Wizja Chabadu Schneersona, “Przyspieszona eschatologia” i szaleństwo Netanjahu w czasach ostatecznych: NAJWAŻNIEJSZA HISTORIA TEGO ROKU!

Zamieszczone w dniu 28 listopada 2023 r., autor: State of the Nation


Uwaga redaktora: SOTN opublikował następujące exposé 8 października, dzień po atakach terrorystycznych pod fałszywą flagą przeprowadzonych przez syjonistyczne państwo Izrael Netanjahu.
Oto dlaczego Netanjahu zainscenizował inwazję pod fałszywą flagą kontrolowanego przez
kontrolowany przez Mossad Hamas dokładnie wtedy, kiedy to zrobił.
Jest prawie niemożliwe do zrozumienia, co dzieje się dzisiaj w Izraelu, jeśli historia opowiedziana w poprzednim linku nie jest właściwie zrozumiana. Tak, wszystkie wydarzenia są bezpośrednio związane z całkowicie fałszywymi hebrajskimi proroctwami, które albo nigdy nie zostały wypowiedziane, albo zostały dość cynicznie błędnie zinterpretowane w celu realizacji syjonistycznego programu imperialnego trzeciego tysiąclecia.
Tak więc to, co zasadniczo rozwija się w Izraelu, jest manifestacją szatańskiej wizji (realizowanej przez premiera Benjamina Netanjahu) rabina Menachema Mendla Schneersona, którego można określić jako głównego rabina Synagogi Szatana w XX wieku. Następujący sposób:
Przywódca Chabadu, Mesjasz Menachem Mendel Schneerson o swoich planach zniszczenia Ukrainy i Rosji
Jeśli chodzi o dokładny, wielowiekowy plan realizacji tej syjonistycznej agendy, nie ma lepszego źródła odniesienia i autorytatywnego źródła niż ten:
Oto syjonistyczny plan ich od dawna planowanego przejęcia władzy nad światem.
Poniższa dyskusja o epokowych wydarzeniach i ukrytych realiach historycznych przedstawia materiał w tym samym duchu, który merytorycznie poinformuje czytelnika o tym, co naprawdę dzieje się z trwającym palestyńskim holokaustem i nagim zawłaszczaniem ziemi w Gazie.
Stan narodu
28 listopada 2023 r.

Ben-Nun i Adams dyskutują o “przyspieszonej eschatologii” i wizji Chabadu Schneersona

Scottsdale, Arizona
28 listopada 2023 r.

autorstwa Rich Scheck

Steve Ben-Nun i Mike Adams w mniej niż godzinę powiedzą ci większość tego, co musisz wiedzieć, aby zrozumieć wydarzenia na świecie, zwłaszcza jeśli chodzi o to, co Bibi Netanjahu i jego prawicowy rząd rozpętali na świecie (patrz poniżej).
https://iconnectfx.com/view/ddf592ec-e884-ee11-996d-0050568299de/en

Ich dyskusja kształtuje rozumienie tego, co rabin Jacobson opisał jako “niewidzialną rękę” kształtującą wydarzenia, nadając treść, które siły są bezpośrednio zaangażowane w tworzenie chaosu i dramatu rozgrywającego się w Gazie, na Ukrainie i w innych miejscach na całym świecie.

Identyfikują głównego winowajcę jako żydostwo Chabadu, wcześniej kierowane przez zmarłego rabina Menachema Mendla Schneersona, którego jego zwolennicy uważali za Mesjasza. To właśnie niepokój i pilna potrzeba “przyspieszenia eschatologii” tej grupy dominują w administracji Bibiego. Ich intencją jest przyspieszenie scenariusza “Czasów Ostatecznych”, w który wierzą, który wywołał tak wiele zamieszania w ciągu ostatnich 100+ lat.

Pochwalam użycie tego terminu przez Adamsa, aby uchwycić istotę tego, dlaczego to wszystko dzieje się teraz. i dlaczego opiera się na wątpliwej wizji religijnej, która zagraża najnowszym wysiłkom ustanowienia Wielkiego Izraela poprzez wojnę światową.
https://veteranstoday.com/2022/04/06/zelensky-ukraine-will-become-greater-israel/

Wzywam wszystkich, aby poświęcili niezbędny krótki czas na przejrzenie tego, co powiedzieli w połączeniu z poniższym materiałem, aby przeciwstawić się rosnącemu szaleństwu, które przyniosło ogromną tragedię całej ludzkości, jednocześnie niepotrzebnie plamiąc reputację przyzwoitych Żydów, którzy nie chcą mieć nic wspólnego z rażącymi zbrodniami popełnionymi w ich imieniu.

To może być dosłownie najważniejszy film, jaki możesz obejrzeć w czasie teraźniejszym, aby osiągnąć wysoki poziom jasności co do tego, co naprawdę się dzieje i dlaczego!

* * * * *

Co tu się dzieje? Milei w Queens modlący się przy grobie Schneersona i Musk w
Izraelu podlizujący się Bibi, aby uniknąć łatki antysemity, a bombardowania
Palestyńczyków prawdopodobnie rozpoczną się za kilka dni.

1. https://www.breitbart.com/politics/2023/11/27/photos-argentinas-javier-milei-visits-the-ohel-gravesite-of-lubavitcher-rebbe-before-meeting-u-s-officials/ (“Jest wiele elementów, które brzmią dla mnie tak, jakby istniała jakaś głębsza choreografia, niewidzialna ręka w działaniu” (rabin Jacobson)

2. https://finance.yahoo.com/news/elon-musk-wields-starlink-israel-191717074.html

3. https://stateofthenation.co/?p=197402

4. https://original.antiwar.com/james-carden/2023/11/21/tel-avivs-man-in-washington/

Czy obywatele Argentyny naprawdę wiedzieli, na co głosują z Milie, czy też zostali oszukani?

Czy ta “ukryta ręka” kierująca tymi wydarzeniami pochodzi z pozytywnego źródła, czy też z czegoś znacznie bardziej złego, promującego tę wątpliwą politykę, którą wielu członków społeczności międzynarodowej nazywa ludobójstwem?

Wydaje mi się, że Netanjahu udało się skłonić świat do skupienia się na losie żydostwa i do podjęcia decyzji, czy “Wybrańcy” mają rządzić planetą, czy też zostaną udaremnieni w marzeniach takich jak Schneerson o całkowitej dominacji!

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=197423

Od Redakcji KIP:

W nawiązaniu do powyższego tekstu przypominamy poniższe artykuły z naszej Strony:

Comments

 1. czystesale says:

  Ciekawostka, ale być może …

  Cytowany tu Menachem Mendel Schneerson był siódmym rabinen Chabad-Lubawiczi i jak dotąd ostatnim. Interesujący jest jego poprzednik, ten znajdował się na terenach zajętych przez wojska III Rzeszy po agresji przeciwko Polsce. Jednakże jego pobyt pod władzą niemiecką nie był pozbawiony ryzyka, dlatego postanowiono wywieźć go do USA. Pomocnym w tym okazał się adminirał Canaris, którego oficer zorganizował wywóz rabina Schneersona wraz z 15-osobwą światą. Jak widać niaziści nie zawsze prześladowali żydów, szczególnie ważnych.

  Nawiasem Manachem Mendel niczego niezwykłego nie wymyślił, bo tego rodzaju ekskrementy umysłu łatwo znaleźć w talmudzie. Podobne idee można znaleźć w niemieckim nazizmie, który zapożyczył od żydostwa pomysł przewagi Aryjczyków nad innymi ludami. Już za to (dla nich bluźnierstwo) musiało żydostwo zamordować odpowiedzialnych po szopce sądowej w Norymberdze, mało różnej od nazistowskiego sądu Freislera czy sowieckich sądów.

  Przywódcy nazistów zostali pośpiesznie zlikwidowani, abyśmy się nie dowiedzieli przypadkiem, kto zorganizował tę wojnę, Hess był starannie strzeżony, aby coś nie wypaplał.

 2. alibabka12 says:

  OBECNIE NAWET NIEMOWLE!!! NIE WIERZY W 6 MILJONOW SPALONYCH W PIECACH ZYDOW 🙂 ALE ……PUTIN …WIERZY :):) SAM PUTIN !! KILKA MIESIECY TEMU NA KONFERENCJI ” MIEDZYNARODOWEJ TAK OGLOSIL??? ROWNIEZ TAKZE PUTIN WYGLOSIL NA TEJ SAMEJ KONFERENCI ZE ,,,,ZELENSKI TO NIE ZYD ??? 🙂 A SAMI ZYDZI TO N\WYZNAJA !!!?? TO NASUWA SIE PYTANIE ??? DLA KOGO PRACUJE PUTIN ??I JEGO “FINANSOWI ” DORADCY Z KREMLA ??? DLACZEGO PUTIN NIE ZROBI Z UKRAINA TEGO SAMEGO CO OBECNIE ROBI JEGO …….NAILEPSZY PRZYJACIEL POD SLONCEM !! NATANIAHY???? DLACZEGO W TEN SPOSOB MORDUJE SLAOWIAN ROSYJSKICH I UKRAINSKICH W WALKACH …..OKOPOWYCH ??? POZYCYJNYCH ??? TAKI RODZAJ WOJNY TO IDEALNY SPOSOB ABY POZBYC SIE BIALYCH ANTYSEMITOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Trzeba wiedzieć że niuanse wypowiedzi mogą wynikać z rozumienia określeń oraz, że Putin rozgrywa wielopoziomową strategie długofalową w skali globalnej, a jego wypowiedzi bieżące mogą mieć charakter taktyczny dla danej sytuacji.
   Po pierwsze – powiedział że Zełeński nie jest żydem, ale powołał się na rabina który mu tak powiedział. A to znaczy zupełnie co innego, bo sam doskonale o tym wie. Tu jest istotny niuans, że Chazarzy są fałszywymi żydami i nie mieli nigdy w przeszłości nic wspólnego z Izraelem, ponieważ są pochodzenia turko-mongolskiego.
   Po drugie – z kilkanaście lat temu przyszła do niego sekta satanistyczna Chabad Lubawicz, chyba było ich z 50 bo tak chodzą ( był nagrany film na youtube, który oglądałem ) i zarządali zwrotu biblioteki Chabad Lubawicz. Na co im Putin ( choć w głosie był zdenerwowany) “to wasi żydzi, którzy we władzach po rewolucji stanowili 83 % upaństwowili tę bibliotekę i do nich miejcie pretensję i nie oddał !!!
   Po trzecie – jest w Moskwie postawiony wielki pomnik, chyba na początku ubiegłej dekady, gdzie na płytach jest wyszczególnione m.in.: liczba pomordowanych Rosjan od rewolucji, wymienione wszystkie gułagi i ich dowódcy – wszyscy żydzi. Relacjonował to Albin Siwak w książkach ( radzę poczytać bo zawiera bogactwo faktów historycznych, które wywracają znaną historię “do góry nogami”) i bezpośrednio piszącemu ten tekst, że widział ten pomnik (chyba w latach 2011 lub 2012, kiedy był gościem marszałka Wiktora Kulikowa przez jego śmiercią) wtedy jeszcze zasłonięty.
   Po czwarte – Putin od czasu do czasu odnosi się do nich “przysrywając”, albo nawet kpiąc np.Putin zakpił z żydów ( to było niedawno, nie mam niestety linku) – Powiedział, “że oni marudzą o tym, że mają świętą księgę, święte ciała, oraz święte interesy i nie wolno tego nikomu ruszać”. Putin wyśmiewał się z tego skowytu o „świętych interesach” na które to kraje BRICKS się rzekomo zamachnęły, bo handlują ropą miedzy sobą, bez płacenia lichwiarskich procentów.
   Podsumowując: Putin został wyniesiony do tej pozycji przez tajną organizację założona przez Rosjan, jeszcze przez marszałka Żukowa, a po jego śmierci przez kilkadziesiąt lat jej szefem była “prawa ręka” Żukowa – Głównodowodzący Układu Warszawskiego marszałek Wiktor Kulikow, który aż do swojej śmierci w 2013 r. w wieku 93 lat codziennie doradzał Prezydentowi Putinowi i premierowi Miedwiediewowi – to pisze Albin Siwak, który będąc gościem Kulikowa i mieszkając w jego mieszkaniu, każdego dnia czekał, aż marszałek przyjdzie z pracy, by kontynuować rozmowy, które opisuje w swoich książkach.

Wypowiedz się