wystawić na widok publiczny.

Ucieczka za granicę natomiast to żadne rozwiązanie, albowiem to jest właśnie ich najskrytsze marzenie: wypędzić Polaków z Polski i zrobić dla dziczy z Afryki miejsce. Niczego to nie rozwiązuje, bo nie ma dokąd uciec. Do muzułmanów? Do szwabów? Do murzynów? Po kolejne tony bezprawia?

O nie – to nie ma sensu. Tu trzeba w sobie znaleźć trochę odwagi i obnażyć kurwę, która chce Polakom odbierać dzieci – to wtedy ta kurwa wypierdoli za granicę.

Bo dokładnie tak im nakazuje ich jebany talmud. Mają bez gadania schodzić z widoku w razie ujawnienia ich oszustw i nie ma, że boli, albo że coś tam się nie podoba.

Jak obnażono złodziejkę kamienic Gronkowiec Walc – musiała wypierdalać z widoku publicznego w podskokach. I w efekcie pod ziemię się zapadła a taka była wcześniej arogancka, no bo czyż nie?

Ujawnienie jest banalnie proste: otóż oni wszyscy muszą wrzucić do sieci oświadczenie majątkowe. A jak jest na stronach sądu oświadczenie majątkowe to już wiemy jakim kurwa taka i owaka jeździ samochodem.

Jak wiemy jakim jeździ samochodem to podpinamy jej pod podłogę GPS i za chwilę wiemy gdzie mieszka. A jak wiemy gdzie mieszka – to już jest wszystko co inteligentnym ludziom potrzeba.

No i oczywiście trzeba by absolutnie koniecznie ustalić – bo z filmiku nic na ten temat nie wynika – kto w ogóle wszczął ten sądowy gnój i wprawił w ruch całą tę złodziejską procedurę. I tą kurwę także ujawnić. Bo sądy tylko przyklepują, ale tu nie wiadomo kto był pionkiem od czarnej roboty.

W tym konkretnym przypadku wystarczy nawet jedna, ale bardzo hałaśliwa pikieta pod budynkiem sądu tej konkretnej kurwy odbierającej potajemnie dzieci Polakom i wrzaski na cały głos że kurwa taka i taka usiłuje odbierać zamożnym i samowystarczalnym Polakom zadbane i zdrowe dzieci. Potajemnie.

Przed sądem jednodniowa pikieta wrzeszcząca jej nazwisko i rzucająca pod jej adresem obelgi wystarczy w zupełności, żeby się czarnogłowa szmata osrała ze strachu, pogrążyła jeszcze bardziej w schizofreni i zapadła pod ziemię jak jej przodkowie podczas okupacji.

To w Polsce Polacy muszą wesprzeć tę rodzinę i zrobić przed sądem poważną zadymę, bo nikt zza granicy tego nigdy nie zrobi. Można też podczas tej pikiety zbierać podpisy pod petycją o odwołanie ze stanowiska tej kurwy. I nagłośnić na wszystkich niezależnych kanałach tę próbę kradzieży dzieci.

Po trzecie, ja bym nawet w takiej sytuacji do Putina o ochronę dzieci pisemko publiczne napisał. Nie ma bata, żeby Rosja w takiej sytuacji nie pomogła. Wtedy albo Rosja udzieli im azylu albo oni się natychmiast systemowo od tej rodziny odpierdolą – właśnie po to żeby Rosji nie przybyło zwolenników. W tym wariancie to nawet nie ma opcji przegranej.

A nie „walka” według ich reguł na ich boisku – to recepta na wtopę – jak zresztą widać z filmiku. W tej rodzinie oprócz dzieci jest też kilka hektarów, kilka mieszkań a więc się złodziejskie kurwy ożywiły oczywiście, no bo jest co kraść. I to o to chodzi w tym wszystkim, a nie o jakieś dzieci. Nieruchomości tę żydowską mafię w pierwszej kolejności interesują. Bo gdyby ci Polacy byli biedni, pogrążeni w kredytach to pies z kulawą nogą by się wówczas nawet nie zainteresował, czyż nie?

I to tyle najprostrzych sposobów. Jest ich jak mrówków. Do wyboru do koloru. Jakby się gdzieś tam organizowała zadyma pod tym sądem – to się oczywiście jako wolontariusz bardzo chętnie piszę.

Potrzebne będą opony, megafony, świece dymne, petardy i jak najwięcej niezależnych telewizji, bo nie czarujmy się tu żaden rzecznik, żadnego z praw, nawet palcem w sprawie nie ruszy… 

Gram czynu od zawsze więcej waży od kilogramów pustego gadania, a więc działać trzeba a nie gadać.

Opublikowano za: https://bacologia.wordpress.com/2024/01/27/szybkie-wiesci-171/#more-12821

Od Redakcji KIP:

W tym temacie przypominamy:

Trackbacks

  1. […] MAFIJNE DZIAŁANIA BEZMIARU NIESPRAWIEDLIWOŚCI WOBEC POLSKIEJ RODZINY […]

Wypowiedz się